BiegamBoLubię LASY ZIMĄ – Chojnów 2018

Data i godzina2018-02-25 11:00:00
MiejscowośćChojnów
Dystans 10km, 5km i 5km NW
Oficjalna stronahttps://biegambolubie-lasy.pl/
Wyniki online
Opłata startowa free
Typ zawodów Bieg + NW
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubRok urodz.Kat wiek.M-ce w kattempo min/kmtempo km/hWynikMK
1414MORDEL JANJÓZEFOSŁAAWKONDYCJA2001M20100:03:3816,500:18:101
2495BARTOSZ KUCHARSKILESZNOWOLAKONDYCJA2000M20200:03:4216,200:18:322
3330DĄBROWSKI MICHAŁPIASECZNOKONDYCJA1999M20300:03:4416,100:18:413
4451SZCZEPAŃSKI PIOTRKONSTANCIN-JEZIORNAKONDYCJA2000M20400:03:4715,800:18:564
5463TOKARSKI PIOTRKRĘPA1995M20500:03:5115,600:19:175
6459SZYMAŃSKI PIOTRPIASECZNOKONDYCJA1999M20600:03:5415,400:19:316
7387ŁASIŃSKI MICHAŁWARSZAWA21I1.PL1987M30100:03:5515,300:19:347
8450SZCZEPAŃSKI PAWEŁKONSTANCINKONDYCJA1998M20700:03:5815,200:19:488
9497WYSOKIŃSKI KONRADPIASECZNO1978M40100:04:0914,500:20:439
10477KRÓL DARIUSZWOŁOMINDREAM RUN1964M50100:04:1114,300:20:5510
11478ZDZIARSKI PIOTRGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1979M30200:04:1214,300:21:0211
12464TOKARSKI SEBASTIANKRĘPA1998M20800:04:1314,300:21:0312
13402ZABORSKI MATEUSZWARSZAWAKONDYCJA1993M20900:04:1414,200:21:1213
14496PŁOCIŃSKA ALEKSANDRAKONSTANCIN-JEZIORNAKONDYCJA1999K20100:04:1514,100:21:151
15506NOWOCIEŃ JACEKPODKOWA LEŚNASZK. PODST. W RYŚCU1959M50200:04:2413,600:22:0114
16351JASNOWSKI MICHAŁWARSZAWA1980M30300:04:2613,500:22:0915
17494SIEJKA MARIUSZBOBROWIECKONDYCJA1977M40200:04:2713,500:22:1416
18323CIBICKA JOANNAŻABIENIEC1995K20200:04:2813,400:22:192
19413MORAWSKI PIOTRDAWIDY1985M30400:04:3813,000:23:0917
20352JAWORSKI PRZEMYSŁAWPIASECZNO1982M30500:04:3912,900:23:1618
21484ONISK KAMILMIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAK1989M201000:04:4112,800:23:2319
22420OSTASIUK ALEKSANDERPIASECZNOSKN1990M201100:04:4112,800:23:2620
23345HADUCH MATEUSZWARSZAWA2000M201200:04:4312,700:23:3421
24366KOSIN PAWEŁKIELCEKLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW1980M30600:04:4412,700:23:3822
25343GRZELCZYK PIOTRZĄBKI1977M40300:04:4412,700:23:4123
26431RADZIAK PAWEŁGRODZISK MAZOWIECKIMANHATTAN1985M30700:04:4512,600:23:4724
27396MAKSYMIK KRZYSZTOFWARSZAWA1977M40400:04:4612,600:23:5025
28338STRUSKA-GĄTKOWSKA ANNAKARCZEW-1982K30100:04:4612,600:23:513
29406MAREK MIROSŁAWWARSZAWA1969M40500:04:4912,500:24:0526
30399MALCZAK PIOTRGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1979M30800:04:5012,400:24:1227
31492KŁOSOWICZ SEBASTIANKONDYCJA1977M40600:04:5112,400:24:1628
32310BARAŃSKI KRZYSZTOFGRODZISK MAZOWIECKIMANHATTAN1985M30900:04:5212,300:24:1829
33482ZWIERZCHOWSKI MICHAŁWOŁOMINNADLEŚNICTWO DREWNICA1987M301000:04:5612,200:24:4130
34444SKRZYPKOWSKI TOMASZOTWOCK1957M60+100:04:5912,000:24:5531
35493RYBAK ADAMUSTAMÓWKONDYCJA1982M301100:05:0311,900:25:1732
36331DEK MATEUSZPIASECZNO1992M201300:05:0511,800:25:2733
37505KOZŁOWSKI TOMASZKOWSATWCINMANIANA TEAM1952M60+200:05:0711,700:25:3634
38303ANTONOWICZ JANJÓZEFOSŁAWJÓZEFOSŁAW1999M201400:05:0811,700:25:4135
39479ZDZYMIRA MICHAŁKIELCEKLUB BIEGAJĄCYCH LESNIKÓW1980M301200:05:0911,600:25:4636
40333DOBOSZ JAKUBJURANDÓW1984M301300:05:1411,500:26:1137
41304ANTONOWICZ JERZYJÓZEFOSŁAWJÓZEFOSŁAW1968M50300:05:1611,400:26:2138
42317BONIECKA URSZULAWARSZAWAFPL TEAM1981K30200:05:1711,400:26:234
43449SUPIERZ PAWEŁPIASECZNO1976M40700:05:1911,300:26:3739
44395MAJEWSKI MILOSZZALESIE GORNE1977M40800:05:2011,200:26:4240
45507KOT KATARZYNAWARSZAWAREMBERTÓW TEAM1985K30300:05:2111,200:26:445
46306BABIŃSKI JERZYNADARZYN1960M50400:05:2211,200:26:5141
47353KACPERSKI KAMILRYBIE1985M301400:05:2411,100:26:5842
48462TKACZYK MIŁOSZGRODZISK MAZOWIECKI1988M301500:05:2411,100:27:0143
49312BERNACIAK PAWEŁGABRYELIN1980M301600:05:2711,000:27:1644
50473WOJEWÓDZKA ANNAWARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAM1990K20300:05:2811,000:27:186
51355KAMIŃSKI STANISŁAWNADARZYNGOS NADARZYN1958M60+300:05:3110,900:27:3445
52476ZAWADZKA MAGDALENAWARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWA1981K30400:05:3210,800:27:407
53424PERCHALUK MAGDALENAWARSZAWAENTRE.PL1979K30500:05:3310,800:27:438
54336DZIEWULSKI KRZYSZTOFPIASECZNO1985M301700:05:3510,800:27:5346
55364KORCZAK NATALIAMYSIADŁOCISNĄCE MALINY2002K20400:05:3710,700:28:069
56363KORCZAK JULIAMYSIADŁOCISNĄCE MALINY2002K20500:05:3710,700:28:0710
57436ROMAN EWAKOMORÓWSPORTGAS1980K30600:05:3910,600:28:1311
58467SKRZECZKOWSKI WOJCIECH00:05:4110,500:28:27
59428PŁUSA JERZYWARSZAWAPARKRUN BRÓDNO1960M50500:05:4710,400:28:5348
60472WOJCIECHOWSKA EWAWARSZAWAPARKRUN BRÓDNO1973K40100:05:4710,400:28:5412
61311BARYŁA KRZYSZTOFWARSZAWA71977M40900:05:4910,300:29:0349
62348HOJDYS-ŁOPATKA AGNIESZKAMIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE1980K30700:05:4910,300:29:0513
63371KRASNODĘBSKI ADAMWARSZAWA1988M301800:05:5010,300:29:0850
64359KAWECKA MAGDALENAWARSZAWA1982K30800:05:5010,300:29:1114
65388ŁASIŃSKI PAWEŁWARSZAWA21I1.PL1983M301900:05:5010,300:29:1251
66503KROCHMAL GRZEGORZWOLICA1959M50600:05:5210,200:29:2152
67438ROSŁONEK - SZCZYBELSKA PAULINAOTWOCKTUPTUŚ OTWOCK1991K20600:05:5210,200:29:2115
68490BICLECKI JANOKRUSZYN1985M302000:05:5510,100:29:3553
69350HULANICKI ANDRZEJWARSZAWAGOGGLE TEAM1958M60+400:05:5510,100:29:3554
70457SZYDLIK ARKADIUSZGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1982M302100:05:5810,100:29:4855
71491KRUPNIEWSKA JOANNAOTWOCK1973K40200:05:5810,000:29:5216
72308BAŁACKI JACEKZĄBKI1978M401000:06:0010,000:29:5856
73454SZCZYGIEŁ SLAWOMIRPŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGO1961M50700:06:0110,000:30:0457
74376KRUPA AGNIESZKAWARSZAWA1978K40300:06:0210,000:30:0917
75342GRONKIEWICZ MAREKMILANÓWEKBIEGI GRODZISK MAZOWIECKI1967M50800:06:039,900:30:1658
76383LIBERADZKA MAGDALENAWARSZAEA1976K40400:06:039,900:30:1618
77498MIRECKI ZBIGNIEWJABŁOMŻAPARKRUN BRÓDNO1958M60+500:06:069,800:30:3259
78468DUKAŁA ARKADIUSZZALESIE GÓRNEPZU SPORT TEAM1973M401100:06:079,800:30:3560
79458SZYDLIK JOANNAGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1979K30900:06:079,800:30:3519
80302ANDRZEJEWSKA JOANNAPIASECZNO1986K301000:06:089,800:30:4020
81481ŻOCHOWSKA EWELINAPIASECZNO1984K301100:06:089,800:30:4021
82369KOZDRÓJ WIOLETTAGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK1975K40500:06:089,800:30:4122
83370KOZŁOWSKI BARTOSZPIASECZNO1970M401200:06:099,700:30:4761
84416NIEMCZYK MARZENAKONSTANCIN-JEZIORNARUN FOREST IBL1977K40600:06:109,700:30:4823
85410MIRKOWSKI ŁUKASZJAZGARZEW1983M302200:06:119,700:30:5562
86356KANIEWSKI MARIUSZSKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1974M401300:06:129,700:30:5863
87470PIWOWSKI ADAMGÓRA KALWARIA1980M302300:06:139,700:31:0564
88365KORDEL KAROLINAZGORZAŁA1983K301200:06:169,600:31:1924
89423PARYS MARZENAKONSTANCIN JEZIORNABIEGAJĄCE ŻABCIE1986K301300:06:169,600:31:1925
90339POTERALSKI DARIUSZWARSZAWAWARSZAWA1971M401400:06:179,500:31:2565
91474WOJEWÓDZKA JULIAWARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAM2002K20700:06:179,500:31:2526
92378KRZEKOTOWSKA-GŁOWACKA AGNIESZKAJÓZEFOSŁAW1970K40700:06:199,500:31:3727
93469WASILEWSKA MAGDALENAWARKA1981K301400:06:209,500:31:3928
94488GAJDA IWONAPIASECZNO1978K40800:06:209,500:31:4029
95443SKOMOROWSKA MONIKAWARSZAWAMAMY RUSZAMY1977K40900:06:209,500:31:4230
96432RATAJ IWONAGÓRA KALWARIA1979K301500:06:219,400:31:4531
97103HRYNIEWICZ JOANNAŁOSICETUPTEAM1991K20800:06:229,400:31:4832
98214SAWCZUK MARTAŁOSICESGGW RUNNERS1991K20900:06:229,400:31:4833
99439RUDNICKA IZABELLAWARSZAWA1978K401000:06:249,400:31:5934
100421OWCZAREK PIOTRWARSZAWAKLUB LENIWYCH TIATHLONISTÓW1963M50900:06:249,400:32:0066
101101HADUCH MARCINWYGLEDY1975M401500:06:249,400:32:0267
102460ŚWISTAK PIOTRWARSZAWA1984M302400:06:259,400:32:0568
103430POTERALSKA ALINAWARSZAWA1970K401100:06:269,300:32:0835
104412MODRZEJEWSKA EWAZALESIE GÓRNE1982K301600:06:269,300:32:0936
105502ŻYWEK TERESAWARSZAWATRIPOWER1947K60+100:06:319,200:32:3537
10682DĄBROWSKA JOLANTAWARSZAWA1983K301700:06:349,100:32:5138
107316BOGUCKA MARTYNAWARSZAWA1973K401200:06:359,100:32:5639
108322CAŁKA ELŻBIETAWARSZAWACHYŻE MAŁPY1980K301800:06:359,100:32:5740
109398MALANOWSKA ZUZANNAWARSZAWA1986K301900:06:369,100:33:0141
110404MAREK JUSTYNAWARSZAWA2001K201000:06:369,100:33:0242
11193GŁOWACKA ELŻBIETAWARSZAWAPARKRUN WARSZAWA URSYNÓW1955K60+200:06:389,100:33:0843
112455SZLASA GRZEGORZPIASECZNO1972M401600:06:389,000:33:1169
113487ROZWADOWSKI PAWEŁBRUINÓW1968M501000:06:389,000:33:1270
114360KĘBŁOWSKA ANNAIZABELIN1981K302000:06:419,000:33:2444
115349HULANICKA IRINAWARSZAWAGOGGLE TEAM1956K60+300:06:448,900:33:3945
116425PIOTROWSKA EDYTAWARSZAWA1977K401300:06:448,900:33:3946
117417NITA AGATAZIELONKA1984K302100:06:448,900:33:4047
118418NITA MARCINZIELONKA1983M302500:06:448,900:33:4071
119429PŁUSA MONIKAWARSZAWA1991K201100:06:468,900:33:4948
120489SROCZYŃSKA JUSTYNAPIASECZNOOSTRE SROKI1978K401400:06:468,900:33:5049
121509ŁOBODZIŃSKA JUSTYNAMYSIADŁO1874#N/D!#N/D!00:06:478,800:33:5450
122407MATUSIAK NATALIAGÓRA KALWARIA1979K302200:06:478,800:33:5751
123441RUNOWSKI ŁUKASZWARSZAWAOTWOCK BIEGA1975M401700:06:498,800:34:0572
124435ROGUZIŃSKI RADOSŁAWSTARA IWICZNARDX1982M302600:06:508,800:34:1073
12573BUGAJEWSKA ANNAPŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGO1961K50100:06:508,800:34:1252
12674BUGAJEWSKI JANUSZPŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGO1961M501100:06:508,800:34:1274
127456SZULAKOWSKA MONIKAOTWOCK1982K302300:06:518,800:34:1353
128427PŁUSA IWONAWARSZAWA1962K50200:06:518,800:34:1754
129440RUDNICKI JERZYPIASECZNOWWW.TELEMAGIC.COM.PL1979M302700:06:528,700:34:1975
130357KAROLAK KAROLŁAZY1981M302800:06:528,700:34:2076
131358KAROLAK MONIKAŁAZY1984K302400:06:528,700:34:2155
132409MIELNICZUK RYSZARDJÓZEFÓWCWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE1957M60+600:06:558,700:34:3677
133400MALDIS MAREKWARSZAWA1949M60+700:06:568,700:34:4078
134483PRZETAKIEWICZ MAGDALENAWARSZAWA1977K401500:06:578,600:34:4656
135504KOSZLAGA BEATAWARSZAWAMANIANA TEAM1964K50300:06:578,600:34:4757
136408MAZUR MAŁGORZATAWARSZAWA1975K401600:07:048,500:35:1858
137320BRZOZOWSKA EWAWARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWA1967K50400:07:058,500:35:2559
138403MARCZAK AGNIESZKAKARCZEW1974K401700:07:068,500:35:2960
139411MŁYNARCZYK KARINAKONSTANCIN JEZIORNA2000K201200:07:068,400:35:3161
140486STANKIEWICZ ARTURWARSZAWA1965M501200:07:098,400:35:4779
141447SULICH TOMASZWARSZAWA1984M302900:07:148,300:36:0980
142313BILICKA JUSTYNAWARSZAWA1986K302500:07:158,300:36:1562
143381KWAPIŃSKA MAJAGRODZISK MAZDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1977K401800:07:178,200:36:2563
144480ŻMUDZKA AGNIESZKAWARSZAWA1973K401900:07:198,200:36:3364
145374KROCHMAL ADAMBEMOWOBEMOWO ORIENTEERING TEAM1986M303000:07:198,200:36:3481
146778WILK MARIAWARSZAWA1950K60+400:07:208,200:36:3965
147125KILIAN MONIKAWARSZAWAELEKTRYKWARSZAWA.PL1973K402000:07:238,100:36:5466
148390ŁUKASZEWSKA ANNAWARSZAWA1986K302600:07:248,100:37:0067
149391ŁUKASZEWSKI DARIUSZWARSZAWA1984M303100:07:248,100:37:0082
150382LEPIESZKIEWICZ NATALIAWARSZAWABROCHY KRÓLA1983K302700:07:248,100:37:0168
151384LISOWSKA KATARZYNAPIASECZNO1976K402100:07:298,000:37:2369
152397MALANOWSKA ANNAWARSZAWA1986K302800:07:328,000:37:3970
153307BAŁACKA KATARZYNAZĄBKI1977K402200:07:338,000:37:4471
154314BOCHEŃSKA-SZLASA MAŁGORZATAPIASECZNO1973K402300:07:367,900:38:0072
155508STELMACH GABRIELAMYSIADŁO1971K402400:07:377,900:38:0473
156327CZYŻ ARTURGÓRA KALWARIA1974M401800:07:377,900:38:0783
157375KROCHMAL MAŁGORZATAWOLICA1958K60+500:07:387,900:38:0974
158446SMOCZYŃSKA AGNIESZKAJÓZEFOSŁAW1969K402500:07:387,900:38:1175
159324CIESIELSKA IWONAWARSZAWA1969K402600:07:397,800:38:1376
160422PALUSZEWSKA MONIKAWARSZAWA1973K402700:07:437,800:38:3377
161394MAJEWSKA ANNAZALESIE GORNE1980K302900:07:447,800:38:4178
162426PIOTROWSKI ARTURWARSZAWA1978M401900:07:497,700:39:0384
163442SAJNOG DOROTAWARSZAWA1978K402800:07:497,700:39:0379
164434ROGUZIŃSKA KAMILASTARA IWICZNARDX1982K303000:07:537,600:39:2780
165485MARSZAŁEK JERZYWARSZAWA1958M60+800:07:547,600:39:2885
166325CZAPSKA IZABELAWARSZAWA1972K402900:07:547,600:39:3081
167499GÓRCZYŃSKA BEATAPIASECZNOPIASECZNO RUNNING1982K303100:07:567,600:39:4282
168500WANDEL JULIAPIASECZNOPIASECZNO RUNNING2002K201300:07:577,600:39:4383
169405MAREK KAMILAWARSZAWA1971K403000:07:597,500:39:5384
170453SZCZYBELSKI MACIEJOTWOCKTUP TUŚ1990M201500:08:007,500:40:0286
171380KUR MARIUSZJAZGARZEWJAZGARZEW TEAM1987M303200:08:017,500:40:0587
172281KRZYŻANOWSKA ZOJAWARSZAWAVEGE RUNNERS1967K50500:08:297,100:42:2685
173419OLCZYK KATARZYNANOWA IWICZNA1966K50600:08:297,100:42:2786
174372KRAWCZYK GRAŻYNAŻABIENIECKONDYCJA1977K403100:08:317,000:42:3587
175328ĆWIRKO AGNIESZKAWARSZAWA1982K303200:08:357,000:42:5588
176332DEREŃ ALICJAWARSZAWA1981K303300:08:406,900:43:2289
177367KOWALEC MARCINWARSZAWA1972M402000:08:466,800:43:5288
178452SZCZEŚNIAK - PIWOWARSKA BEATAWARSZAWA1980K303400:10:046,000:50:1990
179471PIWOWARSKI ARKADIUSZWARSZAWAGRUZJA TEAM1979M303300:10:046,000:50:2089
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubRok urodz.Kat wiek.M-ce w kattempo min/kmtempo km/hWynikMK
1249WASIEWICZ KRZYSZTOFPIASECZNOKONDYCJA1992M20100:03:1818,200:33:031
2165SKOUPY JANSTERNBERKSKI-OB. STERNBERK1994M20200:03:4915,700:38:122
3211PISZCZATOWSKI WOJCIECHWARSZAWAORANGE POLSKA1971M40100:03:5315,500:38:503
480CIESIELSKI MARIUSZGRODZISK MAZOWIECKIDREAM RUN/RUN FOREST IBL1988M30100:03:5515,300:39:134
585DĄBROWSKI TOMASZPIASECZNO1999M20300:04:0214,900:40:165
6145KUMOSIŃSKI ROMANSKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1966M50100:04:0214,900:40:206
7230SZKUTA MARCINPIASECZNO1976M40200:04:0314,800:40:267
8269ZARODKIEWICZ DAWIDKRASNENAPRZÓD MŁOCINY1989M20400:04:0614,700:40:568
9263WOJEWÓDZKI MARCINWARSZAWAW1993M20500:04:0614,600:41:049
10167MAZUR MAREKPIASECZNO1967M50200:04:0814,500:41:2210
1198KAMIŃSKI PAWEŁWARSZAWA#BIEGAMDLASIEBIE1976M40300:04:1214,300:41:5811
12233SZUBA ERYKWARSZAWA1972M40400:04:1314,200:42:0712
13236ŚCISŁOWSKI NORBERTWARKAKS START PUŁASKI WARKA1982M30200:04:1813,900:43:0313
14114KUCHARSKI MAREKWŁADYSŁAWOWO1982M30300:04:1913,900:43:0614
15166MATYSIAK BARTŁOMIEJCZACHOWEKJACEKBIEGA RUNNING TEAM1980M30400:04:2013,800:43:2215
16154LIPSKI MICHALKONSTANCIN1989M20600:04:2113,800:43:3116
17262RĘBIŚ TOMASZPIASECZNO1974M40500:04:2213,700:43:3917
18240TREMBECKI TOMASZNOWA IWICZNAKB PEGAZ1973M40600:04:2213,700:43:4118
19209RYCHLIK KONRADWARSZAWABUTALIONY1979M30500:04:2413,600:44:0419
20190PIEKARZ MARCINKĄTY1983M30600:04:2613,500:44:1720
21191PIEKARZ WALDEMARKĄTY1956M60+100:04:2613,500:44:1821
22185OSTAPIŃSKI WOJTEKPIASECZNOOSTRESROKI1972M40700:04:2813,400:44:4222
23152LENARD-MYSZKOWSKA ANNABANIOCHA1984K30100:04:2913,400:44:451
2494GŁUPCZYK TADEUSZWARSZAWAGRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA1967M50300:04:2913,400:44:4823
25100GZOWSKI PIOTR1982M30700:04:2913,400:44:4824
26147KURZAWA SŁAWOMIRARSZAWAT-MOBILE RUNNING TEAM1966M50400:04:2913,400:44:4925
27135KOSTERA KATARZYNAWARSZAWAVEGE RUNNERS1979K30200:04:2913,400:44:512
28241TROĆ KRZYSZTOFWARSZAWA1981M30800:04:2913,400:44:5426
29256WIERZCHOWSKI JAKUBWARSZAWA1984M30900:04:2913,400:44:5427
30139KOZIEŁ PIOTRGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1983M301000:04:3013,300:45:0128
3159BELKIEWICZ RAFAŁWARSZAWAKABATY ULTRA1980M301100:04:3013,300:45:0229
32144KULESZA KRZYSZTOFWARSZAWADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1979M301200:04:3013,300:45:0530
3395GÓRECKI ARTURWARSZAWA1990M20700:04:3113,300:45:1231
34182POLKOWSKI PIOTRWARSZAWABUTALIONY1985M301300:04:3113,300:45:1432
35129KOŁODZIEJCZYK DAREKWARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAW1978M40800:04:3213,200:45:1933
36237ŚWIDEREK MARCINSKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1977M40900:04:3313,200:45:3334
37113JAZŁOCKI ŁUKASZWARSZAWATWDW1982M301400:04:3413,100:45:4535
38157ŚWIERCZ ANDRZEJPŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGO1968M50500:04:3613,000:46:0036
39179NOWAK PIOTRWARSZAWA1979M301500:04:3713,000:46:0837
40105KMIEĆ CEZARYWARSZAWANAPRZÓD MŁOCINY1969M401000:04:3812,900:46:2138
41124ŁUCKA DARIUSZPIASECZNO1984M301600:04:3812,900:46:2439
42177MOSKWA MAREKSKIERNIEWICESKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWE1971M401100:04:3912,900:46:2540
43174RASZKA ROBERTPIASECZNOROWEROWY NARCIARZ1971M401200:04:3912,900:46:2941
44171GÓRNICKA-ANTONOWICZ ANNAJÓZEFOSŁAWINDYWIDUALNIE1968K50100:04:4012,900:46:353
45199PYTLOS MARCINWARSZAWANAPRZÓD MŁOCINY1980M301700:04:4312,700:47:0542
46225SUCHOLEWSKI DAMIANWARSZAWAKONDYCJA1978M401300:04:4312,700:47:0843
47271RĘBIŚ JOANNAPIASECZNO1975K40100:04:4412,700:47:204
48123SROCZYŃSKI MARCINPIASECZNOOSTRESROKI1978M401400:04:4512,600:47:3144
49229SZKUTA ARTURPIASECZNO1979M301800:04:4512,600:47:3345
50250WASILEWSKI MARIUSZWARKA1981M301900:04:4512,600:47:3346
5151ABRAM PRZEMYSŁAWNOWA IWICZNA1971M401500:04:4612,600:47:3747
52258WITOWSWKI KAROLWARSZAWA1981M302000:04:4612,600:47:3848
53133KORCZAK MARIUSZMYSIADŁOCISNĄCE MALINY1978M401600:04:4612,600:47:4249
54231SZKUTA MONIKAPIASECZNO1977K40200:04:4612,600:47:455
55118ZIMIŃSKI ZDZISŁAWWARSZAWAORANGE POLSKA1957M60+200:04:4612,600:47:4550
56173WĘCKAŚ MACIEJPIASECZNO1979M302100:04:5012,400:48:1951
57149KWAPIŃSKI TOMASZGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1975M401700:04:5012,400:48:2052
58116JĘDRUSZCZAK PIOTRMSZCZONÓWGOGGLE PAE TEAM1977M401800:04:5012,400:48:2253
59208GÓRAL TADEUSZWARSZAWAKKB1970M401900:04:5012,400:48:2354
6050ABRAM ANNANOWA IWICZNA1975K40300:04:5112,400:48:306
61195PIOTROWIAK TOMASZSKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1982M302200:04:5212,300:48:4555
6291FIREK PIOTRSKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1977M402000:04:5312,300:48:4756
6383DĄBROWSKI ADAMWARSZAWA1984M302300:04:5412,300:48:5557
64268ZARĘBA BEATAPRUSZKÓW1984K30300:04:5912,000:49:507
65180NOWICKI KRYSTIANBOROWINABIEGNĄCY Z DZIKAMI1989M20800:04:5912,000:49:5258
6660BELKIUS KATARZYNAWARSZAWAPARKRUN WARSZAWA URSYNÓW1990K20100:04:5912,000:49:548
67134KORDEL KAMILZGORZAŁA1983M302400:05:0012,000:49:5959
68151PRUSZCZYK MICHAŁPIASECZNORK ATHLET KS1988M302500:05:0012,000:50:0360
6965BIENIEK PIOTRPIASECZNOSKN1988M302600:05:0012,000:50:0461
70194PIOTROWIAK ANNASKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1984K30400:05:0112,000:50:109
7197GRYNFELDER RAFAŁWARSZAWASKYWALKPROJECT.PL1977M402100:05:0112,000:50:1262
7272BUCZYŃSKI KONRAD1983M302700:05:0211,900:50:1963
73248WASATY PIOTRKONSTANCIN-JEZIORNADPC BLITZBEIN1979M302800:05:0211,900:50:2464
7464BIELSKI ANDRZEJWARSZAWA1985M302900:05:0311,900:50:2565
75143KUĆ MACIEJPIASECZNO1981M303000:05:0311,900:50:2766
76169MĄDZIK ALEKSANDRAWARSZAWAGOLDEN TEAM1981K30500:05:0311,900:50:2910
77234SZUMPUR MARIUSZSUŁKOWICEGMINA CHYNÓW BIEGA1982M303100:05:0311,900:50:3067
78276ZAMBRZYCKA-ROZNER EWA1983K30600:05:0311,900:50:3211
79172MIESZKOWSKI ADRIAN1992M20900:05:0311,900:50:3368
80251WASILEWSKI RADOSŁAWWARKA1980M303200:05:0411,900:50:3669
81186OSTROWSKI MICHAŁOTWOCKOTWOCK BIEGA1980M303300:05:0411,800:50:3970
82193LESZCZYŃSKA JOANNAWARSZAWA1977K40400:05:0411,800:50:4212
83136KOSTERA TOMASZWARSZAWAVEGE RUNNERS1977M402200:05:0411,800:50:4371
84224STANKIEWICZ ANNAOJRZANÓWDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1983K30700:05:0511,800:50:4913
8599GRZYB MARTAWARSZAWAMIG1988K30800:05:0611,800:50:5714
86111JAWOREK GRZEGORZWARSZAWAMIG1985M303400:05:0611,800:50:5772
87218ŚWIECKI PAWEŁWARSZAWA1956M60+300:05:0611,800:50:5973
88226SUPRUNIUK ANNAWARSZAWA1979K30900:05:0711,700:51:0715
89217SKRZYPEK ROBERTPIASECZNOBIEGNIJ Z PROSERVICE1972M402300:05:1011,600:51:3674
90242CIURA RAFAŁWARSZAWAAGDHOME.PL BIEGAMY1977M402400:05:1011,600:51:3775
91196PIROGOW TOMEKPIASECZNO1976M402500:05:1111,600:51:5476
92201OPONICZ MARZENAWARSZAWAKB ACTIVE SPORTS1963K50200:05:1211,600:51:5516
93188PAWLIK ŁUKASZ1979M303500:05:1211,600:51:5577
94239TEODOREK MARCELIWARSZAWAORANGE POLSKA1982M303600:05:1211,500:52:0078
95255WIERZBIŃSKI KAROLPIASECZNO1975M402600:05:1211,500:52:0079
96228KOCHAŃSKI ANDRZEJCZARNÓWCZARNÓW1963M50600:05:1211,500:52:0480
9777CHMIELOWIEC ANNAWARSZAWAKB GALERIA WARSZAWA1975K40500:05:1311,500:52:0817
98219SMOCZYŃSKI PIOTRJÓZEFOSŁAW1969M402700:05:1311,500:52:1081
99170MICHALAK BEATAGÓRA KALWARIA1989K20200:05:1311,500:52:1218
100164MARKIEWICZ STANISŁAWOTWOCKOTWOCK BIEGA1979M303700:05:1311,500:52:1482
10196GRADUS ILONAWARSZAWA1985K301000:05:1511,400:52:2819
102200RADECKI JAKUB1977M402800:05:1511,400:52:3383
10352SKIBNIEWSKA ADRIANNARYBNIKPIASECZNO RUNNING1979K301100:05:1511,400:52:3320
104140KRAJEWSKI PRZEMYSŁAWWARSZAWALECZO TEAM1973M402900:05:1511,400:52:3584
105243TURCZYŃSKA MONIKAWARSZAWALECZO TEAM1973K40600:05:1511,400:52:3521
106252WĄSOWSKA JAGODAPIASECZNOKLUB SPORTOWY PEGAZ1966K50300:05:1511,400:52:3522
107184OSTAPIŃSKA MAGDAPIASECZNOOSTRESROKI1974K40700:05:1611,400:52:4023
10888DOMAGAŁA MARIUSZKARCZEWTUPTUŚ OTWOCK1985M303800:05:1711,400:52:4985
109223SOBOTA ARTURWARSZAWADECOARTY.PL1975M403000:05:1711,400:52:4986
110232SZMAJDOWICZ PAWEŁKONSTANCIN JEZIORNAFACHDOM TEAM1972M403100:05:1711,400:52:4987
111221SOBCZAK BOGUSLAWNOWA IWICZNAHARD RUNNERS IWICZNA TEAM1971M403200:05:1911,300:53:0688
112189PIAŚCIK MATEUSZMILANÓWEKMILANÓWEK1990M201000:05:1911,300:53:1489
11371BRANDYK PAWEŁPIASECZNO1980M303900:05:2011,300:53:2090
114275ZIENKIEWICZ AGATAPIASECZNOPIASECZNO RUNNING1980K301200:05:2111,200:53:2624
11576CHMIELEWSKI CZAREKCHYNÓWGMINA CHYNÓW BIEGA1978M403300:05:2211,200:53:4291
116203REPLIŃSKA EDYTAMILANÓWEKDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1976K40800:05:2211,200:53:4425
117161STOPA TOMASZWARSZAWA1973M403400:05:2211,200:53:4492
118259STANKIEWICZ KAMILWARSZAWA1992M201100:05:2411,100:53:5693
119206ROSA AGNIESZKASKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1973K40900:05:2411,100:54:0226
120213SADOWSKI KONRADPIASECZNOPIASECZYŃSKI KLUB KARATE SHORIN-RYU1986M304000:05:2611,100:54:1694
121137KOWALSKA ANETAWARSZAWA1989K20300:05:2611,000:54:2227
122117JÓZEFACKA KATARZYNAWARSZAWA1976K401000:05:2611,000:54:2328
123238TARASZEWSKA PAULINAOSTROŁĘKA1989K20400:05:2711,000:54:2529
12466BODYCH ANNAGOŁKÓWKONDYCJA1990K20500:05:2711,000:54:2630
125138KOZAK MONIKAZGORZALAKB PEGAZ1974K401100:05:2711,000:54:2831
12657BARAN ZENONWARSZAWABUTALIONY1960M50700:05:2811,000:54:4295
127235SZYMAŃSKI ROBERTWARSZAWA1975M403500:05:2811,000:54:4396
12879CHORBINSKI KRYSTIANNOWA WOLA1983M304100:05:3010,900:54:5997
129142KUCIŃSKA MAGDAWARSZAWA1984K301300:05:3010,900:54:5932
130389ŁEMPICKA MAŁGORZATAPIASECZNOPIASECZNO RUNNING1985K301400:05:3010,900:55:0233
131181ODOCZYK JOANNAWARSZAWABUTALIONY1965K50400:05:3010,900:55:0234
132202RATAJ MARIUSZGÓRA1977M403600:05:3110,900:55:0598
133204RIDINGER MICHAŁELBLĄG1984M304200:05:3310,800:55:2899
134198POPIS KATARZYNAOTWOCKTUPTUŚ OTWOCK1983K301500:05:3310,800:55:2935
135183OLIWA AREKKOBUSYBIEGNĄCY Z DZIKAMI1993M201200:05:3410,800:55:39100
136108JAROSZ-PIWOŃSKA ALDONAGÓRA KALWARIAKS PEGAZ1979K301600:05:3410,800:55:4436
137278ŻAK OLIWIAJASTRZĘBIEPIASECZNO RUNNING1982K301700:05:3410,800:55:4437
138267ZAJKOWSKI MARIUSZWARSZAWAPOWER TRAINING1980M304300:05:3510,800:55:46101
139141KRAWCZYK DANIELŻABIENIECKONDYCJA1974M403700:05:3510,800:55:47102
14055BALIK BOGDANNOWA IWICZNA1970M403800:05:3510,800:55:48103
141270ZARZYCKA EWAWARSZAWAZABIEGANI PO USZY1977K401200:05:3710,700:56:1038
14281CZYŻ DOMINIKZEGRZEGRUPA BIEGOWA CHTMO1983M304400:05:3710,700:56:11104
143106JABŁOŃSKI KONRADWARSZAWALATAJĄCE HO(L)ENDRY1983M304500:05:3910,600:56:30105
144266Z MACIEJELBLĄG1990M201300:05:3910,600:56:33106
145272ZIELIŃSKA BEATAPIASTÓWZUMA1980K301800:05:3910,600:56:3339
146274ZIELIŃSKI JACEKPIASTÓWROZBIEGANY PIASTÓW1977M403900:05:4310,500:57:13107
147178BRZOZOWSKI ANDRZEJZAMOŚĆ1954M60+400:05:4510,400:57:28108
148264WOŹNIAK KARINAWARSZAWA1986K301900:05:4510,400:57:2840
149168MAZURKIEWICZ ANDRZEJWÓLKA KOZODAWSKABIEG MAZURKA1953M60+500:05:4910,300:58:08109
15069BORATYŃSKI PAWEŁUSTANÓW1983M304600:05:4910,300:58:12110
151156GEMBAŁA ŁUKASZWARSZAWA1982M304700:05:4910,300:58:13111
152162MARCZAK GRAŻYNAWARSZAWALECZO TEAM1953K60+100:05:5210,200:58:3641
153245URBANIAK MARCINWARSZAWASKARYMAKERSI - SKARYSZEWSKIE CIACHA1989M201400:05:5210,200:58:37112
154127CIURA RADOSŁAWSOCHACZEW1984M304800:05:5310,200:58:47113
155279ŻOŁĄDEK ANNAOTWOCK1980K302000:05:5310,200:58:5542
156253WIADEREK PIOTRWARSZAWAPĘDZĄCE ŻÓŁWIE1985M304900:05:5410,200:59:03114
157112JAWOREK JUSTYNA YOUSTKATRZCIANYGRUPA BIEGOWA CHTMO1977K401300:05:5510,100:59:1043
158265WYSOCKA ANNASKIERNIEWICEPARKRUN1969K401400:05:5610,100:59:1744
159227SYGUŁA DOMINIKABOROWINA1989K20600:05:5610,100:59:2245
16070BOROWSKI SZYMONNOWA IWICZNA1963M50800:05:5810,100:59:35115
161146JAROS ARKADIUSZBRWINÓW1961M50900:05:5810,100:59:37116
162131PIEKARSKI JACEKBRWINÓW1966M501000:05:5810,100:59:38117
16386DEWISZEK PAWEŁWARSZAWA1966M501100:05:5810,000:59:44118
164254WIERZBIŃSKA EDYTAPIASECZNO1976K401500:05:5810,000:59:4546
165159MAJCHRZAK TOMASZGNIEWOSZÓWMAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY1986M305000:05:5910,000:59:49119
166212SADKOWSKI RAFAŁMAGDALENKAROWERZYSTA POŁUDNIOWO-WARSZAWSKI1987M305100:06:0010,000:59:59120
167273ZIELIŃSKA KATARZYNACHYNÓW1995K20700:06:029,901:00:2147
168153LENART IWAKONSTANCIN JEZIORNA1978K401600:06:029,901:00:2248
169130KOPIEC MARCINJAZGARZEWKOPIEC RUNNING TEAM1973M404000:06:029,901:00:23121
17087DMOCH MARTYNKACHYNÓWCHYNÓW BIEGA1985K302100:06:039,901:00:2949
171205RODAK ZBIGNIEWWARSZAWA1964M501200:06:039,901:00:29122
17258BEDNARCZYK ŁUKASZKONSTANCIN JEZIORNABIEGAJACE ŻABCIE1978M404100:06:039,901:00:34123
173104ILCZYSZYN JULITAZGORZAŁARUNCOHOLICS1983K302200:06:059,901:00:5150
174197PISAREK JACEKWARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWA1964M501300:06:079,801:01:10124
175150SZUBA ZOFIA1953K60+200:06:089,801:01:1651
176122KAZANOWSKA EWAKONSTANCIN - JEZIORNA1983K302300:06:099,701:01:3352
177110JASZCZUK JAGODAWARSZAWA1986K302400:06:139,701:02:0653
17854BADOWSKA MAGDALENAGRÓJEC1972K401700:06:139,601:02:1254
17956BARAN PAULINAPIASECZNOBUTALIONY1990K20800:06:159,601:02:2655
180280ŻOŁNOWSKA MAGDALENASTARA IWICZNAKUŹNIA TRIATHLONU1981K302500:06:169,601:02:4056
181128KOŁODZIEJ MICHAŁWARSZAWACROSSHAUS1984M305200:06:169,601:02:43125
182163MARKIEWICZ RENATAOTWOCKOTWOCK BIEGA1976K401800:06:199,501:03:1157
183132KORCZAK BEATAMYSIADŁOCISNĄCE MALINY1981K302600:06:299,301:04:4658
18478CHORBINSKA PAULINANOWA WOLA1988K302700:06:299,301:04:4759
185158MADZIARSKA MONIKAPIASECZNOKS PEGAZ PIASECZNO1978K401900:06:299,201:04:5560
186257WILK KATARZYNAKONSTANCIN-JEZIORNA-1964K50500:06:309,201:04:5661
187155LUBCZYŃSKI ŁUKASZKONSTANCIN-JEZIORNAPARKRUN KONSTANCIN-JEZIORNA1979M305300:06:309,201:04:58126
188192PIETRUSZKA PIOTRWARSZAWAWKURW_TEAM1981M305400:06:309,201:05:00127
18962BERNACIAK PIOTRSUŁKOWICECHYNÓW SPGCH1991M201500:06:329,201:05:19128
190160MARCHEWKA JOANNACHYNOWSPGCH1991K20900:06:329,201:05:1962
19153ANTOSIEWICZ ROBERTOTWOCKLULATEAM1970M404200:06:369,101:05:57129
192115JĘDRUSZCZAK MONIKAWARSZAWAGOGGLE PAE TEAM1988K302800:06:379,101:06:0863
193107JANISZEWSKI ANDRZEJWARSZAWACWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE1981M305500:06:448,901:07:16130
194210RYLIK ANNASKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1981K302900:06:448,901:07:2364
195121KANIEWSKA MONIKASKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1976K402000:06:458,901:07:2865
196220SOBCZAK ANNANOWA IWICZNAHARD RUNNERS IWICZNA TEAM1972K402100:06:468,901:07:3866
197102HOŁOWACZ TOMASZWARSZAWAKONDYCJA1940M60+600:06:468,901:07:40131
198148KUŚNIEREK ANNAWARSZAWANESSI TEAM1975K402200:06:488,801:08:0567
199246URBAŃCZYK EWAWARSZAWAMAMY RUSZAMY1974K402300:06:548,701:08:5968
200247WALEWSKA JOANNAWARSZAWA1989K201000:06:558,701:09:0969
20192GECOW MARCINWARSZAWA1988M305600:06:558,701:09:10132
202109JARZĄB KASIAWARSZAWADECOARTY.PL1979K303000:07:008,601:10:0470
203215CZECHOWSKI JERZYWARSZAWAMZA-W1949M60+700:07:078,401:11:05133
204119KAŁASKA MAŁGORZATAŁOZISKA1981K303100:07:078,401:11:1171
205120KAMIŃSKI DARIUSZGÓRA KALWARIAVIRGUM MT1975M404300:07:118,301:11:53134
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubRok urodz.Kat wiek.M-ce w kattempo min/kmtempo km/hWynikMK
1778POPOWSKA KAROLINAWARSZAWA00:07:088,400:35:39
2770BRZEZINA JÓZEFSOCHACZEW1959M50100:07:188,200:36:281
3771SZLAGA ARKADIUSZWARSZAWAPGB SPORTOWA PACZKA1977M40100:07:238,100:36:542
4759REJMENTOWSKA SYLWIAWARSZAWA1975K40100:07:308,000:37:312
5781JANKOWSKI JACEKWARSZAWA1947K60+100:07:447,800:38:393
6737KWAŚNY MACIEJWARSZAWA1983M30100:07:557,600:39:343
7701KRÓLAK KONRADWARSZAWA1974M40200:07:597,500:39:534
8775BRZEZINA EWASOCHACZEW1961K50100:08:017,500:40:074
9735KLIŚ KINGABASZKÓWKA1976K40200:08:097,400:40:435
10753NIEMCZYK BEATAPIASECZNO1974K40300:08:107,400:40:486
11727GRODZKI GRZEGORZWARSZAWA1977M40300:08:157,300:41:155
12772ŚWIERCZ MAŁGORZATAPŁOŃSK1971K40400:08:167,300:41:187
13755OBRĘBSKA ELŻBIETAPŁOŃSKNW CZŁAPSKI PŁOŃSK1959K50200:08:167,300:41:198
14337GADOMSKI KRZYSZTOFWARSZAWA1960M50200:08:187,200:41:306
15705BERNACKI MARIUSZGDAŃSKMARIO TEAM1971M40400:08:327,000:42:407
16722GADOMSKA MAŁGORZATAWARSZAWA1970K40500:08:357,000:42:539
17721GABLER MARIOLAWARKA1963K50300:08:436,900:43:3510
18723GASEK MAŁGORZATAOTWOCKTUPTUŚ OTWOCK1977K40600:08:466,800:43:5111
19736KWAŚNA ANNAWARSZAWA1982K30100:08:476,800:43:5512
20776PARYS PIOTRWARSZAWA1960M50300:08:496,800:44:078
21780ZALIPSKA JOANNAPIASECZNO1976K40700:08:536,700:44:2713
22704ANTOSIEWICZ STANISŁAWAOTWOCKLULATEAM1971K40800:08:576,700:44:4714
23752MALEŃCZYK BARBARACZARNÓW1955K60+200:08:576,700:44:4715
24747LASOCKI BOGUSŁAWWARSZAWA1949M60+100:09:006,700:45:029
25730IWANIUK BARBARAWARSZAWA1981K30200:09:036,600:45:1416
26773TRĄBIŃSKA-HADUCH MARLENAWARSZAWA1975K40900:09:046,600:45:1917
27751ŁOPIEŃSKA MAGDALENAWARSZAWA1976K401000:09:166,500:46:1918
28744LASOCKA JOLANTAWARSZAWA1951K60+300:09:276,300:47:1619
29711DZIKI MARZENNAWARSZAWAALETEMPO1953K60+400:09:316,300:47:3520
30733BARTOSZUK URSZULATARCZYN1957K60+500:09:336,300:47:4321
31769JARZĄBEK GRAŻYNAWARSZAWA1953K60+600:09:366,200:48:0222
32756MAROŃ MAŁGORZATAWARSZAWA1962K50400:09:406,200:48:1823
33709CYNOWSKA KATARZYNAGRODZISK MAZOWIECKIBIEGI GRODZISK MAZOWIECKI1974K401100:09:426,200:48:2824
34710CYNOWSKI WOJCIECHGRODZISK MAZOWIECKIBIEGI GRODZISK MAZOWIECKI1972M40500:09:426,200:48:2810
35760SANKOWSKA BEATAWARSZAWAAVOCADO WELLNESS CLUB1967K50500:09:456,100:48:4725
36724GAWIN KAROLINAOTWOCK1981K30300:09:466,100:48:5226
37761SANKOWSKI PAWEŁWARSZAWAAVOCADO WELLNESS CLUB1966M50400:09:596,000:49:5511
38757PLEWKA BOŻENNAWARSZAWAKABATY1955K60+700:10:065,900:50:2827
39774GRODZIK IGNACYWARSZAWA2009M000:10:105,900:50:5212
40706CHOJNACKI MARCINSŁOMCZYN1976M40600:10:125,900:51:0013
41702WECŁAWIAK ALINAPIASECZNO1976K401200:10:125,900:51:0028
42750ŁOPIENSKA ANNAWARSZAWA1951K60+800:10:145,900:51:1029
43713ŁOMIŃSA ELŻBIETACZARNÓW1954K60+900:10:205,800:51:3930
44754NOWICKA GRAŻYNABOROWINABIEGNĄCY Z DZIKAMI1961K50600:10:225,800:51:5031
45758SITEK EWAWARSZAWA00:10:315,700:52:36
46714FIOŁKA JULIAWARSZAWA1985K30400:10:425,600:53:3133
47799TAPEREK GRAŻYNAPIASECZNO1958K60+1000:10:435,600:53:3334
48777WILK ANNAWARSZAWA1974K401300:10:465,600:53:5035
49748DOMAŃSKA ALEKSANDRAWARKA1988K30500:10:505,500:54:0936
50738DOMAŃSKA IRENAWARKA1963K50700:10:505,500:54:0937
51779WOJEWÓDZKA DOROTAWARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAM1965K50800:11:045,400:55:2238
52708CIESIELSKI RAFAŁWARSZAWA1976M40700:11:055,400:55:2314

BiegamBoLubię LASY, czyli cykl 4 leśnych biegów na terenie Nadleśnictwa Chojnów

Akcja organizowana we współpracy z Clubem bbL ma na celu promocję biegania, zdrowego stylu życia i zachęcenie do uprawiania sportu na terenach leśnych. Kto biegał po lasach ten wie, jakie to przyjemne, kto nie próbował – będzie miał wspaniałą okazję zmierzyć się z naturą we wszystkich warunkach atmosferycznych.

Impreze rozpoczynają biegi dzieci SportGeneracja. Bieg główny startuje o 11:00 ,a poprzedzony jest rozgrzewką poprowadzoną przez trenerów akcji BiegamBoLubię. Po biegu najmłodszych Leśnicy zapraszają na wspólną leśną edukację.  A wszystkich uczestników na leśny poczęstunek: ciepłą grochówkę i kiełbasę z ogniska.

Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w czterech biegach w formule Grand Prix, każdy w innej porze roku. Do wyboru są dwa dystanse: na 5 i 10 kilometrów. Przewidziane są również biegi dla dzieci SportGeneracja oraz marsz nordic walking ChodzęBoLubię. Wszystkie starty odbywają się na terenie Nadleśnictwa Chojnów,na terenie rezerwatu „Zimne Doły”. Zaledwie 20 kilometrów od centrum Warszawy.

Impreza organizowana jest w ramach udostępniania lasów społeczeństwu, dlatego uczestnicy biegów są zwolnieni z opłaty startowej.

Po każdym biegu uczestnicy otrzymają medal. Udział w czterech biegach zagwarantuje zebranie czterech części medalu, które po złożeniu w całość ukazują las w czterech porach roku.

Powrót