Terenowa Masakra
Data i godzina | 2017-09-24 09:30:00 |
Miejscowość | Bydgoszcz |
Dystans | 5km / 10km |
Oficjalna strona | http://terenowamasakra.pl/index.php |
Wyniki online | http://live.sts-timing.pl/tmasakra2017/ |
Opłata startowa | od 89 zł |
Typ zawodów | Bieg - Tor Przeszkód |
Rejestracja | Zapisz się |
- 10 KM
- 5 KM
- KLASYFIKACJA KOBIET - 10 KM
- METR LINY
- KLASYFIKACJA KOBIET - 5 KM
- KLASYFIKACJA MIESZANE - 5 KM
- Zapowiedź
Mce | Nr | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Fala | Rok | 5km | Czas | K | M |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 366 | KRAWCZYK TOMASZ | DOBROŃ | Husaria Race Team | 10:00:00 | 1987 | 00:27:57 | 01:04:27 | 1 | |
2 | 338 | KONARCZAK DARIUSZ | NIEPRUSZEWO | KS HADES | 10:00:00 | 1984 | 00:27:59 | 01:06:01 | 2 | |
3 | 812 | WITKOWSKI MATEUSZ | BYDGOSZCZ | #WitkowskiTeam | 12:00:00 | 1993 | 00:29:15 | 01:09:14 | 3 | |
4 | 234 | IDCZAK PIOTR | SULĘCINEK | Przyczajone Tygrysy | 09:45:00 | 1985 | 00:29:53 | 01:11:19 | 4 | |
5 | 455 | ŁUKASZEWSKI JAKUB | POZNAŃ | Husaria Race Team | 10:00:00 | 1996 | 00:31:20 | 01:13:18 | 5 | |
6 | 328 | KOGUT KAROL | BYDGOSZCZ | TRIfecta team | 09:30:00 | 1984 | 00:32:29 | 01:13:35 | 6 | |
7 | 832 | WRÓBEL NIKODEM | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1987 | 00:31:54 | 01:14:58 | 7 | |
8 | 836 | ZABOROWSKI RAFAŁ | WŁOCŁAWEK | Klub Fitness Forma | 09:30:00 | 1991 | 00:33:53 | 01:15:40 | 8 | |
9 | 325 | KMIECIAK JAKUB | SULĘCINEK | Przyczajone Tygrysy | 09:45:00 | 1997 | 00:33:55 | 01:16:42 | 9 | |
10 | 190 | GODEK JAN | BYDGOSZCZ | 11:30:00 | 1993 | 00:32:21 | 01:17:02 | 10 | ||
11 | 225 | HAJDUKIEWICZ GRZEGORZ | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1978 | 00:34:17 | 01:17:25 | 11 | |
12 | 163 | FIC MICHAŁ | LULKOWO | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1988 | 00:33:48 | 01:18:15 | 12 | |
13 | 741 | ŚWIĆ MIŁOSZ | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1988 | 00:33:49 | 01:18:24 | 13 | |
14 | 418 | LEMAŃCZYK TOMASZ | JEŻEWO | Street Workaut Świecie | 09:45:00 | 1995 | 00:34:54 | 01:19:03 | 14 | |
15 | 469 | MANIKOWSKI DANIEL | TORUŃ | 09:30:00 | 1994 | 00:34:16 | 01:19:52 | 15 | ||
16 | 276 | JUSZCZYK MIROSŁAW | KARNÓWKO | 10:00:00 | 1990 | 00:34:46 | 01:20:59 | 16 | ||
17 | 15 | ARNDT MAREK | BYDGOSZCZ | Son Goku Team | 09:45:00 | 1980 | 00:34:52 | 01:21:18 | 17 | |
18 | 292 | KAPUŚCIŃSKI BARTOSZ | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1986 | 00:35:19 | 01:21:23 | 18 | |
19 | 291 | KAMIONKA MATEUSZ | CHOJNICE | 09:30:00 | 1994 | 00:34:10 | 01:21:25 | 19 | ||
20 | 516 | MOŻEJKO DAWID | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1988 | 00:35:58 | 01:21:39 | 20 | |
21 | 1379 | KUJAWA SZYMON | KROTOSZYN | Husaria Race Team | 09:30:00 | 1989 | 00:36:47 | 01:21:52 | 21 | |
22 | 368 | KRÓL MARCIN | WROCŁAW | xRunners OCR TEAM | 09:30:00 | 1987 | 00:36:39 | 01:22:14 | 22 | |
23 | 110 | CICHY SEBASTIAN | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 09:45:00 | 1995 | 00:35:02 | 01:22:34 | 23 | |
24 | 177 | FRYDRYSZEK MICHAŁ | BYDGOSZCZ | #WitkowskiTeam | 12:00:00 | 1989 | 00:36:41 | 01:22:48 | 24 | |
25 | 356 | KOWALSKI JACEK | BYDGOSZCZ | 09:45:00 | 1977 | 00:35:11 | 01:22:57 | 25 | ||
26 | 43 | BENTKOWSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | #WitkowskiTeam | 12:00:00 | 1987 | 00:36:54 | 01:23:08 | 26 | |
27 | 743 | TACIAK DAWID | BYDGOSZCZ | 12:00:00 | 1981 | 00:33:29 | 01:23:41 | 27 | ||
28 | 417 | LEMAN MATEUSZ | LASKOWICE | Street Workaut Świecie | 09:45:00 | 1995 | 00:35:28 | 01:23:43 | 28 | |
29 | 40 | BELZYT PIOTR | UNISŁAW | 10:00:00 | 1982 | 00:35:29 | 01:23:53 | 29 | ||
30 | 274 | JUREK SŁAWOMIR | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | Akademia Wynalazców | 10:15:00 | 1974 | 00:37:19 | 01:24:15 | 30 | |
31 | 758 | TRUSZKOWSKI JAKUB | BYDGOSZCZ | TRIfecta team | 09:30:00 | 1992 | 00:37:22 | 01:24:34 | 31 | |
32 | 723 | SZCZĘSNY ANDRZEJ | POZNAŃ | Husaria Race Team | 10:00:00 | 1982 | 00:37:16 | 01:25:28 | 32 | |
33 | 571 | PAWLAK JAKUB | BYDGOSZCZ | TRIfecta team | 09:30:00 | 1986 | 00:38:44 | 01:25:52 | 33 | |
34 | 695 | STACHOWIAK WOJCIECH | TULCE | Dirty Sparrows | 09:30:00 | 1987 | 00:37:20 | 01:26:08 | 34 | |
35 | 479 | MATUSZCZAK JAKUB | PUSZCZYKOWO | Streetworkout Puszczykowo | 09:30:00 | 1993 | 00:37:26 | 01:26:09 | 35 | |
36 | 507 | MISIASZEK MAREK | BYDGOSZCZ | BOHAMET | 11:30:00 | 1983 | 00:37:37 | 01:26:35 | 36 | |
37 | 102 | CHOŁAŚCIŃSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1982 | 00:37:25 | 01:26:41 | 37 | |
38 | 517 | MUSIDŁOWSKI JONASZ | POZNAŃ | 11:00:00 | 1989 | 00:38:01 | 01:26:41 | 37 | ||
39 | 42 | BENTKOWSKA NATALIA | BYDGOSZCZ | #WitkowskiTeam | 12:00:00 | 1993 | 00:37:07 | 01:26:54 | 1 | |
40 | 279 | KACZMAREK ŁUKASZ | CZARNOCIN | Dzik Komando | 09:45:00 | 1986 | 00:40:01 | 01:27:04 | 39 | |
41 | 297 | KARPACZ JAREK | WITOSŁAW | Rebel Cross Sport | 09:45:00 | 1988 | 00:37:29 | 01:27:10 | 40 | |
42 | 807 | WIŚNIEWSKI MACIEJ | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 09:45:00 | 1974 | 00:39:53 | 01:27:33 | 41 | |
43 | 347 | KOŚLAK ŁUKASZ | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 09:45:00 | 1991 | 00:38:27 | 01:27:39 | 42 | |
44 | 50 | BIELSKI DAWID | BYDGOSZCZZ | FireHouse | 11:15:00 | 1985 | 00:36:23 | 01:27:46 | 43 | |
45 | 286 | KALIN WLADYSLAW | UNISLAW | 10:15:00 | 1980 | 00:37:53 | 01:27:50 | 44 | ||
46 | 823 | WOJTECKI PIOTR | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1984 | 00:40:12 | 01:28:21 | 45 | |
47 | 280 | KACZMAREK PIOTR | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1986 | 00:36:59 | 01:28:34 | 46 | |
48 | 862 | ŻOŁNIEREK WOJCIECH | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1989 | 00:38:58 | 01:28:39 | 47 | |
49 | 66 | BOHDANOWICZ PATRYCJA | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1984 | 00:40:49 | 01:29:11 | 2 | |
50 | 543 | NOWIKIEWICZ MACIEJ | BYDGOSZCZ | VILOrun | 09:30:00 | 1998 | 00:38:39 | 01:29:22 | 48 | |
51 | 855 | ZIOMKOWSKI ADRIAN | DĄBRÓWKA NOWA 61 | Leaders are runners koscioldlaciebie.pl | 09:30:00 | 1977 | 00:40:16 | 01:29:43 | 49 | |
52 | 270 | JÓŹWIAK DANIEL | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 11:30:00 | 1996 | 00:37:46 | 01:30:12 | 50 | |
53 | 808 | WIŚNIEWSKI TOMASZ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | Rebel Cross Sport | 09:45:00 | 1990 | 00:39:23 | 01:30:16 | 51 | |
54 | 353 | KOWALSKI DAMIAN | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1986 | 00:42:20 | 01:30:42 | 52 | |
55 | 423 | LEŚNIAK GRZEGORZ | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1975 | 00:38:53 | 01:30:45 | 53 | |
56 | 452 | ŁEBZUCH RAFAŁ | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1983 | 00:40:06 | 01:31:05 | 54 | |
57 | 983 | KOSIŃSKI ŁUKASZ | CROSSFIT TORUŃ | 10:30:00 | 1984 | 00:39:11 | 01:31:09 | 55 | ||
58 | 77 | BRETES SŁAWOMIR | GDAŃSK | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1986 | 00:39:01 | 01:31:37 | 56 | |
59 | 617 | RAKOWICZ MARIUSZ | ZIELONKA 21 | 09:30:00 | 1982 | 00:40:16 | 01:31:57 | 57 | ||
60 | 396 | KUZIEL KAROL | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1992 | 00:40:34 | 01:32:06 | 58 | |
61 | 432 | LEWANDOWSKI MATEUSZ | TORUŃ | E-Land | 12:00:00 | 1990 | 00:38:40 | 01:32:51 | 59 | |
62 | 154 | ELLMANN FILIP | POZNAŃ | Styl Pijanego Mistrza | 10:15:00 | 1989 | 00:41:33 | 01:32:57 | 60 | |
63 | 265 | JĘDRUSIK KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1991 | 00:40:58 | 01:33:16 | 61 | |
64 | 221 | GUZIŃSKI EMIL | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1989 | 00:41:29 | 01:33:21 | 62 | |
65 | 986 | SZULC JACEK | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1992 | 00:40:53 | 01:33:30 | 63 | |
66 | 351 | KOWALEWSKI KASPER | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1993 | 00:39:04 | 01:33:48 | 64 | |
67 | 173 | FORNALEWICZ TOMASZ | BYDGR | 11:00:00 | 1988 | 00:39:46 | 01:34:28 | 65 | ||
68 | 849 | ZIACH KAMIL | ZAKRZEWO | M.A.W. Miłośnicy Aktywności Wszelakiej | 11:45:00 | 1975 | 00:40:50 | 01:35:26 | 66 | |
69 | 754 | TOMASZEWSKI KRZYSIEK | TORUŃ | Husaria Race Team | 11:30:00 | 1982 | 00:43:37 | 01:35:36 | 67 | |
70 | 365 | KOŻUCHOWSKA NATALIA | SOLEC KUJAWSKI | KLIMAT SOLEC III | 10:15:00 | 1992 | 00:41:56 | 01:35:47 | 3 | |
71 | 542 | NOWICKI TOMASZ | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 09:45:00 | 1989 | 00:40:56 | 01:35:48 | 68 | |
72 | 716 | SYPNIEWSKI RYSZARD | WŁOCŁAWEK | Klub Fitness Forma | 10:00:00 | 1985 | 00:42:50 | 01:36:17 | 69 | |
73 | 502 | MIKOŁAJCZYK KLAUDIA | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1995 | 00:43:52 | 01:36:23 | 4 | |
74 | 584 | PIEKUTOWSKI KAROL | GRUDZIĄDZ | Street Workaut Świecie | 09:45:00 | 1983 | 00:40:48 | 01:36:42 | 70 | |
75 | 674 | SKOWROŃSKI MACIEJ | PLEWISKA | S.Z.O.K. TEAM | 11:00:00 | 1980 | 00:44:38 | 01:36:46 | 71 | |
76 | 793 | WIKTOROWSKI SZYMON | MAŁOCIECHOWO | TRIfecta team | 09:30:00 | 1988 | 00:42:20 | 01:36:51 | 72 | |
77 | 105 | CHROŚNIAK JACEK | BYDGOSZCZ | Break The Brain | 09:30:00 | 1990 | 00:42:51 | 01:37:05 | 73 | |
78 | 799 | WINKLER ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ (BYDGOSZCZ, POL | Break The Brain | 09:30:00 | 1990 | 00:42:52 | 01:37:05 | 73 | |
79 | 333 | KOŁACKI JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | BOHAMET | 11:30:00 | 1989 | 00:38:44 | 01:37:09 | 75 | |
80 | 300 | KASPEREK ANGELIKA | BYDGOSZCZ | TRIfecta team | 09:30:00 | 1997 | 00:42:11 | 01:37:28 | 5 | |
81 | 627 | ROGOWSKI MARCIN | TORUŃ | Husaria Race Team | 11:30:00 | 1986 | 00:44:17 | 01:37:59 | 76 | |
82 | 628 | ROGOWSKI MATEUSZ | NOWE | 11:30:00 | 1992 | 00:44:21 | 01:38:15 | 77 | ||
83 | 615 | RADTKE ARTUR | SOLEC KUJAWSKI | Zenit | 10:00:00 | 1982 | 00:46:35 | 01:38:39 | 78 | |
84 | 537 | NOWAK ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1997 | 00:42:14 | 01:38:45 | 79 | |
85 | 519 | NADOLNY PIOTR | GRABNO | AŚNAEBAEM RMG TEAM | 10:30:00 | 1974 | 00:41:20 | 01:38:51 | 80 | |
86 | 861 | ŻOŁNA KRZYSZTOF | TORUŃ | Witaj w klubie | 10:15:00 | 1985 | 00:43:35 | 01:38:51 | 80 | |
87 | 145 | DREWIN ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | PSP Toruń | 10:15:00 | 1984 | 00:43:39 | 01:38:52 | 82 | |
88 | 579 | PEŻYŃSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1979 | 00:44:20 | 01:38:52 | 82 | |
89 | 539 | NOWAK WIKTOR | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1997 | 00:42:31 | 01:38:59 | 84 | |
90 | 821 | WOJNO BARTOSZ | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1990 | 00:41:20 | 01:39:04 | 85 | |
91 | 229 | HEŁMINIAK ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Ibowcy | 10:15:00 | 1985 | 00:41:57 | 01:39:08 | 86 | |
92 | 29 | BARON ROBERT | TORUŃ | ŁADNY TEAM | 09:30:00 | 1969 | 00:45:14 | 01:39:29 | 87 | |
93 | 655 | SAGAN GRZEGORZ | TORUŃ | Akademia Pierwszej Pomocy | 10:00:00 | 1985 | 00:42:57 | 01:39:30 | 88 | |
94 | 114 | CIEŚLEWICZ AGNIESZKA | TORUŃ | Husaria Race Team | 09:30:00 | 1984 | 00:44:15 | 01:39:44 | 6 | |
95 | 689 | SOBKA ANNA | WŁOCŁAWEK | Klub Fitness Forma | 10:00:00 | 1996 | 00:45:13 | 01:39:45 | 7 | |
96 | 65 | BOCIAN MARCIN | TORUŃ | ŁADNY TEAM | 09:30:00 | 1983 | 00:45:15 | 01:40:04 | 89 | |
97 | 30 | BARTELA EDYTA | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1987 | 00:44:03 | 01:40:15 | 8 | |
98 | 357 | KOWALSKI KAROL | TUCHOLA | LEVEL 10 | 11:45:00 | 1990 | 00:45:05 | 01:40:18 | 90 | |
99 | 686 | SOBAŃSKI ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ | 12:00:00 | 1982 | 00:41:26 | 01:40:21 | 91 | ||
100 | 67 | BOJANOWSKI DANIEL | BYDGOSZCZ | KOMPAS TEAM | 11:00:00 | 1987 | 00:42:13 | 01:40:31 | 92 | |
101 | 835 | WYSZYŃSKI KORNEL | WŁOCŁAWEK | Klub Fitness Forma | 10:00:00 | 1991 | 00:43:28 | 01:40:33 | 93 | |
102 | 486 | MELERSKI ADAM | CZERNIKOWO | ŁADNY TEAM | 09:30:00 | 1972 | 00:45:18 | 01:40:37 | 94 | |
103 | 320 | KLUCZYK MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | Aktywna Bydgoszcz | 11:00:00 | 1986 | 00:44:38 | 01:41:00 | 95 | |
104 | 198 | GÓRSKI AURELIUSZ | ŚLIWICE | TRIfecta team | 09:30:00 | 1999 | 00:46:17 | 01:41:08 | 96 | |
105 | 481 | MAZUR DARIUSZ | CZERNIKOWO | ŁADNY TEAM | 09:30:00 | 1977 | 00:45:17 | 01:41:15 | 97 | |
106 | 548 | OGORZELSKI ARTUR | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1993 | 00:44:42 | 01:41:23 | 98 | |
107 | 811 | WITKOWSKI DAREK | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1988 | 00:44:31 | 01:42:15 | 99 | |
108 | 392 | KULIŃSKI PAWEŁ | TORUŃ | GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28 Toruńska Drużyna Harcerzy | 09:30:00 | 1991 | 00:42:22 | 01:42:26 | 100 | |
109 | 213 | GRUSZKIEWICZ PRZEMYSŁAW | TORZYM | 12:00:00 | 1984 | 00:44:24 | 01:42:41 | 101 | ||
110 | 121 | CZERWIŃSKI MAREK | CIELE | BOHAMET | 11:30:00 | 1980 | 00:44:57 | 01:42:48 | 102 | |
111 | 186 | GLAZIŃSKI ANDRZEJ | WAŁCZ | Lot Balonem | 11:15:00 | 1982 | 00:46:16 | 01:43:06 | 103 | |
112 | 484 | MAZUREK PIOTR | BYDGOSZCZ | 11:00:00 | 1984 | 00:39:46 | 01:43:18 | 104 | ||
113 | 480 | MATYASIK MARCIN | BYDGOSZCZ | 11:30:00 | 1978 | 00:44:12 | 01:43:22 | 105 | ||
114 | 306 | KĘPA WOJCIECH | SIANÓW | 10:00:00 | 1985 | 00:48:20 | 01:43:23 | 106 | ||
115 | 857 | ZŁOTOWICZ TOMASZ | DRZEWIANY | jw 4580 | 10:00:00 | 1980 | 00:48:40 | 01:43:23 | 106 | |
116 | 846 | ZAWADA WERONIKA | TORUŃ | Street Workaut Świecie | 09:45:00 | 1989 | 00:47:07 | 01:43:24 | 9 | |
117 | 770 | WACHOWICZ KRZYSZTOF | SZCZECINEK | jw 4580 | 10:00:00 | 1982 | 00:48:36 | 01:43:25 | 108 | |
118 | 184 | GIERSZEWSKI DOMINIK | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1980 | 00:46:09 | 01:43:33 | 109 | |
119 | 216 | GRZESIAK MAGDALENA | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1985 | 00:43:50 | 01:43:33 | 10 | |
120 | 63 | BŁOCH ALBERT | STĘSZEW | BRZESZCZOTEM PO JAJACH | 11:15:00 | 1988 | 00:42:02 | 01:43:38 | 110 | |
121 | 7 | ADRYCH TOMASZ | TUCHOLA | LEVEL 10 | 11:45:00 | 1989 | 00:45:09 | 01:43:56 | 111 | |
122 | 530 | NIKEL MARTYNA | RUMIA | KONTENER FORMY | 11:30:00 | 1991 | 00:41:34 | 01:44:00 | 11 | |
123 | 576 | PAZDRO MATEUSZ | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 09:45:00 | 1999 | 00:44:18 | 01:44:41 | 112 | |
124 | 630 | ROMANOWSKI MARCIN | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 09:45:00 | 1991 | 00:44:19 | 01:44:41 | 112 | |
125 | 719 | SZAMOCKA WERONIKA | TUCHOLA | LEVEL 10 | 11:45:00 | 1992 | 00:45:10 | 01:44:43 | 12 | |
126 | 152 | DZIĘGIEL DAWID | BYDGOSZCZ | #TeamPjotra | 11:00:00 | 1995 | 00:43:53 | 01:44:51 | 114 | |
127 | 557 | OTRĘBSKI LESZEK | BYDGOSZCZ | 11:00:00 | 1995 | 00:43:54 | 01:44:51 | 114 | ||
128 | 582 | PIASTUCKI GRZEGORZ | TUCHOLA | LEVEL 10 | 11:45:00 | 1975 | 00:42:36 | 01:45:19 | 116 | |
129 | 583 | PIASTUCKI HUBERT | TUCHOLA | LEVEL 10 | 11:45:00 | 1998 | 00:42:38 | 01:45:23 | 117 | |
130 | 997 | CZARNECKI HUBERT | PIŁA | 09:30:00 | 1990 | 00:46:45 | 01:45:43 | 118 | ||
131 | 850 | ZIELIŃSKA IWONA | WŁOCŁAWEK | Klub Fitness Forma | 10:00:00 | 1968 | 00:43:15 | 01:45:59 | 13 | |
132 | 561 | PACHELA MICHAŁ | KOŁOBRZEG | Wyluzuj! | 11:30:00 | 1996 | 00:46:32 | 01:46:06 | 119 | |
133 | 690 | SODEL BARTOSZ | BYDGOSZCZ | Wyluzuj! | 11:30:00 | 1992 | 00:46:33 | 01:46:08 | 120 | |
134 | 162 | FIC MARCIN | LULKOWO | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1992 | 00:47:32 | 01:46:47 | 121 | |
135 | 426 | LEWANDOWSKI DANIEL | INOWROCŁAW | 10:00:00 | 1981 | 00:51:39 | 01:46:49 | 122 | ||
136 | 547 | OGORZELSKI JORDAN | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1971 | 00:44:27 | 01:46:53 | 123 | |
137 | 27 | BARDZIŃSKI ŁUKASZ | JAKSICE | CF Renegat | 09:30:00 | 1984 | 00:46:30 | 01:47:16 | 124 | |
138 | 247 | JANKOWSKI BARTŁOMIEJ | JANKÓW DRUGI | 10:30:00 | 1994 | 00:46:49 | 01:47:20 | 125 | ||
139 | 565 | PAŁASZEWSKI TOMASZ | RUCEWKO | 12:00:00 | 1991 | 00:41:25 | 01:47:27 | 126 | ||
140 | 273 | JURECZKO AGNIESZKA | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1984 | 00:47:12 | 01:47:33 | 14 | |
141 | 522 | NALBORSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1991 | 00:44:02 | 01:47:38 | 127 | |
142 | 831 | WRÓBEL ALEKSANDRA | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1989 | 00:44:14 | 01:47:45 | 15 | |
143 | 769 | ULDYNOWICZ BARTOSZ | GRYFICE | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1984 | 00:44:11 | 01:47:47 | 128 | |
144 | 288 | KAŁUŻNY MICHAŁ | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1990 | 00:44:13 | 01:47:48 | 129 | |
145 | 435 | LEWICKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | DAWCY ORGAZMÓW | 10:00:00 | 1965 | 00:46:35 | 01:47:59 | 130 | |
146 | 346 | KOSZYŃSKI JAROSLAW | BIAŁY BÓR | 09:45:00 | 1977 | 00:43:15 | 01:48:05 | 131 | ||
147 | 610 | PRZYŁUSKI KAMIL | BIAŁY BÓR | 09:45:00 | 1985 | 00:43:15 | 01:48:05 | 131 | ||
148 | 558 | OTWOROWSKA BARBARA | PIŁA | Lot Balonem | 11:15:00 | 1984 | 00:46:21 | 01:48:07 | 16 | |
149 | 327 | KNIOŁA ŁUKASZ | PIŁA | Lot Balonem | 11:15:00 | 1980 | 00:49:19 | 01:48:14 | 133 | |
150 | 33 | BARTOSZYŃSKA-FIC IWONA | LULKOWO | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1988 | 00:47:06 | 01:48:31 | 17 | |
151 | 438 | LIPIŃSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | Tytanowi Janusze | 11:00:00 | 1983 | 00:44:48 | 01:48:31 | 134 | |
152 | 81 | BRZOZOWSKI MAREK | BYDGOSZCZ | Tytanowi Janusze | 11:00:00 | 1966 | 00:44:48 | 01:48:34 | 135 | |
153 | 720 | SZCZECKI MICHAŁ | TORUŃ | 09:45:00 | 1977 | 00:47:11 | 01:48:36 | 136 | ||
154 | 666 | SIUDA RADOSŁAW | OSIE | 11:30:00 | 1991 | 00:46:45 | 01:48:38 | 137 | ||
155 | 460 | MAJCHER PIOTR | PIŁA | Lot Balonem | 11:15:00 | 1974 | 00:49:39 | 01:48:45 | 138 | |
156 | 341 | KOPCZYŃSKA EWELINA | BYDGOSZCZ | TRIfecta team | 09:30:00 | 1986 | 00:48:16 | 01:48:50 | 18 | |
157 | 153 | DZIOMDZIORA ADAM | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1994 | 00:47:19 | 01:48:56 | 139 | |
158 | 753 | TOMASZ MAŁECKI | TORUŃ | tim.pl | 09:30:00 | 1975 | 00:49:27 | 01:49:02 | 140 | |
159 | 600 | PODLASZEWSKI JACEK | TORUŃ | SPC | 09:30:00 | 1970 | 00:46:50 | 01:49:16 | 141 | |
160 | 309 | KIEŁPIKOWSKI WIKTOR | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1999 | 00:45:49 | 01:49:33 | 142 | |
161 | 194 | GORGIEL KRZYSZTOF | ŚWIEBODZIN | 11:00:00 | 1978 | 00:46:31 | 01:49:40 | 143 | ||
162 | 36 | BĄK ANDRZEJ | JÓZEFOWO | SPC | 09:30:00 | 1972 | 00:46:50 | 01:49:44 | 144 | |
163 | 218 | GRZONKOWSKA ANIA | BYDGOSZCZ | Akademia Pole Dance | 09:30:00 | 1985 | 00:50:02 | 01:49:51 | 19 | |
164 | 313 | KIPCZAK ROBERT | BYDGOSZCZ | FUZJA | 09:30:00 | 1975 | 00:51:20 | 01:49:57 | 145 | |
165 | 462 | MAJDA-KONIECZNA ALICJA | POZNAŃ | 10:00:00 | 1987 | 00:49:41 | 01:50:04 | 20 | ||
166 | 734 | SZYMAŃSKI MARCIN | ŻNIN | 10:00:00 | 1988 | 00:49:40 | 01:50:04 | 146 | ||
167 | 473 | MARSZAŁEK MAGDALENA | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1979 | 00:48:12 | 01:50:06 | 21 | |
168 | 824 | WOLFIGIEL MARCIN | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1985 | 00:48:14 | 01:50:07 | 147 | |
169 | 781 | WĄSOWSKI ŁUKASZ | INOWROCŁAW | DZIKI Z BALCZEWA | 09:30:00 | 1979 | 00:47:45 | 01:50:09 | 148 | |
170 | 470 | MANIKOWSKI RAFAŁ | LNIANO | Lniano | 12:00:00 | 1987 | 00:45:50 | 01:50:26 | 149 | |
171 | 335 | KOŁACZYŃSKI PRZEMEK | DOBRZEJEWICE | E-Land | 12:00:00 | 1993 | 00:47:14 | 01:50:49 | 150 | |
172 | 766 | UJAZDOWSKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | Akademia Pole Dance | 09:30:00 | 1983 | 00:51:16 | 01:50:50 | 22 | |
173 | 150 | DYBOWSKI BARTŁOMIEJ | WŁOCŁAWEK | Klub Fitness Forma | 10:00:00 | 1976 | 00:49:34 | 01:50:51 | 151 | |
174 | 239 | IWAŃCZYK MARCIN | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1983 | 00:47:15 | 01:50:53 | 152 | |
175 | 496 | MIELCAREK BENIAMIN | KOŚCIELNA WIEŚ | 10:00:00 | 1976 | 00:48:43 | 01:50:54 | 153 | ||
176 | 146 | DROZDOWSKI PIOTR | MOSINA | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1973 | 00:52:39 | 01:51:11 | 154 | |
177 | 667 | SIUDZIŃSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1994 | 00:46:32 | 01:51:13 | 155 | |
178 | 735 | SZYMCZAK RADEK | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1993 | 00:46:25 | 01:51:14 | 156 | |
179 | 32 | BARTNICKI PATRYK | TORUŃ | 09:30:00 | 1985 | 00:48:16 | 01:51:36 | 157 | ||
180 | 37 | BEDNARSKI MARCIN | TORUŃ | lubie karkowke | 09:30:00 | 1987 | 00:49:29 | 01:51:37 | 158 | |
181 | 629 | ROKICKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1973 | 00:45:41 | 01:51:40 | 159 | |
182 | 13 | ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF | WAŁCZ | Lot Balonem | 11:15:00 | 1982 | 00:46:28 | 01:51:49 | 160 | |
183 | 727 | SZUBERT MACIEJ | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1975 | 00:48:16 | 01:51:50 | 161 | |
184 | 709 | SUDOŁ TOMASZ | OBROWO | ŁADNY TEAM | 09:30:00 | 1973 | 00:49:37 | 01:51:53 | 162 | |
185 | 854 | ZIMMER KRZYSZTOF | TORUŃ | CrossFit Toruń | 09:30:00 | 1986 | 00:49:26 | 01:52:05 | 163 | |
186 | 60 | BŁADYKO SŁAWOMIR | ŚWIEBODZIN | 11:00:00 | 1980 | 00:46:26 | 01:52:06 | 164 | ||
187 | 255 | JASIEWICZ PAWEŁ | PRABUTY | 11:30:00 | 1979 | 00:48:32 | 01:52:06 | 164 | ||
188 | 257 | JASZCZOŁT PIOTR | TORUŃ | E-Land | 12:00:00 | 1984 | 00:47:17 | 01:52:13 | 166 | |
189 | 129 | DĄBROWSKI JAREK | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1989 | 00:53:45 | 01:52:20 | 167 | |
190 | 458 | MAĆKOWIAK TOMEK | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1977 | 00:53:51 | 01:52:20 | 167 | |
191 | 23 | BANASIAK DAMIAN | BYDGOSZCZ | #TeamPjotra | 11:00:00 | 1995 | 00:47:29 | 01:52:21 | 169 | |
192 | 523 | NAPIERAŁA PAWEŁ | CIELE | BOHAMET | 11:30:00 | 1987 | 00:47:39 | 01:52:34 | 170 | |
193 | 342 | KOPICKI MARIUSZ | BYDGOSZCZ | BOHAMET | 10:30:00 | 1977 | 00:47:38 | 01:52:42 | 171 | |
194 | 246 | JANKOWIAK PIOTR | PIŁA | 11:45:00 | 1991 | 00:47:23 | 01:52:44 | 172 | ||
195 | 657 | SAWICKI KACPER | BYDGOSZCZ | BOHAMET | 11:30:00 | 1991 | 00:49:02 | 01:52:58 | 173 | |
196 | 133 | DOBACZEWSKI PAWEŁ | ŚWIEKATOWO | #TeamPjotra | 11:00:00 | 1995 | 00:47:32 | 01:53:02 | 174 | |
197 | 791 | WIĘCEK JEREMI | ŚREM | S.Z.O.K. TEAM | 11:00:00 | 1991 | 00:51:40 | 01:53:26 | 175 | |
198 | 532 | NIZIAŁEK KRZYSZTOF | PRABUTY | FORREST TEAM PRABUTY | 11:30:00 | 1979 | 00:48:58 | 01:53:41 | 176 | |
199 | 833 | WYLANDOWSKA ALEKSANDRA | SOLEC KUJAWSKI | Petardy z Solca | 10:00:00 | 1978 | 00:52:21 | 01:53:46 | 23 | |
200 | 608 | PRZYBORSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | DAWCY ORGAZMÓW | 10:00:00 | 1984 | 00:49:22 | 01:53:49 | 177 | |
201 | 283 | KACZOR KRZYSZTOF | GOSTYNIN | Wściekłe Pięści Węża | 12:00:00 | 1985 | 00:49:42 | 01:54:25 | 178 | |
202 | 311 | KIJEK MARCIN | GOSTYNIN | Wściekłe Pięści Węża | 12:00:00 | 1985 | 00:49:39 | 01:54:25 | 178 | |
203 | 282 | KACZOR KATARZYNA | GOSTYNIN | Wściekłe Pięści Węża | 12:00:00 | 1986 | 00:49:31 | 01:54:26 | 24 | |
204 | 310 | KIJEK ADRIANNA | GOSTYNIN | Wściekłe Pięści Węża | 12:00:00 | 1986 | 00:49:24 | 01:54:26 | 24 | |
205 | 364 | KOZŁOWSKI JACEK | CEKCYN | 12:00:00 | 1977 | 00:50:22 | 01:54:37 | 180 | ||
206 | 814 | WŁOSZEK SZYMON | GRUDZIĄDZ | 12:00:00 | 1992 | 00:50:22 | 01:54:37 | 180 | ||
207 | 112 | CIESIELSKA KATARZYNA | PIŁA | Lot Balonem | 11:15:00 | 1987 | 00:46:12 | 01:54:40 | 26 | |
208 | 710 | SUMISŁAWSKI MARIUSZ | ŁOCHOWO | Team Sumek | 10:15:00 | 1999 | 00:47:06 | 01:54:48 | 182 | |
209 | 640 | RUSS MATEUSZ | ŚWIEKATOWO | 10:30:00 | 1989 | 00:48:46 | 01:54:53 | 183 | ||
210 | 34 | BAZIUK ANETA | PIŁA | Lot Balonem | 11:15:00 | 1978 | 00:49:19 | 01:54:54 | 27 | |
211 | 108 | CIBA DARIA | DOBRCZ | 10:30:00 | 1994 | 00:48:43 | 01:54:54 | 27 | ||
212 | 445 | LUBISZEWSKA KAROLINA | TORUŃ | Strong Team | 10:00:00 | 1984 | 00:50:49 | 01:54:56 | 29 | |
213 | 446 | LUBISZEWSKI DAWID | TORUŃ | Strong Team | 10:00:00 | 1984 | 00:50:57 | 01:54:56 | 184 | |
214 | 483 | MAZUREK MICHAŁ | ŁĘCZNA | Pinki i Mózg | 09:30:00 | 1994 | 00:55:40 | 01:55:04 | 185 | |
215 | 482 | MAZUREK DAMIAN | ŁĘCZNA | Pinki i Mózg | 09:30:00 | 1992 | 00:55:38 | 01:55:05 | 186 | |
216 | 96 | CHMIELARCZYK JAROSŁAW | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | 11:45:00 | 1984 | 00:45:29 | 01:55:06 | 187 | ||
217 | 504 | MIKOŁAJEWSKI KAMIL | BYDGOSZCZ | BOHAMET | 11:30:00 | 1985 | 00:49:04 | 01:55:08 | 188 | |
218 | 243 | JAKUBCZAK ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | BOHAMET | 11:30:00 | 1983 | 00:49:04 | 01:55:10 | 189 | |
219 | 358 | KOWALSKI KRZYSZTOF | KAWECZYN | Cannabis | 11:30:00 | 1993 | 00:51:01 | 01:55:30 | 190 | |
220 | 978 | SKRZESZEWSKI TOMEK | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1975 | 00:49:31 | 01:55:34 | 191 | |
221 | 715 | SYKUŁA MAX | BYDGOSZCZ | Dziki Łysego | 10:00:00 | 1991 | 00:54:05 | 01:55:37 | 192 | |
222 | 182 | GERC DANIEL | LUBONIECZEK | S.Z.O.K. TEAM | 11:00:00 | 1979 | 00:48:51 | 01:55:39 | 193 | |
223 | 106 | CHRÓŚCIŃSKI KAMIL | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1993 | 00:51:28 | 01:55:42 | 194 | |
224 | 193 | GOŁDA PIOTR | BYDGOSZCZ | Kwarczusie Team | 11:30:00 | 1979 | 00:56:06 | 01:55:44 | 195 | |
225 | 684 | SŁOMSKI DAWID | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1989 | 00:57:20 | 01:55:58 | 196 | |
226 | 574 | PAWŁOWSKI RAFAŁ | GŁOGOWO | Cannabis | 11:30:00 | 1990 | 00:50:58 | 01:56:11 | 197 | |
227 | 269 | JOPPEK RAFAŁ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1998 | 00:51:13 | 01:56:14 | 198 | |
228 | 123 | CZYŻNIEWSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1970 | 00:47:35 | 01:56:57 | 199 | |
229 | 131 | DĘBSKI SZYMON | BYDGOSZCZ | 10:00:00 | 1989 | 00:54:11 | 01:57:06 | 200 | ||
230 | 520 | NAGÓREK TOMASZ | BYDGOSZCZ | DAWCY ORGAZMÓW | 10:00:00 | 1976 | 00:54:30 | 01:57:06 | 200 | |
231 | 31 | BARTKOWSKI MICHAŁ | GRABOWIEC | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1981 | 00:50:25 | 01:57:07 | 202 | |
232 | 602 | POKRANT DARIUSZ | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1979 | 00:50:25 | 01:57:07 | 202 | |
233 | 98 | CHMURA KRZYSZTOF | GDAŃSK | Nordcity | 11:45:00 | 1971 | 00:50:47 | 01:57:12 | 204 | |
234 | 790 | WIERZCHOLSKA MAGDALENA | TORUN | Nordcity | 11:45:00 | 1989 | 00:50:48 | 01:57:12 | 30 | |
235 | 319 | KLISZEWSKI ADAM | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1999 | 00:52:07 | 01:57:21 | 205 | |
236 | 721 | SZCZEPANIAK TOMASZ | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1986 | 00:52:48 | 01:57:29 | 206 | |
237 | 635 | RUDOL MAGDALENA | BYDGOSZCZ | WREDNE MAŁPY | 10:00:00 | 1976 | 00:54:58 | 01:57:32 | 31 | |
238 | 636 | RUDOL SEBASTIAN | PRĄDOCIN | 10:00:00 | 1975 | 00:54:59 | 01:57:32 | 207 | ||
239 | 651 | RZEMEK SŁAWOMIR | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1980 | 00:52:02 | 01:57:33 | 208 | |
240 | 538 | NOWAK TADEUSZ | BARCIN | FireHouse | 11:15:00 | 1984 | 00:47:43 | 01:57:39 | 209 | |
241 | 332 | KOLIŃSKI PRZEMYSŁAW | ŁABISZYN | FireHouse | 11:15:00 | 1995 | 00:47:44 | 01:57:40 | 210 | |
242 | 634 | RUDOL DAMIAN | BYDGOSZCZ | 10:00:00 | 1979 | 00:54:58 | 01:57:50 | 211 | ||
243 | 663 | SIEG PATRYK | NAKŁO | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1983 | 00:53:13 | 01:58:05 | 212 | |
244 | 658 | SAWICKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | SPX Flow | 10:30:00 | 1983 | 00:47:50 | 01:58:21 | 213 | |
245 | 301 | KAŚKÓW RAFAŁ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1993 | 00:50:18 | 01:58:25 | 214 | |
246 | 122 | CZĘSZ WALDEMAR | BYDGOSZCZ | SPX Flow | 10:30:00 | 1974 | 00:48:03 | 01:58:26 | 215 | |
247 | 621 | REKAS SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | SPX Flow | 10:30:00 | 1976 | 00:50:48 | 01:58:27 | 216 | |
248 | 169 | FLORCZAK MARIUSZ | BYDGOSZCZ | SPX Flow | 10:30:00 | 1979 | 00:48:58 | 01:58:31 | 217 | |
249 | 672 | SKONIECZKA SŁAWOMIR | SOLEC KUJAWSKI | Petardy z Solca | 10:00:00 | 1991 | 00:53:59 | 01:59:01 | 218 | |
250 | 5 | ADAMKIEWICZ MONIKA | KONIN | WYBITE JEDYNKI | 10:00:00 | 1975 | 00:52:18 | 01:59:24 | 32 | |
251 | 717 | SZADKOWSKI RAFAŁ | KONIN | WYBITE JEDYNKI | 10:00:00 | 1978 | 00:52:15 | 01:59:43 | 219 | |
252 | 326 | KNAFEL KATARZYNA | STARE MIASTO | WYBITE JEDYNKI | 10:00:00 | 1981 | 00:52:43 | 01:59:52 | 33 | |
253 | 683 | SŁOMSKI DARIUSZ | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1967 | 00:52:06 | 02:00:02 | 220 | |
254 | 682 | SŁOMSKI DAMIAN | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1991 | 00:52:04 | 02:00:04 | 221 | |
255 | 457 | MACIEJEWSKA MARTA | TORUŃ | Husaria Race Team | 09:30:00 | 1997 | 00:54:36 | 02:00:09 | 34 | |
256 | 454 | ŁUDZIŃSKI JAKUB | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1986 | 00:52:33 | 02:00:09 | 222 | |
257 | 427 | LEWANDOWSKI KAROL | ŁABISZYN | 09:30:00 | 1985 | 00:55:36 | 02:00:23 | 223 | ||
258 | 376 | KUBIŃSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1972 | 00:53:26 | 02:00:41 | 224 | |
259 | 809 | WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ | TORUŃ | 09:30:00 | 1961 | 00:54:55 | 02:00:41 | 224 | ||
260 | 48 | BIELICKA MANIA | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1978 | 00:53:27 | 02:00:42 | 35 | |
261 | 619 | REDELBACH MACIEJ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1985 | 00:52:18 | 02:00:48 | 226 | |
262 | 134 | DOBROGOWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | RYŚ | 10:15:00 | 1977 | 00:51:51 | 02:00:49 | 227 | |
263 | 268 | JOŃCZYK JACEK | DOBRCZ | SP Maksymilianowo | 10:00:00 | 1984 | 00:54:14 | 02:01:03 | 228 | |
264 | 348 | KOŚMIDER PIOTR | BYDGOSZCZ | SP Maksymilianowo | 10:00:00 | 1973 | 00:54:15 | 02:01:04 | 229 | |
265 | 569 | PAWĘTA MARCIN | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1983 | 00:51:56 | 02:01:05 | 230 | |
266 | 477 | MASEŁKO TOMASZ | BYDGOSZCZ | RYŚ | 10:15:00 | 1979 | 00:51:37 | 02:01:10 | 231 | |
267 | 1301 | KIELER ALEKSANDRA | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1993 | 00:50:49 | 02:01:24 | 36 | |
268 | 361 | KOZACZEK MARCIN | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 09:45:00 | 1981 | 00:51:09 | 02:01:38 | 232 | |
269 | 998 | MARAS MARIUSZ | BYDGOSZCZ | 09:30:00 | 1976 | 00:52:37 | 02:01:43 | 233 | ||
270 | 95 | CHMARZYŃSKI DAWID | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 09:45:00 | 1995 | 00:51:07 | 02:01:44 | 234 | |
271 | 128 | DĄBEK MARCIN | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1993 | 00:52:33 | 02:01:45 | 235 | |
272 | 999 | WOŹNIAK ROBERT | Bydgoszcz | 09:30:00 | 1985 | 00:55:18 | 02:01:46 | 236 | ||
273 | 355 | KOWALSKI DOMINIK | WILCZE | 12:00:00 | 1996 | 00:51:08 | 02:02:05 | 237 | ||
274 | 775 | WARYSZEWSKI BARTOSZ | BYDGOSZCZ | - | 12:00:00 | 1996 | 00:50:54 | 02:02:06 | 238 | |
275 | 166 | FILIPIAK EWA | TUCHOLA | LEVEL 10 | 11:45:00 | 1982 | 00:47:18 | 02:02:29 | 37 | |
276 | 227 | HARMACIŃSKI BARTOSZ | WĄGROWIEC | 10:15:00 | 1978 | 00:48:58 | 02:02:41 | 239 | ||
277 | 607 | PRZECZEWSKI PIOTR | POZNAŃ | 10:15:00 | 1982 | 00:48:59 | 02:02:42 | 240 | ||
278 | 167 | FILIPIAK JAROSŁAW | TUCHOLA | LEVEL 10 | 11:45:00 | 1981 | 00:47:18 | 02:02:46 | 241 | |
279 | 918 | PERZANOWSKA SYLWIA | Husaria Race Team | 10:00:00 | 1989 | 00:55:43 | 02:02:46 | 38 | ||
280 | 264 | JĘDROWSKA KATARZYNA | KIEKRZ | Husaria Race Team | 10:00:00 | 1990 | 00:55:42 | 02:03:03 | 39 | |
281 | 718 | SZAKALSKI MICHAL | BYDGOSZCZ | Akademia Pole Dance | 09:30:00 | 1983 | 00:53:47 | 02:03:04 | 242 | |
282 | 113 | CIEŚLAK HANNA | BYDGOSZCZ | Akademia Pole Dance | 09:30:00 | 1985 | 00:53:27 | 02:03:05 | 40 | |
283 | 549 | OHLER MARCIN | TUCHOLA | LEVEL 10 | 11:45:00 | 1979 | 00:52:30 | 02:03:19 | 243 | |
284 | 740 | ŚPICA BARBARA | TUCHOLA | LEVEL 10 | 11:45:00 | 1986 | 00:52:30 | 02:03:19 | 41 | |
285 | 751 | TOBIASZ ŁUKASZ | KOCZARGI NOWE | BPAT | 12:00:00 | 1982 | 00:56:33 | 02:03:21 | 244 | |
286 | 345 | KOSTECKI WOJCIECH | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1988 | 00:55:18 | 02:03:33 | 245 | |
287 | 759 | TUCHOLKA MONIKA | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1972 | 00:52:38 | 02:03:43 | 42 | |
288 | 199 | GRACZYK ROMAN | WARSZAWA | Power Training | 09:30:00 | 1973 | 00:57:31 | 02:03:46 | 246 | |
289 | 701 | STRUGIŃSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | Strong Team | 10:00:00 | 1983 | 00:56:24 | 02:03:48 | 247 | |
290 | 471 | MAŃKA RAFAŁ | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1968 | 00:53:09 | 02:04:34 | 248 | |
291 | 508 | MISIURSKI DAWID | PACÓŁTOWO | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1980 | 00:53:06 | 02:04:35 | 249 | |
292 | 197 | GÓRSKA NATALIA | LUBLIN | 10:15:00 | 1996 | 00:53:19 | 02:04:53 | 43 | ||
293 | 505 | MIREK EDYTA | BYDGOSZCZ | Akademia Pole Dance | 09:30:00 | 1988 | 00:53:39 | 02:05:06 | 44 | |
294 | 782 | WEGNER MIROSŁAW | PIŁA | Karate Do-Tsunami Piła | 09:30:00 | 1960 | 00:53:44 | 02:05:08 | 250 | |
295 | 130 | DELEKTA MATEUSZ | NIEŻYCHOWO | QUAY POZNAŃ | 09:30:00 | 1991 | 00:53:23 | 02:05:09 | 251 | |
296 | 468 | MAŁKOWSKI DAMIAN | NOWA WIEŚ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1990 | 00:54:53 | 02:05:10 | 252 | |
297 | 58 | BLOK MARCIN | BYDGOSZCZ | #TeamPjotra | 11:00:00 | 1995 | 00:53:36 | 02:05:36 | 253 | |
298 | 815 | WODKA DAWID | MIELEC | 12:00:00 | 1991 | 00:50:26 | 02:05:37 | 254 | ||
299 | 795 | WILCZEWSKI SŁAWOMIR | TURZNICE | 09:45:00 | 1998 | 00:52:47 | 02:05:38 | 255 | ||
300 | 393 | KURKIEREWICZ KACPER | GRUDZIĄDZ | 11:45:00 | 1991 | 00:54:26 | 02:05:43 | 256 | ||
301 | 521 | NAGÓRKA KAROL | GRUDZIĄDZ | Stomil CrossFit | 11:45:00 | 1972 | 00:53:55 | 02:05:44 | 257 | |
302 | 354 | KOWALSKI DOMINIK | GRUDZIĄDZ | Stomil Crossfit | 11:45:00 | 1981 | 00:54:20 | 02:05:45 | 258 | |
303 | 492 | MICHNA ŁUKASZ | NOWE | Stomil CrossFit | 11:45:00 | 1980 | 00:54:09 | 02:05:45 | 258 | |
304 | 370 | KRUPIŃSKI DANIEL | GRUDZIĄDZ | Stomil CrossFit | 11:45:00 | 1982 | 00:54:20 | 02:05:46 | 260 | |
305 | 79 | BRUSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | 11:00:00 | 1988 | 00:53:27 | 02:05:49 | 261 | ||
306 | 595 | PŁÓCIENICZAK PATRYK | LESZNO | Crossfit Leszno | 11:00:00 | 1998 | 00:55:09 | 02:05:49 | 261 | |
307 | 825 | WOLSKI KAROL | PIASKI 15A | 09:45:00 | 1985 | 00:52:42 | 02:05:55 | 263 | ||
308 | 467 | MAŁEK MACIEJ | BYDGOSZCZ | FireHouse | 11:15:00 | 1977 | 00:52:51 | 02:06:51 | 264 | |
309 | 577 | PEŁCZYŃSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | FireHouse | 11:15:00 | 1988 | 00:52:20 | 02:06:52 | 265 | |
310 | 606 | PROBANT WIOLA | BYDGOSZCZ | FireHouse | 11:15:00 | 1981 | 00:52:08 | 02:06:53 | 45 | |
311 | 702 | STRUJ RAFAŁ | BYDGOSZCZ | FireHouse | 11:15:00 | 1979 | 00:52:50 | 02:06:53 | 266 | |
312 | 785 | WESTGATE SHAUN | BYDGOSZCZ | FireHouse | 11:15:00 | 1984 | 00:52:34 | 02:06:54 | 267 | |
313 | 416 | LECH DANIEL | ZIELONKA | FireHouse | 11:15:00 | 1971 | 00:53:31 | 02:06:55 | 268 | |
314 | 450 | ŁAGOCKI ŁUKASZ | GOSTYŃ | Crossfit Leszno | 11:00:00 | 1993 | 00:55:28 | 02:07:01 | 269 | |
315 | 449 | ŁAGOCKA JULITA | GOSTYŃ | Crossfit Leszno | 11:00:00 | 1991 | 00:55:29 | 02:07:02 | 46 | |
316 | 140 | DOMINIAK JAKUB | LESZNO | Crossfit Leszno | 11:00:00 | 1991 | 00:55:27 | 02:07:03 | 270 | |
317 | 111 | CIERACH ANNA | PIŁA | Lot Balonem | 11:15:00 | 1986 | 00:52:06 | 02:07:05 | 47 | |
318 | 553 | OLSZEWSKI MARCIN | PIŁA | Lot Balonem | 11:15:00 | 1982 | 00:52:09 | 02:07:05 | 271 | |
319 | 991 | HEPNER TOMASZ | CHODZIEŻ | LOT BALONEM | 11:15:00 | 1988 | 00:52:08 | 02:07:06 | 272 | |
320 | 371 | KRUSZCZYŃSKI MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1997 | 00:52:23 | 02:07:06 | 272 | |
321 | 992 | ZYGMUNT ILONA | PIŁA | LOT BALONEM | 11:15:00 | 1986 | 00:52:07 | 02:07:06 | 48 | |
322 | 707 | SUCHOCKI OSKAR | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1994 | 00:52:23 | 02:07:08 | 274 | |
323 | 278 | KACZMARCZYK LUCJAN | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1980 | 00:57:02 | 02:07:10 | 275 | |
324 | 466 | MALICKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1984 | 00:56:38 | 02:07:11 | 276 | |
325 | 820 | WOJCIECHOWSKI MACIEJ | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1981 | 00:56:31 | 02:07:11 | 276 | |
326 | 41 | BENTKOWSKA MAGDALENA | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1987 | 00:56:09 | 02:07:14 | 49 | |
327 | 71 | BORKOWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1988 | 00:58:59 | 02:07:15 | 278 | |
328 | 377 | KUBIS ROMAN | BYDGOSZCZ | SPX Flow | 10:30:00 | 1966 | 00:53:14 | 02:07:33 | 279 | |
329 | 287 | KAŁKOWSKA KAROLINA | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1973 | 00:56:08 | 02:07:36 | 50 | |
330 | 70 | BONIECKI KAZIEMIERZ | GRUDZIĄDZ | zodiak gym | 09:45:00 | 1972 | 00:55:38 | 02:07:43 | 280 | |
331 | 698 | STĘPNIAK PAWEŁ | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1986 | 00:58:59 | 02:07:48 | 281 | |
332 | 488 | MICHALAK BATROSZ | WAŁCZ | Lot Balonem | 11:15:00 | 1983 | 00:49:41 | 02:08:10 | 282 | |
333 | 724 | SZKUTNICKI JAREK | JUNCEWO | CZERWONY SMOK CROSS FIT WĄGROWIEC | 10:00:00 | 1976 | 00:56:07 | 02:08:36 | 283 | |
334 | 303 | KAWKA ADAM | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1999 | 00:55:50 | 02:08:48 | 284 | |
335 | 304 | KAWKA ANNA | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1997 | 00:55:46 | 02:08:49 | 51 | |
336 | 654 | SADOWSKA KAMILLA | ŻERKÓW | S.Z.O.K. TEAM | 11:00:00 | 1980 | 00:52:48 | 02:09:01 | 52 | |
337 | 768 | ULATOWSKA DARIA | TORUŃ | Strong Team | 10:00:00 | 1974 | 00:55:58 | 02:09:11 | 53 | |
338 | 236 | IGNACZAK SZYMON | BYDGOSZCZ | RYŚ | 10:15:00 | 1981 | 00:54:50 | 02:09:18 | 285 | |
339 | 841 | ZALEWSKI ŁUKASZ | TORUŃ | Strong Team | 10:00:00 | 1983 | 00:56:38 | 02:09:35 | 286 | |
340 | 196 | GÓRECKI STANISLAW | BYDGOSZCZ | 11:15:00 | 1983 | 00:54:09 | 02:09:46 | 287 | ||
341 | 120 | CZERWIAKOWSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1974 | 00:53:06 | 02:09:52 | 288 | |
342 | 415 | LEBIODA IZABELA | ŚWIEBODZIN | 11:00:00 | 1984 | 00:55:08 | 02:09:52 | 54 | ||
343 | 82 | BRZYKCY KAROLINA | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1986 | 00:52:35 | 02:09:53 | 55 | |
344 | 987 | HUTNIK TOMASZ | ŚWIEBODZIN | TRANSFITMACJA | 11:00:00 | 1977 | 00:55:43 | 02:09:53 | 289 | |
345 | 581 | PIASNA BEATA | ŚWIEBODZIN | 11:00:00 | 1979 | 00:55:00 | 02:09:53 | 55 | ||
346 | 596 | POBOC PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1971 | 00:53:04 | 02:09:53 | 289 | |
347 | 491 | MICHAŁOWSKA ANNA | ŚWIEBODZIN | 11:00:00 | 1981 | 00:55:08 | 02:09:54 | 57 | ||
348 | 529 | NIEDŹWIECKI ROBERT | ŚWIEBODZIN | 11:00:00 | 1970 | 00:55:39 | 02:09:56 | 291 | ||
349 | 748 | TARKOWSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | 10:15:00 | 1989 | 00:52:26 | 02:09:56 | 291 | ||
350 | 331 | KOLCZYŃSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | 10:15:00 | 1990 | 00:52:39 | 02:09:57 | 293 | ||
351 | 187 | GLINIECKI BARTŁOMIEJ | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 10:00:00 | 1992 | 00:55:00 | 02:09:58 | 294 | |
352 | 485 | MAZURKIEWICZ MIŁOSZ | LIPNO | 11:45:00 | 1993 | 00:58:55 | 02:10:26 | 295 | ||
353 | 603 | POLCYN KRYSTIAN | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1993 | 00:53:48 | 02:10:32 | 296 | |
354 | 742 | ŚWIERSKI GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1993 | 00:53:59 | 02:10:33 | 297 | |
355 | 171 | FOHRING MICHAEL | DIEPHOLZ | keeeper | 11:30:00 | 1972 | 00:53:22 | 02:10:35 | 298 | |
356 | 2 | ABRAMS SUSANNE | ESPELKAMP | keeeper | 11:30:00 | 1990 | 00:52:32 | 02:10:36 | 58 | |
357 | 646 | RYBAK REMIGIUSZ | BIAŁE BŁOTA | keeeper | 11:30:00 | 1977 | 00:53:21 | 02:10:36 | 299 | |
358 | 1 | ABRAMS MANUELA | ESPELKAMP | keeeper | 11:30:00 | 1990 | 00:52:33 | 02:10:37 | 59 | |
359 | 737 | SZYSZKA RADOSŁAW | BYDGOSZCZ | keeeper | 11:30:00 | 1982 | 00:53:10 | 02:10:37 | 300 | |
360 | 461 | MAJCHERCZYK JAKUB | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1990 | 00:57:51 | 02:10:44 | 301 | |
361 | 212 | GRUSZCZYŃSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1972 | 00:53:30 | 02:10:56 | 302 | |
362 | 671 | SKIBIŃSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1985 | 01:03:08 | 02:10:56 | 302 | |
363 | 211 | GRUSZCZYŃSKI JĘDRZEJ | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1999 | 00:53:25 | 02:10:57 | 304 | |
364 | 745 | TAŃSKI KAROL | GŁOGOWO | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1987 | 01:00:42 | 02:10:57 | 304 | |
365 | 503 | MIKOŁAJCZYK MALWINA | KOŁOBRZEG | SAR-BSR Kołobrzeg | 10:15:00 | 1987 | 00:54:06 | 02:10:58 | 60 | |
366 | 652 | RZESZOTARSKI JACEK | KOŁOBRZEG-BUDZISTOWO | SAR-BSR Kołobrzeg | 10:15:00 | 1976 | 00:54:14 | 02:10:59 | 306 | |
367 | 645 | RYBAK MACIEJ | BYDGOSZCZ | CrossFit Bydgoszcz | 10:15:00 | 1983 | 02:11:00 | 307 | ||
368 | 132 | DOAN HOANG DANIEL | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1996 | 02:11:03 | 308 | ||
369 | 165 | FILARECKI GRZEGORZ | ZIELONKA | FireHouse | 11:15:00 | 1976 | 00:53:55 | 02:11:04 | 309 | |
370 | 39 | BELZYT KATARZYNA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | hotel bulwar | 10:15:00 | 1988 | 00:54:08 | 02:11:06 | 61 | |
371 | 518 | MUSIOŁ JACEK | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1980 | 00:56:24 | 02:11:15 | 310 | |
372 | 612 | PULAJEW TOMASZ | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1976 | 00:53:41 | 02:11:21 | 311 | |
373 | 386 | KUJAWA DAMIAN | WRZEŚNIA | 12:00:00 | 1978 | 00:57:40 | 02:11:29 | 312 | ||
374 | 668 | SIWIŃSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1989 | 00:59:11 | 02:11:39 | 313 | |
375 | 126 | DASZKIEWICZ PRZEMYSŁAW | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1982 | 00:53:11 | 02:11:40 | 314 | |
376 | 760 | TUCZYŃSKA MARLENA | BYDGOSZCZ | 11:00:00 | 1986 | 00:54:15 | 02:11:42 | 62 | ||
377 | 761 | TUCZYŃSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | 11:00:00 | 1986 | 00:54:17 | 02:11:42 | 315 | ||
378 | 142 | DONDAJEWSKI BOGDAN | BYDGOSZCZ | Nowoczesna Team | 12:00:00 | 1980 | 00:53:01 | 02:11:50 | 316 | |
379 | 263 | JEDLIŃSKI JANUSZ | OSIELSKO | Nowoczesna Team | 12:00:00 | 1968 | 00:53:04 | 02:11:50 | 316 | |
380 | 676 | SKÓRCZ MICHAŁ | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1992 | 00:58:42 | 02:11:50 | 316 | |
381 | 372 | KRZEMIŃSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | Nowoczesna Team | 12:00:00 | 1988 | 00:53:05 | 02:11:51 | 319 | |
382 | 822 | WOJTCZAK MACIEJ | BYDGOSZCZ | Nowoczesna Team | 12:00:00 | 1978 | 00:53:01 | 02:11:51 | 319 | |
383 | 315 | KLEMP KAMIL | SOLEC KUJAWSKI | KLIMAT SOLEC III | 10:15:00 | 1992 | 00:56:40 | 02:11:52 | 321 | |
384 | 244 | JAKUBCZAK MACIEJ | BYDGOSZCZ | Piękni, Młodzi i Andrzej | 09:30:00 | 1984 | 00:57:51 | 02:11:53 | 322 | |
385 | 554 | ORŁOWSKI ADRIAN | BYDGOSZCZ | 09:30:00 | 1985 | 00:57:57 | 02:11:53 | 322 | ||
386 | 241 | JABŁOŃSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | Piękni, Młodzi i Andrzej | 09:30:00 | 1981 | 00:57:53 | 02:11:54 | 324 | |
387 | 601 | POGORZELSKI ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | Piękni, Młodzi i Andrzej | 09:30:00 | 1981 | 00:57:38 | 02:11:54 | 324 | |
388 | 642 | RUTECKI MARCIN | BIAŁE BŁOTA | Piękni, Młodzi i Andrzej | 09:30:00 | 1981 | 00:57:52 | 02:11:56 | 326 | |
389 | 599 | PODEMSKI MATEUSZ | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1997 | 00:58:35 | 02:12:04 | 327 | |
390 | 151 | DYC KRYSTIAN | JANKOW DRUGI | lub wybierz z listy | 10:30:00 | 1995 | 01:01:00 | 02:12:15 | 328 | |
391 | 644 | RUTKOWSKI TOMASZ | STRZYŻAWA | DAWCY ORGAZMÓW | 10:00:00 | 1975 | 00:53:52 | 02:12:18 | 329 | |
392 | 228 | HEIDAK PIOTR | BYDGOSZCZ | 11:30:00 | 1976 | 00:53:13 | 02:12:24 | 330 | ||
393 | 277 | KACZMARCZYK KAMILA | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1980 | 00:58:38 | 02:12:31 | 63 | |
394 | 322 | KLUNDER MATEUSZ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1987 | 00:57:46 | 02:12:38 | 331 | |
395 | 119 | CZERSKI KRZYSZTOF | CHŁAPOWO | 11:30:00 | 1976 | 00:50:44 | 02:12:51 | 332 | ||
396 | 75 | BOZA BEATA | GDYNIA | Beata Boza | 11:30:00 | 1973 | 00:50:22 | 02:12:52 | 64 | |
397 | 776 | WASZAK ADRIAN | WŁOCŁAWEK | MUPPETY | 11:45:00 | 1997 | 01:00:05 | 02:12:56 | 333 | |
398 | 647 | RYBARCZYK ILONA | KOŁO | MUPPETY | 11:45:00 | 1989 | 00:59:24 | 02:12:57 | 65 | |
399 | 609 | PRZYBYSZEWSKI MICHAŁ | FABIANKI | MUPPETY | 11:45:00 | 1991 | 00:59:48 | 02:12:58 | 334 | |
400 | 631 | ROSIAK RAFAŁ | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1973 | 00:57:59 | 02:12:58 | 334 | |
401 | 86 | BUDZIŃSKI TOMASZ | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1982 | 00:58:58 | 02:12:59 | 336 | |
402 | 367 | KROPIDŁOWSKI BARTOSZ | BYDGOSZCZ | Aktywna Bydgoszcz | 11:00:00 | 1982 | 00:57:47 | 02:13:05 | 337 | |
403 | 755 | TOMASZEWSKI MARCIN KAROL | BYDGOSZCZ | Aktywna Bydgoszcz | 11:00:00 | 1982 | 00:57:47 | 02:13:06 | 338 | |
404 | 401 | KWAŚNIEWSKI JACEK | BYDGOSZCZ | Aktywna Bydgoszcz | 11:00:00 | 1982 | 00:57:44 | 02:13:08 | 339 | |
405 | 512 | MODZELEWSKA KAROLINA | TORUŃ | SPC | 09:30:00 | 1983 | 00:55:06 | 02:13:51 | 66 | |
406 | 149 | DUTKIEWICZ URSZULA | BYDGOSZCZ | Wataha | 10:30:00 | 1986 | 00:54:49 | 02:14:00 | 67 | |
407 | 813 | WŁODARCZYK TERESA | TORUŃ | SPC | 09:30:00 | 1967 | 00:55:00 | 02:14:02 | 68 | |
408 | 767 | ULANDOWSKA-MONARCHA PATRYCJA | BYDGOSZCZ | Tytanowi Janusze | 11:00:00 | 1990 | 00:53:38 | 02:14:03 | 69 | |
409 | 138 | DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA | TORUŃ | SPC | 09:30:00 | 1963 | 00:55:41 | 02:14:04 | 70 | |
410 | 589 | PISKORSKA KAROLINA | BYDGOSZCZ | Tytanowi Janusze | 11:00:00 | 1993 | 00:53:37 | 02:14:04 | 70 | |
411 | 677 | SKÓRCZ TOMASZ | BYDGOSZCZ | Akademia Pole Dance | 09:30:00 | 1967 | 01:00:30 | 02:14:09 | 340 | |
412 | 722 | SZCZERBAL JOANNA | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1990 | 00:58:42 | 02:14:10 | 72 | |
413 | 560 | OŹMINKOWSKA ALEKSANDRA | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1990 | 00:58:42 | 02:14:11 | 73 | |
414 | 818 | WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | Dziki i słodkie różowe rexy | 11:00:00 | 1992 | 00:53:35 | 02:14:11 | 341 | |
415 | 97 | CHMIELEWSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | DAWCY ORGAZMÓW | 10:00:00 | 1980 | 00:59:32 | 02:14:15 | 342 | |
416 | 260 | JAWORSKI BARTŁOMIEJ | TORUŃ | SPC | 09:30:00 | 1992 | 00:55:48 | 02:14:17 | 343 | |
417 | 73 | BORYS JOANNA | BIAŁYSTOK | Nastula Club Warszawa | 10:15:00 | 1988 | 01:00:47 | 02:14:21 | 74 | |
418 | 448 | LUDWIK KRYSTYNA | ŁYSOMICE | SPC | 09:30:00 | 1966 | 00:55:42 | 02:14:25 | 75 | |
419 | 439 | LIPIŃSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1988 | 00:57:30 | 02:14:26 | 344 | |
420 | 730 | SZUKALSKII PIOTR | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1998 | 00:57:35 | 02:14:26 | 344 | |
421 | 444 | LUBIŃSKI ROBERT | BYDGOSZCZ | 11:00:00 | 1986 | 00:54:34 | 02:14:33 | 346 | ||
422 | 459 | MAĆKOWSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1980 | 00:57:12 | 02:14:34 | 347 | |
423 | 551 | OLEKSY MIKOŁAJ | KIJEWO KRÓLEWSKIE | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1994 | 00:52:44 | 02:14:34 | 347 | |
424 | 633 | RUDNICKI PIOTR | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1978 | 00:57:38 | 02:14:36 | 349 | |
425 | 314 | KLAUSE PAWEŁ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1988 | 01:05:48 | 02:14:39 | 350 | |
426 | 91 | CENDROWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | SPX Flow | 10:30:00 | 1984 | 01:01:44 | 02:15:00 | 351 | |
427 | 35 | BAZYLCZUK ŁUKASZ | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1988 | 00:53:52 | 02:15:10 | 352 | |
428 | 14 | ANDRZEJEWSKI RAFAŁ | DOBRCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1981 | 00:57:56 | 02:15:16 | 353 | |
429 | 591 | PISZCZAŁKOWSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1986 | 01:02:38 | 02:15:28 | 354 | |
430 | 590 | PISZCZAŁKOWSKI KAROL | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1991 | 01:02:31 | 02:15:34 | 355 | |
431 | 810 | WITCZAK KAROLINA | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1988 | 00:53:21 | 02:15:38 | 76 | |
432 | 564 | PALICKI KACPER | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1991 | 01:02:29 | 02:15:39 | 356 | |
433 | 738 | ŚLÓSKARSKI SZYMON | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1984 | 00:58:16 | 02:15:40 | 357 | |
434 | 478 | MAŚLAK PIOTR | KRAKÓW | BeFit24Team | 09:30:00 | 1991 | 00:59:50 | 02:15:50 | 358 | |
435 | 407 | LABA KAMILA | KRAKÓW | BeFit24Team | 09:30:00 | 1990 | 00:59:50 | 02:15:57 | 77 | |
436 | 675 | SKÓRCZ MALGORZATA | BYDGOSZCZ | Akademia Pole Dance | 09:30:00 | 1968 | 01:00:28 | 02:16:01 | 78 | |
437 | 566 | PAPIS PIOTR | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1980 | 00:59:35 | 02:16:06 | 359 | |
438 | 594 | PLUCIŃSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1980 | 00:59:51 | 02:16:06 | 359 | |
439 | 185 | GLAMA REMIGIUSZ | BRZEMIONA | Lniano | 12:00:00 | 1988 | 00:55:16 | 02:16:15 | 361 | |
440 | 977 | ODWAŻNY DARIUSZ | SKÓRZEWO | Odwaje biegają | 11:30:00 | 1963 | 00:55:36 | 02:16:15 | 361 | |
441 | 546 | ODWAŻNY WOJCIECH | POZNAŃ | Odwaje biegają | 11:30:00 | 1992 | 00:55:31 | 02:16:15 | 361 | |
442 | 592 | PISZCZOŁA MARIA | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1990 | 01:02:12 | 02:16:15 | 79 | |
443 | 400 | KWAS KAROL | LNIANO | Lniano | 12:00:00 | 1988 | 00:56:24 | 02:16:16 | 364 | |
444 | 696 | STASIAK RAFAŁ | LNIANO | Lniano | 12:00:00 | 1989 | 00:55:18 | 02:16:16 | 364 | |
445 | 757 | TOPOLIŃSKI TOMASZ | LNIANO | Lniano | 12:00:00 | 1990 | 00:55:09 | 02:16:16 | 364 | |
446 | 572 | PAWLIK MARTA | PRUSZCZ | Lniano | 12:00:00 | 1989 | 00:55:07 | 02:16:17 | 80 | |
447 | 670 | SKIBICKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | 10:00:00 | 1995 | 00:59:54 | 02:16:35 | 367 | ||
448 | 638 | RUPNIAK IGA | BYDGOSZCZ | 10:00:00 | 1995 | 00:59:54 | 02:16:36 | 81 | ||
449 | 660 | SCHNEIDER KRYSTIAN | BYDGOSZCZ | Dirty Boys | 11:00:00 | 1989 | 00:57:20 | 02:16:37 | 368 | |
450 | 45 | BIELAK PAWEŁ | TORUŃ | Dirty Boys | 11:00:00 | 1985 | 00:57:12 | 02:16:38 | 369 | |
451 | 381 | KUCHARSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | Dirty Boys | 11:00:00 | 1977 | 00:57:20 | 02:16:39 | 370 | |
452 | 513 | MOLTZAN ŁUKASZ | TORUŃ | Dirty Boys | 11:00:00 | 1985 | 00:52:32 | 02:16:40 | 371 | |
453 | 559 | OZIMKIEWICZ ARTUR | BYDGOSZCZ | Dirty Boys | 11:00:00 | 1980 | 00:52:38 | 02:16:40 | 371 | |
454 | 475 | MARTIN WOJCIECH | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1985 | 00:59:54 | 02:16:44 | 373 | |
455 | 626 | ROGALLA-MARTIN DOROTA | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1987 | 00:59:50 | 02:16:46 | 82 | |
456 | 501 | MIKOŁAJCZYK DOROTA | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1974 | 01:04:27 | 02:17:05 | 83 | |
457 | 305 | KAŹMIERCZAK MONIKA | ŁODZ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1974 | 01:04:27 | 02:17:09 | 84 | |
458 | 413 | LATOSIŃSKA AGNIESZKA | MOSINA | 11:00:00 | 1992 | 00:56:41 | 02:17:23 | 85 | ||
459 | 336 | KOŁODZIEJCZAK MACIEJ | POZNAŃ | 11:00:00 | 1993 | 00:57:05 | 02:17:25 | 374 | ||
460 | 84 | BUCZKO KAMIL | PUSZCZYKOWO | 11:00:00 | 1993 | 00:56:58 | 02:17:26 | 375 | ||
461 | 996 | TKACZYK ROBERT | TORUŃ | 10:45:00 | 1974 | 00:56:03 | 02:17:46 | 376 | ||
462 | 995 | MATLA MARCIN | Bydgoszcz | 10:45:00 | 1980 | 00:56:02 | 02:17:48 | 377 | ||
463 | 363 | KOZIEŁ MICHAŁ | WARSZAWA | SPC | 09:30:00 | 1990 | 01:03:57 | 02:17:49 | 378 | |
464 | 394 | KURZYŃSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1992 | 00:59:14 | 02:17:49 | 378 | |
465 | 731 | SZULC DAWID | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1988 | 01:00:16 | 02:17:49 | 378 | |
466 | 261 | JAWORSKI JAKUB | TORUŃ | SPC | 09:30:00 | 1990 | 01:04:00 | 02:17:50 | 381 | |
467 | 116 | CZARKOWSKA MARZENA | GRUDZIADZ | Stomil CrossFit | 11:45:00 | 1988 | 00:56:34 | 02:17:58 | 86 | |
468 | 62 | BŁĘDOWSKI MARCIN | GRUDZIADZ | Stomil CrossFit | 11:45:00 | 1990 | 00:56:42 | 02:17:59 | 382 | |
469 | 613 | PULCHNY ŁUKASZ | GRUDZIĄDZ | Stomil CrossFit | 11:45:00 | 1981 | 00:56:41 | 02:18:08 | 383 | |
470 | 215 | GRZELIŃSKA DOROTA | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 09:45:00 | 1991 | 00:58:31 | 02:18:42 | 87 | |
471 | 399 | KWARCZEWSKI MIROSŁAW | BYDGOSZCZ | Kwarczusie Team | 09:45:00 | 1979 | 00:57:56 | 02:18:48 | 384 | |
472 | 124 | DACIO MIROSŁAW | JUSZKOWO | Nie ma lypy | 11:30:00 | 1984 | 00:56:58 | 02:18:50 | 385 | |
473 | 662 | SEKLECKA PAULINA | JUSZKOWO | Nie ma lypy | 11:30:00 | 1987 | 00:56:57 | 02:18:50 | 88 | |
474 | 44 | BETKE DAMIAN | ZAMOŚĆ | Wyluzuj! | 11:30:00 | 1986 | 00:55:47 | 02:20:24 | 386 | |
475 | 623 | ROBAK JAKUB | BYDGOSZCZ | Wyluzuj! | 11:30:00 | 1992 | 00:55:50 | 02:20:26 | 387 | |
476 | 678 | PEPLIŃSKA PAULA | BYDGOSZCZ | Wyluzuj! | 11:30:00 | 1992 | 00:55:29 | 02:20:28 | 89 | |
477 | 19 | BAGNIEWSKI KACPER | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1996 | 01:00:44 | 02:20:29 | 388 | |
478 | 49 | BIELICKI PIOTR | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1971 | 00:58:21 | 02:20:31 | 389 | |
479 | 238 | IWANIAK MAGDALENA | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1995 | 01:00:30 | 02:20:39 | 90 | |
480 | 387 | KUJAWA MACIEJ | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1988 | 01:00:33 | 02:20:39 | 390 | |
481 | 334 | KOŁACZ JAKUB | SOCHACZEW | Los Fanaticos | 10:00:00 | 1986 | 01:00:33 | 02:20:40 | 391 | |
482 | 794 | WILCZEK MARCIN | SOCHACZEW | 10:00:00 | 1988 | 01:00:01 | 02:20:40 | 391 | ||
483 | 852 | ZIĘBA MARIUSZ | LUBAWA | Gabinet Piotra | 11:45:00 | 1974 | 00:58:43 | 02:20:44 | 393 | |
484 | 787 | WIECHOWSKI PIOTR | MŁAWA | Gabinet Piotra | 11:45:00 | 1975 | 00:58:42 | 02:20:45 | 394 | |
485 | 168 | FLASZYŃSKI PIOTR | LUBAWA | Gabinet Piotra | 11:45:00 | 1969 | 00:58:55 | 02:20:46 | 395 | |
486 | 866 | ŻURAWSKA CECYLIA | MŁAWA | Gabinet Piotra | 11:45:00 | 1966 | 00:58:42 | 02:20:47 | 91 | |
487 | 703 | STRYCZYŃSKI MAREK | BYDGOSZCZ | 11:30:00 | 1987 | 00:55:48 | 02:20:50 | 396 | ||
488 | 982 | ORZECHOWSKI MICHAŁ | 11:30:00 | 1987 | 00:55:51 | 02:20:51 | 397 | |||
489 | 157 | FALCONNET CHRISTOPHE | TORUN | 11:00:00 | 1980 | 00:58:22 | 02:21:04 | 398 | ||
490 | 705 | SUCHARSKI TADEUSZ | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1959 | 01:00:35 | 02:21:05 | 399 | |
491 | 806 | WIŚNIEWSKI KAROL | SOMPOLNO | 11:30:00 | 1985 | 01:02:39 | 02:21:14 | 400 | ||
492 | 6 | ADRYAN ADAM | SŁUPSK | Centrum Kettlebell Słupsk | 10:30:00 | 1975 | 00:59:57 | 02:21:19 | 401 | |
493 | 47 | BIELEWICZ ANNA | KOBYLNICA | Centrum Kettlebell Słupsk | 10:30:00 | 1977 | 00:59:54 | 02:21:19 | 92 | |
494 | 424 | LEWANDOWSKA MARZENA | WŁOCŁAWEK | Klub Fitness Forma | 10:00:00 | 1983 | 00:59:17 | 02:21:48 | 93 | |
495 | 425 | LEWANDOWSKI BARTOSZ | WŁOCŁAWEK | Klub Fitness Forma | 10:00:00 | 1983 | 00:59:19 | 02:21:48 | 402 | |
496 | 817 | WOJCIECHOWSKA KASIA | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1983 | 01:03:01 | 02:21:57 | 94 | |
497 | 868 | ŻYŁA MAGDA | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1982 | 01:02:59 | 02:21:57 | 94 | |
498 | 1000 | KRZYKOWSKI ADAM | ŁADNY TEAM | TORUŃ | 09:45:00 | 1984 | 01:09:52 | 02:21:58 | 403 | |
499 | 733 | SZYLKA MIROSŁAW | GDAŃSK | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1986 | 01:00:32 | 02:22:19 | 404 | |
500 | 406 | KYCIA PIOTR | LIPNO | Team Teren | 09:30:00 | 1975 | 01:00:06 | 02:22:22 | 405 | |
501 | 20 | BALCERZAK KRZYSZTOF | LIPNO | 09:30:00 | 1982 | 01:00:02 | 02:22:23 | 406 | ||
502 | 104 | CHOŚCIŃSKI PIOTR | TORUŃ | ŁADNY TEAM | 09:45:00 | 1977 | 01:09:46 | 02:22:23 | 406 | |
503 | 472 | MARCINIAK ALEKSANDRA | LIPNIO | Team Teren | 09:30:00 | 1990 | 00:59:54 | 02:22:23 | 96 | |
504 | 69 | BONIECKA ALEKSANDRA | POKRZYWNO | Zodiak Gym | 09:45:00 | 1974 | 00:58:13 | 02:22:51 | 97 | |
505 | 834 | WYSOCKA JOANNA | BYDGOSZCZ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1989 | 00:58:55 | 02:22:51 | 97 | |
506 | 89 | BURZYŃSKA MONIKA | GRUDZIĄDZ | zodiak gym | 09:45:00 | 1980 | 00:58:13 | 02:22:52 | 99 | |
507 | 155 | ERNEST MICHAŁ | BYDGOSZCZ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1987 | 00:58:46 | 02:22:52 | 408 | |
508 | 688 | SOBCZYK JOANNA | GRUDZIADZ | Zodiak Gym | 09:45:00 | 1980 | 00:58:12 | 02:22:52 | 99 | |
509 | 780 | WAWRZYNIAK PAULINA | BYDGOSZCZ | Zgrabny Team | 11:00:00 | 1991 | 01:00:35 | 02:23:11 | 101 | |
510 | 803 | WIŚNIEWSKA PATRYCJA | BYDGOSZCZ | Zgrabny Team | 11:00:00 | 1991 | 01:00:34 | 02:23:11 | 101 | |
511 | 437 | LIBERA ALEKSANDRA | TORUŃ | ŁADNY TEAM | 09:45:00 | 1994 | 01:08:41 | 02:23:18 | 103 | |
512 | 750 | TECŁAW AGNIESZKA | NIEMCZ | Aktywna Bydgoszcz | 11:00:00 | 1981 | 01:03:26 | 02:23:32 | 104 | |
513 | 827 | WOŹNIAK IRENEUSZ | BYDGOSZCZ | Aktywna Bydgoszcz | 11:00:00 | 1977 | 01:03:28 | 02:23:32 | 409 | |
514 | 16 | ARTKOP PATRYK | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1990 | 00:57:07 | 02:24:06 | 410 | |
515 | 207 | GROSKOP MICHAŁ | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1989 | 01:03:13 | 02:24:07 | 411 | |
516 | 533 | NOGOWSKA JOANNA | PILA | ZADYSZKA TEAM | 11:30:00 | 1986 | 00:56:55 | 02:24:15 | 105 | |
517 | 725 | SZNAJDEROWSKI JAROSLAW | OSIEK NAD NOTECIA | ZADYSZKA TEAM | 11:30:00 | 1986 | 00:57:14 | 02:24:15 | 412 | |
518 | 251 | JANUCHOWSKA KATARZYNA | PILA | ZADYSZKA TEAM | 11:30:00 | 1991 | 00:56:36 | 02:24:16 | 106 | |
519 | 536 | NOWACZYK MICHAL | WARSAW | ZADYSZKA TEAM | 11:30:00 | 1980 | 00:57:15 | 02:24:16 | 413 | |
520 | 765 | TYSZKIEWICZ MALGORZATA | WYRZYSK | ZADYSZKA TEAM | 11:30:00 | 1981 | 00:56:35 | 02:24:16 | 106 | |
521 | 330 | KOLANO MICHALINA | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1993 | 01:03:07 | 02:24:19 | 108 | |
522 | 259 | JAWORSKA PATRYCJA | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1996 | 01:01:28 | 02:24:27 | 109 | |
523 | 389 | KULESZA ANNA | BIAŁYSTOK | Nastula Club Warszawa | 10:15:00 | 1992 | 01:01:07 | 02:24:52 | 110 | |
524 | 624 | ROESLER EWA | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1973 | 00:58:07 | 02:25:22 | 111 | |
525 | 625 | ROESLER MACIEJ | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1974 | 00:59:12 | 02:25:23 | 414 | |
526 | 109 | CIBORSKA DOROTA | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1989 | 00:58:20 | 02:25:24 | 112 | |
527 | 266 | JĘDRYKA DAWID | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1983 | 00:59:24 | 02:25:25 | 415 | |
528 | 267 | JĘDRYKA NATALIA | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1989 | 00:59:01 | 02:25:25 | 113 | |
529 | 764 | TYRA KRZYSZTOF | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1988 | 00:58:40 | 02:25:26 | 416 | |
530 | 515 | MOSZCZYŃSKA AGATA | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1987 | 00:58:34 | 02:25:27 | 114 | |
531 | 83 | BRZYKCY ROBERT | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1976 | 00:59:22 | 02:25:28 | 417 | |
532 | 700 | STRAMEK ŁUKASZ | TORUŃ | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1984 | 00:58:35 | 02:25:30 | 418 | |
533 | 242 | JAKIELASZEK ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Aktywna Bydgoszcz | 11:00:00 | 1981 | 01:05:16 | 02:26:03 | 419 | |
534 | 465 | MAKOWSKA-ADAMCZYK MARTA | BYDGOSZCZ | Aktywna Bydgoszcz | 11:00:00 | 1983 | 01:05:15 | 02:26:04 | 115 | |
535 | 853 | ZIMECKI KUBA | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1991 | 01:03:44 | 02:26:04 | 420 | |
536 | 728 | SZUBSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1981 | 01:03:37 | 02:26:05 | 421 | |
537 | 55 | BILSKI PAWEŁ | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1988 | 01:02:18 | 02:26:06 | 422 | |
538 | 410 | LACH PRZEMYSŁAW | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1999 | 01:02:06 | 02:26:07 | 423 | |
539 | 494 | MICKIEWICZ FILIP | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1997 | 01:01:31 | 02:26:07 | 423 | |
540 | 648 | RZĄD DARIA | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1994 | 01:03:21 | 02:26:07 | 116 | |
541 | 409 | LACH KRZYSZTOF | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1973 | 01:01:48 | 02:26:08 | 425 | |
542 | 988 | RADOMSKA SANDRA | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1985 | 01:02:04 | 02:26:08 | 117 | |
543 | 192 | GOGOLIN RAFAŁ | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1976 | 01:01:35 | 02:26:09 | 426 | |
544 | 408 | LACH ANETA | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1975 | 01:02:08 | 02:26:09 | 118 | |
545 | 552 | OLSZEWSKA KAROLINA | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1982 | 01:02:07 | 02:26:09 | 118 | |
546 | 669 | SKAŁKOWSKA BEATA | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1983 | 01:02:08 | 02:26:09 | 118 | |
547 | 804 | WIŚNIEWSKI JAROSŁAW | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1979 | 01:02:18 | 02:26:09 | 426 | |
548 | 38 | BEKER ALEKSANDRA | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1990 | 01:02:09 | 02:26:10 | 121 | |
549 | 847 | ZDROJEWSKA AGNIESZKA | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1981 | 01:02:07 | 02:26:10 | 121 | |
550 | 390 | KULESZA PIOTR | WARSZAWA | Nastula Club Warszawa | 10:15:00 | 1990 | 01:01:40 | 02:26:22 | 428 | |
551 | 534 | NOSAL BARTOSZ | BIAŁYSTOK | Nastula Club Warszawa | 10:15:00 | 1992 | 01:01:10 | 02:26:23 | 429 | |
552 | 778 | WASZKIEWICZ GRZEGORZ | BIAŁYSTOK | Nastula Club Warszawa | 10:15:00 | 1995 | 01:00:50 | 02:26:23 | 429 | |
553 | 752 | TOŁWIŃSKI ARTUR | BIAŁYSTOK | Nastula Club Warszawa | 10:15:00 | 1992 | 01:01:28 | 02:26:24 | 431 | |
554 | 451 | ŁAGOSZ OLGA | OPOLE | Nastula Club Warszawa | 10:15:00 | 1994 | 01:00:58 | 02:26:25 | 123 | |
555 | 74 | BORYSIONEK MALWINA | PIŁA | OpenTeam | 10:00:00 | 1987 | 01:02:38 | 02:26:29 | 124 | |
556 | 299 | KARPINSKI PAWEŁ | INOWROCŁAW | OpenTeam | 10:00:00 | 1978 | 01:01:43 | 02:26:30 | 432 | |
557 | 324 | KŁOSOWSKI ROBERT | INOWROCŁAW | OpenTeam | 10:00:00 | 1978 | 01:02:45 | 02:26:30 | 432 | |
558 | 588 | PIŃSKA SYLWIA | INOWROCŁAW | 10:00:00 | 1982 | 01:02:39 | 02:26:31 | 125 | ||
559 | 298 | KARPINSKA ANNA | INOWROCŁAW | OpenTeam | 10:00:00 | 1982 | 01:02:38 | 02:26:32 | 126 | |
560 | 271 | JUCHACZ MICHAŁ | INOWROCŁAW | OpenTeam | 10:00:00 | 1978 | 01:02:42 | 02:26:33 | 434 | |
561 | 829 | WOŹNIAK RAFAŁ | POZNAŃ | 10:15:00 | 1988 | 01:03:11 | 02:26:40 | 435 | ||
562 | 802 | WIŚNIEWSKA OLA | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1995 | 01:03:14 | 02:26:41 | 127 | |
563 | 209 | GRUNTKOWSKA SYLWIA | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1993 | 01:01:45 | 02:27:03 | 128 | |
564 | 293 | KARASZEWSKI RAFAŁ | PŁOCK | 10:30:00 | 1985 | 01:01:29 | 02:27:06 | 436 | ||
565 | 289 | KAMIŃSKA MARTA | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1980 | 01:03:13 | 02:27:28 | 129 | |
566 | 641 | RUTECKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | Miłośnicy Ludwika | 09:30:00 | 1982 | 01:06:50 | 02:27:28 | 129 | |
567 | 762 | TUREK TOMASZ | WROCŁAW | Miłośnicy Ludwika | 09:30:00 | 1984 | 01:06:50 | 02:27:29 | 437 | |
568 | 72 | BORUTA DOROTA | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1980 | 01:03:13 | 02:27:31 | 131 | |
569 | 180 | GAJEWSKI ŁUKASZ | PŁOCK | 10:30:00 | 1991 | 01:02:09 | 02:27:31 | 438 | ||
570 | 395 | KUŚMIEREK ANNA | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1973 | 01:03:14 | 02:27:39 | 132 | |
571 | 605 | POWALISZ PATRYK | GRUDZIĄDZ | crossfit86300 | 11:45:00 | 1986 | 01:00:02 | 02:27:56 | 439 | |
572 | 235 | IDZIKOWSI JACEK | BYDGOSZCZ | BOHAMET | 11:30:00 | 1983 | 01:01:22 | 02:28:06 | 440 | |
573 | 510 | MISZ MACIEJ | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1986 | 01:05:32 | 02:28:11 | 441 | |
574 | 509 | MISZ BORYS | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1980 | 01:03:49 | 02:28:12 | 442 | |
575 | 11 | ANDRUKONIS ALEKSANDRA | WŁOCŁAWEK | 12:00:00 | 1985 | 00:56:26 | 02:28:14 | 133 | ||
576 | 12 | ANDRUKONIS BARTOSZ | WŁOCŁAWEK | 12:00:00 | 1980 | 00:56:32 | 02:28:14 | 443 | ||
577 | 220 | GRZYWASZ AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1988 | 01:01:44 | 02:28:14 | 133 | |
578 | 993 | LUBISZEWSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | 11:00:00 | 0 | 01:03:13 | 02:28:42 | 444 | |
579 | 708 | SUDOŁ OLIWIA | POZNAŃ | 11:30:00 | 1989 | 01:03:38 | 02:28:44 | 135 | ||
580 | 78 | BRUDŁO KRZYSZTOF | POZNAŃ | Husaria Race Team | 11:30:00 | 1987 | 01:03:38 | 02:28:45 | 445 | |
581 | 422 | LEŚNIAK BARTOSZ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1997 | 01:11:34 | 02:28:48 | 446 | |
582 | 237 | INGRAM JAKUB | CHELMZA | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1989 | 01:07:23 | 02:28:59 | 447 | |
583 | 656 | SALETNIK ADRIANNA | ŁĄŻYN | CrossFit Toruń | 10:30:00 | 1990 | 01:07:22 | 02:29:00 | 136 | |
584 | 22 | BANACHOWICZ SYLWIA | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1983 | 01:04:32 | 02:29:15 | 137 | |
585 | 148 | DURCZAK SARA | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1986 | 01:04:51 | 02:29:15 | 137 | |
586 | 990 | ŚLEFARSKI MATEUSZ | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1992 | 01:04:56 | 02:29:16 | 448 | |
587 | 796 | WILIŃSKA IZABELA | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1992 | 01:04:15 | 02:29:16 | 139 | |
588 | 245 | JAKUBIK-LORENC ANETA | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1975 | 01:09:48 | 02:29:35 | 140 | |
589 | 443 | LORENC JACEK | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1974 | 01:09:48 | 02:29:35 | 449 | |
590 | 164 | FIJAŁKOWSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1986 | 01:10:16 | 02:29:37 | 450 | |
591 | 665 | SIGNERSKA WIOLETTA | GRUDZIĄDZ | Stomil CrossFit | 11:45:00 | 1980 | 00:59:58 | 02:29:39 | 141 | |
592 | 205 | GRODEK KRZYSZTOF | GRUDZIĄDZ | Stomil CrossFit | 11:45:00 | 1968 | 00:59:55 | 02:29:40 | 451 | |
593 | 206 | GRODEK ROKSANA | GRUDZIĄDZ | Stomil CrossFit | 11:45:00 | 1992 | 00:59:57 | 02:29:40 | 142 | |
594 | 219 | GRZYBEK MONIKA | GRUDZIĄDZ | Stomil CrossFit | 11:45:00 | 1986 | 01:00:00 | 02:29:40 | 142 | |
595 | 800 | WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA | GRUDZIĄDZ | Stomil CrossFit | 11:45:00 | 1995 | 01:00:02 | 02:29:40 | 142 | |
596 | 349 | KOTEWICZ ANNA | GRUDZIĄDZ | Stomil CrossFit | 11:45:00 | 1983 | 00:59:46 | 02:29:41 | 145 | |
597 | 801 | WIŚNIEWSKA KATARZYNA | GRUDZIĄDZ | Stomil CrossFit | 11:45:00 | 1968 | 00:59:58 | 02:29:41 | 145 | |
598 | 117 | CZECHOWSKA ALEKSANDRA | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1992 | 01:04:56 | 02:29:57 | 147 | |
599 | 697 | STEJUK MICHAŁ | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1984 | 01:11:08 | 02:29:58 | 452 | |
600 | 550 | OLCZYK KRZYSZTOF | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1978 | 01:03:34 | 02:30:12 | 453 | |
601 | 414 | LEBIEDZIŃSKI WOJCIECH | BLIZANÓW | 10:30:00 | 1992 | 01:06:29 | 02:30:26 | 454 | ||
602 | 687 | SOBCZAK DOMINIK | KORAB | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1994 | 02:30:27 | 455 | ||
603 | 362 | KOZANECKA ANIA | KALISZ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1998 | 01:06:31 | 02:30:29 | 148 | |
604 | 771 | WALCZAK WERONIKA | KALISZ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1999 | 01:06:32 | 02:30:29 | 148 | |
605 | 614 | RACHWALSKI MARIUSZ | GRUDZIĄDZ | CROSSBOX GDZ | 10:15:00 | 1969 | 01:05:51 | 02:30:36 | 456 | |
606 | 858 | ZULEWSKA MARIOLA | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1987 | 01:04:25 | 02:30:45 | 150 | |
607 | 252 | JARACZ KAMIL | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1986 | 01:04:29 | 02:30:50 | 457 | |
608 | 830 | WÓDCZAK MARTA | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1988 | 01:04:14 | 02:30:50 | 151 | |
609 | 57 | BLOCH AGATA | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1986 | 01:06:01 | 02:31:11 | 152 | |
610 | 989 | SISIERAK-SLANA PAULINA | 10:15:00 | 1978 | 01:06:00 | 02:31:11 | 152 | |||
611 | 87 | BUKOWSKA MARTA | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1990 | 01:06:00 | 02:31:12 | 154 | |
612 | 183 | GERLACH AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1986 | 01:05:03 | 02:31:12 | 154 | |
613 | 369 | KRÓLIKOWSKI RAFAŁ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1994 | 01:06:42 | 02:31:28 | 458 | |
614 | 402 | KWAŚNY WOJCIECH | BYDGOSZCZ | Leniuszkowo Team | 11:30:00 | 1976 | 01:04:36 | 02:31:30 | 459 | |
615 | 329 | KOLANO BARBARA | BYDGOSZCZ | Leniuszkowo Team | 11:30:00 | 1971 | 01:04:01 | 02:31:33 | 156 | |
616 | 411 | LASKOWSKA ANNA | BYDGOSZCZ | 09:30:00 | 1975 | 01:07:42 | 02:31:33 | 156 | ||
617 | 699 | STOPA ROBERT | TRZCINIEC | Leniuszkowo Team | 11:30:00 | 1974 | 01:04:37 | 02:31:33 | 460 | |
618 | 412 | LASKOWSKI BARTŁOMIEJ | BYDGOSZCZ | 09:30:00 | 1974 | 01:07:45 | 02:31:36 | 461 | ||
619 | 143 | DRĄŻEK MACIEJ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1994 | 01:06:41 | 02:31:52 | 462 | |
620 | 233 | HINC PRZEMYSŁAW | WĄGROWIEC | 11:30:00 | 1986 | 01:15:07 | 02:32:48 | 463 | ||
621 | 511 | MODLIŃSKI MIŁOSZ | OSIELSKO | SPX Flow | 10:30:00 | 1991 | 01:01:22 | 02:33:12 | 464 | |
622 | 714 | SYCZUK GRZEGORZ | STRZYŻAWA | SPX Flow | 10:30:00 | 1975 | 01:01:32 | 02:33:12 | 464 | |
623 | 135 | DOBROS ROBERT | BYDGOSZCZ | SPX Flow | 10:30:00 | 1977 | 01:02:14 | 02:33:13 | 466 | |
624 | 159 | FELINIAK DANIEL | BYDGOSZCZ | SPX Flow | 10:30:00 | 1983 | 01:01:08 | 02:33:13 | 466 | |
625 | 24 | BANASZAK KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | DAWCY ORGAZMÓW | 10:00:00 | 1988 | 01:03:49 | 02:34:10 | 468 | |
626 | 249 | JANOWSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | DAWCY ORGAZMÓW | 10:00:00 | 1983 | 01:02:57 | 02:34:10 | 468 | |
627 | 52 | BIEŃKO MAJA | PSZCZÓŁKI | DAWCY ORGAZMÓW | 10:00:00 | 1993 | 01:03:49 | 02:34:11 | 158 | |
628 | 250 | JANOWSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | DAWCY ORGAZMÓW | 10:00:00 | 1992 | 01:03:58 | 02:34:11 | 470 | |
629 | 798 | WINKLARZ ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1994 | 01:04:07 | 02:34:46 | 471 | |
630 | 359 | KOWALSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | Hydrapress on Tour | 09:45:00 | 1975 | 01:07:07 | 02:35:17 | 472 | |
631 | 500 | MIKLASZ MICHAŁ | BYDGOSZCZ | Hydrapress on Tour | 09:45:00 | 1991 | 01:07:45 | 02:35:19 | 473 | |
632 | 200 | GRALIŃSKI RAFAŁ | BYDGOSZCZ | Hydrapress on Tour | 09:45:00 | 1987 | 01:07:28 | 02:35:20 | 474 | |
633 | 420 | LENARCIK PIOTR | BYDGOSZCZ | Hydrapress on Tour | 09:45:00 | 1980 | 01:07:05 | 02:35:20 | 474 | |
634 | 321 | KLUCZYŃSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | Hydrapress on Tour | 09:45:00 | 1993 | 01:07:29 | 02:35:21 | 476 | |
635 | 597 | POCHOWSKI RADOSŁAW | ŚLESIN | Hydrapress on Tour | 09:45:00 | 1983 | 01:07:46 | 02:35:21 | 476 | |
636 | 783 | WEŁNOWSKI DAMIAN | BYDGOSZCZ | Hydrapress on Tour | 09:45:00 | 1975 | 01:07:02 | 02:35:21 | 476 | |
637 | 230 | HERMANN KAROL | WĄGROWIEC | Gwynbleidd | 11:00:00 | 1993 | 01:05:36 | 02:35:31 | 479 | |
638 | 736 | SZYMENDERA SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1987 | 01:01:21 | 02:35:31 | 479 | |
639 | 378 | KUBISZ KRZYSZTOF | WĄGROWIEC | Gwynbleidd | 11:00:00 | 1979 | 01:05:31 | 02:35:32 | 481 | |
640 | 713 | SURDYK MARZENA | WĄGROWIEC | Gwynbleidd | 11:00:00 | 1979 | 01:05:36 | 02:35:32 | 159 | |
641 | 712 | SURDYK ŁUKASZ | WĄGROWIEC | Gwynbleidd | 11:00:00 | 1979 | 01:05:31 | 02:35:32 | 481 | |
642 | 786 | WIDZIŃSKI MICHAŁ | WĄGROWIEC | Gwynbleidd | 11:00:00 | 1981 | 01:05:20 | 02:35:32 | 481 | |
643 | 343 | KORDAŃSKA KINGA | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1995 | 01:07:30 | 02:35:33 | 160 | |
644 | 94 | CHEŁKOWSKI KRZYSZTOF | ŁOCHOWO | Leniuszkowo Team | 11:30:00 | 1973 | 01:04:38 | 02:35:36 | 484 | |
645 | 692 | SPYCHALSKI ROBERT | GDYNIA | Leniuszkowo Team | 11:30:00 | 1976 | 01:04:26 | 02:35:40 | 485 | |
646 | 819 | WOJCIECHOWSKI KACPER | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1985 | 01:10:35 | 02:36:21 | 486 | |
647 | 208 | GRUDKOWSKI JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1981 | 01:10:15 | 02:36:22 | 487 | |
648 | 816 | WOJCIECHOWSKA ALEKSANDRA | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1985 | 01:10:14 | 02:36:23 | 161 | |
649 | 618 | RATAJCZAK MICHAŁ | BYDGOSZCZ | CROSS FORDON | 10:45:00 | 1986 | 01:09:34 | 02:36:24 | 488 | |
650 | 845 | ZARZYCKI RYSZARD | BYDGOSZCZ | 09:45:00 | 1988 | 01:06:16 | 02:36:48 | 489 | ||
651 | 527 | NEPELSKI RAFAŁ | BYDGOSZCZ | 09:45:00 | 1985 | 01:06:16 | 02:36:49 | 490 | ||
652 | 139 | DOMEK KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | 09:45:00 | 1984 | 01:06:16 | 02:36:50 | 491 | ||
653 | 851 | ZIELIŃSKA NATALIA | BYDGOSZCZ | 09:45:00 | 1991 | 01:06:15 | 02:36:50 | 162 | ||
654 | 127 | DATKIEWICZ ARNIKA | ZŁOTÓW | Lill Sport | 10:15:00 | 1983 | 01:07:11 | 02:36:54 | 163 | |
655 | 384 | KUICH ANNA | ZŁOTÓW | Lill Sport | 10:15:00 | 1972 | 01:07:16 | 02:36:56 | 164 | |
656 | 178 | GAJDA ILONA | ZŁOTÓW | Lill Sport | 10:15:00 | 1979 | 01:06:38 | 02:36:57 | 165 | |
657 | 385 | KUICH PIOTR | ZŁOTÓW | Lill Sport | 10:15:00 | 1966 | 01:07:35 | 02:36:57 | 492 | |
658 | 772 | WALEC ALICJA | ZŁOTÓW | Lill Sport | 10:15:00 | 1985 | 01:07:01 | 02:36:57 | 165 | |
659 | 844 | ZARZYCKA PAULINA | BYDGOSZCZ | 09:45:00 | 1988 | 01:06:11 | 02:36:57 | 165 | ||
660 | 317 | KLIMKIEWICZ BEATA | GDYNIA | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1975 | 01:09:48 | 02:37:10 | 168 | |
661 | 318 | KLIMKIEWICZ TOMASZ | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1976 | 01:09:48 | 02:37:10 | 493 | |
662 | 240 | IWAŃSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1991 | 01:09:50 | 02:38:02 | 494 | |
663 | 231 | HERNES MACIEJ | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1981 | 01:06:31 | 02:38:37 | 495 | |
664 | 598 | POĆ MAGDALENA | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1986 | 01:06:30 | 02:38:37 | 169 | |
665 | 258 | JAWORSKA ALICJA | POZNAŃ | Dirty Sparrows | 10:30:00 | 1991 | 01:05:57 | 02:38:38 | 170 | |
666 | 524 | NAPIONTEK KAMIL | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 09:45:00 | 1999 | 01:12:33 | 02:39:04 | 496 | |
667 | 867 | ŻUREK ADRIANNA | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 09:45:00 | 1999 | 01:12:33 | 02:39:04 | 171 | |
668 | 64 | BŁOCH SEBASTIAN | IZBICA KUJAWSKA | MUPPETY | 11:45:00 | 1987 | 01:02:26 | 02:40:54 | 497 | |
669 | 506 | MISIAK ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ | Rambo Team | 10:00:00 | 1976 | 01:01:02 | 02:41:01 | 498 | |
670 | 433 | LEWANDOWSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | Rambo Team | 10:00:00 | 1981 | 01:01:00 | 02:41:02 | 499 | |
671 | 659 | SCHMIDT MARCIN | BYDGOSZCZ | Rambo Team | 10:00:00 | 1981 | 01:00:43 | 02:41:03 | 500 | |
672 | 404 | KWIATKOWSKA URSZULA | BYDGOSZCZ | Rambo Team | 10:00:00 | 1988 | 01:00:38 | 02:41:06 | 172 | |
673 | 985 | KWAJMIEWSKI CZESŁAW | 11:00:00 | 1978 | 01:14:14 | 02:41:38 | 501 | |||
674 | 984 | STASIEROWSKI DAMIAN | ŚWIECIE | 11:00:00 | 1994 | 01:14:12 | 02:42:00 | 502 | ||
675 | 175 | FRELICHOWSKA KAROLINA | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1992 | 01:05:46 | 02:42:05 | 173 | |
676 | 826 | WOŁOSZYNEK BASIA | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1990 | 01:08:24 | 02:42:05 | 173 | |
677 | 125 | DAGIEL PIOTR | BYDGOSZCZ | iniemamocni | 11:45:00 | 1976 | 01:05:27 | 02:42:18 | 503 | |
678 | 312 | KILIŃSKI SZYMON | BYDGOSZCZ | Iniemamocni | 11:45:00 | 1985 | 01:05:27 | 02:42:19 | 504 | |
679 | 360 | KOWALSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | iniemamocni | 11:45:00 | 1985 | 01:04:52 | 02:42:19 | 504 | |
680 | 172 | FONS ALEKSANDRA | PIŁA | iniemamocni | 11:45:00 | 1983 | 01:04:24 | 02:42:20 | 175 | |
681 | 308 | KIEŁCZYŃSKI WALDEMAR PIOTR | BYDGOSZCZ | iniemamocni | 11:45:00 | 1983 | 01:05:27 | 02:42:20 | 506 | |
682 | 726 | SZTEGNER BARBARA | ŚWIEBODZIN | 11:00:00 | 1978 | 01:00:21 | 02:43:01 | 176 | ||
683 | 25 | BAŃKOWSKA AGATA | TORUŃ | ŁADNY TEAM | 09:45:00 | 1985 | 01:09:44 | 02:43:24 | 177 | |
684 | 248 | JANOWSKA JULIA | TORUŃ | ŁADNY TEAM | 09:45:00 | 1993 | 01:12:21 | 02:43:26 | 178 | |
685 | 350 | KOWALCZYK ŁUKASZ | TORUŃ | ŁADNY TEAM | 09:45:00 | 1985 | 01:12:21 | 02:43:26 | 507 | |
686 | 864 | ŻUCHNICKA ANNA MARIA | TORUŃ | ŁADNY TEAM | 09:45:00 | 1983 | 01:12:25 | 02:43:26 | 178 | |
687 | 391 | KULIGOWSKA MAGDALENA | TORUŃ | ŁADNY TEAM | 09:45:00 | 1978 | 01:11:42 | 02:43:27 | 180 | |
688 | 223 | GWIZDAL KASIA | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1983 | 01:12:22 | 02:43:35 | 181 | |
689 | 224 | GWIZDAL MARCIN | BYDGOSZCZ | CB163 | 11:15:00 | 1982 | 01:12:22 | 02:43:35 | 508 | |
690 | 777 | WASZAK MARTA | BYDGOSZCZ | WAKEPARK BYDGOSZCZ | 10:15:00 | 1988 | 01:12:57 | 02:44:07 | 182 | |
691 | 170 | FOGT MACIEJ | KRUSZYN | WAKEPARK BYDGOSZCZ | 10:15:00 | 1981 | 01:12:30 | 02:44:08 | 509 | |
692 | 181 | GALONZA DARIA | BYDGOSZCZ | WAKEPARK BYDGOSZCZ | 10:15:00 | 1994 | 01:12:42 | 02:44:09 | 183 | |
693 | 17 | BABICKA INGA | BYDGOSZCZ | WAKEPARK BYDGOSZCZ | 10:15:00 | 1998 | 01:12:05 | 02:44:10 | 184 | |
694 | 535 | NOWACKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | WAKEPARK BYDGOSZCZ | 10:15:00 | 1981 | 01:13:01 | 02:44:10 | 510 | |
695 | 860 | ŻARNA MARIUSZ | BYDGOSZCZ | WAKEPARK BYDGOSZCZ | 10:15:00 | 1979 | 01:12:33 | 02:44:10 | 510 | |
696 | 18 | BABICKI ARTUR | BYDGOSZCZ | WAKEPARK BYDGOSZCZ | 10:15:00 | 1979 | 01:12:11 | 02:44:11 | 512 | |
697 | 54 | BILICKI HUBERT | BYDGODZCZ | WAKEPARK BYDGOSZCZ | 10:15:00 | 1985 | 01:12:54 | 02:44:12 | 513 | |
698 | 337 | KOMOROWSKA NATALIA | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1998 | 01:10:54 | 02:46:35 | 185 | |
699 | 118 | CZEKAJEWSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1988 | 01:11:36 | 02:46:50 | 514 | |
700 | 544 | NYC TOMASZ | SOLEC KUJAWSKI | KLIMAT SOLEC III | 10:15:00 | 1962 | 01:09:07 | 02:47:20 | 515 | |
701 | 729 | SZUKALSKI KORNEL | SOLEC KUJAWSKI | 10:00:00 | 1993 | 01:11:03 | 02:47:45 | 516 | ||
702 | 839 | ZAKRZEWSKA EWELINA | SOLEC KUJAWSKI | 10:00:00 | 1994 | 01:11:02 | 02:47:45 | 186 | ||
703 | 156 | ESTKOWSKA KAROLINA | SOLEC KUJAWSKI | Petardy z Solca | 10:00:00 | 1991 | 01:11:04 | 02:47:46 | 187 | |
704 | 685 | SŁOWIK AGNIESZKA | PIŁA | Lot Balonem | 11:15:00 | 1976 | 02:48:13 | 188 | ||
705 | 859 | ZYCH MONIKA | PIŁA | Lot Balonem | 11:15:00 | 1984 | 01:06:04 | 02:48:13 | 188 | |
706 | 586 | PIETRZAK EMILIA | BYDGOSZCZ | 11:00:00 | 1992 | 01:11:26 | 02:48:38 | 190 | ||
707 | 706 | SUCHIŃSKA JUSTYNA | LEGNICA | 11:00:00 | 1996 | 01:11:26 | 02:48:38 | 190 | ||
708 | 275 | JURKIEWICZ KAMIL | MAKÓWIEC | Dziki Łysego | 10:00:00 | 1992 | 01:09:40 | 02:51:45 | 517 | |
709 | 179 | GAJDA TOMASZ | MAKÓWIEC | Dziki Łysego | 10:00:00 | 1994 | 01:08:59 | 02:51:47 | 518 | |
710 | 474 | MARTAS PATRYK | BYDGOSZCZ | Dziki Łysego | 10:00:00 | 1994 | 01:09:27 | 02:51:47 | 518 | |
711 | 540 | NOWAKOWSKI KAROL | BYDGOSZCZ | Dziki Łysego | 10:00:00 | 1993 | 01:09:37 | 02:51:47 | 518 | |
712 | 805 | WIŚNIEWSKI JURAND | BYDGOSZCZ | Dziki Łysego | 10:00:00 | 1991 | 01:09:34 | 02:51:47 | 518 | |
713 | 203 | GROCHOWSKA ZUZANNA | OSIEK NAD NOTECIĄ | Biegające Kebaby | 10:30:00 | 1995 | 01:14:05 | 02:52:46 | 192 | |
714 | 525 | NAWROCKI KRYSTIAN | AUGUSTOWO | Biegające Kebaby | 10:30:00 | 1995 | 01:13:30 | 02:52:46 | 522 | |
715 | 489 | MICHALSKA DARIA | BYDGOSZCZ | Biegające Kebaby | 10:30:00 | 1992 | 01:14:07 | 02:52:48 | 193 | |
716 | 490 | MICHALSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | Biegające Kebaby | 10:30:00 | 1990 | 01:14:07 | 02:52:48 | 523 | |
717 | 784 | WERLING DANIEL | BYDGOSZCZ | Biegające Kebaby | 10:30:00 | 1990 | 01:13:29 | 02:52:48 | 523 | |
718 | 575 | PAWSKI PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | Biegające Kebaby | 10:30:00 | 1990 | 01:14:11 | 02:52:50 | 525 | |
719 | 495 | MICKIEWICZ KATARZYNA | PASŁĘK | TRIfecta team | 09:30:00 | 1990 | 01:13:13 | 02:52:57 | 194 | |
720 | 296 | KAROLAK NICOLE | BYDGOSZCZ | BZDZ | 12:00:00 | 1999 | 01:05:08 | 02:54:55 | 195 | |
721 | 160 | FERSZTEROWSKA ANNA | BRWINÓW | DRIM TIM | 12:00:00 | 1989 | 01:05:15 | 02:55:10 | 196 | |
722 | 587 | PINCZEWSKI ROBERT | SOLEC KUJAWSKI | DRIM TIM | 12:00:00 | 1977 | 01:05:15 | 02:55:10 | 526 | |
723 | 840 | ZALEWSKA DARIA | WARSZAWA | DRIM TIM | 12:00:00 | 1985 | 01:05:13 | 02:55:10 | 196 | |
724 | 842 | ZALEWSKI MARCIN | WARSZAWA | DRIM TIM | 12:00:00 | 1985 | 01:05:15 | 02:55:10 | 526 | |
725 | 843 | ZALEWSKI PAWEŁ | CHEŁMCE | DRIM TIM | 12:00:00 | 1981 | 01:05:15 | 02:55:10 | 526 | |
726 | 604 | POPIOŁEK ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 10:45:00 | 1992 | 01:16:13 | 02:56:21 | 529 | |
727 | 290 | KAMIŃSKI KRZYSZTOF | WĄGROWIEC | 11:30:00 | 1972 | 01:15:04 | 03:01:59 | 530 | ||
728 | 103 | CHOMKO EWELINA | WĄGROWIEC | 11:30:00 | 1982 | 01:15:05 | 03:02:01 | 198 | ||
729 | 593 | PIWOŃSKA WENESSA | WĄGROWIEC | Wągrowiec | 11:30:00 | 1993 | 01:15:01 | 03:02:01 | 198 | |
730 | 403 | KWIATKOWSKA ASIA | CHEŁMŻA | BAZOOKI | 11:00:00 | 1987 | 01:14:14 | 03:02:04 | 200 | |
731 | 88 | BUKOWSKI SŁAWOMIR | BYDGOSZCZ | BAZOOKI | 11:00:00 | 1979 | 01:14:48 | 03:02:05 | 531 | |
732 | 92 | CHACHOWSKA ANITA | CHEŁMŻA | BAZOOKI | 11:00:00 | 1981 | 01:14:51 | 03:02:05 | 201 | |
733 | 93 | CHACHOWSKI JAROSŁAW | CHEŁMŻA | BAZOOKI | 11:00:00 | 1980 | 01:14:48 | 03:02:05 | 531 | |
734 | 611 | PTASZNIK MARZENA | TORUŃ | BAZOOKI | 11:00:00 | 1967 | 01:14:53 | 03:02:06 | 202 | |
735 | 380 | KUCHARSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | Hydrapress on Tour | 09:45:00 | 1983 | 03:02:07 | 533 | ||
736 | 567 | PARADOWSKA KATARZYNA | ŚWIECIE | BAZOOKI | 11:00:00 | 1992 | 01:14:51 | 03:02:07 | 203 | |
737 | 792 | WIĘCŁAWSKA KATARZYNA | CHEŁMŻA | BAZOOKI | 11:00:00 | 1978 | 01:14:15 | 03:02:07 | 203 | |
738 | 653 | SADOLEWSKA EWELINA | CHEŁMŻA | BAZOOKI | 11:00:00 | 1978 | 01:14:50 | 03:02:08 | 205 | |
739 | 90 | BUTNY KAMIL | BYDGOSZCZ | AGAMED DZIKI | 09:45:00 | 1988 | 01:13:07 | 03:06:08 | 534 | |
740 | 580 | PIASECZNY PIOTR | BYDGOSZCZ | AGAMED DZIKI | 09:45:00 | 1984 | 01:13:27 | 03:06:08 | 534 | |
741 | 28 | BAREJ MARCIN | BYDGOSZCZ | AGAMED DZIKI | 09:45:00 | 1985 | 01:14:08 | 03:06:09 | 536 | |
742 | 649 | RZĄDKOWSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | AGAMED DZIKI | 09:45:00 | 1989 | 01:13:48 | 03:06:09 | 536 | |
743 | 382 | KUCZKOWSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | AGAMED DZIKI | 09:45:00 | 1995 | 01:12:52 | 03:06:10 | 538 | |
744 | 585 | PIELICH MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | AGAMED DZIKI | 09:45:00 | 1985 | 01:13:51 | 03:06:10 | 538 | |
745 | 838 | ZAGRODNIK MIŁOSZ | BYDGOSZCZ | zagio team | 09:45:00 | 1980 | 01:14:09 | 03:06:10 | 538 | |
746 | 295 | KARCZEWSKA ANGELIKA | BYDGOSZCZ | AGAMED DZIKI | 09:45:00 | 1990 | 01:13:30 | 03:06:11 | 206 | |
747 | 56 | BITNER PIOTR | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 10:15:00 | 1981 | 01:12:04 | 03:07:10 | 541 | |
748 | 531 | NIKIEL DARIUSZ | WĄGROWIEC | 11:30:00 | 1980 | 01:18:13 | 03:15:24 | 542 | ||
749 | 115 | CZAPUL KRZYSZTOF | WĄGROWIEC | 11:30:00 | 1970 | 01:18:09 | 03:15:27 | 543 | ||
750 | 99 | CHOJNOWSKA ANNA | WARSZAWA | BPAT | 12:00:00 | 1989 | 01:23:20 | 03:16:10 | 207 | |
751 | 744 | TANOUS DOMINIK | WARSZAWA | BPAT | 12:00:00 | 1986 | 01:23:21 | 03:16:10 | 544 | |
752 | 101 | CHOJNOWSKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | BPAT | 12:00:00 | 1987 | 01:23:20 | 03:16:11 | 545 | |
753 | 383 | KUCZYŃSKA MARIKA | WARSZAWA | BPAT | 12:00:00 | 1990 | 01:23:21 | 03:16:11 | 208 | |
754 | 694 | STACHNIK TOMASZ | BYDGOSZCZ | TEAM WUJEK PORADA | 09:45:00 | 1983 | 01:35:19 | 03:35:34 | 546 | |
755 | 747 | TARCZYŃSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | TEAM WUJEK PORADA | 09:45:00 | 1982 | 01:34:37 | 03:35:34 | 546 | |
756 | 622 | RESMER ANNA | BYDGOSZCZ | TEAM WUJEK PORADA | 09:45:00 | 1973 | 01:34:07 | 03:35:36 | 209 | |
757 | 217 | GRZESIEWSKA VIOLETTA | BYDGOSZCZ | TEAM WUJEK PORADA | 09:45:00 | 1975 | 01:34:12 | 03:35:37 | 210 | |
758 | 281 | KACZMAREK SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | TEAM WUJEK PORADA | 09:45:00 | 1983 | 01:34:48 | 03:35:37 | 548 | |
759 | 693 | STACHNIK JADWIGA | BYDGOSZCZ | TEAM WUJEK PORADA | 09:45:00 | 1985 | 01:33:40 | 03:35:39 | 211 | |
760 | 994 | NOWAK ADAM | WUJEK PORADA | BYDGOSZCZ | 09:45:00 | 1972 | 01:35:10 | 03:35:40 | 549 |
Mce | Nr | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Fala | Rok | Czas | K | M |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1659 | SKIBSKI MARCIN | ŚWIECIE | 14:45:00 | 1997 | 00:45:04 | 1 | ||
2 | 1036 | BONKOWSKI PIOTR | NAKŁO NAD NOTECIĄ | Hardcore Nakło nad Notecią | 14:00:00 | 1988 | 00:47:13 | 2 | |
3 | 1125 | DUDEK RAFAŁ | TOPOLA | Topola | 13:00:00 | 1989 | 00:48:29 | 3 | |
4 | 1396 | KUŹNIAR ROBERT | BYDGOSZCZ | PRACOWNIA ARTYSTYCZNA | 14:30:00 | 1995 | 00:49:05 | 4 | |
5 | 1062 | CHOJNACKI JAKUB | BYDGOSZCZ | ASW BLACK PANTHER | 15:30:00 | 1986 | 00:49:54 | 5 | |
6 | 1440 | ŁOBODA KAROL | ZIELONCZYN | GALACTICA | 12:45:00 | 1984 | 00:51:25 | 6 | |
7 | 1335 | KOSZYŃSKI GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | 13:30:00 | 1988 | 00:52:04 | 7 | ||
8 | 1506 | MOŻEJKO DAWID | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 14:00:00 | 1988 | 00:52:15 | 8 | |
9 | 388 | KUJAWA SZYMON | KROTOSZYN | Husaria Race Team | 12:45:00 | 1989 | 00:53:27 | 9 | |
10 | 1122 | DROPEK MICHAŁ | CHEŁMNO | PILARZE | 13:00:00 | 1991 | 00:53:46 | 10 | |
11 | 1340 | KOT JACEK | WYRZYSK | 13:00:00 | 1976 | 00:54:55 | 11 | ||
12 | 1289 | KASPRZYKOWSKA RÓŻA | BYDGOSZCZ | SoftBlue Team | 15:00:00 | 1993 | 00:55:26 | 1 | |
13 | 1746 | ŚWIĆ MIŁOSZ | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 14:00:00 | 1988 | 00:56:18 | 12 | |
14 | 1216 | GUTOWSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | 12:45:00 | 1982 | 00:59:25 | 13 | ||
15 | 307 | KIELER ALEKSANDRA | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 14:00:00 | 1993 | 00:59:39 | 2 | |
16 | 1271 | KACZMAREK ŁUKASZ | CZARNOCIN | Dzik Komando | 14:00:00 | 1986 | 01:02:08 | 14 | |
17 | 1801 | WNĘK NATALIA | GRÓDEK | Special Space | 14:45:00 | 1993 | 01:02:12 | 3 | |
18 | 1282 | KARASZEWSKI MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1993 | 01:03:16 | 15 | |
19 | 1679 | STANKIEWICZ TOMASZ | BYDGOSZCZ | Colorado Pizza Express | 14:45:00 | 1977 | 01:03:16 | 15 | |
20 | 1798 | WŁOCH SYLWESTER | BYDGOSZCZ | indywidualista | 14:45:00 | 1963 | 01:03:17 | 17 | |
21 | 1121 | DREWEK ROBERT | CHOJNICE | 14:30:00 | 1988 | 01:03:37 | 18 | ||
22 | 1691 | STRZAŁKOWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | CrossFit Bydgoszcz | 14:30:00 | 1998 | 01:03:39 | 19 | |
23 | 1291 | KAŚKÓW DAMIAN | KANIA 24 | SoftBlue Team | 15:00:00 | 1995 | 01:04:56 | 20 | |
24 | 1985 | JEDRZEJEWSKI FILIP | MINIKOWO | 14:15:00 | 1999 | 01:05:06 | 21 | ||
25 | 1527 | NIKIEL DARIUSZ | WĄGROWIEC | 15:00:00 | 1980 | 01:05:40 | 22 | ||
26 | 1603 | PTAK TOMASZ | BYDGOSZCZ | Black Bird Piła | 15:00:00 | 1979 | 01:06:01 | 23 | |
27 | 1281 | KARASZEWSKI MATEUSZ | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1990 | 01:06:05 | 24 | |
28 | 1707 | SZCZĘŚNIAK DAWID | LIPKA | 14:30:00 | 1997 | 01:06:36 | 25 | ||
29 | 1800 | WNĘK MARTIN | GRÓDEK | Special Space | 14:45:00 | 1992 | 01:07:23 | 26 | |
30 | 1418 | LEWANDOWSKI ŁUKASZ | JAKSICE | 13:45:00 | 1980 | 01:07:38 | 27 | ||
31 | 1096 | ĆWIKLIŃSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | Colorado Pizza Express | 14:45:00 | 1976 | 01:07:50 | 28 | |
32 | 1994 | ZAKOWICZ KACPER | BYDGOSZCZ | SZKOŁA TECHNICZNA | 14:00:00 | 1999 | 01:08:17 | 29 | |
33 | 1995 | MAŁDOCH TOMASZ | 12:45:00 | 1997 | 01:08:24 | 30 | |||
34 | 1996 | MAŁDOCH HUBERT | OSTRÓWEK | 12:45:00 | 1992 | 01:08:26 | 31 | ||
35 | 1217 | GUZIŃSKI EMIL | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 14:00:00 | 1989 | 01:08:42 | 32 | |
36 | 1302 | KITKOWSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | 14:00:00 | 1977 | 01:10:13 | 33 | ||
37 | 1712 | SZEWCZYK AGNIESZKA | ŚWIECIE | PYTONGI | 15:00:00 | 1980 | 01:10:20 | 4 | |
38 | 1128 | DYCH BARTŁOMIEJ | BYDGOSZCZ | MUKS REKIN BYDGOSZCZ | 14:15:00 | 1999 | 01:10:22 | 34 | |
39 | 1021 | BIELASZEWSKA BARBARA | TERESPOL POMORSKI | PYTONGI | 15:00:00 | 1987 | 01:10:25 | 5 | |
40 | 1078 | CIEŚLEWICZ KAROL | BYDGOSZCZ | 13:30:00 | 1979 | 01:10:32 | 35 | ||
41 | 1845 | ZYNEL PAWEŁ | ŚWIECIE | PYTONGI | 15:00:00 | 1973 | 01:10:34 | 36 | |
42 | 1405 | LAMAŃSKI PATRYK | WĄBRZEŹNO | WSR WEREWOLVES | 14:45:00 | 1980 | 01:11:03 | 37 | |
43 | 1375 | KUFFEL LESZEK | ŚWIECIE | PYTONGI | 15:00:00 | 1970 | 01:11:05 | 38 | |
44 | 1420 | LEWANDOWSKI RAFAŁ | BYDGOSZCZ | Pędzące Żółwie | 13:30:00 | 1983 | 01:11:58 | 39 | |
45 | 1114 | DOMOŃ PIOTR | TORUŃ | Saiyan Team | 13:15:00 | 1992 | 01:12:05 | 40 | |
46 | 1358 | KRASKA-LEWANDOWSKA AGATA | DRZEWCE | Pędzące Żółwie | 13:30:00 | 1983 | 01:12:06 | 6 | |
47 | 1374 | KUFFEL DAMIAN | TORUŃ | Saiyan Team | 13:15:00 | 1992 | 01:12:10 | 41 | |
48 | 1136 | ERWIŃSKI TOMASZ | TORUŃ | Saiyan Team | 13:15:00 | 1992 | 01:12:18 | 42 | |
49 | 1312 | KNASIECKI PIOTR | BYDGOSZCZ | 13:15:00 | 1974 | 01:12:24 | 43 | ||
50 | 1077 | CIEŚLEWICZ ADRIAN | BYDGOSZCZ | 13:30:00 | 1987 | 01:12:28 | 44 | ||
51 | 1174 | GIGLEWICZ TOMASZ | KWIDZYN | Bychowiacy | 13:00:00 | 1980 | 01:12:30 | 45 | |
52 | 1543 | OLEJNIK MATEUSZ | ŻNIN | WĘDKARZE | 13:15:00 | 1992 | 01:12:30 | 45 | |
53 | 1541 | OLEJNIK ŁUKASZ | ŻNIN | WĘDKARZE | 13:15:00 | 1983 | 01:12:36 | 47 | |
54 | 1206 | GRUPA MACIEJ | CHEŁMŻA | 13:15:00 | 1988 | 01:12:50 | 48 | ||
55 | 1631 | RUTKOWSKI MARCIN | CHEŁMŻA | 13:15:00 | 1990 | 01:12:50 | 48 | ||
56 | 1367 | KUBEŁ MARTA | BYDGOSZCZ | PRACOWNIA ARTYSTYCZNA | 14:30:00 | 1995 | 01:13:15 | 7 | |
57 | 1181 | GŁOWACKI KACPER | BYDGOSZCZ | Biegnę z Ewą | 14:00:00 | 1997 | 01:13:56 | 50 | |
58 | 1324 | KOPCZYŃSKI SEBASTIAN | BARCZEWO | Sunrise System Team | 14:15:00 | 1989 | 01:14:24 | 51 | |
59 | 1808 | WOJTECKA MARIA | ŁÓDŹ | Dzik Komando | 14:00:00 | 1983 | 01:14:38 | 8 | |
60 | 1643 | SANTAREK KRZYSZTOF | WŁOCŁAWEK | 14:30:00 | 1989 | 01:14:57 | 52 | ||
61 | 1082 | CZAJA GRZEGORZ | GÓRZNO | STAŃKO 18+ TEAM | 13:00:00 | 1999 | 01:15:37 | 53 | |
62 | 1622 | RONOWICZ MARTA | TORUŃ | GALACTICA | 12:45:00 | 1975 | 01:15:37 | 9 | |
63 | 1681 | STAŃKO JR ROBERT | GÓRZNO | STAŃKO 18+ TEAM | 13:00:00 | 1999 | 01:15:42 | 54 | |
64 | 1040 | BORYSIAK KAROL | GÓRZNO | STAŃKO 18+ TEAM | 13:00:00 | 1999 | 01:15:58 | 55 | |
65 | 1443 | ŁUCZAK WŁODZIMIERZ | BYDGOSZCZ | 13:30:00 | 1974 | 01:15:59 | 56 | ||
66 | 1596 | PRASS SŁAWOMIR | BRODNICA | STAŃKO 18+ TEAM | 13:00:00 | 1982 | 01:16:05 | 57 | |
67 | 1086 | CZAPLEWSKI DAWID | GÓRZNO | STAŃKO 18+ TEAM | 13:00:00 | 1999 | 01:16:13 | 58 | |
68 | 1349 | KOWALSKI KAMIL | BYDGOSZCZ | SoftBlue Team | 15:00:00 | 1988 | 01:16:13 | 58 | |
69 | 1732 | SZYCHULEC ADAM | BYDGOSZCZ | SoftBlue Team | 15:00:00 | 1990 | 01:16:20 | 60 | |
70 | 1680 | STAŃKO ROBERT | GÓRZNO | STAŃKO 18+ TEAM | 13:00:00 | 1975 | 01:16:22 | 61 | |
71 | 1182 | GOCKOWIAK RADOSŁAW | TRYSZCZYN | Pędzące Żółwie | 13:30:00 | 1994 | 01:16:29 | 62 | |
72 | 1416 | LEWANDOWSKA MONIKA | BYDGOSZCZ | Pędzące Żółwie | 13:30:00 | 1978 | 01:16:29 | 10 | |
73 | 1434 | ŁABENDA PIOTR | BYDGOSZCZ | #TeamPjotra | 13:00:00 | 1970 | 01:16:36 | 63 | |
74 | 1799 | WŁODARCZYK PIOTR | TORUŃ | Pędzące Żółwie | 13:30:00 | 1973 | 01:16:50 | 64 | |
75 | 1803 | WNUK RADOSLAW | TORUŃ | Stars Team | 15:30:00 | 1989 | 01:17:20 | 65 | |
76 | 1239 | JANKIEWICZ ARTUR | TORUŃ | Stars Team | 15:30:00 | 1987 | 01:17:21 | 66 | |
77 | 1745 | ŚPICA KINGA | TUCHOLA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1984 | 01:17:44 | 11 | |
78 | 1844 | ZWIEFKA PAWEŁ | TUCHOLA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1982 | 01:17:44 | 67 | |
79 | 1138 | FALKOWSKA MAŁGORZATA | TUCHOLA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1987 | 01:17:50 | 12 | |
80 | 1024 | BIERNACKA ADRIANNA | KRÓLIKOWO | 12:45:00 | 1990 | 01:18:16 | 13 | ||
81 | 1025 | BIERNACKI MICHAŁ | KRÓLIKOWO | 12:45:00 | 1993 | 01:18:17 | 68 | ||
82 | 1378 | KUJAWA ADAM | ŚWIECIE | keeeper | 15:00:00 | 1976 | 01:18:58 | 69 | |
83 | 1049 | BUDNY MACIEJ | TORUŃ | keeeper | 15:00:00 | 1974 | 01:19:01 | 70 | |
84 | 1791 | WIŚNIEWSKA JULIA | BYDGOSZCZ | CrossFit Bydgoszcz | 14:30:00 | 1979 | 01:19:10 | 14 | |
85 | 1702 | SZAMOCKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | CrossFit Bydgoszcz | 14:30:00 | 1986 | 01:19:13 | 15 | |
86 | 1594 | POZNAŃSKI SZYMON | BYDGOSZCZ | Wolne Miasto Fordon | 15:30:00 | 1990 | 01:19:17 | 71 | |
87 | 1678 | STANISZEWSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Wolne Miasto Fordon | 15:30:00 | 1986 | 01:19:17 | 71 | |
88 | 1321 | KONOPA RAFAŁ | BYDGOSZCZ | Wolne Miasto Fordon | 15:30:00 | 1986 | 01:19:18 | 73 | |
89 | 1196 | GRACZYK ROMAN | WARSZAWA | Power Training | 13:15:00 | 1973 | 01:19:22 | 74 | |
90 | 1292 | KAŹMIERCZAK BARTOSZ | BYDGOSZCZ | 13:30:00 | 1987 | 01:19:43 | 75 | ||
91 | 1593 | POPIOŁEK BARBARA | BYDGOSZCZ | 15:30:00 | 1979 | 01:20:18 | 16 | ||
92 | 1777 | WĄSIK KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | #TeamPjotra | 15:00:00 | 1993 | 01:21:14 | 76 | |
93 | 1151 | FORBOT TOMASZ | BYDGOSZCZ | 13:45:00 | 1990 | 01:21:20 | 77 | ||
94 | 1152 | FORBOT PIOTR | BYDGOSZCZ | 13:45:00 | 1994 | 01:21:21 | 78 | ||
95 | 1241 | JANOWSKI ADAM | TORUŃ | 15:00:00 | 1980 | 01:21:56 | 79 | ||
96 | 1095 | ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | Colorado Pizza Express | 14:45:00 | 1964 | 01:22:09 | 80 | |
97 | 1373 | KUFEL VIOLETTA | BYDGOSZCZ | Colorado Pizza Express | 14:45:00 | 1996 | 01:22:10 | 17 | |
98 | 1719 | SZUFLITA ANITA | BYDGOSZCZ | Colorado Pizza Express | 14:45:00 | 1975 | 01:22:15 | 18 | |
99 | 1085 | CZAPLEWSKI ARTUR | BYDGOSZCZ | Pędzące Żółwie | 13:30:00 | 1977 | 01:22:28 | 81 | |
100 | 1581 | PILARSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | Nakloki | 13:30:00 | 1975 | 01:22:35 | 82 | |
101 | 1193 | GRABOWSKI JANUSZ | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1975 | 01:22:39 | 83 | |
102 | 1423 | LIEDKE TOMASZ | BYDGOSZCZ | Afera taśmowa | 13:45:00 | 1985 | 01:22:51 | 84 | |
103 | 1252 | JAWORSKI DANIEL | BYDGOSZCZ | Afera taśmowa | 13:45:00 | 1990 | 01:22:53 | 85 | |
104 | 1641 | SAJDAK MARCIN | BYDGOSZCZ | Pędzące Żółwie | 13:30:00 | 1982 | 01:23:20 | 86 | |
105 | 1539 | NOWOGÓRSKI MARIUSZ | KORONOWO | Pędzące Żółwie | 13:30:00 | 1983 | 01:23:21 | 87 | |
106 | 1588 | POCZEKAJ MICHAŁ | BYDGOSZCZ | Szalony Trójkąt | 14:30:00 | 1992 | 01:23:30 | 88 | |
107 | 1070 | CICHUS DANIEL | BYDGOSZCZ | Szalony Trójkąt | 14:30:00 | 1995 | 01:23:31 | 89 | |
108 | 1432 | LUBAK KAMILA | WROCŁAW | Szalony Trójkąt | 14:30:00 | 1991 | 01:23:31 | 19 | |
109 | 1048 | BUCZKOWSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Afera taśmowa | 13:45:00 | 1983 | 01:23:38 | 90 | |
110 | 1422 | LICA MARCIN | BYDGOSZCZ | Afera taśmowa | 13:45:00 | 1996 | 01:23:43 | 91 | |
111 | 1827 | ZDROJEWSKI ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ | 14:00:00 | 1970 | 01:23:45 | 92 | ||
112 | 1401 | KWIATKOWSKI ANDRZEJ | CHEŁMNO | PILARZE | 13:00:00 | 1966 | 01:23:49 | 93 | |
113 | 1371 | KUCHARSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | Colorado Pizza Express | 14:45:00 | 1975 | 01:24:01 | 94 | |
114 | 1209 | GRYKAŁOWSKA-KĘPA EDYTA | TORUŃ | Flaki&Bigos | 13:15:00 | 1979 | 01:24:24 | 20 | |
115 | 1658 | SILEWICZ TOMASZ | TORUŃ | Flaki&Bigos | 13:15:00 | 1975 | 01:24:24 | 95 | |
116 | 1821 | ZALECH BARBARA | SOLEC KUJAWSKI | 14:30:00 | 1977 | 01:24:40 | 21 | ||
117 | 1822 | ZALECH SŁAWOMIR | SOLEC KUJAWSKI | 14:30:00 | 1977 | 01:24:44 | 96 | ||
118 | 1249 | JASTRZĘBSKA MAGDALENA | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1980 | 01:25:22 | 22 | |
119 | 1993 | PIOTROWSKI KACPER | BYDGOSZCZ | SZKOŁA TECHNICZNA | 14:00:00 | 1998 | 01:25:23 | 97 | |
120 | 1262 | JUREK ALEKSANDER | SŁĘBOWO | 12:45:00 | 1976 | 01:25:41 | 98 | ||
121 | 1264 | JUREK SYLWIA | SŁĘBOWO | 12:45:00 | 1977 | 01:25:42 | 23 | ||
122 | 1345 | KOWALCZUK IRENEUSZ | BYDGOSZCZ | Colorado Pizza Express | 14:45:00 | 1959 | 01:26:11 | 99 | |
123 | 1697 | SUKOWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | 12:45:00 | 1983 | 01:26:15 | 100 | ||
124 | 1065 | CHOLEWA PAWEŁ | BYDGOSZCZ | 12:45:00 | 1986 | 01:26:17 | 101 | ||
125 | 1278 | KAPUSTKA KATARZYNA | ZŁOTORIA | Mała + Długi | 14:45:00 | 1994 | 01:26:39 | 24 | |
126 | 1723 | SZULC MAREK | ZŁOTORIA | Mała + Długi | 14:45:00 | 1978 | 01:26:39 | 102 | |
127 | 1424 | LIPIŃSKI PAWEŁ | TORUŃ | PILARZE | 13:00:00 | 1990 | 01:26:51 | 103 | |
128 | 1173 | GERLACH WALDEMAR | INOWROCŁAW | Pędzące Żółwie | 13:30:00 | 1973 | 01:26:56 | 104 | |
129 | 1184 | GOLEMBIEWSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | 13:30:00 | 1980 | 01:26:59 | 105 | ||
130 | 1037 | BOREK SEBASTIAN | CHEŁMNO | PILARZE | 13:00:00 | 1989 | 01:27:08 | 106 | |
131 | 1780 | WIECZÓR MARCIN | BYDGOSZCZ | keeeper | 15:00:00 | 1991 | 01:27:28 | 107 | |
132 | 1807 | WOJTASIK ANNA | BYDGOSZCZ | keeeper | 15:00:00 | 1987 | 01:27:37 | 25 | |
133 | 1211 | GRZEGORZEWSKA PATRYCJA | BYDGOSZCZ | keeeper | 15:00:00 | 1993 | 01:27:38 | 26 | |
134 | 1536 | NOWICKI OLGIERD | BYDGOSZCZ | 13:00:00 | 1985 | 01:27:55 | 108 | ||
135 | 1099 | DĄBROWSKI ADAM | BYDGOSZCZ | Zebrani w kupę | 13:00:00 | 1978 | 01:27:56 | 109 | |
136 | 1163 | GAŁGAŃSKI MARIUSZ | INOWROCŁAW | Zebrani w kupę | 13:00:00 | 1969 | 01:27:57 | 110 | |
137 | 1343 | KOWAL KRZYSZTOF | NYSA | Zebrani w kupę | 13:00:00 | 1977 | 01:27:58 | 111 | |
138 | 1829 | ZDYB MACIEJ | INOWROCŁAW | Zebrani w kupę | 13:00:00 | 1973 | 01:27:58 | 111 | |
139 | 1274 | KALISZ ANDRZEJ | CHEŁMŻA | KUMPLE | 14:45:00 | 1964 | 01:28:33 | 113 | |
140 | 1578 | PIETROWSKI ADAM | CHEŁMŻA | KUMPLE | 14:45:00 | 1976 | 01:28:34 | 114 | |
141 | 1255 | JENDRYCZKA MARIUSZ | CEKCYNEK | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1984 | 01:28:36 | 115 | |
142 | 1342 | KOTWICA MICHAŁ | GĄSAWA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1994 | 01:28:37 | 116 | |
143 | 1731 | SZWOCH MARCIN | TUCHOLA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1983 | 01:28:37 | 116 | |
144 | 1560 | PAJĄKOWSKA MONIKA | IWIEC | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1987 | 01:28:38 | 27 | |
145 | 1309 | KŁUSEWICZ OLIWIA | TUCHOLA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1992 | 01:28:39 | 28 | |
146 | 1532 | NOWACKI MICHAŁ | CEKCYN | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1994 | 01:28:46 | 118 | |
147 | 1743 | ŚLIWA DANIEL | SZUBIN | 14:00:00 | 1988 | 01:29:14 | 119 | ||
148 | 1826 | ZDRALEK KATARZYNA | SZUBIN | 14:00:00 | 1991 | 01:29:15 | 29 | ||
149 | 1088 | CZECHOWSKA KATARZYNA | SZUBIN | 14:00:00 | 1994 | 01:29:16 | 30 | ||
150 | 1739 | SZYMCZAK SANDRA | SZUBIN | 14:00:00 | 1994 | 01:29:17 | 31 | ||
151 | 1380 | KUJAWA ZBIGNIEW | JANOWIEC WLKP | 14:00:00 | 1990 | 01:29:18 | 120 | ||
152 | 1839 | ZŁOCIŃSKA MAŁGORZATA | BIAŁA | 12:45:00 | 1983 | 01:29:24 | 32 | ||
153 | 1656 | SIEMIENIECKA PAULINA | BYDGOSZCZ | 13:30:00 | 1984 | 01:29:25 | 33 | ||
154 | 1640 | SAJ WALDEMAR | BYDGOSZCZ | 15:00:00 | 1982 | 01:29:27 | 121 | ||
155 | 1696 | SUGAJSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | 13:30:00 | 1982 | 01:29:29 | 122 | ||
156 | 1741 | SZYPUŁA MARCIN | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1984 | 01:29:58 | 123 | |
157 | 1235 | IGNATOWSKA DOROTA | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1985 | 01:30:00 | 34 | |
158 | 1080 | CZACHOWSKA KATARZYNA | TORUŃ | CrossFit Toruń | 12:45:00 | 1980 | 01:30:02 | 35 | |
159 | 1391 | KURLAPSKI MARCIN | TORUŃ | CrossFit Toruń | 12:45:00 | 1977 | 01:30:03 | 124 | |
160 | 1636 | RZADKOWOLSKI ALBERT | TORUŃ | CrossFit Toruń | 12:45:00 | 1990 | 01:30:03 | 124 | |
161 | 1260 | JÓŹWIAK TADEUSZ | WADOWICE | Auuuuu | 12:45:00 | 1980 | 01:30:08 | 126 | |
162 | 1824 | ZATOŃ ŁUKASZ | SZAMOTUŁY | Byle do mety | 12:45:00 | 1988 | 01:30:18 | 127 | |
163 | 1007 | BABIŃSKI TOMASZ | GDAŃSK | 15:00:00 | 1991 | 01:30:20 | 128 | ||
164 | 1185 | GORCZYCA MACIEJ | BIELSK | 14:15:00 | 1993 | 01:30:51 | 129 | ||
165 | 1118 | DRĄŻKIEWICZ ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ | Akademia Pole Dance | 14:30:00 | 1994 | 01:31:20 | 130 | |
166 | 1214 | GRZONKOWSKI RAFAŁ | BYDGOSZCZ | Akademia Pole Dance | 14:30:00 | 1978 | 01:31:20 | 130 | |
167 | 1218 | GWAREK BARTOSZ | BYDGOSZCZ | 13:15:00 | 1980 | 01:31:38 | 132 | ||
168 | 1557 | PACZKOWSKI MIROSŁAW | BYDGOSZCZ | ---- | 13:15:00 | 1970 | 01:31:38 | 132 | |
169 | 1831 | ZGLIŃSKI ADRIAN | BYDGOSZCZ | 13:15:00 | 1994 | 01:31:58 | 134 | ||
170 | 1595 | PÓŁGĘSEK BARTEK | BYDGOSZCZ | Wolfpack X | 14:00:00 | 1985 | 01:32:05 | 135 | |
171 | 1190 | GÓRSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Wolfpack X | 14:00:00 | 1985 | 01:32:06 | 136 | |
172 | 1470 | MARCINIAK JOLANTA | TUCHOLA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1975 | 01:32:12 | 36 | |
173 | 1760 | TROJANOWSKI ROBERT | TORUŃ | GALACTICA | 12:45:00 | 1976 | 01:32:17 | 137 | |
174 | 1009 | BARNIGIEL FILIP | SOLEC KUJAWSKI | SoftBlue Team | 15:00:00 | 1994 | 01:32:54 | 138 | |
175 | 1437 | ŁAZARZ KAMIL | BYDGOSZCZ | 14:00:00 | 1995 | 01:33:04 | 139 | ||
176 | 1073 | CIELEPAK PATRYK | BYDGOSZCZ | RODIS NIERUCHOMOŚCI | 14:00:00 | 1983 | 01:33:08 | 140 | |
177 | 1654 | SIDOR AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | RODIS NIERUCHOMOŚCI | 14:00:00 | 1983 | 01:33:09 | 37 | |
178 | 1072 | CIELEPAK DAWID | KORONOWO | RODIS NIERUCHOMOŚCI | 14:00:00 | 1985 | 01:33:10 | 141 | |
179 | 1647 | SCHUHMACHER ADAM | KALISZ | RODIS NIERUCHOMOŚCI | 14:00:00 | 1982 | 01:33:10 | 141 | |
180 | 1761 | TRZECIAK ALEKSANDRA | ZŁAWIEŚ WIELKA | 12:45:00 | 1980 | 01:33:16 | 38 | ||
181 | 1033 | BOLINSKA BOGNA | BYDGOSZCZ | Akademia Pole Dance | 14:30:00 | 1977 | 01:33:24 | 39 | |
182 | 1034 | BOLINSKI MAREK | BYDGOSZCZ | Akademia Pole Dance | 14:30:00 | 1973 | 01:33:25 | 143 | |
183 | 1518 | NALEWAJKO KATARZYNA | BYDGOSZCZ | POLISH AGRO TEAM | 13:30:00 | 1972 | 01:33:26 | 40 | |
184 | 1608 | RAKOCZY-WÓJCICKA KAMILA | BYDGOSZCZ | POLISH AGRO TEAM | 13:30:00 | 1986 | 01:33:26 | 40 | |
185 | 1663 | SMOLARSKI WOJCIECH | BYDGOSZCZ | POLISH AGRO TEAM | 13:30:00 | 1982 | 01:33:26 | 144 | |
186 | 1711 | SZELOCH2 ALEKSANDRA | BYDGOSZCZ | POLISH AGRO TEAM | 13:30:00 | 1980 | 01:33:26 | 40 | |
187 | 1768 | USSOROWSKI2 MARCIN | BYDGOSZCZ | POLISH AGRO TEAM | 13:30:00 | 1978 | 01:33:26 | 144 | |
188 | 1817 | ZACH MATEUSZ | BYDGOSZCZ | POLISH AGRO TEAM | 13:30:00 | 1993 | 01:33:26 | 144 | |
189 | 1806 | WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | POLISH AGRO TEAM | 13:30:00 | 1976 | 01:33:27 | 147 | |
190 | 1327 | KORCZ MARZENA | MUROWANIEC | 14:00:00 | 1977 | 01:33:33 | 43 | ||
191 | 1232 | IDZIKOWSKA AGNIESZKA | GRUDZIĄDZ | 12:45:00 | 1987 | 01:34:06 | 44 | ||
192 | 1233 | IDZIKOWSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | 12:45:00 | 1976 | 01:34:07 | 148 | ||
193 | 1010 | BARTCZAK KACPER | MYŚLĘCINEK | Abstynenci | 14:45:00 | 1994 | 01:34:19 | 149 | |
194 | 1438 | ŁENT JAKUB | ZIELONKA | Abstynenci | 14:45:00 | 1993 | 01:34:20 | 150 | |
195 | 1550 | ORMIŃSKA SARA | KONSTANTOWO 4/3 | 14:45:00 | 1986 | 01:34:28 | 45 | ||
196 | 1517 | NAGAJ WOJCIECH | WIĘCBORK | Drink Team | 14:45:00 | 1987 | 01:34:30 | 151 | |
197 | 1677 | STAŁOWSKI MARIUSZ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | 14:45:00 | 1987 | 01:34:30 | 151 | ||
198 | 1372 | KUCZER KRZYSZTOF | CEKCYN | Komandofoki | 13:00:00 | 1989 | 01:34:39 | 153 | |
199 | 1225 | HOLEC WITEK | BYDGOSZCZ | Komandofoki | 13:00:00 | 1986 | 01:34:40 | 154 | |
200 | 1450 | MAJDA ADRIAN | BYDGOSZCZ | Komandofoki | 13:00:00 | 1987 | 01:34:40 | 154 | |
201 | 1493 | MIKOŁAJCZAK TOMASZ | BYDGOSZCZ | Komandofoki | 13:00:00 | 1987 | 01:34:40 | 154 | |
202 | 1052 | BUJEWSKI MARCIN | BIAŁE BŁOTA | Bychowiacy | 13:00:00 | 1978 | 01:34:52 | 157 | |
203 | 1126 | DUSZYŃSKI SEBASTIAN | GREBOCIN | OSP Grębocin | 13:00:00 | 1985 | 01:35:01 | 158 | |
204 | 1765 | UMIŃSKI TOMASZ | GRUDZIĄDZ | Bychowiacy | 13:00:00 | 1980 | 01:35:04 | 159 | |
205 | 1781 | WIELGUS TOMASZ | GRUDZIĄDZ | Bychowiacy | 13:00:00 | 1976 | 01:35:17 | 160 | |
206 | 1579 | PIETRZAK PIOTR | BYDGOSZCZ | Wiecznie Młodzi | 15:30:00 | 1993 | 01:35:18 | 161 | |
207 | 1267 | KACZEROWSKA MONIKA | IŁAWA | Bychowiacy | 13:00:00 | 1985 | 01:35:33 | 46 | |
208 | 1516 | NADOLNY ARTUR | GRĘBOCIN | OSP Grębocin | 13:00:00 | 1991 | 01:35:33 | 162 | |
209 | 1132 | DZIAMSKI BARTOSZ | MUROWANA GOŚLINA | 14:30:00 | 1993 | 01:36:41 | 163 | ||
210 | 1261 | JURECKA ANNA | BYDGOSZCZ | ABSTYNENCI OD JUTRA | 12:45:00 | 1978 | 01:36:41 | 47 | |
211 | 1413 | LEŚNY ŁUKASZ | MUROWANA GOŚLINA | 14:30:00 | 1988 | 01:36:41 | 163 | ||
212 | 1326 | KOPYŁOWSKI TOMASZ | RACIĄŻEK | ABSTYNENCI OD JUTRA | 12:45:00 | 1985 | 01:36:42 | 165 | |
213 | 1333 | KOSTKOWSKI RADOSŁAW | TORUŃ | ABSTYNENCI OD JUTRA | 12:45:00 | 1982 | 01:36:42 | 165 | |
214 | 1464 | MAŁECKI ZBYSZEK | OSIELSKO | ABSTYNENCI OD JUTRA | 12:45:00 | 1978 | 01:36:42 | 165 | |
215 | 1748 | TACZKOWSKA DARCIA | TORUŃ | ABSTYNENCI OD JUTRA | 12:45:00 | 1987 | 01:36:44 | 48 | |
216 | 1354 | KOZŁOWSKA KATARZYNA | BOBROWNIKI | 15:30:00 | 1992 | 01:36:55 | 49 | ||
217 | 1796 | WITKOWSKI MICHAŁ | WŁOCŁAWEK | 15:30:00 | 1992 | 01:36:56 | 168 | ||
218 | 1406 | LASECKA MARTA | TORUŃ | OSP Grębocin | 13:00:00 | 1995 | 01:37:03 | 50 | |
219 | 1341 | KOTKIEWICZ KAMIL | GRĘBOCIN | OSP Grębocin | 13:00:00 | 1989 | 01:37:09 | 169 | |
220 | 1305 | KLAIN ANNA | BYDGOSZCZ | 14:45:00 | 1990 | 01:37:10 | 51 | ||
221 | 1752 | THOMAS WOJCIECH | ŁOCHOWO | 14:45:00 | 1987 | 01:37:10 | 170 | ||
222 | 1686 | STIMMA ALICJA | SEROCK | HUMPTI DUMPTI Team | 13:30:00 | 1999 | 01:37:26 | 52 | |
223 | 1105 | DŁONIAK MATEUSZ | BYDGOSZCZ | HUMPTI DUMPTI Team | 13:30:00 | 1995 | 01:37:29 | 171 | |
224 | 1981 | GASIŃSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | 15:30:00 | 0 | 01:37:29 | 171 | ||
225 | 1979 | KOŁUTNIAK KLAUDIA | WŁOCŁAWEK | 15:30:00 | 0 | 01:37:29 | 53 | ||
226 | 1980 | KUTKA KAMILA | BYDGOSZCZ | 15:30:00 | 0 | 01:37:29 | 53 | ||
227 | 1646 | SAWIŃSKI MATEUSZ | SZUBIN | Komandofoki | 13:00:00 | 1990 | 01:37:33 | 173 | |
228 | 1243 | JANUSZEWSKI JACEK | BYDGODSZCZ | Komandofoki | 13:00:00 | 1986 | 01:37:35 | 174 | |
229 | 1231 | IDCZAK PIOTR | INOWROCŁAW | 14:30:00 | 1989 | 01:38:00 | 175 | ||
230 | 1468 | MAŃKOWSKA KAMILA | BYDGOSZCZ | 13:15:00 | 1986 | 01:38:00 | 55 | ||
231 | 1592 | POLANOWSKA MARTA | BYDGOSZCZ | 13:15:00 | 1986 | 01:38:02 | 56 | ||
232 | 1725 | SZULC-GŁAZIK GRAŻYNA | GOGOLEWO | 14:15:00 | 1981 | 01:38:07 | 57 | ||
233 | 1187 | GÓRNA EWA | INOWROCŁAW | 14:30:00 | 1989 | 01:38:08 | 58 | ||
234 | 1192 | GRABIAS PAWEŁ | SKOWARCZ | 14:15:00 | 1974 | 01:38:08 | 176 | ||
235 | 1669 | SONNENFELD ANETTA | SMĘTOWO GRANICZNE | 14:15:00 | 1974 | 01:38:08 | 58 | ||
236 | 1687 | STIMMA ANNA | SEROCK | HUMPTI DUMPTI Team | 13:30:00 | 1976 | 01:38:15 | 60 | |
237 | 1318 | KOLASIŃSKI PAWEŁ | OSIELSKO | MiszczowiePL | 14:45:00 | 1996 | 01:38:29 | 177 | |
238 | 1001 | AKOLIŃSKI MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | MiszczowiePL | 14:45:00 | 1999 | 01:38:30 | 178 | |
239 | 1107 | DOBOSIEWICZ JACEK | RYNARZEWO | 13:30:00 | 1995 | 01:38:30 | 178 | ||
240 | 1644 | SARNOWSKA JOANNA | BYDGOSZCZ | 13:30:00 | 1997 | 01:38:30 | 61 | ||
241 | 1412 | LEPCZYŃSKI KAMIL | BYDGOSZCZ | SoftBlue Team | 15:00:00 | 1995 | 01:38:49 | 180 | |
242 | 1577 | PIETRAS BERNARD | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 14:00:00 | 1975 | 01:38:51 | 181 | |
243 | 1370 | KUCHARSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 14:00:00 | 1982 | 01:38:52 | 182 | |
244 | 1308 | KLOSKA TOMASZ | BYDGOSZCZ | Squash Point & AktivonSport Team | 14:00:00 | 1983 | 01:38:54 | 183 | |
245 | 1488 | MICHALSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | PILARZE | 13:00:00 | 1988 | 01:39:20 | 184 | |
246 | 1295 | KĘDZIORSKA AGATA | WĄBRZEŹNO | 12:45:00 | 1995 | 01:39:34 | 62 | ||
247 | 1246 | JARUZEL PATRYK | BYDGOSZCZU | 14:30:00 | 1994 | 01:39:43 | 185 | ||
248 | 1339 | KOŚMIDER DAREK | BYDGOSZCZ | 14:30:00 | 1978 | 01:39:43 | 185 | ||
249 | 1665 | SMOLIŃSKI FILIP | BYDGOSZCZ | 15:15:00 | 1995 | 01:40:04 | 187 | ||
250 | 1347 | KOWALSKA OLGA | BYDGOSZCZ | 15:15:00 | 1994 | 01:40:05 | 63 | ||
251 | 1721 | SZULAKIEWICZ MAŁGORZATA | BYDGOSZCZ | 15:15:00 | 1993 | 01:40:06 | 64 | ||
252 | 1630 | RUTKOWSKA VIRGINIA | BYDGOSZCZ | 12:45:00 | 1984 | 01:40:45 | 65 | ||
253 | 1199 | GROCHAL ANDRZEJ | GRUDZIĄDZ | Bychowiacy | 13:00:00 | 1989 | 01:41:07 | 188 | |
254 | 1389 | KURLANDT JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | Bychowiacy | 13:00:00 | 1976 | 01:41:26 | 189 | |
255 | 1451 | MAJDA PIOTR | ZAMOŚĆ | Bychowiacy | 13:00:00 | 1978 | 01:41:45 | 190 | |
256 | 1475 | MĄDRZAK EWA | BYDGOSZCZ | 14:45:00 | 1994 | 01:41:51 | 66 | ||
257 | 1476 | MĄDRZAK PAWEŁ | BIAŁE-BŁOTA | 14:45:00 | 1994 | 01:41:51 | 191 | ||
258 | 1728 | SZUSZCZYKIEWICZ MACIEJ | CHEŁMNO | Wściekli i brudni a potem na piwo | 13:15:00 | 1982 | 01:42:01 | 192 | |
259 | 1332 | KOSECKA-IWICA HANNA | TUCHOLA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1984 | 01:42:15 | 67 | |
260 | 1023 | BIELIŃSKA DAGMARA | TUCHOLA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1984 | 01:42:16 | 68 | |
261 | 1123 | DRZYCIMSKA MAGDA | TUCHOLA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1992 | 01:42:16 | 68 | |
262 | 1304 | KLAFETKA RENATA | TUCHOLA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1968 | 01:42:16 | 68 | |
263 | 1256 | JENDRZEJEWSKI PIOTR | TUCHOLA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1979 | 01:42:21 | 193 | |
264 | 1670 | SOSNA MIKOLAJ | BYDGOSZCZ | Mobica | 13:15:00 | 1980 | 01:42:37 | 194 | |
265 | 1257 | JEZIORSKI_ MACIEJ | BYDGOSZCZ | 13:15:00 | 1979 | 01:42:38 | 195 | ||
266 | 1197 | GRACZYKOWSKA DARIA | BYDGOSZCZ | #TeamPjotra | 14:15:00 | 1989 | 01:43:26 | 71 | |
267 | 1183 | PRUCZKOWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | TERENOWE KOCURY | 13:45:00 | 1989 | 01:43:30 | 196 | |
268 | 1448 | MAĆKOWSKI ADAM | BYDGOSZCZ | TERENOWE KOCURY | 13:45:00 | 1980 | 01:43:31 | 197 | |
269 | 1756 | TOMASZEWSKI ROBERT | KORONOWO | TERENOWE KOCURY | 13:45:00 | 1990 | 01:43:32 | 198 | |
270 | 1355 | KOZŁOWSKI MATEUSZ | BYDGOSZCZ | SoftBlue Team | 15:00:00 | 1986 | 01:43:50 | 199 | |
271 | 1759 | TOPOLEWSKI SEWERYN | BYDGOSZCZ | SoftBlue Team | 15:00:00 | 1987 | 01:43:51 | 200 | |
272 | 1733 | SZYMANEK MONIKA | BYDGOSZCZ | #TeamPjotra | 14:15:00 | 1991 | 01:43:57 | 72 | |
273 | 1737 | SZYMAŃSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | #TeamPjotra | 14:15:00 | 1995 | 01:43:58 | 201 | |
274 | 1150 | FIOŁEK JAREK | TORUŃ | Stars Team | 15:30:00 | 1992 | 01:43:59 | 202 | |
275 | 1051 | BUJAŁKOWSKI KAMIL | GÓRSK | Stars Team | 15:30:00 | 1985 | 01:44:01 | 203 | |
276 | 1212 | GRZELAK MAREK | MYŚLĘCINEK | VILOrun | 14:00:00 | 1999 | 01:44:01 | 203 | |
277 | 1116 | DRAWZ PAWEŁ | SZUBIN | 14:00:00 | 1994 | 01:44:21 | 205 | ||
278 | 1290 | KASZEWSKI ADAM | SZUBIN | 14:00:00 | 1998 | 01:44:22 | 206 | ||
279 | 1591 | POKORZYŃSKI KRZYSZTOF | SZUBIN | 14:00:00 | 1993 | 01:44:22 | 206 | ||
280 | 1609 | RAMZA KAROL | BYDGOSZCZ | SoftBlue Team | 15:00:00 | 1993 | 01:44:29 | 208 | |
281 | 1572 | PIEKARSKI WOJTEK | BYDGOSZCZ | TMS & GLOBART TEAM | 13:45:00 | 1978 | 01:44:40 | 209 | |
282 | 1825 | ZAWADZKA MAGDA | BYDGOSZCZ | TMS & GLOBART TEAM | 13:45:00 | 1977 | 01:44:41 | 73 | |
283 | 1571 | PIEKARSKI AREK | BYDGOSZCZ | TMS & GLOBART TEAM | 13:45:00 | 1981 | 01:44:42 | 210 | |
284 | 1142 | FELSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | Wiecznie Młodzi | 15:30:00 | 1987 | 01:44:52 | 211 | |
285 | 1429 | LIWOCH JULIUSZ | OSIELSKO | Wiecznie Młodzi | 15:30:00 | 1994 | 01:45:04 | 212 | |
286 | 1155 | FRĄCKOWIAK TOMASZ | BYDGOSZCZ | Wiecznie Młodzi | 15:30:00 | 1982 | 01:45:21 | 213 | |
287 | 1154 | FRASZKIEWICZ AGNIESZKA | GRUDZIĄDZ | 13:30:00 | 1992 | 01:45:23 | 74 | ||
288 | 1177 | GLAZA NATALIA | GRUDZIĄDZ | 13:30:00 | 1989 | 01:45:23 | 74 | ||
289 | 1819 | ZAJĄCZKOWSKA ANNA | BYDGOSZCZ | Wiecznie Młodzi | 15:30:00 | 1979 | 01:45:23 | 74 | |
290 | 1674 | STACHNOWICZ ALEKSANDRA | GRUDZIĄDZ | 13:30:00 | 1994 | 01:45:30 | 77 | ||
291 | 1485 | MICHALAK ŁUKASZ | GOSTYNIN | Wściekłe Pięści Węża | 13:15:00 | 1982 | 01:45:34 | 214 | |
292 | 1486 | MICHALAK WANDA | GOSTYNIN | Wściekłe Pięści Węża | 13:15:00 | 1960 | 01:45:35 | 78 | |
293 | 1553 | OSTROWSKI ADRIAN | GOSTYNIN | Wściekłe Pięści Węża | 13:15:00 | 1988 | 01:45:36 | 215 | |
294 | 1832 | ZIELIŃSKA ANNA | GOSTYNIN | Wściekłe Pięści Węża | 13:15:00 | 1991 | 01:45:37 | 79 | |
295 | 1834 | ZIELIŃSKI ARKADIUSZ | GOSTYNIN | Wściekłe Pięści Węża | 13:15:00 | 1989 | 01:45:37 | 216 | |
296 | 1043 | BRUSKI JAN | NAKŁO NAD NOTECIĄ | Drink Team | 14:45:00 | 1987 | 01:45:50 | 217 | |
297 | 1175 | GLANC KACPER | TARKOWO GÓRNE | 13:45:00 | 1995 | 01:45:53 | 218 | ||
298 | 1384 | KULCZYCKA AGNIESZKA | NOWA WIEŚ WIELKA | 13:45:00 | 1995 | 01:45:53 | 80 | ||
299 | 1546 | OLSZEWSKA MARTA | BYDGOSZCZ | 13:45:00 | 1985 | 01:45:54 | 81 | ||
300 | 1531 | BURKIEWICZ KAROL | PRZYSIEK | SoftBlue Team | 15:00:00 | 1996 | 01:46:07 | 219 | |
301 | 1442 | ŁUCZAK RAFAŁ | MROCZA | Drink Team | 14:45:00 | 1997 | 01:46:28 | 220 | |
302 | 1792 | WIŚNIEWSKA KARINA | BYDGOSZCZ | Pączki w maśle | 13:00:00 | 1999 | 01:46:33 | 82 | |
303 | 1056 | BURITTA ROBERT | BYDGOSZCZ | Pączki w maśle | 13:00:00 | 1996 | 01:46:34 | 221 | |
304 | 1795 | WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | Pączki w maśle | 13:00:00 | 1977 | 01:46:34 | 221 | |
305 | 1273 | KACZYŃSKI MAKSYMILIAN | BYDGOSZCZ | Pączki w maśle | 13:00:00 | 1989 | 01:46:35 | 223 | |
306 | 1055 | BURITTA MARIUSZ | BYDGOSZCZ | Pączki w maśle | 13:00:00 | 1981 | 01:46:36 | 224 | |
307 | 1357 | KRAJNIAK JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | Pączki w maśle | 13:00:00 | 1994 | 01:46:36 | 224 | |
308 | 1519 | NALEWALSKA IRMINA | BYDGOSZCZ | Drink Team | 14:45:00 | 1986 | 01:46:57 | 83 | |
309 | 1018 | BETAŃSKI BARTOSZ | PRUSZCZ | VILOrun | 14:00:00 | 1999 | 01:47:00 | 226 | |
310 | 1038 | BORKOWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | 15:00:00 | 1991 | 01:47:00 | 226 | ||
311 | 1785 | WIESE SZYMON | MROCZA | 15:00:00 | 1987 | 01:47:01 | 228 | ||
312 | 1740 | SZYMECKI SEBASTIAN | CHEŁMŻA | Włókniarz- CrossFit | 14:30:00 | 1992 | 01:47:16 | 229 | |
313 | 1046 | BRZDĘK ADRIAN | CHEŁMŻA | Włókniarz- CrossFit | 14:30:00 | 1982 | 01:47:17 | 230 | |
314 | 1222 | HAPKA WOJCIECH | CHEŁMŻA | Włókniarz- CrossFit | 14:30:00 | 1979 | 01:47:18 | 231 | |
315 | 1428 | LIS TOMASZ | CHEŁMŻA | Włókniarz- CrossFit | 14:30:00 | 1981 | 01:47:18 | 231 | |
316 | 1666 | SMYKOWSKA KATARZYNA | CHEŁMŻA | Włókniarz- CrossFit | 14:30:00 | 1988 | 01:47:18 | 84 | |
317 | 1221 | HAPKA KAROLINA | CHEŁMŻA | Włókniarz- CrossFit | 14:30:00 | 1982 | 01:47:19 | 85 | |
318 | 1234 | IGNASIAK MAŁGORZATA | CHEŁMŻA | Włókniarz- CrossFit | 14:30:00 | 1990 | 01:47:20 | 86 | |
319 | 1545 | OLSZEWSKA MAJA | CHEŁMŻA | Włókniarz- CrossFit | 14:30:00 | 1983 | 01:47:29 | 87 | |
320 | 1137 | FALKIEWICZ NATALIA | TORUŃ | Husaria Race Team | 14:00:00 | 1999 | 01:47:40 | 88 | |
321 | 1003 | ARACH PRZEMYSŁAW | NAKŁO | Body Joy fitness club Nakło | 14:15:00 | 1983 | 01:47:42 | 233 | |
322 | 1344 | KOWAL MICHAŁ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | Body Joy fitness club Nakło | 14:15:00 | 1978 | 01:47:43 | 234 | |
323 | 1100 | DEKA IRENEUSZ | NAKŁO NAD NOTECIA | Body Joy fitness club Nakło | 14:15:00 | 1986 | 01:47:44 | 235 | |
324 | 1408 | LATOSZEK MAREK | NAKŁO NAD NOTECIA | Body Joy fitness club Nakło | 14:15:00 | 1997 | 01:47:44 | 235 | |
325 | 1425 | LIPKOWSKA MAGDALENA | ŚLIWICE | Śliwickie Babeczki | 14:15:00 | 1981 | 01:47:44 | 89 | |
326 | 1744 | ŚMIGEL GABRIELA | ŚLIWICE | Śliwickie Babeczki | 14:15:00 | 1978 | 01:47:44 | 89 | |
327 | 1060 | CEGIELSKA ROMA | NAKŁO NAD NOTECIA | Body Joy fitness club Nakło | 14:15:00 | 1988 | 01:47:45 | 91 | |
328 | 1331 | KOSCH BRYGIDA | ŚLIWICE | Śliwickie Babeczki | 14:15:00 | 1974 | 01:47:45 | 91 | |
329 | 1353 | KOZŁOWSKA JOANNA | ŚLIWICE | Śliwickie Babeczki | 14:15:00 | 1975 | 01:47:45 | 91 | |
330 | 1570 | PEŁKA IWONA | NAKŁO | Body Joy fitness club Nakło | 14:15:00 | 1994 | 01:47:45 | 91 | |
331 | 1843 | ZUKAROLI JUSTYNA | ŚLIWICE | Śliwickie Babeczki | 14:15:00 | 1973 | 01:47:46 | 95 | |
332 | 1446 | MACIEJAK MARIOLA | ŚLIWICE | Śliwickie Babeczki | 14:15:00 | 1981 | 01:47:47 | 96 | |
333 | 1179 | GŁĄB MARIUSZ | LIPNO | Team Teren | 13:45:00 | 1983 | 01:47:48 | 237 | |
334 | 1604 | PUCHAŁA PAULINA | JOZEFKOWO | Husaria Race Team | 14:00:00 | 1986 | 01:47:49 | 97 | |
335 | 1365 | KSIAŻKOWSKA BEATA | BYDGOSZCZ | Wiecznie Młodzi | 15:30:00 | 1983 | 01:48:14 | 98 | |
336 | 1667 | SNOPEK ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Wiecznie Młodzi | 15:30:00 | 1986 | 01:48:14 | 238 | |
337 | 1615 | RENC PATRYK | BYDGOSZCZ | Serce Tybetu | 14:45:00 | 1989 | 01:48:25 | 239 | |
338 | 1502 | MŁYNAREK ANGELIKA | BYDGOSZCZ | Break The Brain | 14:30:00 | 1994 | 01:48:26 | 99 | |
339 | 1521 | NALEWALSKI RAFAŁ | BYDGOSZCZ | Drink Team | 14:45:00 | 1994 | 01:48:26 | 240 | |
340 | 1189 | GÓRSKA KLAUDIA | BYDGOSZCZ | Drink Team | 14:45:00 | 1998 | 01:48:27 | 100 | |
341 | 1520 | NALEWALSKA JUSTYNA | BYDGOSZCZ | Serce Tybetu | 14:45:00 | 1989 | 01:48:28 | 101 | |
342 | 1587 | POCHWAŁA ROBERT | OSIELSKO | Wiecznie Młodzi | 15:30:00 | 1975 | 01:48:30 | 241 | |
343 | 1316 | KNOWSKI KAROL | SIERPIN | Bydlaki | 13:30:00 | 1992 | 01:48:37 | 242 | |
344 | 1020 | BIEDZIAK SŁAWOMIR | BYDGOSZCZ | Bydlaki | 13:30:00 | 1973 | 01:48:38 | 243 | |
345 | 1315 | KNOWSKA ALEKSANDRA | ELBLĄG | Bydlaki | 13:30:00 | 1996 | 01:48:39 | 102 | |
346 | 1727 | SZUSTER DANIEL | KOTOMIERZ | Bydlaki | 13:30:00 | 1982 | 01:48:39 | 244 | |
347 | 1263 | JUREK MAGDALENA | BYDGOSZCZ | Bydlaki | 13:30:00 | 1989 | 01:48:40 | 103 | |
348 | 1385 | KULCZYK CEZARY | BYDGOSZCZ | VILOrun | 14:00:00 | 1998 | 01:48:40 | 245 | |
349 | 1533 | NOWAK JAKUB | SZUBIN | Bydlaki | 13:30:00 | 1987 | 01:48:40 | 245 | |
350 | 1642 | SALAMON WOJCIECH | CHEŁMŻA | Bydlaki | 13:30:00 | 1982 | 01:48:41 | 247 | |
351 | 1042 | BRUDECKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | Bydlaki | 13:30:00 | 1988 | 01:48:42 | 104 | |
352 | 1628 | RUCZYŃSKA ANNA | BYDGOSZCZ | Bydlaki | 13:30:00 | 1990 | 01:48:42 | 104 | |
353 | 1172 | GERKE LUCYNA | BUKOWIEC | Nieustraszeni | 14:30:00 | 1983 | 01:48:43 | 106 | |
354 | 1176 | GLANC KATARZYNA | SOLEC KUJAWSKI | Zespół Panienki Helenki | 13:45:00 | 1979 | 01:48:43 | 106 | |
355 | 1171 | GEHRKE ELIZA | BYDGOSZCZ | Nieustraszeni | 14:30:00 | 1976 | 01:48:44 | 108 | |
356 | 1479 | MELKOWSKA MONIKA | ŚWIECIE | 14:30:00 | 1984 | 01:48:44 | 108 | ||
357 | 1480 | MELKOWSKI ROBERT | ŚWIECIE | 14:30:00 | 1984 | 01:48:44 | 248 | ||
358 | 1482 | MENDOCHA KORNEL | BYDGOSZCZ | Nieustraszeni | 14:30:00 | 1996 | 01:48:45 | 249 | |
359 | 1417 | LEWANDOWSKA NINA | BYDGOSZCZ | Husaria Race Team | 14:00:00 | 1986 | 01:48:51 | 110 | |
360 | 1016 | BĄBOLEWSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Bydgoszcz | 13:15:00 | 1982 | 01:48:54 | 250 | |
361 | 1112 | DOMEK ALEKSANDER | BYDGOSZCZ | FIFI Bank | 13:15:00 | 1983 | 01:48:55 | 251 | |
362 | 1682 | STEFAŃSKA WIESŁAWA | BYDGOSZCZ | 13:15:00 | 1980 | 01:48:56 | 111 | ||
363 | 1828 | ZDUNKIEWICZ MARCIN | BYDGOSZCZ | Bydgoszcz | 13:15:00 | 1980 | 01:48:56 | 252 | |
364 | 1660 | SKOWROŃSKA KAROLINA | TORUŃ | Break The Brain | 14:30:00 | 1991 | 01:48:57 | 112 | |
365 | 1912 | ORWAT MARIA | BYDGOSZCZ | 15:30:00 | 0 | 01:49:00 | 113 | ||
366 | 1853 | ZARADNA ROKSANA | TORUŃ | 15:30:00 | 0 | 01:49:01 | 114 | ||
367 | 1983 | FILOSZEK PAWEŁ | BYDGOSZCZ | WOLONTARIUSZE | 15:30:00 | 1995 | 01:49:02 | 253 | |
368 | 1986 | WITKOWSKI DAMIAN | ZIELONKA | 15:30:00 | 1997 | 01:49:02 | 253 | ||
369 | 1989 | ZWOLIŃSKI ADRIAN | WYSTEP | 15:30:00 | 1998 | 01:49:02 | 253 | ||
370 | 1749 | TATERA DARIA | BYDGOSZCZ | Zespół Panienki Helenki | 13:45:00 | 1987 | 01:49:04 | 115 | |
371 | 1988 | TATERA MICHAŁ | BYDGOSZCZ | Zespół Panienki Helenki | 13:45:00 | 1986 | 01:49:04 | 256 | |
372 | 1991 | SZCZEPAŃSKI ROBERT | BYDGOSZCZ | PANIENKA HELENKA | 13:45:00 | 1978 | 01:49:12 | 257 | |
373 | 1474 | MATUSIAK BARTEK | BYDGOSZCZ | 15:00:00 | 1988 | 01:49:31 | 258 | ||
374 | 1774 | WARCZAK MAREK | BYDGOSZCZ | 15:00:00 | 1985 | 01:49:32 | 259 | ||
375 | 1382 | KUJAWKA JAKUB | SAMOCIĄŻEK | 15:00:00 | 1981 | 01:49:33 | 260 | ||
376 | 1495 | MILER ADRIAN | SAMOCIĄŻEK | 15:00:00 | 1981 | 01:49:33 | 260 | ||
377 | 1381 | KUJAWKA AGNIESZKA | SAMOCIĄŻEK | 15:00:00 | 1985 | 01:49:34 | 116 | ||
378 | 1240 | JANKOWSKA MARIANNA | BYDGOSZCZ | 15:00:00 | 1986 | 01:49:36 | 117 | ||
379 | 1066 | CHROŚNIAK JACEK | BYDGOSZCZ | Break The Brain | 14:30:00 | 1990 | 01:49:43 | 262 | |
380 | 1990 | STRZEDZIŃSKA ALEKSANDRA | BYDGOSZCZ | Break The Brain | 14:30:00 | 1985 | 01:49:43 | 118 | |
381 | 1787 | WINKLER ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ | Break The Brain | 14:30:00 | 1990 | 01:49:43 | 262 | |
382 | 1039 | BOROWICZ JOANNA | LIPNO | Team Teren | 13:45:00 | 1985 | 01:49:47 | 119 | |
383 | 1618 | RETLIKOWSKI KAROL | LIPNO | Team Teren | 13:45:00 | 1985 | 01:49:47 | 264 | |
384 | 1169 | GĄSIOROWSKA ANNA | BYDGOSZCZ | 13:15:00 | 1993 | 01:49:48 | 120 | ||
385 | 1170 | GĄSIOROWSKA MARTA | BYDGOSZCZ | 13:15:00 | 1993 | 01:49:48 | 120 | ||
386 | 1266 | KACPROWICZ KINGA | LIPNO | Team Teren | 13:45:00 | 1999 | 01:49:48 | 120 | |
387 | 1330 | KORYTOWSKI MACIEJ | LIPNO | Team Teren | 13:45:00 | 1983 | 01:49:48 | 265 | |
388 | 1809 | WOŁOWSKA ŻANETA | LIPNO | Team Teren | 13:45:00 | 1987 | 01:49:48 | 120 | |
389 | 1810 | WOŁOWSKI PAWEŁ | LIPNO | Team Teren | 13:45:00 | 1981 | 01:49:48 | 265 | |
390 | 1215 | GRZYWACZEWSKI PIOTR | LIPNO | Team Teren | 13:45:00 | 1982 | 01:49:49 | 267 | |
391 | 1303 | KLABAN JAKUB | LIPNO | Team Teren | 13:45:00 | 1982 | 01:49:49 | 267 | |
392 | 1414 | LEWANDOWSKA BARBARA JOANNA | LIPNO | Team Teren | 13:45:00 | 1978 | 01:49:49 | 124 | |
393 | 1794 | WIŚNIEWSKA MARZENA | LIPNO | Team Teren | 13:45:00 | 1983 | 01:49:49 | 124 | |
394 | 1178 | GŁĄB MAGDALENA | LIPNO | Team Teren | 13:45:00 | 1984 | 01:49:50 | 126 | |
395 | 1820 | ZAKRZEWSKI SYLWESTER | KIKÓŁ | Team Teren | 13:45:00 | 1981 | 01:49:50 | 269 | |
396 | 1469 | MARCINIAK ALEKSANDRA | LIPNIO | Team Teren | 13:45:00 | 1990 | 01:49:51 | 127 | |
397 | 1456 | MAKOWSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | Zespół Panienki Helenki | 13:45:00 | 1977 | 01:49:59 | 270 | |
398 | 1992 | BEJTKA MAŁGORZATA | BYDGOSZCZ | PANIENKA HELENKA | 13:45:00 | 1982 | 01:50:01 | 128 | |
399 | 1695 | SUDER KRZYSZTOF | KCYNIA | Zespół Panienki Helenki | 13:45:00 | 1979 | 01:50:04 | 271 | |
400 | 1850 | ŻYGOWSKA DOROTA | TUCHOLA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1977 | 01:50:13 | 129 | |
401 | 1851 | ŻYGOWSKI KAROL | TUCHOLA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1979 | 01:50:13 | 272 | |
402 | 1032 | BOJDO DAWID | BYDGOSZCZ | Mali Odkrywcy Team | 13:30:00 | 1991 | 01:50:14 | 273 | |
403 | 1265 | KABATEK PAWEŁ | BYDGOSZCZ | Mali Odkrywcy Team | 13:30:00 | 1981 | 01:50:14 | 273 | |
404 | 1715 | SZMELTER AGNIESZKA | TUCHOLA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1983 | 01:50:14 | 130 | |
405 | 1087 | CZARNECKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | Mali Odkrywcy Team | 13:30:00 | 1986 | 01:50:15 | 275 | |
406 | 1620 | RODZIEWICZ ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Mali Odkrywcy Team | 13:30:00 | 1976 | 01:50:15 | 275 | |
407 | 1661 | SŁOMIŃSKA AGATA | TUCHOLA | LEVEL 10 | 15:15:00 | 1992 | 01:50:15 | 131 | |
408 | 1119 | DRĄŻKOWSKI REMIGIUSZ | BYDGOSZCZ | Mali Odkrywcy Team | 13:30:00 | 1982 | 01:50:16 | 277 | |
409 | 1200 | GROT MONIKA | ŁOCHOWO | Akademia Pole Dance | 15:00:00 | 1983 | 01:50:46 | 132 | |
410 | 1776 | WASILEWSKA MARTYNA | BYDGOSZCZ | 15:00:00 | 1983 | 01:50:48 | 133 | ||
411 | 1201 | GRUCZKA JOWITA | ROZWARZYN | Rozpędzone Ślimaki | 14:00:00 | 1998 | 01:50:54 | 134 | |
412 | 1202 | GRUCZKA PATRYK | ROZWARZYN | Rozpędzone Ślimaki | 14:00:00 | 1995 | 01:50:54 | 278 | |
413 | 1627 | RUCIŃSKI KAROL | BYDGOSZCZ | 13:45:00 | 1984 | 01:51:17 | 279 | ||
414 | 1130 | DYGASIEWICZ JOANNA | RYNARZEWO | 13:45:00 | 1983 | 01:51:18 | 135 | ||
415 | 1242 | JANUSZEWSKA NATALIA | BIAŁE BŁOTA | CrossFit Bydgoszcz | 14:30:00 | 1998 | 01:51:19 | 136 | |
416 | 1377 | KUFTA EWELINA | BYDGOSZCZ | CrossFit Bydgoszcz | 14:30:00 | 1984 | 01:51:19 | 136 | |
417 | 1445 | ŁUSZCZEK IWONA | RYNARZEWO | 13:45:00 | 1995 | 01:51:19 | 136 | ||
418 | 1565 | PASZKOWSKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | CrossFit Bydgoszcz | 14:30:00 | 1978 | 01:51:24 | 139 | |
419 | 1376 | KUFFEL MONIKA | CHEŁMŻA | Włókniarz- CrossFit | 14:30:00 | 1978 | 01:51:52 | 140 | |
420 | 1784 | WIERZCHOWSKA-GRABOWSKA MONIKA | CHEŁMŻA | Włókniarz- CrossFit | 14:30:00 | 1978 | 01:51:52 | 140 | |
421 | 1838 | ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | Calisthenics Academy | 14:30:00 | 1970 | 01:51:56 | 142 | |
422 | 1849 | ŻUREK ADRIANNA | ŚWIECIE | Calisthenics Academy | 14:30:00 | 1999 | 01:51:58 | 143 | |
423 | 1626 | RÓŻAŃSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | Pączki w maśle | 13:00:00 | 1981 | 01:52:02 | 280 | |
424 | 1338 | KOŚMICKA SYLWIA | BYDGOSZCZ | Pączki w maśle | 13:00:00 | 1988 | 01:52:03 | 144 | |
425 | 1625 | RÓŻAŃSKA NATALIA | BYDGOSZCZ | Pączki w maśle | 13:00:00 | 1988 | 01:52:03 | 144 | |
426 | 1337 | KOŚMICKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | Pączki w maśle | 13:00:00 | 1988 | 01:52:04 | 146 | |
427 | 1427 | LIS ALEKSANDER | BYDGOSZCZ | Pączki w maśle | 13:00:00 | 1987 | 01:52:07 | 281 | |
428 | 1311 | KMUK DOROTA | BYDGOSZCZ | Leszcze | 13:45:00 | 1973 | 01:52:43 | 147 | |
429 | 1747 | ŚWITALSKI KAMIL | BYDGOSZCZ | Leszcze | 13:45:00 | 1988 | 01:52:43 | 282 | |
430 | 1444 | ŁUKASZEWSKA EMILIA | BYDGOSZCZ | Leszcze | 13:45:00 | 1979 | 01:52:43 | 147 | |
431 | 1207 | GRUSZKA KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | Leszcze | 13:45:00 | 1976 | 01:52:44 | 283 | |
432 | 1436 | ŁATA PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | Leszcze | 13:45:00 | 1987 | 01:52:45 | 284 | |
433 | 1027 | BIŁYK MARTA | BYDGOSZCZ | Odrodzeni z błota | 14:15:00 | 1983 | 01:52:52 | 149 | |
434 | 1028 | BIŁYK MICHAŁ | BYDGOSZCZ | Odrodzeni z błota | 14:15:00 | 1984 | 01:52:54 | 285 | |
435 | 1813 | WÓJCIK ANNA | BYDGOSZCZ | Odrodzeni z błota | 14:15:00 | 1981 | 01:52:54 | 150 | |
436 | 1237 | IWANIUK JACEK | BYDGOSZCZ | Odrodzeni z błota | 14:15:00 | 1973 | 01:52:56 | 286 | |
437 | 1503 | MODRAKOWSKA EWELINA | MAKSYMILIANOWA | Odrodzeni z błota | 14:15:00 | 1986 | 01:52:56 | 151 | |
438 | 1812 | WOŹNY ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Odrodzeni z błota | 14:15:00 | 1984 | 01:52:56 | 286 | |
439 | 1575 | PIELECKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | Odrodzeni z błota | 14:15:00 | 1986 | 01:52:59 | 288 | |
440 | 1069 | CICHAŃSKI MARCIN | TRZECIEWIEC | RYŚ | 14:30:00 | 1987 | 01:53:37 | 289 | |
441 | 1751 | THOMAS MARIUSZ | BYDGOSZCZ | RYŚ | 14:30:00 | 1986 | 01:53:37 | 289 | |
442 | 1244 | JAROSZ PATRYK | PIŁA | Black Bird Piła | 15:00:00 | 1998 | 01:53:49 | 291 | |
443 | 1773 | WAŁEK MAŁGORZATA | PIŁA | Black Bird Piła | 15:00:00 | 1983 | 01:53:49 | 152 | |
444 | 1254 | JELIŃSKI MARCIN | PIŁA | Black Bird Piła | 15:00:00 | 1977 | 01:53:56 | 292 | |
445 | 1111 | DOMBROWSKI MATEUSZ | BRODNICA | 15:00:00 | 1993 | 01:54:06 | 293 | ||
446 | 1421 | LEWICKA KINGA | BRZOZIE LUBAWSKIE | 15:00:00 | 1993 | 01:54:07 | 153 | ||
447 | 1556 | OŻÓG MARIUSZ | SZUBIN | keeeper | 15:00:00 | 1977 | 01:54:12 | 294 | |
448 | 1288 | KASPRZAK WOJCIECH | BYDGOSZCZ | Swirusy | 13:00:00 | 1977 | 01:54:23 | 295 | |
449 | 1287 | KASPRZAK EWA | BYDGOSZCZ | Swirusy | 13:00:00 | 1978 | 01:54:24 | 154 | |
450 | 1453 | MAKOWSKI FILIP | BYDGOSZCZ | Aktywna Bydgoszcz | 14:00:00 | 1988 | 01:54:44 | 296 | |
451 | 1399 | KWIATKOWSKA KINGA | BYDGOSZCZ | 12:45:00 | 1982 | 01:55:15 | 155 | ||
452 | 1307 | KLINOWSKI RADOSŁAW | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1985 | 01:55:19 | 297 | |
453 | 1842 | ZUBRYCKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1984 | 01:55:19 | 297 | |
454 | 1693 | STRZEMKOWSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1989 | 01:55:34 | 299 | |
455 | 1368 | KUBIAK RADOSŁAW | TORUŃ | GALACTICA | 12:45:00 | 1976 | 01:55:39 | 300 | |
456 | 1542 | OLEJNIK MARTA | INOWROCŁAW | Cezar-bis | 13:15:00 | 1976 | 01:55:40 | 156 | |
457 | 1788 | WIŚNIEWSKA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 13:15:00 | 1974 | 01:55:40 | 156 | ||
458 | 1014 | BASA EWELINA | INOWROCŁAW | 13:15:00 | 1987 | 01:55:41 | 158 | ||
459 | 1487 | MICHALSKA ADELINA | INOWROCŁAW | 13:15:00 | 1974 | 01:55:41 | 158 | ||
460 | 1415 | LEWANDOWSKA EWELINA | INOWROCŁAW | 13:15:00 | 1998 | 01:55:42 | 160 | ||
461 | 1068 | CHWIL WOJCIECH | BYDGOSZCZ | 14:00:00 | 1980 | 01:55:47 | 301 | ||
462 | 1067 | CHWIL KAMILA | BYDGOSZCZ | 14:00:00 | 1989 | 01:55:48 | 161 | ||
463 | 1458 | MAKULSKA MIRELLA | TORUŃ | Akademia Pierwszej Pomocy | 14:00:00 | 1982 | 01:55:48 | 161 | |
464 | 1514 | MUSZYŃSKI WOJCIECH | BYDGOSZCZ | 12:45:00 | 1982 | 01:56:29 | 302 | ||
465 | 1513 | MUSZYŃSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | 12:45:00 | 1978 | 01:56:30 | 303 | ||
466 | 1512 | MUSZYŃSKA JUSTYNA | BYDGOSZCZ | 12:45:00 | 1985 | 01:56:31 | 163 | ||
467 | 1459 | MALACH AGNIESZKA | TORUŃ | 12:45:00 | 1983 | 01:56:32 | 164 | ||
468 | 1204 | GRUDOWSKA ANNA | BYDGOSZCZ | Krav Maga dla Kobiet | 15:00:00 | 1982 | 01:56:38 | 165 | |
469 | 1582 | PINCZEWSKA AGNIESZKA | SOLEC KUJAWSKI. | Krav Maga dla Kobiet | 15:00:00 | 1980 | 01:56:38 | 165 | |
470 | 1614 | REIN MAŁGORZATA | BYDGOSZCZ | Krav Maga dla Kobiet | 15:00:00 | 1982 | 01:56:38 | 165 | |
471 | 1778 | WEDER LUIZA | BYDGOSZCZ | Krav Maga dla Kobiet | 15:00:00 | 1979 | 01:56:38 | 165 | |
472 | 1064 | CHOLERZYŃSKA MARZENA | BYDGOSZCZ | Krav Maga dla Kobiet | 15:00:00 | 1985 | 01:56:39 | 169 | |
473 | 1552 | OSTROWSKA KAROLINA | WIERZCHUCINEK | Krav Maga dla Kobiet | 15:00:00 | 1979 | 01:56:39 | 169 | |
474 | 1638 | RZEŹNIKOWSKA ANNA | BYDGOSCZ | Krav Maga dla Kobiet | 15:00:00 | 1982 | 01:56:39 | 169 | |
475 | 1268 | KACZMARCZYK HANNA | BYDGOSCZ | Krav Maga dla Kobiet | 15:00:00 | 1984 | 01:56:40 | 172 | |
476 | 1494 | MIKUŁA ANNA | BYDGOSZCZ | Krav Maga dla Kobiet | 15:00:00 | 1982 | 01:56:40 | 172 | |
477 | 1563 | PANTKOWSKI JAKUB | BYDGOSZCZ | Fundacja Wielka Rodzina | 14:30:00 | 1991 | 01:56:55 | 304 | |
478 | 1779 | WEIGT ANETA | BYDGOSZCZ | Fundacja Wielka Rodzina | 14:30:00 | 1980 | 01:56:56 | 174 | |
479 | 1718 | SZTEJKA DAMIAN | BYDGOSZCZ | Fundacja Wielka Rodzina | 14:30:00 | 1976 | 01:56:57 | 305 | |
480 | 1058 | BURZYCH ADRIAN | BYDGOSZCZ | Fundacja Wielka Rodzina | 14:30:00 | 1988 | 01:56:58 | 306 | |
481 | 1703 | SZATKOWSKA ANETA | BYDGOSZCZ | Fundacja Wielka Rodzina | 14:30:00 | 1984 | 01:56:58 | 175 | |
482 | 1186 | GORZYCKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | KLIMAT SOLEC II | 14:15:00 | 1985 | 01:56:59 | 307 | |
483 | 1789 | WIŚNIEWSKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | Fundacja Wielka Rodzina | 14:30:00 | 1986 | 01:56:59 | 176 | |
484 | 1270 | KACZMAREK JAKUB | SZCZUTKI | KLIMAT SOLEC II | 14:15:00 | 1991 | 01:57:00 | 308 | |
485 | 1329 | KORGUL BŁAŻEJ | BYDGOSZCZ | KLIMAT SOLEC II | 14:15:00 | 1991 | 01:57:00 | 308 | |
486 | 1504 | MOLENDA DAWIAN | BYDGOSZCZ | KLIMAT SOLEC I | 14:15:00 | 1976 | 01:57:00 | 308 | |
487 | 1526 | NIEWIEM MATEUSZ | NOWE DĄBIE | KLIMAT SOLEC II | 14:15:00 | 1985 | 01:57:00 | 308 | |
488 | 1534 | NOWAK KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | KLIMAT SOLEC I | 14:15:00 | 1981 | 01:57:00 | 308 | |
489 | 1220 | HAJDAMOWICZ DARIA | SOLEC KUJAWSKI | KLIMAT SOLEC I | 14:15:00 | 1985 | 01:57:01 | 177 | |
490 | 1790 | WIŚNIEWSKA DOROTA | BYDGOSZCZ | KLIMAT SOLEC II | 14:15:00 | 1984 | 01:57:01 | 177 | |
491 | 1522 | NALIK MARTA | TORUŃ | KLIMAT SOLEC II | 14:15:00 | 1992 | 01:57:03 | 179 | |
492 | 1388 | KUNSZTOWICZ DAMIAN | JARUŻYN | KLIMAT SOLEC I | 14:15:00 | 1979 | 01:57:05 | 313 | |
493 | 1465 | MAN BEATA | SOLEC KUJAWSKI | KLIMAT SOLEC II | 14:15:00 | 1980 | 01:57:06 | 180 | |
494 | 1651 | SELL MONIKA | SOLEC KUJAWSKI | KLIMAT SOLEC I | 14:15:00 | 1979 | 01:57:09 | 181 | |
495 | 1975 | SYPNIEWSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | WOLONTARIAT | 15:30:00 | 0 | 01:57:18 | 314 | |
496 | 2000 | WIŚJNIEWSKA NICOLE | BYDGOSZCZ | 15:30:00 | 1999 | 01:57:18 | 182 | ||
497 | 915 | KUZIEMSKA MONIKA | BYDGOSZCZ | SPECTEAM | 15:30:00 | 1996 | 01:57:19 | 183 | |
498 | 1971 | SUPNIEWSKA JOANNA | BYDGOSZCZ | WOLONTARIAT | 15:30:00 | 0 | 01:57:19 | 183 | |
499 | 1974 | DUNISŁAWSKA AGATA | KORONOWO | WOLONTARIAT | 15:30:00 | 0 | 01:57:20 | 185 | |
500 | 1999 | MIZIELSKA ANNA | Bydgoszcz | 15:30:00 | 1999 | 01:57:20 | 185 | ||
501 | 1411 | LEMIEŻ ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | keeeper | 15:00:00 | 1977 | 01:57:24 | 315 | |
502 | 1390 | KURLANDT MONIKA | BYDGOSZCZ | keeeper | 15:00:00 | 1979 | 01:57:37 | 187 | |
503 | 1763 | TYKWIŃSKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | MX Wudzyn | 14:45:00 | 1983 | 01:58:23 | 188 | |
504 | 1766 | URASIŃSKA KAROLINA | BYDGOSZCZ | MX Wudzyn | 14:45:00 | 1983 | 01:58:23 | 188 | |
505 | 1091 | CZURYK BARTOSZ | BYDGOSZCZ | MX Wudzyn | 14:45:00 | 1983 | 01:58:24 | 316 | |
506 | 1092 | CZURYK KAROLINA | BYDGOSZCZ | MX Wudzyn | 14:45:00 | 1982 | 01:58:24 | 190 | |
507 | 1624 | ROSSA PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | MX Wudzyn | 14:45:00 | 1997 | 01:58:24 | 316 | |
508 | 1161 | GABRYCH JAKUB | STOPKA | MX Wudzyn | 14:45:00 | 1983 | 01:58:25 | 318 | |
509 | 1505 | MOZGAŁA MAREK | BYDGOSZCZ | MX Wudzyn | 14:45:00 | 1985 | 01:58:25 | 318 | |
510 | 1767 | URBAN RAFAŁ | PRUSZCZ | MX Wudzyn | 14:45:00 | 1984 | 01:58:26 | 320 | |
511 | 1350 | KOWALSKI ŁUKASZ | MIROWICE | MX Wudzyn | 14:45:00 | 1985 | 01:58:27 | 321 | |
512 | 1407 | LASZUK MONIKA | MIROWICE | MX Wudzyn | 14:45:00 | 1989 | 01:58:27 | 191 | |
513 | 1283 | KARGE JAGODA | ŚWIECIE | Wściekli i brudni a potem na piwo | 13:15:00 | 1986 | 01:58:43 | 192 | |
514 | 1205 | GRUNT MAGDALENA | BYDGOSZCZ | Piękne i Bestie | 15:15:00 | 1982 | 01:58:44 | 193 | |
515 | 1168 | GAZECKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Piękne i Bestie | 15:15:00 | 1986 | 01:58:46 | 322 | |
516 | 1612 | REDOS BARTOSZ | BYDGOSZCZ | Piękne i Bestie | 15:15:00 | 1990 | 01:58:46 | 322 | |
517 | 1700 | SYPNIEWSKA ANNA | BYDGOSZCZ | Piękne i Bestie | 15:15:00 | 1992 | 01:58:46 | 194 | |
518 | 1708 | SZCZUKOWSKA JUSTYNA | ŚWIECIE | Wściekli i brudni a potem na piwo | 13:15:00 | 1986 | 01:58:46 | 194 | |
519 | 1079 | CIEŚLEWICZ RADOSŁAW | BYDGOSZCZ | Piękne i Bestie | 15:15:00 | 1990 | 01:58:47 | 324 | |
520 | 1248 | JASKOWSKA-PAWSKA DANUTA | KOŃCZEWICE 39 | 14:45:00 | 1973 | 01:58:47 | 196 | ||
521 | 1402 | KWIATKOWSKI BARTEK | BYDGOSZCZ | Piękne i Bestie | 15:15:00 | 1992 | 01:58:47 | 324 | |
522 | 1104 | DERON ŁUKASZ | KAROLEWO | 14:45:00 | 1989 | 01:58:48 | 326 | ||
523 | 1698 | SUSZEK KASIA | DOBRCZ | 14:45:00 | 1984 | 01:58:48 | 197 | ||
524 | 1730 | SZWAJA ALEKSANDRA | CHEŁMŻA | 14:45:00 | 1973 | 01:58:48 | 197 | ||
525 | 1210 | GRYTA KAROL | WUDZYNEK | 14:45:00 | 1989 | 01:58:49 | 327 | ||
526 | 1167 | GAWŁOWSKI MARCIN | WŁOCŁAWEK | MAFIA | 15:30:00 | 1976 | 01:58:55 | 328 | |
527 | 1269 | KACZMARCZYK MAGDALENA | WIELKI WEŁCZ | MAFIA | 15:30:00 | 1983 | 01:58:55 | 199 | |
528 | 1650 | SCIGOCKI WALDEMAR | BYDGOSZCZ | MAFIA | 15:30:00 | 1970 | 01:58:55 | 328 | |
529 | 1689 | STOPKA RADOSŁAW | SZCZECIN | KOMPAS TEAM | 13:00:00 | 1987 | 01:58:55 | 328 | |
530 | 1613 | REDWANZ DAMIAN | CZŁUCHÓW | KOMPAS TEAM | 13:00:00 | 1991 | 01:58:56 | 331 | |
531 | 1649 | SCIGOCKI ADRIAN | BYDGOSZCZ | 15:30:00 | 1997 | 01:58:56 | 331 | ||
532 | 1439 | ŁĘGOWSKI TOMASZ | CHOJNICE | KOMPAS TEAM | 13:00:00 | 1987 | 01:58:56 | 331 | |
533 | 1334 | KOSTRZAK DOMINIK | BYDGOSZCZ | MAFIA | 15:30:00 | 1984 | 01:58:57 | 334 | |
534 | 1597 | PRUS JANUSZ | WŁOCŁAWEK | MAFIA | 15:30:00 | 1976 | 01:58:57 | 334 | |
535 | 1770 | WALCZAK AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | KOMPAS TEAM | 13:00:00 | 1985 | 01:58:57 | 200 | |
536 | 1804 | WNUK WOJCIECH | BYDGOSZCZ | MAFIA | 15:30:00 | 1994 | 01:58:57 | 334 | |
537 | 1830 | ZEMEŁKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | MAFIA | 15:30:00 | 1984 | 01:58:57 | 200 | |
538 | 1786 | WINIARSKI PAWEŁ | OSIELSKO | Wiecznie Młodzi | 15:30:00 | 1989 | 01:59:13 | 337 | |
539 | 1982 | ARRIAGA LOPEZ ALEJANDRO | BYDGOSZCZ | Wiecznie Młodzi | 15:30:00 | 1991 | 01:59:16 | 338 | |
540 | 1141 | FELSKA KASIA | BYDGOSZCZ | Wiecznie Młodzi | 15:30:00 | 1986 | 01:59:16 | 202 | |
541 | 1797 | WITOŃ TOMASZ | OSIELSKO | Wiecznie Młodzi | 15:30:00 | 1988 | 01:59:16 | 338 | |
542 | 1754 | TOMASZEK MICHAŁ | OSIELSKO | Wiecznie Młodzi | 15:30:00 | 1983 | 01:59:17 | 340 | |
543 | 1140 | FARBOTKO MARCIN | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1976 | 01:59:22 | 341 | |
544 | 1275 | KAMIŃSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1984 | 01:59:32 | 342 | |
545 | 1616 | RESZELA ALEKSANDRA | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1988 | 01:59:51 | 203 | |
546 | 1139 | FARBOTKO ANNA | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1977 | 01:59:52 | 204 | |
547 | 1336 | KOŚCIELNIAK MARIUSZ | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1985 | 01:59:52 | 343 | |
548 | 1462 | MALICKA BEATA | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1965 | 01:59:52 | 204 | |
549 | 1463 | MALICKA MARIA | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1984 | 01:59:52 | 204 | |
550 | 1583 | PIOTROWSKA MARZENA | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1980 | 01:59:52 | 204 | |
551 | 1617 | RESZELA MARTA | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1987 | 01:59:52 | 204 | |
552 | 1108 | DOBROCHOWSKA KAROLINA | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1983 | 01:59:53 | 209 | |
553 | 1846 | ŻEBROWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1987 | 01:59:53 | 344 | |
554 | 1148 | FILIPOWICZ PATRYCJA | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1993 | 01:59:54 | 210 | |
555 | 1156 | FRONDA ANNA | CZARNKÓW | GALACTICA | 12:45:00 | 1978 | 01:59:55 | 211 | |
556 | 1157 | FRONDA MACIEJ | CZARNKÓW | GALACTICA | 12:45:00 | 1983 | 01:59:55 | 345 | |
557 | 1566 | PATER PAWEŁ | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1976 | 01:59:55 | 345 | |
558 | 1584 | PIOTROWSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1984 | 01:59:56 | 347 | |
559 | 1685 | STĘPIEŃ MICHAŁ | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1984 | 01:59:57 | 348 | |
560 | 1692 | STRZELECKA MONIKA | BYDGOSZCZ | GALACTICA | 12:45:00 | 1973 | 01:59:57 | 212 | |
561 | 1323 | KOŃCZAL KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | BRAVE TEAM | 13:15:00 | 1979 | 02:00:09 | 349 | |
562 | 1653 | SIBILSKI BARTOSZ | BYDGOSZCZ | BRAVE TEAM | 13:15:00 | 1982 | 02:00:09 | 349 | |
563 | 1549 | ORLIK MAGDALENA | OLSZTYN | BRAVE TEAM | 13:15:00 | 1973 | 02:00:11 | 213 | |
564 | 1076 | CIESZYŃSKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | BRAVE TEAM | 13:15:00 | 1971 | 02:00:12 | 214 | |
565 | 1258 | JĘDRKIEWICZ GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | BRAVE TEAM | 13:15:00 | 1985 | 02:00:12 | 351 | |
566 | 1313 | KNITTER ANETTA | BYDGOSZCZ | BRAVE TEAM | 13:15:00 | 1973 | 02:00:15 | 215 | |
567 | 1314 | KNITTER KARINA | BYDGOSZCZ | BRAVE TEAM | 13:15:00 | 1981 | 02:00:16 | 216 | |
568 | 1454 | MAKOWSKI IGOR | BYDGOSZCZ | Zespół Panienki Helenki | 13:45:00 | 1999 | 02:00:22 | 352 | |
569 | 1833 | ZIELIŃSKA MAŁGORZATA | BYDGOSZCZ | Zespół Panienki Helenki | 13:45:00 | 1985 | 02:00:22 | 217 | |
570 | 1026 | BILSKA BEATA | BYDGOSZCZ | Zespół Panienki Helenki | 13:45:00 | 1977 | 02:00:23 | 218 | |
571 | 1063 | CHOJNACKI MIECZYSŁAW | ŚWIECIE | Zespół Panienki Helenki | 13:45:00 | 1977 | 02:00:24 | 353 | |
572 | 1998 | TYMCZYSZYN JAKUB | GDYNIA | Zespół Panienki Helenki | 13:45:00 | 1984 | 02:00:24 | 353 | |
573 | 980 | KOWALSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | Zespół Panienki Helenki | 13:45:00 | 1986 | 02:00:25 | 355 | |
574 | 1472 | MARCINKOWSKI ARTUR | KORONOWO | Zespół Panienki Helenki | 13:45:00 | 1994 | 02:00:25 | 355 | |
575 | 1694 | STYCZYŃSKA ANNA | LIPNIKI | Zespół Panienki Helenki | 13:45:00 | 1977 | 02:00:26 | 219 | |
576 | 1987 | CHOIŃSKA DAGMARA | BYDGOSZCZ | Zespół Panienki Helenki | 13:45:00 | 1977 | 02:00:30 | 220 | |
577 | 1976 | SZATKOWSKI DOMINIK | BYDGOSZCZ | DELTA | 15:30:00 | 0 | 02:01:48 | 357 | |
578 | 1978 | JAGOWDZIK BOGNA | BYDGOSZCZ | DELTA | 15:30:00 | 0 | 02:01:49 | 221 | |
579 | 913 | NOWICKI DOMINIK | 15:30:00 | 0 | 02:01:49 | 358 | |||
580 | 1970 | GUTOWSKA MARTA | BYDGOSZCZ | WOLONTARIUSZE | 15:30:00 | 0 | 02:01:50 | 222 | |
581 | 1977 | KOBUSIŃSKA MAŁGORZATA | BYDGOSZCZ | DELTA | 15:30:00 | 0 | 02:01:50 | 222 | |
582 | 964 | SZULC PATRYCJA | 15:30:00 | 0 | 02:01:51 | 224 | |||
583 | 1093 | CZWOJDRAK RADOSŁAW | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1975 | 02:02:35 | 359 | |
584 | 1409 | LEDZIŃSKA KASIA | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1980 | 02:02:35 | 225 | |
585 | 1635 | RYZOP BARTOSZ | BUKOWIEC | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1977 | 02:02:35 | 359 | |
586 | 1094 | CZWOJDRAK SANDRA | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1974 | 02:02:36 | 226 | |
587 | 1410 | LEDZIŃSKI MAREK | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1977 | 02:02:36 | 361 | |
588 | 1671 | SOSNOWSKA EWA | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1974 | 02:02:36 | 226 | |
589 | 1047 | BRZEZIŃSKA MAŁGORZATA | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1981 | 02:02:37 | 228 | |
590 | 1419 | LEWANDOWSKI RADOSŁAW | DAMASŁAWEK | POWER BOLKI TEAM | 14:30:00 | 1977 | 02:02:42 | 362 | |
591 | 1461 | MALENGOWSKI MARCIN | WĄGROWIEC | POWER BOLKI TEAM | 14:30:00 | 1992 | 02:02:43 | 363 | |
592 | 1525 | NAWROCKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | Drink Team | 14:45:00 | 1994 | 02:02:43 | 363 | |
593 | 1738 | SZYMCZAK PIOTR | WIELA 9 | POWER BOLKI TEAM | 14:30:00 | 1983 | 02:02:43 | 363 | |
594 | 1441 | ŁUCZAK JUSTYNA | MROCZA | Drink Team | 14:45:00 | 1995 | 02:02:43 | 229 | |
595 | 1492 | MIKOŁAJCZAK JOANNA | NIEŚWIASTOWICE 6/3 | POWER BOLKI TEAM | 14:30:00 | 1989 | 02:02:44 | 230 | |
596 | 1602 | PRZYBYLSKA MAŁGORZATA | NIEŚWIASTOWICE 11/1 | POWER BOLKI TEAM | 14:30:00 | 1993 | 02:02:44 | 230 | |
597 | 1601 | PRZYBYLSKA IWONA | NIEŚWIASTOWICE 11/1 | POWER BOLKI TEAM | 14:30:00 | 1990 | 02:02:46 | 232 | |
598 | 1823 | ZARACKA ANNA | WĄGROWIEC | POWER BOLKI TEAM | 14:30:00 | 1983 | 02:02:46 | 232 | |
599 | 1668 | SOBCZYŃSKA ALEKSANDRA | BYDGOSZCZ | 12:45:00 | 1991 | 02:02:49 | 234 | ||
600 | 1722 | SZULC KAMILA | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1993 | 02:02:57 | 235 | |
601 | 1101 | DEMBEK ADRIANNA | CHEŁMNO | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1986 | 02:02:59 | 236 | |
602 | 1134 | ERNESTOWICZ SYLWIA | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1977 | 02:02:59 | 236 | |
603 | 1198 | GRALEC ALICJA | CHEŁMNO | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1998 | 02:02:59 | 236 | |
604 | 1363 | KRZEMIŃSKA ADRIANA | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1985 | 02:02:59 | 236 | |
605 | 1449 | MAJCHRZAK PRZEMYSŁAW | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1981 | 02:02:59 | 366 | |
606 | 1466 | MANDYGRAF - MAJCHRZAK IWONA | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1978 | 02:02:59 | 236 | |
607 | 1619 | REZMER MARTYNA | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1996 | 02:02:59 | 236 | |
608 | 1386 | KULCZYK KATARZYNA | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1985 | 02:03:00 | 242 | |
609 | 1259 | JĘDYKIEWICZ MARTA | ŚWIECIE | Street Workaut Świecie | 13:30:00 | 1985 | 02:03:02 | 243 | |
610 | 1008 | BARAŃSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | 13:30:00 | 1984 | 02:03:04 | 367 | ||
611 | 1717 | SZREIBER PATRYK | BYDGOSZCZ | MUKS REKIN BYDGOSZCZ | 14:15:00 | 1992 | 02:03:41 | 368 | |
612 | 1103 | DEMSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | MUKS REKIN BYDGOSZCZ | 14:15:00 | 1977 | 02:03:42 | 369 | |
613 | 1481 | MELLEM ANNA | BYDGOSZCZ | MUKS REKIN BYDGOSZCZ | 14:15:00 | 1991 | 02:03:42 | 244 | |
614 | 1102 | DEMSKA KAROLINA | BYDGOSZCZ | MUKS REKIN BYDGOSZCZ | 14:15:00 | 1994 | 02:03:43 | 245 | |
615 | 1590 | POKORA ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | MUKS REKIN BYDGOSZCZ | 14:15:00 | 1975 | 02:03:44 | 370 | |
616 | 1540 | OLEJARZ MACIEJ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | DELEGACI z NAKŁA | 15:00:00 | 1973 | 02:03:48 | 371 | |
617 | 1558 | PACZYŃSKA KATARZYNA | NAKŁO NAD NOTECIĄ | DELEGACI z NAKŁA | 15:00:00 | 1970 | 02:03:48 | 246 | |
618 | 1559 | PACZYŃSKI ADAM | NAKŁO NAD NOTECIĄ | DELEGACI z NAKŁA | 15:00:00 | 1970 | 02:03:48 | 371 | |
619 | 1129 | DYCH SZYMON | BYDGOSZCZ | MUKS REKIN BYDGOSZCZ | 14:15:00 | 1976 | 02:04:16 | 373 | |
620 | 1328 | KORDOWSKI PRZEMYSŁAW | KRASNOPOL | Ryjące Kuny | 14:00:00 | 1992 | 02:05:02 | 374 | |
621 | 1984 | WIELUŃSKA DOROTA | BYDGOSZCZ | Ryjące Kuny | 14:00:00 | 1989 | 02:05:04 | 247 | |
622 | 1633 | RUTKOWSKI TOMEK | BYDGOSZCZ | Ryjące Kuny | 14:00:00 | 1979 | 02:05:05 | 375 | |
623 | 1676 | STACHURSKA-KWELA JOANNA | BYDGOSZCZ | 14:45:00 | 1981 | 02:06:01 | 248 | ||
624 | 1398 | KWELA ROBERT | BYDGOSZCZ | 14:45:00 | 1982 | 02:06:02 | 376 | ||
625 | 1524 | NAPIERAŁA ADRIANNA | BYDGOSZCZ | CWANIAKI | 14:45:00 | 1988 | 02:06:02 | 249 | |
626 | 1567 | PATRZAŁEK TOMASZ | BYDGOSZCZ | CWANIAKI | 14:45:00 | 1976 | 02:06:02 | 376 | |
627 | 1805 | WODA ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | 14:45:00 | 1973 | 02:06:02 | 376 | ||
628 | 1109 | DOLATA GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | Wściekli i brudni a potem na piwo | 13:15:00 | 1976 | 02:06:52 | 379 | |
629 | 1310 | KMIECIAK WIKTORIA | BYDGOSZCZ | Wściekli i brudni a potem na piwo | 13:15:00 | 1998 | 02:06:52 | 250 | |
630 | 1298 | KIEDROWSKA MAGDALENA | JEŻEWO | Wściekli i brudni a potem na piwo | 13:15:00 | 1978 | 02:06:53 | 251 | |
631 | 1299 | KIEDROWSKA MONIKA | PATEREK | Wściekli i brudni a potem na piwo | 13:15:00 | 1983 | 02:06:53 | 251 | |
632 | 1300 | KIEDROWSKI BARTŁOMIEJ | JEŻEWO | Wściekli i brudni a potem na piwo | 13:15:00 | 1979 | 02:06:53 | 380 | |
633 | 1110 | DOLATA MAGDALENA | BYDGOSZCZ | Wściekli i brudni a potem na piwo | 13:15:00 | 1978 | 02:06:54 | 253 | |
634 | 1672 | SOŚNICKI MICHAŁ | GRÓDEK | Wściekli i brudni a potem na piwo | 13:15:00 | 1978 | 02:06:54 | 381 | |
635 | 1709 | SZCZUKOWSKI ADAM | ŚWIECIE | Wściekli i brudni a potem na piwo | 13:15:00 | 1985 | 02:06:56 | 382 | |
636 | 1050 | BUGAJSKI JAKUB | BYDGOSZCZ | 14:45:00 | 1989 | 02:08:16 | 383 | ||
637 | 1029 | BIRNBAUM DOMINIKA | BYDGOSZCZ | 14:45:00 | 1998 | 02:08:17 | 254 | ||
638 | 1634 | RYBACKI BARTOSZ | GNIEZNO | Sunrise System Team | 14:15:00 | 1986 | 02:08:26 | 384 | |
639 | 1017 | BERDYCH KAROLINA | BYDGOSZCZ | Sunrise System Team | 14:15:00 | 1994 | 02:08:27 | 255 | |
640 | 1059 | BUŚKIEWICZ JAKUB | SOLEC KUJAWSKI | Sunrise System Team | 14:15:00 | 1992 | 02:08:27 | 385 | |
641 | 1041 | BORZYCH MICHALINA | OSIEK NAD NOTECIĄ | Sunrise System Team | 14:15:00 | 1995 | 02:08:28 | 256 | |
642 | 1120 | DREJAS ANDRZEJ | ŻNIN | Sunrise System Team | 14:15:00 | 1983 | 02:08:28 | 386 | |
643 | 1544 | OLEKSÓW MARCIN | POZNAŃ | Sunrise System Team | 14:15:00 | 1990 | 02:08:29 | 387 | |
644 | 1704 | SZCZECH KAMIL | WĄGROWIEC | Sunrise System Team | 14:15:00 | 1990 | 02:08:33 | 388 | |
645 | 1841 | ZNACZKO ARTUR | ŚWIECIE | ZADYSZKA | 14:00:00 | 1986 | 02:08:37 | 389 | |
646 | 1131 | DYMEK MARZENA | ŚWIECIE | ZADYSZKA | 14:00:00 | 1984 | 02:08:38 | 257 | |
647 | 1135 | ERWARD BARTOSZ | JEŻEWO | ZADYSZKA | 14:00:00 | 1988 | 02:08:38 | 390 | |
648 | 1837 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | LASKOWICE | ZADYSZKA | 14:00:00 | 1986 | 02:08:38 | 257 | |
649 | 1351 | KOZAK ANGELIKA | ŚWIECIE | ZADYSZKA | 14:00:00 | 1996 | 02:08:39 | 259 | |
650 | 1574 | PIELACHA JOANNA | BYDGOSZCZ | Aktywna Bydgoszcz | 14:00:00 | 1991 | 02:09:37 | 260 | |
651 | 1115 | DRABEK ANNA | BYDGOSZCZ | Aktywna Bydgoszcz | 14:00:00 | 1983 | 02:09:38 | 261 | |
652 | 1457 | MAKSYMIUK PAULA | REDA | Aktywna Bydgoszcz | 14:00:00 | 1987 | 02:09:38 | 261 | |
653 | 1772 | WALENCIAK MICHAŁ | BYDGOSZCZ | Aktywna Bydgoszcz | 14:00:00 | 1989 | 02:09:38 | 391 | |
654 | 1208 | GRUSZKA-WALENCIAK JOANNA | BYDGOSZCZ | Aktywna Bydgoszcz | 14:00:00 | 1985 | 02:09:39 | 263 | |
655 | 1573 | PIELACHA BARTOSZ | BYDGOSZCZ | Aktywna Bydgoszcz | 14:00:00 | 1989 | 02:09:39 | 392 | |
656 | 1369 | KUBIK PIOTR | INOWROCŁAW | Combo Pszczoły | 15:00:00 | 1982 | 02:10:16 | 393 | |
657 | 1090 | CZOKÓW JAROSŁAW | MAŁA NIESZAWKA | Combo Pszczoły | 15:00:00 | 1982 | 02:10:23 | 394 | |
658 | 1775 | WASILEWSKA EWA | BYDGOSZCZ | keeeper | 15:00:00 | 1983 | 02:10:29 | 264 | |
659 | 1430 | LOHEL KLAUS | MINDEN | keeeper | 15:00:00 | 1964 | 02:10:31 | 395 | |
660 | 1113 | DOMINIAK JUSTYNA | GUMNOWICE | keeeper | 15:00:00 | 1985 | 02:10:32 | 265 | |
661 | 1433 | LUZAK JADWIGA | BYDGOSZCZ | keeeper | 15:00:00 | 1960 | 02:10:32 | 265 | |
662 | 1435 | ŁANGOWSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | keeeper | 15:00:00 | 1988 | 02:10:32 | 396 | |
663 | 1276 | KAPELIŃSKI ADRIAN | BYDGOSZCZ | RODOS Team | 13:15:00 | 1994 | 02:10:38 | 397 | |
664 | 1277 | KAPELIŃSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | RODOS Team | 13:15:00 | 1991 | 02:10:39 | 398 | |
665 | 1045 | BRYWCZYŃSKI KRYSTIAN | PIECHCIN | RODOS Team | 13:15:00 | 1979 | 02:10:40 | 399 | |
666 | 1153 | FRANCISZKIEWICZ MONIKA | BONISŁAW | RODOS Team | 13:15:00 | 1991 | 02:10:40 | 267 | |
667 | 1219 | HAGLAUER MARTA | CZERSK | RODOS Team | 13:15:00 | 1994 | 02:10:40 | 267 | |
668 | 1044 | BRYWCZYŃSKA JUSTYNA | PIECHCIN | RODOS Team | 13:15:00 | 1978 | 02:10:41 | 269 | |
669 | 1145 | FIGIEL OLIWIER | BYDGOSZCZ | Zespół QRS | 14:45:00 | 1997 | 02:10:41 | 400 | |
670 | 1147 | FILIPIAK MACIEJ | PIECHCIN | 13:15:00 | 1982 | 02:10:41 | 400 | ||
671 | 1146 | FILIPIAK DARIA | PIECHCIN | 13:15:00 | 1983 | 02:10:42 | 270 | ||
672 | 1159 | FURMANIAK NATALIA | PIECHCIN | 13:15:00 | 1987 | 02:10:42 | 270 | ||
673 | 1158 | FURMANIAK ŁUKASZ | PIECHCIN | 13:15:00 | 1985 | 02:10:42 | 402 | ||
674 | 1705 | HOLC RADOSŁAW | PRZYŁĘKI | Zespół QRS | 14:45:00 | 1992 | 02:10:42 | 402 | |
675 | 1814 | WRÓBEL ADRIAN | BARCIN | RODOS Team | 13:15:00 | 1991 | 02:10:42 | 402 | |
676 | 1648 | SCHWIETZKE STEFFEN | BYDGOSZCZ | Zespół QRS | 14:45:00 | 1984 | 02:10:44 | 405 | |
677 | 1706 | SZCZERBA ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Zespół QRS | 14:45:00 | 1987 | 02:10:44 | 405 | |
678 | 1083 | CZAJKOWSKA ADRIANNA | BYDGOSZCZ | Zespół QRS | 14:45:00 | 1989 | 02:10:45 | 272 | |
679 | 1144 | FIGIEL JAGODA | BYDGOSZCZ | Zespół QRS | 14:45:00 | 1988 | 02:10:46 | 273 | |
680 | 1580 | PILARSKA AGATA | ŻNIN | Prefabet | 14:00:00 | 1990 | 02:11:50 | 274 | |
681 | 1250 | JASZKOWSKI DARIUSZ | BYDGOSZCZ | Prefabet | 14:00:00 | 1986 | 02:11:51 | 407 | |
682 | 1478 | MEJSNER JUSTYNA | BYDGOSZCZ | Prefabet | 14:00:00 | 1992 | 02:11:51 | 275 | |
683 | 1507 | MRÓZ ADRIAN | BIAŁE BŁOTA | Prefabet | 14:00:00 | 1986 | 02:11:52 | 408 | |
684 | 1750 | TECLAF MARCIN | SUCHA | 14:00:00 | 1985 | 02:11:52 | 408 | ||
685 | 1509 | MRÓZ MARTA | BIAŁE BŁOTA | Prefabet | 14:00:00 | 1987 | 02:11:53 | 276 | |
686 | 1508 | MRÓZ KRYSTIAN | BIAŁE BŁOTA | Prefabet | 14:00:00 | 1987 | 02:11:57 | 410 | |
687 | 1742 | ŚCIŚLAK WOJCIECH | BYDGOSZCZ | Ryjące Kuny | 14:00:00 | 1990 | 02:13:55 | 411 | |
688 | 1769 | WADECKA JOANNA | BYDGOSZCZ | Ryjące Kuny | 14:00:00 | 1990 | 02:13:55 | 277 | |
689 | 1166 | GANCARZ WALDEMAR | TORUŃ | Brygada ZRYW | 14:15:00 | 1960 | 02:15:52 | 412 | |
690 | 1607 | PYTLARSKA KAROLINA | TORUŃ | Brygada ZRYW | 14:15:00 | 1983 | 02:15:52 | 278 | |
691 | 1164 | GANCARZ KATARZYNA | TORUŃ | Brygada ZRYW | 14:15:00 | 1988 | 02:15:53 | 279 | |
692 | 1165 | GANCARZ MICHAŁ | TORUŃ | Brygada ZRYW | 14:15:00 | 1990 | 02:15:53 | 413 | |
693 | 1284 | KARPIŃSKA SYLWIA | TORUŃ | Brygada ZRYW | 14:15:00 | 1978 | 02:15:53 | 279 | |
694 | 1285 | KARPIŃSKI TOMEK | TORUŃ | Brygada ZRYW | 14:15:00 | 1977 | 02:15:53 | 413 | |
695 | 1523 | NALIŃSKI MAREK | TORUŃ | Brygada ZRYW | 14:15:00 | 1983 | 02:15:57 | 415 | |
696 | 1054 | BUKOWIECKI KAROL | TORUŃ | DPD Tor | 13:45:00 | 1989 | 02:16:26 | 416 | |
697 | 1306 | KLEM SANDRA | TORUŃ | DPD Tor | 13:45:00 | 1988 | 02:16:27 | 281 | |
698 | 1511 | MUELLER PAULINA | TORUŃ | DPD Tor | 13:45:00 | 1992 | 02:16:27 | 281 | |
699 | 1673 | SPECJAŁ ELIZA | MAŁA NIESZAWKA | DPD Tor | 13:45:00 | 1987 | 02:16:27 | 281 | |
700 | 1053 | BUKOWIECKA EWA | TORUŃ | DPD Tor | 13:45:00 | 1989 | 02:16:28 | 284 | |
701 | 1253 | JAWORSKI ŁUKASZ | TORUŃ | DPD Tor | 13:45:00 | 1984 | 02:16:28 | 417 | |
702 | 1366 | KUBAN ANGELIKA | PAPOWO TORUŃSKIE | DPD Tor | 13:45:00 | 1986 | 02:16:28 | 284 | |
703 | 1251 | JAWORSKA MONIKA | TORUŃ | DPD Tor | 13:45:00 | 1987 | 02:16:29 | 286 | |
704 | 1097 | DAROCHA KAROLINA | TORUŃ | MiszczowiePL | 14:45:00 | 1994 | 02:17:57 | 287 | |
705 | 1815 | WRÓBEL JOANNA | TORUŃ | MiszczowiePL | 14:45:00 | 1993 | 02:17:57 | 287 | |
706 | 1296 | KICZA EWA | GRUDZIĄDZ | SKS Connecto Polska | 13:45:00 | 1977 | 02:20:52 | 289 | |
707 | 1605 | PUDLEWSKI BARTOSZ | GRUDZIĄDZ | SKS Connecto Polska | 13:45:00 | 1988 | 02:20:53 | 418 | |
708 | 1004 | ARENTEWICZ JOLANTA | GRUDZIĄDZ | SKS Connecto Polska | 13:45:00 | 1978 | 02:20:55 | 290 | |
709 | 1359 | KROHN JAKUB | GRUDZIĄDZ | SKS Connecto Polska | 13:45:00 | 1984 | 02:20:55 | 419 | |
710 | 1836 | ZIOBRO AŚKA | GRUDZIADZ | SKS Connecto Polska | 13:45:00 | 1975 | 02:20:55 | 290 | |
711 | 1297 | KICZA MATEUSZ | GRUDZIĄDZ | SKS Connecto Polska | 13:45:00 | 1999 | 02:20:56 | 420 | |
712 | 1098 | DĄBROWSKA ANNA | GRUDZIĄDZ | SKS Connecto Polska | 13:45:00 | 1991 | 02:20:58 | 292 | |
713 | 1191 | GRABARA SZYMON | BYDGOSZCZ | 13:45:00 | 1987 | 02:21:00 | 421 | ||
714 | 1847 | ŻUCHOWSKI DANIEL | GRUDZIĄDZ | SKS Connecto Polska | 13:45:00 | 1987 | 02:21:01 | 422 | |
715 | 1397 | KUŹNIAR ZBIGNIEW | BYDGOSZCZ | PRACOWNIA ARTYSTYCZNA | 14:30:00 | 1968 | 02:24:09 | 423 | |
716 | 1501 | MITKE AGATA | INOWROCŁAW | Combo Pszczoły | 15:00:00 | 1981 | 02:25:10 | 293 | |
717 | 1223 | HAWRYLEWICZ-TYTUŃCZYK DOROTA | TUR | MUKS REKIN BYDGOSZCZ | 14:15:00 | 1974 | 02:25:11 | 294 | |
718 | 1392 | KUTRZUBA BARBARA | INOWROCŁAW | Combo Pszczoły | 15:00:00 | 1982 | 02:25:11 | 294 | |
719 | 1227 | HOLKA PAULINA | MUROWANIEC | MUKS REKIN BYDGOSZCZ | 14:15:00 | 1980 | 02:25:12 | 296 | |
720 | 1226 | HOLKA ŁUKASZ | MUROWANIEC | MUKS REKIN BYDGOSZCZ | 14:15:00 | 1980 | 02:25:12 | 424 | |
721 | 1764 | TYTUŃCZYK TOMASZ | TUR | MUKS REKIN BYDGOSZCZ | 14:15:00 | 1974 | 02:25:12 | 424 | |
722 | 1127 | DYCH AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | MUKS REKIN BYDGOSZCZ | 14:15:00 | 1980 | 02:25:14 | 297 | |
723 | 1319 | KONIECZNA MARZENA | BYDGOSZCZ | MUKS REKIN BYDGOSZCZ | 14:15:00 | 1981 | 02:25:14 | 297 | |
724 | 1320 | KONIECZNAY TOMASZ | BYDGOSZCZ | MUKS REKIN BYDGOSZCZ | 14:15:00 | 1981 | 02:25:34 | 426 | |
725 | 1395 | KUŹNIAR PATRYK | BYDGOSZCZ | PRACOWNIA ARTYSTYCZNA | 14:30:00 | 1997 | 02:26:19 | 427 | |
726 | 1394 | KUŹNIAR MELISA | BYDGOSZCZ | PRACOWNIA ARTYSTYCZNA | 14:30:00 | 1991 | 02:26:21 | 299 |
Dlaczego Terenowa Masakra jest inna niż wszystkie biegi z przeszkodami?
Ponieważ odbywa się na terenie największego parku miejskiego w kraju, w którym występują liczne, strome wzniesienia (do 40m na odcinku 140m!), naturalne przeszkody wodne i terenowe. Wzbogacamy je o dodatkowe 40 utrudnień, aby sprostać wymaganiom najtwardszych zawodników
Zarejestrujcie się paczką minimum 5 lub minimum 10 znajomych i odbierzcie dodatkowe upominki Terenowej Masakry oraz powalczcie dodatkowo w klasyfikacji drużynowej!
Czy dasz radę pokonać cały dystans i wszystkie przeszkody?
Poziom trudności zależy tylko od Ciebie!
Im dłuższy dystans, tym więcej dodatkowych utrudnień czeka na trasie.
Jeżeli któraś z przeszkód będzie zbyt wymagająca, możesz ją ominąć w zamian za kilkadziesiąt dodatkowych sekund, które doliczymy do Twojego czasu.
Przykłady niektórych przeszkód możesz znaleźć tutaj.
Więcej informacji o poszczególnych dystansach znajdziesz tutaj: 5km i 10 km