XI BIEG PIASTOWSKI - BIEGI MŁODZIEŻOWE
Data i godzina | 2018-05-11 09:00:00 |
Miejscowość | Inowrocław |
Dystans | 800m; 1000m; 1200m; 1500m |
Oficjalna strona | http://www.biegpiastowski.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | free |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
- Chłopcy 17 lat i starsi
- Dziewczęta 17 lat i starsze
- Chłopcy 2002 - 2005
- Dziewczęta 2002 - 2005
- Chłopcy klasy VII i młodsi
- Dziewczęta klasy VII i młodsze
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Klub | Rok urodz. | tempo min/km | tempo km/h | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | KUBIAK SEBASTIAN | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM JULIUSZA SŁOWACKIEGO W KRUSZWICY | 2001 | 3:05 | 19,4 | 00:04:38 |
2 | 581 | MRÓWCZYŃSKI ADAM | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W INOWROCLAWIU | 2000 | 3:07 | 19,2 | 00:04:41 |
3 | 25 | SIKORSKI DAMIAN | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM JULIUSZA SŁOWACKIEGO W KRUSZWICY | 2000 | 3:07 | 19,2 | 00:04:41 |
4 | 653 | MARCINIAK ŁUKASZ | ZSP NR 3 | 2000 | 3:10 | 18,9 | 00:04:45 |
5 | 622 | DUDEK DAMIAN | ZSP NR 3 | 2000 | 3:11 | 18,8 | 00:04:47 |
6 | 658 | MICHALSKI DAWID | ZSP NR 3 | 2000 | 3:17 | 18,3 | 00:04:55 |
7 | 629 | JAKUBOWSKI JAKUB | ZSP NR 3 | 2000 | 3:18 | 18,2 | 00:04:57 |
8 | 680 | SOCHACKI KRYSTIAN | ZSP NR 3 | 2000 | 3:19 | 18,1 | 00:04:59 |
9 | 610 | ARENT SZYMON | ZSP NR 3 | 2000 | 3:21 | 17,9 | 00:05:02 |
10 | 840 | KABAT MATEUSZ | ZSP4 | 2000 | 3:24 | 17,6 | 00:05:06 |
11 | 636 | KOWALCZE KACPER | ZSP NR 3 | 2001 | 3:27 | 17,4 | 00:05:11 |
12 | 17 | KLAMECKI KAMIL | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM JULIUSZA SŁOWACKIEGO W KRUSZWICY | 2001 | 3:29 | 17,2 | 00:05:14 |
13 | 842 | KŁOS TOMASZ | ZSP4 | 2000 | 3:34 | 16,8 | 00:05:21 |
14 | 646 | LEWANDOWSKI SZYMON | ZSP NR 3 | 2000 | 3:34 | 16,8 | 00:05:21 |
15 | 846 | KRÓLIKOWSKI MICHAŁ | ZSP4 | 2000 | 3:35 | 16,8 | 00:05:22 |
16 | 583 | SKONIECZNY MATEUSZ | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W INOWROCLAWIU | 2000 | 3:35 | 16,7 | 00:05:23 |
17 | 865 | WOŹNIAK PATRYK | ZSP4 | 1999 | 3:35 | 16,7 | 00:05:23 |
18 | 845 | KRETKOWSKI HUBERT | ZSP4 | 2000 | 3:36 | 16,7 | 00:05:24 |
19 | 640 | KRZYŻAŃSKI KACPER | ZSP NR 3 | 2001 | 3:37 | 16,6 | 00:05:25 |
20 | 624 | GRABOWSKI MAREK | ZSP NR 3 | 2001 | 3:37 | 16,6 | 00:05:26 |
21 | 609 | WOŹNIAK JONASZ | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 W INOWROCŁAWIU | 2001 | 3:37 | 16,6 | 00:05:26 |
22 | 691 | ŚMIEJKOWSKI ZBIGNIEW | ZSP NR 3 | 1999 | 3:39 | 16,5 | 00:05:28 |
23 | 623 | GAWDA DAWID | ZSP NR 3 | 2001 | 3:41 | 16,3 | 00:05:31 |
24 | 666 | PANNERT TOMASZ | ZSP NR 3 | 2001 | 3:41 | 16,3 | 00:05:31 |
25 | 649 | LIPSKI JAKUB | ZSP NR 3 | 2001 | 3:44 | 16,1 | 00:05:36 |
26 | 844 | KOMOROWSKI MIKOŁAJ | ZSP4 | 2000 | 3:45 | 16,0 | 00:05:37 |
27 | 582 | NOWAK ARKADIUSZ | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W INOWROCLAWIU | 2001 | 3:45 | 16,0 | 00:05:37 |
28 | 841 | KABAT MICHAŁ | ZSP4 | 2001 | 3:46 | 15,9 | 00:05:39 |
29 | 580 | MĄDRY MARCIN | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W INOWROCLAWIU | 1999 | 3:46 | 15,9 | 00:05:39 |
30 | 860 | SKONIECZKA PIOTR | ZSP4 | 2000 | 3:48 | 15,8 | 00:05:42 |
31 | 829 | BENEDYCZAK KACPER | ZSP4 | 2000 | 3:49 | 15,7 | 00:05:43 |
32 | 849 | LUBIAK RAFAŁ | ZSP4 | 2000 | 3:49 | 15,7 | 00:05:43 |
33 | 850 | ŁYSZCZARZ DWID | ZSP4 | 1999 | 3:49 | 15,7 | 00:05:43 |
34 | 673 | RUCZKOWSKI KRZYSZTOF | ZSP NR 3 | 2000 | 3:50 | 15,7 | 00:05:45 |
35 | 611 | BAWOLSKI JĘDRZEJ | ZSP NR 3 | 2000 | 3:51 | 15,6 | 00:05:47 |
36 | 694 | TOMASZEWSKI PAWEŁ | ZSP NR 3 | 2000 | 3:52 | 15,5 | 00:05:48 |
37 | 834 | CZAJKA NIKODEM | ZSP4 | 2000 | 3:53 | 15,5 | 00:05:49 |
38 | 683 | STASZEWSKI ADAM | ZSP NR 3 | 2001 | 3:53 | 15,5 | 00:05:49 |
39 | 862 | SZCZĘSNY MICHAŁ | ZSP4 | 1999 | 3:55 | 15,3 | 00:05:53 |
40 | 670 | POPŁAWSKI DOMINIK | ZSP NR 3 | 2001 | 3:56 | 15,3 | 00:05:54 |
41 | 577 | KUJAWA MIKOŁAJ | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W INOWROCLAWIU | 2000 | 3:57 | 15,2 | 00:05:56 |
42 | 647 | LEWICKI TOMASZ | ZSP NR 3 | 2001 | 3:57 | 15,2 | 00:05:56 |
43 | 598 | PRYKA TOMASZ | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 W INOWROCŁAWIU | 2001 | 3:58 | 15,1 | 00:05:57 |
44 | 697 | WALIGÓRSKI KACPER | ZSP NR 3 | 2001 | 4:01 | 14,9 | 00:06:02 |
45 | 586 | WOJCIECHOWSKI KAMIL | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W INOWROCLAWIU | 2000 | 4:01 | 14,9 | 00:06:02 |
46 | 838 | GAŁĄZKA FILIP | ZSP4 | 1999 | 4:02 | 14,9 | 00:06:03 |
47 | 705 | ZALETA WIKTOR | ZSP NR 3 | 2000 | 4:03 | 14,8 | 00:06:05 |
48 | 833 | CHOJNACKI KAMIL | ZSP4 | 2018 | 4:04 | 14,8 | 00:06:06 |
49 | 578 | KUŚNIEREK DOMINIK | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W INOWROCLAWIU | 2000 | 4:06 | 14,6 | 00:06:09 |
50 | 626 | GUZOWSKI MIŁOSZ | ZSP NR 3 | 2000 | 4:08 | 14,5 | 00:06:12 |
51 | 601 | STAWICKI TOMASZ | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 W INOWROCŁAWIU | 2001 | 4:08 | 14,5 | 00:06:12 |
52 | 688 | SZOTKIEWICZ RAFAŁ | ZSP NR 3 | 1999 | 4:09 | 14,4 | 00:06:14 |
53 | 831 | BIAŁASIK ŁUKASZ | ZSP4 | 1999 | 4:10 | 14,4 | 00:06:15 |
54 | 837 | FRĄSZCZAK MATEUSZ | ZSP4 | 1999 | 4:11 | 14,4 | 00:06:16 |
55 | 825 | ANTONIAK MATEUSZ | ZSP4 | 2000 | 4:12 | 14,3 | 00:06:18 |
56 | 843 | KOGUT MATEUSZ | ZSP4 | 1999 | 4:15 | 14,1 | 00:06:22 |
57 | 602 | ŚWIDEREK BARTŁOMIEJ | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 W INOWROCŁAWIU | 2001 | 4:15 | 14,1 | 00:06:23 |
58 | 621 | DOBSKI MIKOŁAJ | ZSP NR 3 | 2001 | 4:19 | 13,9 | 00:06:28 |
59 | 839 | JĘDRYCZKA MATEUSZ | ZSP4 | 1999 | 4:23 | 13,7 | 00:06:35 |
60 | 632 | KAMADULSKI MIKOŁAJ | ZSP NR 3 | 2000 | 4:25 | 13,6 | 00:06:38 |
61 | 630 | JANKOWSKI HUBERT | ZSP NR 3 | 2001 | 4:26 | 13,5 | 00:06:39 |
62 | 679 | SKONIECZNY MATEUSZ | ZSP NR 3 | 2000 | 4:27 | 13,5 | 00:06:41 |
63 | 847 | KRUSZKA MATEUSZ | ZSP4 | 1999 | 4:28 | 13,4 | 00:06:42 |
64 | 852 | MIELCAREK ADRIAN | ZSP4 | 1999 | 4:28 | 13,4 | 00:06:42 |
65 | 856 | NALEWAJSKI KACPER | ZSP4 | 1999 | 4:30 | 13,3 | 00:06:45 |
66 | 614 | BIERŁA MICHAŁ | ZSP NR 3 | 2000 | 4:31 | 13,3 | 00:06:46 |
67 | 641 | KUBERA SEBASTIAN | ZSP NR 3 | 2000 | 4:35 | 13,1 | 00:06:52 |
68 | 857 | OSTROWSKI REMIGIUSZ | ZSP4 | 2000 | 4:38 | 12,9 | 00:06:57 |
69 | 858 | PIASECKI JAKUB | ZSP4 | 2000 | 4:38 | 12,9 | 00:06:57 |
70 | 859 | PODKOWIŃSKI KACPER | ZSP4 | 2000 | 4:38 | 12,9 | 00:06:57 |
71 | 827 | BEDNARCZYK MATEUSZ | ZSP4 | 1999 | 4:39 | 12,9 | 00:06:59 |
72 | 855 | MUSZYŃSKI ADAM | ZSP4 | 2000 | 4:40 | 12,9 | 00:07:00 |
73 | 644 | LEWANDOWSKI KACPER | ZSP NR 3 | 2001 | 4:47 | 12,6 | 00:07:10 |
74 | 706 | ZIEBART MATEUSZ | ZSP NR 3 | 2001 | 4:50 | 12,4 | 00:07:15 |
75 | 633 | KORDYS JAKUB | ZSP NR 3 | 2000 | 4:55 | 12,2 | 00:07:22 |
76 | 693 | ŚWITEK JAKUB | ZSP NR 3 | 2000 | 4:55 | 12,2 | 00:07:22 |
77 | 637 | KOWALCZYK ADRIAN | ZSP NR 3 | 2001 | 4:57 | 12,1 | 00:07:25 |
78 | 864 | TOMASZEWSKI HUBERT | ZSP4 | 2000 | 5:04 | 11,8 | 00:07:36 |
79 | 828 | BEGER JAKUB | ZSP4 | 2000 | 5:07 | 11,7 | 00:07:40 |
80 | 826 | BACHORA MATEUSZ | ZSP4 | 2000 | 5:13 | 11,5 | 00:07:49 |
81 | 634 | KOSTRZAK WOJCIECH | ZSP NR 3 | 2001 | 5:31 | 10,9 | 00:08:17 |
82 | 687 | SZCZYGIELSKI ŁUKASZ | ZSP NR 3 | 2001 | 6:11 | 9,7 | 00:09:17 |
83 | 695 | TOMKIEWICZ MAREK | ZSP NR 3 | 2001 | 6:11 | 9,7 | 00:09:17 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | tempo min/km | tempo km/h | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | KALISKA PATRYCJA | II LO IM. MARII KONOPNICKIEJ | 2000 | 2:36 | 23,1 | 00:03:54 | |
2 | 585 | WĘGLEWSKA ANITA | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W INOWROCLAWIU | 2001 | 2:44 | 22,0 | 00:04:06 | |
3 | 735 | JARCZYŃSKA KLAUDIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 2:55 | 20,5 | 00:04:23 | |
4 | 765 | MRÓWCZYŃSKA NATALIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 2:57 | 20,3 | 00:04:26 | |
5 | 723 | CZKALSKA KLAUDIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 2:59 | 20,1 | 00:04:29 | |
6 | 748 | KUBICKA JOLANTA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 3:01 | 19,9 | 00:04:31 | |
7 | 21 | NOWAKOWSKA WERONIKA | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM JULIUSZA SŁOWACKIEGO W KRUSZWICY | 2001 | 3:01 | 19,9 | 00:04:32 | |
8 | 573 | GROBELSKA MARTA | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W INOWROCLAWIU | 2000 | 3:03 | 19,6 | 00:04:35 | |
9 | 757 | MACHTYL KATARZYNA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 3:05 | 19,5 | 00:04:37 | |
10 | 784 | PRZYBYSZ ZUZANNA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 3:05 | 19,4 | 00:04:38 | |
11 | 821 | ZAWADA MARIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 3:08 | 19,1 | 00:04:42 | |
12 | 572 | GRANICZNA JUSTYNA | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W INOWROCLAWIU | 2000 | 3:09 | 19,1 | 00:04:43 | |
13 | 734 | JANCZAK WIKTORIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 3:10 | 18,9 | 00:04:45 | |
14 | 789 | SKOCZYŃSKA JULIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 3:10 | 18,9 | 00:04:45 | |
15 | 811 | WIECHECKA JUSTYNA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 3:16 | 18,4 | 00:04:54 | |
16 | 796 | STEMPOWSKA PATRYCJA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 3:19 | 18,1 | 00:04:59 | |
17 | 767 | NAWROCKA OLIWIA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 3:22 | 17,8 | 00:05:03 | |
18 | 724 | FILIPIAK MARTA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 3:25 | 17,6 | 00:05:07 | |
19 | 770 | ORZECHOWSKA ANGELIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 3:25 | 17,5 | 00:05:08 | |
20 | 792 | SMOŁA ALICJA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 3:26 | 17,5 | 00:05:09 | |
21 | 576 | KSIĄŻEK ANITA | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W INOWROCLAWIU | 2000 | 3:27 | 17,4 | 00:05:10 | |
22 | 569 | CIEJEK PATRYCJA | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W INOWROCLAWIU | 2001 | 3:28 | 17,3 | 00:05:12 | |
23 | 728 | GRABSKA AGATA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 3:31 | 17,0 | 00:05:17 | |
24 | 570 | DOMAŃSKA DOMINIKA | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W INOWROCLAWIU | 2000 | 3:32 | 17,0 | 00:05:18 | |
25 | 710 | BARTECZKO KAROLINA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 3:35 | 16,8 | 00:05:22 | |
26 | 711 | BARTOSZAK KLAUDIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 3:35 | 16,7 | 00:05:23 | |
27 | 709 | BARAŃCZAK MARTYNA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 3:40 | 16,4 | 00:05:30 | |
28 | 730 | GUŹLECKA WERONIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 3:40 | 16,4 | 00:05:30 | |
29 | 712 | BATKOWSKA KAMILA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 3:45 | 16,0 | 00:05:37 | |
30 | 778 | PAWŁOWSKA WERONIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 3:45 | 16,0 | 00:05:38 | |
31 | 726 | FRYSZKA ZUZANNA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 3:46 | 15,9 | 00:05:39 | |
32 | 793 | SOBIERAJSKA PAULINA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 3:46 | 15,9 | 00:05:39 | |
33 | 715 | BOJARSKA WERONIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 3:48 | 15,8 | 00:05:42 | |
34 | 772 | OWEDYK JOANNA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 3:49 | 15,7 | 00:05:44 | |
35 | 746 | KORNACKA NATALIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 3:52 | 15,5 | 00:05:48 | |
36 | 806 | ŚWIDEREK MARLENA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 3:53 | 15,5 | 00:05:49 | |
37 | 733 | JADACH WERONIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 3:53 | 15,4 | 00:05:50 | |
38 | 739 | JÓŹWIAK ALICJA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 3:53 | 15,4 | 00:05:50 | |
39 | 725 | FLINIK JULIA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 3:55 | 15,3 | 00:05:53 | |
40 | 762 | MAZANOWSKA ANNA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 3:57 | 15,2 | 00:05:55 | |
41 | 818 | WRONA DARIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 3:58 | 15,1 | 00:05:57 | |
42 | 760 | MARCINIAK PATRYCJA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 3:59 | 15,1 | 00:05:58 | |
43 | 814 | WŁODARSKA JULIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 3:59 | 15,1 | 00:05:58 | |
44 | 771 | OWCZARZAK DOMINIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 3:59 | 15,0 | 00:05:59 | |
45 | 756 | LEWANDOWSKA MARTYNA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:00 | 15,0 | 00:06:00 | |
46 | 785 | RADZIKOWSKA PATRYCJA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:00 | 15,0 | 00:06:00 | |
47 | 824 | ŻAK NATALIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 4:00 | 15,0 | 00:06:00 | |
48 | 769 | OBIAŁA JULIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:02 | 14,9 | 00:06:03 | |
49 | 761 | MARKIEWICZ PATRYCJA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:07 | 14,6 | 00:06:10 | |
50 | 804 | SZYMCZAK MARTA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:07 | 14,6 | 00:06:10 | |
51 | 780 | POLASZEWSKA WERONIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 4:12 | 14,3 | 00:06:18 | |
52 | 798 | STYPCZYŃSKA KLAUDIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 4:12 | 14,3 | 00:06:18 | |
53 | 786 | RATAJCZAK MAGDALENA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:13 | 14,2 | 00:06:19 | |
54 | 722 | CZAPLA PAULINA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 4:14 | 14,2 | 00:06:21 | |
55 | 805 | ŚMIGIEL OLIWIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 4:14 | 14,2 | 00:06:21 | |
56 | 758 | MAŁEK ZUZANNA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:15 | 14,1 | 00:06:23 | |
57 | 817 | WÓJCIK NATALIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:16 | 14,1 | 00:06:24 | |
58 | 816 | WOŹNIAK WERONIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:17 | 14,0 | 00:06:25 | |
59 | 747 | KOSMECKA WERONIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:17 | 14,0 | 00:06:26 | |
60 | 809 | WESOŁOWSKA AGATA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:18 | 14,0 | 00:06:27 | |
61 | 823 | ZIELIŃSKA JUSTYNA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:19 | 13,9 | 00:06:29 | |
62 | 708 | ADAMSKA ALICJA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 4:20 | 13,8 | 00:06:30 | |
63 | 766 | NAWRA KLAUDIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 4:20 | 13,8 | 00:06:30 | |
64 | 773 | PACZKOWSKA PATRYCJA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:20 | 13,8 | 00:06:30 | |
65 | 714 | BIEDA KAROLINA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:21 | 13,8 | 00:06:31 | |
66 | 813 | WIŚNIEWSKA MARTA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 4:21 | 13,8 | 00:06:31 | |
67 | 742 | KALINOWSKA ALEKSANDRA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 4:21 | 13,8 | 00:06:32 | |
68 | 808 | WENGIERSKA JULITA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:21 | 13,8 | 00:06:32 | |
69 | 721 | CISEK MALWINA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:23 | 13,7 | 00:06:34 | |
70 | 783 | PRZYBYLSKA MONIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:23 | 13,7 | 00:06:34 | |
71 | 810 | WICHLIŃSKA KLAUDIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:23 | 13,7 | 00:06:34 | |
72 | 716 | BOLEWICKA KINGA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:25 | 13,6 | 00:06:38 | |
73 | 720 | CICHA JOANNA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:25 | 13,6 | 00:06:38 | |
74 | 779 | PŁOCIŃSKA KORNELIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:25 | 13,6 | 00:06:38 | |
75 | 732 | JABŁOŃSKA DOMINIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:26 | 13,5 | 00:06:39 | |
76 | 800 | SYPNIEWSKA PATRYCJA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:27 | 13,5 | 00:06:40 | |
77 | 781 | POLIŃSKA KLAUDIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:27 | 13,5 | 00:06:41 | |
78 | 822 | ZBIERANEK WERONIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 4:27 | 13,5 | 00:06:41 | |
79 | 717 | BOŁKA PATRYCJA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:29 | 13,4 | 00:06:43 | |
80 | 755 | LEWANDOWSKA MARTA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:31 | 13,3 | 00:06:47 | |
81 | 751 | KWIATKOWSKA KATARZYNA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:33 | 13,2 | 00:06:49 | |
82 | 775 | PAKULSKA MARTA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:33 | 13,2 | 00:06:49 | |
83 | 727 | GŁOWACKA OLIWIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:33 | 13,2 | 00:06:50 | |
84 | 744 | KĘDZIERSKA AMELIA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:33 | 13,2 | 00:06:50 | |
85 | 774 | PAJENCKA DARIA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:33 | 13,2 | 00:06:50 | |
86 | 791 | SŁODKOWSKA OLIWIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:33 | 13,2 | 00:06:50 | |
87 | 819 | WYBRAŃSKA KLAUDIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:33 | 13,2 | 00:06:50 | |
88 | 731 | HARBAT MONIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 4:34 | 13,1 | 00:06:51 | |
89 | 768 | NOWAKOWSKA DARIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:34 | 13,1 | 00:06:51 | |
90 | 745 | KOŃCZAL ALEKSANDRA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:35 | 13,1 | 00:06:53 | |
91 | 753 | LEWANDOWSKA JULIA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:35 | 13,1 | 00:06:53 | |
92 | 802 | SZUMLAS PAULINA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:35 | 13,1 | 00:06:53 | |
93 | 741 | KACZMAREK JULIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 4:39 | 12,9 | 00:06:58 | |
94 | 795 | STEFAŃSKA MONIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:43 | 12,7 | 00:07:04 | |
95 | 736 | JARECKA NATALIA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 4:49 | 12,5 | 00:07:13 | |
96 | 787 | SIELEWICZ MILENA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 4:51 | 12,4 | 00:07:17 | |
97 | 750 | KULPA DOMINIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 4:52 | 12,3 | 00:07:18 | |
98 | 749 | KUJAWA KINGA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 4:53 | 12,3 | 00:07:19 | |
99 | 799 | SUCHARSKA ZUZANNA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 4:59 | 12,0 | 00:07:29 | |
100 | 803 | SZYMCZAK DOMINIKA | ZSP NR 4 EKONOM | 2000 | 5:05 | 11,8 | 00:07:37 | |
101 | 815 | WOŁĄKIEWICZ NATALIA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 5:05 | 11,8 | 00:07:37 | |
102 | 713 | BIAŁEK KATARZYNA | ZSP NR 4 EKONOM | 1999 | 5:55 | 10,2 | 00:08:52 | |
103 | 807 | WARIAN WIKTORIA | ZSP NR 4 EKONOM | 2001 | 6:03 | 9,9 | 00:09:04 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Klub | Rok urodz. | tempo min/km | tempo km/h | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 330 | ŚWIĄTKOWSKI MIŁOSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2002 | 4:31 | 13,3 | 00:04:31 |
2 | 567 | SOLIŃSKI RADOSŁAW | SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W SŁAWĘCINKU | 2002 | 4:44 | 12,7 | 00:04:44 |
3 | 316 | KRUSZYŃSKI MATEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2002 | 4:45 | 12,6 | 00:04:45 |
4 | 360 | FENGLER ROBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 4:48 | 12,5 | 00:04:48 |
5 | 297 | POLAK DANIEL | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA INOWROCŁAW | 2003 | 4:49 | 12,5 | 00:04:49 |
6 | 326 | RACZYŃSKI KACPER | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2002 | 4:54 | 12,2 | 00:04:54 |
7 | 209 | NIEWIADOMSKI MACIEJ | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2003 | 5:00 | 12,0 | 00:05:00 |
8 | 521 | PAWŁOWSKI JAKUB | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2002 | 5:01 | 12,0 | 00:05:01 |
9 | 11 | KOZACZYŃSKI MATEUSZ | GIMNAZJUM W JANIKOWIE | 2002 | 5:02 | 11,9 | 00:05:02 |
10 | 315 | KRUSZYŃSKI MARCIN | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2002 | 5:06 | 11,8 | 00:05:06 |
11 | 416 | PICHETA JAKUB | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:07 | 11,7 | 00:05:07 |
12 | 328 | STRAWA BARTŁOMIEJ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2004 | 5:07 | 11,7 | 00:05:07 |
13 | 75 | SIBILSKI BARTOSZ | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 5:08 | 11,7 | 00:05:08 |
14 | 373 | JANKOWSKI NIKODEM | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:10 | 11,6 | 00:05:10 |
15 | 509 | GRALEWSKI JAKUB | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2003 | 5:15 | 11,4 | 00:05:15 |
16 | 314 | KOŚCIŃSKI KACPER | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2003 | 5:17 | 11,4 | 00:05:17 |
17 | 41 | JABŁOŃSKI ADRIAN | SP 8 INOWROCŁAW | 2003 | 5:23 | 11,1 | 00:05:23 |
18 | 368 | GRABIŃSKI WIKTOR | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:25 | 11,1 | 00:05:25 |
19 | 305 | CUDAK ŁUKASZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2002 | 5:28 | 11,0 | 00:05:28 |
20 | 67 | MIKOŁAJCZAK MIKOŁAJ | SP 8 INOWROCŁAW | 2003 | 5:30 | 10,9 | 00:05:30 |
21 | 318 | MAJERSKI WOJCIECH | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2004 | 5:31 | 10,9 | 00:05:31 |
22 | 63 | LEWANDOWSKI MICHAŁ | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 5:33 | 10,8 | 00:05:33 |
23 | 517 | MROTEK KORDIAN | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2002 | 5:33 | 10,8 | 00:05:33 |
24 | 206 | MAREK HUBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2002 | 5:34 | 10,8 | 00:05:34 |
25 | 367 | GÓRSKI JAKUB | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:35 | 10,7 | 00:05:35 |
26 | 284 | STĘPIEŃ KACPER | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2003 | 5:35 | 10,7 | 00:05:35 |
27 | 526 | WĄSACZ MICHAŁ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2001 | 5:37 | 10,7 | 00:05:37 |
28 | 46 | KASPRZAK JAKUB | SP 8 INOWROCŁAW | 2003 | 5:38 | 10,7 | 00:05:38 |
29 | 321 | NIEWIADOMSKI NORBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2003 | 5:38 | 10,7 | 00:05:38 |
30 | 37 | GABRYSZAK KRYSTIAN | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 5:39 | 10,6 | 00:05:39 |
31 | 524 | SUCHODOLSKI HUBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2004 | 5:40 | 10,6 | 00:05:40 |
32 | 520 | OLECHOWICZ ŁUKASZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2002 | 5:41 | 10,6 | 00:05:41 |
33 | 57 | KURTYSIAK WOJCIECH | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 5:43 | 10,5 | 00:05:43 |
34 | 394 | ŁYSIAK WOJCIECH | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:43 | 10,5 | 00:05:43 |
35 | 421 | PRILL JERZY | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:43 | 10,5 | 00:05:43 |
36 | 49 | KOŚCIAŃSKI PATRYK | SP 8 INOWROCŁAW | 2003 | 5:44 | 10,5 | 00:05:44 |
37 | 293 | KSIĄŻEK PAWEŁ | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA INOWROCŁAW | 2004 | 5:44 | 10,5 | 00:05:44 |
38 | 464 | ZAWADZKI ALEKSANDER | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:44 | 10,5 | 00:05:44 |
39 | 448 | THIELMANN OSKAR | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 5:45 | 10,4 | 00:05:45 |
40 | 82 | WĄSOWSKI JAKUB | SP 8 INOWROCŁAW | 2003 | 5:45 | 10,4 | 00:05:45 |
41 | 531 | OLENDER ŁUKASZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRĄ JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2003 | 5:47 | 10,4 | 00:05:47 |
42 | 72 | RAKOWSKI PATRYK | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 5:47 | 10,4 | 00:05:47 |
43 | 370 | GROBELSKI MATEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:49 | 10,3 | 00:05:49 |
44 | 62 | LEWANDOWSKI MATEUSZ | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 5:49 | 10,3 | 00:05:49 |
45 | 530 | CYMAN KACPER | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRĄ JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2003 | 5:50 | 10,3 | 00:05:50 |
46 | 299 | STĘPNIEWSKI NORBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA INOWROCŁAW | 2003 | 5:50 | 10,3 | 00:05:50 |
47 | 334 | BARDZIŃSKI JAKUB | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2005 | 5:53 | 10,2 | 00:05:53 |
48 | 450 | TONICKI JAKUB | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:55 | 10,1 | 00:05:55 |
49 | 424 | RAKOWSKI MACIEJ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:57 | 10,1 | 00:05:57 |
50 | 459 | WILLAMOWSKI WIKTOR | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 5:57 | 10,1 | 00:05:57 |
51 | 372 | JANKOWSKI MATEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:58 | 10,1 | 00:05:58 |
52 | 304 | CHMIELEWSKI ADAM | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2002 | 5:59 | 10,0 | 00:05:59 |
53 | 451 | TUSZYŃSKI KAMIL | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 6:01 | 10,0 | 00:06:01 |
54 | 208 | NAWROCKI HUBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2003 | 6:04 | 9,9 | 00:06:04 |
55 | 29 | BOJZAN JAKUB | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 6:05 | 9,9 | 00:06:05 |
56 | 427 | ROPINSKI MIŁOSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 6:07 | 9,8 | 00:06:07 |
57 | 387 | KWIATKOWSKI AMADEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 6:10 | 9,7 | 00:06:10 |
58 | 332 | BAKALARSKI KONRAD | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 6:21 | 9,4 | 00:06:21 |
59 | 529 | ZAŁUŃSKI MICHAŁ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2002 | 6:29 | 9,3 | 00:06:29 |
60 | 34 | DREŚLIŃSKI DAWID | SP 8 INOWROCŁAW | 2003 | 6:32 | 9,2 | 00:06:32 |
61 | 44 | PUSZCZYKOWSKI KAMIL | SP 8 INOWROCŁAW | 2003 | 6:32 | 9,2 | 00:06:32 |
62 | 525 | SZAFRAŃSKI JAKUB | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2002 | 6:33 | 9,2 | 00:06:33 |
63 | 506 | BANDOCH HUBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2003 | 6:34 | 9,1 | 00:06:34 |
64 | 59 | LANKIEWICZ IGOR | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 6:34 | 9,1 | 00:06:34 |
65 | 432 | SOBKOWIAK JAN | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 6:34 | 9,1 | 00:06:34 |
66 | 437 | STRZECHOWSKI WIKTOR | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 6:36 | 9,1 | 00:06:36 |
67 | 508 | DŁUGOSZ MATEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2002 | 6:38 | 9,0 | 00:06:38 |
68 | 353 | DOBRUCHOWSKI MATEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 6:39 | 9,0 | 00:06:39 |
69 | 90 | KRUK JAROSŁAW | SP BRONIEWICE | 2004 | 6:40 | 9,0 | 00:06:40 |
70 | 512 | KUJAWA MICHAŁ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2002 | 6:42 | 9,0 | 00:06:42 |
71 | 398 | MAJEWSKI PRZEMYSŁAW | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 6:42 | 9,0 | 00:06:42 |
72 | 403 | MIERZWA MIŁOSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 6:44 | 8,9 | 00:06:44 |
73 | 384 | KUBŚ HUBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 6:46 | 8,9 | 00:06:46 |
74 | 413 | OSIŃSKI ARKADIUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 6:46 | 8,9 | 00:06:46 |
75 | 292 | JANIAK MATEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA INOWROCŁAW | 2004 | 6:57 | 8,6 | 00:06:57 |
76 | 406 | MŁYNARSKI MATEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 6:57 | 8,6 | 00:06:57 |
77 | 528 | WOLF FILIP | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2002 | 6:57 | 8,6 | 00:06:57 |
78 | 527 | WOJDAN DAWID | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2002 | 7:00 | 8,6 | 00:07:00 |
79 | 418 | POMYKAŁA KACPER | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 7:07 | 8,4 | 00:07:07 |
80 | 354 | DROSZCZ WIKTOR | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 7:11 | 8,4 | 00:07:11 |
81 | 389 | LEWANDOWSKI JAKUB | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 7:16 | 8,3 | 00:07:16 |
82 | 426 | REGULSKI FILIP | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 7:16 | 8,3 | 00:07:16 |
83 | 242 | NITZ ADRIAN | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2004 | 7:18 | 8,2 | 00:07:18 |
84 | 449 | TOMCZAK MARCIN | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 7:28 | 8,0 | 00:07:28 |
85 | 335 | BASSA JAN | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 7:37 | 7,9 | 00:07:37 |
86 | 515 | LEWANDOWSKI MATEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2002 | 7:37 | 7,9 | 00:07:37 |
87 | 379 | KONOPIŃSKI WIKTOR | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 7:45 | 7,7 | 00:07:45 |
88 | 414 | PAWLAK OSKAR | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 7:46 | 7,7 | 00:07:46 |
89 | 388 | KWIATKOWSKI ARKADIUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 7:47 | 7,7 | 00:07:47 |
90 | 423 | RADZIĘDA KAMIL | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 7:48 | 7,7 | 00:07:48 |
91 | 36 | FIRLEJ PIOTR | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 8:03 | 7,5 | 00:08:03 |
92 | 382 | KOZŁOWSKI NORBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 8:06 | 7,4 | 00:08:06 |
93 | 401 | MATUSZAK MATEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 8:07 | 7,4 | 00:08:07 |
94 | 399 | MARKIER BARTOSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 8:12 | 7,3 | 00:08:12 |
95 | 429 | RYBICKI MIŁOSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 8:14 | 7,3 | 00:08:14 |
96 | 337 | BIEGAŁA JULIUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 8:23 | 7,2 | 00:08:23 |
97 | 361 | FIJOŁEK JAN | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 8:26 | 7,1 | 00:08:26 |
98 | 523 | RAPACZ SZYMON | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2001 | 8:58 | 6,7 | 00:08:58 |
99 | 514 | KWIATKOWSKI MATEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2004 | 9:11 | 6,5 | 00:09:11 |
100 | 519 | NOWOSIELSKI ŁUKASZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2004 | 9:12 | 6,5 | 00:09:12 |
101 | 453 | WARDYN KRZYSZTOF | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 9:14 | 6,5 | 00:09:14 |
102 | 362 | FRANKOWSKI JAKUB | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 9:28 | 6,3 | 00:09:28 |
103 | 463 | ZANIEWSKI JAKUB | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 9:29 | 6,3 | 00:09:29 |
104 | 455 | WAWRZYNIAK IGOR | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 9:46 | 6,1 | 00:09:46 |
105 | 352 | DĄBROWSKI PATRYK | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 10:05 | 6,0 | 00:10:05 |
106 | 50 | KOWALSKI JAKUB | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 10:07 | 5,9 | 00:10:07 |
107 | 43 | JAŃCZAK WIKTOR | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 10:08 | 5,9 | 00:10:08 |
108 | 390 | LUBOWICZ KRZYSZTOF | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 10:14 | 5,9 | 00:10:14 |
109 | 511 | KORCZAK FILIP | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2004 | 10:17 | 5,8 | 00:10:17 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Klub | Rok urodz. | tempo min/km | tempo km/h | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 267 | OSTROWSKA ANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KAROLA URBAŃSKIEGO ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | 2004 | 3:43 | 16,1 | 00:03:43 |
2 | 319 | MATUSZAK JOANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2003 | 3:54 | 15,4 | 00:03:54 |
3 | 203 | KUBISZEWSKA ZUZANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2003 | 3:56 | 15,3 | 00:03:56 |
4 | 42 | JAKUBOWSKA IWETTA | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 3:58 | 15,1 | 00:03:58 |
5 | 60 | LASKOWSKA WIKTORIA | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 4:01 | 14,9 | 00:04:01 |
6 | 214 | TOMCZAK NIKOLA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2003 | 4:07 | 14,6 | 00:04:07 |
7 | 425 | RATAJ MAŁGORZATA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 4:08 | 14,5 | 00:04:08 |
8 | 507 | BIERNAT JUSTYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2002 | 4:09 | 14,5 | 00:04:09 |
9 | 200 | BRYDA DŻENIFER | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2003 | 4:09 | 14,5 | 00:04:09 |
10 | 331 | WITKOWSKA NADIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2004 | 4:10 | 14,4 | 00:04:10 |
11 | 344 | CHĘSY JULIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 4:13 | 14,2 | 00:04:13 |
12 | 66 | MATUSZAK BEATA | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 4:14 | 14,2 | 00:04:14 |
13 | 13 | MRÓWCZYŃSKA JULIA | KASPROWICZ GIMNAZJUM DWUJĘZYCZNE | 2002 | 4:16 | 14,1 | 00:04:16 |
14 | 83 | WILIŃSKA JULIA | SP 8 INOWROCŁAW | 2004 | 4:17 | 14,0 | 00:04:17 |
15 | 262 | MIERZYŃSKA DARIA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W JAKSICACH | 2004 | 4:19 | 13,9 | 00:04:19 |
16 | 513 | KUNKE NATALIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2002 | 4:20 | 13,8 | 00:04:20 |
17 | 317 | LEWANDOWSKA WERONIKA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2003 | 4:20 | 13,8 | 00:04:20 |
18 | 40 | IDCZAK AGATA | SP 8 INOWROCŁAW | 2003 | 4:21 | 13,8 | 00:04:21 |
19 | 69 | NOWAK MARTYNA | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 4:21 | 13,8 | 00:04:21 |
20 | 204 | MAJ KLAUDIA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2003 | 4:22 | 13,7 | 00:04:22 |
21 | 324 | PIWEK SANDRA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2003 | 4:24 | 13,6 | 00:04:24 |
22 | 329 | SZCZUPAJ WERONIKA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2003 | 4:24 | 13,6 | 00:04:24 |
23 | 35 | KOWALSKA KAROLINA | SP 8 INOWROCŁAW | 2004 | 4:25 | 13,6 | 00:04:25 |
24 | 249 | PIKUL IGA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2004 | 4:25 | 13,6 | 00:04:25 |
25 | 255 | SZCZEŚNIAK WERONIKA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2004 | 4:25 | 13,6 | 00:04:25 |
26 | 340 | BŁAŻEJEWSKA KINGA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 4:26 | 13,5 | 00:04:26 |
27 | 199 | BIAŁEK MARTYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2002 | 4:28 | 13,4 | 00:04:28 |
28 | 70 | OSTROWSKA AGATA | SP 8 INOWROCŁAW | 2004 | 4:28 | 13,4 | 00:04:28 |
29 | 217 | WIETRZYKOWSKA PATRYCJA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2003 | 4:29 | 13,4 | 00:04:29 |
30 | 236 | LANGNER OLIWIA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2004 | 4:30 | 13,3 | 00:04:30 |
31 | 219 | WÓJCIK KLAUDIA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2002 | 4:32 | 13,2 | 00:04:32 |
32 | 396 | MACIOSZEK MARTYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 4:34 | 13,1 | 00:04:34 |
33 | 210 | PERLIKOWSKA NATALIA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2002 | 4:34 | 13,1 | 00:04:34 |
34 | 77 | SKONIECZNA MAŁGORZATA | SP 8 INOWROCŁAW | 2003 | 4:34 | 13,1 | 00:04:34 |
35 | 39 | HACHUŁA AMELIA | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 4:35 | 13,1 | 00:04:35 |
36 | 240 | MĘCZEKALSKA AGATA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2004 | 4:35 | 13,1 | 00:04:35 |
37 | 266 | WÓJCIK NIKOLA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W JAKSICACH | 2004 | 4:35 | 13,1 | 00:04:35 |
38 | 231 | KOWYNIA PATRYCJA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2004 | 4:36 | 13,0 | 00:04:36 |
39 | 201 | DOBROWOLSKA DARIA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2002 | 4:37 | 13,0 | 00:04:37 |
40 | 56 | KUBICKA NIKOLA | SP 8 INOWROCŁAW | 2004 | 4:38 | 12,9 | 00:04:38 |
41 | 323 | PAWŁOWSKA PATRYCJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2003 | 4:38 | 12,9 | 00:04:38 |
42 | 313 | KONOWALIK ZUZANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2003 | 4:39 | 12,9 | 00:04:39 |
43 | 202 | KRUSZYŃSKA WIKTORIA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2002 | 4:40 | 12,9 | 00:04:40 |
44 | 211 | RADZIKOWSKA DARIA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2004 | 4:41 | 12,8 | 00:04:41 |
45 | 30 | BORYNA MAJA | SP 8 INOWROCŁAW | 2004 | 4:44 | 12,7 | 00:04:44 |
46 | 309 | FRYZA PATRYCJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 4:44 | 12,7 | 00:04:44 |
47 | 306 | CYRULCZYK KLAUDIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2004 | 4:48 | 12,5 | 00:04:48 |
48 | 74 | SEWERYŃSKA KATARZYNA | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 4:48 | 12,5 | 00:04:48 |
49 | 52 | SASKOWSKA LENA | SP 8 INOWROCŁAW | 2004 | 4:51 | 12,4 | 00:04:51 |
50 | 338 | BIEŃ JAGODA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 4:52 | 12,3 | 00:04:52 |
51 | 38 | GADACZ ALICJA | SP 8 INOWROCŁAW | 2003 | 4:53 | 12,3 | 00:04:53 |
52 | 54 | KRZEWINA ELIZA | SP 8 INOWROCŁAW | 2003 | 4:54 | 12,2 | 00:04:54 |
53 | 207 | NAWROCKA KINGA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2004 | 4:54 | 12,2 | 00:04:54 |
54 | 522 | POBŁOCKA MARTYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2003 | 4:55 | 12,2 | 00:04:55 |
55 | 32 | BUBACZ OLIWIA | SP 8 INOWROCŁAW | 2004 | 4:56 | 12,2 | 00:04:56 |
56 | 51 | KUŚ ZUZANNA | SP 8 INOWROCŁAW | 2004 | 4:56 | 12,2 | 00:04:56 |
57 | 311 | JASKULSKA KLAUDIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 4:57 | 12,1 | 00:04:57 |
58 | 385 | KUKUŁKA WERONIKA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 4:57 | 12,1 | 00:04:57 |
59 | 419 | POTĘGA PATRYCJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:00 | 12,0 | 00:05:00 |
60 | 216 | WIATR PATRYCJA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2002 | 5:00 | 12,0 | 00:05:00 |
61 | 53 | KRUK OLA | SP 8 INOWROCŁAW | 2004 | 5:01 | 12,0 | 00:05:01 |
62 | 364 | GĄSIOREK ZUZANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 5:02 | 11,9 | 00:05:02 |
63 | 64 | MACIEJEWSKA WERONIKA | SP 8 INOWROCŁAW | 2003 | 5:02 | 11,9 | 00:05:02 |
64 | 73 | RATKA ALEKSANDRA | SP 8 INOWROCŁAW | 2003 | 5:02 | 11,9 | 00:05:02 |
65 | 447 | TARKOWSKA DARIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 5:03 | 11,9 | 00:05:03 |
66 | 458 | WIECHECKA MAJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 5:03 | 11,9 | 00:05:03 |
67 | 76 | SIKORSKA OLIWIA | SP 8 INOWROCŁAW | 2003 | 5:04 | 11,8 | 00:05:04 |
68 | 65 | MARCZYK JULIA | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 5:05 | 11,8 | 00:05:05 |
69 | 58 | LAJBLICH MARTYNA | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 5:10 | 11,6 | 00:05:10 |
70 | 346 | RIGHI JULIANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 5:12 | 11,5 | 00:05:12 |
71 | 433 | SOBUCKA KLAUDIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:14 | 11,5 | 00:05:14 |
72 | 55 | KUBERSKA JULIA | SP 8 INOWROCŁAW | 2004 | 5:16 | 11,4 | 00:05:16 |
73 | 213 | SMARUJ WIKTORIA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W PAKOŚCI | 2005 | 5:21 | 11,2 | 00:05:21 |
74 | 439 | SZCZEPANIAK ZUZANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 5:25 | 11,1 | 00:05:25 |
75 | 443 | SZWARC BOGNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 5:27 | 11,0 | 00:05:27 |
76 | 290 | BANASZAK WERONIKA | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA INOWROCŁAW | 2003 | 5:30 | 10,9 | 00:05:30 |
77 | 327 | ROSIŃSKA JOANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2004 | 5:30 | 10,9 | 00:05:30 |
78 | 339 | PŁOCIŃSKA OLIWIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 5:34 | 10,8 | 00:05:34 |
79 | 333 | NITKOWSKA WIKTORIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 5:35 | 10,7 | 00:05:35 |
80 | 342 | SKOWROŃSKA MAJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 5:36 | 10,7 | 00:05:36 |
81 | 68 | MUCHA MARTA | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 5:37 | 10,7 | 00:05:37 |
82 | 438 | SUŁKOWSKA NATALIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2018 | 5:37 | 10,7 | 00:05:37 |
83 | 312 | KLUJEW ZUZANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2004 | 5:38 | 10,7 | 00:05:38 |
84 | 408 | NALEWAJSKA AGATA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:38 | 10,7 | 00:05:38 |
85 | 402 | MICHALAK MONIKA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:39 | 10,6 | 00:05:39 |
86 | 260 | BARTNIK KATARZYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W JAKSICACH | 2004 | 5:40 | 10,6 | 00:05:40 |
87 | 48 | KONOPIŃSKA JULIA | SP 8 INOWROCŁAW | 2004 | 5:43 | 10,5 | 00:05:43 |
88 | 263 | MORDASZEWSKA KATARZYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W JAKSICACH | 2004 | 5:47 | 10,4 | 00:05:47 |
89 | 392 | ŁUKASZEWSKA ZUZANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:48 | 10,3 | 00:05:48 |
90 | 355 | DUSZYŃSKA WIKTORIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:51 | 10,3 | 00:05:51 |
91 | 341 | MUSZYNKIEWICZ NATALIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 5:51 | 10,3 | 00:05:51 |
92 | 420 | POZORSKA MARIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 5:57 | 10,1 | 00:05:57 |
93 | 310 | GEDOWSKA JULIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W INOWROCŁAWIU | 2004 | 5:59 | 10,0 | 00:05:59 |
94 | 516 | MARSZAŁOWSKA ALEKSANDRA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU | 2001 | 6:04 | 9,9 | 00:06:04 |
95 | 61 | LEWANDOWSKA KLAUDIA | SP 8 INOWROCŁAW | 2002 | 6:06 | 9,8 | 00:06:06 |
96 | 375 | KAŁUŻNA OLIWIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 6:07 | 9,8 | 00:06:07 |
97 | 417 | PŁOCIŃSKA NIKOLA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 6:07 | 9,8 | 00:06:07 |
98 | 119 | OKNIŃSKA WIOLETTA | SP NR 38 PARCHANIE | 2004 | 6:08 | 9,8 | 00:06:08 |
99 | 71 | PROZOROWSKA AGATA | SP 8 INOWROCŁAW | 2004 | 6:08 | 9,8 | 00:06:08 |
100 | 28 | AUGUSTYN NATALIA | SP 8 INOWROCŁAW | 2004 | 6:10 | 9,7 | 00:06:10 |
101 | 31 | BROŃCZYK DARIA | SP 8 INOWROCŁAW | 2004 | 6:14 | 9,6 | 00:06:14 |
102 | 45 | JASZCZ WIKTORIA | SP 8 INOWROCŁAW | 2004 | 6:18 | 9,5 | 00:06:18 |
103 | 456 | WCISŁO LAURA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2003 | 6:37 | 9,1 | 00:06:37 |
104 | 380 | KOSICKA WIKTORIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 6:40 | 9,0 | 00:06:40 |
105 | 434 | SPRAWKA KATARZYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 6:42 | 9,0 | 00:06:42 |
106 | 349 | CYNK MARIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 6:44 | 8,9 | 00:06:44 |
107 | 78 | SZCZYGIELSKA JULIA | SP 8 INOWROCŁAW | 2003 | 6:49 | 8,8 | 00:06:49 |
108 | 386 | KUROWSKA MAŁGORZATA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2002 | 6:52 | 8,7 | 00:06:52 |
109 | 350 | CZERSKA MAJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2005 | 8:10 | 7,3 | 00:08:10 |
110 | 445 | ŚPIEWAK ALICJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 10:08 | 5,9 | 00:10:08 |
111 | 428 | ROSZAK JULIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 10:12 | 5,9 | 00:10:12 |
112 | 431 | SKOWROŃSKA MAJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2004 | 10:12 | 5,9 | 00:10:12 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Klub | Rok urodz. | tempo min/km | tempo km/h | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 235 | LANGE HUBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2005 | 6:16 | 9,6 | 00:03:08 |
2 | 474 | JAROSZEWICZ MIKOŁAJ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2004 | 6:28 | 9,3 | 00:03:14 |
3 | 871 | NOWICKI FILIP | SP2 INOWROCŁAW | 2006 | 6:32 | 9,2 | 00:03:16 |
4 | 130 | BIAŁEK OSKAR | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 6:38 | 9,0 | 00:03:19 |
5 | 138 | GUSTAW DOMINIK | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 6:44 | 8,9 | 00:03:22 |
6 | 491 | PIETRZAK OLIWIER | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 6:50 | 8,8 | 00:03:25 |
7 | 221 | JĘDRZEJCZAK ALAN | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2005 | 7:06 | 8,5 | 00:03:33 |
8 | 484 | MALAK KACPER | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 7:12 | 8,3 | 00:03:36 |
9 | 481 | KWIATKOWSKI MIŁOSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2007 | 7:16 | 8,3 | 00:03:38 |
10 | 877 | ŚMIEJEK OSKAR | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 7:18 | 8,2 | 00:03:39 |
11 | 251 | SITKO JAKUB | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2006 | 7:22 | 8,1 | 00:03:41 |
12 | 156 | LEWANDOWSKI KRZYSZTOF | SP2 INOWROCŁAW | 2006 | 7:24 | 8,1 | 00:03:42 |
13 | 187 | SOBIERAJSKI DOMINIK | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 7:26 | 8,1 | 00:03:43 |
14 | 537 | BYKOWSKI JAN | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2006 | 7:34 | 7,9 | 00:03:47 |
15 | 161 | ŁAWNICZAK BARTOSZ | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 7:36 | 7,9 | 00:03:48 |
16 | 542 | DERDZIKOWSKI ADAM | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2006 | 7:40 | 7,8 | 00:03:50 |
17 | 146 | KASZUBSKI KONRAD | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 7:40 | 7,8 | 00:03:50 |
18 | 228 | KORZENIEWSKI SEBASTIAN | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2005 | 7:42 | 7,8 | 00:03:51 |
19 | 136 | GĘGOTEK PAWEŁ | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 7:44 | 7,8 | 00:03:52 |
20 | 139 | HOLAS MATEUSZ | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 7:46 | 7,7 | 00:03:53 |
21 | 892 | MROCZEK KSAWERY | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 7:48 | 7,7 | 00:03:54 |
22 | 114 | GERSZTYN OSKAR | SP NR 38 PARCHANIE | 2005 | 7:50 | 7,7 | 00:03:55 |
23 | 276 | JENDRASIK MACIEJ | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2008 | 7:52 | 7,6 | 00:03:56 |
24 | 192 | STOPIŃSKI RADOSŁAW | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 7:54 | 7,6 | 00:03:57 |
25 | 117 | MARNOCHA KACPER | SP NR 38 PARCHANIE | 2007 | 7:56 | 7,6 | 00:03:58 |
26 | 561 | SADOWSKI HUBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2004 | 7:56 | 7,6 | 00:03:58 |
27 | 295 | KURNIK MATEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA INOWROCŁAW | 2005 | 8:00 | 7,5 | 00:04:00 |
28 | 496 | STAWICKI WOJCIECH | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2006 | 8:02 | 7,5 | 00:04:01 |
29 | 248 | PĘZIAK JAKUB | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2005 | 8:06 | 7,4 | 00:04:03 |
30 | 112 | DEC MATEUSZ | SP NR 38 PARCHANIE | 2004 | 8:10 | 7,3 | 00:04:05 |
31 | 165 | MATUSZAK OSKAR | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 8:10 | 7,3 | 00:04:05 |
32 | 194 | SYPNIEWSKI MATEUSZ | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 8:10 | 7,3 | 00:04:05 |
33 | 166 | MAZALON KRYSTIAN | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 8:12 | 7,3 | 00:04:06 |
34 | 563 | SOKOŁOWSKI TOMASZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2006 | 8:14 | 7,3 | 00:04:07 |
35 | 247 | PAZDERSKI ALAN | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2006 | 8:16 | 7,3 | 00:04:08 |
36 | 300 | SZAFRAŃSKI PIOTR | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA INOWROCŁAW | 2005 | 8:22 | 7,2 | 00:04:11 |
37 | 226 | KAŹMIERSKI KACPER | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2005 | 8:24 | 7,1 | 00:04:12 |
38 | 238 | ŁAPACZ PAWEŁ | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2007 | 8:28 | 7,1 | 00:04:14 |
39 | 157 | LEWANDOWSKI SEBASTIAN | SP2 INOWROCŁAW | 2006 | 8:36 | 7,0 | 00:04:18 |
40 | 160 | LIPIŃSKI CYPRIAN | SP2 INOWROCŁAW | 2008 | 8:42 | 6,9 | 00:04:21 |
41 | 874 | MAŁETKA KACPER | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 8:42 | 6,9 | 00:04:21 |
42 | 180 | PUSZCZYKOWSKI EMIL | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 8:44 | 6,9 | 00:04:22 |
43 | 294 | KUBIAK OLGIERD | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA INOWROCŁAW | 2005 | 8:46 | 6,8 | 00:04:23 |
44 | 158 | LEWANDOWSKI-STEC MACIEJ | SP2 INOWROCŁAW | 2007 | 8:46 | 6,8 | 00:04:23 |
45 | 246 | PAWENDA BARTOSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2006 | 8:56 | 6,7 | 00:04:28 |
46 | 254 | SZABELSKI MAKSYMILIAN | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2008 | 8:56 | 6,7 | 00:04:28 |
47 | 270 | DERĘGOWSKI HUBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2009 | 8:58 | 6,7 | 00:04:29 |
48 | 366 | GOLEC KAROL | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2008 | 8:58 | 6,7 | 00:04:29 |
49 | 898 | MIERZYŃSKI KAROL | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 8:58 | 6,7 | 00:04:29 |
50 | 461 | WOJDYLAK MACIEJ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2008 | 8:58 | 6,7 | 00:04:29 |
51 | 891 | MROCZEK FRANCISZEK | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 9:00 | 6,7 | 00:04:30 |
52 | 175 | NOWAKOWSKI HUBERT | SP2 INOWROCŁAW | 2008 | 9:04 | 6,6 | 00:04:32 |
53 | 273 | FIGAS SZYMON | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2008 | 9:08 | 6,6 | 00:04:34 |
54 | 893 | KRÓLIKOWSKI MICHAŁ | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 9:10 | 6,5 | 00:04:35 |
55 | 125 | WALEWSKI JAKUB | SP NR 38 PARCHANIE | 2006 | 9:12 | 6,5 | 00:04:36 |
56 | 239 | MĄDRZAK KONRAD | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2006 | 9:14 | 6,5 | 00:04:37 |
57 | 875 | CHUDZIŃSKI DAWID | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 9:16 | 6,5 | 00:04:38 |
58 | 181 | RACZKOWSKI WOJCIECH | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 9:20 | 6,4 | 00:04:40 |
59 | 279 | KRZYŻANOWSKI IGOR | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2010 | 9:24 | 6,4 | 00:04:42 |
60 | 110 | BRZEZIŃSKI PAWEŁ | SP NR 38 PARCHANIE | 2008 | 9:28 | 6,3 | 00:04:44 |
61 | 539 | CIEJEK KACPER | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2005 | 9:30 | 6,3 | 00:04:45 |
62 | 234 | LACHAWIEC LESZEK | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2007 | 9:30 | 6,3 | 00:04:45 |
63 | 486 | NAWROCKI ANTONI | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2006 | 9:30 | 6,3 | 00:04:45 |
64 | 140 | JADANOWSKI MARCEL | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 9:32 | 6,3 | 00:04:46 |
65 | 257 | SZUFLADA MARCEL | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2006 | 9:32 | 6,3 | 00:04:46 |
66 | 223 | KACZMAREK HUBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2007 | 9:36 | 6,3 | 00:04:48 |
67 | 454 | WAWER REMIGIUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2008 | 9:36 | 6,3 | 00:04:48 |
68 | 897 | GRYGROWICZ ANTEK | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 9:38 | 6,2 | 00:04:49 |
69 | 879 | RADZISZEWSKI DAWID | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 9:40 | 6,2 | 00:04:50 |
70 | 150 | KRAWITOWSKI JAKUB | SP2 INOWROCŁAW | 2007 | 9:44 | 6,2 | 00:04:52 |
71 | 890 | ŚMIEJEK MARTIN | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 9:48 | 6,1 | 00:04:54 |
72 | 224 | KACZMAREK JAKUB | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2007 | 10:00 | 6,0 | 00:05:00 |
73 | 179 | PROCH DOMINIK | SP2 INOWROCŁAW | 2007 | 10:06 | 5,9 | 00:05:03 |
74 | 191 | STOPINSKI BARTOSZ | SP2 INOWROCŁAW | 2007 | 10:06 | 5,9 | 00:05:03 |
75 | 289 | WOJTCZAK HUBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2010 | 10:06 | 5,9 | 00:05:03 |
76 | 176 | PAWŁOWSKI SZYMON | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 10:08 | 5,9 | 00:05:04 |
77 | 285 | SZABLAŃCZYK HUBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2009 | 10:08 | 5,9 | 00:05:04 |
78 | 275 | JACOBI SEBASTIAAN | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2009 | 10:10 | 5,9 | 00:05:05 |
79 | 278 | KĄKOLEWSKI DOMINIK | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2009 | 10:12 | 5,9 | 00:05:06 |
80 | 131 | BORECZEK ADAM | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 10:14 | 5,9 | 00:05:07 |
81 | 101 | SZABELSKI DOMINIK | SP BRONIEWICE | 2008 | 10:16 | 5,8 | 00:05:08 |
82 | 245 | PADOŁ MIŁOSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2006 | 10:18 | 5,8 | 00:05:09 |
83 | 155 | LESZCZYŃSKI KAMIL | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 10:26 | 5,8 | 00:05:13 |
84 | 149 | KLUJEW FILIP | SP2 INOWROCŁAW | 2007 | 10:28 | 5,7 | 00:05:14 |
85 | 870 | JANIAK WIKTOR | SP2 INOWROCŁAW | 2006 | 10:30 | 5,7 | 00:05:15 |
86 | 378 | KEMPIŃSKI JAN | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2007 | 10:38 | 5,6 | 00:05:19 |
87 | 534 | ANTCZAK JAKUB | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2006 | 10:48 | 5,6 | 00:05:24 |
88 | 889 | DĘBOWSKI STANISŁAW | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 10:52 | 5,5 | 00:05:26 |
89 | 881 | JAKUBOWSKI PAWEŁ | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 10:58 | 5,5 | 00:05:29 |
90 | 336 | BEDNAREK PAWEŁ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2007 | 11:16 | 5,3 | 00:05:38 |
91 | 887 | JĘDRASIK SZYMON | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 11:16 | 5,3 | 00:05:38 |
92 | 98 | PAZDERSKI HUBERT | SP BRONIEWICE | 2006 | 11:18 | 5,3 | 00:05:39 |
93 | 358 | EJDYS KACEPR | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2007 | 11:34 | 5,2 | 00:05:47 |
94 | 536 | BOGUCKI DAWID | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2006 | 11:38 | 5,2 | 00:05:49 |
95 | 883 | CHOJNACKI FILIP | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 11:40 | 5,1 | 00:05:50 |
96 | 882 | HABA MIŁOSZ | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 11:40 | 5,1 | 00:05:50 |
97 | 282 | MACIEJEWSKI KAJETAN | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2010 | 11:42 | 5,1 | 00:05:51 |
98 | 565 | TABACZYŃSKI BARTEK | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2003 | 11:44 | 5,1 | 00:05:52 |
99 | 894 | BUDNY PAWEŁ | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 12:02 | 5,0 | 00:06:01 |
100 | 141 | JANIAK KACPER | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 12:16 | 4,9 | 00:06:08 |
101 | 287 | WIEWIÓR ADAM | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2009 | 12:26 | 4,8 | 00:06:13 |
102 | 280 | KUREK SZYMON | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2010 | 13:12 | 4,5 | 00:06:36 |
103 | 274 | GNIEWOSZ PATRYK | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2010 | 13:42 | 4,4 | 00:06:51 |
104 | 872 | TABISZ KACPER | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 13:56 | 4,3 | 00:06:58 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Klub | Rok urodz. | tempo min/km | tempo km/h | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 291 | GRZELAK WIKTORIA | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA INOWROCŁAW | 2006 | 5:48 | 10,3 | 00:02:54 |
2 | 264 | SMARZYŃSKA MARTYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W JAKSICACH | 2005 | 5:52 | 10,2 | 00:02:56 |
3 | 134 | FILIPOWICZ WERONIKA | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 5:56 | 10,1 | 00:02:58 |
4 | 487 | NOWAK ALEKSANDRA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 6:04 | 9,9 | 00:03:02 |
5 | 163 | MANZEJ PAULINA | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 6:06 | 9,8 | 00:03:03 |
6 | 196 | ŚWITEK DARIA | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 6:12 | 9,7 | 00:03:06 |
7 | 173 | NOWAK GABRIELA | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 6:14 | 9,6 | 00:03:07 |
8 | 265 | STREHLAU KAROLINA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W JAKSICACH | 2005 | 6:20 | 9,5 | 00:03:10 |
9 | 259 | BARTNIK ANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W JAKSICACH | 2005 | 6:24 | 9,4 | 00:03:12 |
10 | 554 | KWIATKOWSKA NIKOLA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2005 | 6:26 | 9,3 | 00:03:13 |
11 | 469 | CESARZ KLAUDIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2004 | 6:28 | 9,3 | 00:03:14 |
12 | 502 | TODA ALEKSANDRA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 6:28 | 9,3 | 00:03:14 |
13 | 288 | WOJCIESZEK SYLWIA | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2005 | 6:32 | 9,2 | 00:03:16 |
14 | 467 | BĘDKOWSKA MAJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 6:40 | 9,0 | 00:03:20 |
15 | 468 | BRZYKCY KATARZYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2006 | 6:40 | 9,0 | 00:03:20 |
16 | 466 | ANTCZAK MAJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2004 | 6:46 | 8,9 | 00:03:23 |
17 | 164 | MANZEJ WERONIKA | SP2 INOWROCŁAW | 2007 | 6:46 | 8,9 | 00:03:23 |
18 | 505 | ZAWODNIAK WIKTORIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 6:52 | 8,7 | 00:03:26 |
19 | 302 | TELUS NATALIA | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA INOWROCŁAW | 2006 | 7:00 | 8,6 | 00:03:30 |
20 | 159 | LIPIŃSKA JULIA | SP2 INOWROCŁAW | 2006 | 7:06 | 8,5 | 00:03:33 |
21 | 120 | OSIŃSKA MARIKA | SP NR 38 PARCHANIE | 2005 | 7:06 | 8,5 | 00:03:33 |
22 | 540 | CYNK EMILIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2005 | 7:08 | 8,4 | 00:03:34 |
23 | 470 | FAJOK JULIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2006 | 7:08 | 8,4 | 00:03:34 |
24 | 489 | NOWOSIELSKA ALICJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2006 | 7:08 | 8,4 | 00:03:34 |
25 | 256 | SZEWCZUK OLIWIA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2006 | 7:12 | 8,3 | 00:03:36 |
26 | 225 | KAŹMIERSKA MONIKA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2006 | 7:14 | 8,3 | 00:03:37 |
27 | 504 | WOJCIECHOWSKA OLIWIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2006 | 7:16 | 8,3 | 00:03:38 |
28 | 553 | KUPISZEWSKA KLAUDIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2006 | 7:18 | 8,2 | 00:03:39 |
29 | 170 | MOCHALSKA JOANNA | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 7:18 | 8,2 | 00:03:39 |
30 | 230 | KOWYNIA MARTYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2007 | 7:22 | 8,1 | 00:03:41 |
31 | 538 | CHYTROWSKA NATALIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2005 | 7:26 | 8,1 | 00:03:43 |
32 | 147 | KAWCZYŃSKA LORENA | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 7:26 | 8,1 | 00:03:43 |
33 | 559 | POPIELARZ KLAUDIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2004 | 7:26 | 8,1 | 00:03:43 |
34 | 544 | GOLAŁ MARTYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2004 | 7:30 | 8,0 | 00:03:45 |
35 | 471 | GOLIŃSKA SANDRA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2006 | 7:30 | 8,0 | 00:03:45 |
36 | 143 | JAROWSKA AMANDA | SP2 INOWROCŁAW | 2006 | 7:30 | 8,0 | 00:03:45 |
37 | 541 | CYNK MAGDALENA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2004 | 7:32 | 8,0 | 00:03:46 |
38 | 551 | KONIECZKA ALICJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2004 | 7:32 | 8,0 | 00:03:46 |
39 | 552 | KUBSKA BARBARA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2005 | 7:32 | 8,0 | 00:03:46 |
40 | 222 | JĘDRZEJCZAK LUIZA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2007 | 7:34 | 7,9 | 00:03:47 |
41 | 480 | KWIATKOWSKA KAROLINA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 7:34 | 7,9 | 00:03:47 |
42 | 154 | KWIATKOWSKA ALEKSANDRA | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 7:36 | 7,9 | 00:03:48 |
43 | 128 | ALTHAUS OLIWIA | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 7:38 | 7,9 | 00:03:49 |
44 | 151 | KRZYŻANOWSKA ALICJA | SP2 INOWROCŁAW | 2007 | 7:38 | 7,9 | 00:03:49 |
45 | 482 | ŁADOŃ JULIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2007 | 7:38 | 7,9 | 00:03:49 |
46 | 243 | NOWAKOWSKA MARTA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2008 | 7:38 | 7,9 | 00:03:49 |
47 | 186 | SŁABOSZEWSKA JULIA | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 7:38 | 7,9 | 00:03:49 |
48 | 232 | KUFEL MARTYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2007 | 7:40 | 7,8 | 00:03:50 |
49 | 483 | ŁUKOMSKA MARTYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2004 | 7:40 | 7,8 | 00:03:50 |
50 | 252 | SKRZYPEK KINGA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2008 | 7:42 | 7,8 | 00:03:51 |
51 | 478 | KOZŁOWSKA EMILA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 7:44 | 7,8 | 00:03:52 |
52 | 167 | MAZUR ZUZANNA | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 7:44 | 7,8 | 00:03:52 |
53 | 261 | BARTNIK ZUZANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W JAKSICACH | 2006 | 7:46 | 7,7 | 00:03:53 |
54 | 876 | GÓRSKA ANNA | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 7:48 | 7,7 | 00:03:54 |
55 | 472 | GÓRSKA WIKTORIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 7:48 | 7,7 | 00:03:54 |
56 | 479 | KURCZEWSKA-LEMPKA KINGA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2006 | 7:48 | 7,7 | 00:03:54 |
57 | 93 | ŁOZOWICZ JULIA | SP BRONIEWICE | 2007 | 7:48 | 7,7 | 00:03:54 |
58 | 250 | RYCHTER OTYLIA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2005 | 7:48 | 7,7 | 00:03:54 |
59 | 122 | SOBUCKA OLIWIA | SP NR 38 PARCHANIE | 2005 | 7:48 | 7,7 | 00:03:54 |
60 | 301 | TABACZYŃSKA OLIWIA | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA INOWROCŁAW | 2005 | 7:48 | 7,7 | 00:03:54 |
61 | 348 | CIEPLICKA WIKTORIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2008 | 7:50 | 7,7 | 00:03:55 |
62 | 473 | GRALEWSKA WIKTORIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2006 | 7:50 | 7,7 | 00:03:55 |
63 | 229 | KOWYNIA KORNELIA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2008 | 7:50 | 7,7 | 00:03:55 |
64 | 244 | OLEJNICZAK KATARZYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2006 | 7:50 | 7,7 | 00:03:55 |
65 | 493 | RZEŹNIK MARTA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 7:50 | 7,7 | 00:03:55 |
66 | 253 | SMOLIŃSKA JULIA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2006 | 7:50 | 7,7 | 00:03:55 |
67 | 178 | POSADZY RÓŻA | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 7:54 | 7,6 | 00:03:57 |
68 | 144 | JĘDRZEJEWSKA NATALIA | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 7:56 | 7,6 | 00:03:58 |
69 | 237 | LANGNER VANESSA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2007 | 7:56 | 7,6 | 00:03:58 |
70 | 555 | LEWANDOWSKA ADA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2005 | 7:56 | 7,6 | 00:03:58 |
71 | 888 | ŁADA WIKTORIA | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 7:56 | 7,6 | 00:03:58 |
72 | 494 | SAŁKOWSKA WIKTORIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2004 | 8:00 | 7,5 | 00:04:00 |
73 | 503 | WASZKIEWICZ ALICJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 8:00 | 7,5 | 00:04:00 |
74 | 132 | CHMIELEWSKA JUSTYNA | SP2 INOWROCŁAW | 2007 | 8:04 | 7,4 | 00:04:02 |
75 | 351 | DANKOWSKA ZOFIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2008 | 8:06 | 7,4 | 00:04:03 |
76 | 347 | CIEPLICKA NATALIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2008 | 8:08 | 7,4 | 00:04:04 |
77 | 498 | SZAFRAŃSKA OLIWIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 8:08 | 7,4 | 00:04:04 |
78 | 886 | NOWAKOWSKA AMELIA | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 8:10 | 7,3 | 00:04:05 |
79 | 184 | SALA JULIA | SP2 INOWROCŁAW | 2006 | 8:10 | 7,3 | 00:04:05 |
80 | 499 | SZCZEPAŃSKA NADIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2006 | 8:10 | 7,3 | 00:04:05 |
81 | 490 | OLSZANOWSKA AMELIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2006 | 8:12 | 7,3 | 00:04:06 |
82 | 185 | SIERADZKA MARTYNA | SP2 INOWROCŁAW | 2008 | 8:12 | 7,3 | 00:04:06 |
83 | 182 | RAKOWSKA ZUZANNA | SP2 INOWROCŁAW | 2007 | 8:14 | 7,3 | 00:04:07 |
84 | 436 | STEJTER NINA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2008 | 8:14 | 7,3 | 00:04:07 |
85 | 227 | KONIECZKA HANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2006 | 8:18 | 7,2 | 00:04:09 |
86 | 198 | WAŃSKA OLIWIA | SP2 INOWROCŁAW | 2007 | 8:18 | 7,2 | 00:04:09 |
87 | 188 | SOPOLIŃSKA JULIA | SP2 INOWROCŁAW | 2007 | 8:20 | 7,2 | 00:04:10 |
88 | 195 | SZEMROWICZ WIKTORIA | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 8:22 | 7,2 | 00:04:11 |
89 | 457 | WICHLIŃSKA WERONIKA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2007 | 8:22 | 7,2 | 00:04:11 |
90 | 543 | GĄSIOREK ZUZANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2006 | 8:24 | 7,1 | 00:04:12 |
91 | 485 | MIKOŁAJCZAK OLIWIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 8:24 | 7,1 | 00:04:12 |
92 | 558 | PIOTROWSKA ALEKSANDRA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2005 | 8:24 | 7,1 | 00:04:12 |
93 | 133 | DEMBSKA NADIA | SP2 INOWROCŁAW | 2007 | 8:26 | 7,1 | 00:04:13 |
94 | 492 | PRZYBYSZ PATRYCJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 8:26 | 7,1 | 00:04:13 |
95 | 878 | STRAMOWSKA TATIANA | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 8:26 | 7,1 | 00:04:13 |
96 | 868 | LEŚNIAK ELŻBIETA | SP2 INOWROCŁAW | 2006 | 8:28 | 7,1 | 00:04:14 |
97 | 241 | MIKOŁAJCZYK AMELIA | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIE | 2008 | 8:28 | 7,1 | 00:04:14 |
98 | 108 | ADAMCZUK ROKSANA | SP NR 38 PARCHANIE | 2005 | 8:30 | 7,1 | 00:04:15 |
99 | 115 | KOSZELA PATRYCJA | SP NR 38 PARCHANIE | 2005 | 8:32 | 7,0 | 00:04:16 |
100 | 152 | KURCZYŃSKA OLIWIA | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 8:32 | 7,0 | 00:04:16 |
101 | 121 | RUTKOWSKA DAGMARA | SP NR 38 PARCHANIE | 2005 | 8:32 | 7,0 | 00:04:16 |
102 | 435 | STASIAK JULIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2008 | 8:32 | 7,0 | 00:04:16 |
103 | 446 | ŚWITAŁA MARTA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2008 | 8:32 | 7,0 | 00:04:16 |
104 | 359 | FAŁDZIŃSKA MAJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2007 | 8:38 | 6,9 | 00:04:19 |
105 | 884 | KAMIŃSKA MAJA | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 8:38 | 6,9 | 00:04:19 |
106 | 500 | ŚLIZANOWSKA JULIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 8:38 | 6,9 | 00:04:19 |
107 | 547 | GRZEGORZEWSKA WANESSA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2005 | 8:42 | 6,9 | 00:04:21 |
108 | 111 | DEC KAROLINA | SP NR 38 PARCHANIE | 2007 | 8:44 | 6,9 | 00:04:22 |
109 | 118 | MAZUR JULIA | SP NR 38 PARCHANIE | 2006 | 8:46 | 6,8 | 00:04:23 |
110 | 488 | NOWAK MARTYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2006 | 8:46 | 6,8 | 00:04:23 |
111 | 303 | WOJTCZAK KATARZYNA | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA INOWROCŁAW | 2005 | 8:46 | 6,8 | 00:04:23 |
112 | 369 | GRACZYK OLIWIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2007 | 8:48 | 6,8 | 00:04:24 |
113 | 475 | KILICH MAŁGORZATA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2007 | 8:48 | 6,8 | 00:04:24 |
114 | 296 | PAPROCKA WIKTORIA | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA INOWROCŁAW | 2005 | 8:48 | 6,8 | 00:04:24 |
115 | 286 | TRELA KAMILA | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2010 | 8:48 | 6,8 | 00:04:24 |
116 | 867 | HULISZ DOMINIKA | SP2 INOWROCŁAW | 2006 | 8:50 | 6,8 | 00:04:25 |
117 | 145 | KACZMAREK MARCELINA | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 8:50 | 6,8 | 00:04:25 |
118 | 400 | MASIANIS POLA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2007 | 8:52 | 6,8 | 00:04:26 |
119 | 564 | SUTY ALICJA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2004 | 8:52 | 6,8 | 00:04:26 |
120 | 116 | KOŚMIDER ZOFIA | SP NR 38 PARCHANIE | 2006 | 8:58 | 6,7 | 00:04:29 |
121 | 172 | NIEDZWIEDZKA NELA | SP2 INOWROCŁAW | 2008 | 8:58 | 6,7 | 00:04:29 |
122 | 123 | ŚMIGIEL NATALIA | SP NR 38 PARCHANIE | 2005 | 9:00 | 6,7 | 00:04:30 |
123 | 535 | BLIGE OLIWIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2005 | 9:02 | 6,6 | 00:04:31 |
124 | 148 | KĘDZIERSKA JAGODA | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 9:02 | 6,6 | 00:04:31 |
125 | 124 | ŚMIGIEL WERONIKA | SP NR 38 PARCHANIE | 2007 | 9:02 | 6,6 | 00:04:31 |
126 | 343 | CEGLARSKA WIKTORIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2008 | 9:04 | 6,6 | 00:04:32 |
127 | 281 | LEMKE ANASTAZJA | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2010 | 9:04 | 6,6 | 00:04:32 |
128 | 560 | PRZYBYSZ NIKOLA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI INOWROCŁAW | 2006 | 9:04 | 6,6 | 00:04:32 |
129 | 501 | ŚLIZANOWSKA MARTA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2007 | 9:04 | 6,6 | 00:04:32 |
130 | 197 | TARSALEWSKA WIKTORIA | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 9:04 | 6,6 | 00:04:32 |
131 | 272 | DORĘDA URSZULA | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2008 | 9:08 | 6,6 | 00:04:34 |
132 | 345 | CHRZANOWSKA MAGDALENA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2007 | 9:12 | 6,5 | 00:04:36 |
133 | 873 | WOŹNIAK LENA | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 9:12 | 6,5 | 00:04:36 |
134 | 168 | MĄCZKA KLAUDIA | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 9:16 | 6,5 | 00:04:38 |
135 | 495 | STĘPNIEWSKA NICOLA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2006 | 9:16 | 6,5 | 00:04:38 |
136 | 269 | BIJAK ALEKSANDRA | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2009 | 9:18 | 6,5 | 00:04:39 |
137 | 169 | MENDEL DARIA | SP2 INOWROCŁAW | 2004 | 9:18 | 6,5 | 00:04:39 |
138 | 869 | SUCHARSKA PAULINA | SP2 INOWROCŁAW | 2006 | 9:18 | 6,5 | 00:04:39 |
139 | 174 | NOWAK MARIA | SP2 INOWROCŁAW | 2006 | 9:20 | 6,4 | 00:04:40 |
140 | 880 | MIROSŁAW AGATA | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 9:24 | 6,4 | 00:04:42 |
141 | 109 | BOCHENEK PATRYCJA | SP NR 38 PARCHANIE | 2007 | 9:32 | 6,3 | 00:04:46 |
142 | 365 | GOLEC ANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2008 | 9:38 | 6,2 | 00:04:49 |
143 | 885 | TOKARSKA ALEKSANDRA | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 9:38 | 6,2 | 00:04:49 |
144 | 895 | PIETRASIK MAJA | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA INOWROCŁAW | 2006 | 9:54 | 6,1 | 00:04:57 |
145 | 497 | SZAFRAŃSKA JULIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 9:56 | 6,0 | 00:04:58 |
146 | 477 | KOMOROWSKA OLGA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W INOWROCŁAWIU | 2005 | 9:58 | 6,0 | 00:04:59 |
147 | 177 | POCHYLSKA JULIA | SP2 INOWROCŁAW | 2005 | 9:58 | 6,0 | 00:04:59 |
148 | 383 | KUBIC KINGA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2007 | 10:04 | 6,0 | 00:05:02 |
149 | 374 | KAŁACZYŃSKA NATALIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 INOWROCŁAW | 2008 | 10:08 | 5,9 | 00:05:04 |
150 | 142 | JANKOWSKA DARIA | SP2 INOWROCŁAW | 2006 | 10:18 | 5,8 | 00:05:09 |
151 | 193 | SUCHARSKA JULIA | SP2 INOWROCŁAW | 2007 | 10:22 | 5,8 | 00:05:11 |
152 | 189 | SPRAWKA WIKTORIA | SP2 INOWROCŁAW | 2006 | 10:24 | 5,8 | 00:05:12 |
153 | 171 | MUSZYŃSKA TATIANA | SP2 INOWROCŁAW | 2007 | 10:50 | 5,5 | 00:05:25 |
154 | 137 | GREMBLEWSKA ROKSANA | SP2 INOWROCŁAW | 2007 | 10:58 | 5,5 | 00:05:29 |
155 | 277 | KACZMAREK AMELIA | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2009 | 11:04 | 5,4 | 00:05:32 |
156 | 268 | BEKER ALICJA | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2008 | 11:26 | 5,2 | 00:05:43 |
157 | 271 | DOMAGAŁA WERONIKA | SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA | 2009 | 11:26 | 5,2 | 00:05:43 |