TRIATHLON ENERGY MRĄGOWO
Data i godzina | 2019-08-25 09:00:00 |
Miejscowość | Mrągowo |
Dystans | 1/2 IM; 1/4IM; 1/8 IM |
Oficjalna strona | http://triathlonenergy.pl/mragowo |
Wyniki online | |
Opłata startowa | OD 119 ZŁ |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
- DZIECI 1000M
- DZIECI 500M
- DZIECI 200M
- 1/8 IM SZTAFETY
- 1/4 IM
- 1/4 IM SZTAFETY
- 1/8 IM
- 1/2 IM
- 1/2 IM SZTAFETY
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 194 | MRÓZ MATEUSZ | KATOWICE | GO FROST / SP 2 KATOWICE | POL | 2006 | M3 | 1 | 4:12 | 14,3 | 00:04:12 | 1 | |
2 | 178 | ZIEMIŃSKA ADRIANNA | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 2007 | K3 | 1 | 4:30 | 13,3 | 00:04:30 | 1 | |
3 | 196 | KLENIEWSKI KAJETAN | WARSZAWA | KMD POLAND | POL | 2010 | M3 | 2 | 4:49 | 12,5 | 00:04:49 | 2 | |
4 | 195 | KLENIEWSKI JAN | WARSZAWA | KMD POLAND | POL | 2007 | M3 | 3 | 4:59 | 12,0 | 00:04:59 | 3 | |
5 | 177 | JASIULEWICZ SEBASTIAN | ELBLĄG | ETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 2006 | M3 | 4 | 5:45 | 10,4 | 00:05:45 | 4 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 166 | KSENIAK HALINA | WARSZAWA | POLSKA | 2010 | K2 | 1 | 4:08 | 14,5 | 00:02:04 | 1 | ||
2 | 189 | CHEDA ANTEK | OPACZ KOLONIA | POLSKA | 2008 | M2 | 1 | 4:10 | 14,4 | 00:02:05 | 1 | ||
3 | 170 | LACHOWIECKI ANTONI | STARE BABICE | UKS-G8 BIELANY | POLSKA | 2009 | M2 | 2 | 4:12 | 14,3 | 00:02:06 | 2 | |
4 | 188 | PORZEZIŃSKI FRANEK | OPACZ KOLONIA | POLSKA | 2010 | M2 | 3 | 4:14 | 14,2 | 00:02:07 | 3 | ||
5 | 169 | MATRACKI KONRAD | OLSZTYN | PERSONAL TRIATHLON | POLSKA | 2008 | M2 | 4 | 4:16 | 14,1 | 00:02:08 | 4 | |
6 | 180 | HAPONIUK MAKSYMILIAN | BANINO | POLSKA | 2011 | M2 | 5 | 4:20 | 13,8 | 00:02:10 | 5 | ||
7 | 174 | GRYMIN BARTOSZ | HERMANÓW | POLSKA | 2012 | M2 | 6 | 4:22 | 13,7 | 00:02:11 | 6 | ||
8 | 165 | ZIEMIŃSKA ALEKSANDRA | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POLSKA | 2010 | K2 | 2 | 4:24 | 13,6 | 00:02:12 | 2 | |
9 | 173 | GRYMIN ALEKSANDRA | HERMANÓW | POLSKA | 2011 | K2 | 3 | 4:26 | 13,5 | 00:02:13 | 3 | ||
10 | 190 | CHEDA IGNAŚ | OPACZ KOLONIA | POLSKA | 2011 | M2 | 7 | 4:32 | 13,2 | 00:02:16 | 7 | ||
11 | 184 | BEYER-WROBLEWSKI ANDRZEJ | GDYNIA | MEWA GDYNIA | POLSKA | 2009 | M2 | 8 | 4:34 | 13,1 | 00:02:17 | 8 | |
12 | 167 | KSENIAK IGNACY | WARSZAWA | POLSKA | 2012 | M2 | 9 | 4:34 | 13,1 | 00:02:17 | 9 | ||
13 | 175 | LACHMAN KRZYSZTOF | MRĄGOWO | POLSKA | 2012 | M2 | 10 | 4:40 | 12,9 | 00:02:20 | 10 | ||
14 | 182 | THRUN HANNA | GDAŃSK | POLSKA | 2010 | K2 | 4 | 4:42 | 12,8 | 00:02:21 | 4 | ||
15 | 192 | BRZEZIN BENIAMIN | WARSZAWA | POLSKA | 2009 | M2 | 11 | 4:50 | 12,4 | 00:02:25 | 11 | ||
16 | 163 | BEŁBOT WIKTORIA | GIŻYCKO | POLSKA | 2011 | K2 | 5 | 4:54 | 12,2 | 00:02:27 | 5 | ||
17 | 171 | HARTLIŃSKA ALEKSANDRA | JAROTY | POLSKA | 2012 | K2 | 6 | 5:04 | 11,8 | 00:02:32 | 6 | ||
18 | 164 | OGRODNIK NIKODEM | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POLSKA | 2011 | M2 | 12 | 5:10 | 11,6 | 00:02:35 | 12 | |
19 | 193 | RÓŻALSKI KAMIL | ELBLĄG | ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POLSKA | 2011 | M2 | 13 | 5:18 | 11,3 | 00:02:39 | 13 | |
20 | 176 | POGORZELSKA ALEKSANDRA | MRĄGOWO | POLSKA | 2010 | K2 | 7 | 5:22 | 11,2 | 00:02:41 | 7 | ||
21 | 181 | THRUN ZOFIA | GDAŃSK | POLSKA | 2012 | K2 | 8 | 5:28 | 11,0 | 00:02:44 | 8 | ||
22 | 168 | CIEŚLA JULIA | MRĄGOWO | POLSKA | 2011 | K2 | 9 | 5:36 | 10,7 | 00:02:48 | 9 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 160 | GRYZEL JEREMI | KIEŁPIN | BRAK | POLSKA | 2013 | M1 | 1 | 4:15 | 14,1 | 00:00:51 | 1 | |
2 | 186 | MICHALAK ADAM | UJŚCIE | POLSKA | 2014 | M1 | 2 | 4:25 | 13,6 | 00:00:53 | 2 | ||
3 | 197 | SEDLAK MARIA | MRAGOWO | POLSKA | 2014 | K1 | 1 | 4:25 | 13,6 | 00:00:53 | 1 | ||
4 | 191 | PORZEZIŃSKI JAŚ | OPACZ KOLONIA | POLSKA | 2014 | M1 | 3 | 4:30 | 13,3 | 00:00:54 | 3 | ||
5 | 162 | KOŚCIAŃSKA-MAŃKOWSKA FRANCISZKA | KORSZE | POLSKA | 2014 | K1 | 2 | 4:50 | 12,4 | 00:00:58 | 2 | ||
6 | 161 | HARTLIŃSKI MIESZKO | JAROTY | POLSKA | 2016 | M1 | 4 | 6:15 | 9,6 | 00:01:15 | 4 | ||
7 | 159 | GRYZEL TYMON | KIEŁPIN | BRAK | POLSKA | 2016 | M1 | 5 | 6:20 | 9,5 | 00:01:16 | 5 | |
8 | 198 | PĘKALA MICHALINA | MRĄGOWO | POLSKA | 2016 | K1 | 3 | 6:40 | 9,0 | 00:01:20 | 3 | ||
9 | 158 | BEŁBOT JULIA | GIŻYCKO | POLSKA | 2015 | K1 | 4 | 8:15 | 7,3 | 00:01:39 | 4 | ||
10 | 187 | MICHALAK ZUZIA | UJŚCIE | POLSKA | 2017 | K1 | 5 | 10:40 | 5,6 | 00:02:08 | 5 | ||
11 | 183 | STOLARSKA LAURA | KRAKÓW | WM TRISELF | POLSKA | 2018 | K1 | 6 | 16:10 | 3,7 | 00:03:14 | 6 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3004 | DREAM TRI TEAM MIX | 00:07:47 (1) | 00:00:48 | 00:40:25 (25) | 00:00:34 | 00:21:21 (9) | 01:10:55 | |
2 | 3005 | LECIMY DLA ADASIA !! | 00:08:30 (3) | 00:00:43 | 00:44:05 (56) | 00:00:37 | 00:21:03 (7) | 01:14:58 | |
3 | 3002 | BMS TEAM | 00:09:55 (31) | 00:00:38 | 00:40:37 (28) | 00:00:44 | 00:26:19 (68) | 01:18:13 | |
4 | 3006 | DREAM TRI TEAM | 00:09:21 (20) | 00:00:40 | 00:43:11 (45) | 00:00:55 | 00:29:25 (92) | 01:23:32 | |
5 | 3007 | NIE PODDAM CIĘ | 00:11:14 (56) | 00:00:44 | 00:51:19 (105) | 00:00:44 | 00:32:49 (106) | 01:36:50 | |
6 | 3003 | PASJA CZYNI WOLNYM / BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MAR | 00:13:54 (109) | 00:00:59 | 01:03:21 (127) | 00:00:46 | 00:25:29 (58) | 01:44:29 | |
7 | 3000 | MRĄGOWO | 00:13:04 (99) | 00:00:58 | 00:55:50 (115) | 00:01:01 | 00:34:38 (112) | 01:45:31 | |
8 | 3001 | JANUSZE TRIATHLONU | 00:11:35 (70) | 00:01:25 | 01:10:01 (130) | 00:01:17 | 00:41:09 (127) | 02:05:27 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 295 | PIASECKI PATRYK | MRĄGOWO | PIASECKI CONCEPT | POL | 1986 | M2 | 1 | 00:14:32 (1) | 00:00:54 | 01:06:01 (1) | 00:00:41 | 00:38:32 (1) | 02:00:40 | 1 | |
2 | 303 | OŁOWSKI JAKUB | WYDMINY | TRI NEGU/NAJMOWICZTRIATHLON/KRAM SA | POL | 1984 | M2 | 2 | 00:16:52 (7) | 00:01:07 | 01:09:38 (2) | 00:00:45 | 00:39:40 (2) | 02:08:02 | 2 | |
3 | 215 | KOZIELSKI MICHAŁ | WARSZAWA | CZAJA TRAINING SYSTEM | POL | 1986 | M2 | 3 | 00:16:58 (8) | 00:01:26 | 01:13:56 (4) | 00:01:09 | 00:40:04 (3) | 02:13:33 | 3 | |
4 | 221 | ZAPALSKI MAREK | ŁOMIANKI | POL | 1983 | M2 | 4 | 00:16:47 (6) | 00:01:20 | 01:11:43 (3) | 00:00:47 | 00:43:06 (5) | 02:13:43 | 4 | ||
5 | 293 | PIĘTKA ANDRZEJ | GOSTYNIN | PTT DELTA | POL | 1975 | M3 | 1 | 00:17:39 (12) | 00:01:23 | 01:14:14 (6) | 00:00:55 | 00:42:17 (4) | 02:16:28 | 5 | |
6 | 271 | DOBOSIK DAMIAN | ELBLĄG | 3ATHLETE | POL | 1988 | M2 | 5 | 00:19:01 (23) | 00:01:33 | 01:14:43 (7) | 00:00:49 | 00:43:12 (7) | 02:19:18 | 6 | |
7 | 231 | PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIR | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1979 | M3 | 2 | 00:17:50 (15) | 00:01:19 | 01:17:31 (13) | 00:00:45 | 00:43:28 (8) | 02:20:53 | 7 | |
8 | 253 | PAŁYSA MAREK | DAWIDY BANKOWE | TRI NEGU | POL | 1974 | M3 | 3 | 00:15:20 (3) | 00:01:09 | 01:14:04 (5) | 00:01:18 | 00:49:13 (23) | 02:21:04 | 8 | |
9 | 243 | NIEMCZUK KAMIL | OLSZTYN | TEAM DARE2TRI / FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI | POL | 1984 | M2 | 6 | 00:17:47 (14) | 00:01:12 | 01:16:27 (10) | 00:00:52 | 00:45:43 (12) | 02:22:01 | 9 | |
10 | 288 | FRUKACZ KAMIL | TCZEW | SPORTLEVEL TCZEW | POL | 1993 | M1 | 1 | 00:15:13 (2) | 00:01:37 | 01:19:24 (15) | 00:01:32 | 00:46:14 (14) | 02:24:00 | 10 | |
11 | 206 | KOŁODKO JULIUSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1979 | M3 | 4 | 00:18:41 (18) | 00:01:21 | 01:16:10 (9) | 00:01:11 | 00:46:48 (15) | 02:24:11 | 11 | |
12 | 252 | ORŁOWSKI PIOTR | OLSZTYN | PERSONALTRIATHLON.PL | POL | 1978 | M3 | 5 | 00:20:14 (38) | 00:01:05 | 01:16:52 (11) | 00:01:03 | 00:45:18 (11) | 02:24:32 | 12 | |
13 | 292 | KAMIŃSKI DARIUSZ | OLSZTYN | TEAM ELEKTRYK / NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1979 | M3 | 6 | 00:19:14 (30) | 00:01:17 | 01:19:41 (16) | 00:01:08 | 00:44:52 (10) | 02:26:12 | 13 | |
14 | 205 | ALEKSIEJUK PIOTR | OLSZTYN | POL | 1985 | M2 | 7 | 00:19:22 (32) | 00:01:41 | 01:14:46 (8) | 00:01:59 | 00:48:28 (20) | 02:26:16 | 14 | ||
15 | 230 | TOMASZEWICZ DAMIAN | ELBLĄG | TOMASZEWICZ TEAM | POL | 1993 | M1 | 2 | 00:17:38 (11) | 00:01:18 | 01:20:08 (17) | 00:00:54 | 00:49:15 (24) | 02:29:13 | 15 | |
16 | 219 | SZABELSKA EWELINA | MRĄGOWO | GVT BMC | POL | 1986 | K2 | 1 | 00:19:03 (25) | 00:01:15 | 01:21:56 (29) | 00:01:25 | 00:46:09 (13) | 02:29:48 | 1 | |
17 | 209 | KLUCZYK ARTUR | ELBLĄG | TOMASZEWICZ TEAM | POL | 1994 | M1 | 3 | 00:16:22 (4) | 00:01:07 | 01:20:24 (21) | 00:00:53 | 00:51:03 (33) | 02:29:49 | 16 | |
18 | 268 | GROCHOWSKI SLAWEK | WARSZAWA | POL | 1976 | M3 | 7 | 00:16:24 (5) | 00:02:10 | 01:20:21 (19) | 00:02:16 | 00:49:32 (26) | 02:30:43 | 17 | ||
19 | 245 | WEJKUĆ GRZEGORZ | MRĄGOWO | PIASECKI CONCEPT | POL | 1978 | M3 | 8 | 00:18:46 (20) | 00:01:59 | 01:20:49 (23) | 00:01:10 | 00:48:53 (22) | 02:31:37 | 18 | |
20 | 282 | ZDROJEWSKI HUBERT | WARSZAWA | POL | 1992 | M1 | 4 | 00:17:11 (9) | 00:01:52 | 01:23:15 (33) | 00:01:03 | 00:48:44 (21) | 02:32:05 | 19 | ||
21 | 286 | ZARZYCKI JAKUB | OLSZTYN | PERSONAL TRIATHLON | POL | 1976 | M3 | 9 | 00:21:29 (52) | 00:01:20 | 01:20:43 (22) | 00:01:31 | 00:47:56 (17) | 02:32:59 | 20 | |
22 | 225 | KAJETANOWICZ KRZYSZTOF | WARSZAWA | TRICLUB / VALUEPARTNER.PL | POL | 1981 | M2 | 8 | 00:23:59 (72) | 00:01:07 | 01:17:03 (12) | 00:01:27 | 00:49:31 (25) | 02:33:07 | 21 | |
23 | 254 | SALINSKI MICHAL | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM | POL | 1983 | M2 | 9 | 00:19:43 (36) | 00:01:24 | 01:19:02 (14) | 00:00:59 | 00:52:52 (43) | 02:34:00 | 22 | |
24 | 270 | PAWLIK MICHAŁ | TORUŃ | TKT | POL | 1982 | M2 | 10 | 00:19:06 (27) | 00:02:10 | 01:21:23 (25) | 00:01:21 | 00:51:07 (34) | 02:35:07 | 23 | |
25 | 232 | DEPTUŁA TOMASZ | MRĄGOWO | POL | 1987 | M2 | 11 | 00:21:07 (46) | 00:01:32 | 01:23:18 (34) | 00:00:55 | 00:48:16 (18) | 02:35:08 | 24 | ||
26 | 201 | PRUCHNIEWSKI KRZYSZTOF | STRÓŻA | LUBOWIDZ | POL | 1976 | M3 | 10 | 00:21:27 (51) | 00:01:40 | 01:21:29 (26) | 00:00:53 | 00:49:56 (28) | 02:35:25 | 25 | |
27 | 296 | KLEJZEROWICZ ROMAN | EŁK | EGGER RUNS | POL | 1977 | M3 | 11 | 00:20:53 (43) | 00:01:06 | 01:23:55 (35) | 00:01:21 | 00:49:33 (27) | 02:36:48 | 26 | |
28 | 213 | DĄBROWSKI MARCIN | WARSZAWA | OBOZYBIEGOWE.PL | POL | 1985 | M2 | 12 | 00:23:04 (67) | 00:02:12 | 01:26:48 (52) | 00:01:08 | 00:43:51 (9) | 02:37:03 | 27 | |
29 | 237 | RUTKOWSKI PAWEŁ | OLSZTYN | TRI NEGU/PERSONALTRIATHLON.PL | POL | 1979 | M3 | 12 | 00:17:42 (13) | 00:01:35 | 01:21:08 (24) | 00:01:07 | 00:55:56 (50) | 02:37:28 | 28 | |
30 | 222 | GAŃKO TOMASZ | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | POL | 1973 | M3 | 13 | 00:19:31 (34) | 00:01:22 | 01:26:43 (51) | 00:01:33 | 00:48:23 (19) | 02:37:32 | 29 | ||
31 | 281 | ŻYGENDA ROBERT | GDYNIA | BRAPOL" WIESZ NA CZYM STOISZ!" | POL | 1967 | M4 | 1 | 00:22:14 (61) | 00:01:59 | 01:21:49 (28) | 00:01:26 | 00:50:15 (31) | 02:37:43 | 30 | |
32 | 302 | KICZOR DAMIAN | OLSZTYN | TRI NEGU | POL | 1985 | M2 | 13 | 00:22:26 (63) | 00:01:36 | 01:25:59 (47) | 00:00:51 | 00:47:23 (16) | 02:38:15 | 31 | |
33 | 234 | SZNAZA TADEUSZ | ELBLĄG | ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1959 | M5 | 1 | 00:19:37 (35) | 00:02:04 | 01:24:05 (36) | 00:01:54 | 00:51:59 (36) | 02:39:39 | 32 | |
34 | 248 | SZKLARCZYK ARTUR | WARSZAWA | POL | 1984 | M2 | 14 | 00:24:26 (75) | 00:02:36 | 01:21:49 (27) | 00:01:48 | 00:50:05 (30) | 02:40:44 | 33 | ||
35 | 244 | ŁYCZEK MARCIN | KĘTRZYN | TRI KĘTRZYN | POL | 1978 | M3 | 14 | 00:19:00 (22) | 00:01:58 | 01:22:19 (30) | 00:01:36 | 00:55:56 (51) | 02:40:49 | 34 | |
36 | 240 | LISIUS TOMASZ | GDAŃSK | POL | 1964 | M4 | 2 | 00:21:17 (49) | 00:02:00 | 01:22:22 (31) | 00:01:40 | 00:54:08 (44) | 02:41:27 | 35 | ||
37 | 204 | STRUK PIOTR | BIAŁYSTOK | POL | 1993 | M1 | 5 | 00:18:43 (19) | 00:01:49 | 01:20:23 (20) | 00:01:16 | 00:59:39 (63) | 02:41:50 | 36 | ||
38 | 247 | NIEMCZUK WALDEMAR | OLSZTYN | POL | 1962 | M4 | 3 | 00:21:14 (48) | 00:01:34 | 01:25:49 (45) | 00:01:55 | 00:51:41 (35) | 02:42:13 | 37 | ||
39 | 226 | KOPYTOWSKA ANNA | WARSZAWA | POL | 1987 | K2 | 2 | 00:21:24 (50) | 00:02:53 | 01:26:16 (49) | 00:01:46 | 00:50:02 (29) | 02:42:21 | 2 | ||
40 | 202 | GRYMIN JAN | HERMANÓW | POL | 1982 | M2 | 15 | 00:21:39 (56) | 00:02:31 | 01:27:52 (55) | 00:01:19 | 00:50:41 (32) | 02:44:02 | 38 | ||
41 | 256 | PAC ARKADIUSZ | OLSZTYN | POL | 1990 | M1 | 6 | 00:23:13 (69) | 00:02:52 | 01:22:53 (32) | 00:01:18 | 00:54:26 (45) | 02:44:42 | 39 | ||
42 | 216 | TARASIEWICZ IRENEUSZ | WÓJTOWO | BIERNAT RUCH I REHABILITACJA | POL | 1959 | M5 | 2 | 00:22:54 (65) | 00:02:16 | 01:25:11 (40) | 00:02:44 | 00:52:05 (38) | 02:45:10 | 40 | |
43 | 263 | GUMKOWSKI ŁUKASZ | OSTROŁĘKA | POL | 1990 | M1 | 7 | 00:20:41 (40) | 00:00:53 | 01:25:08 (39) | 00:01:30 | 00:57:19 (54) | 02:45:31 | 41 | ||
44 | 287 | HARTLINSKI GRZEGORZ | JAROTY | POL | 1984 | M2 | 16 | 00:22:45 (64) | 00:01:54 | 01:27:54 (56) | 00:01:22 | 00:51:59 (37) | 02:45:54 | 42 | ||
45 | 297 | GŁOWACKI SEBASTIAN | OLSZTYN | CISOWIANKA TEAM | POL | 1981 | M2 | 17 | 00:19:16 (31) | 00:01:23 | 01:29:10 (59) | 00:01:00 | 00:55:49 (49) | 02:46:38 | 43 | |
46 | 255 | BOGORODZ MATEUSZ | MRĄGOWO | POL | 1986 | M2 | 18 | 00:21:30 (53) | 00:06:31 | 01:25:14 (41) | 00:01:03 | 00:52:51 (42) | 02:47:09 | 44 | ||
47 | 233 | CNOTA JANUSZ | GDYNIA | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 1955 | M5 | 3 | 00:21:51 (58) | 00:02:34 | 01:25:49 (44) | 00:01:43 | 00:56:45 (53) | 02:48:42 | 45 | |
48 | 223 | ORGANA KONRAD | CZĘSTOCHOWA | BLOK EKIPA | POL | 1989 | M2 | 19 | 00:21:36 (54) | 00:01:52 | 01:24:44 (37) | 00:01:20 | 00:59:27 (62) | 02:48:59 | 46 | |
49 | 294 | KAMINSKI WOJCIECH | OLSZTYN | POL | 1977 | M3 | 15 | 00:19:03 (26) | 00:01:24 | 01:29:10 (58) | 00:01:11 | 00:58:25 (58) | 02:49:13 | 47 | ||
50 | 241 | ATRASZKIEWICZ MAGDA | GDAŃSK | POL | 1974 | K3 | 1 | 00:23:10 (68) | 00:01:48 | 01:26:56 (53) | 00:01:47 | 00:55:39 (48) | 02:49:20 | 3 | ||
51 | 250 | SADOWSKI PIOTR | GDAŃSK | DISINN CLUB | POL | 1983 | M2 | 20 | 00:19:26 (33) | 00:02:57 | 01:25:26 (42) | 00:02:01 | 00:59:42 (64) | 02:49:32 | 48 | |
52 | 238 | ARENT ALAN | GDANSK | ARENT TEAM | POL | 1982 | M2 | 21 | 00:19:08 (28) | 00:03:03 | 01:25:53 (46) | 00:01:44 | 01:00:25 (66) | 02:50:13 | 49 | |
53 | 203 | KĘDZIERSKI SZYMON | KWIDZYN | POL | 1984 | M2 | 22 | 00:20:49 (42) | 00:02:22 | 01:29:34 (61) | 00:01:00 | 00:56:32 (52) | 02:50:17 | 50 | ||
54 | 290 | ROGULSKI RAFAŁ | KĘTRZYN | TRI KĘTRZYN | POL | 1974 | M3 | 16 | 00:23:00 (66) | 00:02:12 | 01:25:41 (43) | 00:02:01 | 00:59:13 (60) | 02:52:07 | 51 | |
55 | 224 | LACHOWIECKI WOJCIECH | STARE BABICE | POL | 1977 | M3 | 17 | 00:19:09 (29) | 00:02:23 | 01:30:05 (63) | 00:01:41 | 01:00:10 (65) | 02:53:28 | 52 | ||
56 | 261 | SZCZEPUCHOWSKI BOGDAN | NIDZICA | NIDZICA BIEGA | POL | 1966 | M4 | 4 | 00:24:29 (76) | 00:01:52 | 01:26:15 (48) | 00:01:23 | 01:00:59 (67) | 02:54:58 | 53 | |
57 | 217 | SUCHCICKI PRZEMYSŁAW | GDAŃSK | IX LO GDAŃSK | POL | 1986 | M2 | 23 | 00:25:59 (82) | 00:01:47 | 01:33:13 (70) | 00:01:54 | 00:52:22 (39) | 02:55:15 | 54 | |
58 | 284 | KACZOR KATARZYNA | GOSTYNIN | POL | 1986 | K2 | 3 | 00:23:55 (71) | 00:02:19 | 01:32:29 (68) | 00:01:59 | 00:55:24 (47) | 02:56:06 | 4 | ||
59 | 251 | SKATULNIK SŁAWEK | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO | POL | 1964 | M4 | 5 | 00:25:52 (81) | 00:02:25 | 01:28:58 (57) | 00:01:21 | 00:57:58 (56) | 02:56:34 | 55 | |
60 | 218 | THRUN MIKOŁAJ | GDAŃSK | POL | 1982 | M2 | 24 | 00:21:01 (45) | 00:01:37 | 01:29:50 (62) | 00:00:58 | 01:04:08 (74) | 02:57:34 | 56 | ||
61 | 291 | KAWAŁCZEWSKI JACEK | WARSZAWA | POL | 1975 | M3 | 18 | 00:18:37 (17) | 00:02:12 | 01:32:30 (69) | 00:02:30 | 01:01:58 (70) | 02:57:47 | 57 | ||
62 | 242 | WYSOTA PAWEŁ | EŁK | POL | 1986 | M2 | 25 | 00:21:51 (57) | 00:02:36 | 01:30:25 (64) | 00:01:23 | 01:02:03 (71) | 02:58:18 | 58 | ||
63 | 272 | FIDLER MARTA | WARSZAWA | CTS | POL | 1981 | K2 | 4 | 00:22:00 (60) | 00:01:27 | 01:35:12 (76) | 00:01:33 | 00:58:11 (57) | 02:58:23 | 5 | |
64 | 227 | KARPIŃSKI WOJCIECH | SZCZYTNO | POL | 1985 | M2 | 26 | 00:21:51 (59) | 00:02:14 | 01:27:07 (54) | 00:02:03 | 01:05:10 (77) | 02:58:25 | 59 | ||
65 | 259 | CHROMIŃSKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1983 | M2 | 27 | 00:20:08 (37) | 00:01:56 | 01:32:18 (66) | 00:03:00 | 01:01:51 (69) | 02:59:13 | 60 | ||
66 | 257 | KOŚCIESZA ROBERT | OLSZTYN | TRI NEGU | POL | 1972 | M3 | 19 | 00:18:59 (21) | 00:02:52 | 01:36:40 (77) | 00:01:29 | 00:59:15 (61) | 02:59:15 | 61 | |
67 | 229 | MOMOT OLGA | WARSZAWA | POL | 1994 | K1 | 1 | 00:20:48 (41) | 00:02:05 | 01:32:25 (67) | 00:02:01 | 01:02:06 (72) | 02:59:25 | 6 | ||
68 | 276 | BŁOCH MARCIN | POZNAŃ | POL | 1989 | M2 | 28 | 00:23:43 (70) | 00:03:15 | 01:36:42 (78) | 00:01:21 | 00:55:11 (46) | 03:00:12 | 62 | ||
69 | 283 | SCHLUETER BERNARD | JAROTY | PERSONALTRIATHLON | POL | 1979 | M3 | 20 | 00:22:25 (62) | 00:02:37 | 01:25:07 (38) | 00:02:05 | 01:08:29 (83) | 03:00:43 | 63 | |
70 | 269 | KSENIAK SZYMON | WARSZAWA | POL | 1979 | M3 | 21 | 00:20:19 (39) | 00:02:27 | 01:31:52 (65) | 00:02:33 | 01:04:24 (75) | 03:01:35 | 64 | ||
71 | 300 | STOLARSKI PUNCHER | KRAKÓW | WM TRISELF | POL | 1976 | M3 | 22 | 00:21:39 (55) | 00:01:53 | 01:34:16 (72) | 00:01:19 | 01:07:10 (82) | 03:06:17 | 65 | |
72 | 220 | MAŁKOWSKI BARTŁOMIJE | OSIELSKO | POL | 1986 | M2 | 29 | 00:19:02 (24) | 00:04:03 | 01:34:56 (75) | 00:01:50 | 01:06:37 (78) | 03:06:28 | 66 | ||
73 | 200 | JASIŃSKI MATEUSZ | GIŻYCKO | POL | 1987 | M2 | 30 | 00:27:49 (86) | 00:01:53 | 01:34:40 (74) | 00:01:28 | 01:01:07 (68) | 03:06:57 | 67 | ||
74 | 258 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1983 | K2 | 5 | 00:27:38 (85) | 00:02:01 | 01:37:19 (79) | 00:01:41 | 00:58:42 (59) | 03:07:21 | 7 | |
75 | 211 | PAŁYSA JOANNA | DAWIDY BANKOWE | TRI NEGU | POL | 1978 | K3 | 2 | 00:26:37 (84) | 00:03:37 | 01:37:25 (80) | 00:03:01 | 00:57:37 (55) | 03:08:17 | 8 | |
76 | 285 | GAŃSKA-KARAMON MONIKA | WARSZAWA | BIEGAM | POL | 1973 | K3 | 3 | 00:25:44 (79) | 00:04:33 | 01:43:00 (83) | 00:02:58 | 00:52:33 (41) | 03:08:48 | 9 | |
77 | 289 | GRALIK ARTUR | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1987 | M2 | 31 | 00:17:16 (10) | 00:01:52 | 01:29:24 (60) | 00:01:46 | 01:21:05 (87) | 03:11:23 | 68 | |
78 | 266 | LISOWSKI PRZEMEK | KIEŹLINY | CTMIR SPASZEWSKI | POL | 1976 | M3 | 23 | 00:25:14 (78) | 00:02:07 | 01:34:39 (73) | 00:01:15 | 01:09:18 (84) | 03:12:33 | 69 | |
79 | 249 | TRZASKA MAREK | SZCZYTNO | POL | 1986 | M2 | 32 | 00:29:19 (87) | 00:02:06 | 01:33:16 (71) | 00:00:51 | 01:07:07 (81) | 03:12:39 | 70 | ||
80 | 298 | BRZEZIN MARCIN | WARSZAWA | POL | 1982 | M2 | 33 | 00:29:52 (88) | 00:03:12 | 01:39:21 (81) | 00:01:28 | 01:02:26 (73) | 03:16:19 | 71 | ||
81 | 274 | DURA ALEKSANDRA | MOSZCZENICA | POL | 1995 | K1 | 2 | 00:21:09 (47) | 00:01:59 | 01:43:04 (84) | 00:01:28 | 01:11:55 (86) | 03:19:35 | 10 | ||
82 | 301 | PŁATEK MARCIN | EŁK | ELKAPITANO | POL | 1976 | M3 | 24 | 00:25:44 (80) | 00:02:43 | 01:43:17 (85) | 00:01:46 | 01:06:37 (79) | 03:20:07 | 72 | |
83 | 277 | KALINOWSKI ŁUKASZ | MRĄGOWO | POL | 1988 | M2 | 34 | 00:30:22 (89) | 00:03:06 | 01:42:34 (82) | 00:01:04 | 01:04:51 (76) | 03:21:57 | 73 | ||
84 | 207 | MARKIEWICZ PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1982 | M2 | 35 | 00:24:05 (73) | 03:24:59 | 74 | ||||||
85 | 212 | PORZEZIŃSKA MAŁGORZATA | OPACZ KOLONIA | POL | 1983 | K2 | 6 | 00:25:08 (77) | 00:06:15 | 01:53:15 (87) | 00:04:24 | 01:06:47 (80) | 03:35:49 | 11 | ||
86 | 280 | BARTOSZEWICZ JERZY | OLSZEWO-BORKI | TRIUNLIMITED OSTROŁĘKA | POL | 1954 | M5 | 4 | D S Q | 75 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2001 | SZWAGRY TEAM | 00:18:26 (16) | 00:01:03 | 01:20:13 (18) | 00:00:44 | 00:43:09 (6) | 02:23:35 |
2 | 2000 | TRIATHLON SIMR TEAM | 00:24:25 (74) | 02:40:22 | ||||
3 | 2003 | KRISS COACHING | 00:20:57 (44) | 00:01:10 | 01:26:40 (50) | 00:00:41 | 00:52:26 (40) | 02:41:54 |
4 | 2002 | SZTAFETA Z PRZYPADKU 2 | 00:26:03 (83) | 00:01:00 | 01:52:09 (86) | 00:00:52 | 01:10:20 (85) | 03:30:24 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 850 | KOŁOSOWSKI KAMIL | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI/PELETON.PL | POL | 1988 | M2 | 1 | 00:08:47 (6) | 00:00:52 | 00:35:57 (2) | 00:00:43 | 00:19:06 (3) | 01:05:25 | 1 | |
2 | 887 | BARCZEWSKI MAREK | TORUŃ | ROMET FACTORY TEAM | POL | 1989 | M2 | 2 | 00:09:02 (11) | 00:00:54 | 00:35:45 (1) | 00:00:38 | 00:19:46 (4) | 01:06:05 | 2 | |
3 | 858 | WITKOWSKI PIOTR | KĘTRZYN | JCH TEAM | POL | 1978 | M3 | 1 | 00:08:56 (9) | 00:01:09 | 00:36:10 (3) | 00:01:00 | 00:19:55 (5) | 01:07:10 | 3 | |
4 | 809 | RĘKAWIK SZYMON | ELBLAG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1997 | M1 | 1 | 00:09:13 (16) | 00:01:04 | 00:37:18 (7) | 00:00:49 | 00:21:00 (6) | 01:09:24 | 4 | |
5 | 920 | BRONAKOWSKI PIOTR | OLSZTYN | PERSONALTRIATHLON.PL/KS ANUNNAKI | POL | 1979 | M3 | 2 | 00:09:29 (23) | 00:00:43 | 00:36:51 (6) | 00:00:45 | 00:21:49 (11) | 01:09:37 | 5 | |
6 | 918 | ABRAMCZYK RAFAŁ | WARSZAWA | KRISSCOACHING.PL | POL | 1979 | M3 | 3 | 00:10:10 (36) | 00:00:51 | 00:36:26 (5) | 00:00:48 | 00:22:24 (17) | 01:10:39 | 6 | |
7 | 845 | ŚLESICKI RAFAŁ | GDAŃSK | OSTRE TEAM | POL | 1986 | M2 | 3 | 00:09:10 (15) | 00:00:54 | 00:38:44 (11) | 00:00:43 | 00:21:17 (8) | 01:10:48 | 7 | |
8 | 904 | KORD ARKADIUSZ | BARCZEWO | POL | 1996 | M1 | 2 | 00:08:50 (7) | 00:01:06 | 00:38:45 (12) | 00:00:51 | 00:22:49 (23) | 01:12:21 | 8 | ||
9 | 839 | PULCZYŃSKI ROBERT | STARZYNO | TRI SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO | POL | 2003 | M0 | 1 | 00:08:23 (2) | 00:01:14 | 00:39:07 (15) | 00:00:46 | 00:23:18 (27) | 01:12:48 | 9 | |
10 | 802 | MAKSYMIUK MARTA | ELBLĄG | ETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1988 | K2 | 1 | 00:09:03 (12) | 00:01:04 | 00:39:55 (20) | 00:01:00 | 00:21:51 (12) | 01:12:53 | 1 | |
11 | 889 | PODHORODECKI ARKADIUSZ | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1967 | M4 | 1 | 00:09:33 (25) | 00:01:06 | 00:38:19 (9) | 00:01:00 | 00:23:21 (28) | 01:13:19 | 10 | |
12 | 871 | SIENKIEWICZ PATRYK | GDYNIA | DREAM TRI TEAM | POL | 1972 | M3 | 4 | 00:12:27 (88) | 00:01:18 | 00:36:13 (4) | 00:01:00 | 00:22:52 (24) | 01:13:50 | 11 | |
13 | 836 | CICHOWSKI JANUSZ | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1985 | M2 | 4 | 00:08:37 (5) | 00:01:03 | 00:40:02 (22) | 00:01:00 | 00:23:14 (26) | 01:13:56 | 12 | |
14 | 894 | SZOT DAWID | SZTUM | TRI NEGU // ARTNEO TEAM | POL | 1992 | M1 | 3 | 00:10:54 (50) | 00:01:18 | 00:38:26 (10) | 00:00:41 | 00:22:43 (22) | 01:14:02 | 13 | |
15 | 880 | GAWIN KRZYSZTOF | WARSZAWA | TRI NEGU | POL | 1992 | M1 | 4 | 00:09:35 (27) | 00:00:59 | 00:38:52 (13) | 00:01:06 | 00:23:33 (32) | 01:14:05 | 14 | |
16 | 934 | STRYCHOWSKI JAKUB | GDYNIA | COMPLEXSPORTS | POL | 1977 | M3 | 5 | 00:09:20 (18) | 00:01:22 | 00:39:34 (18) | 00:01:10 | 00:23:05 (25) | 01:14:31 | 15 | |
17 | 924 | KWIATKOWSKI GRZEGORZ | GDAŃSK | F3TEAM GDAŃSK | POL | 1975 | M3 | 6 | 00:09:30 (24) | 00:01:32 | 00:39:56 (21) | 00:01:05 | 00:23:29 (30) | 01:15:32 | 16 | |
18 | 815 | WRÓBLEWSKI WIKTOR | GDYNIA | MEWA GDYNIA | POL | 1980 | M2 | 5 | 00:09:54 (29) | 00:00:58 | 00:39:13 (17) | 00:00:52 | 00:24:41 (48) | 01:15:38 | 17 | |
19 | 875 | ŚMIESZNY MARCIN | OLSZTYN | POL | 1983 | M2 | 6 | 00:10:28 (40) | 00:01:17 | 00:41:24 (33) | 00:00:53 | 00:21:41 (10) | 01:15:43 | 18 | ||
20 | 876 | ABRAMCZYK MARCIN | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M3 | 7 | 00:10:39 (44) | 00:01:13 | 00:40:33 (26) | 00:00:57 | 00:22:31 (19) | 01:15:53 | 19 | |
21 | 905 | HERMANN TOMASZ | OLSZTYN | WWW.OLSZTYNBIZNES.PL | POL | 1978 | M3 | 8 | 00:09:53 (28) | 00:01:03 | 00:41:52 (38) | 00:00:58 | 00:22:11 (13) | 01:15:57 | 20 | |
22 | 901 | DEJNAROWICZ PAWEŁ | KĘTRZYN | POL | 1981 | M2 | 7 | 00:08:59 (10) | 00:01:51 | 00:39:12 (16) | 00:01:10 | 00:24:54 (50) | 01:16:06 | 21 | ||
23 | 841 | OTŁOWSKI GRZEGORZ | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1986 | M2 | 8 | 00:10:19 (38) | 00:01:05 | 00:41:26 (34) | 00:00:53 | 00:22:27 (18) | 01:16:10 | 22 | |
24 | 938 | SZYMAŃSKI ŁUKASZ | OLSZTYN | PERSONALTRIATHLON.PL | POL | 1979 | M3 | 9 | 00:11:19 (60) | 00:00:46 | 00:37:39 (8) | 00:01:01 | 00:25:28 (55) | 01:16:13 | 23 | |
25 | 926 | NIKEL NATALIA | SUSZ | POL | 1997 | K1 | 1 | 00:09:03 (13) | 00:00:54 | 00:41:43 (36) | 00:00:50 | 00:23:47 (33) | 01:16:17 | 2 | ||
26 | 865 | NOWAK EWELINA | BIAŁE BŁOTA | TRIAMATOR | POL | 1987 | K2 | 2 | 00:10:05 (35) | 00:01:07 | 00:40:02 (23) | 00:01:21 | 00:24:11 (41) | 01:16:46 | 3 | |
27 | 822 | SADOWSKI ANDRZEJ | GDAŃSK | BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALE | POL | 1971 | M3 | 10 | 00:09:13 (17) | 00:01:56 | 00:40:59 (31) | 00:01:16 | 00:23:25 (29) | 01:16:49 | 24 | |
28 | 849 | BACHORSKI BOGDAN | PRZASNYSZ | KS PRZAŚNIK PRZASNYSZ | POL | 1975 | M3 | 11 | 00:11:35 (69) | 00:01:13 | 00:38:52 (14) | 00:00:58 | 00:24:19 (45) | 01:16:57 | 25 | |
29 | 935 | KUROWSKI JACEK | OŻARÓW MAZOWIECKI | POL | 1976 | M3 | 12 | 00:09:06 (14) | 00:01:37 | 00:41:04 (32) | 00:01:25 | 00:23:55 (34) | 01:17:07 | 26 | ||
30 | 843 | SADOWSKI TOMEK | PODKOWA LEŚNA | NIRWANA | POL | 1997 | M1 | 5 | 00:09:20 (19) | 00:01:38 | 00:40:47 (30) | 00:00:54 | 00:24:32 (47) | 01:17:11 | 27 | |
31 | 867 | BOROWSKI RAFAŁ | WARSZAWA | MY RUN TO TRI | POL | 1979 | M3 | 13 | 00:12:53 (96) | 00:00:57 | 00:40:33 (27) | 00:01:00 | 00:22:17 (16) | 01:17:40 | 28 | |
32 | 919 | HAJDUCKI JAROSŁAW | ELBLAG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1976 | M3 | 14 | 00:09:34 (26) | 00:01:37 | 00:39:40 (19) | 00:01:24 | 00:25:28 (56) | 01:17:43 | 29 | |
33 | 897 | WOJCIECHOWSKI PIOTR | OLSZTYN | DRUŻYNA WILKA | POL | 1987 | M2 | 9 | 00:11:32 (67) | 00:01:51 | 00:40:46 (29) | 00:01:30 | 00:22:12 (14) | 01:17:51 | 30 | |
34 | 923 | TUPALSKI TOMEK | BIAŁYSTOK | BROWAR WASZCZUKOWE | POL | 1980 | M2 | 10 | 00:11:04 (53) | 00:01:33 | 00:40:19 (24) | 00:01:02 | 00:24:13 (43) | 01:18:11 | 31 | |
35 | 829 | SPRENGEL GRZEGORZ | GDANSK | LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! | POL | 1980 | M2 | 11 | 00:09:54 (30) | 00:01:09 | 00:42:20 (42) | 00:00:53 | 00:24:13 (42) | 01:18:29 | 32 | |
36 | 807 | BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF | OLSZTYN | DRUŻYNA WILKA | POL | 1973 | M3 | 15 | 00:10:00 (32) | 00:01:15 | 00:41:58 (39) | 00:01:17 | 00:24:10 (40) | 01:18:40 | 33 | |
37 | 806 | ROMANOWSKI RADOSŁAW | DOBRE MIASTO | KS JELONKI DOBRE MIASTO | POL | 1973 | M3 | 16 | 00:10:50 (47) | 00:01:30 | 00:42:09 (41) | 00:00:59 | 00:23:32 (31) | 01:19:00 | 34 | |
38 | 908 | ZALEWSKI WIESŁAW | MRĄGOWO | POL | 1963 | M4 | 2 | 00:12:49 (95) | 00:01:26 | 00:41:45 (37) | 00:01:01 | 00:22:34 (20) | 01:19:35 | 35 | ||
39 | 893 | PIECZKOWSKA AGNIESZKA | DYWITY | TRINEGU | POL | 1978 | K3 | 1 | 00:11:11 (55) | 00:01:29 | 00:41:59 (40) | 00:01:06 | 00:24:09 (39) | 01:19:54 | 4 | |
40 | 823 | KAMIŃSKA DANIELA | TCZEW | SPORTLEVEL TCZEW | POL | 1993 | K1 | 2 | 00:08:35 (4) | 00:01:06 | 00:43:31 (47) | 00:01:06 | 00:25:48 (61) | 01:20:06 | 5 | |
41 | 937 | BURANDT MAGDALENA | OLSZTYN | NAJMOWICZ TRIATLON | Olsztyn | 1980 | K2 | 3 | 00:11:05 (54) | 00:00:44 | 00:43:43 (52) | 00:00:54 | 00:23:57 (37) | 01:20:23 | 6 | |
42 | 834 | KOPICZKO SANDRA | GIŻYCKO | POL | 1997 | K1 | 3 | 00:08:50 (8) | 00:01:03 | 00:45:51 (76) | 00:00:44 | 00:24:32 (46) | 01:21:00 | 7 | ||
43 | 838 | DAGIEL JACEK | OLSZTYN | PERSONALTRIATHLON.PL | POL | 1984 | M2 | 12 | 00:12:03 (79) | 00:01:46 | 00:41:41 (35) | 00:01:16 | 00:24:56 (52) | 01:21:42 | 36 | |
44 | 879 | CHOMICKI SZYMON | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN | POL | 1975 | M3 | 17 | 00:12:21 (84) | 00:01:06 | 00:42:24 (43) | 00:01:16 | 00:24:47 (49) | 01:21:54 | 37 | |
45 | 860 | GAWKOWSKI ROBERT | LEGIONOWO | DAX ROWERY LEGIONOWO | POL | 1973 | M3 | 18 | 00:10:35 (42) | 00:00:54 | 00:42:51 (44) | 00:01:02 | 00:26:50 (78) | 01:22:12 | 38 | |
46 | 820 | KRZYŻANOWSKI PIOTR | GDYNIA | POL | 1991 | M1 | 6 | 00:10:35 (41) | 00:00:47 | 00:43:36 (50) | 00:01:21 | 00:26:03 (66) | 01:22:22 | 39 | ||
47 | 911 | LEWOCHA BARTŁOMIEJ | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | CELIRONMAN | POL | 2002 | M0 | 2 | 00:09:22 (21) | 00:02:04 | 00:45:48 (74) | 00:00:58 | 00:24:16 (44) | 01:22:28 | 40 | |
48 | 891 | KUŁAK PIOTR | BISKUPIEC | BISKUPIEC BIEGA THE BEST | POL | 1972 | M3 | 19 | 00:11:22 (61) | 00:01:10 | 00:43:38 (51) | 00:01:05 | 00:25:16 (53) | 01:22:31 | 41 | |
49 | 817 | BEYER-WRÓBLEWSKA MONIKA | GDYNIA | MEWA GDYNIA CTS | POL | 1975 | K3 | 2 | 00:11:34 (68) | 00:01:24 | 00:43:25 (46) | 00:01:11 | 00:25:38 (60) | 01:23:12 | 8 | |
4 | 3006 | DREAM TRI TEAM | 00:09:21 (20) | 00:00:40 | 00:43:11 (45) | 00:00:55 | 00:29:25 (92) | 01:23:32 | ||||||||
51 | 853 | LINKNER DAMIAN | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM | POL | 1987 | M2 | 13 | 00:10:56 (52) | 00:02:14 | 00:45:40 (72) | 00:01:17 | 00:24:07 (38) | 01:24:14 | 43 | |
52 | 916 | KUJAWA PAWEŁ | BISKUPIEC | BISKUPIEC BIEGA | POL | 1983 | M2 | 14 | 00:12:58 (97) | 00:02:07 | 00:45:19 (70) | 00:01:38 | 00:22:37 (21) | 01:24:39 | 44 | |
53 | 922 | SZYMANIEWSKI PAWEŁ | MRĄGOWO | 15GBZ | POL | 1973 | M3 | 20 | 00:11:25 (64) | 00:01:43 | 00:44:41 (61) | 00:01:16 | 00:25:38 (59) | 01:24:43 | 45 | |
54 | 833 | STYPUŁKOWSKA DOMINIKA | OLSZTYN | POL | 1985 | K2 | 4 | 00:09:24 (22) | 00:01:53 | 00:45:44 (73) | 00:01:14 | 00:26:29 (73) | 01:24:44 | 9 | ||
55 | 884 | MARKOWSKI RAFAŁ | MRĄGOWO | MAZURY MTB | POL | 1973 | M3 | 21 | 00:11:45 (74) | 00:01:52 | 00:43:36 (49) | 00:01:15 | 00:26:29 (72) | 01:24:57 | 46 | |
56 | 819 | WOJEW?DZKI TOMASZ | OLSZTYN | TRI NEGU | POL | 1990 | M1 | 7 | 00:10:04 (34) | 00:02:14 | 00:45:34 (71) | 00:01:19 | 00:25:51 (62) | 01:25:02 | 47 | |
57 | 862 | ZIEMIŃSKA MAGDALENA | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1978 | K3 | 3 | 00:11:19 (59) | 00:01:23 | 00:45:08 (66) | 00:01:13 | 00:26:05 (67) | 01:25:08 | 10 | |
58 | 870 | RÓŻALSKA ALEKSANDRA | ELBLĄG | ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1978 | K3 | 4 | 00:10:17 (37) | 00:01:30 | 00:46:24 (80) | 00:01:11 | 00:25:56 (64) | 01:25:18 | 11 | |
59 | 915 | LEWOCHA PAWEŁ | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | CELIRONMAN | POL | 1973 | M3 | 22 | 00:11:59 (77) | 00:02:19 | 00:45:05 (64) | 00:01:27 | 00:24:56 (51) | 01:25:46 | 48 | |
60 | 895 | STRZELECKA ALEKSANDRA | GDAŃSK | LPP TEAM | POL | 1990 | K1 | 4 | 00:11:37 (71) | 00:01:21 | 00:44:49 (62) | 00:01:09 | 00:26:59 (80) | 01:25:55 | 12 | |
61 | 892 | HORSZCZARUK JACEK | WARSZAWA | JOŻIN Z BAŻIN | POL | 1967 | M4 | 4 | 00:11:18 (58) | 00:01:13 | 00:46:06 (77) | 00:01:27 | 00:25:52 (63) | 01:25:56 | 49 | |
62 | 846 | BEDNARCZYK ROBERT | WARSZAWA | DIAKONOWBEDNARCZYK.PL | POL | 1987 | M2 | 15 | 00:12:29 (90) | 00:01:55 | 00:46:11 (79) | 00:01:50 | 00:23:56 (35) | 01:26:21 | 50 | |
63 | 812 | MICHALAK ANNA | UJŚCIE | POL | 1973 | K3 | 5 | 00:11:30 (66) | 00:01:29 | 00:46:31 (83) | 00:00:58 | 00:26:20 (70) | 01:26:48 | 13 | ||
64 | 936 | KUREK WOJCIECH | ELBLAG | ETT ELBLAG TRIATHLON TEAM | POL | 1982 | M2 | 16 | 00:11:25 (63) | 00:01:41 | 00:45:50 (75) | 00:01:42 | 00:26:47 (76) | 01:27:25 | 51 | |
65 | 907 | ZAMOYSKI PIOTR | BRWINÓW | POL | 1989 | M2 | 17 | 00:12:18 (82) | 00:01:35 | 00:45:15 (68) | 00:01:31 | 00:26:54 (79) | 01:27:33 | 52 | ||
66 | 921 | KAŁUZIŃSKI TOMASZ | MALBORK | POL | 1976 | M3 | 23 | 00:12:40 (93) | 00:01:28 | 00:44:15 (58) | 00:02:50 | 00:26:34 (74) | 01:27:47 | 53 | ||
67 | 929 | PIASECKI ANDRZEJ | MRĄGOWO | PIASECKI CONCEPT | POL | 1953 | M5 | 1 | 00:13:45 (106) | 00:02:05 | 00:44:05 (55) | 00:01:48 | 00:26:19 (69) | 01:28:02 | 54 | |
68 | 837 | MAKOWSKI MARCIN | GDYNIA | #TRIPARÓWY / #TRISAUSAGE | POL | 1981 | M2 | 18 | 00:11:49 (76) | 00:01:37 | 00:46:30 (82) | 00:01:34 | 00:26:49 (77) | 01:28:19 | 55 | |
69 | 805 | FALKOWSKA MARTYNA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1997 | K1 | 5 | 00:10:23 (39) | 00:01:37 | 00:48:57 (94) | 00:00:59 | 00:26:27 (71) | 01:28:23 | 14 | |
70 | 835 | BUBULA TOMASZ | TYMBARK | YELLOW PIGS | POL | 1982 | M2 | 19 | 00:13:52 (107) | 00:01:28 | 00:43:54 (53) | 00:01:26 | 00:28:16 (86) | 01:28:56 | 56 | |
71 | 832 | DEMBEK MICHAL | SICIENKO | BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM | POL | 1985 | M2 | 20 | 00:15:42 (119) | 00:01:26 | 00:45:08 (65) | 00:01:12 | 00:25:28 (57) | 01:28:56 | 57 | |
72 | 872 | LIŚKIEWICZ MACIEJ | WARSZAWA | TRI-LISKI | POL | 1971 | M3 | 24 | 00:12:13 (81) | 00:01:58 | 00:45:16 (69) | 00:01:48 | 00:27:57 (84) | 01:29:12 | 58 | |
73 | 899 | ŻYWUSZKO WIOLETTA | ELBLĄG | ETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1976 | K3 | 6 | 00:11:23 (62) | 00:02:20 | 00:48:02 (89) | 00:01:34 | 00:26:45 (75) | 01:30:04 | 15 | |
74 | 886 | NABIAŁCZYK SYLWESTER | WARSZAWA | KRISSCOACHING.PL TEAM | POL | 1982 | M2 | 21 | 00:12:23 (86) | 00:01:34 | 00:47:44 (88) | 00:01:01 | 00:27:23 (83) | 01:30:05 | 59 | |
75 | 864 | BARTOSZEWICZ ŁUKASZ | OLSZEWO-BORKI | OSTROŁĘKA | POL | 1981 | M2 | 22 | 00:10:52 (49) | 00:02:09 | 00:48:54 (93) | 00:01:31 | 00:27:01 (81) | 01:30:27 | 60 | |
76 | 878 | CIEŚLA RADEK | MRĄGOWO | POL | 1974 | M3 | 25 | 00:13:43 (105) | 00:03:02 | 00:44:53 (63) | 00:01:39 | 00:27:17 (82) | 01:30:34 | 61 | ||
77 | 928 | ŚLEDZIK DANIEL | SZCZYTNO | FOOTBALL ACADEMY SZCZYTNO | POL | 1982 | M2 | 23 | 00:15:48 (121) | 00:02:08 | 00:44:36 (60) | 00:01:05 | 00:28:10 (85) | 01:31:47 | 62 | |
78 | 912 | FYRSTENBERG DAREK | WARSZAWA | 4 FRYTKI | POL | 1979 | M3 | 26 | 00:12:31 (91) | 00:04:16 | 00:43:32 (48) | 00:02:34 | 00:29:17 (90) | 01:32:10 | 63 | |
79 | 816 | WĘSIERSKI MICHAL | GDANSK | NOMANIE? | POL | 1988 | M2 | 24 | 00:13:52 (108) | 00:02:09 | 00:49:53 (101) | 00:01:02 | 00:25:24 (54) | 01:32:20 | 64 | |
80 | 927 | MATRACKI PAWEŁ | OLSZTYN | PERSONAL TRIATHLON | POL | 1981 | M2 | 25 | 00:12:42 (94) | 00:02:25 | 00:46:29 (81) | 00:01:25 | 00:29:43 (94) | 01:32:44 | 65 | |
81 | 909 | HARTLIŃSKI MACIEJ | OLSZTYN | TRI HARTY | POL | 1980 | M2 | 26 | 00:10:39 (45) | 00:01:41 | 00:49:15 (98) | 00:01:04 | 00:30:51 (98) | 01:33:30 | 66 | |
82 | 863 | SOLEK MIECZYSŁAW | WEJHEROWO | NYPEL REDA | POL | 1955 | M5 | 2 | 00:14:16 (110) | 00:03:31 | 00:44:00 (54) | 00:02:06 | 00:30:08 (96) | 01:34:01 | 67 | |
83 | 810 | KUŁTONIAK ROBERT | GDYNIA | MOWI | POL | 1973 | M3 | 27 | 00:11:15 (57) | 00:02:21 | 00:49:53 (102) | 00:01:43 | 00:28:59 (88) | 01:34:11 | 68 | |
84 | 888 | MAJCHER NATALIA | MRĄGOWO | POL | 1985 | K2 | 5 | 00:10:55 (51) | 00:01:39 | 00:48:51 (92) | 00:01:22 | 00:31:34 (103) | 01:34:21 | 16 | ||
85 | 803 | KRYSIŃSKI ANDRZEJ | OSTROŁĘKA | POL | 1991 | M1 | 8 | 00:15:06 (114) | 00:02:19 | 00:44:29 (59) | 00:01:49 | 00:30:46 (97) | 01:34:29 | 69 | ||
86 | 933 | DARNOWSKA KAROLINA | GDYNIA | POL | 1993 | K1 | 6 | 00:11:47 (75) | 00:01:16 | 00:47:37 (85) | 00:01:20 | 00:33:04 (107) | 01:35:04 | 17 | ||
87 | 883 | KRZYŻANOWSKA KATARZYNA | GDYNIA | POL | 1994 | K1 | 7 | 00:12:38 (92) | 00:01:45 | 00:49:38 (99) | 00:02:03 | 00:29:00 (89) | 01:35:04 | 18 | ||
88 | 931 | BOGDANIUK MACIEJ | BĘSIA | POL | 1992 | M1 | 9 | 00:13:37 (103) | 00:01:39 | 00:49:12 (97) | 00:01:06 | 00:29:54 (95) | 01:35:28 | 70 | ||
89 | 885 | KADZIEWICZ KAMILLA | OLSZTYN | PERSONALTRIATHLON.PL | POL | 1980 | K2 | 6 | 00:11:29 (65) | 00:01:45 | 00:50:02 (103) | 00:01:38 | 00:30:55 (99) | 01:35:49 | 19 | |
90 | 848 | WIECZOREK MARCIN | TORUŃ | POL | 1972 | M3 | 28 | 00:15:24 (116) | 00:02:33 | 00:46:56 (84) | 00:01:36 | 00:29:29 (93) | 01:35:58 | 71 | ||
5 | 3007 | NIE PODDAM CIĘ | 00:11:14 (56) | 00:00:44 | 00:51:19 (105) | 00:00:44 | 00:32:49 (106) | 01:36:50 | ||||||||
92 | 874 | MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ MARTA | GDYNIA | SIENKIEWICZ | POL | 1976 | K3 | 7 | 00:13:21 (102) | 00:01:37 | 00:48:04 (90) | 00:01:12 | 00:33:56 (110) | 01:38:10 | 21 | |
93 | 882 | KWAŚNIEWSKI MARIUSZ | SKARSZEWY | POL | 1991 | M1 | 10 | 00:18:50 (126) | 00:02:58 | 00:47:38 (86) | 00:01:22 | 00:28:23 (87) | 01:39:11 | 72 | ||
94 | 873 | LIŚKIEWICZ MONIKA | WARSZAWA | TRI-LISKI | POL | 1972 | K3 | 8 | 00:13:38 (104) | 00:01:44 | 00:51:46 (107) | 00:01:01 | 00:31:03 (101) | 01:39:12 | 22 | |
95 | 826 | BIAŁY ALEKSANDER | WROCŁAW | TRIATHLONCLUBWROCŁAW | POL | 1958 | M5 | 3 | 00:11:59 (78) | 00:03:28 | 00:45:08 (67) | 00:03:00 | 00:36:09 (117) | 01:39:44 | 73 | |
96 | 910 | KORDALA-KIDRYCKA MARZENA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1988 | K2 | 7 | 00:12:18 (83) | 00:01:22 | 00:51:39 (106) | 00:00:47 | 00:33:44 (109) | 01:39:50 | 23 | |
97 | 804 | G?RECKI MICHAŁ | BEŁCHAT?W | POL | 1986 | M2 | 27 | 00:12:22 (85) | 00:02:10 | 00:54:11 (111) | 00:01:21 | 00:31:02 (100) | 01:41:06 | 74 | ||
98 | 917 | WÓJCIK MONIKA | OLSZTYN | 3LIFE TEAM | POL | 1981 | K2 | 8 | 00:10:37 (43) | 00:02:30 | 00:53:25 (110) | 00:01:13 | 00:34:01 (111) | 01:41:46 | 24 | |
99 | 800 | FARAN AGATA | SULMIN | GTSULMIN | POL | 2003 | K0 | 1 | 00:12:28 (89) | 00:01:45 | 00:50:40 (104) | 00:02:14 | 00:35:37 (116) | 01:42:44 | 25 | |
100 | 877 | WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW | OLSZTYN | POL | 1958 | M5 | 4 | 00:20:43 (130) | 00:02:17 | 00:48:25 (91) | 00:02:15 | 00:29:21 (91) | 01:43:01 | 75 | ||
6 | 3003 | PASJA CZYNI WOLNYM / BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MAR | 00:13:54 (109) | 00:00:59 | 01:03:21 (127) | 00:00:46 | 00:25:29 (58) | 01:44:29 | ||||||||
102 | 930 | DOBOSZ ALEKSANDRA | GDYNIA | COMPLEXSPOTS TRIATHLON TEAM | POL | 2003 | K0 | 2 | 00:10:41 (46) | 00:02:37 | 00:57:27 (118) | 00:01:26 | 00:32:37 (105) | 01:44:48 | 27 | |
7 | 3000 | MRĄGOWO | 00:13:04 (99) | 00:00:58 | 00:55:50 (115) | 00:01:01 | 00:34:38 (112) | 01:45:31 | ||||||||
104 | 902 | JARYST PAWEŁ | RYN | POL | 1971 | M3 | 29 | 00:13:15 (100) | 00:04:37 | 00:55:22 (113) | 00:02:01 | 00:32:27 (104) | 01:47:42 | 76 | ||
105 | 881 | KIRYLUK PIOTR | BRODNICA | POL | 1963 | M4 | 5 | 00:18:19 (125) | 00:03:39 | 00:46:08 (78) | 00:03:00 | 00:36:53 (122) | 01:47:59 | 77 | ||
106 | 847 | WASZCZYK MARTA | GDYNIA | ZIAJATEAM | POL | 1970 | K3 | 9 | 00:12:58 (98) | 00:03:02 | 00:52:32 (109) | 00:02:39 | 00:37:12 (125) | 01:48:23 | 29 | |
107 | 814 | ALICKI PAWEŁ | GDAŃSK | POL | 1985 | M2 | 28 | 00:12:12 (80) | 00:05:24 | 00:52:13 (108) | 00:03:24 | 00:35:11 (114) | 01:48:24 | 78 | ||
108 | 896 | LACHMAN WOJCIECH | MRĄGOWO | POL | 1987 | M2 | 29 | 00:12:24 (87) | 00:02:48 | 00:49:44 (100) | 00:01:41 | 00:42:04 (128) | 01:48:41 | 79 | ||
109 | 821 | ZWIERZCHOWSKA ALEKSANDRA | MOSTY | POL | 1997 | K1 | 9 | 00:10:51 (48) | 00:03:04 | 00:58:08 (119) | 00:01:24 | 00:38:00 (126) | 01:51:27 | 30 | ||
110 | 828 | WEGLICKA AGNIESZKA | BŁONIE | POL | 1975 | K3 | 10 | 00:16:02 (122) | 00:02:24 | 00:56:51 (116) | 00:01:31 | 00:34:45 (113) | 01:51:33 | 31 | ||
111 | 831 | KOWALSKA NATALIA | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM | POL | 1988 | K2 | 10 | 00:17:09 (123) | 00:01:34 | 00:55:26 (114) | 00:01:35 | 00:36:40 (121) | 01:52:24 | 32 | |
112 | 818 | KOŻAN RYSZARD | RUCIANE NIDA | WATAHA | POL | 1949 | M5 | 5 | 00:15:32 (118) | 00:06:30 | 00:54:14 (112) | 00:01:33 | 00:36:10 (118) | 01:53:59 | 80 | |
113 | 808 | WIECZOREK MONIKA | GDAŃSK | N/A | POL | 1986 | K2 | 11 | 00:14:30 (112) | 00:03:46 | 01:01:15 (124) | 00:01:20 | 00:33:21 (108) | 01:54:12 | 33 | |
114 | 830 | CZAPRACKA MAŁGORZATA | PONAŃ | POL | 1981 | K2 | 12 | 00:15:26 (117) | 00:02:23 | 00:59:03 (121) | 00:01:39 | 00:36:25 (120) | 01:54:56 | 34 | ||
115 | 801 | LUBIŃSKA MARIOLA | STARE BABICE | POL | 1974 | K3 | 11 | 00:15:44 (120) | 00:04:04 | 00:58:40 (120) | 00:04:04 | 00:36:15 (119) | 01:58:47 | 35 | ||
116 | 906 | KOTYŃSKA BARBARA | TOMASZÓW MAZOWIECKI | POL | 1982 | K2 | 13 | 00:15:18 (115) | 00:02:59 | 01:00:26 (123) | 00:01:26 | 00:42:50 (130) | 02:02:59 | 36 | ||
117 | 868 | TRAWIŃSKI REMIGIUSZ | RACIBÓRZ | POL | 1958 | M5 | 6 | 00:19:48 (127) | 00:03:48 | 01:02:29 (125) | 00:01:40 | 00:35:27 (115) | 02:03:12 | 81 | ||
118 | 900 | WOLSKA KATARZYNA | WARSZAWA | POL | 1985 | K2 | 14 | 00:20:09 (129) | 00:02:15 | 01:02:50 (126) | 00:01:36 | 00:37:12 (124) | 02:04:02 | 37 | ||
8 | 3001 | JANUSZE TRIATHLONU | 00:11:35 (70) | 00:01:25 | 01:10:01 (130) | 00:01:17 | 00:41:09 (127) | 02:05:27 | ||||||||
120 | 866 | TRAWIŃSKA MAŁGORZATA | RACIBÓRZ | POL | 1962 | K4 | 2 | 00:21:26 (131) | 00:03:15 | 01:16:47 (131) | 00:01:52 | 00:42:30 (129) | 02:25:50 | 39 | ||
121 | 854 | ARENT JAREK | GDAŃSK | ARENT TEAM | POL | 1954 | M5 | 7 | 00:11:40 (72) | 00:03:23 | 00:47:39 (87) | 00:01:33 | 00:15:56 (2) | D S Q | 82 | |
122 | 852 | ARENT MAGDALENA | GDANSK | ARENT TEAM | POL | 1983 | K2 | 15 | 00:11:43 (73) | 00:02:50 | 00:57:13 (117) | 00:01:24 | 00:15:56 (1) | D S Q | 40 | |
123 | 813 | SIKORA JOANNA | GDAŃSK | POL | 1988 | K2 | 16 | 00:18:09 (124) | 00:02:58 | 01:03:29 (128) | 00:01:43 | 00:22:15 (15) | D S Q | 41 | ||
124 | 824 | JELIŃSKI NATAN | SWARZEWO | TRI SEA NEWA WŁADYSŁAWOWO | POL | 2003 | M0 | 3 | D S Q | 83 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | ŁAWSKI FILIP | WARSZAWA | ENDURE TEAM | POL | 1992 | M1 | 1 | 00:35:48 (5) | 00:01:30 | 02:21:52 (2) | 00:00:47 | 01:32:34 (2) | 04:32:31 | 1 |
2 | 23 | PÓŹNIEWSKI PAWEŁ | OSTROŁĘKA | WROCLAW TRIATHLON TEAM | POL | 1985 | M2 | 1 | 00:36:04 (6) | 00:01:18 | 02:38:45 (7) | 00:01:07 | 01:30:33 (1) | 04:47:47 | 2 |
3 | 21 | MALICKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1990 | M1 | 2 | 00:34:23 (2) | 00:01:44 | 02:33:26 (4) | 00:01:06 | 01:47:34 (7) | 04:58:13 | 3 | |
4 | 3 | GRYZEL ADAM | KIEŁPIN | BRAK | POL | 1982 | M2 | 2 | 00:38:20 (10) | 00:00:53 | 02:35:58 (6) | 00:01:33 | 01:42:23 (6) | 04:59:07 | 4 |
5 | 14 | PAWLAK MAREK | POGÓRZE | POL | 1982 | M2 | 3 | 00:38:22 (11) | 00:02:07 | 02:44:23 (9) | 00:01:25 | 01:35:27 (3) | 05:01:44 | 5 | |
6 | 22 | SIKORSKI KRYSTIAN | BARTOSZYCE | RANT BARTOSZYCE/ JW 1248 | POL | 1992 | M1 | 3 | 00:37:25 (7) | 00:01:00 | 02:32:01 (3) | 00:00:58 | 01:54:40 (13) | 05:06:04 | 6 |
7 | 31 | SZKLARCZYK MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1990 | M1 | 4 | 00:35:23 (4) | 00:01:09 | 02:35:46 (5) | 00:01:15 | 01:57:29 (15) | 05:11:02 | 7 | |
8 | 4 | GÓRNISIEWICZ PIOTR | KRAKÓW | WM TRISELF | POL | 1974 | M3 | 1 | 00:46:03 (23) | 00:01:52 | 02:45:58 (11) | 00:01:29 | 01:41:47 (4) | 05:17:09 | 8 |
9 | 18 | DOBRZYŃSKI PRZEMYSŁAW | GOSTYNIN | KLUB SPORTOWY SZUKAM_SPONSORA_TEAM"" | POL | 1978 | M3 | 2 | 00:40:01 (16) | 00:01:31 | 02:47:22 (12) | 00:01:18 | 01:47:44 (8) | 05:17:56 | 9 |
10 | 2 | KOŚCIESZA PIOTR | OLSZTYN | TRI NEGU | POL | 1986 | M2 | 4 | 00:43:38 (21) | 00:01:32 | 02:42:03 (8) | 00:01:34 | 01:51:41 (10) | 05:20:28 | 10 |
11 | 26 | NIEBORAK GRZEGORZ | MODLIBORZYCE | GUKS MODLIBORZYCE | POL | 1965 | M4 | 1 | 00:39:32 (14) | 00:01:58 | 02:45:29 (10) | 00:01:28 | 01:57:37 (16) | 05:26:04 | 11 |
12 | 16 | FIGURA ŁUKASZ | WROCŁAW | WROCLAW TRIATHLON TEAM NOKIA | POL | 1983 | M2 | 5 | 00:38:45 (12) | 00:01:22 | 02:51:29 (13) | 00:01:26 | 02:03:04 (17) | 05:36:06 | 12 |
13 | 24 | SOJKOWSKI PIOTR | WARSZAWA | TRI NEGU | POL | 1982 | M2 | 6 | 00:39:18 (13) | 00:01:33 | 02:55:38 (17) | 00:01:29 | 02:03:57 (18) | 05:41:55 | 13 |
14 | 8 | CHRUŚCIELSKI PAWEŁ | ZIELONA GÓRA | SANGRAF / FRUCTOFRESH | POL | 1972 | M3 | 3 | 00:48:05 (24) | 00:02:35 | 03:00:00 (22) | 00:02:31 | 01:52:10 (12) | 05:45:21 | 14 |
15 | 9 | RAFALAK GRZEGORZ | KOSAKOWO | SAMSUNG | POL | 1980 | M2 | 7 | 00:41:33 (17) | 00:02:33 | 03:06:23 (24) | 00:02:18 | 01:57:10 (14) | 05:49:57 | 15 |
16 | 35 | KLENIEWSKI WŁADEK | WARSZAWA | KMD POLAND | POL | 1978 | M3 | 4 | 00:39:38 (15) | 00:01:47 | 02:54:37 (14) | 00:02:16 | 02:13:02 (20) | 05:51:20 | 16 |
17 | 29 | KRAWCOW PIOTR | BRWINÓW | POL | 1985 | M2 | 8 | 00:41:58 (18) | 00:02:09 | 02:56:48 (18) | 00:01:53 | 02:11:16 (19) | 05:54:04 | 17 | |
18 | 33 | PAWELCZYK GRZEGORZ | LUBLIN | AMBITNIEJ.PL | POL | 1990 | M1 | 5 | 00:42:46 (20) | 00:02:04 | 03:16:04 (26) | 00:01:49 | 01:51:56 (11) | 05:54:39 | 18 |
19 | 34 | PACANA KRZYSZTOF | TARNOWSKIE GÓRY | POL | 1988 | M2 | 9 | 00:42:29 (19) | 00:01:59 | 02:56:48 (19) | 00:01:46 | 02:18:43 (22) | 06:01:45 | 19 | |
20 | 7 | OLEJNIK PAWEŁ | GDAŃSK | POL | 1991 | M1 | 6 | 00:34:47 (3) | 00:01:41 | 02:58:01 (21) | 00:01:35 | 02:27:48 (26) | 06:03:52 | 20 | |
21 | 10 | DUBIELLA ADAM | GDYNIA | RAK TEAM | POL | 1977 | M3 | 5 | 00:38:09 (9) | 00:01:55 | 02:57:44 (20) | 00:01:52 | 02:24:54 (25) | 06:04:34 | 21 |
22 | 19 | DUSIŃSKI MATEUSZ | WARSZAWA | POL | 1991 | M1 | 7 | 00:37:33 (8) | 00:03:47 | 03:04:59 (23) | 00:02:09 | 02:19:09 (23) | 06:07:37 | 22 | |
23 | 25 | KLIMAS MAREK | BARCZEWO | BARCZEWO BIEGA | POL | 1960 | M4 | 2 | 00:48:21 (25) | 00:03:06 | 02:54:59 (15) | 00:03:01 | 02:21:28 (24) | 06:10:55 | 23 |
24 | 12 | KĘPIŃSKI HENRYK | BEŁCHATÓW | KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW | POL | 1953 | M5 | 1 | 00:52:22 (28) | 00:03:16 | 03:10:53 (25) | 00:02:49 | 02:14:08 (21) | 06:23:28 | 24 |
25 | 17 | GRABOWSKI CEZARY | KRASNOSIELC | POL | 1977 | M3 | 6 | 00:50:10 (27) | 00:04:23 | 03:21:07 (27) | 00:03:34 | 02:30:18 (27) | 06:49:32 | 25 | |
26 | 36 | FORMELLA KORDIAN | WEJHEROWO | POL | 1993 | M1 | 8 | 00:49:34 (26) | 00:03:17 | 03:41:07 (28) | 00:05:34 | 02:42:56 (28) | 07:22:28 | 26 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1001 | DREAM TRI TEAM | 00:32:42 (1) | 00:01:02 | 02:19:30 (1) | 00:00:33 | 01:42:23 (5) | 04:36:10 |
2 | 1000 | SZTAFETA Z PRZYPADKU 1 | 00:44:51 (22) | 00:00:59 | 02:55:30 (16) | 00:00:45 | 01:49:33 (9) | 05:31:38 |
Opłaty startowe
Sezon 2019
SOLO
data płatności i cena | 1/2 IM | 1/4 IM | 1/8 IM |
#FIRST (20/50/50) | 189 pln | 149 pln | 119 pln |
do 31.12.2018 | 249 pln | 199 pln | 149 pln |
do 28.02.2019 | 289 pln | 239 pln | 189 pln |
do 30.04.2019 | 339 pln | 289 pln | 229 pln |
do 15.08.2019 | 389 pln | 339 pln | 269 pln |
po 15.08.2019 | 499 pln | 399 pln | 299 pln |
SZTAFETY
data płatności i cena | SZTAFETA 1/2 IM | SZTAFETA 1/4 IM | SZTAFETA 1/8 IM |
do 31.12.2018 | 349 pln | 299 pln | 249 pln |
do 28.02.2018 | 389 pln | 339 pln | 289 pln |
do 30.04.2019 | 439 pln | 389 pln | 329 pln |
do 15.08.2019 | 489 pln | 439 pln | 369 pln |
po 15.08.2019 | 599 pln | 499 pln | 399 pln |
data płatności i cena | ENERGY KIDSRUN |
do 4.08.2019 | 20 pln |
do 19.08.2019 lub w Biurze Zawodów | 30 pln |