VI Janikowska DYSZKA
Data i godzina | 2019-07-06 10:00:00 |
Miejscowość | Janikowo |
Dystans | 10km - Bieg / NW - 5 km |
Oficjalna strona | https://janikowonasportowo.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 30 zł |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Czas Brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 93 | KLEDZIK ZBIGNIEW | CHOMIĄŻA SZLACHECKA | IDEALNIE NIEDOSKONALI | 1991 | OPEN - M | 1 | 00:00:01 | 03:19 | 18,1 | 00:33:12 | 00:33:13 | 1 | |
2 | 234 | TOMASZEWSKI MACIEJ | TORUŃ | TASMANSKI TEAM/ PARKRUN TORUŃ | 1988 | OPEN - M | 2 | 00:00:00 | 03:23 | 17,7 | 00:33:53 | 00:33:53 | 2 | |
3 | 218 | SZPECIŃSKI PRZEMEK | TORUŃ | GMINA RYMAŃ | 1995 | OPEN - M | 3 | 00:00:01 | 03:29 | 17,3 | 00:34:45 | 00:34:46 | 3 | |
4 | 272 | SITARZ DAMIAN | MOGILNO | 1998 | M20-29 | 1 | 00:00:01 | 03:34 | 16,8 | 00:35:37 | 00:35:38 | 4 | ||
5 | 211 | STIPPA ADAM | ZŁOTÓW | 1981 | M30-39 | 1 | 00:00:01 | 03:34 | 16,8 | 00:35:44 | 00:35:45 | 5 | ||
6 | 189 | RATAJCZYK PRZEMYSŁAW | ZAKRZEWO | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1993 | M20-29 | 2 | 00:00:01 | 03:35 | 16,8 | 00:35:46 | 00:35:47 | 6 | |
7 | 134 | MAŁECKI JAKUB | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | 1979 | M40-49 | 1 | 00:00:00 | 03:38 | 16,5 | 00:36:21 | 00:36:21 | 7 | |
8 | 213 | SZAJDA TOMASZ | GNIEZNO | KARKONOSZ RUNNING TEAM | 1979 | M40-49 | 2 | 00:00:00 | 03:38 | 16,5 | 00:36:23 | 00:36:23 | 8 | |
9 | 264 | JUREK ŁUKASZ | JANIKOWO | 1989 | M30-39 | 2 | 00:00:01 | 03:40 | 16,4 | 00:36:37 | 00:36:38 | 9 | ||
10 | 262 | ŻELISZCZAK ARTUR | TORUŃ | NADAKTYWNI TORUŃ | 1986 | M30-39 | 3 | 00:00:00 | 03:41 | 16,3 | 00:36:54 | 00:36:54 | 10 | |
11 | 28 | DĄBROWSKI PAWEŁ | TORUŃ | 1994 | M20-29 | 3 | 00:00:02 | 03:44 | 16,1 | 00:37:22 | 00:37:24 | 11 | ||
12 | 131 | MAĆKOWSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | UPS BYDGOSZCZ | 1986 | M30-39 | 4 | 00:00:02 | 03:44 | 16,1 | 00:37:22 | 00:37:24 | 12 | |
13 | 44 | GAPIŃSKI ŁUKASZ | WĄBRZEŹNO | START WAŁYCZ | 1983 | M30-39 | 5 | 00:00:02 | 03:45 | 16,0 | 00:37:28 | 00:37:30 | 13 | |
14 | 149 | MUDZIEJEWSKI JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1975 | M40-49 | 3 | 00:00:02 | 03:46 | 15,9 | 00:37:38 | 00:37:40 | 14 | |
15 | 150 | MUSIAŁ MICHAŁ | BYDGOSZCZ | 1969 | M50-59 | 1 | 00:00:01 | 03:47 | 15,9 | 00:37:46 | 00:37:47 | 15 | ||
16 | 75 | JASZCZ JAKUB | BRONIEWICE | 40 MIN. | 2000 | M16-19 | 1 | 00:00:02 | 03:47 | 15,9 | 00:37:50 | 00:37:52 | 16 | |
17 | 208 | SOBIERALSKI RAFAŁ | BRZOZA | RAFO KING | 1974 | M40-49 | 4 | 00:00:03 | 03:47 | 15,9 | 00:37:50 | 00:37:53 | 17 | |
18 | 58 | GROCHOWIAK PIOTR | BARCIN | 1981 | M30-39 | 6 | 00:00:03 | 03:48 | 15,8 | 00:38:03 | 00:38:06 | 18 | ||
19 | 229 | TARASKA MARCIN | BARCIN | #SLIMAKIBARCIN | 1978 | M40-49 | 5 | 00:00:04 | 03:50 | 15,7 | 00:38:19 | 00:38:23 | 19 | |
20 | 275 | STACHOWICZ WIESŁAW | BYDGOSZCZ | BRZOZA BIEGA | 1972 | M40-49 | 6 | 00:00:02 | 03:50 | 15,6 | 00:38:24 | 00:38:26 | 20 | |
21 | 55 | GREGOR BŁAŻEJ | PIECHCIN | SPWLĄD POZNAŃ | 1986 | M30-39 | 7 | 00:00:01 | 03:51 | 15,6 | 00:38:30 | 00:38:31 | 21 | |
22 | 182 | PŁOTALSKI PAWEŁ | JANIKOWO | SZYBKIE RYSIE TEAM | 1979 | M40-49 | 7 | 00:00:03 | 03:52 | 15,5 | 00:38:44 | 00:38:47 | 22 | |
23 | 174 | PARADOWSKI BARTOSZ | JANIKOWO | SZYBKIE RYSIE TEAM | 1991 | M20-29 | 4 | 00:00:02 | 03:53 | 15,4 | 00:38:51 | 00:38:53 | 23 | |
24 | 60 | GRUSZKA GRACJAN | BYDGOSZCZ | ZAWISZA BYDGOSZCZ SL | 1999 | M20-29 | 5 | 00:00:01 | 03:54 | 15,4 | 00:39:03 | 00:39:04 | 24 | |
25 | 15 | BUDNIK BARTOSZ | INOWROCŁAW | DĄBROWSKI TEAM | 2002 | M16-19 | 2 | 00:00:03 | 03:57 | 15,2 | 00:39:28 | 00:39:31 | 25 | |
26 | 154 | NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW | ŻNIN | PAŁUKI RUNNING TEAM | 1972 | M40-49 | 8 | 00:00:04 | 03:57 | 15,2 | 00:39:30 | 00:39:34 | 26 | |
27 | 136 | MARCINIAK JAKUB | KOŹMIN WIELKOPOLSKI | KOŹMIN BIEGA | 1989 | M30-39 | 8 | 00:00:04 | 03:59 | 15,0 | 00:39:53 | 00:39:57 | 27 | |
28 | 125 | ŁADNIAK DARIUSZ | CZARNOWO | CRONIMET PL | 1978 | M40-49 | 9 | 00:00:03 | 04:04 | 14,8 | 00:40:36 | 00:40:39 | 28 | |
29 | 128 | ŁUKASZEWSKI PIOTR | POZNAŃ | NIGHT RUNNERS | 1984 | M30-39 | 9 | 00:00:04 | 04:05 | 14,7 | 00:40:51 | 00:40:55 | 29 | |
30 | 171 | PAŁKA MICHAŁ | BARCIN | #SLIMAKIBARCIN | 1979 | M40-49 | 10 | 00:00:04 | 04:05 | 14,7 | 00:40:54 | 00:40:58 | 30 | |
31 | 8 | BALMOWSKI RADOSŁAW | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1976 | M40-49 | 11 | 00:00:04 | 04:06 | 14,6 | 00:40:59 | 00:41:03 | 31 | |
32 | 268 | PAWŁOWSKA DOROTA | KURZĘTNIK | 1980 | OPEN -K | 1 | 00:00:01 | 04:07 | 14,6 | 00:41:10 | 00:41:11 | 1 | ||
33 | 181 | PIWOŃSKI ZBIGNIEW | WŁOCŁAWEK | 1978 | M40-49 | 12 | 00:00:11 | 04:13 | 14,2 | 00:42:13 | 00:42:24 | 32 | ||
34 | 176 | PASTERNAK WIESŁAW | KŁECKO | WKS OWIECZKI | 1960 | M50-59 | 2 | 00:00:03 | 04:14 | 14,2 | 00:42:15 | 00:42:18 | 33 | |
35 | 94 | KORNET PRZEMYSŁAW | TORUŃ | 1985 | M30-39 | 10 | 00:00:02 | 04:15 | 14,1 | 00:42:25 | 00:42:27 | 34 | ||
36 | 48 | GŁOGOWSKI KRZYSZTOF | KORONOWO | KORONOWO NA BIEGOWO | 1977 | M40-49 | 13 | 00:00:03 | 04:15 | 14,1 | 00:42:32 | 00:42:35 | 35 | |
37 | 201 | SITKO MARIUSZ | JANIKOWO | SZYBKIE RYSIE | 1981 | M30-39 | 11 | 00:00:03 | 04:17 | 14,0 | 00:42:51 | 00:42:54 | 36 | |
38 | 220 | SZUKALSKI RAFAŁ | INOWROCŁAW | INOWROCŁAW BIEGA | 1975 | M40-49 | 14 | 00:00:04 | 04:18 | 14,0 | 00:42:59 | 00:43:03 | 37 | |
39 | 3 | ANDLER DANIEL | INOWROCŁAW | 1988 | M30-39 | 12 | 00:00:02 | 04:20 | 13,8 | 00:43:23 | 00:43:25 | 38 | ||
40 | 175 | PARTYKA WOJCIECH | JANIKOWO | 1980 | M30-39 | 13 | 00:00:04 | 04:21 | 13,8 | 00:43:32 | 00:43:36 | 39 | ||
41 | 32 | DRAPIŃSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | DRAPEK | 1988 | M30-39 | 14 | 00:00:05 | 04:22 | 13,8 | 00:43:37 | 00:43:42 | 40 | |
42 | 267 | KOWALSKI KRZYSZTOF | GNIEWKOWO | 1983 | M30-39 | 15 | 00:00:15 | 04:23 | 13,7 | 00:43:48 | 00:44:03 | 41 | ||
43 | 49 | GŁOWACKI DOMINIK | INOWROCŁAW | INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATE | 2002 | M16-19 | 3 | 00:00:07 | 04:23 | 13,7 | 00:43:53 | 00:44:00 | 42 | |
44 | 270 | GOŁĘBIEWSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | 1975 | M40-49 | 15 | 00:00:02 | 04:24 | 13,6 | 00:43:59 | 00:44:01 | 43 | ||
45 | 88 | KAŹMIERSKI MIROSŁAW | KOŁODZIEJEWO | JANIKOWONASPORTOWO | 1969 | M50-59 | 3 | 00:00:02 | 04:25 | 13,6 | 00:44:14 | 00:44:16 | 44 | |
46 | 184 | POKORSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | 1980 | M30-39 | 16 | 00:00:06 | 04:26 | 13,5 | 00:44:18 | 00:44:24 | 45 | ||
47 | 45 | GAWLIK WOJCIECH | BYDGOSZCZ | 1981 | M30-39 | 17 | 00:00:03 | 04:26 | 13,5 | 00:44:22 | 00:44:25 | 46 | ||
48 | 214 | SZCZUTKOWSKA JUSTYNA | JANIKOWO | 1966 | OPEN -K | 2 | 00:00:01 | 04:27 | 13,5 | 00:44:27 | 00:44:28 | 2 | ||
49 | 144 | MONDRY WALDEMAR | BYDGOSZCZ | 1965 | M50-59 | 4 | 00:00:06 | 04:27 | 13,5 | 00:44:32 | 00:44:38 | 47 | ||
50 | 269 | KRUCZKOWSKI JAROSŁAW | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | POLKRYS TEAM | 1969 | M50-59 | 5 | 00:00:02 | 04:29 | 13,4 | 00:44:51 | 00:44:53 | 48 | |
51 | 46 | GIERMAZIŃSKI MARCIN | INOWROCŁAW | PIEKUŚ | 1990 | M20-29 | 6 | 00:00:05 | 04:30 | 13,3 | 00:45:04 | 00:45:09 | 49 | |
52 | 14 | BRZYKCY ADAM | ŻNIN | 1987 | M30-39 | 18 | 00:00:08 | 04:31 | 13,3 | 00:45:13 | 00:45:21 | 50 | ||
53 | 203 | SKORLIŃSKI MARCIN | KOSTRZYN | ECHO ZIEMI KOSTRZYŃSKIEJ | 1971 | M40-49 | 16 | 00:00:09 | 04:31 | 13,3 | 00:45:14 | 00:45:23 | 51 | |
54 | 57 | GROCHOLA KAMIL | POZNAŃ | 1996 | M20-29 | 7 | 00:00:09 | 04:32 | 13,2 | 00:45:18 | 00:45:27 | 52 | ||
55 | 82 | KANARKOWSKI TOMASZ | ŻNIN | 1968 | M50-59 | 6 | 00:00:06 | 04:32 | 13,2 | 00:45:21 | 00:45:27 | 53 | ||
56 | 68 | HŁAWNIAK ZBIGNIEW | BYDGOSZCCZ | 1963 | M50-59 | 7 | 00:00:06 | 04:33 | 13,2 | 00:45:34 | 00:45:40 | 54 | ||
57 | 110 | KULEJ MARTA | ZALASEWO | ZALASEWO | 1984 | OPEN -K | 3 | 00:00:05 | 04:35 | 13,1 | 00:45:45 | 00:45:50 | 3 | |
58 | 215 | SZKUDLAREK MARCIN | STRZELNO | PIEKUŚ | 1989 | M30-39 | 19 | 00:00:17 | 04:35 | 13,1 | 00:45:46 | 00:46:03 | 55 | |
59 | 62 | GRZECHOWIAK ARKADIUSZ | ŻNIN | 1997 | M20-29 | 8 | 00:00:06 | 04:35 | 13,1 | 00:45:47 | 00:45:53 | 56 | ||
60 | 243 | WESOŁOWSKI GRZEGORZ | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1969 | M50-59 | 8 | 00:00:02 | 04:35 | 13,1 | 00:45:47 | 00:45:49 | 57 | |
61 | 63 | GRZECHOWIAK TOMASZ | ŻNIN | 1970 | M40-49 | 17 | 00:00:06 | 04:35 | 13,1 | 00:45:48 | 00:45:54 | 58 | ||
62 | 81 | KALISKI MARCIN | INOWROCŁAW | PGB SPORTOWA PACZKA | 1978 | M40-49 | 18 | 00:00:10 | 04:36 | 13,1 | 00:45:57 | 00:46:07 | 59 | |
63 | 156 | NIEMCZYK VIOLETTA | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1975 | K40-49 | 1 | 00:00:11 | 04:37 | 13,0 | 00:46:08 | 00:46:19 | 4 | |
64 | 167 | OLCZAK PIOTR | POZNAŃ | 1993 | M20-29 | 9 | 00:00:12 | 04:37 | 13,0 | 00:46:11 | 00:46:23 | 60 | ||
65 | 47 | GIERSZEWSKI PAWEŁ | TRZCINIEC | 1992 | M20-29 | 10 | 00:00:02 | 04:38 | 13,0 | 00:46:19 | 00:46:21 | 61 | ||
66 | 108 | KUJAWA DANIEL | INOWROCŁAW | 56. BAZA LOTNICZA | 1983 | M30-39 | 20 | 00:00:06 | 04:38 | 12,9 | 00:46:21 | 00:46:27 | 62 | |
67 | 188 | RATAJCZAK MARCIN | KRUSZWICA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | 1970 | M40-49 | 19 | 00:00:03 | 04:39 | 12,9 | 00:46:27 | 00:46:30 | 63 | |
68 | 142 | MIŁKOŚ MATEUSZ | POZNAŃ | 1992 | M20-29 | 11 | 00:00:17 | 04:39 | 12,9 | 00:46:28 | 00:46:45 | 64 | ||
69 | 26 | CZUBACHOWSKI SŁAWEK | MOGILNO | SZYBKIE RYSIE TEAM | 1979 | M40-49 | 20 | 00:00:06 | 04:42 | 12,8 | 00:47:02 | 00:47:08 | 65 | |
70 | 85 | KARWASZ ANDRZEJ | PAKOŚĆ | 1978 | M40-49 | 21 | 00:00:12 | 04:42 | 12,7 | 00:47:04 | 00:47:16 | 66 | ||
71 | 161 | NOWICKI DOMINIK | TRZEMESZNO | 1983 | M30-39 | 21 | 00:00:15 | 04:43 | 12,7 | 00:47:07 | 00:47:22 | 67 | ||
72 | 40 | FREDYK MAREK | KOŁODZIEJEWO | 1982 | M30-39 | 22 | 00:00:08 | 04:44 | 12,7 | 00:47:17 | 00:47:25 | 68 | ||
73 | 197 | SIEMIENIAK ARKADIUSZ | GĄBIN | 1988 | M30-39 | 23 | 00:00:05 | 04:44 | 12,7 | 00:47:20 | 00:47:25 | 69 | ||
74 | 105 | KRYGIER EWA | GĄSAWA | 1992 | K20-29 | 1 | 00:00:12 | 04:45 | 12,6 | 00:47:29 | 00:47:41 | 5 | ||
75 | 7 | BAGROWSKI MAREK | JANOWO | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | 1962 | M50-59 | 9 | 00:00:09 | 04:45 | 12,6 | 00:47:31 | 00:47:40 | 70 | |
76 | 145 | MORAWSKI SZYMON | WARSZAWA | 1979 | M40-49 | 22 | 00:00:08 | 04:45 | 12,6 | 00:47:31 | 00:47:39 | 71 | ||
77 | 96 | KOWALSKI DAWID | LULKOWO | SMART FIZJO | 1987 | M30-39 | 24 | 00:00:06 | 04:45 | 12,6 | 00:47:34 | 00:47:40 | 72 | |
78 | 172 | PAŃKA ADAM | GDYNIA | 1988 | M30-39 | 25 | 00:00:09 | 04:46 | 12,6 | 00:47:35 | 00:47:44 | 73 | ||
79 | 223 | SZYMAŃSKI PIOTR | KLECZEW | SOKÓŁ KLECZEW | 1976 | M40-49 | 23 | 00:00:09 | 04:46 | 12,6 | 00:47:36 | 00:47:45 | 74 | |
80 | 148 | MRÓZ VIOLETTA | GĄSAWA | KS SOKÓŁ GĄSAWA | 1976 | K40-49 | 2 | 00:00:10 | 04:46 | 12,6 | 00:47:39 | 00:47:49 | 6 | |
81 | 103 | KRUSZONA ZBIGNIEW | KOSTRZYN | ECHO ZIEMI KOSTRZYŃSKIEJ | 1976 | M40-49 | 24 | 00:00:09 | 04:47 | 12,5 | 00:47:51 | 00:48:00 | 75 | |
82 | 192 | SANKIEWICZ KAROLINA | WĄBRZEŹNO | 1997 | K20-29 | 2 | 00:00:05 | 04:47 | 12,5 | 00:47:52 | 00:47:57 | 7 | ||
83 | 248 | WIŚNIEWSKI ARTUR | SŁOŃSKO | FROGUŚ | 1974 | M40-49 | 25 | 00:00:11 | 04:47 | 12,5 | 00:47:55 | 00:48:06 | 76 | |
84 | 140 | MIGDALSKI PIOTR | CIECHOCINEK | 1984 | M30-39 | 26 | 00:00:08 | 04:48 | 12,5 | 00:47:59 | 00:48:07 | 77 | ||
85 | 87 | KAŹMIERCZAK KONRAD | ZALASEWO | ZALASEWO | 1987 | M30-39 | 27 | 00:00:20 | 04:48 | 12,5 | 00:48:00 | 00:48:20 | 78 | |
86 | 253 | WYGRALAK PIOTR | POZNAŃ | DRUŻYNA SZPIKU | 1986 | M30-39 | 28 | 00:00:04 | 04:48 | 12,5 | 00:48:00 | 00:48:04 | 79 | |
87 | 191 | RYBARCZYK BARTOSZ | ŻNIN | PAŁUKI RUNNING TEAM | 1980 | M30-39 | 29 | 00:00:05 | 04:48 | 12,5 | 00:48:04 | 00:48:09 | 80 | |
88 | 239 | WALICHNIEWICZ KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | PIEKUŚ | 1960 | M50-59 | 10 | 00:00:10 | 04:49 | 12,5 | 00:48:06 | 00:48:16 | 81 | |
89 | 23 | CHRUŚCIEL KAMIL | JANKOWO DOLNE | SMART FIZJO | 1988 | M30-39 | 30 | 00:00:06 | 04:49 | 12,5 | 00:48:11 | 00:48:17 | 82 | |
90 | 119 | LEWANDOWSKI MICHAŁ | ŁOCHOWO | 1979 | M40-49 | 26 | 00:00:03 | 04:49 | 12,4 | 00:48:12 | 00:48:15 | 83 | ||
91 | 27 | CZYŻEWSKA HONORATA | INOWROCŁAW | 1979 | K40-49 | 3 | 00:00:05 | 04:49 | 12,4 | 00:48:13 | 00:48:18 | 8 | ||
92 | 141 | MILECKI MATEUSZ | INOWROCLAW | 1991 | M20-29 | 12 | 00:00:13 | 04:49 | 12,4 | 00:48:14 | 00:48:27 | 84 | ||
93 | 240 | WĄSOWSKI KAMIL | INOWROCŁAW | 56. BAZA LOTNICZA | 1993 | M20-29 | 13 | 00:00:09 | 04:50 | 12,4 | 00:48:15 | 00:48:24 | 85 | |
94 | 22 | CHOLAJCZYK MARCIN | INOWROCŁAW | 1992 | M20-29 | 14 | 00:00:18 | 04:50 | 12,4 | 00:48:18 | 00:48:36 | 86 | ||
95 | 146 | MOTYLSKA ALEKSA | MOGILNO | MKS INOWROCŁAW | 1995 | K20-29 | 3 | 00:00:05 | 04:50 | 12,4 | 00:48:19 | 00:48:24 | 9 | |
96 | 91 | KĘDZIERSKI DAWID | TUCZNO | 2001 | M16-19 | 4 | 00:00:11 | 04:51 | 12,4 | 00:48:25 | 00:48:36 | 87 | ||
97 | 199 | SIKORSKI SŁAWOMIR | SŁUŻEWO | 1968 | M50-59 | 11 | 00:00:05 | 04:51 | 12,4 | 00:48:26 | 00:48:31 | 88 | ||
98 | 51 | GODZIUK ROMAN | TORUŃ | 1960 | M50-59 | 12 | 00:00:08 | 04:52 | 12,3 | 00:48:42 | 00:48:50 | 89 | ||
99 | 244 | WĘDZIKOWSKI TADEUSZ | JANIKOWO | 1957 | M60-69 | 1 | 00:00:12 | 04:52 | 12,3 | 00:48:44 | 00:48:56 | 90 | ||
100 | 4 | ANDRZEJEWSKI IRENEUSZ | JANIKOWO | BARBELLSQUAD INOWROCŁAW | 1978 | M40-49 | 27 | 00:00:17 | 04:53 | 12,3 | 00:48:48 | 00:49:05 | 91 | |
101 | 195 | SENFTLEBEN MACIEJ | INOWROCŁAW | BBL INOWROCLAW | 1984 | M30-39 | 31 | 00:00:10 | 04:53 | 12,3 | 00:48:49 | 00:48:59 | 92 | |
102 | 10 | BARTOSZEK MARCIN | JANIKOWO | 1992 | M20-29 | 15 | 00:00:08 | 04:53 | 12,3 | 00:48:51 | 00:48:59 | 93 | ||
103 | 255 | WYSOCKI ZBIGNIEW | BARCIN | SLIMAKI BARCIN | 1967 | M50-59 | 13 | 00:00:15 | 04:53 | 12,3 | 00:48:54 | 00:49:09 | 94 | |
104 | 126 | ŁAGANOWSKA KAROLINA | BRONIEWICE | 1974 | K40-49 | 4 | 00:00:07 | 04:54 | 12,3 | 00:48:57 | 00:49:04 | 10 | ||
105 | 67 | HAŁASA BOGDAN | KRUSZWICA | 1960 | M50-59 | 14 | 00:00:03 | 04:54 | 12,2 | 00:49:01 | 00:49:04 | 95 | ||
106 | 83 | KARCZEWSKI SŁAWOMIR | BYDGOSZCZ | CWU | 1988 | M30-39 | 32 | 00:00:05 | 04:54 | 12,2 | 00:49:03 | 00:49:08 | 96 | |
107 | 74 | JARCZASZEK KRZYSZTOF | JANIKOWO | 1983 | M30-39 | 33 | 00:00:08 | 04:54 | 12,2 | 00:49:04 | 00:49:12 | 97 | ||
108 | 258 | ZEIDLER KRZYSZTOF | GNIEZNO | WKS OWIECZKI | 1957 | M60-69 | 2 | 00:00:08 | 04:54 | 12,2 | 00:49:04 | 00:49:12 | 98 | |
109 | 90 | KELER KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1994 | M20-29 | 16 | 00:00:04 | 04:55 | 12,2 | 00:49:08 | 00:49:12 | 99 | |
110 | 179 | PĘZIAK WALDEMAR | KOŁODZIEJEWO | 1991 | M20-29 | 17 | 00:00:10 | 04:55 | 12,2 | 00:49:12 | 00:49:22 | 100 | ||
111 | 212 | SYPNIEWSKI MAREK | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | RODZINAPL | 1972 | M40-49 | 28 | 00:00:14 | 04:56 | 12,2 | 00:49:20 | 00:49:34 | 101 | |
112 | 130 | MACIEJEWSKI ZBIGNIEW | INOWROCŁAW | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1966 | M50-59 | 15 | 00:00:08 | 04:56 | 12,2 | 00:49:22 | 00:49:30 | 102 | |
113 | 122 | LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW | INOWROCŁAW | DECAKLON TEAM INOWROCŁAW | 1954 | M60-69 | 3 | 00:00:08 | 04:56 | 12,1 | 00:49:23 | 00:49:31 | 103 | |
114 | 237 | TYLKOWSKI ŁUKASZ PIOTR | INOWROCŁAW | TURBOGROSZKI.RUN | 1991 | M20-29 | 18 | 00:00:14 | 04:56 | 12,1 | 00:49:23 | 00:49:37 | 104 | |
115 | 257 | ZEIDLER ADRIANNA | GNIEZNO | 1997 | K20-29 | 4 | 00:00:09 | 04:56 | 12,1 | 00:49:24 | 00:49:33 | 11 | ||
116 | 238 | WAJCHERT ŁUKASZ | INOWROCŁAW | TURBOGROSZKI.RUN | 1986 | M30-39 | 34 | 00:00:14 | 04:57 | 12,1 | 00:49:28 | 00:49:42 | 105 | |
117 | 41 | FURYK KAROL | PAKOŚĆ | PAKOŚĆ BIEGA | 1984 | M30-39 | 35 | 00:00:11 | 04:57 | 12,1 | 00:49:31 | 00:49:42 | 106 | |
118 | 21 | CHEŁMINIAK MONIKA | BYDGOSZCZ | #BIEGACZE | 1982 | K30-39 | 1 | 00:00:13 | 04:58 | 12,1 | 00:49:35 | 00:49:48 | 12 | |
119 | 121 | LEWANDOWSKI REMIGIUSZ | TORUŃ | CRONIMET PL | 1974 | M40-49 | 29 | 00:00:04 | 04:58 | 12,1 | 00:49:40 | 00:49:44 | 107 | |
120 | 92 | KLAWCZYŃSKI ZBIGNIEW | BYDGOSZCZ | #ADR! | 1962 | M50-59 | 16 | 00:00:05 | 05:00 | 12,0 | 00:49:57 | 00:50:02 | 108 | |
121 | 56 | GREINERT MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1970 | M40-49 | 30 | 00:00:00 | 05:00 | 12,0 | 00:50:02 | 00:50:02 | 109 | ||
122 | 2 | ALFUT WOJCIECH | TORUŃ | CRONIMET PL | 1973 | M40-49 | 31 | 00:00:03 | 05:00 | 12,0 | 00:50:03 | 00:50:06 | 110 | |
123 | 196 | SEROCZYŃSKI DARIUSZ | ROJEWO | OSP | 1970 | M40-49 | 32 | 00:00:04 | 05:01 | 12,0 | 00:50:08 | 00:50:12 | 111 | |
124 | 185 | PRZYBYLSKI KATARZYNA | MOGILNO | POWERUN BY DECATHLON GNIEZNO | 1980 | K30-39 | 2 | 00:00:04 | 05:01 | 12,0 | 00:50:11 | 00:50:15 | 13 | |
125 | 198 | SIKORA ANTONI | GĄSAWA | ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992 | 1949 | M70+ | 1 | 00:00:02 | 05:01 | 12,0 | 00:50:11 | 00:50:13 | 112 | |
126 | 37 | FORTUNA KINGA | JANIKOWO | OSP JANIKOWO | 1997 | K20-29 | 5 | 00:00:05 | 05:01 | 12,0 | 00:50:12 | 00:50:17 | 14 | |
127 | 250 | WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ | POZNAŃ | 1979 | M40-49 | 33 | 00:00:09 | 05:01 | 11,9 | 00:50:13 | 00:50:22 | 113 | ||
128 | 263 | ŻMUDA ARKADIUSZ | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1977 | M40-49 | 34 | 00:00:14 | 05:02 | 11,9 | 00:50:16 | 00:50:30 | 114 | |
129 | 114 | LANGE MAREK | KOŁODZIEJEWO | 1976 | M40-49 | 35 | 00:00:05 | 05:02 | 11,9 | 00:50:23 | 00:50:28 | 115 | ||
130 | 227 | SZYPERSKI PRZEMYSŁAW | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1979 | M40-49 | 36 | 00:00:11 | 05:03 | 11,9 | 00:50:30 | 00:50:41 | 116 | |
131 | 143 | MODLIŃSKI SŁAWOMIR | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1975 | M40-49 | 37 | 00:00:11 | 05:04 | 11,9 | 00:50:36 | 00:50:47 | 117 | |
132 | 183 | PŁUCIENNIK GRZEGORZ | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1971 | M40-49 | 38 | 00:00:12 | 05:04 | 11,8 | 00:50:40 | 00:50:52 | 118 | |
133 | 221 | SZULC EDMUND | ZIELONKA | 1964 | M50-59 | 17 | 00:00:18 | 05:04 | 11,8 | 00:50:43 | 00:51:01 | 119 | ||
134 | 71 | JACKIEWICZ MAREK | KRUSZWICA | 1965 | M50-59 | 18 | 00:00:02 | 05:05 | 11,8 | 00:50:50 | 00:50:52 | 120 | ||
135 | 13 | BOGDANOWICZ TOMASZ | GNIEZNO | SMART FIZJO | 1988 | M30-39 | 36 | 00:00:07 | 05:05 | 11,8 | 00:50:54 | 00:51:01 | 121 | |
136 | 31 | DOMACHOWSKI MARIUSZ | INOWROCŁAW | 1964 | M50-59 | 19 | 00:00:14 | 05:06 | 11,8 | 00:50:56 | 00:51:10 | 122 | ||
137 | 170 | PACZKOWSKI MATEUSZ | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1988 | M30-39 | 37 | 00:00:08 | 05:06 | 11,8 | 00:51:01 | 00:51:09 | 123 | |
138 | 276 | GÓRNIAK MAREK | INOWROCŁAW | NADGOPLAŃSKI WORP KRUSZWICA | 2001 | M16-19 | 5 | 00:00:14 | 05:10 | 11,6 | 00:51:38 | 00:51:52 | 124 | |
139 | 260 | ZIĘTARA MAREK | PAKOŚĆ | 1982 | M30-39 | 38 | 00:00:08 | 05:11 | 11,6 | 00:51:47 | 00:51:55 | 125 | ||
140 | 166 | OKONKOWSKA DAGMARA | JANIKOWO | 1979 | K40-49 | 5 | 00:00:05 | 05:11 | 11,6 | 00:51:52 | 00:51:57 | 15 | ||
141 | 226 | SZYMCZAK TOMASZ | KOŁODZIEJEWO | 1985 | M30-39 | 39 | 00:00:16 | 05:11 | 11,6 | 00:51:52 | 00:52:08 | 126 | ||
142 | 5 | BACZYŃSKI ANDRZEJ | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | RODZINAPL | 1984 | M30-39 | 40 | 00:00:16 | 05:13 | 11,5 | 00:52:06 | 00:52:22 | 127 | |
143 | 19 | CABAŃSKA KATARZYNA | BARCIN | #SLIMAKIBARCIN | 1978 | K40-49 | 6 | 00:00:05 | 05:13 | 11,5 | 00:52:12 | 00:52:17 | 16 | |
144 | 117 | LEWANDOWSKA MALGORZATA | GNIEWKOWO | 1966 | K50-59 | 1 | 00:00:09 | 05:14 | 11,5 | 00:52:19 | 00:52:28 | 17 | ||
145 | 1 | ADAMSKI ADAM | MOGILNO | 1982 | M30-39 | 41 | 00:00:20 | 05:15 | 11,4 | 00:52:29 | 00:52:49 | 128 | ||
146 | 200 | SITKO ARKADIUSZ | KOŁODZIEJEWO | SZYBKIE RYSIE TEAM | 1977 | M40-49 | 39 | 00:00:18 | 05:15 | 11,4 | 00:52:30 | 00:52:48 | 129 | |
147 | 261 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | DECAKLON TEAM INOWROCŁAW | 1965 | M50-59 | 20 | 00:00:13 | 05:15 | 11,4 | 00:52:31 | 00:52:44 | 130 | |
148 | 256 | ZALEWSKI PAWEŁ | INOWROCŁAW | IKKG | 1982 | M30-39 | 42 | 00:00:07 | 05:15 | 11,4 | 00:52:33 | 00:52:40 | 131 | |
149 | 115 | LANGE NORBERT | KOŁODZIEJEWO | 2002 | M16-19 | 6 | 00:00:05 | 05:15 | 11,4 | 00:52:33 | 00:52:38 | 132 | ||
150 | 98 | KOZACZYŃSKA AGNIESZKA | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1978 | K40-49 | 7 | 00:00:14 | 05:15 | 11,4 | 00:52:34 | 00:52:48 | 18 | |
151 | 180 | PIETRZYCKI RAFAŁ | KŁODAWA | 1977 | M40-49 | 40 | 00:00:10 | 05:16 | 11,4 | 00:52:37 | 00:52:47 | 133 | ||
152 | 99 | KREMSKA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1972 | K40-49 | 8 | 00:00:10 | 05:16 | 11,4 | 00:52:39 | 00:52:49 | 19 | ||
153 | 72 | JAGIEŁO RADEK | INOWROCŁAW | 1978 | M40-49 | 41 | 00:00:05 | 05:16 | 11,4 | 00:52:42 | 00:52:47 | 134 | ||
154 | 69 | HRYCZ PAWEŁ | TORUŃ | KIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZE | 1974 | M40-49 | 42 | 00:00:13 | 05:17 | 11,4 | 00:52:46 | 00:52:59 | 135 | |
155 | 274 | GĄSIOREK TOMASZ | BYDGOSZCZ | BRZOZA BIEGA | 1962 | 00:00:02 | 05:17 | 11,4 | 00:52:48 | 00:52:50 | ||||
156 | 217 | SZPARAGOWSKI ROBERT | JANIKOWO | JANIKOWO | 1978 | M40-49 | 43 | 00:00:04 | 05:17 | 11,4 | 00:52:49 | 00:52:53 | 136 | |
157 | 107 | KRYGIER MIROSŁAWA | GĄSAWA | KS SOKÓŁ GĄSAWA | 1965 | K50-59 | 2 | 00:00:11 | 05:18 | 11,3 | 00:52:58 | 00:53:09 | 20 | |
158 | 100 | KROŚNICKI MARIUSZ | ZAWISZYN | 1960 | M50-59 | 21 | 00:00:15 | 05:18 | 11,3 | 00:53:02 | 00:53:17 | 137 | ||
159 | 225 | SZYMCZAK PIOTR | BYDGOSZCZ | 1972 | M40-49 | 44 | 00:00:11 | 05:20 | 11,3 | 00:53:19 | 00:53:30 | 138 | ||
160 | 89 | KĄKOLEWSKI ROMAN | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1968 | M50-59 | 22 | 00:00:14 | 05:21 | 11,2 | 00:53:32 | 00:53:46 | 139 | |
161 | 271 | GUMULAK JAN | LUBANIE | 1948 | M70+ | 2 | 00:00:12 | 05:22 | 11,2 | 00:53:38 | 00:53:50 | 140 | ||
162 | 206 | SMYK PIOTR | BARCIN | 1982 | M30-39 | 43 | 00:00:11 | 05:22 | 11,2 | 00:53:45 | 00:53:56 | 141 | ||
163 | 112 | KUREK PAWEŁ | INOWROCŁAW | PKP CARGO | 1986 | M30-39 | 44 | 00:00:15 | 05:23 | 11,2 | 00:53:48 | 00:54:03 | 142 | |
164 | 95 | KOTLAREK MARIUSZ | INOWROCŁAW | 1996 | M20-29 | 19 | 00:00:15 | 05:24 | 11,1 | 00:54:03 | 00:54:18 | 143 | ||
165 | 30 | DŁONIAK EDMUND | GNIEWKOWO | SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1945 | M70+ | 3 | 00:00:08 | 05:24 | 11,1 | 00:54:04 | 00:54:12 | 144 | |
166 | 24 | CHRZANOWSKI KAMIL | GNIEWKOWO | 1988 | M30-39 | 45 | 00:00:10 | 05:25 | 11,1 | 00:54:09 | 00:54:19 | 145 | ||
167 | 102 | KRUSZONA MARTYNA | KOSTRZYN | ECHO ZIEMI KOSTRZYŃSKIEJ | 2001 | K16-19 | 1 | 00:00:10 | 05:25 | 11,1 | 00:54:09 | 00:54:19 | 21 | |
168 | 233 | TKACZUK MAGDALENA | GNIEWKOWO | 1994 | K20-29 | 6 | 00:00:09 | 05:25 | 11,1 | 00:54:12 | 00:54:21 | 22 | ||
169 | 18 | BURZYŃSKI MARCIN | GĄSAWA | 1993 | M20-29 | 20 | 00:00:16 | 05:26 | 11,0 | 00:54:24 | 00:54:40 | 146 | ||
170 | 86 | KAWCZYŃSKI PAWEŁ | BISKUPIN | 1990 | M20-29 | 21 | 00:00:16 | 05:27 | 11,0 | 00:54:25 | 00:54:41 | 147 | ||
171 | 153 | NIEDBALSKA ANNA | ŻNIN | 1970 | K40-49 | 9 | 00:00:09 | 05:27 | 11,0 | 00:54:33 | 00:54:42 | 23 | ||
172 | 36 | FIGAS ZBIGNIEW | GNIEZNO | BS BIEGA | 1965 | M50-59 | 23 | 00:00:07 | 05:28 | 11,0 | 00:54:38 | 00:54:45 | 148 | |
173 | 80 | JENDRZEJCZAK ROBERT | BARCIN | 1992 | M20-29 | 22 | 00:00:17 | 05:30 | 10,9 | 00:55:00 | 00:55:17 | 149 | ||
174 | 252 | WÓJCIK MARIKA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1992 | K20-29 | 7 | 00:00:15 | 05:30 | 10,9 | 00:55:01 | 00:55:16 | 24 | |
175 | 164 | OCHOCKI KRZYSZTOF | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1973 | M40-49 | 45 | 00:00:14 | 05:30 | 10,9 | 00:55:04 | 00:55:18 | 150 | |
176 | 17 | BURZYŃSKA MAGDALENA | GĄSAWA | 1995 | K20-29 | 8 | 00:00:16 | 05:31 | 10,9 | 00:55:14 | 00:55:30 | 25 | ||
177 | 193 | SARNECKI SŁAWOMIR | JANIKOWO | 1976 | M40-49 | 46 | 00:00:13 | 05:32 | 10,9 | 00:55:15 | 00:55:28 | 151 | ||
178 | 249 | WODZIŃSKA DARIA | KRÓLIKOWO | 1991 | K20-29 | 9 | 00:00:09 | 05:32 | 10,8 | 00:55:19 | 00:55:28 | 26 | ||
179 | 54 | GRECMAN ANNA | INOWROCŁAW | INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATE | 1979 | K40-49 | 10 | 00:00:07 | 05:32 | 10,8 | 00:55:21 | 00:55:28 | 27 | |
180 | 78 | JENDRZEJCZAK DAWID | BARCIN | 1989 | M30-39 | 46 | 00:00:17 | 05:36 | 10,7 | 00:56:02 | 00:56:19 | 152 | ||
181 | 155 | NIEMCZYK PIOTR | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1972 | M40-49 | 47 | 00:00:15 | 05:36 | 10,7 | 00:56:03 | 00:56:18 | 153 | |
182 | 158 | NIEZNALSKI RAFAŁ | PAKOŚĆ | PAKOŚĆ BIEGA | 1977 | M40-49 | 48 | 00:00:12 | 05:37 | 10,7 | 00:56:06 | 00:56:18 | 154 | |
183 | 79 | JENDRZEJCZAK MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | BARBELL SQUAD | 1972 | K40-49 | 11 | 00:00:11 | 05:37 | 10,7 | 00:56:08 | 00:56:19 | 28 | |
184 | 138 | MELLER JAROSŁAW | GĘBICE | 1993 | M20-29 | 23 | 00:00:13 | 05:37 | 10,7 | 00:56:08 | 00:56:21 | 155 | ||
185 | 139 | MELLER KRZYSZTOF | MOGILNO | 1983 | M30-39 | 47 | 00:00:13 | 05:37 | 10,7 | 00:56:09 | 00:56:22 | 156 | ||
186 | 224 | SZYMCZAK MAŁGORZATA | KOŁODZIEJEWO | 1987 | K30-39 | 3 | 00:00:16 | 05:37 | 10,7 | 00:56:10 | 00:56:26 | 29 | ||
187 | 266 | JĘDRASIK STANISŁAW | INOWROCŁAW | KSM INOWROCŁAW | 1961 | M50-59 | 24 | 00:00:13 | 05:39 | 10,6 | 00:56:25 | 00:56:38 | 157 | |
188 | 135 | MAŁKOWICZ MACIEJ | KOŁODZIEJEWO | OSP KOŁODZIEJEWO | 1988 | M30-39 | 48 | 00:00:19 | 05:39 | 10,6 | 00:56:26 | 00:56:45 | 158 | |
189 | 194 | SCHUMACHER MAŁGORZATA | PAKOŚĆ | PAKOŚĆ BIEGA | 1987 | K30-39 | 4 | 00:00:11 | 05:39 | 10,6 | 00:56:31 | 00:56:42 | 30 | |
190 | 169 | OZDZYNSKA PATRYCJA | BYDGOSZCZ | 1993 | K20-29 | 10 | 00:00:07 | 05:40 | 10,6 | 00:56:37 | 00:56:44 | 31 | ||
191 | 29 | DĘBSKI JAN | SUCHARZEWO | SOŁTYS | 1952 | M60-69 | 4 | 00:00:09 | 05:40 | 10,6 | 00:56:38 | 00:56:47 | 159 | |
192 | 50 | GŁOWACKI MARCIN | INOWROCŁAW | INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATE | 1978 | M40-49 | 49 | 00:00:07 | 05:40 | 10,6 | 00:56:44 | 00:56:51 | 160 | |
193 | 209 | STEGNERSKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | MŁODZI BYDGOSZCZANIE | 1974 | K40-49 | 12 | 00:00:08 | 05:42 | 10,5 | 00:57:05 | 00:57:13 | 32 | |
194 | 12 | BIERNACKI KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | 1990 | M20-29 | 24 | 00:00:18 | 05:43 | 10,5 | 00:57:11 | 00:57:29 | 161 | ||
195 | 186 | PTAK MAREK | GNIEZNO | 1977 | M40-49 | 50 | 00:00:15 | 05:44 | 10,5 | 00:57:18 | 00:57:33 | 162 | ||
196 | 106 | KRYGIER KATARZYNA | GĄSAWA | KS SOKÓŁ GĄSAWA | 1990 | K20-29 | 11 | 00:00:12 | 05:44 | 10,5 | 00:57:19 | 00:57:31 | 33 | |
197 | 109 | KUJAWA ERYK | INOWROCŁAW | 1982 | M30-39 | 49 | 00:00:07 | 05:45 | 10,4 | 00:57:28 | 00:57:35 | 163 | ||
198 | 242 | WESOŁOWSKA KRYSTYNA | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1971 | K40-49 | 13 | 00:00:13 | 05:45 | 10,4 | 00:57:33 | 00:57:46 | 34 | |
199 | 61 | GRZECHOWIAK AGNIESZKA | ŻNIN | 1973 | K40-49 | 14 | 00:00:06 | 05:46 | 10,4 | 00:57:36 | 00:57:42 | 35 | ||
200 | 173 | PARADOWSKA MONIKA | STRUGA | 1991 | K20-29 | 12 | 00:00:19 | 05:46 | 10,4 | 00:57:42 | 00:58:01 | 36 | ||
201 | 178 | PAWLAK KAMIL | JANIKOWO | SZYBKIE RYSIE TEAM | 1988 | M30-39 | 50 | 00:00:20 | 05:47 | 10,4 | 00:57:45 | 00:58:05 | 164 | |
202 | 160 | NOWICKA JUSTYNA | JANIKOWO | 1985 | K30-39 | 5 | 00:00:09 | 05:47 | 10,4 | 00:57:53 | 00:58:02 | 37 | ||
203 | 65 | GRZEGRZUŁKA PAULINA | INOWROCŁAW | 1986 | K30-39 | 6 | 00:00:06 | 05:47 | 10,4 | 00:57:54 | 00:58:00 | 38 | ||
204 | 76 | JASZCZ TOMASZ | BRONIEWICE | 55 MIN. | 1968 | M50-59 | 25 | 00:00:14 | 05:48 | 10,4 | 00:57:58 | 00:58:12 | 165 | |
205 | 230 | TARASZKA IRENEUSZ | GNIEWKOWO | JEG 1 INOWROCŁAW | 1966 | M50-59 | 26 | 00:00:11 | 05:48 | 10,3 | 00:58:05 | 00:58:16 | 166 | |
206 | 147 | MRÓWCZYŃSKA JULIA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 2002 | K16-19 | 2 | 00:00:11 | 05:49 | 10,3 | 00:58:07 | 00:58:18 | 39 | |
207 | 163 | OCHOCKA MAGDALENA | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1979 | K40-49 | 15 | 00:00:14 | 05:49 | 10,3 | 00:58:09 | 00:58:23 | 40 | |
208 | 6 | BACZYŃSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | RODZINAPL | 1979 | M40-49 | 51 | 00:00:16 | 05:49 | 10,3 | 00:58:10 | 00:58:26 | 167 | |
209 | 120 | LEWANDOWSKI PRZEMYSŁAW | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1974 | M40-49 | 52 | 00:00:14 | 05:49 | 10,3 | 00:58:15 | 00:58:29 | 168 | |
210 | 116 | LEWANDOWSKA DOROTA | INOWROCŁAW | 1979 | K40-49 | 16 | 00:00:07 | 05:50 | 10,3 | 00:58:16 | 00:58:23 | 41 | ||
211 | 190 | REWERS-LEWANDOWSKA MONIKA | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1979 | K40-49 | 17 | 00:00:13 | 05:50 | 10,3 | 00:58:16 | 00:58:29 | 42 | |
212 | 165 | OCHOCKI MACIEJ | INOWROCŁAW | 1992 | M20-29 | 25 | 00:00:13 | 05:50 | 10,3 | 00:58:25 | 00:58:38 | 169 | ||
213 | 66 | GRZESZCZAK KAMILA | INOWROCŁAW | BARBELL SQUAD | 1986 | K30-39 | 7 | 00:00:07 | 05:52 | 10,2 | 00:58:37 | 00:58:44 | 43 | |
214 | 207 | SOBIERALSKA IWONA | BRZOZA | RAFO KING | 1973 | K40-49 | 18 | 00:00:05 | 05:52 | 10,2 | 00:58:42 | 00:58:47 | 44 | |
215 | 177 | PAWLAK FILIP | JANIKOWO | 1992 | M20-29 | 26 | 00:00:19 | 05:53 | 10,2 | 00:58:45 | 00:59:04 | 170 | ||
216 | 162 | NOWICKI PIOTR | JANIKOWO | 1981 | M30-39 | 51 | 00:00:09 | 05:59 | 10,0 | 00:59:55 | 01:00:04 | 171 | ||
217 | 210 | STEGNERSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | MŁODZI BYDGOSZCZANIE | 1974 | M40-49 | 53 | 00:00:09 | 06:02 | 9,9 | 01:00:22 | 01:00:31 | 172 | |
218 | 35 | DZIAŁDOWSKI ADAM | TORUŃ | ROSSBIEGANI | 1974 | M40-49 | 54 | 00:00:06 | 06:02 | 9,9 | 01:00:22 | 01:00:28 | 173 | |
219 | 33 | DROZDOWICZ LESZEK | INOWROCŁAW | AMATORZY 40 + | 1975 | M40-49 | 55 | 00:00:11 | 06:04 | 9,9 | 01:00:42 | 01:00:53 | 174 | |
220 | 16 | BURASZEWSKI WIESŁAW | INOWROCŁAW | WASIMARTA | 1960 | M50-59 | 27 | 00:00:01 | 06:05 | 9,9 | 01:00:46 | 01:00:47 | 175 | |
221 | 97 | KOWALSKI MIŁOSZ | GNIEWKOWO | 2001 | M16-19 | 7 | 00:00:11 | 06:05 | 9,9 | 01:00:53 | 01:01:04 | 176 | ||
222 | 59 | GRUDZIŃSKA AGNIESZKA | TORUŃ | 1983 | K30-39 | 8 | 00:00:13 | 06:06 | 9,8 | 01:01:00 | 01:01:13 | 45 | ||
223 | 246 | WIKARSKA DOMINIKA | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1990 | K20-29 | 13 | 00:00:18 | 06:06 | 9,8 | 01:01:04 | 01:01:22 | 46 | |
224 | 251 | WÓJCIAK PAWEŁ | JANIKOWO | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY JANIKOWO | 1981 | M30-39 | 52 | 00:00:04 | 06:07 | 9,8 | 01:01:06 | 01:01:10 | 177 | |
225 | 39 | FRASZCZAK TADEUSZ | JANIKOWO | REMBIS JANIKOWO | 1955 | M60-69 | 5 | 00:00:01 | 06:08 | 9,8 | 01:01:21 | 01:01:22 | 178 | |
226 | 151 | NADRAJKOWSKA JOANNA | INOWROCŁAW | DZIKIE KUNY | 1984 | K30-39 | 9 | 00:00:13 | 06:09 | 9,8 | 01:01:32 | 01:01:45 | 47 | |
227 | 34 | DUDEK KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 10 | 00:00:11 | 06:10 | 9,7 | 01:01:42 | 01:01:53 | 48 | ||
228 | 20 | CELANOWICZ LIDIA | INOWROCŁAW | DZIKIE KUNY | 1981 | K30-39 | 11 | 00:00:13 | 06:11 | 9,7 | 01:01:54 | 01:02:07 | 49 | |
229 | 265 | GRZESZAK DANUTA | MOGILNO | 1953 | K60-69 | 1 | 00:00:03 | 06:12 | 9,7 | 01:01:56 | 01:01:59 | 50 | ||
230 | 254 | WYSOCKA ALEKSANDRA | BYDGOSZCZ | 1996 | K20-29 | 14 | 00:00:14 | 06:12 | 9,7 | 01:02:00 | 01:02:14 | 51 | ||
231 | 241 | WĄŻ ANNA | PAKOŚĆ | PAKOŚĆ BIEGA | 1986 | K30-39 | 12 | 00:00:12 | 06:12 | 9,7 | 01:02:03 | 01:02:15 | 52 | |
232 | 273 | CICHOSZ MICHAŁ | SZCZECIN | 1981 | M30-39 | 53 | 00:00:13 | 06:13 | 9,7 | 01:02:09 | 01:02:22 | 179 | ||
233 | 232 | TKACZUK JOLANTA | GNIEWKOWO | 1964 | K50-59 | 3 | 00:00:09 | 06:21 | 9,5 | 01:03:26 | 01:03:35 | 53 | ||
234 | 118 | LEWANDOWSKA MONIKA | JANIKOWO | 1983 | K30-39 | 13 | 00:00:19 | 06:21 | 9,5 | 01:03:26 | 01:03:45 | 54 | ||
235 | 157 | NIEMECZEK WALDEMAR | JANIKOWO | 1961 | M50-59 | 28 | 00:00:12 | 06:21 | 9,4 | 01:03:34 | 01:03:46 | 180 | ||
236 | 277 | WINIECKA DOROTA | ROJEWO | 1974 | K40-49 | 19 | 00:00:03 | 06:22 | 9,4 | 01:03:35 | 01:03:38 | 55 | ||
237 | 77 | JAWORSKA AGNIESZKA | TORUŃ | ROSSBIEGANI | 1977 | K40-49 | 20 | 00:00:07 | 06:38 | 9,1 | 01:06:16 | 01:06:23 | 56 | |
238 | 168 | OLSZAK IZA | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1980 | K30-39 | 14 | 00:00:20 | 06:40 | 9,0 | 01:06:39 | 01:06:59 | 57 | |
239 | 231 | TARKOWSKI JANUSZ | JANIKOWO | 1983 | M30-39 | 54 | 00:00:17 | 06:40 | 9,0 | 01:06:41 | 01:06:58 | 181 | ||
240 | 245 | WIECKA JUSTYNA | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1988 | K30-39 | 15 | 00:00:19 | 06:50 | 8,8 | 01:08:20 | 01:08:39 | 58 | |
241 | 132 | MADEJ OLGA | JANIKOWO | 1984 | K30-39 | 16 | 00:00:19 | 06:50 | 8,8 | 01:08:21 | 01:08:40 | 59 | ||
242 | 104 | KRUZEL PAWEŁ | KOŚCIELEC | 1968 | M50-59 | 29 | 00:00:18 | 06:51 | 8,7 | 01:08:35 | 01:08:53 | 182 | ||
243 | 52 | GOLA GRZEGORZ | MARKOWO | 1971 | M40-49 | 56 | 00:00:10 | 06:52 | 8,7 | 01:08:42 | 01:08:52 | 183 | ||
244 | 53 | GRACZYKOWSKA ANNA | INOWROCLAW | M I L U S I Ň S C Y | 1986 | K30-39 | 17 | 00:00:02 | 07:10 | 8,4 | 01:11:44 | 01:11:46 | 60 | |
245 | 101 | KROTOSZYŃSKI RYSZARD | INOWROCŁAW | 1949 | M70+ | 4 | 00:00:03 | 07:11 | 8,4 | 01:11:50 | 01:11:53 | 184 | ||
246 | 111 | KUŁAKOWSKI ROBERT | TORUŃ | KIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZE | 1975 | M40-49 | 57 | 00:00:17 | 07:18 | 8,2 | 01:13:02 | 01:13:19 | 185 | |
247 | 124 | LUBOCKA PATRYCJA | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 2001 | K16-19 | 3 | 00:00:07 | 07:34 | 7,9 | 01:15:36 | 01:15:43 | 61 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Czas Brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 474 | STAWICKI KACPER | MIERUCIN | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | 2001 | OPEN-M | 1 | 00:00:01 | 06:06 | 9,8 | 00:30:29 | 00:30:30 | 1 | |
2 | 450 | LUBIATOWSKI IRENEUSZ | GUBIN | BIKE BROTHERS GIANT | 1966 | OPEN-M | 2 | 00:00:02 | 06:12 | 9,7 | 00:31:00 | 00:31:02 | 2 | |
3 | 469 | RADOMSKI MARCIN | PŁOCK | BIEGAM W SFETSZE | 1976 | OPEN-M | 3 | 00:00:01 | 06:13 | 9,7 | 00:31:05 | 00:31:06 | 3 | |
4 | 455 | MIELECKA AGNIESZKA | GĄSAWA | KS IDMAR RACING TEAM | 1969 | OPEN-K | 1 | 00:00:01 | 06:25 | 9,3 | 00:32:06 | 00:32:07 | 1 | |
5 | 401 | ANTAS MACIEJ | TRZEMESZNO | KIJKOWE TRZEMESZNO | 1979 | M <40 | 1 | 00:00:02 | 06:48 | 8,8 | 00:33:58 | 00:34:00 | 4 | |
6 | 460 | NOWAK GRZEGORZ | PIECHCIN | 1975 | M 40+ | 1 | 00:00:02 | 06:48 | 8,8 | 00:34:01 | 00:34:03 | 5 | ||
7 | 480 | WIĘCKOWSKI JANUSZ | SIERPC | BIEGAM W SFETSZE | 1970 | M 40+ | 2 | 00:00:02 | 07:10 | 8,4 | 00:35:51 | 00:35:53 | 6 | |
8 | 435 | KOLBERG KAMILA | ZIELEŃ | KIJKOWE TRZEMESZNO | 1980 | OPEN-K | 2 | 00:00:02 | 07:11 | 8,4 | 00:35:53 | 00:35:55 | 2 | |
9 | 475 | ŚWIERKOWSKA BARBARA | GNIEZNO | 1967 | OPEN-K | 3 | 00:00:02 | 07:21 | 8,2 | 00:36:45 | 00:36:47 | 3 | ||
10 | 413 | DADOS BARTOSZ | PARLINEK | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | 2002 | M <40 | 2 | 00:00:05 | 07:29 | 8,0 | 00:37:23 | 00:37:28 | 7 | |
11 | 414 | DADOS JULIA | PARLINEK | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | 2002 | K <40 | 1 | 00:00:04 | 07:29 | 8,0 | 00:37:25 | 00:37:29 | 4 | |
12 | 457 | MOŻDŻEŃ BARBARA | GNIEZNO | NIEZRZESZONA | 1961 | K 40+ | 1 | 00:00:01 | 07:31 | 8,0 | 00:37:36 | 00:37:37 | 5 | |
13 | 482 | WITKOWSKA MAŁGORZATA | BYDGOSZCZ | 1975 | K 40+ | 2 | 00:00:03 | 07:34 | 7,9 | 00:37:48 | 00:37:51 | 6 | ||
14 | 486 | ZWOLENKIEWICZ JOANNA | GASAWA | KS SOKÓŁ GĄSAWA | 1972 | K 40+ | 3 | 00:00:02 | 07:35 | 7,9 | 00:37:53 | 00:37:55 | 7 | |
15 | 425 | GUZEK JACEK | NOWY TOMYSL | 1976 | M 40+ | 3 | 00:00:01 | 07:36 | 7,9 | 00:37:58 | 00:37:59 | 8 | ||
16 | 415 | DOMBEK FABIAN | PARLINEK | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | 2002 | M <40 | 3 | 00:00:04 | 07:36 | 7,9 | 00:38:02 | 00:38:06 | 9 | |
17 | 410 | CIESIELSKI KRZYSZTOF | GNIEZNO | FAST WALKER | 1955 | M 40+ | 4 | 00:00:02 | 07:37 | 7,9 | 00:38:04 | 00:38:06 | 10 | |
18 | 438 | KOWALSKI LECH | GNIEWKOWO | SZARY LIS | 1952 | M 40+ | 5 | 00:00:03 | 07:48 | 7,7 | 00:39:00 | 00:39:03 | 11 | |
19 | 407 | BOGAJSKI KRZYSZTOF | ŚWIECIE | 1962 | M 40+ | 6 | 00:00:03 | 07:49 | 7,7 | 00:39:07 | 00:39:10 | 12 | ||
20 | 423 | GALCZAK EWA | JANIKOWO | 1974 | K 40+ | 4 | 00:00:03 | 07:51 | 7,6 | 00:39:17 | 00:39:20 | 8 | ||
21 | 451 | ŁADA ALEKSANDRA | GNIEWKOWO | 1968 | K 40+ | 5 | 00:00:01 | 07:53 | 7,6 | 00:39:25 | 00:39:26 | 9 | ||
22 | 461 | NOWICKI KRZYSZTOF | JANIKOWO | TAJGER BIEGA | 1976 | M 40+ | 7 | 00:00:02 | 07:53 | 7,6 | 00:39:25 | 00:39:27 | 13 | |
23 | 437 | KOWALSKA ILONA | JANIKOWO | 1972 | K 40+ | 6 | 00:00:03 | 08:04 | 7,4 | 00:40:22 | 00:40:25 | 10 | ||
24 | 403 | BEDNAREK ROMAN | JANIKOWO | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY JANIKOWO | 1985 | M <40 | 4 | 00:00:03 | 08:05 | 7,4 | 00:40:23 | 00:40:26 | 14 | |
25 | 441 | KROŚNICKA GRAŻYNA | ZAWISZYN | 1960 | K 40+ | 7 | 00:00:04 | 08:08 | 7,4 | 00:40:39 | 00:40:43 | 11 | ||
26 | 416 | DOMBEK LAURA | PARLIN | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | 2002 | K <40 | 2 | 00:00:04 | 08:10 | 7,3 | 00:40:51 | 00:40:55 | 12 | |
27 | 421 | GABRYSZAK SŁAWOMIR | JANIKOWO | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY JANIKOWO | 1973 | M 40+ | 8 | 00:00:02 | 08:17 | 7,2 | 00:41:26 | 00:41:28 | 15 | |
28 | 426 | HADOWSKA ANNA | JACEWO | 1954 | K 40+ | 8 | 00:00:05 | 08:18 | 7,2 | 00:41:28 | 00:41:33 | 13 | ||
29 | 463 | PIETRZAK EDYTA | PAKOŚĆ | 1978 | K 40+ | 9 | 00:00:05 | 08:18 | 7,2 | 00:41:28 | 00:41:33 | 14 | ||
30 | 471 | SŁOWIK EWA | ZAWISZYN | 1965 | K 40+ | 10 | 00:00:03 | 08:19 | 7,2 | 00:41:33 | 00:41:36 | 15 | ||
31 | 465 | PIETRZAK KAMILA | PAKOŚĆ | 1992 | K <40 | 3 | 00:00:05 | 08:21 | 7,2 | 00:41:44 | 00:41:49 | 16 | ||
32 | 449 | LEWANDOWSKI ŁUKASZ | JANIKOWO | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY JANIKOWO | 1988 | M <40 | 5 | 00:00:02 | 08:22 | 7,2 | 00:41:52 | 00:41:54 | 16 | |
33 | 445 | LEWANDOWICZ JUSTYNA | STRZELNO | 1983 | K <40 | 4 | 00:00:00 | 08:28 | 7,1 | 00:42:21 | 00:42:21 | 17 | ||
34 | 481 | WIŚNIEWSKI MAREK | INOWROCŁAW | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W INOWROCŁAWIU | 1974 | M 40+ | 9 | 00:00:03 | 08:29 | 7,1 | 00:42:24 | 00:42:27 | 17 | |
35 | 444 | LENDZION DOROTA | TORUŃ | 1988 | K <40 | 5 | 00:00:05 | 08:29 | 7,1 | 00:42:26 | 00:42:31 | 18 | ||
36 | 468 | PUSZCZYKOWSKI JAROSŁAW | TORUŃ | 1985 | M <40 | 6 | 00:00:06 | 08:30 | 7,1 | 00:42:30 | 00:42:36 | 18 | ||
37 | 429 | KALISKA LIDIA | INOWROCŁAW | 1975 | K 40+ | 11 | 00:00:05 | 08:38 | 6,9 | 00:43:11 | 00:43:16 | 19 | ||
38 | 466 | PIETRZAK MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | TAK | 1963 | K 40+ | 12 | 00:00:03 | 08:39 | 6,9 | 00:43:14 | 00:43:17 | 20 | |
39 | 440 | KROKOS MAŁGORZATA | JANIKOWO | 1981 | K <40 | 6 | 00:00:03 | 08:39 | 6,9 | 00:43:16 | 00:43:19 | 21 | ||
40 | 470 | ROCHOWIAK NATALIA | JANIKOWO | 1989 | K <40 | 7 | 00:00:01 | 08:42 | 6,9 | 00:43:30 | 00:43:31 | 22 | ||
41 | 483 | WOJCIECHOWSKA ANNA | BYDGOSZCZ | 1989 | K <40 | 8 | 00:00:06 | 08:43 | 6,9 | 00:43:33 | 00:43:39 | 23 | ||
42 | 417 | DRAJEM OLGA | PARLINEK | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | 2002 | K <40 | 9 | 00:00:05 | 08:43 | 6,9 | 00:43:37 | 00:43:42 | 24 | |
43 | 439 | KROJNIAK MARIA | DĄBROWA | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | 2002 | K <40 | 10 | 00:00:05 | 08:55 | 6,7 | 00:44:34 | 00:44:39 | 25 | |
44 | 467 | POWAŁOWSKA AGNIESZKA | KOŁODZIEJEWO | 1982 | K <40 | 11 | 00:00:10 | 08:55 | 6,7 | 00:44:34 | 00:44:44 | 26 | ||
45 | 420 | FREDYK PAULINA | KOŁODZIEJEWO | 1983 | K <40 | 12 | 00:00:10 | 08:57 | 6,7 | 00:44:47 | 00:44:57 | 27 | ||
46 | 434 | KLEMENS NATALIA | SUCHARZEWO | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | 2002 | K <40 | 13 | 00:00:06 | 08:58 | 6,7 | 00:44:51 | 00:44:57 | 28 | |
47 | 430 | KAMERDUŁA ŁUKASZ | INOWROCŁAW | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W INOWROCŁAWIU | 1982 | M <40 | 7 | 00:00:07 | 09:06 | 6,6 | 00:45:30 | 00:45:37 | 19 | |
48 | 459 | NAPIÓRKOWSKI MICHAŁ | TORUŃ | 1987 | M <40 | 8 | 00:00:05 | 09:08 | 6,6 | 00:45:41 | 00:45:46 | 20 | ||
49 | 487 | RIGHI JULIANA | INOWROCŁAW | 2002 | K <40 | 14 | 00:00:04 | 09:20 | 6,4 | 00:46:42 | 00:46:46 | 29 | ||
50 | 419 | FRĄCKOWIAK MAŁGORZATA | JANIKOWO | 1980 | K <40 | 15 | 00:00:03 | 09:20 | 6,4 | 00:46:42 | 00:46:45 | 30 | ||
51 | 442 | KRÓLAK JOLANTA | JANIKOWO | JOLANTA | 1966 | K 40+ | 13 | 00:00:02 | 09:29 | 6,3 | 00:47:25 | 00:47:27 | 31 | |
52 | 452 | ŁUKASZUK MARZANNA | JANIKOWO | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY JANIKOWO | 1977 | K 40+ | 14 | 00:00:02 | 09:38 | 6,2 | 00:48:09 | 00:48:11 | 32 | |
53 | 464 | PIETRZAK HALINA | PAKOŚĆ | 1975 | K 40+ | 15 | 00:00:05 | 09:38 | 6,2 | 00:48:12 | 00:48:17 | 33 | ||
54 | 422 | GAJECKA MARIA | PAKOŚĆ | 1970 | K 40+ | 16 | 00:00:05 | 09:39 | 6,2 | 00:48:15 | 00:48:20 | 34 | ||
55 | 432 | KEMPSKI ROMAN | DĄBROWA BISKUPIA | ŚDS WONORZE | 1980 | M <40 | 9 | 00:00:06 | 09:40 | 6,2 | 00:48:22 | 00:48:28 | 21 | |
56 | 446 | LEWANDOWSKA MAGDALENA | INOWROCŁAW | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W INOWROCŁAWIU | 1993 | K <40 | 16 | 00:00:07 | 09:41 | 6,2 | 00:48:26 | 00:48:33 | 35 | |
57 | 443 | KUŁAKOWSKA MAŁGORZATA | DĄBROWA BISKUPIA | ŚDS WONORZE | 1973 | K 40+ | 17 | 00:00:08 | 09:41 | 6,2 | 00:48:26 | 00:48:34 | 36 | |
58 | 447 | LEWANDOWSKI ADAM | DĄBROWA BISKUPIA | ŚDS WONORZE | 1982 | M <40 | 10 | 00:00:07 | 09:42 | 6,2 | 00:48:28 | 00:48:35 | 22 | |
59 | 412 | CZERWIŃSKI GRZEGORZ | JANIKOWO | 1960 | M 40+ | 10 | 00:00:04 | 09:50 | 6,1 | 00:49:08 | 00:49:12 | 23 | ||
60 | 479 | WALENTOWICZ TADEUSZ | JANIKOWO | 1954 | M 40+ | 11 | 00:00:09 | 09:59 | 6,0 | 00:49:54 | 00:50:03 | 24 | ||
61 | 436 | KOŁODZIEJCZAK KRYSTYNA | PAKOŚĆ | 1965 | K 40+ | 18 | 00:00:05 | 09:59 | 6,0 | 00:49:54 | 00:49:59 | 37 | ||
62 | 402 | BASIŃSKA AGNIESZKA | JANIKOWO | 1988 | K <40 | 17 | 00:00:04 | 10:12 | 5,9 | 00:50:59 | 00:51:03 | 38 | ||
63 | 453 | MARCINIAK JOLANTA | MAŁA NIESZAWKA | 1977 | K 40+ | 19 | 00:00:04 | 10:13 | 5,9 | 00:51:05 | 00:51:09 | 39 | ||
64 | 406 | BISKUPIAK TERESA | DĄBROWA BISKUPIA | ŚDS WONORZE | 1981 | K <40 | 18 | 00:00:06 | 10:20 | 5,8 | 00:51:42 | 00:51:48 | 40 | |
65 | 424 | GERUS PRZEMYSŁAW | INOWROCŁAW | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W INOWROCŁAWIU | 1992 | M <40 | 11 | 00:00:07 | 10:24 | 5,8 | 00:51:58 | 00:52:05 | 25 | |
66 | 478 | WALCZAK BOGUMIŁA | INOWROCŁAW | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W INOWROCŁAWIU | 1976 | K 40+ | 20 | 00:00:07 | 10:24 | 5,8 | 00:51:59 | 00:52:06 | 41 | |
67 | 484 | WOJTYSIAK PIOTR | GNIEWKOWO | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W GNIEWKOWIE | 1991 | M <40 | 12 | 00:00:07 | 10:32 | 5,7 | 00:52:42 | 00:52:49 | 26 | |
68 | 418 | DROP MIECZYSŁAW | PAKOŚĆ | 1939 | M 40+ | 12 | 00:00:09 | 10:39 | 5,6 | 00:53:15 | 00:53:24 | 27 | ||
69 | 485 | ZAKRZEWSKA ZOFIA | DĄBROWA BISKUPIA | ŚDS WONORZE | 1990 | K <40 | 19 | 00:00:06 | 10:45 | 5,6 | 00:53:47 | 00:53:53 | 42 | |
70 | 472 | SMOROWSKI JACEK | GNIEWKOWO | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W GNIEWKOWIE | 1975 | M 40+ | 13 | 00:00:09 | 11:34 | 5,2 | 00:57:50 | 00:57:59 | 28 | |
71 | 454 | MIELCAREK MONIKA | GNIEWKOWO | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W GNIEWKOWIE | 1997 | K <40 | 20 | 00:00:10 | 11:34 | 5,2 | 00:57:50 | 00:58:00 | 43 | |
72 | 411 | CZAJKOWSKI DANIEL | GNIEWKOWO | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W GNIEWKOWIE | 1978 | M 40+ | 14 | 00:00:11 | 11:34 | 5,2 | 00:57:52 | 00:58:03 | 29 | |
73 | 409 | BUCZEK ARLETA | GNIEWKOWO | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W GNIEWKOWIE | 1985 | K <40 | 21 | 00:00:08 | 11:35 | 5,2 | 00:57:54 | 00:58:02 | 44 | |
74 | 477 | URBANIAK PIOTR | GNIEWKOWO | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W GNIEWKOWIE | 1988 | M <40 | 13 | 00:00:00 | 11:36 | 5,2 | 00:58:01 | 00:58:01 | 30 | |
75 | 458 | NAPIÓRKOWSKA DANUTA | MAŁA NIESZAWKA | 1987 | K <40 | 22 | 00:00:06 | 11:36 | 5,2 | 00:58:02 | 00:58:08 | 45 | ||
76 | 431 | KAŹMIERCZAK PAULINA | GNIEWKOWO | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W GNIEWKOWIE | 1981 | K <40 | 23 | 00:00:09 | 12:36 | 4,8 | 01:03:01 | 01:03:10 | 46 | |
77 | 448 | LEWANDOWSKI KRZYSZTOF | GNIEWKOWO | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W GNIEWKOWIE | 1989 | M <40 | 14 | 00:00:09 | 12:36 | 4,8 | 01:03:01 | 01:03:10 | 31 | |
78 | 456 | MNICH ANNA | GNIEWKOWO | ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W GNIEWKOWIE | 1989 | K <40 | 24 | 00:00:09 | 12:36 | 4,8 | 01:03:01 | 01:03:10 | 47 | |
79 | 433 | KIJANOWSKA DOROTA | DĄBROWA BISKUPIA | ŚDS WONORZE | 1971 | K 40+ | 21 | 00:00:08 | 12:55 | 4,6 | 01:04:34 | 01:04:42 | 48 | |
80 | 428 | KACZMAREK EWELINA | DĄBROWA BISKUPIA | ŚDS WONORZE | 1978 | K 40+ | 22 | 00:00:06 | 12:56 | 4,6 | 01:04:40 | 01:04:46 | 49 |
OPŁATY
Wysokość wpisowego 30 zł do zamknięcia listy startowej.