Rajd Rowerowy Brodnica

Data i godzina2018-08-25 11:00:00
MiejscowośćBrodnica
Dystans ok 30 zł
Oficjalna stronahttp://www.kujawsko-pomorskienarowery.pl/
Wyniki online
Opłata startowa free
Typ zawodów Rajd Rowerowy
Rejestracja Zapisz się

W tym roku spotykamy się na Starej Plaży na Niskim Brodnie w sobotę 25 sierpnia. Startujemy o 11.00 i ruszamy w drogę urokliwymi drogami i ścieżkami Brodnickiego Parku Krajobrazowego.

Trasa rajdu wynosi ok. 30 km i będzie przebiegała następująco:

Ruszamy ze Starej Plaży na niskim Brodnie, jedziemy Jaśkową Drogą do Żmijewka, gdzie skręcamy w kierunku Osady Lisa Młyn nad Wysokim Brodnem, dalej w kierunku wsi Anielewo aż do grodu Foluszek, następnie dojeżdżamy do końca Jaśkowej Drogi w Zbicznie, dalej dydaktyczną ścieżką rowerową wzdłuż jeziora Zbiczno, aż do bunkrów przy Skarlance, następnie naokoło jeziora Strzemiuszek, dalej przejeżdżamy koło Miętowego Gaju i Dyrekcji Brodnickiego Parku Krajobrazowego kierując się w stronę Brzezinek, skąd jedziemy w kierunku Żmijewa i wracamy na Jaśkową Drogę kierując się na miejsce maty Starą Plażę na Niskim Brodnie. Mapka trasy znajduje się w regulaminie na platformie zapisów.

Biuro zawodów, gdzie będzie można odbierać pakiety będzie czynne w sobotę 25 sierpnia  od 9.30 do 11.00.

Na pierwszych 200 zarejestrowanych uczestników dodatkowo czekają pamiątkowe koszulki rajdu, natomiast każdy na starcie otrzyma pamiątkowy numer startowy.

W czasie rajdu jak zawsze czekają na rowerzystów konkursy z nagrodami. A każdy kto przy rejestracji uzupełni fomularz o swój adres mailowy otrzyma drogą elektroniczną pamiątkowy dyplom ukończenia rajdu.

 

Powrót