Triathlon Lwa
Data i godzina | 2017-06-10 10:00:00 |
Miejscowość | Lusowo |
Dystans | 1/4 IM; 1/8 IM; 1/4 IM sztafety |
Oficjalna strona | http://triathlonlwa.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | |
Typ zawodów | Triathlon + sztafety |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr | Nazwisko Imię | Rok | Wiek | Mijscowość | Klub | Płeć | Kat | Msc | Plywanie | M-sc | Bieg | M-sc | Rezultat | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 918 | MAJORCZYK BARTOSZ | 2004 | 13 | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | M | M2 | 1 | 00:02:18 | 2 | 00:03:04 | 1 | 00:05:23 | 1 | |
2 | 926 | PISANKO MICHAŁ | 2005 | 12 | Dąbrowa | UKS Lusowo | M | M2 | 2 | 00:02:19 | 3 | 00:03:07 | 2 | 00:05:25 | 2 | |
3 | 930 | SOLTYSIAK URSZULA | 2004 | 13 | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | K | K2 | 1 | 00:02:17 | 1 | 00:03:18 | 5 | 00:05:35 | 1 | ||
4 | 907 | FERCHMIN KACPER | 2006 | 11 | Poznań | KS UAM Triathlon Poznań | M | M1 | 1 | 00:02:21 | 6 | 00:03:16 | 4 | 00:05:37 | 3 | |
5 | 910 | GURANOWSKI WOJCIECH | 2004 | 13 | Chyby | UKS Lusowo | M | M2 | 3 | 00:02:25 | 8 | 00:03:12 | 3 | 00:05:37 | 4 | |
6 | 916 | KOZŁOWSKI ARTUR | 2004 | 13 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | M | M2 | 4 | 00:02:25 | 7 | 00:03:23 | 6 | 00:05:48 | 5 | |
7 | 913 | KARALIUK ILYA | 2005 | 12 | Brześć | Białoruś | M | M2 | 5 | 00:02:20 | 4 | 00:03:34 | 10 | 00:05:54 | 6 | |
8 | 938 | TOMCZAK MACIEJ | 2005 | 12 | Gniezno | GTT Diament | M | M2 | 6 | 00:02:21 | 5 | 00:03:37 | 13 | 00:05:58 | 7 | |
9 | 917 | LEŚNIEWSKA DOMINIKA | 2004 | 13 | OBORNIKI | KS EXTREME TEAM OBORNIKI | K | K2 | 2 | 00:02:33 | 12 | 00:03:29 | 8 | 00:06:01 | 2 | |
10 | 936 | TALKOWSKA OLIWIA | 2005 | 12 | Szczecinek | Triathlon Szczecinek | K | K2 | 3 | 00:02:27 | 9 | 00:03:36 | 12 | 00:06:03 | 3 | |
11 | 906 | FERCHMIN ALEKSANDRA | 2004 | 13 | Poznań | KS UAM Triathlon Poznań | K | K2 | 4 | 00:02:37 | 14 | 00:03:26 | 7 | 00:06:03 | 4 | |
12 | 902 | BERNAT OSKAR | 2004 | 13 | Suchy Las | Skis team | M | M2 | 7 | 00:02:29 | 10 | 00:03:39 | 15 | 00:06:07 | 8 | |
13 | 901 | ATAMAŃCZUK MARTYNA | 2004 | 13 | Szczecinek | Triathlon Szczecinek | K | K2 | 5 | 00:02:33 | 13 | 00:03:35 | 11 | 00:06:08 | 5 | |
14 | 933 | SZYMAŃSKA AGATA | 2005 | 12 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | K | K2 | 6 | 00:02:39 | 15 | 00:03:33 | 9 | 00:06:12 | 6 | |
15 | 905 | EICHLER ALEKSANDRA | 2006 | 11 | Oborniki | Extreme team | K | K1 | 1 | 00:02:46 | 16 | 00:03:46 | 18 | 00:06:32 | 7 | |
16 | 937 | TOMASZEWSKA KLAUDIA | 2006 | 11 | Gniezno | GTT DIAMENT GNIEZNO | K | K1 | 2 | 00:02:57 | 17 | 00:03:39 | 16 | 00:06:35 | 8 | |
17 | 923 | OLSZEWSKI GABRIEL | 2004 | 13 | Szczecinke | Triathlon Szczecinek | M | M2 | 8 | 00:02:30 | 11 | 00:04:13 | 26 | 00:06:43 | 9 | |
18 | 915 | KOSTKA MACIEJ | 2005 | 12 | Chyby | UKS LUSOWO | M | M2 | 9 | 00:03:18 | 21 | 00:03:38 | 14 | 00:06:56 | 10 | |
19 | 934 | SZYMCZAK ADAM | 2005 | 12 | Chyby | UKS Lusowo | M | M2 | 10 | 00:03:00 | 18 | 00:04:03 | 24 | 00:07:03 | 11 | |
20 | 927 | PRAGER WIKTOR | 2008 | 9 | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | M | M1 | 2 | 00:03:20 | 22 | 00:03:49 | 20 | 00:07:09 | 12 | ||
21 | 904 | CIECHANOWSKA NATALIA | 2005 | 12 | Tarnowo Podgórne | K | K2 | 7 | 00:03:07 | 19 | 00:04:09 | 25 | 00:07:16 | 9 | ||
22 | 922 | MUCHOWICZ LENA | 2006 | 11 | Poznan | Dziki z Moraska | K | K1 | 3 | 00:03:27 | 25 | 00:03:57 | 22 | 00:07:23 | 10 | |
23 | 925 | PISANKO FRANCISZEK | 2008 | 9 | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | M | M1 | 3 | 00:03:37 | 29 | 00:03:49 | 19 | 00:07:26 | 13 | ||
24 | 908 | FURTAK ANASTAZJA | 2005 | 12 | Mogilno | GTT Diament Gniezno | K | K2 | 8 | 00:03:36 | 28 | 00:03:51 | 21 | 00:07:27 | 11 | |
25 | 914 | KŁOSOWSKA JUDYTA | 2007 | 10 | Szczecinek | Tru/iathlon Szczecinek | K | K1 | 4 | 00:03:14 | 20 | 00:04:18 | 27 | 00:07:32 | 12 | |
26 | 912 | JASKÓLSKI WOJCIECH | 2008 | 9 | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | M | M1 | 4 | 00:03:52 | 32 | 00:03:43 | 17 | 00:07:35 | 14 | ||
27 | 903 | BOROWIK HUBERT | 2006 | 11 | Poznań | M | M1 | 5 | 00:03:26 | 24 | 00:04:24 | 29 | 00:07:50 | 15 | ||
28 | 924 | PILC WOJCIECH | 2007 | 10 | Poznań | Dres i Laczki | M | M1 | 6 | 00:03:30 | 27 | 00:04:21 | 28 | 00:07:51 | 16 | |
29 | 911 | HIBNER ZOFIA | 2008 | 9 | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | K | K1 | 5 | 00:03:49 | 30 | 00:04:03 | 23 | 00:07:52 | 13 | ||
30 | 921 | MOROZ FRANCISZEK | 2006 | 11 | Palędzie | Poznańska Akademia Karate | M | M1 | 7 | 00:04:01 | 34 | 00:04:29 | 30 | 00:08:30 | 17 | |
31 | 919 | MAKOWSKA MARIA | 2007 | 10 | Ustronie Morskie | UKS Sokół | K | K1 | 6 | 00:03:21 | 23 | 00:05:12 | 34 | 00:08:33 | 14 | |
32 | 939 | WASYL JASIU | 2005 | 12 | Mrowino | M | M2 | 11 | 00:03:58 | 33 | 00:04:51 | 31 | 00:08:49 | 18 | ||
33 | 909 | GÓRNA MARTYNA | 2006 | 11 | Poznań | K | K1 | 7 | 00:03:29 | 26 | 00:05:24 | 35 | 00:08:53 | 15 | ||
34 | 920 | MICHALAK AMELIA | 2005 | 12 | Komorniki | K | K2 | 9 | 00:03:51 | 31 | 00:05:05 | 33 | 00:08:55 | 16 | ||
35 | 932 | SURMA MAJA | 2008 | 9 | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | K | K1 | 8 | 00:04:44 | 35 | 00:05:01 | 32 | 00:09:44 | 17 |
M-ce | Nr | Nazwisko Imię | Rok | Wiek | Mijscowość | Klub | Płeć | Kat | Msc | Plywanie | M-sc | Bieg | M-sc | Rezultat | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 962 | RYBACKI MAKSYMILIAN | 2002 | 15 | Szczytniki | RybaTeam | M | M3 | 1 | 00:03:53 | 1 | 00:03:44 | 1 | 00:07:37 | 1 | |
2 | 956 | KOPAŃSKA MAJA | 2002 | 15 | POZNAŃ | K | K3 | 1 | 00:04:18 | 2 | 00:04:39 | 7 | 00:08:57 | 1 | ||
3 | 954 | GLEBA JONASZ | 2003 | 14 | Gniezno | Diament Gniezno | M | M3 | 2 | 00:05:19 | 5 | 00:04:04 | 2 | 00:09:23 | 2 | |
4 | 955 | KĘDRA JAKUB | 2002 | 15 | Lusówko | UKS Lusowo | M | M3 | 3 | 00:05:08 | 3 | 00:04:22 | 4 | 00:09:30 | 3 | |
5 | 970 | ISAŃSKA MARIANNA | 2002 | 15 | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ | K | K3 | 2 | 00:05:14 | 4 | 00:04:26 | 5 | 00:09:40 | 2 | |
6 | 951 | BOGDZIEWICZ ADAM | 2003 | 14 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | M | M3 | 4 | 00:05:21 | 6 | 00:04:35 | 6 | 00:09:56 | 4 | |
7 | 953 | FERCHMIN STANISŁAW | 2003 | 14 | Poznań | KS UAM Triathlon Poznań | M | M3 | 5 | 00:05:54 | 9 | 00:04:10 | 3 | 00:10:04 | 5 | |
8 | 964 | SZYMAŃSKA MARCELINA | 2002 | 15 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | K | K3 | 3 | 00:05:27 | 7 | 00:05:48 | 12 | 00:11:15 | 3 | |
9 | 969 | LENARTOWICZ WIKTORIA | 2002 | 15 | KOŁO | TRI FUN SPORT | K | K3 | 4 | 00:05:49 | 8 | 00:05:26 | 11 | 00:11:15 | 4 | |
10 | 958 | MUCHOWICZ MARTYNA | 2003 | 14 | Poznan | Dziki z Moraska | K | K3 | 5 | 00:06:51 | 11 | 00:05:57 | 13 | 00:12:48 | 5 | |
11 | 959 | NOWACKA POLA | 2003 | 14 | Poznań | Fabryka Mazaków | K | K3 | 6 | 00:06:34 | 10 | 00:06:16 | 14 | 00:12:50 | 6 | |
12 | 961 | PACHUCKA JULITA | 2003 | 14 | Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo" | K | K3 | 7 | 00:07:25 | 12 | 00:05:25 | 10 | 00:12:50 | 7 | ||
13 | 963 | SOKOLOWSKI JULIAN | 2003 | 14 | Przeźmierowo | M | M3 | 6 | 00:07:55 | 13 | 00:05:04 | 8 | 00:12:59 | 6 | ||
14 | 957 | LEWOCHA BARTŁOMIEJ | 2002 | 15 | Aleksandrów Łódzki | KS CELIRONMAN | M | M3 | 7 | 00:08:14 | 14 | 00:05:19 | 9 | 00:13:33 | 7 |
M-ce | Nr | Nazwisko Imię | Rok | Wiek | Mijscowość | Klub | Płeć | Kat | Msc | Plywanie | M-sc | Rower | M-sc | Bieg | M-sc | T1 | T2 | Rezultat | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 766 | CZYSZ ROBERT | 1994 | 23 | Poznań | BE3/ CITYZEN_ | M | M20 | 1 | 00:05:56 | 1 | 00:36:03 | 1 | 00:19:04 | 2 | 00:01:49 | 00:00:50 | 01:03:42 | 1 | |
2 | 767 | STANOCH JAKUB | 1983 | 34 | Poznań | UKS Cityzen BE3 | M | M30 | 1 | 00:06:38 | 4 | 00:37:36 | 5 | 00:21:28 | 17 | 00:01:59 | 00:01:04 | 01:08:45 | 2 | |
3 | 621 | SĘCZKOWSKI ALEKSANDER | 1995 | 22 | Koziegłowy | UKS CITYZEN_/BE3 | M | M20 | 2 | 00:06:37 | 3 | 00:36:12 | 3 | 00:22:20 | 32 | 00:02:33 | 00:01:13 | 01:08:55 | 3 | |
4 | 623 | MAYER ŁUKASZ | 1980 | 37 | Gostyń | CHOD-DRÓG TRI TEAM / BE3 CITYZEN | M | M30 | 2 | 00:08:27 | 31 | 00:36:28 | 4 | 00:20:59 | 11 | 00:02:25 | 00:01:07 | 01:09:26 | 4 | |
5 | 581 | IMIANOWSKI KONRAD | 2000 | 17 | SIERAKÓW | M | M20 | 3 | 00:07:41 | 15 | 00:38:27 | 10 | 00:20:11 | 6 | 00:02:02 | 00:01:06 | 01:09:27 | 5 | ||
6 | 664 | WIERZBICKI MICHAŁ | 1991 | 26 | Świebodzin | Zgrupka Team | M | M20 | 4 | 00:08:06 | 21 | 00:38:24 | 9 | 00:20:07 | 5 | 00:02:07 | 00:00:55 | 01:09:39 | 6 | |
7 | 596 | PACZKOWSKI RAFAŁ | 1982 | 35 | Poznań | Kuznia triathlonu | M | M30 | 3 | 00:07:07 | 10 | 00:39:05 | 15 | 00:21:11 | 12 | 00:02:04 | 00:00:59 | 01:10:26 | 7 | |
8 | 732 | KRZYŻEK MICHAŁ | 1983 | 34 | Mosina | San Filippo Team | M | M30 | 4 | 00:07:16 | 12 | 00:39:02 | 14 | 00:20:28 | 9 | 00:02:22 | 00:01:22 | 01:10:30 | 8 | |
9 | 721 | ŻURAWICZ ANDRZEJ | 1989 | 28 | Boleszkowice | M | M20 | 5 | 00:08:47 | 39 | 00:38:05 | 7 | 00:20:27 | 8 | 00:02:14 | 00:01:01 | 01:10:34 | 9 | ||
10 | 726 | LIBERADZKI MICHAŁ | 1992 | 25 | Sochaczew | UKS Cityzen / BE3 | M | M20 | 6 | 00:06:13 | 2 | 00:39:45 | 21 | 00:22:37 | 39 | 00:02:05 | 00:00:56 | 01:11:36 | 10 | |
11 | 737 | ROSIAK DARIUSZ | 1988 | 29 | poznań | Bike'owe Wyprawy | M | M20 | 7 | 00:08:49 | 41 | 00:36:08 | 2 | 00:23:27 | 56 | 00:02:26 | 00:00:56 | 01:11:46 | 11 | |
12 | 741 | BRESSA WOJCIECH | 1989 | 28 | Poznań | M | M20 | 8 | 00:08:46 | 38 | 00:37:41 | 6 | 00:22:20 | 33 | 00:02:05 | 00:01:01 | 01:11:53 | 12 | ||
13 | 540 | OLEJNIK JAKUB | 1996 | 21 | Skarżysko-Kamienna | M | M20 | 9 | 00:09:33 | 71 | 00:40:12 | 28 | 00:19:46 | 3 | 00:01:46 | 00:00:51 | 01:12:08 | 13 | ||
14 | 541 | KRÓLIKOWSKI EDWARD | 1970 | 47 | Plewiska | Posnania | M | M40 | 1 | 00:08:41 | 36 | 00:40:14 | 29 | 00:20:32 | 10 | 00:02:21 | 00:00:58 | 01:12:46 | 14 | |
15 | 758 | BARAN JAKUB | 2000 | 17 | kalisz | uks9 | M | M20 | 10 | 00:06:39 | 5 | 00:41:40 | 44 | 00:21:54 | 24 | 00:01:46 | 00:00:49 | 01:12:48 | 15 | |
16 | 502 | KRÓL JAKUB | 1986 | 31 | Poznań | UKS CITYZEN_/BE3 | M | M30 | 5 | 00:07:48 | 17 | 00:39:36 | 20 | 00:22:47 | 42 | 00:02:10 | 00:01:05 | 01:13:26 | 16 | |
17 | 756 | STRĘK JERZY | 1989 | 28 | Poznań | #zawszepozłoto | M | M20 | 11 | 00:09:16 | 58 | 00:39:10 | 16 | 00:21:43 | 22 | 00:02:15 | 00:01:04 | 01:13:28 | 17 | |
18 | 627 | KOZŁOWSKI KRZYSZTOF | 1977 | 40 | kościan | M | M40 | 2 | 00:09:04 | 48 | 00:38:14 | 8 | 00:21:56 | 25 | 00:03:03 | 00:01:14 | 01:13:31 | 18 | ||
19 | 717 | KUŚ ADAM | 1997 | 20 | Poznań | BE3 Cityzen | M | M20 | 12 | 00:10:15 | 94 | 00:39:46 | 22 | 00:19:55 | 4 | 00:02:49 | 00:00:52 | 01:13:37 | 19 | |
20 | 762 | TOMCZAK KRYSTIAN | 1992 | 25 | Poznań | M | M20 | 13 | 00:07:57 | 18 | 00:41:29 | 41 | 00:21:16 | 15 | 00:02:04 | 00:00:56 | 01:13:42 | 20 | ||
21 | 702 | MAGDZIAK ZBIGNIEW | 1969 | 48 | Poznań | KS EXTREME TEAM OBORNIKI | M | M40 | 3 | 00:09:27 | 66 | 00:39:58 | 25 | 00:21:20 | 16 | 00:01:55 | 00:01:02 | 01:13:42 | 21 | |
22 | 524 | KRUSZONA KRZYSZTOF | 1981 | 36 | Dąbrowa | DERIC TECHNIK / BE ORGANIC / KUŹNIA TRIATHLONU | M | M30 | 6 | 00:08:00 | 19 | 00:39:21 | 17 | 00:23:08 | 51 | 00:02:10 | 00:01:12 | 01:13:51 | 22 | |
23 | 665 | WITKOWSKI JAREK | 1970 | 47 | Poznan | UKS CityZen/Lubuszanin | M | M40 | 4 | 00:08:35 | 33 | 00:38:47 | 11 | 00:22:11 | 29 | 00:03:10 | 00:01:16 | 01:13:59 | 23 | |
24 | 730 | SWOREK DAWID | 1988 | 29 | Poznań | M | M20 | 14 | 00:08:49 | 42 | 00:39:27 | 18 | 00:22:27 | 34 | 00:02:09 | 00:01:14 | 01:14:06 | 24 | ||
25 | 689 | WICHNIAREK TOMASZ | 1984 | 33 | Poznań | CityZen_B3 | M | M30 | 7 | 00:08:21 | 24 | 00:39:29 | 19 | 00:23:00 | 48 | 00:02:16 | 00:01:08 | 01:14:14 | 25 | |
26 | 575 | PONIEDZIAŁEK FILIP | 1984 | 33 | Plewiska | Kuźnia Triathlonu | M | M30 | 8 | 00:08:25 | 27 | 00:38:50 | 12 | 00:23:40 | 59 | 00:02:04 | 00:01:23 | 01:14:22 | 26 | |
27 | 764 | WĘDRYCHOWICZ ADAM | 1976 | 41 | Dopiewiec | Fabryka Triathlonu | M | M40 | 5 | 00:09:35 | 74 | 00:40:02 | 26 | 00:21:15 | 14 | 00:02:27 | 00:01:17 | 01:14:36 | 27 | |
28 | 698 | CHWIAŁKOWSKI CYPRIAN | 1994 | 23 | Czaplinek | M | M20 | 15 | 00:09:07 | 50 | 00:40:40 | 35 | 00:21:35 | 19 | 00:02:24 | 00:00:53 | 01:14:39 | 28 | ||
29 | 611 | STAWOWY JAKUB | 1989 | 28 | Krotoszyn | M | M20 | 16 | 00:09:06 | 49 | 00:39:56 | 24 | 00:21:43 | 21 | 00:02:36 | 00:01:21 | 01:14:42 | 29 | ||
30 | 772 | PEKAR STANISLAV | 1974 | 43 | Poznan | UKS Cityzen_/BE3 | M | M40 | 6 | 00:08:16 | 23 | 00:41:07 | 38 | 00:21:46 | 23 | 00:02:47 | 00:00:58 | 01:14:54 | 30 | |
31 | 735 | GRACZYK PIOTR | 1985 | 32 | Garby | FogtBikes Team | M | M30 | 9 | 00:09:02 | 47 | 00:40:15 | 30 | 00:22:06 | 27 | 00:02:36 | 00:01:01 | 01:15:00 | 31 | |
32 | 757 | MASŁOWSKA OLGA | 1998 | 19 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | K | K20 | 1 | 00:06:57 | 7 | 00:42:33 | 61 | 00:22:36 | 37 | 00:01:55 | 00:01:01 | 01:15:02 | 1 | |
33 | 736 | LEONARCZYK LESZEK | 1986 | 31 | Luboń | BE3 CITYZEN_ POZNAŃ | M | M30 | 10 | 00:09:18 | 60 | 00:38:59 | 13 | 00:22:11 | 28 | 00:03:35 | 00:01:10 | 01:15:13 | 32 | |
34 | 712 | ZACHWIEJA AGATA | 2001 | 16 | Gniezno | GTT DIAMENT GNIEZNO | K | K20 | 2 | 00:07:25 | 14 | 00:43:21 | 77 | 00:21:43 | 20 | 00:01:52 | 00:00:53 | 01:15:14 | 2 | |
35 | 709 | BĄKOWSKA IZABELA | 2001 | 16 | Gniezno | GTT Diament Gniezno | K | K20 | 3 | 00:07:45 | 16 | 00:42:41 | 64 | 00:21:58 | 26 | 00:01:56 | 00:00:55 | 01:15:15 | 3 | |
36 | 537 | PIESZAK MARCIN | 1983 | 34 | Góra | kanapowe pampry | M | M30 | 11 | 00:09:07 | 51 | 00:40:27 | 33 | 00:22:16 | 31 | 00:02:37 | 00:01:12 | 01:15:39 | 33 | |
37 | 733 | ZIEMNIEWSKI BARTEK | 2001 | 16 | Kaźmierz | Uks Lusowo | M | M20 | 17 | 00:08:25 | 28 | 00:41:44 | 46 | 00:22:37 | 38 | 00:02:00 | 00:01:03 | 01:15:49 | 34 | |
38 | 527 | POLKOWSKI STANISŁAW | 1963 | 54 | Murowana Goślina | ZMIERZ-NIE SZACUJ BADANIA WYDOLNOŚCIOWE.PL | M | M50 | 1 | 00:09:29 | 67 | 00:40:16 | 31 | 00:22:58 | 47 | 00:02:23 | 00:01:10 | 01:16:16 | 35 | |
39 | 695 | MYTULA MIKOŁAJ | 2000 | 17 | Pruszków | UKS 9 Kalisz | M | M20 | 18 | 00:06:43 | 6 | 00:42:48 | 68 | 00:24:20 | 76 | 00:01:52 | 00:00:53 | 01:16:36 | 36 | |
40 | 716 | JAJEŚNICA JACEK | 1975 | 42 | Poznań | M | M40 | 7 | 00:09:34 | 72 | 00:41:55 | 50 | 00:20:17 | 7 | 00:03:02 | 00:01:50 | 01:16:38 | 37 | ||
41 | 647 | MARCINIAK PRZEMYSLAW | 1985 | 32 | Plewiska | www.klubbiegaczam4.pl | M | M30 | 12 | 00:09:59 | 86 | 00:39:50 | 23 | 00:23:14 | 52 | 00:02:26 | 00:01:25 | 01:16:54 | 38 | |
42 | 583 | GUZIK ALEKSANDER | 1992 | 25 | Poznań | M | M20 | 19 | 00:09:32 | 69 | 00:41:24 | 40 | 00:22:11 | 30 | 00:02:38 | 00:01:15 | 01:17:00 | 39 | ||
43 | 519 | NOWAK MARCIN | 1980 | 37 | Plewiska | Tata wymiata | M | M30 | 13 | 00:09:18 | 61 | 00:40:39 | 34 | 00:24:00 | 67 | 00:02:22 | 00:01:09 | 01:17:28 | 40 | |
44 | 687 | OSTROWSKI ADAM | 1976 | 41 | Poznań | M | M40 | 8 | 00:08:26 | 29 | 00:41:09 | 39 | 00:24:31 | 81 | 00:02:24 | 00:01:26 | 01:17:56 | 41 | ||
45 | 714 | WOLFF-STEFANIAK MARIA | 1988 | 29 | Poznań | UKS CITYZEN_/BE3 | K | K20 | 4 | 00:08:26 | 30 | 00:41:51 | 49 | 00:24:43 | 87 | 00:02:03 | 00:00:57 | 01:18:00 | 4 | |
46 | 700 | WITEK MATEUSZ | 1982 | 35 | Poznan | Zalew Jerzykowo | M | M30 | 14 | 00:09:20 | 64 | 00:42:33 | 62 | 00:22:38 | 40 | 00:02:15 | 00:01:19 | 01:18:05 | 42 | |
47 | 586 | PETZA MACIEJ | 1966 | 51 | Poznań | Montemoro.pl trenertriathlonu.pl | M | M50 | 2 | 00:09:30 | 68 | 00:42:01 | 53 | 00:22:42 | 41 | 00:02:38 | 00:01:18 | 01:18:09 | 43 | |
48 | 680 | PAWLAK PIOTR | 1975 | 42 | Poznań | PKO Bank Polski | M | M40 | 9 | 00:10:44 | 118 | 00:40:53 | 37 | 00:22:58 | 46 | 00:02:34 | 00:01:13 | 01:18:22 | 44 | |
49 | 706 | RACZKIEWICZ JAROSŁAW | 1971 | 46 | Poznań | BE3 CityZen Poznań | M | M40 | 10 | 00:09:08 | 52 | 00:40:22 | 32 | 00:24:50 | 90 | 00:03:00 | 00:01:03 | 01:18:23 | 45 | |
50 | 697 | SIBILSKI DAWID | 1978 | 39 | Poznań | Kuźnia Triathlonu | M | M30 | 15 | 00:07:06 | 9 | 00:42:21 | 58 | 00:24:54 | 96 | 00:02:47 | 00:01:20 | 01:18:28 | 46 | |
51 | 570 | SULIŃSKI PRZEMYSŁAW | 1987 | 30 | Garby | M | M30 | 16 | 00:10:22 | 102 | 00:43:14 | 74 | 00:21:32 | 18 | 00:02:24 | 00:01:14 | 01:18:46 | 47 | ||
52 | 662 | ZARĘBA PAWEŁ | 1987 | 30 | Koło | M | M30 | 17 | 00:08:06 | 22 | 00:42:24 | 59 | 00:24:24 | 79 | 00:02:54 | 00:01:02 | 01:18:50 | 48 | ||
53 | 569 | MAJDA BARTOSZ | 1986 | 31 | Lusówko | Kuźnia Triathlonu | M | M30 | 18 | 00:09:08 | 53 | 00:43:27 | 80 | 00:22:56 | 45 | 00:02:31 | 00:00:57 | 01:18:59 | 49 | |
54 | 565 | JAZIKOWSKI PAWEŁ | 1972 | 45 | Poznań | Paweł Jazikowski | M | M40 | 11 | 00:09:39 | 75 | 00:41:42 | 45 | 00:23:39 | 58 | 00:02:41 | 00:01:26 | 01:19:07 | 50 | |
55 | 631 | DYMITROWSKI MACIEJ | 1985 | 32 | Wolsztyn | IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION | M | M30 | 19 | 00:09:08 | 54 | 00:40:03 | 27 | 00:26:08 | 120 | 00:02:54 | 00:01:18 | 01:19:31 | 51 | |
56 | 739 | DUDKOWIAK JACEK | 1965 | 52 | drzonkow | zka triathlon drzonkow | M | M50 | 3 | 00:08:47 | 40 | 00:41:29 | 42 | 00:24:59 | 98 | 00:03:16 | 00:01:30 | 01:20:01 | 52 | |
57 | 681 | SOBCZAK MARCIN | 1976 | 41 | Warszawa | M | M40 | 12 | 00:11:04 | 125 | 00:41:56 | 51 | 00:23:18 | 54 | 00:02:49 | 00:01:05 | 01:20:12 | 53 | ||
58 | 617 | BUGZEL MARCIN | 1980 | 37 | Gostyń | Chod-Dróg Tri Team | M | M30 | 20 | 00:09:52 | 80 | 00:41:44 | 47 | 00:24:07 | 69 | 00:02:44 | 00:01:46 | 01:20:13 | 54 | |
59 | 713 | ISKIERKO MICHAŁ | 1984 | 33 | Warszawa | Tridea | M | M30 | 21 | 00:11:00 | 123 | 00:43:58 | 85 | 00:21:11 | 13 | 00:02:46 | 00:01:36 | 01:20:31 | 55 | |
60 | 562 | KRZYŻANIAK MACIEJ | 1990 | 27 | Poznań | Oni | M | M20 | 20 | 00:08:52 | 44 | 00:43:05 | 72 | 00:23:50 | 64 | 00:02:54 | 00:01:51 | 01:20:32 | 56 | |
61 | 619 | NOWACKI ŁUKASZ | 1992 | 25 | Jarocin | M | M20 | 21 | 00:08:49 | 43 | 00:42:44 | 66 | 00:24:00 | 66 | 00:03:27 | 00:01:36 | 01:20:36 | 57 | ||
62 | 554 | ZAJĄC BARTOSZ | 1989 | 28 | Poznań | LOOKSFERA/M-TRONIC | M | M20 | 22 | 00:08:45 | 37 | 00:42:08 | 55 | 00:24:52 | 93 | 00:03:13 | 00:01:55 | 01:20:53 | 58 | |
63 | 725 | HERWART JEREMI | 2001 | 16 | Gniezno | GTT Diament | M | M20 | 23 | 00:06:57 | 8 | 00:43:27 | 81 | 00:27:09 | 141 | 00:02:28 | 00:00:56 | 01:20:57 | 59 | |
64 | 724 | KUROWSKA MAGDALENA | 1996 | 21 | Szczecin | UAM TRIATHLON POZNAŃ | K | K20 | 5 | 00:09:59 | 87 | 00:44:56 | 100 | 00:23:00 | 49 | 00:02:01 | 00:01:03 | 01:20:59 | 5 | |
65 | 626 | LEWOCHA PAWEŁ | 1973 | 44 | Aleksandrów Łódzki | KS CELIRONMAN | M | M40 | 13 | 00:11:10 | 128 | 00:42:51 | 69 | 00:22:29 | 35 | 00:03:11 | 00:01:30 | 01:21:11 | 60 | |
66 | 506 | MALISZEWSKI ADAM | 1992 | 25 | Poznań | M | M20 | 24 | 00:11:02 | 124 | 00:43:17 | 75 | 00:22:35 | 36 | 00:02:57 | 00:01:38 | 01:21:29 | 61 | ||
67 | 693 | MŁYNARCZYK MATEUSZ | 1989 | 28 | Wronki | Wronki | M | M20 | 25 | 00:11:13 | 129 | 00:42:04 | 54 | 00:24:26 | 80 | 00:02:36 | 00:01:13 | 01:21:32 | 62 | |
68 | 682 | KUŹMICKI DAMIAN | 1990 | 27 | Poznań | PKO Bank Polski | M | M20 | 26 | 00:11:58 | 158 | 00:40:43 | 36 | 00:24:04 | 68 | 00:02:59 | 00:01:52 | 01:21:36 | 63 | |
69 | 628 | ORWAT KASIA | 1972 | 45 | POZNAN | UKS CITYZEN_ / NO WOMEN NO TRI | K | K40 | 1 | 00:10:09 | 91 | 00:41:35 | 43 | 232 | 00:02:46 | 01:21:40 | 6 | |||
70 | 720 | NOWICKI ŁUKASZ | 1988 | 29 | Wałcz | M | M20 | 27 | 00:08:39 | 35 | 00:44:09 | 89 | 00:25:18 | 102 | 00:02:54 | 00:00:54 | 01:21:54 | 64 | ||
71 | 539 | PIESZAK ZOSIA | 1985 | 32 | tarnowo podgórne | Kanapowe Pampry | K | K30 | 1 | 00:09:47 | 78 | 00:44:54 | 99 | 00:23:16 | 53 | 00:02:42 | 00:01:15 | 01:21:54 | 7 | |
72 | 666 | GRYGIER ŁUKASZ | 1993 | 24 | Poznań | WiL | M | M20 | 28 | 00:10:23 | 104 | 00:42:24 | 60 | 00:24:42 | 86 | 00:03:01 | 00:01:37 | 01:22:07 | 65 | |
73 | 765 | KRUPA TOMASZ | 1981 | 36 | WIRY | KLUB BŁYSKAWICZNEGO KALOSZA | M | M30 | 22 | 00:09:19 | 63 | 00:45:57 | 116 | 00:23:05 | 50 | 00:03:05 | 00:00:54 | 01:22:20 | 66 | |
74 | 608 | OTOCKI WOJCIECH | 1979 | 38 | Poznań | Fabryka Triathlonu | M | M30 | 23 | 00:08:27 | 32 | 00:42:58 | 70 | 00:26:12 | 123 | 00:03:14 | 00:01:29 | 01:22:20 | 67 | |
75 | 604 | HAUKE KRZYSZTOF | 1987 | 30 | Poznań | M | M30 | 24 | 00:09:46 | 77 | 00:42:18 | 57 | 00:25:56 | 116 | 00:03:01 | 00:01:22 | 01:22:23 | 68 | ||
76 | 624 | KASPRZAK PIOTR | 1966 | 51 | Skórzewo | Kuźnia Triathlonu | M | M50 | 4 | 00:09:17 | 59 | 00:41:46 | 48 | 00:27:30 | 148 | 00:02:48 | 00:01:13 | 01:22:34 | 69 | |
77 | 518 | ŚLIWIŃSKI JAKUB | 1992 | 25 | Środa Wlkp | Hernik Team | M | M20 | 29 | 00:10:37 | 114 | 00:44:04 | 86 | 00:23:41 | 60 | 00:03:10 | 00:01:07 | 01:22:39 | 70 | |
78 | 686 | JARECKI PAWEŁ | 1976 | 41 | Częstochowa | M | M40 | 14 | 00:09:34 | 73 | 00:42:41 | 65 | 00:26:32 | 132 | 00:02:47 | 00:01:15 | 01:22:49 | 71 | ||
79 | 745 | LICZNIERSKI MAREK | 1984 | 33 | PLEWISKA | gRUNwald Team Poznan | M | M30 | 25 | 00:08:37 | 34 | 00:45:14 | 107 | 00:24:22 | 77 | 00:03:17 | 00:01:26 | 01:22:56 | 72 | |
80 | 536 | KIEDROWSKI ŁUKASZ | 1985 | 32 | Poznań | Kuźnia Triathlonu | M | M30 | 26 | 00:10:06 | 90 | 00:45:31 | 112 | 00:22:50 | 43 | 00:03:27 | 00:01:15 | 01:23:09 | 73 | |
81 | 729 | RATAJCZAK MAGDALENA | 1999 | 18 | Mogilno | GTT Diament Gniezno | K | K20 | 6 | 00:08:22 | 25 | 00:45:11 | 106 | 00:26:24 | 129 | 00:02:08 | 00:01:05 | 01:23:10 | 8 | |
82 | 590 | SZYMAŃSKI DARIUSZ | 1967 | 50 | KLECZEW | SOKÓŁ KLECZEW | M | M50 | 5 | 00:11:29 | 141 | 00:43:09 | 73 | 00:25:17 | 101 | 00:02:26 | 00:00:58 | 01:23:19 | 74 | |
83 | 588 | KUBIAK ŁUKASZ | 1988 | 29 | Uniejów | KB GEOTERMIA UNIEJÓW | M | M20 | 30 | 00:12:56 | 182 | 00:47:24 | 141 | 00:18:50 | 1 | 00:03:20 | 00:00:54 | 01:23:24 | 75 | |
84 | 671 | WOŁOSZYN KAMIL | 1990 | 27 | Poznań | M | M20 | 31 | 00:10:12 | 93 | 00:44:17 | 91 | 00:24:49 | 89 | 00:02:36 | 00:01:31 | 01:23:25 | 76 | ||
85 | 691 | KAŹMIERCZAK OSKAR | 1991 | 26 | Jarocin | RockRun Jarocin | M | M20 | 32 | 00:09:57 | 85 | 00:42:14 | 56 | 00:27:16 | 144 | 00:03:03 | 00:01:13 | 01:23:43 | 77 | |
86 | 749 | KLEIBER PIOTR | 1977 | 40 | Lusówko | WUEF Tri Team | M | M40 | 15 | 00:10:26 | 107 | 00:43:19 | 76 | 00:25:51 | 115 | 00:03:22 | 00:01:06 | 01:24:04 | 78 | |
87 | 523 | ŁUKASZCZUK GRZEGORZ | 1982 | 35 | Rokietnica | M | M30 | 27 | 00:10:27 | 109 | 00:45:15 | 108 | 00:23:26 | 55 | 00:03:19 | 00:01:40 | 01:24:07 | 79 | ||
88 | 516 | SOBKOWIAK TOMASZ | 1986 | 31 | Poznań | Night Runners | M | M30 | 28 | 00:11:32 | 143 | 00:42:00 | 52 | 00:25:30 | 109 | 00:03:25 | 00:01:44 | 01:24:11 | 80 | |
89 | 603 | STACHOWIAK SEBASTIAN | 1975 | 42 | swarzędz | - | M | M40 | 16 | 00:11:31 | 142 | 00:42:34 | 63 | 00:25:19 | 103 | 00:03:04 | 00:01:48 | 01:24:16 | 81 | |
90 | 571 | DARACZ BŁAŻEJ | 1987 | 30 | Poznań | M | M30 | 29 | 00:09:56 | 84 | 00:43:35 | 82 | 00:25:58 | 118 | 00:03:15 | 00:01:37 | 01:24:21 | 82 | ||
91 | 642 | MIKULSKI DARIUSZ | 1978 | 39 | Poznań | M | M30 | 30 | 00:10:16 | 96 | 00:42:47 | 67 | 00:26:11 | 121 | 00:04:00 | 00:01:14 | 01:24:28 | 83 | ||
92 | 668 | SZAL ARTUR | 1984 | 33 | Poznań | Fitness24seven | M | M30 | 31 | 00:09:50 | 79 | 00:43:24 | 78 | 00:26:16 | 125 | 00:03:44 | 00:01:30 | 01:24:44 | 84 | |
93 | 616 | ŁYSZCZAK ROMAN | 1966 | 51 | Zielona Góra | M | M50 | 6 | 00:09:18 | 62 | 00:43:26 | 79 | 00:28:04 | 157 | 00:03:10 | 00:01:02 | 01:25:00 | 85 | ||
94 | 656 | BOKUN KRZYSZTOF | 1983 | 34 | Dąbrówka | kuźnia triathlonu | M | M30 | 32 | 00:10:52 | 119 | 00:44:07 | 87 | 00:25:46 | 114 | 00:02:48 | 00:01:33 | 01:25:06 | 86 | |
95 | 639 | SZYMCZAK WOJCIECH | 1978 | 39 | Głuchowo | Kuźnia Triathlonu | M | M30 | 33 | 00:10:34 | 113 | 00:43:43 | 83 | 00:25:43 | 113 | 00:03:29 | 00:01:42 | 01:25:11 | 87 | |
96 | 607 | TALBIERZ PAWEŁ | 1986 | 31 | Plewiska | M | M30 | 34 | 00:08:58 | 45 | 00:45:19 | 111 | 00:25:23 | 104 | 00:03:26 | 00:02:11 | 01:25:17 | 88 | ||
97 | 722 | BARAN JÓZEF | 1964 | 53 | Kraków | WATERS KNIGHTS | M | M50 | 7 | 00:10:16 | 95 | 00:45:59 | 117 | 00:24:40 | 84 | 00:03:20 | 00:01:03 | 01:25:18 | 89 | |
98 | 599 | NOWAK ADRIAN | 1991 | 26 | Gniezno | TETRIS Budownictwo | M | M20 | 33 | 00:07:12 | 11 | 00:46:29 | 123 | 00:27:24 | 146 | 00:02:43 | 00:01:39 | 01:25:27 | 90 | |
99 | 634 | ZIUKO MICHAŁ | 1989 | 28 | Kutno | Decathlon Komorniki | M | M20 | 34 | 00:10:04 | 89 | 00:47:47 | 150 | 00:23:43 | 61 | 00:02:41 | 00:01:13 | 01:25:28 | 91 | |
100 | 734 | MAŃCZAK ADAM | 1970 | 47 | Sieroslaw | WUEF Tri Team | M | M40 | 17 | 00:10:39 | 115 | 00:43:57 | 84 | 00:25:30 | 110 | 00:03:22 | 00:02:01 | 01:25:29 | 92 | |
101 | 646 | FRANCZAK JULIAN | 1996 | 21 | Sierpień | M | M20 | 35 | 00:10:26 | 108 | 00:46:33 | 124 | 00:24:18 | 75 | 00:02:42 | 00:01:47 | 01:25:46 | 93 | ||
102 | 591 | SZYMAŃSKI PIOTR | 1976 | 41 | Kleczew | Sokół Kleczew | M | M40 | 18 | 00:11:25 | 136 | 00:44:23 | 94 | 00:25:04 | 99 | 00:03:09 | 00:01:49 | 01:25:50 | 94 | |
103 | 511 | SOBKOWIAK MARCIN | 1981 | 36 | Poznań | M | M30 | 35 | 00:10:16 | 97 | 00:44:57 | 102 | 00:26:05 | 119 | 00:03:18 | 00:01:24 | 01:26:00 | 95 | ||
104 | 561 | LESZCZYŃSKA BEATA | 1985 | 32 | Poznań | kuźnia triathlonu | K | K30 | 2 | 00:12:23 | 164 | 00:44:48 | 97 | 00:25:30 | 108 | 00:02:22 | 00:01:20 | 01:26:23 | 9 | |
105 | 674 | SUSMARSKA EWA | 1996 | 21 | Poznań | K | K20 | 7 | 00:09:41 | 76 | 00:47:42 | 149 | 00:25:29 | 107 | 00:02:53 | 00:01:04 | 01:26:49 | 10 | ||
106 | 710 | BOROWIK WIKTOR | 1997 | 20 | Poznań | Ławica Team | M | M20 | 36 | 00:10:03 | 88 | 00:45:04 | 104 | 00:24:39 | 83 | 00:05:10 | 00:01:57 | 01:26:53 | 96 | |
107 | 705 | BOROWIK KONRAD | 2000 | 17 | Poznań | Ławica Team | M | M20 | 37 | 00:10:23 | 103 | 00:46:17 | 121 | 00:24:41 | 85 | 00:04:16 | 00:01:16 | 01:26:53 | 97 | |
108 | 582 | MAJEWSKI MACIEJ | 1966 | 51 | POZNAŃ | TEAM ASA -BIEGIEM PO ZDROWIE | M | M50 | 8 | 00:13:13 | 192 | 00:44:12 | 90 | 00:24:13 | 70 | 00:04:25 | 00:00:55 | 01:26:58 | 98 | |
109 | 600 | ŚWIATŁOŃ MAŁGORZATA | 1989 | 28 | Chojnów | Czarni Rokitki | K | K20 | 8 | 00:09:53 | 83 | 00:44:59 | 103 | 00:27:55 | 153 | 00:03:10 | 00:01:03 | 01:27:00 | 11 | |
110 | 615 | PODKOWIŃSKI RAFAŁ | 1988 | 29 | Dziemionna | M | M20 | 38 | 00:10:21 | 101 | 00:44:09 | 88 | 00:29:22 | 179 | 00:02:39 | 00:01:09 | 01:27:40 | 99 | ||
111 | 670 | JABŁOŃSKI PIOTR | 1982 | 35 | Świebodzin | M | M30 | 36 | 00:10:58 | 122 | 00:45:36 | 113 | 00:26:43 | 135 | 00:03:09 | 00:01:28 | 01:27:54 | 100 | ||
112 | 633 | KWIATKOWSKA EWA | 1979 | 38 | Poznań | UKS Cityzen_/BE3 | K | K30 | 3 | 00:09:09 | 55 | 00:44:53 | 98 | 00:28:23 | 166 | 00:03:19 | 00:02:28 | 01:28:12 | 12 | |
113 | 645 | BAŁABAN ARTUR | 1987 | 30 | Poznań | Ludex | M | M30 | 37 | 00:11:43 | 147 | 00:45:15 | 109 | 00:24:47 | 88 | 00:04:48 | 00:01:50 | 01:28:23 | 101 | |
114 | 684 | SZYMCZAK ROKSANA | 1989 | 28 | Sady | K | K20 | 9 | 00:11:27 | 138 | 00:47:29 | 144 | 00:24:55 | 97 | 00:02:58 | 00:01:34 | 01:28:23 | 13 | ||
115 | 653 | WALSZEWSKI ŁUKASZ | 1980 | 37 | Poznań | UKS Cityzen_B3 | M | M30 | 38 | 00:11:19 | 133 | 00:43:03 | 71 | 00:28:05 | 158 | 00:04:07 | 00:01:54 | 01:28:28 | 102 | |
116 | 545 | JERZAK MARCIN | 1982 | 35 | Przeźmierowo | M | M30 | 39 | 00:09:32 | 70 | 00:44:33 | 95 | 00:29:34 | 183 | 00:02:55 | 00:01:57 | 01:28:31 | 103 | ||
117 | 567 | WOJTASZEK MACIEJ | 1976 | 41 | Poznań | niezrzeszony | M | M40 | 19 | 00:13:01 | 187 | 00:45:11 | 105 | 00:24:54 | 95 | 00:03:54 | 00:01:45 | 01:28:45 | 104 | |
118 | 754 | ŚWIĄTEK JULIA | 1982 | 35 | Chyby | ERGO-BHP TEAM | K | K30 | 4 | 00:10:24 | 105 | 00:48:11 | 154 | 00:26:37 | 134 | 00:02:41 | 00:00:59 | 01:28:52 | 14 | |
119 | 550 | WELTROWSKI GRZEGORZ | 1975 | 42 | Poznań | M | M40 | 20 | 00:13:32 | 197 | 00:45:39 | 115 | 00:24:18 | 74 | 00:03:17 | 00:02:08 | 01:28:54 | 105 | ||
120 | 694 | HOZAKOWSKI ARTUR | 1993 | 24 | Sady | M | M20 | 39 | 00:11:16 | 131 | 00:48:11 | 155 | 00:24:51 | 91 | 00:03:03 | 00:01:38 | 01:28:59 | 106 | ||
121 | 614 | LEHMANN PIOTR | 1989 | 28 | Poznań | WBEE | M | M20 | 40 | 00:08:03 | 20 | 00:50:59 | 194 | 00:25:57 | 117 | 00:03:18 | 00:00:52 | 01:29:09 | 107 | |
122 | 761 | GWIAZDOWSKA ANETA | 1976 | 41 | Poznań | K | K40 | 2 | 00:11:51 | 152 | 00:46:49 | 128 | 00:25:27 | 106 | 00:03:18 | 00:01:52 | 01:29:17 | 15 | ||
123 | 746 | BALCEREK BŁAŻEJ | 1971 | 46 | Poznań | M | M40 | 21 | 00:09:00 | 46 | 00:47:02 | 135 | 00:27:43 | 150 | 00:04:13 | 00:01:24 | 01:29:22 | 108 | ||
124 | 750 | FAJOK MARIUSZ | 1969 | 48 | Oborniki | TEAM KĘSY | M | M40 | 22 | 00:15:41 | 224 | 00:44:22 | 93 | 00:24:52 | 92 | 00:03:14 | 00:01:17 | 01:29:26 | 109 | |
125 | 770 | KACZMAREK MICHAŁ | 1982 | 35 | Dopiewiec | Pozruniacy | M | M30 | 40 | 00:08:24 | 26 | 00:46:02 | 118 | 00:29:39 | 187 | 00:03:34 | 00:01:53 | 01:29:32 | 110 | |
126 | 595 | KRZYŻAGÓRSKI MATEUSZ | 1992 | 25 | Poznań | M | M20 | 41 | 00:12:54 | 180 | 00:47:27 | 142 | 00:24:17 | 73 | 00:03:29 | 00:01:26 | 01:29:33 | 111 | ||
127 | 592 | DUDZIŃSKA PAULINA | 1992 | 25 | Poznań | K | K20 | 10 | 00:13:08 | 191 | 00:46:56 | 131 | 00:25:24 | 105 | 00:03:10 | 00:01:01 | 01:29:40 | 16 | ||
128 | 763 | WĘDRYCHOWICZ JULIA | 2001 | 16 | Dopiewiec | Fabryka Triathlonu | K | K20 | 11 | 00:11:48 | 150 | 00:47:30 | 145 | 00:25:39 | 112 | 00:03:33 | 00:01:14 | 01:29:44 | 17 | |
129 | 598 | DASSUJ KASIA | 1988 | 29 | Rokietnica | KUŹNIA TRIATHLONU | K | K20 | 12 | 00:10:29 | 110 | 00:47:52 | 151 | 00:26:52 | 138 | 00:03:35 | 00:01:08 | 01:29:56 | 18 | |
130 | 564 | HOFMAN TOMASZ | 1976 | 41 | Lusówko | Zgrupka Team | M | M40 | 23 | 00:13:24 | 195 | 00:44:33 | 96 | 00:26:12 | 122 | 00:04:19 | 00:01:37 | 01:30:05 | 112 | |
131 | 637 | GINTYLLO ARTUR | 1977 | 40 | Baranowo | M | M40 | 24 | 00:11:28 | 139 | 00:46:07 | 119 | 00:28:05 | 159 | 00:03:05 | 00:01:22 | 01:30:07 | 113 | ||
132 | 661 | ORCHOWSKA ZUZANNA | 1992 | 25 | Poznań | K | K20 | 13 | 00:09:52 | 81 | 00:52:21 | 206 | 00:23:37 | 57 | 00:03:15 | 00:01:07 | 01:30:12 | 19 | ||
133 | 685 | ZGRZYWA JAN | 1973 | 44 | Słubice | M | M40 | 148 | 00:11:43 | 148 | 00:47:22 | 140 | 00:24:35 | 82 | 00:05:14 | 00:01:29 | 01:30:23 | 114 | ||
134 | 513 | MADEJ AGATA | 1987 | 30 | Poznań | Fabryka MAZAKÓW | K | K30 | 127 | 00:11:09 | 127 | 00:45:15 | 110 | 00:27:59 | 156 | 00:04:43 | 00:01:29 | 01:30:35 | 20 | |
135 | 555 | BAZARNIK ARTUR | 1971 | 46 | Luboń | Kuźnia Triathlonu | M | M40 | 137 | 00:11:26 | 137 | 00:44:56 | 101 | 00:28:48 | 174 | 00:04:00 | 00:01:45 | 01:30:55 | 115 | |
136 | 597 | SIKORA PRZEMYSŁAW | 1981 | 36 | Poznań | Motiv Home Team | M | M30 | 225 | 00:16:00 | 225 | 00:46:18 | 122 | 00:23:51 | 65 | 00:03:45 | 00:01:05 | 01:30:59 | 116 | |
137 | 510 | PUTOWSKA MAŁGORZATA | 1962 | 55 | Mosina | Adrenalina Fitness | K | K50 | 82 | 00:09:52 | 82 | 00:49:07 | 170 | 00:26:13 | 124 | 00:04:06 | 00:01:42 | 01:30:59 | 21 | |
138 | 669 | WALIŃSKI ADAM | 1975 | 42 | Dąbrówka | CNC Creations | M | M40 | 56 | 00:09:11 | 56 | 00:48:31 | 160 | 00:28:20 | 165 | 00:03:21 | 00:01:41 | 01:31:04 | 117 | |
139 | 501 | SENDER ANDRZEJ | 1970 | 47 | Jastków | Nowa Elektro | M | M40 | 13 | 00:07:22 | 13 | 00:48:42 | 164 | 00:29:54 | 190 | 00:03:42 | 00:01:40 | 01:31:20 | 118 | |
140 | 520 | PIETRASIAK MAŁGORZATA | 1956 | 61 | Poznań | UKS CITYZEN_BE3 | K | K50 | 116 | 00:10:42 | 116 | 00:47:21 | 139 | 00:27:58 | 155 | 00:04:19 | 00:02:07 | 01:32:27 | 22 | |
141 | 589 | JAGIEŁŁO ALBERT | 1990 | 27 | Golina | DECATHLON SWADZIM | M | M20 | 98 | 00:10:19 | 98 | 00:48:54 | 167 | 00:28:49 | 176 | 00:03:23 | 00:01:10 | 01:32:35 | 119 | |
142 | 526 | SZUKAŁA PIOTR | 1971 | 46 | Poznań | DRUŻYNA SZPIKU | M | M40 | 100 | 00:10:20 | 100 | 00:45:36 | 114 | 00:26:48 | 136 | 00:07:46 | 00:02:06 | 01:32:36 | 120 | |
143 | 771 | PEKAROVA IVANA | 1977 | 40 | Poznan | UKS Cityzen_/BE3 | K | K40 | 92 | 00:10:10 | 92 | 00:48:03 | 153 | 00:29:38 | 186 | 00:03:13 | 00:01:32 | 01:32:36 | 23 | |
144 | 744 | KOPCZYNSKI WALDEMAR | 1958 | 59 | poznan | M | M50 | 162 | 00:12:14 | 162 | 00:47:37 | 148 | 00:28:12 | 162 | 00:03:40 | 00:01:03 | 01:32:46 | 121 | ||
145 | 753 | SZUKAŁA DARIUSZ | 1980 | 37 | Komorniki | Kibolski KS | M | M30 | 151 | 00:11:50 | 151 | 00:48:19 | 157 | 00:28:31 | 167 | 00:03:14 | 00:00:58 | 01:32:52 | 122 | |
146 | 660 | WYSZYŃSKI MATEUSZ | 1995 | 22 | Poznań | Canoe Team Posnania | M | M20 | 199 | 00:13:53 | 199 | 00:50:42 | 189 | 00:22:55 | 44 | 00:04:13 | 00:01:14 | 01:32:57 | 123 | |
147 | 708 | PIETRZAK KAROLINA | 1971 | 46 | Poznań | UKS CITYZEN_/BE3 | K | K40 | 181 | 00:12:55 | 181 | 00:47:04 | 137 | 00:26:53 | 139 | 00:04:29 | 00:01:37 | 01:32:58 | 24 | |
148 | 584 | KOCZEWSKI PAWEŁ | 1965 | 52 | Poznań | Maltańska Grupa Biegowa | M | M50 | 179 | 00:12:50 | 179 | 00:49:30 | 175 | 00:24:24 | 78 | 00:04:41 | 00:01:37 | 01:33:02 | 124 | |
149 | 547 | CHRUŚCIŃSKI WOJCIECH | 1987 | 30 | Poznań | Piątkowo na Biegowo | M | M30 | 206 | 00:14:06 | 206 | 00:48:43 | 165 | 00:24:53 | 94 | 00:04:19 | 00:01:03 | 01:33:04 | 125 | |
150 | 651 | JAŚKOWIAK TOMASZ | 1990 | 27 | Przezmierowo | Elfik team | M | M20 | 190 | 00:13:05 | 190 | 00:46:58 | 132 | 00:28:15 | 163 | 00:03:54 | 00:01:05 | 01:33:17 | 126 | |
151 | 728 | KOSTKA JACEK | 1973 | 44 | Chyby | M | M40 | 169 | 00:12:30 | 169 | 00:50:26 | 187 | 00:24:14 | 72 | 00:05:02 | 00:01:11 | 01:33:23 | 127 | ||
152 | 751 | RATAJCZAK MARTA | 1989 | 28 | Poznań | Night Runners | K | K20 | 161 | 00:12:13 | 161 | 00:48:41 | 163 | 00:28:19 | 164 | 00:02:49 | 00:01:24 | 01:33:26 | 25 | |
153 | 578 | GAŁCZYŃSKI TOMASZ | 1983 | 34 | Poznań | M | M30 | 149 | 00:11:45 | 149 | 00:46:59 | 133 | 00:27:37 | 149 | 00:04:22 | 00:02:55 | 01:33:38 | 128 | ||
154 | 605 | DĄBROWSKI RAFAŁ | 1984 | 33 | Poznań | M | M30 | 117 | 00:10:42 | 117 | 00:46:34 | 126 | 00:29:30 | 181 | 00:05:08 | 00:01:55 | 01:33:49 | 129 | ||
155 | 718 | OWCZARCZAK JAROSŁAW | 1984 | 33 | Poznań | M | M30 | 172 | 00:12:35 | 172 | 00:52:06 | 202 | 00:24:14 | 71 | 00:03:21 | 00:01:34 | 01:33:50 | 130 | ||
156 | 558 | SOBKOWIAK MONIKA | 1986 | 31 | Krotoszyn | KS Krotosz Krotoszyn | K | K30 | 132 | 00:11:16 | 132 | 00:49:42 | 179 | 00:27:17 | 145 | 00:04:33 | 00:01:04 | 01:33:52 | 26 | |
157 | 649 | CZAJKA MICHAŁ | 1981 | 36 | Dąbrówka | M | M30 | 145 | 00:11:38 | 145 | 00:49:11 | 172 | 00:27:11 | 142 | 00:04:44 | 00:01:12 | 01:33:56 | 131 | ||
158 | 692 | DUROWICZ NATALIA | 1985 | 32 | Niepruszewo | K | K30 | 178 | 00:12:49 | 178 | 00:50:50 | 193 | 00:25:37 | 111 | 00:03:38 | 00:01:07 | 01:34:01 | 27 | ||
159 | 742 | KOWAL MONIKA | 1987 | 30 | Warszawa | K | K30 | 228 | 00:16:53 | 228 | 00:47:28 | 143 | 00:25:08 | 100 | 00:02:43 | 00:01:57 | 01:34:09 | 28 | ||
160 | 576 | PONIEDZIAŁEK DARIA | 1984 | 33 | Plewiska | Kuźnia Triathlonu | K | K30 | 168 | 00:12:29 | 168 | 00:48:56 | 168 | 00:28:11 | 161 | 00:02:59 | 00:01:46 | 01:34:21 | 29 | |
161 | 517 | HOŁUBOWICZ BARTŁOMIEJ | 1988 | 29 | Poznań | KOTASPORT | M | M20 | 188 | 00:13:03 | 188 | 00:47:36 | 146 | 00:29:33 | 182 | 00:02:45 | 00:01:46 | 01:34:43 | 132 | |
162 | 542 | BUCZYŃSKI TOMASZ | 1984 | 33 | Poznań | M | M30 | 202 | 00:13:57 | 202 | 00:48:43 | 166 | 00:26:26 | 130 | 00:03:52 | 00:01:47 | 01:34:45 | 133 | ||
163 | 760 | KĘSICKI TYTUS | 1982 | 35 | Czerwonak | M | M30 | 65 | 00:09:26 | 65 | 00:48:03 | 152 | 00:30:50 | 205 | 00:05:17 | 00:01:14 | 01:34:50 | 134 | ||
164 | 580 | KRYŃSKI JĘDRZEJ | 1988 | 29 | poznań | Body Chief | M | M20 | 130 | 00:11:14 | 130 | 00:52:17 | 205 | 00:23:45 | 62 | 00:06:20 | 00:01:17 | 01:34:53 | 135 | |
165 | 630 | ZAMRZYCKI LESZEK | 1957 | 60 | Gorzów Wlkp | M | M50 | 176 | 00:12:41 | 176 | 00:46:55 | 130 | 00:30:09 | 193 | 00:04:03 | 00:01:09 | 01:34:57 | 136 | ||
166 | 552 | DURA JAROSŁAW | 1972 | 45 | SZAMOTUŁY | Drużyna Szpiku | M | M40 | 204 | 00:14:05 | 204 | 00:44:20 | 92 | 00:30:01 | 192 | 00:04:44 | 00:01:52 | 01:35:02 | 137 | |
167 | 715 | SUWART MONIKA | 1979 | 38 | Poznań | Velowomen | K | K30 | 170 | 00:12:31 | 170 | 00:47:01 | 134 | 00:28:37 | 169 | 00:04:08 | 00:02:50 | 01:35:07 | 30 | |
168 | 505 | NOWAK GRZEGORZ | 1979 | 38 | Poznań | M | M30 | 106 | 00:10:25 | 106 | 00:48:12 | 156 | 00:31:16 | 208 | 00:03:42 | 00:01:38 | 01:35:13 | 138 | ||
169 | 636 | PRZYTARSKI MIŁOSZ | 1981 | 36 | Bydgoszcz | M | M30 | 157 | 00:11:56 | 157 | 00:48:37 | 162 | 00:28:54 | 177 | 00:04:30 | 00:01:21 | 01:35:18 | 139 | ||
170 | 641 | SURMA KAROL | 1962 | 55 | Poznań | M | M50 | 153 | 00:11:51 | 153 | 00:46:33 | 125 | 00:30:23 | 198 | 00:04:49 | 00:01:55 | 01:35:31 | 140 | ||
171 | 610 | DUDKOWIAK ŁUKASZ | 1977 | 40 | Rogoźno | Fwk Team Rogoźno | M | M40 | 230 | 00:19:32 | 230 | 00:47:37 | 147 | 00:23:49 | 63 | 00:02:54 | 00:01:51 | 01:35:43 | 141 | |
172 | 538 | REMIASZ KRZYSZTOF | 1984 | 33 | Komorniki | M | M30 | 134 | 00:11:20 | 134 | 00:49:02 | 169 | 00:29:35 | 185 | 00:04:17 | 00:01:31 | 01:35:45 | 142 | ||
173 | 635 | MACIEJEWSKA JOANNA | 1991 | 26 | Poznań | Kuźnia Triathlonu | K | K20 | 159 | 00:12:06 | 159 | 00:49:59 | 184 | 00:28:56 | 178 | 00:03:54 | 00:01:10 | 01:36:05 | 31 | |
174 | 566 | MAJEWSKA MALWINA | 1974 | 43 | Komorniki | Kuźnia triathlonu | K | K40 | 154 | 00:11:52 | 154 | 00:48:27 | 159 | 00:29:58 | 191 | 00:04:23 | 00:01:32 | 01:36:12 | 32 | |
175 | 574 | KRAUSE ANIA | 1983 | 34 | Poznań | K | K30 | 186 | 00:13:00 | 186 | 00:49:30 | 176 | 00:27:45 | 152 | 00:04:29 | 00:01:36 | 01:36:20 | 33 | ||
176 | 559 | KOPERSKA MAŁGORZATA | 1989 | 28 | Koziegłowy | K | K20 | 194 | 00:13:22 | 194 | 00:49:54 | 183 | 00:27:43 | 151 | 00:04:01 | 00:01:22 | 01:36:22 | 34 | ||
177 | 704 | GROLEWSKI MACIEJ | 1981 | 36 | Przeźmierowo | M | M30 | 165 | 00:12:25 | 165 | 00:52:22 | 207 | 00:26:32 | 131 | 00:04:04 | 00:01:13 | 01:36:36 | 143 | ||
178 | 696 | WOJCIECHOWSKA MONIKA | 1979 | 38 | Frankfurt nad Odra | K | K30 | 203 | 00:13:59 | 203 | 00:49:51 | 182 | 00:26:52 | 137 | 00:04:28 | 00:01:29 | 01:36:38 | 35 | ||
179 | 556 | GÓRNA EWA | 1977 | 40 | Poznań | K | K40 | 140 | 00:11:28 | 140 | 00:50:45 | 190 | 00:29:45 | 189 | 00:03:12 | 00:01:34 | 01:36:44 | 36 | ||
180 | 678 | KOŁODZIEJ ANIA | 1986 | 31 | Mosina | Fat fox team | K | K30 | 166 | 00:12:27 | 166 | 00:49:35 | 177 | 00:28:49 | 175 | 00:03:50 | 00:02:08 | 01:36:48 | 37 | |
181 | 508 | KLEDZIK MARCIN | 1976 | 41 | Baranowo | M | M40 | 155 | 00:11:52 | 155 | 00:47:02 | 136 | 00:32:36 | 215 | 00:03:45 | 00:01:35 | 01:36:50 | 144 | ||
182 | 514 | JĘDRUCH KATARZYNA | 1986 | 31 | Świnoujście | Badeja Dental Clinic | K | K30 | 210 | 00:14:10 | 210 | 00:49:48 | 181 | 00:27:29 | 147 | 00:03:48 | 00:01:41 | 01:36:56 | 38 | |
183 | 719 | NOWAK PIOTR | 1974 | 43 | Skórzewo | Velocity | M | M40 | 211 | 00:14:10 | 211 | 00:47:19 | 138 | 00:28:40 | 170 | 00:05:23 | 00:01:48 | 01:37:20 | 145 | |
184 | 663 | STASZEWSKA AGNIESZKA | 1970 | 47 | Budzyń | K | K40 | 112 | 00:10:32 | 112 | 00:51:59 | 200 | 00:30:46 | 204 | 00:03:42 | 00:01:12 | 01:38:11 | 39 | ||
185 | 644 | SKOWROŃSKI ŁUKASZ | 1976 | 41 | Lusowo | Kuźnia Triathlonu | M | M40 | 220 | 00:15:33 | 220 | 00:46:45 | 127 | 00:30:17 | 196 | 00:03:56 | 00:01:53 | 01:38:24 | 146 | |
186 | 620 | KALINOWSKI FILIP | 1991 | 26 | Puszczykowo | M | M20 | 167 | 00:12:28 | 167 | 00:49:38 | 178 | 00:31:02 | 207 | 00:04:02 | 00:01:16 | 01:38:26 | 147 | ||
187 | 601 | WRONECKI MICHAŁ | 1982 | 35 | Poznań | KC Aguś | M | M30 | 184 | 00:12:58 | 184 | 00:49:44 | 180 | 00:31:33 | 211 | 00:02:55 | 00:01:28 | 01:38:38 | 148 | |
188 | 507 | MENCFELD MAGDALENA | 1988 | 29 | Poznań | K | K20 | 171 | 00:12:32 | 171 | 00:52:45 | 209 | 00:26:21 | 128 | 00:04:49 | 00:02:14 | 01:38:41 | 40 | ||
189 | 768 | KOWALA ZUZANNA | 1994 | 23 | Poznań | K | K20 | 121 | 00:10:54 | 121 | 00:53:29 | 214 | 00:29:29 | 180 | 00:03:45 | 00:01:04 | 01:38:41 | 41 | ||
190 | 535 | SKWAREK KAROLINA | 1988 | 29 | śrem | gpd! | K | K20 | 177 | 00:12:44 | 177 | 00:53:25 | 213 | 00:28:10 | 160 | 00:03:43 | 00:01:06 | 01:39:08 | 42 | |
191 | 522 | CICHA ARLETA | 1967 | 50 | KAMIONKI | UKS CITYZEN POZNAŃ/BE3 | K | K50 | 215 | 00:14:28 | 215 | 00:48:24 | 158 | 00:30:19 | 197 | 00:04:22 | 00:01:49 | 01:39:22 | 43 | |
192 | 701 | KOBRZENIECKI PIOTR | 1978 | 39 | Komorniki | M | M30 | 209 | 00:14:09 | 209 | 00:52:12 | 204 | 00:26:34 | 133 | 00:04:49 | 00:01:40 | 01:39:24 | 149 | ||
193 | 752 | BOROWSKI MACIEJ | 1980 | 37 | Poznan | M | M30 | 229 | 00:18:44 | 229 | 00:46:10 | 120 | 00:26:20 | 127 | 00:05:59 | 00:02:12 | 01:39:25 | 150 | ||
194 | 532 | WENCEL JAROSŁAW | 1979 | 38 | Dopiewiec | Explorador | M | M30 | 173 | 00:12:35 | 173 | 00:50:40 | 188 | 00:29:44 | 188 | 00:05:35 | 00:01:19 | 01:39:53 | 151 | |
195 | 707 | STARUCH MARIUSZ | 1980 | 37 | Poznań | M | M30 | 227 | 00:16:36 | 227 | 00:46:53 | 129 | 00:30:30 | 200 | 00:04:35 | 00:01:32 | 01:40:06 | 152 | ||
196 | 688 | RADECKI ARKADIUSZ | 1977 | 40 | Batorowo | 1977 | M | M40 | 208 | 00:14:08 | 208 | 00:51:54 | 199 | 00:28:43 | 172 | 00:04:03 | 00:01:23 | 01:40:11 | 153 | |
197 | 553 | GRZYMISŁAWSKA-ZAJĄC KATARZYNA | 1989 | 28 | Poznań | LOOKSFERA/M-TRONIC | K | K20 | 135 | 00:11:21 | 135 | 00:49:20 | 174 | 00:34:33 | 221 | 00:03:52 | 00:01:17 | 01:40:23 | 44 | |
198 | 546 | WICHTOWSKI DARIUSZ | 1978 | 39 | Poznań | M | M30 | 120 | 00:10:52 | 120 | 00:51:32 | 198 | 00:32:14 | 214 | 00:04:43 | 00:01:43 | 01:41:04 | 154 | ||
199 | 773 | BARTŁOMIEJCZAK JAKUB | 1985 | 32 | Zagórów | M | M30 | 146 | 00:11:42 | 146 | 00:49:07 | 171 | 00:34:09 | 219 | 00:04:37 | 00:01:42 | 01:41:17 | 155 | ||
200 | 703 | DZIĘGIELEWSKA-STREUBEL MAŁGORZATA | 1980 | 37 | Poznań | K | K30 | 185 | 00:12:59 | 185 | 00:52:40 | 208 | 00:29:34 | 184 | 00:04:15 | 00:01:54 | 01:41:22 | 45 | ||
201 | 699 | GASZCZYK TOMASZ | 1979 | 38 | Ozorków | M | M30 | 223 | 00:15:36 | 223 | 00:52:12 | 203 | 00:28:41 | 171 | 00:03:51 | 00:01:09 | 01:41:29 | 156 | ||
202 | 711 | JAROSŁAW MARKOWSKI | 1964 | 53 | warszawa | Kuznia Triathlonu | M | M50 | 175 | 00:12:38 | 175 | 00:53:36 | 215 | 00:28:34 | 168 | 00:04:25 | 00:02:19 | 01:41:32 | 157 | |
203 | 613 | OLEJNIK MAREK | 1971 | 46 | Sierosław | M | M40 | 198 | 00:13:36 | 198 | 00:49:17 | 173 | 00:31:23 | 209 | 00:05:47 | 00:02:01 | 01:42:04 | 158 | ||
204 | 587 | SZTUREMSKA DOROTA | 1987 | 30 | Poznań | K | K30 | 156 | 00:11:52 | 156 | 00:50:12 | 185 | 00:34:10 | 220 | 00:04:25 | 00:01:37 | 01:42:16 | 46 | ||
205 | 593 | DUDZIŃSKA BARBARA | 1990 | 27 | Poznań | K | K20 | 160 | 00:12:09 | 160 | 00:55:23 | 224 | 00:30:38 | 203 | 00:03:22 | 00:01:09 | 01:42:41 | 47 | ||
206 | 654 | WALKOWIAK PIOTR | 1978 | 39 | Poznań | Balma Team | M | M30 | 193 | 00:13:16 | 193 | 00:54:12 | 219 | 00:27:56 | 154 | 00:05:43 | 00:01:39 | 01:42:46 | 159 | |
207 | 672 | CHYĆKO PAULINA | 1993 | 24 | Gołąb | K | K20 | 219 | 00:15:15 | 219 | 00:54:44 | 221 | 00:28:46 | 173 | 00:03:10 | 00:01:05 | 01:43:00 | 48 | ||
208 | 529 | MARCINIAK JOANNA | 1989 | 28 | Poznań | K | K20 | 163 | 00:12:15 | 163 | 00:52:02 | 201 | 00:31:45 | 212 | 00:05:15 | 00:01:58 | 01:43:15 | 49 | ||
209 | 528 | MARCINIAK MACIEJ | 1964 | 53 | Poznań | M | M50 | 196 | 00:13:27 | 196 | 00:50:46 | 191 | 00:31:27 | 210 | 00:05:20 | 00:02:15 | 01:43:15 | 160 | ||
210 | 609 | CHRZANOWSKI ŁUKASZ | 1985 | 32 | Plewiska | - | M | M30 | 213 | 00:14:17 | 213 | 00:57:51 | 228 | 00:26:17 | 126 | 00:05:05 | 00:01:00 | 01:44:30 | 161 | |
211 | 755 | MIKLEJEWSKI DARIUSZ | 1990 | 27 | Poznań | M | M20 | 221 | 00:15:35 | 221 | 00:48:31 | 161 | 00:34:53 | 223 | 00:04:21 | 00:01:17 | 01:44:37 | 162 | ||
212 | 740 | ANTCZAK BARTOSZ | 1976 | 41 | Plewiska | M | M40 | 207 | 00:14:07 | 207 | 00:54:09 | 218 | 00:30:11 | 195 | 00:04:47 | 00:01:26 | 01:44:40 | 163 | ||
213 | 747 | STUKANOV OLEKSII | 1993 | 24 | Warszawa | M | M20 | 231 | 00:20:16 | 231 | 00:51:19 | 196 | 00:27:04 | 140 | 00:03:41 | 00:02:32 | 01:44:52 | 164 | ||
214 | 557 | SZYMCZAK JAROSLAW | 1968 | 49 | Poznań | M | M40 | 99 | 00:10:19 | 99 | 00:51:31 | 197 | 00:35:16 | 224 | 00:05:50 | 00:02:16 | 01:45:12 | 165 | ||
215 | 683 | JANOWICZ HONORATA | 1995 | 22 | Opalenica | Opalenicki Klub Biegacza | K | K20 | 218 | 00:15:08 | 218 | 00:55:31 | 225 | 00:27:14 | 143 | 00:05:32 | 00:01:50 | 01:45:15 | 50 | |
216 | 551 | STANISZEWSKA EWA | 1994 | 23 | Poznań | ogarniamprad.pl | K | K20 | 217 | 00:14:44 | 217 | 00:54:55 | 222 | 00:30:27 | 199 | 00:03:53 | 00:01:20 | 01:45:19 | 51 | |
217 | 579 | WOLNA MONIKA | 1976 | 41 | Poznań | Night Runners | K | K40 | 189 | 00:13:04 | 189 | 00:53:46 | 216 | 00:32:01 | 213 | 00:04:52 | 00:01:41 | 01:45:24 | 52 | |
218 | 748 | FRANCZAK DOROTA | 1967 | 50 | Poznań | K | K50 | 200 | 00:13:54 | 200 | 00:51:06 | 195 | 00:34:03 | 218 | 00:04:50 | 00:01:35 | 01:45:28 | 53 | ||
219 | 568 | MICHALAK IZABELA | 1979 | 38 | Poznań | K | K30 | 226 | 00:16:08 | 226 | 00:53:03 | 210 | 00:30:33 | 201 | 00:03:56 | 00:02:00 | 01:45:40 | 54 | ||
220 | 658 | KACZMAREK KRZYSZTOF | 1976 | 41 | Poznań | Brawo My | M | M40 | 126 | 00:11:07 | 126 | 00:53:57 | 217 | 00:34:41 | 222 | 00:04:31 | 00:01:45 | 01:46:01 | 166 | |
221 | 530 | HARASIMOWICZ BEATA | 1975 | 42 | Dąbrówka | TriForFunDabrowka | K | K40 | 212 | 00:14:11 | 212 | 00:50:17 | 186 | 00:36:03 | 227 | 00:03:46 | 00:02:02 | 01:46:19 | 55 | |
222 | 638 | MILLER MICHAŁ | 1978 | 39 | Poznań | M | M30 | 214 | 00:14:25 | 214 | 00:56:39 | 227 | 00:30:10 | 194 | 00:04:48 | 00:02:13 | 01:48:15 | 167 | ||
223 | 572 | SZYMANOWSKI MARCIN | 1976 | 41 | xxx | M | M40 | 174 | 00:12:37 | 174 | 00:59:28 | 231 | 00:30:35 | 202 | 00:04:59 | 00:01:22 | 01:49:01 | 168 | ||
224 | 675 | HAŃCZEWSKI MARCIN | 1971 | 46 | Poznań | M | M40 | 201 | 00:13:55 | 201 | 00:53:09 | 211 | 00:30:57 | 206 | 00:07:37 | 00:03:23 | 01:49:01 | 169 | ||
225 | 602 | SĘKOWSKI MICHAŁ | 1976 | 41 | Skórzewo | M | M40 | 216 | 00:14:40 | 216 | 00:56:32 | 226 | 00:32:41 | 216 | 00:04:36 | 00:01:20 | 01:49:49 | 170 | ||
226 | 659 | KACZMAREK OLGA | 1977 | 40 | Poznań | Brawo My | K | K40 | 57 | 00:09:13 | 57 | 01:00:56 | 232 | 00:33:20 | 217 | 00:04:44 | 00:01:39 | 01:49:52 | 56 | |
227 | 622 | KASPERCZAK JOANNA | 1982 | 35 | Swiebodzin | xxx | K | K30 | 222 | 00:15:35 | 222 | 00:53:22 | 212 | 00:36:05 | 228 | 00:04:03 | 00:01:23 | 01:50:28 | 57 | |
228 | 743 | VILLARROEL ERINSON | 1971 | 46 | Warszawa | M | M40 | 232 | 232 | 00:50:48 | 192 | 00:35:37 | 225 | 00:01:31 | 01:51:14 | 171 | ||||
229 | 544 | WAGA - NOWAK AGATA | 1980 | 37 | Dąbrówka gm.Dopiewo | TRI FOR FUN DĄBRÓWKA | K | K30 | 183 | 00:12:56 | 183 | 00:54:16 | 220 | 00:40:15 | 231 | 00:02:59 | 00:01:22 | 01:51:48 | 58 | |
230 | 759 | CHMIELECKI ŁUKASZ | 1984 | 33 | Ozorków | M | M30 | 144 | 00:11:35 | 144 | 00:54:56 | 223 | 00:38:54 | 230 | 00:05:22 | 00:01:35 | 01:52:22 | 172 | ||
231 | 652 | MUZSIK GOSIA | 1985 | 32 | Suchy Las | K | K30 | 111 | 00:10:29 | 111 | 00:58:47 | 230 | 00:37:38 | 229 | 00:03:54 | 00:01:40 | 01:52:28 | 59 | ||
232 | 679 | DWORNICZAK WITOLD | 1960 | 57 | KUCHARY KOŚCIELNE | M | M50 | 205 | 00:14:05 | 205 | 00:57:54 | 229 | 00:36:00 | 226 | 00:07:02 | 00:01:20 | 01:56:21 | 173 |
M-ce | Nr | Nazwisko Imię | Rok | Mijscowość | Klub | Płeć | Kat | Msc | Plywanie | M-sc | Rower | M-sc | Bieg | M-sc | T1 | T2 | Rezultat | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 324 | KUTKOWSKI MARCIN | 1995 | Tarnowo Podgórne | zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe | M | M20 | 1 | 00:15:11 | 2 | 01:10:57 | 3 | 00:40:06 | 2 | 00:01:40 | 00:00:50 | 02:08:44 | 1 | |
2 | 323 | KUTKOWSKI MICHAŁ | 1995 | Tarnowo Podgórne | zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe | M | M20 | 2 | 00:14:54 | 1 | 01:11:18 | 4 | 00:41:22 | 4 | 00:01:31 | 00:00:51 | 02:09:56 | 2 | |
3 | 288 | MICHAŁOWSKI BARTOSZ | 1980 | Kościan | TGV CLUB NODON Sektor 4 | M | M30 | 1 | 00:17:15 | 5 | 01:09:35 | 2 | 00:45:03 | 23 | 00:02:23 | 00:01:08 | 02:15:24 | 3 | |
4 | 85 | FILIPIAK ROBERT | 1992 | Łódź | 0 | M | M20 | 3 | 00:15:43 | 3 | 01:16:03 | 22 | 00:41:12 | 3 | 00:01:55 | 00:00:54 | 02:15:47 | 4 | |
5 | 306 | SXUBA ERYK | 1997 | Gniezno | GTT MACIEJKA DIAMENT | M | M20 | 4 | 00:16:42 | 4 | 01:17:24 | 35 | 00:41:56 | 5 | 00:01:43 | 00:00:46 | 02:18:31 | 5 | |
6 | 36 | KORYTOWSKI DANIEL | 1974 | Swarzędz | Motiv Home Team | M | M40 | 1 | 00:22:12 | 66 | 01:14:11 | 12 | 00:39:47 | 1 | 00:02:42 | 00:01:12 | 02:20:04 | 6 | |
7 | 64 | WOJTYSIAK MICHAL | 1989 | Poznan | Lingolabo.pl | M | M20 | 5 | 00:18:47 | 13 | 01:17:16 | 32 | 00:42:07 | 6 | 00:02:29 | 00:00:59 | 02:21:38 | 7 | |
8 | 330 | SUWART MARCIN | 1976 | Poznań | 0 | M | M40 | 2 | 00:19:27 | 20 | 01:08:47 | 1 | 00:48:46 | 61 | 00:03:41 | 00:02:19 | 02:23:00 | 8 | |
9 | 128 | GŁOWSKI DARIUSZ | 1983 | Poznań | Active Malbork | M | M30 | 2 | 00:22:48 | 83 | 01:14:11 | 11 | 00:42:44 | 8 | 00:02:10 | 00:01:08 | 02:23:01 | 9 | |
10 | 299 | ZDANOWSKI TOMASZ | 1972 | Poznań | enduhub.com | M | M40 | 3 | 00:19:16 | 18 | 01:15:43 | 21 | 00:44:58 | 22 | 00:02:04 | 00:01:00 | 02:23:01 | 10 | |
11 | 144 | SIKORSKI KAJETAN | 1986 | Poznań | Latające papcie, fly-board.pl | M | M30 | 3 | 00:21:14 | 39 | 01:14:39 | 13 | 00:43:11 | 10 | 00:03:06 | 00:01:34 | 02:23:44 | 11 | |
12 | 165 | CHWIROT ŁUKASZ | 1982 | Poznań | 0 | M | M30 | 4 | 00:19:45 | 22 | 01:12:50 | 6 | 00:47:52 | 53 | 00:02:28 | 00:01:12 | 02:24:07 | 12 | |
13 | 185 | NIKODEMIAK JAROSŁAW | 1976 | SWARZĘDZ | KLASzpot | M | M40 | 4 | 00:20:18 | 28 | 01:14:50 | 14 | 00:45:43 | 27 | 00:02:40 | 00:01:12 | 02:24:43 | 13 | |
14 | 164 | BARSKI KAMIL | 1983 | Poznan | expleosoftware.com | M | M30 | 5 | 00:19:12 | 17 | 01:16:30 | 24 | 00:44:51 | 17 | 00:02:57 | 00:01:16 | 02:24:46 | 14 | |
15 | 148 | BOCIAN BERNARD | 1974 | Sady | 0 | M | M40 | 5 | 00:22:52 | 85 | 01:11:30 | 5 | 00:46:54 | 38 | 00:02:21 | 00:01:11 | 02:24:48 | 15 | |
16 | 50 | BIENIEK PATRYK | 1980 | Poznań | Posnania | M | M30 | 6 | 00:21:25 | 42 | 01:14:51 | 15 | 00:44:23 | 13 | 00:03:00 | 00:01:15 | 02:24:54 | 16 | |
17 | 177 | RUCIŃSKI MARCIN | 1975 | Barcin | TRIBA Triathlon Barcin | M | M40 | 6 | 00:18:42 | 12 | 01:16:06 | 23 | 00:47:07 | 41 | 00:02:14 | 00:01:13 | 02:25:22 | 17 | |
18 | 80 | KALINOWSKI PAWEŁ | 1969 | Ostrów Wielkopolski | OSW TRI TEAM | M | M40 | 7 | 00:20:53 | 34 | 01:16:30 | 25 | 00:44:53 | 20 | 00:02:38 | 00:01:18 | 02:26:12 | 18 | |
19 | 204 | GÓRNY ROBERT | 1972 | Poznan | trenertriathlonu.pl | M | M40 | 8 | 00:21:37 | 45 | 01:14:09 | 10 | 00:46:31 | 36 | 00:02:42 | 00:01:21 | 02:26:20 | 19 | |
20 | 280 | GRAMACKI PAWEŁ | 1984 | Trzcielin | Tata Armata | M | M30 | 7 | 00:21:04 | 37 | 01:18:52 | 52 | 00:42:40 | 7 | 00:02:37 | 00:01:17 | 02:26:30 | 20 | |
21 | 272 | KLUPCZYNSKI PIOTR | 1992 | Wągrowiec | 0 | M | M20 | 6 | 00:20:09 | 27 | 01:17:21 | 34 | 00:45:21 | 25 | 00:02:40 | 00:01:01 | 02:26:32 | 21 | |
22 | 59 | STAWARZ JAKUB | 1986 | Poznań | 0 | M | M30 | 8 | 00:22:04 | 60 | 01:13:56 | 7 | 00:46:59 | 39 | 00:02:42 | 00:01:01 | 02:26:42 | 22 | |
23 | 201 | PRZYBYLSKI JAKUB | 1981 | Dabrowka | Accura / CA TEAM | M | M30 | 9 | 00:22:00 | 58 | 01:15:39 | 20 | 00:45:39 | 26 | 00:02:23 | 00:01:05 | 02:26:46 | 23 | |
24 | 314 | RADKE TOMASZ | 1984 | Babki | 0 | M | M30 | 10 | 00:21:53 | 52 | 01:16:57 | 29 | 00:43:45 | 12 | 00:03:16 | 00:01:14 | 02:27:05 | 24 | |
25 | 214 | MYŚLAK PIOTR | 1990 | Poznań | TRIATHLONISTA.com #OwocBiega | M | M20 | 7 | 00:23:18 | 100 | 01:17:21 | 33 | 00:42:48 | 9 | 00:02:35 | 00:01:10 | 02:27:12 | 25 | |
26 | 74 | KURCZEWSKI BARTOSZ | 1977 | Gruszczyn | Cityzen | M | M40 | 9 | 00:21:43 | 46 | 01:14:03 | 8 | 00:47:15 | 46 | 00:03:03 | 00:01:10 | 02:27:14 | 26 | |
27 | 112 | WALCZAK ROBERT | 1980 | Zielona Góra | parkrun Poznań | M | M30 | 11 | 00:19:07 | 15 | 01:18:38 | 51 | 00:46:04 | 30 | 00:02:33 | 00:01:12 | 02:27:34 | 27 | |
28 | 78 | NADER MARCIN | 1979 | Poznań | UAM Triathlon Poznań | M | M30 | 12 | 00:21:19 | 40 | 01:15:27 | 18 | 00:47:51 | 52 | 00:02:09 | 00:01:15 | 02:28:01 | 28 | |
29 | 221 | STROGULSKI MAREK | 1972 | Rosnówko | Zgrupka Team | M | M40 | 10 | 00:21:24 | 41 | 01:14:05 | 9 | 00:48:49 | 64 | 00:02:41 | 00:01:14 | 02:28:13 | 29 | |
30 | 18 | RUPIETA MAKSYM | 1978 | Poznań | Schattdecor/WUEF Tri Team | M | M30 | 13 | 00:19:11 | 16 | 01:19:44 | 61 | 00:44:57 | 21 | 00:02:21 | 00:02:08 | 02:28:21 | 30 | |
31 | 219 | FURTAK JECEK | 1992 | Śrem | 0 | M | M20 | 8 | 00:17:34 | 7 | 01:18:14 | 46 | 00:49:47 | 77 | 00:01:54 | 00:00:52 | 02:28:21 | 31 | |
32 | 205 | MARKIEWICZ MAREK | 1969 | Poznan | www.TRIATHLONISTA.com | M | M40 | 11 | 00:20:51 | 33 | 01:16:58 | 30 | 00:47:06 | 40 | 00:02:25 | 00:01:02 | 02:28:22 | 32 | |
33 | 250 | BAUM BARTOSZ | 1986 | Puszczykowo | UKS CITYZEN_/ BE3 | M | M30 | 14 | 00:19:33 | 21 | 01:16:51 | 27 | 00:47:44 | 49 | 00:03:12 | 00:01:04 | 02:28:24 | 33 | |
34 | 307 | ADAMCZAK ARTUR | 1992 | Biskupice | FTI Racing Team PRO | M | M20 | 9 | 00:21:58 | 56 | 01:15:16 | 17 | 00:46:25 | 35 | 00:03:29 | 00:01:26 | 02:28:34 | 34 | |
35 | 168 | SEKRECKI MICHAŁ | 1990 | Poznań | UAM Triathlon Poznań | M | M20 | 10 | 00:22:45 | 81 | 01:16:53 | 28 | 00:44:52 | 18 | 00:02:40 | 00:01:29 | 02:28:39 | 35 | |
36 | 48 | SŁOWIŃSKI DAMIAN | 1980 | Poznań | UKS Cityzen_/BE3 | M | M30 | 15 | 00:22:46 | 82 | 01:15:35 | 19 | 00:46:18 | 32 | 00:02:34 | 00:01:32 | 02:28:45 | 36 | |
37 | 277 | SZUKALSKI KAMIL | 1988 | Łódź | BikeTimeTeam.pl | M | M20 | 11 | 00:20:00 | 24 | 01:20:25 | 69 | 00:44:23 | 14 | 00:03:11 | 00:01:44 | 02:29:43 | 37 | |
38 | 170 | WASZTYL MICHAŁ | 1989 | Powidz | Witkowo Biega | M | M20 | 12 | 00:17:49 | 9 | 01:19:24 | 56 | 00:49:43 | 75 | 00:02:14 | 00:01:03 | 02:30:13 | 38 | |
39 | 67 | NOWICKI BARTOSZ | 1988 | Inowrocław | Tri Team Ino | M | M20 | 13 | 00:19:46 | 23 | 01:17:57 | 43 | 00:49:16 | 67 | 00:02:24 | 00:01:06 | 02:30:29 | 39 | |
40 | 192 | KWIATKOWSKI SZYMON | 1993 | Poznań | Posnania | M | M20 | 14 | 00:21:59 | 57 | 01:17:54 | 42 | 00:47:14 | 44 | 00:03:14 | 00:00:57 | 02:31:18 | 40 | |
41 | 92 | KOPROWSKI MACIEJ | 1978 | dąbrówka | wuef tri team | M | M30 | 16 | 00:25:00 | 153 | 01:18:32 | 50 | 00:44:52 | 19 | 00:02:18 | 00:01:18 | 02:32:00 | 41 | |
42 | 56 | HYHS JAN | 1992 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | OSW TRI TEAM | M | M20 | 15 | 00:22:34 | 75 | 01:16:42 | 26 | 00:48:15 | 57 | 00:02:49 | 00:01:45 | 02:32:05 | 42 | |
43 | 4 | STAPF PAWEL | 1973 | Poznań | Zgrupka Team | M | M40 | 12 | 00:23:52 | 111 | 01:19:53 | 62 | 00:44:39 | 16 | 00:02:40 | 00:01:17 | 02:32:21 | 43 | |
44 | 257 | HOJAN ŁUKASZ | 1985 | Poznań | Night Runners | M | M30 | 17 | 00:23:07 | 95 | 01:17:31 | 37 | 00:47:47 | 50 | 00:02:59 | 00:01:21 | 02:32:45 | 44 | |
45 | 322 | NOWAK MARCIN | 1976 | Poznań | Motiv Home Team | M | M40 | 13 | 00:22:56 | 87 | 01:17:47 | 40 | 00:48:01 | 56 | 00:03:07 | 00:01:17 | 02:33:08 | 45 | |
46 | 102 | GAWROŃSKI ROMAN | 1981 | Zalasewo | 0 | M | M30 | 18 | 00:23:06 | 93 | 01:17:11 | 31 | 00:48:47 | 62 | 00:03:04 | 00:01:27 | 02:33:35 | 46 | |
47 | 81 | DARUL RADOSŁAW | 1974 | Skórzewo | SKÓRZEWO BIEGA | M | M40 | 14 | 00:22:43 | 79 | 01:21:21 | 74 | 00:44:26 | 15 | 00:03:41 | 00:01:27 | 02:33:38 | 47 | |
48 | 33 | RUTA KAROLINA | 1982 | Poznań | Motiv Home Team | K | K30 | 1 | 00:27:03 | 208 | 01:17:31 | 38 | 00:45:58 | 29 | 00:02:02 | 00:01:06 | 02:33:40 | 1 | |
49 | 39 | GOSIENIECKI ŁUKASZ | 1980 | Puszczykowo | 0 | M | M30 | 19 | 00:21:53 | 53 | 01:18:26 | 47 | 00:49:22 | 68 | 00:02:50 | 00:01:14 | 02:33:45 | 48 | |
50 | 147 | POCHYLSKI PRZEMYSŁAW | 1974 | Luboń | Zgrupka Team | M | M40 | 15 | 00:21:48 | 47 | 01:21:26 | 77 | 00:46:06 | 31 | 00:02:57 | 00:01:29 | 02:33:46 | 49 | |
51 | 90 | MALEC ARTUR | 1979 | Komorniki | 0 | M | M30 | 20 | 00:23:15 | 98 | 01:20:21 | 67 | 00:46:20 | 33 | 00:02:42 | 00:01:23 | 02:34:01 | 50 | |
52 | 302 | WRONA KLAUDIUSZ | 1976 | Gniezno | Zuzik Tri 5Team | M | M40 | 16 | 00:24:20 | 123 | 01:19:27 | 57 | 00:46:23 | 34 | 00:02:44 | 00:01:23 | 02:34:17 | 51 | |
53 | 44 | SOBKOWIAK PATRYK | 1984 | Plewiska | www.malyguliwer.pl | M | M30 | 21 | 00:20:25 | 29 | 01:21:11 | 73 | 00:49:01 | 65 | 00:02:40 | 00:01:09 | 02:34:26 | 52 | |
54 | 243 | PILC MACIEJ | 1979 | Poznań | Dres i Laczki | M | M30 | 22 | 00:17:29 | 6 | 01:21:30 | 79 | 00:50:12 | 85 | 00:03:39 | 00:01:54 | 02:34:44 | 53 | |
55 | 46 | KUSIK ZBIGNIEW | 1982 | Poznań | Gira się kręci ILiM | M | M30 | 23 | 00:23:02 | 90 | 01:17:38 | 39 | 00:50:06 | 82 | 00:02:53 | 00:01:09 | 02:34:48 | 54 | |
56 | 269 | GRUSZCZYŃSKI FILIP | 1987 | Poznań | 0 | M | M30 | 24 | 00:23:58 | 113 | 01:23:29 | 96 | 00:43:35 | 11 | 00:02:45 | 00:01:23 | 02:35:10 | 55 | |
57 | 135 | PURCZYŃSKI MICHAŁ | 1980 | Siekierki Wielkie | Wicher Siekierki | M | M30 | 25 | 00:22:32 | 72 | 01:20:15 | 65 | 00:47:22 | 48 | 00:03:30 | 00:01:38 | 02:35:17 | 56 | |
58 | 79 | FOLTYŃSKI MARCIN | 1977 | Gruszczyn | KLAS Szpot Swarzędz | M | M40 | 17 | 00:24:32 | 131 | 01:18:11 | 45 | 00:47:49 | 51 | 00:03:18 | 00:01:31 | 02:35:21 | 57 | |
59 | 51 | MUCHOWICZ PAWEL | 1974 | Poznan | Dziki z Moraska | M | M40 | 18 | 00:20:08 | 26 | 01:21:23 | 75 | 00:49:39 | 73 | 00:03:04 | 00:01:11 | 02:35:25 | 58 | |
60 | 43 | KOSMACZEWSKI IREK | 1977 | Pobiedziska | 0 | M | M40 | 19 | 00:22:22 | 68 | 01:18:00 | 44 | 00:51:52 | 105 | 00:02:39 | 00:01:16 | 02:36:09 | 59 | |
61 | 187 | MAZANKA JAKUB | 1976 | Borówiec | TRI-RUN | M | M40 | 20 | 00:24:08 | 117 | 01:21:02 | 71 | 00:45:11 | 24 | 00:03:57 | 00:01:54 | 02:36:12 | 60 | |
62 | 35 | SZYDŁOWSKI MAREK | 1981 | Poznań | parkrun Poznań | M | M30 | 26 | 00:20:40 | 30 | 01:21:04 | 72 | 00:50:02 | 80 | 00:02:46 | 00:01:47 | 02:36:19 | 61 | |
63 | 289 | DOMARADZKI WOJCIECH | 1983 | Poznań | Zgrupka Team | M | M30 | 27 | 00:18:38 | 11 | 01:22:20 | 83 | 00:51:23 | 97 | 00:03:05 | 00:01:16 | 02:36:42 | 62 | |
64 | 184 | KASPRZAK MACIEJ | 1983 | Poznań | 0 | M | M30 | 28 | 00:17:57 | 10 | 01:20:22 | 68 | 00:52:15 | 112 | 00:04:21 | 00:02:00 | 02:36:55 | 63 | |
65 | 229 | ROZNERSKI ADAM | 1991 | Poznań | 0 | M | M20 | 16 | 00:25:44 | 168 | 01:18:27 | 48 | 00:47:55 | 54 | 00:03:00 | 00:01:57 | 02:37:03 | 64 | |
66 | 40 | LUDEK TOMASZ | 1984 | Przezmierowo | ludex | M | M30 | 29 | 00:22:51 | 84 | 01:19:53 | 63 | 00:49:43 | 76 | 00:03:13 | 00:01:26 | 02:37:06 | 65 | |
67 | 53 | NOWAK ADAM | 1986 | Poznan | Otimedica | M | M30 | 30 | 00:23:39 | 108 | 01:17:29 | 36 | 00:51:55 | 106 | 00:02:39 | 00:01:36 | 02:37:18 | 66 | |
68 | 178 | KAFARSKA URSZULA | 1993 | Poznań | FTI Racing Team | K | K20 | 1 | 00:21:03 | 36 | 01:23:23 | 95 | 00:49:24 | 69 | 00:02:31 | 00:00:59 | 02:37:20 | 2 | |
69 | 133 | HOŁUBOWICZ JACEK | 1988 | Poznań | Posnania Poznań | M | M20 | 17 | 00:22:29 | 69 | 01:21:26 | 78 | 00:49:09 | 66 | 00:03:25 | 00:01:19 | 02:37:48 | 67 | |
70 | 94 | PIETRYK TOMASZ | 1972 | Kamionki | enduhub.com | M | M40 | 21 | 00:29:31 | 236 | 01:14:56 | 16 | 00:48:47 | 63 | 00:03:32 | 00:01:36 | 02:38:22 | 68 | |
71 | 327 | KOWALSKI JASIEK | 1979 | Dąbrówka | 0 | M | M30 | 31 | 00:24:34 | 135 | 01:20:08 | 64 | 00:50:08 | 83 | 00:02:52 | 00:01:24 | 02:39:06 | 69 | |
72 | 57 | GIEŻEK KONRAD | 1980 | poznań | Posnania Triathlon | M | M30 | 32 | 00:22:02 | 59 | 01:19:33 | 59 | 00:53:14 | 130 | 00:03:01 | 00:01:31 | 02:39:21 | 70 | |
73 | 248 | WROTEK MIROSLAW | 1966 | Warszawa | ENTRE.PL Team | M | M50 | 1 | 00:25:55 | 174 | 01:19:31 | 58 | 00:47:17 | 47 | 00:04:22 | 00:02:16 | 02:39:21 | 71 | |
74 | 7 | KOZŁOWSKI KRZYSZTOF | 1980 | Ozorków | K.S Celironman | M | M30 | 33 | 00:22:42 | 78 | 01:23:56 | 101 | 00:47:58 | 55 | 00:03:09 | 00:01:50 | 02:39:35 | 72 | |
75 | 240 | SZYMCZAK ARKADIUSZ | 1990 | Wałcz | System 11 Wałcz Drugi | M | M20 | 18 | 00:23:41 | 109 | 01:24:39 | 112 | 00:47:13 | 43 | 00:03:47 | 00:01:00 | 02:40:20 | 73 | |
76 | 267 | SZCZYGIEŁ WOJCIECH | 1981 | Poznań | Vital Point | M | M30 | 34 | 00:24:30 | 128 | 01:24:33 | 109 | 00:47:12 | 42 | 00:03:05 | 00:01:10 | 02:40:30 | 74 | |
77 | 34 | ŁUKASZEWSKI MARIUSZ | 1979 | Poznań | 0 | M | M30 | 35 | 00:24:33 | 133 | 01:20:18 | 66 | 00:51:49 | 104 | 00:02:41 | 00:01:35 | 02:40:56 | 75 | |
78 | 320 | DYBIŻBAŃSKI WOJCIECH | 1988 | Police | CityTrail Team | M | M20 | 19 | 00:21:09 | 38 | 01:27:16 | 149 | 00:45:56 | 28 | 00:04:25 | 00:02:12 | 02:40:58 | 76 | |
79 | 222 | KANIEWSKI JACEK | 1978 | Zielona Góra | DIVERSEY TEAM | M | M30 | 36 | 00:24:46 | 145 | 01:17:50 | 41 | 00:52:06 | 110 | 00:04:02 | 00:02:30 | 02:41:14 | 77 | |
80 | 113 | MARCINKOWSKI PIOTR | 1972 | Ostrów Wielkopolski | OSW TRI TEAM | M | M40 | 22 | 00:20:47 | 31 | 01:23:00 | 90 | 00:52:14 | 111 | 00:03:43 | 00:01:36 | 02:41:20 | 78 | |
81 | 238 | TWARDOWSKI MACIEJ | 1986 | Złotniki | Rusałka Team | M | M30 | 37 | 00:24:37 | 139 | 01:22:15 | 82 | 00:49:53 | 78 | 00:03:16 | 00:01:31 | 02:41:32 | 79 | |
82 | 3 | DUDA MARCIN | 1980 | Poznań | Ofix.pl Bike Team | M | M30 | 38 | 00:25:48 | 170 | 01:23:45 | 99 | 00:47:14 | 45 | 00:03:34 | 00:01:19 | 02:41:40 | 80 | |
83 | 186 | JEZIÓŁKOWSKI JAKUB | 1983 | PNIEWY | Gira Się Kręci | M | M30 | 39 | 00:23:33 | 102 | 01:25:04 | 119 | 00:48:24 | 60 | 00:03:06 | 00:01:34 | 02:41:41 | 81 | |
84 | 174 | PRZYPIS ŁUKASZ | 1986 | Poznań | PKO Bank Polski | M | M30 | 40 | 00:21:51 | 51 | 01:23:10 | 92 | 00:52:39 | 119 | 00:03:04 | 00:01:15 | 02:41:59 | 82 | |
85 | 338 | MALUŚKI MAREK | 1983 | Włoszakowice | Cityzen | M | M30 | 41 | 00:25:08 | 156 | 01:19:03 | 54 | 00:53:22 | 132 | 00:03:24 | 00:01:30 | 02:42:27 | 83 | |
86 | 256 | FRANCZAK PAWEŁ | 1964 | Poznań | 0 | M | M50 | 2 | 00:22:54 | 86 | 01:23:12 | 93 | 00:52:03 | 107 | 00:02:43 | 00:01:40 | 02:42:32 | 84 | |
87 | 117 | GINTER ŁUKASZ | 1993 | Poznań | Zgrupka Team | M | M20 | 20 | 00:22:33 | 73 | 01:22:11 | 81 | 00:53:41 | 138 | 00:02:56 | 00:01:12 | 02:42:33 | 85 | |
88 | 281 | KOCH PRZEMEK | 1986 | Śrem | 0 | M | M30 | 42 | 00:24:43 | 143 | 01:18:59 | 53 | 00:53:54 | 142 | 00:03:30 | 00:01:45 | 02:42:51 | 86 | |
89 | 225 | CZUK MAREK | 1953 | Toruń | 0 | M | M50 | 3 | 00:30:30 | 241 | 01:20:56 | 70 | 00:46:39 | 37 | 00:03:17 | 00:01:39 | 02:43:01 | 87 | |
90 | 326 | JACEK WESTFAL | 1973 | Trzcianka | KS Ironman CS Polska | M | M40 | 23 | 00:24:48 | 147 | 01:23:34 | 97 | 00:49:57 | 79 | 00:03:29 | 00:01:58 | 02:43:46 | 88 | |
91 | 127 | SZWED MICHAŁ | 1972 | Poznań | Drużyna Mocarzy | M | M40 | 24 | 00:22:43 | 80 | 01:23:58 | 102 | 00:51:48 | 102 | 00:03:38 | 00:01:41 | 02:43:48 | 89 | |
92 | 130 | PIOTROWSKI MARCIN | 1979 | Grodzisk Mazowiecki | 0 | M | M30 | 43 | 00:25:27 | 164 | 01:19:19 | 55 | 00:54:15 | 147 | 00:03:17 | 00:01:37 | 02:43:55 | 90 | |
93 | 23 | KONRAD BARTOSZ | 1990 | Poznań | Interkol Ostrów Wielkopolski | M | M20 | 21 | 00:27:37 | 216 | 01:19:36 | 60 | 00:53:04 | 127 | 00:02:45 | 00:01:34 | 02:44:36 | 91 | |
94 | 20 | KIMMEL MARIUSZ | 1969 | komorniki | KTTK Komorzanka | M | M40 | 25 | 00:25:20 | 160 | 01:24:28 | 107 | 00:50:37 | 88 | 00:02:40 | 00:01:33 | 02:44:38 | 92 | |
95 | 271 | JURGIELEWICZ GRZEGORZ | 1979 | Świebodzin | 0 | M | M30 | 44 | 00:23:01 | 88 | 01:24:18 | 106 | 00:51:03 | 91 | 00:04:23 | 00:01:56 | 02:44:41 | 93 | |
96 | 237 | WOŹNIAK TOMASZ | 1972 | Złotniki | 0 | M | M40 | 26 | 00:25:39 | 167 | 01:22:39 | 85 | 00:51:03 | 90 | 00:03:52 | 00:01:31 | 02:44:44 | 94 | |
97 | 328 | KARALIUK ANDREI | 1982 | Brześć | 0 | M | M30 | 45 | 00:22:09 | 64 | 01:25:02 | 118 | 00:53:08 | 128 | 00:03:17 | 00:01:09 | 02:44:45 | 95 | |
98 | 63 | KAMIŃSKI RADOSŁAW | 1989 | Rokietnica | WUEF TRI TEAM | M | M20 | 22 | 00:24:12 | 120 | 01:24:59 | 117 | 00:50:03 | 81 | 00:03:50 | 00:01:41 | 02:44:45 | 96 | |
99 | 77 | SKORNOWICZ PAWEŁ | 1971 | Kaźmierz | WUEF Tri Team | M | M40 | 27 | 00:23:03 | 91 | 01:26:44 | 144 | 00:50:20 | 86 | 00:03:16 | 00:01:23 | 02:44:46 | 97 | |
100 | 42 | SOŁTYSIAK MAREK | 1979 | Kokanin | 0 | M | M30 | 46 | 00:24:17 | 122 | 01:21:53 | 80 | 00:54:17 | 148 | 00:03:26 | 00:01:44 | 02:45:37 | 98 | |
101 | 68 | TALBIERZ PIOTR | 1976 | Plewiska | P&P | M | M40 | 28 | 00:22:38 | 77 | 01:21:24 | 76 | 00:56:07 | 171 | 00:03:36 | 00:01:53 | 02:45:38 | 99 | |
102 | 190 | BERNAT ROBERT | 1977 | Suchy Las | Skis team | M | M40 | 29 | 00:21:48 | 48 | 01:26:21 | 139 | 00:52:03 | 108 | 00:03:54 | 00:01:41 | 02:45:47 | 100 | |
103 | 110 | OLSZOWSKI MARCIN | 1977 | Chrzypsko Wielkie | 0 | M | M40 | 30 | 00:22:08 | 63 | 01:24:50 | 116 | 00:54:36 | 153 | 00:03:13 | 00:01:11 | 02:45:58 | 101 | |
104 | 119 | MICHALAK TOMASZ SZCZEPAN | 1978 | Komorniki | 0 | M | M30 | 47 | 00:26:20 | 184 | 01:23:00 | 89 | 00:52:16 | 113 | 00:02:54 | 00:01:38 | 02:46:08 | 102 | |
105 | 19 | BINKOWSKI MICHAŁ | 1989 | Poznań | Biniu Team | M | M20 | 23 | 00:21:49 | 49 | 01:26:06 | 135 | 00:54:36 | 154 | 00:02:43 | 00:01:03 | 02:46:17 | 103 | |
106 | 28 | KAFTAŃSKI MICHAŁ | 1982 | Poznan | Ciumulungwa Foundation | M | M30 | 48 | 00:27:14 | 209 | 01:22:44 | 87 | 00:51:21 | 95 | 00:03:42 | 00:01:19 | 02:46:20 | 104 | |
107 | 295 | PAWLAK PIOTR | 1975 | Poznań | PKO Bank Polski | M | M40 | 31 | 00:25:01 | 155 | 01:25:48 | 126 | 00:50:36 | 87 | 00:03:24 | 00:01:31 | 02:46:20 | 105 | |
108 | 109 | OPALA MAŁGORZATA | 1973 | Ceradz Dolny | WUEF Tri Team | K | K40 | 1 | 00:24:35 | 136 | 01:25:24 | 121 | 00:51:42 | 100 | 00:03:28 | 00:01:14 | 02:46:23 | 3 | |
109 | 189 | CZUBAK WAWRZYNIEC | 1974 | Kostrzyn | - | M | M40 | 32 | 00:24:40 | 142 | 01:25:49 | 127 | 00:49:37 | 71 | 00:04:32 | 00:01:59 | 02:46:37 | 106 | |
110 | 71 | JAKUBCZYK RAFAŁ | 1981 | Luboń | 0 | M | M30 | 49 | 00:23:09 | 96 | 01:29:17 | 174 | 00:50:08 | 84 | 00:02:55 | 00:01:18 | 02:46:47 | 107 | |
111 | 138 | ŚWIĄTEK MACIEJ | 1977 | Ostrów Wielkopolski | Osw Tri TEAM | M | M40 | 33 | 00:22:37 | 76 | 01:23:13 | 94 | 00:55:45 | 165 | 00:03:31 | 00:01:50 | 02:46:56 | 108 | |
112 | 216 | MIELCAREK PRZEMYSŁAW | 1966 | Poznań | Herbalife- B12 team | M | M50 | 4 | 00:21:53 | 54 | 01:27:29 | 155 | 00:51:19 | 94 | 00:04:13 | 00:02:06 | 02:47:00 | 109 | |
113 | 13 | BOROWICZ ADAM | 1985 | Poznań | Skarbiec Smaków | M | M30 | 50 | 00:21:30 | 43 | 01:22:49 | 88 | 00:58:10 | 196 | 00:03:23 | 00:01:13 | 02:47:05 | 110 | |
114 | 246 | BRODNICKI DARIUSZ | 1979 | Lusówko | brak | M | M30 | 51 | 00:20:49 | 32 | 01:26:17 | 136 | 00:55:33 | 159 | 00:03:09 | 00:01:20 | 02:47:08 | 111 | |
115 | 254 | ŻAK JAROSŁAW | 1984 | Bydgoszcz | Kajoj i Jajek Team | M | M30 | 52 | 00:24:23 | 124 | 01:22:43 | 86 | 00:55:41 | 161 | 00:03:28 | 00:01:00 | 02:47:15 | 112 | |
116 | 334 | WACHOWIAK FILIP | 1991 | Poznań | 0 | M | M20 | 24 | 00:24:36 | 137 | 01:24:05 | 104 | 00:52:43 | 122 | 00:04:14 | 00:02:21 | 02:47:59 | 113 | |
117 | 99 | ĆWIKLIŃSKI MACIEJ | 1974 | Koninko | Kuźnia Triathlonu | M | M40 | 34 | 00:24:38 | 140 | 01:25:52 | 128 | 00:52:51 | 124 | 00:03:08 | 00:01:34 | 02:48:03 | 114 | |
118 | 104 | KUCHARSKI ŁUKASZ | 1983 | Łódź | HTF/CelIronman | M | M30 | 53 | 272 | 271 | 272 | 02:48:15 | 115 | ||||||
119 | 286 | ZIĘTARA ADAM | 1986 | Poznań | Polska | M | M30 | 54 | 00:24:52 | 151 | 01:25:52 | 130 | 00:51:48 | 103 | 00:03:39 | 00:02:06 | 02:48:17 | 116 | |
120 | 227 | NOGAJ JACEK | 1969 | Lusowo | 0 | M | M40 | 35 | 00:20:04 | 25 | 01:26:52 | 145 | 00:56:04 | 169 | 00:03:47 | 00:01:31 | 02:48:18 | 117 | |
121 | 247 | ADAMCZYK DARIUSZ | 1995 | Suchy Las | 0 | M | M20 | 25 | 00:24:27 | 126 | 01:27:17 | 151 | 00:51:31 | 98 | 00:03:18 | 00:01:47 | 02:48:20 | 118 | |
122 | 331 | WIECZOREK KATARZYNA | 1989 | Pleszew | Iron Triathlon Pleszew | K | K20 | 2 | 00:23:33 | 103 | 01:27:21 | 152 | 00:52:06 | 109 | 00:04:05 | 00:01:54 | 02:48:59 | 4 | |
123 | 297 | NOWAK DAWID | 1981 | Poznań | 0 | M | M30 | 55 | 00:22:07 | 62 | 01:25:05 | 120 | 00:56:54 | 179 | 00:03:19 | 00:01:36 | 02:49:01 | 119 | |
124 | 290 | DROPIK ŁUKASZ | 1984 | Poznań | 0 | M | M30 | 56 | 00:25:19 | 159 | 01:24:33 | 110 | 00:54:08 | 144 | 00:03:23 | 00:01:42 | 02:49:05 | 120 | |
125 | 114 | MIKOŁAJCZAK JAKUB | 1992 | Poznań | 0 | M | M20 | 26 | 00:27:26 | 214 | 01:26:33 | 143 | 00:49:38 | 72 | 00:04:34 | 00:01:12 | 02:49:22 | 121 | |
126 | 308 | GWIAZDOWSKI ŁUKASZ | 1976 | Poznan | 0 | M | M40 | 36 | 00:22:09 | 65 | 01:23:49 | 100 | 00:57:58 | 193 | 00:03:20 | 00:02:12 | 02:49:28 | 122 | |
127 | 284 | JANEK ŁUKASZ | 1984 | Kościan | - | M | M30 | 57 | 00:25:29 | 165 | 01:27:06 | 147 | 00:52:19 | 115 | 00:03:22 | 00:01:28 | 02:49:44 | 123 | |
128 | 161 | FABISIAK SZYMON | 1988 | Poznań | Cityzen | M | M20 | 27 | 00:19:23 | 19 | 01:27:30 | 156 | 00:59:41 | 211 | 00:02:15 | 00:01:01 | 02:49:50 | 124 | |
129 | 258 | MIEŚCICKA MAGDALENA | 1980 | poznań | trenertriathlonu.pl | K | K30 | 2 | 00:23:16 | 99 | 01:28:04 | 162 | 00:54:49 | 156 | 00:03:14 | 00:01:29 | 02:50:52 | 5 | |
130 | 321 | PAWŁOWSKI ANDRZEJ | 1959 | Poznań | Dobrusia Tri Team | M | M50 | 5 | 00:26:51 | 206 | 01:27:17 | 150 | 00:51:39 | 99 | 00:03:38 | 00:01:28 | 02:50:53 | 125 | |
131 | 155 | SELZER MAREK | 1991 | Świebodzin | KS BABOL ŚWIEBODZIN | M | M20 | 28 | 00:26:00 | 176 | 01:28:14 | 166 | 00:50:45 | 89 | 00:03:42 | 00:02:14 | 02:50:55 | 126 | |
132 | 166 | DOLATA MICHAŁ | 1991 | Tarnowo Podgórne | Urząd Gminy Tarnowo Podgórne | M | M20 | 29 | 00:25:00 | 154 | 01:18:31 | 49 | 01:01:07 | 221 | 00:04:41 | 00:01:41 | 02:51:00 | 127 | |
133 | 101 | NIEWIADA MACIEJ | 1981 | Dopiewo | Explorador | M | M30 | 70 | 00:22:29 | 70 | 01:28:18 | 168 | 00:55:37 | 160 | 00:03:14 | 00:01:23 | 02:51:01 | 128 | |
134 | 252 | HNATYSZYN MATEUSZ | 1984 | Gdansk | Enzo Zawsze Trzezwi | M | M30 | 132 | 00:24:32 | 132 | 01:28:09 | 164 | 00:54:27 | 152 | 00:02:50 | 00:01:06 | 02:51:04 | 129 | |
135 | 61 | BANACH KAROL | 1979 | Bolewice | NKB CHYŻY Nowy Tomyśl | M | M30 | 134 | 00:24:33 | 134 | 01:23:36 | 98 | 00:56:57 | 180 | 00:03:42 | 00:02:27 | 02:51:14 | 130 | |
136 | 98 | KUNIK RAFAŁ | 1972 | Poznań | PKO Bank Polski | M | M40 | 195 | 00:26:34 | 195 | 01:24:38 | 111 | 00:55:47 | 166 | 00:03:02 | 00:01:19 | 02:51:20 | 131 | |
137 | 60 | KAŹMIERSKI MICHAŁ | 1978 | Lusówko | Zabiegani Lusówko | M | M30 | 186 | 00:26:21 | 186 | 01:26:22 | 140 | 00:55:19 | 158 | 00:02:22 | 00:01:05 | 02:51:29 | 132 | |
138 | 158 | CIECIERSKI PRZEMEK | 1975 | Skórzewo | Skórzewo | M | M40 | 198 | 00:26:37 | 198 | 01:26:55 | 146 | 00:53:01 | 126 | 00:03:44 | 00:01:34 | 02:51:51 | 133 | |
139 | 203 | LAUFER MATEUSZ | 1990 | Swarzędz | IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION | M | M20 | 178 | 00:26:09 | 178 | 01:28:16 | 167 | 00:52:18 | 114 | 00:03:37 | 00:01:33 | 02:51:53 | 134 | |
140 | 208 | MAĆKOWIAK DAMIAN | 1981 | Pobiedziska | 0 | M | M30 | 203 | 00:26:42 | 203 | 01:26:31 | 142 | 00:54:18 | 149 | 00:03:00 | 00:01:40 | 02:52:11 | 135 | |
141 | 181 | GANCARZ PIOTR | 1984 | Szczecin | 0 | M | M30 | 50 | 00:21:50 | 50 | 01:28:57 | 171 | 00:54:12 | 146 | 00:05:32 | 00:01:45 | 02:52:16 | 136 | |
142 | 31 | KOS PIOTR | 1986 | Gorzów Wielkopolski | Kimball Electronics | M | M30 | 8 | 00:17:48 | 8 | 01:28:26 | 169 | 01:01:16 | 222 | 00:03:19 | 00:01:29 | 02:52:18 | 137 | |
143 | 41 | LEMBICZ MACIEJ | 1972 | Luboń | Drużyna Mocarzy/Cityzen_BE3/EnduHub | M | M40 | 118 | 00:24:11 | 118 | 01:29:19 | 175 | 00:53:17 | 131 | 00:03:45 | 00:01:48 | 02:52:20 | 138 | |
144 | 106 | MAJEWSKI WIESLAW STEFAN | 1973 | Komorniki | Kuźnia triathlonu | M | M40 | 191 | 00:26:28 | 191 | 01:25:59 | 133 | 00:54:27 | 151 | 00:03:43 | 00:01:53 | 02:52:30 | 139 | |
145 | 265 | PLUTA ARTUR | 1970 | Plewiska | Democo Team | M | M40 | 129 | 00:24:30 | 129 | 01:24:46 | 114 | 00:57:15 | 181 | 00:04:12 | 00:01:52 | 02:52:35 | 140 | |
146 | 344 | DROZD SZYMON | 1990 | Szczecin | 0 | M | M20 | 61 | 00:22:05 | 61 | 01:23:59 | 103 | 00:59:53 | 213 | 00:03:50 | 00:02:52 | 02:52:39 | 141 | |
147 | 263 | GREFLING BARTOSZ | 1990 | Poznań | 0 | M | M20 | 149 | 00:24:50 | 149 | 01:25:36 | 124 | 00:57:40 | 189 | 00:02:59 | 00:01:35 | 02:52:40 | 142 | |
148 | 283 | MARCINKOWSKI MIKOŁAJ | 1975 | Palędzie | 0 | M | M40 | 189 | 00:26:23 | 189 | 01:27:26 | 153 | 00:53:44 | 140 | 00:03:35 | 00:01:35 | 02:52:43 | 143 | |
149 | 293 | NOWICKI EMIL | 1988 | Jezierzyce Kościelne | 0 | M | M20 | 157 | 00:25:08 | 157 | 01:30:43 | 190 | 00:51:07 | 93 | 00:03:49 | 00:01:57 | 02:52:44 | 144 | |
150 | 285 | BATKO PIOTR | 1981 | Suchy Las | 0 | M | M30 | 158 | 00:25:09 | 158 | 01:29:10 | 173 | 00:53:44 | 139 | 00:03:42 | 00:01:03 | 02:52:48 | 145 | |
151 | 6 | SOBKOWIAK MACIEJ | 1989 | Krotoszyn | KS Krotosz Krotoszyn | M | M20 | 121 | 00:24:16 | 121 | 01:28:38 | 170 | 00:53:37 | 137 | 00:04:17 | 00:02:12 | 02:53:00 | 146 | |
152 | 108 | PAWLAK MIKOŁAJ | 1976 | Poznań | 0 | M | M40 | 146 | 00:24:46 | 146 | 01:25:58 | 132 | 00:56:29 | 174 | 00:04:35 | 00:01:19 | 02:53:07 | 147 | |
153 | 91 | WILUSZ TOMASZ | 1977 | zielona góra | 0 | M | M40 | 14 | 00:18:50 | 14 | 01:30:28 | 188 | 00:57:28 | 186 | 00:04:28 | 00:02:14 | 02:53:28 | 148 | |
154 | 317 | LUBER MARCIN | 1975 | Kaźmierz | 0 | M | M40 | 44 | 00:21:33 | 44 | 01:35:03 | 222 | 00:51:46 | 101 | 00:04:07 | 00:01:04 | 02:53:33 | 149 | |
155 | 282 | HENSCHKE ADAM | 1983 | Komorniki | Park Komorniki | M | M30 | 239 | 00:29:58 | 239 | 01:27:46 | 157 | 00:51:21 | 96 | 00:03:15 | 00:01:35 | 02:53:55 | 150 | |
156 | 49 | CICHA MARTA | 1989 | Kamionki | UKS Cityzen Poznań/ BE3 | K | K20 | 55 | 00:21:53 | 55 | 01:29:34 | 178 | 00:57:54 | 192 | 00:03:06 | 00:01:37 | 02:54:04 | 6 | |
157 | 303 | OGRODNIK MICHAŁ | 1982 | Gdańsk | 0 | M | M30 | 116 | 00:24:06 | 116 | 01:31:42 | 200 | 00:52:40 | 121 | 00:03:57 | 00:01:51 | 02:54:16 | 151 | |
158 | 242 | BAŃKA BARTŁOMIEJ | 1994 | Poznań | 0 | M | M20 | 112 | 00:23:53 | 112 | 01:22:28 | 84 | 01:04:11 | 238 | 00:02:55 | 00:01:29 | 02:54:56 | 152 | |
159 | 206 | GRZYWIŃSKI WOJTEK | 1985 | Toruń | 0 | M | M30 | 148 | 00:24:48 | 148 | 01:31:25 | 197 | 00:53:30 | 135 | 00:03:52 | 00:01:30 | 02:55:05 | 153 | |
160 | 315 | SZYMANOWSKI KRZYSZTOF | 1961 | Lusowo | Nowa Elektro | M | M50 | 161 | 00:25:22 | 161 | 01:26:02 | 134 | 00:57:48 | 190 | 00:03:54 | 00:02:05 | 02:55:11 | 154 | |
161 | 335 | DEMBINA ANDRZEJ | 1962 | suchy las | UKS Gimnazjon Suchy Las | M | M50 | 181 | 00:26:14 | 181 | 01:28:13 | 165 | 00:53:25 | 133 | 00:05:01 | 00:02:37 | 02:55:30 | 155 | |
162 | 215 | CZAJKOWSKI ROBERT | 1976 | Ostrówek | Kuźnia Triathlonu | M | M40 | 127 | 00:24:27 | 127 | 01:30:55 | 192 | 00:54:57 | 157 | 00:03:29 | 00:01:44 | 02:55:32 | 156 | |
163 | 274 | SWIDERSKI MICHAL | 1980 | Legionowo | TriLevel | M | M30 | 125 | 00:24:26 | 125 | 01:25:32 | 123 | 01:00:18 | 215 | 00:03:32 | 00:01:57 | 02:55:45 | 157 | |
164 | 287 | DZIECIĄTKOWSKI PIOTR | 1967 | Poznań | meritumobuwie.pl | M | M50 | 200 | 00:26:38 | 200 | 01:26:29 | 141 | 00:57:27 | 184 | 00:03:23 | 00:01:52 | 02:55:49 | 158 | |
165 | 255 | CICHOCKI TOMASZ | 1982 | Komorniki | 0 | M | M30 | 197 | 00:26:35 | 197 | 01:24:48 | 115 | 00:58:49 | 200 | 00:03:52 | 00:01:47 | 02:55:51 | 159 | |
166 | 8 | JUSZCZYSZYN KRZYSZTOF | 1979 | Łódź | Krwinka | M | M30 | 201 | 00:26:39 | 201 | 01:27:11 | 148 | 00:56:40 | 177 | 00:03:37 | 00:01:48 | 02:55:55 | 160 | |
167 | 134 | LEWICKA-PŁACZEK BEATA | 1964 | Poznań | Malta-Poznań | K | K50 | 175 | 00:25:59 | 175 | 01:30:57 | 194 | 00:54:12 | 145 | 00:03:18 | 00:01:37 | 02:56:03 | 7 | |
168 | 126 | BURMISTRZ BARTOSZ | 1987 | Sierosław | Democo | M | M30 | 248 | 00:30:50 | 248 | 01:33:00 | 208 | 00:48:16 | 58 | 00:03:08 | 00:00:55 | 02:56:09 | 161 | |
169 | 5 | ZIMNIEWICZ JACEK | 1978 | Szczytniki | Klub Biegacza Kompania Piwowarska | M | M30 | 226 | 00:28:36 | 226 | 01:32:03 | 202 | 00:48:24 | 59 | 00:04:52 | 00:02:19 | 02:56:14 | 162 | |
170 | 217 | JAŁOSZYŃSKI WOJCIECH | 1974 | Skwierzyna | TRI Skwierzyna | M | M40 | 171 | 00:25:48 | 171 | 01:31:43 | 201 | 00:52:25 | 118 | 00:04:30 | 00:01:58 | 02:56:24 | 163 | |
171 | 73 | MAŁASIEWICZ DARIUSZ | 1981 | Komorniki | 0 | M | M30 | 71 | 00:22:31 | 71 | 01:30:12 | 183 | 00:58:50 | 202 | 00:03:16 | 00:01:37 | 02:56:26 | 164 | |
172 | 350 | KOZUBSKI CEZARY | 1988 | KARGOWA | M | M20 | 256 | 00:32:20 | 256 | 01:25:31 | 122 | 00:53:33 | 136 | 00:03:44 | 00:01:26 | 02:56:34 | 165 | ||
173 | 210 | KILKOWSKA PAULINA | 1979 | Mosina | Kilkowski Pompy Ciepła | K | K30 | 202 | 00:26:40 | 202 | 01:30:40 | 189 | 00:54:26 | 150 | 00:03:20 | 00:01:33 | 02:56:39 | 8 | |
174 | 154 | TABAT PIOTR | 1980 | Rogoźno | FWK TEAM ROGOŹNO | M | M30 | 152 | 00:24:52 | 152 | 01:27:46 | 158 | 00:58:08 | 195 | 00:03:54 | 00:02:16 | 02:56:56 | 166 | |
175 | 309 | TURKOWIAK ŁUKASZ | 1983 | Suchy Las | Studio Fuego | M | M30 | 35 | 00:21:00 | 35 | 01:24:45 | 113 | 01:06:41 | 247 | 00:02:56 | 00:01:38 | 02:57:00 | 167 | |
176 | 82 | BIENIECKI JACEK | 1965 | Gąsawy | Biniols Team | M | M50 | 150 | 00:24:50 | 150 | 01:24:31 | 108 | 01:01:28 | 226 | 00:04:05 | 00:02:11 | 02:57:05 | 168 | |
177 | 241 | SZYMCZAK KRZYSZTOF | 1966 | Wałcz | System 11 Wałcz Drugi | M | M50 | 234 | 00:29:17 | 234 | 01:28:01 | 160 | 00:53:51 | 141 | 00:04:09 | 00:02:02 | 02:57:20 | 169 | |
178 | 139 | PIETRUSIAK KRZYSZTOF | 1982 | Palędzie | 0 | M | M30 | 188 | 00:26:22 | 188 | 01:28:06 | 163 | 00:57:33 | 187 | 00:03:22 | 00:01:58 | 02:57:21 | 170 | |
179 | 25 | KANIEWSKI MICHAŁ | 1975 | Poznań | KB Maniac | M | M40 | 138 | 00:24:36 | 138 | 01:33:26 | 211 | 00:52:20 | 116 | 00:05:24 | 00:01:42 | 02:57:28 | 171 | |
180 | 266 | SĘKOWSKI DOMINIK | 1976 | Baranowo | 0 | M | M40 | 182 | 00:26:19 | 182 | 01:31:35 | 199 | 00:51:07 | 92 | 00:05:09 | 00:03:28 | 02:57:38 | 172 | |
181 | 212 | JAKUBOWSKI TOMASZ | 1976 | Tarnowo Podgórne | 0 | M | M40 | 249 | 00:30:51 | 249 | 01:29:01 | 172 | 00:52:52 | 125 | 00:03:28 | 00:01:32 | 02:57:44 | 173 | |
182 | 312 | KACZMARSKI ADAM | 1985 | Poznań | Nie Łam Mi Serca Team | M | M30 | 106 | 00:23:36 | 106 | 01:28:03 | 161 | 01:00:51 | 219 | 00:03:47 | 00:01:42 | 02:57:59 | 174 | |
183 | 107 | BLUMSKI ALEKSANDER | 1977 | Poznań | www.dopoznania.pl | M | M40 | 163 | 00:25:25 | 163 | 01:31:24 | 196 | 00:55:48 | 167 | 00:04:29 | 00:01:12 | 02:58:18 | 175 | |
184 | 224 | SZCZĘSNY MICHAŁ | 1977 | Poznań | 0 | M | M40 | 107 | 00:23:36 | 107 | 01:29:56 | 180 | 00:59:26 | 206 | 00:03:23 | 00:02:13 | 02:58:34 | 176 | |
185 | 70 | STERNA ANNA | 1991 | Gorzów Wlkp. | 0 | K | K20 | 97 | 00:23:14 | 97 | 01:32:07 | 204 | 00:59:20 | 205 | 00:02:42 | 00:01:17 | 02:58:40 | 9 | |
186 | 1 | GILWATOWSKI BARTOSZ | 1976 | Biskupice | Pobiedziska Running Team | M | M40 | 215 | 00:27:31 | 215 | 01:32:05 | 203 | 00:53:09 | 129 | 00:04:11 | 00:01:48 | 02:58:44 | 177 | |
187 | 318 | LEBKUCHEN JANUSZ | 1961 | Trzcianka | Henry Team | M | M50 | 229 | 00:28:43 | 229 | 01:23:01 | 91 | 01:00:18 | 216 | 00:04:43 | 00:02:09 | 02:58:54 | 178 | |
188 | 202 | DĄBROWSKI WIKTOR | 1991 | SZCZYTNO | 0 | M | M20 | 114 | 00:24:02 | 114 | 01:32:09 | 205 | 00:57:27 | 183 | 00:03:41 | 00:01:54 | 02:59:13 | 179 | |
189 | 195 | ŚWIĄTEK JAREK | 1983 | Chyby | 0 | M | M30 | 224 | 00:28:28 | 224 | 01:32:17 | 206 | 00:52:40 | 120 | 00:03:44 | 00:02:09 | 02:59:18 | 180 | |
190 | 123 | GÓRSKA ANNA | 1989 | Dąbrówka | WUEF Tri Team | K | K20 | 115 | 00:24:04 | 115 | 01:29:36 | 179 | 01:01:27 | 225 | 00:03:00 | 00:01:21 | 02:59:28 | 10 | |
191 | 340 | KLIMASZYK SZYMON | 1968 | Baranowo | Niezrzeszony | M | M40 | 268 | 00:35:13 | 268 | 01:24:09 | 105 | 00:52:21 | 117 | 00:05:26 | 00:02:26 | 02:59:35 | 181 | |
192 | 179 | BARTOSZEK KATRZYNA | 1986 | nienawiszcz | Rogozinski klub biegacza | K | K30 | 232 | 00:29:01 | 232 | 01:36:13 | 231 | 00:49:33 | 70 | 00:03:43 | 00:01:08 | 02:59:38 | 11 | |
193 | 305 | RUCKI MARCIN | 1978 | Poznań | Deska Design ADVENTURE TEAM | M | M30 | 172 | 00:25:48 | 172 | 01:34:43 | 220 | 00:49:43 | 74 | 00:05:20 | 00:04:13 | 02:59:47 | 182 | |
194 | 262 | KOTECKI SZYMON | 1983 | Środa Wielkopolska | Polonia Środa | M | M30 | 169 | 00:25:44 | 169 | 01:27:47 | 159 | 01:01:05 | 220 | 00:03:36 | 00:01:55 | 03:00:07 | 183 | |
195 | 292 | PATELSKI MARCIN | 1983 | Poznań | 0 | M | M30 | 67 | 00:22:18 | 67 | 01:30:07 | 182 | 01:02:21 | 232 | 00:03:32 | 00:01:50 | 03:00:08 | 184 | |
196 | 245 | MAŚLIŃŚKI MAREK | 1977 | Borek wlkp | 0 | M | M40 | 141 | 00:24:39 | 141 | 01:34:36 | 219 | 00:56:20 | 173 | 00:03:22 | 00:01:12 | 03:00:09 | 185 | |
197 | 337 | BORUCZKOWSKI ROBERT | 1974 | Poznań | 0 | M | M40 | 166 | 00:25:36 | 166 | 01:31:26 | 198 | 00:57:16 | 182 | 00:04:12 | 00:01:44 | 03:00:14 | 186 | |
198 | 2 | BOROWICZ EWA | 1983 | Poznań | Skarbiec Smaków | K | K30 | 173 | 00:25:49 | 173 | 01:34:07 | 218 | 00:55:42 | 162 | 00:02:49 | 00:01:51 | 03:00:18 | 12 | |
199 | 319 | KACZMAREK MICHAŁ | 1979 | Poznań | G Squad | M | M30 | 180 | 00:26:12 | 180 | 01:26:18 | 137 | 01:02:38 | 234 | 00:03:43 | 00:01:45 | 03:00:36 | 187 | |
200 | 220 | MAŁECKI JAN | 1988 | Poznań | Baywatch | M | M20 | 227 | 00:28:38 | 227 | 01:25:52 | 129 | 01:01:21 | 223 | 00:03:23 | 00:01:52 | 03:01:06 | 188 | |
201 | 235 | CZARNECKI ADRIAN | 1983 | Rogozno | klub biegacza Rogozno | M | M30 | 193 | 00:26:32 | 193 | 01:37:19 | 239 | 00:52:50 | 123 | 00:03:53 | 00:01:44 | 03:02:18 | 189 | |
202 | 291 | GRABOWSKI MICHAŁ | 1986 | Swarzędz | 0 | M | M30 | 190 | 00:26:27 | 190 | 01:30:56 | 193 | 00:58:50 | 201 | 00:03:57 | 00:02:31 | 03:02:41 | 190 | |
203 | 183 | SKORUPINSKI JAREK | 1966 | Wolsztyn | OPONYEXPRESS | M | M50 | 237 | 00:29:39 | 237 | 01:29:27 | 176 | 00:58:04 | 194 | 00:03:41 | 00:01:58 | 03:02:49 | 191 | |
204 | 193 | NOWAK ADRIAN | 1976 | Pobiedziska | Pobiedziska Racing Team | M | M40 | 104 | 00:23:34 | 104 | 01:35:50 | 227 | 00:59:36 | 208 | 00:02:47 | 00:01:35 | 03:03:22 | 192 | |
205 | 12 | BOREK MACIEJ | 1977 | Poznań | KB Maniac Poznań | M | M40 | 217 | 00:27:39 | 217 | 01:34:59 | 221 | 00:53:59 | 143 | 00:04:27 | 00:02:32 | 03:03:36 | 193 | |
206 | 228 | MACIEJEWSKI PIOTR | 1991 | Poznań | Kuźnia Triathlonu | M | M20 | 105 | 00:23:35 | 105 | 01:33:22 | 210 | 01:01:59 | 230 | 00:03:12 | 00:01:35 | 03:03:43 | 194 | |
207 | 156 | MUSZYŃSKI ROMAN | 1978 | Lusowko | Drużyna Szpiku | M | M30 | 199 | 00:26:37 | 199 | 01:26:20 | 138 | 01:05:16 | 244 | 00:03:37 | 00:02:08 | 03:03:58 | 195 | |
208 | 279 | RUBINOWSKI SEBASTIAN | 1982 | Poznań | 0 | M | M30 | 225 | 00:28:32 | 225 | 01:29:33 | 177 | 00:56:14 | 172 | 00:06:37 | 00:03:03 | 03:03:59 | 196 | |
209 | 10 | KRZYŻOSTANIAK MARCIN | 1975 | Poznań | BIEGIEM NA POMOC | M | M40 | 271 | 00:35:56 | 271 | 01:27:28 | 154 | 00:56:05 | 170 | 00:02:54 | 00:01:41 | 03:04:04 | 197 | |
210 | 37 | LEMBICZ PAWEŁ | 1975 | Poznań | Drużyna Mocarzy | M | M40 | 119 | 00:24:11 | 119 | 01:33:29 | 212 | 01:01:53 | 227 | 00:02:41 | 00:02:07 | 03:04:21 | 198 | |
211 | 11 | MAZURKIEWICZ JANUSZ | 1982 | Lodz | 0 | M | M30 | 204 | 00:26:45 | 204 | 01:33:29 | 213 | 00:58:19 | 198 | 00:04:16 | 00:01:34 | 03:04:23 | 199 | |
212 | 26 | PACHOLAK KAROL | 1988 | Poznań | 0 | M | M20 | 212 | 00:27:17 | 212 | 01:33:29 | 214 | 00:58:56 | 203 | 00:03:16 | 00:02:16 | 03:05:14 | 200 | |
213 | 188 | WACHULAK MARCIN | 1975 | Zielona Góra | Seven - Perceptus Team | M | M40 | 162 | 00:25:24 | 162 | 01:25:56 | 131 | 01:08:31 | 253 | 00:03:28 | 00:02:00 | 03:05:19 | 201 | |
214 | 298 | TRYPUĆ-MAGDZIARZ ALEKSANDRA | 1975 | bydgoszcz | oladental | K | K40 | 211 | 00:27:15 | 211 | 01:30:47 | 191 | 01:02:56 | 235 | 00:03:05 | 00:01:30 | 03:05:34 | 13 | |
215 | 115 | MRUGAŁA KRZYSZTOF | 1989 | Poznań | Fresh Pizza Team | M | M20 | 179 | 00:26:11 | 179 | 01:35:52 | 228 | 00:57:49 | 191 | 00:03:50 | 00:01:52 | 03:05:34 | 202 | |
216 | 264 | KONOWAŁÓW DOMINIKA | 1978 | Jerzykowo | Swarzędzka peleton | K | K30 | 194 | 00:26:33 | 194 | 01:30:15 | 184 | 01:04:29 | 242 | 00:03:12 | 00:01:29 | 03:05:58 | 14 | |
217 | 196 | FALKOWSKA SANDRA | 1986 | Szczecinek | Motiv Home Team/Night Runners | K | K30 | 257 | 00:32:56 | 257 | 01:33:45 | 216 | 00:54:37 | 155 | 00:03:48 | 00:01:35 | 03:06:41 | 15 | |
218 | 111 | SOKOŁOWSKI TOMASZ | 1974 | Przeźmierowo | 0 | M | M40 | 205 | 00:26:47 | 205 | 01:30:27 | 187 | 01:02:37 | 233 | 00:05:06 | 00:02:09 | 03:07:06 | 203 | |
219 | 47 | WOLNIAK ANDRZEJ | 1954 | Kalisz | ARTBIX | M | M50 | 144 | 00:24:44 | 144 | 01:38:08 | 243 | 00:58:46 | 199 | 00:03:35 | 00:02:16 | 03:07:29 | 204 | |
220 | 16 | GODLEWSKI TOMASZ | 1980 | Skórzewo | Body Chief/Słynni Kenijczycy | M | M30 | 210 | 00:27:14 | 210 | 01:37:45 | 241 | 00:56:47 | 178 | 00:04:31 | 00:01:22 | 03:07:39 | 205 | |
221 | 163 | FILIPIAK KRZYSZTOF | 1986 | Plewiska | 0 | M | M30 | 130 | 00:24:31 | 130 | 01:37:53 | 242 | 00:59:40 | 209 | 00:04:04 | 00:01:58 | 03:08:06 | 206 | |
222 | 341 | SZYGENDA ADAM | 1979 | Poznań | be3_cityzen | M | M30 | 101 | 00:23:30 | 101 | 01:25:46 | 125 | 01:13:24 | 266 | 00:04:02 | 00:01:40 | 03:08:22 | 207 | |
223 | 72 | ROSIAK SŁAWOMIR | 1970 | Środa wlkp | POLONIA ŚRODA/DRUŻYNA SZPIKU | M | M40 | 89 | 00:23:01 | 89 | 272 | 00:59:59 | 214 | 03:08:46 | 208 | ||||
224 | 311 | GUDRA MATEUSZ | 1982 | Poznań | 0 | M | M30 | 218 | 00:27:48 | 218 | 01:38:08 | 244 | 00:56:39 | 176 | 00:04:26 | 00:02:04 | 03:09:05 | 209 | |
225 | 141 | JANICKI TOMEK | 1984 | Łódź | Łódź Kocha Sport | M | M30 | 243 | 00:30:34 | 243 | 01:36:44 | 236 | 00:56:37 | 175 | 00:04:11 | 00:01:02 | 03:09:08 | 210 | |
226 | 339 | KUŻAJ SŁAWOMIR | 1986 | Dąbrówka | Wyprawy z Tatą | M | M30 | 228 | 00:28:40 | 228 | 01:36:27 | 234 | 00:57:38 | 188 | 00:04:39 | 00:02:19 | 03:09:43 | 211 | |
227 | 230 | PIETZ MIKOŁAJ | 1979 | Poznań | parkrun Poznań | M | M30 | 251 | 00:31:24 | 251 | 01:36:16 | 233 | 00:55:45 | 164 | 00:03:54 | 00:02:25 | 03:09:44 | 212 | |
228 | 96 | MISIORNY WALDEMAR | 1979 | Poznań | Tak sobie biegam | M | M30 | 250 | 00:31:20 | 250 | 01:36:50 | 237 | 00:57:27 | 185 | 00:03:28 | 00:01:13 | 03:10:18 | 213 | |
229 | 24 | SZYMECKI BARTOSZ | 1986 | Toruń | Toruński Klub Triathlonowy | M | M30 | 92 | 00:23:04 | 92 | 01:41:57 | 256 | 00:58:59 | 204 | 00:04:51 | 00:01:55 | 03:10:46 | 214 | |
230 | 194 | STASZAK MARIUSZ | 1973 | Wierzyce | Wierzyce-moje miejsce na ziemi - Pobiedziska Runnig Team | M | M40 | 242 | 00:30:32 | 242 | 01:29:58 | 181 | 01:03:20 | 236 | 00:04:01 | 00:03:14 | 03:11:05 | 215 | |
231 | 65 | KAPCIŃSKI PIOTR | 1984 | Poznań | OLB | M | M30 | 247 | 00:30:49 | 247 | 01:32:18 | 207 | 01:01:26 | 224 | 00:04:26 | 00:02:18 | 03:11:17 | 216 | |
232 | 294 | KLATT PAWEŁ | 1976 | Swadzim | 0 | M | M40 | 246 | 00:30:42 | 246 | 01:35:12 | 224 | 01:00:20 | 217 | 00:02:59 | 00:02:14 | 03:11:27 | 217 | |
233 | 191 | KASPERSKI ARTUR | 1979 | Poznań | Goggle PAE Team | M | M30 | 255 | 00:32:17 | 255 | 01:39:14 | 248 | 00:55:44 | 163 | 00:04:26 | 00:01:11 | 03:12:52 | 218 | |
234 | 14 | MAJCHRZAK PIOTR | 1988 | Września | 0 | M | M20 | 183 | 00:26:19 | 183 | 01:38:48 | 245 | 01:01:55 | 229 | 00:03:31 | 00:02:27 | 03:13:00 | 219 | |
235 | 9 | SROKA JOANNA | 1981 | Puszczykowo | 0 | K | K30 | 185 | 00:26:20 | 185 | 01:31:00 | 195 | 01:09:48 | 258 | 00:03:43 | 00:02:15 | 03:13:06 | 16 | |
236 | 236 | PRZYBYSZ JAROMIR | 1966 | Leszno | xxx | M | M50 | 74 | 00:22:33 | 74 | 01:38:53 | 247 | 01:04:28 | 241 | 00:04:41 | 00:02:39 | 03:13:14 | 220 | |
237 | 45 | MISIORNY RADOSŁAW | 1973 | Poznań | 0 | M | M40 | 261 | 00:34:15 | 261 | 01:37:21 | 240 | 00:53:27 | 134 | 00:06:45 | 00:01:33 | 03:13:21 | 221 | |
238 | 275 | BUDZYŁA ADAM | 1980 | Poznań | Drużyna Szpiku | M | M30 | 220 | 00:28:08 | 220 | 01:38:48 | 246 | 00:59:40 | 210 | 00:04:57 | 00:02:37 | 03:14:10 | 222 | |
239 | 142 | KALINOWSKI TOMASZ | 1971 | Batorowo | TriPaka | M | M40 | 244 | 00:30:37 | 244 | 01:36:06 | 230 | 01:01:55 | 228 | 00:04:03 | 00:01:32 | 03:14:13 | 223 | |
240 | 304 | ŚWIĘCICKI ALBERT | 1996 | Wrocław | 0 | M | M20 | 233 | 00:29:04 | 233 | 01:33:50 | 217 | 01:02:03 | 231 | 00:06:36 | 00:03:19 | 03:14:52 | 224 | |
241 | 260 | MACIAK RAFAŁ | 1987 | Poznań | 0 | M | M30 | 110 | 00:23:44 | 110 | 01:36:16 | 232 | 01:09:34 | 257 | 00:04:25 | 00:01:58 | 03:15:57 | 225 | |
242 | 27 | SZYSZKA MICHAŁ | 1991 | Poznań | TRIceratops - gpd triathlon team | M | M20 | 264 | 00:34:50 | 264 | 01:35:31 | 225 | 01:00:21 | 218 | 00:03:52 | 00:01:29 | 03:16:03 | 226 | |
243 | 310 | LISIEWICZ MARCIN | 1976 | Wolsztyn | 0 | M | M40 | 230 | 00:28:43 | 230 | 01:45:05 | 263 | 00:56:01 | 168 | 00:04:25 | 00:01:56 | 03:16:10 | 227 | |
244 | 300 | KACZMARSKI MICHAŁ | 1994 | Poznań | Nie Łam Mi Serca TEAM | M | M20 | 187 | 00:26:21 | 187 | 01:35:07 | 223 | 01:09:09 | 255 | 00:03:44 | 00:02:00 | 03:16:21 | 228 | |
245 | 153 | PARUS DANIEL | 1982 | Poznań | 0 | M | M30 | 231 | 00:28:50 | 231 | 01:33:37 | 215 | 01:05:57 | 246 | 00:05:21 | 00:02:47 | 03:16:32 | 229 | |
246 | 261 | KUTKOWSKI PAWEŁ | 1957 | Poznań | 0 | M | M50 | 235 | 00:29:24 | 235 | 01:30:26 | 186 | 01:10:33 | 260 | 00:04:16 | 00:02:04 | 03:16:43 | 230 | |
247 | 146 | FOLTYNOWICZ WALDEMAR | 1983 | Kostrzyn | 0 | M | M30 | 177 | 00:26:07 | 177 | 01:46:31 | 267 | 00:58:15 | 197 | 00:04:49 | 00:01:50 | 03:17:32 | 231 | |
248 | 21 | JÓZEFIAK JAN | 1985 | Chludowo | 0 | M | M30 | 265 | 00:34:50 | 265 | 01:30:16 | 185 | 01:07:29 | 250 | 00:03:54 | 00:01:20 | 03:17:49 | 232 | |
249 | 336 | MYSIOR WOJCIECH | 1976 | Rokietnica | 0 | M | M40 | 192 | 00:26:28 | 192 | 01:36:41 | 235 | 01:07:45 | 252 | 00:04:04 | 00:02:51 | 03:17:49 | 233 | |
250 | 199 | MIELCZAREK DANIEL | 1979 | Karnin | Mielczarek Racing Team | M | M30 | 223 | 00:28:22 | 223 | 01:40:54 | 252 | 01:04:16 | 240 | 00:03:48 | 00:02:06 | 03:19:26 | 234 | |
251 | 197 | SOTEK MICHAŁ | 1989 | Ciszkowo | 0 | M | M20 | 259 | 00:33:50 | 259 | 01:35:43 | 226 | 01:04:41 | 243 | 00:03:50 | 00:01:28 | 03:19:32 | 235 | |
252 | 301 | HENSCHKE PAWEL | 1988 | Komorniki | HENSCHKE | M | M20 | 219 | 00:27:56 | 219 | 01:39:35 | 249 | 01:06:43 | 248 | 00:03:36 | 00:01:49 | 03:19:39 | 236 | |
253 | 162 | BEDYŃSKI HUBERT | 1985 | Poznań | Rugby | M | M30 | 94 | 00:23:06 | 94 | 01:42:13 | 257 | 01:09:02 | 254 | 00:05:16 | 00:02:58 | 03:22:35 | 237 | |
254 | 239 | WIŚNIEWSKA MARTA | 1988 | Poznań | Rusałka Team | K | K20 | 238 | 00:29:52 | 238 | 01:42:19 | 258 | 01:05:53 | 245 | 00:03:20 | 00:02:01 | 03:23:25 | 17 | |
255 | 122 | BOROWICZ ANNA | 1988 | Plewiska | Skarbiec Smaków | K | K20 | 270 | 00:35:53 | 270 | 01:35:55 | 229 | 01:03:57 | 237 | 00:05:14 | 00:02:42 | 03:23:41 | 18 | |
256 | 176 | ANGRES JAN | 1980 | Tarnowskie Góry | 0 | M | M30 | 240 | 00:30:23 | 240 | 01:43:16 | 260 | 01:07:05 | 249 | 00:03:27 | 00:01:18 | 03:25:29 | 238 | |
257 | 32 | SZYSZ KATARZYNA | 1985 | Krzyszkowo | 0 | K | K30 | 245 | 00:30:41 | 245 | 01:40:52 | 251 | 01:09:13 | 256 | 00:03:48 | 00:02:12 | 03:26:46 | 19 | |
258 | 234 | MROZIŃSKI JULIUSZ | 1990 | Jarocin | 0 | M | M20 | 221 | 00:28:10 | 221 | 01:47:59 | 268 | 01:04:15 | 239 | 00:04:58 | 00:02:26 | 03:27:48 | 239 | |
259 | 129 | JARMUDA MARCIN | 1979 | Poznań | Jarmudka | M | M30 | 252 | 00:31:55 | 252 | 01:42:57 | 259 | 01:07:36 | 251 | 00:04:43 | 00:01:20 | 03:28:31 | 240 | |
260 | 232 | TYLCZYŃSKI DOMINIK | 1971 | Poznań | 0 | M | M40 | 222 | 00:28:10 | 222 | 01:41:10 | 254 | 01:11:28 | 263 | 00:05:21 | 00:02:45 | 03:28:54 | 241 | |
261 | 29 | RZEPKA DAWID | 1987 | Przedecz | Kimball | M | M30 | 262 | 00:34:18 | 262 | 01:36:57 | 238 | 01:11:18 | 262 | 00:04:47 | 00:01:37 | 03:28:57 | 242 | |
262 | 150 | SZYMAŃSKI ŁUKASZ | 1989 | Tarnowo Podgórne | Schattdecor | M | M20 | 207 | 00:26:51 | 207 | 01:45:02 | 262 | 01:10:32 | 259 | 00:04:39 | 00:01:58 | 03:29:02 | 243 | |
263 | 69 | PAJĄK ANDRZEJ | 1984 | Skórzewo | 0 | M | M30 | 213 | 00:27:18 | 213 | 01:40:36 | 250 | 01:15:11 | 268 | 00:04:44 | 00:01:56 | 03:29:45 | 244 | |
264 | 75 | JAROSZ TOMASZ | 1970 | Poznań | TRIceratops - gpd triathlon team | M | M40 | 258 | 00:33:46 | 258 | 01:41:27 | 255 | 01:11:31 | 265 | 00:04:30 | 00:02:02 | 03:33:16 | 245 | |
265 | 296 | ŁUCZAK JAKUB | 1994 | Każmierz | Brygada Rumcajsa Rojbera | M | M20 | 254 | 00:32:14 | 254 | 01:55:53 | 270 | 00:59:36 | 207 | 00:05:20 | 00:03:08 | 03:36:11 | 246 | |
266 | 54 | MARSZAŁKIEWICZ JOANNA | 1981 | NOWY TOMYŚL | NKB CHYŻY Nowy Tomyśl | K | K30 | 269 | 00:35:29 | 269 | 01:52:07 | 269 | 00:59:42 | 212 | 00:06:19 | 00:02:43 | 03:36:20 | 20 | |
267 | 76 | BEYROWSKA DOMINIKA | 1982 | Poznań | TRIceratops gpd triathlon team | K | K30 | 263 | 00:34:21 | 263 | 01:43:59 | 261 | 01:11:30 | 264 | 00:05:18 | 00:02:23 | 03:37:31 | 21 | |
268 | 182 | ZGÓRSKI ROBERT | 1980 | Poznań | 0 | M | M30 | 196 | 00:26:34 | 196 | 01:45:54 | 265 | 01:17:40 | 270 | 00:05:25 | 00:02:34 | 03:38:07 | 247 | |
269 | 259 | ŻUREK PIOTR | 1986 | Powidz | Democo Running Team | M | M30 | 253 | 00:32:07 | 253 | 01:45:50 | 264 | 01:13:25 | 267 | 00:04:21 | 00:03:23 | 03:39:06 | 248 | |
270 | 171 | ŻMUDZKA AGNIESZKA | 1973 | Warszawa | 0 | K | K40 | 267 | 00:35:03 | 267 | 01:45:55 | 266 | 01:10:36 | 261 | 00:05:08 | 00:03:02 | 03:39:44 | 22 | |
271 | 131 | JAHNS ARTUR | 1986 | Poznań | - | M | M30 | 260 | 00:34:04 | 260 | 01:41:02 | 253 | 01:17:39 | 269 | 00:05:17 | 00:02:05 | 03:40:07 | 249 | |
272 | 180 | WOSIŃSKI ARTUR | 1978 | Poznań | #BrakRuchuJestZly | M | M30 | 266 | 00:34:53 | 266 | 01:33:09 | 209 | 01:21:47 | 271 | 00:07:28 | 00:03:35 | 03:40:52 | 250 |
Msc | Nr | Nazwa sztafety | Pływak | Kolarz | Biegacz | Pływanie | Rower | Bieg | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 405 | WALECZNE PSY | NOWAK ADAM | WOJTKOWIAK MICHAŁ | NOWICKI MATEUSZ | 00:19:29 | 01:13:28 | 00:40:11 | 02:15:34 |
2 | 418 | RON RACING | BRZEZIŃSKI TOMASZ | BISKUP ŁUKASZ | ROZWORA PIOTR | 00:21:46 | 01:09:16 | 00:42:05 | 02:15:50 |
3 | 427 | #ZAWSZEWPAŁĘ | TOPOREK SZYMON | FLIEGER KAROL | JASTRZĘBSKI WOJTEK | 00:23:40 | 01:11:28 | 00:44:45 | 02:22:25 |
4 | 429 | POLONIA ŚRODA | HAŃCZYK JOANNA | PANKOWSKI PRZEMYSŁAW | WIERZBICKI LESZEK | 00:20:02 | 01:21:18 | 00:40:02 | 02:23:50 |
5 | 406 | UNIT MARTOMBIKE TEAM | DUDA MARIUSZ | BRUDNICKI DAWID | DRAB ADRIAN | 00:27:04 | 01:14:37 | 00:39:35 | 02:24:19 |
6 | 415 | KA.ME.LE. | LEWANDOWSKI MIKOŁAJ | MELLER MACIEJ | KAMIŃSKI PIOTR | 00:20:16 | 01:17:58 | 00:42:48 | 02:24:49 |
7 | 408 | ARCYWROGOWIE | WŁODARCZYK ŁUKASZ | KOCJAN PAWEŁ | IŁOWIECKI DOMINIK | 00:23:37 | 01:20:41 | 00:43:02 | 02:29:43 |
8 | 431 | LIDL TEAM | WIECZOREK LECH | OSTOJSKI MARCIN | DZIUBATY Łukasz | 00:17:32 | 01:24:35 | 00:47:25 | 02:31:53 |
9 | 419 | DPI | WANDELT PAWEŁ | KOŃCZAL DAMIAN | SCHRAMM IGOR | 00:23:10 | 01:19:57 | 00:47:41 | 02:33:32 |
10 | 409 | TEQUILA TIM | CIERPKA DOMINIKA | BOGACZYK DAMIAN | SZYNWELSKI TOMASZ | 00:24:14 | 01:22:09 | 00:44:28 | 02:33:47 |
11 | 402 | INFORMED SOURCES TRI TEAM | BULICZAK MICHAŁ | DONDAJEWSKI ADAM | BAJACZYK FILIP | 00:23:27 | 01:27:06 | 00:45:09 | 02:38:41 |
12 | 403 | DRUŻYNA WILKA | NOWACKA PAULINA | KUBIAK JAKUB | KUBIAK ŁUKASZ | 00:26:22 | 01:27:03 | 00:43:53 | 02:40:13 |
13 | 413 | KMB ROGOŹNO | KILAR BARTEK | MACIASZCZYK MAREK | BRUST BARTOSZ | 00:24:54 | 01:29:51 | 00:45:29 | 02:43:33 |
14 | 426 | IRONTEAM | PISANKO AGNIESZKA | MATUK PAWEŁ | GURANOWSKI MIKOŁAJ | 00:27:46 | 01:27:33 | 00:48:40 | 02:47:11 |
15 | 420 | EASY PROJECT | PISANKO MAREK | LIS ROMAN | RATAJCZYK IWONA | 00:23:54 | 01:30:52 | 00:50:17 | 02:48:20 |
16 | 410 | KLAFS SAUNA AND SPA | DZWONIARKIEWICZ KRZYSZTOF | WIZŁA GRZEGORZ | KŁODA DARIUSZ | 00:24:18 | 01:39:06 | 00:48:24 | 02:55:05 |
17 | 401 | DAMY RADĘ | PAWLIKOWSKA-OTTO DARIA | ŚLĘZAK KRZYSZTOF | PAWLIKOWSKA-SURDYK DAGMARA | 00:34:35 | 01:17:57 | 01:01:24 | 02:57:02 |
18 | 412 | TRICERATOPS - GPD TRIATHLON TEAM | WOSIEK ALBERT | NOWAKOWSKI MICHAŁ | DZIĘGIEL PRZEMYSŁAW | 00:28:00 | 01:48:14 | 00:43:34 | 03:03:30 |
19 | 424 | GRZMIĄCE RYDZE | GRZYMISŁAWSKI WACŁAW | RYDZEWSKI JACEK | RYDZEWSKI MATEUSZ | 00:29:07 | 01:39:04 | 00:53:35 | 03:05:29 |
20 | 430 | SZYBCY I WŚCIEKLI | ZAKRZEWSKI ADAM | RYBACKI ANDRZEJ | LIPKO ANNA | 00:27:36 | 01:42:22 | 00:53:54 | 03:07:16 |
21 | 417 | C9H13NO3 | WŁOKA MAURYCY | KIERZEK WIKTOR | SABACIŃSKA KATARZYNA | #N/D! | 01:38:54 | 01:02:53 | 03:07:49 |
22 | 421 | JAGUARTEAM | KOWALSKI JAKUB | MAZURKIEWICZ TOMASZ | MAZURKIEWICZ MAŁGORZATA | 00:27:41 | 01:36:52 | 01:02:50 | 03:10:12 |
23 | 407 | TRENER MA AMBICJE. | GALCZEWSKA AGNIESZKA | KLEBAN-NOWAK MAŁGORZATA | GODLEWSKA MAGDALENA | 00:20:56 | 01:46:48 | 00:59:04 | 03:10:22 |
24 | 428 | ARENA RUCHU | ROMANOWSKI ADAM | STEFANIAK TOMISŁAW | STEFANIAK MONIKA | 00:23:16 | 01:44:16 | 01:00:44 | 03:11:59 |
25 | 414 | MAŁPKATEAM | DOLNY ROBERT | ZAWAL ZDZISŁAW | JANKOWSKA MAŁGORZATA | 00:30:52 | 01:39:11 | 00:59:45 | 03:12:59 |
26 | 423 | OSP LUSOWO | NOWAK WOJTEK | NOWAK KAROLINA | WALCZAK ŁUKASZ | #N/D! | 01:52:44 | 00:55:10 | 03:15:38 |
27 | 416 | TRICERATOPS - GPD TRIATHLON TEAM | DROST MARIUSZ | DODOT ERNEST | SOBIERAJEWICZ KATARZYNA | 00:27:09 | 01:44:07 | 01:04:23 | 03:19:04 |
28 | 404 | OMG | HERBOWSKI PIOTR | LEMAŃSKI PIOTR | STRACH-LEMAŃSKA JOANNA | 00:18:27 | 01:38:56 | 01:28:05 | 03:28:48 |