Bieg Przełajowy Konstytucji 3 maja
Data i godzina | 2017-05-03 15:00:00 |
Miejscowość | Golub-Dobrzyń |
Dystans | 7,5 km |
Oficjalna strona | https://pl-pl.facebook.com/OSiRGD/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 10 zł |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | P1 | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 158 | KUŹNIARSKI TOMASZ | BRODNICA | MUKL BRODNICA | POL | 1995 | M2(20-34) | 1 | 3:37 | 16,6 | 00:23:06 | 1 | ||
2 | 151 | MYSERA CEZARY | SIERPC | PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT | POL | 1993 | M2(20-34) | 2 | 3:50 | 15,7 | 00:12:06 | 00:24:31 | 2 | |
3 | 160 | OLKOWSKI DAMIAN | KOWALEWO POMORSKIE | BIG BULLS | POL | 1995 | M2(20-34) | 3 | 3:52 | 15,5 | 00:12:06 | 00:24:45 | 3 | |
4 | 186 | RUCIŃSKI CEZARY | PININO | KB LECH RYPIN | POL | 1983 | M2(20-34) | 4 | 3:56 | 15,2 | 00:12:22 | 00:25:13 | 4 | |
5 | 156 | KARPIŃSKI PAWEŁ | GOLUB-DOBRZYŃ | AGROLOK | POL | 1996 | M2(20-34) | 5 | 3:58 | 15,1 | 00:12:13 | 00:25:21 | 5 | |
6 | 176 | KUCHARSKI MAREK | GOLUB-DOBRZYŃ | POL | 1975 | M3(35+) | 1 | 3:59 | 15,1 | 00:12:32 | 00:25:29 | 6 | ||
7 | 171 | TARKOWSKI PATRYK | POL | 1999 | M1(18-19) | 1 | 4:04 | 14,8 | 00:12:39 | 00:25:59 | 7 | |||
8 | 182 | KAMIŃSKI TOMASZ | KOWALEWO POMORSKIE | POL | 1982 | M3(35+) | 2 | 4:08 | 14,5 | 00:13:09 | 00:26:25 | 8 | ||
9 | 187 | KĘDZIOR MAREK | RYIN | KB LECH RYPIN | POL | 1978 | M3(35+) | 3 | 4:08 | 14,5 | 00:13:00 | 00:26:25 | 9 | |
10 | 175 | NOWODWORSKI BARTOSZ | KOWALEWO POMORSKIE | BIG BULLS KOWALEWO POMORSKIE | POL | 1986 | M2(20-34) | 6 | 4:12 | 14,3 | 00:13:10 | 00:26:52 | 10 | |
11 | 179 | BALINOWSKI MARCIN | GOLUB-DOBRZYŃ | JUNIPERUS OGRODY | POL | 1978 | M3(35+) | 4 | 4:16 | 14,0 | 00:13:23 | 00:27:21 | 11 | |
12 | 177 | KALISKI KAMIL | GOLUB-DOBRZYŃ | AGROLOK SPORT TEAM | POL | 1983 | M2(20-34) | 7 | 4:17 | 14,0 | 00:13:43 | 00:27:27 | 12 | |
13 | 183 | MASALSKI ROMUŁALD | CZERNIKOWO | POL | 1967 | M3(35+) | 5 | 4:19 | 13,9 | 00:13:31 | 00:27:36 | 13 | ||
14 | 163 | STECKIEWICZ EDMUND | RYPIN | KB LECH RYPIN | POL | 1973 | M3(35+) | 6 | 4:24 | 13,6 | 00:13:49 | 00:28:09 | 14 | |
15 | 167 | ŻUCHOWSKA ANNA | PŁONNE | EKO-OPAŁ PŁONNE; PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT | POL | 1998 | K1(18-19) | 1 | 4:24 | 13,6 | 00:14:06 | 00:28:11 | 1 | |
16 | 185 | PIOTRKOWSKI JAKUB | GOLUB-DOBRZYŃ | UKS "AREZ" | POL | 1979 | M3(35+) | 7 | 4:29 | 13,4 | 00:14:07 | 00:28:38 | 15 | |
17 | 184 | CHEŁKOWSKA JOANNA | KOWALEWO POMORSKIE | POL | 1980 | K3(35+) | 1 | 4:34 | 13,1 | 00:14:21 | 00:29:13 | 2 | ||
18 | 157 | KUCHNICKA KATARZYNA | RYPIN | KB LECH RYPIN | POL | 1984 | K2(20-34) | 1 | 4:42 | 12,8 | 00:14:41 | 00:30:06 | 3 | |
19 | 155 | JARZĘBOWSKI MACIEJ | RYPIN | AGROLOK SPORT TEAM | POL | 1974 | M3(35+) | 8 | 4:42 | 12,8 | 00:14:42 | 00:30:07 | 16 | |
20 | 161 | BŁACH PIOTR | LIPIENICA | BIG BULLS | POL | 1988 | M2(20-34) | 8 | 4:43 | 12,7 | 00:30:10 | 17 | ||
21 | 181 | CZARNECKI PAWEŁ | GOLUB-DOBRZYŃ | ALLPROJEKT | POL | 1979 | M3(35+) | 9 | 4:46 | 12,6 | 00:14:55 | 00:30:31 | 18 | |
22 | 192 | ŚWIERCZYŃSKI RAFAŁ | RYPIN | KB LECH RYPIN | POL | 1975 | M3(35+) | 10 | 4:49 | 12,5 | 00:15:00 | 00:30:48 | 19 | |
23 | 152 | GUŚCIORA MONIKA | RYŃSK | BIG BULLS | POL | 1996 | K2(20-34) | 2 | 4:59 | 12,0 | 00:15:47 | 00:31:56 | 4 | |
24 | 174 | BAS PRZEMYSŁAW | KOWALEWO POMORSKIE | AGRKOL SPORT TEAM | POL | 1989 | M2(20-34) | 9 | 5:03 | 11,9 | 00:15:56 | 00:32:19 | 20 | |
25 | 172 | LESIAK WIESŁAW | RUZIEC | POL | 1964 | M3(35+) | 11 | 5:05 | 11,8 | 00:16:19 | 00:32:34 | 21 | ||
26 | 191 | OLSZEWSKI ADAM | ROGOWO | KB LECH RYPIN | POL | 1963 | M3(35+) | 12 | 5:09 | 11,6 | 00:15:01 | 00:32:58 | 22 | |
27 | 162 | PNIEWSKI MACIEJ | GOLUB-DOBRZYŃ | AGROLOK SPORT TEAM | POL | 1976 | M3(35+) | 13 | 5:16 | 11,4 | 00:16:05 | 00:33:44 | 23 | |
28 | 164 | WARLIKOWSKA KAROLINA | GOLUB - DOBRZYŃ | BRAK | POL | 1995 | K2(20-34) | 3 | 5:28 | 11,0 | 00:16:19 | 00:34:56 | 5 | |
29 | 154 | JARZĘBOWSKA KARINA | RYPIN | AGROLOK SPORT TEAM | POL | 1973 | K3(35+) | 2 | 5:29 | 10,9 | 00:16:52 | 00:35:06 | 6 | |
30 | 153 | INOTLEWSKI SEBASTIAN | RUZIEC | POL | 1992 | M2(20-34) | 10 | 5:41 | 10,6 | 00:18:34 | 00:36:21 | 24 | ||
31 | 193 | WIŚNIEWSKA KATARZYNA | RYPIN | KB LECH RYPIN | POL | 1977 | K3(35+) | 3 | 5:46 | 10,4 | 00:18:07 | 00:36:52 | 7 | |
32 | 165 | ZELMAŃSKA MARTA | KOWALEWO POMORSKIE | POL | 1987 | K2(20-34) | 4 | 5:49 | 10,3 | 00:18:44 | 00:37:15 | 8 | ||
33 | 159 | MAJCHER STANISŁAW | GOLUB-DOBRZYŃ | POL | 1948 | M3(35+) | 14 | 5:55 | 10,1 | 00:18:40 | 00:37:51 | 25 | ||
34 | 166 | ZIELIŃSKA JOANNA | RYPIN | KB LECH RYPIN | POL | 1975 | K3(35+) | 4 | 5:58 | 10,1 | 00:18:48 | 00:38:12 | 9 | |
35 | 189 | TUCHALSKI MAREK | RYPIN | KB LECH RYPIN | POL | 1955 | M3(35+) | 15 | 5:59 | 10,0 | 00:19:39 | 00:38:14 | 26 | |
36 | 173 | CIECHACKA ANETA | ARBET SPORT TEAM | POL | 1980 | K3(35+) | 5 | 6:05 | 9,9 | 00:18:10 | 00:38:56 | 10 | ||
37 | 188 | BIAŁOBŁOCHA EWA | RYPIN | KB LECH RYPIN | POL | 1961 | K3(35+) | 6 | 6:10 | 9,7 | 00:19:50 | 00:39:29 | 11 | |
38 | 190 | BIAŁOBŁOCKI JACEK | RYPIN | KB LECH RYPIN | POL | 1961 | M3(35+) | 16 | 6:10 | 9,7 | 00:19:50 | 00:39:29 | 27 | |
39 | 180 | CZARNECKA ANNA | GOLUB-DOBRZYŃ | ALLPROJEKT | POL | 1981 | K3(35+) | 7 | 6:15 | 9,6 | 00:19:49 | 00:40:01 | 12 | |
40 | 178 | BAZINOWSKA MARIA | GOLUB-DOBRZYŃ | LARIX OGRODY | POL | 1977 | K3(35+) | 8 | 6:15 | 9,6 | 00:19:49 | 00:40:01 | 13 | |
41 | 194 | WIŚNIEWSKI JAKUB | RYPIN | KB LECH RYPIN | POL | 1998 | M1(18-19) | 2 | 6:33 | 9,2 | 00:19:46 | 00:41:56 | 28 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Kraj | Rok urodz. | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 170 | OLCZAK KAROL | POL | 1999 | 3:43 | 16,1 | 00:11:54 | 00:11:54 | 1 | |
2 | 15 | CIPKOWSKI RAFAŁ | POL | 2001 | 3:51 | 15,6 | 00:12:20 | 00:12:20 | 2 | |
3 | 56 | ŁĘGOWSKI MATEUSZ | POL | 1999 | 4:01 | 14,9 | 00:12:53 | 00:12:53 | 3 | |
4 | 10 | BUKOWSKA ROKSANA | POL | 2001 | 5:14 | 11,4 | 00:16:46 | 00:16:46 | 1 | |
5 | 117 | CZEPIL MARCIN | POL | 1999 | 5:46 | 10,4 | 00:18:28 | 00:18:28 | 4 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Kraj | Rok urodz. | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | ARCISZEWSKI ADRIAN | ZBÓJNO | POL | 2003 | 4:17 | 14,0 | 00:08:34 | 1 | |
2 | 21 | DOMBROWSKI JAKUB | POL | 2002 | 4:24 | 13,6 | 00:08:48 | 2 | ||
3 | 113 | BONIECKI JAKUB | POL | 4:27 | 13,5 | 00:08:55 | ||||
4 | 130 | CHEŁKOWSKI MARCEL | POL | 2002 | 4:48 | 12,5 | 00:09:36 | 4 | ||
5 | 112 | ZGLENICKI KRZYSZTOF | POL | 2003 | 5:00 | 12,0 | 00:10:00 | 5 | ||
6 | 52 | KRZYPIOT ADRIAN | POL | 2003 | 5:06 | 11,8 | 00:10:12 | 6 | ||
7 | 14 | CIPKOWSKI MATEUSZ | POL | 2002 | 5:13 | 11,5 | 00:10:26 | 7 | ||
8 | 61 | MŁODZIANKIEWICZ EWELINA | POL | 2002 | 5:18 | 11,3 | 00:10:36 | 1 | ||
9 | 40 | JARZĘBOWSKI MIESZKO | POL | 2002 | 5:32 | 10,9 | 00:11:03 | 8 | ||
10 | 126 | GABRIELCZYK WIKTORIA | RYPIN | POL | 2003 | 5:35 | 10,7 | 00:11:10 | 2 | |
11 | 75 | PISKORSKI ADRIAN | POL | 2003 | 5:37 | 10,7 | 00:11:14 | 9 | ||
12 | 111 | ZGLENICKA MAGDALENA | POL | 2003 | 5:43 | 10,5 | 00:11:25 | 3 | ||
13 | 4 | BIZIOREK PATRYK | POL | 2002 | 5:47 | 10,4 | 00:11:34 | 10 | ||
14 | 63 | NAPOLSKI JAKUB | POL | 2002 | 6:03 | 9,9 | 00:12:06 | 11 | ||
15 | 41 | JASIENIECKI BŁAŻEJ | POL | 2002 | 6:04 | 9,9 | 00:12:08 | 12 | ||
16 | 118 | CIECHACKA AURELIA | KOWALEWO POMORSKIE | POL | 6:41 | 9,0 | 00:13:22 | |||
17 | 57 | ŁOBACZ-ŻUCZENKO KAROLINA | IMBIRKOWO | POL | 2003 | 6:48 | 8,8 | 00:13:37 | 5 | |
18 | 98 | TRAWIŃSKA AGATA | POL | 2003 | 6:51 | 8,8 | 00:13:42 | 6 | ||
19 | 47 | KŁAK WIKTORIA | POL | 2003 | 6:57 | 8,6 | 00:13:54 | 7 | ||
20 | 80 | RUTKOWSKA JULIA | POL | 2002 | 7:45 | 7,7 | 00:15:30 | 8 | ||
21 | 76 | RADZIMSKA JOWITA | POL | 2002 | 9:26 | 6,4 | 00:18:52 | 9 | ||
22 | 10 | BUKOWSKA ROKSANA | POL | 2001 | 9:35 | 6,3 | 00:19:11 | 10 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Kraj | Rok urodz. | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | DĄBROWSKI ADRIAN | POL | 2004 | 3:47 | 15,9 | 00:04:32 | 1 | |
2 | 67 | OLCZAK STANISŁAW | POL | 2005 | 3:49 | 15,7 | 00:04:35 | 2 | |
3 | 121 | KREBEL KUBA | POL | 2004 | 3:56 | 15,2 | 00:04:44 | 3 | |
4 | 2 | BEHLKE SZYMON | POL | 2004 | 3:59 | 15,0 | 00:04:47 | 4 | |
5 | 79 | ROŻYŃSKI MIŁOSZ | POL | 2005 | 4:00 | 15,0 | 00:04:48 | 5 | |
6 | 110 | ZGLENICKA ELŻBIETA | POL | 2004 | 4:12 | 14,3 | 00:05:02 | 1 | |
7 | 13 | CHEŁKOWSKI OLIWIER | POL | 2005 | 4:21 | 13,8 | 00:05:13 | 6 | |
8 | 150 | PŁOCHARSKA ZOFIA | POL | 2005 | 4:25 | 13,6 | 00:05:18 | 2 | |
9 | 38 | JANKOWSKA MAJA | POL | 2005 | 4:30 | 13,4 | 00:05:24 | 3 | |
10 | 116 | ŻEBROWSKI MATEUSZ | POL | 2005 | 4:31 | 13,3 | 00:05:26 | 7 | |
11 | 140 | FDESIŃSKA WERONIKA | POL | 2005 | 4:35 | 13,1 | 00:05:30 | 4 | |
12 | 39 | JARZĘBOWSKA JAGNA | POL | 2005 | 4:43 | 12,7 | 00:05:40 | 5 | |
13 | 34 | HUMIĘCKA MARTYNA | POL | 2004 | 4:44 | 12,7 | 00:05:41 | 6 | |
14 | 141 | TYLICKA JULIA | POL | 2005 | 5:03 | 11,9 | 00:06:04 | 7 | |
15 | 102 | WILCZYŃSKI MICHAŁ | POL | 2004 | 5:12 | 11,5 | 00:06:15 | 8 | |
16 | 145 | MAJKOWSI BARTOSZ | POL | 2005 | 5:23 | 11,2 | 00:06:27 | 9 | |
17 | 20 | DĄBROWSKI KRYSTIAN | POL | 2005 | 5:25 | 11,1 | 00:06:30 | 10 | |
18 | 68 | OLKIEWICZ WIKTOR | POL | 2005 | 5:28 | 11,0 | 00:06:34 | 11 | |
19 | 78 | ROMANOWSKA OLIWIA | POL | 2005 | 5:45 | 10,4 | 00:06:54 | 8 | |
20 | 104 | WIŚNIEWSKA WERONIKA | POL | 2005 | 5:48 | 10,3 | 00:06:58 | 9 | |
21 | 50 | KOWALSKA OLIWIA | POL | 2005 | 5:49 | 10,3 | 00:06:59 | 10 | |
22 | 131 | PIOTROWSKA NATASZA | POL | 2005 | 6:00 | 10,0 | 00:07:11 | 11 | |
23 | 138 | MARCINKOWSKA OLIWIA | POL | 2006 | 6:08 | 9,8 | 00:07:22 | 12 | |
24 | 95 | TARKOWSKA JULIA | POL | 2005 | 6:19 | 9,5 | 00:07:34 | 13 | |
25 | 71 | PEKOWSKA JULIANNA | POL | 2005 | 6:25 | 9,4 | 00:07:42 | 14 | |
26 | 9 | BRUZDA JULIA | POL | 2005 | 6:31 | 9,2 | 00:07:49 | 15 | |
27 | 84 | RYBACKI WIKTOR | POL | 2005 | 6:45 | 8,9 | 00:08:06 | 12 | |
28 | 107 | ZAWIERACZ SZYMON | POL | 2005 | 6:48 | 8,8 | 00:08:10 | 13 | |
29 | 64 | NOWAK DOMINIK | POL | 2005 | 6:59 | 8,6 | 00:08:22 | 14 | |
30 | 77 | RAPP OLIWIA | POL | 2005 | 7:08 | 8,4 | 00:08:34 | 16 | |
31 | 147 | KARCZEWSKA WIKTORIA | POL | 2003 | 7:21 | 8,2 | 00:08:50 | 17 | |
32 | 149 | NATKOWSKA KLAUDIA | POL | 2005 | 7:22 | 8,2 | 00:08:50 | 18 | |
33 | 148 | KUROWSKA ROKSANA | POL | 2004 | 7:22 | 8,1 | 00:08:50 | 19 |
03.05.2017 r. godz. 15.00
Przewidywana ilość uczestników – 200 osób
10 zł – opłata startowa obowiązuje dla uczestników do 28-04-2017 r.
20 zł – opłata startowa obowiązuje dla uczestników po 28-04-2017 r. lub w dniu
zawodów