Biegun - Ty wybierasz, Ty decydujesz - Błotna Masakra
Data i godzina | 2018-03-24 08:00:00 |
Miejscowość | Gdynia |
Dystans | pętla 2,5 km - od 1 do 5 pętli |
Oficjalna strona | http://www.biegun.info/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 119 zł |
Typ zawodów | Bieg - Tor Przeszkód |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | 1 OKRĄŻENIE | 2 OKRĄŻENIE | 3 OKRĄŻENIE | Liczba okrążeń | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | DANIELKIEWICZ TOMASZ | ŻUKOWICE | XRUNNERS | 1986 | 00:24:34 | 00:50:10 | 01:18:15 | 3 | 01:18:15 | 1 | |
2 | 23 | ŁUKASZEWSKI JAKUB | POZNAŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1996 | 00:24:54 | 00:51:30 | 01:18:43 | 3 | 01:18:43 | 2 | |
3 | 11 | JELIŃSKI MATEUSZ | GORĘCZYNO | XRUNNERS | 1985 | 00:25:26 | 00:52:16 | 01:19:35 | 3 | 01:19:35 | 3 | |
4 | 30 | WAŁDOWSKI DOMINIK | GDAŃSK | XRUNNERS | 1980 | 00:29:22 | 01:01:11 | 01:34:03 | 3 | 01:34:03 | 4 | |
5 | 36 | SIROCKI DAWID | 2000 | 00:30:38 | 01:02:08 | 01:34:46 | 3 | 01:34:46 | 5 | |||
6 | 13 | KADEJ SZYMON | SZCZECINEK | 1994 | 00:33:24 | 01:09:15 | 01:45:32 | 3 | 01:45:32 | 6 | ||
7 | 10 | JAKUBCZAK MARCIN | BYDLINO | BALTIC SEALS | 1979 | 00:34:44 | 01:11:42 | 01:47:24 | 3 | 01:47:24 | 7 | |
8 | 24 | MACHTYL ZYGMUNT | BIERKOWO | AŚNAEBAEM | 1974 | 00:34:30 | 01:12:12 | 01:48:32 | 3 | 01:48:32 | 8 | |
9 | 29 | SZWARC JAGODA | STAROGARD GDAŃSKI | XRUNNERS | 1984 | 00:35:27 | 01:13:33 | 01:50:09 | 3 | 01:50:09 | 1 | |
10 | 28 | SYWANYCZ IRENEUSZ | GDAŃSK | 1978 | 00:29:11 | 01:13:50 | 01:50:23 | 3 | 01:50:23 | 9 | ||
11 | 7 | GORZYNSKI JACEK | CZĘSTOCHOWA | NIE LUBIE BŁOTA TEAM | 1984 | 00:35:00 | 01:05:40 | 01:53:28 | 3 | 01:53:28 | 10 | |
12 | 22 | ŁUCZAK ŁUKASZ | GDAŃSK | XRUNNERS | 1985 | 00:38:14 | 01:16:33 | 01:54:25 | 3 | 01:54:25 | 11 | |
13 | 21 | LEŚNIAK GRZEGORZ | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1975 | 00:36:50 | 01:14:37 | 01:57:44 | 3 | 01:57:44 | 12 | |
14 | 14 | KAŁUŻNY MICHAŁ | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1990 | 00:34:51 | 01:13:53 | 01:58:02 | 3 | 01:58:02 | 13 | |
15 | 17 | KULAK RAFAŁ | GŁOBINO | BALTIC SEALS | 1978 | 00:34:41 | 01:16:22 | 01:58:52 | 3 | 01:58:52 | 14 | |
16 | 18 | KUZEMKO BARTOSZ | PACZKOWO | XRUNNERS | 1988 | 00:37:27 | 01:16:15 | 02:04:16 | 3 | 02:04:16 | 15 | |
17 | 33 | ZIELIŃSKI BARTOSZ | GNIEZNO | DIRTY SPARROWS | 1993 | 00:37:42 | 01:31:52 | 02:17:49 | 3 | 02:17:49 | 16 | |
18 | 32 | WYSOCKI MICHAŁ | GDYNIA | 1977 | 00:44:37 | 01:37:45 | 02:37:30 | 3 | 02:37:30 | 17 | ||
19 | 2 | BENTKOWSKA MAGDALENA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1987 | 02:38:54 | 3 | 02:38:54 | 2 | |||
20 | 6 | DROZDOWSKI PIOTR | WIRY | DIRTY SPARROWS | 1973 | 00:40:28 | 01:30:42 | 02:48:28 | 3 | 02:48:28 | 18 | |
21 | 16 | KMIECIAK WOJCIECH | SWARZĘDZ | XRUNNERS | 1991 | 00:53:11 | 01:51:14 | 02:57:08 | 3 | 02:57:08 | 19 | |
22 | 9 | JAKSZEWICZ SŁAWOMIR | ELBLAG | JW 4260 | 1981 | 01:35:43 | 02:26:06 | 03:00:14 | 3 | 03:00:14 | 20 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kategoria | Rok urodz. | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1013 | TESKA MICHAŁ | GDYNIA | TESKA | Bieg całych rodzin (2 osoby) | 1984 | 00:37:18 |
2 | 1020 | ŻUŁAWSKI MARCIN | GDYNIA | ŻYŁA TEAM | Bieg całych rodzin (2 osoby) | 1981 | 00:38:05 |
3 | 1009 | KUBICKA ALEKSANDRA | GDAŃSK | MISIAKI | Bieg całych rodzin (2 osoby) | 1983 | 00:42:55 |
4 | 1008 | KOZA DAMIAN | WŁADYSŁAWOWO | Bieg całych rodzin (3 osoby) | 1988 | 00:47:04 | |
5 | 1019 | ŻELEWSKI DARIUSZ | RUMIA | BWM W GRUPIE MOC | Bieg całych rodzin (2 osoby) | 1975 | 00:49:00 |
6 | 1018 | ZYGMUNT RAFAŁ | ZDUNY | ZYGMUNCI | Bieg całych rodzin (5 osób) | 1973 | 00:55:36 |
7 | 1001 | BIERNAT HELENA | GDAŃSK | XRUNNERS | Bieg całych rodzin (2 osoby) | 1986 | 00:56:01 |
8 | 1002 | BUJNICKI MARCIN | PASŁĘK | NORDIC WALKING PASŁĘK | Bieg całych rodzin (2 osoby) | 1976 | 01:05:18 |
9 | 1011 | RADOMSKI JACEK | GDYNIA | RAMESTO | Bieg całych rodzin (4 osoby) | 1981 | 01:05:44 |
10 | 1012 | RĘBOWSKA AGNIESZKA | PASŁĘK | ACTIVE FAMILY PASŁĘK | Bieg całych rodzin (5 osób) | 1985 | 01:05:47 |
11 | 1004 | HOFFMANN DANIEL | ZBLEWO | Bieg całych rodzin (5 osób) | 1981 | 01:05:53 | |
12 | 1015 | WAŁDOWSKI DOMINIK | GDAŃSK | XRUNNERS | Bieg całych rodzin (4 osoby) | 1980 | 01:09:03 |
13 | 1010 | PANEK ANETA | GDYNIA | ORZESZKI | Bieg całych rodzin (3 osoby) | 1975 | 01:09:20 |
14 | 1003 | BUJNICKI TOMASZ | KROSNO | Bieg całych rodzin (2 osoby) | 1981 | 01:11:31 | |
15 | 1017 | WOŹNIAK - MERECKA JUSTYNA | RUMIA | STAR'S | Bieg całych rodzin (2 osoby) | 1984 | 01:12:58 |
16 | 1014 | URBANIAK PAWEL | GDAŃSK | TROCHĘ INNY TATA | Bieg całych rodzin (3 osoby) | 1982 | 01:20:05 |
17 | 1005 | KIJEWSKI JACEK | GDYNIA | CZARNE KOTY | Bieg całych rodzin (3 osoby) | 1973 | 01:30:18 |
18 | 1007 | KOTŁOWSKI MARCIN | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | Bieg całych rodzin (4 osoby) | 1981 | 01:34:21 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | 1 OKRĄŻENIE | 2 OKRĄŻENIE | 3 OKRĄŻENIE | 4 OKRĄŻENIE | Liczba okrążeń | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 325 | IDCZAK PIOTR | POZNAŃ | PRZYCZAJONE TYGRYS | 1997 | 00:27:06 | 00:56:26 | 01:26:19 | 01:54:52 | 4 | 01:54:52 |
2 | 281 | ŁUKAWSKI MARIUSZ | CHAŁUPY | JW 1223 | 1988 | 00:28:59 | 01:01:21 | 01:38:01 | 02:14:56 | 4 | 02:14:56 |
3 | 145 | JANKOWSKI SEBASTIAN | LUZINO | MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | 2000 | 00:30:29 | 01:04:10 | 01:40:26 | 02:18:44 | 4 | 02:18:44 |
4 | 82 | MOSZCZYŃSKI MARIUSZ | PERLINO | FORFITER | 1997 | 00:36:17 | 01:14:29 | 01:53:45 | 02:24:41 | 4 | 02:24:41 |
5 | 100 | POBŁOCKI PRZEMYSŁAW | PERLINO | 1998 | 00:34:27 | 01:08:58 | 01:50:47 | 02:24:44 | 4 | 02:24:44 | |
6 | 221 | PIEKUT ANNA | TCZEW | CROSSELITE | 1979 | 00:36:26 | 01:11:34 | 01:51:51 | 02:25:25 | 4 | 02:25:25 |
7 | 390 | ZIELIŃSKI KAMIL | SKORZEWO | HELL WEEK | 1993 | 00:35:50 | 01:13:45 | 01:52:54 | 02:35:48 | 4 | 02:35:48 |
8 | 61 | KRZYŻANIAK PIOTR | OSTRÓDA | OPERACJA SPORT | 1980 | 00:29:50 | 01:02:30 | 01:35:34 | 3 | 01:35:34 | |
9 | 366 | RUŁKOWSKI ŁUKASZ | SOPOT | 1986 | 00:30:20 | 01:04:54 | 01:40:27 | 3 | 01:40:27 | ||
10 | 242 | SZLIJA SŁAWOMIR | TCZEW | CROSSELITE | 1976 | 00:36:26 | 01:11:35 | 01:51:53 | 3 | 01:51:53 | |
11 | 171 | HOŁDA DOMINIK | GDYNIA | 1993 | 00:34:11 | 01:12:47 | 01:52:19 | 3 | 01:52:19 | ||
12 | 89 | OWCZAREK MICHAŁ | OŻARÓW MAZOWIECKI | HUSARIA RACE TEAM | 1985 | 00:36:50 | 01:14:25 | 01:53:14 | 3 | 01:53:14 | |
13 | 157 | CZERWIŃSKI MACIEJ | SŁUPSK | 1991 | 00:35:56 | 01:13:45 | 01:54:41 | 3 | 01:54:41 | ||
14 | 142 | ŻUCHOWSKI DAMIAN | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1992 | 00:35:58 | 01:16:23 | 01:56:16 | 3 | 01:56:16 | |
15 | 47 | KABUS DAMIAN | GNIEWINO | 1987 | 00:36:16 | 01:15:23 | 01:58:37 | 3 | 01:58:37 | ||
16 | 389 | ZDROJEWSKA KATARZYNA | 2000 | 00:42:12 | 01:23:17 | 02:01:19 | 3 | 02:01:19 | |||
17 | 205 | MARCINIAK WOJCIECH | GDAŃSK | TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI. | 1979 | 00:34:23 | 01:12:26 | 02:01:35 | 3 | 02:01:35 | |
18 | 388 | SUŁEK GRZEGORZ | 2000 | 00:42:06 | 01:23:17 | 02:02:38 | 3 | 02:02:38 | |||
19 | 374 | SZULCEK PATRYK | LINIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1992 | 00:55:10 | 01:27:47 | 02:02:40 | 3 | 02:02:40 | |
20 | 332 | KĘDZIOREK ERYK | GDAŃSK | KEDZIORKI.COM | 1987 | 00:38:28 | 01:22:30 | 02:04:58 | 3 | 02:04:58 | |
21 | 333 | KĘDZIOREK PAULINA | GDAŃSK | KEDZIORKI.COM | 1990 | 00:40:07 | 01:22:20 | 02:04:58 | 3 | 02:04:58 | |
22 | 165 | GEMZA MARCIN | ZŁOTÓW | RAGE RUN | 1981 | 00:50:10 | 01:28:22 | 02:10:38 | 3 | 02:10:38 | |
23 | 197 | LEWANDOWSKI DANIEL | INOWROCŁAW | 1981 | 00:41:54 | 01:27:41 | 02:12:25 | 3 | 02:12:25 | ||
24 | 199 | LINDA MARIOLA | SUBKOWY | CROSSELITE | 1985 | 00:44:45 | 01:28:06 | 02:14:37 | 3 | 02:14:37 | |
25 | 268 | WOJTKUŃSKI MACIEJ | GDANSK | CROSSELITE | 1985 | 00:44:45 | 01:28:06 | 02:14:38 | 3 | 02:14:38 | |
26 | 279 | ŻYŁA WIESŁAW | GRUDZIĄDZ | 1970 | 00:43:16 | 01:31:30 | 02:16:48 | 3 | 02:16:48 | ||
27 | 104 | RUTKOWSKA MAGDALENA | GDYNIA | 1981 | 00:42:43 | 01:28:02 | 02:19:13 | 3 | 02:19:13 | ||
28 | 152 | BONIECKA ALEKSANDRA | POKRZYWNO | 1974 | 00:43:18 | 01:31:30 | 02:20:02 | 3 | 02:20:02 | ||
29 | 68 | ŁĄCKI ŁUKASZ | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | 1981 | 00:49:46 | 01:35:35 | 02:21:08 | 3 | 02:21:08 | |
30 | 102 | RE ROBERT | TORUŃ | STALE BIEGAM NOVA TRADING | 1985 | 00:45:50 | 01:32:54 | 02:21:35 | 3 | 02:21:35 | |
31 | 166 | GORZYNSKA AGNIESZKA | CZĘSTOCHOWA | NIE LUBIE BŁOTA TEAM | 1984 | 00:43:24 | 01:32:41 | 02:22:05 | 3 | 02:22:05 | |
32 | 283 | LIBERADZKI MARCIN | WEJHEROWO | 1976 | 00:50:48 | 01:34:43 | 02:23:17 | 3 | 02:23:17 | ||
33 | 200 | LIPKOWSKI RAFAŁ | GDAŃSK | FJORD NANSEN | 1975 | 00:43:21 | 01:31:36 | 02:23:58 | 3 | 02:23:58 | |
34 | 218 | OLCZYK KRZYSZTOF | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1978 | 00:54:48 | 01:45:53 | 02:30:19 | 3 | 02:30:19 | |
35 | 38 | HEIDAK PIOTR | BYDGOSZCZ | 1976 | 00:51:47 | 01:50:08 | 02:45:45 | 3 | 02:45:45 | ||
36 | 188 | KOWALEWSKI PAWEŁ | GDAŃSK | UPARZENI W POKRZYWY | 1974 | 01:04:55 | 02:01:45 | 02:51:19 | 3 | 02:51:19 | |
37 | 66 | LEWIŃSKI PAWEŁ | OSTRÓDA | OPERACJA SPORT | 1990 | 00:27:51 | 00:59:20 | 2 | 00:59:20 | ||
38 | 259 | WERYK MATEUSZ | GDAŃSK | 1979 | 00:33:57 | 01:09:02 | 2 | 01:09:02 | |||
39 | 196 | LEJK BENIAMIN | ŻUKOWO | 1991 | 00:33:44 | 01:12:27 | 2 | 01:12:27 | |||
40 | 126 | TOMASZEWSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1982 | 00:35:44 | 01:12:46 | 2 | 01:12:46 | ||
41 | 201 | ŁAWNICZAK JUSTYNA | ZAKRZEWO | RAGE RUN | 1982 | 00:40:17 | 01:20:01 | 2 | 01:20:01 | ||
42 | 132 | WILK MARIUSZ | WŁOCŁAWEK | HUSARIA RACE TEAM | 1982 | 00:44:07 | 01:21:10 | 2 | 01:21:10 | ||
43 | 39 | HOGA-PASZKOWSKA KLAUDIA | BRODNICA | HUSARIA RACE TEAM | 1986 | 00:42:25 | 01:23:46 | 2 | 01:23:46 | ||
44 | 73 | MARKOWSKI ŁUKASZ | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1985 | 00:42:25 | 01:23:46 | 2 | 01:23:46 | ||
45 | 358 | POTRYKUS BŁAŻEJ | LINIA | WATAHA | 2001 | 00:38:29 | 01:24:25 | 2 | 01:24:25 | ||
46 | 327 | JAROCIŃSKI KONRAD | GDYNIA | WATAHA | 1995 | 00:38:30 | 01:24:28 | 2 | 01:24:28 | ||
47 | 91 | PANTERA DANIEL | ŻABNO | HUSARIA RACE TEAM | 1987 | 00:42:26 | 01:24:49 | 2 | 01:24:49 | ||
48 | 343 | ŁOŚ MAŁGORZATA | MAREZA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1987 | 00:40:38 | 01:26:16 | 2 | 01:26:16 | ||
49 | 339 | KWAŚNIEWSKI ŁUKASZ | ROSNOWO | HUSARIA RACE TEAM | 1981 | 00:40:38 | 01:26:17 | 2 | 01:26:17 | ||
50 | 133 | WILK PAWEŁ | WŁOCŁAWEK | HUSARIA RACE TEAM | 1986 | 00:39:54 | 01:26:36 | 2 | 01:26:36 | ||
51 | 285 | SZCZUKA LESZEK | TCZEW | CROSSELITE | 1972 | 00:37:15 | 01:27:41 | 2 | 01:27:41 | ||
52 | 345 | MALISZEWSKI JAKUB | WARSZAWA | 1986 | 00:44:26 | 01:30:26 | 2 | 01:30:26 | |||
53 | 159 | DELIK MICHAL | GDAŃSK | FJORD NANSEN | 1991 | 00:44:33 | 01:30:27 | 2 | 01:30:27 | ||
54 | 254 | TOCHA MICHAŁ | SKÓRCZ | AKTYWNI KOCIEWIACY | 1991 | 00:45:14 | 01:33:06 | 2 | 01:33:06 | ||
55 | 255 | TOCHA ZBIGNIEW | SKÓRCZ | AKTYWNI KOCIEWIACY | 1956 | 00:42:58 | 01:33:10 | 2 | 01:33:10 | ||
56 | 96 | PIASTUCKI GRZEGORZ | TUCHOLA | 1975 | 00:43:09 | 01:33:12 | 2 | 01:33:12 | |||
57 | 241 | SZCZODROWSKA MARTA | SKARSZEWY | CROSSELITE | 1982 | 00:48:23 | 01:34:03 | 2 | 01:34:03 | ||
58 | 182 | KAMIŃSKI WITOLD | KRĘPA SŁUPSKA | STOPA SŁUPSK | 1973 | 00:47:51 | 01:35:24 | 2 | 01:35:24 | ||
59 | 21 | CZESZEWSKI RAFAŁ | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM | 1979 | 00:50:29 | 01:36:29 | 2 | 01:36:29 | ||
60 | 74 | MARSZAŁEK MAGDALENA | POZNAŃ | KONIUCHY CR | 1979 | 00:49:02 | 01:36:50 | 2 | 01:36:50 | ||
61 | 52 | KODUR ANITA | PRZEŹMIEROWO | KONIUCHY OCR | 1983 | 00:49:06 | 01:36:53 | 2 | 01:36:53 | ||
62 | 151 | ABRYSZYŃSKA KAROLINA | TCZEW | CROSSELITE | 1992 | 00:48:06 | 01:38:35 | 2 | 01:38:35 | ||
63 | 224 | PODOGRODZKI PAWEŁ | GDAŃSK | CROSSELITE | 1992 | 00:48:23 | 01:38:35 | 2 | 01:38:35 | ||
64 | 243 | SZOSKA SŁAWOMIR | ROKITKI | CROSSELITE | 1977 | 00:48:06 | 01:38:35 | 2 | 01:38:35 | ||
65 | 184 | KOMOROWSKI MACIEJ | LUBISZEWO | CROSSELITE | 1981 | 00:48:37 | 01:38:36 | 2 | 01:38:36 | ||
66 | 90 | PAŁASZYŃSKA BEATA | BYDGOSZCZ | 1983 | 00:49:45 | 01:38:49 | 2 | 01:38:49 | |||
67 | 315 | DANKOWSKI MAREK | GDAŃSK | MAK | 1971 | 00:46:38 | 01:40:20 | 2 | 01:40:20 | ||
68 | 384 | ŻEBIAŁOWICZ - ŁACH AGNIESZKA | BIERKOWO | BEST BEASTS | 1983 | 00:51:52 | 01:40:22 | 2 | 01:40:22 | ||
69 | 357 | POTOCKI HUBERT | SŁUPSK | BALTIC SEALS | 1978 | 00:39:28 | 01:40:23 | 2 | 01:40:23 | ||
70 | 312 | CZERWIŃSKA ANNA | SŁUPSK | BEST BEASTS | 1978 | 00:51:57 | 01:40:24 | 2 | 01:40:24 | ||
71 | 320 | GRABARCZYK WOJCIECH | SŁUPSK | 1979 | 00:49:52 | 01:40:24 | 2 | 01:40:24 | |||
72 | 364 | REMUS MONIKA | SŁUPSK | BALTIC SEALS | 1974 | 00:49:36 | 01:40:25 | 2 | 01:40:25 | ||
73 | 363 | REMUS JANUSZ | SŁUPSK | BALTIC SEALS | 1973 | 00:51:57 | 01:40:26 | 2 | 01:40:26 | ||
74 | 379 | WIŚNIEWSKI MICHAŁ | BIERKOWO | NOTOPOSZLI | 1984 | 00:49:36 | 01:40:29 | 2 | 01:40:29 | ||
75 | 257 | WAŚKOWIAK AGA | GDYNIA | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1987 | 00:50:22 | 01:40:44 | 2 | 01:40:44 | ||
76 | 258 | WAŚKOWIAK WOJCIECH | GDYNIA | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1983 | 00:50:22 | 01:40:47 | 2 | 01:40:47 | ||
77 | 14 | CICHOCKA MARTYNA | GDYNIA | KONTENER FORMY | 1987 | 00:54:06 | 01:42:41 | 2 | 01:42:41 | ||
78 | 135 | WOJTAS NATALIA | POTĘGOWO | 1996 | 00:58:48 | 01:43:53 | 2 | 01:43:53 | |||
79 | 56 | KOSZAŁKA MICHALINA | SIERAKOWICE | 1988 | 00:58:51 | 01:43:54 | 2 | 01:43:54 | |||
80 | 87 | OKOŃ MARIUSZ | SIERAKOWICE | 1982 | 00:58:47 | 01:43:55 | 2 | 01:43:55 | |||
81 | 12 | CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH | WARSZAWA | HUSARIA RACE TEAM | 1970 | 00:47:05 | 01:43:57 | 2 | 01:43:57 | ||
82 | 219 | PAJĄK MACIEJ | BANINO | FJORD NANSEN | 1984 | 00:54:39 | 01:45:24 | 2 | 01:45:24 | ||
83 | 2 | BAGIŃSKA LAURA | ŚWIEBODZIN | 1991 | 00:54:04 | 01:45:48 | 2 | 01:45:48 | |||
84 | 284 | CICHOCKI KAMIL | GDYNIA | 1988 | 00:55:52 | 01:46:12 | 2 | 01:46:12 | |||
85 | 8 | BOZA BEATA | GDYNIA | GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO | 1973 | 00:51:44 | 01:46:24 | 2 | 01:46:24 | ||
86 | 20 | CZERSKI KRZYSZTOF | CHŁAPOWO | GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO | 1976 | 00:51:45 | 01:46:28 | 2 | 01:46:28 | ||
87 | 28 | FINKA KRYSTIAN | WEJHEROWO | MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | 1991 | 00:56:39 | 01:46:30 | 2 | 01:46:30 | ||
88 | 360 | RADZIEŃSKA KAMILA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1983 | 00:58:17 | 01:46:55 | 2 | 01:46:55 | ||
89 | 361 | RADZIEŃSKI MACIEJ | GDYNIA | 1983 | 00:58:16 | 01:46:55 | 2 | 01:46:55 | |||
90 | 172 | JACHIRA KLAUDIA | LUBOMYŚL | TRENER24H.COM.PL | 1992 | 00:57:19 | 01:47:25 | 2 | 01:47:25 | ||
91 | 233 | SĄDEL KRZYSZTOF | SZCZECIN | 1970 | 00:57:19 | 01:47:26 | 2 | 01:47:26 | |||
92 | 121 | SZYCHUŁDA JOANNA | CZYSTOCHLEB | 1996 | 00:50:37 | 01:47:36 | 2 | 01:47:36 | |||
93 | 72 | MARCHLEWICZ DAWID | WABRZEZNO | 1985 | 00:50:37 | 01:47:38 | 2 | 01:47:38 | |||
94 | 54 | KONARSKI ŁUKASZ | RUMIA | KONTENER FORMY | 1983 | 00:59:49 | 01:50:32 | 2 | 01:50:32 | ||
95 | 369 | SKOTNICKA MAGDALENA | RUMIA | 1986 | 00:56:15 | 01:50:53 | 2 | 01:50:53 | |||
96 | 307 | BORUSZEWSKI RAFAŁ | REDA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1975 | 00:56:12 | 01:50:54 | 2 | 01:50:54 | ||
97 | 367 | SALAMAGA MACIEJ | RUMIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1984 | 00:56:17 | 01:50:55 | 2 | 01:50:55 | ||
98 | 396 | MICZKA PAWEŁ | HUTKA | 1992 | 00:43:56 | 01:51:35 | 2 | 01:51:35 | |||
99 | 118 | STANGEL PIOTR | GDYNIA | KONTENER FORMY | 1984 | 00:59:34 | 01:52:11 | 2 | 01:52:11 | ||
100 | 50 | KARWEL EWELINA | GDAŃSK | KONTENER FORMY | 1988 | 00:59:34 | 01:52:12 | 2 | 01:52:12 | ||
101 | 51 | KNOT MARTYNA | BORKOWO | PIĘKNI I BESTIE | 1986 | 00:56:33 | 01:52:22 | 2 | 01:52:22 | ||
102 | 30 | GITNER MARCIN | GDYNIA | PIĘKNI I BESTIE | 1975 | 00:56:36 | 01:52:26 | 2 | 01:52:26 | ||
103 | 353 | ONUFREJUK MARCIN | GÓROWO IŁAWECKIE | BALTIC SEALS | 1994 | 01:14:23 | 01:54:30 | 2 | 01:54:30 | ||
104 | 64 | LECH JACEK | GDYNIA | 1987 | 00:54:58 | 01:55:06 | 2 | 01:55:06 | |||
105 | 136 | WOŚ MARTA | GDYNIA | 1984 | 00:54:56 | 01:55:06 | 2 | 01:55:06 | |||
106 | 110 | SIENKIEWICZ EWELINA | KOSZALIN | JANUSZE CROSSFITU | 1993 | 01:03:52 | 01:55:14 | 2 | 01:55:14 | ||
107 | 192 | KRYSTEK ADAM | GDAŃSK | ASSECO ACTIVE TEAM | 1971 | 00:52:34 | 01:57:08 | 2 | 01:57:08 | ||
108 | 31 | GOERIG MICHAŁ | KOSZALIN | JANUSZE CROSSFITU | 1981 | 01:03:52 | 01:57:13 | 2 | 01:57:13 | ||
109 | 85 | NOWACZYK DOMINIKA | POZNAŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1992 | 00:57:55 | 01:58:04 | 2 | 01:58:04 | ||
110 | 95 | PERZANOWSKA SYLWIA | POZNAN | HUSARIA RACE TEAM | 1989 | 00:57:55 | 01:58:04 | 2 | 01:58:04 | ||
111 | 301 | AUGUSTYN KAMILA | GDAŃSK | 1986 | 00:57:30 | 01:58:53 | 2 | 01:58:53 | |||
112 | 371 | STAWIKOWSKA MARTA | GDAŃSK | 1987 | 00:57:33 | 01:58:54 | 2 | 01:58:54 | |||
113 | 240 | SZCZERBAL JOANNA | BRUSZCZEWO | DIRTY SPARROWS | 1990 | 00:55:52 | 01:59:09 | 2 | 01:59:09 | ||
114 | 83 | MURAWSKA KATARZYNA | SŁUPSK | AŚNAEBAEM | 1980 | 00:58:26 | 01:59:17 | 2 | 01:59:17 | ||
115 | 84 | MURAWSKI RAFAŁ | SŁUPSK | AŚNAEBAEM | 1980 | 00:58:19 | 01:59:18 | 2 | 01:59:18 | ||
116 | 264 | WIECZOREK TOMASZ | GDAŃSK | MORSY TEAM | 1974 | 01:04:00 | 02:01:37 | 2 | 02:01:37 | ||
117 | 174 | JAWORSKA AGNIESZKA | GDANSK | UPARZENI W POKRZYWY | 1981 | 01:04:53 | 02:02:59 | 2 | 02:02:59 | ||
118 | 195 | KUŹNIA JUSTYNA | GDAŃSK | UPARZENI W POKRZYWY | 1979 | 01:04:55 | 02:03:02 | 2 | 02:03:02 | ||
119 | 228 | PUCHOWSKA EWELINA | GDANSK | UPARZENI W POKRZYW | 1982 | 01:04:54 | 02:03:04 | 2 | 02:03:04 | ||
120 | 407 | WALENTOWICZ IGOR | SOPOT | MROWISKO | 2000 | 01:13:37 | 02:05:13 | 2 | 02:05:13 | ||
121 | 398 | NAWROCKI KAMIL | SOPOT | MROWISKO | 2000 | 01:13:36 | 02:05:23 | 2 | 02:05:23 | ||
122 | 393 | KOWALSKI ADAM | SOPOT | MROWISKO | 2000 | 01:13:35 | 02:05:25 | 2 | 02:05:25 | ||
123 | 46 | JÓZEFOWICZ ANNA | GDYNIA | PIĘKNI I BESTIE | 1985 | 01:03:08 | 02:05:40 | 2 | 02:05:40 | ||
124 | 408 | WIŚNIEWSKI LUCJAN | SOPOT | MROWISKO | 2000 | 01:13:38 | 02:05:50 | 2 | 02:05:50 | ||
125 | 405 | SIENKIEWICZ MIKOŁAJ | SOPOT | MROWISKO | 2000 | 01:13:36 | 02:05:54 | 2 | 02:05:54 | ||
126 | 37 | HEBANOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | 1978 | 01:09:54 | 02:06:39 | 2 | 02:06:39 | |||
127 | 336 | KOWALEWSKA LUIZA | WARSZAWA | HUSARIA RACE TEAM | 1995 | 00:49:36 | 02:06:40 | 2 | 02:06:40 | ||
128 | 13 | CHYCZEWSKA KATARZYNA | GDYNIA | 1985 | 01:09:54 | 02:06:41 | 2 | 02:06:41 | |||
129 | 29 | FURMANIAK MATEUSZ | POZNAŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1989 | 00:54:54 | 02:06:48 | 2 | 02:06:48 | ||
130 | 304 | BIEDRZYCKA NATALIA | KWIDZYN | 1997 | 01:03:13 | 02:08:55 | 2 | 02:08:55 | |||
131 | 377 | URBANIAK DAMIAN | GDAŃSK | XRUNNERS | 1996 | 01:03:12 | 02:08:56 | 2 | 02:08:56 | ||
132 | 63 | LAMPARSKI PIOTR | GDAŃSK | JOKOŚ SIĘ DOTURLAM | 1988 | 00:59:42 | 02:09:12 | 2 | 02:09:12 | ||
133 | 70 | MAJSZYK DAMIAN | ORNETA | JAKOŚ SIĘ DOTURLAM | 1988 | 00:59:37 | 02:09:14 | 2 | 02:09:14 | ||
134 | 227 | PRZYBYLAK KATARZYNA | JARACZEWO | DIRTY SPARROWS | 1995 | 01:05:36 | 02:09:34 | 2 | 02:09:34 | ||
135 | 249 | SZYLKA MIROSŁAW | GDAŃSK | DIRTY SPARROWS | 1986 | 01:03:45 | 02:09:35 | 2 | 02:09:35 | ||
136 | 181 | KAŁKOWSKA KAROLINA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1973 | 01:02:46 | 02:09:39 | 2 | 02:09:39 | ||
137 | 22 | DABROWSKA DAGMARA | KRĘPA SŁUPSKA | 1985 | 01:04:37 | 02:09:43 | 2 | 02:09:43 | |||
138 | 62 | KUBERA KAJETAN | USTKA | BALTIC SEALS | 1994 | 01:04:40 | 02:09:43 | 2 | 02:09:43 | ||
139 | 65 | LEWANDOWSKA-KULAK JOANNA | GŁOBINO | BALTIC SEALS | 1978 | 01:04:38 | 02:09:43 | 2 | 02:09:43 | ||
140 | 107 | RZĄSKA MAŁGORZATA | GDYNIA | 1979 | 01:00:55 | 02:09:53 | 2 | 02:09:53 | |||
141 | 248 | SZYCA RENIA | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1976 | 01:03:48 | 02:13:26 | 2 | 02:13:26 | ||
142 | 247 | SZYCA KLAUDIA | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 2001 | 01:03:45 | 02:13:29 | 2 | 02:13:29 | ||
143 | 262 | WICA SZYMON | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1998 | 01:03:40 | 02:13:32 | 2 | 02:13:32 | ||
144 | 263 | WICA ZUZIA | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 2000 | 01:03:44 | 02:13:33 | 2 | 02:13:33 | ||
145 | 23 | DAMASZKE ORIANA | GDYNIA | 1981 | 01:05:09 | 02:14:20 | 2 | 02:14:20 | |||
146 | 109 | SEMMERLING PRZEMYSŁAW | GDYNIA | 1980 | 01:05:09 | 02:14:20 | 2 | 02:14:20 | |||
147 | 395 | KRÓL BARTOSZ | SOPOT | MROWISKO | 2000 | 01:29:31 | 02:17:12 | 2 | 02:17:12 | ||
148 | 397 | NACZK MICHAŁ | SOPOT | MROWISKO | 2000 | 01:29:32 | 02:17:17 | 2 | 02:17:17 | ||
149 | 92 | PAROL KRZYSZTOF | GDAŃSK | MASAKRA | 1984 | 01:11:38 | 02:17:32 | 2 | 02:17:32 | ||
150 | 3 | BAJERSKI BŁAŻEJ | NOWOGARD | MASAKRA | 1991 | 01:11:37 | 02:17:40 | 2 | 02:17:40 | ||
151 | 32 | GORYŃSKA DARIA | GDYNIA | PIĘKNI I BESTIE | 1991 | 01:10:51 | 02:20:45 | 2 | 02:20:45 | ||
152 | 88 | OLSZOWY TOMASZ | GDAŃSK | 1977 | 01:12:40 | 02:21:08 | 2 | 02:21:08 | |||
153 | 119 | STRĄGOWSKA KATARZYNA | GOWINO | BY KASIK | 1991 | 01:11:37 | 02:21:10 | 2 | 02:21:10 | ||
154 | 33 | GRIGORIAN MONIKA | GDAŃSK | 1988 | 01:12:24 | 02:21:29 | 2 | 02:21:29 | |||
155 | 76 | MEISSNER MARCIN | GDAŃSK | 1987 | 01:12:29 | 02:21:29 | 2 | 02:21:29 | |||
156 | 245 | SZYCA KAROLINA | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 2001 | 01:03:47 | 02:22:22 | 2 | 02:22:22 | ||
157 | 411 | BOBKO JOANNA | GDAŃSK | WILD GIRLS | 1982 | 01:00:20 | 03:30:59 | 2 | 03:30:59 | ||
158 | 45 | JÓZEFIAK ŁUKASZ | PSZCZÓŁKI | XRUNNERS | 1981 | 00:25:31 | 1 | 00:25:31 | |||
159 | 144 | LALEK BARTŁOMIEJ | WARSZAWA | HUSARIA RACE TEAM | 1994 | 00:27:10 | 1 | 00:27:10 | |||
160 | 278 | ŻOŁNIEREK WOJCIECH | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1989 | 00:28:40 | 1 | 00:28:40 | |||
161 | 194 | KUNCEWICZ SZYMON | TCZEW | CROSSELITE | 1987 | 00:28:45 | 1 | 00:28:45 | |||
162 | 153 | BRZESKI ROBERT | TCZEW | CROSSELITE | 1976 | 00:28:57 | 1 | 00:28:57 | |||
163 | 252 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDAŃSKI | CROSSELITE | 1987 | 00:30:26 | 1 | 00:30:26 | |||
164 | 163 | GELO PATRYK | GNIEWOWO | DECATHLON STRONG TEAM | 1994 | 00:30:52 | 1 | 00:30:52 | |||
165 | 129 | WASILEWSKI ADRIAN | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1992 | 00:31:25 | 1 | 00:31:25 | |||
166 | 409 | WYDRA MAREK | GDYNIA | TJELNIASZKI | 1973 | 00:32:12 | 1 | 00:32:12 | |||
167 | 131 | WESOŁOWSKA NATALIA | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1992 | 00:33:38 | 1 | 00:33:38 | |||
168 | 230 | ROGOZIŃSKA ŻAKLINA | GDYNIA | 1991 | 00:33:49 | 1 | 00:33:49 | ||||
169 | 27 | FAFIŃSKI MACIEJ | OSTRÓDA | OPERACJA SPORT | 1990 | 00:35:15 | 1 | 00:35:15 | |||
170 | 204 | MALINOWSKI KRZYSZTOF | TCZEW | CROSS ELITE | 1989 | 00:35:22 | 1 | 00:35:22 | |||
171 | 130 | WASZAK ARTUR | TORUŃ | DETAILKING TORUŃ | 1979 | 00:35:51 | 1 | 00:35:51 | |||
172 | 276 | ZIELIŃSKI ŁUKASZ | STAROGARD GDAŃSKI | CROSSELITE | 1990 | 00:36:21 | 1 | 00:36:21 | |||
173 | 44 | JÓZEFIAK ALEKSANDRA | PSZCZÓŁKI | XRUNNERS | 1982 | 00:36:29 | 1 | 00:36:29 | |||
174 | 256 | WALAS DAMIAN | TCZEW | CROSSELITE | 1980 | 00:36:38 | 1 | 00:36:38 | |||
175 | 251 | SZYMAŃSKA JOLANTA | RUDA | HUSARIA RACE TEAM | 1997 | 00:36:46 | 1 | 00:36:46 | |||
176 | 127 | TRYBA PIOTR | ŁEBUNIA | 1996 | 00:36:56 | 1 | 00:36:56 | ||||
177 | 368 | SEROWIK TOMASZ | GDAŃŚK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1990 | 00:37:00 | 1 | 00:37:00 | |||
178 | 57 | KOWALEWSKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | OPERACJA SPORT | 1988 | 00:37:05 | 1 | 00:37:05 | |||
179 | 286 | RDZAK MARIUSZ | GDAŃSK | 1985 | 00:37:33 | 1 | 00:37:33 | ||||
180 | 19 | CZAJA FRANCISZEK | SIERAKOWICE | 1967 | 00:37:35 | 1 | 00:37:35 | ||||
181 | 352 | OLEK JAROSŁAW | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1986 | 00:37:53 | 1 | 00:37:53 | |||
182 | 306 | BOROWIAK KRZYSZTOF | WARSZAWA | HUSARIA RACE TEAM | 1988 | 00:38:00 | 1 | 00:38:00 | |||
183 | 193 | KULGAJUK MICHAL | PRUSZCZ GDANSKI | SUT | 1984 | 00:38:07 | 1 | 00:38:07 | |||
184 | 381 | WOJCIECHOWSKI ADRIAN | KOSZALIN | BALTIC SEALS | 1989 | 00:38:39 | 1 | 00:38:39 | |||
185 | 213 | NASTAŁY DOMINIK | LUZINO | DECATHLON RUMIA | 1993 | 00:38:40 | 1 | 00:38:40 | |||
186 | 138 | ZABOROWSKI PIOTR | MALBORK | OPERACJA SPORT | 1987 | 00:39:52 | 1 | 00:39:52 | |||
187 | 370 | SMYK SŁAWOMIR | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1980 | 00:40:16 | 1 | 00:40:16 | |||
188 | 266 | WŁODARSKI DARIUSZ | TCZEW | CROSSELITE | 1984 | 00:40:24 | 1 | 00:40:24 | |||
189 | 346 | MAŁKIEWICZ ZBYSZEK | BYDGOSZCZ | HUSARIA RACE TEAM | 1987 | 00:40:25 | 1 | 00:40:25 | |||
190 | 234 | SĘKOWSKI PIOTR | ŁĄSKI PIEC | 1996 | 00:41:23 | 1 | 00:41:23 | ||||
191 | 16 | CIEŚLEWICZ AGNIESZKA | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1984 | 00:41:49 | 1 | 00:41:49 | |||
192 | 58 | KOWALSKA-GALIKOWSKA MAŁGORZATA | KUCZWAŁY | HUSARIA RACE TEAM | 1984 | 00:41:49 | 1 | 00:41:49 | |||
193 | 10 | BRODZIK IRENEUSZ | BYTÓW | 1978 | 00:42:07 | 1 | 00:42:07 | ||||
194 | 9 | BRODZIK EWA | BYTÓW | 1984 | 00:42:08 | 1 | 00:42:08 | ||||
195 | 417 | ODZIOM MARLENA | KĘTRZYN | 1983 | 00:43:02 | 1 | 00:43:02 | ||||
196 | 418 | KOKOWSKI MARIUSZ | GDYNIA | 1988 | 00:43:03 | 1 | 00:43:03 | ||||
197 | 86 | OKOCZUK JAKUB | BARCZEWO | JOKO | 1985 | 00:45:07 | 1 | 00:45:07 | |||
198 | 376 | TYSZKIEWICZ BOGUMIŁA | GDAŃSK | MIQRO MADNESS | 1973 | 00:45:14 | 1 | 00:45:14 | |||
199 | 329 | KAMIŃSKI BARTOSZ | TCZEW | DOVISTA ACTIVE TEAM | 1989 | 00:45:32 | 1 | 00:45:32 | |||
200 | 335 | KOTŁOWSKI MARCIN | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1981 | 00:45:36 | 1 | 00:45:36 | |||
201 | 168 | GRZEGOROWSKA MARTA | RUMIA | DECATHLON TEAM | 1995 | 00:45:44 | 1 | 00:45:44 | |||
202 | 158 | DAMASZK ARKADIUSZ | RUMIA | DECATHLON TEAM | 1986 | 00:45:45 | 1 | 00:45:45 | |||
203 | 81 | MOCZYNSKA MAŁGORZATA | GDAŃSK | WILD TEAM | 1989 | 00:45:50 | 1 | 00:45:50 | |||
204 | 120 | SZOSTAK ADRIAN | ZDUŃSKA WOLA | 1990 | 00:46:39 | 1 | 00:46:39 | ||||
205 | 189 | KOZŁOWSKA MAGDALENA | GDYNIA | BACHA TEAM | 1985 | 00:47:45 | 1 | 00:47:45 | |||
206 | 271 | WYCZYŃSKA PAULA | TCZEW | CROSSELITE | 1994 | 00:48:08 | 1 | 00:48:08 | |||
207 | 347 | MILER BEATA | LUZINO | 1995 | 00:48:46 | 1 | 00:48:46 | ||||
208 | 222 | PIÓRO DARIUSZ | ZŁOTÓW | RAGE RUN | 1988 | 00:48:57 | 1 | 00:48:57 | |||
209 | 115 | SKOTARCZYK HANNA | CZARNKÓW | 1977 | 00:49:20 | 1 | 00:49:20 | ||||
210 | 216 | NOWAK-GEMZA MONIKA | ZŁOTÓW | RAGE RUN | 1977 | 00:50:13 | 1 | 00:50:13 | |||
211 | 183 | KOMOROWSKA KAROLINA | LUBISZEWO | CROSSELITE | 1983 | 00:50:19 | 1 | 00:50:19 | |||
212 | 334 | KĘPA MARTA | ŚWIDWIN | 1991 | 00:50:37 | 1 | 00:50:37 | ||||
213 | 24 | DENCZYK-KOŁODZIEJ MARIA | GDYNIA | 1973 | 00:51:13 | 1 | 00:51:13 | ||||
214 | 356 | POTOCKA KINGA | SŁUPSK | BALTIC SEALS | 1981 | 00:52:11 | 1 | 00:52:11 | |||
215 | 317 | FILICZKOWSKA JOWITA | SŁUPSK | 1977 | 00:52:13 | 1 | 00:52:13 | ||||
216 | 340 | KWIATKOWSKI DOMINIK | LISEWO | 1999 | 00:53:20 | 1 | 00:53:20 | ||||
217 | 373 | SZOCIŃSKI DAWID | CHEŁMNO | 1999 | 00:53:20 | 1 | 00:53:20 | ||||
218 | 324 | HENDZEL MACIEJ | RYJEWO | 1997 | 00:53:23 | 1 | 00:53:23 | ||||
219 | 106 | RYKACZEWSKA MARTA | OSTROWITE | HUSARIA RACE TEAM | 1995 | 00:53:25 | 1 | 00:53:25 | |||
220 | 211 | NADOLSKI MARCIN | GDAŃSK | CZOKOPIKO :D | 1986 | 00:53:26 | 1 | 00:53:26 | |||
221 | 67 | ŁAZUKA MAREK | GDYNIA | UNIGAZ SERWIS | 1976 | 00:55:03 | 1 | 00:55:03 | |||
222 | 305 | BORKOWSKI CEZARY | OLSZTYN | 1974 | 00:55:15 | 1 | 00:55:15 | ||||
223 | 349 | MOTYKA OLIWIA | STRZEBIELINO | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1999 | 00:55:20 | 1 | 00:55:20 | |||
224 | 326 | JAMRÓZ RENATA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1973 | 00:55:22 | 1 | 00:55:22 | |||
225 | 232 | ROZMYSŁOWICZ MARZENA | RUMIA | 1996 | 00:55:45 | 1 | 00:55:45 | ||||
226 | 162 | FORMELA WIKTORIA | REDA | DECATHLON RUMIA | 1996 | 00:56:39 | 1 | 00:56:39 | |||
227 | 160 | DETTLAFF MAGDA | GOWINO | 1997 | 00:56:40 | 1 | 00:56:40 | ||||
228 | 229 | RATHENOW JOANNA | WEJHEROWO | DECATHLON RUMIA | 1994 | 00:56:40 | 1 | 00:56:40 | |||
229 | 180 | JUZWUK SEWERYN | KNURÓW | DECATHLON RUMIA | 1994 | 00:56:44 | 1 | 00:56:44 | |||
230 | 236 | SŁONIEWSKA MONIKA | GDYNIA | ASSECO ACTIVE TEAM | 1984 | 00:57:09 | 1 | 00:57:09 | |||
231 | 217 | NOWIŃSKI KAROL | GDAŃSK | ASSECO ACTIVE TEAM | 1989 | 00:57:10 | 1 | 00:57:10 | |||
232 | 167 | GRĄDZKA JUSTYNA | REDA | DECATHLON RUMIA | 1990 | 00:57:13 | 1 | 00:57:13 | |||
233 | 161 | GRZENKOWICZ KATARZYNA | 2000 | 00:57:13 | 1 | 00:57:13 | |||||
234 | 42 | JARMUŻ WOJCIECH | RÓŻYNY | CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI | 1983 | 00:57:15 | 1 | 00:57:15 | |||
235 | 209 | MROZOWSKA MAGDALENA | RUMIA | DECATHLON RUMIA | 1974 | 00:57:31 | 1 | 00:57:31 | |||
236 | 60 | KRYSZAK JAROSŁAW | GDAŃSK | TEAM COPERNICUS | 1989 | 00:57:46 | 1 | 00:57:46 | |||
237 | 112 | SIKORA MONIKA | GDAŃSK | COPERNICUS TEAM | 1986 | 00:57:46 | 1 | 00:57:46 | |||
238 | 41 | JARMUŻ MARTA | RÓŹYNY | CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI | 1978 | 00:58:35 | 1 | 00:58:35 | |||
239 | 35 | GULATOWSKA KLAUDIA | KAMIENICA SZLACHECKA | 1984 | 00:58:42 | 1 | 00:58:42 | ||||
240 | 36 | GULATOWSKI RAFAŁ | KAMIENICA SZLACHECKA | 1982 | 00:58:44 | 1 | 00:58:44 | ||||
241 | 94 | PAWLAK-RESZKA ALEKSANDRA | GDYNIA | KONTENER FORMY | 1987 | 00:59:51 | 1 | 00:59:51 | |||
242 | 103 | RUDNICKI PIOTR | GDAŃSK | KONTENER FORMY | 1982 | 00:59:51 | 1 | 00:59:51 | |||
243 | 71 | MALEK LILIANNA | SIERAKOWICE | 1984 | 01:00:52 | 1 | 01:00:52 | ||||
244 | 26 | EKMAN ZDZISŁAW | GDYNIA | 1978 | 01:00:53 | 1 | 01:00:53 | ||||
245 | 270 | WRYK KAMILA | SKARSZEWY | CROSSELITE | 1983 | 01:01:13 | 1 | 01:01:13 | |||
246 | 170 | GRZEGÓRZEK MARTYNA | RUMIA | DECATHLON RUMIA | 1995 | 01:01:36 | 1 | 01:01:36 | |||
247 | 207 | MIERZEJEWSKI RAFAŁ | REDA | DECATHLON RUMIA | 1990 | 01:01:37 | 1 | 01:01:37 | |||
248 | 267 | WOJCIECHOWSKI WOJCIECH | RYWAŁD | CROSSELITE | 1979 | 01:01:44 | 1 | 01:01:44 | |||
249 | 383 | ZELEWSKI ROBERT | GDANSK | 1986 | 01:02:00 | 1 | 01:02:00 | ||||
250 | 318 | GĄSKA MACIEJ | GDYNIA | PĘDZĄCE ŚLIMAKI | 1974 | 01:02:08 | 1 | 01:02:08 | |||
251 | 128 | TUŃSKA - PÓŁGĘSEK BEATA | GDYNIA | 1982 | 01:02:29 | 1 | 01:02:29 | ||||
252 | 123 | SZYPEN OLAF | GDYNIA | 1986 | 01:02:31 | 1 | 01:02:31 | ||||
253 | 141 | ZINKE WERONIKA | GDYNIA | 1992 | 01:02:32 | 1 | 01:02:32 | ||||
254 | 337 | KRYMSKI DARIUSZ | BORKOWO | 1988 | 01:03:24 | 1 | 01:03:24 | ||||
255 | 260 | WICA JANUSZ | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1971 | 01:03:39 | 1 | 01:03:39 | |||
256 | 261 | WICA JOLA | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1975 | 01:03:39 | 1 | 01:03:39 | |||
257 | 244 | SZYCA KACPER | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1999 | 01:03:44 | 1 | 01:03:44 | |||
258 | 178 | JERZYK PAWEŁ | SADLINKI | 1982 | 01:03:45 | 1 | 01:03:45 | ||||
259 | 274 | ZBOROWSKI MACIEJ | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1998 | 01:03:45 | 1 | 01:03:45 | |||
260 | 176 | JERZYK ANETA | KANICZKI | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | 1976 | 01:03:48 | 1 | 01:03:48 | |||
261 | 177 | JERZYK PAULINA | WIŚLINY | 1987 | 01:03:48 | 1 | 01:03:48 | ||||
262 | 246 | SZYCA KAZIK | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1972 | 01:03:51 | 1 | 01:03:51 | |||
263 | 139 | ZIELIŃSKA MALWINA | GDANSK | PATOLOGIA(S)PORTU TEAM | 2001 | 01:03:53 | 1 | 01:03:53 | |||
264 | 179 | JERZYK ROBERT | KANICZKI | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | 1975 | 01:03:53 | 1 | 01:03:53 | |||
265 | 5 | BOCIANOWSKA-SIKORSKA JUSTYNA | GDAŃSK | PATOLOGIA(S)PORTU TEAM | 1981 | 01:03:54 | 1 | 01:03:54 | |||
266 | 154 | BUJAK PRZEMYSŁAW | 84239 | MUZYCY | 1989 | 01:03:55 | 1 | 01:03:55 | |||
267 | 208 | MIOTK MAJA | BOLSZEWO | MUZYCY | 1993 | 01:03:57 | 1 | 01:03:57 | |||
268 | 111 | SIENKIEWICZ GRZEGORZ | KOSZALIN | JANUSZE CROSSFITU | 1992 | 01:03:58 | 1 | 01:03:58 | |||
269 | 1 | ADAMSKA ALICJA | GĄSAWA | JANUSZE CROSSFITU | 1996 | 01:03:59 | 1 | 01:03:59 | |||
270 | 6 | BOCIANOWSKI BARTOSZ | GDAŃSK | PATOLOGIA(S)PORTU TEAM | 1981 | 01:04:05 | 1 | 01:04:05 | |||
271 | 140 | ZIELIŃSKI TOMASZ | GDANSK | PATOLOGIA(S)PORTU TEAM | 1969 | 01:04:09 | 1 | 01:04:09 | |||
272 | 323 | HARTENBERGER-PATER KRYSTYNA | POGÓRZE | 1982 | 01:04:09 | 1 | 01:04:09 | ||||
273 | 223 | PLUTA MAREK | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1987 | 01:04:20 | 1 | 01:04:20 | |||
274 | 225 | POKRYWKA RADEK | ORLE | ATHLETIC APOLLO | 1994 | 01:04:25 | 1 | 01:04:25 | |||
275 | 93 | PARYLAK GRZEGORZ | WŁADYSŁAWOWO | 1969 | 01:04:36 | 1 | 01:04:36 | ||||
276 | 113 | SKOCZKE-CHMARA MALWINA | WŁADYSŁAWOWO | GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO | 1986 | 01:04:36 | 1 | 01:04:36 | |||
277 | 11 | CHMARA MAGDALENA | WŁADYSŁAWOWO | 1973 | 01:04:39 | 1 | 01:04:39 | ||||
278 | 311 | CZERNIAWSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | 1984 | 01:05:20 | 1 | 01:05:20 | ||||
279 | 359 | POŹNIAK MICHAŁ | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1982 | 01:05:23 | 1 | 01:05:23 | |||
280 | 175 | JEDYNAK JACEK | WEJHEROWO | 1977 | 01:06:05 | 1 | 01:06:05 | ||||
281 | 309 | BRZOZOWSKA SANDRA | GDYNIA | 1992 | 01:06:44 | 1 | 01:06:44 | ||||
282 | 351 | NOWICKI PAWEŁ | GDYNIA | 1991 | 01:06:46 | 1 | 01:06:46 | ||||
283 | 99 | PIETRZAK ANNA | POZNAŃ | 1990 | 01:07:57 | 1 | 01:07:57 | ||||
284 | 156 | CZARNIECKI DOMINIK | GDAŃSK | 1997 | 01:08:13 | 1 | 01:08:13 | ||||
285 | 48 | KACZYŃSKA ANITA | WŁADYSŁAWOWO | GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO | 1977 | 01:09:01 | 1 | 01:09:01 | |||
286 | 385 | ŻYWICKA RENATA | BYTÓW | MIQRO MADNESS | 1990 | 01:09:10 | 1 | 01:09:10 | |||
287 | 338 | KURPET PAULINA | GDYNIA | MIQRO MADNESS | 1992 | 01:09:13 | 1 | 01:09:13 | |||
288 | 316 | FIERKA AGATA | GDYNIA | 1992 | 01:09:15 | 1 | 01:09:15 | ||||
289 | 341 | LINDER BEATA | JEŻEWO | 1985 | 01:09:40 | 1 | 01:09:40 | ||||
290 | 18 | CYLKE JOANNA | GDYNIA | KONTENER FORMY | 1982 | 01:09:49 | 1 | 01:09:49 | |||
291 | 59 | KOZIOŁ DOROTA | GDYNIA | 1979 | 01:09:50 | 1 | 01:09:50 | ||||
292 | 114 | SKOREK- MASZOTA WERONIKA | GDYNIA | PADŁ NA RYJ TEAM | 1979 | 01:09:50 | 1 | 01:09:50 | |||
293 | 235 | SINIARSKA PAULINA | WARSZAWA | 1992 | 01:09:52 | 1 | 01:09:52 | ||||
294 | 49 | KARWASZ KRZYSZTOF | KOBYLNICA | 1974 | 01:11:12 | 1 | 01:11:12 | ||||
295 | 97 | PIEKARSKA ANETA | KOBYLNICA | 1984 | 01:11:15 | 1 | 01:11:15 | ||||
296 | 414 | FILIPOWICZ OLIWIA | WEJHEROWO | 2001 | 01:11:22 | 1 | 01:11:22 | ||||
297 | 7 | BOLLIN WIESŁAWA | WŁADYSŁAWOWO | GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO | 1982 | 01:11:28 | 1 | 01:11:28 | |||
298 | 394 | KREFT DARIA | SOPOT | MROWISKO | 2000 | 01:11:36 | 1 | 01:11:36 | |||
299 | 403 | BEDNARSKI KRYSTIAN | SOPOT | MROWISKO | 2004 | 01:11:37 | 1 | 01:11:37 | |||
300 | 79 | MIKICIUK-SŁOMA IZABELA | RUMIA | BALTIC ARROWS | 1980 | 01:11:42 | 1 | 01:11:42 | |||
301 | 116 | SŁOMA PAWEŁ | RUMIA | BALTIC SEALS | 1980 | 01:11:48 | 1 | 01:11:48 | |||
302 | 322 | GRUBE BARTOSZ | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1986 | 01:12:11 | 1 | 01:12:11 | |||
303 | 303 | BARANOWSKI MICHAL | WEJHEROWO | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1989 | 01:12:12 | 1 | 01:12:12 | |||
304 | 302 | BAŃKOWSKA MONIKA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1984 | 01:12:30 | 1 | 01:12:30 | |||
305 | 348 | MILEWSKA MAGDALENA | SOPOT | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1982 | 01:12:30 | 1 | 01:12:30 | |||
306 | 313 | CZUBAK TOMASZ | LĘBORK | GAŁGANY | 1988 | 01:13:09 | 1 | 01:13:09 | |||
307 | 350 | NOWACZYK MAŁGORZATA | RUMIA | GAŁGANY | 1988 | 01:13:09 | 1 | 01:13:09 | |||
308 | 404 | RUDZIŃSKA JULIA | SOPOT | MROWISKO | 2000 | 01:13:28 | 1 | 01:13:28 | |||
309 | 449 | JACIANA KRYSTIAN | JAWORZNO | MAGIC TEAM | 1987 | 01:13:34 | 1 | 01:13:34 | |||
310 | 413 | BUTLER PAULINA | SOPOT | 2000 | 01:13:35 | 1 | 01:13:35 | ||||
311 | 450 | JARZĄB MAGDA | GDYNIA | MEDZIK TEAM | 1991 | 01:13:37 | 1 | 01:13:37 | |||
312 | 250 | SZYMAŃSKA DOMINIKA | RUDA | 1999 | 01:14:22 | 1 | 01:14:22 | ||||
313 | 344 | MAKSIMOWICZ MALWINA | BARTOSZYCE | 1995 | 01:14:23 | 1 | 01:14:23 | ||||
314 | 273 | ZAPAŚNIK KRZYSZTOF | GDAŃSK | ASSECO ACTIVE TEAM | 1984 | 01:15:25 | 1 | 01:15:25 | |||
315 | 124 | ŚLUFARSKI MARCIN | GDYNIA | 1993 | 01:15:51 | 1 | 01:15:51 | ||||
316 | 98 | PIETRANEK ALICJA | PARCHOWO | 1995 | 01:15:53 | 1 | 01:15:53 | ||||
317 | 365 | ROGOWSKA KANCYR EDYTA | GDYNIA | 1982 | 01:16:26 | 1 | 01:16:26 | ||||
318 | 308 | BRONKN MARWICZ EMILIA | GDYNIA | 1995 | 01:16:28 | 1 | 01:16:28 | ||||
319 | 321 | GREGOR ARTUR | GDYNIA | 1991 | 01:16:29 | 1 | 01:16:29 | ||||
320 | 77 | MERINGER SARA | GDYNIA | 1994 | 01:17:12 | 1 | 01:17:12 | ||||
321 | 80 | MIKOŁAJEWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | 1995 | 01:17:14 | 1 | 01:17:14 | ||||
322 | 55 | KOSCHEMBAHR-ŁYSKOWSKA DANUTA | SOPOT | 1990 | 01:17:19 | 1 | 01:17:19 | ||||
323 | 34 | GRZENKOWICZ MICHAŁ | REDA | TEAM KREFT | 1996 | 01:17:23 | 1 | 01:17:23 | |||
324 | 280 | SALEEM MONIKA | GDAŃSK | BWM | 1980 | 01:17:58 | 1 | 01:17:58 | |||
325 | 314 | DAMBIEC KATARZYNA | GDYNIA | 1983 | 01:18:15 | 1 | 01:18:15 | ||||
326 | 198 | LEWANDOWSKI MARCIN | WŁOCŁAWEK | BEZ KLUBU | 1975 | 01:20:11 | 1 | 01:20:11 | |||
327 | 220 | PELIKSZE SYLWIA | GDYNIA | ASSECO ACTIVE TEAM | 1992 | 01:21:11 | 1 | 01:21:11 | |||
328 | 212 | NARLOCH RAFAŁ | GDAŃSK | 1982 | 01:21:12 | 1 | 01:21:12 | ||||
329 | 237 | STEFANIUK ANNA | WEJHEROWO | DECATHLON RUMIA | 1991 | 01:21:38 | 1 | 01:21:38 | |||
330 | 15 | CIEŚLAK KALINA | SŁUPSK | BALTIC SEALS | 1980 | 01:22:00 | 1 | 01:22:00 | |||
331 | 354 | PARYŚ ANNA | GDAŃSK | WILD TEAM | 1988 | 01:22:36 | 1 | 01:22:36 | |||
332 | 210 | MUSZOL GOSIA | GDYNIA | DECATHLON RUMIA | 1998 | 01:24:14 | 1 | 01:24:14 | |||
333 | 206 | MERING PAWEŁ | RUMIA | DECATHLON RUMIA | 1997 | 01:24:16 | 1 | 01:24:16 | |||
334 | 355 | PIASECKA EWELINA | GORZÓW WLKP. | 1985 | 01:26:13 | 1 | 01:26:13 | ||||
335 | 375 | SZYPUŁOWSKI MARCIN | GDAŃSK | 1989 | 01:26:32 | 1 | 01:26:32 | ||||
336 | 330 | KARPIŃSKI JAN | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1984 | 01:27:06 | 1 | 01:27:06 | |||
337 | 186 | KORTAS APOLONIA | BOLSZEWO | DECATHLON | 1997 | 01:27:25 | 1 | 01:27:25 | |||
338 | 226 | POLKOWSKA KAROLINA | WEJHEROWO | DECATHLON RUMIA | 1994 | 01:27:25 | 1 | 01:27:25 | |||
339 | 265 | WILLMA KAROLINA | WEJHEROWO | DECATHLON RUMIA TEAM | 1992 | 01:27:26 | 1 | 01:27:26 | |||
340 | 191 | KRĘCIDŁO ANNA | WEJHEROWO | DECATHLON RUMIA TEAM | 1988 | 01:27:27 | 1 | 01:27:27 | |||
341 | 272 | ZAPARTY MAGDALENA | RUMIA | DECATHLON RUMIA | 1997 | 01:27:28 | 1 | 01:27:28 | |||
342 | 190 | KRAWIEC ŁUKASZ | SZTUM | RUN BEACH MORNING | 1989 | 01:27:29 | 1 | 01:27:29 | |||
343 | 282 | ŁABĘDZKI RADOSŁAW | GDYNIA | DECATHLON RUMIA | 1995 | 01:27:31 | 1 | 01:27:31 | |||
344 | 202 | ŁUŻYŃSKI BARTOSZ | GDYNIA | DECATHLON RUMIA | 1994 | 01:27:32 | 1 | 01:27:32 | |||
345 | 169 | GRZEGORY MAREK | WŁADYSŁAWOWO | DECATHLON RUMIA | 1990 | 01:27:35 | 1 | 01:27:35 | |||
346 | 238 | STELMASZYK KLAUDIA | REDA | DECATHLON | 1998 | 01:27:36 | 1 | 01:27:36 | |||
347 | 391 | KIJEWSKI JACEK | GDYNIA | TIELNIASZKI | 1973 | 01:29:04 | 1 | 01:29:04 | |||
348 | 419 | WYDRA MAREK | GDYNIA | 1973 | 01:29:09 | 1 | 01:29:09 | ||||
349 | 401 | PAŚNICZEK DAWID | SOPOT | MROWISKO | 2000 | 01:29:19 | 1 | 01:29:19 | |||
350 | 410 | ZŁOTOŚ ANDRZEJ | REDA | WILD MORSY | 1976 | 01:30:59 | 1 | 01:30:59 | |||
351 | 400 | ORTYL ANNA | GDAŃSK | 1975 | 01:31:00 | 1 | 01:31:00 | ||||
352 | 412 | BOROWSKI MATEUSZ | GDAŃSK | WILD MORSY | 1988 | 01:31:01 | 1 | 01:31:01 | |||
353 | 392 | KOPCYCH ANNA | BORKOWO | WILD GIRLS | 1982 | 01:31:01 | 1 | 01:31:01 | |||
354 | 25 | DURA MARTA | BYDGOSZCZ | 1983 | 01:32:12 | 1 | 01:32:12 | ||||
355 | 399 | ORKISZEWSKA DARIA | SOPOT | MROWISKO | 2000 | 01:32:52 | 1 | 01:32:52 | |||
356 | 416 | LIPIŃSKA KLAUDIA | GDAŃSK | MROWISKO | 1990 | 01:37:42 | 1 | 01:37:42 | |||
357 | 402 | PYC KINGA | SOPOT | MROWISKO | 2000 | 01:37:42 | 1 | 01:37:42 | |||
358 | 387 | KOZAK ŁUKASZ | GDYNIA | 1992 | 02:01:56 | 1 | 02:01:56 | ||||
359 | 386 | RYCAN BARTOSZ | GDYNIA | 1990 | 02:01:56 | 1 | 02:01:56 | ||||
360 | 43 | JEDYNAK KAROLINA | WEJHEROWO | ATHLETIC APOLLO | 1978 | 02:06:03 | 1 | 02:06:03 | |||
361 | 134 | WIŚNIEWSKI ŁUKASZ | ORLE | ATHLETIC APOLLO | 1985 | 02:06:07 | 1 | 02:06:07 | |||
362 | 155 | CEGŁOWSKI FILIP | RUMIA | 1984 | 02:18:16 | 1 | 02:18:16 | ||||
363 | 203 | MACIOCH MARTYNA | GDAŃSK | WILD TEAM | 1993 | 02:22:36 | 1 | 02:22:36 |
Czas na sezon 2018
Rozpocznij sezon biegów z przeszkodami już w marcu w Gdyni! Kolibki Adventure Park Gdynia zapraszają na największą OCRową imprezę w północnej Polsce BIEGUN: BŁOTNA MASAKRA!
Tym razem przygotujemy dla miłośników błotnych zmagań i najcięższych przeszkód prawdziwą gratkę! ok. 2,5 kilometrowa pętla, którą będzie można pokonać od jednego do pięciu razy! Naturalnie ciężki i dziesiątki przeszkód w naszym spektakularnym stylu sprawią, że na długo zapamiętacie to wczesnowiosenne wyzwanie!
Wyjątkowa formuła imprezy polegająca na tym, że to uczestnik sam decyduje ile przebiegnie przyciąga śmiałków z różnych środowisk o różnym stopniu przygotowania kondycyjnego.
Biegun jest bardzo pozytywnie odbierany w środowisku sportowym o czym świadczyć może obecność na starcie ekip biegowych, outdoorowych i crossfitowych: Koniuchy OCR, BigYellowFoot Adventure Team, xRunners, Dirty Sparrows, Husaria Race Team, MTB – Małe Trójmiasto Biega, Ebrogym, Padł Na Ryj Team czy Wild Team.
Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia Biegun jest Kolibki Adventure Park Gdynia. Ponad 12 lat doświadczenia w organizacji eventów firmowych, imprez integracyjnych, pikników i rajdów terenowych. Od 10 lat prowadzi największy w Polsce park przygody. Organizator pierwszej w Polsce imprezy samochodowej Wrak Race, a także uznanego przez prasę branżową, najtrudniejszego biegu terenowego – Bieg Morskiego Komandosa, w którym wprawieni biegacze już od 7 lat mierzą swoje siły.
BŁOTNA MASAKRA
24 marca 2018r.
8:00 fala ELITE
11:00 Bieg Rodzinny
12:00 fala I starty indywidualne
13:00 fala II starty indywidualne
14:00 fala III starty indywidualne
15:00 fala IV starty indywidualne
16:00 fala V starty indywidualne
PAKIET 3 BIEGÓW: 290 zł (do 24 marca)
Potem z automatu zapisane osoby lądują na wszystkie 3 listy startowej
———
BIEGUN: Błotna Masakra (24.03)
119 zł do końca grudnia
129 zł do końca stycznia
139 zł do końca lutego
159 zł do 24 marca
ELITE: + 30 zł
BIEG RODZINNY – tak jak w 2017 r. – formularz działający na tej samej zasadzie
160 (2os) / 219 (3os) / 269 zł (4os) / 99zł (5 os – tylko z kartą dużej rodziny lub Gdynia Rodzinna)
—————————