7R CST MTB Gdynia Maraton 2018

Data i godzina2018-09-09 10:00:00
MiejscowośćGdynia
Dystans 20km / 40km / 60km + dzieci
Oficjalna stronahttp://gdyniasport.pl/mtb/
Wyniki online
Opłata startowa 30 zł - open; 1zł dzieci
Typ zawodów Rower MTB
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Czas startutempo min/kmtempo km/hCzas netto
1MA53BARTKOWSKA ZUZANNAGDYNIAPOLSKA201600:05:0014:024,300:06:14
2MA52BARTKOWSKI ANTONIGDYNIAPOLSKA201200:05:169:456,200:02:32
3MA54BETLIŃSKA ALEKSANDRAGDAŃSKPOLSKA201300:03:359:156,500:03:49
4MA60BIGUS FRANCISZEKRUMIAPOLSKA201400:00:114:0614,600:03:06
5MA59BIGUS JANRUMIAPOLSKA201200:00:203:0619,300:02:09
6MA27BOCZKOWSKA IGAKOBYLNICAPOLSKA201600:04:1716:333,600:08:57
7MA26BOCZKOWSKI LEONKOBYLNICAAKADEMIA MAŁEGO LEKKOATLETY SŁUPSKPOLSKA201400:04:2710:515,500:04:14
8MA56CHYŁA MICHAŁGDAŃSKPOLSKA201200:02:136:089,800:02:42
9MA68DEGÓRSKI MATEUSZREDAPOLSKA201200:00:243:5515,300:02:44
10MA16DOROSZ ALEXANDERGDYNIAA-STARPOLSKA201500:01:149:466,100:06:34
11ML50FRYDRYCHOWICZ FRANEKGDYNIAXTRACK.COMPOLSKA201400:01:034:5612,200:02:53
12ML49FRYDRYCHOWICZ RITAGDYNIAXTRACK.COMPOLSKA201500:01:098:197,200:05:30
13MA67GLAAS FILIPGDAŃSKNEXUS TEAMPOLSKA201200:00:334:0414,700:02:43
14MA14GOŁĄB LEONGDYNIAPOLSKA201200:00:584:1614,000:02:27
15ML34GÓRSKI HUBERTGDYNIAPOLSKA201200:01:545:4210,500:02:40
16ML18GÓRSKI JAKUBGDYNIAPOLSKA201200:03:167:318,000:02:45
17ML17GÓRSKI SZYMONGDYNIAPOLSKA201500:03:1110:575,500:05:35
18MA25JAMRUSZKA ANTONIGDAŃSKFRIRAJD MOBILNY SERWIS ROWEROWYPOLSKA201400:05:3210:515,500:03:08
19ML33JEZUSEK MATEUSZGDYNIAPOLSKA201200:05:3810:215,800:02:39
20MA47KOŁODZIEJ MATEUSZGDYNIAPOLSKA201200:02:186:319,200:02:54
21MA18KONARSKI TYMONGDYNIAPOLSKA201600:04:2912:244,800:05:26
22MA64KONKOL DAWIDGDYNIAPOLSKA201200:01:205:1011,600:02:47
23MA6KOSS MICHAŁPOŁCHOWOPOLSKA201300:03:4711:335,200:05:28
24MA33KREFT BENIAMINRUMIAFC MAMA BRACIA BARCA I TATAPOLSKA201500:04:2815:373,800:08:02
25MA32KREFT LUDWIKRUMIAFC MAMA BRACIA BARCA I TATAPOLSKA201200:04:509:326,300:02:47
26MA43KRYSZCZUK TYMONGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 26POLSKA201200:01:335:3010,900:02:51
27ML29KUBICZ MAREKGDYNIAPOLSKA201300:00:284:2013,800:03:00
28MA31LESZKOWICZ ALANEKPOGÓRZEPOLSKA201700:00:036:429,000:05:19
29MA10LEWANDOWSKI MATEUSZGDAŃSKPOLSKA201400:02:289:296,300:05:07
30MA34LEWANDOWSKI STANISŁAWGDYNIAPOLSKA201300:03:389:076,600:03:39
31MA44LIP TOMASZGDYNIAPARÓWY HMM HMM HMMPOLSKA201400:04:419:476,100:03:09
32ML6ŁUCYK ANTONINAGDYNIAPOLSKA201600:04:0416:443,600:09:19
33ML7ŁUCYK STANISŁAWGDYNIAPOLSKA201200:01:445:2811,000:02:38
34MA41ŁYCZKO JĘDRZEJGDYNIAPOLSKA201400:00:164:5312,300:03:39
35MA42MAĆKOWIAK AMELIAGDYNIAPOLSKA201200:03:257:567,600:02:56
36ML48MAJCHER ALOJZYMRĄGOWOPOLSKA201400:02:569:016,700:04:17
37ML47MAJCHER TEODORMRĄGOWOPOLSKA201600:03:0011:125,400:05:58
38MA57MIELCZAREK TOSIAGDYNIAPOLSKA201500:04:1012:035,000:05:28
39MA17MIERZEJEWSKI OLIWERPRUSZCZ GDAŃSKIFC BAYERN MUNCHENPOLSKA201400:04:3311:155,300:04:27
40MA50MIŁOŚ KAROLGDYNIAPOLSKA201200:04:5510:485,600:03:43
41MA38MISZTALEWSKI NATANGDYNIAPOLSKA201400:02:067:268,100:03:50
42MA51OLEJNICZAK MIKOŁAJGDYNIARAKIETOWA STRZAŁAPOLSKA201200:02:006:0010,000:02:48
43MA62OSTROWSKI WIKTORSTRZEPCZPOLSKA201500:02:389:276,300:04:56
44MA37PACUK JAŚTORUŃPACUKIPOLSKA201300:01:397:298,000:04:21
45ML37PAKULSKA JAGNAGDYNIAPOLSKA201300:00:0018:043,300:14:27
46MA61PAPIEROWSKA MAŁGORZATARUMIAPOLSKA201300:00:033:5715,200:03:07
47MA11PNIEWSKA NINAGDYNIAPOLSKA201300:03:218:097,400:03:11
48MA22PRZYBYTEK JEREMIGDAŃSKPOLSKA201400:00:374:3613,100:03:03
49MA58RADZEWICZ LIDIAGDYNIAPOLSKA201200:02:417:577,500:03:40
50MA35SANKOWSKA EMILIAGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 19POLSKA201400:04:3413:054,600:05:54
51MA65SEKUŁA BENJAMINGDYNIAPOLSKA201400:02:5210:305,700:05:32
52MA66SEKUŁA JULIUSZGDYNIAPOLSKA201600:04:2610:315,700:03:59
53MA19SIUDEK HANIAGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 35 "POD ŻAGLAMI"POLSKA201200:03:068:137,300:03:28
54MA45SOBORSKI JEREMIGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 8POLSKA201300:05:2714:214,200:06:02
55MA49SOCHACKI JAKUBGDYNIAPOLSKA201200:03:288:436,900:03:30
56ML1STANISZEWSKI JANGDYNIAPOLSKA201200:02:337:447,800:03:39
57MA3SYROKWARZ JAKUBGDYNIAPOLSKA201400:06:1313:524,300:04:52
58MA46SZCZERBA AGATAGDYNIAPOLSKA201200:03:438:406,900:03:13
59MA55SZOKA TYMONGDYNIASZCZUR TEAMPOLSKA201400:05:0814:324,100:06:29
60MA39ŚWIECZKOWSKI MIKOŁAJGDYNIAPOLSKA201200:00:464:0115,000:02:27
61MA30TRZECIAK TOMASZGDYNIAKOTWICZNAPOLSKA201300:02:236:508,800:03:05
62ML31WITESKA KACPERGDYNIAPOLSKA201400:02:458:536,800:04:21
63ML5WŁOCH ADRIANGDYNIAPOLSKA201200:01:269:016,700:05:47
64ML12ZARZYCKI JANGDYNIAPRZEDSZKOLE 19POLSKA201300:01:505:4010,600:02:42
65ML46ZIELIŃSKI MAKSYMILIANSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKA201300:00:515:1811,300:03:23
66ML43ZŁOMAŃCZUK ALICJAGDYNIAPOLSKA201300:03:529:366,200:03:49
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Czas startutempo min/kmtempo km/hCzas nettoWynikMK
1S41KUCHARSKA TOSIAGDYNIABELTA TEAMPOLSKA200900:00:012:1426,900:02:2600:02:271
2S19KARBOWIAK PIOTRGDYNIAPOLSKA200900:00:042:1526,600:02:2500:02:291
3ML35GERASZEK JULIAGDYNIAPOLSKA200900:00:042:2425,000:02:3500:02:392
4S21WÓJTOWICZ ALEKSANDERRUMIAFEDERAL MOGUL MTB TEAMPOLSKA201000:00:022:2524,800:02:3800:02:402
5S27PALIWODA JANGDYNIA4PPOLSKA201000:00:042:2624,700:02:3700:02:413
6S44CZERNIACHOWSKI PATRYKGDYNIAPOLSKA200900:00:052:2924,200:02:3900:02:444
7S15KONARSKI ADAMGDYNIAPOLSKA200900:00:012:2524,700:02:3900:02:405
8S25PANCEWICZ OLGIERDGDYNIAMTB GDYNIAPOLSKA201100:00:032:3123,900:02:4300:02:466
9S8CIECHANOWSKI FILIPGDYNIACOMPLEXSPORTSPOLSKA200900:00:062:3423,400:02:4300:02:497
10S47MAZUR KAROLINAGDANSKBUTTERFLYPOLSKA200900:00:012:2924,100:02:4300:02:443
11S22TRZECIAK ZUZANNAGDYNIAKOTWICZNAPOLSKA201000:00:022:3123,900:02:4400:02:464
12S10PNIEWSKI TOMEKGDYNIAPOLSKA200900:00:012:3223,700:02:4600:02:478
13ML13ZARZYCKI FRANCISZEKGDYNIASP 26POLSKA200900:00:032:3523,200:02:4800:02:519
14S39JACIŃSKI JANGDANSKMAMY TO !POLSKA200900:00:062:3922,700:02:4900:02:5510
15S42RADZEWICZ ANTONIGDYNIAPOLSKA201000:00:022:3722,900:02:5100:02:5311
16S12CHMIELARSKI GRZEGORZGDYNIAGDYNIA SPORT TEAMPOLSKA201100:00:082:4322,000:02:5200:03:0012
17ML58IWEROWSKI JANGDYNIANIEDŹWIADKIPOLSKA201000:00:032:3922,600:02:5200:02:5513
18S48DUDA FILIPGDYNIAPOLSKA201000:00:062:4421,900:02:5500:03:0114
19S33TYLAK TYMEKGDYNIA-1-2-3-POLSKA201000:00:082:4721,600:02:5600:03:0415
20S43PAPIEROWSKA ZOFIARUMIAPOLSKA201000:00:052:4521,800:02:5600:03:025
21ML9SIKORSKI TOMASZGDYNIAPOLSKA201000:00:082:4921,300:02:5800:03:0616
22ML60ROMEREK GRZEGORZINOWROCŁAWPOLSKA200900:00:012:4322,100:02:5800:02:5917
23S26TYLEC SZYMONGDYNIAPOLSKA201100:00:032:4721,600:03:0000:03:0418
24ML8ŁUCYK ANTONIGDYNIAPOLSKA201000:00:042:4821,400:03:0100:03:0519
25S4OLEKSAK MATEUSZGDYNIASZKOLA PODSTAWOWA NR.53 GDYNIAPOLSKA201000:00:072:5221,000:03:0200:03:0920
26ML42BIELOWICZ POLAGDAŃSKPOLSKA200900:00:052:5620,400:03:0900:03:146
27S2NAGÓRSKA JAGODARUMIAPOLSKA200900:00:042:5820,200:03:1200:03:167
28ML57ŁUBIEŻEWSKI WOJTEKPOLSKA201100:00:032:5820,200:03:1300:03:1621
29S36FALK FILIPRUMIAPOLSKA201100:00:073:0619,400:03:1700:03:2422
30S40SZOKA JULIANGDYNIA4 GGZ ASY WYWIADUPOLSKA201000:00:013:0619,400:03:2300:03:2423
31ML44CAŁE LENAGDYNIAŚWIAT PŁYTEK U KRZYSIAPOLSKA201000:00:033:0819,200:03:2400:03:278
32ML10DRAGAN BLANKAGDYNIAPOLSKA201000:00:003:0919,000:03:2800:03:289
33S30DUNIA BARTOSZGDYNIAMAMY TOPOLSKA200900:00:073:1618,400:03:2800:03:3524
34S3SYROKWARZ TOMASZGDYNIAPOLSKA201100:00:053:2018,000:03:3500:03:4025
35S32SOBORSKI ALEKSANDERGDYNIASZKOŁA 17, IIBPOLSKA201000:00:043:1918,100:03:3500:03:3926
36S6KOSS LENAPOŁCHOWOPOLSKA201100:00:073:3516,800:03:4900:03:5610
37S28KORNECKA TOLAGDYNIAENAMOR GDYNIAPOLSKA201000:00:073:3616,700:03:5100:03:5711
38S31KILAR IGORKOSZALINKILAR TEAMPOLSKA201000:00:093:3916,500:03:5100:04:0027
39S20UKLEJA JULIAGDYNIASP 34POLSKA201000:00:083:3716,600:03:5100:03:5912
40ML21KRZAK MIŁOSZGDYNIASP 12POLSKA201000:00:023:3416,800:03:5300:03:5528
41S24KRYCIA ANTONIREDABIKE ADVENTUREPOLSKA201100:00:043:4016,400:03:5800:04:0229
42S23SANKOWSKA NATALIAGDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKIPOLSKA201100:00:073:5815,200:04:1500:04:2113
43S35MIŁOŚ IZAGDYNIAPOLSKA201000:00:043:5715,200:04:1600:04:2114
44S38BETLIŃSKA HANNAGDAŃSKPOLSKA201100:00:094:5912,100:05:2000:05:2915
45MA23PAWLAK MAKSYMILIANGDAŃSKPOLSKA201200:00:063:2117,900:03:3500:03:41
46MA9LEWANDOWSKI JAKUBGDAŃSKPOLSKA201200:00:063:4016,400:03:5600:04:02
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Czas startutempo min/kmtempo km/hCzas nettoWynikMK
1ML38PAKULSKI MIŁOSZGDYNIAPOLSKA200700:00:012:2824,300:05:2500:05:261
2MM16PALIWODA TYMONGDYNIA4PPOLSKA200600:00:012:3623,100:05:4200:05:432
3ML45CAŁE DAWIDGDYNIAPOLSKA200700:00:012:5221,000:06:1700:06:183
4MM27DUDA OSKARGDYNIAPOLSKA200600:00:012:5220,900:06:1800:06:194
5MM7WÓJTOWICZ AMELIARUMIAFEDERAL MOGUL MTB TEAMPOLSKA200700:00:012:5520,600:06:2400:06:251
6MM19SZCZEPAŃSKA SARAGDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 GDYNIAPOLSKA200700:00:013:0319,600:06:4300:06:432
7ML25GOŹDZIWICZ FILIPGDYNIAPOLSKA200800:00:033:0619,300:06:4700:06:505
8MM22SZOKA KAJETANGDYNIA14 GDH ZHRPOLSKA200600:00:023:0719,200:06:5000:06:526
9ML97WYRWICKI KAZIMIERZGDAŃSKPOLSKA200700:00:053:1019,000:06:5200:06:577
10ML99STĘPIŃSKA KORNELIAREDAPOLSKA200600:00:023:1318,700:07:0200:07:043
11MM25SAWICKI DOMINIKGDYNIASAWIK TEAMPOLSKA200700:00:023:1318,700:07:0300:07:048
12MM9PACUK ZOSIATORUŃPACUKIPOLSKA200800:00:013:1618,400:07:1000:07:114
13ML30KRZAK OSKARGDYNIAPOLSKA200700:00:043:1918,100:07:1500:07:189
14ML3SZLAGOWSKI JAKUBGDYNIAPOLSKA200800:00:013:3117,000:07:4400:07:4510
15MM1NAGÓRSKA AMELIAGDYNIAPOLSKA200700:00:033:3416,800:07:4800:07:515
16MM15MILŻYŃSKA MAJAGDYNIAGAT GDAŃSKPOLSKA200600:00:053:3716,600:07:5400:07:586
17MM13LIP BARTOSZGDYNIASP 39 GDYNIAPOLSKA200800:00:013:3716,600:07:5500:07:5611
18MM14FRONC TYMONGDYNIAPOLSKA200700:00:033:4016,400:08:0100:08:0412
19ML2SZLAGOWSKA MARZANNAGDYNIAPOLSKA200600:00:033:4715,800:08:1700:08:207
20MM6SIENKIEWICZ OLIWIAGDYNIAPOLSKA200800:00:043:4915,700:08:1900:08:238
21MM4GOŁĄB LAURAGDYNIAPOLSKA200800:00:023:4815,800:08:2000:08:229
22MM17SOCHACKA AMELIAGDYNIAPOLSKA200700:00:034:0015,000:08:4400:08:4710
23MM10HATŁAS JULIAGDYNIAPOLSKA200800:00:054:0914,400:09:0300:09:0811
24MM20SMARZ DAWIDGDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 GDYNIAPOLSKA200700:00:034:1414,200:09:1600:09:1913
25MM5POTRYKUS TYMONGDYNIASZEWCZYK TEAMPOLSKA200800:00:014:1813,900:09:2800:09:2814
26MM12KILAR OLIWIAKOSZALINKILAR TEAMPOLSKA200700:00:054:2113,800:09:2900:09:3412
27MM23MIELCZAREK JOANNAGDYNIAPOLSKA200700:00:024:2213,700:09:3500:09:3713
28MM18DUNIA JAKUBGDYNIAMAMY TOPOLSKA200800:00:045:5710,100:13:0200:13:0615
29MM11HATŁAS FILIPGDYNIAPOLSKA200800:00:087:148,300:15:4800:15:5516
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Czas startutempo min/kmtempo km/hCzas nettoWynikMK
1MS14ZGRZYWA MAREKGDAŃSKBELTA TEAMPOLSKA200300:00:012:5920,100:08:5600:08:571
2MS13CIECHANOWICZ ANTONIGDYNIAPOLSKA200300:00:023:0719,300:09:1800:09:202
3MS9FLORCZYK STANISŁAWBĄKOWOPOLSKA200300:00:023:1918,100:09:5600:09:573
4MS6KWIATKOWSKI SZYMONGDYNIAPOLSKA200400:00:013:3616,600:10:4700:10:494
5MS3SOBIERAJ JANGDAŃSKBELTA TEAM GDAŃSKPOLSKA200500:00:003:3716,600:10:5100:10:525
6MS8WALEŃCZAK HUBERTGDYNIAPOLSKA200300:00:013:4016,400:10:5900:11:006
7MS11NIEWIADOMSKI MICHAŁGDAŃSKBALTIC QUESTPOLSKA200400:00:023:5815,100:11:5300:11:557
8MS12NIEWIADOMSKA ANNAGDAŃSKBALTIC QUESTPOLSKA200400:00:024:0015,000:11:5800:12:001
9ML36KUCHARSKI TADEUSZGDYNIAPOLSKA200400:00:024:1014,400:12:2800:12:308
10MS2CIECHANOWSKA JULIAGDYNIACOMPLEXSPORTSPOLSKA200500:00:014:1114,300:12:3300:12:332
11MS7KARBOWIAK MAŁGOSIAGDYNIAPOLSKA200500:00:044:1314,200:12:3500:12:393
12ML20KRZAK BARTOSZGDYNIASP 12POLSKA200500:00:014:1414,200:12:4000:12:419
13ML24GOŹDZIEWICZ OLEKGDYNIAPOLSKA200300:00:014:3213,200:13:3600:13:3710
14MS17SNITCO-SEKUŁA MAKSYMGDYNIAPOLSKA200400:00:024:4912,500:14:2400:14:2711
15MS15SAWICKA OLIWKAGDYNIASAWIK TEAMPOLSKA200500:00:015:0811,700:15:2300:15:244
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katCzas startutempo min/kmtempo km/hP1P2Czas nettoCzas bruttoMK
11BATEK DARIUSZZATORCST 7R MTB TEAMPOLSKA1986M3100:00:102:2325,100:48:1001:36:3802:23:1702:23:281
255ROŻEK KAROL30-147 KRAKÓWUCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACEPOLSKA1993M2100:00:032:2325,100:48:1001:36:3702:23:2502:23:282
32BANACH BARTOSZGDANSKTORUS- APTEKA-GEMINI.PLPOLSKA1986M3200:00:022:2425,000:48:1101:36:3802:24:0402:24:073
449PETKA AREKLEBORKKLUB KOLARSKI LEW LĘBORKPOLSKA1992M2200:00:052:2425,000:48:1101:36:3702:24:0402:24:084
557RZESZUTEK PIOTRSIERKÓWKLUB KOLARSKI LEW LĘBORKPOLSKA1995M2300:00:042:2425,000:48:1001:36:3702:24:0502:24:095
6335KUSZMIDER KAMILPŁOŃSKKK CATENA WYSZKÓWPOLSKA1992M2400:00:032:2424,900:48:3601:36:4802:24:1502:24:186
7389PRZYBYTEK MICHAŁGDYNIAASE TREK GDYNIAPOLSKA1988M3300:00:052:2524,900:49:1201:36:4802:24:4302:24:477
8314EDUARD TOMASHESKIYKALININGRADQEST TEAM1982M3400:00:052:2524,800:48:2601:36:3902:25:1902:25:248
912EBERTOWSKI PRZEMYSLAWRYBNOASE TREK GDYNIAPOLSKA1983M3500:00:012:2524,700:48:2601:36:3702:25:2702:25:289
1011DERHELD ŁUKASZGDYNIAASE TREK GDYNIAPOLSKA1986M3600:00:002:2624,700:48:5801:37:0402:25:5002:25:5010
1136MAJKOWSKI DANIELGDYNIAFTI RACING TEAMPOLSKA1986M3700:00:142:2624,700:49:3001:37:3202:25:4102:25:5411
1243NEUMANN MICHAŁSIEMIANOWICE ŚLĄSKIECST 7R MTB TEAMPOLSKA1986M3800:00:042:2724,500:48:1201:36:3702:26:4302:26:4712
1328KUCIĘBA KAROLBĘDZINCST 7R MTB TEAMPOLSKA1990M2500:00:032:2924,100:48:1501:38:0302:29:1802:29:2113
1442NAVASAD YAUHENIMINSKCST 7R MTB TEAMBIAŁORUŚ1989M2600:00:012:2924,100:48:5801:37:3202:29:1802:29:2014
1541NAJS JAKUBGRODZISK WLKP.CST 7R MTB TEAMPOLSKA1994M2700:00:042:3024,000:49:2801:38:4502:30:0402:30:0815
1619JÓŹWIK ANDRZEJ KRZYSZTOFGDYNIAASE TREK GDYNIAPOLSKA1990M2800:00:012:3024,000:48:3601:38:0302:30:0702:30:0816
17392WYŻLIC MICHAŁLUBAWAKOMOBIKE SCOTPOLSKA1981M3900:00:032:3523,300:50:5701:42:0902:34:4102:34:4517
18397GACA PAWEŁBYDGOSZCZMETRO NIERUCHOMOŚCI BYDGOSZCZPOLSKA1973M4100:00:012:3523,300:50:1501:42:0902:34:4102:34:4218
1913FELON MICHAŁGDYNIAOPEC GDYNIAPOLSKA1977M4200:00:022:4022,500:51:0501:43:1902:39:5302:39:5619
2021JUCHNIEWICZ TOMASZTORUŃCST 7R MTB TEAMPOLSKA1990M2900:00:042:4122,300:51:0901:43:2102:41:1902:41:2320
2178ZEMBROŃ ROBERTGDAŃSKOLD SCHOOL GDAŃSKPOLSKA1977M4300:00:002:4621,700:50:5602:46:1502:46:1521
2272WESOŁOWSKI ARTURGDAŃSKMTB GDAŃSKPOLSKA1973M4400:00:062:4721,500:54:3201:49:3902:46:5802:47:0422
23361ZŁOMAŃCZUK MICHAŁSTRASZYNPOLSKA1981M31000:00:052:4721,500:54:0301:50:2502:47:2202:47:2723
243BERTRAND KRZYSZTOFGDYNIAASE TREK GDYNIAPOLSKA1974M4500:00:022:4821,400:54:1201:50:2502:48:2202:48:2524
2515GLAAS BARTŁOMIEJGDAŃSKNEXUS TEAMPOLSKA1978M4600:00:042:4921,300:53:5801:50:1602:48:3902:48:4325
2618JAGODA MACIEJGDYNIADOMAX RACING TEAMPOLSKA1993M21000:00:022:4921,300:54:3101:50:4402:48:4102:48:4326
2730KULESZA JACEKGDYNIAPOLSKA1968M5100:00:022:4921,300:54:4301:50:3002:48:4502:48:4727
28301KWIATEK MICHAŁNAWOJOWA GÓRACST 7R MTB TEAMPOLSKA2001M1100:00:042:5021,200:52:5301:49:5702:49:3302:49:3728
2924KASPRZAK RADOSŁAWGDYNIAPOLSKA1972M4700:00:072:5021,200:55:1401:52:0602:49:3702:49:4329
3010CEBULA JAKUBWIELICZKACST 7R MTB TEAMPOLSKA1980M31100:00:062:5021,200:55:4601:52:2702:49:4702:49:5330
3117IWOŁA REMIGIUSZPOGÓRZEBLUEMARPOLSKA1975M4800:00:002:5121,002:51:1202:51:1231
3237MALINKIEWICZ RITAPRZECISZÓWCST MTB TEAMPOLSKA1995K2100:00:032:5320,900:55:3601:53:2502:52:3502:52:371
33363SUŁEK GRZEGORZGDAŃSKJEPPESENPOLSKA1981M31200:00:082:5420,700:56:1001:53:1202:53:4502:53:5332
3462SZERLA TOMASZGOŚCICINOPOLSKA1971M4900:00:062:5620,500:55:1901:53:5902:55:4702:55:5333
3533LIP RAFAŁGDYNIAPARÓWY HMM HMM HMMPOLSKA1981M31300:00:072:5720,400:55:4501:53:3502:56:4402:56:5134
3663SZERSZYŃSKI ŁUKASZBANINOALTER ROWERY SOPOTPOLSKA1987M31400:00:013:0119,900:53:5801:53:1103:00:3003:00:3135
3776ZABROCKA ALEKSANDRAKOŚCIERZYNAMLKS BASZTA BYTÓWPOLSKA1984K3100:00:033:0119,800:56:0801:55:4803:01:2303:01:262
3852REDDIG KRZYSZTOFGDYNIAPOLSKA1973M41000:00:083:0619,400:59:5102:02:0103:05:4803:05:5536
394BIEDUNKIEWICZ ROBERTGDYNIASOLARIUM KIKADAPOLSKA1972M41100:00:073:0719,300:58:3902:00:2203:06:2903:06:3537
4067TASALAHUZ YULIJAMINSKCST 7R MTB TEAMBIAŁORUŚ1996K2200:00:023:0719,200:56:0801:59:0503:07:2503:07:273
4159SOŚNIAK TOMASZGDAŃSKCST 7R MTB TEAMPOLSKA1990M21100:00:103:0919,000:58:3902:00:1103:09:1603:09:2638
4253ROKICKI GRZEGORZGDAŃSKCST 7R MTB TEAMPOLSKA1990M21200:00:093:1118,800:57:3402:00:1203:11:1803:11:2839
4366ŚLIWIŃSKI DARIUSZGDAŃSKTEAM WIELKI PTAKPOLSKA1971M41200:00:073:1318,701:01:4202:06:1003:12:3703:12:4540
4451PRZYBYSZ PIOTRGDYNIAAZS UGPOLSKA1959M5200:00:053:1318,701:00:4302:05:1703:12:4103:12:4641
4535ŁUKASIK ARTURGDYNIAPOLSKA1960M5300:00:063:1318,701:00:4302:05:3503:12:4103:12:4742
4646PATOKA AGNIESZKAGDYNIAASE TREK GDYNIAPOLSKA1993K2300:00:063:1418,500:59:3002:04:5803:14:2203:14:274
4716GRETKOWSKI RYSZARDGDAŃSKCST 7R MTB TEAMPOLSKA1969M41300:00:053:1518,501:01:3402:07:0503:14:2703:14:3143
4856RUSIECKI JACEKGDAŃSKMTB MERCEDES SERVICE TEAMPOLSKA1963M5400:00:083:1718,301:03:0202:08:5303:16:3403:16:4244
49346NOCNY BARTŁOMIEJGDAŃSKINTELPOLSKA1978M41400:00:073:1718,301:00:4502:05:4303:16:4803:16:5545
5065ŚLIWIŃSKA NATALIAGDAŃSKGKS CARTUSIAPOLSKA2002K1100:00:033:1918,101:02:4902:08:0103:19:2203:19:255
5132LESZCZYŃSKI MARIUSZGDYNIAVO2MAXMTB TEAMPOLSKA1972M41500:00:083:2617,501:01:5602:08:4703:25:3203:25:4046
52316JAKUBOWSKA OLECH EDYTAŚWIECIEMTB ELDAR ŚWIECIEPOLSKA1967K4100:00:063:2717,401:05:5102:14:5803:26:3203:26:386
5347PAWLISZYN WOJCIECHRUMIAPOLSKA1997M21300:00:093:2817,301:03:2702:10:1703:27:5603:28:0547
5461SZCZEPAŃSKI TOMASZSŁUPSKPOLSKA1989M21400:00:073:2817,301:02:2202:10:3303:28:0003:28:0748
5534ŁABĘDZKI RADOSŁAWGDYNIADECATHLON RUMIAPOLSKA1995M21500:00:093:2817,301:02:3502:11:4903:28:1503:28:2449
56377KREFT MARIABYTÓWMLKS BASZTA BYTÓWPOLSKA2000K1200:00:053:2917,201:03:3002:13:5803:29:1303:29:187
57385PIOTROWSKI KRZYSZTOFDZIAŁDOWOBIKE SPORT DZIAŁDOWOPOLSKA1972M41600:02:203:3516,701:09:5902:21:0103:32:3903:34:5950
5874WOJCISZKE WOJCIECHGDAŃSKPOLSKA1983M31500:00:093:4116,301:07:4902:21:2703:40:2603:40:3451
5945PACUK DARIUSZTORUŃPACUKIPOLSKA1969M41700:00:123:4116,301:10:2902:23:5403:40:4503:40:5752
6077ZELEK DOROTASŁUPSKPOLSKA1985K3200:00:103:5215,501:10:3002:27:2603:51:3803:51:488
6144OXLEY ANDREWGDYNIATHE EXPATS TEAMPOLSKA1976M41800:00:113:5715,201:08:2302:24:3403:56:4503:56:5653
6223KAMIŃSKA MARTAGDYNIANEXUS TEAMPOLSKA1980K3300:00:073:5815,101:10:2202:29:1703:57:5503:58:029
6368TRZEBIATOWSKA ALDONAGDYNIAPOLSKA1977K4200:00:114:0015,001:14:0702:34:0003:59:3803:59:4910
64370KUCHARSKI BARTOSZGDYNIAPOLSKA1975M41900:00:104:0015,001:14:0702:34:0003:59:3903:59:4954
6554ROZTORHUIEW YURIIGDANSKSAWIK TEAMUKRAINE1988M31600:02:244:0214,901:16:0002:33:3304:00:0004:02:2455
6679ZIĘBA DOMINIKGDYNIAJEPPESENPOLSKA1995M21600:00:104:0214,901:16:4002:36:0404:02:0704:02:1656
6714FISZER ALICJASŁUPSKPOLSKA1985K3400:00:104:1214,301:10:2902:30:3904:11:5204:12:0111
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katCzas startutempo min/kmtempo km/hP1Czas nettoCzas bruttoMK
1136RZESZUTEK TOMASZSIERAKÓWKLUB KOLARSKI LEW LĘBORKPOLSKA1998M1100:00:022:3323,500:49:5601:42:0201:42:041
2134ROŻAŃSKI MICHAŁGDAŃSKTRIGAR.PL MTB TEAMPOLSKA1991M1200:00:022:3323,500:50:5701:42:0901:42:112
387CZERNIALIS RIMASRUMIANORDA ACTIV TEAMPOLSKA1978M1300:00:022:3423,400:51:0001:42:3201:42:343
4367DOROSZKIEWICZ ANDRZEJPOGÓRZETCZEWSKI KLUB ROWEROWYPOLSKA1984M1400:00:032:3523,300:50:5901:43:0501:43:084
5345CIBA DAMIANRUMIATAKO TEAMPOLSKA1983M1500:00:022:3822,800:48:2101:45:1401:45:165
6379SZCZYGIELSKI PAWEŁGDAŃSKTHE BARBERSPOLSKA1983M1600:00:022:4122,400:52:1801:47:0401:47:066
7315ZIEMIŃSKI KACPERGDYNIARENAULT TEAMPOLSKA1990M1700:00:032:4222,300:53:5401:47:3701:47:417
895GÓRSKI MACIEJLĘBORKKLUB KOLARSKI LEW LĘBORKPOLSKA1985M1800:00:052:4222,300:53:5401:47:4101:47:468
9147WÓJTOWICZ PAWEŁRUMIAFEDERAL MOGUL RACE TEAMPOLSKA1983M1900:00:062:4222,300:53:5601:47:4501:47:519
10119LATAŃSKI RADOSŁAWKUSICEPOLSKA1980M11000:00:032:4222,200:53:5501:47:5601:47:5910
11364MORAWSKI PIOTRGDYNIABANACH SPORT TEAMPOLSKA1974M11100:00:032:4422,000:53:4201:49:0201:49:0511
12113KOWAL BORYSWEJHEROWOTEAMTRZYMAJKOŁOPOLSKA1972M11200:00:032:4421,900:53:4201:49:3501:49:3812
1398GRZYWACZ MACIEJGDYNIAAZS POLITECHNIKA GDAŃSKAPOLSKA1996M11300:00:082:4921,300:55:3301:52:3901:52:4713
14376FIRA ADAMGDAŃSKSCHNEIDER ELEKTRIC TEAMPOLSKA1983M11400:00:042:4921,300:54:1001:52:4701:52:5214
15130PIŃSKI MACIEJGDAŃSKCST 7R MTB TEAMPOLSKA1994M11500:00:042:5320,800:55:3301:55:2601:55:3015
16344LESZCZYŃSKI ADAMGDYNIAPOLSKA1986M11600:00:042:5420,700:56:1301:55:4501:55:4916
17102JAKUSZ PRZEMYSŁAWWEJHEROWONORDA ACTIVE TEAMPOLSKA1985M11700:00:052:5520,600:56:1301:56:3301:56:3717
1881BEŁCZĄCKI MACIEJGDYNIAPOLSKA1975M11800:00:022:5620,500:57:1901:57:0901:57:1118
1993GARDZIELEWSKI ARTURGDAŃSKVO2MAX MTB TEAMPOLSKA1979M11900:00:032:5620,400:57:0901:57:3401:57:3619
20120LEWANDOWSKI PAWEŁGDYNIATVL MTBPOLSKA1982M12000:00:062:5720,400:58:2101:57:4601:57:5220
21138SKAWIŃSKI TOMASZGDYNIANEXUS TEAMPOLSKA1971M12100:00:042:5720,400:58:1201:57:4801:57:5221
22368LEŚNIAK MACIEJGDYNIACST 7R MTB TEAMPOLSKA1989M12200:00:032:5820,300:57:0801:58:1801:58:2122
23114KRAWCZYK MARCINLĘBORKKLUB KOLARSKI LEW LĘBORKPOLSKA1996M12300:00:053:0119,900:57:1302:00:1602:00:2223
24348OLECH JACEKŚWIECIEMTB ELDAR ŚWIECIEPOLSKA1970M12400:00:073:0119,900:58:5002:00:3502:00:4224
25391WOLANIN JAKUBMALBORKSTREFA RUCHU BELTSPORTPOLSKA1983M12500:00:083:0519,400:58:4902:03:1702:03:2525
26306PISKORSKI PAWEŁGDAŃSKPOLSKA1975M12600:00:073:0519,400:59:1502:03:3102:03:3826
27129PAWELEC MAREKGDYNIAPOLSKA1977M12700:00:113:0619,301:00:2802:04:0502:04:1627
28140TASIOR PAWEŁBOŻEPOLE WIELKIETA KO TEAMPOLSKA1976M12800:00:053:0719,201:00:2702:04:5202:04:5628
2980BARZOWSKI TOMASZWEJHEROWOPOLSKA1977M12900:00:093:0819,201:01:4902:04:5802:05:0729
30109KINOWSKI TOMASZJANKOWO GDAŃSKIEPOLSKA1997M13000:00:053:0819,101:02:5502:05:3502:05:4030
31127OLCHOWY MARIUSZOLSZTYNLOTTOPOLSKA1972M13100:00:083:0919,001:01:2502:06:0402:06:1231
32366CYWIŃSKA EWELINARUMIAFTI RACING TEAMPOLSKA1985K1100:00:043:0919,001:01:3802:06:1102:06:161
3386CZERNIACHOWSKI PAWEŁGDYNIAPOLSKA1976M13200:00:113:1019,001:01:5002:06:2802:06:3932
34128PAJER TOMASZGRUDZIĄDZLTM MASTERS TEAMPOLSKA1978M13300:00:023:1019,001:01:3702:06:3602:06:3933
35116KUŚPIET RAFAŁGDAŃSKTEAM WIELKI PTAKPOLSKA1979M13400:00:053:1118,801:01:4402:07:2102:07:2534
36115KURZYŃSKI PIOTRNOWY ŚWIATFEDERAL-MOGUL RACE TEAMPOLSKA1967M13500:00:073:1318,701:02:0202:08:3302:08:4135
37121ŁABĘCKI PIOTREKGDYNIAPOLSKA1983M13600:00:053:1418,601:03:4202:08:5602:09:0136
38342SKIBIŃSKI DANIELBRODNICAMASTERS BRODNICAPOLSKA1981M13700:00:093:1418,501:04:4002:09:2602:09:3537
39146WITESKA PIOTRGDYNIACST 7R MTB TEAMPOLSKA1969M13800:00:093:1518,401:03:4202:10:0302:10:1138
40321TYMIŃSKI TOMASZKOWALEPOLSKA1975M13900:00:053:1718,301:04:0602:10:5902:11:0439
41135RYZA ADAMGDAŃSKLOL_OF_TROLL_RACINGPOLSKA1977M14000:00:023:1918,101:03:3602:12:4002:12:4240
42103JAMRUSZKA PAWEŁGDAŃSKFRIRAJD MOBILNY SERWIS ROWEROWYPOLSKA1986M14100:00:033:2018,001:04:4402:13:2302:13:2641
4392FUCZKO MAREKWEJHEROWOBRAKPOLSKA1968M14200:00:043:2117,901:04:2602:13:3902:13:4442
44144TYSZKIEWICZ JERZYGDAŃSKPOLSKA1951M14300:00:073:2117,901:04:4702:14:0302:14:1143
45122MATUSIAK GRZEGORZGDYNIAPOLSKA1978M14400:00:083:2317,801:06:1102:14:5302:15:0144
4690DOBECKI SEBASTIANBANINOPOLSKA1974M14500:00:093:2317,801:06:1402:14:5802:15:0745
47111KORNECKI MARCINGDYNIAENAMOR GDYNIAPOLSKA1979M14600:00:073:2317,801:04:4402:15:0402:15:1146
48349KWIATKOWSKI TOMASZGDYNIAPOLSKA1976M14700:00:083:2317,701:04:5302:15:1002:15:1847
4991FABJANOWICZ MAGDALENAGDAŃSKCST 7R MTB TEAMPOLAND1992K1200:00:083:2517,601:05:1902:16:2802:16:362
50142TUR IREKŻUKOWODOMAX RACING TEAMPOLSKA1984M14800:00:093:2617,501:06:3802:17:1802:17:2848
51332DEGÓRSKI MARCINREDAPOLSKA1980M14900:00:113:2717,401:07:0102:17:3302:17:4449
52108KAWUCHA MIROSŁAWGDYNIAKRS FORMOZAPOLSKA1969M15000:00:113:2717,401:07:0702:17:4402:17:5550
5396GRAJCZAK ADRIANGDAŃSKPOLSKA1988M15100:00:063:2717,401:06:1302:17:4402:17:5051
54106KAMIONKA KLAUDIALĘBORKKLUB KOLARSKI LEW LĘBORKPOLSKA1993K1300:00:073:2917,201:07:5902:19:1202:19:193
55319BEDNAREK KRZYSZTOFGDYNIASPORT EVOPOLSKA1968M15200:00:093:3117,001:10:3002:20:4302:20:5152
5685CYRA JAROSŁAWKOŚCIERZYNAMLKS BASZTA BYTÓWPOLSKA1976M15300:00:053:3217,001:02:2202:21:2202:21:2753
57123MAZUR TOMASZGDAŃSKBUTTERFLYPOLSKA1979M15400:00:083:3416,801:05:1402:22:3202:22:4054
58117KWAŚNIAK ZDZISŁAWSŁUPSKPIAST SŁUPSKPOLSKA1960M15500:00:053:3416,801:08:2002:22:4202:22:4755
59125NIEDZIELA MATEUSZGDYNIAPOLSKA1988M15600:00:043:3516,801:07:3202:23:0402:23:0756
60375BOŃSKOWSKI JAROSŁAWGDAŃSKMH AUTOMATYKAPOLSKA1962M15700:00:063:3516,701:08:4102:23:1702:23:2457
61131PIOTRKOWSKI JACEKGDYNIAPOLSKA1980M15800:00:103:3716,601:09:5602:24:4102:24:5158
62145USTARBOWSKI SZYMONGDYNIAPOLSKA2000M15900:00:103:3816,601:08:2302:24:5002:25:0059
63124MURDZEK PRZEMYSŁAWSZLICHTYNGOWAFWS BIKE TEAMPOLSKA1995M16000:00:073:3916,501:09:1702:25:4302:25:5160
6482BERNACKI JACEKPOŁCHOWOKRS FORMOZAPOLSKA1969M16100:00:113:4216,201:09:1002:28:0702:28:1861
6588DAJEK JANUSZGDAŃSKFLASH TEAMPOLSKA1963M16200:00:063:4516,001:11:1002:29:3902:29:4462
66132PNIEWSKI MACIEJGDYNIAOLIMP TEAMPOLSKA1983M16300:00:103:4815,801:10:2002:31:3502:31:4563
67105KACZMAREK KRZYSZTOFGDAŃSKBIEGACZE PÓŁNOCYPOLSKA1974M16400:00:123:4915,701:12:0702:32:4502:32:5764
6897GRETKOWSKI PATRYKGDAŃSKCST 7R MTB TEAMPOLSKA1993M16500:00:093:5015,601:08:2102:33:1702:33:2665
69141TRZECIAK ARKADIUSZGDYNIAKOTWICZNAPOLSKA1983M16600:00:083:5015,601:14:0702:33:2502:33:3466
70143TYLAK GRZEGORZGDYNIA-1-2-3-POLSKA1973M16700:00:064:0115,001:05:5202:40:2502:40:3167
7194GAWLIK RADOSŁAWGDYNIAENAMOR GDYNIAPOLSKA1976M16800:00:074:0214,901:15:0902:41:0202:41:0868
7283BERNAT ANTONIPUCKDAGOMA PUCKPOLSKA1949M16900:00:124:0314,801:18:2902:41:3502:41:4869
73139SZCZYGIELSKI KRZYSZTOFGDYNIAPOLSKA1960M17000:00:104:0414,801:17:5302:42:2102:42:3170
74333DYDINA TAISIIAKALININGRAD1983K1400:00:114:0514,701:18:0902:43:0102:43:124
75101JAGIEŁŁO ANNAGDAŃSKCST 7R MTB TEAMPOLSKA1988K1500:00:094:1014,401:18:4702:46:1402:46:225
76104JANOWSKI WOJCIECHGDYNIAPOLSKA1996M17100:00:064:3113,301:20:0603:00:2103:00:2771
77369ZBUCKI RADOSŁAWRUMIABUTTERFLYPOLSKA1980M17200:00:095:1811,301:35:0103:31:4103:31:5072
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katCzas startutempo min/kmtempo km/hCzas nettoCzas bruttoMK
1388POTRYKUS FILIPCHŁAPOWOKLIF TEAMPOLSKA2001M1100:00:012:3523,200:51:3900:51:401
2384SAJENKO ADAMGDAŃSKINIVIETA POWERPOLSKA1990M1200:00:012:3822,800:52:4300:52:442
3202KONIARSKI MACIEJGDYNIABIALE CZASZKIPOLSKA1982M1300:00:032:4521,900:54:4800:54:503
4214MACHOWSKI DAWIDGDANSKVO2MAX MTB TEAMPOLSKA1980M1400:00:012:4521,900:54:5200:54:534
5228OŻGA MICHAŁGDAŃSKPOLSKA1984M1500:00:012:4721,600:55:3600:55:375
6195JANKOWIAK KRZYSZTOFGDAŃŚKPOLSKA1995M1600:00:022:5121,000:57:0500:57:076
7174FLORCZUK MAREKGDYNIAPOLSKA1988M1700:00:032:5121,000:57:0500:57:087
8171DZIENISZ JANUSZGDYNIAADVA OPTICAL NETWORKINGPOLSKA1979M1800:00:012:5320,800:57:4000:57:418
9245SIENKIEWICZ PATRYKGDYNIAPOLSKA1972M1900:00:042:5420,700:57:4700:57:509
10261WIĘCKOWSKI MARCINROTMANKAPROMATHEMATICAPOLSKA1979M11000:00:022:5620,400:58:4300:58:4510
11386MOSA KRZYSZTOFRUMIANORDA ACTIVE TEAMPOLSKA1983M11100:00:042:5720,400:58:4900:58:5311
12341ŁUCKI MICHAŁGDYNIANORDA ACTIVE TEAMPOLSKA1986M11200:00:052:5820,200:59:1100:59:1612
13255TRUSIAK MATEUSZSŁUPSKPOLSKA2001M11300:00:043:0020,100:59:4600:59:5013
14237RODZIEWICZ MARCINGDYNIAINFOPROJEKT TEAMPOLAND1980M11400:00:063:0119,901:00:1001:00:1614
15305BIESCHKE PAWEŁGDAŃSKSANOVAPOLSKA1979M11500:00:113:0219,801:00:2301:00:3515
16302PASZKOWSKI MIKOŁAJGDYNIAZDROWY ROWERPOLSKA1984M11600:00:103:0319,701:00:4801:00:5816
17269ZASTAWNY MARIUSZGDYNIAAP LOGISTICS TEAMPOLSKA1986M11700:00:053:0419,601:01:1001:01:1517
18203KORPAN GRZEGORZGDYNIAMGEPOLSKA1974M11800:00:033:0719,301:02:1501:02:1918
19164DOROSZ KRZYSZTOFGDYNIAA-STARPOLSKA1983M11900:00:083:0819,201:02:2201:02:3119
20258WALCZAK JĘDRZEJGDAŃSKPOLSKA1987M12000:00:053:0719,201:02:2401:02:2920
21259WALEŃCZAK TOMASZGDYNIAPOLSKA1972M12100:00:063:0819,101:02:4201:02:4821
22212LIPIŃSKI TOMASZGDYNIAPIAST SŁUPSKPOLSKA1985M12200:00:023:0819,101:02:4201:02:4422
23250SUPERSON MACIEJGDYNIAPOLSKA1967M12300:00:033:0919,101:02:4901:02:5223
24343BŁASZCZAK DARIUSZGDYNIABIKE FUN LEGIONOWOPOLSKA1974M12400:00:123:1218,701:03:5501:04:0824
25177FORMELA ARKADIUSZBOLSZEWONORDA ACTIVE TEAMPOLSKA1985M12500:00:063:1218,701:04:0001:04:0625
26181GĄSZCZYK DARIUSZGDYNIAPOLSKA1991M12600:00:013:1218,701:04:0001:04:0226
27266WÓJCIK PIOTRGDAŃSK2PIFFKAPOLSKA1984M12700:00:023:1418,601:04:3401:04:3527
28213MACHOWSKA JUSTYNAGDAŃSKVO2MAX MTB TEAMPOLSKA1981K1100:00:023:1518,401:05:0601:05:081
29246SKĄPSKI JACEKSOPOTGAZELAPOLSKA1958M12800:00:033:1618,401:05:1301:05:1628
30211LESZKOWICZ KRZYSZTOFPOGÓRZEDOMAX RACING TEAMPOLSKA1986M12900:00:093:1718,301:05:2301:05:3229
31380WRÓBLEWSKI RAFAŁGDAŃSKPOLSKA1972M13000:00:113:1718,301:05:2801:05:3930
32153BERENDT ARTURGDYNIASIÓDMA RANO W LESIEPOLSKA1981M13100:00:073:1718,201:05:3801:05:4531
33159BRUDNOWSKI PRZEMYSŁAWGDYNIAPOLSKA1974M13200:00:073:2018,001:06:3901:06:4632
34260WALKOWICZ BARTŁOMIEJGDYNIAPOLSKA1976M13300:00:153:2217,801:07:0701:07:2233
35184GOJTOWSKI TOMASZGDYNIAFRIRAJD.PLPOLSKA1987M13400:00:073:2217,801:07:2101:07:2834
36253ŚWIECZKOWSKI ŁUKASZGDYNIAOOCL POLSKAPOLSKA1984M13500:00:113:2317,801:07:2201:07:3335
37340ZAJĄCZKOWSKI MICHAŁGDAŃSKBIEGOSFER TEAMPOLSKA1978M13600:00:183:2317,701:07:3201:07:5036
38194JACIŃSKI RAFAŁGDYNIAMAMY TO !POLSKA1976M13700:00:043:2317,701:07:3301:07:3737
39152BELLWON TOMASZGDYNIASPORTOWA GDYNIAPOLSKA1988M13800:00:083:2317,701:07:4001:07:4838
40192HATŁAS ADAMGDYNIAPOLSKA1975M13900:00:103:2417,701:07:4901:07:5939
41219MILIK KRZYSZTOFGDAŃSKLZS WIELKIE BUDZISKAPOLSKA1979M14000:00:013:2417,701:07:5401:07:5440
42150ANDRUSZKIEWICZ ADAMGDANSKNORDA ACTIVE TEAMPOLSKA1972M14100:00:043:2817,301:09:1601:09:2041
43347GALA MAREKGDAŃSKPOLSKA1980M14200:00:023:2817,301:09:1601:09:1942
44247SKOWRON MACIEJSOPOTJEPPESENPOLSKA1983M14300:00:103:2917,301:09:2101:09:3043
45338CIEŚLAK TOMASZGDYNIAGDYNIA SPORT TEAMPOLSKA1986M14400:00:153:2917,201:09:2301:09:3844
46155BIAŁYNICKI-BIRULA ŁUKASZGDAŃSKPOLSKA1980M14500:00:043:2917,201:09:3301:09:3745
47235POLASZEK PIOTRGDAŃSKPOLSKA1999M14600:00:123:3017,201:09:4401:09:5546
48151BEBAK ŁUKASZGDAŃSKPOLSKA1991M14700:00:143:3017,101:09:4701:10:0147
49249SOBORSKI WITOLDGDYNIAPORTA ACTIVE TEAMPOLSKA1983M14800:00:143:3117,101:10:0101:10:1548
50172DZIĘBOWSKI PIOTRGDYNIAPOLSKA1984M14900:00:143:3117,001:10:1401:10:2849
51160BUDREWICZ LUKASZGDANSKPOLSKA1985M15000:00:163:3316,901:10:3601:10:5250
52186GÓRKA KAROLKWIDZYNPOLSKA1990M15100:00:103:3316,901:10:5901:11:0951
53257USTARBOWSKI ROBERTGDYNIAUSTARBOWSKI TEAMPOLSKA1973M15200:00:083:3416,801:11:0901:11:1852
54190GRZEGORZEK PIOTRGDYNIAPOLSKA1973M15300:00:053:3516,701:11:3801:11:4353
55271ŻEBROWSKI ARKADIUSZGDYNIAC.HARTWIG GDYNIA S.A.POLSKA1986M15400:00:153:3716,601:12:1001:12:2554
56393ŚWIĘCKI MARCINGDYNIAGDYNIAPOLSKA1977M15500:00:073:3716,601:12:2201:12:3055
57156BOGUCKI RAFALGDYNIAPOLSKA1988M15600:00:083:3816,501:12:2501:12:3356
58175FLORCZYK MACIEJGDAŃSKPOLSKA1989M15700:00:123:4216,201:13:4901:14:0257
59270ZIÓŁKOWSKI TOMASZGDYNIAPOLSKA1988M15800:00:093:4416,101:14:3501:14:4458
60183GIZELA MICHAŁKARTUZYPOLSKA1980M15900:00:113:4516,001:14:5601:15:0759
61234PŁOTKA MAREKGDAŃSKPOLSKA1982M16000:00:093:4516,001:14:5901:15:0860
62208KRYCIA RADOSŁAWGDYNIABIKE ADVENTUREPOLSKA1981M16100:00:033:4615,901:15:1401:15:1861
63233PIASTOWSKI PIOTRWEJHEROWOC.HARTWIG GDYNIA S.A.POLSKA1991M16200:00:163:4715,901:15:1801:15:3362
64199KAMM MATEUSZGDYNIAPOLSKA1986M16300:00:103:4715,801:15:3801:15:4863
65229PACHOLSKI KAROLGDAŃSKPOLSKA1984M16400:00:083:4915,701:16:1301:16:2164
66170DYMEK MARCINGDYNIARADMOR S.A.POLSKA1982M16500:00:063:4915,701:16:2401:16:3065
67227ORZESZEK MARTYNAGDAŃSKCST 7R MTB TEAMPOLSKA1991K1200:00:063:5115,601:16:5601:17:022
68207KRAJEWSKI PIOTRGDAŃSKPOLAND1973M16600:00:123:5215,501:17:0201:17:1466
69188GRETKOWSKI MICHAŁGDAŃSKCST 7R MTB TEAMPOLSKA1995M16700:00:033:5215,501:17:2401:17:2767
70225OLLIK WOJCIECHSUCHY DWORPOLSKA1977M16800:00:123:5315,401:17:3201:17:4568
71205KOWALSKA DAGNAGDYNIALAUREATEPOLSKA1984K1300:00:123:5315,401:17:3301:17:463
72215MAKOWSKI PRZEMYSŁAWGDYNIAGONDORPOLSKA1975M16900:00:183:5415,401:17:3801:17:5769
73167DREWLA MACIEJGDAŃSKPOLSKA1993M17000:00:133:5415,401:17:4901:18:0270
74252ŚWIECA GRZEGORZGDAŃSKPOLSKA1979M17100:00:103:5415,401:17:5701:18:0771
75222NAZAR JANUSZ ANDRZEJGDYNIAPOLSKA1958M17200:00:133:5615,201:18:2801:18:4272
76176FOBKE FELIKSGDYNIAFIGHTING BIKERS GDYNIAPOLSKA1989M17300:00:113:5615,201:18:3601:18:4873
77256TURZYŃSKI MICHAŁGDAŃSKPOLSKA1985M17400:00:163:5815,101:19:0001:19:1674
78189GROCHOWSKI PATRYKGDYNIABUBUPOLSKA1992M17500:00:073:5815,101:19:0601:19:1375
79179GALIŃSKI MARCINSUCHY DW?RWYMIATACZEPOLSKA1975M17600:00:134:0214,901:20:2701:20:4076
80264WOLNY JANUSZGDAŃSKPOLSKA1979M17700:00:074:0214,901:20:3401:20:4177
81197JELINEK ANDRZEJGDYNIATKF.PLPOLSKA1976M17800:00:174:0414,801:20:5401:21:1278
82303USZYŃSKI MARCINGDAŃSKPOLSKA1986M17900:00:064:0614,601:21:5701:22:0379
83210KWIATKOWSKI PIOTRGDYNIAPOLSKA1970M18000:00:044:0814,501:22:3101:22:3580
84238ROMPCZYK WOJCIECHGDYNIAPOLSKA1967M18100:00:044:0914,501:22:4901:22:5381
85154BIAŁUCHA MAGDALENAGDAŃSKFEDERAL-MOGUL RACING TEAMPOLSKA1983K1400:00:164:1314,201:24:0201:24:184
86191GUDYKA PRZEMYSLAWPSZCZOLKIPOLSKA1979M18200:00:204:1314,201:24:0701:24:2782
87168DUDA DANIELGDYNIAPOLSKA1976M18300:00:124:1314,201:24:1401:24:2683
88206KOZŁOWSKI MARCINRUMIAPOLSKA1976M18400:00:194:1614,101:24:5801:25:1684
89254TESKA IZABELAGDYNIAPOLSKA1981K1500:00:064:1813,901:26:0201:26:085
90232PESZEK KRZYSZTOFGDAŃSKPOLSKA1979M18500:00:074:2013,901:26:2901:26:3685
91158BRUDEREK TOMASZGDAŃSKPOLSKA1978M18600:00:074:2013,801:26:3601:26:4486
92201KISZKURNO ANDRZEJGDYNIAPOLSKA1963M18700:00:194:2213,701:27:0801:27:2787
93224NOWAK SEBASTIANGDYNIAPOLSKA1979M18800:00:104:2513,601:28:0401:28:1488
94149AJTEL JAROSLAWGDANSKPOLSKA1976M18900:00:004:2513,601:28:1601:28:1689
95187GÓRZYŃSKI PRZEMYSŁAWBYDGOSZCZPOLAND1986M19000:00:064:2513,601:28:1801:28:2490
96244SEKUŁA ŁUKASZ ARTURGDYNIAPOLSKA1988M19100:00:134:2613,501:28:2301:28:3691
97231PAWELEC JAKUBGDYNIAPOLSKA2002M19200:00:194:2913,401:29:2301:29:4292
98263WITTBRODT MARCINGDYNIAFIGHTING BIKERS GDYNIAPOLSKA1990M19300:00:104:2913,401:29:2301:29:3393
99239SARNOWSKI MACIEJSOPOTM&SPOLSKA1962M19400:00:154:2913,401:29:3101:29:4694
100217MEJER PATRYCJAGDYNIABUBUPOLSKA1992K1600:00:084:3113,301:30:1501:30:236
101221MURDZEK RAFAŁSZLICHTYNGOWASGO WROCŁAWPOLSKA1995M19500:00:154:3213,201:30:2901:30:4495
102157BORAWSKI MARCINGDYNIAFIGHTING BIKERS GDYNIAPOLSKA1990M19600:00:104:3513,101:31:3001:31:3996
103223NIEWIADOMSKI JAROSŁAWGDAŃSKBALTIC QUESTPOLSKA1969M19700:00:154:4012,901:33:0501:33:2097
104180GARUS WIKTORWEJHEROWOMECHANIKA RADMORPOLSKA1972M19800:00:164:4012,901:33:0701:33:2398
105317JASTRZĘBSKI MARCINGDAŃSKQUICK STEP FLOORSPOLSKA1976M19900:00:054:4212,801:33:5201:33:5799
106304HEIDRICH TADEUSZSWIECIEKKWS ŚWIECIEPOLSKA1951M110000:00:154:5112,401:36:4701:37:02100
107226ORŁOWSKA AGATAGDYNIAJEPPESENPOLSKA1982K1700:00:154:5212,301:37:1201:37:267
108265WOZOWICZ MACIEJGDAŃSKLPP TEAMPOLSKA1972M110100:00:144:5312,301:37:3401:37:47101
109236REICHSTEIN ANNAGDYNIASGO GDAŃSKPOLSKA1982K1800:00:175:0012,001:39:3601:39:548
110242SAWICKI PAWEŁGDYNIASAWIK TEAMPOLSKA1976M110200:00:025:0711,701:42:2101:42:23102
111163DELMACZYŃSKA AGNIESZKAGDYNIAVI LO W GDYNIPOLSKA2001K1900:00:185:2011,301:46:1401:46:329
112204KOSZLAGA TOMASZGDAŃSKTOM&TOM BIKE TEAMPOLSKA1971M110300:00:055:2111,201:46:5001:46:55103
113185GOLDSCHMIDT KAROLGDAŃSKPOLSKA2002M110400:00:105:3010,901:49:5301:50:04104
114308PAŁASZ EDMUNDRUMIAPOLSKA1947M110500:00:095:5510,101:58:1801:58:27105
115216MAŁASZCZYCKI MAREKGDYNIAPOLSKA1996M110600:00:116:039,902:00:3902:00:51106
116173DZIUBA MONIKAGDYNIAPOLSKA1988K11000:00:176:558,702:17:5802:18:1510

XIII 7R CST MTB Gdynia Maraton odbędzie się w dniach 8-9 września 2018 roku. Trzeci raz w historii zawody trwać będą dwa dni! Trasa wyścigów prowadzić będzie leśnymi drogami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Centrum zawodów oraz linia START/META zlokalizowane zostaną przy Stadionie Miejskim w Gdyni. 

Powrót