Walkhaton Neuca dla Zdrowia – Przyłącz się!!!

25-08-2020

Zapraszamy na wyjątkowy Walkathon NEUCA dla Zdrowia. 9 edycja imprezy odbywa się w szczególnych okolicznościach. Koronawirus nie zatrzyma jednak Walkathonu.

Pandemia COVID – 19 sprawiła, że zmieniamy formułę, ale nie przestajemy pomagać i promować aktywności fizycznej. W tym roku pomagamy mieszkańcom Domów Pomocy Społecznej, którzy szczególnie ucierpieli w pandemii COVID-19.

Od 8 sierpnia do 11 września każda osoba, która wybierze się na spacer, zarejestruje aktywność w dowolnej aplikacji, a następnie zapisze screen z telefonu na platformie www.neucadlazdrowia.pl wesprze podopiecznych DPSów. Dzięki Wam i Waszej aktywności poprawi się jakość ich życia.

W każdym tygodniu akcji Fundacja NEUCA dla Zdrowia przekaże 100 wózków inwalidzkich dla podopiecznych DPS-ów, jeśli określona liczba osób zarejestruje swój spacer. W każdym tygodniu liczba aktywnych uczestników musi wzrosnąć co najmniej o 2 tysiące, tak aby w ostatnim, 5. tygodniu osiągnąć minimum 10 tysięcy aktywnych uczestników. Wierzymy, że wspólnymi siłami osiągniemy każdy cel! Rozpoczynamy rozgłaszanie!

Powrót