IV Bieg Zamkowy (GP Łubianka)

Data i godzina2017-01-29 12:30:00
MiejscowośćZamek Bierzgłowski
Dystans 8km
Oficjalna strona
Wyniki online
Opłata startowa 7 zł
Typ zawodów Bieg
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katCzas nettoWynikMK
1187GOLENIEWSKI MATEUSZTORUŃKAWALER DO WZIĘCIAPOLSKA1992M20-29100:28:3100:28:331
1159WILIGALSKI BARTOSZPIGŻAKM TRUCHCIKPOLSKA1989M20-29100:28:3300:28:332
3127WOJNAR ROBERTTORUŃPOLSKA1976M40-49100:29:1100:29:113
4125TOMASZEWSKI MACIEJTORUNNADAKTYWNIPOLSKA1988M20-29300:30:1700:30:184
526LEWANDOWSKI MIROSŁAWTORUŃPOLSKA1978M30-39100:30:2200:30:245
6162KALATA ŁUKASZGÓRSKCHETUR TEAMPOLSKA1986M30-39200:30:2800:30:296
7128MACZYŃSKI GRZEGORZBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1966M50-59100:30:3100:30:317
8121JAGIEŁA JAROSŁAWBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1972M40-49200:30:3600:30:388
934MRUK TOMASZBYDGOSZCZCZARNE STOPY.SMPOLSKA1976M40-49300:30:4400:30:459
103RADTKE ŁUKASZCHEŁMŻACHETOR TEAMPOLSKA1983M30-39300:30:4700:30:4810
11172KAŁASKA KRZYSZTOFCHEŁMŻACHETOR TEAMPOLSKA1979M30-39400:30:5500:30:5711
1220KMIECIAK ROBERTTORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPOLSKA1981M30-39500:31:0200:31:0412
138RETECKI KRZYSZTOFOSTROMECKOBOGMAR / PRESTO OSTROMECKOPOLSKA1974M40-49400:31:2500:31:2613
14154KONIAJEV VOLODYMIRKLB KREMINUKRAINA1985M30-39600:31:3200:31:3414
15130PRZYJEMSKI ARTURPIGŻAKM TRUCHCIKPOLSKA1973M40-49500:31:4000:31:4215
1698TREJDEROWSKI ROBERTKOWALEWO POMORSKIECONKRET RUNNING TEAMPOLSKA1983M30-39700:31:4500:31:4616
1751KMITTA LESZEKINOWROCŁAWJANUSZE JOGGINGUPOLSKA1988M20-29400:31:5700:31:5817
1819ZIĘTAK ANDRZEJBRZOZATKKF KOLEJARZPOLSKA1973M40-49600:32:0200:32:0318
19158MIELNICKI KRZYSZTOFTORUŃPOLSKA1979M30-39800:32:1100:32:1519
20131BRUŚ FILIPTORUŃPOLSKA1977M40-49700:32:2000:32:2220
21126RUMIŃSKI ARKADIUSZTORUŃNADAKTYWNIPOLSKA1991M20-29500:32:4800:32:4921
2239MAĆKOWSKI MACIEJBYDGOSZCZMYŚLĘCINEK BDGPOLSKA1986M30-39900:33:2800:33:2822
2328MARCINKOWSKI BŁAŻEJTORUŃPARKRUNPOLSKA1984M30-391000:33:2800:33:3023
2494BOMASTEK SŁAWOMIRTORUŃKALOS KAGATOS/CROSSFIT TORUŃPOLSKA1988M20-29600:33:3200:33:3324
2556KRYSTOSIAK ARKADIUSZWARSZAWAPOLSKA1984M30-391100:33:3200:33:3825
2636MUZYK PRZEMYSŁAWTORUŃAKPB MARMELPOLSKA1986M30-391200:34:0000:34:0226
27178SAWICKI PIOTRCHEŁMŻAPOLSKA1973M40-49800:34:0400:34:0627
281NOWAKOWSKI JERZYTORUŃPOLSKA1977M40-49900:34:3000:34:3328
29140GÓRALSKI KRZYSZTOFTORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA1964M50-59200:34:4100:34:4329
3031ZIELIŃSKI MAREKPRZECZNOPOLSKA1987M30-391300:34:4300:34:4730
3187KONIARSKI JANUSZPRZYSIEKPOLSKA1967M50-59300:34:5100:34:5331
32135GREGROWSKI KRZYSZTOFTORUŃPODGÓRZ TORUŃPOLSKA1982M30-391400:34:5000:34:5632
3373MURAWSKI PRZEMYSŁAWWARSZAWAPOLSKA1970M40-491000:34:5700:35:0033
34188ŚLIWIŃSKI MICHAŁTORUŃPARK RUN TORUŃPOLSKA1978M30-391500:34:5700:35:2134
3512HOŁTYN PATRYKRADZIEJÓWTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1988M20-29700:35:2300:35:2535
36161CHOJNACKI SEBASTIANTORUŃPOLSKA1977M40-491100:35:2100:35:3036
3717MANIKOWSKI DANIELTORUŃPOLSKA1994M20-29800:35:4000:35:4237
38109BUCZEL MICHAŁTORUŃBASKETBALL REFERRESPOLSKA1980M30-391600:35:4100:35:4638
39153MURACZEWSKI PIOTRTORUŃPOLSKA1981M30-391700:35:4000:35:4939
40149SAMEREK DARIUSZTORUŃPOLSKA1979M30-391800:35:4200:35:4940
4149DOŁCHUN ARKADIUSZTORUŃGTPOLSKA1975M40-491200:35:5800:36:0141
4285MARION YOHANNTORUŃPOLSKA1983M30-391900:36:0100:36:0442
43166CEDROWSKI ARKADIUSZTORUŃPOLSKA1985M30-392000:36:1100:36:1643
4461PIOTROWSKI DARIUSZBYDGOSZCZGARDENFLORA MTB TEAMPOLAND1979M30-392100:36:1700:36:1844
45163NOWAKOWSKI DARIUSZTORUŃPOLSKA1975M40-491300:36:1400:36:2045
46107KOZŁOWSKI ZBIGNIEWTORUŃPOLSKA1984M30-392200:36:2000:36:2646
4742DEJEWSKI TOMASZNOWA WIEŚNOWA BIEGAPOLSKA1984M30-392300:36:1500:36:2847
48195BUZACZ DAWIDPOLSKA1982M30-392400:36:2400:36:3748
4938JANOWSKI PIOTRPOLSKA1964M50-59400:36:3400:36:3949
5011CZUK MAREKTORUŃPOLSKA1953M60-69100:36:4000:36:4150
5190BUDZYŃSKA SYLWIATORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA1993K29100:36:4000:36:431
52113PACUSZKA KRZYSZTOFTORUŃŁUBUDUBUPOLSKA1976M40-491400:36:4000:36:4551
5377DZIEŁAK ANDRZEJTORUŃPOLSKA1969M40-491500:36:4500:36:4852
5414HENDRZAK SYLWESTERŁUBIANKAZAMEK BIERZGŁOWSKIPOLSKA1985M30-392500:36:4800:36:5053
5582FRĄCZYK JAROSŁAWTORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA1976M40-491600:36:4600:36:5354
56176RASMUS SYLWESTERKOŃCZEWICEKOŃCZEWICEPOLSKA1975M40-491700:36:5500:36:5655
5771DAMSKI ŁUKASZTRYSZCZYNGARDENFLORA MTB TEAMPOLSKA1982M30-392600:36:5800:36:5856
5865MAJEWSKI ŁUKASZTORUŃPOLSKA1982M30-392700:36:4800:37:0157
59168ORDON ZBIGNIEWŁUBIANKAKM TRUCHCIKPOLSKA1973M40-491800:37:0900:37:1258
606WALTRATUS BARTOSZTORUŃCG TZKOPPOLSKA1988M20-29900:37:1400:37:1959
6196MAGUSIAK AGNIESZKABYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPOLSKA1986K30-44100:37:2600:37:282
6283SEBASTIANOWICZ EMILTORUŃLUPE DESIGNPOLSKA1988M20-291000:37:2100:37:3160
6347DOMINIAK ARKADIUSZTORUŃBASKETBALL REFEREESPOLSKA1984M30-392800:37:3300:37:3761
64141MUSIAŁ SZYMONUNISŁAWPOLSKA1987M30-392900:37:3300:37:4162
6544MAJCHER PAWEŁPĘDZEWOPOLSKA1973M40-491900:37:4100:37:4963
66136KARAŚ MAREKTORUŃPODGÓRZ TORUŃPOLSKA1961M50-59500:37:5200:37:5864
67116PASTUCHA JULIUSZTORUŃMOLTE VOLTEPOLSKA1994M20-291100:37:5800:38:0165
68150LIPIŃSKI KRZYSZTOFTORUŃPOLSKA1979M30-393000:38:0100:38:0666
69123STEMPNIAK KRZYSZTOFINOWROCŁAWPOLSKA1971M40-492000:38:0500:38:1167
70157ZIÓŁKOWSKI DARIUSZINOWROCŁAWJANUSZE JOGGINGUPOLSKA1994M20-291200:38:1800:38:2168
7160SOBCZAK MICHAŁBYDGOSZCZGARDEN FLORAPOLSKA1986M30-393100:38:2700:38:2869
72139SURMACEWICZ PAULINATORUŃNEUCA TEAMPOLSKA1984K30-44200:38:3000:38:323
7322STRZELECKI DAWIDTORUŃTEAM SPIRITPOLSKA1988M20-291300:38:3000:38:3670
7466OSIŃSKI KRZYSZTOFTORUŃGAMET S.APOLSKA1977M40-492100:38:2900:38:3771
7570STROMCZYŃSKI WIESŁAWBYDGOSZCZTUPTUŚ BORÓWNOPOLSKA1958M50-59600:38:3000:38:3872
76118GORDON ROMANBYDGOSZCZPOLSKA1956M60-69200:38:3800:38:4073
7733LIGMANOWSKI MATEUSZŚWIECIEOSP RATOWNIK ŚWIECIEPOLSKA1991M20-291400:38:4300:38:5774
78194MARKIEWICZ MIREKTORUŃSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁOPOLSKA1974M40-492200:38:4900:39:0075
7937JAROCKA BEATADĄBROWA CHEŁM.NIEZRZESZONAPOLSKA1977K30-44300:38:5700:39:014
8024KADOW RYSZARDBYDGOSZCZRUN PASJA BYDGOSZCZPOLSKA1972M40-492300:39:1300:39:1676
81165DEMBKOWSKI RYSZARDTORUŃOLD SNAKEPOLSKA1953M60-69300:39:1300:39:2177
8225SALAMON WOJCIECHCHEŁMŻAPOLSKA1982M30-393200:39:2000:39:2678
83169ZIELIŃSKI SŁAWOMIRWARSZEWICEKM TRUCHCIKPOLSKA1970M40-492400:39:2900:39:3779
84115GRABARSKA MAGDALENATORUŃMARMELPOLSKA1986K30-44400:39:3400:39:375
8559JAKUBOWSKI PAWEŁTORUŃMARMELPOLSKA1984M30-393300:39:3800:39:4480
8675SOBCZAK MARCINBYDGOSZCZCZARNE STOPY.SMPOLSKA1983M30-393400:39:3900:39:4781
872LEJMAN IRENEUSZTORUŃKALOS KAGATOSPOLSKA1985M30-393500:39:4000:39:5382
8815DYCZKO ADAMBRĄCHNOWOPOLSKA1967M50-59700:39:4700:39:5683
8927DRAPIEWSKI MIROSŁAWTORUŃPOLSKA1982M30-393600:39:4300:39:5984
9045MALICKA AGATATORUŃPOLSKA1988K29200:39:5200:40:026
91186BANASZAK ADAMGNIEWKOWOPULS PODGÓRZ TAXIPOLSKA1970M40-492500:39:4700:40:0385
92124LADA PRZEMYSŁAWZALESIESTALE BIEGA NOVA TRAIDINGPOLSKA1984M30-393700:39:5400:40:0486
9352GRABAN RADOSŁAWTORUŃPOLSKA1982M30-393800:39:5000:40:0587
9462NIECIECKI WOJTEKTORUŃAKPB MARMEL TORUŃ / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA1983M30-393900:39:5700:40:0788
95106BARON ROBERTTORUŃJASAMPOLSKA1969M40-492600:40:0600:40:0989
96145TOMASIK PIOTRTORUŃPOLSKA1986M30-394000:40:0600:40:1290
9741JANIKOWSKA EWABYDGOSZCZCZARNE STOPY.SMPOLSKA1990K29300:40:0600:40:137
98151GOŁASZEWSKI KRZYSZTOFTORUŃPOLSKA1970M40-492700:40:1000:40:1691
9999ŁANKIEWICZ DANIELTORUŃCONKRET RUNNING TEAMPOLSKA1981M30-394100:40:1200:40:1792
10046WYSOCKI JERZYBYDGOSZCZCZARNE STOPY.SMPOLSKA1963M50-59800:40:1400:40:2293
10157TOMASZEWSKI KRZYSZTOFTORUŃPOLSKA1982M30-394200:40:1800:40:2494
10276PODLASZEWSKI JACEKTORUŃVENI,CUCURRI,VICIPOLSKA1970M40-492800:40:2500:40:3395
10388KACZOR PAWEŁWIERZBICZANYPOLSKA1991M20-291500:40:2800:40:3396
104148PRZYBYŁ BARTŁOMIEJGNIWKOWOPOLSKA1985M30-394300:40:2800:40:3397
10592FERLIŃSKI MICHAŁCHEŁMŻASKWARMATPOLSKA1983M30-394400:40:2900:40:3998
106170BICZ ARTURGRĘBOCINPOLSKA1981M30-394500:40:3200:40:4499
107196DOMAŃSKI STANISŁAWBIELCZYNYPOLSKA1960M50-59900:40:4400:40:48100
108199OLSZEWSKI ŁUKASZBRĄCHNOWOSMOK TORUŃPOLSKA1992M20-291600:40:3800:40:49101
109117BAGROWSKI MAREKJANOWO/K DABROWY CHELMINSKIEJPOLSKA1962M50-591000:40:5300:40:56102
110164CHOJNOWSKI TOMASZTORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA1982M30-394600:40:5900:41:03103
111197SAK MAREKGRĘBOCINTORECPOLSKA1959M50-591100:40:5300:41:05104
112119MAKLAKIEWICZ RADOSŁAWTORUŃCSAIUPOLSKA1983M30-394700:41:0700:41:18105
113134DORAN PIOTRTORUŃPOLSKA1977M40-492900:41:0800:41:19106
114189CHEŁMICKI MICHAŁLIPNOPOLSKA1990M20-291700:41:1500:41:19107
115100MARCINKIEWICZ JANALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA1956M60-69400:41:1700:41:21108
116182CISKI ZBIGNIEWTORUŃPOLSKA00:41:2400:41:29
11718KUKOWSKI GRZEGORZBRZOZÓWKAPOLSKA1975M40-493000:41:2600:41:34110
118138ZAJĄKAŁA JERZYBRĄCHNOWOKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA1953M60-69500:41:3500:41:41111
119156ZIÓŁKOWSKI BENIAMININOWROCŁAWJANUSZE JOGGINGUPOLSKA1994M20-291800:41:4200:41:42112
120144ZIELIŃSKI IREKKOŃCZEWICEKM TRUCHCIKPOLSKA1981M30-394800:41:4000:41:48113
121132SYKUT WOJCIECHTORUŃPOLSKA1988M20-291900:41:5400:42:05114
122192OR ŁOWSKI SŁAWOMIRTORUŃPOLSKA1957M60-69600:41:1200:42:19115
12368PIOTROWSKI PAWEŁWARSZEWICEPOLSKA1983M30-394900:42:2900:42:34116
12430BRZÓSKIEWICZ RAFAŁTORUŃPOLSKA1984M30-395000:42:2200:42:38117
125177MAJCHRZAK DARIUSZTORUŃSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁOPOLSKA1962M50-591200:42:2800:42:39118
12678STAWARSKA ELŻBIETATORUŃPOLSKA1977K30-44500:42:3600:42:428
12758JAKUBOWSKI JANUSZTORUŃPOLSKA1955M60-69700:42:4000:42:46119
128171MIKOLASZEK WOJCIECHTORUŃJTRPOLSKA1979M30-395100:42:3900:42:51120
12997JANKOWSKI ŁUKASZBYDGOSZCZPOLSKA00:42:5700:43:01
130183RASMUS REMIGIUSZTORUŃPOLSKA1984M30-395200:42:5900:43:03122
13186WIŚNIEWSKI JANUSZŁUBIANKAONEMANTEAMPOLSKA1972M40-493100:42:5800:43:12123
132137KAMIŃSKI STEFANTORUŃTORECPOLSKA1947M70100:43:0900:43:16124
133102PRZERACKI MIROSŁAWBYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA1970M40-493200:43:0600:43:18125
134155MACIĄG MARIANGRĘBOCINPOLSKA1969M40-493300:43:0800:43:18126
135143TOMASIK JUSTYNATORUŃPOLSKA1989K29400:43:1700:43:229
136152GOŁASZEWSKA JOLANTATORUŃAKPB MARMELPOLSKA1970K45100:43:4000:43:4510
13784SEBASTIANOWICZ KALINATORUŃNIEZRZESZONYPOLSKA1990K29500:43:3900:43:4911
13889SOSIŃSKA IZABELADĄBROWA CHEŁMIŃSKAPOLSKA1983K30-44600:43:5800:44:0112
139198DERUŚ STANISŁAWKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA1963M50-591300:44:0300:44:12127
140114BONIECKI DAMIANTORUŃPOLSKA1984M30-395300:44:0400:44:19128
14172GROBELSKI WOJCIECHCHEŁMNOPOLSKA1991M20-292000:44:1700:44:31129
14279BOGDAN WACŁAWTORUŃPOLSKA1969M40-493400:44:2600:44:33130
143101SOŁTYS MACIEJCHEŁMŻASKARMAT TORUŃPOLSKA1983M30-395400:44:3700:44:44131
14448LIPIŃSKI MAREKTORUŃPOLSKA1978M30-395500:44:5200:45:02132
145133SKAMIOZA LESZEKTORUŃPOLSKA1987M30-395600:44:5600:45:06133
14616WRÓBLEWSKA JOANNAUNISLAWPOLSKA1971K45200:45:0400:45:0913
147179WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZTORUŃPOLSKA1961M50-591400:44:5800:45:10134
14823WŁODARCZYK TERESATORUŃSPCPOLSKA1967K45300:44:5900:45:1014
149174PILARSKA ANNATORUŃPOLSKA1967K45400:45:1000:45:2015
150173PILUWSKI MAREKTORUŃPOLSKA1963M50-591500:45:1100:45:21135
151103ZIEMIŃSKI MACIEJUNISŁAWGARDENFLORA MTB TEAMPOLSKA1989M20-292100:45:2000:45:26136
152180DZIEDZIC MARCINRACINIEWOPOLSKA1981M30-395700:45:3400:45:51137
15374MURAWSKA MAŁGORZATAWARSZAWAPOLSKA1970K45500:45:4700:45:5416
154111KASZUBSKI MARCINOSTROWITEKB RYPINPOLSKA1978M30-395800:46:0700:46:10138
15532MAJEWSKI WIESŁAWCIECHOCINEKPOLSKA1966M50-591600:46:0200:46:12139
156110OLSZEWSKI JACEKTORUŃOLSZESIE KBPOLSKA1960M50-591700:46:2700:46:29140
1574WEILAND EMILAUNISŁAWPOLSKA1977K30-44700:46:3400:46:3917
158167KŁOS DARIUSZTORUŃKLUB MARATOŃSKI UMK TORUŃPOLSKA1963M50-591800:46:3700:46:42141
159191ZIÓŁKOWSKI MARIUSZTORUŃPOLSKA1972M40-493500:47:0000:47:17142
1605MAJDAN ADAMŁUBIANKAPOLSKA1980M30-395900:47:2200:47:31143
161112KOSTECKA JUSTYNAŁUBIANKAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA1989K29600:48:0000:48:0518
16263MICUN KATARZYNATORUŃMKM TORUŃPOLSKA1972K45600:48:4000:48:4419
163160SZWYDOWSKI HENRYKINOWROCŁAWJANUSZE JOGGINGUPOLSKA1959M50-591900:48:4000:48:44144
16421MICHALCZUK DOMINIKAPOLSKA1969K45700:48:4600:48:5720
165193JURKIEWICZ BEATATORUŃSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁOPOLSKA1974K30-44800:49:2400:49:3621
16650NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKATORUŃMAMY RUSZAMYPOLSKA1974K30-44900:49:4000:49:5022
167181PRZYJEMSKA DOROTAPIGŻAPOLSKA1972K45800:49:4200:49:5023
16835JASKOWSKA-PAWSKA DANUTACHEŁMŻAPOLSKA1973K30-441000:50:2300:50:2324
169142SZWEC ANDRZEJTORUŃPOLSKA1956M60-69800:50:1800:50:33145
170122ADAMCZYK ZBIGNIEWZAMEK BIERZGŁOWSKIKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA1955M60-69900:50:4600:51:01146
171184CHEŁMICKI GRZEGORZLIPNOPOLSKA1961M50-592000:51:0900:51:13147
172129WALCZAK MARIABYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1949K45900:51:1200:51:1725
173146INCZEWSKA ADRIANNATORUŃPOLSKA1990K29700:51:1500:51:2326
174108STANKOWSKI WITOSŁAWTORUŃPOLSKA1973M40-493600:51:5000:51:55148
17529CHYŁEK WOJCIECHTORUŃPOLSKA1962M50-592100:51:1400:51:58149
17653KRZYSZTYNIAK ILONACHEŁMNOKLUB „ŁUBU DUBU”POLSKA1974K30-441100:51:4400:51:5827
17743GOLA GRZEGORZMARKOWOMARKOWIAKPOLSKA1971M40-493700:52:1300:52:28150
178175BUTRYM ADAMTORUŃPOLSKA1984M30-396000:52:1600:52:29151
17913LENC JANUSZBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1953M60-691000:53:1200:53:31152
18081BEDNARCZUK ARTURTORUŃPOLSKA1975M40-493800:54:1400:54:24153
18180BEDNARCZUK MAŁGORZATATORUŃPOLSKA1982K30-441200:54:1500:54:2428
1829KOT ALEKSANDRATORUŃFITKOTPOLSKA1983K30-441300:54:4200:54:5529
18354KRZYSZTYNIAK TOMASZCHEŁMNOKLUB „ŁUBU DUBU”POLSKA1969M40-493900:54:5200:55:06154
184185TYBUSZEWSKI JANUSZTORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPOLSKA1957M60-691100:55:2100:55:32155
1857DERKOWSKA WERONIKAOSIEK NAD WISŁĄTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA1984K30-441400:58:0000:58:0330
18610ANGIEL WŁADYSŁAWBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1937M70201:00:1601:00:16156
187190KOCIUCKI PIOTRTORUŃPOLSKA1973M40-494001:29:4301:30:00157
Powrót