Triathlon Kozienice

Data i godzina2017-08-13 14:15:00
MiejscowośćKozienice
Dystans 750 m – 19.000 m – 4.500 m
Oficjalna stronahttp://www.triathlonkozienice.pl/
Wyniki onlinehttp://live.sts-timing.pl/trikozienice/
Opłata startowa 90 zł / szt - 180 zł / dzieci 1
Typ zawodów Triathlon + sztafety
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.StartPływanieT1RowerT2BiegWynikM
1221KOWALSKI KUBAUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOL2000M16-1710:00:5500:06:52 (3)00:01:2200:24:42 (2)00:00:4700:13:19 (3)00:47:021
2212GORYŃSKI DAWIDUKS TRS SUSZPOL2000M16-1710:00:5500:07:28 (10)00:01:1900:24:11 (1)00:00:5100:13:53 (9)00:47:422
3225MAKSYMOWICZ TOMASZUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOL2000M16-1710:00:5500:06:54 (5)00:01:2200:25:07 (3)00:00:4800:14:05 (12)00:48:163
4217JANASZKIEWICZ MATEUSZDELF GRYFINOPOL2001M16-1710:00:5500:07:53 (13)00:01:3300:25:37 (5)00:00:4900:13:00 (1)00:48:524
5215HEDA JAKUBDELF GRYFINOPOL2000M16-1710:00:5500:07:59 (17)00:01:2800:25:37 (5)00:00:4600:13:05 (2)00:48:555
6234ROGACZ GRZEGORZKS AZS AWF KATOWICEPOL2000M16-1710:00:5500:06:59 (7)00:01:1900:26:09 (11)00:00:5500:13:49 (8)00:49:116
7242WAMKA MATEUSZMUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZPOL2001M16-1710:00:5500:06:50 (2)00:01:3700:26:41 (16)00:00:4900:13:32 (4)00:49:297
8206DOMINIK DAŃKOWSKIMLUKS TRIATHLON KOŁOPOL2000M16-1710:00:5500:07:30 (11)00:01:2100:26:15 (12)00:00:4500:13:43 (5)00:49:348
9226MARKIEWICZ MARCELPOZNAŃUAM TRIATHLON POZNAŃPOL2000M16-1710:00:5500:08:05 (18)00:01:3000:25:27 (4)00:00:5100:13:48 (6)00:49:419
10241SZCZEŚNIAK ERYKTS AKWEDUKT KIELCEPOL2001M16-1710:00:5500:07:54 (14)00:01:2600:25:47 (8)00:00:4700:14:01 (10)00:49:5510
11204CHYŁKOWSKI FILIPTRIATHLON YMCA KRAKÓWPOL2001M16-1710:00:5500:07:54 (14)00:01:2800:25:44 (7)00:00:4900:14:01 (10)00:49:5611
12209DZIK SZYMONSSP ORKA IŁAWAPOL2000M16-1710:00:5500:06:57 (6)00:01:2700:26:03 (9)00:00:5000:15:04 (16)00:50:2112
13227GŁUSZKOWSKI MATEUSZUKS CITYZEN_ POZNAŃPOL2001M16-1710:00:5500:06:12 (1)00:01:3900:26:35 (14)00:00:5800:15:50 (21)00:51:1413
14213GOZDYRA RAFAŁKS IRONMAN C/S SZCZECINPOL2001M16-1710:00:5500:07:01 (8)00:01:2700:26:37 (15)00:00:5400:15:29 (19)00:51:2814
15220JEDNASZEWSKI MIKOŁAJWMKS OLSZTYNPOL2001M16-1710:00:5500:06:53 (4)00:01:2300:26:58 (19)00:01:0700:15:27 (18)00:51:4815
16211GONSKA SZYMONKS AZS AWF KATOWICEPOL2000M16-1710:00:5500:07:33 (12)00:01:2500:26:06 (10)00:01:0000:16:14 (23)00:52:1816
17230PALIŃSKI MACIEJUKS TRS SUSZPOL2000M16-1710:00:5500:09:01 (23)00:01:2800:27:46 (21)00:00:4900:13:48 (6)00:52:5217
18222KOZAK KAROLMKS TRUSO ELBLĄGPOL2000M16-1710:00:5500:08:39 (21)00:01:4200:26:26 (13)00:00:5500:15:30 (20)00:53:1218
19219JASIULEWICZ BARTOSZDELF GRYFINOPOL2000M16-1710:00:5500:08:18 (20)00:01:3600:26:55 (17)00:01:0200:16:11 (22)00:54:0219
20238SKOLASIŃSKI RADEKUKS TRS SUSZPOL2000M16-1710:00:5500:08:09 (19)00:01:4400:26:56 (18)00:01:0000:16:26 (24)00:54:1520
21207DRZEWOSZEWSKI KAMILUKS TRS SUSZPOL2000M16-1710:00:5500:09:04 (24)00:01:3300:28:05 (23)00:01:0200:14:33 (13)00:54:1721
22231PARTYKA PIOTRDELF GRYFINOPOL2001M16-1710:00:5500:07:57 (16)00:01:3700:29:07 (25)00:01:0000:14:51 (14)00:54:3222
23247FRANCISZEK ZMYŚLONYMKS TRUSO ELBLĄGPOL2001M16-1710:00:5500:08:43 (22)00:01:5200:28:07 (24)00:01:1800:14:54 (15)00:54:5423
24218JANKOWSKI ADRIANKS IRONMAN C/S SZCZECINPOL2001M16-1710:00:5500:07:21 (9)00:01:3100:27:56 (22)00:00:4700:17:35 (25)00:55:1024
25224KWIATKOWSKI FILIPMKS TRUSO ELBLĄGPOL2000M16-1710:00:5500:09:13 (25)00:01:4900:27:39 (20)00:01:0800:15:25 (17)00:55:1425
205DANIELEWSKI BARTOSZPOZNAŃUAM TRIATHLON POZNAŃPOL2001M16-1710:00:5500:08:0600:01:52DNF
228MATUSIAK MIŁOSZMKS TRUSO ELBLĄGPOL2001M16-1710:00:5500:09:1500:02:08DSQ
229OSSOWSKI ŁUKASZUKS LUSOWOPOL2001M16-1710:00:5500:09:4300:01:52DSQ
223KRZOSKI HUBERTTS AKWEDUKT KIELCEPOL2000M16-1710:00:5500:09:4500:02:27DSQ
246BARTOSZ ZIEMNIEWSKIUKS LUSOWOPOL2001M16-1710:00:55DNS
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katStartPływanieT1RowerT2BiegWynikK
1239SUDAK MAGDALENAMILANÓWEKUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOL2000K16-17111:25:0300:06:56 (2)00:01:2500:27:02 (1)00:00:4600:14:09 (1)00:50:181
2237SIKORA MARTATRIATHLON YMCA KRAKÓWPOL2000K16-17211:25:0300:06:55 (1)00:01:2700:27:02 (2)00:00:4900:15:48 (8)00:52:012
3202BOHATER PAULINAMLUKS TRIATHLON KOŁOPOL2000K16-17311:25:0300:07:23 (6)00:01:3000:27:37 (4)00:00:4100:15:13 (4)00:52:243
4248ZYCH NATALIAUKS 51 LUBLINPOL2001K16-17411:25:0300:07:14 (5)00:01:2600:27:53 (5)00:00:4700:15:17 (5)00:52:374
5240SUDAK ZUZANNAUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOL2001K16-17511:25:0300:07:00 (3)00:01:2800:28:03 (6)00:01:1600:15:19 (6)00:53:065
6235RUMIŃSKA KATARZYNASSP ORKA IŁAWAPOL2000K16-17611:25:0300:07:38 (9)00:01:3200:27:22 (3)00:00:5400:16:11 (9)00:53:376
7236SANECKA JULIAGRYFINODELF GRYFINOPOL2001K16-17711:25:0300:00:5600:15:24 (7)00:53:577
8244WOŹNIAK JOANNAKS IRONMAN C/S SZCZECINPOL2001K16-17811:25:0300:07:37 (8)00:01:2900:29:22 (12)00:00:5700:15:06 (3)00:54:318
9245ZACHWIEJA AGATAGTT DIAMENT GNIEZNOPOL2001K16-17911:25:0300:08:42 (11)00:01:3600:29:37 (13)00:00:5000:14:12 (2)00:54:579
10203BUŻYCKA MAJASSP ORKA IŁAWAPOL2000K16-171011:25:0300:07:36 (7)00:01:4100:28:21 (7)00:00:5900:16:53 (13)00:55:3010
11200BĄKOWSKA IZABELAGTT DIAMENT GNIEZNOPOL2001K16-171111:25:0300:08:08 (10)00:01:3200:29:21 (11)00:01:0000:16:21 (10)00:56:2211
12243WICHA KAROLINATS AKWEDUKT KIELCEPOL2001K16-171211:25:0300:07:06 (4)00:01:3700:30:20 (14)00:00:5700:16:35 (12)00:56:3512
13216WYRWIŃSKA JADWIGAAZS AWF POZNAŃPOL2001K16-171311:25:0300:09:22 (17)00:01:4200:28:46 (8)00:01:0300:16:30 (11)00:57:2313
14233RAKUS MARIATS AKWEDUKT KIELCEPOL2000K16-171411:25:0300:09:00 (12)00:01:3900:29:18 (10)00:00:5900:17:10 (14)00:58:0614
15214GRIEGER WERONIKAUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOL2000K16-171511:25:0300:01:3500:18:05 (16)00:58:3215
16210GLAUBERT WERONIKAMKS TRUSO ELBLĄGPOL2000K16-171611:25:0300:09:18 (15)00:02:0000:31:32 (17)00:01:0200:17:34 (15)01:01:2616
17232PODOLAK OLIWIADELF GRYFINOPOL2001K16-171711:25:0300:09:08 (13)00:01:4400:29:09 (9)00:01:0000:20:57 (18)01:01:5817
18208DWORZYŃSKA DARIAKS IRONMAN C/S SZCZECINPOL2001K16-171811:25:0300:09:21 (16)00:01:5000:31:22 (15)00:00:5700:19:19 (17)01:02:4918
19201BOCHNAK WERONIKAUKS LUSOWOPOL2001K16-171911:25:0300:09:15 (14)00:01:5300:31:23 (16)00:01:1000:21:50 (19)01:05:3119
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.StartPływanieT1RowerT2BiegBiegWynikM
1278KOPICZKO MAKSYMILIANGIŻYCKOSSP ORKA IŁAWAPOL200213:58:3600:04:06 (3)00:01:1700:13:02 (2)00:00:4000:08:5200:08:52 (1)00:27:571
2277BOGUSIEWICZ JAKUBIŁAWASSP ORKA IŁAWAPOL200213:58:3600:04:05 (2)00:01:1700:13:03 (3)00:00:3900:09:1900:09:19 (4)00:28:232
3265MIELKE DAWIDBAZANOWICEYMCA KRAKÓWPOL200213:58:3600:04:23 (5)00:01:2000:13:00 (1)00:00:4300:09:3300:09:33 (5)00:28:593
4267PROKOP BARTOSZRUDA ŚLĄSKAKS AZS AWF KATOWICEPOL200213:58:3600:04:02 (1)00:01:2300:13:24 (4)00:00:4700:10:0600:10:06 (8)00:29:424
5276ŁYZIŃSKI MICHAŁIŁAWASSP ORKA IŁAWAPOL200213:58:3600:04:53 (8)00:01:4300:13:33 (5)00:00:5100:08:5500:08:55 (2)00:29:555
6283HEDA DAWIDGRYFINODELF GryfinoPOL200213:58:3600:04:35 (7)00:01:2700:14:07 (7)00:00:5400:09:1000:09:10 (3)00:30:136
7281BIEDRAWA KONRADPOL200213:58:3600:04:20 (4)00:01:2400:14:24 (9)00:00:5400:10:1600:10:16 (9)00:31:187
8286KACZMAREK SEBASTIANUKS LUSOWOPOL200313:58:3600:05:10 (11)00:01:3400:14:16 (8)00:01:0600:09:5400:09:54 (7)00:32:008
9262GLEBA JONASZGNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOL200313:58:3600:05:15 (12)00:01:4700:14:54 (13)00:00:4500:09:5300:09:53 (6)00:32:349
10268RZĄSA FRANCISZEKKRAKÓWTRIATHLON YMCA KRAKÓWPOL200313:58:3600:05:08 (10)00:01:3600:14:06 (6)00:01:2500:10:3600:10:36 (11)00:32:5110
11261FALBOGOWSKI MICHAŁPOZNAŃKS UAM TRIATHLON POZNAŃPOL200213:58:3600:04:55 (9)00:01:3400:14:33 (10)00:01:2100:10:2800:10:28 (10)00:32:5111
12285ZIĘTEK BŁAŻEJKRAKÓWTRIATHLON YMCA KRAKÓWPOL200313:58:3600:05:16 (13)00:01:5000:14:52 (12)00:00:4500:12:0700:12:07 (12)00:34:5012
13264MATUSEWICZ MICHAŁWAŁBRZYCHNIEZRZESZEONYPOL200213:58:3600:04:28 (6)00:01:4600:14:49 (11)00:01:1300:12:3800:12:38 (13)00:34:5413
14287KĘDRA JAKUBLUSÓWKOUKS LUSOWOPOL200213:58:3600:05:51 (14)00:01:4000:16:01 (14)00:00:5700:13:0200:13:02 (14)00:37:3114
15284OLCZAK JAKUBKOŚCIELECMLUKS TRIATHLON KOŁOPOL200313:58:3600:06:08 (15)00:02:1100:16:10 (15)00:01:1200:13:1100:13:11 (15)00:38:5215
16291JERZOWSKI EMILCZĘSTOCHOWAWLKS KMICIC CZESTOCHOWAPOL200313:58:3600:07:42 (16)00:02:4900:16:44 (16)00:01:5100:14:5300:14:53 (16)00:43:5916
280STANGLEWICZ MARCINUKS TRI TEAM RUMNIAPOL200213:58:3600:04:0800:01:17DNF
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.StartPływanieT1RowerT2BiegBiegWynikK
1269SKRZYPCZAK ADASZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOL200214:54:1500:05:11 (9)00:01:4200:13:45 (1)00:00:3900:09:4000:09:40 (1)00:30:571
2260BUGAŁA MARTYNALUBLINUKS 51POL200214:54:1500:04:29 (3)00:01:4000:14:14 (3)00:00:5200:10:2800:10:28 (2)00:31:432
3271TYNDZIK ELEONORAWARSZAWAUKS G-8 BIELANYPOL200314:54:1500:04:36 (5)00:01:3700:14:11 (2)00:00:5200:10:3700:10:37 (3)00:31:533
4279BUKO MARTYNAGIŻYCKOPOL200214:54:1500:04:19 (1)00:01:3800:14:49 (5)00:00:4400:10:5300:10:53 (4)00:32:234
5266MŁYNARSKA JÓZEFINAKRAKÓWTRIATHLON YMCA KRAKÓWPOL200314:54:1500:04:41 (6)00:01:4000:14:23 (4)00:00:5500:10:5700:10:57 (5)00:32:365
6272TYNDZIK MARIAWARSZAWAUKS G-8 BIELANYPOL200314:54:1500:04:33 (4)00:01:4900:14:58 (7)00:00:5600:11:1300:11:13 (6)00:33:296
7274ISAŃSKA MARIANNAPOZNAŃKS UAM TRIATHLON POZNAŃPOL200214:54:1500:05:00 (8)00:01:3800:14:56 (6)00:01:0700:11:1500:11:15 (7)00:33:567
8275FALKIEWICZ MAJAISPRINGENUKS TRS SUSZGER200214:54:1500:04:22 (2)00:01:5300:15:06 (8)00:00:5300:12:1000:12:10 (8)00:34:248
9282BUDNY WIKTORIAGRYFINODELF GryfinoPOL200214:54:1500:05:37 (11)00:02:0300:16:10 (9)00:00:5500:12:3600:12:36 (9)00:37:219
10288ALBRECHT MARIALUSOWOUKS LUSOWOPOL200214:54:1500:05:30 (10)00:01:5800:16:22 (10)00:01:0100:13:3200:13:32 (12)00:38:2310
11289SOŁYSIAK ZOFIASADYUKS LUSOWOPOL200314:54:1500:06:03 (13)00:02:0600:16:54 (12)00:00:5600:12:4600:12:46 (11)00:38:4511
12273ŻBIKOWSKA ZUZANNASIERPINMKS TRUSO ELBLAGPOL200314:54:1500:06:00 (12)00:02:1100:16:53 (11)00:01:1700:12:3700:12:37 (10)00:38:5812
13270SZYMAŃSKA MARCELINAGNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOL200214:54:1500:04:49 (7)00:02:1400:17:33 (14)00:01:0600:14:4300:14:43 (13)00:40:2513
14290TATARCZYK ZUZANNACZĘSTOCHOWAWLKS KMICIC CZESTOCHOWAPOL200314:54:1500:07:36 (14)00:02:2100:16:58 (13)00:00:5100:16:3700:16:37 (14)00:44:2314
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.StartPływanieT1RowerT2BiegWynikMKara
1351DAMENTKA KAMILWARSZAWAUKS G-8 BIELANY WARSZAWA ELEMENTAL TRI TEAMPOL199810:15:0000:09:31 (1)00:01:1800:27:52 (6)00:00:4100:16:37 (1)00:55:591
2323FALBOGOWSKI MACIEJPOZNAŃKS UAM TRIATHLON POZNAŃPOL199910:15:0000:09:36 (3)00:01:1900:27:52 (7)00:00:4400:17:29 (5)00:57:002
3353JUSZKOWIEC DANIELWARSZAWAUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOL199810:15:0000:09:57 (10)00:01:4800:27:25 (2)00:01:0400:17:03 (2)00:57:173
4337SIÓDMIAK IGORSZCZECINEKMKP SZCZECINEKPOL199810:15:0000:10:03 (12)00:01:2600:28:05 (10)00:00:4600:17:27 (4)00:57:474
5346JARLIŃSKI MICHAŁRUMIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOL199910:15:0000:09:57 (10)00:01:4600:27:19 (1)00:01:0200:17:44 (7)00:57:485
6322CIEŚLIK MATEUSZSTRZELCE KRAJEŃSKIEKS IRONMANPOL199810:15:0000:09:34 (2)00:01:1900:27:54 (9)00:00:4400:18:38 (10)00:58:096
7339WILK ADRIANPOLICEKS IRONMAN CS POLSKAPOL199810:15:0000:09:39 (5)00:01:3200:27:49 (4)00:01:0400:18:24 (8)00:58:287
8328KOWALCZYK ŁUKASZKOBYLANKAKS IRONMAN C/S POLSKAPOL199810:15:0000:09:39 (5)00:01:3100:28:11 (11)00:00:4900:18:25 (9)00:58:358
9336RUDZIŃSKI JAKUBGRYFINOIRONMAN SZCZECINPOL199910:15:0000:10:24 (16)00:01:2900:27:27 (3)00:01:0800:19:28 (12)00:59:569
10348URBANEK MATEUSZGRYFINOGKS DELF GRYFINOPOL199810:15:0000:10:20 (15)00:01:3000:28:20 (13)00:01:1400:18:40 (11)01:00:0410
11321BŁASZCZYK MATEUSZKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOL199910:15:0000:09:42 (7)00:01:2900:27:49 (4)00:01:0600:20:12 (14)01:00:1811
12324JEZIORSKI PATRYKRUDA ŚLĄSKAKS AZS AWF KATOWICEPOL199910:15:0000:09:42 (7)00:01:3000:27:53 (8)00:01:1100:20:52 (16)01:01:0812
13352ŚLIWKA JAKUBBŁONIEUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOL199910:15:0000:09:38 (4)00:01:2800:28:19 (12)00:01:0600:21:06 (18)01:01:3713
14350RUDZIŃSKI GRZEGORZGRYFINOGKS DELF GRYFINOPOL199910:15:0000:10:36 (17)00:01:2400:31:41 (17)00:00:5500:17:37 (6)01:02:1314
15347CIEKIARZ MICHAŁGDYNIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOL199810:15:0000:11:18 (19)00:01:4000:31:22 (16)00:01:0900:17:11 (3)01:02:4015
16326JUNG KRZYSZTOFKATOWICEKS AZS-AWF KATOWICEPOL199910:15:0000:09:56 (9)00:01:4500:28:42 (15)00:01:0000:21:20 (19)01:02:4316
17327KONASIUK KONRADSZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOL199910:15:0000:10:14 (13)00:01:3200:28:37 (14)00:00:5800:22:27 (20)01:03:4817
18320BARAN JANRACIBÓRZKS AZS AWF KATOWICEPOL199910:15:0000:10:14 (13)00:01:2100:32:07 (18)00:00:4700:20:19 (15)01:04:4818
19349WIELIGÓRKA OSKARGRYFINOGKS DELF GRYFINOPOL199910:15:0000:11:53 (20)00:01:5200:32:51 (19)00:01:0600:19:48 (13)01:07:3019
20355MARCZAK ARKADIUSZGRZEBOWILKKS BARAKUDAPOL199910:15:0000:11:17 (18)00:01:2500:21:05 (17)01:08:5820KARA CZASOWA 10 SEKUND
21340WINCZEWSKI MICHAŁMARZĘCINOMKS TRUSO ELBLAGPOL199910:15:00DNS
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.StartPływanieT1RowerT2BiegWynikKKara
1354SŁUPEK ROKSANABYDGOSZCZMUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZPOL1999K18-1910:35:0000:09:40 (1)00:01:3100:31:00 (1)00:00:5200:18:37 (1)01:01:401
2333PETTERS KLAUDIAKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOL1999K18-1910:35:0000:10:39 (3)00:01:2600:31:43 (5)00:00:4500:20:28 (3)01:05:012
3332MASŁOWSKA OLGAGNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOL1998K18-1910:35:0000:10:44 (5)00:01:3100:31:35 (4)00:00:5400:20:31 (4)01:05:153
4345KWAŚKIEWICZ OLIWIACZESTOCHOWAWLKS KMICIC CZESTOCHOWAPOL1998K18-1910:35:0000:11:48 (12)00:01:4300:31:12 (2)00:00:5800:20:17 (2)01:05:584
5343ZYGMUNT MARTAKOŁOMLUKS TRIATHLONPOL1999K18-1910:35:0000:11:03 (6)00:01:2400:31:18 (3)00:00:4700:21:52 (6)01:06:245
6341WOŹNIAK KARINASZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOL1998K18-1910:35:0000:11:08 (8)00:01:3200:32:04 (7)00:00:5900:21:06 (5)01:06:496
7329LEWANDOWSKA OKTAWIASZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOL1999K18-1910:35:0000:10:40 (4)00:01:2600:31:48 (6)00:00:5200:22:54 (12)01:07:407
8330LOREK KINGAELBLĄGMKS TRUSO ELBLAGPOL1998K18-1910:35:0000:11:42 (11)00:01:3800:33:03 (12)00:00:5800:21:53 (7)01:09:148
9344ŻARNOWSKA KAROLINAWARSZAWAG-8 BIELANY WARSZAWAPOL1999K18-1910:35:0000:10:23 (2)00:01:3600:32:43 (10)00:00:5700:23:45 (14)01:09:249
10331MANICKA MARTYNAPOZNAŃKS UAM TRIATHLON POZNAŃPOL1999K18-1910:35:0000:13:08 (13)00:01:3800:32:32 (9)00:00:5500:21:55 (8)01:10:0810
11334PŁATEK ANNALESZNOREAL 64-STOPOL1998K18-1910:35:0000:11:03 (6)00:01:2700:34:50 (14)00:00:5000:22:15 (10)01:10:2511
12335RATAJCZAK MAGDALENAMOGILNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOL1999K18-1910:35:0000:13:23 (14)00:01:3900:32:19 (8)00:00:5500:22:14 (9)01:10:3012
13338WARZECHA OLIWIAKATOWICEKS AZS AWF KATOWICEPOL1999K18-1910:35:0000:11:21 (10)00:01:3500:34:21 (13)00:01:3200:22:24 (11)01:11:1313
14325JÓZKOWSKA JOANNASZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOL1999K18-1910:35:0000:13:26 (15)00:01:3800:32:56 (11)00:01:0400:23:09 (13)01:12:1314
15342ZARYCHTA ANITAKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOL1998K18-1910:35:0000:11:08 (8)00:02:1200:36:43 (15)00:01:0400:25:15 (15)01:16:2215Kara czasowa 10 sekund
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajCzas startuWYNIK
1187SUDAK ZUZANNA+KOWALSKI KUBA+SUDAK MAGDALENA+MAKSYMOWICZ TOMASZWARSZAWAMAZOWIECKIEPOL08:32:2100:59:09
2186RUMIŃSKA KATARZYNA+DZIK SZYMON+BUŻYCKA MAJA+GORYŃSKI DAWIDIŁAWA - SUSZWARMIŃSKO-MAZURSKIEPOL08:32:2101:00:25
3183SANECKA JULIA+JANASZKIEWICZ MATEUSZ+WOŹNIAK JOANNA+HEDA JAKUBZACHODNIOPOMORSKIE IPOL08:32:2101:01:15
4181BOHATER PAULINA+MARKIEWICZ MARCEL+ZACHWIEJA AGATA+DANKOWSKI DOMINIKWIELKOPOLSKA IPOL08:32:2101:02:44
5185WICHA KAROLINA+SZCZEŚNIAK ERYK+RAKUS MARIA+KRZOSKI HUBERTŚWIĘTOKRZYSKIEPOL08:32:2101:09:14
6184PODOLAK OLIWIA+JASIULEWICZ BARTOSZ+DWORZYŃSKA DARIA+DOZDYRA RAFAŁGRYFINO/SZCZECINZACHODNIOPOMORSKIE IIPOL08:32:2101:10:33
182BĄKOWSKA IZA+OSSOWSKI ŁUKASZ+BOCHNIAK WERONIKA+DANIELEWICZ BARTOSZWIELKOPOLSKA IIPOL08:32:21DNF
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katStartPływanieT1RowerT2BiegWynikMKKara
1187/2KOWALSKI KUBAWARSZAWAMAZOWIECKIEPOL2001M0108:47:5100:03:30 (1)00:00:1800:06:26 (2)00:00:2200:02:59 (2)00:13:351
2186/2DZIK SZYMONIŁAWA - SUSZWARMIŃSKO-MAZURSKIEPOL2000M0208:47:4700:03:41 (2)00:00:1900:06:30 (3)00:00:2600:03:05 (5)00:14:012
3187/3SUDAK MAGDALENAWARSZAWAMAZOWIECKIEPOL2000K0109:01:2600:03:49 (5)00:00:1800:06:52 (5)00:00:2200:03:03 (4)00:14:241
4183/2JANASZKIEWICZ MATEUSZZACHODNIOPOMORSKIE IPOL2001M0308:47:0400:04:09 (14)00:02:58 (1)00:14:333
5183/1SANECKA JULIAZACHODNIOPOMORSKIE IPOL2001K0208:32:2100:03:52 (8)00:00:1900:07:02 (10)00:00:2500:03:05 (5)00:14:432
6181/2MARKIEWICZ MARCELWIELKOPOLSKA IPOL2000M0408:47:4300:04:05 (11)00:00:1700:07:00 (8)00:00:2100:03:13 (8)00:14:564
7185/2SZCZEŚNIAK ERYKŚWIĘTOKRZYSKIEPOL2001M0508:48:4700:04:10 (15)00:00:2000:07:01 (9)00:00:2700:03:02 (3)00:15:005
8186/4GORYŃSKI DAWIDIŁAWA - SUSZWARMIŃSKO-MAZURSKIEPOL2000M0609:17:4300:03:50 (7)00:00:1800:06:16 (1)00:00:2100:04:18 (20)00:15:036
9181/1BOHATER PAULINAWIELKOPOLSKA IPOL2000K0308:32:2100:04:05 (11)00:00:1800:07:14 (12)00:00:2400:03:21 (10)00:15:223
10186/1RUMIŃSKA KATARZYNASŁAWA - SUSZWARMIŃSKO-MAZURSKIEPOL2000K0408:32:2100:04:12 (17)00:00:2000:06:56 (7)00:00:2100:03:37 (15)00:15:264
11187/1SUDAK ZUZANNAWARSZAWAMAZOWIECKIEPOL2001K0508:32:2100:03:47 (4)00:00:2200:07:31 (16)00:00:2400:03:26 (12)00:15:305
12187/4MAKSYMOWICZ TOMASZWARSZAWAMAZOWIECKIEPOL2000M0709:15:5000:03:43 (3)00:00:2100:06:47 (4)00:00:2300:04:26 (21)00:15:407
13183/3WOŹNIAK JOANNAZACHODNIOPOMORSKIE IPOL2001K0609:01:3700:04:22 (19)00:00:2000:07:22 (14)00:00:2800:03:11 (7)00:15:436
14181/4DANKOWSKI DOMINIKWIELKOPOLSKA IPOL2000M0809:19:1300:03:52 (8)00:00:1700:06:55 (6)00:00:2200:04:26 (22)00:15:528
15186/3BUŻYCKA MAJAIŁAWA - SUSZWARMIŃSKO-MAZURSKIEPOL2000K0709:01:4800:04:11 (16)00:00:2200:07:21 (13)00:00:2600:03:35 (14)00:15:557
16184/2JASIULEWICZ BARTOSZGRYFINO/SZCZECINZACHODNIOPOMORSKIE IIPOL2000M0908:50:2100:04:16 (18)00:00:2400:07:37 (17)00:00:3200:03:25 (11)00:16:149
17183/4HEDA JAKUBZACHODNIOPOMORSKIE IPOL2000M01009:17:2000:04:08 (13)00:00:2300:07:07 (11)00:00:2400:04:14 (19)00:16:1610
18185/1WICHA KAROLINAŚWIĘTOKRZYSKIEPOL2001K0808:32:2100:03:55 (10)00:00:2600:07:47 (18)00:00:2500:03:53 (17)00:16:268
19185/3RAKUS MARIAŚWIĘTOKRZYSKIEPOL2000K0909:03:4700:04:52 (22)00:00:2200:07:25 (15)00:00:2900:03:21 (9)00:16:299
20181/3ZACHWIEJA AGATAWIELKOPOLSKA IPOL2001K01009:02:3900:04:37 (20)00:00:2000:07:49 (19)00:00:2200:03:26 (12)00:16:3410
21184/1PODOLAK OLIWIAGRYFINO/SZCZECINZACHODNIOPOMORSKIE IIPOL2001K01108:32:2100:04:51 (21)00:00:2500:08:13 (20)00:00:2400:04:07 (18)00:18:0011
22184/4DOZDYRA RAFAŁGRYFINO/SZCZECINZACHODNIOPOMORSKIE IIPOL2001M01109:24:4500:03:49 (5)00:00:2400:08:47 (22)00:00:2700:04:42 (23)00:18:0911
23184/3DWORZYŃSKA DARIAGRYFINO/SZCZECINZACHODNIOPOMORSKIE IIPOL2001K01209:06:3500:05:12 (23)00:00:2900:08:16 (21)00:00:2700:03:46 (16)00:18:1012
24185/4KRZOSKI HUBERTŚWIĘTOKRZYSKIEPOL2000M01209:20:1600:21:1912
182/1BĄKOWSKA IZAWIELKOPOLSKA IIPOL2001K008:32:21DNF
182/3BOCHNIAK WERONIKAWIELKOPOLSKA IIPOL2001K000:00:00DNF
182/4DANIELEWICZ BARTOSZWIELKOPOLSKA IIPOL2001M000:00:00DNF
182/2OSSOWSKI ŁUKASZWIELKOPOLSKA IIPOL2001M000:00:00DNF
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.StartPływanieT1RowerT2BiegWynik
1122WÓJCICKI MACIEJ+JASKULSKI MIREK+WERONOWICZ MARIUSZAQUATOR KOZIENICEPOL200014:13:3200:10:40 (1)00:02:0100:29:33 (1)00:00:5600:19:44 (5)01:02:54
2121STANKIEWICZ PARTYK+TURKIEWICZ MICHAL+BORKOWSKI TOMASZABSOLUTE BIKE TEAMPOL200014:13:3200:14:14 (5)00:02:4400:33:54 (4)00:01:0100:18:16 (1)01:10:09
3133HERNACKI ROBERT+RZESZOTEK KRZYSZTOF+LISICKI PAWEŁZGREDYPOL200014:13:3200:19:01 (12)00:02:1100:31:33 (2)00:00:5400:18:31 (3)01:12:10
4127GABLER GRZEGORZ+BIELSKI MARCIN+STRZELCZYK PAWEŁKS START PUŁASKI WARKAPOL200014:13:3200:12:51 (2)00:02:1000:39:06 (9)00:00:5900:18:43 (4)01:13:49
5130JARASZEK MARIUSZ+GRYŻEWSKI JACEK+MIKULSKI ARKADIUSZMERCEDES TEAMPOL200014:13:3200:16:55 (10)00:02:3600:32:16 (3)00:00:5600:22:10 (9)01:14:53
6128MAZIK KRZYSZTOF+GIERAL MAREK+DOBROWOLSKI BARTŁOMIEJLUDZKA STONOGAPOL200014:13:3200:14:16 (6)00:02:0600:36:46 (7)00:00:4800:22:08 (8)01:16:04
7123BASZTA PAWEŁ+ANTOLAK PIOTR+BASZTA MAGDALENABOBO JAJKOPOL200014:13:3200:14:40 (7)00:02:0400:36:56 (8)00:01:0100:21:42 (7)01:16:23
8132MAGDZIARZ EWELINA+ORDYŃSKA ANIA+IZBIŃSKA MONIKAWTÓRPOL TRI TEAMPOL200014:13:3201:17:14
910DOBRZAŃSKI JAN+SOLA PAWEŁ+BRÓDKA PAWEŁBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOL200014:13:3200:13:03 (3)00:02:0300:39:57 (10)00:00:5800:21:34 (6)01:17:35
10124STASIAK KRZYSZTOF+CIESZEWSKI PIOTR+STASIAK KAMILEVEREST TEAMPOL200014:13:3200:13:23 (4)00:02:3800:45:39 (12)00:00:5800:18:28 (2)01:21:06
11129ZIELIŃSKA AGNIESZKA+KRZOSEK AGNIESZKA+WOJTUNIK URSZULAMAZURSKIE DZIEWCZYNYPOL200014:13:3200:16:31 (8)00:02:2900:36:15 (6)00:01:0900:25:22 (10)01:21:46
12131PAŁKA GRZEGORZ+NOWAK DAMIAN+ROKITA IZABELAPARAFIA TEAMPOL200014:13:3200:16:50 (9)00:02:3900:36:04 (5)00:01:2600:27:04 (11)01:24:03
13125FIRAN MILENA+TOMASZEWSKA SYLWIA+KREFT MAGDAFIT CZUBYPOL200014:13:3200:17:13 (11)00:02:4300:42:02 (11)00:01:1300:32:17 (12)01:35:28
126ZMITROWICZ MARCIN+ZMITROWICZ MARCIN+IWANIUK ALEKSANDRAKOZIENICEKCSIRPOL200014:13:3200:14:2200:03:0400:38:3200:01:01DSQ
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katStartPływanieT1RowerT2BiegWynikMK
1169ARMUŁA KAROLYMCA KRAKÓWPOL2005M1213116:18:1800:02:20 (2)00:00:0000:00:00 (1)00:00:4600:05:49 (2)00:08:551
2157KOS DAWIDKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOL2006M1011116:18:1800:02:50 (10)00:00:0000:00:00 (1)00:00:4400:05:41 (1)00:09:152
3170BUCZEK NATALIAWARKAPOL2002K14-15116:18:1800:02:20 (2)00:00:0000:00:00 (1)00:00:4900:06:15 (6)00:09:241
4168MADEJ MAJABRZESKOBOSIR BRZESKOPOL2003K14-15216:18:1800:02:19 (1)00:00:0000:00:00 (1)00:00:5000:06:24 (8)00:09:332
5158KOS WIKTORIAKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOL2005K1213116:18:1800:02:43 (7)00:00:0000:00:00 (1)00:00:5000:06:04 (3)00:09:373
6151BRZÓSKA JANKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOL2005M1213216:18:1800:02:42 (6)00:00:0000:00:00 (1)00:00:5000:06:11 (5)00:09:433
7172WERONOWICZ CEZARYENERGIA KOZIENICEPOL2003M14-15116:18:1800:02:58 (12)00:00:0000:00:00 (1)00:00:4500:06:09 (4)00:09:524
8161SIERADZAN NATANIELKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOL2006M1011216:18:1800:02:54 (11)00:00:0000:00:00 (1)00:00:4800:06:23 (7)00:10:055
9167SZULOWSKI WIKTORGÓRA PUŁAWSKAWISŁA PUŁAWYPOL2005M1213316:18:1800:02:36 (5)00:00:0000:00:00 (1)00:00:5700:06:36 (9)00:10:096
10162SŁOTWIŃSKA WIKTORIAPUŁAWYWISŁAPOL2005K1213216:18:1800:02:34 (4)00:00:0000:00:00 (1)00:00:5800:06:38 (10)00:10:104
11159RYSIŃSKI FILIPKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOL2006M1011316:18:1800:03:04 (13)00:00:0000:00:00 (1)00:00:5000:06:39 (11)00:10:337
12171SOBOLEWSKI MATEUSZWARSZAWAPOL2003M14-15216:18:1800:03:14 (14)00:00:0000:00:00 (1)00:01:0400:06:50 (12)00:11:088
13155JAKUBAS TOMASZWARSZAWAUKS SZESNASTKAPOL2007M1011416:18:1800:02:47 (8)00:00:0000:00:00 (1)00:00:5600:07:29 (13)00:11:129
14163CHMIEL BARTOSZKRAŚNIKUKP FALA KRAŚNIKPOL2006M1011516:18:1800:02:47 (8)00:00:0000:00:00 (1)00:00:5400:07:34 (14)00:11:1510
15154JAKUBAS KAROLINAWARSZAWAUKS SZESNASTKAPOL2003K14-15316:18:1800:03:19 (15)00:00:0000:00:00 (1)00:01:0100:07:34 (15)00:11:545
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katStartPływanieT1RowerT2BiegWynikMKKara
190PRZYMUSIŃSKI FILIPPOZNAŃUAM POZNAŃPOL1983M30-39114:23:3200:09:32 (2)00:01:4600:26:47 (1)00:00:4600:17:48 (1)00:56:391
2148LIS ŁUKASZLUBLINTRICLUBPOL1986M30-39214:23:3200:09:03 (1)00:01:5200:27:16 (2)00:00:4500:17:59 (2)00:56:552
316DOBRZANSKI BARTOSZRADOMDEMOPROJEKT TRI TEAMPOL1973M40-49114:23:3200:10:41 (5)00:02:0100:27:47 (5)00:00:5000:20:25 (19)01:01:443
420GAWEŁ MICHAŁGNIEZNOUAM POZNAŃPOL1994M20-29114:23:3200:10:22 (4)00:01:5500:31:02 (30)00:00:4700:19:35 (8)01:03:414
57MADEJ RAFAŁBRZESKOBOSIR BRZESKOPOL1976M40-49214:23:3200:14:04 (45)00:02:2000:27:19 (3)00:00:5900:19:12 (5)01:03:545
6103SOBOLEWSKI JAKUBWARSZAWABGKPOL1977M40-49314:23:3200:12:28 (13)00:02:1200:29:23 (15)00:00:5400:19:20 (7)01:04:176
7106STĘPIEŃ BARTŁOMIEJPRUSZKÓWABSOLUTE BIKES TEAM/LABOSPORT TEAMPOL1984M30-39314:23:3200:13:31 (35)00:02:4000:27:56 (7)00:01:0100:19:19 (6)01:04:277
85BIADUŃ DANIELWARSZAWAABSOLUTE BIKE TEAMPOL1982M30-39414:23:3200:12:32 (15)00:02:2500:28:33 (9)00:01:1000:20:14 (17)01:04:548
9101SIATECKI PAWELGARBÓWPOL1992M20-29214:23:3200:13:37 (38)00:02:1600:27:53 (6)00:00:5900:20:13 (16)01:04:589
1091PYTEL MARIASTARACHOWICESZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOL1986K30-39114:13:3200:10:06 (3)00:01:5600:30:39 (21)00:00:5500:21:30 (32)01:05:061
1170NAPOROWSKI RAFAŁNOWINYTRI SCYZORY CKPOL1976M40-49414:23:3200:13:01 (20)00:02:1800:29:22 (14)00:01:0100:19:58 (10)01:05:4010
1253KREKORA ADRIANKOZIENICEPOL1994M20-29314:23:3200:12:40 (17)00:02:3800:30:43 (22)00:01:1400:18:28 (3)01:05:4311
1322GONTARZ JAROSŁAWKOZIENICEPOL1977M40-49514:23:3200:13:04 (23)00:02:3800:28:24 (8)00:00:5300:20:49 (22)01:05:4812
1465MAZURKIEWICZ MACIEKKIELCECK SCYZORY TRIPOL1984M30-39514:23:3200:12:01 (8)00:02:1100:30:28 (19)00:01:0500:20:05 (13)01:05:5013
1573NOSOWSKI JACEKWARSZAWAPOL1974M40-49614:23:3200:12:05 (9)00:02:2600:30:23 (18)00:01:0000:20:12 (15)01:06:0614
1695ROZUMSKI TOMASZKRAŚNIKSTREFATRIATHLONUPOL1974M40-49714:23:3200:13:40 (39)00:02:3300:28:49 (11)00:01:0500:19:59 (11)01:06:0615
1783PIEKARZ MARIUSZSTALOWA WOLASKSB STALOWA WOLAPOL1975M40-49814:23:3200:12:13 (10)00:02:5600:29:39 (16)00:01:0600:21:00 (25)01:06:5416
1871NAROŻNIK MACIEJRADOMDEMOPROJEKT TRIATHLON TEAMPOL1986M30-39614:23:3200:11:39 (6)00:02:0500:31:23 (34)00:00:5000:21:11 (29)01:07:0817
19140ZAWADZAK ZBIGNIEWWARSZAWALUFTTRITEAMPOL1962M50-59114:23:3200:13:42 (40)00:02:2000:28:54 (12)00:01:0900:21:09 (28)01:07:1418
2043KONIECZNY KRZYSZTOFJÓZEFOSŁAWTRI4FUN INTERNORM PIASECZNOPOL1979M30-39714:23:3200:13:05 (25)00:02:2400:28:42 (10)00:01:0800:21:57 (40)01:07:1619
2179PADUSZYŃSKI PIOTRWARSZAWAEDUSTACYJKA.PL TRATHLON TEAMPOL1972M40-49914:23:3200:13:20 (28)00:02:1100:30:32 (20)00:01:1300:20:15 (18)01:07:3120
2269NAFALSKI RAJMUNDWARSZAWATEAM KARAŚPOL1974M40-491014:23:3200:13:30 (34)00:02:3600:30:47 (24)00:01:4100:19:56 (9)01:08:3021
2318DZIUK DARIUSRADOMPOL1980M30-39814:23:3200:13:02 (22)00:02:0800:31:12 (32)00:00:5800:21:16 (30)01:08:3622
24120WOŹNIAK ŁUKASZRADOMPOL1988M20-29414:23:3200:14:40 (53)00:03:3400:29:14 (13)00:01:0700:20:42 (20)01:09:1723
25119WINIARCZYK JACEKWARKAKS START PUŁASKIPOL1971M40-491114:23:3200:12:26 (12)00:02:3200:33:13 (64)00:01:1600:20:04 (12)01:09:3124
2649KOWALEWSKI PIOTRPŁOCKPOL1984M30-39914:23:3200:13:07 (26)00:02:1700:31:59 (43)00:01:2000:20:52 (23)01:09:3525
278BOROŃ MICHAŁKIELCETRISCYZORYCKPOL1982M30-391014:23:3200:13:01 (20)00:02:2600:30:44 (23)00:01:1700:22:18 (44)01:09:4626
2851KRAMER RAFALRADOMBIEGIEMRADOM!POL1967M50-59214:23:3200:14:07 (47)00:02:4100:30:48 (25)00:01:2200:21:42 (34)01:10:4027
2958LEŚNIEWSKI ANDRZEJOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOL1963M50-59314:23:3200:14:12 (48)00:03:0000:32:13 (49)00:01:0900:20:06 (14)01:10:4028
3056SUŁOWSKI ADAMWARSZAWASTRĄKMANPOL1986M30-391114:23:3200:12:29 (14)00:03:1600:31:53 (41)00:01:1000:21:56 (39)01:10:4429
31108SZMAJDUCH MARIUSZMYSŁOWICESILESIA RUNNERS CLUBPOL1986M30-391214:23:3200:15:22 (66)00:02:4500:32:30 (52)00:01:3200:18:42 (4)01:10:5130
32115WACŁAWSKI BARTOSZWARSZAWAORKAMASTERS IŁAWAPOL1989M20-29514:23:3200:12:20 (11)00:02:2700:31:43 (39)00:01:1200:23:12 (56)01:10:5431
3385POLAK KRZYSZTOFSTALOWA WOLAPOL1958M50-59414:23:3200:15:31 (68)00:02:5200:27:32 (4)00:01:2200:23:57 (65)01:11:1432
3461ŁUBIAN MICHAŁGARWOLINCTL LOGISTICSPOL1975M40-491214:23:3200:13:19 (27)00:03:3100:30:52 (27)00:00:5100:23:00 (52)01:11:3333
35102SKOCZ TOMASZBOCHOTNICAPOL1986M30-391314:23:3200:15:08 (63)00:02:4600:30:57 (29)00:00:5800:21:45 (36)01:11:3434
3688PROKOP PIOTRJÓZEFOSŁAWTRI4FUNPOL1978M30-391414:23:3200:14:49 (56)00:02:5700:30:08 (17)00:01:1300:22:47 (49)01:11:5435
3754KRUSZYŃSKI ANDRZEJŁÓDŹTRIAKTYWNI PIOTRKÓWPOL1977M40-491314:23:3200:14:01 (44)00:03:0600:32:08 (46)00:01:4400:21:01 (26)01:12:0036
3824GRABOWSKI GRZEGORZURZĘDÓWHARDKOROWE KOKSYPOL1982M30-391514:23:3200:12:44 (18)00:03:1700:32:05 (45)00:01:3400:22:33 (47)01:12:1337
39113TOŁWIŃSKI BOGUSŁAWELBLĄGOPEN BALANCE ELBLAGPOL1968M40-491414:23:3200:12:35 (16)00:02:3200:32:54 (58)00:01:1000:23:08 (54)01:12:1938
4096RUSINOWSKI GRZEGORZKOZIENICEKCRIS GMINA KOZIENICEPOL1979M30-391614:23:3200:13:04 (23)00:03:0500:31:21 (33)00:01:3300:23:38 (62)01:12:4139
4164GONTARZ SZYMONKOZIENICETRIENGINESPOL1987M30-391714:23:3200:13:25 (30)00:02:3000:33:04 (61)00:00:5400:22:52 (50)01:12:4540
4235KARBOWIAK DANIELŁOSICEKT WATER KNIGHTS ZABIERZOWPOL1991M20-29614:23:3200:13:56 (42)00:02:4800:32:22 (51)00:01:0900:22:39 (48)01:12:5441
4311CIACH PAWEŁWARSZAWAPOL1988M20-29714:23:3200:14:34 (51)00:03:2500:32:57 (59)00:01:0800:21:05 (27)01:13:0942
4436KASIŃSKI MARCINBRZEZINYKIELCE TEAMPOL1983M30-391814:23:3200:15:19 (64)00:02:5400:31:26 (36)00:01:1800:22:23 (46)01:13:2043
45143SYGUŁA JOANNAWARSZAWAABSOLUTE BIKES TEAMPOL1980K30-39214:13:3200:14:49 (57)00:02:4400:31:47 (40)00:01:1100:22:59 (51)01:13:302
4612CIERNIAK JAROSŁAWSKARŻYSKO-KAMIENNAPATOLNIA CREWPOL1992M20-29814:23:3200:15:02 (61)00:03:2800:32:35 (54)00:01:2200:21:35 (33)01:14:0244
4726GRABOWSKI TOMASZWARSZAWAPOL1964M50-59514:23:3200:14:04 (45)00:02:5800:32:03 (44)00:01:0300:23:55 (64)01:14:0345
4862SZYMANOWSKI TOMASZKOŃSKIESZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOL1981M30-391914:23:3200:14:29 (50)00:03:3300:33:45 (72)00:01:2800:20:55 (24)01:14:1046
4913CIESLAK ZBIGNIEWZARNOWPOL1970M40-491514:23:3200:15:06 (62)00:02:1800:30:56 (28)00:01:2500:24:42 (75)01:14:2747
50114TROJANOWSKI MICHAŁPIASECZNOHATOR TEAMPOL1983M30-392014:23:3200:15:24 (67)00:03:0000:32:36 (55)00:01:3900:21:53 (38)01:14:3248
5127GRUDZIEŃ KAROLKOZIENICEPOL1989M20-29914:23:3200:14:16 (49)00:03:5200:33:35 (69)00:00:4800:22:05 (41)01:14:3649
5219GALEK WOJCIECHRADOMUB40 KJ TRIATHLON TEAMPOL1976M40-491614:23:3200:14:00 (43)00:04:0400:31:40 (38)00:01:3600:23:24 (60)01:14:4450
5332JARMOŁOWICZ ARTURKIELCETRI SCYZORY CKPOL1975M40-491714:23:3200:16:07 (80)00:02:3600:30:48 (25)00:01:1700:24:06 (69)01:14:5451
542ANDRUSZKIEWICZ MARCINLUBLINPOL1978M30-392114:23:3200:13:24 (29)00:03:1400:31:26 (36)00:01:3800:25:14 (85)01:14:5652
5528GRZYBOWSKI DARIUSZGRÓJECAKTYWNI GRÓJECPOL1972M40-491814:23:3200:13:29 (33)00:03:0800:31:58 (42)00:01:1900:25:03 (84)01:14:5753
5659LIPIŃSKI ADAMRADOMHAPPYTRIPOL1982M30-392214:23:3200:15:38 (69)00:03:4600:32:30 (53)00:00:4800:22:15 (42)01:14:5754
5787PRACZ LESZEKLUBLINPOL1980M30-392314:23:3200:12:52 (19)00:03:3700:31:09 (31)00:01:2700:26:32 (93)01:15:3755
58142ZIELINSKI JAROSŁAWRADOMHAPPY TRI TEAMPOL1982M30-392414:23:3200:11:56 (7)00:03:0900:35:19 (86)00:00:5200:24:41 (74)01:15:5756
5984PIWOWAR KAMILKIELCEPOL1985M30-392514:23:3200:17:02 (86)00:02:4300:33:17 (65)00:01:1600:21:42 (34)01:16:0057
6081PIĄTKOWSKI ANDRZEJZŁOTOKŁOSDREAM RUNPOL1967M50-59614:23:3200:17:08 (87)00:03:3200:33:08 (62)00:01:3100:20:43 (21)01:16:0258
6137KAWAŁCZEWSKI JACEKWARSZAWAPOL1975M40-491914:23:3200:13:36 (37)00:02:4600:33:55 (74)00:01:4400:24:03 (67)01:16:0459
6298RUTKOWSKI JAROSLAWNIEMCETRIAMIGOSPOL1970M40-492014:23:3200:13:27 (32)00:03:0000:31:25 (35)00:01:2800:26:46 (95)01:16:0660
6331JAKUBAS PAWELWARSZAWAWPJ TEAMPOL1977M40-492114:23:3200:14:43 (54)00:03:4800:33:21 (67)00:01:2700:23:18 (58)01:16:3761
6414DĄBROWSKI MICHAŁKIELCEPOL1984M30-392614:23:3200:14:59 (60)00:02:2300:35:17 (84)00:01:0700:23:03 (53)01:16:4962
6552KRASOWICZ KRZYSZTOFWARSZAWAPOL1984M30-392714:23:3200:16:08 (81)00:03:2500:33:02 (60)00:01:2800:23:11 (55)01:17:1463
66150LINDHOLM ANNAWARSZAWAMYKIBEPL, WITCPOL1975K40-49114:13:3200:15:59 (77)00:03:0300:33:37 (70)00:01:2300:23:19 (59)01:17:213
67139ZAJĄC PIOTRCHEŁMPOL1984M30-392814:23:3200:15:20 (65)00:02:4600:33:24 (68)00:01:3100:24:45 (76)01:17:4664
6817DZIUBA HUBERTKOZIENICEUKS ŻAGLEPOL1984M30-392914:23:3200:15:57 (75)00:03:1500:32:12 (48)00:01:2400:25:00 (82)01:17:4865
6934JÓŹWIK MARCINKOZIENICESTARORZECZE KOZIENICEPOL1973M40-492214:23:3200:14:36 (52)00:04:0300:32:53 (57)00:01:3800:24:57 (80)01:18:0766
7076OLCZAK ANNAWARSZAWAPOL1982K30-39314:13:3200:15:53 (73)00:03:4200:33:52 (73)00:01:3100:23:35 (61)01:18:334
7133JASZCZAK LESZEKDZIERZĄŻNIAPOL1985M30-393014:23:3200:14:48 (55)00:03:4900:36:43 (97)00:00:5600:22:18 (44)01:18:3467
7266MERCHELSKI PIOTRWARSZAWABEZ CIŚNIEŃPOL1984M30-393114:23:3200:13:54 (41)00:03:3200:36:37 (95)00:01:0700:24:02 (66)01:19:1268
7330JABŁONOWSKI ANDRZEJWARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYPOL1971M40-492314:23:3200:13:26 (31)00:03:5100:35:17 (84)00:01:3400:25:15 (86)01:19:2369
7441KOŁACZ PIOTRCZOSNÓWPOL1971M40-492414:23:3200:17:35 (94)00:02:5800:33:12 (63)00:01:3100:24:34 (71)01:19:5070
7550KOZIEŁ DANIELIŁŻAPOL1993M20-291014:23:3200:19:01 (98)00:02:4100:34:43 (79)00:01:1300:22:17 (43)01:19:5571
76134PLICH ANNABEŁCHATÓWPOL1981K30-39414:13:3200:18:34 (95)00:02:3300:33:18 (66)00:01:3100:24:35 (72)01:20:315
77100SARNA ROBERTWARSZAWAPOL1973M40-492514:23:3200:16:03 (78)00:03:3400:34:53 (81)00:01:5700:24:05 (68)01:20:3272
7882PIĄTKOWSKI TOMASZRYKIPOL1964M50-59714:23:3200:15:47 (72)00:03:5400:34:22 (76)00:01:5000:25:21 (88)01:21:1473
79135MORUŚ ZOSIAWARSZAWAPOL1983K30-39514:13:3200:15:38 (69)00:03:0100:36:30 (93)00:00:5200:25:15 (86)01:21:166
80107SZEWCZYK RAFAŁRADOMSZEWCZYK RAFAŁPOL1963M50-59814:23:3200:20:06 (101)00:03:3900:32:11 (47)00:01:1400:24:37 (73)01:21:4774
8145KOSTYRA PIOTRWARSZAWABEZ CIŚNIEŃPOL1984M30-393214:23:3200:16:09 (82)00:03:1400:38:10 (103)00:00:5700:23:17 (57)01:21:4775
8223GÓRECKI BARTŁOMIEJWARSZAWAPOL1976M40-492614:23:3200:15:42 (71)00:04:0100:35:59 (88)00:01:1600:24:50 (79)01:21:4876
83138ZABIELSKA ANNAWARSZAWAADGARFIT/ KARAŚTEAM/ ABSOLUTE BIKESPOL1987K30-39614:13:3200:16:33 (84)00:02:4600:34:26 (78)00:01:0300:27:14 (97)01:22:027
8446KOŚCIUK MACIEJWARSZAWAPOL1972M40-492714:23:3200:17:17 (89)00:03:0200:35:12 (83)00:02:1400:24:24 (70)01:22:0977
853BARSZOWSKA AGATALESZNOREAL 64-STOPOL1976K40-49214:13:3200:14:52 (58)00:02:4400:36:40 (96)00:01:1200:27:03 (96)01:22:318
8692RACZYŃSKI MIROSŁAWCHEŁMPOL1960M50-59914:23:3200:19:04 (100)00:03:3000:33:41 (71)00:01:4600:24:57 (80)01:22:5878
87147DUSIŃSKI MARIUSZRADMONPOL1978M30-393314:23:3200:15:59 (76)00:03:1700:37:07 (99)00:01:4700:24:49 (77)01:22:5979
88144ŻBIKOWSKA WERONIKASIERPINMKS TRUSO ELBLĄGPOL2001K16-17114:13:3200:13:33 (36)00:02:4300:39:25 (104)00:00:4800:26:35 (94)01:23:049
891ADAMKIEWICZ MIROSŁAWSOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWPOL1967M50-591014:23:3200:16:19 (83)00:04:4000:36:14 (90)00:00:5300:25:00 (82)01:23:0680
9038KLICH MACIEJCHOJNÓWPOL1971M40-492814:23:3200:17:14 (88)00:04:0500:34:25 (77)00:01:5500:25:35 (89)01:23:1481
9175OKOŃ RAFAŁKOZIENICEŁUCZYNOWSKIE BŁYSKAWICEPOL1986M30-393414:23:3200:21:48 (106)00:03:4000:35:27 (87)00:00:5700:21:28 (31)01:23:2082
92141ZAWARDZIN ROBERTWARSZAWAPKO BANK POLSKIPOL1976M40-492914:23:3200:17:22 (90)00:03:4500:34:57 (82)00:01:0200:26:25 (92)01:23:3183
9357LEGRAND ROLANDEDEGEMWE ENDURANCEBEL1952M60+114:23:3200:18:34 (95)00:03:2000:32:21 (50)00:02:0300:27:38 (101)01:23:5684
9415DEC MICHAŁRADOMPOL1992M20-291114:23:3200:14:53 (59)00:02:3300:36:03 (89)00:01:3600:29:28 (103)01:24:3385
9597RUSZKOWSKI CEZARYKIELCEPOL1968M40-493014:23:3200:17:29 (92)00:04:1000:39:36 (105)00:01:2800:21:52 (37)01:24:3586
96117WASILEWSKI MARIUSZWARKAPOL1981M30-393514:23:3200:18:34 (95)00:03:2200:36:29 (92)00:01:2600:24:49 (77)01:24:4087
97118WIECZOREK MICHAŁWARSZAWAPOL1996M20-291214:23:3200:16:04 (79)00:03:5300:37:06 (98)00:00:5700:27:32 (100)01:25:3288
9899SAPOR DOMINIKAWARSZAWATRIENGINESPOL1987K30-39714:13:3200:15:53 (73)00:03:2100:39:50 (106)00:01:2600:25:44 (90)01:26:1410
994BĘBENEK MARCINWARSZAWAPOL1977M40-493114:23:3200:17:29 (92)00:03:2100:32:53 (56)00:01:3300:31:23 (105)01:26:3989
10068MICHALEC WOJCIECHRADOMPOL1965M50-591114:23:3200:21:40 (105)00:03:4000:36:26 (91)00:01:0400:23:51 (63)01:26:4190
10186PORYSZEWSKI MICHAŁWARSZAWAN/APOL1976M40-493214:23:3200:19:01 (98)00:03:2700:37:48 (102)00:01:1600:25:57 (91)01:27:2991
102136WRÓBLEWSKI ARTURDUCHNICEPOL1975M40-493314:23:3200:16:52 (85)00:04:2800:37:22 (101)00:02:2000:27:27 (99)01:28:2992
10339KŁODZIŃSKI ADAMPIASECZNOLEMONROOMPOL1978M30-393614:23:3200:21:51 (107)00:03:1200:34:49 (80)00:01:1700:27:50 (102)01:28:5993
10455KULIK ANDRZEJZALESIE GÓRNETRENUJ LENIUPOL1961M50-591214:23:3200:17:26 (91)00:04:0600:36:30 (93)00:01:3300:31:28 (106)01:31:0394
10594ROGOWSKI DARIUSZRADOMHAPPT TRITEAMPOL1968M40-493414:23:3200:20:26 (103)00:04:1800:33:55 (74)00:01:4900:31:14 (104)01:31:4295
10647KOTOWSKI RADOSŁAWZŁOTOKŁOSPOL1971M40-493514:23:3200:23:49 (109)00:04:0100:37:08 (100)00:01:4600:27:26 (98)01:34:1096
107111ŚWISTAK KAROLINASKOWRONKIPOL1978K30-39814:13:3200:23:08 (108)00:03:3200:42:26 (108)00:01:2500:33:05 (107)01:43:3611
10842KONCKA-OLEJNIK AGNIESZKAPIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOL1975K40-49314:13:3200:21:23 (104)00:05:1300:41:35 (107)00:02:1900:33:57 (108)01:44:2712
10967MICHALAK-WOJNOWSKA MALGORZATADĘBLINTYGRYS&GROOOBY TEAMPOL1983K30-39914:13:3200:20:21 (102)00:04:5200:43:38 (109)00:02:1700:39:26 (109)01:50:3413
11029HAJDAMOWICZ KRZYSZTOFWARSZAWAPOL1980M30-393714:23:3200:27:13 (110)00:08:0000:47:35 (110)02:24:5397
89PRZYCHODZIEŃ RAFAŁWARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOL1977M40-4914:23:3200:12:3800:03:0800:31:02DSQSKRÓCENIE TRASY BIEGOWEJ
77OLEJNIK PATRYKWARKAPOL1998M18-1914:23:3200:13:3900:02:4600:33:5300:01:13DSQSKRÓCENIE TRASY BIEGOWEJ
104STADNICKI PIOTRWARSZAWADANONEPOL1982M30-3914:23:3200:14:4200:04:0900:32:0000:01:17DSQSKRÓCENIE TRASY BIEGOWEJ
21GMIŃSKI KAMILŚWIERŻE GÓRNEPOL1980M30-3914:23:3200:15:0200:03:5500:33:4000:01:13DSQSKRÓCENIE TRASY BIEGOWEJ
116WALUSINSKI JAROSLAWPUŁAWYPOL1991M20-2914:23:3200:16:0100:02:4400:34:4400:00:45DSQSKRÓCENIE TRASY BIEGOWEJ
105STAROŃ ŁUKASZWARSZAWAORTOREH TEAMPOL1988M20-2914:23:3200:14:1400:04:1500:35:0400:01:44DSQSKRÓCENIE TRASY BIEGOWEJ
25GRABOWSKI MARCINRADOMPOMIAR WYDOLNOŚCIPOL1984M30-3914:23:3200:15:5200:04:0300:34:0900:01:08DSQSKRÓCENIE TRASY BIEGOWEJ
40KŁOSOWICZ SEBASTIANZALESIE GÓRNEKONDYCJAPOL1977M40-4914:23:3200:18:4000:03:5700:35:2000:00:56DSQSKRÓCENIE TRASY BIEGOWEJ
72NESKA MATEUSZOTWOCKPOL1986M30-3914:23:3200:18:0900:04:2700:38:2600:01:25DSQSKRÓCENIE TRASY BIEGOWEJ
9BRULIŃSKA MONIKAPLOCKALE MONIAPOL1976K40-4914:13:3200:20:2200:04:0300:40:0700:01:47DSQSKRÓCENIE TRASY BIEGOWEJ
48KOWALCZYK PIOTRLIPOWOAPOLLO 13POL1990M20-2914:23:3200:22:1600:05:29DNF
44KOSTYRA JUSTYNAWARSZAWABEZ CIŚNIEŃPOL1985K30-3914:13:3200:23:0200:05:16DNF

OPŁATY:
Triathlon Kozienice: 90 zł.
Otwarte Mistrzostwa Kozienic Sztafet: 180 zł.
Mistrzostwa Kozienic dla dzieci – aquathlon: 10 zł
Będzie możliwe opłacenie wpisowego w dniu zawodów, jedynie w przypadku wolnych miejsc.
Uwaga!
Opłacenie zgłoszenia Triathlon Kozienice (sztafety i indywidualny) w terminie do 23 lipca gwarantuje zgłoszonym  medal pamiątkowy , koszulkę techniczną firmy New Line oraz posiłek regeneracyjny.
Informacje dodatkowe: Jerzy Górski tel. 504-157-030,
e-mail: biuro.gorski@wp.pl , e.mail:gorskijerzy@wp.pl

Powrót