Tropem Wilczym - Szubin
Data i godzina | 2022-03-06 10:00:00 |
Miejscowość | Szubin |
Dystans | 100m, 400m, 800m, 1963m, 5km NW, 10km NW, 5km, 10km i 20 km |
Oficjalna strona | |
Wyniki online | |
Opłata startowa | 45zł |
Typ zawodów | Biegi |
Rejestracja | Zapisz się |
MSC. | NR ZAW. | NAZWISKO IMIĘ | KRAJ | ROK | KLUB | MIEJSCOWOŚĆ | KATEGORIA [wiekowa] | MSC. [kat wiek.] | TEMPO [min/km] | PRĘDKOŚĆ [km/h] | CZAS [netto] | CZAS [brutto] | MSC. [M] | MSC. [K] |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 122 | KOBYLARZ Karol | POL | 1989 | SZUBIN | M(30-39) | 1 | 03:25 | 17.6 | 00:07:49 | 00:07:51 | 1 | ||
2 | 125 | KWAPICH Dorian | POL | 2006 | LUKS START NAKŁO | POTULICE | M(16-19) | 1 | 03:33 | 16.9 | 00:08:07 | 00:08:09 | 2 | |
3 | 111 | BRZYKCY Mateusz | POL | 1993 | POZNAŃ | M(20-29) | 1 | 04:00 | 15.0 | 00:09:11 | 00:09:12 | 3 | ||
4 | 127 | MAŁECKI Janusz | POL | 1965 | Idee Solidarności 80-89 | BIAŁE BŁOTA | M(50-59) | 1 | 04:48 | 12.5 | 00:11:00 | 00:11:02 | 4 | |
5 | 124 | KRÓL Karol | POL | 1977 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M(40-49) | 1 | 04:49 | 12.5 | 00:11:02 | 00:11:04 | 5 | |
6 | 113 | ERDMANN Adam | POL | 1975 | SZUBIN | M(40-49) | 2 | 05:01 | 11.9 | 00:11:27 | 00:11:33 | 6 | ||
7 | 126 | KWAŚNIEWSKA Aldona | POL | 1975 | MROCZA | K(40-49) | 1 | 05:02 | 11.9 | 00:11:33 | 00:11:35 | 1 | ||
8 | 112 | BRZYKCY Przemysław | POL | 1977 | SZUBIN | M(40-49) | 3 | 05:03 | 11.9 | 00:11:31 | 00:11:36 | 7 | ||
9 | 116 | GAIDA Milena | POL | 1985 | SZCZEPANOWO | K(30-39) | 1 | 05:06 | 11.8 | 00:11:40 | 00:11:43 | 2 | ||
10 | 117 | GAPINSKA Bogna | POL | 1989 | BYDGOSZCZ | K(30-39) | 2 | 05:07 | 11.7 | 00:11:44 | 00:11:46 | 3 | ||
11 | 136 | ZIELIŃSKA Marta | POL | 1988 | Mała Akademia Sportu | SZUBIN | K(30-39) | 3 | 05:22 | 11.2 | 00:12:17 | 00:12:21 | 4 | |
12 | 129 | MASIAKOWSKA Julia | POL | 2000 | SKm | SZUBIN | K(20-29) | 1 | 05:26 | 11.0 | 00:12:28 | 00:12:30 | 5 | |
13 | 132 | OSTROWSKA Justyna | POL | 1988 | BARCIN | K(30-39) | 4 | 05:26 | 11.0 | 00:12:26 | 00:12:30 | 6 | ||
14 | 131 | NOWICKA Marta | POL | 1988 | TUR | K(30-39) | 5 | 05:27 | 11.0 | 00:12:28 | 00:12:33 | 7 | ||
15 | 133 | PINIARSKI Tomasz | POL | 1991 | SZUBIN | M(30-39) | 2 | 05:27 | 11.0 | 00:12:28 | 00:12:33 | 8 | ||
16 | 150 | REJMENT Aleksander | POL | 2021 | SZUBIN | M0 | 1 | 05:28 | 11.0 | 00:12:29 | 00:12:34 | 9 | ||
17 | 109 | BAŁA Aleksandra | POL | 2005 | KCYNIA | K(16-19) | 1 | 05:51 | 10.2 | 00:13:26 | 00:13:28 | 8 | ||
18 | 107 | ASTUKIEWICZ Agnieszka | POL | 1968 | FreakyFit | BYDGOSZCZ | K(50-59) | 1 | 06:03 | 9.9 | 00:13:51 | 00:13:54 | 9 | |
19 | 108 | ASTUKIEWICZ Tomasz | POL | 1970 | FreakyFit | BYDGOSZCZ | M(50-59) | 2 | 06:03 | 9.9 | 00:13:51 | 00:13:54 | 10 | |
20 | 118 | GIERCZAK Monika | POL | 1991 | GOŁAŃCZ | K(30-39) | 6 | 06:41 | 9.0 | 00:15:18 | 00:15:23 | 10 | ||
21 | 106 | ANDRZEJEWSKI Michał | POL | 1982 | SZUBIN | M(40-49) | 4 | 06:42 | 9.0 | 00:15:20 | 00:15:25 | 11 | ||
22 | 114 | FLICIŃSKI Jacek | POL | 1985 | Mała Akademia Sportu | BIAŁE BŁOTA | M(30-39) | 3 | 07:00 | 8.6 | 00:16:01 | 00:16:05 | 12 | |
23 | 110 | BRODA Alina | POL | 1960 | SZUBIN | K60+ | 1 | 07:17 | 8.2 | 00:16:42 | 00:16:45 | 11 | ||
24 | 119 | GROCHALA Paweł | POL | 1981 | Skm | SZUBIN | M(40-49) | 5 | 07:17 | 8.2 | 00:16:41 | 00:16:45 | 13 | |
25 | 120 | GROCHALA Renata | POL | 1984 | SKM | SZUBIN | K(30-39) | 7 | 07:17 | 8.2 | 00:16:42 | 00:16:45 | 12 | |
26 | 123 | KOWALSKA Beata | POL | 1974 | SKM | SZUBIN | K(40-49) | 2 | 07:17 | 8.2 | 00:16:42 | 00:16:45 | 13 | |
27 | 128 | MASIAKOWSKA Arletta | POL | 1967 | SKM | SZUBIN | K(50-59) | 2 | 07:17 | 8.2 | 00:16:42 | 00:16:45 | 14 | |
28 | 135 | POGIEL-DĄBROWSKA Katarzyna | POL | 1979 | SKM | SZUBIN | K(40-49) | 3 | 07:17 | 8.2 | 00:16:43 | 00:16:46 | 15 | |
29 | 143 | KOTLAREK Wojciech | POL | 2021 | BYDGOSZCZ | M0 | 2 | 08:02 | 7.5 | 00:18:24 | 00:18:29 | 14 | ||
30 | 130 | MĘŻYKOWSKI Krzysztof | POL | 1973 | BBL SZUBIN | SZUBIN | M(40-49) | 6 | 08:04 | 7.4 | 00:18:30 | 00:18:34 | 15 | |
31 | 121 | JANISZEWSKI Orfeusz | POL | 2005 | BYDGOSZCZ | M(16-19) | 2 | 11:57 | 5.0 | 00:27:23 | 00:27:30 | 16 | ||
32 | 115 | FOJUCIK-JANISZEWSKA Aldona | POL | 1968 | BYDGOSZCZ | K(50-59) | 3 | 12:16 | 4.9 | 00:28:06 | 00:28:12 | 16 |
MSC. | NR ZAW. | NAZWISKO IMIĘ | KRAJ | ROK | KLUB | MIEJSCOWOŚĆ | KATEGORIA [wiekowa] | MSC. [kat wiek.] | TEMPO [min/km] | PRĘDKOŚĆ [km/h] | CZAS [netto] | CZAS [brutto] | MSC. [M] | MSC. [K] |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | STARSZAK Marcin | POL | 1982 | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | OSIEK NAD NOTECIĄ | M(40-49) | 1 | 03:53 | 15.4 | 00:19:27 | 00:19:27 | 1 | |
2 | 17 | REPCZYŃSKI Tomasz | POL | 1990 | Trispace/Trek | BYDGOSZCZ | M(30-39) | 1 | 04:00 | 15.0 | 00:20:01 | 00:20:02 | 2 | |
3 | 21 | WYSOCKI Piotr | POL | 1989 | KŁECKO | M(30-39) | 2 | 04:13 | 14.2 | 00:20:59 | 00:21:06 | 3 | ||
4 | 12 | KOWALSKI Jacek | POL | 1977 | BYDGOSZCZ | M(40-49) | 2 | 04:19 | 13.9 | 00:21:32 | 00:21:35 | 4 | ||
5 | 98 | GRABOWSKI Kacper | POL | 2006 | SZUBIN | M(16-19) | 1 | 04:41 | 12.8 | 00:23:24 | 00:23:24 | 5 | ||
6 | 91 | MAĆKOWSKA Katarzyna | POL | 2021 | ŻNIN | K0 | 1 | 04:41 | 12.8 | 00:23:04 | 00:23:26 | 1 | ||
7 | 14 | NAPIERAŁA Paweł | POL | 1994 | Biegacze Kcynia Team | KCYNIA | M(20-29) | 1 | 04:43 | 12.7 | 00:23:31 | 00:23:34 | 6 | |
8 | 3 | CIACIUCH Agnieszka | POL | 1996 | Biegacze Kcynia Team | KCYNIA | K(20-29) | 1 | 04:46 | 12.6 | 00:23:46 | 00:23:51 | 2 | |
9 | 16 | PUSZCZ Sławek | POL | 1983 | PĘDZĄCY PUSZCZYK | SOLEC KUJAWSKI | M(30-39) | 3 | 04:50 | 12.4 | 00:24:08 | 00:24:11 | 7 | |
10 | 4 | CIEMIECKA Krzysztofa | POL | 1980 | TRYSZCZYN | K(40-49) | 1 | 05:07 | 11.7 | 00:25:33 | 00:25:34 | 3 | ||
11 | 2 | BUKOWSKI Tomasz | POL | 1986 | Olucha Run | BYDGOSZCZ | M(30-39) | 4 | 05:16 | 11.4 | 00:26:18 | 00:26:22 | 8 | |
12 | 22 | ŻEGLICZ Marek | POL | 1995 | BIAŁE BŁOTA | M(20-29) | 2 | 05:19 | 11.3 | 00:26:30 | 00:26:33 | 9 | ||
13 | 10 | KEMNITZ Agnieszka | POL | 1982 | Biegacze Kcynia Team | KCYNIA | K(40-49) | 2 | 05:22 | 11.2 | 00:26:47 | 00:26:49 | 4 | |
14 | 90 | ŚLIWA Andrzej | POL | 2021 | SZUBIN | M0 | 1 | 05:28 | 11.0 | 00:27:17 | 00:27:20 | 10 | ||
15 | 11 | KOSEK Mariusz | POL | 1972 | RCI | BYDGOSZCZ | M(50-59) | 1 | 05:29 | 11.0 | 00:27:20 | 00:27:23 | 11 | |
16 | 20 | WIERZCHOSŁAWSKA Renata | POL | 1967 | SZUBIN | K(50-59) | 1 | 05:30 | 10.9 | 00:27:30 | 00:27:32 | 5 | ||
17 | 7 | HEINRICH Julia | POL | 2005 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K(16-19) | 1 | 05:39 | 10.6 | 00:28:10 | 00:28:16 | 6 | |
18 | 18 | SOBUCKA Ewelina | POL | 1992 | Biegacze Kcynia Team | KCYNIA | K(30-39) | 1 | 05:42 | 10.5 | 00:28:29 | 00:28:31 | 7 | |
19 | 8 | JUNKA Małgorzata | POL | 1971 | KS.Jastrzębie Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K(50-59) | 2 | 05:50 | 10.3 | 00:29:03 | 00:29:09 | 8 | |
20 | 15 | POGIEL Artur | POL | 1977 | Tessent Runners | SWARZĘDZ | M(40-49) | 3 | 06:15 | 9.6 | 00:31:10 | 00:31:15 | 12 | |
21 | 5 | GUNIA Kamila | POL | 1996 | SAMOKLĘSKI DUŻE | M(20-29) | 3 | 06:19 | 9.5 | 00:31:29 | 00:31:34 | 13 | ||
22 | 1 | BUKOWSKI Jakub | POL | 1980 | BYDGOSZCZ | M(40-49) | 4 | 06:26 | 9.3 | 00:32:07 | 00:32:10 | 14 | ||
23 | 13 | KRANC Justyna | POL | 1970 | BYDGOSZCZ | K(50-59) | 3 | 06:27 | 9.3 | 00:29:37 | 00:32:17 | 9 |
MSC. | NR ZAW. | NAZWISKO IMIĘ | KRAJ | ROK | KLUB | MIEJSCOWOŚĆ | KATEGORIA [wiekowa] | MSC. [kat wiek.] | TEMPO [min/km] | PRĘDKOŚĆ [km/h] | P1 | CZAS [netto] | CZAS [brutto] | MSC. [M] | MSC. [K] |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | KWAŚNIEWSKI Waldemar | POL | 1969 | MROCZA | M(50-59) | 1 | 04:10 | 14.4 | 00:20:30 | 00:41:37 | 00:41:37 | 1 | ||
2 | 38 | GRZELAK Radosław | POL | 1977 | Następny Krok Team | ŁOCHOWO | M(40-49) | 1 | 04:14 | 14.2 | 00:21:11 | 00:42:14 | 00:42:16 | 2 | |
3 | 47 | PIOTROWSKI Patryk | POL | 1991 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M(30-39) | 1 | 04:22 | 13.7 | 00:21:30 | 00:43:39 | 00:43:39 | 3 | ||
4 | 36 | BOMBICKI Miłosz | POL | 1982 | Szubin | SZUBIN | M(40-49) | 2 | 04:24 | 13.7 | 00:22:37 | 00:43:56 | 00:43:56 | 4 | |
5 | 50 | WAJER Michał | POL | 1985 | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | OSIEK | M(30-39) | 2 | 04:34 | 13.1 | 00:22:24 | 00:45:34 | 00:45:38 | 5 | |
6 | 42 | KUBIŃSKA Kamila | POL | 1985 | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | OSIEK NAD NOTECIĄ | K(30-39) | 1 | 04:51 | 12.4 | 00:24:00 | 00:48:32 | 00:48:33 | 1 | |
7 | 39 | HEJNICKI Dariusz | POL | 1987 | Don Trucking Group | SZUBIN | M(30-39) | 3 | 04:54 | 12.2 | 00:23:50 | 00:49:04 | 00:49:04 | 6 | |
8 | 41 | JANISZEWSKI Radosław | POL | 1970 | BYDGOSZCZ | M(50-59) | 2 | 04:58 | 12.1 | 00:23:22 | 00:49:35 | 00:49:38 | 7 | ||
9 | 44 | LESZCZYNSKI Tomasz | POL | 1975 | BYDGOSZCZ | M(40-49) | 3 | 05:09 | 11.6 | 00:25:13 | 00:51:29 | 00:51:33 | 8 | ||
10 | 46 | NOWAK Łukasz | POL | 1982 | Team Run Gołańcz | KCYNIA | M(40-49) | 4 | 05:14 | 11.5 | 00:25:32 | 00:52:18 | 00:52:19 | 9 | |
11 | 40 | JANECZKO Emilia | POL | 1983 | Skra Paterek | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K(30-39) | 2 | 05:24 | 11.1 | 00:26:36 | 00:54:00 | 00:54:03 | 2 | |
12 | 49 | TUCHOLSKI Roman | POL | 1955 | SZUBIN | M60+ | 1 | 05:29 | 10.9 | 00:26:56 | 00:54:50 | 00:54:50 | 10 | ||
13 | 45 | ŁATKA Marcin | POL | 1975 | MYŚLĘCINEK | M(40-49) | 5 | 05:51 | 10.3 | 00:28:07 | 00:58:26 | 00:58:30 | 11 | ||
14 | 37 | GRZECHNIK Paulina | POL | 1982 | KRÓLIKOWO | K(40-49) | 1 | 05:52 | 10.2 | 00:28:47 | 00:58:37 | 00:58:42 | 3 | ||
15 | 48 | POLAWSKI Marcin | POL | 1976 | KECZUP TEAM | SZUBIN | M(40-49) | 6 | 06:52 | 8.7 | 00:33:37 | 01:08:34 | 01:08:40 | 12 |
MSC. | NR ZAW. | NAZWISKO IMIĘ | KRAJ | ROK | KLUB | MIEJSCOWOŚĆ | KATEGORIA [wiekowa] | MSC. [kat wiek.] | TEMPO [min/km] | PRĘDKOŚĆ [km/h] | P1 | P2 | P3 | CZAS [netto] | CZAS [brutto] | MSC. [M] | MSC. [K] |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 74 | SOBIERALSKI Rafał | POL | 1974 | RAFO TEEM | BRZOZA BYDGOSKA | M(40-49) | 1 | 04:00 | 15.0 | 00:19:38 | 00:39:39 | 00:59:55 | 01:19:55 | 01:19:56 | 1 | |
2 | 73 | SENGER Michał | POL | 1981 | Pałuki Running Team | GĄSAWA | M(40-49) | 2 | 04:02 | 14.9 | 00:20:01 | 00:39:49 | 00:59:55 | 01:20:36 | 01:20:38 | 2 | |
3 | 62 | BĄK Dariusz | POL | 1976 | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | OSIEK NAD NOTECIĄ | M(40-49) | 3 | 04:10 | 14.4 | 00:20:21 | 00:40:54 | 01:01:59 | 01:23:25 | 01:23:27 | 3 | |
4 | 65 | MASIAKOWSKI Dawid | POL | 1994 | SZKOCJA | M(20-29) | 1 | 04:20 | 13.9 | 00:21:44 | 00:43:16 | 01:04:57 | 01:26:31 | 01:26:34 | 4 | ||
5 | 61 | ADAMCZYK Maciej | POL | 1986 | SKRA Paterek | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M(30-39) | 1 | 04:21 | 13.8 | 00:21:10 | 00:42:35 | 01:04:18 | 01:26:57 | 01:26:58 | 5 | |
6 | 69 | NIEDBALSKI Przemysław | POL | 1972 | ŻNIN | M(50-59) | 1 | 04:48 | 12.5 | 00:22:06 | 00:46:06 | 01:10:34 | 01:35:51 | 01:35:53 | 6 | ||
7 | 71 | PILACHOWSKI Marcin | POL | 1985 | ŻNIN | M(30-39) | 2 | 04:57 | 12.1 | 00:22:43 | 00:47:09 | 01:12:53 | 01:38:53 | 01:38:55 | 7 | ||
8 | 72 | SAWIŃSKI Mateusz | POL | 1990 | mała akademia sportu | SZUBIN | M(30-39) | 3 | 05:14 | 11.5 | 00:26:25 | 00:52:49 | 01:19:17 | 01:44:30 | 01:44:34 | 8 | |
9 | 67 | MIKOŁAJCZAK Tomasz | POL | 1987 | BYDGOSZCZ | M(30-39) | 4 | 05:14 | 11.5 | 00:26:26 | 00:52:50 | 01:19:17 | 01:44:30 | 01:44:34 | 9 | ||
10 | 68 | NAPIERAŁA Andrzej | POL | 1958 | MTS Drużyna Szpiku KGHM | DĄBKI | M60+ | 1 | 05:15 | 11.4 | 00:25:22 | 00:51:29 | 01:18:05 | 01:45:04 | 01:45:09 | 10 | |
11 | 66 | MAŚLIŃSKI Mirosław | POL | 1965 | SZUBIN | M(50-59) | 2 | 05:27 | 11.0 | 00:26:26 | 00:53:10 | 01:20:39 | 01:49:06 | 01:49:08 | 11 | ||
12 | 77 | ŻMIJEWSKA Dominika | POL | 1988 | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | WYRZYSK | K(30-39) | 1 | 05:38 | 10.7 | 00:28:12 | 00:56:37 | 01:24:55 | 01:52:36 | 01:52:38 | 1 | |
13 | 76 | ZAPARUCHA Mikołaj | POL | 1972 | RYNARZEWO | M(50-59) | 3 | 05:38 | 10.6 | 00:28:02 | 00:55:39 | 01:23:51 | 01:52:45 | 01:52:48 | 12 | ||
14 | 63 | KONIEC Robert | POL | 1973 | KCYNIA | M(40-49) | 4 | 06:05 | 9.9 | 00:26:46 | 00:55:35 | 01:26:41 | 02:01:39 | 02:01:44 | 13 | ||
15 | 75 | SOBOL Magdalena | POL | 1976 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K(40-49) | 1 | 06:19 | 9.5 | 00:30:50 | 01:02:26 | 01:34:41 | 02:06:09 | 02:06:11 | 2 | ||
16 | 64 | MAŁKIŃSKI Józef | POL | 1957 | BYDGOSZCZ | M60+ | 2 | 06:22 | 9.4 | 00:29:20 | 01:00:02 | 01:33:00 | 02:07:16 | 02:07:19 | 14 | ||
17 | 70 | PATET Ewa | POL | 1982 | Skra paterek | NAKŁO | K(40-49) | 2 | 06:31 | 9.2 | 00:30:50 | 01:02:31 | 01:36:06 | 02:10:13 | 02:10:15 | 3 |
MSC. | NR ZAW. | NAZWISKO IMIĘ | KRAJ | ROK | KLUB | MIEJSCOWOŚĆ | KATEGORIA [wiekowa] | MSC. [kat wiek.] | TEMPO [min/km] | PRĘDKOŚĆ [km/h] | CZAS [netto] | CZAS [brutto] | MSC. [M] | MSC. [K] |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 88 | PRYBIŃSKA-MARCINIAK Anna | POL | 1980 | Aktywna Kcynia | KCYNIA | K(40-49) | 1 | 07:58 | 7.5 | 00:39:46 | 00:39:49 | 1 | |
2 | 86 | GRABA Dominika | POL | 1981 | ŻĘDOWO | K(40-49) | 2 | 08:50 | 6.8 | 00:44:09 | 00:44:11 | 2 | ||
3 | 87 | JANIK Anna | POL | 1977 | ZAMOŚĆ | K(40-49) | 3 | 08:50 | 6.8 | 00:44:09 | 00:44:11 | 3 | ||
4 | 89 | WESOŁOWSKA Marzena | POL | 1974 | KCYNIA | K(40-49) | 4 | 09:22 | 6.4 | 00:46:45 | 00:46:50 | 4 |
MSC. | NR ZAW. | NAZWISKO IMIĘ | KRAJ | ROK | KLUB | MIEJSCOWOŚĆ | KATEGORIA [wiekowa] | MSC. [kat wiek.] | TEMPO [min/km] | PRĘDKOŚĆ [km/h] | P1 | CZAS [netto] | CZAS [brutto] | MSC. [M] | MSC. [K] |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | FELCYN Anna | POL | 1978 | GORZYCE | K(40-49) | 1 | 08:01 | 7.5 | 00:39:23 | 01:19:05 | 01:20:10 | 1 | ||
2 | 97 | NIEDBALSKA Anna | POL | 1970 | ŻNIN | K(50-59) | 1 | 08:01 | 7.5 | 00:39:23 | 01:20:06 | 01:20:10 | 2 |
Tropem Wilczym – Szubin