Cross Straceńców

Data i godzina2018-04-21 12:20:00
MiejscowośćGłogów
Dystans 7km, 14km, 21.195km, 1km, sztafety
Oficjalna stronahttp://www.crossstracencow.pl/
Wyniki online
Opłata startowa od 90 zł
Typ zawodów Bieg
Rejestracja Zapisz się
M-ceNumerNazwa DrużynyKategoriaCzas
16SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KOTLISztafeta ( szkoły podstawowe ) - 6x600 m00:12:15
21Szkoła Podstawowa nr 14 w GłogowieSztafeta ( szkoły podstawowe ) - 6x600 m00:12:49
360BIAŁOŁEKASztafeta ( szkoły podstawowe ) - 6x600 m00:13:20
48Mlodzieżowa Drużyna Pożarnicza Osp RuszowiceSztafeta ( szkoły podstawowe ) - 6x600 m00:14:11
57SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KOTLISztafeta ( szkoły podstawowe ) - 6x600 m00:14:48
69Szkoła Podstawowa im.Św. Floriana w Brzegu GłogowskimSztafeta ( szkoły podstawowe ) - 6x600 m00:14:52
75Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza WilkówSztafeta ( szkoły podstawowe ) - 6x600 m00:14:59
853MAŁOLATY POD OPIEKA TATYSztafeta ( szkoły podstawowe ) - 6x600 m00:15:42
93F&S COMPLEX DZIECIACZKI 2Sztafeta ( szkoły podstawowe ) - 6x600 m00:17:02
102F&S COMPLEX DZIECIACZKISztafeta ( szkoły podstawowe ) - 6x600 m00:20:12
M-ceNumerNazwa DrużynyKategoriaCzas
14Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Głogowie - IntegracjaSztafeta ( szkoły podstawowe ) - 6x600 m - INTEGRACJA00:20:26
M-ceNumerNazwa DrużynyKategoriaMiejsce kat.Czas
111Szkoła Podstawowa nr 11 w GłogowieSztafeta ( Szkoły Gimnazjalne ) - 6x800 m100:14:08
216S.P.JaczówSztafeta ( Szkoły Gimnazjalne ) - 6x800 m200:14:29
315ZPSW SportowaSztafeta ( Szkoły Gimnazjalne ) - 6x800 m300:17:57
417S.P.Jaczów-dziewczętaSztafeta ( Szkoły Gimnazjalne ) - 6x800 m400:18:07
510Szkoła Podstawowa nr 11 w GłogowieSztafeta ( Szkoły Gimnazjalne ) - 6x800 m500:19:15
654MDP OSP PRZEDMIEŚCIESztafeta ( Szkoły Gimnazjalne ) - 6x800 m600:19:32
755SZANSASztafeta ( Szkoły Gimnazjalne ) - 6x800 m700:20:08
813Gimnazjum Gminne im. Zagłębia Miedziowego w KotliSztafeta ( Szkoły Gimnazjalne ) - 6x800 m800:23:21
M-ceNumerNazwa DrużynyKategoriaMiejsce kat.Czas
114Zespół Placówek Szkolno-wychowawczych Głogów - integracja +Sztafeta ( Szkoły Gimnazjalne ) - 6x800 m Integracja +100:24:00
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Czas startutempo min/kmtempo km/hCzas nettoWynikMK
1707PLEWKO JAKUBGŁOGÓWKGHM ZG RUN/RATOWNICY RUDNAPOLSKA198300:38:494:0814,500:28:0800:28:571
2694PAWŁOWSKI GRZEGORZGLOGÓWZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLSKA198100:38:494:1314,200:28:4100:29:302
3700PIENIĄŻEK PATRYKKŁOBUCZYNKGHM ZG RUN/ RATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA199100:38:494:1414,200:28:4700:29:363
4741SKARPIŃSKI PRZEMYSŁAWGŁOGÓWPOLSKA199100:38:494:2013,800:29:3400:30:234
5416BLOCH DOMINIKSTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA199700:38:514:2213,700:29:4400:30:355
6775SWORACKI ARIELPOLKOWICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198700:38:504:3013,300:30:4200:31:326
7753SOBCZAK PIOTRPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND198700:38:504:3213,200:30:5400:31:457
8515GZYL KAMILPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND199900:38:514:4812,500:32:4500:33:358
9610LEWICKI PIOTRSZCZECINJW 3444POLSKA198100:38:504:5212,300:33:1200:34:029
10588KULISZAK ERYKLESZNOMONAR MARIANÓWEKPOLSKA199700:39:254:5312,300:32:4600:34:1110
11878WISNIEWSKI JAKUBPOZNAŃRIM TIM TEAMPOLSKA199600:38:504:5612,200:33:3900:34:2911
12449DERECZENNIK RAFAŁSZKLARY GÓRNEKGHM POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLSKA197600:38:504:5612,200:33:4100:34:3012
13600WÓJTOWICZ TOMASZLEGNICARATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198500:00:005:0411,901:13:2500:35:2513
14421BREITKOPF REMIGIUSZGŁOGÓWBRAKPOLSKA200200:38:585:0411,900:34:2800:35:2614
15453DŁUGOSZ ARMANDSTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA200000:38:585:0411,800:34:2900:35:2715
16621MACIEJEWSKI MACIEJPOLKOWICEAKS WYBIEGANI POLKOWICEPOLSKA199100:38:595:0511,800:34:3700:35:3616
17695PAWŁOWSKI LUKASZGŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA199500:38:575:0511,800:34:4000:35:3617
18764STEFANOWICZ DAWIDOZORKÓWMONAR OZORKÓWPOLSKA200000:38:535:0711,700:34:5900:35:5218
19830WIKIERSKI ŁUKASZPOZNAŃGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA197900:38:515:1011,600:35:1600:36:0719
20589KUPRASZ KONRADSTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA199700:39:075:1011,600:35:0100:36:0820
21626MAKSYMCZAK MARCINLUBINRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA197900:39:055:1011,600:35:0300:36:0821
22603LECHWAR MIROSŁAWGŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198500:39:165:1011,600:34:5600:36:1122
23490GELCZUK MATEUSZLUBINO/ZG POKOWICE-SIEROSZOWICEPOLSKA198100:38:525:1311,500:35:3900:36:3123
24832HAREMZA RAFAŁROGOŹNOMONAR RÓŻNOWICE 33POLSKA199000:38:545:1411,500:35:4100:36:3524
25645MĘZIK SEBASTIANKRAKÓWMONAR KRAKÓWPOLSKA198500:39:045:1411,500:35:3300:36:3725
26843WOLSKI KACPEROZORKÓWMONAR OZORKÓWPOLSKA200000:38:575:1611,400:35:5400:36:5126
27729RAMILOWSKI DAWIDWROCŁAWMONAR WROCŁAWPOLSKA199500:38:525:1711,400:36:0700:36:5927
28628MAŁECKI ADRIANGRACZEMONAR-GRACZEPOLSKA199500:38:565:1711,300:36:0500:37:0128
29851WRZESIEŃ SEBASTIANSTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA200000:39:085:1711,300:35:5400:37:0229
30785SZUBAŁA MAREKTARNÓWEKPOLSKA199200:38:505:1811,300:36:1900:37:0930
31717POTULICKI MICHAŁMANIÓWO/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLSKA198300:38:555:1911,300:36:1700:37:1231
32605LESZCZYŃSKI MARCINRYMAŃMONAR MARIANÓWEKPOLSKA197100:38:515:2011,200:36:3000:37:2132
33726RAJKO ADAMTOSZOWICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198200:39:055:2011,200:36:1600:37:2133
34549KARMAZYN DARIUSZGŁOGÓWPOLSKA198000:38:495:2111,200:36:3700:37:2634
35629MAŁEK DARIUSZWIŃSKORATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198600:39:305:2211,200:36:0700:37:3735
36632CZERNECKI RAFAŁKRAKÓWMONAR-GRACZEPOLSKA199200:38:555:2311,200:36:4400:37:3936
37757SOWIŃSKI DANIELJĘDRZYCHÓWRATOWNIK ZG RUDNAPOLSKA198600:38:565:2311,100:36:4600:37:4237
38443TRYBUS JAROSŁAWGŁOGÓWJW3444POLSKA198300:38:505:2411,100:36:5500:37:4538
39686PAŁCZYŃSKI PATRYKZACHARZEWMONAR MARIANÓWEKPOLSKA199400:39:245:2411,100:36:2300:37:4739
40556KLAUZIŃSKI MICHAŁWROCŁAWMONAR WROCŁAWPOLSKA200000:38:515:2411,100:37:0000:37:5140
41698PIECHOTA PIOTRGŁOGÓWTHE TYTERSPOLSKA198600:39:345:2511,100:36:1900:37:5341
42652MIKA KAROLWIETSZYCERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198900:39:005:2511,100:36:5600:37:5642
43481GALOR ARONPRUSZKOWICEMONAR MARIANÓWEKPOLSKA199600:39:265:2511,100:36:3000:37:5743
44494GLAC DAWIDSTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA199700:38:505:2611,100:37:0900:37:5944
45579KRZEMIŃSKI MICHAŁKRAKÓWMONAR KRAKÓWPOLSKA199400:39:065:2611,100:36:5500:38:0045
46877SCHRAUBE MAJAMUROWANA GOŚLINAPOLSKA199500:38:505:2611,000:37:1100:38:011
47577KRZEMIEŃ KAMILSTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA199800:38:575:2711,000:37:1400:38:1146
48735RUDYK PAWEŁLUBINPOLSKA199100:38:505:2811,000:37:2400:38:1347
49792ŚLAZ KRZYSZTOFJACZÓWRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA197800:38:585:2811,000:37:1900:38:1748
50491GIERMEK KRZYSZTOFPOLKOWICEKGHMPOLSKA198300:38:515:3010,900:37:4100:38:3249
51551KAWKA DAWIDMARIANÓWEKMONAR MARIANÓWEKPOLSKA199700:38:505:3210,900:37:5100:38:4150
52497GNAT RADOSŁAWSZCZECINMONAR MARIANÓWEKPOLSKA201800:38:505:3210,900:37:5200:38:4251
53496BOGUSZ DAWIDJASTZRĘBIE ZDRÓJMONAR KRAKÓWPOLSKA199500:00:005:3210,901:16:4200:38:4252
54517HAJDUK KAROLŚCINAWANA SPOKOJNIEPOLSKA199300:38:545:3410,800:38:0400:38:5853
55487GARLICKI ROBERTOSIEKNA SPOKOJNIEPOLSKA197500:38:535:3410,800:38:0700:39:0154
56746SINIAWA SEBASTIANRUSZOWICEHARNAŚ TEAMPOLSKA198200:38:585:3610,700:38:1200:39:1055
57489GĄSIOROWSKI HUBERTSERBYZG RUDNAPOLSKA199200:38:495:3610,700:38:2200:39:1156
58831WIKTORSKI JAKUBGRACZEMONAR-GRACZEPOLSKA199500:39:195:3810,700:38:0600:39:2457
59462DOWNAR REMIGIUSZLUBINRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA199100:38:595:4110,600:38:4700:39:4658
60856ZIEMBIKIEWICZ SZYMONSOBINRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198700:00:005:4110,601:17:4600:39:4659
61838WOJCIECHOWSKI MACIEJGŁOGÓWPOLSKA198400:38:575:4110,600:38:5000:39:4660
62745SIENKIEWICZ ARKADIUSZJERZMANOWAPOLSKA197600:00:005:4210,501:17:5200:39:5261
63651MIELCZAREK SLAWOMIRLUBINPOLSKA197600:38:495:4210,500:39:0600:39:5562
64751SKRZYPIŃSKI TOMASZGŁOGÓWPOLSKA198000:38:515:4210,500:39:0400:39:5563
65756ŁUCZYK RAFAŁLEGNICAMONAR WROCŁAWPOLSKA199700:00:005:4210,501:17:5500:39:5564
66514GRYCNER DANIELWROCŁAWMONAR WROCŁAWPOLSKA199600:39:025:4310,500:38:5700:40:0065
67813WABIK DAMIANSTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA200100:39:005:4310,500:39:0100:40:0166
68510GRECZAN PATRYKCHOROSZCZMONAR ZACZERLANYPOLSKA199300:38:575:4310,500:39:0400:40:0167
69504GOŚCIEWICZ SARAPRZEMKÓWABY DO METY PRZEMKÓWPOLSKA198500:38:515:4310,500:39:1200:40:032
70643MERSKI PAWEŁKOTLAGMINA KOTLAPOLSKA198000:39:125:4410,500:38:5400:40:0668
71601LASKOWSKI MARIUSZGŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198100:39:155:4510,400:39:0100:40:1569
72866ZUCHOWICZ BARTŁOMIEJGŁOGÓWKSRG RUDNAPOLSKA198300:39:145:4510,400:39:0100:40:1670
73763STASZEWSKI MACIEJWROCŁAWMONAR WROCŁAWPOLSKA200100:39:015:4510,400:39:1500:40:1771
74653MIKINIK KACPERJERZMANOWAMKS POLKOWICEPOLSKA200200:38:505:4510,400:39:2700:40:1772
75689PARYSEK ROBERTGŁOGÓWZWIEDZAKPOLSKA198300:38:555:4510,400:39:2300:40:1873
76688PARYSEK PATRYCJUSZGŁOGÓWZWIEDZAKPOLSKA199700:38:565:4610,400:39:2300:40:1974
77825WIELEBA KAROLJANÓW LUBELSKIMONAR OSTROŁĘKAPOLSKA199200:39:165:4610,400:39:0500:40:2175
78437CISOWSKI MATEUSZLEGNICARATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198900:38:515:4610,400:39:3000:40:2176
79442DALGA DAMIANSTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA200000:39:005:4610,400:39:2500:40:2577
80682OSADNIK MATEUSZZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA198400:38:555:4710,400:39:3400:40:2978
81492GIRTLER DAMIANCHOROSZCZMONAR ZACZERLANYPOLSKA198600:39:205:4710,400:39:1100:40:3179
82586KULIK KAROLINASKWIERZYNAPOLSKA199400:38:535:4710,400:39:3900:40:323
83787SZYMAJDA DARIUSZGŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198100:38:515:5010,300:39:5700:40:4880
84749SKIERKA KRYSTIANPOLKOWICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA199000:38:535:5110,200:40:0600:40:5981
85697FLESTER KONRADGRACZEMONAR-GRACZEPOLSKA198800:38:575:5110,200:40:0200:40:5982
86747SINIECKI MARCINDROBNINPOLSKA199600:39:005:5210,200:40:0600:41:0783
87422BROK ADAMNESEBYR-TANKOVOBUŁGARIA196700:38:535:5210,200:40:1400:41:0784
88458DOMARADZKI RAFAŁGRACZEMONAR-GRACZEPOLSKA198800:39:375:5310,200:39:3500:41:1285
89608LEWANDOWSKI ARTURKUNICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198200:39:215:5410,200:39:5700:41:1986
90566KOWALSKI DAMIANWINSKOAM ACTIVEPOLSKA198500:38:575:5410,200:40:2400:41:2187
91776SYGNATOWICZ JAKUBKAMIEŃ RYMAŃSKIMONAR KAMIEŃ RYMAŃSKIPOLSKA199900:39:185:5510,100:40:0800:41:2588
92801TOKAREK REMIGIUSZGŁOGÓWPOLSKA198900:39:045:5610,100:40:2700:41:3189
93797TAFLIŃSKI NIKODEMWROCŁAWMONAR WROCŁAWPOLSKA200000:00:005:5610,101:19:3300:41:3390
94576KRUPSKI PAWEŁCHOROSZCZZACZERLANY MONARPOLSKA198500:38:545:5710,100:40:4500:41:3991
95609LEWANDOWSKI TOMASZGŁOGÓWZG RUNPOLSKA197900:38:535:5710,100:40:4900:41:4292
96647MICHALAK MARIUSZWROCŁAWMONAR WROCŁAWPOLSKA200100:38:565:5910,000:40:5600:41:5293
97555KIEŁBUS IGORWROCŁAWMONAR WROCŁAWPOLSKA199800:38:555:5910,000:40:5800:41:5394
98664NIEDZIELSKI ŁUKASZMIŁORADZICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA199400:39:095:5910,000:40:4600:41:5595
99802TUCZYŃSKA MONIKAPIŁAMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA198500:00:006:0010,001:19:5900:41:594
100606LEŚNICKI KRYSTIANOBORNIKIMONAR MARIANÓWEKPOLSKA199400:39:266:0110,000:40:4000:42:0596
101739RZEPECKI REMIGIUSZGRACZEMONAR-GRACZEPOLSKA199400:39:186:0110,000:40:4800:42:0697
102435CIEMAŁA TOMASZŁÓDŹSTOWARZYSZENIE MONARPOLSKA199700:39:066:029,900:41:0700:42:1398
103806TYM PATRYKROGOŹNOMONAR RÓŻNOWICE 33POLSKA199700:39:306:059,900:41:0200:42:3299
104816WALNERR BARTOSZGŁOGÓWPOLSKA200000:39:246:059,900:41:0800:42:33100
105568KOZUBEK TOMASZSTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA200100:39:016:059,900:41:3300:42:34101
106876NOWACKI ANTONIPOZNAŃRIM TIM TEAMPOLSKA199300:38:506:059,900:41:4700:42:37102
107612LUBCZYŃSKI SZYMONZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA198900:00:006:059,901:20:3800:42:38103
108738RYCHLICA KAMILWYSZKÓWMONAR WYSZKÓWPOLSKA199400:00:006:069,801:20:3900:42:39104
109795ŚMIGAJ NORBERTGŁOGÓWPOLSKA197500:38:596:069,800:41:3900:42:39105
110620ŁUŻNA KATARZYNASZCZYGLICEPOLSKA199300:38:586:069,800:41:4200:42:405
111466DZIELNICKI BOGUMIŁLUBINRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA197800:38:546:069,800:41:4900:42:42106
112513GRONOWICZ VIOLETTAGŁOGÓWBBL-GŁOGÓWPOLSKA198200:38:576:079,800:41:4900:42:466
113761KOSTRYK JOANNAPOBIEDNAMONAR-MARKOT POBIEDNAPOLSKA198200:39:156:079,800:41:3600:42:517
114863ZMYSŁOWSKI WOJCIECHGŁOGÓWPOLSKA197800:38:546:089,800:42:0000:42:54107
115482GAŁKA IGORJANÓWKAMONAR OSTROŁĘKAPOLSKA199000:39:176:089,800:41:3800:42:55108
116870ŻUREK MARCINPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND198800:39:206:089,800:41:3900:42:59109
117800TOBABEN DAMIANKRAKÓWMONAR KRAKÓWPOLSKA197800:39:056:099,800:41:5600:43:01110
118640MATULEWICZ SŁAWOMIRGŁOGÓWSŁAWOMIRPOLSKA197200:39:116:109,700:42:0000:43:11111
119766STĘPIEŃ KAMILKAMIEŃ RYMAŃSKIMONAR KAMIEŃ RYMAŃSKIPOLSKA199500:39:176:119,700:41:5700:43:14112
120758SZLĘK RADOSŁAWWYSZKÓWMONAR WYSZKÓWPOLSKA199000:38:566:119,700:42:2100:43:17113
121693PAWŁOWICZ RAFAŁSTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA199900:39:006:119,700:42:1800:43:18114
122674OGŁAZA TOMASZGŁOGÓWFITNESS&SQUOSH COMPLEXPOLSKA197600:38:496:119,700:42:3000:43:19115
123585KULAK PAWEŁGAIKIZG RUDNA M-1POLSKA197400:38:556:129,700:42:2700:43:22116
124426BUKOWCZYK PAULINARADWANICEPOLSKA198400:38:516:139,700:42:3700:43:288
125472BACKIEL MAREKGŁOGÓWBACKIEL TEAMPOLSKA197700:38:536:139,700:42:3700:43:30117
126826WIELGUS JAROSŁAWGŁOGÓWPOLSKA197800:39:096:139,600:42:2300:43:32118
127633MARCZAK KACPERWROCŁAWMONAR WROCŁAWPOLSKA200000:38:526:149,600:42:4200:43:35119
128529JANUSZ MAŁGORZTAJERZMANOWAPOLSKA200100:38:496:159,600:42:5500:43:449
129527JANUSZ AGATAJERZMANOWAPOLSKA200200:38:506:159,600:42:5500:43:4510
130507GÓRKOWSKI BARTOSZBIAŁAMONAR KĘBLINYPOLSKA198600:39:106:179,600:42:4800:43:58120
131848WÓJCIK WOJCIECHGŁOGÓWPOLSKA198900:38:596:179,500:43:0200:44:01121
132634MARCZEWSKI MARCELŁOŻNICAMONAR BABIGOSZCZPOLSKA200200:38:596:179,500:43:0400:44:02122
133779SZAŁAPSKI PRZEMOGŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA199000:38:576:189,500:43:0600:44:03123
134765STELMACH BARTŁOMIEJGŁOGÓWFITNESS & SQUASH COMPLEXPOLSKA197800:38:556:189,500:43:1100:44:06124
135844WOREK MARCINTYMOWARATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198900:39:206:189,500:42:4800:44:08125
136715PORĘBA JAKUBGŁOGÓWSP9POLSKA200200:39:106:189,500:42:5800:44:08126
137794ŚMIGAJ ARTURJERZMANOWAZG RUNPOLSKA197200:38:536:189,500:43:1600:44:08127
138690PASTERNAK ROMANSOBINRATOWNICY ZG RUDNA / ZG RUNPOLSKA198000:39:236:199,500:42:4700:44:10128
139716PORĘBA TOMASZGŁOGÓWMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA197600:39:106:199,500:43:0100:44:11129
140855ZARAZA GRACJANPOLKOWICEPOLSKA199500:38:556:199,500:43:1700:44:12130
141850DAROWSKI ŁUKASZGŁOGÓWMTB TEAM PARMETEXPOLSKA198000:38:536:199,500:43:2000:44:13131
142777SYGNATOWICZ KAMILRUDNAPOLSKA198800:39:036:209,500:43:1500:44:18132
143793ŚLUFARSKI DAMIANGŁOGÓWPOLSKA199300:38:526:229,400:43:4200:44:33133
144740RZESZUTEK MICHAŁKAMIEŃ RYMAŃSKIMONAR KAMIEŃ RYMAŃSKIPOLSKA198900:39:376:229,400:42:5700:44:34134
145827WIELOCH RADOSŁAWKAMIEŃ RYMAŃSKIMONAR KAMIEŃ RYMAŃSKIPOLSKA199100:39:196:239,400:43:2600:44:44135
146543KACZMAREK PIOTRCHOJNÓWPOLSKA198000:39:156:249,400:43:3200:44:48136
147867ZUŚKA PIOTRDRZONKÓWPOLSKA197200:39:036:249,400:43:4500:44:49137
148470FILICZKOWSKI JAROSŁAWRADWANICEPOLSKA198300:38:536:259,300:44:0400:44:57138
149594KUROWSKI ROBERTPOLKOWICEZG RUDNAPOLSKA198400:39:076:269,300:43:5200:44:59139
150824WIECZYŃSKA HONORATAGŁOGÓWPOLSKA198100:39:166:279,300:43:5200:45:0811
151544KALATA DAMIANGŁOGÓWPOLSKA198400:39:046:279,300:44:0400:45:09140
152519HERMANOWSKI PIOTRPOLKOWICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA199100:38:516:289,300:44:2300:45:14141
153546KAMIŃSKA JUSTYNAZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA199400:38:516:289,300:44:2600:45:1712
154821WENERSKI ARKADIUSZSOBINRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198500:38:526:299,300:44:2900:45:21142
155847WÓDKOWSKI ARTURGDYNIAMONAR MARIANÓWEKPOLSKA198700:38:516:299,300:44:3400:45:24143
156820WDOWIK DAWIDKRAKÓWMONAR KRAKÓWPOLSKA199400:39:076:309,200:44:1900:45:27144
157713CZERWONKA RAFAŁLUBINRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA199000:39:216:309,200:44:0800:45:30145
158512GROMKIEWICZ ROBERTPOLKOWICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA199200:39:226:309,200:44:0800:45:30146
159799TCHÓRZEWSKI DARIUSZLUBINRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198100:39:226:309,200:44:0800:45:30147
160540KACZAN PIOTRWIELOWIEŚRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198900:39:226:309,200:44:0800:45:30148
161780SZCZEPANIAK PATRYKGŁOGÓWPOLSKA199500:39:006:319,200:44:3700:45:37149
162411BERBEĆ KAROLINAGŁOGÓWJW 3444POLSKA198900:38:576:319,200:44:4000:45:3813
163754SOBCZYK MONIKAGŁOGÓWPOLSKA197500:39:046:319,200:44:3700:45:4014
164704PISKORZ MICHAŁPOLKOWICEPOLSKA199800:38:596:319,200:44:4200:45:40150
165581KUBIAK JERZYGŁOGÓWE-TOWERS FAMABAPOLSKA195900:38:496:329,200:44:5300:45:42151
166455DOBRZYŃSKI MATEUSZPORAJMONAR DĘBOWIECPOLSKA199400:39:186:329,200:44:2800:45:46152
167770MIKUSEK MARCINCHOROSZCZMONAR ZACZERLANYPOLSKA198500:39:216:339,200:44:2800:45:49153
168469FEDEROWICZ GRZEGORZWROCŁAWPOLSKA197700:38:566:339,200:44:5400:45:50154
169727GONDA ADAMPORAJMONAR DĘBOWIECPOLSKA200000:39:166:339,200:44:3500:45:50155
170778SZAJNICKI ADRIANBĄDZÓWWYBIEGANI BĄDZ?WPOLSKA198500:39:006:339,200:44:5400:45:54156
171402BABIRECKA AGNIESZKAGŁOGÓWFU FU FU TEAMPOLSKA198200:39:026:349,100:44:5900:46:0015
172660MULARCZYK PIOTRŚCINAWAZAWODNICY ZG RUDNAPOLSKA199000:39:206:369,100:44:5200:46:13157
173781SZCZEPAŃSKA KATARZYNAPOBIEDNAMONAR POBIEDNAPOLSKA199000:39:136:369,100:45:0000:46:1316
174723RACZYŃSKA KLAUDIAPOBIEDNAMONAR POBIEDNAPOLSKA199000:39:136:369,100:45:0000:46:1317
175728RAKOWSKI ŁUKASZNOWA SOLPOLSKA198300:39:186:379,100:45:0000:46:19158
176773SUMECKI MAREKPOLKOWICEPOLSKA198100:38:506:379,100:45:3000:46:19159
177493GIZICKI KRZYSZTOFGŁOGÓWPOLSKA197600:39:156:379,100:45:0600:46:21160
178542KACZMAREK ŁUKASZGOWOROWOMONAR LIPIANKAPOLSKA199300:38:576:399,000:45:3800:46:35161
179413MIOTK TOMEKKOWARYMONAR MARIANÓWEKPOLSKA199600:39:256:399,000:45:1100:46:36162
180483GANDŻA ODYSEUSZPOLKOWICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198300:39:246:419,000:45:2000:46:45163
181417BŁASZCZYK EWAJERZMANOWACROSS STRAEŃCÓW TEAMPOLSKA196600:39:036:438,900:45:5500:46:5818
182798TAUBLER LESZEKGŁOGÓWPOLSKA197100:39:286:438,900:45:3100:46:59164
183534JAWORSKI ERYKROGOŹNOMONAR RÓŻNOWICE 33POLSKA199600:39:296:438,900:45:3200:47:01165
184663NĘDZA MACIEJKRAKÓWMONAR KRAKÓWPOLSKA198800:39:076:438,900:45:5400:47:01166
185574KRÓLIKOWSKI PAWEŁGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLSKA197200:39:246:448,900:45:4200:47:05167
186725RAJCZAK ŁUKASZMODŁAPOLSKA198100:38:556:448,900:46:1200:47:07168
187650MICIAK KUBAMIETKÓWMONAR MARIANÓWEKPOLSKA199800:39:266:458,900:45:4700:47:13169
188550KAWA ANGELIKASZLICHTYNGOWAGĄSKI GĄSKI DO DOMU. CARLO ROSSIPOLSKA199300:38:506:458,900:46:2700:47:1719
189408BARTNICKI JANROGOŹNOMONAR RÓŻNOWICE 33POLSKA198800:39:296:468,900:45:5300:47:22170
190501GOLA DAMIANGRĘBOCICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198700:39:056:478,800:46:2400:47:29171
191667NOWACKI ADAMPOZNAŃRIM TIM TEAMPOLSKA198600:38:516:478,800:46:4000:47:30172
192463DRZAZGA-WILSZ KAMILAZGORZELECPOLSKA198000:38:546:488,800:46:4500:47:3920
193459DOMORADZKA ANNAZGORZELECCROSS TEAM ZGORZELECPOLSKA197900:38:546:488,800:46:4500:47:3921
194591KURDAS TOMASZKOTLAPOLSKA198200:39:136:498,800:46:3100:47:44173
195656MOC MARZENAPOLKOWICEPOLSKA199000:39:076:498,800:46:3600:47:4422
196530JAŃCZAK ANDRZEJGROCHOWICEPOLSKA198600:39:146:498,800:46:3000:47:44174
197871KISOWSKI KACPERWARSZAWAPOLSKA197200:39:246:508,800:46:2300:47:47175
198868ŻBIK PIOTRTRZEBIECHÓWEUCO TEAMPOLSKA196700:39:016:508,800:46:5000:47:51176
199744SAWARYN JANUSZGŁOGÓWPOLSKA195400:39:076:518,800:46:5200:47:59177
200473FLAK TADEUSZRADWANICEPOLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIPOLSKA195600:39:106:538,700:46:5800:48:08178
201403BAGIŃSKI MARCINGŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198300:38:556:538,700:47:1500:48:10179
202465MULKA KATARZYNAPOBIEDNAMONAR POBIEDNAPOLSKA198800:39:136:538,700:46:5800:48:1123
203479FURLEPA ADAMWROCŁAWPOLSKA197100:39:106:538,700:47:0200:48:12180
204430CHOBOT MARCINCHOCIANÓWRUDNA MKPOLSKA198000:38:566:538,700:47:1800:48:14181
205658MOSKALUK PRZEMYSŁAWPOLKOWICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198000:38:546:538,700:47:2000:48:14182
206445DANIELEWSKA ANNAPOBIEDNAMONAR POBIEDNAPOLSKA198200:39:146:548,700:47:0300:48:1724
207862ZMITROWICZ MARCINKOZIENICEKCRIS KOZIENICEPOLSKA196500:00:006:548,701:26:2000:48:20183
208438CUDAK BARTOSZLUBINRUDNA MKPOLSKA199100:39:006:548,700:47:2100:48:20184
209539KACPRZAK ŁUKASZGŁOGÓWFU FU FU TEAMPOLSKA198100:39:026:558,700:47:2100:48:23185
210711POL MAŁGORZATAGŁOGÓWPOLSKA198100:38:516:558,700:47:3300:48:2425
211784SZTUCZKA RAFAŁGŁOGÓWTRIKPOLSKA199000:39:126:558,700:47:1400:48:26186
212475FOJCIK MAGDALENARACIBÓRZMONAR MARIANÓWEKPOLSKA199100:39:276:558,700:47:0000:48:2726
213523HORBATOWSKI ŁUKASZGŁOGÓWKOTLACTIVEPOLSKA198000:39:136:568,700:47:1700:48:30187
214687PANEK ANTONINAWROCŁAWMONAR WROCŁAWPOLSKA199700:38:566:568,700:47:3500:48:3227
215810URBANIK ZUZANNAWIERZBNAWIERZBNAPOLSKA197600:39:096:568,600:47:2500:48:3428
216734RÓŻYCKI JANRADWANICERADWANICEPOLSKA196400:39:086:568,600:47:2600:48:34188
217637MARKOWSKI MARCINŁOŻNICAMONAR BABIGOSZCZPOLSKA200100:00:006:568,601:26:3500:48:35189
218425BUKOWCZYK ARTURRADWANICEPOLSKA197800:38:586:588,600:47:4700:48:45190
219823WIECZOREK KRYSTIANPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND199500:39:276:598,600:47:2300:48:50191
220768STOLP JAKUBPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND198600:39:246:598,600:47:2600:48:50192
221467DZIEWIŃSKI DARIUSZPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND198800:39:216:598,600:47:2900:48:50193
222807UCINEK BEATAGŁOGÓWPOLSKA197100:39:067:008,600:47:5600:49:0229
223428CHICIAK MARCINGŁOGÓWPOLSKA197100:39:027:008,600:48:0100:49:03194
224732ROSZKIEWICZ MACIEJRAWICZM-FIT RAWICZPOLSKA197200:38:557:008,600:48:0800:49:03195
225762STASZEWSKA JUSTYNALUBINPOLSKA197900:00:007:018,501:27:1000:49:1030
226448DENKO DAMIANPOLKOWICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA199100:38:537:038,500:48:2700:49:20196
227575KRUPA TOMASZBOREKPOLSKA198700:39:237:038,500:47:5700:49:21197
228755SOBCZYŃSKI KRZYSZTOFROGOŹNOMONAR RÓŻNOWICE 33POLSKA198400:39:307:038,500:47:5200:49:21198
229599SZELONG SEWERYNKARTUZYMONAR MARIANÓWEKPOLSKA199400:39:267:038,500:47:5600:49:23199
230545KALATA ŻANETAGŁOGÓWPOLSKA198400:39:057:048,500:48:2200:49:2831
231701PIĘTAK ANNASTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA200100:39:097:048,500:48:2100:49:3032
232849KWAŚNIAK IZABELAWARSZAWAMONAR LUTAPOLSKA198700:39:097:048,500:48:2100:49:3033
233618ŁUKASIEWICZ ANNAZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA198800:38:527:058,500:48:4000:49:3234
234737RYBKA PRZEMYSLAWJACZOWERAPOLSKA198400:39:037:058,500:48:3100:49:34200
235557BURSKI MARIUSZKRAKÓWMONAR KRAKÓWPOLSKA199000:39:037:058,500:48:3500:49:38201
236875RIEWOLD KRZYSZTOFDOBRZEŃ WILEKIPOLSKA199500:39:367:068,500:48:0300:49:39202
237559KOMADA IZABELAWYSZKÓWMONAR WYSZKÓWPOLSKA199500:00:007:088,401:27:5300:49:5335
238593KURMAN JUSTYNAZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA198900:38:527:088,400:49:0100:49:5336
239447DELIDA ZOFIAKOTOWICEGMINA PĘCŁAWPOLSKA197100:39:017:088,400:48:5300:49:5437
240597KUŹMICKI KAROLWROCŁAWPOLSKA196500:39:047:088,400:48:5000:49:55203
241622MACIŃSKA WIKTORIASTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA200100:38:557:088,400:49:0000:49:5538
242684PABISEK IZABELAGŁOGÓWPOLSKA198600:38:587:088,400:49:0000:49:5839
243439CZAJCZYŃSKI DANIELWRZEŚNIAPOLSKA197300:39:047:098,400:49:0200:50:06204
244860ZIOMEK MARCINPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND199400:39:227:098,400:48:4400:50:06205
245646MĘŻYK ANNA59-330KS BULARZPOLSKA199100:00:007:108,401:28:0700:50:0740
246495GLOWACZ PRZEMYSLAWLUBINKGHMPOLSKA197900:38:537:108,400:49:1400:50:08206
247683JODŁOWIEC MATEUSZTERESPOLMONARDĘBOWIECPOLSKA198900:39:267:108,400:48:4600:50:12207
248518HAUKE KRZYSZTOFSOKOŁOWOPOLSKA197900:39:057:118,400:49:0900:50:14208
249410BEDNARKIEWICZ ALICJAZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA199800:38:527:118,400:49:2400:50:1641
250817WAŁEJKO KAMILOZORKÓWMONAR OZORKÓWPOLSKA199900:38:527:118,300:49:2700:50:19209
251788SZYMANKIEWICZ EDWARDGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLSKA194900:39:017:118,300:49:1800:50:19210
252613LUKETOVSKI KOSTANTYOZORKÓWMONAR OZORKÓWPOLSKA200000:38:527:128,300:49:3200:50:24211
253427RODZIEWICZ BARTOSZPOZNAŃMONAR-GRACZEPOLSKA199300:39:307:128,300:48:5500:50:25212
254526PODLASIŃSKI MAREKGŁOGÓWPOLSKA196100:39:017:128,300:49:2400:50:25213
255782SZOJDA PAULINATYCHYVIKING TRAINING CENTERPOLSKA198200:38:567:138,300:49:3300:50:2942
256861TRACZ KLAUDIAOZORKÓWMONAR OZORKÓWPOLSKA200100:39:117:138,300:49:2100:50:32214
257567KOWARSKI MARIUSZOSTROŁĘKAMONAR LIPIANKA-OSTROŁĘKAPOLSKA196300:39:157:148,300:49:2500:50:40215
258748GÓRALSKI JAROSŁAWROGOŹNOMONAR RÓŻNOWICE 33POLSKA198600:39:297:158,300:49:1900:50:48216
259841WOJTASZCZYK ALEKSANDRAŻÓRAWINAMONAR MILEJOWICEPOLSKA198600:39:237:168,300:49:2800:50:5243
260418BOBRA KAMILAOZORKÓWMONAR OZORKÓWPOLSKA200000:38:557:178,200:50:0700:51:0144
261837WOJCIECHOWSKA AGNIESZKAOZORKÓWMONAR OZORKÓWPOLSKA200000:38:547:178,200:50:0700:51:0245
262511GREMBLEWSKI DARIUSZKAMIEŃ RYMAŃSKIMONAR KAMIEŃ RYMAŃSKIPOLSKA196900:39:007:188,200:50:0500:51:05217
263857ZIENTALSKI MATEUSZKAMIEŃ RYMAŃSKIMONAR KAMIEŃ RYMAŃSKIPOLSKA199900:39:187:188,200:49:4700:51:05218
264595KUŹMA DALENASŁAWASŁAWAPOLSKA198000:39:087:188,200:49:5800:51:0646
265596KUŹMA ŁUKASZSŁAWASŁAWAPOLSKA197700:39:087:188,200:49:5800:51:07219
266611LIPIEC EWAWROCŁAWPOLSKA197700:39:217:198,200:49:5300:51:1447
267406BARANSKA ANITANIEGOSŁAWICEHUSARIA NIEGOSŁAWICEPOLSKA200200:38:587:208,200:50:2300:51:2148
268400ANCYGIER DARIUSZGŁOGÓWPOLSKA198600:38:577:218,200:50:2700:51:24220
269699PIECHOTA TOMASZLUBINRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198900:39:217:218,200:50:0600:51:27221
270538JÓZAK MIKOŁAJZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA199400:38:557:218,200:50:3500:51:29222
271592KURIATA ANDRZEJZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA198300:38:547:228,100:50:4200:51:36223
272864ZUBER IRENEUSZLUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA197500:39:067:238,100:50:3100:51:38224
273607LEŚNIK ZUZANNAWROCŁAWMONAR KRAKÓWPOLSKA199200:39:077:238,100:50:3200:51:3949
274409BEDNAREK DARIUSZLUBINPOLSKA197300:39:027:238,100:50:4200:51:43225
275721PRZYBYŁA MARCINLUBINPOLSKA198400:39:267:238,100:50:1700:51:43226
276858ZIĘTAL MONIKALUBINPOLSKA198600:39:067:238,100:50:3800:51:4450
277733ROSZKIEWICZ MIŁOSZRAWICZM-FIT RAWICZPOLSKA200200:38:557:248,100:50:5100:51:46227
278548KARKOWSKI ADRIANGŁOGÓWPOLSKA197600:00:007:248,101:29:5000:51:50228
279743SATORA WOJCIECHLEGNICAPOLSKA198300:38:547:248,100:50:5700:51:50229
280590KURAŚ PAWEŁPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND198600:39:237:248,100:50:2800:51:51230
281401ANDURA PAULINAGŁOGÓWTRIKPOLSKA199200:39:117:258,100:50:4200:51:5351
282452DITTMAJER ŁUKASZLUBINPOLSKA198600:39:087:258,100:50:4600:51:54231
283815WALCZAK MACIEJSULECHÓWPOLSKA198100:39:267:258,100:50:3200:51:58232
284541KACZKOWSKI JAROGNIEWWOŁOMINPOLSKA196400:39:077:268,100:50:5200:51:59233
285818WANDYCZ MARCINGŁOGÓWPOLSKA198000:38:597:278,000:51:1300:52:12234
286705PLESZ GRZEGORZOLAWAPOLSKA198000:38:527:288,000:51:2100:52:13235
287809URBAN JOANNAGŁOGÓWPOLSKA199000:39:307:298,000:50:5200:52:2252
288584KUJAWA EWELINAGŁOGÓWFITNESS & SQUASH COMPLEXPOLSKA197900:39:307:298,000:50:5500:52:2553
289627MALTAŃSKI PATRYKKAMIEŃ RYMAŃSKIMONAR KAMIEŃ RYMAŃSKIPOLSKA200000:39:197:308,000:51:1000:52:29236
290790SZYSZ KAJETANKAMIEŃ RYMAŃSKIMONAR KAMIEŃ RYMAŃSKIPOLSKA200000:39:197:308,000:51:1000:52:29237
291424BUCHALSKI TOMASZLUBINRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198100:39:257:357,900:51:3700:53:02238
292535JEWNIEWICZ DOROTALESZKOWICEPOLSKA198500:39:127:357,900:51:5100:53:0354
293554KIEŁBASIEWICZ DAWIDSZCZECINMONAR GRACZEPOLSKA199400:39:017:367,900:52:0900:53:11239
294730RATAJCZAK KAROLINAGORZÓW WLKPPOLSKA199300:39:017:367,900:52:1000:53:1155
295441CZUKIEWSKI RAFAŁLUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA198600:39:267:367,900:51:4500:53:11240
296604LEHNER OLIVERBINDLACHGERMANY197200:39:277:367,900:51:4500:53:12241
297525JAGŁA-CZUKIEWSKA KINGALUBINPOLSKA198700:39:267:367,900:51:4600:53:1256
298547KANIA ANNAGŁOGÓWPOLSKA198300:39:037:377,900:52:1300:53:1757
299580KSIĄŻKIEWICZ-MILKOWSKA ANNAGŁOGÓWFITNESS & SQUASH COMPLEXPOLSKA198000:39:297:387,900:51:5500:53:2458
300759STANKIEWICZ ALEKSANDRAZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA199500:38:527:387,900:52:3700:53:2959
301786CZYŻ ADRIANŁÓDŹSTOWARZYSZENIE MONARPOLSKA199400:39:147:397,800:52:2000:53:34242
302583KUCZKO MARCINŻÓRAWINAMONAR MILEJOWICEPOLSKA198500:39:227:407,800:52:1400:53:37243
303752SNELA PATRYCJARAWICZM-FIT RAWICZPOLSKA198000:39:137:407,800:52:2600:53:4060
304516GZYL WOJTEKPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND198100:39:197:407,800:52:2200:53:41244
305436CIERNIAK ŁUKASZPORAJMONAR DĘBOWIECPOLSKA198400:39:187:407,800:52:2300:53:41245
306774SUROWKA ALICJAPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND199900:39:197:407,800:52:2200:53:4161
307873KRASICKILEGNICAPOLSKA197200:00:007:427,801:31:5500:53:55246
308569KRASICKA ALEKSANDRAŁÓDŹSTOWARZYSZENIE MONARPOLSKA199900:39:107:427,800:52:4700:53:5762
309505GOŹDZIELEWSKA MAGDALENAŁÓDŹSTOWARZYSZENIE MONARPOLSKA200200:39:017:437,800:52:5700:53:5863
310488GAWOR TOMASZPORAJMONAR DĘBOWIECPOLSKA199100:39:167:467,700:53:0900:54:25247
311677ORŁOWICZ MARTADĄBRÓWKAPOLSKA198400:39:127:477,700:53:1500:54:2764
312678ORŁOWICZ PIOTRDĄBRÓWKAPOLSKA198400:39:137:477,700:53:1300:54:27248
313706PLESZ KATARZYNAOŁAWAPOLSKA198200:38:527:497,700:53:4800:54:4065
314565KOWALSKA-BARWIŃSKA KLAUDIAWROCŁAWPOLSKA197800:39:227:507,700:53:2600:54:4866
315814WALASZCZYK DOMINIKSTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA199800:38:517:527,600:54:1500:55:06249
316631MAŁYNIAK MONIKAGŁOGÓWPARKRUN GŁOGÓWPOLSKA199200:39:067:537,600:54:0200:55:0867
317638MARTYNIUK JACEKGŁOGÓWWKURW_TEAMPOLSKA197700:39:077:537,600:54:0600:55:12250
318485GARLICKA JOANNAOSIEKPOLSKA198000:39:107:537,600:54:0400:55:1468
319865ZUBER NATALIAOSIEKPOLSKA200000:39:107:537,600:54:0400:55:1469
320552KELLER TOMASZPAJECZNOWIELUN BIEGAPOLSKA197200:39:067:547,600:54:1000:55:17251
321522HOŁUBOWICZ GABRYSIAMIĘDZYRZECZPOLSKA200200:39:187:547,600:54:0100:55:1970
322819WASIEK-ORGANA EWELINAPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND197800:39:287:557,600:53:5500:55:2371
323685RZOŃCA RAFAŁPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND199000:39:287:557,600:53:5600:55:24252
324869ŻUBER ARTURGŁOGÓWCROSS STRACEŃCOW TEAMPOLSKA197600:39:157:557,600:54:1200:55:27253
325696PERUCKI PRZEMYSŁAWLUBINZG RUNPOLSKA197200:39:147:577,500:54:2400:55:38254
326531JARMOC WOJTEKCHOROSZCZZACZERLANY MONARPOLSKA198300:38:537:577,500:54:4800:55:41255
327553KĘDZIORA KUBAŻÓRAWINAMONAR MILEJOWICEPOLSKA198500:39:227:577,500:54:2000:55:42256
328572KRENZ BARTOSZPOZNAŃPOLSKA198500:39:037:587,500:54:4100:55:43257
329710POKIDAN ZOFIANOWA SÓLPOLSKA196400:39:277:587,500:54:1700:55:4372
330636MARKOWIAK PRZEMYSŁAWNOWA SÓLPOLSKA198700:39:277:587,500:54:1700:55:44258
331440CZAJKA ROBERTPOLKOWICEPOLSKA197100:39:047:597,500:54:5000:55:54259
332655MIKOS AGNIESZKARADWANICEPOLSKA198000:39:158:007,500:54:4300:55:5973
333736RYBKA DARIUSZKROTOSZYNKP PSP KROTOSZYNPOLSKA196900:38:588:017,500:55:1000:56:08260
334506GÓRALCZYK AGNIESZKAGŁOGÓWPOLSKA198800:39:068:027,500:55:0700:56:1274
335423ZYSKA ALANPORAJMONAR DĘBOWIECPOLSKA199400:39:178:037,500:55:0400:56:21261
336836WODARA REMIGIUSZGRACZEMONAR-GRACZEPOLSKA199100:39:298:037,400:54:5500:56:24262
337750SKRZYNSKA MAJAŁÓDŹMONARPOLSKA199700:39:158:037,400:55:0900:56:2475
338804TURKIEWICZ MICHAŁ PIOTRGŁOGÓWPOLSKA200200:39:088:047,400:55:1800:56:25263
339654MIKOŁAJCZAK WIOLETTAPORAJMONAR DĘBOWIECPOLSKA198600:39:178:047,400:55:1000:56:2776
340486GARLICKI OSKARLUBINNA SPOKOJNIEPOLSKA200200:39:118:047,400:55:1900:56:30264
341731REISSNER LAURAZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA199400:38:528:057,400:55:4000:56:3277
342702PIOTROWICZ MACIEJGRACZEMONAR-GRACZEPOLSKA199500:39:308:057,400:55:0500:56:35265
343771SUBIK ŁUKASZWYSZKÓWMONAR WYSZKÓWPOLSKA198200:38:568:067,400:55:4600:56:42266
344665WARYCIF ANNAOZORKÓWMONAR OZORKÓWPOLSKA198500:38:538:077,400:55:5500:56:4878
345561KOPCZYNSKI PATRYKŁÓDŹSTOWARZYSZENIE MONARPOLSKA200100:39:028:077,400:55:4800:56:51267
346616ŁOŃ MICHAŁWYSZKÓWMONAR WYSZKÓWPOLSKA199000:38:558:127,300:56:2600:57:22268
347767STILLER EDYTAZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA199300:39:108:127,300:56:1500:57:2579
348874ŚWIERCZ JAROSŁAWGŁOGÓWPOLSKA197800:39:328:137,300:55:5600:57:28269
349434CICHOŃ BARBARAGŁOGÓWPOLSKA198400:39:328:137,300:55:5600:57:2880
350456DOLIK WERONIKAŁÓDŹSTOWARZYSZENIE MONARPOLSKA199900:39:148:147,300:56:2500:57:3981
351880BRUZDA FILIPŻORYMONARPOLSKA199200:39:068:157,300:56:3700:57:42270
352879PODSTAWSKI DAWIDSTARY SĄCZPOLSKA199100:39:058:157,300:56:3800:57:43271
353703PISKORZ MARTYNAPOLKOWICEPOLSKA200200:38:588:167,300:56:5500:57:5382
354718POŻEGOWIAK ROKSANAŚCINAWAMONAR ŚCINAWAPOLSKA199600:39:058:197,200:57:1100:58:1583
355859ZIMNA IZABELAWROCŁAWPOLSKA198700:39:038:217,200:57:2100:58:2484
356477FORNAL PAULINAGLOGOWPOLSKA199100:39:318:227,200:57:0600:58:3685
357673OGŁAZA OLAGŁOGÓWFITNESS&SQUOSHPOLSKA197600:39:298:227,200:57:0700:58:3686
358509GRANIS DAGMARAGŁOGÓWFITNESS &SQUASH COMPLEXPOLSKA197600:39:308:227,200:57:0600:58:3687
359811URBANOWICZ MALWINAGŁOGÓWFITNESS & SQUASH COMPLEXPOLSKA198600:39:318:227,200:57:0600:58:3788
360712POLAK KAMILASZLICHTYNGOWAPOLSKA198300:38:578:227,200:57:3900:58:3789
361404ŚWIĄTKIEWICZ IZABELARAWICZPOLSKA198600:39:148:247,100:57:3500:58:4990
362828WIERSZELIS ANNAWROCŁAWPOLSKA198200:39:008:247,100:57:5100:58:5191
363432CHOJNACKA EWELINAGŁOGÓWPOLSKA198200:38:598:247,100:57:5300:58:5192
364558KOŁODZIEJ MARTAGAIKIPOLSKA197800:38:598:247,100:57:5200:58:5193
365839WOJCIECHOWSKI MARCINJACZÓWZAKŁAD POPRAWCZY GŁOGÓWPOLSKA197300:38:548:277,100:58:1700:59:10272
366679ORŁOWSKA KLAUDIASZLICHTYNGOWAPOLSKA199600:39:278:287,100:57:5000:59:1894
367680ORŁOWSKA WIOLETTASZLICHTYNGOWAPOLSKA197600:39:278:287,100:57:5100:59:1895
368670NOWAKOWSKA ZUZANNAŁÓDŹSTOWARZYSZENIE MONARPOLSKA200400:39:028:297,100:58:2400:59:2696
369563CHODAKOWSKA MARTAPODDĘBICEKLUB BIEGACZA GEOTERMIA UNIJÓWPOLSKA197900:39:238:307,100:58:0700:59:3097
370598KUŹMIK ANNABRZEGPOLSKA198500:39:008:327,000:58:4700:59:4798
371625MAKOWSKI BARTOSZBRZEGPOLSKA197300:39:008:327,000:58:4800:59:47273
372791ŚCIBORSKI PIOTRPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND199800:39:248:337,000:58:2500:59:49274
373691PAWLIK ADRIANPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND199500:39:248:337,000:58:2500:59:49275
374405BAŁDYS ANNAGŁOGÓWKS BULARZPOLSKA198100:39:078:357,000:58:5601:00:0399
375420BOROWSKI PIOTRGŁOGÓWPOLSKA198000:39:088:367,000:59:0401:00:12276
376419BOROWSKA OLGAGŁOGÓWPOLSKA198100:39:088:367,000:59:0501:00:13100
377484GARBACKA KATARZYNAGŁOGÓWPOLSKA198000:38:578:377,000:59:2401:00:21101
378708PŁACHTA OLIWIASTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA200200:39:008:377,000:59:2201:00:22102
379446CHROBOK DARIASTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA199900:38:588:377,000:59:2501:00:22103
380602LATAŁA DIANASTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA200200:00:008:387,001:38:2301:00:23104
381822WERNER PAWEŁSTĄPORKÓWMONAR LUTAPOLSKA198700:39:028:387,000:59:2201:00:24277
382639MATERNA AGNIESZKAWŁOSZAKOWICEPOLSKA198400:39:038:386,900:59:2401:00:27105
383854ZAJĄC ALEKSANDRAWŁOSZAKOWICEL.O.T.A.ZPOLSKA198000:39:028:386,900:59:2501:00:27106
384536JÓZEFCZAK ADRIANNABUKÓWIEC GÓRNYPOLSKA198800:39:038:386,900:59:2401:00:27107
385502GORWA JOANNADŁUGIE STAREPOLSKA198100:39:018:386,900:59:2601:00:27108
386635MARGAS KAMILAŁÓDŹSTOWARZYSZENIE MONARPOLSKA199500:39:038:426,900:59:5201:00:55109
387460DOROSZ SYLWIASŁAWABIS TEAM SŁAWAPOLSKA198100:39:118:476,801:00:2001:01:31110
388649MICHALSKI ARKADIUSZBZOWOBIS TEAM SŁAWAPOLSKA198200:39:118:476,801:00:2001:01:31278
389760STANKOWIAK DOMINIKASŁAWABIS TEAMPOLSKA198400:39:118:476,801:00:2101:01:32111
390499GNIEWOSZ OLGABYTKÓWPOLSKA199700:39:038:496,801:00:4001:01:44112
391498GNIEWOSZ MARCINBYTKÓWPOLSKA199500:39:038:496,801:00:4101:01:44279
392500GNIEWOSZ STANISŁAWBYTKÓWPOLSKA196800:39:038:496,801:00:4101:01:44280
393644MERZ JOANNAZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA198700:38:528:496,801:00:5401:01:46113
394769STÓJ EWAŻÓRAWINAMONAR MILEJOWICEPOLSKA198000:39:238:506,801:00:2601:01:49114
395662NAWROCKA KINGAGLOGOWPOLSKA198000:39:128:506,801:00:3701:01:50115
396845WOŹNIAK MONIKAPOWIERCIEPOLSKA197700:39:178:516,801:00:4101:01:58116
397476FOKCZYŃSKA ALEKSANDRAKAMIEŃ RYMAŃSKIMONAR KAMIEŃ RYMAŃSKIPOLSKA199500:39:018:516,801:01:0001:02:00117
398624MAJEWSKA IWONAKOŚCIANMONAR LEGNICAPOLSKA198800:38:548:546,701:01:2201:02:17118
399829WIKIERSKA PATRYCJAPOZNAŃUKS CITYZEN_/BE3POLSKA197900:39:318:556,701:00:5101:02:22119
400521HOJKA SEBASTIANPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND198100:39:199:026,601:01:5301:03:11281
401641MATUSIK PAWEŁPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND197800:39:159:026,601:01:5701:03:11282
402659MROZIŃSKA MARTAPORAJMONAR DĘBOWIECPOLSKA198300:39:159:026,601:01:5701:03:12120
403675OPAS MICHAŁKAMIONKIPOLSKA198400:39:139:056,601:02:2101:03:34283
404672NOWOSIELSKA KLAUDIAZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA199500:38:529:146,501:03:4301:04:35121
405532JASTRZĘBSKA ANNAGŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLSKA197000:39:119:196,401:04:0001:05:11122
406461DOSZLA ANITAGŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘPOLSKA197400:39:119:196,401:04:0001:05:11123
407630MAŁKOWSKA DANUTAZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA198600:38:539:206,401:04:2501:05:17124
408564KOWALSKA EWAPOWIERCIEGEBERIT TEAMPOLSKA197300:39:189:206,401:04:0201:05:19125
409414BIENIA KAROLINAGŁOGÓWPOLSKA198200:39:169:226,401:04:1901:05:35126
410415BIGOS MAŁGORZATAGŁOGÓWPOLSKA197500:39:159:236,401:04:2901:05:44127
411468DZIKIEL BEATAGŁOGÓWPOLSKA197000:39:179:246,401:04:2901:05:47128
412852ZABOROWSKA KATARZYNAOZORKÓWMONAR OZORKÓWPOLSKA200000:38:549:256,401:04:5801:05:52129
413451DĘBICKA JOANNAWROCŁAWMONAR WROCŁAWPOLSKA197300:38:569:256,401:04:5801:05:54130
414722PTAK BARBARAZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA198800:38:539:266,401:05:0701:06:00131
415872DYLIŃSKA-DOMINO IWONAGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLSKA197400:39:339:266,401:04:2701:06:00132
416433CHUDAS REMIGIUSZGŁOGÓWŚLIMAKI I PRZYJACIELEPOLSKA197800:39:349:266,401:04:2701:06:01284
417570KRASNAL CHODOROWSKA MARTAGŁOGÓWŚLIMAKI I PRZYJACIELEPOLSKA198300:39:329:266,401:04:2901:06:01133
418431CHODOŚ CHODOROWSKI DANIELGŁOGÓWŚLIMAKI I PRZYJACIELEPOLSKA198000:39:329:266,401:04:2901:06:01285
419508GÓRNY ROKSANAŚCINAWAMONAR ŚCINAWAPOLSKA199000:39:049:286,301:05:1001:06:14134
420560KONCKA-OLEJNIK AGNIESZKAPIOTRKÓW TRYBUNALSKITRIAKTYWNY PIOTRKÓWPOLSKA197500:39:259:406,201:06:1201:07:37135
421587KULIŃSKI KRZYSZTOFWILCZYNSKIPOLSKA196100:39:229:416,201:06:2701:07:49286
422709PODŻORSKI PAWEŁSOPOTPOLSKA197700:39:259:426,201:06:3001:07:54287
423524ILLMER SYLWIAWIESBADENNIEMCY197000:39:129:476,101:07:1701:08:29136
424615ŁAWROWSKI BARTOSZGŁOGÓWZWIEDZAKPOLSKA198200:39:069:566,001:08:2801:09:34288
425614ŁAWROWSKA MARZENAGŁOGÓWZWIEDZAKPOLSKA198100:00:009:566,001:47:3401:09:34137
426454DŁUGOSZ KINGAGŁOGÓWKS BULARZPOLSKA199900:39:079:576,001:08:3501:09:41138
427692PAWLISIAK MACIEJKOŚCIANPOLSKA197600:38:529:586,001:08:5301:09:45289
428619ŁUKASZCZYK AGNIESZKAKOŚCIANPOLSKA197800:38:5110:115,901:10:2701:11:19139
429772PYĆ MATEUSZOZORKÓWMONAR OZORKÓWPOLSKA200000:00:0010:275,701:51:0701:13:07290
430666NOCOŃ TOMASZPORAJMONAR DĘBOWIECPOLSKA198700:39:1811:205,301:18:0401:19:21291
431450DERKSLER ADAMPORAJMONAR DĘBOWIECPOLSKA198500:39:1711:205,301:18:0501:19:21292
432714POPOWICZ JOANNAPOBIEDNAMONAR POBIEDNAPOLSKA198800:39:0411:485,101:21:3001:22:34140
433676OPIŁOWSKA IWONAGŁOGÓWANIMA DANZA GŁOGÓWPOLSKA198800:39:2111:515,101:21:3301:22:54141
434578KRZEMIŃSKA MARZENASERBYLEJDISPOLSKA197300:39:2011:515,101:21:3401:22:54142
435805TYCZYNO DOROTAGŁOGÓWLEJDISPOLSKA198000:39:1611:515,101:21:3901:22:55143
436833WIŚNIOWIECKA-CIOSEK ALINAGŁOGÓWLEJDISPOLSKA197800:39:1811:515,101:21:3701:22:55144
437648MICHALEWICZ KAMILLAGŁOGÓWANIMA DANZA GŁOGÓWPOLSKA197800:39:2111:515,101:21:3401:22:55145
438573KRÓLIKOWSKA KAROLINAGŁOGÓWLEJDISPOLSKA197600:39:1811:515,101:21:3801:22:55146
439444DAMOISEAUX ALEKSANDRAGŁOGÓWLEJDISPOLSKA198500:39:1711:515,101:21:3901:22:55147
440796ŚMIKIEL MATEUSZGŁOGÓWLEJDISPOLSKA198700:39:2011:515,101:21:3501:22:56293
441808UJEK SYLWIASERBYLEJDISPOLSKA197300:39:1911:515,101:21:3701:22:56148
442474FLITA KINGAŚCINAWAMONAR ŚCINAWAPOLSKA198800:39:0512:005,001:22:5301:23:58149
443783SZOSTEK KATARZYNAŚCINAWAMONAR ŚCINAWAPOLSKA198900:39:0412:005,001:22:5401:23:58150
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katCzas startutempo min/kmtempo km/hCzas nettoWynikMK
1166VERTESKYI PAVLODONIECKKB RUDNIKUKRAINA1985M30-39100:00:013:4516,001:19:3501:19:361
250JANKOWSKI GRZEGORZJACZÓWPOLSKA1972M40-49100:00:004:1514,101:29:5401:29:542
3149ŚWIERCZ SZYMONGŁOGÓWHMGPOLSKA1989M18-29100:00:004:2113,801:32:0901:32:103
488MOCZEK TOMASZGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLSKA1978M40-49200:00:004:2313,701:32:4901:32:504
531FICNER ANNAZŁOTORYJAPOLSKA1985K30-39100:00:024:3413,201:36:3601:36:381
675KWAŚNIK KRZYSZTOFNIECHLÓWKGHM POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLSKA1985M30-39200:00:014:3513,101:37:0901:37:105
74ANTOSZKÓW MATEUSZŻUCHLÓWKGHM POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLSKA1990M18-29200:00:014:3613,001:37:2801:37:306
8148ŚPIEWAK RAFAŁPOLKOWICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA1985M30-39300:00:014:3812,901:38:1201:38:137
943HANYŻ MATEUSZSYCÓWOLIMPIA SYCÓWPOLSKA1980M30-39400:00:074:4912,401:42:0601:42:128
10120RUSIN KAMILBRZOZOWIECDZIKIE DZIKI GORZÓWPOLSKA1987M30-39500:00:104:5112,401:42:3201:42:429
1151JANKOWSKI MARCINGŁOGÓWFU FU FU TEAMPOLSKA1981M30-39600:00:074:5512,201:44:0801:44:1510
12137STĘPNIAK MARCINWSCHOWAKGHM ZG.POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLSKA1989M18-29300:00:004:5512,201:44:1701:44:1711
13145SZYDŁOWSKI MICHAŁPOLKOWICEKGHM POLSKA MIEDŹ O/ZGPOLSKA1980M30-39700:00:034:5712,101:44:4201:44:4512
142ANIOŁ DANIELPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND1995M18-29400:00:034:5712,101:44:5501:44:5813
1582MAGIERA GRZEGORZGŁOGÓWMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA1974M40-49300:00:045:0012,001:45:4801:45:5214
16133STAREGO ADAMBOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECPOLSKA1958M60+100:00:035:0012,001:45:5701:46:0015
17150TAZBIR MARIUSZGŁOGÓWPOLSKA1985M30-39800:00:015:0111,901:46:2501:46:2616
1834GADEK TOMASZWROCŁAWMONAR MARIANÓWEKPOLSKA1989M18-29500:00:035:0111,901:46:2601:46:2917
1922CHMIELOWIEC TOMASZKOŹLICEMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA1973M40-49400:00:085:0211,901:46:2301:46:3118
2060KOMENDACKI DOMINIKGŁOG?WMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA1978M40-49500:00:015:0411,901:47:1601:47:1619
219BARTKÓW ŁUKASZLUBINRATOWNICY ZG RUDNA/ZG RUNPOLSKA1985M30-39900:00:055:0411,801:47:1501:47:2020
2235GARBOWSKI RAFAŁLUBINLKS SPARTA PARSZOWICEPOLSKA1990M18-29600:00:135:0711,701:48:1201:48:2521
23127SOBOCIŃSKI MARCINGŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNA/ZG RUNPOLSKA1980M30-391000:00:025:0811,701:48:4001:48:4222
2492NOSAL PAWEŁGRACZEMONAR-GRACZEPOLSKA1989M18-29700:00:045:0911,601:49:0901:49:1323
25113PODLEWSKI RAFAŁGŁOGÓWKGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLSKA1985M30-391100:00:035:1111,601:49:5501:49:5824
2616BŁASZCZYK EMILIAJERZMANOWACROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLSKA1996K18-29100:00:035:1211,501:50:2001:50:222
27103PERŁAKOWSKI TADEUSZKŁOBUCZYNMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA1956M60+200:00:025:1411,501:50:4901:50:5125
2887MASIUKIEWICZ JACEKSKWIERZYNAALGRAF RACE TEAMPOLSKA1981M30-391200:00:005:1411,501:50:5301:50:5426
2996OLEJNICZAK MARCINZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA1994M18-29800:00:015:1711,401:51:5301:51:5427
3069KRZACZKOWSKI ŁUKASZWROCŁAWDZIKI WROCŁAWPOLSKA1980M30-391300:00:005:1711,301:52:0501:52:0528
3129DRAGAN DAMIANGALEWICEWIELUŃ BIEGAPOLSKA1989M18-29900:00:085:1711,301:52:0101:52:0929
3257KOCH PAWEŁGŁOGÓWPOLSKA1982M30-391400:00:055:1811,301:52:1301:52:1830
33128SOCHA DARIUSZGŁOGÓWKGHM POLKOWICE SIEROSZWICEPOLSKA1972M40-49600:00:045:1811,301:52:1501:52:1931
34129CHODAKOWSKI MARCELIPODDĘBICEKLUB BIEGACZA GEOTERMIA UNIEJÓWPOLSKA1978M40-49700:00:035:2211,201:53:3501:53:3832
3578ŁAGANOWSKI ADAMWARSZAWA / GŁOGÓWSIDOR TEAMPOLSKA1978M40-49800:00:055:2311,201:53:5301:53:5833
3645LORENC JOANNAWĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLSKA1982K30-39200:00:025:2311,201:54:0101:54:033
3786MARKOWIAK DANIELNOWA SÓLPOLSKA1985M30-391500:00:025:2311,101:54:0901:54:1234
3833GACEK PIOTRPRZEMKÓWABY DO METYPOLSKA1979M30-391600:00:115:2411,101:54:1301:54:2335
3952JAROSZYŃSKI PIOTRLUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA1982M30-391700:00:085:2411,101:54:1801:54:2636
4074KUREK JAROSŁAWWSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLSKA1980M30-391800:00:065:2711,001:55:2101:55:2737
4168KRUSZYŃSKI ANDRZEJŁÓDŹTRIAKTYWNI PIOTRKÓWPOLSKA1977M40-49900:00:065:2811,001:55:4401:55:5038
42114POMIRSKI PATRYKPOLKOWICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA1980M30-391900:00:065:2910,901:56:1601:56:2239
4320BRZUSTOWICZ MAREKCISEWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLSKA1956M60+300:00:015:3010,901:56:3201:56:3440
4444HAP KAMILŁADZICEKOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKOPOLSKA1996M18-291000:00:035:3110,901:56:4501:56:4841
45132STAMM WALDEMARLESZNOMARATON LESZNOPOLSKA1969M40-491000:00:135:3110,901:56:4001:56:5342
4673KULIŃSKI BOGDANGŁOGÓWGŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA1959M50-59100:00:015:3210,801:57:2201:57:2343
47135STECIĄG PAWEŁRADWANICEPELIKANY RADWANICE DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1970M40-491100:00:135:3210,801:57:1101:57:2444
4847JANAS ANDRZEJPRZESIECZNAPOLSKA1980M30-392000:00:095:3310,801:57:2201:57:3145
4948JANEK ŁUKASZKOŚCIANPOLSKA1984M30-392100:00:115:3410,801:57:4301:57:5446
5028DOMINO KRYSTIANGŁOGÓWMTS - DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA1975M40-491200:00:165:3410,801:57:4601:58:0247
516BABIRECKI KRZYSZTOFGŁOGÓWFU FU FU TEAMPOLSKA1979M30-392200:00:085:3610,701:58:3501:58:4348
5215BŁASZCZYK ANDRZEJWARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLSKA1965M50-59200:00:025:3710,701:58:5901:59:0149
5394NOWICKI ADAMBIAŁYSTOKMONAR ZACZERLANYPOLSKA1970M40-491300:00:095:3710,701:58:5201:59:0250
54134STECIĄG KACPERRADWANICEPOLSKA1992M18-291100:00:095:4210,502:00:3502:00:4351
5595NOWICKI DAMIANKRZYSZKOWOROKIETNICA BIEGAPOLSKA1976M40-491400:00:025:4310,502:01:0802:01:1052
5640GŁOWSKI KAROLKOBYLARNIAPOLSKA1999M18-291200:00:155:4410,502:01:1502:01:3053
5712BĄK MACIEJGRACZEMONAR-GRACZEPOLSKA1995M18-291300:00:015:4510,402:01:4302:01:4454
5824CHRZASZCZ DAMIANLUBINPOLSKA1981M30-392300:00:095:4510,402:01:3602:01:4555
5961KORDOWSKI PIOTRKRAKÓWNOWA HUTA TEAMPOLSKA1971M40-491500:00:065:4510,402:01:5002:01:5656
608BARANSKI STANISŁAWNIEGOSŁAWICEHUSARIA NIEGOSŁAWICEPOLSKA1972M40-491600:00:135:4610,402:02:0102:02:1457
61119RESPONDEK DARIUSZWROCŁAWPOLSKA1974M40-491700:00:075:4810,402:02:4002:02:4758
6263KOWALSKA NATALIAGŁOGÓWBEZ TEAMU - BIEGAM DLA SIEBIEPOLSKA1992K18-29200:00:025:4910,302:03:1402:03:164
6311BATURO ARTURMARCINOWICEPOLSKA1973M40-491800:00:105:5010,302:03:2802:03:3859
6459KOŁODZIEJ MARCINZBICKOMONAR ZBICKOPOLSKA1982M30-392400:00:015:5110,302:03:5702:03:5860
6537GLIŃSKI RADOSŁAWNIEDARYPOLSKA1985M30-392500:00:075:5210,202:04:0402:04:1161
66141SZCZUROWSKI WALDEMARGŁOGÓWMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA1981M30-392600:00:085:5210,202:04:0502:04:1362
67140SZCZUROWSKA JOANNAGŁOGÓWMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA1978K40-49100:00:075:5210,202:04:0602:04:135
6839GŁOWSKI ALEKSANDERBYDGOSZCZPOLSKA1975M40-491900:00:165:5210,202:04:0502:04:2163
6956KIEWSZYNIEC ŁUKASZCHOCZPOLSKA1981M30-392700:00:045:5310,202:04:3502:04:3964
70143SZREDER ANDRZEJGŁOGÓWPOLSKA1954M60+400:00:015:5410,202:04:5302:04:5365
71167KOT RAFAŁWIELICZKAMONAR KRAKÓWPOLSKA1988M30-392800:00:015:5410,202:05:1102:05:1266
72126SMOŁKA KONRADPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND1994M18-291400:00:045:5510,102:05:3102:05:3567
73123SKRZYŃSKI TOMASZGŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA1979M30-392900:00:035:5910,002:06:4202:06:4668
7410BARTOSIK MAREKGŁOGÓW"ZG """"RUDNA"""""POLSKA1971M40-492000:00:065:5910,002:06:4002:06:4669
7590MURDZEK PRZEMYSŁAWSZLICHTYNGOWAPOLSKA1995M18-291500:00:076:059,902:08:4402:08:5170
7653KAJA ROBERTWIELUŃWIELUŃ BIEGAPOLSKA1969M40-492100:00:086:069,802:09:0402:09:1271
7719BORAWSKI MATEUSZWYSZKÓWMONAR WYSZKÓWPOLSKA1996M18-291600:00:116:069,802:09:0302:09:1472
7893NOWAKOWSKI MARCINŁÓDŹSTOWARZYSZENIE MONARPOLSKA1989M18-291700:00:126:089,802:09:5502:10:0673
7980ŁUCZAK TOMASZWAŁBRZYCHSĄ GORSIPOLSKA1984M30-393000:00:006:099,802:10:1702:10:1774
8017BŁASZKOWSKA MARIOLARAWICZMAJ.R RAWICZPOLSKA1980K30-39300:00:026:109,702:10:4402:10:466
8118BŁASZKOWSKI DANIELRAWICZMAJ.R RAWICZPOLSKA1975M40-492200:00:026:109,702:10:4402:10:4675
82108PISAREK MACIEJPOZNAŃPOLSKA1979M30-393100:00:026:109,702:10:4702:10:4976
83169PAWEŁ MŁYŃSKIGŁOGÓWHUTA MIEDZI GŁOGÓW KGHMPOLSKA1977M40-492300:00:146:129,702:11:0102:11:1577
8423CHOJNACKI IGORGŁOGÓWPOLSKA1982M30-393200:00:046:139,702:11:3202:11:3678
85117RADWAN ANDRZEJKRAKÓWOSP PRZEWÓZPOLSKA1963M50-59300:00:066:139,702:11:4002:11:4679
86139SZACHEWICZ SŁAWOMIRWROCŁAWJEŻOZWIERZE GROUPPOLSKA1979M30-393300:00:086:149,602:12:0202:12:1080
8726DAMOISEAUX SZYMONGŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLSKA1983M30-393400:00:036:159,602:12:2702:12:3081
8872KUCHARUK ALEKSANDERLUBINRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA1996M18-291800:00:016:159,602:12:3302:12:3482
8997ORZEŁEK ADRIANWYSZKÓWMONAR WYSZKÓWPOLSKA1998M18-291900:00:056:169,602:12:3702:12:4283
90158LANGE MAKSYMŁÓDŹTUSZYŃSKAPOLSKA1989M18-292000:00:126:169,602:12:4102:12:5384
91144SZUMSKI ŁUKASZSŁAWAPOLSKA1978M40-492400:00:046:199,502:13:5002:13:5485
925MANTURA MAREKOTYŃKB WIKON NOWA SÓLPOLSKA1980M30-393500:00:046:199,502:13:5102:13:5586
93162ZAWADZKI KRZYSZTOFLUBINZG LUBINPOLSKA1977M40-492500:00:086:209,502:14:0002:14:0887
9477LANGIE KACPERŻÓRAWINAMONAR MILEJOWICEPOLSKA1988M30-393600:00:026:209,502:14:1402:14:1688
95165ZIMOŃ NORBERTMILOMLYNPOLSKA1987M30-393700:00:016:219,402:14:4102:14:4289
96152TUMAS PRZEMYSŁAWMONAR GRACZEMONAR GRACZEPOLSKA1979M30-393800:00:056:219,402:14:4002:14:4590
97116PRUS MATEUSZGRACZEMONAR-GRACZEPOLSKA1995M18-292100:00:056:219,402:14:4002:14:4591
98110PISKORZ ROBERTPOLKOWICEVOLKSWAGEN MOTOR POLSKAPOLSKA1972M40-492600:00:076:229,402:14:5802:15:0692
99107PIOSIK ZUZANNAGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLSKA1986K30-39400:00:116:239,402:15:0702:15:187
100102OŻÓG PIOTRPOLKOWICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA1979M30-393900:00:076:249,402:15:3002:15:3793
10138GŁOGOWSKI ADAMWROCŁAWJEŻOZWIERZE GROUPPOLSKA1981M30-394000:00:076:259,402:15:4902:15:5594
10214BERENT KRZYSZTOFZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA1993M18-292200:00:136:259,402:15:4702:16:0095
103156WIKTORSKI MIŁOSZZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA1982M30-394100:00:136:259,402:15:4702:16:0096
104100OSIŃSKI JACEKPOZNAŃPOLSKA1977M40-492700:00:046:279,302:16:3602:16:3997
105124SKRZYPCZAK KAMILPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND1986M30-394200:00:066:299,302:17:1202:17:1898
106155WIADEREK PRZEMYSŁAWPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND1985M30-394300:00:056:299,302:17:1302:17:1899
10781ŁYSOŃ MIROSŁAWGŁOGÓWPOLSKA1967M50-59400:00:006:309,202:17:3902:17:39100
10830DWORAK MARIAWYSZKÓWMONAR WYSZKÓWPOLSKA1986K30-39500:00:106:319,202:17:5702:18:078
10921CHILIŃSKI PAWEŁCHOROSZCZZACZERLANY MONARPOLSKA1984M30-394400:00:106:319,202:17:5702:18:07101
11062KOSMALA JAROSŁAWBIAŁOŁĘKAPOLSKA1990M18-292300:00:086:319,202:18:0402:18:12102
11185MARCINIAK PAWEŁGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLSKA1961M50-59500:00:056:349,102:19:1302:19:17103
1127TRYKA SEBASTIANGŁOGÓWPOLSKA1979M30-394500:00:146:349,102:19:0302:19:18104
11367KRETOWICZ MICHAŁZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA1989M18-292400:00:066:359,102:19:2002:19:25105
114154WAYDA ADAMGŁOGÓWKOMAK GŁOGÓWPOLSKA1968M50-59600:00:096:369,102:19:4502:19:54106
115142MATUSZAK DARIUSZGOWOROWOMONAR LIPIANKAPOLSKA1971M40-492800:00:076:369,102:19:5602:20:03107
11658KOŁODZIEJ KRZYSZTOFGAIKIO/ZG.POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLSKA1976M40-492900:00:046:379,102:20:1302:20:17108
11770KRZYWICKI MARCINGŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNA/ZG RUNPOLSKA1981M30-394600:00:146:399,002:20:3702:20:51109
118130SROCZYŃSKI DAWIDWROCŁAWPOLSKA1982M30-394700:00:166:429,002:21:4102:21:57110
119131SROCZYŃSKI STEFANGŁOGÓWPOLSKA1957M60+500:00:166:429,002:21:4102:21:57111
120164ZIĘBA LUCYNAWROCŁAWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLSKA1987K30-39600:00:076:448,902:22:3202:22:399
12142GRZESIAK RAFAŁGŁOGÓWKGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLSKA1974M40-493000:00:116:448,902:22:4102:22:52112
12266CECUŁA ANDRZEJGŁOGÓWPOLSKA1992M18-292500:00:116:458,902:22:4302:22:54113
123106PIOSIK MIROSŁAWGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLSKA1985M30-394800:00:106:468,902:23:0702:23:17114
12432FIJAŁKOWSKI WOJTEKWROCŁAWMONAR GRACZEPOLSKA1961M50-59700:00:126:468,902:23:2202:23:34115
12513BEŁDOWSKI DARIUSZLEGNICAMONAR LEGNICAPOLSKA1962M50-59800:00:116:468,902:23:2302:23:34116
126136STEFANEK PAWEŁRUDNAZG RUNPOLSKA1975M40-493100:00:126:508,802:24:3802:24:50117
127104PIECH AGNIESZKAGŁOGÓWPOLSKA1982K30-39700:00:146:538,702:25:3802:25:5210
12871KUCHARSKI PIOTRGLINIK GM. DESZCZNOPOLSKA1969M40-493200:00:116:548,702:26:0102:26:12118
129109PISKORZ DARIAPOLKOWICEDRUŻYNA SZPIKU SITECHPOLSKA1975K40-49200:00:076:558,702:26:3002:26:3711
130153WALIGÓRA ROMANRADWANICEPELIKANY DRUŻYNA SZPIKU RADWANICEPOLSKA1974M40-493300:00:207:038,502:29:0802:29:28119
131125SKRZYPCZAK KRZYSZTOFRADWANICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA1991M18-292600:00:077:038,502:29:2502:29:32120
13246JAKUBOWICZ PATRYKLUBINPOLSKA1989M18-292700:00:057:048,502:29:3202:29:37121
13325CHRZUSZCZ ANNAGŁOGÓWPOLSKA1985K30-39800:00:107:048,502:29:4002:29:5012
134122SKOWIERA PIOTRLEGNICAPOLSKA1955M60+600:00:007:158,302:33:5002:33:50122
135163ZDUN DAWIDGŁOGÓWZDUN TEAMPOLSKA1977M40-493400:00:037:208,202:35:1402:35:18123
13649JANKOWSKA MARZENAGŁOGÓWFU FU FU TEAMPOLSKA1975K40-49300:00:007:208,202:35:3002:35:3013
13754KARWACKI MICHAŁSŁUPSKMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA1974M40-493500:00:107:228,102:36:0802:36:18124
138118RADWAN KRZYSZTOFWROCŁAWPOLSKA1976M40-493600:00:127:238,102:36:1702:36:29125
139157WIŚNIEWSKA MARTYNAPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND1995K18-29300:00:127:268,102:37:2502:37:3814
14055KĄKOL BARTOSZPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND1995M18-292800:00:127:268,102:37:2702:37:39126
141111PLETENIK ŁUKASZPOLKOWICEPOLSKA1983M30-394900:00:067:268,102:37:3802:37:44127
1421ADAMCZUK PIOTRLEGNICAPOLSKA1976M40-493700:00:157:298,002:38:2402:38:39128
143161ZAWADZKA MARTAGŁOGÓWPOLSKA1982K30-39900:00:097:397,802:41:5902:42:0815
14491MUSIELAK TERESAKĘPNOMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA1983K30-391000:00:107:547,602:47:1502:47:2416
145115POŚNIK KRZYSZTOFGŁOGÓWZZPPM ZG RUDNAPOLSKA1984M30-395000:00:027:557,602:47:3802:47:40129
14698OSIŃSKA AGATAPOZNAŃPOLSKA1985K30-391100:00:167:597,502:49:0302:49:1817
14799OSIŃSKA ZOFIAGŁOGÓWPOLSKA1958K60+100:00:168:207,202:56:3002:56:4618
14876JANKOWSKI MICHAŁZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA1985M30-395100:00:098:267,102:58:3502:58:44130
M-ceNumerNazwa DrużynyKategoriaMiejsce kat.Czas
146F&S COMPLEXDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA100:16:28
220ZG Polkowice-SieroszowiceDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA200:16:33
329KGHM ZG RUN/Ratownicy RudnaDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA300:16:46
452JW 3444DOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA400:18:01
539MONAR-GRACZEDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA500:18:28
625MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM 1DOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA600:18:37
744Monar GrabowoDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA700:18:41
862MONAR MARIANÓWEKDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA800:18:44
936KGHM ZG RUN/Ratownicy Rudna IIDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA900:18:52
1035Monar Team ZbickoDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA1000:19:09
1150Fire Fighters GłogówDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA1100:19:29
1231M-Fit RawiczDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA1200:19:35
1323MONAR MYSŁAKOWICEDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA1300:19:39
1458PROGRES 2DOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA1400:19:55
1534Monar Zaczerlany i WyszkówDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA1500:19:55
1619Biegam Bo Lubię GłogówDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA1600:20:10
1721MONAR RÓŻNOWICE 33DOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA1700:20:22
1840KGHM ZG RUN/Ratownicy Rudna IIIDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA1800:20:28
1941ZPEW Lwówek śląskiDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA1900:20:36
2038KS Street Workout GłogówDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA2000:20:48
2156SUEZDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA2100:20:57
2230Monar OzorkówDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA2200:21:35
2337Red Devils GłogówDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA2300:21:51
2448F&S COMPLEX 3DOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA2400:21:54
2528MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM 3DOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA2500:21:57
2626MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM 2DOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA2600:22:10
2745SM NadodrzeDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA2700:22:16
2855PROGRES 3DOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA2800:22:26
2949KGHM ZG RUN/Ratownicy Rudna IVDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA2900:23:16
3018Biegam Bo Lubię GłogówDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA3000:23:20
3157PROGRESDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA3100:23:52
3227Gmina PecławDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA3200:23:52
3342kotlActiveDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA3300:24:40
3422Głogowskie Obiekty UsługoweDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA3400:25:49
3524ALIOR BANK S. A.DOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA3500:28:07
3647F&S COMPLEX 2DOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA3600:28:18
3751KłodziakiDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA3700:29:31
3843Lipki i OrbitkiDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA3800:29:58
3932Wyjątkowi reaktywacjaDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA3900:30:39
4033Monar-Markot PobiednaDOWOLNA GRUPA ZORGANIZOWANA4000:31:13
VIII CROSS Straceńców - BIEG SREBRNY             
Organizator:Sport Górski Jerzy Górski
Data:22.04.2018
Dystans:14 KM
Miejscowość:GłogówKlasyfikacja:OPEN
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Czas startutempo min/kmtempo km/hCzas nettoWynikMK
1205BENDKOWSKI ANDRZEJLEGNICAPOLSKA197300:00:084:5512,201:08:4101:08:491
2368ZAJĄC LESZEKWŁOSZAKOWICEL.O.T.A.ZPOLSKA197900:00:024:5612,101:09:0901:09:112
3237CZERWIŃSKI MARCINŁOBEZMONAR GRABOWOPOLSKA199200:00:045:0112,001:10:1301:10:173
4292MAŁACHOWSKI MARIUSZRADOMSKOBIEGACZE W RADOMSKUPOLSKA197700:00:045:0211,901:10:2901:10:334
5371ZAWIEJA JANGŁOGÓW / TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA199100:00:025:0311,901:10:4001:10:425
6345SŁABOŃ KONRADGRACZEMONAR-GRACZEPOLSKA198800:00:045:0311,901:10:4301:10:476
7336RICHTER MARCINBIAŁAMONAR KĘBLINYPOLSKA198800:00:045:0511,801:11:0201:11:077
8264KONOWALCZUK TOMASZPOLKOWICEAKS WYBIEGANI POLKOWICEPOLSKA198000:00:035:0511,801:11:0401:11:088
9221POLESIAK MATEUSZLUBINRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198500:00:125:0611,801:11:0601:11:189
10347SOWAŁA MATEUSZŁOBEZMONAR GRABOWOPOLSKA199400:00:025:0711,701:11:3301:11:3610
11349STAMM DANIELLESZNOMARATON LESZNOPOLSKA199300:00:075:0711,701:11:3001:11:3711
12295MARTYNOWICZ TOBIASZŁOBEZMONAR GRABOWOPOLSKA198700:00:155:0911,601:11:5501:12:0912
13323PAŚ MARCINGŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198700:00:025:1011,601:12:1501:12:1713
14222CZOSKA MICHAŁŁOBEZMONAR GRABOWOPOLSKA199000:00:035:1111,601:12:2501:12:2914
15318OPIŁA KAMILMYSŁAKOWICEMONAR MYSŁAKOWICEPOLSKA199100:00:055:1311,501:13:0101:13:0615
16316OLEJNIK JANUSZKOSZANOWOOLEJNIK-TEAMPOLSKA197500:00:025:1311,501:13:0601:13:0916
17356TUROWSKI BARTOSZOPOLEPOLSKA198500:00:045:1611,401:13:3901:13:4317
18299MATUSZCZYK MARCINLUBINRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198400:00:065:1911,301:14:2701:14:3318
19355ŚLIPKO SZYMONMYSŁAKOWICEMONAR MYSŁAKOWICEPOLSKA198900:00:045:2111,201:14:4401:14:4819
20277KRZACZKOWSKA IWONAWROCŁAWDZIKI WROCŁAWPOLSKA198200:00:025:2111,201:14:5101:14:541
21254JUSZCZYK RAFAŁSZCZECINMONAR MARIANÓWEKPOLSKA199400:00:045:2311,201:15:1301:15:1720
22314NOWAK ARKADIUSZGŁOGÓWPOLSKA199100:00:025:2511,101:15:4501:15:4721
23315NOWAKOWSKI RYSZARDPOZNAŃPOLSKA197600:00:075:2511,101:15:4601:15:5322
24268KOTARSKI OLAFŁÓDŹSTOWARZYSZENIE MONARPOLSKA199400:00:085:2511,101:15:4601:15:5423
25361WIEROBIEJ JAKUBGŁOGÓWPOLSKA199500:00:095:2611,001:15:5701:16:0624
26360WĄDŁOWSKI SZYMONCHOROSZCZZACZERLANY MONARPOLSKA199700:00:145:2711,001:15:5701:16:1225
27325PAWŁOWSKI PATRYKPOZNAŃAŚ POZNAŃPOLSKA199400:00:035:2811,001:16:3101:16:3426
28243HUBERT ŁUKASZGŁOGÓWWSPINANIE GŁOGÓWPOLSKA198200:00:145:3210,801:17:1701:17:3127
29259KARBOWNIK MARCINŁÓDŹSTOWARZYSZENIE MONARPOLSKA199400:00:095:3310,801:17:2901:17:3728
30253JURKOWSKI WITOLDRUSZOWICEPOLSKA199400:00:125:3310,801:17:3101:17:4329
31267KOSTURKIEWICZ PRZEMEKGŁOGÓWPOLSKA197900:00:055:3310,801:17:4101:17:4630
32269KOTECKI ROBERTGLOGOWRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA199000:00:075:3510,701:18:0401:18:1131
33212BUCZEK PIOTRCHRZĄSTOWICE - ZBICKOMONAR ZBICKOPOLSKA199600:00:135:3610,701:18:1401:18:2632
34287LUBCZYŃSKI MATEUSZPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND199500:00:165:3710,701:18:1701:18:3333
35218CENDA MACIEJZACZERLANYMONAR ZACZERLANYPOLSKA199400:00:035:3810,601:18:5401:18:5634
36332POLISZAK MAREKLUBINRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA199000:00:075:3810,601:18:5101:18:5835
37324PAWLACZYK KONRADMYSŁAKOWICEMONAR MYSŁAKOWICEPOLSKA198500:00:045:3910,601:18:5501:18:5936
38201AUGUSTYNIAK JAKUBŁOBEZMONAR GRABOWOPOLSKA199800:00:035:3910,601:19:0901:19:1137
39265KORPALSKI ADRIANGDAŃSKMONAR GDAŃSKPOLSKA200100:00:025:4010,601:19:1801:19:2038
40244IGNATOWICZ TOMASZMYSŁAKOWICEMONAR MYSŁAKOWICEPOLSKA197600:00:045:4010,601:19:2001:19:2439
41203BAŃKOWSKI WOJCIECHŁÓDŹSTOWARZYSZENIE MONARPOLSKA199400:00:095:4010,601:19:1601:19:2540
42367ZACHACZ MACIEJZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA199300:00:125:4210,501:19:4201:19:5441
43255KACZOROWSKI MARCINLEGNICAPOLSKA197300:00:095:4310,501:19:5601:20:0442
44288ŁAWNICZAK PATRYKSZYMOCINRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA199400:00:035:4310,501:20:0501:20:0943
45291MAJDZIŃSKI PAWEŁŁOBEZMONAR GRABOWOPOLSKA199600:00:145:4510,401:20:1001:20:2444
46261KISIEL KUBABIAŁAMONAR KĘBLINYPOLSKA199800:00:085:4910,301:21:1301:21:2145
47340SAWICKI BARTEKOSTROŁĘKAMONAR OSTROŁĘKAPOLSKA199100:00:095:4910,301:21:1601:21:2646
48286LEWANDOWSKI KLAUDIUSZOSTROŁĘKAMONAR OSTROŁĘKAPOLSKA198800:00:095:4910,301:21:1701:21:2647
49352SZKLARZEWSKI RAFAŁGŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNA/ZG RUNPOLSKA198500:00:075:4910,301:21:1901:21:2648
50362WITKOWSKI MIKOŁAJPOZNAŃRIM TIM TEAMPOLSKA199000:00:125:4910,301:21:1701:21:2949
51234GIEDROJĆ MARIUSZBIAŁAMONAR KĘBLINYPOLSKA198600:00:085:4910,301:21:2301:21:3150
52282KUSAK BARTŁOMIEJWROCŁAWDZIKI WROCŁAWPOLSKA199100:00:135:4910,301:21:2001:21:3351
53298MATUSZAK WIKTOROSTROŁĘKAMONAR LIPIANKAPOLSKA200000:00:055:5010,301:21:3801:21:4352
54301MEOSSI ALESSANDROGRACZEMONAR-GRACZEPOLSKA199400:00:055:5110,301:21:4701:21:5253
55309MIŻDAL KRYSTIANMYSŁAKOWICEMONAR MYSŁAKOWICEPOLSKA201800:00:045:5110,301:21:5101:21:5554
56241HARABIN WOJCIECHMYSŁAKOWICEMONAR MYSŁAKOWICEPOLSKA198800:00:045:5210,201:22:0601:22:1155
57372ZIELIŃSKI ŁUKASZGŁOGÓWKOPOLSKA197800:00:035:5410,201:22:3001:22:3356
58333POTOCKI KONRADWROCŁAWKAMIEŃ WĘGIELNY - ANTONINAPOLSKA198900:00:045:5910,001:23:4401:23:4957
59231FIJAŁKOWSKI MATEUSZGŁOGÓWPOLSKA198500:00:055:5910,001:23:4401:23:4958
60308MIŚTA WOJCIECHKOBIERZYCEPOLSKA198200:00:115:5910,001:23:3701:23:4959
61236GŁOWACKI JAKUBŁOBEZMONAR GRABOWOPOLSKA199600:00:166:0110,001:23:5401:24:1060
62227DĘBSKI PIOTRŻUKOWICEPOLSKA197100:00:026:0210,001:24:2401:24:2561
63232GALBARCZYK RENARDKUROWICERATOWNICY RUDNAPOLSKA198100:00:066:039,901:24:4101:24:4762
64216CECUŁA DAMIANGŁOGÓWPOLSKA198600:00:096:049,901:24:4301:24:5263
65229DWÓRSKI GRZEGORZZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA199200:00:116:049,901:24:5001:25:0264
66252JURKOWSKI ARTURRUSZOWICEPOLSKA196700:00:056:069,801:25:1201:25:1865
67274KRASZCZYŃSKI PAWEŁLUBINKB LEW LEGNICAPOLSKA197900:00:096:079,801:25:2801:25:3666
68296MARZEC KAROLINADESZCZNODZIKIE DZIKI GORZÓWPOLSKA197900:00:056:079,801:25:3501:25:402
69364WOJCIUSZKIEWICZ ARIELGŁOGÓWPOLSKA199000:00:156:109,701:26:1101:26:2667
70358WASIELEWSKI ŁUKASZŁÓDŹSTOWARZYSZENIE MONARPOLSKA199900:00:106:119,701:26:2001:26:3068
71293NIECIECKI GRZEGORZŻAGAŃMONAR DĘBOWIECPOLAND198800:00:036:119,701:26:2701:26:3069
72256KALITA JAKUBŁÓDŹSTOWARZYSZENIE MONARPOLSKA199600:00:096:119,701:26:2201:26:3170
73369ZARZECKI MACIEJDŁUGIERUNNER TEAM BYLE NIE POD GÓRKĘ ŻAGAŃPOLSKA198500:00:106:119,701:26:2601:26:3671
74335PUDŁO ADRIANPORAJMONAR DĘBOWIECPOLSKA199000:00:156:129,701:26:3001:26:4572
75272KOZŁOWSKI JACEKZIELONA GÓRAGUAPA TEAMPOLSKA197600:00:066:129,701:26:4701:26:5373
76224DAŃCZAK DARIUSZLEGNICAPOLSKA198000:00:166:139,701:26:4501:27:0174
77328PIEŃKO MARIUSZCHOCIANÓWPOLSKA197200:00:106:139,601:26:5801:27:0875
78230MORUŚ ZOFIAWARSZAWAPOLSKA198300:00:176:169,601:27:2301:27:403
79245DUDA MATEUSZOSTRÓDAMONAR LIPIANKAPOLSKA199700:00:106:169,601:27:3201:27:4276
80319ORYSIAK TOMASZŁOBEZMONAR GRABOWO73-150198800:00:066:169,601:27:4101:27:4777
81366WOŹNIAK MARIUSZPOWIERCIEPOLSKA197700:00:116:199,501:28:1101:28:2278
82322PAŁĘGA PRZEMEKBIAŁAMONAR KĘBLINYPOLSKA198300:00:076:199,501:28:1601:28:2479
83242HOFMAN MATEUSZŁOBEZMONAR GRABOWOPOLSKA199000:00:156:199,501:28:1301:28:2880
84276KRECHOWIEC WOJCIECHŻAGAŃPOLSKA198000:00:066:199,501:28:2501:28:3081
85200ADAMOWICZ MACIEJWROCŁAWPOLSKA198200:00:106:209,501:28:2901:28:3882
86271KOWALSKI MARCINPOWIERCIEGEBERIT TEAMPOLSKA197200:00:116:229,401:29:0201:29:1383
87226DEMBNY BOGDANWIOSKAWIOSKA BIEGAPOLSKA198200:00:076:239,401:29:1701:29:2484
88326PAZIK MAREKOSIEKRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA198300:00:046:239,401:29:2101:29:2585
89312MYSZCZYŃSKI JAKUBSKWIERZYNAPOLSKA199300:00:116:269,301:29:5401:30:0686
90220CZERNICKI JAKUBGDAŃSKMONAR GDAŃSKPOLSKA200100:00:036:279,301:30:1601:30:1987
91283KWIATKOWSKI RADEKŁOBEZMONAR GRABOWOPOLSKA199800:00:076:279,301:30:1501:30:2288
92279KUDELSKI IRENEUSZOSETNICAMONAR LEGNICAPOLSKA197000:00:056:309,201:30:5601:31:0289
93346SOJA TOMASZOZORKÓWMONAR OZORKÓWPOLSKA200000:00:086:319,201:31:0401:31:1290
94266KOSTANOWICZ MAREKLUBINRATOWNICY RUDNAPOLSKA198400:00:106:319,201:31:0701:31:1791
95373ZWOLIŃSKA MONIKAKOŁOTRI FUN&SPORTPOLSKA197900:00:026:339,201:31:4401:31:474
96353SZLĘK ŁUKASZGŁOGÓWMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA197900:00:146:349,101:31:4001:31:5492
97343SKROBAŃSKI KUBABIAŁAMONAR KĘBLINYPOLSKA199200:00:076:349,101:31:4801:31:5593
98263KLOC JANGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLSKA195700:00:176:359,101:31:5701:32:1494
99250JERZYK HUBERTLESZNOJERZYKTEAMPOLSKA198500:00:106:369,101:32:0801:32:1895
100338SADOWSKI KACPERŁOŻNICAMONAR BABIGOSZCZPOLSKA200000:00:036:369,101:32:1801:32:2196
101359WAŚKIEWICZ MATEUSZŁOŻNICASTOWARZYSZENIE MONAR OŚRODEK TERAPII, LECZENIA I REHABILITACJI W BABIGOSZCZYPOLSKA199600:00:036:369,101:32:2201:32:2597
102363WOJCISZEWSKI MACIEJZIELONA GÓRAGUAPA TEAMPOLSKA197900:00:066:379,101:32:3101:32:3798
103341SAWICKI KRYSTIANPOZNAŃAŚ POZNAŃPOLSKA199000:00:066:389,101:32:4201:32:4899
104297MASZKIEWICZ MARIUSZOSTROŁĘKADZIKI WROCŁAWPOLSKA199200:00:136:389,001:32:4201:32:55100
105239GODOŃ PIOTRŁOBEZMONAR GRABOWOPOLSKA198500:00:076:389,001:32:5201:32:59101
106281KULIK SEBASTIANŁOBEZMONAR GRABOWOPOLSKA198300:00:056:399,001:32:5401:32:59102
107344SKRZESZEWSKI JANGDAŃSKMONAR GDAŃSKPOLSKA200000:00:036:399,001:32:5801:33:01103
108240GUSTA DOMINIKGŁOGÓWFITNESS & SQUASH COMPLEXPOLSKA197500:00:106:409,001:33:1401:33:25104
109317OLSZEWSKI ANDRZEJGŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLSKA197000:00:036:448,901:34:0601:34:09105
110217CELUCH RENATACHOJNÓWPOLSKA197500:00:076:458,901:34:2001:34:285
111257TARCZYŃSKI ŁUKASZNOWOLIPSKMONAR NOWOLIPSKPOLSKA198200:00:106:458,901:34:2501:34:36106
112305BIELIŃSKI DAWIDKOWARYMONAR MARIANÓWEKPOLSKA199500:00:036:468,901:34:4101:34:44107
113307MISELIS BARTOSZGŁOGÓWPOLSKA199500:00:116:478,901:34:4101:34:52108
114306MISELIS ALEKSANDRAGŁOGÓWPOLSKA199800:00:126:478,901:34:4101:34:536
115213BUJACZ MATEUSZPORAJMONAR DĘBOWIECPOLAND199700:00:176:478,801:34:3801:34:55109
116327PESZEK SEBASTIANZBICKO CHRZĄSTOWICEMONAR ZBICKOPOLSKA198600:00:136:478,801:34:4301:34:56110
117365WOŁKIEWICZ KRZYSZTOFKRAKÓWMONAR MARIANÓWEKPOLSKA199300:00:046:488,801:35:0201:35:06111
118313LESIAK KRZYSZTOFMARKIMONAR-GRACZEPOLSKA199600:00:056:498,801:35:2801:35:32112
119209BORS GRZEGORZKOMORNIKIRATOWNICY KGHMPOLSKA198600:00:166:518,801:35:4001:35:56113
120214BYSKOSZ TOMASZWROCŁAWPOLSKA197600:00:136:528,701:35:5601:36:09114
121339SAWCZAK MAREKGŁOGÓWPOLSKA197800:00:026:538,701:36:2401:36:26115
122249JELEŃ KRZYSZTOFGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLSKA196300:00:036:548,701:36:2601:36:29116
123348STACHELSKI ROBERTJÓZEFÓWTUPTUŚ OTWOCKPOLSKA198100:00:056:558,701:36:4301:36:47117
124321OSTRASZEWSKI JAKUBCHOROSZCZZACZERLANY MONARPOLSKA199100:00:156:568,701:36:4901:37:04118
125248JAŚKIEWICZ KRZYSZTOFLUBINCROSSFIT LUBINPOLSKA197900:00:117:048,501:38:4701:38:58119
126228DRAPIKOWSKI MAREKLEGNICADRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKINGPOLSKA196100:00:137:068,501:39:0601:39:19120
127206BERNAT TOMASZPOZNAŃPOLSKA199600:00:157:118,301:40:2401:40:40121
128310MOKRZYŃSKI MARCINŻÓRAWINAMONAR MILEJOWICEPOLSKA198100:00:067:148,301:41:1101:41:17122
129342SIENKIEWICZ ARKADIUSZWROCŁAWPOLSKA197400:00:127:158,301:41:1901:41:31123
130207BIAŁAS IWONASZKLARSKA PORĘBATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAPOLSKA197700:00:137:158,301:41:1901:41:317
131246JANASZ-PODLEWSKA KATARZYNAGŁOGÓWPOLSKA198400:00:137:178,201:41:5201:42:058
132215KOZINOGA GABRIELAZIELONA GÓRAUNSTOPPABLY!POLSKA197700:00:177:188,201:41:5101:42:089
133354SZYMANKIEWICZ EDYTAGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLSKA197300:00:167:188,201:41:5201:42:0810
134235SŁUŻEWNO AGATAGŁOGÓWPOLSKA198000:00:187:188,201:41:5101:42:0811
135280KULCZAK PAWEŁBRODOWOPOLSKA197900:00:097:188,201:42:0701:42:16124
136294MAREK MICHAŁCHOCIANÓWPOLSKA199000:00:097:208,201:42:2501:42:34125
137284LENIART BOGDANSOBINZG RUNPOLSKA197100:00:127:238,101:43:0901:43:21126
138211BRZEZICKI ŁUKASZZIELONA GÓRACFZGPOLSKA198300:00:107:268,101:43:5701:44:07127
139273KRAKOWSKI ŁUKASZJAWORMONAR LEGNICAPOLSKA197800:00:097:357,901:45:5801:46:07128
140225DĄBROWNY ŁUKASZZIELONA GÓRABIEGAJĄCE DZIKIPOLSKA199400:00:187:367,901:46:0401:46:22129
141238GMUR MICHAŁNIEDORADZBIEGAJĄCE DZIKIPOLSKA199400:00:177:367,901:46:0501:46:22130
142357TYCZYŃSKI JAKUBGŁOGÓWBIEGAJĄCE DZIKIPOLSKA199100:00:167:367,901:46:0601:46:22131
143334PTAK KUBAPOZNAŃAŚ POZNAŃPOLSKA198300:00:067:387,901:46:4501:46:52132
144219CYBULSKI MICHAŁPOZNAŃAŚ POZNAŃPOLSKA198000:00:077:447,801:48:0701:48:14133
145262KLEMM MAREKPOZNAŃAŚ POZNAŃPOLSKA197800:00:077:477,701:48:5401:49:00134
146351SZARMACH KRZYSZTOFLEGNICAMONAR LEGNICAPOLSKA197700:00:107:487,701:49:0101:49:12135
147329WOJCIECHOWSKI WOJCIECHPOZNAŃMONAR GDAŃSKPOLSKA200100:00:027:507,701:49:3201:49:34136
148320OSIŃSKI ŁUKASZGŁOGÓWPOLSKA198500:00:067:537,601:50:2001:50:26137
149350SYS PAWEŁWSCHOWASYSTEAM ADVENTUREPOLSKA198100:00:147:547,601:50:1601:50:30138
150247JANICKA DANAMIŁORADZICEANGELLSRUNPOLSKA197800:00:138:107,301:54:1001:54:2312
151370ZAWARDZIN ROBERTWARSZAWAPKO BANK POLSKIPOLSKA197600:00:178:277,101:58:0501:58:23139
152303MIERZEJEWSKA MARTYNAWARSZAWPOLSKA198300:00:188:277,101:58:0501:58:2313
153233KOWALSKI BARTOSZLESZNOPOLSKA198500:00:068:317,001:59:1201:59:19140
154275KRAWCZAK KAROLINAGŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLSKA198800:00:068:386,902:00:4802:00:5414
155311MOŁDRZYK ŁUKASZLUBLINIECPOLSKA199400:00:108:416,902:01:2302:01:33141
156330PODLACHA IZABELAGDAŃSKPOLSKA198200:00:069:016,702:06:0702:06:1315

CO TO JEST CROSS STRACEŃCÓW?

To idea biegu, który wyzwala motywację do walki, aby zmierzyć się z własnymi słabościami, zmierzyć się z naturą, pokonać strach i gwarantuje na mecie satysfakcję, radość oraz dumę.

DLA KOGO?

Dla każdego kto nie boi się wyzwań.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

Tor motocrossu w Głogowie na Górkowie – to wyjątkowe miejsce! Trasa przebiega po pętlach i jest pełna wielu niespodziewanych, naturalnych przeszkód, rowów z wodą i błotem, stromych oraz piaszczystych podbiegów
i zbiegów. Widzowie niczym kibice na stadionie będą mogli przeżywać ciągłe emocje związane z rywalizacją uczestników biegu.

 

WPISOWE – (opłata startowa)

Uczestnicy Biegu po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymają indywidualny link z kodem  do płatności przez tpay.com.

Na wszystkich  dystansach ( 7, 14, 21.195 )obowiązują opłaty w wysokości:

 

OPŁATA STARTOWATERMINY PŁATNOŚCI
90 zł I termin – do 31.01.2018
110 zł  II termin- od 01.02.2018 do 28.02. 2018
140 zł  III termin – od 01.03.2018 do 31.03.2018
250 zł IV termin – w dniu zawodów
(w przypadku wolnych miejsc i zgody Organizatora)

 

Dystanse:

DYSTANSTYP BIEGU
21.195 mBieg złoty
14.000 mBieg srebrny
7.000 mBieg miedziowy
1.000 mBieg Małego Straceńca
6 x 600 mSztafetowe Mistrzostwa Cross Straceńców (rocznik szkół podstawowych, uczniowie szkół specjalnych do lat 16)
6 x 800 mSztafetowe Mistrzostwa Cross Straceńców (rocznik szkół gimnazjalnych, uczniowie szkół specjalnych powyżej lat 16)
6 x 1.000 mSztafetowe Mistrzostwa Cross Straceńców (rocznik szkół ponadgimnazjalnych ) oraz Dowolnych Grup Zorganizowanych 
Powrót