Kujawsko-Pomorskie na Rowery 2016

Data i godzina2016-04-23 11:00:00
MiejscowośćWłocławek
Dystans 25 km
Oficjalna stronahttp://run-torun.pl/?page_id=1973
Wyniki online
Opłata startowa brak
Typ zawodów Rower MTB
Rejestracja Zapisz się

To we Włocławku zainaugurujemy Sezon Turystyczny 2016.
Zapraszamy na rajd rowerowy w ramach akcji KUJAWSKO – POMORSKIE NA ROWERY, który odbędzie się w sobotę 23 kwietnia. Początek rajdu godzina 11.00
W tym roku startujemy z Przystani Jachtowej Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku, przy ulicy Płockiej 187, dalej pojedziemy ulicą Płocką , po około 500 metrach skręcimy w ulicę Graniczną a następnie wjedziemy na teren Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego i tam zrobimy pętlę, którą obrazuje mapka, aby wrócić do Włocławka da teren Przystani Jachtowej. Trasa tegorocznego rajdu liczy około 25 kilometrów. I po drodze przewidujemy jeden postój.
Formularz zapisowy znajdą Państwo pod linkiem http://sts-timing.pl/rajdwloclawek/
Każdy zarejestrowany uczestnik rajdu otrzyma bezpłatny pakiet startowy, w skład którego wchodzi numer startowy oraz talon na posiłek regeneracyjny. A dla pierwszych 300 osób zarejestrowanych również pamiątkową koszulkę akcji Kujawsko – Pomorskie na rowery 2016.
Na mecie rajdu, jak zawsze na uczestników rajdu czekać będą pamiątkowe medale oraz konkursy z nagrodami.
Na najmłodszych uczestników, dla których będzie to pierwszy rajd rowerowy przygotujemy pamiątkowe dyplomy. Pamiętajmy przy rejestrowaniu naszych dzieci zaznaczyć, czy to ich pierwszy rajd.

Powrót