Triathlon Sława
Data i godzina | 2017-07-23 10:00:00 |
Miejscowość | Sława |
Dystans | 0,4km+20km+4,688km / 1266m+60km+14065m |
Oficjalna strona | http://www.triathlonslawa.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | 150 zł / dzieci od 10 zł |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Pływanie | Pływanie | T1 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 368 | MATUSEWICZ MICHAŁ | WAŁBRZYCH | POL | 2002 | 00:07:06 | 00:07:06 (2) | 00:01:21 | 00:06:29 (2) | 00:14:56 | 1 | ||
2 | 197 | GLEBA JONASZ | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | POL | 2003 | 00:07:15 | 00:07:15 (4) | 00:01:21 | 00:06:21 (1) | 00:14:57 | 2 | |
3 | 196 | DZIUBATY MAKSYMILIAN | DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 2002 | 00:07:07 | 00:07:07 (3) | 00:01:21 | 00:07:20 (3) | 00:15:48 | 3 | ||
4 | 363 | SZYMAŃSKA MARCELINA | DALKI | GTT DIAMENT GNIEZNO | POL | 2002 | 00:07:01 | 00:07:01 (1) | 00:01:21 | 00:08:30 (7) | 00:16:52 | 1 | |
5 | 370 | GŁADOSZ WIKTORIA | GŁOGÓW | CSGT GŁOGÓW | POL | 2003 | 00:07:39 | 00:07:39 (5) | 00:01:21 | 00:07:57 (4) | 00:16:57 | 2 | |
6 | 362 | LENARTOWICZ WIKTORIA | KOLO | TRI | POL | 2002 | 00:08:03 | 00:08:03 (8) | 00:01:29 | 00:08:09 (5) | 00:17:41 | 3 | |
7 | 367 | MATUSEWICZ MIKOŁAJ | WAŁBRZYCH | POL | 2002 | 00:07:56 | 00:07:56 (6) | 00:01:51 | 00:08:15 (6) | 00:18:02 | 4 | ||
8 | 365 | SUŁKOWSKA AGNIESZKA | GŁOGÓW | POL | 2003 | 00:07:56 | 00:07:56 (6) | 00:01:35 | 00:08:42 (8) | 00:18:13 | 4 | ||
9 | 198 | SIERADZAN OLGA | KIELCE | POL | 2003 | 00:08:33 | 00:08:33 (9) | 00:01:28 | 00:44:59 (10) | 00:18:45 | 5 | ||
10 | 361 | WIŚNIEWSKA SANDRA | IŁAWA | ORKAMASTERS IŁAWA | POL | 2003 | 00:08:57 | 00:08:57 (10) | 00:01:21 | 00:09:43 (9) | 00:20:01 | 6 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | Pływanie | T1 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 354 | KRÓL PIOTR | GŁOGÓW | CSGT GŁOGÓW | POL | 2004 | M2 | 1 | 00:02:29 | 00:02:29 (3) | 00:01:08 | 00:02:18 (2) | 00:05:55 | 1 | |
2 | 353 | MAJORCZYK BARTOSZ | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | POL | 2004 | M2 | 2 | 00:02:28 | 00:02:28 (2) | 00:01:11 | 00:02:17 (1) | 00:05:56 | 2 | |
3 | 343 | SOBIECHOWSKI FILIP | GŁOGÓW | CSGT GŁOGÓW | POL | 2004 | M2 | 3 | 00:02:07 | 00:02:07 (1) | 00:01:21 | 00:02:30 (4) | 00:05:58 | 3 | |
4 | 356 | GURANOWSKI WOJCIECH | CHYBY | UKS LUSOWO | POL | 2004 | M2 | 4 | 00:02:48 | 00:02:48 (4) | 00:01:10 | 00:02:25 (3) | 00:06:23 | 4 | |
5 | 346 | PISANKO MICHAŁ | DĄBROWA | UKS LUSOWO | POL | 2005 | M2 | 5 | 00:02:49 | 00:02:49 (6) | 00:01:07 | 00:02:30 (4) | 00:06:26 | 5 | |
6 | 338 | TALKOWSKA OLIWIA | SZCZECINEK | TRIATHLON SZCZECINEK | POL | 2005 | K2 | 1 | 00:02:48 | 00:02:48 (4) | 00:01:15 | 00:02:40 (9) | 00:06:43 | 1 | |
7 | 332 | KOS DAWID | KIELCE | POL | 2006 | M1 | 1 | 00:03:09 | 00:03:09 (16) | 00:01:07 | 00:02:33 (6) | 00:06:49 | 6 | ||
8 | 359 | ATAMAŃCZUK MARTYNA | SZCZECINEK | TRIATHLON SZCZECINEK | POL | 2004 | K2 | 2 | 00:02:49 | 00:02:49 (6) | 00:01:22 | 00:02:39 (8) | 00:06:50 | 2 | |
9 | 333 | KOS WIKTORIA | KIELCE | POL | 2005 | K2 | 3 | 00:02:50 | 00:02:50 (10) | 00:01:21 | 00:02:48 (13) | 00:06:59 | 3 | ||
10 | 331 | SIERADZAN NATANIEL | KIELCE | POL | 2006 | M1 | 2 | 00:03:03 | 00:03:03 (13) | 00:01:21 | 00:02:42 (10) | 00:07:06 | 7 | ||
11 | 334 | BRZÓSKA JAN | KIELCE | POL | 2005 | M2 | 6 | 00:03:04 | 00:03:04 (14) | 00:01:16 | 00:02:46 (12) | 00:07:06 | 8 | ||
12 | 342 | SOBIECHOWSKI KAJETAN | GŁOGÓW | CSGT GŁOGÓW | POL | 2006 | M1 | 3 | 00:03:06 | 00:03:06 (15) | 00:01:21 | 00:02:42 (10) | 00:07:09 | 9 | |
13 | 340 | SZYMAŃSKA AGATA | DALKI | GTT DIAMENT GNIEZNO | POL | 2005 | K2 | 4 | 00:02:51 | 00:02:51 (11) | 00:01:21 | 00:03:01 (17) | 00:07:13 | 4 | |
14 | 344 | SŁOTWIŃSKA WIKTORIA | PUŁAWY | WISŁA PUŁAWY | POL | 2005 | K2 | 5 | 00:02:49 | 00:02:49 (6) | 00:01:30 | 00:02:57 (15) | 00:07:16 | 5 | |
15 | 191 | KOSTKA MACIEJ | CHYBY | POL | 2005 | M2 | 7 | 00:03:27 | 00:03:27 (21) | 00:01:15 | 00:02:38 (7) | 00:07:20 | 10 | ||
16 | 337 | TOMCZAK MACIEJ | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | POL | 2005 | M2 | 8 | 00:02:49 | 00:02:49 (6) | 00:01:33 | 00:03:17 (22) | 00:07:39 | 11 | |
17 | 195 | GARNYS PIOTR | BIELAWA | POL | 2005 | M2 | 9 | 00:02:59 | 00:02:59 (12) | 00:01:27 | 00:03:19 (23) | 00:07:45 | 12 | ||
18 | 200 | MISZTAL KRZYSZTOF | KIELCE | POL | 2006 | M1 | 4 | 00:03:18 | 00:03:18 (19) | 00:01:22 | 00:03:06 (19) | 00:07:46 | 13 | ||
19 | 199 | RYSIŃSKI FILIP | KIELCE | POL | 2006 | M1 | 5 | 00:03:32 | 00:03:32 (23) | 00:01:24 | 00:02:58 (16) | 00:07:54 | 14 | ||
20 | 355 | JANUSZ ZUZANNA | ŚRODA ŚLĄSKA | POL | 2005 | K2 | 6 | 00:03:12 | 00:03:12 (18) | 00:01:34 | 00:03:09 (20) | 00:07:55 | 6 | ||
21 | 349 | OLSZEWSKI GABRIEL | SZCZECINEK | TRIATHLON SZCZECINEK | POL | 2004 | M2 | 10 | 00:03:10 | 00:03:10 (17) | 00:01:28 | 00:03:22 (25) | 00:08:00 | 15 | |
22 | 341 | STEMBALSKA WERONIKA | GŁOGÓW | CSGT GŁOGÓW | POL | 2007 | K1 | 1 | 00:03:44 | 00:03:44 (25) | 00:01:31 | 00:03:11 (21) | 00:08:26 | 7 | |
23 | 352 | MIKA KILIAN | PIASECZNO | TRI TRIATHLON FRIENDS | POL | 2007 | M1 | 6 | 00:04:25 | 00:04:25 (28) | 00:01:21 | 00:02:49 (14) | 00:08:35 | 16 | |
24 | 192 | RADZIUSZ SZYMON | NOWA SÓL | POL | 2004 | M2 | 11 | 00:03:31 | 00:03:31 (22) | 00:01:21 | 00:03:55 (30) | 00:08:47 | 17 | ||
25 | 358 | BIELAWNY KACPER | GŁOGÓW | CSGT GŁOGÓW | POL | 2006 | M1 | 7 | 00:03:24 | 00:03:24 (20) | 00:02:32 | 00:03:03 (18) | 00:08:59 | 18 | |
26 | 357 | CIKOTO MAJA | STRUGA | UKS SZAFIR WAŁBRZYCH | POL | 2006 | K1 | 2 | 00:03:41 | 00:03:41 (24) | 00:02:15 | 00:03:21 (24) | 00:09:17 | 8 | |
27 | 194 | ROWE AMELIA | PERTH | AUS | 2006 | K1 | 3 | 00:04:18 | 00:04:18 (27) | 00:01:44 | 00:03:23 (27) | 00:09:25 | 9 | ||
28 | 347 | PEŁECH ANGELA | GŁOGÓW | CSGT GŁOGÓW | POL | 2007 | K1 | 4 | 00:04:36 | 00:04:36 (29) | 00:01:37 | 00:03:30 (28) | 00:09:43 | 10 | |
29 | 345 | PŁATEK PAULINA | LESZNO | SP 12 LESZNO | POL | 2007 | K1 | 5 | 00:05:07 | 00:05:07 (30) | 00:01:21 | 00:03:30 (29) | 00:09:58 | 11 | |
30 | 193 | OPIELA ALEKSANDRA | SŁAWA | POL | 2004 | K2 | 7 | 00:04:04 | 00:04:04 (26) | 00:02:29 | 00:04:00 (31) | 00:10:33 | 12 | ||
31 | 348 | OWSIŃSKI DAWID | ZIELONA GÓRA | POL | 2007 | M1 | 8 | 00:06:23 | 00:06:23 (32) | 00:01:21 | 00:04:06 (32) | 00:11:50 | 19 | ||
32 | 350 | NÜRNBERG MAKSYMILIAN | SZCZECIN | OSOM! RUNNERS | POL | 2007 | M1 | 9 | 00:06:17 | 00:06:17 (31) | 00:04:28 | 00:03:22 (25) | 00:14:07 | 20 | |
33 | 190 | KLIMASZEWSKI MATEUSZ | WROCŁAW | POL | 2004 | M2 | 12 | 00:06:53 | 00:06:53 (33) | 00:02:55 | 00:04:23 (33) | 00:14:11 | 21 |
OPŁATA STARTOWA
1 /3 drogi do IRONMANA oraz Pierwszy krok do IRONMANA – 150 zł
Ironkids kategoria dzieci 2-3, 4-5, 6-7, 8-9 lat – 10zł
Ironkids 10-11, 12 -13 lat oraz 14-15 lat – 30zł