O nas

STS Timing rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2000 roku. Jako pierwsi wprowadziliśmy elektroniczny pomiar czasu na masowych imprezach sportowych. Początkowo firma bazowała tylko na systemie ChampionChip, jednak z biegiem lat, nasza oferta została poszerzona o większą ilość systemów pomiarowych. W tym momencie dysponujemy sprzętem następujących firm:

MYLAPS_ChampionChip

MyLaps Championchip – system chipów pasywnych w postaci białych zwrotnych chipów, montowanych do sznurowadeł. System ten cechuje się dużą dokładnością pomiaru oraz zapewnia niezawodność, wynoszącą 99,8-99,9%, co stawia go w absolutnej czołówce światowej.

System ChampionChip doskonale sprawdza się w triathlonach, biegach oraz imprezach rowerowych. Tego systemu STS Timing używana podczas największych imprez min. podczas Półmaratonu Warszawskiego oraz Poznańskiego, natomiast na świecie najpopularniejszą imprezą, korzystającą z tego rozwiązania jest maraton w Berlinie.

chrono

Chronotrack – system chipów pasywnych RFID, które można zamontować zarówno do sznurowadeł jak i przyczepić do numeru startowego. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych systemów pomiarowych. Wykorzystywany jest na przykład podczas maratonu nowojorskiego. Chronotrack zapewnia niezawodność na poziomie 99,8%. System ten stosowany jest przez nas, między innymi podczas Maratonu Warszawskiego. Doskonale sprawdza się w biegach, biegach sztafetowych oraz masowych imprezach rowerowych.

MYLAPS_ProChip

MyLaps ProChip – system chipów aktywnych, którego przeznaczeniem są imprezy, gdzie dokładność pomiaru ma największe znaczenie. Zazwyczaj stosowany na imprezach rangi mistrzowskiej. System ten używany jest podczas UCI World Championship od 1993r., Olimpiady od 1996r oraz Tour de France od 2004r. Dzięki wykorzystaniu chipów aktywnych, niezawodność tego systemu wynosi 100%, natomiast dokładność pomiaru 0,004 sekundy.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zmierzyć się z każdym wyzwaniem, dotyczącym kompleksowej obsługi wydarzeń sportowych, opartej o pomiar czasu. Zapewniamy profesjonalizm i przemyślane rozwiązania.