Bieg Filipidesa
Data i godzina | 2018-05-26 15:00:00 |
Miejscowość | Pasłęk |
Dystans | 10 km |
Oficjalna strona | http://www.biegfilipidesa.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 15 zł |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | 5KM | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | CHABOWSKI MARCIN | WEJHEROWO | MARCINCHABOWSKI.COM | Polska | 1986 | M30-39 | 1 | 00:00:00 | 3:03 | 19,7 | 00:14:57 | 00:30:27 | 00:30:27 | 1 | |
2 | 3 | BONIFACE WAMBIJA NDUVA | MACHKOS | ZAWISZA BYDGOSZCZ | KENIA | 1984 | M30-39 | 2 | 00:00:01 | 3:09 | 19,0 | 00:15:27 | 00:31:29 | 00:31:30 | 2 | |
3 | 2 | MAZERSKI BARTOSZ | SZTUM | LKS ZANTYR SZTUM | Polska | 1976 | M40-49 | 1 | 00:00:01 | 3:23 | 17,7 | 00:16:35 | 00:33:47 | 00:33:48 | 3 | |
4 | 111 | FALKOWSKI BARTEK | WARSZAWA | BARTEK TRENUJE TEAM | Polska | 1989 | M20-29 | 1 | 00:00:02 | 3:28 | 17,3 | 00:17:20 | 00:34:35 | 00:34:37 | 4 | |
5 | 115 | GODLEWSKI ŁUKASZ | MALBORK | GODLEWSKI RUNNERS | Polska | 1982 | M30-39 | 3 | 00:00:02 | 3:33 | 16,9 | 00:17:39 | 00:35:27 | 00:35:29 | 5 | |
6 | 187 | BANASZEWSKI ŁUKASZ | GRUDZIĄDZ | PSP GRUDZIĄDZ | Polska | 1991 | M20-29 | 2 | 00:00:02 | 3:34 | 16,9 | 00:17:39 | 00:35:33 | 00:35:35 | 6 | |
7 | 101 | SEROCKI ADAM | ELBLĄG | ELBAŻANT | Polska | 1973 | M40-49 | 2 | 00:00:02 | 3:34 | 16,9 | 00:17:46 | 00:35:34 | 00:35:36 | 7 | |
8 | 141 | STARSZAK MARCIN | OSIEK NAD NOTECIĄ | NADNOTECKI BANK SPÓŁDZIELCZY | Polska | 1982 | M30-39 | 4 | 00:00:03 | 3:37 | 16,6 | 00:18:12 | 00:36:06 | 00:36:08 | 8 | |
9 | 203 | BATRAK NATALIIA | CHARKÓW | Ukraina | 1988 | K30-39 | 1 | 00:00:02 | 3:45 | 16,0 | 00:18:45 | 00:37:32 | 00:37:34 | 1 | ||
10 | 60 | GWARDJAK SZYMON | LIDZBARK WARMIŃSKI | LKS ZORZA GDYNIA | Polska | 1993 | M20-29 | 3 | 00:00:02 | 3:46 | 15,9 | 00:18:36 | 00:37:37 | 00:37:39 | 9 | |
11 | 215 | SEMENOVYCH NATALIIA | KYIV | ??????? | 1995 | K20-29 | 1 | 00:00:02 | 3:47 | 15,9 | 00:18:45 | 00:37:49 | 00:37:51 | 2 | ||
12 | 213 | MUDZIEJEWSKI JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | Polska | 1975 | M40-49 | 3 | 00:00:03 | 3:48 | 15,8 | 00:19:05 | 00:37:55 | 00:37:58 | 10 | |
13 | 172 | OŁOWSKI KAMIL | DZIERZGOŃ | Polska | 1982 | M30-39 | 5 | 00:00:02 | 3:48 | 15,8 | 00:18:54 | 00:38:01 | 00:38:03 | 11 | ||
14 | 216 | OCHNIK ADAM | KAWKI | POLSKA | 2002 | M16-19 | 1 | 00:00:05 | 3:50 | 15,7 | 00:19:00 | 00:38:14 | 00:38:19 | 12 | ||
15 | 103 | MINKO ARKADIUSZ | SZCZECIN | MKL SZCZECIN | Polska | 1988 | M30-39 | 6 | 00:00:01 | 3:51 | 15,6 | 00:18:45 | 00:38:27 | 00:38:29 | 13 | |
16 | 146 | BALCER MARCIN | BRANIEWO | POWER RUN SG | Polska | 1980 | M30-39 | 7 | 00:00:02 | 3:51 | 15,6 | 00:19:14 | 00:38:30 | 00:38:33 | 14 | |
17 | 135 | SANECKI PATRYK | PASŁĘK | KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK | Polska | 1990 | M20-29 | 4 | 00:00:03 | 3:51 | 15,6 | 00:19:14 | 00:38:30 | 00:38:33 | 15 | |
18 | 153 | GIEMBICKI JAN | SZTUM | LKS ZANTYR SZTUM | Polska | 1986 | M30-39 | 8 | 00:00:03 | 3:53 | 15,5 | 00:19:14 | 00:38:43 | 00:38:45 | 16 | |
19 | 5 | ZIENKIEWICZ PIOTR | MŁYNARY | UKS GIMPAS PASŁĘK | Polska | 1974 | M40-49 | 4 | 00:00:01 | 3:53 | 15,5 | 00:19:14 | 00:38:47 | 00:38:49 | 17 | |
20 | 127 | SUDZIŃSKA MARIOLA | OLSZTYN | AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA | Polska | 1976 | K40-49 | 1 | 00:00:02 | 3:53 | 15,5 | 00:19:05 | 00:38:48 | 00:38:50 | 3 | |
21 | 107 | CEBULA BOGDAN | SZTUM | LKS ZANTYR SZTUM | Polska | 1961 | M50-59 | 1 | 00:00:02 | 3:54 | 15,4 | 00:19:14 | 00:38:59 | 00:39:01 | 18 | |
22 | 124 | NAJDA SŁAWOMIR | SZTUM | LKS ZANTYR SZTUM | Polska | 1973 | M40-49 | 5 | 00:00:02 | 3:54 | 15,4 | 00:19:16 | 00:39:00 | 00:39:03 | 19 | |
23 | 188 | TOMCZYK RAFAŁ | GDANSK | DUDYCZ RUN | Polska | 1971 | M40-49 | 6 | 00:00:02 | 3:55 | 15,3 | 00:19:25 | 00:39:07 | 00:39:09 | 20 | |
24 | 68 | STEFAŃSKI ANDRZEJ | ELBLĄG | MARATOŃCZYK - ELBLĄG | Polska | 1962 | M50-59 | 2 | 00:00:03 | 3:56 | 15,2 | 00:19:21 | 00:39:22 | 00:39:24 | 21 | |
25 | 197 | RAJSKI JACEK | GDAŃSK | SECURITY SERVICE | Polska | 1974 | M40-49 | 7 | 00:00:04 | 3:58 | 15,1 | 00:19:24 | 00:39:37 | 00:39:41 | 22 | |
26 | 158 | PTASZYŃSKI WOJCIECH | FROMBORK | Polska | 1974 | M40-49 | 8 | 00:00:04 | 4:00 | 15,0 | 00:19:45 | 00:39:54 | 00:39:58 | 23 | ||
27 | 71 | SATKIEWICZ PIOTR | PASŁĘK | SERY ICC PASŁĘK | Polska | 1993 | M20-29 | 5 | 00:00:03 | 4:03 | 14,8 | 00:19:21 | 00:40:24 | 00:40:27 | 24 | |
28 | 19 | SZABŁOWSKA IWONA | JUSZKOWO | KUJAVIA3TEAM | Polska | 1984 | K30-39 | 2 | 00:00:03 | 4:03 | 14,8 | 00:20:03 | 00:40:27 | 00:40:30 | 4 | |
29 | 139 | SZYMBORSKI ADAM | NIESTĘPOWO | TEN FREAK | Polska | 1979 | M30-39 | 9 | 00:00:03 | 4:03 | 14,8 | 00:19:21 | 00:40:31 | 00:40:34 | 25 | |
30 | 147 | BIERNACKI RAFAŁ | BIELICA | Polska | 1987 | M30-39 | 10 | 00:00:06 | 4:07 | 14,5 | 00:20:56 | 00:41:09 | 00:41:15 | 26 | ||
31 | 100 | KURZELOWSKI DAMIAN | MORĄG | BIEGAM DLA BARTKA | Polska | 1974 | M40-49 | 9 | 00:00:02 | 4:08 | 14,5 | 00:20:00 | 00:41:21 | 00:41:23 | 27 | |
32 | 145 | BOGDAŃSKI KRZYSZTOF | BRANIEWO | POWER RUN SG | Polska | 1971 | M40-49 | 10 | 00:00:04 | 4:08 | 14,5 | 00:20:36 | 00:41:21 | 00:41:25 | 28 | |
33 | 94 | SARAK ARTUR | BRANIEWO | Polska | 1988 | M30-39 | 11 | 00:00:04 | 4:09 | 14,5 | 00:20:32 | 00:41:22 | 00:41:26 | 29 | ||
34 | 18 | SANECKI PIOTR | PASŁĘK | PASŁĘK/SPARTANIE DZIECIOM | Polska | 1987 | M30-39 | 12 | 00:00:03 | 4:09 | 14,4 | 00:20:52 | 00:41:30 | 00:41:33 | 30 | |
35 | 126 | BROJEK MARIUSZ | MORĄG | Polska | 1967 | M50-59 | 3 | 00:00:01 | 4:11 | 14,4 | 00:20:07 | 00:41:47 | 00:41:48 | 31 | ||
36 | 183 | JAKIMCZUK ALEKSANDRA | BRANIEWO | POWER RUN SG | Polska | 1989 | K20-29 | 2 | 00:00:02 | 4:12 | 14,3 | 00:20:35 | 00:41:54 | 00:41:56 | 5 | |
37 | 50 | SZARKO MACIEJ | ELBLĄG | Polska | 1977 | M40-49 | 11 | 00:00:02 | 4:15 | 14,1 | 00:20:18 | 00:42:32 | 00:42:34 | 32 | ||
38 | 214 | WIELGOSZ TOMASZ | PASŁĘK | Polska | 1980 | M30-39 | 13 | 00:00:07 | 4:16 | 14,1 | 00:20:58 | 00:42:29 | 00:42:36 | 33 | ||
39 | 143 | MIECZKOWSKI TOMASZ | PASŁĘK | SERY ICC PASŁĘK | polska | 1978 | M40-49 | 12 | 00:00:05 | 4:16 | 14,1 | 00:21:14 | 00:42:32 | 00:42:37 | 34 | |
40 | 27 | MARNIK JANUSZ | PASŁĘK | Polska | 1977 | M40-49 | 13 | 00:00:02 | 4:20 | 13,9 | 00:20:55 | 00:43:13 | 00:43:15 | 35 | ||
41 | 92 | KOBYRA JANUSZ | ELBLĄG | Polska | 1970 | M40-49 | 14 | 00:00:05 | 4:23 | 13,7 | 00:22:09 | 00:43:42 | 00:43:47 | 36 | ||
42 | 33 | ZYGADŁOWICZ TOMASZ | ELBLĄG | PIECOBUDOWA-ELBLĄG | Polska | 1977 | M40-49 | 15 | 00:00:06 | 4:23 | 13,7 | 00:21:37 | 00:43:47 | 00:43:53 | 37 | |
43 | 195 | MASZOTA FRANCISZEK | BARTOSZYCE | Polska | 1974 | M40-49 | 16 | 00:00:03 | 4:24 | 13,6 | 00:21:26 | 00:43:54 | 00:43:57 | 38 | ||
44 | 36 | STACHÓRKO KRZYSZTOF | PASŁĘK | SERY ICC PASŁĘK | Polska | 1975 | M40-49 | 17 | 00:00:05 | 4:24 | 13,6 | 00:21:35 | 00:43:58 | 00:44:03 | 39 | |
45 | 65 | KUCIŃSKI IRENEUSZ | PASŁĘK | SERY ICC PASŁĘK | Polska | 1977 | M40-49 | 18 | 00:00:02 | 4:27 | 13,5 | 00:21:35 | 00:44:28 | 00:44:31 | 40 | |
46 | 194 | TRZEPACZ GABRIELA | MILEJÓW | 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI | Polska | 1993 | K20-29 | 3 | 00:00:03 | 4:27 | 13,5 | 00:22:09 | 00:44:32 | 00:44:34 | 6 | |
47 | 87 | WOJTOWICZ MARCIN | GDYNIA | BBL BAŁTYK GDYNIA | Polska | 1976 | M40-49 | 19 | 00:00:07 | 4:28 | 13,4 | 00:22:07 | 00:44:32 | 00:44:39 | 41 | |
48 | 211 | SYNAKIEWICZ TOMASZ | BYDGOSZCZ | SGB-BANK S.A. | Polska | 1981 | M30-39 | 14 | 00:00:04 | 4:29 | 13,4 | 00:21:59 | 00:44:42 | 00:44:46 | 42 | |
49 | 29 | LISOWSKI TOMASZ | GDAŃSK | Polska | 1980 | M30-39 | 15 | 00:00:04 | 4:30 | 13,4 | 00:21:45 | 00:44:51 | 00:44:55 | 43 | ||
50 | 131 | OLSZEWSKI ROMAN | ELBLĄG | ELBAŻANT | Polska | 1973 | M40-49 | 20 | 00:00:05 | 4:32 | 13,3 | 00:22:00 | 00:45:10 | 00:45:15 | 44 | |
51 | 217 | DURKIEWICZ ALEKSANDER | BRANIEWO | POWER RUN SG | Polska | 1974 | M40-49 | 21 | 00:00:09 | 4:32 | 13,2 | 00:22:47 | 00:45:08 | 00:45:17 | 45 | |
52 | 174 | ZAJĄC BARTOSZ | KIERZLINY | BSB BARCZEWO BIEGA | Polska | 1989 | M20-29 | 6 | 00:00:09 | 4:32 | 13,2 | 00:22:55 | 00:45:11 | 00:45:20 | 46 | |
53 | 176 | PIEKUT MARCIN | WEJHEROWO | MOTYWATORNIA TEAM | Polska | 1974 | M40-49 | 22 | 00:00:06 | 4:33 | 13,2 | 00:22:57 | 00:45:20 | 00:45:26 | 47 | |
54 | 202 | MAKSYMOWICZ MARCIN | ELBLĄG | MAKSTEAM | Polska | 1979 | M30-39 | 16 | 00:00:07 | 4:36 | 13,1 | 00:22:37 | 00:45:50 | 00:45:57 | 48 | |
55 | 148 | KOZIK ŁUKASZ | BRANIEWO | Polska | 1983 | M30-39 | 17 | 00:00:08 | 4:36 | 13,1 | 00:22:47 | 00:45:50 | 00:45:57 | 49 | ||
56 | 177 | BANAŚ SEBASTIAN | ELBLĄG | SMOK | Polska | 1976 | M40-49 | 23 | 00:00:06 | 4:36 | 13,0 | 00:22:52 | 00:45:54 | 00:46:00 | 50 | |
57 | 189 | KIERSKA-TOMCZYK SYLWIA | GDAŃSK | ATENA | Polska | 1974 | K40-49 | 2 | 00:00:02 | 4:36 | 13,0 | 00:22:42 | 00:46:01 | 00:46:03 | 7 | |
58 | 95 | WASZKIEWICZ MARCIN | OLSZTYN | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE | Polska | 1983 | M30-39 | 18 | 00:00:05 | 4:38 | 13,0 | 00:23:21 | 00:46:14 | 00:46:20 | 51 | |
59 | 151 | KRÓLIK JACEK | PASŁĘK | ROZBIEGANY PASŁĘK | Polska | 1978 | M40-49 | 24 | 00:00:07 | 4:38 | 12,9 | 00:24:16 | 00:46:14 | 00:46:21 | 52 | |
60 | 39 | MARKIEWICZ PAWEŁ | ELBLĄG | KUCIK TEAM | Polska | 1983 | M30-39 | 19 | 00:00:04 | 4:39 | 12,9 | 00:22:58 | 00:46:21 | 00:46:26 | 53 | |
61 | 154 | JANCZUK PIOTR | ELBLAG | BRIDGE 4 | Polska | 1979 | M30-39 | 20 | 00:00:05 | 4:41 | 12,8 | 00:22:26 | 00:46:45 | 00:46:49 | 54 | |
62 | 89 | SZWĘCH MAREK | ELBLĄG | Polska | 1986 | M30-39 | 21 | 00:00:06 | 4:41 | 12,8 | 00:22:51 | 00:46:45 | 00:46:51 | 55 | ||
63 | 114 | JAŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW | ELBLĄG | #PROJEKTSUPELBLAG | Polska | 1980 | M30-39 | 22 | 00:00:04 | 4:41 | 12,8 | 00:22:08 | 00:46:49 | 00:46:53 | 56 | |
64 | 96 | SAS-BOJARSKA ANNA | GDAŃSK | Polska | 1982 | K30-39 | 3 | 00:00:06 | 4:42 | 12,8 | 00:23:21 | 00:46:52 | 00:46:58 | 8 | ||
65 | 180 | KAPTEINA ROBERT | GRONOWO GÓRNE | KUCIK TEAM | Polska | 1973 | M40-49 | 25 | 00:00:09 | 4:44 | 12,7 | 00:23:34 | 00:47:08 | 00:47:17 | 57 | |
66 | 191 | ŚMIGAJ MIROSŁAW | GDYNIA | MIŚ BIEGA | Polska | 1955 | M60-69 | 1 | 00:00:05 | 4:44 | 12,7 | 00:30:20 | 00:47:18 | 00:47:23 | 58 | |
67 | 201 | MAKSYMOWICZ ANNA | ELBLĄG | MAKSTEAM | Polska | 1980 | K30-39 | 4 | 00:00:07 | 4:45 | 12,6 | 00:23:04 | 00:47:19 | 00:47:26 | 9 | |
68 | 150 | ZAJDEL JAREK | ELBLAG | Polska | 1980 | M30-39 | 23 | 00:00:05 | 4:45 | 12,6 | 00:23:50 | 00:47:30 | 00:47:35 | 59 | ||
69 | 162 | KOZŁOWSKI MAREK | PASŁĘK | Polska | 1996 | M20-29 | 7 | 00:00:05 | 4:45 | 12,6 | 00:23:37 | 00:47:30 | 00:47:35 | 60 | ||
70 | 140 | LASZCZAK JERZY | OLSZTYN | Polska | 1961 | M50-59 | 4 | 00:00:04 | 4:46 | 12,6 | 00:23:51 | 00:47:33 | 00:47:37 | 61 | ||
71 | 190 | RASZEWSKI MARCIN | OLSZTYN | Polska | 1975 | M40-49 | 26 | 00:00:09 | 4:46 | 12,6 | 00:23:01 | 00:47:36 | 00:47:45 | 62 | ||
72 | 163 | ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW | PASŁĘK | Polska | 1984 | M30-39 | 24 | 00:00:07 | 4:47 | 12,6 | 00:23:53 | 00:47:40 | 00:47:46 | 63 | ||
73 | 90 | MŁODZIEJEWSKI PIOTR | GDAŃSK | Polska | 1969 | M40-49 | 27 | 00:00:13 | 4:47 | 12,6 | 00:23:53 | 00:47:35 | 00:47:48 | 64 | ||
74 | 81 | KNUTOWICZ KAMIL | PASŁĘK | Polska | 2001 | M16-19 | 2 | 00:00:05 | 4:47 | 12,5 | 00:24:39 | 00:47:46 | 00:47:51 | 65 | ||
75 | 204 | ZWIERZYŃSKI RAFAŁ | OSTRÓW MAZOWIECKA | ZS CKR W STARYM LUBIEJEWIE | Polska | 2001 | M16-19 | 3 | 00:00:06 | 4:47 | 12,5 | 00:24:38 | 00:47:46 | 00:47:52 | 66 | |
76 | 98 | KRYSIAK JAN | OSTRÓW MAZOWIECKA | ZS CKR W STARYM LUBIEJEWIE | Polska | 1976 | M40-49 | 28 | 00:00:06 | 4:48 | 12,5 | 00:23:33 | 00:47:50 | 00:47:56 | 67 | |
77 | 160 | ADAMCZYK ZBIGNIEW | PASŁĘK | KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK | Polska | 1970 | M40-49 | 29 | 00:00:10 | 4:48 | 12,5 | 00:24:18 | 00:47:53 | 00:48:04 | 68 | |
78 | 142 | STARSZAK KAMIL | OSIEK NAD NOTECIĄ | KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK | Polska | 2002 | M16-19 | 4 | 00:00:02 | 4:50 | 12,4 | 00:23:32 | 00:48:17 | 00:48:19 | 69 | |
79 | 52 | KOT MAGDALENA | BRANIEWO | POWER RUN SG | Polska | 1983 | K30-39 | 5 | 00:00:05 | 4:50 | 12,4 | 00:23:39 | 00:48:17 | 00:48:22 | 10 | |
80 | 130 | GŁUCHOWSKI MIROSŁAW | PASŁĘK | Polska | 1980 | M30-39 | 25 | 00:00:07 | 4:50 | 12,4 | 00:23:47 | 00:48:15 | 00:48:22 | 70 | ||
81 | 102 | ZNAROWSKA BOŻENA | ELBLĄG | ELBAŻANT | Polska | 1963 | K50-59 | 1 | 00:00:04 | 4:51 | 12,4 | 00:24:17 | 00:48:22 | 00:48:26 | 11 | |
82 | 166 | JUREWICZ TOMASZ | PASŁĘK | Polska | 1969 | M40-49 | 30 | 00:00:03 | 4:54 | 12,3 | 00:23:31 | 00:48:52 | 00:48:55 | 71 | ||
83 | 129 | KUCHARSKI KRYSTIAN | ELBLĄG | HOSPICJUM ELBLĄSKIE | Polska | 1984 | M30-39 | 26 | 00:00:10 | 4:54 | 12,3 | 00:23:50 | 00:48:48 | 00:48:58 | 72 | |
84 | 84 | RABOJ ANDRZEJ | PASŁĘK | Polska | 1985 | M30-39 | 27 | 00:00:11 | 4:57 | 12,1 | 00:24:37 | 00:49:15 | 00:49:27 | 73 | ||
85 | 93 | WOŹNIAK KAMIL | PASŁĘK | Polska | 1984 | M30-39 | 28 | 00:00:11 | 4:57 | 12,1 | 00:24:37 | 00:49:17 | 00:49:27 | 74 | ||
86 | 70 | ŚWIDERSKI JAN | PASŁĘK | ROZBIEGANY PASŁĘK | Polska | 1967 | M50-59 | 5 | 00:00:08 | 4:58 | 12,1 | 00:24:27 | 00:49:27 | 00:49:35 | 75 | |
87 | 157 | SZCZEŚNIAK JANUSZ | BRANIEWO | Polska | 1980 | M30-39 | 29 | 00:00:08 | 4:58 | 12,1 | 00:24:31 | 00:49:30 | 00:49:38 | 76 | ||
88 | 205 | DROZD WOJCIECH | ELBLĄG | Polska | 1971 | M40-49 | 31 | 00:00:09 | 4:58 | 12,1 | 00:25:03 | 00:49:33 | 00:49:42 | 77 | ||
89 | 30 | BARANOWSKA KORNELIA | GDAŃSK | SPORTEVO | Polska | 1974 | K40-49 | 3 | 00:00:03 | 4:59 | 12,1 | 00:23:56 | 00:49:42 | 00:49:46 | 12 | |
90 | 88 | MORAWEK ARKADIUSZ | GDAŃSK | Polska | 1977 | M40-49 | 32 | 00:00:13 | 5:01 | 12,0 | 00:24:53 | 00:49:54 | 00:50:07 | 78 | ||
91 | 49 | MĘTEL ROBERT | ORNETA | Polska | 1980 | M30-39 | 30 | 00:00:06 | 5:01 | 12,0 | 00:24:38 | 00:50:02 | 00:50:09 | 79 | ||
92 | 46 | PROKOP WOJCIECH | ELBLĄG | PROKOPKI | Polska | 2001 | M16-19 | 5 | 00:00:11 | 5:01 | 12,0 | 00:25:58 | 00:49:59 | 00:50:10 | 80 | |
93 | 199 | PASZKOWSKI STANISŁAW | MALBORK | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | Polska | 1973 | M40-49 | 33 | 00:00:09 | 5:02 | 11,9 | 00:24:41 | 00:50:13 | 00:50:22 | 81 | |
94 | 28 | WAŚNIEWSKI RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | 1976 | M40-49 | 34 | 00:00:11 | 5:03 | 11,9 | 00:25:24 | 00:50:21 | 00:50:32 | 82 | ||
95 | 128 | FURGAŁA PIOTR | BARTOSZYCE | FGIMP | Polska | 1988 | M30-39 | 31 | 00:00:04 | 5:04 | 11,9 | 00:25:17 | 00:50:34 | 00:50:38 | 83 | |
96 | 79 | KOWALCZYK ROMAN | OSTROŁĘKA | BIEGAMY DLA ZDROWIA | Polska | 1955 | M60-69 | 2 | 00:00:08 | 5:04 | 11,8 | 00:25:16 | 00:50:32 | 00:50:40 | 84 | |
97 | 119 | SZKLARSKI ANDRZEJ | ELBLĄG | Polska | 1973 | M40-49 | 35 | 00:00:09 | 5:04 | 11,8 | 00:24:50 | 00:50:35 | 00:50:43 | 85 | ||
98 | 192 | GAWIN RAFAL | KOŚCIERZYNA | Polska | 1974 | M40-49 | 36 | 00:00:07 | 5:05 | 11,8 | 00:24:23 | 00:50:38 | 00:50:45 | 86 | ||
99 | 112 | FIGAT ALINA | BARTOSZYCE | BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY | Polska | 1963 | K50-59 | 2 | 00:00:03 | 5:05 | 11,8 | 00:25:00 | 00:50:44 | 00:50:47 | 13 | |
100 | 227 | OSIŃSKI PIOTR | OSTRÓDA | Polska | 1971 | M40-49 | 37 | 00:00:09 | 5:05 | 11,8 | 00:25:37 | 00:50:41 | 00:50:50 | 87 | ||
101 | 61 | ODZIEMCZYK TOMASZ | ELBLĄG | KUCIK TEAM | Polska | 1986 | M30-39 | 32 | 00:00:11 | 5:06 | 11,8 | 00:25:30 | 00:50:46 | 00:50:57 | 88 | |
102 | 178 | MATCZUK AGNIESZKA | BRANIEWO | Polska | 1976 | K40-49 | 4 | 00:00:09 | 5:06 | 11,8 | 00:25:32 | 00:50:48 | 00:50:58 | 14 | ||
103 | 210 | JOACHIMIAK KINGA | MROCZA | BIEGASIE | Polska | 1987 | K30-39 | 6 | 00:00:04 | 5:09 | 11,6 | 00:25:17 | 00:51:27 | 00:51:31 | 15 | |
104 | 62 | ISKRA KATARZYNA | BRANIEWO | Polska | 1993 | K20-29 | 4 | 00:00:10 | 5:10 | 11,6 | 00:25:40 | 00:51:35 | 00:51:44 | 16 | ||
105 | 165 | GŁĘBICKI MARCIN | ELBLĄG | Polska | 1997 | M20-29 | 8 | 00:00:09 | 5:11 | 11,6 | 00:25:18 | 00:51:39 | 00:51:48 | 89 | ||
106 | 22 | MROZEK KAROL | PASŁĘK | JUNIOR TEAM | Polska | 1998 | M20-29 | 9 | 00:00:03 | 5:11 | 11,6 | 00:24:08 | 00:51:52 | 00:51:55 | 90 | |
107 | 144 | GRZYB JACEK | PASŁĘK | UKS GIMPAS PASŁĘK | Polska | 1965 | M50-59 | 6 | 00:00:07 | 5:12 | 11,5 | 00:25:43 | 00:51:56 | 00:52:03 | 91 | |
108 | 185 | PULKOWSKI LESZEK | MILEJEWO | Polska | 1953 | M60-69 | 3 | 00:00:06 | 5:15 | 11,4 | 00:25:43 | 00:52:26 | 00:52:31 | 92 | ||
109 | 54 | STASIAK PATRYCJA | PASŁĘK | Polska | 1980 | K30-39 | 7 | 00:00:08 | 5:17 | 11,3 | 00:26:19 | 00:52:45 | 00:52:53 | 17 | ||
110 | 152 | KRÓLIK BEATA | PASŁĘK | ROZBIEGANY PASŁĘK | Polska | 1981 | K30-39 | 8 | 00:00:08 | 5:18 | 11,3 | 00:26:19 | 00:52:49 | 00:52:56 | 18 | |
111 | 64 | STASIAK MARZENA | PASŁĘK | Polska | 1977 | K40-49 | 5 | 00:00:10 | 5:20 | 11,2 | 00:26:32 | 00:53:10 | 00:53:20 | 19 | ||
112 | 132 | WILK CEZARY | PASŁĘK | ROZBIEGANY PASŁĘK | Polska | 1973 | M40-49 | 38 | 00:00:11 | 5:20 | 11,2 | 00:26:32 | 00:53:09 | 00:53:21 | 93 | |
113 | 169 | SANECKI PRZEMYSŁAW | PASŁĘK | KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK | Polska | 1990 | M20-29 | 10 | 00:00:08 | 5:21 | 11,2 | 00:26:27 | 00:53:17 | 00:53:26 | 94 | |
114 | 206 | PERZYNA WOJCIECH | TARCZYN | Polska | 1988 | M30-39 | 33 | 00:00:10 | 5:21 | 11,2 | 00:27:13 | 00:53:23 | 00:53:33 | 95 | ||
115 | 200 | JAROSIEWICZ SEBASTIAN | MORAG | Polska | 1990 | M20-29 | 11 | 00:00:07 | 5:23 | 11,2 | 00:26:45 | 00:53:39 | 00:53:46 | 96 | ||
116 | 173 | HINZ KRZYSZTOF | GDYNIA | MARYSIA&KUBUŚ TEAM | Polska | 1974 | M40-49 | 39 | 00:00:07 | 5:24 | 11,1 | 00:26:05 | 00:53:53 | 00:54:00 | 97 | |
117 | 78 | SERTEL ULA | RYCHLIKI | LOTOS TEAM / BIEGAJ Z GŁOWĄ | Polska | 1984 | K30-39 | 9 | 00:00:04 | 5:24 | 11,1 | 00:26:21 | 00:53:58 | 00:54:02 | 20 | |
118 | 116 | CYBELIUS ROBERT | PŁOSKINIA | Polska | 1978 | M40-49 | 40 | 00:00:10 | 5:24 | 11,1 | 00:24:54 | 00:53:53 | 00:54:03 | 98 | ||
119 | 167 | TARASIEWICZ RYSZARD | BRANIEWO | Polska | 1953 | M60-69 | 4 | 00:00:08 | 5:25 | 11,1 | 00:26:32 | 00:53:58 | 00:54:06 | 99 | ||
120 | 125 | KOZIK OLGA | BRANIEWO | Polska | 1986 | K30-39 | 10 | 00:00:08 | 5:25 | 11,1 | 00:27:23 | 00:53:59 | 00:54:06 | 21 | ||
121 | 74 | DRZEWIECKI DOMINIK | PASŁĘK | Polska | 2000 | M16-19 | 6 | 00:00:05 | 5:25 | 11,1 | 00:27:37 | 00:54:05 | 00:54:10 | 100 | ||
122 | 170 | MAJEWSKI RADOSŁAW | DZIERZGOŃ | Polska | 1983 | M30-39 | 34 | 00:00:06 | 5:26 | 11,0 | 00:26:47 | 00:54:13 | 00:54:19 | 101 | ||
123 | 181 | TOMASZEWSKI KRYSTIAN | ELBLĄG | Polska | 1985 | M30-39 | 35 | 00:00:10 | 5:28 | 11,0 | 00:26:09 | 00:54:27 | 00:54:37 | 102 | ||
124 | 164 | SULA PAWEŁ | ELBLĄG | JW 4808 2DPLOT | Polska | 1986 | M30-39 | 36 | 00:00:11 | 5:28 | 11,0 | 00:26:59 | 00:54:33 | 00:54:43 | 103 | |
125 | 193 | FILIKS-JANUSZKO ADRIANA | KRYNICA MORSKA | Polska | 1989 | K20-29 | 5 | 00:00:02 | 5:29 | 10,9 | 00:26:02 | 00:54:51 | 00:54:53 | 22 | ||
126 | 40 | DEMCZUK ANDRZEJ | ELBLĄG | KIUB BIEGOWY TADEUSZA | Polska | 1980 | M30-39 | 37 | 00:00:14 | 5:31 | 10,9 | 00:26:43 | 00:54:56 | 00:55:10 | 104 | |
127 | 11 | JUREWICZ ADAM | ELBLĄG | ELBAŻANT | Polska | 1973 | M40-49 | 41 | 00:00:12 | 5:33 | 10,8 | 00:27:11 | 00:55:14 | 00:55:26 | 105 | |
128 | 17 | PAWŁOSKA KAROLINA | JANÓW | Polska | 1986 | K30-39 | 11 | 00:00:07 | 5:34 | 10,8 | 00:27:43 | 00:55:30 | 00:55:37 | 23 | ||
129 | 31 | BUDKA TOMASZ | MARZEWO | Polska | 1979 | M30-39 | 38 | 00:00:15 | 5:35 | 10,7 | 00:28:22 | 00:55:39 | 00:55:54 | 106 | ||
130 | 42 | KUCIŃSKI ŁUKASZ | ELBLĄG | KUCIK TEAM | Polska | 1992 | M20-29 | 12 | 00:00:11 | 5:37 | 10,7 | 00:26:59 | 00:55:56 | 00:56:06 | 107 | |
131 | 212 | KARBOWSKI JAROSŁAW | DZIAŁDOWO | POZMYWANI | Polska | 1992 | M20-29 | 13 | 00:00:12 | 5:37 | 10,7 | 00:29:28 | 00:55:59 | 00:56:11 | 108 | |
132 | 73 | KONDRATOWICZ BARTŁOMIEJ | PASŁĘK | TEAM MUSTANG PASŁĘK | Polska | 1978 | M40-49 | 42 | 00:00:12 | 5:37 | 10,7 | 00:27:37 | 00:56:03 | 00:56:15 | 109 | |
133 | 72 | KONDRATOWICZ KATARZYNA | PASŁĘK | TEAM MUSTANG PASŁĘK | Polska | 1979 | K30-39 | 12 | 00:00:11 | 5:37 | 10,7 | 00:27:38 | 00:56:04 | 00:56:15 | 24 | |
134 | 66 | KARZEL MICHAŁ | ZALESIE GÓRNE | BIEGNĘ DLA EFEKTU(M) | Polska | 1977 | M40-49 | 43 | 00:00:14 | 5:40 | 10,6 | 00:27:52 | 00:56:28 | 00:56:42 | 110 | |
135 | 186 | MICHAŁOWSKA ANNA | BRANIEWO | Polska | 1974 | K40-49 | 6 | 00:00:09 | 5:41 | 10,6 | 00:27:39 | 00:56:40 | 00:56:50 | 25 | ||
136 | 179 | PALIJEWSKI MAREK | BARTOSZYCE | BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY | Polska | 1971 | M40-49 | 44 | 00:00:01 | 5:41 | 10,5 | 00:27:59 | 00:56:54 | 00:56:55 | 111 | |
137 | 44 | PROKOP MARIUSZ | ELBLĄG | PROKOPKI | Polska | 1975 | M40-49 | 45 | 00:00:13 | 5:42 | 10,5 | 00:28:05 | 00:56:43 | 00:56:57 | 112 | |
138 | 41 | PURZYCKI MICHAŁ | PASŁĘK | Polska | 1992 | M20-29 | 14 | 00:00:12 | 5:45 | 10,4 | 00:29:29 | 00:57:23 | 00:57:35 | 113 | ||
139 | 69 | ŚLĘZAK ADAM | GMINA TOLKMICKO | OSP PODGRODZIE | Polska | 1989 | M20-29 | 15 | 00:00:01 | 5:48 | 10,4 | 00:27:08 | 00:57:55 | 00:57:56 | 114 | |
140 | 218 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | 2030 | #N/D! | #N/D! | 00:00:01 | 5:48 | 10,3 | 00:27:39 | 00:57:57 | 00:57:58 | 26 | ||
141 | 137 | TERECH KINGA | PASŁĘK | Polska | 1996 | K20-29 | 6 | 00:00:05 | 5:49 | 10,3 | 00:28:27 | 00:58:08 | 00:58:12 | 27 | ||
142 | 136 | TERECH PATRYCJA | PASŁĘK | Polska | 1996 | K20-29 | 7 | 00:00:04 | 5:49 | 10,3 | 00:28:27 | 00:58:08 | 00:58:12 | 28 | ||
143 | 226 | LIWSKA PATRYCJA | PASŁĘK | Polska | 1985 | K30-39 | 13 | 00:00:08 | 5:51 | 10,3 | 00:27:59 | 00:58:23 | 00:58:31 | 29 | ||
144 | 121 | JAKUBOWSKA ANNA | PASŁĘK | Polska | 1975 | K40-49 | 7 | 00:00:07 | 5:57 | 10,1 | 00:28:38 | 00:59:20 | 00:59:27 | 30 | ||
145 | 138 | SZYMBORSKA AGNIESZKA | NIESTĘPOWO | TEN FREAK | Polska | 1976 | K40-49 | 8 | 00:00:10 | 5:59 | 10,0 | 00:28:28 | 00:59:36 | 00:59:45 | 31 | |
146 | 104 | RYDZEWSKI DAWID | PASŁĘK | Polska | 2000 | M16-19 | 7 | 00:00:04 | 5:59 | 10,0 | 00:28:59 | 00:59:45 | 00:59:49 | 115 | ||
147 | 117 | PAŃKA MARCIN | ELBLĄG | Polska | 1988 | M30-39 | 39 | 00:00:11 | 6:00 | 10,0 | 00:29:26 | 00:59:50 | 01:00:01 | 116 | ||
148 | 133 | KOZAKIEWICZ MONIKA | PASŁĘK | Polska | 1974 | K40-49 | 9 | 00:00:07 | 6:03 | 9,9 | 00:29:02 | 01:00:20 | 01:00:26 | 32 | ||
149 | 134 | KOZAKIEWICZ WOJCIECH | PASŁĘK | Polska | 1975 | M40-49 | 46 | 00:00:07 | 6:03 | 9,9 | 00:29:02 | 01:00:20 | 01:00:26 | 117 | ||
150 | 35 | JAKUBOWSKA KATARZYNA | PASŁĘK | Polska | 1992 | K20-29 | 8 | 00:00:07 | 6:03 | 9,9 | 00:30:13 | 01:00:23 | 01:00:30 | 33 | ||
151 | 76 | DORDZIK MAŁGORZATA | ELBLĄG | Polska | 1959 | K50-59 | 3 | 00:00:12 | 6:05 | 9,9 | 00:30:29 | 01:00:40 | 01:00:52 | 34 | ||
152 | 207 | BUCZEK NATALIA | TARCZYN | OSP KOTORYDZ | Polska | 1989 | K20-29 | 9 | 00:00:10 | 6:13 | 9,7 | 00:30:06 | 01:01:59 | 01:02:09 | 35 | |
153 | 14 | ŁYCZAK MAGDALENA | PASŁĘK | Polska | 1980 | K30-39 | 14 | 00:00:08 | 6:22 | 9,4 | 00:30:51 | 01:03:35 | 01:03:43 | 36 | ||
154 | 219 | RYDZEWSKA ANNA | PASŁĘK | Polska | 1969 | K40-49 | 10 | 00:00:08 | 6:24 | 9,4 | 00:31:06 | 01:03:54 | 01:04:02 | 37 | ||
155 | 53 | JUREWICZ SYLWIA | ELBLĄG | ELBAŻANT | Polska | 1975 | K40-49 | 11 | 00:00:12 | 6:39 | 9,0 | 00:33:04 | 01:06:22 | 01:06:33 | 38 | |
156 | 118 | ORŁOWSKI PIOTR | GDYNIA | Polska | 1985 | M30-39 | 40 | 00:00:13 | 6:42 | 9,0 | 00:31:57 | 01:06:47 | 01:07:00 | 118 | ||
157 | 77 | BARSZCZ WALDEMAR | PASŁĘK | Polska | 1956 | M60-69 | 5 | 00:00:02 | 6:51 | 8,8 | 00:33:52 | 01:08:29 | 01:08:30 | 119 | ||
158 | 120 | SZKLARSKA ALICJA | ELBLĄG | Polska | 1976 | K40-49 | 12 | 00:00:10 | 6:51 | 8,8 | 00:33:00 | 01:08:24 | 01:08:34 | 39 | ||
159 | 63 | MAJEWSKA AGNIESZKA | ELBLĄG | Polska | 1980 | K30-39 | 15 | 00:00:13 | 7:04 | 8,5 | 00:34:36 | 01:10:25 | 01:10:37 | 40 | ||
160 | 43 | PROKOP ANNA | ELBLĄG | PROKOPKI | Pols4ka | 1974 | K40-49 | 13 | 00:00:13 | 7:16 | 8,3 | 00:35:14 | 01:12:28 | 01:12:41 | 41 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 222 | KRÓL CEZARY | ORNETA | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY >>SMOK | Polska | 1996 | M20-29 | 1 | 00:00:00 | 2:38 | 22,8 | 00:07:54 | 1 | |
2 | 6 | KRÓL BOGDAN | ORNETA | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY >>SMOK | Polska | 1955 | M60-69 | 1 | 00:00:00 | 2:38 | 22,7 | 00:07:55 | 2 | |
3 | 220 | GAJKO DARIUSZ | SMOK ORNETA IKS | Polska | #N/D! | #N/D! | 00:00:00 | 2:55 | 20,5 | 00:08:46 | 3 | |||
4 | 123 | OJRZYŃSKI GRZEGORZ | MIĘDZYLESIE | IKS SMOK ORNETA | Polska | 1977 | M40-49 | 1 | 00:00:00 | 2:58 | 20,3 | 00:08:53 | 4 | |
5 | 225 | ZUBOWICZ KATARZYNA | MAZUCHÓWKA | IKS SMOK ORNETA | Polska | 1985 | K30-39 | 1 | 00:00:00 | 3:02 | 19,8 | 00:09:06 | 1 | |
6 | 223 | NAJDROWSKI KAMIL | KURZĘTNIK | IKS SMOK ORNETA | POLSKA | 1997 | M20-29 | 2 | 00:00:00 | 3:10 | 18,9 | 00:09:31 | 5 | |
7 | 224 | HOFFMAN GRZEGORZ | IŁAWA | SMOK ORNETA IKS | POLSKA | 1973 | M40-49 | 2 | 00:00:00 | 3:12 | 18,7 | 00:09:37 | 6 | |
8 | 7 | PUDLIS MONIKA | ORNETA | IKS,,SMOK"LOTOS,ORNETA | Polska | 1977 | K40-49 | 1 | 00:00:00 | 3:19 | 18,1 | 00:09:57 | 2 | |
9 | 221 | PODLEWSKI JANUSZ | RAMOTY | IKS SMOK ORNETA | Polska | 1983 | M30-39 | 1 | 00:00:00 | 3:34 | 16,8 | 00:10:41 | 7 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | 5KM | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 141 | STARSZAK MARCIN | OSIEK NAD NOTECIĄ | NADNOTECKI BANK SPÓŁDZIELCZY | Polska | 1982 | M30-39 | 1 | 00:00:03 | 3:37 | 16,6 | 00:18:12 | 00:36:06 | 00:36:08 | 1 | |
2 | 60 | GWARDJAK SZYMON | LIDZBARK WARMIŃSKI | LKS ZORZA GDYNIA | Polska | 1993 | M20-29 | 1 | 00:00:02 | 3:46 | 15,9 | 00:18:36 | 00:37:37 | 00:37:39 | 2 | |
3 | 19 | SZABŁOWSKA IWONA | JUSZKOWO | KUJAVIA3TEAM | Polska | 1984 | K30-39 | 1 | 00:00:03 | 4:03 | 14,8 | 00:20:03 | 00:40:27 | 00:40:30 | 1 | |
4 | 211 | SYNAKIEWICZ TOMASZ | BYDGOSZCZ | SGB-BANK S.A. | Polska | 1981 | M30-39 | 2 | 00:00:04 | 4:29 | 13,4 | 00:21:59 | 00:44:42 | 00:44:46 | 3 | |
5 | 210 | JOACHIMIAK KINGA | MROCZA | BIEGASIE | Polska | 1987 | K30-39 | 2 | 00:00:04 | 5:09 | 11,6 | 00:25:17 | 00:51:27 | 00:51:31 | 2 | |
6 | 72 | KONDRATOWICZ KATARZYNA | PASŁĘK | TEAM MUSTANG PASŁĘK | Polska | 1979 | K30-39 | 3 | 00:00:11 | 5:37 | 10,7 | 00:27:38 | 00:56:04 | 00:56:15 | 3 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | 5KM | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | MAZERSKI BARTOSZ | SZTUM | LKS ZANTYR SZTUM | Polska | 1976 | M40-49 | 1 | 00:00:01 | 3:23 | 17,7 | 00:16:35 | 00:33:47 | 00:33:48 | 1 | |
2 | 111 | FALKOWSKI BARTEK | WARSZAWA | BARTEK TRENUJE TEAM | Polska | 1989 | M20-29 | 1 | 00:00:02 | 3:28 | 17,3 | 00:17:20 | 00:34:35 | 00:34:37 | 2 | |
3 | 115 | GODLEWSKI ŁUKASZ | MALBORK | GODLEWSKI RUNNERS | Polska | 1982 | M30-39 | 1 | 00:00:02 | 3:33 | 16,9 | 00:17:39 | 00:35:27 | 00:35:29 | 3 | |
4 | 103 | MINKO ARKADIUSZ | SZCZECIN | MKL SZCZECIN | Polska | 1988 | M30-39 | 2 | 00:00:01 | 3:51 | 15,6 | 00:18:45 | 00:38:27 | 00:38:29 | 4 | |
5 | 5 | ZIENKIEWICZ PIOTR | MŁYNARY | UKS GIMPAS PASŁĘK | Polska | 1974 | M40-49 | 2 | 00:00:01 | 3:53 | 15,5 | 00:19:14 | 00:38:47 | 00:38:49 | 5 | |
6 | 127 | SUDZIŃSKA MARIOLA | OLSZTYN | AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA | Polska | 1976 | K40-49 | 1 | 00:00:02 | 3:53 | 15,5 | 00:19:05 | 00:38:48 | 00:38:50 | 1 | |
7 | 195 | MASZOTA FRANCISZEK | BARTOSZYCE | Polska | 1974 | M40-49 | 3 | 00:00:03 | 4:24 | 13,6 | 00:21:26 | 00:43:54 | 00:43:57 | 6 | ||
8 | 176 | PIEKUT MARCIN | WEJHEROWO | MOTYWATORNIA TEAM | Polska | 1974 | M40-49 | 4 | 00:00:06 | 4:33 | 13,2 | 00:22:57 | 00:45:20 | 00:45:26 | 7 | |
9 | 39 | MARKIEWICZ PAWEŁ | ELBLĄG | KUCIK TEAM | Polska | 1983 | M30-39 | 3 | 00:00:04 | 4:39 | 12,9 | 00:22:58 | 00:46:21 | 00:46:26 | 8 | |
10 | 190 | RASZEWSKI MARCIN | OLSZTYN | Polska | 1975 | M40-49 | 5 | 00:00:09 | 4:46 | 12,6 | 00:23:01 | 00:47:36 | 00:47:45 | 9 | ||
11 | 98 | KRYSIAK JAN | OSTRÓW MAZOWIECKA | ZS CKR W STARYM LUBIEJEWIE | Polska | 1976 | M40-49 | 6 | 00:00:06 | 4:48 | 12,5 | 00:23:33 | 00:47:50 | 00:47:56 | 10 | |
12 | 52 | KOT MAGDALENA | BRANIEWO | POWER RUN SG | Polska | 1983 | K30-39 | 1 | 00:00:05 | 4:50 | 12,4 | 00:23:39 | 00:48:17 | 00:48:22 | 2 | |
13 | 30 | BARANOWSKA KORNELIA | GDAŃSK | SPORTEVO | Polska | 1974 | K40-49 | 2 | 00:00:03 | 4:59 | 12,1 | 00:23:56 | 00:49:42 | 00:49:46 | 3 | |
14 | 218 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | 2030 | #N/D! | #N/D! | 00:00:01 | 5:48 | 10,3 | 00:27:39 | 00:57:57 | 00:57:58 | 4 | ||
15 | 138 | SZYMBORSKA AGNIESZKA | NIESTĘPOWO | TEN FREAK | Polska | 1976 | K40-49 | 3 | 00:00:10 | 5:59 | 10,0 | 00:28:28 | 00:59:36 | 00:59:45 | 5 | |
16 | 133 | KOZAKIEWICZ MONIKA | PASŁĘK | Polska | 1974 | K40-49 | 4 | 00:00:07 | 6:03 | 9,9 | 00:29:02 | 01:00:20 | 01:00:26 | 6 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | 5KM | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 135 | SANECKI PATRYK | PASŁĘK | KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK | Polska | 1990 | M20-29 | 1 | 00:00:03 | 3:51 | 15,6 | 00:19:14 | 00:38:30 | 00:38:33 | 1 | |
2 | 71 | SATKIEWICZ PIOTR | PASŁĘK | SERY ICC PASŁĘK | Polska | 1993 | M20-29 | 2 | 00:00:03 | 4:03 | 14,8 | 00:19:21 | 00:40:24 | 00:40:27 | 2 | |
3 | 18 | SANECKI PIOTR | PASŁĘK | PASŁĘK/SPARTANIE DZIECIOM | Polska | 1987 | M30-39 | 1 | 00:00:03 | 4:09 | 14,4 | 00:20:52 | 00:41:30 | 00:41:33 | 3 | |
4 | 214 | WIELGOSZ TOMASZ | PASŁĘK | Polska | 1980 | M30-39 | 2 | 00:00:07 | 4:16 | 14,1 | 00:20:58 | 00:42:29 | 00:42:36 | 4 | ||
5 | 143 | MIECZKOWSKI TOMASZ | PASŁĘK | SERY ICC PASŁĘK | polska | 1978 | M40-49 | 1 | 00:00:05 | 4:16 | 14,1 | 00:21:14 | 00:42:32 | 00:42:37 | 5 | |
6 | 27 | MARNIK JANUSZ | PASŁĘK | Polska | 1977 | M40-49 | 2 | 00:00:02 | 4:20 | 13,9 | 00:20:55 | 00:43:13 | 00:43:15 | 6 | ||
7 | 36 | STACHÓRKO KRZYSZTOF | PASŁĘK | SERY ICC PASŁĘK | Polska | 1975 | M40-49 | 3 | 00:00:05 | 4:24 | 13,6 | 00:21:35 | 00:43:58 | 00:44:03 | 7 | |
8 | 65 | KUCIŃSKI IRENEUSZ | PASŁĘK | SERY ICC PASŁĘK | Polska | 1977 | M40-49 | 4 | 00:00:02 | 4:27 | 13,5 | 00:21:35 | 00:44:28 | 00:44:31 | 8 | |
9 | 151 | KRÓLIK JACEK | PASŁĘK | ROZBIEGANY PASŁĘK | Polska | 1978 | M40-49 | 5 | 00:00:07 | 4:38 | 12,9 | 00:24:16 | 00:46:14 | 00:46:21 | 9 | |
10 | 162 | KOZŁOWSKI MAREK | PASŁĘK | Polska | 1996 | M20-29 | 3 | 00:00:05 | 4:45 | 12,6 | 00:23:37 | 00:47:30 | 00:47:35 | 10 | ||
11 | 163 | ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW | PASŁĘK | Polska | 1984 | M30-39 | 3 | 00:00:07 | 4:47 | 12,6 | 00:23:53 | 00:47:40 | 00:47:46 | 11 | ||
12 | 81 | KNUTOWICZ KAMIL | PASŁĘK | Polska | 2001 | M16-19 | 1 | 00:00:05 | 4:47 | 12,5 | 00:24:39 | 00:47:46 | 00:47:51 | 12 | ||
13 | 160 | ADAMCZYK ZBIGNIEW | PASŁĘK | KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK | Polska | 1970 | M40-49 | 6 | 00:00:10 | 4:48 | 12,5 | 00:24:18 | 00:47:53 | 00:48:04 | 13 | |
14 | 130 | GŁUCHOWSKI MIROSŁAW | PASŁĘK | Polska | 1980 | M30-39 | 4 | 00:00:07 | 4:50 | 12,4 | 00:23:47 | 00:48:15 | 00:48:22 | 14 | ||
15 | 166 | JUREWICZ TOMASZ | PASŁĘK | Polska | 1969 | M40-49 | 7 | 00:00:03 | 4:54 | 12,3 | 00:23:31 | 00:48:52 | 00:48:55 | 15 | ||
16 | 84 | RABOJ ANDRZEJ | PASŁĘK | Polska | 1985 | M30-39 | 5 | 00:00:11 | 4:57 | 12,1 | 00:24:37 | 00:49:15 | 00:49:27 | 16 | ||
17 | 93 | WOŹNIAK KAMIL | PASŁĘK | Polska | 1984 | M30-39 | 6 | 00:00:11 | 4:57 | 12,1 | 00:24:37 | 00:49:17 | 00:49:27 | 17 | ||
18 | 70 | ŚWIDERSKI JAN | PASŁĘK | ROZBIEGANY PASŁĘK | Polska | 1967 | M50-59 | 1 | 00:00:08 | 4:58 | 12,1 | 00:24:27 | 00:49:27 | 00:49:35 | 18 | |
19 | 22 | MROZEK KAROL | PASŁĘK | JUNIOR TEAM | Polska | 1998 | M20-29 | 4 | 00:00:03 | 5:11 | 11,6 | 00:24:08 | 00:51:52 | 00:51:55 | 19 | |
20 | 144 | GRZYB JACEK | PASŁĘK | UKS GIMPAS PASŁĘK | Polska | 1965 | M50-59 | 2 | 00:00:07 | 5:12 | 11,5 | 00:25:43 | 00:51:56 | 00:52:03 | 20 | |
21 | 54 | STASIAK PATRYCJA | PASŁĘK | Polska | 1980 | K30-39 | 1 | 00:00:08 | 5:17 | 11,3 | 00:26:19 | 00:52:45 | 00:52:53 | 1 | ||
22 | 152 | KRÓLIK BEATA | PASŁĘK | ROZBIEGANY PASŁĘK | Polska | 1981 | K30-39 | 2 | 00:00:08 | 5:18 | 11,3 | 00:26:19 | 00:52:49 | 00:52:56 | 2 | |
23 | 64 | STASIAK MARZENA | PASŁĘK | Polska | 1977 | K40-49 | 1 | 00:00:10 | 5:20 | 11,2 | 00:26:32 | 00:53:10 | 00:53:20 | 3 | ||
24 | 132 | WILK CEZARY | PASŁĘK | ROZBIEGANY PASŁĘK | Polska | 1973 | M40-49 | 8 | 00:00:11 | 5:20 | 11,2 | 00:26:32 | 00:53:09 | 00:53:21 | 21 | |
25 | 169 | SANECKI PRZEMYSŁAW | PASŁĘK | KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK | Polska | 1990 | M20-29 | 5 | 00:00:08 | 5:21 | 11,2 | 00:26:27 | 00:53:17 | 00:53:26 | 22 | |
26 | 74 | DRZEWIECKI DOMINIK | PASŁĘK | Polska | 2000 | M16-19 | 2 | 00:00:05 | 5:25 | 11,1 | 00:27:37 | 00:54:05 | 00:54:10 | 23 | ||
27 | 73 | KONDRATOWICZ BARTŁOMIEJ | PASŁĘK | TEAM MUSTANG PASŁĘK | Polska | 1978 | M40-49 | 9 | 00:00:12 | 5:37 | 10,7 | 00:27:37 | 00:56:03 | 00:56:15 | 24 | |
28 | 72 | KONDRATOWICZ KATARZYNA | PASŁĘK | TEAM MUSTANG PASŁĘK | Polska | 1979 | K30-39 | 3 | 00:00:11 | 5:37 | 10,7 | 00:27:38 | 00:56:04 | 00:56:15 | 4 | |
29 | 41 | PURZYCKI MICHAŁ | PASŁĘK | Polska | 1992 | M20-29 | 6 | 00:00:12 | 5:45 | 10,4 | 00:29:29 | 00:57:23 | 00:57:35 | 25 | ||
30 | 137 | TERECH KINGA | PASŁĘK | Polska | 1996 | K20-29 | 1 | 00:00:05 | 5:49 | 10,3 | 00:28:27 | 00:58:08 | 00:58:12 | 5 | ||
31 | 136 | TERECH PATRYCJA | PASŁĘK | Polska | 1996 | K20-29 | 2 | 00:00:04 | 5:49 | 10,3 | 00:28:27 | 00:58:08 | 00:58:12 | 6 | ||
32 | 226 | LIWSKA PATRYCJA | PASŁĘK | Polska | 1985 | K30-39 | 4 | 00:00:08 | 5:51 | 10,3 | 00:27:59 | 00:58:23 | 00:58:31 | 7 | ||
33 | 121 | JAKUBOWSKA ANNA | PASŁĘK | Polska | 1975 | K40-49 | 2 | 00:00:07 | 5:57 | 10,1 | 00:28:38 | 00:59:20 | 00:59:27 | 8 | ||
34 | 104 | RYDZEWSKI DAWID | PASŁĘK | Polska | 2000 | M16-19 | 3 | 00:00:04 | 5:59 | 10,0 | 00:28:59 | 00:59:45 | 00:59:49 | 26 | ||
35 | 133 | KOZAKIEWICZ MONIKA | PASŁĘK | Polska | 1974 | K40-49 | 3 | 00:00:07 | 6:03 | 9,9 | 00:29:02 | 01:00:20 | 01:00:26 | 9 | ||
36 | 134 | KOZAKIEWICZ WOJCIECH | PASŁĘK | Polska | 1975 | M40-49 | 10 | 00:00:07 | 6:03 | 9,9 | 00:29:02 | 01:00:20 | 01:00:26 | 27 | ||
37 | 35 | JAKUBOWSKA KATARZYNA | PASŁĘK | Polska | 1992 | K20-29 | 3 | 00:00:07 | 6:03 | 9,9 | 00:30:13 | 01:00:23 | 01:00:30 | 10 | ||
38 | 14 | ŁYCZAK MAGDALENA | PASŁĘK | Polska | 1980 | K30-39 | 5 | 00:00:08 | 6:22 | 9,4 | 00:30:51 | 01:03:35 | 01:03:43 | 11 | ||
39 | 219 | RYDZEWSKA ANNA | PASŁĘK | Polska | 1969 | K40-49 | 4 | 00:00:08 | 6:24 | 9,4 | 00:31:06 | 01:03:54 | 01:04:02 | 12 | ||
40 | 77 | BARSZCZ WALDEMAR | PASŁĘK | Polska | 1956 | M60-69 | 1 | 00:00:02 | 6:51 | 8,8 | 00:33:52 | 01:08:29 | 01:08:30 | 28 |
M-ce | Nazwa Druzyny | Zawodnik 1 | Zawodnik 2 | Zawodnik 3 | Zawodnik 4 | Czas łączny drużyny |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS Zantyr Sztum | 00:33:48 / MAZERSKI BARTOSZ | 00:38:45 / Giembicki Jan | 00:39:01 / Cebula Bogdan | 00:39:03 / Najda Sławomir | 02:30:37 |
2 | POWER RUN SG | 00:38:33 / BALCER MARCIN | 00:41:25 / Bogdański Krzysztof | 00:41:56 / Jakimczuk Aleksandra | 00:45:17 / DURKIEWICZ ALEKSANDER | 02:47:11 |
3 | SERY ICC PASŁĘK | 00:40:27 / Satkiewicz Piotr | 00:42:37 / mieczkowski tomasz | 00:44:03 / STACHÓRKO KRZYSZTOF | 00:44:31 / Kuciński Ireneusz | 02:51:38 |
4 | Elbażant | 00:35:36 / Serocki Adam | 00:45:15 / Olszewski Roman | 00:48:26 / Znarowska Bożena | 00:55:26 / Jurewicz Adam | 03:04:43 |
5 | KUCIK TEAM | 00:46:26 / Markiewicz Paweł | 00:47:17 / kapteina robert | 00:50:57 / Odziemczyk Tomasz | 00:56:06 / Kuciński Łukasz | 03:20:46 |
6 | Rozbiegany Pasłęk | 00:46:21 / Królik Jacek | 00:49:35 / Świderski Jan | 00:52:56 / Królik Beata | 00:53:21 / Wilk Cezary | 03:22:13 |
Przed nami trzynasta edycja biegu. Aby była to jak najbardziej „szczęśliwa 13-tka” planujemy kilka niespodzianek dla uczestników już w trakcie zapisów. Bądźcie czujni! Zapraszamy.
Opłata startowa – wpisowe:
- W terminie do 10.05.2018r: 15zł. Limit zgłoszeń: 300.
- W dniu imprezy, tj. 26.05.2018r: 30zł. Limit zgłoszeń, do wyczerpania pakietów startowychP.