Triathlon Susz 2018
Data i godzina | 2018-06-23 10:15:00 |
Miejscowość | Susz |
Dystans | 1,9km-90km-21,1km / 0,75km-20km-5km |
Oficjalna strona | http://triathlon.susz.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 170 zł w zależności od dystan |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
- AQUATHLON 14-17
- AQUATHLON 10-13
- MP ELITY MĘŻCZYZN
- SZTAFETY MIX
- MP ELITY KOBIET
- 1/2 IM
- MP AGE GROUP
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1107 | ZIELSKI OLIWIER | UKS G8 BIELANY | POL | 2001 | M16 | 1 | 1 | 00:05:29 (1) | 00:07:59 (5) | 00:13:28 | 1 | |||
2 | 1136 | PRZYBYŁKOWICZ JAN | WILCZA GÓRA | G8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2002 | M16 | 2 | 1 | 00:05:43 (2) | 00:07:56 (3) | 00:13:39 | 2 | ||
3 | 1116 | MAKSYMOWICZ KRZYSZTOF | ELBLĄG | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2003 | M14 | 1 | 1 | 00:06:11 (4) | 00:07:52 (2) | 00:14:03 | 3 | ||
4 | 1135 | SUDAK ZUZANNA | MILANÓWEK | POL | 2001 | K16 | 1 | 1 | 00:06:07 (3) | 00:08:20 (6) | 00:14:27 | 1 | |||
5 | 1119 | SIEMIANOWSKI MARCEL | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2003 | M14 | 2 | 1 | 00:07:05 (10) | 00:07:43 (1) | 00:14:48 | 4 | ||
6 | 1126 | WALKOWIAK MARCEL | SUBKOWY | UKS 2 TCZEW | POL | 2004 | M14 | 3 | 1 | 00:06:23 (5) | 00:08:30 (8) | 00:14:53 | 5 | ||
7 | 1140 | ŁYZIŃSKI MICHAŁ | IŁAWA | ORKA IŁAWA | POL | 2002 | M16 | 3 | 1 | 00:07:02 (9) | 00:07:56 (4) | 00:14:58 | 6 | ||
8 | 1109 | HORSTEN BASTIAN | GDAŃSK | TRI TALENT TEAM | POL | 2003 | M14 | 4 | 1 | 00:06:39 (6) | 00:08:58 (11) | 00:15:37 | 7 | ||
9 | 1131 | ZAWADZKI MIŁOSZ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2003 | M14 | 5 | 1 | 00:07:12 (12) | 00:08:25 (7) | 00:15:37 | 8 | ||
10 | 1110 | JABŁOŃSKI JAKUB | IŁAWA | POL | 2001 | M16 | 4 | 1 | 00:07:01 (7) | 00:09:29 (13) | 00:16:30 | 9 | |||
11 | 1127 | WĄSIK MAJA | KRAKÓW | TRIWISE | POL | 2004 | K14 | 1 | 1 | 00:08:05 (20) | 00:08:36 (9) | 00:16:41 | 2 | ||
12 | 1120 | SOBOLEWSKI JAKUB | ZALEWO | POL | 2002 | M16 | 5 | 1 | 00:07:52 (17) | 00:09:21 (12) | 00:17:13 | 10 | |||
13 | 1102 | AJTEL JAKUB | GDAŃSK | TEAM LETJA | POL | 2003 | M14 | 6 | 1 | 00:07:01 (7) | 00:10:24 (18) | 00:17:25 | 11 | ||
14 | 1108 | GIBA FILIP | JASTRZEBIA ZDRÓJ | POL | 2004 | M14 | 7 | 1 | 00:07:34 (13) | 00:09:55 (15) | 00:17:29 | 12 | |||
15 | 1132 | ZINIEWICZ LEON | MALBORK | WANIEWSKI COUCHING | POL | 2004 | M14 | 8 | 1 | 00:08:34 (22) | 00:08:56 (10) | 00:17:30 | 13 | ||
16 | 1117 | OLCZAK JAKUUB | KOŚCIELEC | MLUKSTRIATHLON KOLO | POL | 2003 | M14 | 9 | 1 | 00:07:35 (14) | 00:10:11 (17) | 00:17:46 | 14 | ||
17 | 1100 | MARKOWSKI PATRYK | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2003 | M14 | 10 | 1 | 00:07:10 (11) | 00:11:18 (24) | 00:18:28 | 15 | ||
18 | 1101 | DYBICH PAWEŁ | SUSZ | UKS TRS | POL | 2003 | M14 | 11 | 1 | 00:08:58 (26) | 00:09:34 (14) | 00:18:32 | 16 | ||
19 | 1115 | LEŚNIEWSKA DOMINIKA | BOGDANOWO | KS EXTREME TEAM OBORNIKI | POL | 2004 | K14 | 2 | 1 | 00:07:56 (19) | 00:10:37 (20) | 00:18:33 | 3 | ||
20 | 1006 | BIEŃ JULIA | WARSZAWA | UKS G8 BIELANY | POL | 2004 | K14 | 3 | 1 | 00:07:51 (16) | 00:10:54 (21) | 00:18:45 | 4 | ||
21 | 1122 | TRZMIELEWSKA ALEKSANDRA | IŁAWA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IŁAWA | POL | 2004 | K14 | 4 | 1 | 00:08:54 (25) | 00:09:55 (16) | 00:18:49 | 5 | ||
22 | 1129 | WIŚNIEWSKA SANDRA | IŁAWA | ORKAMASTERS IŁAWA | POL | 2003 | K14 | 5 | 1 | 00:07:47 (15) | 00:11:11 (23) | 00:18:58 | 6 | ||
23 | 1133 | ŻBIKOWSKA ZUZANNA | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON | POL | 2003 | K14 | 6 | 1 | 00:08:38 (23) | 00:10:27 (19) | 00:19:05 | 7 | ||
24 | 1128 | WIELGUS NADIA | KOŁO | MLUKS TRIATHLON KOŁO | POL | 2004 | K14 | 7 | 1 | 00:07:55 (18) | 00:11:42 (26) | 00:19:37 | 8 | ||
25 | 1123 | ULANOWSKI JAKUB | WARSZAWA | TRI ALON 42 | POL | 2002 | M16 | 6 | 1 | 00:08:13 (21) | 00:11:37 (25) | 00:19:50 | 17 | ||
26 | 1114 | KUZDRA ZUZANNA | IŁAWA | ORKA IŁAWA | POL | 2002 | K16 | 2 | 1 | 00:08:52 (24) | 00:11:04 (22) | 00:19:56 | 9 | ||
27 | 1106 | DZIDO JOANNA | IŁAWA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IŁAWA | POL | 2002 | K16 | 3 | 1 | 00:09:08 (27) | 00:12:02 (27) | 00:21:10 | 10 | ||
28 | 1113 | KRUPIŃSKA NATALIA | IŁAWA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IŁAWA | POL | 2004 | K14 | 8 | 1 | 00:10:49 (31) | 00:12:03 (28) | 00:22:52 | 11 | ||
29 | 1125 | WAGLOWSKI MATEUSZ | WARSZAWA | TRI ALON 42 | POL | 2003 | M14 | 12 | 1 | 00:10:34 (30) | 00:12:28 (30) | 00:23:02 | 18 | ||
30 | 1121 | STRASZYŃSKI ADAM | WARSZAWA | TRI ALON 42 | POL | 2003 | M14 | 13 | 1 | 00:09:48 (28) | 00:13:32 (32) | 00:23:20 | 19 | ||
31 | 1103 | BŁASZKIEWICZ KAROLINA | KOŁO | MLUKS TRIATHLON KOŁO | POL | 2004 | K14 | 9 | 1 | 00:09:59 (29) | 00:13:49 (33) | 00:23:48 | 12 | ||
32 | 1011 | BUSIŁO SZYMON | WARSZAWA | TRI ALON 42 | POL | 2004 | M14 | 14 | 1 | 00:11:01 (33) | 00:12:51 (31) | 00:23:52 | 20 | ||
33 | 1124 | WAGLOWSKA JULIA | WARSZAWA | TRI ALON 42 | POL | 2003 | K14 | 10 | 1 | 00:11:46 (35) | 00:12:23 (29) | 00:24:09 | 13 | ||
34 | 1105 | CZECH MICHAŁ | WARSZAWA | TRI ALON 42 | POL | 2000 | M | 1 | 00:10:55 (32) | 00:15:19 (35) | 00:26:14 | 21 | |||
35 | 1130 | WOŹNICKI MACIEJ | WARSZAWA | TRI ALON 42 | POL | 2001 | M16 | 7 | 1 | 00:11:45 (34) | 00:15:40 (36) | 00:27:25 | 22 | ||
36 | 1111 | JAMKA ALICJA | WARSZAWA | POL | 2001 | K16 | 4 | 1 | 00:13:01 (36) | 00:14:58 (34) | 00:27:59 | 14 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1147 | KOWALSKI MATEUSZ | KOSAKOWO | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 2005 | M12 | 1 | 1 | 00:02:53 (1) | 00:04:25 (1) | 00:07:18 | 1 | ||
2 | 1134 | WORONKO MACIEJ | IŁAWA | POL | 2005 | M12 | 2 | 1 | 00:03:07 (3) | 00:04:39 (3) | 00:07:46 | 2 | |||
3 | 1039 | TOFIL EMILIA | GDYNIA | DELFIN GDYNIA/SP. 40 | POL | 2005 | K12 | 1 | 1 | 00:03:00 (2) | 00:04:50 (7) | 00:07:50 | 1 | ||
4 | 1048 | WOLANIN KLAUDIA | MALBORK | STREFA RUCHU MULTISPORT | POL | 2005 | K12 | 2 | 1 | 00:03:13 (4) | 00:04:41 (4) | 00:07:54 | 2 | ||
5 | 1019 | HORBACZEWSKI GRZEGORZ | GDAŃSK | POL | 2005 | M12 | 3 | 1 | 00:03:43 (13) | 00:04:37 (2) | 00:08:20 | 3 | |||
6 | 1148 | NETTER MACIEJ | RUMIA | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 2006 | M12 | 4 | 1 | 00:03:25 (7) | 00:04:55 (8) | 00:08:20 | 4 | ||
7 | 1013 | CHMIELEWSKI JANEK | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY | POL | 2007 | M10 | 1 | 1 | 00:08:27 | 5 | ||||
8 | 1038 | TALKOWSKA OLIWIA | SZCZECINEK | TRIATHLON SZCZECINEK | POL | 2005 | K12 | 3 | 1 | 00:03:30 (8) | 00:05:02 (10) | 00:08:32 | 3 | ||
9 | 1141 | BRZÓSKA JAN | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2005 | M12 | 5 | 1 | 00:03:35 (10) | 00:05:03 (11) | 00:08:38 | 6 | ||
10 | 1050 | SERWINSKI KACPER | RZESZÓW | SWIM TRI RZESZÓW | POL | 2007 | M10 | 2 | 1 | 00:03:53 (17) | 00:04:50 (6) | 00:08:43 | 7 | ||
11 | 1142 | KOS DAWID | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2006 | M12 | 6 | 1 | 00:04:00 (20) | 00:04:47 (5) | 00:08:47 | 8 | ||
12 | 1001 | FURMAN MAKSYM | SUSZ | POL | 2005 | M12 | 7 | 1 | 00:03:37 (11) | 00:05:11 (12) | 00:08:48 | 9 | |||
13 | 1036 | SŁOTWIŃSKA WIKTORIA | PUŁAWY | WISŁA- PUŁAWY | POL | 2005 | K12 | 4 | 1 | 00:03:34 (9) | 00:05:19 (16) | 00:08:53 | 4 | ||
14 | 1017 | FILIPIAK MIKOŁAJ | SOPOT | POL | 2006 | M12 | 8 | 1 | 00:03:15 (5) | 00:05:44 (25) | 00:08:59 | 10 | |||
15 | 1020 | HORSTEN TYMON | GDAŃSK | TRI TALENT TEAM | POL | 2005 | M12 | 9 | 1 | 00:04:03 (23) | 00:04:57 (9) | 00:09:00 | 11 | ||
16 | 1058 | MISZTAL KRZYSZTOF | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2006 | M12 | 10 | 1 | 00:03:48 (14) | 00:05:19 (17) | 00:09:07 | 12 | ||
17 | 1040 | WALCZAK HUBERT | GRONOWO GÓRNE | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2005 | M12 | 11 | 1 | 00:03:41 (12) | 00:05:30 (23) | 00:09:11 | 13 | ||
18 | 1144 | KOS WIKTORIA | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2005 | K12 | 5 | 1 | 00:03:51 (15) | 00:05:21 (19) | 00:09:12 | 5 | ||
19 | 1145 | STASZCZYK MAJA | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2005 | K12 | 6 | 1 | 00:03:59 (18) | 00:05:20 (18) | 00:09:19 | 6 | ||
20 | 1041 | WALENTYNOWICZ ŁUKASZ | ELBLĄG | MKS | POL | 2005 | M12 | 12 | 1 | 00:03:59 (18) | 00:05:26 (22) | 00:09:25 | 14 | ||
21 | 1045 | ZALEWSKI JAKUB | IŁAWA | SSP ORKA IŁAWA | POL | 2008 | M10 | 3 | 1 | 00:04:08 (24) | 00:05:17 (13) | 00:09:25 | 15 | ||
22 | 1012 | CHMIELEWSKI FRANEK | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY | POL | 2007 | M10 | 4 | 1 | 00:04:02 (22) | 00:05:34 (24) | 00:09:36 | 16 | ||
23 | 1016 | FILIPIAK MACIEJ | SOPOT | POL | 2006 | M12 | 13 | 1 | 00:03:17 (6) | 00:06:24 (43) | 00:09:41 | 17 | |||
24 | 1143 | RYSIŃSKI FILIP | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2006 | M12 | 14 | 1 | 00:04:29 (28) | 00:05:23 (21) | 00:09:52 | 18 | ||
25 | 1046 | ZIEMANN DAVID | SOPOT | FHU MONIKA SYLWIA ZIEMANN | POL | 2005 | M12 | 15 | 1 | 00:03:51 (15) | 00:06:20 (42) | 00:10:11 | 19 | ||
26 | 1034 | PYRZYŃSKA WIKTORIA | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 2007 | K10 | 1 | 1 | 00:04:00 (20) | 00:06:13 (39) | 00:10:13 | 7 | ||
27 | 1023 | KACZMAREK JAKUB | KOŁO | MLUKS TRIATHLON KOŁO | POL | 2005 | M12 | 16 | 1 | 00:04:58 (37) | 00:05:18 (14) | 00:10:16 | 20 | ||
28 | 1029 | MIKŁOSZ MARIA | ELBLĄG | POL | 2005 | K12 | 7 | 1 | 00:04:17 (25) | 00:06:04 (35) | 00:10:21 | 8 | |||
29 | 1030 | MIKULSKI MIKOŁAJ | ELBLĄG | MKS TRUSO | POL | 2005 | M12 | 17 | 1 | 00:04:43 (31) | 00:05:44 (26) | 00:10:27 | 21 | ||
30 | 1031 | PAWŁOWSKA JULIA | BRANIEWO | ETT ELBLAG TRIATHLON TEAM | POL | 2007 | K10 | 2 | 1 | 00:04:33 (29) | 00:06:00 (31) | 00:10:33 | 9 | ||
31 | 1014 | CHRAPAN SABINA | ELBLĄG | TRUSO ELBLĄG | POL | 2005 | K12 | 8 | 1 | 00:05:19 (41) | 00:05:22 (20) | 00:10:41 | 10 | ||
32 | 1007 | BIEŃ STANISŁAW | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEM | POL | 2006 | M12 | 18 | 1 | 00:04:27 (27) | 00:06:19 (41) | 00:10:46 | 22 | ||
33 | 1008 | BOHDANOWICZ MAGDALENA | ELBLĄG | POL | 2005 | K12 | 9 | 1 | 00:04:53 (33) | 00:05:56 (30) | 00:10:49 | 11 | |||
34 | 1018 | GNYP MACIEJ | ELBLAG | MKS TRUSO | POL | 2005 | M12 | 19 | 1 | 00:05:31 (42) | 00:05:18 (14) | 00:10:49 | 23 | ||
35 | 1022 | JĘDRZEJCZYK KARINA | PIASECZNO | POL | 2006 | K12 | 10 | 1 | 00:04:57 (36) | 00:05:54 (28) | 00:10:51 | 12 | |||
36 | 1003 | KACA ANNA | SUSZ | ORKA IŁAWA | POL | 2005 | K12 | 11 | 1 | 00:04:40 (30) | 00:06:12 (38) | 00:10:52 | 13 | ||
37 | 1026 | KŁOSOWSKA JUDYTA | SZCZECINEK | TRIATHLON SZCZECINEK | POL | 2007 | K10 | 3 | 1 | 00:04:50 (32) | 00:06:08 (36) | 00:10:58 | 14 | ||
38 | 1002 | PALIŃSKI MICHAŁ | SUSZ | ORKA IŁAWA | POL | 2007 | M10 | 5 | 1 | 00:04:59 (38) | 00:06:02 (32) | 00:11:01 | 24 | ||
39 | 1009 | BORKO AMELIA | OLSZTYN | TRI NEGU KIDS | POL | 2006 | K12 | 12 | 1 | 00:05:02 (40) | 00:06:04 (34) | 00:11:06 | 15 | ||
40 | 1139 | CHYLIŃSKA MATYLDA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | 0 | POL | 2008 | K10 | 4 | 1 | 00:04:26 (26) | 00:06:44 (48) | 00:11:10 | 16 | ||
41 | 1149 | SEGIN SZYMON | ZALEWO | ZALEWO | POL | 2005 | M12 | 20 | 1 | 00:04:56 (35) | 00:06:27 (45) | 00:11:23 | 25 | ||
42 | 1000 | SOBUCKI TADEUSZ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2006 | M12 | 21 | 1 | 00:05:37 (44) | 00:05:49 (27) | 00:11:26 | 26 | ||
43 | 1043 | WOŹNIAK WIKTOR | POWIERCIE | MLUKS TRIATHLON KOŁO | POL | 2007 | M10 | 6 | 1 | 00:05:52 (47) | 00:05:55 (29) | 00:11:47 | 27 | ||
44 | 1049 | SABA MACIEJ | CHOTOMÓW | TRICLUB | POL | 2005 | M12 | 22 | 1 | 00:05:36 (43) | 00:06:16 (40) | 00:11:52 | 28 | ||
45 | 1035 | RÓŻALSKI SZYMON | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2005 | M12 | 23 | 1 | 00:05:00 (39) | 00:06:53 (49) | 00:11:53 | 29 | ||
46 | 1004 | KACA EMILIA | SUSZ | ORKA IŁAWA | POL | 2008 | K10 | 5 | 1 | 00:05:44 (45) | 00:06:10 (37) | 00:11:54 | 17 | ||
47 | 1150 | TOMCZYK JANEK | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2007 | M10 | 7 | 1 | 00:04:54 (34) | 00:07:14 (52) | 00:12:08 | 30 | ||
48 | 1005 | ABRAM BIANKA | NOWA IWICZNA ZGORZAŁA | POLSKI KLUB MTB | POL | 2006 | K12 | 13 | 1 | 00:05:48 (46) | 00:06:30 (46) | 00:12:18 | 18 | ||
49 | 1021 | JAMKA MATEUSZ | WARSZAWA | POL | 2006 | M12 | 24 | 1 | 00:06:27 (53) | 00:06:26 (44) | 00:12:53 | 31 | |||
50 | 1010 | BROJEK ZUZANNA | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2005 | K12 | 14 | 1 | 00:06:23 (51) | 00:06:39 (47) | 00:13:02 | 19 | ||
51 | 1027 | KOWALCZYK WERONIKA | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 2007 | K10 | 6 | 1 | 00:05:57 (48) | 00:07:07 (51) | 00:13:04 | 20 | ||
52 | 1033 | POGORZELSKI JAKUB | TOLKMICKO | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2007 | M10 | 8 | 1 | 00:07:05 (54) | 00:06:03 (33) | 00:13:08 | 32 | ||
53 | 1042 | WITKOWSKA MAJA | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2006 | K12 | 15 | 1 | 00:06:16 (49) | 00:06:57 (50) | 00:13:13 | 21 | ||
54 | 1037 | SOBOLEWSKA WERONIKA | ZALEWO | POL | 2007 | K10 | 7 | 1 | 00:06:21 (50) | 00:07:21 (53) | 00:13:42 | 22 | |||
55 | 1044 | ŚLIŻ ZOFIA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 2007 | K10 | 8 | 1 | 00:06:23 (51) | 00:08:32 (54) | 00:14:55 | 23 | ||
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | OLIWA MICHAŁ | SZCZECIN | AZS AWF KATOWICE | POL | 1997 | M20 | 1 | 1 | 00:08:53 (2) | 00:00:53 | 00:32:18 (1) | 00:15:57 (1) | 00:58:01 |
2 | 32 | STĘPNIAK KACPER | RUMIA | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 1994 | M | 1 | 00:09:08 (3) | 00:00:52 | 00:32:49 (3) | 00:16:21 (7) | 00:59:10 | |
3 | 24 | MARCINEK TOMASZ | RACIBÓRZ | AZS AWF KATOWICE | POL | 1991 | M | 1 | 00:09:29 (6) | 00:00:52 | 00:32:56 (4) | 00:16:21 (6) | 00:59:38 | |
4 | 20 | KRAWCZYK JACEK | RUMIA | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 1996 | M20 | 2 | 1 | 00:09:19 (4) | 00:00:50 | 00:33:49 (12) | 00:15:59 (2) | 00:59:57 |
5 | 2 | BREMBOR TOMASZ | CHORZÓW | AZS AWF KATOWICE | POL | 1994 | M | 1 | 00:09:30 (7) | 00:00:52 | 00:32:58 (5) | 00:16:39 (9) | 00:59:59 | |
6 | 34 | SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW | KOŃSKIE | IDMAR RACIN TEAM / SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE | POL | 1986 | M | 1 | 00:09:38 (10) | 00:00:52 | 00:33:36 (9) | 00:17:17 (13) | 01:01:23 | |
7 | 33 | SZALA TOMASZ | NOWA IWICZNA | PROFI TEAM | POLSKA | 1990 | M | 1 | 00:09:45 (12) | 00:00:51 | 00:33:03 (6) | 00:17:54 (19) | 01:01:33 | |
8 | 13 | GORYŃSKI DAWID | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2000 | M18 | 1 | 1 | 00:09:59 (18) | 00:00:48 | 00:34:30 (17) | 00:16:19 (5) | 01:01:36 |
9 | 11 | FALBOGOWSKI MACIEJ | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ | POL | 1999 | M18 | 2 | 1 | 00:09:52 (16) | 00:00:52 | 00:33:38 (11) | 00:17:17 (12) | 01:01:39 |
10 | 38 | MAKSYMOWICZ TOMASZ | ELBLĄG | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2000 | M18 | 3 | 1 | 00:09:48 (13) | 00:00:51 | 00:32:37 (2) | 00:18:26 (23) | 01:01:42 |
11 | 3 | BRUŹDZIAK MACIEJ | BORKOWO | PROFI TEAM | POLSKA | 1998 | M20 | 3 | 1 | 00:08:51 (1) | 00:00:53 | 00:34:22 (16) | 00:17:38 (16) | 01:01:44 |
12 | 4 | CEKLARZ MICHAŁ | GDYNIA | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 1998 | M20 | 4 | 1 | 00:10:19 (24) | 00:00:52 | 00:34:14 (13) | 00:16:30 (8) | 01:01:55 |
13 | 16 | JARLIŃSKI MICHAŁ | RUMIA | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 1999 | M18 | 4 | 1 | 00:09:50 (14) | 00:00:53 | 00:33:17 (7) | 00:17:55 (20) | 01:01:55 |
14 | 39 | JUSZKOWIEC DANIEL | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 1988 | M | 1 | 00:10:10 (20) | 00:00:48 | 00:34:16 (15) | 00:16:46 (10) | 01:02:00 | |
15 | 5 | CIEŚLIK MATEUSZ | STRZELCE KRAJEŃSKIE | UAM TRIATHLON POZNAŃ | POL | 1998 | M20 | 5 | 1 | 00:09:37 (9) | 00:00:50 | 00:33:22 (8) | 00:18:15 (22) | 01:02:04 |
16 | 15 | HADAS KRZYSZTOF | POZNAŃ | POL | 1996 | M20 | 6 | 1 | 00:10:28 (26) | 00:00:56 | 00:34:58 (20) | 00:16:02 (3) | 01:02:24 | |
17 | 19 | KOWALSKI KUBA | GNIEZNO | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2000 | M18 | 5 | 1 | 00:09:34 (8) | 00:00:57 | 00:33:37 (10) | 00:18:43 (25) | 01:02:51 |
18 | 18 | KOPICZKO MAKSYMILIAN | GIZYCKO | ORKA IŁAWA | POL | 2002 | M | 1 | 00:09:51 (15) | 00:00:52 | 00:34:38 (18) | 00:18:02 (21) | 01:03:23 | |
19 | 1 | BOGUSIEWICZ JAKUB | IŁAWA | ORKA IŁAWA | POL | 2002 | M | 1 | 00:09:39 (11) | 00:00:53 | 00:34:58 (19) | 00:18:38 (24) | 01:04:08 | |
20 | 25 | MARKIEWICZ MARCEL | POZNAŃ | KS UAM TRIATHLON POZNAŃ | POL | 2000 | M18 | 6 | 1 | 00:11:02 (27) | 00:00:52 | 00:34:59 (21) | 00:17:48 (18) | 01:04:41 |
21 | 29 | SIÓDMIAK IGOR | SZCZECINEK | MKP SZCZECINEK | POL | 1998 | M20 | 7 | 1 | 00:10:15 (22) | 00:00:55 | 00:37:04 (23) | 00:17:37 (14) | 01:05:51 |
22 | 30 | SMEDA BARTOSZ | SZCZECIN | IRONMAN CS POLSKA | POL | 1986 | M | 1 | 00:09:28 (5) | 00:00:56 | 00:38:33 (26) | 00:17:02 (11) | 01:05:59 | |
23 | 6 | COMBIK MARCIN | KRAKÓW | YMCA KRAKÓW | POL | 1994 | M | 1 | 00:10:20 (25) | 00:00:51 | 00:37:22 (24) | 00:17:37 (15) | 01:06:10 | |
24 | 10 | DZIK SZYMON | IŁAWA | SSP „ORKA IŁAWA” | POL | 2000 | M18 | 7 | 1 | 00:10:08 (19) | 00:01:00 | 00:34:15 (14) | 00:20:52 (27) | 01:06:15 |
25 | 7 | CZYSZ ROBERT | POZNAŃ | UKS CITYZEN POZNAŃ | POL | 1994 | M | 1 | 00:10:15 (23) | 00:00:49 | 00:39:06 (27) | 00:16:08 (4) | 01:06:18 | |
26 | 22 | LENARTOWICZ PAWEŁ | KOŁO | UKS G8 BIELANY | POL | 1997 | M20 | 8 | 1 | 00:10:13 (21) | 00:00:52 | 00:36:56 (22) | 00:18:44 (26) | 01:06:46 |
27 | 28 | ROGACZ GRZEGORZ | RACIBÓRZ | KS AZS AWF KATOWICE | POL | 2000 | M18 | 8 | 1 | 00:09:57 (17) | 00:00:58 | 00:38:11 (25) | 00:17:44 (17) | 01:06:50 |
Msc | Nr | Kolejność | Nazwa zespołu/Skład | Indywidualnie | Czas |
---|---|---|---|---|---|
PK | 10 | POMORZE | 01:13:43 | ||
PK | 1 | SŁUPEK ROKSANA | 00:19:38 | ||
PK | 2 | STĘPNIAK KACPER | 00:17:15 | ||
PK | 3 | ŁAGOWIK MARTA | 00:19:07 | ||
PK | 4 | KRAWCZYK JACEK | 00:17:43 | ||
1 | 1 | KS AZS-AWF KATOWICE I | 01:13:51 | ||
1 | 1 | KLIMAS PAULINA | 00:19:15 | ||
1 | 2 | MARCINEK TOMASZ | 00:17:32 | ||
1 | 3 | LITWIN AGATA | 00:19:58 | ||
1 | 4 | OLIWA MICHAŁ | 00:17:06 | ||
2 | 7 | PROFI TEAM | 01:15:57 | ||
2 | 1 | RUDZIŃSKA ALEKSANDRA | 00:19:53 | ||
2 | 2 | SZALA TOMASZ | 00:18:27 | ||
2 | 3 | CZESNIK MARIA | 00:19:03 | ||
2 | 4 | BRUŹDZIAK MACIEJ | 00:18:34 | ||
3 | 9 | UKS G-8 BIELANY | 01:16:24 | ||
3 | 1 | SUDAK MAGDALENA | 00:19:14 | ||
3 | 2 | JUSZKOWIEC DANIEL | 00:18:08 | ||
3 | 3 | SUDA ZUZANNA | 00:20:12 | ||
3 | 4 | MAKSYMOWICZ TOMASZ | 00:18:50 | ||
4 | 2 | KS AZS-AWF KATOWICE II | 01:18:01 | ||
4 | 1 | CZAJKOWSKA KAROLINA | 00:20:54 | ||
4 | 2 | BREMBOR TOMASZ | 00:17:52 | ||
4 | 3 | RYPEL NATALIA | 00:20:32 | ||
4 | 4 | ROGACZ GRZEGORZ | 00:18:43 | ||
5 | 4 | SSP ORKA IŁAWA | 01:19:24 | ||
5 | 1 | BOHATER PAULINA | 00:20:56 | ||
5 | 2 | DZIK SZYMON | 00:19:18 | ||
5 | 3 | BUŻYCKA MAJA | 00:20:14 | ||
5 | 4 | KOPICZKO MAKS | 00:18:56 | ||
6 | 8 | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | 01:21:28 | ||
6 | 1 | SIKORA ALEKSANDRA | 00:20:39 | ||
6 | 2 | MIELKE DAWID | 00:19:07 | ||
6 | 3 | LIPOWSKA MAŁGORZATA | 00:21:38 | ||
6 | 4 | COMBIK MARCIN | 00:20:04 | ||
7 | 5 | GRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF | 01:24:57 | ||
7 | 1 | SANECKA JULIA | 00:19:20 | ||
7 | 2 | HEDA DAWID | 00:20:03 | ||
7 | 3 | PODOLAK OLIWIA | 00:23:53 | ||
7 | 4 | JASIULEWICZ BARTOSZ | 00:21:41 | ||
8 | 6 | UKS TRS SUSZ | 01:25:45 | ||
8 | 1 | FALKIEWICZ MAJA | 00:23:19 | ||
8 | 2 | GORYŃSKI DAWID | 00:18:24 | ||
8 | 3 | NIKEL NATALIA | 00:24:11 | ||
8 | 4 | PALIŃSKI MACIEJ | 00:19:51 | ||
9 | 3 | TS AKWEDUKT KIELCE | 01:26:37 | ||
9 | 1 | PETTERS KLAUDIA | 00:20:40 | ||
9 | 2 | SZCZEŚNIAK ERYK | 00:20:51 | ||
9 | 3 | WICHA KAROLINA | 00:23:44 | ||
9 | 4 | KOŻUCHOWSKI GRZEGORZ | 00:21:22 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | Start | Pływanie | T1 | Rower | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 107 | ŁAGOWNIK MARTA | GDAŃSK | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | POL | 1995 | K20 | 1 | 00:10:28 | 1 | 00:10:28 (8) | 00:00:54 | 00:35:18 (8) | 00:15:56 (2) | 01:02:36 |
2 | 102 | CZEŚNIK MARIA | WARSZAWA | PROFI TEAM | POLSKA | 1977 | K | 00:10:24 | 1 | 00:10:24 (4) | 00:00:56 | 00:34:55 (6) | 00:16:48 (3) | 01:03:03 | |
3 | 120 | SUDAK MAGDALENA | MILANÓWEK | G-8 BIELANY | POL | 2000 | K18 | 1 | 00:10:18 | 1 | 00:10:18 (2) | 00:00:55 | 00:36:58 (18) | 00:15:26 (1) | 01:03:37 |
4 | 121 | ULATOWSKA ALICJA | PAWŁOWICE | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | POL | 1996 | K20 | 2 | 00:09:48 | 1 | 00:09:48 (1) | 00:01:00 | 00:34:14 (3) | 00:19:01 (10) | 01:04:03 |
5 | 104 | KLIMAS PAULINA | ĆWIKLICE | AZS AWF KATOWICE GVT BMC | POL | 1995 | K20 | 3 | 00:10:26 | 1 | 00:10:26 (6) | 00:00:58 | 00:34:52 (5) | 00:18:34 (5) | 01:04:50 |
6 | 110 | PYTEL MARIA | STARACHOWICE | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE | POL | 1986 | K | 00:10:26 | 1 | 00:10:26 (7) | 00:00:56 | 00:34:55 (7) | 00:18:49 (8) | 01:05:06 | |
7 | 122 | WĄSIK MAŁGORZATA | MALBORK | MKS TRIATHLON MALBORK / WANIEWSKI COACHING | POL | 1991 | K | 00:10:51 | 1 | 00:10:51 (11) | 00:00:57 | 00:36:08 (12) | 00:18:09 (4) | 01:06:05 | |
8 | 113 | RUDZIŃSKA ALEKSANDRA | WARSZAWA | PROFI TEAM | POLSKA | 1994 | K | 00:10:49 | 1 | 00:10:49 (9) | 00:00:53 | 00:35:45 (9) | 00:18:45 (7) | 01:06:12 | |
9 | 106 | LITWIN AGATA | WROCŁAW | AZS AWF KATOWICE | POL | 1992 | K | 00:10:24 | 1 | 00:10:24 (5) | 00:01:00 | 00:36:15 (15) | 00:18:37 (6) | 01:06:16 | |
10 | 124 | BUŻYCKA MAJA | 0 | 0 | POL | 2000 | K18 | 2 | 00:11:00 | 1 | 00:11:00 (14) | 00:01:00 | 00:35:49 (10) | 00:19:14 (11) | 01:07:03 |
11 | 125 | PETTERS KLAUDIA | BOLESŁAWIEC | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1999 | K18 | 3 | 00:10:52 | 1 | 00:10:52 (12) | 00:00:57 | 00:36:22 (17) | 00:18:54 (9) | 01:07:05 |
12 | 123 | ZYCH NATALIA | LUBLIN | UKS 51 LUBLIN | POL | 2001 | K | 00:11:03 | 1 | 00:11:03 (16) | 00:00:55 | 00:36:10 (14) | 00:19:18 (12) | 01:07:26 | |
13 | 115 | RYPEL NATALIA | KĘDZIERZYN-KOŹLE | AZS AWF KATOWICE | POL | 1993 | K | 00:11:03 | 1 | 00:11:03 (15) | 00:01:01 | 00:34:12 (2) | 00:22:12 (19) | 01:08:28 | |
14 | 101 | CZAJKOWSKA KAROLINA | GLIWICE | KS AZS-AWF. KATOWICE | POL | 2001 | K | 00:10:53 | 1 | 00:10:53 (13) | 00:00:55 | 00:34:29 (4) | 00:22:53 (20) | 01:09:10 | |
15 | 118 | SKUTKIEWICZ JOANNA | GDYNIA | POL | 1990 | K | 00:11:33 | 1 | 00:11:33 (20) | 00:00:59 | 00:36:09 (13) | 00:20:50 (14) | 01:09:31 | ||
16 | 100 | BOHATER PAULINA | WROCŁAW | SSP ORKA IŁAWA | POL | 2000 | K18 | 4 | 00:10:50 | 1 | 00:10:50 (10) | 00:00:59 | 00:36:04 (11) | 00:21:40 (17) | 01:09:33 |
17 | 112 | REKS ALEKSANDRA | WIELISZEW | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2000 | K18 | 5 | 00:10:23 | 1 | 00:10:23 (3) | 00:00:56 | 00:37:38 (19) | 00:20:41 (13) | 01:09:38 |
18 | 114 | RUMIŃSKA KATARZYNA | MALBORK | SSP ORKA IŁAWA | POL | 2000 | K18 | 6 | 00:11:32 | 1 | 00:11:32 (19) | 00:00:57 | 00:36:21 (16) | 00:21:06 (16) | 01:09:55 |
19 | 105 | KWAŚKIEWICZ OLIWIA | DĄBROWA GÓRNICZA | AZS AWF KATOWICE | POL | 1998 | K20 | 4 | 00:11:38 | 1 | 00:11:38 (21) | 00:01:03 | 00:38:12 (20) | 00:21:02 (15) | 01:11:55 |
20 | 109 | OLEJNICZAK URSZULA | GŁOGÓW | CSGT GŁOGÓW | POL | 1998 | K20 | 5 | 00:11:06 | 1 | 00:11:06 (17) | 00:01:02 | 00:39:59 (22) | 00:22:05 (18) | 01:14:12 |
21 | 111 | RATAJCZAK MAGDALENA | MOGILNO | UAM TRIATHLON POZNAŃ | POL | 1999 | K18 | 7 | 00:13:08 | 1 | 00:13:08 (22) | 00:01:05 | 00:34:10 (1) | 00:26:55 (22) | 01:15:18 |
22 | 126 | ZYGMUNT MARTA | KOŁO | MLUKS TRIATHLON KOŁO | POL | 1999 | K18 | 8 | 00:11:18 | 1 | 00:11:18 (18) | 00:00:58 | 00:39:58 (21) | 00:24:36 (21) | 01:16:50 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imiê | Miejscowoæ | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | P³ywanie | T1 | Rower | T2+Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22 | SERGIY KUROCHKIN | ZAPORIZHZHYA | PPR TEAM | UKR | 1988 | M30 | 1 | 1 | 00:23:04 (1) | 00:01:37 | 02:12:49 (1) | 01:18:26 (2) | 03:55:56 | 1 | ||
2 | 24 | ZYEMTSEV VIKTOR | KIEV | RED LAVA | UKR | 1973 | M45 | 1 | 1 | 00:25:17 (5) | 00:01:34 | 02:13:46 (5) | 01:18:49 (3) | 03:59:26 | 2 | ||
3 | 4 | NAJMOWICZ SEBASTIAN | OLSZTYN | NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1991 | M25 | 1 | 1 | 00:24:50 (3) | 00:01:41 | 02:14:07 (7) | 01:20:11 (5) | 04:00:49 | 3 | ||
4 | 519 | WONIAK JAKUB | KRAKÓW | POL | 1990 | M25 | 2 | 1 | 00:32:30 (73) | 00:01:50 | 02:13:17 (3) | 01:14:19 (1) | 04:01:56 | 4 | |||
5 | 1 | ADAM KACPER | CZÊSTOCHOWA | OLIMPIUS TRIATHLONTEAM | POL | 1992 | M25 | 3 | 1 | 00:25:35 (6) | 00:01:54 | 02:13:05 (2) | 01:22:41 (7) | 04:03:15 | 5 | ||
6 | 2 | BANACH BARTOSZ | GDAÑSK | TORUS - APTEKA GEMINI.PL | POL | 1986 | M30 | 2 | 1 | 00:28:00 (17) | 00:01:42 | 02:14:06 (6) | 01:19:40 (4) | 04:03:28 | 6 | ||
7 | 25 | VASILEVICH ALIAKSANDR | MINSK | BLR | 1986 | M30 | 3 | 1 | 00:24:14 (2) | 00:01:50 | 02:13:22 (4) | 01:27:33 (19) | 04:06:59 | 7 | |||
8 | 521 | CHMURA MACIEJ | WROC£AW | GVT BMC | POL | 1986 | M30 | 4 | 1 | 00:24:51 (4) | 00:02:05 | 02:18:47 (13) | 01:23:50 (11) | 04:09:33 | 8 | ||
9 | 406 | SOBCZYK SERGIUSZ | WARSZAWA | TRINERGY TEAM | POL | 1991 | M25 | 4 | 1 | 00:27:16 (9) | 00:02:03 | 02:19:38 (17) | 01:26:02 (17) | 04:14:59 | 9 | ||
10 | 190 | KIMMER JAKUB | ZELÓW | BIEGING TEAM ZELÓW | POL | 1988 | M30 | 5 | 1 | 00:29:44 (22) | 00:01:47 | 02:20:52 (26) | 01:23:40 (10) | 04:16:03 | 10 | ||
11 | 7 | SZCZU¯EWSKI ANDRZEJ | STRZELCE OPOLSKIE | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | POL | 1988 | M30 | 6 | 1 | 00:30:55 (35) | 00:02:08 | 02:20:41 (23) | 01:23:18 (8) | 04:17:02 | 11 | ||
12 | 157 | JARONIEC ADAM | POZNAN | TRINERGY | POL | 1985 | M30 | 7 | 1 | 00:32:43 (83) | 00:02:07 | 02:18:43 (12) | 01:24:09 (12) | 04:17:42 | 12 | ||
13 | 316 | O£OWSKI JAKUB | BISKUPIEC | TRI NEGU/NAJMOWICZTRIATHLON/AGROBROS.COM | POL | 1984 | M30 | 8 | 1 | 00:32:16 (60) | 00:01:57 | 02:20:12 (19) | 01:23:30 (9) | 04:17:55 | 13 | ||
14 | 517 | MAJKA MICHA£ | ELBL¥G | LABOSPORT TEAM | POL | 1978 | M40 | 1 | 1 | 00:31:17 (43) | 00:02:00 | 02:20:26 (21) | 01:25:17 (14) | 04:19:00 | 14 | ||
15 | 9 | DOMIRSKI DANIEL | KOBY£KA | LABOSPORT | POL | 1984 | M30 | 9 | 1 | 00:32:24 (68) | 00:01:58 | 02:19:08 (14) | 01:25:31 (15) | 04:19:01 | 15 | ||
16 | 514 | KONIECZNY MARCIN | OLSZTYN | K.S. NIEMANIEMOGE | POL | 1972 | M45 | 2 | 1 | 00:31:14 (41) | 00:02:38 | 02:16:25 (10) | 01:29:27 (29) | 04:19:44 | 16 | ||
17 | 8 | LIPOWSKI MARCIN | WARSZAWA | TRINERGY | POL | 1982 | M35 | 1 | 1 | 00:30:45 (33) | 00:02:39 | 02:15:45 (9) | 01:30:37 (40) | 04:19:46 | 17 | ||
18 | 390 | SANIAWA PIOTR | LUBLIN | TRIAMIGOS/ TRIATHLON KRANIK | POL | 1983 | M35 | 2 | 1 | 00:27:45 (12) | 00:02:18 | 02:21:02 (27) | 01:29:52 (31) | 04:20:57 | 18 | ||
19 | 185 | KÊPKA MARCIN | GDANSK | DREAM TRI TEAM / LABOSPORT TEAM | POL | 1981 | M35 | 3 | 1 | 00:31:40 (50) | 00:01:53 | 02:16:54 (11) | 01:31:21 (42) | 04:21:48 | 19 | ||
20 | 216 | KOWALCZYK MAREK | BYDGOSZCZ | ROWEROWA BRZOZA / OPP BYDGOSZCZ | POL | 1978 | M40 | 2 | 1 | 00:31:45 (53) | 00:02:13 | 02:23:01 (35) | 01:25:42 (16) | 04:22:41 | 20 | ||
21 | 485 | WO£OSZYK KAMIL | KOCIERZYNA | NAJMOWICZ TRIATHLON/ JEPPESEN POLAND | POL | 1993 | M25 | 5 | 1 | 00:32:26 (70) | 00:02:12 | 02:20:52 (25) | 01:27:12 (18) | 04:22:42 | 21 | ||
22 | 384 | STEMPNIAK ADRIAN | REM | KWP POZNAÑ | POL | 1989 | M25 | 6 | 1 | 00:31:34 (48) | 00:02:04 | 02:20:12 (20) | 01:28:57 (25) | 04:22:47 | 22 | ||
23 | 364 | PUNPUR MARCIN | OSTRÓDA | TRI SPACE, ALA TEAM | POL | 1980 | M35 | 4 | 1 | 00:35:02 (141) | 00:02:23 | 02:25:06 (43) | 01:22:22 (6) | 04:24:53 | 23 | ||
24 | 250 | LISIEÑSKI MICHA£ | SIEMIANOWICE L¥SKIE | CHOP ZE ¯ELAZA TRI TEAM | POL | 1987 | M30 | 10 | 1 | 00:26:50 (8) | 00:01:56 | 02:24:24 (41) | 01:32:07 (47) | 04:25:17 | 24 | ||
25 | 270 | MARKOWSKI MAREK | LUBIN | LABOSPORT TEAM/ ULTIMATE PETARDA SQUAD TEAM LUBIN | POL | 1978 | M40 | 3 | 1 | 00:28:04 (18) | 00:03:05 | 02:19:14 (15) | 01:35:16 (77) | 04:25:39 | 25 | ||
26 | 147 | JAKIMIUK DANIEL | SZKLARSKA PORÊBA | TWISTER TEAM/ PLAN PERFECTO | POL | 1993 | M25 | 7 | 1 | 00:33:40 (105) | 00:01:43 | 02:21:16 (29) | 01:29:14 (28) | 04:25:53 | 26 | ||
27 | 516 | KOMANDER EWA | KÊDZIERZYN-KOZLE | ZAKSA | POL | 1985 | K30 | 1 | 2 | 00:28:19 (19) | 00:01:51 | 02:23:41 (38) | 01:32:40 (52) | 04:26:31 | 1 | ||
28 | 414 | SOWA MICHA£ | £OM¯A | DECATHLON TRIATHLON TEAM | POL | 1986 | M30 | 11 | 1 | 00:31:49 (55) | 00:02:01 | 02:25:40 (47) | 01:28:15 (21) | 04:27:45 | 27 | ||
29 | 232 | KUMOR TOMASZ | WARSZAWA | MBC | POL | 1986 | M30 | 12 | 1 | 00:30:08 (25) | 00:02:30 | 02:26:56 (56) | 01:28:24 (23) | 04:27:58 | 28 | ||
30 | 434 | SZCZOTKA MARIUSZ | WIEPRZ | LABOSPORT TEAM | POL | 1975 | M40 | 4 | 1 | 00:32:25 (69) | 00:02:56 | 02:24:21 (40) | 01:28:59 (26) | 04:28:41 | 29 | ||
31 | 12 | MAZUR PAWE£ | SUSZ | UKS TRS SUSZ/AGROLOK SPORT TEAM | POL | 1989 | M25 | 8 | 1 | 00:30:26 (26) | 00:02:13 | 02:24:46 (42) | 01:31:33 (44) | 04:28:58 | 30 | ||
32 | 214 | KOT REMIGIUSZ | BIELSKO-BIA£A | RM TRI TEAM | POL | 1973 | M45 | 3 | 1 | 00:32:20 (65) | 00:01:57 | 02:19:43 (18) | 01:35:24 (78) | 04:29:24 | 31 | ||
33 | 444 | SZYSZKA £UKASZ | WARSZAWA | DRU¯YNA TVN | POL | 1990 | M25 | 9 | 1 | 00:31:37 (49) | 00:02:13 | 02:27:32 (58) | 01:28:23 (22) | 04:29:45 | 32 | ||
34 | 495 | ZAWISTOWSKI MICHA£ | PRZYJAÑ | SMARUJ NA TRENING TEAM | POL | 1978 | M40 | 5 | 1 | 00:31:15 (42) | 00:01:54 | 02:20:28 (22) | 01:36:33 (91) | 04:30:10 | 33 | ||
35 | 289 | MISZEWSKI KRZYSZTOF | GDAÑSK | DREAM TRI TEAM / CTS | POL | 1981 | M35 | 5 | 1 | 00:35:49 (163) | 00:03:31 | 02:19:33 (16) | 01:31:58 (46) | 04:30:51 | 34 | ||
36 | 545 | JÊDRZEJEWSKA ALEKSANDRA | 0 | GUT BMC AZS AWF KATOWICE | POL | 1991 | K25 | 1 | 2 | 00:27:45 (11) | 00:02:33 | 02:35:29 (126) | 01:25:10 (13) | 04:30:57 | 2 | ||
37 | 121 | GORGOÑ CEZARY | GDAÑSK | CTS | POL | 1981 | M35 | 6 | 1 | 00:34:04 (123) | 00:01:54 | 02:25:27 (45) | 01:30:02 (33) | 04:31:27 | 35 | ||
38 | 61 | CHMIELEWSKI PIOTR | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1978 | M40 | 6 | 1 | 00:31:09 (38) | 00:02:37 | 02:22:38 (33) | 01:35:27 (79) | 04:31:51 | 36 | ||
39 | 305 | NIZIO ADAM | BIA£YSTOK | TRIZARZA | POL | 1995 | M18 | 1 | 1 | 00:31:43 (52) | 00:02:16 | 02:23:44 (39) | 01:34:23 (68) | 04:32:06 | 37 | ||
40 | 23 | DOROSH NAZAR | LVIV | TRILEWY | UKR | 1980 | M35 | 7 | 1 | 00:26:43 (7) | 00:02:15 | 02:30:30 (80) | 01:33:20 (58) | 04:32:48 | 38 | ||
41 | 222 | KRASOÑ MARCIN | WARSZAWA | SMASHING P¥PKINS / NBR TEAM | POL | 1981 | M35 | 8 | 1 | 00:34:58 (139) | 00:02:28 | 02:25:33 (46) | 01:30:00 (32) | 04:32:59 | 39 | ||
42 | 53 | BRONAKOWSKI PIOTR | OLSZTYN | NO-TAX.OLSZTYN.PL | POL | 1979 | M35 | 9 | 1 | 00:31:33 (47) | 00:02:22 | 02:22:13 (32) | 01:37:07 (96) | 04:33:15 | 40 | ||
43 | 11 | PLUTA GNIEWOMIR | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1981 | M35 | 10 | 1 | 00:30:27 (27) | 00:02:30 | 02:27:59 (61) | 01:32:28 (50) | 04:33:23 | 41 | ||
44 | 362 | PUCH ROBERT | ELBL¥G | CTS | POL | 1975 | M40 | 7 | 1 | 00:33:53 (115) | 00:02:03 | 02:23:08 (36) | 01:34:22 (67) | 04:33:26 | 42 | ||
45 | 337 | PIERNICKI KRZYSZTOF | KARCZEMKI | ENDURE TEAM | POL | 1980 | M35 | 11 | 1 | 00:29:07 (21) | 00:02:05 | 02:27:18 (57) | 01:35:06 (75) | 04:33:36 | 43 | ||
46 | 19 | JEDOWSKI MACIEJ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1981 | M35 | 12 | 1 | 00:33:37 (102) | 00:02:00 | 02:21:17 (30) | 01:36:55 (94) | 04:33:49 | 44 | ||
47 | 199 | KOLAÑSKI MATEUSZ | WARSZAWA | ORA¯ADA TEAM | POL | 1989 | M25 | 10 | 1 | 00:33:34 (100) | 00:03:51 | 02:27:59 (62) | 01:28:36 (24) | 04:34:00 | 45 | ||
48 | 51 | BORZYSZKOWSKI MICHA£ | RZEPNICA | SZMONDAK TEAM BYTÓW | POL | 1984 | M30 | 13 | 1 | 00:31:07 (37) | 00:02:08 | 02:23:37 (37) | 01:37:09 (97) | 04:34:01 | 46 | ||
49 | 367 | PYKA MAREK | SIEMIANOWICE L¥SKIE | CHOP ZE ¯ELAZA TRI TEAM | POL | 1977 | M40 | 8 | 1 | 00:31:52 (57) | 00:02:58 | 02:26:55 (55) | 01:33:02 (55) | 04:34:47 | 47 | ||
50 | 520 | BISKUPSKI MARIUSZ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1974 | M40 | 9 | 1 | 00:27:51 (13) | 00:02:15 | 02:30:06 (75) | 01:35:01 (74) | 04:35:13 | 48 | ||
51 | 405 | SOBCZAK MARCIN | RUMIA | ESPRESSOMAN.PL | POL | 1971 | M45 | 4 | 1 | 00:32:59 (87) | 00:02:38 | 02:26:10 (50) | 01:33:30 (59) | 04:35:17 | 49 | ||
52 | 73 | CZAJKOWSKI PIOTR | KOWALEWO POM. | AGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAM | POL | 1989 | M25 | 11 | 1 | 00:33:38 (103) | 00:02:05 | 02:26:00 (48) | 01:33:37 (61) | 04:35:20 | 50 | ||
53 | 523 | DRABOT ANDRZEJ | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1972 | M45 | 5 | 1 | 00:32:56 (86) | 00:02:45 | 02:30:22 (78) | 01:30:06 (35) | 04:36:09 | 51 | ||
54 | 182 | KEDZIOR GRZEGORZ | WARSZAWA | NEON TEAM | POL | 1977 | M40 | 10 | 1 | 00:33:50 (114) | 00:02:40 | 02:22:51 (34) | 01:37:05 (95) | 04:36:26 | 52 | ||
55 | 179 | KAZANECKI TOMASZ | LEGIONOWO | TWISTER TEAM | POL | 1976 | M40 | 11 | 1 | 00:30:30 (28) | 00:02:11 | 02:26:22 (51) | 01:37:29 (99) | 04:36:32 | 53 | ||
56 | 393 | SIATECKI PAWEL | GARBOW | TRIATHLON LUBLIN TEAM | POL | 1992 | M25 | 12 | 1 | 00:37:00 (196) | 00:03:10 | 02:20:49 (24) | 01:36:03 (85) | 04:37:02 | 54 | ||
57 | 353 | POMORSKI RAFA£ | WARSZAWA | TRI FAMILY / LOVE THE PAIN | POL | 1983 | M35 | 13 | 1 | 00:32:36 (78) | 00:02:16 | 02:30:53 (82) | 01:31:44 (45) | 04:37:29 | 55 | ||
58 | 355 | POP£AWSKI GRZEGORZ | TUROÑ KOCIELNA | NADAKTYWNI | POL | 1981 | M35 | 14 | 1 | 00:31:40 (51) | 00:01:57 | 02:36:15 (134) | 01:28:02 (20) | 04:37:54 | 56 | ||
59 | 176 | KARWOWSKI DANIEL | P£OÑSK | TRIWAWA, KB IM. P. SÊKOWSKIEGO | POL | 1992 | M25 | 13 | 1 | 00:32:41 (82) | 00:01:54 | 02:33:22 (97) | 01:30:06 (34) | 04:38:03 | 57 | ||
60 | 168 | KACZYÑSKI ALEKSANDER | £APY | NADAKTYWNI | POL | 1982 | M35 | 15 | 1 | 00:37:32 (214) | 00:01:53 | 02:21:04 (28) | 01:38:00 (105) | 04:38:29 | 58 | ||
61 | 477 | WILIÑSKI TOMASZ | OLSZTYN | LABOSPORT TEAM | POL | 1975 | M40 | 12 | 1 | 00:35:00 (140) | 00:02:50 | 02:28:05 (63) | 01:33:36 (60) | 04:39:31 | 59 | ||
62 | 203 | KO£ODZIEJ SEBASTIAN | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM | POL | 1981 | M35 | 16 | 1 | 00:31:46 (54) | 00:01:59 | 02:28:22 (64) | 01:37:31 (100) | 04:39:38 | 60 | ||
63 | 344 | PIOTROWSKI ALEKSANDER | KRAKÓW | GOODLOOD | POL | 1991 | M25 | 14 | 1 | 00:34:00 (120) | 00:02:45 | 02:26:32 (53) | 01:36:26 (88) | 04:39:43 | 61 | ||
64 | 146 | JADACH MICHA£ | CHODEL | MEXICANA | POL | 1991 | M25 | 15 | 1 | 00:35:16 (146) | 00:02:27 | 02:33:12 (96) | 01:29:00 (27) | 04:39:55 | 62 | ||
65 | 427 | SYDOR TOMASZ | SÊPOPOL | CTS | POL | 1984 | M30 | 14 | 1 | 00:33:04 (90) | 00:02:00 | 02:22:03 (31) | 01:43:07 (145) | 04:40:14 | 63 | ||
66 | 407 | SOBOLEWSKI MARCIN | ZALEWO | UKS TRS SUSZ | POL | 1977 | M40 | 13 | 1 | 00:32:17 (61) | 00:02:19 | 02:33:03 (93) | 01:32:38 (51) | 04:40:17 | 64 | ||
67 | 526 | BRAULIÑSKI MICHA£ | BIELSKO-BIA£A | POWER OF SCIENCE - TRAINING CENTRE | POL | 1992 | M25 | 16 | 1 | 00:33:36 (101) | 00:03:28 | 02:14:41 (8) | 01:48:44 (204) | 04:40:29 | 65 | ||
68 | 383 | RYBICKI ARTUR | RADZANÓW | TWISTER TEAM | POL | 1998 | M18 | 2 | 1 | 00:28:43 (20) | 00:02:46 | 02:30:21 (77) | 01:38:40 (110) | 04:40:30 | 66 | ||
69 | 248 | LIGENZA KAMIL | ZGIERZ | POL | 1990 | M25 | 17 | 1 | 00:34:57 (137) | 00:03:34 | 02:29:11 (69) | 01:33:56 (64) | 04:41:38 | 67 | |||
70 | 419 | STÊPIEÑ BART£OMIEJ | PRUSZKÓW | ABSOLUTE BIKES TEAM / WANIEWSKI COACHING | POL | 1984 | M30 | 15 | 1 | 00:33:48 (111) | 00:02:06 | 02:33:34 (102) | 01:32:12 (48) | 04:41:40 | 68 | ||
71 | 65 | CICHOCKI MARCIN | OLSZTYN | NO-TAX.OLSZTYN.PL | POL | 1975 | M40 | 14 | 1 | 00:32:06 (58) | 00:03:06 | 02:30:22 (79) | 01:36:31 (90) | 04:42:05 | 69 | ||
72 | 243 | LENZ MAGDALENA | STAROGARD GDAÑSKI | TRI STAROGARD GDAÑSKI | POL | 1988 | K30 | 2 | 2 | 00:32:20 (64) | 00:02:05 | 02:35:33 (129) | 01:32:24 (49) | 04:42:22 | 3 | ||
73 | 122 | GOZDALSKI JAROS£AW | GNIEZNO | WITKOWO BIEGA | POL | 1973 | M45 | 6 | 1 | 00:36:04 (172) | 00:03:40 | 02:33:24 (98) | 01:29:28 (30) | 04:42:36 | 70 | ||
74 | 300 | NAPOROWSKI RAFA£ | NOWINY | TRI SCYZORY CK | POL | 1976 | M40 | 15 | 1 | 00:33:28 (97) | 00:02:22 | 02:34:20 (113) | 01:32:43 (53) | 04:42:53 | 71 | ||
75 | 236 | KUMA £UKASZ | WROC£AW | TEAM KARA | POL | 1989 | M25 | 18 | 1 | 00:34:38 (132) | 00:03:50 | 02:34:32 (118) | 01:30:29 (39) | 04:43:29 | 72 | ||
76 | 158 | JAROÑ JAN | RUDAWA | IRON DRAGON TRIATHLON | POL | 1985 | M30 | 16 | 1 | 00:36:49 (191) | 00:02:38 | 02:34:22 (114) | 01:30:15 (36) | 04:44:04 | 73 | ||
77 | 145 | JAB£OÑSKI JAROS£AW | ZIELEÑ | UKS TRS SUSZ/NADLENICTWO SUSZ | POL | 1973 | M45 | 7 | 1 | 00:36:45 (188) | 00:02:47 | 02:31:50 (87) | 01:32:58 (54) | 04:44:20 | 74 | ||
78 | 202 | KO£ODKO JULIUSZ | BIA£YSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1979 | M35 | 17 | 1 | 00:35:42 (158) | 00:02:12 | 02:26:05 (49) | 01:40:42 (125) | 04:44:41 | 75 | ||
79 | 447 | TARCZEWSKI TOMASZ | ZAWIERCIE | POL | 1979 | M35 | 18 | 1 | 00:31:12 (40) | 00:03:00 | 02:28:27 (65) | 01:43:22 (149) | 04:46:01 | 76 | |||
80 | 230 | KULESZA MARIUSZ | GDAÑSK | #CTS | POL | 1977 | M40 | 16 | 1 | 00:34:26 (129) | 00:02:58 | 02:38:02 (152) | 01:30:41 (41) | 04:46:07 | 77 | ||
81 | 29 | ARAK TOMASZ | PIASECZNO | TRIWAWA | POL | 1979 | M35 | 19 | 1 | 00:37:09 (203) | 00:02:23 | 02:29:12 (70) | 01:37:27 (98) | 04:46:11 | 78 | ||
82 | 72 | CYBULSKI KAMIL | GO£DAP | NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1984 | M30 | 17 | 1 | 00:37:58 (223) | 00:02:07 | 02:28:47 (67) | 01:37:34 (101) | 04:46:26 | 79 | ||
83 | 266 | MAJORKOWSKI DAMIAN | GDAÑSK | F3TEAM | POL | 1990 | M25 | 19 | 1 | 00:32:38 (79) | 00:03:17 | 02:34:56 (124) | 01:35:39 (83) | 04:46:30 | 80 | ||
84 | 429 | SZAPIEL ANDRZEJ | POGÓRZE | SPRING/CTS/TRIATHLONTROJMIASTO | POL | 1990 | M25 | 20 | 1 | 00:31:10 (39) | 00:04:37 | 02:33:51 (108) | 01:36:53 (93) | 04:46:31 | 81 | ||
85 | 470 | WEGLIÑSKI SEBASTIAN | MIÑSK MAZOWIECKI | BARAKUDA | POL | 1983 | M35 | 20 | 1 | 00:32:19 (63) | 00:02:55 | 02:27:48 (59) | 01:44:13 (157) | 04:47:15 | 82 | ||
86 | 290 | MISZEWSKI MATEUSZ | GDAÑSK | CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM | POL | 1989 | M25 | 21 | 1 | 00:29:51 (23) | 00:02:59 | 02:39:44 (168) | 01:34:42 (72) | 04:47:16 | 83 | ||
87 | 335 | PIECIUKIEWICZ PAWE£ | GDAÑSK | F3TEAM | POL | 1983 | M35 | 21 | 1 | 00:38:04 (226) | 00:04:01 | 02:30:55 (83) | 01:34:35 (71) | 04:47:35 | 84 | ||
88 | 263 | MAGUN KRZYSZTOF | OLSZTYN | POL | 1989 | M25 | 22 | 1 | 00:39:20 (251) | 00:04:24 | 02:29:42 (72) | 01:34:30 (70) | 04:47:56 | 85 | |||
89 | 408 | SOCH PAWE£ | KRAKÓW | CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM | POL | 1982 | M35 | 22 | 1 | 00:36:08 (174) | 00:03:19 | 02:34:19 (112) | 01:34:18 (66) | 04:48:04 | 86 | ||
90 | 422 | STWORA DAWID | BIELSKO-BIA£A | KWP KATOWICE | POL | 1977 | M40 | 17 | 1 | 00:36:04 (173) | 00:02:17 | 02:39:17 (166) | 01:30:26 (38) | 04:48:04 | 87 | ||
91 | 111 | GIEDROJÆ TOMASZ | KWIDZYN | KTS IRONMAN | POL | 1985 | M30 | 18 | 1 | 00:32:51 (85) | 00:03:01 | 02:34:36 (119) | 01:37:55 (104) | 04:48:23 | 88 | ||
92 | 411 | SOROKHAN ANDRIY | LVIV | TRILEWY | UKR | 1969 | M45 | 8 | 1 | 00:27:55 (14) | 00:03:00 | 02:35:28 (125) | 01:42:03 (132) | 04:48:26 | 89 | ||
93 | 239 | KWIECIEÑ KRYSTIAN | SIEWIERZ | ANIMMALS.PL/UKS O¯AROWICE/4K KWIECIEÑ | POL | 1979 | M35 | 23 | 1 | 00:32:29 (72) | 00:02:20 | 02:31:05 (84) | 01:43:01 (143) | 04:48:55 | 90 | ||
94 | 130 | GRYGORUK TOMASZ | HAJNÓWKA | HAJNÓWKA BIEGA | POL | 1988 | M30 | 19 | 1 | 00:33:14 (92) | 00:03:09 | 02:35:58 (132) | 01:37:36 (102) | 04:49:57 | 91 | ||
95 | 341 | PIKORSKI DAWID | ZABRZE | TRIDIVISION TRIATHLON TEAM | POL | 1990 | M25 | 23 | 1 | 00:32:32 (75) | 00:02:37 | 02:34:37 (121) | 01:40:36 (124) | 04:50:22 | 92 | ||
96 | 192 | KLEJZEROWICZ PAWE£ | BIA£YSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1990 | M25 | 24 | 1 | 00:33:59 (119) | 00:02:37 | 02:26:52 (54) | 01:47:13 (191) | 04:50:41 | 93 | ||
97 | 287 | MIOTK MARCIN | WARSZAWA | NEON | POL | 1973 | M45 | 9 | 1 | 00:44:01 (331) | 00:03:33 | 02:32:58 (92) | 01:30:23 (37) | 04:50:55 | 94 | ||
98 | 34 | B¥K ARTUR | GORA KALWARIA | POL | 1972 | M45 | 10 | 1 | 00:35:12 (145) | 00:03:38 | 02:33:34 (103) | 01:38:50 (111) | 04:51:14 | 95 | |||
99 | 15 | SZUL DANIEL | SUSZ | UKS TRS SUSZ.KWP OLSZYYN | POL | 1982 | M35 | 24 | 1 | 00:38:06 (228) | 00:02:26 | 02:29:43 (73) | 01:41:15 (129) | 04:51:30 | 96 | ||
100 | 112 | GIERASIMCZYK RAFA£ | MOR¥G | BIERNAT REHABILITACJA + SPORT | POL | 1993 | M25 | 25 | 1 | 00:32:17 (62) | 00:02:05 | 02:39:53 (171) | 01:38:11 (108) | 04:52:26 | 97 | ||
101 | 172 | KALWASIÑSKI MATEUSZ | WARSZAWA | TRINERGY | POL | 1987 | M30 | 20 | 1 | 00:37:25 (209) | 00:02:51 | 02:29:50 (74) | 01:42:27 (139) | 04:52:33 | 98 | ||
102 | 229 | KULA DAMIAN | KRAKÓW | POL | 1977 | M40 | 18 | 1 | 00:33:29 (98) | 00:03:02 | 02:36:20 (136) | 01:39:44 (119) | 04:52:35 | 99 | |||
103 | 227 | KUCZYK SZYMON | SIEMIANOWICE L¥SKIE | CHOP ZE ¯ELAZA TRI TEAM | POL | 1977 | M40 | 19 | 1 | 00:34:01 (121) | 00:02:36 | 02:33:37 (105) | 01:42:23 (138) | 04:52:37 | 100 | ||
104 | 100 | FILBRANDT WOJCIECH | GDAÑSK | NAJMOWICZ TRIATHLON/SPORT EVO | POL | 1978 | M40 | 20 | 1 | 00:36:53 (193) | 00:02:56 | 02:36:41 (142) | 01:36:08 (86) | 04:52:38 | 101 | ||
105 | 325 | PANASIUK PAWE£ | BIA£YSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1980 | M35 | 25 | 1 | 00:36:28 (179) | 00:01:53 | 02:33:42 (106) | 01:41:38 (131) | 04:53:41 | 102 | ||
106 | 92 | DRYJA KRZYSZTOF | £ÓD | POL | 1979 | M35 | 26 | 1 | 00:36:09 (175) | 00:02:33 | 02:33:59 (110) | 01:41:05 (128) | 04:53:46 | 103 | |||
107 | 385 | RYCMAN ADAM | WARSZAWA | POL | 1977 | M40 | 21 | 1 | 00:36:43 (185) | 00:04:41 | 02:38:28 (155) | 01:34:28 (69) | 04:54:20 | 104 | |||
108 | 45 | BOHATER PIOTR | WROC£AW | VERPALIN TRIATHLON TEAM | POL | 1978 | M40 | 22 | 1 | 00:31:17 (44) | 00:02:31 | 02:33:59 (109) | 01:46:41 (181) | 04:54:28 | 105 | ||
109 | 404 | SMANTSEROV MYKOLA | LVIV | TRILEWY | UKR | 1977 | M40 | 23 | 1 | 00:33:39 (104) | 00:03:56 | 02:38:55 (161) | 01:38:09 (107) | 04:54:39 | 106 | ||
110 | 394 | SIEROCKI PAWE£ | KOLINKA | KP PSP SZTUM | POL | 1982 | M35 | 27 | 1 | 00:41:17 (286) | 00:03:16 | 02:36:33 (139) | 01:33:48 (62) | 04:54:54 | 107 | ||
111 | 366 | PUZOÑ ROBERT | BIELSKO-BIA£A | NUTREND TEAM | POL | 1979 | M35 | 28 | 1 | 00:40:21 (268) | 00:03:12 | 02:28:47 (68) | 01:42:49 (142) | 04:55:09 | 108 | ||
112 | 204 | KO£ODZIEJSKI ARIEL | WARSZAWA | KARATEAM / KPMG TRAITHLON TEAM | POL | 1985 | M30 | 21 | 1 | 00:32:35 (77) | 00:02:23 | 02:34:27 (116) | 01:45:44 (170) | 04:55:09 | 109 | ||
113 | 196 | K£OS MARCIN | GDAÑSK | POL | 1979 | M35 | 29 | 1 | 00:33:41 (106) | 00:03:35 | 02:33:36 (104) | 01:44:27 (160) | 04:55:19 | 110 | |||
114 | 107 | GAJEWSKI SEBASTIAN | ¯YRARDÓW | TRINERGY | POL | 1980 | M35 | 30 | 1 | 00:33:42 (107) | 00:03:00 | 02:39:16 (165) | 01:39:42 (118) | 04:55:40 | 111 | ||
115 | 247 | LEW-MIRSKI JANUSZ | WARSZAWA | AKS POLONIA WARSZAWA | POL | 1975 | M40 | 24 | 1 | 00:27:59 (16) | 00:02:34 | 02:46:22 (225) | 01:38:56 (112) | 04:55:51 | 112 | ||
116 | 255 | £¥TKOWSKI S£AWOMIR | LUBAWA | ORKAMASTERS I£AWA | POL | 1976 | M40 | 25 | 1 | 00:34:19 (128) | 00:04:26 | 02:34:38 (122) | 01:42:41 (140) | 04:56:04 | 113 | ||
117 | 245 | LESZCZEWICZ WALDEMAR | WARSZAWA | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1997 | M18 | 3 | 1 | 00:31:23 (46) | 00:02:43 | 02:34:24 (115) | 01:47:38 (195) | 04:56:08 | 114 | ||
118 | 103 | FIREK ADRIAN | POLSKA | FIRE`K TEAM | POL | 1985 | M30 | 22 | 1 | 00:34:03 (122) | 00:03:14 | 02:39:12 (164) | 01:39:39 (116) | 04:56:08 | 115 | ||
119 | 256 | £O ADAM | MAREZA | KTS IRONMAN | POL | 1985 | M30 | 23 | 1 | 00:36:58 (195) | 00:03:03 | 02:30:11 (76) | 01:46:05 (174) | 04:56:17 | 116 | ||
120 | 175 | KAMIÑSKI SZYMON | WARSZAWA | ACCENTURE | POL | 1987 | M30 | 24 | 1 | 00:35:20 (149) | 00:02:35 | 02:42:56 (194) | 01:35:29 (81) | 04:56:20 | 117 | ||
121 | 490 | ZAKRZEWSKI RAFA£ | GDAÑSK | POL | 1971 | M45 | 11 | 1 | 00:33:27 (95) | 00:02:26 | 02:36:02 (133) | 01:44:28 (161) | 04:56:23 | 118 | |||
122 | 62 | CHODYNA MONIKA | OLSZTYN | 3LIFE TEAM / NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1992 | K25 | 2 | 2 | 00:27:37 (10) | 00:02:09 | 02:36:38 (141) | 01:50:01 (217) | 04:56:25 | 4 | ||
123 | 54 | BRZOZOWSKI CZAREK | WARSZAWA | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1966 | M50 | 1 | 1 | 00:38:56 (240) | 00:04:27 | 02:28:44 (66) | 01:44:19 (158) | 04:56:26 | 119 | ||
124 | 28 | ANTONIUK ARTUR | KRANIK | BARAN CYCLING TEAM | POL | 1980 | M35 | 31 | 1 | 00:39:14 (249) | 00:03:07 | 02:39:00 (162) | 01:35:31 (82) | 04:56:52 | 120 | ||
125 | 94 | DZIEZYC TOMASZ | KLESZCZEWO | EATON TRIATHLON TEAM | POL | 1978 | M40 | 26 | 1 | 00:33:23 (94) | 00:02:54 | 02:35:30 (127) | 01:45:05 (166) | 04:56:52 | 121 | ||
126 | 264 | MAJEWSKI MAREK | WARSZAWA | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1975 | M40 | 27 | 1 | 00:37:23 (206) | 00:03:52 | 02:40:42 (179) | 01:35:06 (76) | 04:57:03 | 122 | ||
127 | 435 | SZCZYRBOWSKI MICHA£ | RYBNIK | YOOBEE.PL | POL | 1981 | M35 | 32 | 1 | 00:34:54 (135) | 00:04:56 | 02:42:30 (193) | 01:34:54 (73) | 04:57:14 | 123 | ||
128 | 544 | SOLECKI ALEKSANDER | 0 | 0 | POL | 1974 | M40 | 28 | 1 | 00:35:45 (161) | 00:02:21 | 02:32:38 (91) | 01:46:40 (180) | 04:57:24 | 124 | ||
129 | 417 | STAWIÑSKI PAWE£ | ELBL¥G | POL | 1982 | M35 | 33 | 1 | 00:40:01 (262) | 00:02:42 | 02:30:43 (81) | 01:44:04 (155) | 04:57:30 | 125 | |||
130 | 166 | JUST WOJCIECH | MROWINO | ROKIETNICA BIEGA / AUTOPARTNER J.A. GARCAREK | POL | 1974 | M40 | 29 | 1 | 00:33:54 (116) | 00:03:12 | 02:36:46 (144) | 01:44:05 (156) | 04:57:57 | 126 | ||
131 | 360 | PRUSINOWSKI KAMIL | WARSZAWA | POL | 1985 | M30 | 25 | 1 | 00:35:17 (147) | 00:06:29 | 02:39:45 (169) | 01:36:27 (89) | 04:57:58 | 127 | |||
132 | 512 | KUSKOWSKI MAREK | GO£DAP | IRYD GO£DAP/LABOSPORTTEAM | POL | 1978 | M40 | 30 | 1 | 00:39:19 (250) | 00:02:33 | 02:43:09 (196) | 01:33:52 (63) | 04:58:53 | 128 | ||
133 | 401 | SKÓRSKI MARCIN | KRANIK | NEONTEAM | POL | 1980 | M35 | 34 | 1 | 00:33:49 (112) | 00:03:35 | 02:36:36 (140) | 01:44:54 (165) | 04:58:54 | 129 | ||
134 | 159 | JAROSZEWSKI £UKASZ | PIASTÓW | VELOCITY WARSZAWA | POL | 1985 | M30 | 26 | 1 | 00:37:06 (200) | 00:03:16 | 02:40:03 (172) | 01:38:34 (109) | 04:58:59 | 130 | ||
135 | 473 | WICIK ZBIGNIEW | KWIDZYN | IP KWIDZYN BIKE TEAM | POL | 1977 | M40 | 31 | 1 | 00:33:01 (88) | 00:04:27 | 02:33:44 (107) | 01:47:54 (199) | 04:59:06 | 131 | ||
136 | 415 | STAKIEWICZ MACIEJ | LISZKI | POL | 1988 | M30 | 27 | 1 | 00:36:50 (192) | 00:03:49 | 02:34:52 (123) | 01:43:39 (150) | 04:59:10 | 132 | |||
137 | 504 | ZRZELSKI MICHA£ | GDAÑSK | ZRZ TEAM | POL | 1977 | M40 | 32 | 1 | 00:37:01 (197) | 00:03:14 | 02:36:16 (135) | 01:42:43 (141) | 04:59:14 | 133 | ||
138 | 82 | D¥BROWSKI TOMASZ | WARSZAWA | TWISTER TEAM | POL | 1972 | M45 | 12 | 1 | 00:36:41 (184) | 00:03:56 | 02:31:47 (86) | 01:47:03 (188) | 04:59:27 | 134 | ||
139 | 321 | OTTO TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1991 | M25 | 26 | 1 | 00:33:47 (110) | 00:02:22 | 02:43:41 (203) | 01:39:40 (117) | 04:59:30 | 135 | |||
140 | 102 | FILIPOWSKI ZDZIS£AW | KONSTANTYNÓW £ÓDZKI | KS CELIRONMAN | POL | 1970 | M45 | 13 | 1 | 00:33:42 (108) | 00:02:55 | 02:39:51 (170) | 01:43:13 (147) | 04:59:41 | 136 | ||
141 | 518 | KWIATKOWSKI GRZEGORZ | GDAÑSK | F3TEAM | POL | 1975 | M40 | 33 | 1 | 00:34:33 (131) | 00:03:41 | 02:37:42 (150) | 01:43:49 (152) | 04:59:45 | 137 | ||
142 | 57 | BUCHALIK ARKADIUSZ | CZELADZ | POL | 1973 | M45 | 14 | 1 | 00:36:36 (181) | 00:03:28 | 02:45:39 (221) | 01:34:15 (65) | 04:59:58 | 138 | |||
143 | 39 | BIELIÑSKI PIOTR | KARTUZY | WANIEWSKI COACHING | POL | 1976 | M40 | 34 | 1 | 00:38:35 (234) | 00:03:02 | 02:36:24 (137) | 01:42:12 (134) | 05:00:13 | 139 | ||
144 | 81 | DANHOFER KRZYSZTOF | WOLA ZACHARIASZOWSKA | POL | 1981 | M35 | 35 | 1 | 00:40:21 (269) | 00:03:02 | 02:41:28 (183) | 01:35:28 (80) | 05:00:19 | 140 | |||
145 | 317 | ORLIK MATEUSZ | PIEKARY L¥SKIE | OPP KATOWICE, OLIVKOVELOVE | POL | 1988 | M30 | 28 | 1 | 00:36:47 (189) | 00:02:52 | 02:41:01 (180) | 01:39:53 (120) | 05:00:33 | 141 | ||
146 | 286 | MIÑKO PIOTR | BIA£YSTOK | UNIBEP TRI BIELSKA PODLASKI TEAM | POL | 1978 | M40 | 35 | 1 | 00:37:57 (220) | 00:02:27 | 02:34:30 (117) | 01:45:40 (169) | 05:00:34 | 142 | ||
147 | 479 | WINCZEWSKI KRZYSZTOF | GDAÑSK | F3TEAM | POL | 1986 | M30 | 29 | 1 | 00:39:39 (255) | 00:04:31 | 02:35:50 (131) | 01:40:44 (126) | 05:00:44 | 143 | ||
148 | 224 | KRAWCZYK ALEKSANDRA | WARSZAWA | TRI W KOLORZE BLOND | POL | 1984 | K30 | 3 | 2 | 00:33:12 (91) | 00:02:55 | 02:43:34 (200) | 01:41:04 (127) | 05:00:45 | 5 | ||
149 | 369 | RADZIUKIEWICZ GRZEGORZ | PRUSZCZ GDANSKI | SMARUJ NA TRENING TEAM | POL | 1977 | M40 | 36 | 1 | 00:39:59 (260) | 00:02:33 | 02:42:04 (191) | 01:36:25 (87) | 05:01:01 | 144 | ||
150 | 370 | RASZTAWICKI DARIUSZ | ZIELONKA | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | M35 | 36 | 1 | 00:33:33 (99) | 00:02:38 | 02:36:45 (143) | 01:48:09 (201) | 05:01:05 | 145 | ||
151 | 308 | NOWAK MARCIN | POZNAÑ | DELFINKI TEAM | POL | 1985 | M30 | 30 | 1 | 00:35:59 (168) | 00:02:14 | 02:40:36 (177) | 01:42:19 (137) | 05:01:08 | 146 | ||
152 | 487 | WÓJCIK KAMIL | WARSZAWA | POL | 1984 | M30 | 31 | 1 | 00:39:52 (258) | 00:03:39 | 02:37:26 (149) | 01:40:24 (122) | 05:01:21 | 147 | |||
153 | 241 | LEJMAN ADAM | WARSZAWA | POL | 1969 | M45 | 15 | 1 | 00:33:49 (113) | 00:02:52 | 02:41:09 (181) | 01:43:51 (153) | 05:01:41 | 148 | |||
154 | 446 | WIDA ADAM | KLUCZE | PERFECT E-LINE TEAM | POL | 1978 | M40 | 37 | 1 | 00:40:03 (263) | 00:02:33 | 02:37:12 (148) | 01:42:12 (135) | 05:02:00 | 149 | ||
155 | 40 | BIELIÑSKI PIOTR | SKIERNIEWICE | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1991 | M25 | 27 | 1 | 00:35:40 (156) | 00:04:13 | 02:48:59 (245) | 01:33:18 (57) | 05:02:10 | 150 | ||
156 | 171 | KALISKI KAMIL | GOLUB-DOBRZYÑ | AGROLOK SPORT TEAM | POL | 1983 | M35 | 37 | 1 | 00:37:29 (211) | 00:02:32 | 02:33:05 (95) | 01:49:14 (211) | 05:02:20 | 151 | ||
157 | 259 | £YSIUK MACIEJ | WARSZAWA | NADAKTYWNI | POL | 1982 | M35 | 38 | 1 | 00:37:05 (199) | 00:02:26 | 02:35:30 (128) | 01:47:25 (193) | 05:02:26 | 152 | ||
158 | 173 | KAMIÑSKI DARIUSZ | OLSZTYN | TEAM ELEKTRYK | POL | 1979 | M35 | 39 | 1 | 00:38:26 (232) | 00:03:25 | 02:41:50 (188) | 01:39:06 (113) | 05:02:47 | 153 | ||
159 | 292 | MOWINSKI FILIP | GDANSK | DREAM TRI TEAM | POL | 1992 | M25 | 28 | 1 | 00:37:57 (222) | 00:02:37 | 02:32:24 (90) | 01:50:07 (219) | 05:03:05 | 154 | ||
160 | 66 | CIECIERSKI MICHA£ | OSTRO£ÊKA | POL | 1980 | M35 | 40 | 1 | 00:37:55 (219) | 00:03:08 | 02:29:31 (71) | 01:52:47 (244) | 05:03:21 | 155 | |||
161 | 105 | FRIEDRICH AREK | OLSZTYN | ANUNNAKI / NO - TAX/ KAM-TOOLS | POL | 1978 | M40 | 38 | 1 | 00:40:12 (265) | 00:05:20 | 02:27:58 (60) | 01:49:55 (216) | 05:03:25 | 156 | ||
162 | 488 | WYDRA KRZYSZTOF | BIALYSTOK | OTTER TRI TEAM | POL | 1978 | M40 | 39 | 1 | 00:32:40 (80) | 00:02:53 | 02:33:33 (101) | 01:54:44 (263) | 05:03:50 | 157 | ||
163 | 97 | FIEDOROW SZYMON | DOBROSZÓW OLENICKI | KWP WROC£AW | POL | 1973 | M45 | 16 | 1 | 00:39:12 (246) | 00:04:39 | 02:36:50 (147) | 01:43:10 (146) | 05:03:51 | 158 | ||
164 | 55 | BRZÓSKA HENRYK | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1966 | M50 | 2 | 1 | 00:42:27 (308) | 00:06:12 | 02:39:23 (167) | 01:35:53 (84) | 05:03:55 | 159 | ||
165 | 148 | JAKOBSCHY £UKASZ | GDAÑSK | F3TEAM | POL | 1976 | M40 | 40 | 1 | 00:34:56 (136) | 00:02:56 | 02:32:13 (89) | 01:54:07 (254) | 05:04:12 | 160 | ||
166 | 207 | KOROL MAREK | GDAÑSK | SMARUJ NA TRENING TEAM | POL | 1977 | M40 | 41 | 1 | 00:33:19 (93) | 00:03:07 | 02:38:02 (151) | 01:49:48 (215) | 05:04:16 | 161 | ||
167 | 467 | WALUKIEWICZ DARIUSZ | SIEMIANOWICE L¥SKIE | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1976 | M40 | 42 | 1 | 00:41:41 (294) | 00:04:03 | 02:38:24 (154) | 01:40:17 (121) | 05:04:25 | 162 | ||
168 | 438 | SZUKALSKI KAMIL | £ÓD | GVT / BIKETIMETEAM | POL | 1988 | M30 | 32 | 1 | 00:34:06 (124) | 00:05:54 | 02:44:14 (207) | 01:40:34 (123) | 05:04:48 | 163 | ||
169 | 436 | SZELIÑSKI ADAM | SZCZECIN | OPP SZCZECIN | POL | 1972 | M45 | 17 | 1 | 00:36:10 (176) | 00:03:03 | 02:41:09 (182) | 01:44:29 (162) | 05:04:51 | 164 | ||
170 | 189 | KIJAK ARTUR | D¥BROWA GÓRNICZA | POL | 1976 | M40 | 43 | 1 | 00:32:27 (71) | 00:02:50 | 02:46:25 (227) | 01:43:54 (154) | 05:05:36 | 165 | |||
171 | 201 | KO£ECKI MICHA£ | I£AWA / SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ / TRI NEGU | POL | 1995 | M18 | 4 | 1 | 00:43:46 (326) | 00:01:51 | 02:33:28 (100) | 01:46:41 (182) | 05:05:46 | 166 | ||
172 | 125 | GRUCHALA PIOTR | GDYNIA | POINT | POL | 1977 | M40 | 44 | 1 | 00:37:14 (205) | 00:02:34 | 02:38:21 (153) | 01:47:40 (196) | 05:05:49 | 167 | ||
173 | 293 | MRÓZ PIOTR | D¥BROWA GÓRNICZA | KM PSP JAWORZNO | POL | 1988 | M30 | 33 | 1 | 00:30:42 (30) | 00:04:13 | 02:35:33 (130) | 01:55:25 (265) | 05:05:53 | 168 | ||
174 | 310 | NOWAK S£AWOMIR | WARSZAWA | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1970 | M45 | 18 | 1 | 00:31:19 (45) | 00:04:01 | 02:44:32 (212) | 01:46:02 (173) | 05:05:54 | 169 | ||
175 | 464 | VISENTIN ERIC | WROC£AW | TMTEAM | POL | 1977 | M40 | 45 | 1 | 00:39:05 (243) | 00:03:14 | 02:38:54 (159) | 01:44:41 (164) | 05:05:54 | 170 | ||
176 | 68 | CIEMIELEWSKI PIOTR | TORUÑ | TORUÑ MULTISPORT TEAM | POL | 1985 | M30 | 34 | 1 | 00:34:08 (126) | 00:03:33 | 02:44:24 (209) | 01:44:22 (159) | 05:06:27 | 171 | ||
177 | 108 | GALL RAFA£ | WARSZAWA | RAMASPORT.PL | POL | 1975 | M40 | 46 | 1 | 00:33:03 (89) | 00:03:41 | 02:41:59 (190) | 01:47:46 (198) | 05:06:29 | 172 | ||
178 | 265 | MAJKOWSKI MICHA£ | WARSZAWA | TRISPECT | POL | 1974 | M40 | 47 | 1 | 00:41:13 (284) | 00:03:22 | 02:38:52 (158) | 01:43:44 (151) | 05:07:11 | 173 | ||
179 | 382 | RUZIK RAFA£ | WARSZAWA | TRIPOWER.PL | POL | 1979 | M35 | 41 | 1 | 00:41:34 (289) | 00:04:31 | 02:38:54 (160) | 01:42:13 (136) | 05:07:12 | 174 | ||
180 | 399 | SIWY SEBASTIAN | MIKO£ÓW | POL | 1976 | M40 | 48 | 1 | 00:37:57 (221) | 00:04:31 | 02:31:36 (85) | 01:53:33 (251) | 05:07:37 | 175 | |||
181 | 137 | HOJNOWSKI PAWEL | GDANSK | F3TEAM | POL | 1976 | M40 | 49 | 1 | 00:46:50 (354) | 00:03:56 | 02:38:47 (157) | 01:38:05 (106) | 05:07:38 | 176 | ||
182 | 99 | FILAK S£AWOMIR | ¯ORY | POL | 1972 | M45 | 19 | 1 | 00:35:41 (157) | 00:04:46 | 02:45:58 (224) | 01:41:18 (130) | 05:07:43 | 177 | |||
183 | 471 | WEJKUC GRZEGORZ | MR¥GOWO | POL | 1978 | M40 | 50 | 1 | 00:38:23 (231) | 00:03:06 | 02:40:07 (173) | 01:46:09 (176) | 05:07:45 | 178 | |||
184 | 333 | PENDOWSKI KAMIL | BIA£YSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1980 | M35 | 42 | 1 | 00:35:35 (153) | 00:03:44 | 02:41:47 (186) | 01:46:41 (183) | 05:07:47 | 179 | ||
185 | 110 | GIBA GRZEGORZ | JASTRZÊBIE ZDRÓJ | GALOPUJ¥CE LIMAKI | POL | 1971 | M45 | 20 | 1 | 00:33:45 (109) | 00:04:22 | 02:43:43 (205) | 01:46:35 (179) | 05:08:25 | 180 | ||
186 | 163 | JÊDRZEJCZYK PIOTR | PIASECZNO | POL | 1973 | M45 | 21 | 1 | 00:39:33 (253) | 00:03:17 | 02:42:24 (192) | 01:43:14 (148) | 05:08:28 | 181 | |||
187 | 351 | POLAK WOJCIECH | WARSZAWA | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1972 | M45 | 22 | 1 | 00:36:29 (180) | 00:04:21 | 02:36:47 (145) | 01:51:51 (231) | 05:09:28 | 182 | ||
188 | 426 | SWINIARSKI JAROS£AW | GDYNIA | TRIDEA - TRI EAGLES GDYNIA | POL | 1958 | M60 | 1 | 1 | 00:42:53 (313) | 00:02:40 | 02:32:02 (88) | 01:52:12 (233) | 05:09:47 | 183 | ||
189 | 128 | GRUSZKA MICHA£ | SIEMIANOWICE L¥SKIE | KUNIA TRIATHONU | POL | 1975 | M40 | 51 | 1 | 00:36:01 (169) | 00:03:02 | 02:40:21 (175) | 01:50:24 (222) | 05:09:48 | 184 | ||
190 | 258 | £UKASIAK MARIUSZ | WARSZAWA | RAK`N`ROLL | POL | 1973 | M45 | 23 | 1 | 00:36:21 (178) | 00:02:41 | 02:34:37 (120) | 01:56:16 (273) | 05:09:55 | 185 | ||
191 | 237 | KWIATKOWSKA KAJA | KRAKÓW | TRIWISE | POL | 1996 | K18 | 1 | 2 | 00:30:06 (24) | 00:02:32 | 02:45:10 (216) | 01:52:20 (236) | 05:10:08 | 6 | ||
192 | 396 | SIWEK JACEK | £UCZYCE | TRIWISE | POL | 1979 | M35 | 43 | 1 | 00:37:24 (208) | 00:03:59 | 02:40:32 (176) | 01:48:20 (203) | 05:10:15 | 186 | ||
193 | 381 | RUTKOWSKI PIOTR | PRUSZCZ GDAÑSKI | F3TEAM | POL | 1971 | M45 | 24 | 1 | 00:40:55 (281) | 00:03:16 | 02:39:05 (163) | 01:47:13 (192) | 05:10:29 | 187 | ||
194 | 527 | K¥CKA MA£GORZATA | ZAKOPANE | YMCA KRAKÓW | POL | 1990 | K25 | 3 | 2 | 00:33:27 (96) | 00:03:52 | 02:57:31 (304) | 01:36:35 (92) | 05:11:25 | 7 | ||
195 | 281 | MICHALIK KONRAD | NOWY TOMYL | KPP NOWY TOMYL | POL | 1985 | M30 | 35 | 1 | 00:36:54 (194) | 00:04:27 | 02:33:25 (99) | 01:57:27 (285) | 05:12:13 | 188 | ||
196 | 33 | BARY¯EWSKI PIOTR | SOPOT | POL | 1977 | M40 | 52 | 1 | 00:38:21 (230) | 00:04:08 | 02:43:11 (197) | 01:46:50 (186) | 05:12:30 | 189 | |||
197 | 457 | TRETYAKOV ARTEM | LVIV | TRILEWY | UKR | 1983 | M35 | 44 | 1 | 00:30:49 (34) | 00:03:41 | 03:00:14 (316) | 01:37:49 (103) | 05:12:33 | 190 | ||
198 | 119 | GOMULEC TOMASZ | KRAKÓW | TACTICA TEAM | POL | 1971 | M45 | 25 | 1 | 00:34:48 (133) | 00:03:49 | 02:41:53 (189) | 01:52:28 (239) | 05:12:58 | 191 | ||
199 | 240 | LATOSZEK RAFA£ | WARSZAWA | CTS | POL | 1973 | M45 | 26 | 1 | 00:44:46 (338) | 00:04:32 | 02:44:30 (210) | 01:39:27 (115) | 05:13:15 | 192 | ||
200 | 41 | BIGAJ SEBASTIAN | KRAKÓW | IRON DRAGON TRIATHLON | POL | 1985 | M30 | 36 | 1 | 00:35:55 (165) | 00:03:39 | 02:50:48 (257) | 01:43:06 (144) | 05:13:28 | 193 | ||
201 | 277 | MAZUR PIOTR | PIASECZNO | KGP | POL | 1985 | M30 | 37 | 1 | 00:38:04 (227) | 00:02:41 | 02:44:15 (208) | 01:48:47 (205) | 05:13:47 | 194 | ||
202 | 134 | HENSCHEL KLAUDIUSZ | OBORNIKI | KS EXTREME TEAM TRIATHLON OBORNIKI | POL | 1975 | M40 | 53 | 1 | 00:44:37 (337) | 00:03:26 | 02:46:25 (228) | 01:39:21 (114) | 05:13:49 | 195 | ||
203 | 38 | BERA MACIEK | WARSZAWA | POL | 1982 | M35 | 45 | 1 | 00:37:51 (218) | 00:03:41 | 02:25:13 (44) | 02:07:20 (332) | 05:14:05 | 196 | |||
204 | 37 | BEIL DAWID | RACIBÓRZ | TRIDIVISION TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M40 | 54 | 1 | 00:32:40 (81) | 00:02:49 | 02:41:47 (187) | 01:57:08 (279) | 05:14:24 | 197 | ||
205 | 210 | KOSTAÑSKI ANDRZEJ | WARSZAWA | ANDITRIATHLON | POL | 1988 | M30 | 38 | 1 | 00:34:57 (138) | 00:03:19 | 02:40:17 (174) | 01:55:55 (269) | 05:14:28 | 198 | ||
206 | 273 | MASEWICZ £UKASZ | SUCHY LAS | REXONA TRI TEAM | POL | 1977 | M40 | 55 | 1 | 00:34:51 (134) | 00:05:19 | 02:43:07 (195) | 01:51:25 (227) | 05:14:43 | 199 | ||
207 | 313 | NOWAKOWSKI RAFA£ | WARSZAWA | KUZNIA TRIATHLONU | POL | 1973 | M45 | 27 | 1 | 00:32:21 (66) | 00:04:01 | 02:45:17 (217) | 01:53:38 (252) | 05:15:17 | 200 | ||
208 | 83 | DEREWECKI JAREK | SKRZESZEWO | TRIATHLON TRÓJMIASTO | POL | 1974 | M40 | 56 | 1 | 00:40:45 (274) | 00:04:41 | 02:44:45 (214) | 01:46:07 (175) | 05:16:18 | 201 | ||
209 | 377 | RUBAJ ADAM | KWIDZYN | KTS IRONMAN | POL | 1974 | M40 | 57 | 1 | 00:37:03 (198) | 00:02:33 | 02:36:29 (138) | 02:00:39 (308) | 05:16:44 | 202 | ||
210 | 524 | SKRZYD£O JAROS£AW | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1983 | M35 | 46 | 1 | 00:32:34 (76) | 00:03:17 | 02:51:57 (269) | 01:49:10 (210) | 05:16:58 | 203 | ||
211 | 104 | FOLGA JAKUB | WARSZAWA | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | M40 | 58 | 1 | 00:39:13 (248) | 00:02:37 | 02:48:50 (242) | 01:46:19 (177) | 05:16:59 | 204 | ||
212 | 431 | SZARMACHER SEBASTIAN | DZIA£DOWO | POL | 1983 | M35 | 47 | 1 | 00:37:59 (224) | 00:03:09 | 02:50:23 (255) | 01:45:38 (168) | 05:17:09 | 205 | |||
213 | 378 | RUDNIK S£AWOMIR | BIA£YSTOK | NADAKTYWNI / PODLASIE 4X4 | POL | 1971 | M45 | 28 | 1 | 00:37:10 (204) | 00:03:14 | 02:47:38 (233) | 01:49:28 (212) | 05:17:30 | 206 | ||
214 | 246 | LENIAK TOMASZ | OTWOCK | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1973 | M45 | 29 | 1 | 00:32:46 (84) | 00:02:46 | 02:36:49 (146) | 02:05:21 (327) | 05:17:42 | 207 | ||
215 | 359 | PRUSIK BARTOSZ | £OMIANKI | COZMOBIKE | POL | 1993 | M25 | 29 | 1 | 00:40:30 (271) | 00:03:20 | 02:34:03 (111) | 01:59:50 (303) | 05:17:43 | 208 | ||
216 | 513 | PIOTROWICZ KRZYSZTOF | LUBLIN | POL | 1968 | M50 | 3 | 1 | 00:37:25 (210) | 00:02:31 | 02:43:40 (202) | 01:54:10 (255) | 05:17:46 | 209 | |||
217 | 35 | B¥K-CESARZ DAMIAN | GLIWICE | POL | 1974 | M40 | 59 | 1 | 00:35:24 (152) | 00:06:21 | 02:54:05 (284) | 01:42:10 (133) | 05:18:00 | 210 | |||
218 | 439 | SZULC LESZEK | SMETOWO GR | POL | 1977 | M40 | 60 | 1 | 00:35:39 (155) | 00:04:02 | 02:51:14 (263) | 01:47:09 (189) | 05:18:04 | 211 | |||
219 | 193 | KLEPACZKO JAKUB | GDAÑSK | POL | 1967 | M50 | 4 | 1 | 00:36:44 (186) | 00:02:45 | 02:45:33 (219) | 01:53:17 (248) | 05:18:19 | 212 | |||
220 | 98 | FIJA£KOWSKI TOMASZ | BIA£YSTOK | NADAKTYWNI BIA£YSTOK | POL | 1980 | M35 | 48 | 1 | 00:31:02 (36) | 00:02:56 | 02:43:38 (201) | 02:01:51 (314) | 05:19:27 | 213 | ||
221 | 58 | BURNECKI ARTUR | HAJNOWKA | HAJNÓWKA BIEGA | POL | 1977 | M40 | 61 | 1 | 00:33:58 (118) | 00:04:14 | 02:43:15 (198) | 01:58:05 (291) | 05:19:32 | 214 | ||
222 | 413 | SOSNOWSKI JAROS£AW | P£OCK | PTT DELTA | POL | 1980 | M35 | 49 | 1 | 00:27:57 (15) | 00:03:18 | 02:51:55 (268) | 01:56:23 (274) | 05:19:33 | 215 | ||
223 | 198 | KOBZIAKOWSKI KLAUDIUSZ | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1989 | M25 | 30 | 1 | 00:37:31 (213) | 00:03:00 | 05:19:41 | 216 | ||||
224 | 314 | OKUNIEWSKI MICHA£ | GDAÑSK | BUHAHA TEAM POMOGAMYNATALI.PL | POL | 1988 | M30 | 39 | 1 | 00:37:31 (212) | 00:03:54 | 02:48:46 (241) | 01:49:30 (213) | 05:19:41 | 217 | ||
225 | 506 | ZWIERZCHOWSKI MACIEJ | WARSZAWA | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | M40 | 62 | 1 | 00:37:34 (215) | 00:03:37 | 02:51:04 (262) | 01:47:28 (194) | 05:19:43 | 218 | ||
226 | 478 | WILK CEZARY | CHOTOMÓW | GOGLINOGO | POL | 1986 | M30 | 40 | 1 | 00:37:35 (216) | 00:03:03 | 05:19:45 | 219 | ||||
227 | 13 | FURMAÑSKI KRZYSZTOF | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1976 | M40 | 63 | 1 | 00:37:43 (217) | 00:03:36 | 02:43:24 (199) | 01:55:10 (264) | 05:19:53 | 220 | ||
228 | 184 | KÊDZIERSKI SZYMON | KWIDZYN | POL | 1984 | M30 | 41 | 1 | 00:37:59 (225) | 00:06:45 | 03:03:57 (329) | 01:31:28 (43) | 05:20:09 | 221 | |||
229 | 311 | NOWAKOWSKI JAROS£AW | GLIWICE | POL | 1973 | M45 | 30 | 1 | 00:35:02 (142) | 00:03:01 | 02:43:42 (204) | 01:59:00 (299) | 05:20:45 | 222 | |||
230 | 213 | KOCIUCZUK £UKASZ | WARSZAWA | RAK'N'ROLL - WYGRAJ ¯YCIE! | POL | 1980 | M35 | 50 | 1 | 00:37:24 (207) | 00:03:50 | 02:47:46 (235) | 01:51:47 (230) | 05:20:47 | 223 | ||
231 | 375 | ROMAÑSKI MACIEJ | TARNOWSKIE GÓRY | TRIDIVISION TRIATHLON TEAM | POL | 1981 | M35 | 51 | 1 | 00:35:18 (148) | 00:04:22 | 02:46:48 (229) | 01:54:23 (257) | 05:20:51 | 224 | ||
232 | 443 | SZYMONEK MIROS£AW | Z£OTORYJA | TRIDEA | POL | 1959 | M55 | 1 | 1 | 00:42:47 (312) | 00:03:49 | 02:41:43 (185) | 01:52:32 (240) | 05:20:51 | 225 | ||
233 | 320 | OTTO MARTA | GRODZISK MAZ. | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | K35 | 1 | 2 | 00:36:45 (187) | 00:02:16 | 02:54:19 (286) | 01:47:46 (197) | 05:21:06 | 8 | ||
234 | 178 | KASZTELAN RADOS£AW | KWIDZYN | KWIDZYN BIKE RACING TEAM | POL | 1977 | M40 | 64 | 1 | 00:41:47 (295) | 00:05:08 | 02:44:36 (213) | 01:50:15 (220) | 05:21:46 | 226 | ||
235 | 70 | CUBER PIOTR | WARSZAWA | KSP | POL | 1978 | M40 | 65 | 1 | 00:41:58 (300) | 00:03:39 | 02:51:38 (265) | 01:44:36 (163) | 05:21:51 | 227 | ||
236 | 219 | KOZAK ADAM | SIEMIANOWICE SLASKIE | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1964 | M50 | 5 | 1 | 00:35:23 (151) | 00:02:47 | 02:50:01 (253) | 01:54:15 (256) | 05:22:26 | 228 | ||
237 | 161 | JAWORSKI KAROL | BYTÓW | SZMONDAK TEAM BYTÓW | POL | 1982 | M35 | 52 | 1 | 00:51:26 (372) | 00:02:29 | 02:40:39 (178) | 01:48:06 (200) | 05:22:40 | 229 | ||
238 | 27 | ZAWADZKA KATARZYNA | WARSZAWA | TRINERGY / DRU¯YNA TVN | POL | 1981 | K35 | 2 | 2 | 00:41:35 (291) | 00:03:29 | 02:50:53 (260) | 01:46:56 (187) | 05:22:53 | 9 | ||
239 | 494 | ZARZYCKI WOJCIECH | OSTRO£ÊKA | TRIUNLIMITED | POL | 1971 | M45 | 31 | 1 | 00:40:04 (264) | 00:04:36 | 02:45:38 (220) | 01:52:40 (242) | 05:22:58 | 230 | ||
240 | 76 | CZERWIÑSKII PIOTR | GDAÑSK | TORUS TRIATHLON TEAM | POL | 1965 | M50 | 6 | 1 | 00:34:06 (125) | 00:05:02 | 02:46:24 (226) | 01:57:32 (287) | 05:23:04 | 231 | ||
241 | 144 | JAB£OÑSKI JAKUB | POZNAÑ | MY TRI TEAM | POL | 1981 | M35 | 53 | 1 | 00:43:36 (322) | 00:04:09 | 02:49:15 (249) | 01:46:42 (184) | 05:23:42 | 232 | ||
242 | 352 | POMORSKA JOANNA | WARSZAWA | TRIFAMILY | POL | 1981 | K35 | 3 | 2 | 00:38:44 (237) | 00:02:50 | 03:09:18 (344) | 01:33:16 (56) | 05:24:08 | 10 | ||
243 | 402 | SKURZAK MICHAL | WARSZAWA | POL | 1975 | M40 | 66 | 1 | 00:39:42 (256) | 00:04:06 | 02:48:20 (238) | 01:52:22 (237) | 05:24:30 | 233 | |||
244 | 194 | KLIMOWSKI PRZEMYS£AW | ELBL¥G | ETT ELBL¥G TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M40 | 67 | 1 | 00:37:07 (201) | 00:04:41 | 02:54:10 (285) | 01:48:56 (207) | 05:24:54 | 234 | ||
245 | 151 | JAMKA JAROS£AW | WARSZAWA | POL | 1971 | M45 | 32 | 1 | 00:40:51 (278) | 00:03:57 | 02:49:51 (252) | 01:50:17 (221) | 05:24:56 | 235 | |||
246 | 463 | VERNIKOVKIY IGOR | LVIV | TRILEWY | UKR | 1962 | M55 | 2 | 1 | 00:30:35 (29) | 00:05:11 | 02:47:33 (232) | 02:01:39 (313) | 05:24:58 | 236 | ||
247 | 329 | PASZEK PRZEMYS£AW | 43-100 | POL | 1984 | M30 | 42 | 1 | 00:36:38 (182) | 00:03:34 | 02:49:08 (246) | 01:55:40 (268) | 05:25:00 | 237 | |||
248 | 63 | CHOJNOWSKI ANDRZEJ | I£AWA | POL | 1969 | M45 | 33 | 1 | 00:41:21 (288) | 00:04:28 | 02:45:49 (223) | 01:53:23 (249) | 05:25:01 | 238 | |||
249 | 18 | GUTOWSKI PAWE£ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1981 | M35 | 54 | 1 | 00:36:04 (171) | 00:02:56 | 02:45:48 (222) | 02:00:23 (307) | 05:25:11 | 239 | ||
250 | 456 | TRAWKA KAROL | SOBOTA | POL | 1981 | M35 | 55 | 1 | 02:53:38 (281) | 01:45:22 (167) | 05:25:21 | 240 | |||||
251 | 303 | NIEWIÑSKI PIOTR | GDYNIA | SPORT EVO | POL | 1968 | M50 | 7 | 1 | 00:35:43 (159) | 00:04:47 | 02:43:55 (206) | 02:01:53 (316) | 05:26:18 | 241 | ||
252 | 348 | PODGÓRSKI WITOLD | GDAÑSK | F3TEAM | POL | 1973 | M45 | 34 | 1 | 00:35:58 (167) | 00:03:30 | 02:48:02 (236) | 01:59:20 (300) | 05:26:50 | 242 | ||
253 | 510 | AMBROZIAK KRZYSZTOF | GDAÑSK | BLUE MEDIA TEAM | POL | 1979 | M35 | 56 | 1 | 00:39:08 (244) | 00:03:00 | 02:48:11 (237) | 01:56:59 (278) | 05:27:18 | 243 | ||
254 | 380 | RUTKA RADOSLAW | KWIDZYN | KTS IRONMAN | POL | 1976 | M40 | 68 | 1 | 00:35:55 (166) | 00:04:04 | 02:50:18 (254) | 01:57:26 (284) | 05:27:43 | 244 | ||
255 | 150 | JAKUS TOMASZ | JÊDRZEJÓW | JÊDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI | POL | 1984 | M30 | 43 | 1 | 00:39:28 (252) | 00:08:23 | 02:47:32 (231) | 01:52:26 (238) | 05:27:49 | 245 | ||
256 | 403 | SKWAREK GRZEGORZ | NOWY TARG | TRIDEA | POL | 1969 | M45 | 35 | 1 | 00:35:47 (162) | 00:03:35 | 02:53:54 (282) | 01:54:43 (262) | 05:27:59 | 246 | ||
257 | 309 | NOWAK MARIAN | LUBIN | POL | 1961 | M55 | 3 | 1 | 00:46:10 (349) | 00:03:39 | 02:38:45 (156) | 01:59:25 (301) | 05:27:59 | 247 | |||
258 | 284 | MICHALSKI PIOTR | ROPCZYCE | POL | 1979 | M35 | 57 | 1 | 00:38:17 (229) | 00:07:50 | 02:52:45 (276) | 01:49:09 (209) | 05:28:01 | 248 | |||
259 | 132 | GRZÊDA TOMASZ | MARKLOWICE GÓRNE | POL | 1979 | M35 | 58 | 1 | 00:40:28 (270) | 00:04:23 | 02:52:36 (274) | 01:51:40 (228) | 05:29:07 | 249 | |||
260 | 340 | PIÊTA SYLWESTER | STRASZYN | SPORT-EVO / RADIO GDAÑSK | POL | 1988 | M30 | 44 | 1 | 00:37:08 (202) | 00:04:40 | 03:02:07 (326) | 01:45:58 (172) | 05:29:53 | 250 | ||
261 | 208 | KORPECKI KRZYSZTOF | WOJCIESZÓW | POL | 1982 | M35 | 59 | 1 | 00:41:56 (299) | 00:04:32 | 02:55:30 (294) | 01:48:11 (202) | 05:30:09 | 251 | |||
262 | 339 | PIETYSZUK DARIUSZ | GLIWICE | PIETYSZUK EXTREME TEAM | POL | 1977 | M40 | 69 | 1 | 00:41:53 (297) | 00:04:10 | 02:47:39 (234) | 01:56:42 (277) | 05:30:24 | 252 | ||
263 | 95 | D¯UGAJ TOMASZ | TWARDOGÓRA | OLENICKA GRUPA TRIATHLONOWA "OGT" | POL | 1978 | M40 | 70 | 1 | 00:45:17 (343) | 00:03:00 | 02:51:39 (266) | 01:50:36 (224) | 05:30:32 | 253 | ||
264 | 191 | KLEJNA WALDEMAR | LUBAWA | ORKA MASTERS I£AWA | POL | 1994 | M18 | 5 | 1 | 00:39:36 (254) | 00:03:01 | 02:58:56 (310) | 01:49:00 (208) | 05:30:33 | 254 | ||
265 | 491 | ZAKRZEWSKI WOJCIECH | WARSZAWA | WWW.KAMILGALAZKA.PL | POL | 1978 | M40 | 71 | 1 | 00:39:46 (257) | 00:03:31 | 03:00:30 (319) | 01:46:48 (185) | 05:30:35 | 255 | ||
266 | 233 | KURKOWSKI IGNACY | WARSZAWA | KARATEAM | POL | 1988 | M30 | 45 | 1 | 00:41:20 (287) | 00:06:00 | 02:50:51 (259) | 01:52:44 (243) | 05:30:55 | 256 | ||
267 | 31 | AUGUSTYNIAK GRZEGORZ | S£UPNO | PTT DELTA | POL | 1972 | M45 | 36 | 1 | 00:36:38 (183) | 00:04:40 | 03:00:52 (321) | 01:48:53 (206) | 05:31:03 | 257 | ||
268 | 350 | POLAK KRZYSZTOF | JASTKOWICE | POLICJA | POL | 1958 | M60 | 2 | 1 | 00:44:18 (334) | 00:02:56 | 02:26:27 (52) | 02:17:35 (358) | 05:31:16 | 258 | ||
269 | 356 | POREDA PIOTR | GDANSK | F3 TEAM | POL | 1986 | M30 | 46 | 1 | 00:38:31 (233) | 00:04:34 | 02:33:03 (94) | 02:15:39 (354) | 05:31:47 | 259 | ||
270 | 301 | NAROJCZYK KRZYSZTOF | NOWA IWICZNA | STUDIOTECH POLAND | POL | 1974 | M40 | 72 | 1 | 00:35:22 (150) | 00:04:58 | 02:41:37 (184) | 02:09:57 (338) | 05:31:54 | 260 | ||
271 | 79 | DALASIÑSKI ANDRZEJ | GRANICA | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1980 | M35 | 60 | 1 | 00:43:05 (316) | 00:04:57 | 02:57:45 (306) | 01:46:25 (178) | 05:32:12 | 261 | ||
272 | 525 | NOWACKA MA£GORZATA | WARSZAWA | TRIENERGY | POL | 1974 | K40 | 1 | 2 | 00:40:54 (279) | 00:03:28 | 02:51:02 (261) | 01:57:19 (283) | 05:32:42 | 11 | ||
273 | 423 | SUCHANEK SZYMON | CZÊSTOCHOWA | POL | 1990 | M25 | 31 | 1 | 00:42:23 (307) | 00:03:19 | 02:57:33 (305) | 01:49:42 (214) | 05:32:57 | 262 | |||
274 | 445 | LI¯ LUCYNA | WARSZAWA | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1977 | K40 | 2 | 2 | 00:40:46 (275) | 00:04:05 | 02:55:27 (293) | 01:53:03 (245) | 05:33:21 | 12 | ||
275 | 152 | JANCZEWSKI MAREK | WIELICZKA | POL | 1979 | M35 | 61 | 1 | 02:48:55 (243) | 01:57:53 (289) | 05:33:37 | 263 | |||||
276 | 306 | NOWAK ADAM | GLIWICE | TAB2 | POL | 1976 | M40 | 73 | 1 | 00:40:54 (280) | 00:03:44 | 02:48:58 (244) | 02:00:13 (306) | 05:33:49 | 264 | ||
277 | 336 | PIERA DAMIAN | BRÓJCE | POL | 1983 | M35 | 62 | 1 | 00:40:42 (273) | 00:03:43 | 02:55:01 (291) | 01:54:31 (260) | 05:33:57 | 265 | |||
278 | 91 | DRABIK JACEK | WARSZAWA | POL | 1979 | M35 | 63 | 1 | 00:38:44 (238) | 00:05:10 | 02:58:20 (309) | 01:51:52 (232) | 05:34:06 | 266 | |||
279 | 388 | SALAMONOWICZ PRZEMYS£AW | WA£BRZYCH | LITWIN TRIATHLON TEAM | POL | 1986 | M30 | 47 | 1 | 00:32:14 (59) | 00:02:54 | 03:00:24 (317) | 01:58:39 (295) | 05:34:11 | 267 | ||
280 | 358 | PRA£AT DAWID | ZELÓW | PZU SPORT TEAM | POL | 1978 | M40 | 74 | 1 | 00:35:52 (164) | 00:03:38 | 02:57:15 (303) | 01:57:28 (286) | 05:34:13 | 268 | ||
281 | 211 | KOSTIUKOVYCH DMYTRO | KAMIANETS-PODILSKY | TRILEWY | UKR | 1976 | M40 | 75 | 1 | 00:38:54 (239) | 00:04:11 | 02:54:44 (288) | 01:56:32 (276) | 05:34:21 | 269 | ||
282 | 59 | BUTNY RAFA£ | GDYNIA | CTS | POL | 1978 | M40 | 76 | 1 | 00:39:01 (241) | 00:02:26 | 02:50:51 (258) | 02:02:13 (318) | 05:34:31 | 270 | ||
283 | 469 | WASILEWSKI MIROS£AW | I£AWA | ORKAMASTERS I£AWA | POL | 1974 | M40 | 77 | 1 | 00:39:59 (259) | 00:04:28 | 02:52:31 (273) | 01:57:54 (290) | 05:34:52 | 271 | ||
284 | 205 | KONARSKI RAFA£ | ROGONIK | LOTAJ¥CE ASTY | POL | 1977 | M40 | 78 | 1 | 00:42:14 (305) | 00:04:04 | 02:51:41 (267) | 01:57:09 (281) | 05:35:08 | 272 | ||
285 | 294 | MUCZYÑSKI BARTOSZ | GDYNIA | POL | 1975 | M40 | 79 | 1 | 00:35:44 (160) | 00:02:34 | 02:44:47 (215) | 02:12:17 (343) | 05:35:22 | 273 | |||
286 | 78 | CZY¯ GABRIELA | W£ADYS£AWOWO | OD-DECH.PL TRI - SEA W£ADYS£AWOWO | POL | 1976 | K40 | 3 | 2 | 00:30:45 (32) | 00:04:24 | 03:10:25 (345) | 01:50:04 (218) | 05:35:38 | 13 | ||
287 | 398 | SIWY DOMINIK | MIKO£ÓW | MKG BEARINGS | POL | 1979 | M35 | 64 | 1 | 00:36:47 (190) | 00:03:49 | 02:45:20 (218) | 02:10:05 (339) | 05:36:01 | 274 | ||
288 | 302 | NETTER PAWE£ | GDAÑSK | TRI TEAM RUMIA | POL | 1981 | M35 | 65 | 1 | 00:32:31 (74) | 00:02:41 | 02:44:31 (211) | 02:16:59 (355) | 05:36:42 | 275 | ||
289 | 257 | £OZIÑSKI WOJCIECH | Z£OTORYJA | POL | 1977 | M40 | 80 | 1 | 00:40:20 (267) | 00:04:34 | 02:53:55 (283) | 01:58:36 (294) | 05:37:25 | 276 | |||
290 | 17 | G¥SIOR RAFA£ | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | POL | 1982 | M35 | 66 | 1 | 00:36:01 (170) | 00:04:55 | 02:54:43 (287) | 02:01:58 (317) | 05:37:37 | 277 | ||
291 | 507 | ABRAM PRZEMYS£AW | NOWA IWICZNA ZGORZA£A | POLSKI KLUB MTB | POL | 1971 | M45 | 37 | 1 | 00:51:05 (370) | 00:04:58 | 02:49:19 (250) | 01:52:17 (235) | 05:37:39 | 278 | ||
292 | 418 | STEÆ JOANNA | NOWA IWICZNA | RWT | POL | 1982 | K35 | 4 | 2 | 00:45:35 (346) | 00:02:50 | 02:54:51 (290) | 01:54:24 (258) | 05:37:40 | 14 | ||
293 | 461 | UCHNAST SEBASTIAN | SIEMIANOWICE SLASKIE | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1975 | M40 | 81 | 1 | 00:43:49 (329) | 00:03:59 | 02:52:08 (271) | 01:58:23 (292) | 05:38:19 | 279 | ||
294 | 497 | ZIELIÑSKI ANDRZEJ | O¯ARÓW MAZOWIECKI | VELOCITY WARSZAWA | POL | 1977 | M40 | 82 | 1 | 00:38:41 (236) | 00:03:53 | 02:52:50 (277) | 02:03:01 (322) | 05:38:25 | 280 | ||
295 | 16 | G¥SIOR PIOTR | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | POL | 1984 | M30 | 48 | 1 | 00:42:28 (309) | 00:04:53 | 03:04:09 (330) | 01:47:11 (190) | 05:38:41 | 281 | ||
296 | 160 | JASTRZÊBSKI RAFA£ | BABIÊTY WIELKIE | POL | 1981 | M35 | 67 | 1 | 00:42:09 (304) | 00:05:06 | 02:57:10 (302) | 01:54:43 (261) | 05:39:08 | 282 | |||
297 | 114 | G£ADYSZ GRZEGORZ | DOBRE | POL | 1988 | M30 | 49 | 1 | 02:56:25 (301) | 01:57:09 (280) | 05:39:21 | 283 | |||||
298 | 432 | SZCZEPAÑSKI MARCIN | GDYNIA | OSR | POL | 1981 | M35 | 68 | 1 | 00:44:21 (335) | 00:03:01 | 02:49:24 (251) | 02:03:08 (323) | 05:39:54 | 284 | ||
299 | 195 | WÓJCIK EWA | KRAKÓW | POL | 1964 | K50 | 1 | 2 | 00:43:54 (373) | 00:03:49 | 02:48:45 (240) | 01:56:03 (271) | 05:32:31 | 15 | |||
300 | 74 | CZARKOWSKI DANIEL | KIELNO | CZARKOWSKI.PL | POL | 1976 | M40 | 83 | 1 | 00:43:11 (318) | 00:04:38 | 02:50:31 (256) | 02:02:55 (321) | 05:41:15 | 285 | ||
301 | 400 | SKOCZ TOMASZ | BOCHOTNICA | POL | 1986 | M30 | 50 | 1 | 00:39:09 (245) | 00:05:13 | 02:49:13 (248) | 02:07:47 (335) | 05:41:22 | 286 | |||
302 | 217 | KOWALSKI RAFA£ | CHRZ¥STOWICE | PERFECT E-LINE TEAM | POL | 1979 | M35 | 69 | 1 | 00:42:01 (302) | 00:04:56 | 02:55:36 (295) | 01:58:52 (298) | 05:41:25 | 287 | ||
303 | 30 | AUGUSTYNIAK ARTUR | PABIANICE | FUJITSU RUNNING TEAM £ÓD | POL | 1984 | M30 | 51 | 1 | 00:42:38 (310) | 00:08:19 | 02:49:08 (247) | 02:01:23 (311) | 05:41:28 | 288 | ||
304 | 489 | WYSOCKI PIOTR | GDAÑSK | F3TEAM | POL | 1988 | M30 | 52 | 1 | 00:38:39 (235) | 00:03:30 | 02:59:19 (311) | 02:00:13 (305) | 05:41:41 | 289 | ||
305 | 149 | JAKUBOWSKI PAWE£ | LUBAWA | ORKAMASTERS I£AWA | POL | 1990 | M25 | 32 | 1 | 00:32:22 (67) | 00:02:59 | 02:52:21 (272) | 02:14:39 (349) | 05:42:21 | 290 | ||
306 | 433 | SZCZODROWSKI £UKASZ | GDAÑSK | F3TEAM | POL | 1985 | M30 | 53 | 1 | 00:43:32 (321) | 00:04:36 | 02:55:41 (296) | 01:58:43 (296) | 05:42:32 | 291 | ||
307 | 244 | LEONIUK PAWE£ | BIA£YSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1982 | M35 | 70 | 1 | 00:41:58 (301) | 00:03:58 | 03:04:46 (333) | 01:52:32 (241) | 05:43:14 | 292 | ||
308 | 331 | PAWLUKIEWICZ MIECZYS£AW | WARSZAWA | SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND | POL | 1972 | M45 | 38 | 1 | 00:41:40 (293) | 00:06:46 | 02:59:35 (314) | 01:56:16 (272) | 05:44:17 | 293 | ||
309 | 410 | SOKO£OWSKA HANNA | GORZEÑ | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1965 | K50 | 2 | 2 | 00:30:45 (31) | 00:05:35 | 02:54:47 (289) | 02:14:51 (350) | 05:45:58 | 16 | ||
310 | 116 | GODLEVSKA POLINA | LVIV | TRILEWY | UKR | 1984 | K30 | 4 | 2 | 00:39:13 (247) | 00:03:21 | 03:04:41 (332) | 01:58:50 (297) | 05:46:05 | 17 | ||
311 | 347 | PLEWIÑSKI WOJCIECH | ZALESIE GÓRNE | S&T SPORT TEAM | POL | 1979 | M35 | 71 | 1 | 00:34:13 (127) | 00:03:48 | 02:53:02 (279) | 02:15:13 (352) | 05:46:16 | 294 | ||
312 | 509 | AMBROZIAK LES£AW | GDAÑSK | SPORTEVO | POL | 1977 | M40 | 84 | 1 | 00:43:47 (328) | 00:03:33 | 03:03:48 (328) | 01:55:38 (267) | 05:46:46 | 295 | ||
313 | 285 | MICHA£OWSKI RADOS£AW | ELBL¥G | WANIEWSKI COACHING | POL | 1973 | M45 | 39 | 1 | 00:45:14 (342) | 00:06:23 | 03:01:46 (324) | 01:53:23 (250) | 05:46:46 | 296 | ||
314 | 50 | BORYNA JAREK | GDAÑSK | POL | 1965 | M50 | 8 | 1 | 00:46:13 (351) | 00:05:01 | 02:47:17 (230) | 02:09:07 (337) | 05:47:38 | 297 | |||
315 | 44 | BLUJ ROMAN | GDYNIA | VO2MAX MTB TEAM | POL | 1960 | M55 | 4 | 1 | 00:47:03 (357) | 00:04:00 | 02:52:04 (270) | 02:04:31 (326) | 05:47:38 | 298 | ||
316 | 36 | BEDYK IRENEUSZ | CEKANOWO | PTT DELTA | POL | 1957 | M60 | 3 | 1 | 00:45:06 (341) | 00:08:21 | 03:04:30 (331) | 01:50:32 (223) | 05:48:29 | 299 | ||
317 | 164 | JUREWICZ WOJTEK | KETRZYN | JUREWICZ MATEUSZ TEAM | POL | 1967 | M50 | 9 | 1 | 00:42:59 (314) | 00:05:20 | 02:52:51 (278) | 02:08:11 (336) | 05:49:21 | 300 | ||
318 | 197 | KNAPIK PAWE£ | BOLEWICE | KPP NOWY TOMYL | POL | 1986 | M30 | 54 | 1 | 00:35:05 (144) | 00:05:23 | 02:56:17 (299) | 02:13:07 (345) | 05:49:52 | 301 | ||
319 | 143 | IWANOW BARTOSZ | SUSZ/GDANSK | UKS TRS SUSZ | POL | 1985 | M30 | 55 | 1 | 00:45:56 (348) | 00:04:39 | 03:03:02 (327) | 01:56:32 (275) | 05:50:09 | 302 | ||
320 | 484 | WOLSKA KARINA | WROC£AW | POL | 1989 | K25 | 4 | 2 | 00:45:32 (345) | 00:04:37 | 03:07:46 (338) | 01:52:15 (234) | 05:50:10 | 18 | |||
321 | 43 | BLOKOWSKI PIOTR | GOLUB-DOBRZYÑ | AGROLOK SPORT TEAM | POL | 1976 | M40 | 85 | 1 | 00:40:13 (266) | 00:04:10 | 03:06:08 (335) | 01:59:40 (302) | 05:50:11 | 303 | ||
322 | 498 | ZIELIÑSKI TOMASZ | WARSZAWA | VELOCITY WARSZAWA | POL | 1976 | M40 | 86 | 1 | 00:40:01 (261) | 00:03:29 | 02:56:19 (300) | 02:11:07 (342) | 05:50:56 | 304 | ||
323 | 307 | NOWAK DANIEL | SZTUM - CZERNIN | KP PSP SZTUM | POL | 1975 | M40 | 87 | 1 | 00:41:54 (298) | 00:03:59 | 02:52:38 (275) | 02:12:57 (344) | 05:51:28 | 305 | ||
324 | 60 | CHMIEL WALDEMAR | DZIERZAZNA | PTT DELTA | POL | 1961 | M55 | 5 | 1 | 00:42:17 (306) | 00:04:46 | 03:00:41 (320) | 02:04:03 (324) | 05:51:47 | 306 | ||
325 | 468 | WARMIÑSKI PIOTR | KRAKÓW | POL | 1983 | M35 | 72 | 1 | 00:41:38 (292) | 00:05:11 | 02:55:12 (292) | 02:10:08 (340) | 05:52:09 | 307 | |||
326 | 267 | MALINOWSKI BARTOSZ | SANTOCKO | MALINAMTBTRIRUNFITFUN | POL | 1979 | M35 | 73 | 1 | 00:40:47 (277) | 00:03:31 | 02:51:21 (264) | 02:17:24 (357) | 05:53:03 | 308 | ||
327 | 228 | KUDRAVETS SERHIY | LVIV | TRILEWY | UKR | 1981 | M35 | 74 | 1 | 00:34:26 (130) | 00:02:57 | 02:55:46 (297) | 02:20:08 (364) | 05:53:17 | 309 | ||
328 | 482 | WOJDY£A PAWE£ | KO£ACZYCE | UNLIMITED SPORT & LIFESTYLE | POL | 1986 | M30 | 56 | 1 | 00:43:05 (315) | 00:06:31 | 03:10:33 (346) | 01:53:14 (247) | 05:53:23 | 310 | ||
329 | 458 | CIASTO SEBASTIAN | PRZECHLEBIE | 0 | POL | 1985 | M30 | 57 | 1 | 00:31:49 (56) | 00:03:46 | 02:53:21 (280) | 02:24:44 (369) | 05:53:40 | 311 | ||
330 | 252 | LISIUS TOMASZ | GDAÑSK | POL | 1964 | M50 | 10 | 1 | 00:42:40 (311) | 00:04:27 | 02:59:19 (312) | 02:07:33 (333) | 05:53:59 | 312 | |||
331 | 209 | KOSECKI DARIUSZ | TÊGOBORZE | HST | POL | 1991 | M25 | 33 | 1 | 00:35:35 (154) | 00:05:07 | 02:56:06 (298) | 02:17:14 (356) | 05:54:02 | 313 | ||
332 | 276 | MAZIARCZYK MAREK | GDAÑSK | SPORTEVO | POL | 1975 | M40 | 88 | 1 | 00:43:12 (319) | 00:04:19 | 03:21:08 (367) | 01:45:57 (171) | 05:54:36 | 314 | ||
333 | 262 | MACHNIO MAREK | I£AWA | ORKA MASTERS I£AWA | POL | 1974 | M40 | 89 | 1 | 00:40:35 (272) | 00:05:23 | 03:07:54 (339) | 02:01:14 (310) | 05:55:06 | 315 | ||
334 | 522 | BANKIEWICZ DAMIAN | CZÊSTOCHOWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1971 | M45 | 40 | 1 | 00:42:02 (303) | 00:07:36 | 03:16:22 (361) | 01:50:42 (225) | 05:56:42 | 316 | ||
335 | 424 | SULKA PAWE£ | KATOWICE | TRI DIVISION | POL | 1974 | M40 | 90 | 1 | 00:43:08 (317) | 00:03:20 | 03:12:17 (350) | 01:58:26 (293) | 05:57:11 | 317 | ||
336 | 153 | JANICKI SEBASTIAN | GDAÑSK | INDASA | POL | 1974 | M40 | 91 | 1 | 00:40:46 (276) | 00:05:44 | 03:09:07 (343) | 02:01:52 (315) | 05:57:29 | 318 | ||
337 | 452 | TOMASZEWSKI WOJCIECH | KWIDZYN | POL | 1970 | M45 | 41 | 1 | 00:46:49 (353) | 00:05:08 | 02:59:29 (313) | 02:06:21 (329) | 05:57:47 | 319 | |||
338 | 296 | NAGÓRSKI MARCIN | KATOWICE | PRESTOR TEAM | POL | 1978 | M40 | 92 | 1 | 00:41:34 (290) | 00:08:29 | 03:14:14 (356) | 01:54:25 (259) | 05:58:42 | 320 | ||
339 | 442 | SZYMENDERSKI £UKASZ | LUBLIN | POL | 1977 | M40 | 93 | 1 | 00:36:12 (177) | 00:03:13 | 03:00:26 (318) | 02:19:31 (362) | 05:59:22 | 321 | |||
340 | 492 | ZALEWSKI MARCIN | GDAÑSK | POL | 1975 | M40 | 94 | 1 | 00:46:51 (355) | 00:06:33 | 03:00:04 (315) | 02:06:07 (328) | 05:59:35 | 322 | |||
341 | 374 | RICHTER FRANCISZEK | ROGONIK | ZAPIERDALACZE | POL | 1960 | M55 | 6 | 1 | 00:44:58 (339) | 00:06:44 | 03:12:44 (353) | 01:55:32 (266) | 05:59:58 | 323 | ||
342 | 238 | KWIECIEÑ KATARZYNA | SIEWIERZ | ANIMMALS.PL/UKS O¯AROWICE/4K KWIECIEÑ | POL | 1980 | K35 | 5 | 2 | 00:48:31 (361) | 00:02:56 | 03:07:30 (337) | 02:01:27 (312) | 06:00:24 | 19 | ||
343 | 223 | KRASUSKI ANDRZEJ | WAREZAWA | NEONTEAM | POL | 1961 | M55 | 7 | 1 | 00:43:42 (325) | 00:07:58 | 03:01:33 (323) | 02:07:43 (334) | 06:00:56 | 324 | ||
344 | 129 | GRYGORUK ANDRZEJ | WARSZAWA | VELOCITY | POL | 1974 | M40 | 95 | 1 | 00:46:11 (350) | 00:06:00 | 03:01:55 (325) | 02:06:56 (330) | 06:01:02 | 325 | ||
345 | 483 | WOLF-CHOMA MAGDALENA | KWIDZYN | KTS IRONMAN KWIDZYN | POL | 1981 | K35 | 6 | 2 | 00:41:13 (283) | 00:05:22 | 03:21:41 (368) | 01:53:03 (246) | 06:01:19 | 20 | ||
346 | 261 | MACHAJ TOMEK | NOWY S¥CZ | WWW.PRIMEBOARDS.PL | POL | 1974 | M40 | 96 | 1 | 00:39:04 (242) | 00:06:58 | 03:08:19 (340) | 02:07:16 (331) | 06:01:37 | 326 | ||
347 | 220 | KOZIE£ ANDRZEJ | PONIATÓW | POL | 1969 | M45 | 42 | 1 | 00:44:34 (336) | 00:03:42 | 02:48:25 (239) | 02:26:25 (371) | 06:03:06 | 327 | |||
348 | 496 | ZELEWSKA MARTA | GDYNIA | MEWA GDYNIA | POL | 1977 | K40 | 4 | 2 | 00:45:50 (347) | 00:05:42 | 03:10:42 (347) | 02:01:04 (309) | 06:03:18 | 21 | ||
349 | 188 | DYLLA RYAN | WARSZAWA | WARSAW INTERNATIONAL TRIATHLON CLUB | POL | 1977 | M40 | 97 | 1 | 00:40:56 (282) | 00:07:06 | 03:19:47 (366) | 01:55:58 (270) | 06:03:47 | 328 | ||
350 | 297 | NAJDER EWA | KONSTANCIN- JEZIORNA | POL | 1957 | K60 | 1 | 2 | 00:46:36 (352) | 00:05:55 | 03:15:00 (359) | 01:57:43 (288) | 06:05:14 | 22 | |||
351 | 508 | AL-SELWI TAREK | ZUZELA | POL | 1990 | M25 | 34 | 1 | 00:50:24 (368) | 00:04:07 | 03:17:55 (364) | 01:53:48 (253) | 06:06:14 | 329 | |||
352 | 86 | DOBEK MACIEJ | WARSZAWA | POL | 1991 | M25 | 35 | 1 | 00:48:36 (362) | 00:04:54 | 03:15:40 (360) | 01:57:12 (282) | 06:06:22 | 330 | |||
353 | 126 | GRUCHA£A AGNIESZKA | GDYNIA | MEWA GDYNIA | POL | 1977 | K40 | 5 | 2 | 00:47:30 (359) | 00:04:04 | 03:25:48 (371) | 01:50:45 (226) | 06:08:07 | 23 | ||
354 | 10 | GÓRSKI MARIAN | SOLEC KUJAWSKI | KRS TKKF JASTRZ¥B RUDA L¥SKA | POL | 1957 | M60 | 4 | 1 | 00:43:55 (330) | 00:07:12 | 03:12:55 (354) | 02:04:30 (325) | 06:08:32 | 331 | ||
355 | 117 | GOLER ELA | WARSZAWA | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1986 | K30 | 5 | 2 | 00:45:24 (344) | 00:03:21 | 03:17:28 (363) | 02:02:40 (319) | 06:08:53 | 24 | ||
356 | 354 | POPIEL GRA¯YNA | TRZEBNICA | PRZEBIEGLI MP | POL | 1962 | K55 | 1 | 2 | 00:43:38 (323) | 00:10:32 | 03:27:28 (372) | 01:51:43 (229) | 06:13:21 | 25 | ||
357 | 77 | CZUBLUN PIOTR | WÓLKA KOZODAWSKA | NEON | POL | 1973 | M45 | 43 | 1 | 00:45:03 (340) | 00:03:55 | 03:06:24 (336) | 02:18:23 (359) | 06:13:45 | 332 | ||
358 | 20 | ¯UCHLIÑSKI ROBERT | SUSZ | POL | 1991 | M25 | 36 | 1 | 00:54:54 (377) | 00:02:20 | 03:05:03 (334) | 02:15:18 (353) | 06:17:35 | 333 | |||
359 | 349 | POLACZUK PIOTR | GDAÑSK | F3 TEAM | POL | 1973 | M45 | 44 | 1 | 00:41:48 (296) | 00:05:16 | 03:12:36 (352) | 02:19:00 (361) | 06:18:40 | 334 | ||
360 | 169 | KALICKI IREK | WARSZAWA | GCW | POL | 1978 | M40 | 98 | 1 | 00:43:21 (320) | 00:06:39 | 03:14:35 (358) | 02:14:37 (348) | 06:19:12 | 335 | ||
361 | 440 | SZURKOWSKI ANDRZEJ | KATOWICE | UROVITA TEAM | POL | 1957 | M60 | 5 | 1 | 00:49:13 (365) | 00:05:04 | 03:12:05 (349) | 02:14:12 (346) | 06:20:34 | 336 | ||
362 | 142 | IMOSA JAKUB | KATOWICE | KOTRAK TEAM | POL | 1975 | M40 | 99 | 1 | 00:49:40 (367) | 00:04:39 | 03:12:33 (351) | 02:14:31 (347) | 06:21:23 | 337 | ||
363 | 420 | STOPA TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1973 | M45 | 45 | 1 | 00:49:06 (363) | 00:09:22 | 03:08:35 (341) | 02:15:12 (351) | 06:22:15 | 338 | |||
364 | 183 | KÊDZIERSKI KRZYSZTOF | TANOWO | SMT SZCZECIN | POL | 1965 | M50 | 11 | 1 | 00:50:32 (369) | 00:04:17 | 02:58:19 (308) | 02:29:16 (373) | 06:22:24 | 339 | ||
365 | 501 | ZIMIÑSKI ZDZIS£AW | WARSZAWA | POL | 1957 | M60 | 6 | 1 | 00:43:38 (324) | 00:08:50 | 03:30:57 (375) | 02:00:05 (304) | 06:23:30 | 340 | |||
366 | 118 | GOLONKA WOJCIECH | KRAKÓW | TUBES INTERNATIONAL | POL | 1978 | M40 | 100 | 1 | 00:33:56 (117) | 00:04:45 | 03:01:04 (322) | 02:44:59 (379) | 06:24:44 | 341 | ||
367 | 379 | RUTKA KATARZYNA | KWIDZYN | KTS IRONMAN | POL | 1970 | K45 | 1 | 2 | 00:43:47 (327) | 00:04:35 | 03:19:18 (365) | 02:18:33 (360) | 06:26:13 | 26 | ||
368 | 174 | KAMIÑSKI PAWE£ | OTWOCK | POL | 1986 | M30 | 58 | 1 | 00:53:40 (375) | 00:06:46 | 03:11:35 (348) | 02:20:14 (365) | 06:32:15 | 342 | |||
369 | 278 | MENDELEWSKI KAMIL | SZCZYTNO | POL | 1992 | M25 | 37 | 1 | 00:35:04 (143) | 00:03:11 | 03:32:53 (378) | 02:21:15 (366) | 06:32:23 | 343 | |||
370 | 361 | PRZYTU£A ROBERT | WARSZAWA | POL | 1964 | M50 | 12 | 1 | 01:01:38 (378) | 00:06:49 | 03:14:22 (357) | 02:10:24 (341) | 06:33:13 | 344 | |||
371 | 474 | WIECHNA KRZYSZTOF | £ÓD | POL | 1979 | M35 | 75 | 1 | 00:48:06 (360) | 00:06:16 | 03:13:31 (355) | 02:26:34 (372) | 06:34:27 | 345 | |||
372 | 371 | RECZKO MARIUSZ | MALINOWICE | POL | 1967 | M50 | 13 | 1 | 00:41:15 (285) | 00:05:31 | 02:58:05 (307) | 02:49:53 (380) | 06:34:44 | 346 | |||
373 | 481 | WOJDA DOROTA | GDANSK | COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM | POL | 1970 | K45 | 2 | 2 | 00:49:10 (364) | 00:04:26 | 03:16:59 (362) | 02:26:06 (370) | 06:36:41 | 27 | ||
374 | 299 | NAPIORKOWSKA KAROLINA | KWIDZYN | POL | 1982 | K35 | 7 | 2 | 00:49:35 (366) | 00:04:08 | 03:45:53 (380) | 02:02:45 (320) | 06:42:21 | 28 | |||
375 | 56 | BRZUSZKIEWICZ ZUZANNA | GDAÑSK | POL | 1995 | K18 | 2 | 2 | 00:44:13 (333) | 00:04:47 | 03:31:18 (376) | 02:23:48 (367) | 06:44:06 | 29 | |||
376 | 67 | CIECIERSKI RAFAL | MALONE, WI | USA | 1973 | M45 | 46 | 1 | 00:46:56 (356) | 00:06:43 | 03:23:31 (369) | 02:30:07 (374) | 06:47:17 | 347 | |||
377 | 298 | NAJDER JACEK | KONSTANCIN- JEZIORNA | POL | 1960 | M55 | 8 | 1 | 00:51:59 (374) | 00:10:36 | 03:08:40 (342) | 02:38:20 (376) | 06:49:35 | 348 | |||
378 | 235 | KUZAK KAMIL | KLÊCZANY | HST | POL | 1992 | M25 | 38 | 1 | 00:54:46 (376) | 00:03:54 | 03:29:08 (373) | 02:24:07 (368) | 06:51:55 | 349 | ||
379 | 280 | MICHALAK BOGU | SZCZECIN | SMT SZCZECIN | POL | 1972 | M45 | 47 | 1 | 00:44:05 (332) | 00:07:13 | 03:35:25 (379) | 02:32:25 (375) | 06:59:08 | 350 | ||
380 | 131 | GRZELAK MICHAL | WARSZAWA | 3T - TEA TIME TEAM | POL | 1963 | M55 | 9 | 1 | 00:47:23 (358) | 00:05:56 | 03:30:18 (374) | 02:39:30 (378) | 07:03:07 | 351 | ||
381 | 319 | ORZEL ADAM | BIA£YSTOK | POL | 1968 | M50 | 14 | 1 | 01:15:09 (379) | 00:07:24 | 03:23:36 (370) | 02:19:40 (363) | 07:05:49 | 352 | |||
382 | 324 | PALUS MALGORZATA | PIAECZNO | POL | 1976 | K40 | 6 | 2 | 00:51:20 (371) | 00:04:58 | 03:32:31 (377) | 02:39:08 (377) | 07:07:57 | 30 | |||
383 | 3 | NAJMOWICZ PAWE£ | OLSZTYN | TRI NEGU | POL | 1993 | M25 | 1 | 00:25:32 | 00:01:42 | 02:45:48 | DNF | |||||
384 | 500 | ZIÊBA MARCIN | WARSZAWA | KUNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | M40 | 1 | 00:32:24 | 00:02:08 | 03:03:27 | DNF | |||||
385 | 416 | STAWARZ JAKUB | POZNAÑ | SAUERLAND | POL | 1986 | M30 | 1 | 00:37:04 | 00:03:54 | 03:10:01 | DNF | |||||
386 | 101 | FILIPOWICZ GRZEGORZ | GDYNIA | FORFUTURE | POL | 1966 | M50 | 1 | 00:43:56 | 00:06:56 | 03:51:40 | DNF | |||||
387 | 135 | HERMANOWICZ ADAM | STUDZIANKI | NADAKTYWNI | POL | 1976 | M40 | 1 | 00:37:23 | 00:03:54 | 04:18:38 | DNF | |||||
388 | 409 | SOCHA TOMASZ | GDAÑSK | SPORTEVO | POL | 1980 | M35 | 1 | 00:50:34 | 00:06:20 | 04:35:32 | DNF | |||||
389 | 6 | TYCZYÑSKI JACEK | G£OGÓW | TRINERGY / U JÊDRUSIA TRICLUB | POL | 1996 | M18 | 1 | 00:26:39 | 00:02:00 | DNF | ||||||
390 | 412 | SOSNOWSKA ALEKSANDRA | WARSZAWA | TRINERGY | POL | 1982 | K35 | 2 | 00:30:14 | 00:04:02 | DNF | ||||||
391 | 511 | ANDROSZ KRZYSZTOF | GDYNIA | CTS CZAJA TRAINING SYSTEM | POL | 1989 | M25 | 1 | 00:30:40 | 00:02:28 | DNF | ||||||
392 | 64 | CHYLEK WOJCIECH | KRAKÓW | £UCZANOWICE KRAKÓW | POL | 1982 | M35 | 1 | 00:30:48 | 00:02:07 | DNF | ||||||
393 | 5 | SPALENIAK TOMASZ | DOBRZEWINO | ENDURE TEAM | POL | 1990 | M25 | 1 | 00:30:51 | 00:02:11 | DNF | ||||||
394 | 234 | KURYJ MAREK | KRAKÓW | RCI KRAKÓW | POL | 1978 | M40 | 1 | 00:31:05 | 00:03:12 | DNF | ||||||
395 | 47 | BORKO CEZARY | OLSZTYN | NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1973 | M45 | 1 | 00:31:14 | 00:02:02 | DNF | ||||||
396 | 343 | FORMELA DANIEL | PSZCZÓ£KI | KM SPORT PRO TEAM | POL | 1986 | M30 | 1 | 00:31:54 | 00:02:22 | DNF | ||||||
397 | 448 | TARGONI PAWE£ | FRYDEK | NIE MA NIE MOGÊ ;) | POL | 1976 | M40 | 1 | 00:32:10 | 00:02:36 | DNF | ||||||
398 | 459 | TWAROWSKI MICHA£ | STRASZYN | JEPPESEN / TRISPACE | POL | 1973 | M45 | 1 | 00:32:12 | 00:02:03 | DNF | ||||||
399 | 52 | BRODOWSKI DOMINIK | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1982 | M35 | 1 | 00:34:10 | 00:02:59 | DNF | |||||||
400 | 109 | GARDENER JACEK | £OWICZ | LKS VICTORIA ZABOSTÓW | POL | 1964 | M50 | 1 | 00:34:46 | 00:04:09 | DNF | ||||||
401 | 260 | £YSKANOWSKI MARCIN | GDAÑSK | CTS CZAJATRENINGSYSTEM | POL | 1978 | M40 | 1 | 00:35:01 | 00:02:19 | DNF | ||||||
402 | 225 | KUC MONIKA | KRAKÓW | CTS CZAJA TRAINING SYSTEM | POL | 1980 | K35 | 2 | 00:35:37 | DNF | |||||||
403 | 330 | PATALON PIOTR | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | ORKAMASTERS I£AWA | POL | 1969 | M45 | 1 | 00:36:07 | 00:02:36 | DNF | ||||||
404 | 389 | SALINSKI MICHAL | KWIDZYN | POL | 1983 | M35 | 1 | 00:36:55 | 00:02:42 | DNF | |||||||
405 | 455 | TRAWCZYÑSKI JACEK | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1969 | M45 | 1 | 00:37:28 | 00:02:35 | DNF | ||||||
406 | 428 | SZAFRAÑSKI MICHA£ | KATOWICE | POL | 1978 | M40 | 1 | 00:38:00 | 00:06:17 | DNF | |||||||
407 | 472 | WENGERSKI ROBERT | MA£A NIESZAWKA | ROWERY KWIATKOWSKI TEAM | POL | 1968 | M50 | 1 | 00:38:38 | 00:04:01 | DNF | ||||||
408 | 154 | JANKOWSKI ADAM | GRUDZI¥DZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZI¥DZ | POL | 1975 | M40 | 1 | 00:40:25 | 00:04:50 | DNF | ||||||
409 | 279 | MʯYÑSKI PIOTR | WARSZAWA | POL | 1979 | M35 | 1 | 00:40:40 | 00:05:29 | DNF | |||||||
410 | 87 | DOBKOWSKI KAMIL | GDAÑSK | SPORTEVO | POL | 1981 | M35 | 1 | 00:41:11 | 00:03:27 | DNF | ||||||
411 | 162 | J¥CZYK MAGDALENA | PARKOSZOWICE | TRIATHLON X-TEAM | POL | 1980 | K35 | 2 | 00:43:50 | 00:03:08 | DNF | ||||||
412 | 291 | MISZTELA TOMASZ | S£UPNO | PTT DELTA | POL | 1966 | M50 | 1 | 00:48:22 | 00:05:04 | DNF | ||||||
413 | 84 | DÊBOWSKA ANNA | GDAÑSK | COMPLEXSPORT | POL | 1973 | K45 | 2 | 00:53:55 | 00:04:15 | DNF | ||||||
414 | 46 | BONIEWSKI KAMIL | GLINOJECK | TATA TEAM | POL | 1986 | M30 | 1 | 00:55:02 | 00:06:39 | DNF | ||||||
415 | 275 | MATUSZEWSKI DARIUSZ | WARSZAWA | £OMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA TRI | POL | 1967 | M50 | 1 | 00:59:58 | 00:06:41 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | LIS ŁUKASZ | LUBLIN | TRICLUB | POL | 1986 | M30 | 1 | 1 | 00:09:22 (3) | 00:01:30 | 00:30:19 (9) | 00:01:08 | 00:16:37 (4) | 00:58:56 | 1 | ||
2 | 1 | TRACZYK PAWEL | SUSZ | TRI TEAM RUMIA | POL | 1979 | M35 | 1 | 1 | 00:09:23 (4) | 00:01:38 | 00:29:13 (3) | 00:01:24 | 00:17:20 (12) | 00:58:58 | 2 | ||
3 | 182 | KARAŚ SEBASTIAN | WARSZAWA | TEAM KARAŚ | POL | 1991 | M25 | 1 | 1 | 00:08:51 (1) | 00:01:35 | 00:29:08 (2) | 00:01:25 | 00:18:07 (32) | 00:59:06 | 3 | ||
4 | 386 | RUCIŃSKI JAKUB | SOPOT | BIKE U UP- EUROPELL | POL | 1975 | M40 | 1 | 2 | 00:12:23 (81) | 00:01:53 | 00:27:53 (1) | 00:01:21 | 00:16:44 (5) | 01:00:14 | 4 | ||
5 | 377 | PRZYMUSINSKI FILIP | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ | POL | 1983 | M35 | 2 | 1 | 00:09:38 (5) | 00:01:34 | 00:30:48 (20) | 00:01:12 | 00:17:06 (9) | 01:00:17 | 5 | ||
6 | 203 | DOMAGAŁA TOMASZ | WOLA RZĘDZIŃSKA | CITYZEN | POL | 1988 | M30 | 2 | 1 | 00:10:35 (16) | 00:01:39 | 00:29:37 (6) | 00:01:13 | 00:17:18 (11) | 01:00:21 | 6 | ||
7 | 2 | PIKORSKI DOMINIK | ZABRZE | TRIDIVISION TRIATHLON TEAM | POL | 1993 | M25 | 2 | 1 | 00:10:33 (15) | 00:01:28 | 00:30:16 (8) | 00:01:20 | 00:17:07 (10) | 01:00:44 | 7 | ||
8 | 6 | TOMCZAK MARCIN | POZNAŃ | GVT BMC | POL | 1985 | M30 | 3 | 1 | 00:10:41 (18) | 00:01:45 | 00:29:29 (5) | 00:01:19 | 00:17:39 (19) | 01:00:53 | 8 | ||
9 | 508 | ZALEWSKI IGOR | WŁOCŁAWEK | TRIATHLON CLUB WROCŁAW | POL | 1993 | M25 | 3 | 1 | 00:09:56 (7) | 00:01:52 | 00:31:14 (29) | 00:01:19 | 00:16:58 (7) | 01:01:19 | 9 | ||
10 | 317 | NAWRACAJ MICHAŁ | JAWOR | AJAN IRON TEAM JAWOR | POL | 1986 | M30 | 4 | 1 | 00:10:52 (23) | 00:01:45 | 00:30:45 (18) | 00:01:10 | 00:16:57 (6) | 01:01:30 | 10 | ||
11 | 481 | WĄSOWSKI RAFAŁ | GDAŃSK | POL | 1990 | M25 | 4 | 1 | 00:10:19 (10) | 00:01:39 | 00:30:23 (11) | 00:01:18 | 00:17:55 (25) | 01:01:34 | 11 | |||
12 | 8 | KUBIŃSKI JAKUB | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM | POL | 1987 | M30 | 5 | 1 | 00:10:46 (20) | 00:01:32 | 00:30:19 (10) | 00:01:15 | 00:17:43 (20) | 01:01:34 | 12 | ||
13 | 262 | LISIEŃSKI MICHAŁ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | POL | 1987 | M30 | 6 | 1 | 00:10:11 (8) | 00:01:39 | 00:30:24 (12) | 00:01:20 | 00:18:02 (29) | 01:01:36 | 13 | ||
14 | 5 | PIEKARSKI RAFAŁ | OPOCZNO | HUROM TRI TEAM | POL | 1996 | M18 | 1 | 1 | 00:10:45 (19) | 00:01:40 | 00:31:44 (37) | 00:01:13 | 00:16:31 (3) | 01:01:54 | 14 | ||
15 | 336 | OWCZAREK KRZYSZTOF | CZESTOCHOWA | POL | 1992 | M25 | 5 | 1 | 00:10:24 (13) | 00:01:36 | 00:31:00 (25) | 00:01:15 | 00:17:50 (23) | 01:02:05 | 15 | |||
16 | 208 | KOSIOR MICHAŁ | ŁÓDŹ | KS CELIRONMAN S.A. | POL | 1992 | M25 | 6 | 1 | 00:11:14 (36) | 00:01:44 | 00:31:03 (26) | 00:01:10 | 00:17:29 (14) | 01:02:40 | 16 | ||
17 | 541 | RESZKE PAWEŁ | WEJHEROWO | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 1985 | M30 | 7 | 1 | 00:11:54 (61) | 00:01:34 | 00:30:44 (17) | 00:01:33 | 00:17:02 (8) | 01:02:48 | 17 | ||
18 | 107 | FIJAŁKOWSKI MATEUSZ | ŁÓDŹ | KS CELIRONMAN S.A. | POL | 1990 | M25 | 7 | 1 | 00:11:01 (28) | 00:01:40 | 00:31:00 (24) | 00:01:19 | 00:17:52 (24) | 01:02:52 | 18 | ||
19 | 328 | OLEJNIK BARTOSZ | OPOCZNO | 1993 | POL | 1993 | M25 | 8 | 1 | 00:11:59 (65) | 00:01:42 | 00:30:27 (13) | 00:01:14 | 00:17:33 (17) | 01:02:55 | 19 | ||
20 | 287 | MARCINIAK MICHAŁ | SKÓRZEWO | UKS CITYZEN_/BE3 | POL | 1983 | M35 | 3 | 1 | 00:11:41 (52) | 00:01:45 | 00:30:29 (14) | 00:01:13 | 00:17:49 (22) | 01:02:58 | 20 | ||
21 | 407 | SĘCZKOWSKI ALEKSANDER | KOZIEGŁOWY | UKS CITYZEN_/BE3 | POL | 1995 | M18 | 2 | 1 | 00:09:40 (6) | 00:01:46 | 00:30:47 (19) | 00:01:25 | 00:19:28 (81) | 01:03:07 | 21 | ||
22 | 15 | BEREZA ŁUKASZ | KATOWICE | POL | 1994 | M18 | 3 | 1 | 00:11:27 (48) | 00:01:36 | 00:31:21 (31) | 00:01:09 | 00:18:04 (30) | 01:03:37 | 22 | |||
23 | 427 | STANISZEWSKI KRZYSZTOF | MALBORK | SPORTEVO | POL | 1986 | M30 | 8 | 1 | 00:11:44 (55) | 00:01:39 | 00:31:25 (32) | 00:01:14 | 00:17:37 (18) | 01:03:39 | 23 | ||
24 | 165 | JASIŃSKI JAKUB | KRAKÓW | GO RIDE RACING TEAM | POL | 1987 | M30 | 9 | 1 | 00:09:20 (2) | 00:01:46 | 00:32:12 (51) | 00:01:30 | 00:18:52 (51) | 01:03:40 | 24 | ||
25 | 9 | POPŁAWSKI JAN | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | TRI ALON 42 | POL | 1993 | M25 | 9 | 1 | 00:11:10 (33) | 00:01:38 | 00:33:22 (98) | 00:01:15 | 00:16:27 (2) | 01:03:52 | 25 | ||
26 | 511 | ZARZECKI ADRIAN | WARSZAWA | SBR TEAM | POL | 1987 | M30 | 10 | 1 | 00:10:46 (21) | 00:01:48 | 00:32:38 (66) | 00:01:20 | 00:17:21 (13) | 01:03:54 | 26 | ||
27 | 55 | BROCKI ROBERT | MANNHEIM | TSG MAXDORF | GER | 1980 | M35 | 4 | 1 | 00:11:32 (50) | 00:02:01 | 00:31:13 (28) | 00:01:03 | 00:18:08 (33) | 01:03:57 | 27 | ||
28 | 501 | WYSŁOUCH MICHAŁ | GDAŃSK | F3TEAM | POL | 1984 | M30 | 11 | 1 | 00:11:58 (64) | 00:01:40 | 00:32:04 (47) | 00:01:19 | 00:17:29 (15) | 01:04:30 | 28 | ||
29 | 87 | DOLEGA SZYMON | GDAŃSK WRZESZCZ | SPORTEVO | POL | 1985 | M30 | 12 | 1 | 00:11:04 (30) | 00:01:39 | 00:32:40 (67) | 00:01:12 | 00:17:59 (27) | 01:04:35 | 29 | ||
30 | 44 | BIEGAŁA MAREK | GDANSK | BIKE U UP - EUROPELL | POL | 1984 | M30 | 13 | 1 | 00:13:28 (141) | 00:01:55 | 00:29:22 (4) | 00:01:19 | 00:18:33 (45) | 01:04:36 | 30 | ||
31 | 51 | BOGDANOWICZ DOMINIK | WARSZAWA | AZS AWF WARSZAWA | POL | 1995 | M18 | 4 | 1 | 00:11:11 (34) | 00:01:50 | 00:32:36 (64) | 00:01:28 | 00:17:31 (16) | 01:04:37 | 31 | ||
32 | 10 | SOBOTA KRZYSZTOF | OBORNIKI | SKS OBORNIKI | POL | 2000 | M18 | 5 | 1 | 00:10:57 (26) | 00:01:45 | 00:31:44 (36) | 00:01:14 | 00:19:09 (66) | 01:04:49 | 32 | ||
33 | 494 | WOSTAL ALEKSANDER | SZPROTAWA | GVT | POL | 1992 | M25 | 10 | 1 | 00:12:42 (98) | 00:01:48 | 00:33:09 (86) | 00:01:10 | 00:16:09 (1) | 01:04:58 | 33 | ||
34 | 168 | JĘDRYCZKA PIOTR | GDYNIA | TOPACTIVE | POL | 1993 | M25 | 11 | 1 | 00:10:39 (17) | 00:01:38 | 00:32:34 (61) | 00:01:20 | 00:18:47 (50) | 01:04:58 | 34 | ||
35 | 7 | DOWBOR MACIEJ | WARSZAWA | DEKADE MEDIA SP.J | POL | 1978 | M40 | 2 | 2 | 00:11:20 (41) | 00:01:54 | 00:31:03 (27) | 00:01:25 | 00:19:16 (72) | 01:04:59 | 35 | ||
36 | 16 | JANIAK PAWEŁ | SIEDLCE | TRIATHLON SIEDLCE CLUB | POL | 1980 | M35 | 5 | 1 | 00:12:38 (95) | 00:01:45 | 01:05:01 | 36 | |||||
37 | 254 | LEWANDOWSKI IGOR | ŁÓDŹ | CTS | POL | 1989 | M25 | 12 | 1 | 00:11:07 (31) | 00:01:32 | 00:32:58 (80) | 00:01:25 | 00:18:14 (34) | 01:05:16 | 37 | ||
38 | 404 | SEBASTIANOWICZ GRZEGORZ | PŁOCK | PTT DELTA | POL | 1988 | M30 | 14 | 1 | 00:12:09 (72) | 00:01:52 | 00:31:58 (44) | 00:01:22 | 00:18:04 (31) | 01:05:25 | 38 | ||
39 | 136 | GROBELNY PAWEŁ | POZNAŃ | UKS CITYZEN / BE3 | POL | 1995 | M18 | 6 | 1 | 00:11:08 (32) | 00:01:52 | 00:30:56 (21) | 00:01:40 | 00:20:01 (110) | 01:05:37 | 39 | ||
40 | 137 | GRODZKI MAREK | GDAŃSK | CTS CZAJA TRAINING SYSTEM | POL | 1975 | M40 | 3 | 2 | 00:12:35 (92) | 00:02:19 | 00:30:13 (7) | 00:01:23 | 00:19:16 (71) | 01:05:46 | 40 | ||
41 | 91 | DRABIŃSKI MARIUSZ | JAWORZNO | KB MCKIS JAWORZNO | POL | 1989 | M25 | 13 | 1 | 00:12:01 (67) | 00:01:41 | 00:31:47 (39) | 00:01:18 | 00:19:04 (61) | 01:05:51 | 41 | ||
42 | 437 | SUFRANOWICZ TOMASZ | DĄBROWA GÓRNICZA | TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 2001 | M16 | 1 | 1 | 00:10:26 (14) | 00:01:23 | 00:32:34 (60) | 00:01:21 | 00:20:14 (120) | 01:05:57 | 42 | ||
43 | 143 | GRYGLIK TOMASZ | RUDZICZKA | POL | 1978 | M40 | 4 | 2 | 00:13:19 (131) | 00:01:36 | 00:30:59 (23) | 00:01:54 | 00:18:14 (35) | 01:06:03 | 43 | |||
44 | 267 | LITWINIUK PIOTR | WARSZAWA | SPLIT TRIATHLON TEAM | POL | 1983 | M35 | 6 | 1 | 00:12:04 (69) | 00:01:44 | 00:31:39 (35) | 00:01:18 | 00:19:20 (74) | 01:06:06 | 44 | ||
45 | 316 | NAPIÓRKOWSKI JAKUB | WŁOCŁAWEK | LUFT TRI TEAM | POL | 1991 | M25 | 14 | 1 | 00:12:41 (96) | 00:01:45 | 00:32:43 (70) | 00:01:16 | 00:17:47 (21) | 01:06:12 | 45 | ||
46 | 106 | FIGURSKI CEZARY | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY | POL | 1966 | M50 | 1 | 2 | 00:11:20 (42) | 00:01:52 | 00:33:16 (93) | 00:01:27 | 00:18:17 (38) | 01:06:12 | 46 | ||
47 | 341 | PACZKOWSKI RAFAŁ | POZNAŃ | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1982 | M35 | 7 | 1 | 00:11:19 (40) | 00:01:47 | 00:32:54 (78) | 00:01:12 | 00:19:03 (60) | 01:06:15 | 47 | ||
48 | 485 | WINCZEWSKI MACIEJ | MARZĘCINO | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2000 | M18 | 7 | 1 | 00:10:55 (25) | 00:01:36 | 00:33:30 (105) | 00:01:19 | 00:19:22 (75) | 01:06:42 | 48 | ||
49 | 473 | WALIŃSKI MIKOŁAJ | ELBLĄG | EET ELBLĄG | POL | 1978 | M40 | 5 | 2 | 00:11:55 (62) | 00:01:53 | 00:31:26 (33) | 00:01:42 | 00:19:51 (101) | 01:06:47 | 49 | ||
50 | 40 | BEDNARCZYK TOMASZ | LĘBORK | POL | 1987 | M30 | 15 | 1 | 00:11:26 (47) | 00:02:03 | 00:33:07 (85) | 00:01:36 | 00:18:40 (47) | 01:06:52 | 50 | |||
51 | 17 | PALIŃSKI MACIEJ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2000 | M18 | 8 | 1 | 00:11:45 (56) | 00:01:26 | 00:33:13 (90) | 00:01:19 | 00:19:11 (67) | 01:06:54 | 51 | ||
52 | 26 | SKOLASIŃSKI RADEK | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2000 | M18 | 9 | 1 | 00:10:20 (11) | 00:01:38 | 00:33:40 (110) | 00:01:19 | 00:20:06 (113) | 01:07:03 | 52 | ||
53 | 521 | ZIĘBA MARCIN | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | M40 | 6 | 2 | 00:12:26 (83) | 00:01:53 | 00:32:11 (50) | 00:01:32 | 00:19:08 (65) | 01:07:10 | 53 | ||
54 | 250 | LEMKE KRZYSZTOF | GDYNIA | GDYŃSKI TRIATHLON | POL | 1977 | M40 | 7 | 2 | 00:13:35 (149) | 00:01:55 | 00:31:53 (42) | 00:01:23 | 00:18:24 (41) | 01:07:10 | 54 | ||
55 | 39 | BĄK MAREK | TARNOWSKIE GÓRY | POL | 1973 | M45 | 1 | 2 | 00:13:19 (132) | 00:01:52 | 00:30:58 (22) | 00:01:32 | 00:19:36 (87) | 01:07:17 | 55 | |||
56 | 12 | KURYJ MAREK | KRAKÓW | RCI KRAKÓW | POL | 1978 | M40 | 8 | 2 | 01:07:18 | 56 | |||||||
57 | 546 | PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIR | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1979 | M35 | 8 | 1 | 00:12:48 (104) | 00:01:52 | 00:32:40 (68) | 00:01:20 | 00:18:46 (49) | 01:07:26 | 57 | ||
58 | 220 | KRAWCZYK KACPER | BEŁCHATÓW | RAJSPORT ACTIVE POMARAŃCZOWA POMOC | POL | 1998 | M18 | 10 | 1 | 00:12:36 (94) | 00:02:15 | 00:31:26 (34) | 00:01:52 | 00:19:24 (78) | 01:07:33 | 58 | ||
59 | 279 | MACIESZ PIOTR | WARSZAWA | AXEL TREK | POL | 1973 | M45 | 2 | 2 | 00:13:25 (138) | 00:02:18 | 00:30:31 (15) | 00:01:45 | 00:19:34 (85) | 01:07:33 | 59 | ||
60 | 413 | SKOWRON TOMASZ | NOWY SĄCZ | WM TRISELF | POL | 1996 | M18 | 11 | 1 | 00:10:59 (27) | 00:01:52 | 00:35:24 (164) | 00:01:24 | 00:18:00 (28) | 01:07:40 | 60 | ||
61 | 99 | DUPLICKI KAMIL | WARSZAWA | WARSAW MASTER TEAM | POL | 1981 | M35 | 9 | 1 | 00:13:21 (134) | 00:01:54 | 00:32:21 (55) | 00:01:48 | 00:18:17 (37) | 01:07:41 | 61 | ||
62 | 150 | IDKOWIAK MARCIN | MOSINA KROSINKO | KS IDMAR RACING TEAM | POL | 1976 | M40 | 9 | 2 | 00:14:02 (166) | 00:01:53 | 00:31:53 (43) | 00:01:27 | 00:18:29 (42) | 01:07:44 | 62 | ||
63 | 266 | LITWINIUK KRZYSZTOF | OLSZTYN | UKS TRS SUSZ/KRISS COACHING | POL | 1980 | M35 | 10 | 1 | 00:12:52 (106) | 00:01:49 | 00:31:49 (41) | 00:01:31 | 00:19:44 (94) | 01:07:46 | 63 | ||
64 | 50 | BŁASZCZYK MARCIN | KRAKÓW | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | POL | 1979 | M35 | 11 | 1 | 00:12:20 (78) | 00:01:46 | 00:32:22 (56) | 00:01:32 | 00:19:47 (95) | 01:07:47 | 64 | ||
65 | 129 | GÓRNICKI MARCIN | WARSZAWA | GO SPORT AK-SPED TEAM | POL | 1988 | M30 | 16 | 1 | 00:12:34 (88) | 00:02:09 | 00:32:07 (48) | 00:01:51 | 00:19:06 (63) | 01:07:47 | 65 | ||
66 | 237 | KURCZEWSKI KAMIL | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM | POL | 1988 | M30 | 17 | 1 | 00:12:20 (77) | 00:01:58 | 00:32:46 (73) | 00:01:37 | 00:19:14 (69) | 01:07:55 | 66 | ||
67 | 240 | KWIATKOWSKI FILIP | BYDGOSZCZ | POL | 2000 | M18 | 12 | 1 | 00:12:01 (68) | 00:01:51 | 00:32:59 (81) | 00:01:35 | 00:19:35 (86) | 01:08:00 | 67 | |||
68 | 255 | LIBERADZKI MICHAŁ | POZNAŃ | UKS CITYZEN_/BE3 | POL | 1992 | M25 | 15 | 1 | 00:10:13 (9) | 00:01:51 | 00:34:03 (121) | 00:01:23 | 00:20:32 (135) | 01:08:02 | 68 | ||
69 | 402 | SARBIEWSKI DARIUSZ | BARTĄG | POL | 1974 | M40 | 10 | 2 | 00:13:01 (114) | 00:02:22 | 00:32:00 (46) | 00:01:25 | 00:19:23 (76) | 01:08:11 | 69 | |||
70 | 548 | PERNAK PIOTR | WARSZAWA | SKITEAM.PL | POL | 1970 | M45 | 3 | 2 | 00:12:43 (99) | 00:02:03 | 00:32:16 (52) | 00:01:49 | 00:19:28 (80) | 01:08:18 | 70 | ||
71 | 82 | DĄBROWSKI ŁUKASZ | PIASTÓW | DĄBKI FAMILY TEAM | POL | 1982 | M35 | 12 | 1 | 00:12:45 (101) | 00:01:49 | 00:32:27 (59) | 00:01:45 | 00:19:51 (99) | 01:08:36 | 71 | ||
72 | 534 | KORNES JANUSZ | SOSNOWIEC | TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1970 | M45 | 4 | 2 | 00:11:45 (57) | 00:02:10 | 00:32:44 (71) | 00:01:34 | 00:20:24 (126) | 01:08:37 | 72 | ||
73 | 85 | DOBOSIK DAMIAN | ELBLĄG | 3ATHLETE-GRUPA WODNA | POL | 1988 | M30 | 18 | 1 | 00:12:58 (110) | 00:02:18 | 00:32:46 (74) | 00:01:43 | 00:18:53 (52) | 01:08:38 | 73 | ||
74 | 171 | JONIO TOMASZ | SZELIGI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | M35 | 13 | 1 | 00:13:04 (118) | 00:01:55 | 00:31:46 (38) | 00:01:44 | 00:20:11 (119) | 01:08:41 | 74 | ||
75 | 227 | KRZEMIŃSKA MARIOLA | KĘDZIERZYN-KOŹLE | LITWIN TRIATHLON TEAM | POL | 1992 | K25 | 1 | 3 | 00:10:52 (24) | 00:01:58 | 00:34:31 (140) | 00:01:24 | 00:20:05 (112) | 01:08:51 | 1 | ||
76 | 54 | BRETT TOMASZ | KOŁO | MLUKS TRIATHLON | POL | 1962 | M55 | 1 | 2 | 00:11:16 (37) | 00:01:52 | 00:34:30 (135) | 00:01:32 | 00:19:41 (90) | 01:08:51 | 75 | ||
77 | 320 | NOWAK WOJCIECH | RUDA ŚLĄSKA | WATAHA TEAM | POL | 1979 | M35 | 14 | 1 | 00:12:30 (86) | 00:02:20 | 00:33:09 (87) | 00:01:37 | 00:19:20 (73) | 01:08:56 | 76 | ||
78 | 79 | CZUBLUN MATEUSZ | WÓLKA KOZODAWSKA | NEON TEAM | POL | 2000 | M18 | 13 | 1 | 00:12:42 (97) | 00:02:28 | 00:33:15 (92) | 00:01:21 | 00:19:13 (68) | 01:08:59 | 77 | ||
79 | 214 | KOWALCZYK TOMASZ | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1972 | M45 | 5 | 2 | 00:13:02 (116) | 00:01:54 | 00:32:49 (75) | 00:01:28 | 00:19:48 (97) | 01:09:01 | 78 | ||
80 | 151 | IGNATOWICZ ANDRZEJ | WARSZAWA | TRUCHT TARCHOMIN TEAM | POL | 1974 | M40 | 11 | 2 | 00:12:45 (102) | 00:01:59 | 00:33:12 (89) | 00:01:37 | 00:19:37 (89) | 01:09:10 | 79 | ||
81 | 420 | SOBOLEWSKI JAKUB | WARSZAWA | BRACTWO BIEGOWE BGK | POL | 1977 | M40 | 12 | 2 | 00:13:26 (140) | 00:02:01 | 00:33:25 (100) | 00:01:25 | 00:18:59 (54) | 01:09:17 | 80 | ||
82 | 343 | PAŁYSA MAREK | DAWIDY BANKOWE | TRI NEGU | POL | 1974 | M40 | 13 | 2 | 00:11:24 (45) | 00:02:16 | 00:31:48 (40) | 00:01:55 | 00:21:56 (205) | 01:09:19 | 81 | ||
83 | 459 | ŚLIWKA PIOTR | SOPOT | SPORTEVO | POL | 1980 | M35 | 15 | 1 | 00:13:54 (159) | 00:01:56 | 00:33:42 (112) | 00:01:19 | 00:18:30 (43) | 01:09:21 | 82 | ||
84 | 519 | ZIELIŃSKI MIROSŁAW | NIEPORĘT | TRI LEVEL | POL | 1990 | M25 | 16 | 1 | 00:11:43 (54) | 00:02:01 | 00:33:21 (97) | 00:01:24 | 00:20:52 (148) | 01:09:21 | 83 | ||
85 | 230 | KUBICZAK JAN | TORUŃ | PARUM CANIS DELTA | POL | 1983 | M35 | 16 | 1 | 00:13:16 (124) | 00:02:14 | 00:34:03 (123) | 00:01:27 | 00:18:22 (40) | 01:09:22 | 84 | ||
86 | 128 | GÓRALSKA ALEKSANDRA | PLUSKI | LABOSPORT TEAM | POL | 1977 | K40 | 1 | 3 | 00:12:26 (82) | 00:02:15 | 00:32:54 (79) | 00:01:39 | 00:20:09 (116) | 01:09:24 | 2 | ||
87 | 355 | PIĘTKA ANDRZEJ | PŁOCK | PTT DELTA | POL | 1975 | M40 | 14 | 2 | 00:14:15 (175) | 00:02:13 | 00:33:29 (103) | 00:01:31 | 00:17:58 (26) | 01:09:26 | 85 | ||
88 | 198 | KOLASA LUKASZ | GDYNIA | POL | 1984 | M30 | 19 | 1 | 00:12:34 (89) | 00:02:00 | 00:31:59 (45) | 00:01:28 | 00:21:35 (184) | 01:09:36 | 86 | |||
89 | 70 | CHYLIŃSKI ADAM | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | ANAL CUNT 1 - OS. TEAM | POL | 1976 | M40 | 15 | 2 | 00:11:18 (38) | 00:02:13 | 00:34:17 (130) | 00:01:26 | 00:20:23 (125) | 01:09:37 | 87 | ||
90 | 114 | GADOMSKA AGNIESZKA | ZIELONA GÓRA | UKS CITYZEN_ /BE3 | POL | 1996 | K18 | 1 | 3 | 00:11:48 (58) | 00:02:00 | 00:35:22 (163) | 00:01:24 | 00:19:06 (62) | 01:09:40 | 3 | ||
91 | 430 | STEFANKIEWICZ JAKUB | ŁÓDŹ | TRUCHT.COM | POL | 1989 | M25 | 17 | 1 | 00:12:35 (91) | 00:01:53 | 00:33:50 (113) | 00:01:24 | 00:20:00 (108) | 01:09:42 | 88 | ||
92 | 536 | KUŚKA ADAM | RYBNIK | AZS AWF KATOWICE/ DECATHLON TEAM | POL | 1992 | M25 | 18 | 1 | 00:14:15 (176) | 00:01:42 | 00:33:29 (104) | 00:01:15 | 00:19:02 (58) | 01:09:44 | 89 | ||
93 | 48 | BLUJ MIKOŁAJ | GDYNIA | POL | 1993 | M25 | 19 | 1 | 00:13:10 (120) | 00:02:40 | 00:32:17 (53) | 00:01:37 | 00:20:01 (109) | 01:09:45 | 90 | |||
94 | 172 | JÓŹWIAK MARCIN | OBERAUDORF | GVT | GER | 1979 | M35 | 17 | 1 | 00:11:39 (51) | 00:02:05 | 00:33:41 (111) | 00:01:27 | 00:21:01 (158) | 01:09:54 | 91 | ||
95 | 284 | NAWROCKI SERGIUSZ | PLUSKI | POL | 1967 | M50 | 2 | 2 | 00:12:30 (87) | 00:02:25 | 00:32:26 (57) | 00:01:42 | 00:20:52 (149) | 01:09:55 | 92 | |||
96 | 41 | BEDNARSKI MICHAŁ | ROSANÓW | PULS TRI TEAM | POL | 1978 | M40 | 16 | 2 | 00:12:45 (100) | 00:02:05 | 00:32:54 (77) | 00:01:34 | 00:20:38 (140) | 01:09:56 | 93 | ||
97 | 81 | DANIELAK ŁUKASZ | WARSZAWA | KK CYKLON WARSZAWA | POL | 1989 | M25 | 20 | 1 | 00:14:44 (203) | 00:02:09 | 00:32:19 (54) | 00:01:22 | 00:19:30 (82) | 01:10:03 | 94 | ||
98 | 77 | CZAJKA KRYSTIAN | ŻORY | POL | 1981 | M35 | 18 | 1 | 00:13:56 (165) | 00:02:00 | 00:33:19 (96) | 00:01:47 | 00:19:03 (59) | 01:10:05 | 95 | |||
99 | 454 | SZYMAŃSKI MACIEJ | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1980 | M35 | 19 | 1 | 00:11:02 (29) | 00:01:31 | 00:34:02 (118) | 00:01:41 | 00:21:54 (203) | 01:10:10 | 96 | ||
100 | 115 | GARBIEC TOMASZ | WARSZAWA | VARSO | POL | 1975 | M40 | 17 | 2 | 00:13:32 (144) | 00:01:53 | 00:33:01 (83) | 00:01:37 | 00:20:08 (114) | 01:10:11 | 97 | ||
101 | 67 | CHMIELEWSKI MICHAŁ | GDAŃSK | DREAM TRI TEAM | POL | 1972 | M45 | 6 | 2 | 00:14:52 (212) | 00:02:15 | 00:32:37 (65) | 00:01:49 | 00:18:38 (46) | 01:10:11 | 98 | ||
102 | 83 | DMOWSKI PIOTR | PIASECZNO | POL | 1985 | M30 | 20 | 1 | 00:14:22 (184) | 00:01:47 | 00:33:34 (107) | 00:01:30 | 00:19:07 (64) | 01:10:20 | 99 | |||
103 | 408 | SIBILSKI DAWID | POZNAŃ | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | M40 | 18 | 2 | 00:11:21 (44) | 00:01:52 | 00:33:22 (99) | 00:01:38 | 00:22:11 (218) | 01:10:24 | 100 | ||
104 | 484 | WILANDT KONRAD | GDYNIA | MILONEK JURATA | POL | 1985 | M30 | 21 | 1 | 00:12:57 (109) | 00:07:12 | 00:30:38 (16) | 00:01:26 | 00:18:20 (39) | 01:10:34 | 101 | ||
105 | 388 | RUTKOWSKI PAWEŁ | OLSZTYN | PERSONALTRIATHLON.PL/TRINEGU | POL | 1979 | M35 | 20 | 1 | 00:12:59 (112) | 00:02:05 | 00:33:18 (95) | 00:01:36 | 00:20:36 (138) | 01:10:34 | 102 | ||
106 | 439 | SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA ALEKSANDRA | GDYNIA | TRIDEA | POL | 1984 | K30 | 1 | 3 | 00:12:10 (73) | 00:02:06 | 00:34:30 (136) | 00:01:43 | 00:20:11 (117) | 01:10:40 | 4 | ||
107 | 221 | KRAWENDA ROBERT | PŁAZA | POL | 1989 | M25 | 21 | 1 | 00:15:15 (229) | 00:02:16 | 00:32:08 (49) | 00:02:06 | 00:19:00 (56) | 01:10:46 | 103 | |||
108 | 242 | KWIECINSKI SEBASTIAN | MŁAWA | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M40 | 19 | 2 | 00:13:33 (147) | 00:01:58 | 00:34:06 (126) | 00:01:50 | 00:19:24 (77) | 01:10:50 | 104 | ||
109 | 417 | SOBAŃSKA IZABELA | DRUŻBICE | POL | 1996 | K18 | 2 | 3 | 00:12:22 (80) | 00:01:58 | 00:34:01 (117) | 00:01:33 | 00:21:05 (164) | 01:11:00 | 5 | |||
110 | 200 | KOŁAKOWSKI MIKOŁAJ | REDA | ENDURE TEAM | POL | 1971 | M45 | 7 | 2 | 00:12:04 (70) | 00:02:37 | 00:33:31 (106) | 00:01:53 | 00:21:02 (160) | 01:11:07 | 105 | ||
111 | 269 | LULIŃSKA KAMILA | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1995 | K18 | 3 | 3 | 00:13:16 (125) | 00:01:34 | 00:35:10 (157) | 00:01:27 | 00:19:50 (98) | 01:11:17 | 6 | ||
112 | 265 | LITAWA JACEK | WARSZAWA | POL | 1970 | M45 | 8 | 2 | 00:13:16 (126) | 00:02:31 | 00:33:35 (108) | 00:01:58 | 00:19:59 (106) | 01:11:19 | 106 | |||
113 | 27 | SIEMIANOWSKI SŁAWEK | SUSZ | UKS TRS - KP SUSZ | POL | 1975 | M40 | 20 | 2 | 00:13:18 (127) | 00:02:04 | 00:33:25 (101) | 00:01:39 | 00:20:56 (153) | 01:11:22 | 107 | ||
114 | 504 | ZABEL PRZEMYSŁAW | TARNOWO PODGÓRNE | POL | 1983 | M35 | 21 | 1 | 01:11:22 | 108 | ||||||||
115 | 489 | WIŚNIEWSKA MAGDALENA | POZNAŃ | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1993 | K25 | 2 | 3 | 00:10:49 (22) | 00:01:38 | 00:36:05 (189) | 00:01:25 | 00:21:31 (183) | 01:11:28 | 7 | ||
116 | 492 | WOLSKI MICHAŁ | SŁUPSK | WOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAM | POL | 1990 | M25 | 22 | 1 | 00:13:14 (122) | 00:02:00 | 00:35:44 (174) | 00:01:25 | 00:19:14 (70) | 01:11:37 | 109 | ||
117 | 364 | PODWYSOCKI MARCIN | WARSZAWA | TRI LEVEL | POL | 1988 | M30 | 22 | 1 | 00:11:11 (35) | 00:02:17 | 00:35:29 (166) | 00:01:35 | 00:21:13 (170) | 01:11:45 | 110 | ||
118 | 512 | ZAWADZAK ZBIGNIEW | WARSZAWA | LUFT TRI TEAM | POL | 1962 | M55 | 2 | 2 | 00:14:50 (210) | 00:02:16 | 00:33:00 (82) | 00:01:46 | 00:19:58 (105) | 01:11:50 | 111 | ||
119 | 97 | DULAS TOMASZ | CHWASZCZYNO | BSI OFFSHORE | POL | 1971 | M45 | 9 | 2 | 00:13:00 (113) | 00:01:58 | 00:33:40 (109) | 00:01:33 | 00:21:49 (198) | 01:12:00 | 112 | ||
120 | 475 | WALKOWIAK MARCIN | SUBKOWY | AGROS-TJ | POL | 1975 | M40 | 21 | 2 | 00:13:55 (162) | 00:01:56 | 00:34:03 (122) | 00:01:41 | 00:20:27 (132) | 01:12:01 | 113 | ||
121 | 18 | DRZEWOSZEWSKI KAMIL | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2000 | M18 | 14 | 1 | 00:11:51 (60) | 00:01:45 | 00:36:44 (222) | 00:01:20 | 00:20:26 (129) | 01:12:06 | 114 | ||
122 | 416 | SKUPIEŃ KONRAD | ŁÓDŹ | KONRADSKUPIENTEAM | POL | 1972 | M45 | 10 | 2 | 00:15:42 (251) | 00:02:15 | 00:32:44 (72) | 00:01:43 | 00:19:42 (92) | 01:12:06 | 115 | ||
123 | 351 | PIEKARSKI MAREK | BYDGOSZCZ | RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZ | POL | 1971 | M45 | 11 | 2 | 00:14:15 (177) | 00:01:52 | 00:34:25 (133) | 00:01:44 | 00:19:51 (102) | 01:12:07 | 116 | ||
124 | 261 | LIPOWSKA MAŁGORZATA | KRAKÓW | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | POL | 1995 | K18 | 4 | 3 | 00:11:18 (39) | 00:01:39 | 00:36:10 (194) | 00:01:37 | 00:21:31 (182) | 01:12:15 | 8 | ||
125 | 29 | WĘGIER ARKADIUSZ | SUSZ | UKS-TRS SUSZ | POL | 1977 | M40 | 22 | 2 | 00:16:39 (309) | 00:01:45 | 00:33:13 (91) | 00:01:41 | 00:19:00 (55) | 01:12:17 | 117 | ||
126 | 60 | BRZEZIŃSKI ŁUKASZ | ŁÓDŹ | POL | 1987 | M30 | 23 | 1 | 00:14:17 (179) | 00:01:55 | 00:34:24 (132) | 00:01:25 | 00:20:25 (127) | 01:12:26 | 118 | |||
127 | 450 | SZTENDEREWICZ RAFAŁ | WŁOCŁAWEK | SPORTEVO | POL | 1977 | M40 | 23 | 2 | 00:14:40 (197) | 00:02:12 | 00:34:31 (138) | 00:01:37 | 00:19:31 (83) | 01:12:31 | 119 | ||
128 | 204 | MICHALAK MICHAŁ | KOSZALIN | DZIKI KOSZALIN | POL | 1983 | M35 | 22 | 1 | 00:13:13 (121) | 00:02:14 | 00:33:03 (84) | 00:01:56 | 00:22:06 (211) | 01:12:32 | 120 | ||
129 | 235 | KUJAWIŃSKI ROBERT | GDAŃSK | SPORTEVO | POL | 1979 | M35 | 23 | 1 | 00:12:21 (79) | 00:02:18 | 00:34:30 (134) | 00:01:58 | 00:21:27 (180) | 01:12:34 | 121 | ||
130 | 11 | SOBUCKI JACEK | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1974 | M40 | 24 | 2 | 00:13:42 (152) | 00:01:55 | 00:33:59 (116) | 00:01:50 | 00:21:09 (169) | 01:12:35 | 122 | ||
131 | 281 | MAGDZIAK ZBIGNIEW | POZNAŃ | EXTREME TEAM OBORNIKI TRIATHLON | POL | 1969 | M45 | 12 | 2 | 00:14:47 (207) | 00:01:50 | 00:34:09 (128) | 00:01:33 | 00:20:17 (124) | 01:12:36 | 123 | ||
132 | 538 | MARCZAK ARKADIUSZ | GRZEBOWILK | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | POL | 1999 | M18 | 15 | 1 | 00:12:06 (71) | 00:01:57 | 00:36:41 (218) | 00:01:58 | 00:20:01 (111) | 01:12:44 | 124 | ||
133 | 141 | GRUSZECKI DAMIAN | GDAŃSK | DREAM TRI TEAM | POL | 1986 | M30 | 24 | 1 | 00:15:33 (243) | 00:01:59 | 00:34:07 (127) | 00:01:35 | 00:19:36 (88) | 01:12:50 | 125 | ||
134 | 68 | CHMIELEWSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON | POL | 1965 | M50 | 3 | 2 | 00:15:38 (246) | 00:01:48 | 00:33:58 (115) | 00:01:45 | 00:19:42 (91) | 01:12:51 | 126 | ||
135 | 522 | ZINIEWICZ ŁUKASZ | MALBORK | WANIEWSKI COUCHING | POL | 1979 | M35 | 24 | 1 | 00:13:30 (142) | 00:02:14 | 00:36:09 (193) | 00:01:38 | 00:19:27 (79) | 01:12:58 | 127 | ||
136 | 301 | MICHNICKI MARCIN | WARSZAWA | EFITNESS.COM | POL | 1975 | M40 | 25 | 2 | 00:13:39 (151) | 00:02:15 | 00:33:27 (102) | 00:01:52 | 00:21:55 (204) | 01:13:08 | 128 | ||
137 | 110 | FREITAG JACEK | STAROGARD GD. | DREAM TRI TEAM | POL | 1990 | M25 | 23 | 1 | 00:13:25 (139) | 00:02:17 | 00:32:51 (76) | 00:02:03 | 00:22:35 (234) | 01:13:11 | 129 | ||
138 | 498 | WRZOCHALSKI ROBERT | GDYNIA | TRIDEA TEAM | POL | 1973 | M45 | 13 | 2 | 00:15:46 (258) | 00:02:08 | 00:32:42 (69) | 00:01:41 | 00:20:58 (155) | 01:13:14 | 130 | ||
139 | 289 | MARZEC ŁUKASZ | DĄBROWA GÓRNICZA | TRIATHLON X-TEAM | POL | 1980 | M35 | 25 | 1 | 00:14:26 (188) | 00:02:18 | 00:35:02 (152) | 00:01:35 | 00:19:59 (107) | 01:13:21 | 131 | ||
140 | 529 | ŁOMNICKI ROBERT | KRAŚNIK | TRIATHLON KRAŚNIK TEAM | POL | 1981 | M35 | 26 | 1 | 00:14:16 (178) | 00:01:48 | 00:35:39 (172) | 00:01:29 | 00:20:14 (121) | 01:13:26 | 132 | ||
141 | 188 | KAWCZYŃSKI PAWEŁ | GDYNIA | TRIDEA TEAM | POL | 1982 | M35 | 27 | 1 | 00:11:21 (43) | 00:02:21 | 00:34:14 (129) | 00:01:48 | 00:23:44 (283) | 01:13:28 | 133 | ||
142 | 285 | MALICKI ADAM | TRUMIEJKI | POL | 1991 | M25 | 24 | 1 | 00:13:04 (117) | 00:02:35 | 00:36:52 (228) | 00:01:26 | 00:19:32 (84) | 01:13:29 | 134 | |||
143 | 179 | KALBARCZYK KAMIL | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2001 | M16 | 2 | 1 | 00:12:49 (105) | 00:01:47 | 00:36:49 (224) | 00:01:16 | 00:21:04 (162) | 01:13:45 | 135 | ||
144 | 206 | KORCZ DANIEL | JAWORZNO | TRIATHLON X-TEAM | POL | 1979 | M35 | 28 | 1 | 00:13:55 (161) | 00:02:22 | 00:34:38 (142) | 00:01:53 | 00:20:59 (157) | 01:13:47 | 136 | ||
145 | 156 | JANKOWSKI DAMIAN | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1986 | M30 | 25 | 1 | 00:13:33 (146) | 00:02:13 | 00:36:20 (200) | 00:01:50 | 00:19:52 (103) | 01:13:48 | 137 | ||
146 | 453 | SZYMAŃSKI ŁUKASZ | OLSZTYN | PERSONAL TRIATHLON | POL | 1979 | M35 | 29 | 1 | 00:14:09 (170) | 00:01:51 | 00:32:26 (58) | 00:02:23 | 00:23:07 (263) | 01:13:56 | 138 | ||
147 | 130 | GÓRSKI ANDRZEJ | LUBAWA | ORKAMASTERS IŁAWA | POL | 1989 | M25 | 25 | 1 | 00:13:18 (128) | 00:02:55 | 00:36:31 (208) | 00:01:31 | 00:19:44 (93) | 01:13:59 | 139 | ||
148 | 506 | ZAJĄC MACIEJ | GDAŃSK | DREAM TRI TEAM | POL | 1981 | M35 | 30 | 1 | 00:12:46 (103) | 00:03:06 | 00:34:49 (148) | 00:01:52 | 00:21:26 (179) | 01:13:59 | 140 | ||
149 | 505 | ZABORNIAK MICHAŁ | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM | POL | 1995 | M18 | 16 | 1 | 00:12:36 (93) | 00:02:37 | 00:36:06 (190) | 00:01:42 | 00:20:58 (156) | 01:13:59 | 141 | ||
150 | 403 | SĄSIADEK CEZARY | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | POL | 1981 | M35 | 31 | 1 | 00:12:19 (76) | 00:02:04 | 00:35:04 (153) | 00:01:56 | 00:22:39 (237) | 01:14:01 | 142 | ||
151 | 45 | BIEŃ MACIEJ | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1975 | M40 | 26 | 2 | 00:12:26 (84) | 00:02:16 | 00:35:02 (151) | 00:01:53 | 00:22:28 (228) | 01:14:04 | 143 | ||
152 | 268 | LOREK KINGA | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 1998 | K18 | 5 | 3 | 00:11:56 (63) | 00:01:40 | 00:37:24 (248) | 00:01:31 | 00:21:36 (188) | 01:14:07 | 9 | ||
153 | 231 | KUCHARSKI ŁUKASZ | ŁÓDŹ | K.S. CELIROMAN S.A. | POL | 1983 | M35 | 32 | 1 | 00:14:20 (181) | 00:01:55 | 00:35:44 (175) | 00:01:38 | 00:20:35 (137) | 01:14:13 | 144 | ||
154 | 212 | KOŚCIESZA PIOTR | OLSZTYN | TRI NEGU | POL | 1986 | M30 | 26 | 1 | 00:14:55 (214) | 00:02:24 | 00:34:30 (137) | 00:02:05 | 00:20:25 (128) | 01:14:19 | 145 | ||
155 | 396 | SACHMATA JACEK | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1990 | M25 | 26 | 1 | 00:13:43 (153) | 00:02:05 | 00:35:06 (154) | 00:01:43 | 00:21:46 (196) | 01:14:23 | 146 | ||
156 | 410 | SIKORA JULITA | LIGOTA PIĘKNA | GVT | POL | 1973 | K45 | 1 | 3 | 00:14:58 (217) | 00:02:10 | 00:34:31 (139) | 00:01:42 | 00:21:02 (161) | 01:14:23 | 10 | ||
157 | 162 | JAROCKA WIOLETA | LEGIONOWO | TRILEVEL | POL | 1985 | K30 | 2 | 3 | 00:14:24 (187) | 00:02:06 | 00:34:46 (146) | 00:01:53 | 00:21:15 (172) | 01:14:24 | 11 | ||
158 | 523 | ZMYŚLONY FRANCISZEK | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2001 | M16 | 3 | 1 | 00:13:23 (136) | 00:02:09 | 00:38:49 (294) | 00:01:46 | 00:18:32 (44) | 01:14:40 | 147 | ||
159 | 152 | IWAN PAWEŁ | GDAŃSK | MAJATEAM | POL | 1982 | M35 | 33 | 1 | 00:14:43 (200) | 00:02:05 | 00:36:49 (226) | 00:02:10 | 00:18:56 (53) | 01:14:43 | 148 | ||
160 | 170 | JONIO KATARZYNA | SZELIGI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | K35 | 1 | 3 | 00:13:54 (160) | 00:02:33 | 00:34:57 (149) | 00:01:51 | 00:21:36 (185) | 01:14:50 | 12 | ||
161 | 216 | KOWALSKI JAROSŁAW | STAROGARD GDAŃSKI | TRI STAROGARD GDAŃSKI | POL | 1974 | M40 | 27 | 2 | 00:15:11 (226) | 00:02:27 | 00:35:06 (155) | 00:01:57 | 00:20:11 (118) | 01:14:51 | 149 | ||
162 | 193 | KLEPACKI TOMASZ | WARSZAWA | KS TRIATHLON RAWA | POL | 1956 | M60 | 1 | 2 | 00:13:23 (137) | 00:02:41 | 00:35:55 (180) | 00:01:40 | 00:21:16 (173) | 01:14:54 | 150 | ||
163 | 286 | MAŁECKI JACEK | MICHALOWICE | NEON TEAM | POL | 1982 | M35 | 34 | 1 | 00:12:56 (108) | 00:02:55 | 00:36:43 (221) | 00:01:45 | 00:20:40 (142) | 01:14:59 | 151 | ||
164 | 335 | OTTO MARTA | GRODZISK MAZ. | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | K35 | 2 | 3 | 00:13:19 (130) | 00:02:06 | 00:36:21 (202) | 00:01:37 | 00:21:40 (190) | 01:15:04 | 13 | ||
165 | 342 | PAJURA ROBERT | GDYNIA | POL | 1986 | M30 | 27 | 1 | 00:15:14 (227) | 00:02:40 | 00:36:53 (229) | 00:02:01 | 00:18:17 (36) | 01:15:05 | 152 | |||
166 | 524 | ZWOLENKIEWICZ WOJCIECH | LONDON | KBW | GBR | 1983 | M35 | 35 | 1 | 00:13:34 (148) | 00:02:29 | 00:32:35 (63) | 00:01:59 | 00:24:29 (308) | 01:15:06 | 153 | ||
167 | 138 | GROSZEWSKI RADOSŁAW | OLSZTYN | ROWERYSPORTOWY.PL | POL | 1976 | M40 | 28 | 2 | 00:12:58 (111) | 00:02:20 | 00:36:35 (212) | 00:01:52 | 00:21:21 (177) | 01:15:07 | 154 | ||
168 | 381 | RADOMIŃSKI TOMASZ | MIŃSK MAZOWIECKI | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | POL | 1974 | M40 | 29 | 2 | 00:14:51 (211) | 00:02:22 | 00:35:19 (161) | 00:01:43 | 00:20:55 (152) | 01:15:10 | 155 | ||
169 | 307 | MOSTEK MARIUSZ | BŁONIE | GOVEGAN! | POL | 1991 | M25 | 27 | 1 | 00:14:55 (215) | 00:02:26 | 00:35:51 (179) | 00:01:56 | 00:20:09 (115) | 01:15:16 | 156 | ||
170 | 194 | KLIMASZYK JAN | ZŁOTNIKI | KS POSNANIA POZNAŃ | POL | 1995 | M18 | 17 | 1 | 00:10:21 (12) | 00:01:36 | 00:39:02 (301) | 00:01:41 | 00:22:39 (238) | 01:15:19 | 157 | ||
171 | 28 | SZAŁKOWSKI TOMASZ | SUSZ | KTS IRONMAN KWIDZYN | POL | 1973 | M45 | 14 | 2 | 00:14:32 (193) | 00:02:07 | 00:34:04 (124) | 00:01:40 | 00:23:02 (260) | 01:15:25 | 158 | ||
172 | 180 | KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA | GDAŃSK | PZU SPORT TEAM / BIKE U UP | POL | 1988 | K30 | 3 | 3 | 00:11:59 (66) | 00:02:37 | 00:38:20 (280) | 00:01:38 | 00:20:55 (151) | 01:15:29 | 14 | ||
173 | 491 | WOLSKI MARCIN | KRAKÓW | WOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAM | POL | 1989 | M25 | 28 | 1 | 00:13:15 (123) | 00:02:30 | 00:36:40 (217) | 00:02:02 | 00:21:04 (163) | 01:15:31 | 159 | ||
174 | 445 | SZŁYK MACIEJ | INOWROCŁAW | SPORT4LIFE | POL | 1975 | M40 | 30 | 2 | 00:14:24 (186) | 00:02:49 | 00:33:54 (114) | 00:02:46 | 00:21:58 (206) | 01:15:51 | 160 | ||
175 | 293 | MAŚKIEWICZ MICHAŁ | IŁAWA | PROSTO PRZED SIEBIE | POL | 1985 | M30 | 28 | 1 | 00:14:36 (195) | 00:01:59 | 00:36:21 (201) | 00:01:34 | 00:21:30 (181) | 01:16:00 | 161 | ||
176 | 71 | CIASTO SEBASTIAN | PRZEZCHLEBIE | POL | 1985 | M30 | 29 | 1 | 00:12:55 (107) | 00:02:40 | 00:35:24 (165) | 00:02:27 | 00:22:40 (239) | 01:16:07 | 162 | |||
177 | 122 | GLAUBERT WERONIKA | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2000 | K18 | 6 | 3 | 00:13:33 (145) | 00:01:46 | 00:37:34 (256) | 00:01:35 | 00:21:44 (194) | 01:16:11 | 15 | ||
178 | 181 | KALINOWSKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | DREAM TRI TEAM | POL | 1975 | M40 | 31 | 2 | 00:11:42 (53) | 00:02:55 | 00:33:17 (94) | 00:02:34 | 00:25:49 (362) | 01:16:17 | 163 | ||
179 | 457 | ŚLEFARSKI JACEK | BYDGOSZCZ | TRIFRIENDS | POL | 1986 | M30 | 30 | 1 | 00:14:42 (199) | 00:03:18 | 00:36:07 (191) | 00:01:46 | 00:20:35 (136) | 01:16:27 | 164 | ||
180 | 428 | STEFANIAK GRZEGORZ | RAWA MAZOWIECKA | K.S. TRIATHLON RAWA | POL | 1978 | M40 | 32 | 2 | 00:17:02 (320) | 00:02:15 | 00:34:40 (143) | 00:01:35 | 00:21:02 (159) | 01:16:34 | 165 | ||
181 | 144 | GUCWA ANDRZEJ | WROCŁAW | GVT | POL | 1993 | M25 | 29 | 1 | 00:17:24 (332) | 00:02:39 | 00:31:18 (30) | 00:01:52 | 00:23:22 (269) | 01:16:35 | 166 | ||
182 | 433 | STOSIK SŁAWOMIR | ROŻENTAL | POL | 1972 | M45 | 15 | 2 | 00:17:39 (345) | 00:03:05 | 00:33:11 (88) | 00:02:53 | 00:19:48 (96) | 01:16:36 | 167 | |||
183 | 109 | FIREK SANDRA | BIELSKO-BIAŁA | TREK BIELSKO-BIAŁA/ FIRE'K TEAM | POL | 1984 | K30 | 4 | 3 | 00:15:50 (260) | 00:02:46 | 00:35:34 (168) | 00:01:50 | 00:20:38 (139) | 01:16:37 | 16 | ||
184 | 354 | PIETRZAK ROMEK | RAKOWNIA | CENTRUM ROWEROWE DSR TEAM | POL | 1963 | M55 | 3 | 2 | 00:15:19 (230) | 00:02:20 | 00:35:59 (185) | 00:02:11 | 00:20:55 (150) | 01:16:44 | 168 | ||
185 | 537 | NIKEL NATALIA | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1997 | K18 | 7 | 3 | 00:12:34 (90) | 00:02:14 | 00:37:39 (259) | 00:01:37 | 00:22:51 (250) | 01:16:55 | 17 | ||
186 | 493 | WOŁYNIEC EMILIA | GOŁDAP | NAJMOWICZ TRIATHLON / ROWERYSPORTOWY.PL | POL | 1983 | K35 | 3 | 3 | 00:15:08 (223) | 00:02:03 | 00:37:11 (240) | 00:01:22 | 00:21:21 (176) | 01:17:05 | 18 | ||
187 | 23 | MISIAK ALICJA | SUSZ | POL | 1993 | K25 | 3 | 3 | 00:15:23 (233) | 00:02:08 | 00:39:27 (321) | 00:01:27 | 00:18:44 (48) | 01:17:08 | 19 | |||
188 | 436 | SUCHOMSKA EWELINA | GDAŃSK | LABOSPORT / TORUS TRIATHLON TEAM | POL | 1978 | K40 | 2 | 3 | 00:15:09 (225) | 00:02:47 | 00:36:32 (209) | 00:01:49 | 00:20:52 (147) | 01:17:09 | 20 | ||
189 | 80 | DANIEL KRZYSZTOF | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | M35 | 36 | 1 | 00:15:39 (247) | 00:02:35 | 00:35:57 (184) | 00:02:36 | 00:20:26 (130) | 01:17:13 | 169 | ||
190 | 4 | KRAKOWSKI JAN | GDYNIA | INVICTUS 3CITY | POL | 1994 | M18 | 18 | 1 | 00:17:07 (324) | 00:02:20 | 00:35:35 (170) | 00:01:35 | 00:20:39 (141) | 01:17:15 | 170 | ||
191 | 119 | GIERES WALDEMAR | PŁOCK | PTT DELTA | POL | 1968 | M50 | 4 | 2 | 00:16:13 (287) | 00:02:06 | 00:35:47 (176) | 00:01:52 | 00:21:21 (175) | 01:17:18 | 171 | ||
192 | 432 | STĘPNIEWSKI SEBASTIAN | WARSZAWA | KLUSKI LENIWE | POL | 1985 | M30 | 31 | 1 | 00:15:03 (219) | 00:03:14 | 00:36:03 (187) | 00:02:12 | 00:20:48 (145) | 01:17:20 | 172 | ||
193 | 330 | OLENDER PAWEŁ | MRĄGOWO/WARSZAWA | CAR4 PARTS - MRĄGOWO | POL | 1977 | M40 | 33 | 2 | 00:15:29 (240) | 00:02:07 | 00:37:08 (236) | 00:01:58 | 00:20:41 (143) | 01:17:23 | 173 | ||
194 | 357 | PIOTROWICZ EWA | GDYNIA | SPORTEVO | POL | 1987 | K30 | 5 | 3 | 00:14:08 (169) | 00:02:19 | 00:36:43 (220) | 00:02:06 | 00:22:18 (220) | 01:17:34 | 21 | ||
195 | 497 | WOŹNIAK JACEK | GDAŃSK | POL | 1980 | M35 | 37 | 1 | 00:14:28 (190) | 00:03:19 | 00:34:46 (147) | 00:02:22 | 00:22:41 (240) | 01:17:36 | 174 | |||
196 | 253 | LEWANDOWSKI ANDRZEJ | KÓRNIK | UAM TRIATHLON POZNAŃ | POL | 1959 | M55 | 4 | 2 | 00:14:14 (174) | 00:02:43 | 00:35:56 (182) | 00:02:01 | 00:22:43 (242) | 01:17:37 | 175 | ||
197 | 490 | WOJTAS STEFAN | CZŁUCHÓW | TRIPAKA PRZECHLEWO | POL | 1979 | M35 | 38 | 1 | 00:16:09 (283) | 00:03:14 | 00:36:15 (197) | 00:02:07 | 00:19:52 (104) | 01:17:37 | 176 | ||
198 | 257 | LIGENZA ZBIGNIEW | PRUSZCZ GDAŃSKI | DREAM TRI TEAM | POL | 1978 | M40 | 34 | 2 | 00:16:35 (305) | 00:02:40 | 00:34:02 (120) | 00:02:15 | 00:22:06 (212) | 01:17:38 | 177 | ||
199 | 175 | KACPERSKI MIROSŁAW | EŁK | PARKRUN EŁK | POL | 1961 | M55 | 5 | 2 | 00:15:22 (232) | 00:02:13 | 00:35:50 (178) | 00:01:59 | 00:22:18 (221) | 01:17:42 | 178 | ||
200 | 518 | ZIELINSKI KRYSTIAN | JAWORZNO | TRIATHLON X-TEAM | POL | 1980 | M35 | 39 | 1 | 00:15:36 (244) | 00:02:12 | 00:36:12 (195) | 00:01:36 | 00:22:09 (214) | 01:17:45 | 179 | ||
201 | 452 | SZYMAŃSKA KATHARINA | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1985 | K30 | 6 | 3 | 00:13:52 (156) | 00:02:15 | 00:36:48 (223) | 00:01:55 | 00:23:00 (258) | 01:17:50 | 22 | ||
202 | 345 | PARACKI TOMASZ | SIERAKOWICE | F3TEAM | POL | 1992 | M25 | 30 | 1 | 00:13:36 (150) | 00:02:48 | 00:36:50 (227) | 00:02:05 | 00:22:32 (230) | 01:17:50 | 180 | ||
203 | 32 | ADAMOWICZ PIOTR | GDAŃSK | DREAM TRI TEAM | POL | 1976 | M40 | 35 | 2 | 00:15:55 (266) | 00:02:23 | 00:35:29 (167) | 00:02:13 | 00:21:51 (199) | 01:17:51 | 181 | ||
204 | 176 | KACZYK ZDZISLAW | WARSZAWA | POL | 1964 | M50 | 5 | 2 | 00:16:37 (306) | 00:02:27 | 00:34:02 (119) | 00:02:00 | 00:22:46 (245) | 01:17:52 | 182 | |||
205 | 116 | GAZARKIEWICZ MICHAŁ | RUMIA | DREAM TRI TEAM | POL | 1977 | M40 | 36 | 2 | 00:15:04 (220) | 00:02:59 | 00:36:26 (206) | 00:01:45 | 00:21:42 (193) | 01:17:56 | 183 | ||
206 | 423 | SOLECKA MAŁGORZATA | WARSZAWA | NEON TEAM | POL | 1974 | K40 | 3 | 3 | 00:14:04 (168) | 00:02:18 | 00:36:03 (188) | 00:02:02 | 00:23:31 (274) | 01:17:58 | 23 | ||
207 | 366 | POŁEĆ ROBERT | IŁAWA | POL | 1976 | M40 | 37 | 2 | 00:14:27 (189) | 00:02:32 | 00:37:19 (246) | 00:01:37 | 00:22:06 (213) | 01:18:01 | 184 | |||
208 | 544 | FALKIEWICZ MAJA | MÜHLACKER | UKS TRS SUSZ | POL | 2002 | K16 | 1 | 3 | 00:11:29 (49) | 00:02:03 | 00:36:39 (216) | 00:01:44 | 00:26:07 (370) | 01:18:02 | 24 | ||
209 | 382 | RANOSZEK ANNA | POZNAŃ | UKS CITYZEN_ / ROWEROWNIA TEAM | POL | 1977 | K40 | 4 | 3 | 00:14:12 (172) | 00:02:32 | 00:37:33 (254) | 00:01:39 | 00:22:10 (215) | 01:18:06 | 25 | ||
210 | 315 | NAPIERACZ MARTA | GDYNIA | ENDURE TEAM | POL | 1979 | K35 | 4 | 3 | 00:15:25 (236) | 00:02:22 | 00:36:15 (198) | 00:01:44 | 00:22:24 (226) | 01:18:10 | 26 | ||
211 | 380 | PUPKA ARTUR | LIGOTA PIĘKNA | GVT | POL | 1964 | M50 | 6 | 2 | 00:14:55 (216) | 00:02:30 | 00:34:45 (145) | 00:02:25 | 00:23:37 (280) | 01:18:13 | 185 | ||
212 | 92 | DRACH-KOWALCZYK KAROLINA | WARSZAWA | WARSAW MASTER TEAM | POL | 1981 | K35 | 5 | 3 | 00:15:54 (264) | 00:02:55 | 00:35:21 (162) | 00:02:13 | 00:21:53 (202) | 01:18:16 | 27 | ||
213 | 213 | KOŚKA TOMASZ | SOPOT | KOLONIA PRABUTY | POL | 1986 | M30 | 32 | 1 | 00:15:43 (254) | 00:03:00 | 00:35:35 (169) | 00:02:08 | 00:21:51 (200) | 01:18:17 | 186 | ||
214 | 20 | KUBACH BARTOSZ | SUSZ | MOBILEK | POL | 1988 | M30 | 33 | 1 | 00:12:11 (74) | 00:02:58 | 00:39:44 (323) | 00:01:48 | 00:21:37 (189) | 01:18:18 | 187 | ||
215 | 495 | WOZNIAK JACEK | RAWA MAZOWIECKA | IRON TEAM | POL | 1967 | M50 | 7 | 2 | 00:15:45 (256) | 00:02:05 | 00:36:13 (196) | 00:01:55 | 00:22:20 (223) | 01:18:18 | 188 | ||
216 | 185 | KAROLEWSKI KRZYSZTOF | OLSZTYN | PSZCZÓŁKOWSKI TEAM / KRISS COACHING | POL | 1982 | M35 | 40 | 1 | 00:16:11 (285) | 00:03:33 | 00:37:14 (242) | 00:02:25 | 00:19:01 (57) | 01:18:23 | 189 | ||
217 | 323 | OBIEDZINSKA ALEKSANDRA | KWIDZYN | KTS IRONMAN | POL | 1977 | K40 | 5 | 3 | 00:13:55 (164) | 00:02:31 | 00:36:24 (204) | 00:02:04 | 00:23:40 (281) | 01:18:35 | 28 | ||
218 | 94 | DRAWC MIECZYSŁAW | GDAŃSK | SPORTEVO | POL | 1962 | M55 | 6 | 2 | 00:17:07 (323) | 00:03:10 | 00:35:56 (181) | 00:02:09 | 00:20:14 (122) | 01:18:35 | 190 | ||
219 | 56 | BROŻ KRZYSZTOF | KOŁO | MTB TRI CLUB | POL | 1976 | M40 | 38 | 2 | 00:14:13 (173) | 00:02:52 | 00:35:08 (156) | 00:01:55 | 00:24:29 (307) | 01:18:36 | 191 | ||
220 | 291 | MASTALERZ KAROL | GDYNIA | GO MARIA ! | POL | 1984 | M30 | 34 | 1 | 00:14:47 (208) | 00:03:04 | 00:35:57 (183) | 00:01:54 | 00:22:56 (255) | 01:18:38 | 192 | ||
221 | 211 | KOŚCIESZA PATRYCJA | OLSZTYN | TRI NEGU/ TWISTER TEAM | POL | 1994 | K18 | 8 | 3 | 00:13:06 (119) | 00:02:04 | 00:38:30 (286) | 00:01:44 | 00:23:25 (271) | 01:18:49 | 29 | ||
222 | 528 | ŻYLEWICZ MATEUSZ | GDAŃSK | DREAM TRI TEAM | POL | 1989 | M25 | 31 | 1 | 00:11:25 (46) | 00:02:59 | 00:38:12 (276) | 00:01:55 | 00:24:19 (300) | 01:18:50 | 193 | ||
223 | 132 | GRABARA JAKUB | SMOLNIKI | POL | 1987 | M30 | 35 | 1 | 00:13:22 (135) | 00:03:25 | 00:35:48 (177) | 00:01:57 | 00:24:20 (302) | 01:18:52 | 194 | |||
224 | 500 | WYPYCH KAMIL | OLSZTYN | POL | 1983 | M35 | 41 | 1 | 00:18:10 (360) | 00:02:22 | 00:36:39 (214) | 00:01:51 | 00:19:51 (100) | 01:18:53 | 195 | |||
225 | 31 | ABRACHAM PIOTR | GDYNIA | POL | 1983 | M35 | 42 | 1 | 00:13:48 (155) | 00:03:19 | 00:36:29 (207) | 00:01:53 | 00:23:32 (276) | 01:19:02 | 196 | |||
226 | 448 | SZRAJDA MARCIN | BYDGOSZCZ | TRIFRIENDS | POL | 1983 | M35 | 43 | 1 | 00:16:21 (294) | 00:02:33 | 00:37:09 (238) | 00:02:10 | 00:20:48 (146) | 01:19:02 | 197 | ||
227 | 280 | MACUBA EDYTA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1990 | K25 | 4 | 3 | 00:15:40 (248) | 00:02:15 | 00:37:37 (257) | 00:01:48 | 00:21:42 (192) | 01:19:02 | 30 | ||
228 | 397 | SACHMATA ROBERT | PIASECZNO | KUŻNIA TRATHLONU | POL | 1967 | M50 | 8 | 2 | 00:18:35 (372) | 00:02:28 | 00:34:36 (141) | 00:02:10 | 00:21:14 (171) | 01:19:02 | 198 | ||
229 | 295 | MATUSIAK MIŁOSZ | NOWAKOWO | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2001 | M16 | 4 | 1 | 00:14:10 (171) | 00:02:16 | 00:36:25 (205) | 00:01:47 | 00:24:27 (306) | 01:19:05 | 199 | ||
230 | 509 | ZALEWSKI JAROSŁAW | ELBLAG | OPEN BALANCE GIT ELBLAG | POL | 1986 | M30 | 36 | 1 | 00:14:22 (183) | 00:02:44 | 00:37:37 (258) | 00:01:49 | 00:22:34 (232) | 01:19:05 | 200 | ||
231 | 192 | KIEPUSZEWSKI ADRIAN | GDYNIA | TRIDEA | POL | 1984 | M30 | 37 | 1 | 00:11:50 (59) | 00:02:43 | 00:36:56 (231) | 00:02:18 | 00:25:24 (350) | 01:19:10 | 201 | ||
232 | 148 | HORSTEN PETER | GDANSK | GOYELLO POWER CLUB | POL | 1969 | M45 | 16 | 2 | 00:15:52 (262) | 00:02:41 | 01:19:18 | 202 | |||||
233 | 446 | SZMIDT MIŁOSZ | BRODNICA | POL | 2002 | M16 | 5 | 1 | 00:15:20 (231) | 00:02:15 | 00:35:00 (150) | 00:01:23 | 00:25:23 (349) | 01:19:21 | 203 | |||
234 | 389 | RUTYNA DAWID | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1985 | M30 | 38 | 1 | 00:14:40 (198) | 00:03:01 | 00:36:55 (230) | 00:01:52 | 00:22:56 (256) | 01:19:24 | 204 | ||
235 | 300 | MICHAŁOWSKI MATEUSZ | GOŁDAP | JW 4808 | POL | 1992 | M25 | 32 | 1 | 00:14:46 (206) | 00:03:04 | 00:38:59 (297) | 00:01:53 | 00:20:47 (144) | 01:19:29 | 205 | ||
236 | 111 | GABRIEL ŁUKASZ | STAROGARD GDAŃSKI | GABRIEL BROTHERS / TRI STAROGARD | POL | 1980 | M35 | 44 | 1 | 00:15:43 (253) | 00:02:29 | 00:37:49 (264) | 00:01:45 | 00:21:45 (195) | 01:19:31 | 206 | ||
237 | 161 | JARMOŁOWICZ BEATA | GDAŃSK | DREAM TRI TEAM | POL | 1970 | K45 | 2 | 3 | 00:17:33 (342) | 00:02:23 | 00:34:43 (144) | 00:02:09 | 00:22:45 (243) | 01:19:32 | 31 | ||
238 | 463 | TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW | ELBLAG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 1968 | M50 | 9 | 2 | 00:14:02 (167) | 00:03:14 | 00:37:32 (251) | 00:02:04 | 00:22:41 (241) | 01:19:34 | 207 | ||
239 | 540 | SERWIŃSKI BOGDAN | RZESZÓW | SWIM TRI RZESZÓW | POL | 1974 | M40 | 39 | 2 | 00:16:20 (292) | 00:02:36 | 00:35:18 (160) | 00:02:39 | 00:22:45 (244) | 01:19:38 | 208 | ||
240 | 338 | OZOROWSKI ŁUKASZ | GDANSK | SIMPLY MADE / ZAKLAD ZE 3MIASTO | POL | 1982 | M35 | 45 | 1 | 00:16:14 (288) | 00:03:12 | 00:35:11 (158) | 00:02:14 | 00:22:47 (246) | 01:19:38 | 209 | ||
241 | 201 | KOMOROWSKA-SOŁODOWCZUK KATARZYNA | GDYNIA | POL | 1981 | K35 | 6 | 3 | 00:16:28 (297) | 00:02:25 | 00:38:25 (282) | 00:01:59 | 00:20:28 (133) | 01:19:45 | 32 | |||
242 | 458 | ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW | PASŁĘK | KRAM | POL | 1984 | M30 | 39 | 1 | 00:16:43 (313) | 00:02:49 | 00:35:36 (171) | 00:02:14 | 00:22:23 (225) | 01:19:45 | 210 | ||
243 | 331 | ONICHIMOWSKI PIOTR | DOROTOWO | POL | 1979 | M35 | 46 | 1 | 00:14:47 (209) | 00:02:27 | 00:39:21 (315) | 00:02:03 | 00:21:08 (167) | 01:19:46 | 211 | |||
244 | 350 | PICHLAK PIOTR | GDAŃSK | SPORTEVO | POL | 1960 | M55 | 7 | 2 | 00:17:18 (329) | 00:02:44 | 00:35:40 (173) | 00:01:55 | 00:22:11 (217) | 01:19:48 | 212 | ||
245 | 465 | TOMASZEWSKI JORDAN | BYDGOSZCZ | TRIFRIENDS | POL | 1985 | M30 | 40 | 1 | 00:14:43 (201) | 00:02:39 | 00:37:58 (267) | 00:01:54 | 00:22:34 (233) | 01:19:48 | 213 | ||
246 | 288 | MARKUSZEWSKI WALDEMAR | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1974 | M40 | 40 | 2 | 00:15:03 (218) | 00:02:15 | 00:37:00 (233) | 00:02:10 | 00:23:36 (278) | 01:20:04 | 214 | ||
247 | 297 | MEIER MARKUS | KOŁO | TRI4.PL | POL | 1964 | M50 | 10 | 2 | 00:17:00 (319) | 00:02:09 | 00:37:31 (250) | 00:01:50 | 00:21:36 (187) | 01:20:06 | 215 | ||
248 | 325 | OBRAŁ JOLANTA | KRAKÓW | WWW.PRAWO-PORADY.PL | POL | 1984 | K30 | 7 | 3 | 00:15:28 (239) | 00:02:43 | 00:38:11 (275) | 00:02:11 | 00:21:36 (186) | 01:20:09 | 33 | ||
249 | 438 | SUFRANOWICZ. JERZY | DĄBROWA GÓRNICZA. | TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1954 | M60 | 2 | 2 | 00:13:53 (157) | 00:02:40 | 00:36:01 (186) | 00:01:53 | 00:25:53 (369) | 01:20:20 | 216 | ||
250 | 477 | WARMOWSKI SEWERYN | LĘBORK | DREAM TRI TEAM | POL | 1982 | M35 | 47 | 1 | 00:16:27 (296) | 00:02:55 | 00:32:34 (62) | 00:02:35 | 00:25:49 (361) | 01:20:20 | 217 | ||
251 | 108 | FIREK IWONA | BIELSKO-BIAŁA | FIRE'K TEAM | POL | 1985 | K30 | 8 | 3 | 00:16:02 (275) | 01:20:20 | 34 | ||||||
252 | 510 | ZAŁESKI WOJCIECH | OSTROŁĘKA | POL | 1973 | M45 | 17 | 2 | 00:16:28 (298) | 00:01:59 | 00:37:25 (249) | 00:02:03 | 00:22:32 (231) | 01:20:27 | 218 | |||
253 | 62 | BURANDT MAGDALENA | OLSZTYN | 3 LIFE TEAM | POL | 1980 | K35 | 7 | 3 | 00:16:07 (281) | 00:02:47 | 00:37:42 (260) | 00:02:00 | 00:21:59 (207) | 01:20:35 | 35 | ||
254 | 468 | TRZEBIŃSKI PIOTR | JUSZKOWO | SHAGGYTEAM | POL | 1982 | M35 | 48 | 1 | 00:17:07 (325) | 00:02:47 | 00:35:16 (159) | 00:01:52 | 00:23:34 (277) | 01:20:36 | 219 | ||
255 | 189 | KAZIMIERCZYK ADAM | PŁOCK | PTT DELTA PŁOCK | POL | 1980 | M35 | 49 | 1 | 00:15:14 (228) | 00:03:32 | 00:36:39 (215) | 00:02:05 | 00:23:12 (265) | 01:20:42 | 220 | ||
256 | 455 | SZYPNIK MACIEJ | IŁAWA | ORKAMASTERS IŁAWA | POL | 1972 | M45 | 18 | 2 | 00:16:07 (282) | 00:02:48 | 00:39:25 (317) | 00:01:32 | 00:20:56 (154) | 01:20:48 | 221 | ||
257 | 233 | KUDREWICZ MIREK | GDAŃSK | SILCO | POL | 1964 | M50 | 11 | 2 | 00:15:50 (259) | 00:02:30 | 00:36:38 (213) | 00:01:59 | 00:23:57 (291) | 01:20:54 | 222 | ||
258 | 480 | WĄSIK MARCIN | KRAKÓW | TRIWISE | POL | 1976 | M40 | 41 | 2 | 00:15:28 (238) | 00:02:19 | 00:38:32 (287) | 00:02:33 | 00:22:04 (209) | 01:20:56 | 223 | ||
259 | 283 | MAKOWICZ JÓZEF | ŻARY | SAINT-GOBAIN SQUAD | POL | 1956 | M60 | 3 | 2 | 00:16:39 (310) | 00:03:47 | 00:36:07 (192) | 00:02:02 | 00:22:30 (229) | 01:21:04 | 224 | ||
260 | 163 | JARZĄBEK LINDHOLM ANNA | WARSZAWA | (77346185) TRICLUB, MYBIKE.PL | POL | 1975 | K40 | 6 | 3 | 00:15:54 (265) | 00:02:26 | 00:38:06 (270) | 00:01:45 | 00:22:55 (254) | 01:21:07 | 36 | ||
261 | 378 | PRZYWARA KATARZYNA | SKAWINA | WM TRISELF, OPTIMA SKAWINA | POL | 1988 | K30 | 9 | 3 | 00:13:18 (129) | 00:02:38 | 00:38:40 (289) | 00:01:56 | 00:24:55 (325) | 01:21:26 | 37 | ||
262 | 515 | ZDOBYLAK KRZYSZTOF | LUBAWA | ORKAMASTERS IŁAWA | POL | 1979 | M35 | 50 | 1 | 00:16:00 (272) | 00:03:23 | 00:38:30 (285) | 00:01:38 | 00:22:02 (208) | 01:21:33 | 225 | ||
263 | 294 | MATUSIAK MAŁGORZATA | MILANÓWEK | POL | 1990 | K25 | 5 | 3 | 00:15:55 (267) | 00:03:03 | 00:38:07 (273) | 00:02:25 | 00:22:05 (210) | 01:21:35 | 38 | |||
264 | 63 | BYDLIŃSKI PIOTR | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1974 | M40 | 42 | 2 | 00:14:18 (180) | 00:03:04 | 00:37:16 (244) | 00:02:40 | 00:24:20 (301) | 01:21:37 | 226 | |||
265 | 303 | MISZTELA DARIUSZ | PLOCK | PTT DELTA | POL | 1961 | M55 | 8 | 2 | 00:16:51 (315) | 00:02:38 | 00:37:17 (245) | 00:02:29 | 00:22:23 (224) | 01:21:38 | 227 | ||
266 | 155 | JANCZAK SŁAWOMIR | PSZCZÓŁKI | DREAM TRI TEAM | POL | 1983 | M35 | 51 | 1 | 00:18:08 (358) | 00:02:55 | 00:37:01 (234) | 00:02:03 | 00:21:41 (191) | 01:21:48 | 228 | ||
267 | 346 | PASCHKE ROMAN | GDYNIA | SPORTEVO | POL | 1978 | M40 | 43 | 2 | 00:13:46 (154) | 00:03:16 | 00:41:40 (358) | 00:01:48 | 00:21:19 (174) | 01:21:50 | 229 | ||
268 | 278 | MACHNIKOWSKI JACEK | STAROGARD GDAŃSKI | TRI STAROGARD GDAŃSKI | POL | 1977 | M40 | 44 | 2 | 00:16:44 (314) | 00:02:46 | 00:38:28 (284) | 00:02:06 | 00:21:53 (201) | 01:21:57 | 230 | ||
269 | 545 | ADAMSKI JAROSŁAW | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1970 | M45 | 19 | 2 | 00:17:08 (326) | 00:02:53 | 00:38:41 (290) | 00:01:50 | 00:21:26 (178) | 01:21:58 | 231 | ||
270 | 426 | STANISZEWSKA JOANNA | GDAŃSK | SPORTEVO | POL | 1986 | K30 | 10 | 3 | 00:13:20 (133) | 00:02:27 | 00:40:59 (348) | 00:02:00 | 00:23:23 (270) | 01:22:09 | 39 | ||
271 | 517 | ZIELINSKI HENRYK | KWIDZYN | POL | 1952 | M65 | 1 | 2 | 00:18:09 (359) | 00:02:54 | 00:36:23 (203) | 00:02:21 | 00:22:37 (235) | 01:22:25 | 232 | |||
272 | 419 | SOBOCZYNSKI ADAM | BYDGOSZCZ | POL | 1983 | M35 | 52 | 1 | 00:18:34 (371) | 00:03:33 | 00:36:49 (225) | 00:02:36 | 00:21:05 (165) | 01:22:37 | 233 | |||
273 | 306 | MOROZ GRZEGORZ | SEJNY | POL | 1960 | M55 | 9 | 2 | 00:16:05 (278) | 00:02:27 | 00:39:07 (309) | 00:02:09 | 00:22:51 (251) | 01:22:39 | 234 | |||
274 | 394 | SABA TOMASZ | CHOTOMÓW | TRICLUB | POL | 1974 | M40 | 45 | 2 | 00:14:30 (191) | 00:03:04 | 00:39:15 (310) | 00:02:30 | 00:23:21 (268) | 01:22:40 | 235 | ||
275 | 238 | KUŹMA DOROTA | POZNAŃ | KUŹNIA TRIATHLONU / ENERVIT YOKO XC LIFE TEAM | POL | 1976 | K40 | 7 | 3 | 00:17:29 (336) | 00:02:48 | 00:37:34 (255) | 00:02:00 | 00:22:49 (249) | 01:22:40 | 40 | ||
276 | 33 | AJTEL JAROSŁAW | GDAŃSK | TEAM LETJA | POL | 1976 | M40 | 46 | 2 | 00:14:21 (182) | 00:03:08 | 00:37:06 (235) | 00:02:14 | 00:25:52 (367) | 01:22:41 | 236 | ||
277 | 112 | GABRIEL PATRYK | STAROGARD GDAŃSKI | GABRIEL BROTHERS / TRI STAROGARD GDAŃSKI | POL | 1977 | M40 | 47 | 2 | 00:16:35 (304) | 00:02:39 | 00:38:48 (293) | 00:01:52 | 00:22:49 (248) | 01:22:43 | 237 | ||
278 | 69 | CHUDY ALEKSANDER | WARSZAWA | TRIPASSION TEAM | POL | 1978 | M40 | 48 | 2 | 00:17:34 (344) | 00:02:57 | 00:37:32 (253) | 00:01:44 | 00:22:57 (257) | 01:22:45 | 238 | ||
279 | 96 | DUBIŃSKI BOGDAN | WARSZAWA | LEGIA WARSZAWA | POL | 1953 | M65 | 2 | 2 | 00:15:54 (263) | 00:02:50 | 00:37:13 (241) | 00:02:33 | 00:24:23 (304) | 01:22:53 | 239 | ||
280 | 169 | JĘDRZEJCZAK MACIEJ | WARSZAWA | NEON TEAM | POL | 1953 | M65 | 3 | 2 | 00:15:30 (242) | 00:02:44 | 00:38:07 (274) | 00:01:51 | 00:24:47 (321) | 01:22:59 | 240 | ||
281 | 333 | ORZOŁ KAMIL | GDYNIA | WILD ROE DEER WILIMY | POL | 1983 | M35 | 53 | 1 | 00:18:55 (380) | 00:03:48 | 00:38:27 (283) | 00:01:35 | 00:20:14 (123) | 01:22:59 | 241 | ||
282 | 429 | STEFANIAK LESZEK | GDAŃSK | DREAM TRI TEAM | POL | 1973 | M45 | 20 | 2 | 00:15:26 (237) | 00:03:15 | 00:38:06 (271) | 00:02:00 | 00:24:13 (297) | 01:23:00 | 242 | ||
283 | 398 | SADOWSKA ELŻBIETA | GDAŃSK | SPORTEVO / ACTIVELIFETEAM | POL | 1992 | K25 | 6 | 3 | 00:16:32 (301) | 00:02:48 | 00:37:48 (263) | 00:02:11 | 00:23:46 (284) | 01:23:05 | 41 | ||
284 | 296 | MĄCZYŃSKI CZESŁAW | SŁUPNO | MCBIKE | POL | 1952 | M65 | 4 | 2 | 00:20:40 (421) | 00:02:48 | 00:34:19 (131) | 00:01:58 | 00:23:26 (272) | 01:23:10 | 243 | ||
285 | 205 | KOPIŃSKI JAKUB | STOPNICA | POL | 1991 | M25 | 33 | 1 | 00:17:44 (349) | 00:03:17 | 00:36:33 (210) | 00:02:33 | 00:23:07 (262) | 01:23:14 | 244 | |||
286 | 264 | LISZEWSKI PIOTR | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2000 | M18 | 19 | 1 | 00:15:51 (261) | 00:02:02 | 00:39:00 (298) | 00:01:47 | 00:24:37 (313) | 01:23:17 | 245 | ||
287 | 73 | CIESZEWSKI MARCIN | KWIDZYN | KTS IRONMAN | POL | 1976 | M40 | 49 | 2 | 00:16:04 (277) | 00:03:06 | 00:39:01 (299) | 00:01:54 | 00:23:15 (266) | 01:23:20 | 246 | ||
288 | 167 | JEŻ PAWEŁ | JÓZEFOSŁAW | POL | 1973 | M45 | 21 | 2 | 00:15:43 (255) | 00:04:33 | 01:23:23 | 247 | ||||||
289 | 340 | PACZKOWSKI DARIUSZ | KWIDZYN | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1989 | M25 | 34 | 1 | 00:18:13 (363) | 00:02:36 | 00:37:08 (237) | 00:02:24 | 00:23:03 (261) | 01:23:24 | 248 | ||
290 | 66 | CHMIEL PAULINA | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM | POL | 1985 | K30 | 11 | 3 | 00:13:30 (143) | 00:03:20 | 00:38:18 (279) | 00:02:32 | 00:25:49 (360) | 01:23:29 | 42 | ||
291 | 466 | TOPOLEWSKI JACEK | IŁAWA | ORKAMASTERS IŁAWA | POL | 1971 | M45 | 22 | 2 | 00:14:37 (196) | 00:03:16 | 00:39:05 (306) | 00:02:27 | 00:24:12 (296) | 01:23:37 | 249 | ||
292 | 496 | WOZNIAK TOMASZ | GDANSK | TRIDEA | POL | 1976 | M40 | 50 | 2 | 00:18:02 (355) | 00:04:07 | 00:39:05 (305) | 00:02:06 | 00:20:26 (131) | 01:23:47 | 250 | ||
293 | 100 | DWORACZEK GRZEGORZ | BYTOM | TRIDIVISION TRIATHLON TEAM | POL | 1972 | M45 | 23 | 2 | 00:16:43 (312) | 00:02:45 | 00:37:22 (247) | 00:01:59 | 00:24:59 (328) | 01:23:48 | 251 | ||
294 | 339 | OŻAROWSKA MONIKA | GDAŃSK | SPORTEVO / PROXIT | POL | 1983 | K35 | 8 | 3 | 00:12:28 (85) | 00:02:33 | 00:41:35 (356) | 00:01:55 | 00:25:21 (347) | 01:23:52 | 43 | ||
295 | 337 | OWCZAREK TOMASZ | CZĘSTOCHOWA | POL | 1967 | M50 | 12 | 2 | 00:15:06 (222) | 00:02:24 | 00:38:57 (296) | 00:01:43 | 00:25:50 (363) | 01:24:00 | 252 | |||
296 | 196 | KOCIĘCKI MAREK | ZGIERZ | POL | 1982 | M35 | 54 | 1 | 00:15:04 (221) | 00:03:38 | 00:39:01 (300) | 00:02:06 | 00:24:13 (298) | 01:24:02 | 253 | |||
297 | 435 | STRZELECKA ALEKSANDRA | GDAŃSK | LPP TEAM | POL | 1990 | K25 | 7 | 3 | 00:15:45 (257) | 00:02:43 | 00:38:23 (281) | 00:02:09 | 00:25:07 (335) | 01:24:07 | 44 | ||
298 | 469 | TRZECIAK BARTŁOMIEJ | GDAŃSK | SZTAFETA NADZIEI | POL | 1979 | M35 | 55 | 1 | 00:18:04 (356) | 00:05:43 | 00:37:15 (243) | 00:01:58 | 00:21:08 (166) | 01:24:07 | 254 | ||
299 | 347 | PATELSKI PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1976 | M40 | 51 | 2 | 00:18:15 (364) | 00:03:09 | 00:39:48 (325) | 00:01:47 | 00:21:09 (168) | 01:24:08 | 255 | |||
300 | 273 | ŁASZKIEWICZ TADEUSZ | KOŁO | MLUKS TRIATHLON KOŁO | POL | 1956 | M60 | 4 | 2 | 00:18:28 (368) | 00:02:20 | 00:38:15 (277) | 00:02:30 | 00:22:38 (236) | 01:24:10 | 256 | ||
301 | 363 | POCIEJ BOHDAN | PŁOCK | PTT DELTA | POL | 1958 | M60 | 5 | 2 | 00:15:23 (234) | 00:03:31 | 00:37:32 (252) | 00:02:46 | 00:25:01 (331) | 01:24:13 | 257 | ||
302 | 499 | WULCZYŃSKI ZBIGNIEW | GDAŃSK | MASTERLEASE SPORT TEAM / SPORTEVO | POL | 1969 | M45 | 24 | 2 | 00:18:29 (369) | 00:02:52 | 00:36:34 (211) | 00:01:45 | 00:24:36 (312) | 01:24:16 | 258 | ||
303 | 375 | PRZEWODOWSKI PIOTR | GDAŃSK | LPP TEAM | POL | 1976 | M40 | 52 | 2 | 00:17:39 (346) | 00:02:40 | 00:37:45 (261) | 00:02:08 | 00:24:06 (294) | 01:24:18 | 259 | ||
304 | 35 | AŁASZEWSKI DANIEL | WOLA KRZYSZTOPORSKA | POL | 1988 | M30 | 41 | 1 | 00:17:31 (339) | 00:03:08 | 00:39:18 (312) | 00:02:11 | 00:22:12 (219) | 01:24:20 | 260 | |||
305 | 191 | KĘPIŃSKI HENRYK | BELCHATÓW | KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW | POL | 1953 | M65 | 5 | 2 | 00:16:38 (308) | 00:04:54 | 00:37:09 (239) | 00:03:59 | 00:21:47 (197) | 01:24:27 | 261 | ||
306 | 239 | KUŹMIŃSKI MARCIN | GOLUB-DOBRZYŃ | AGROLOK SPORT TEAM | POL | 1988 | M30 | 42 | 1 | 00:14:45 (205) | 00:02:48 | 00:39:41 (322) | 00:01:56 | 00:25:19 (343) | 01:24:29 | 262 | ||
307 | 440 | SZABLIŃSKA JOANNA | RESZKI | TRI NEGU | POL | 1989 | K25 | 8 | 3 | 00:16:11 (286) | 00:02:52 | 00:38:06 (272) | 00:02:05 | 00:25:20 (345) | 01:24:34 | 45 | ||
308 | 482 | WĄTROBA DARIUSZ | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1971 | M45 | 25 | 2 | 00:17:24 (331) | 00:03:05 | 00:37:47 (262) | 00:02:27 | 00:23:51 (288) | 01:24:34 | 263 | ||
309 | 479 | WASILEWSKA JOANNA | WARSZAWA | WITC | POL | 1972 | K45 | 3 | 3 | 00:17:58 (353) | 00:03:00 | 00:38:32 (288) | 00:02:48 | 00:22:19 (222) | 01:24:37 | 46 | ||
310 | 371 | POVALII ROKSOLANA | LVIV | TRILEWY | UKR | 1983 | K35 | 9 | 3 | 00:15:56 (268) | 00:02:27 | 00:37:58 (266) | 00:01:52 | 00:26:24 (375) | 01:24:38 | 47 | ||
311 | 412 | SKOCKI BARTŁOMIEJ | KURZĘTNIK | POL | 1979 | M35 | 56 | 1 | 00:18:38 (374) | 00:03:05 | 00:36:42 (219) | 00:02:43 | 00:23:31 (275) | 01:24:39 | 264 | |||
312 | 252 | LEWANDOWSKA ZUZANNA | KÓRNIK | POL | 1992 | K25 | 9 | 3 | 00:15:59 (271) | 00:02:13 | 00:42:21 (381) | 00:01:30 | 00:22:55 (253) | 01:24:58 | 48 | |||
313 | 361 | PŁAWIAK WOJCIECH | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1985 | M30 | 43 | 1 | 00:16:37 (307) | 00:03:22 | 00:38:02 (268) | 00:02:25 | 00:24:36 (311) | 01:25:02 | 265 | ||
314 | 456 | SZYSZKO PRZEMYSŁAW | GDAŃSK | POL | 1977 | M40 | 53 | 2 | 00:18:10 (361) | 00:03:18 | 00:38:03 (269) | 00:02:12 | 00:23:28 (273) | 01:25:10 | 266 | |||
315 | 441 | SZARMACH DARIUSZ | BRODY POMORSKIE | POL | 1965 | M50 | 13 | 2 | 00:15:08 (224) | 00:03:09 | 00:40:20 (336) | 00:02:21 | 00:24:24 (305) | 01:25:22 | 267 | |||
316 | 449 | SZRAM IWONA | BORÓWIEC | OAZA KÓRNIK | POL | 1961 | K55 | 1 | 3 | 00:15:40 (249) | 00:02:41 | 00:40:38 (342) | 00:01:49 | 00:24:40 (316) | 01:25:28 | 49 | ||
317 | 393 | RYNKOWSKI PIOTR | IŁAWA | ORKAMASTERS IŁAWA | POL | 1992 | M25 | 35 | 1 | 00:19:06 (386) | 00:02:32 | 00:42:02 (373) | 00:01:24 | 00:20:29 (134) | 01:25:32 | 268 | ||
318 | 462 | TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA | BRANIEWO | ETT ELBLAG TRIATHLON TEAM | POL | 1974 | K40 | 8 | 3 | 00:17:19 (330) | 00:03:04 | 00:39:20 (314) | 00:02:14 | 00:23:54 (289) | 01:25:51 | 50 | ||
319 | 157 | JANOWSKI BOGDAN | WARSZAWA | POL | 1966 | M50 | 14 | 2 | 00:16:41 (311) | 00:04:08 | 00:39:04 (303) | 00:02:46 | 00:23:17 (267) | 01:25:56 | 269 | |||
320 | 533 | GAŁĄZKA AGNIESZKA | WARSZAWA | POL | 1987 | K30 | 12 | 3 | 00:16:31 (300) | 00:02:34 | 00:40:32 (339) | 00:02:02 | 00:24:18 (299) | 01:25:57 | 51 | |||
321 | 483 | WIATR KRZYSZTOF | CHYLICZKI | TRI ALON 42 | POL | 2000 | M18 | 20 | 1 | 00:12:13 (75) | 00:04:47 | 00:41:57 (370) | 00:01:41 | 00:25:20 (344) | 01:25:58 | 270 | ||
322 | 135 | GREEN STUART | WARDINGTON | GBR | 1968 | M50 | 15 | 2 | 00:15:57 (270) | 00:02:49 | 00:34:04 (125) | 00:02:02 | 00:31:09 (436) | 01:26:01 | 271 | |||
323 | 215 | KOWALIK MARCIN | GDANSK | POL | 1984 | M30 | 44 | 1 | 00:15:42 (252) | 00:03:04 | 00:40:07 (331) | 00:02:13 | 00:25:05 (334) | 01:26:11 | 272 | |||
324 | 177 | KAJRUKSZTO DANIEL | ŻYRARDÓW | ARTURKUREK.PRO | POL | 1987 | M30 | 45 | 1 | 00:16:02 (274) | 00:02:54 | 00:39:54 (326) | 00:02:12 | 00:25:10 (338) | 01:26:12 | 273 | ||
325 | 526 | ŻBIKOWSKA WERONIKA | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2001 | K16 | 2 | 3 | 00:13:55 (163) | 00:02:36 | 00:42:19 (380) | 00:01:38 | 00:25:45 (358) | 01:26:13 | 52 | ||
326 | 59 | BRZEZIŃSKA PAULINA | ŁÓDŹ | K.S. CELIRONMAN S. A. | POL | 1991 | K25 | 10 | 3 | 00:14:53 (213) | 00:02:37 | 00:40:14 (334) | 00:02:08 | 00:26:30 (378) | 01:26:22 | 53 | ||
327 | 487 | WIŃSKI ANDRZEJ | TORUŃ | MUCHY NA ZĘBACH | POL | 1970 | M45 | 26 | 2 | 00:16:02 (276) | 00:02:45 | 00:40:04 (329) | 00:01:49 | 00:25:45 (357) | 01:26:24 | 274 | ||
328 | 421 | SOKALSKA ANETA | WARSZAWA | WITC | POL | 1989 | K25 | 11 | 3 | 00:16:33 (302) | 00:02:31 | 00:42:22 (382) | 00:02:04 | 00:22:55 (252) | 01:26:25 | 54 | ||
329 | 401 | GRONOWICZ KUBA | GDAŃSK | SPORTEVO | POL | 1979 | M35 | 57 | 1 | 00:15:57 (269) | 00:02:41 | 00:37:49 (265) | 00:02:46 | 00:27:24 (397) | 01:26:36 | 275 | ||
330 | 210 | KOSZYŃSKI JAROSŁAW | BIAŁY BÓR | POL | 1977 | M40 | 54 | 2 | 00:14:23 (185) | 00:03:45 | 00:41:44 (361) | 00:02:45 | 00:24:03 (293) | 01:26:41 | 276 | |||
331 | 513 | ZAWADZKI ARTUR | WARSZAWA | TRI ALON 42 | POL | 1975 | M40 | 55 | 2 | 00:14:45 (204) | 00:03:31 | 00:40:29 (338) | 00:02:23 | 00:25:52 (368) | 01:27:00 | 277 | ||
332 | 186 | KARWOWSKI JAROSŁAW | GDAŃSK | POL | 1985 | M30 | 46 | 1 | 00:16:59 (318) | 00:03:14 | 00:41:52 (367) | 00:02:12 | 00:22:47 (247) | 01:27:04 | 278 | |||
333 | 488 | WIŚNIEWSKA JOANNA | GDAŃSK | SPORTEVO | POL | 1975 | K40 | 9 | 3 | 00:16:06 (280) | 00:03:05 | 00:38:42 (291) | 00:02:01 | 00:27:13 (394) | 01:27:08 | 55 | ||
334 | 93 | DRAPCZYŃSKI ROMAN | WARSZAWA | POL | 1989 | M25 | 36 | 1 | 00:15:30 (241) | 00:03:18 | 00:40:47 (343) | 00:02:51 | 00:25:08 (336) | 01:27:34 | 279 | |||
335 | 425 | STACHURSKI PAWEŁ | WARSZAWA | BROOKLYN TEAM | POL | 1971 | M45 | 27 | 2 | 00:16:30 (299) | 00:02:58 | 00:39:19 (313) | 00:02:18 | 00:26:31 (379) | 01:27:36 | 280 | ||
336 | 332 | ORLICZ ROBERT | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1976 | M40 | 56 | 2 | 00:18:07 (357) | 00:02:44 | 00:38:18 (278) | 00:03:36 | 00:24:57 (326) | 01:27:42 | 281 | ||
337 | 121 | GLAUBERT ROBERT | ELBLĄG | OPEN BALANCE GIT ELBLĄG | POL | 1975 | M40 | 57 | 2 | 00:17:48 (351) | 00:02:35 | 00:42:11 (376) | 00:02:12 | 00:23:00 (259) | 01:27:47 | 282 | ||
338 | 202 | KOMÓR RAFAŁ | TORUŃ | UMRK | POL | 1968 | M50 | 16 | 2 | 00:16:16 (289) | 00:03:13 | 00:39:47 (324) | 00:02:44 | 00:25:48 (359) | 01:27:48 | 283 | ||
339 | 263 | LISOWSKI PRZEMYSŁAW | OLSZTYN | CTMIR SPASZEWSKI | POL | 1976 | M40 | 58 | 2 | 00:19:18 (391) | 00:03:01 | 00:39:27 (320) | 00:02:20 | 00:23:48 (286) | 01:27:54 | 284 | ||
340 | 461 | ŚWINIARSKA EWA | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | 1979 | POL | 1979 | K35 | 10 | 3 | 00:19:15 (390) | 00:03:00 | 00:36:59 (232) | 00:02:33 | 00:26:16 (371) | 01:28:03 | 56 | ||
341 | 251 | LEŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW | BOGDANOWO | KS EXTREME TEAM OBORNIKI | POL | 1976 | M40 | 59 | 2 | 00:17:44 (350) | 00:02:54 | 00:39:03 (302) | 00:02:02 | 00:26:32 (380) | 01:28:15 | 285 | ||
342 | 443 | SZEMRO KATARZYNA | GDAŃSK | GOYELLO POWER CLUB | POL | 1973 | K45 | 4 | 3 | 00:17:16 (328) | 00:03:00 | 00:40:27 (337) | 00:02:10 | 00:25:28 (353) | 01:28:21 | 57 | ||
343 | 131 | GRABAN EMILIA | GDAŃSK | INTEL RUNNERS | POL | 1991 | K25 | 12 | 3 | 00:21:32 (429) | 00:03:23 | 00:38:53 (295) | 00:02:09 | 00:22:26 (227) | 01:28:23 | 58 | ||
344 | 102 | DYMEK STANISŁAW | PŁOCK | PTT DELTA | POL | 1954 | M60 | 6 | 2 | 00:18:37 (373) | 00:03:30 | 00:39:06 (308) | 00:03:36 | 00:23:43 (282) | 01:28:32 | 286 | ||
345 | 243 | LADEMAN-WĘSIERSKA SYLWIA | GDAŃSK | 3ATHLETE | POL | 1986 | K30 | 13 | 3 | 00:19:57 (404) | 00:02:44 | 00:38:46 (292) | 00:02:37 | 00:24:35 (310) | 01:28:39 | 59 | ||
346 | 313 | MUSZAŃSKA ALICJA | JASŁO | UKS ASW JASŁO | POL | 1980 | K35 | 11 | 3 | 00:17:32 (341) | 00:03:37 | 00:40:06 (330) | 00:02:30 | 00:25:01 (330) | 01:28:46 | 60 | ||
347 | 321 | NOWAKOWSKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1985 | M30 | 47 | 1 | 00:16:05 (279) | 00:03:05 | 00:42:30 (384) | 00:01:55 | 00:25:16 (341) | 01:28:51 | 287 | |||
348 | 277 | ŁYSIUK DOROTA | WARSZAWA | NADAKTYWNI | POL | 1983 | K35 | 12 | 3 | 00:15:41 (250) | 00:02:56 | 00:40:20 (335) | 00:02:29 | 00:27:32 (403) | 01:28:58 | 61 | ||
349 | 75 | CISKOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | POL | 1955 | M60 | 7 | 2 | 00:16:10 (284) | 00:03:45 | 00:39:23 (316) | 00:02:23 | 00:27:26 (400) | 01:29:06 | 288 | |||
350 | 90 | DOMŻALSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | DREAM TRI TEAM | POL | 1988 | M30 | 48 | 1 | 00:16:20 (293) | 00:03:36 | 00:40:36 (341) | 00:02:30 | 00:26:47 (385) | 01:29:48 | 289 | ||
351 | 460 | ŚWIACKI ŁUKASZ | GDAŃSK | POL | 1980 | M35 | 58 | 1 | 00:14:33 (194) | 00:03:34 | 00:41:48 (363) | 00:02:30 | 00:27:28 (401) | 01:29:54 | 290 | |||
352 | 84 | DMOWSKI WOJCIECH | PIASECZNO | POL | 1957 | M60 | 8 | 2 | 00:17:30 (337) | 00:03:11 | 00:40:12 (333) | 00:02:36 | 00:26:37 (381) | 01:30:06 | 291 | |||
353 | 302 | MILEWSKI JACEK | KIEŹLINY | LIBRO CYCLING TEAM | POL | 1970 | M45 | 28 | 2 | 00:20:47 (423) | 00:02:47 | 00:39:26 (319) | 00:02:19 | 00:24:48 (323) | 01:30:07 | 292 | ||
354 | 532 | CHAJZER JULIA | WARSZAWA | SŁAWOMIRA PANA | POL | 1984 | K30 | 14 | 3 | 00:19:20 (393) | 00:02:36 | 00:39:04 (304) | 00:02:08 | 00:27:05 (388) | 01:30:13 | 62 | ||
355 | 133 | GRABOWSKI BARTOSZ | GDAŃSK | POL | 1989 | M25 | 37 | 1 | 00:14:43 (202) | 00:03:02 | 00:43:23 (403) | 00:01:59 | 00:27:12 (393) | 01:30:19 | 293 | |||
356 | 142 | GRYCKIEWICZ AGNIESZKA | TORUŃ | POL | 1988 | K30 | 15 | 3 | 00:17:31 (340) | 00:02:39 | 00:43:10 (401) | 00:02:15 | 00:24:47 (322) | 01:30:22 | 63 | |||
357 | 149 | HUTNY KASIA | WARSZAWA | ACTIVITY.WAW.PL / ANDILABS.COM | POL | 1990 | K25 | 13 | 3 | 00:13:53 (158) | 00:03:44 | 00:41:46 (362) | 00:03:54 | 00:27:07 (390) | 01:30:24 | 64 | ||
358 | 89 | ŻBIKOWSKI JACEK | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 1966 | M50 | 17 | 2 | 00:19:43 (401) | 00:03:11 | 00:41:03 (351) | 00:01:52 | 00:24:39 (315) | 01:30:28 | 294 | |||
359 | 383 | RAUT WIESŁAW | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1948 | M70 | 1 | 2 | 00:16:24 (295) | 00:04:03 | 00:42:17 (378) | 00:02:36 | 00:25:12 (340) | 01:30:32 | 295 | ||
360 | 319 | NIERZWICKA AGNIESZKA | WIĘCKOWY | TRI STAROGARD GDAŃSKI | POL | 1986 | K30 | 16 | 3 | 00:19:42 (399) | 00:02:26 | 00:41:43 (360) | 00:02:56 | 00:23:46 (285) | 01:30:33 | 65 | ||
361 | 145 | GUMOWSKA BEATA | ŁOMIANKI | ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA TRI | POL | 1969 | K45 | 5 | 3 | 00:19:00 (381) | 00:02:47 | 00:39:25 (318) | 00:02:07 | 00:27:25 (399) | 01:30:44 | 66 | ||
362 | 275 | ŁOŚ MAŁGORZATA | MAREZA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | POL | 1987 | K30 | 17 | 3 | 00:18:30 (370) | 00:02:56 | 00:41:57 (371) | 00:02:31 | 00:24:54 (324) | 01:30:48 | 67 | ||
363 | 359 | PŁATEK MARCIN | EŁK | ELKAPITANO | POL | 1976 | M40 | 60 | 2 | 00:17:04 (322) | 00:03:32 | 00:42:48 (388) | 00:02:16 | 00:25:17 (342) | 01:30:56 | 296 | ||
364 | 101 | DYLEWSKI ARTUR | BYCZYNA | ZRYW RADZIEJÓW | POL | 1983 | M35 | 59 | 1 | 00:25:50 (444) | 00:02:44 | 00:36:19 (199) | 00:02:23 | 00:23:49 (287) | 01:31:05 | 297 | ||
365 | 292 | MAŚKIEWICZ JUSTYNA | IŁAWA | ORKA MASTERS | POL | 1985 | K30 | 18 | 3 | 00:16:55 (316) | 00:02:44 | 00:42:58 (393) | 00:02:08 | 00:26:27 (377) | 01:31:12 | 68 | ||
366 | 369 | POPOWICZ MATEUSZ | POLANÓW | POL | 1996 | M18 | 21 | 1 | 00:19:13 (389) | 00:03:39 | 00:41:04 (352) | 00:02:23 | 00:25:00 (329) | 01:31:19 | 298 | |||
367 | 190 | KEARNEY MAREK | GDYNIA | O'CEARNAIGH | POL | 1977 | M40 | 61 | 2 | 00:17:41 (348) | 00:04:45 | 00:41:12 (354) | 00:02:32 | 00:25:21 (348) | 01:31:32 | 299 | ||
368 | 424 | SROKOSZ WERONIKA | SOSNOWIEC | POL | 1985 | K30 | 19 | 3 | 00:19:05 (384) | 00:02:43 | 00:40:34 (340) | 00:02:31 | 00:26:43 (383) | 01:31:36 | 69 | |||
369 | 514 | ZAWARDZIN ROBERT | WARSZAWA | PKO BANK POLSKI | POL | 1976 | M40 | 62 | 2 | 00:18:25 (367) | 00:03:27 | 00:40:08 (332) | 00:02:50 | 00:26:47 (384) | 01:31:37 | 300 | ||
370 | 472 | WACHUŁKA PAWEŁ | GDAŃSK | SPORTEVO | POL | 1977 | M40 | 63 | 2 | 00:43:40 (407) | 00:03:32 | 00:27:08 (392) | 01:31:53 | 301 | ||||
371 | 249 | LELIWA SYLWIA | IŁAWA | RUN BEACH MORNING | POL | 1993 | K25 | 14 | 3 | 00:20:32 (417) | 00:03:07 | 00:41:54 (369) | 00:02:32 | 00:23:56 (290) | 01:32:01 | 70 | ||
372 | 507 | ZALEWSKI ARTUR | SUSZ | POL | 1976 | M40 | 64 | 2 | 00:17:49 (352) | 00:03:12 | 00:40:48 (344) | 00:02:19 | 00:27:55 (410) | 01:32:03 | 302 | |||
373 | 123 | GLEBOW AGNIESZKA | GDANSK | SPORTEVO | POL | 1972 | K45 | 6 | 3 | 00:17:02 (321) | 00:03:43 | 00:43:02 (394) | 00:01:52 | 00:26:25 (376) | 01:32:04 | 71 | ||
374 | 476 | WALUSZKO SZYMON | ZALEWO | POL | 1986 | M30 | 49 | 1 | 00:21:20 (427) | 00:04:37 | 00:39:06 (307) | 00:02:20 | 00:24:43 (318) | 01:32:06 | 303 | |||
375 | 127 | GOSK GRZEGORZ | GDAŃSK | SZKOŁA SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ | POL | 1978 | M40 | 65 | 2 | 00:18:01 (354) | 00:04:12 | 00:41:38 (357) | 00:02:58 | 00:25:21 (346) | 01:32:10 | 304 | ||
376 | 311 | MURDZEK ANNA | IŁAWA | ORKA MASTER IŁAWA | POL | 1987 | K30 | 20 | 3 | 00:17:12 (327) | 00:03:04 | 00:40:51 (345) | 00:02:50 | 00:28:22 (413) | 01:32:19 | 72 | ||
377 | 65 | CHMIEL ANDRZEJ | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM | POL | 1956 | M60 | 9 | 2 | 00:19:43 (403) | 00:03:30 | 00:40:01 (328) | 00:03:15 | 00:25:51 (366) | 01:32:20 | 305 | ||
378 | 326 | OCZACHOWSKA KAROLINA | GDAŃSK | SPORT EVO | POL | 1980 | K35 | 13 | 3 | 00:19:43 (402) | 00:04:00 | 00:42:00 (372) | 00:02:23 | 00:24:34 (309) | 01:32:41 | 73 | ||
379 | 318 | NIEMKIEWICZ ADAM | ŻNIN | NIEMKIEWICZ TEAM | POL | 1983 | M35 | 60 | 1 | 00:18:53 (379) | 00:03:02 | 00:40:52 (346) | 00:02:04 | 00:27:51 (409) | 01:32:41 | 306 | ||
380 | 22 | ŁATOSZYŃSKI GRZEGORZ | SUSZ | ŁATOSZYŃSKY TEAM | POL | 1984 | M30 | 50 | 1 | 00:21:30 (428) | 00:02:33 | 00:41:41 (359) | 00:02:15 | 00:24:46 (319) | 01:32:45 | 307 | ||
381 | 166 | JAŚKIEWICZ PAWEŁ | RUMIA | SHIPCUP | POL | 1978 | M40 | 66 | 2 | 00:17:33 (343) | 00:03:54 | 00:42:49 (389) | 00:02:42 | 00:25:51 (364) | 01:32:49 | 308 | ||
382 | 516 | OSTOLSKA SYLWIA | SZCZECIN | POL | 1974 | K40 | 10 | 3 | 00:16:58 (317) | 00:04:07 | 00:42:11 (377) | 00:02:18 | 00:27:25 (398) | 01:32:59 | 74 | |||
383 | 422 | SOKOŁOWSKI JACEK | SUSZ | NEOFILTR LONELY | POL | 1974 | M40 | 67 | 2 | 00:18:12 (362) | 00:04:37 | 00:41:03 (350) | 00:02:16 | 00:26:51 (386) | 01:32:59 | 309 | ||
384 | 222 | KREFT KATARZYNA | GDYNIA | POL | 1994 | K18 | 9 | 3 | 00:18:45 (377) | 00:03:33 | 00:42:06 (374) | 00:03:16 | 00:25:31 (354) | 01:33:10 | 75 | |||
385 | 418 | SOBISZ AGNIESZKA | GDYNIA | GOVEGAN! | POL | 1995 | K18 | 10 | 3 | 00:18:20 (365) | 00:03:55 | 00:45:06 (420) | 00:01:52 | 00:24:08 (295) | 01:33:21 | 76 | ||
386 | 234 | KUJAWIŃSKA ANNA | GDAŃSK | 3ATHLETE TEAM | POL | 1976 | K40 | 11 | 3 | 00:20:12 (408) | 00:03:36 | 00:42:33 (385) | 00:03:05 | 00:23:58 (292) | 01:33:24 | 77 | ||
387 | 126 | GOŁAŚ ROBERT | IŁAWA | IŁAWA | POL | 1976 | M40 | 68 | 2 | 00:18:48 (378) | 00:03:09 | 00:44:05 (412) | 00:02:44 | 00:24:46 (320) | 01:33:32 | 310 | ||
388 | 327 | OLEJNICZAK ANDRZEJ | GDAŃSK | SPORT-EVO | POL | 1950 | M65 | 6 | 2 | 00:20:19 (410) | 00:04:05 | 00:42:10 (375) | 00:02:19 | 00:24:39 (314) | 01:33:32 | 311 | ||
389 | 98 | DUNAJEWSKA JOANNA | GDAŃSK | POL | 1973 | K45 | 7 | 3 | 00:16:33 (303) | 00:04:47 | 00:41:49 (365) | 00:02:40 | 00:27:46 (407) | 01:33:35 | 78 | |||
390 | 187 | KASIAK EWA | WARSZAWA | WILANOW COFFIN DODGERS | POL | 1981 | K35 | 14 | 3 | 00:18:38 (375) | 00:02:50 | 00:43:02 (395) | 00:02:08 | 00:27:04 (387) | 01:33:42 | 79 | ||
391 | 362 | PŁÓCIENNICZAK ANNA | WARSZAWA | KLUSKI LENIWE | POL | 1990 | K25 | 15 | 3 | 00:17:30 (338) | 00:04:02 | 00:41:53 (368) | 00:03:16 | 00:27:08 (391) | 01:33:49 | 80 | ||
392 | 139 | GRUBA JACEK | BRZOZA | POL | 1960 | M55 | 10 | 2 | 00:17:40 (347) | 00:03:50 | 00:39:57 (327) | 00:03:02 | 00:29:22 (421) | 01:33:51 | 312 | |||
393 | 399 | SAMBORSKI ANDRZEJ | KWIDZYN | POL | 1966 | M50 | 18 | 2 | 00:19:25 (396) | 00:04:01 | 00:40:55 (347) | 00:03:12 | 00:26:22 (374) | 01:33:56 | 313 | |||
394 | 298 | METRYCKI ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1989 | M25 | 38 | 1 | 00:16:00 (273) | 00:03:53 | 00:44:44 (415) | 00:03:38 | 00:25:41 (356) | 01:33:56 | 314 | |||
395 | 258 | LINKNER DAMIAN | OLSZTYN | POL | 1987 | M30 | 51 | 1 | 00:23:39 (439) | 00:03:01 | 00:43:27 (405) | 00:01:42 | 00:22:10 (216) | 01:33:59 | 315 | |||
396 | 207 | KORONA-TRZEBSKA ELŻBIETA | ŁÓDŹ | POL | 1984 | K30 | 21 | 3 | 00:17:28 (335) | 00:03:57 | 00:41:50 (366) | 00:02:57 | 00:28:17 (412) | 01:34:28 | 81 | |||
397 | 464 | TOŁWIŃSKI TYMOTEUSZ | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2000 | M18 | 22 | 1 | 00:13:01 (115) | 00:02:37 | 00:49:22 (439) | 00:01:44 | 00:27:59 (411) | 01:34:43 | 316 | ||
398 | 334 | OSUCH MIROSŁAWA | GRUDZIĄDZ | POL | 1967 | K50 | 1 | 3 | 00:20:22 (411) | 00:03:17 | 00:41:02 (349) | 00:02:28 | 00:27:36 (404) | 01:34:45 | 82 | |||
399 | 274 | ŁĄCZKA KAROLINA | WARSZAWA | POL | 1985 | K30 | 22 | 3 | 00:20:13 (409) | 00:04:48 | 00:43:42 (408) | 00:03:02 | 00:23:11 (264) | 01:34:56 | 83 | |||
400 | 391 | RYBARSKI ŁUKASZ | TUREK | MTB TRI CLUB | POL | 1976 | M40 | 69 | 2 | 00:20:34 (418) | 00:05:18 | 00:41:10 (353) | 00:03:04 | 00:25:10 (337) | 01:35:15 | 317 | ||
401 | 74 | CIEŚLIK TOMASZ | PRUSZCZ | POL | 1984 | M30 | 52 | 1 | 00:20:06 (407) | 00:04:25 | 00:41:48 (364) | 00:02:39 | 00:26:19 (372) | 01:35:17 | 318 | |||
402 | 159 | JARLIŃSKA BOŻENA | IŁAWA | ORKAMASTERS IŁAWA | POL | 1970 | K45 | 8 | 3 | 00:19:05 (385) | 00:02:48 | 00:46:22 (428) | 00:01:53 | 00:25:10 (339) | 01:35:18 | 84 | ||
403 | 248 | LEGWIŃSKI TOMASZ | ŁÓDŹ | POL | 1978 | M40 | 70 | 2 | 00:20:31 (416) | 00:03:39 | 00:43:59 (411) | 00:02:19 | 00:24:58 (327) | 01:35:26 | 319 | |||
404 | 344 | PANCERZ-ŁOŚ MIŁOSŁAWA | SOPOT | HAPPYSMILE TEAM | POL | 1977 | K40 | 12 | 3 | 00:16:16 (290) | 00:02:32 | 00:43:26 (404) | 00:02:29 | 00:30:49 (433) | 01:35:31 | 85 | ||
405 | 444 | SZEWCZYK PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1986 | M30 | 53 | 1 | 00:15:23 (235) | 00:04:13 | 00:46:49 (430) | 00:03:51 | 00:25:26 (351) | 01:35:42 | 320 | |||
406 | 442 | SZCZYKOWSKI MACIEK | GDANSK | DREAM TRI TEAM | POL | 1982 | M35 | 61 | 1 | 00:17:28 (334) | 00:04:14 | 00:43:04 (396) | 00:02:28 | 00:28:35 (415) | 01:35:49 | 321 | ||
407 | 356 | PIJANOWSKI JAKUB | IŁAWA | ILAWA DEBILS | POL | 1978 | M40 | 71 | 2 | 00:19:24 (395) | 00:02:48 | 00:43:33 (406) | 00:02:51 | 00:27:15 (395) | 01:35:51 | 322 | ||
408 | 395 | SACHMATA AGATA | PIASECZNO | KUŻNIA TRATHLONU | POL | 1966 | K50 | 2 | 3 | 00:18:39 (376) | 00:03:48 | 00:42:39 (386) | 00:03:24 | 00:27:38 (405) | 01:36:08 | 86 | ||
409 | 322 | NOWATKOWSKI JACEK | ROKITNICA | AKADEMIA MONTESSORI | POL | 1979 | M35 | 62 | 1 | 00:22:35 (435) | 00:04:02 | 00:39:17 (311) | 00:03:02 | 00:27:30 (402) | 01:36:26 | 323 | ||
410 | 405 | SEREMA KLAUDIA | PIERWOSZYNO | POL | 1987 | K30 | 23 | 3 | 00:19:11 (387) | 00:04:07 | 00:44:07 (413) | 00:03:16 | 00:25:51 (365) | 01:36:32 | 87 | |||
411 | 153 | JABŁOŃSKA MARLENA | PRABUTY | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | POL | 1983 | K35 | 15 | 3 | 00:22:22 (433) | 00:03:11 | 00:43:07 (399) | 00:02:48 | 00:25:36 (355) | 01:37:04 | 88 | ||
412 | 447 | SZMIGIELSKA NOEMI | WARSZAWA | WITC | POL | 1984 | K30 | 24 | 3 | 00:16:46 (443) | 00:02:37 | 00:42:27 (383) | 00:02:05 | 00:25:03 (332) | 01:28:58 | 89 | ||
413 | 352 | PIEPKE MONIKA | GDYNIA | POL | 1978 | K40 | 13 | 3 | 00:19:19 (392) | 00:03:50 | 00:42:44 (387) | 00:02:28 | 00:28:59 (418) | 01:37:20 | 90 | |||
414 | 103 | FEDE-ZAJĄC ANITA | GDAŃSK | DREAM TRI TEAM | POL | 1981 | K35 | 16 | 3 | 00:15:36 (245) | 00:03:09 | 00:43:45 (409) | 00:02:48 | 00:32:53 (441) | 01:38:11 | 91 | ||
415 | 376 | PRZYBYSZ JOANNA | USTKA | DREAM TRI TEAM | POL | 1991 | K25 | 16 | 3 | 00:16:19 (291) | 00:02:48 | 01:38:11 | 92 | |||||
416 | 61 | BRZYSKI JANUSZ | ELBLĄG | OPEN BALANCE GIT ELBLĄG | POL | 1947 | M70 | 2 | 2 | 00:19:59 (405) | 00:03:57 | 00:42:54 (390) | 00:03:18 | 00:28:35 (414) | 01:38:42 | 324 | ||
417 | 310 | MUCHA ALEKSANDRA | GDYNIA | OCZADZIAŁA | POL | 1981 | K35 | 17 | 3 | 00:20:03 (406) | 00:03:09 | 00:45:36 (424) | 00:02:48 | 00:27:06 (389) | 01:38:42 | 93 | ||
418 | 245 | LASKOWSKA ANETA | GŁOGÓW | CROSS STRACEŃCÓW TEAM GŁOGÓW | POL | 1970 | K45 | 9 | 3 | 00:20:34 (419) | 00:04:36 | 00:43:52 (410) | 00:03:44 | 00:26:20 (373) | 01:39:06 | 94 | ||
419 | 312 | MUSIŃSKI KRZYSZTOF | IŁAWA | POL | 1981 | M35 | 63 | 1 | 00:23:58 (440) | 00:02:53 | 00:43:07 (400) | 00:02:45 | 00:26:42 (382) | 01:39:25 | 325 | |||
420 | 299 | MIAZGA PRZEMYSŁAW | SOPOT | HAPPYSMILE TEAM | POL | 1968 | M50 | 19 | 2 | 00:20:29 (413) | 00:02:49 | 00:43:05 (397) | 00:02:32 | 00:30:49 (434) | 01:39:44 | 326 | ||
421 | 547 | KINCEL KRZYSZTOF | KATOWICE | MROVITA TEAM | POL | 1967 | M50 | 20 | 2 | 00:24:51 (442) | 00:06:32 | 00:41:24 (355) | 00:02:37 | 00:24:22 (303) | 01:39:46 | 327 | ||
422 | 373 | PRUSZYŃSKA MARLENA | TCZEW | TRI STAROGARD GDAŃSKI | POL | 1967 | K50 | 3 | 3 | 00:19:04 (383) | 00:03:45 | 00:45:54 (426) | 00:03:19 | 00:27:46 (408) | 01:39:49 | 95 | ||
423 | 154 | JABŁOŃSKA-NABAYAOGO EWA | GDAŃSK | WATAHA | POL | 1973 | K45 | 10 | 3 | 00:20:22 (412) | 00:04:27 | 00:47:51 (433) | 00:02:06 | 00:25:04 (333) | 01:39:50 | 96 | ||
424 | 247 | LEBRAND KATARZYNA | ZALESIE GÓRNE | POL | 1980 | K35 | 18 | 3 | 00:19:12 (388) | 00:02:58 | 00:45:01 (418) | 00:02:37 | 00:30:10 (426) | 01:39:59 | 97 | |||
425 | 539 | SPYCHAŁA MICHAŁ | WARSZAWA | CŻNT | POL | 1975 | M40 | 72 | 2 | 00:20:55 (424) | 00:04:51 | 00:42:18 (379) | 00:02:22 | 00:29:53 (423) | 01:40:19 | 328 | ||
426 | 471 | TYBURSKI MARIUSZ | IŁAWA | IŁAWA BIEGA | POL | 1988 | M30 | 54 | 1 | 00:19:25 (397) | 00:04:44 | 00:49:34 (441) | 00:02:06 | 00:24:42 (317) | 01:40:31 | 329 | ||
427 | 392 | RYBIŃSKI SŁAWOMIR BARNABA | IŁAWA | PABI SZNURÓWKI | POL | 1970 | M45 | 29 | 2 | 00:20:42 (422) | 00:03:48 | 00:43:22 (402) | 00:02:25 | 00:30:42 (432) | 01:40:59 | 330 | ||
428 | 120 | GLAUBERT JUSTYNA | ELBLĄG | OPEN BALANCE GIT ELBLĄG | POL | 1976 | K40 | 14 | 3 | 00:23:38 (438) | 00:03:04 | 00:48:50 (436) | 00:01:53 | 00:23:37 (279) | 01:41:02 | 98 | ||
429 | 390 | RYBANDT ALICJA | REDA | POL | 1962 | K55 | 2 | 3 | 00:22:34 (434) | 00:04:03 | 00:44:51 (416) | 00:02:39 | 00:27:15 (396) | 01:41:21 | 99 | |||
430 | 178 | KAJRUKSZTO MACIEJ | ŻYRARDÓW | CAS | POL | 1985 | M30 | 55 | 1 | 00:23:20 (437) | 00:03:22 | 00:44:51 (417) | 00:02:17 | 00:27:42 (406) | 01:41:32 | 331 | ||
431 | 272 | ŁASZKIEWICZ MARCIN | GDYNIA | WATAHA | POL | 1973 | M45 | 30 | 2 | 00:14:31 (192) | 00:05:11 | 00:45:29 (423) | 00:02:52 | 00:33:54 (442) | 01:41:57 | 332 | ||
432 | 244 | LASKOWSKA AGNIESZKA | BĘDZIN | POL | 1991 | K25 | 17 | 3 | 00:20:29 (414) | 00:03:26 | 00:42:54 (391) | 00:03:17 | 00:32:15 (440) | 01:42:21 | 100 | |||
433 | 367 | PONIATOWSKA ALEKSANDRA | BANINO | SMARUJ NA TRENING TEAM | POL | 1982 | K35 | 19 | 3 | 00:17:26 (333) | 00:03:36 | 00:49:11 (438) | 00:02:56 | 00:29:19 (420) | 01:42:28 | 101 | ||
434 | 370 | PORĘBSKA PAULINA | PRZYSUCHA | VELOCITY WARSZAWA | POL | 1989 | K25 | 18 | 3 | 00:25:52 (445) | 00:03:58 | 00:45:26 (422) | 00:01:54 | 00:25:27 (352) | 01:42:38 | 102 | ||
435 | 360 | PŁAWIAK BARTŁOMIEJ | DŁUGOŁĘKA | PLAWIAK | POL | 1981 | M35 | 64 | 1 | 00:19:21 (394) | 00:04:39 | 00:45:21 (421) | 00:03:22 | 00:30:36 (431) | 01:43:20 | 333 | ||
436 | 209 | KOSTIUKOVYCH VIKTORIIA | KAMIANETS-PODILSKY | TRILEWY | UKR | 1976 | K40 | 15 | 3 | 00:19:42 (400) | 00:04:49 | 00:46:41 (429) | 00:04:00 | 00:29:05 (419) | 01:44:16 | 103 | ||
437 | 290 | MASEWICZ MONIKA | SUCHY LAS | MASEŁY | POL | 1977 | K40 | 16 | 3 | 00:21:55 (432) | 00:04:04 | 00:45:03 (419) | 00:03:21 | 00:29:55 (424) | 01:44:18 | 104 | ||
438 | 232 | KUCIK RYSZARD | GDYNIA | ZALEWO BIEGA | POL | 1956 | M60 | 10 | 2 | 00:21:43 (430) | 00:05:05 | 00:42:55 (392) | 00:04:00 | 00:31:03 (435) | 01:44:46 | 334 | ||
439 | 38 | BATORSKA MONIKA | WARSZAWA | TRI ALON 42 | POL | 1987 | K30 | 25 | 3 | 00:18:21 (366) | 00:04:35 | 00:48:58 (437) | 00:02:21 | 00:30:36 (430) | 01:44:51 | 105 | ||
440 | 49 | BŁASZCZYK AGNIESZKA | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | K.S.CELIRONMAN | POL | 1975 | K40 | 17 | 3 | 00:20:30 (415) | 00:05:07 | 00:45:36 (425) | 00:03:39 | 00:30:06 (425) | 01:44:58 | 106 | ||
441 | 467 | TRZEBINSKA DOMINIKA | JUSZKOWO | THOMSON REUTERS | POL | 1982 | K35 | 20 | 3 | 00:21:11 (426) | 00:04:15 | 00:49:29 (440) | 00:02:19 | 00:28:47 (417) | 01:46:01 | 107 | ||
442 | 385 | RÓZICKA KATARZYNA | WARSAW | WARSAW INTERNATIONAL TRIATHLON CLUB | POL | 1986 | K30 | 26 | 3 | 00:22:51 (436) | 00:04:02 | 00:47:52 (434) | 00:02:24 | 00:30:13 (427) | 01:47:22 | 108 | ||
443 | 282 | MAJCHRZAK MARCIN | ROKITNICA | AKADEMIA MONTESSORI | POL | 1977 | M40 | 73 | 2 | 00:20:36 (420) | 00:05:25 | 00:48:44 (435) | 00:03:32 | 00:29:33 (422) | 01:47:50 | 335 | ||
444 | 53 | BRAC-WALCZYK MAŁGORZATA | DOLNA GRUPA | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | POL | 1958 | K60 | 1 | 3 | 00:21:47 (431) | 00:04:44 | 00:47:34 (431) | 00:02:31 | 00:31:31 (437) | 01:48:07 | 109 | ||
445 | 304 | MITEK SŁAWOMIR | JÓZEFOSŁAW | POL | 1970 | M45 | 31 | 2 | 00:28:37 (448) | 00:04:18 | 00:43:05 (398) | 00:02:59 | 00:30:23 (429) | 01:49:22 | 336 | |||
446 | 58 | BRUSKI DARIUSZ | GDAŃSK | POL | 1963 | M55 | 11 | 2 | 00:19:00 (382) | 00:05:58 | 00:44:32 (414) | 00:03:58 | 00:36:07 (445) | 01:49:35 | 337 | |||
447 | 19 | KOWALSKI KAROL | SUSZ | POL | 1980 | M35 | 65 | 1 | 00:24:36 (441) | 00:04:06 | 00:45:59 (427) | 00:03:18 | 00:32:15 (439) | 01:50:13 | 338 | |||
448 | 34 | ALEKSANDROWICZ DOROTA | ŁOMIANKI | ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA TRI | POL | 1971 | K45 | 11 | 3 | 00:20:57 (425) | 00:05:11 | 00:49:45 (442) | 00:02:20 | 00:32:07 (438) | 01:50:19 | 110 | ||
449 | 503 | WYSZYŃSKA MAŁGORZATA | WARSZAWA | 3T - TEA TIME TEAM | POL | 1961 | K55 | 3 | 3 | 00:19:33 (398) | 00:04:24 | 00:50:13 (443) | 00:03:24 | 00:33:56 (443) | 01:51:29 | 111 | ||
450 | 478 | WÓJCIK IZABELA | TORUŃ | WŁÓCZYKIJ | POL | 1988 | M30 | 56 | 1 | 00:30:06 (449) | 00:03:32 | 00:47:35 (432) | 00:02:18 | 00:30:16 (428) | 01:53:47 | 339 | ||
451 | 400 | SAMOCIUK MATEUSZ | GDAŃSK | WATAHA | POL | 1989 | M25 | 39 | 1 | 00:25:57 (446) | 00:05:40 | 00:52:46 (445) | 00:02:35 | 00:28:40 (416) | 01:55:39 | 340 | ||
452 | 183 | KARCZEWSKA KATARZYNA | GDAŃSK | DREAM TRI TEAM | POL | 1991 | K25 | 19 | 3 | 00:26:30 (447) | 00:04:27 | 00:52:40 (444) | 00:02:50 | 00:34:03 (444) | 02:00:30 | 112 |
Opłata za udział w Susz Triathlon 2018 na dystansie IM w zależności od terminu wynosi:
Do 31.12.2017r. – 280,00zł.
Do 31.03.2018r. – 350,00zł.
Do 01.06.2018r. – 400,00zł.
Opłata za udział w Susz Triathlon 2018 na dystansie Sprinterskim Age Group w zależności od terminu wynosi:
Do 31.12.2017r. – 170,00zł.
Do 31.03.2018r. – 200,00zł.
Do 01.06.2018r. – 300,00zł
Opłatę startową w wysokości 80,00 zł na dystansie Mistrzostw Polski Elit na Dystansie Sprinterskim.
Opłatę startową w wysokości 200,00zł na dystansie Mistrzostw Polski Sztafet MIX na Dystansie Sprinterskim.
Opłata za udział w aquathlonie w zależności od terminu wynosi
Do 31.12.2017r. – 60,00zł
Do 31.03.2018r. – 80,00zł.
Do 01.06.2018r. – 100,00zł.