Rajd Rowerowy w ramach akcji Ku Niepodległej! z okazji 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

Data i godzina2018-10-06 11:00:00
MiejscowośćBydgoszcz
Dystans ok. 18km
Oficjalna stronahttp://www.kujawsko-pomorskienarowery.pl/
Wyniki online
Opłata startowa free
Typ zawodów Rajd Rowerowy
Rejestracja Zapisz się

Zapraszamy do zapisów na kolejny rajd z cyklu Ku Niepodległej. Kujawsko – Pomorskie rajdu rodzinne. W sobotę 6 października spotykamy się w Bydgoszczy.

Na każdego uczestnika rajdu czekają bezpłatne pakiety startowe, zawierające numer startowy, wodę mineralna oraz talon na posiłek regeneracyjny na mecie, dodatkowo pierwszych 400 zarejestrowanych uczestników na każdy rajd otrzyma pamiątkową koszulkę cyklu.

W trakcie rajdów mnóstwo całe atrakcji, prezentacja grup rekonstrukcyjnych związanych z pamięcią walki o niepodległość, konkursy i quizy z nagrodami, w tym z nagrodą główną. Podczas każdego rajdu do wygrania będzie rower.

A na mecie na rowerzystów czekać będą pamiątkowe medale. W każdym mieście inny – wyjątkowy. Zachęcamy do zebrania całej kolekcji medali Ku Niepodległej.

Start i Meta: Stadion przy ul. Sielskiej w Fordonie

Przebieg: ul. Sielska , ul. Andersena, Ul. Fieldorfa Nila, ul. Kleina, ul. Twardzickiego na wysokości Pomnika Ikara skręcamy w stronę  Doliny Śmierci,( POSTÓJ )  wracamy na ulicę Twardzickiego, która przechodzi w ul. Pelplińska, którą jedziemy aż do Wincentego Kadłubka, następnie skręcamy w lewo, potem ulicą Podgórze dojeżdżamy do ul. Sudeckiej, a stamtąd przez ul. Wyzwolenia skręcamy w ul. Geodetów, a następnie w ul. Bora – Komorowskiego, następnie ulicami Zofińską , Atlantową dojeżdżamy do Pielęgniarskiej a następnie Cechową do Rynku w Starym Fordonie – pomnik Poległych na Rynku w Starym Fordonie (POSTÓJ) , potem ul. Bydgoską , Mączną i Sielską wracamy na Stadion przy ul. Sielskiej.

Trasa to ok. 18 km.

Startujemy o godzinie 11.00, biuro odbioru pakietów na miejscu startu będzie czynne w sobotę 6 października w godzinach 9.00 – 11.00

Powrót