XXX Ogólnopolski Bieg Zbąskich XI Półmaraton
Data i godzina | 2017-09-24 12:00:00 |
Miejscowość | Zbąszyń |
Dystans | 21,0975 km |
Oficjalna strona | http://biegzbaskich.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 50 zł |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nazwa Druzyny | Zawodnik 1 | Zawodnik 2 | Zawodnik 3 | Zawodnik 4 | Zawodnik 5 | Czas łączny drużyny |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rokietnica Biega | 01:15:19 / JANKOWSKI DARIUSZ | 01:17:37 / GRACZYK ADRIAN | 01:29:13 / DROBNIK BŁAŻEJ | 01:34:53 / STACHOWIAK MAREK | 01:36:57 / DUDA PAWEŁ | 07:13:59 |
2 | KOLECTEAM ZBĄSZYNEK | 01:26:59 / KOLECKI DAMIAN | 01:28:58 / MIERZYŃSKI SZYMON | 01:29:32 / KURZYŃSKI PIOTR | 01:32:29 / PIOSIK ARTUR | 01:33:42 / BAER TOMASZ | 07:31:40 |
3 | KOŚCIAN TEAM | 01:23:50 / MICHALAK MIROSŁAW | 01:32:32 / SZCZERBAL ADAM | 01:32:36 / KASPERSKI ROBERT | 01:33:57 / KACZMAREK MIROSŁAW | 01:35:18 / FRĄCZEK MARCIN | 07:38:13 |
4 | Wolsztyński Klub Biegowy | 01:33:57 / PIETRUSZKA KATARZYNA | 01:34:08 / ZIELENDA ANDRZEJ | 01:37:33 / WALIGÓRSKI RYSZARD | 01:37:33 / PIETRUSZKA MARCIN | 01:39:45 / WALIGÓRSKI ŁUKASZ | 08:02:56 |
5 | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ | 01:37:41 / TOBYS ŁUKASZ | 01:37:59 / SOŁTYSIK JAROSŁAW | 01:38:57 / RZEPA ROMAN | 01:41:59 / GANCZAREK MATEUSZ | 01:43:14 / LEWANDOWSKI MAREK | 08:19:50 |
6 | Opalenicki Klub Biegacza | 01:26:28 / NOWAK PRZEMYSŁAW | 01:32:59 / KUKAWA HUBERT | 01:40:06 / SKOTAREK SLAWOMIR | 01:40:18 / MACIAŁEK PAWEŁ | 02:03:33 / JANOWICZ HONORATA | 08:23:24 |
7 | night runners | 01:29:59 / CHWALISZ ŁUKASZ | 01:40:40 / CIEŚLAK SEBASTIAN | 01:42:53 / WALCZAK KRZYSZTOF | 01:44:50 / KRZYŻANIAK AGNIESZKA | 01:45:29 / KACZMAREK FRYDERYK | 08:23:51 |
8 | Wolsztyńska Akademia Biegowa | 01:33:39 / GRELAK ADAM | 01:34:36 / ŻOK MICHAŁ | 01:35:44 / PERZ EMILIA | 01:49:59 / CIEŚLA ZUZANNY | 01:56:13 / GÓRECKA WERONIKA | 08:30:11 |
9 | Bukowski Klub Biegacza | 01:34:43 / GIEŁDA TOMASZ | 01:35:57 / FLIEGNER TOMASZ | 01:45:13 / ŁAKOMY WALDEMAR | 01:46:15 / WOŹNY PRZEMYSŁAW | 01:51:45 / KRYŚ MARIUSZ | 08:33:53 |
10 | NKB Chyży Nowy Tomyśl | 01:35:44 / KUCZYŃSKI PIOTR | 01:44:29 / HALINIAK MAREK | 01:49:22 / KONIECZNY PIOTR | 01:49:30 / BIELAWA KAMILA | 01:52:51 / JARNÓT AGNIESZKA | 08:51:56 |
11 | Babimojski Klub Biegowy - Bakcyl | 01:35:20 / KACZMAREK KRZYSZTOF | 01:37:08 / KRAKOWIAN PATRYK | 01:48:52 / PAJCHROWSKI WIESŁAW | 02:25:32 / ŁYSIAK KAROLINA | 02:25:32 / ZUZA AGNIESZKA | 09:52:24 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 679 | MUSIIATCHENKO DMYTRO | KHARKOV | ACHILLES LESZNO | 1991 | M18(18-29) | 1 | 00:00:01 | 00:03:13 | 18,6 | 01:07:54 | 01:07:54 | 1 | |
2 | 676 | MARYSIAK ADAM | KSIĄŻ ŚLĄSKI | MKST ASTRA NOWA SÓL | 1988 | M18(18-29) | 2 | 00:00:01 | 00:03:27 | 17,4 | 01:12:56 | 01:12:57 | 2 | |
3 | 161 | JANKOWSKI DARIUSZ | POZNAŃ | ROKIETNICA BIEGA | 1992 | M18(18-29) | 3 | 00:00:00 | 00:03:34 | 16,8 | 01:15:19 | 01:15:19 | 3 | |
4 | 673 | LISOWSKA ALEKSANDRA | OLSZTYN | WOSIEK-TEAM | 1990 | K18(18-29) | 1 | 00:00:01 | 00:03:39 | 16,4 | 01:17:05 | 01:17:05 | 1 | |
5 | 118 | GRACZYK ADRIAN | CZARNKÓW | ROKIETNICA BIEGA | 1988 | M18(18-29) | 4 | 00:00:01 | 00:03:41 | 16,3 | 01:17:36 | 01:17:37 | 4 | |
6 | 172 | JAŚNIEWICZ MATEUSZ | SWARZĘDZ | MARATOŃCZYKPOZNAŃ | 1987 | M30(30-39) | 1 | 00:00:00 | 00:03:43 | 16,2 | 01:18:15 | 01:18:16 | 5 | |
7 | 671 | WALEWSKI PRZEMYSŁAW | POZNAŃ | WSZYSTKOOBIEGANIU.PL | 1967 | M50(50-59) | 1 | 00:00:00 | 00:03:44 | 16,1 | 01:18:46 | 01:18:46 | 6 | |
8 | 593 | URBAŃCZYK GRZEGORZ | POZNAŃ | FOR RUN TEAM | 1987 | M30(30-39) | 2 | 00:00:01 | 00:03:45 | 16,0 | 01:19:03 | 01:19:03 | 7 | |
9 | 72 | DOMOWICZ MICHAŁ | BOLESŁAWIEC | CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC | 1993 | M18(18-29) | 5 | 00:00:00 | 00:03:45 | 16,0 | 01:19:05 | 01:19:05 | 8 | |
10 | 669 | BOSY DANIEL | KOŚCIAN | LKS SANA KOŚCIAN | 1989 | M18(18-29) | 6 | 00:00:00 | 00:03:47 | 15,9 | 01:19:41 | 01:19:41 | 9 | |
11 | 129 | GUCZE MARIUSZ | NĄDNIA | 1980 | M30(30-39) | 3 | 00:00:01 | 00:03:51 | 15,6 | 01:21:22 | 01:21:23 | 10 | ||
12 | 393 | PAPIEŻ JUSTYNA | JAROCIN | PO PROSTU BIEC! / REHABALANCE TEAM | 1991 | K18(18-29) | 2 | 00:00:01 | 00:03:54 | 15,4 | 01:22:07 | 01:22:07 | 2 | |
13 | 404 | KRAKOWSKI PIOTR | MIĘDZYRZECZ | KB "PAST" MIĘDZYRZECZ | 1990 | M18(18-29) | 7 | 00:00:01 | 00:03:56 | 15,3 | 01:22:51 | 01:22:53 | 11 | |
14 | 55 | CIESZYŃSKI PIOTR | POZNAŃ | 1972 | M40(40-49) | 1 | 00:00:02 | 00:03:56 | 15,2 | 01:23:01 | 01:23:02 | 12 | ||
15 | 499 | SIKORA ROBERT | POZNAŃ | WOLNY STRZELEC | 1980 | M30(30-39) | 4 | 00:00:02 | 00:03:57 | 15,2 | 01:23:19 | 01:23:21 | 13 | |
16 | 165 | JANOWSKI ARKADIUSZ | PERZYNY | 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII | 1976 | M40(40-49) | 2 | 00:00:01 | 00:03:57 | 15,2 | 01:23:27 | 01:23:27 | 14 | |
17 | 330 | MICHALAK MIROSŁAW | KOŚCIAN | KOŚCIAN TEAM | 1987 | M30(30-39) | 5 | 00:00:01 | 00:03:58 | 15,1 | 01:23:49 | 01:23:50 | 15 | |
18 | 606 | WASIAK SŁAWOMIR | POZNAŃ | 1990 | M18(18-29) | 8 | 00:00:02 | 00:04:00 | 15,0 | 01:24:30 | 01:24:32 | 16 | ||
19 | 575 | TOKAREK PRZEMYSŁAW | GUBIN | GUBIN BIEGAMBOLUBIĘ | 1982 | M30(30-39) | 6 | 00:00:01 | 00:04:01 | 14,9 | 01:24:51 | 01:24:51 | 17 | |
20 | 343 | MOCEK MAREK | GRANOWO | DANFLOR TEAM | 1998 | M18(18-29) | 9 | 00:00:01 | 00:04:02 | 14,9 | 01:24:55 | 01:24:56 | 18 | |
21 | 680 | GRZEGÓRZEK PAULINA | SZCZECIN | FLYPARK SZCZECIN | 1987 | K30(30-39) | 1 | 00:00:00 | 00:04:02 | 14,9 | 01:25:13 | 01:25:13 | 3 | |
22 | 657 | ZYCH DARIUSZ | PIŁA | 4RUN TEAM PIŁA | 1970 | M40(40-49) | 3 | 00:00:01 | 00:04:02 | 14,8 | 01:25:14 | 01:25:14 | 19 | |
23 | 198 | KAPROŃ SEBASTIAN | RAKOWNIA - MUROWANA GOŚLINA | 1974 | M40(40-49) | 4 | 00:00:06 | 00:04:05 | 14,7 | 01:26:08 | 01:26:14 | 20 | ||
24 | 567 | ŚWITALSKI KRYSTIAN | POZNAŃ | GRUPA BIEGOWA RUNNERSCLUB.PL POZNAŃ | 1976 | M40(40-49) | 5 | 00:00:03 | 00:04:06 | 14,7 | 01:26:17 | 01:26:20 | 21 | |
25 | 370 | NOWAK PRZEMYSŁAW | OPALENICA | OPALENICKI KLUB BIEGACZA | 1976 | M40(40-49) | 6 | 00:00:02 | 00:04:06 | 14,6 | 01:26:25 | 01:26:28 | 22 | |
26 | 222 | KOLECKI DAMIAN | ZBĄSZYNEK | KOLECTEAM ZBĄSZYNEK | 1976 | M40(40-49) | 7 | 00:00:02 | 00:04:07 | 14,5 | 01:26:58 | 01:26:59 | 23 | |
27 | 131 | GUZIK BARTOSZ | NOWY TOMYŚL | 1981 | M30(30-39) | 7 | 00:00:02 | 00:04:07 | 14,5 | 01:26:58 | 01:27:01 | 24 | ||
28 | 178 | JUSZCZAK JAROSŁAW | POZNAŃ | 1980 | M30(30-39) | 8 | 00:00:02 | 00:04:08 | 14,5 | 01:27:13 | 01:27:15 | 25 | ||
29 | 65 | DĄBROWSKI DAWID | MUROWANA GOŚLINA | CZERWONAK BIEGA | 1990 | M18(18-29) | 10 | 00:00:11 | 00:04:08 | 14,5 | 01:27:06 | 01:27:17 | 26 | |
30 | 678 | RZĄDKOWSKI MIROSŁAW | RAKONIEWICE | NIAGARA FITNES KLUB | 1967 | M50(50-59) | 2 | 00:00:09 | 00:04:09 | 14,4 | 01:27:33 | 01:27:41 | 27 | |
31 | 195 | KALUS JACEK | WAŁBRZYCH | SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE | 1990 | M18(18-29) | 11 | 00:00:02 | 00:04:09 | 14,4 | 01:27:40 | 01:27:43 | 28 | |
32 | 376 | OGRODOWSKI JAROSŁAW | BOROWEC | 1964 | M50(50-59) | 3 | 00:00:00 | 00:04:10 | 14,4 | 01:27:48 | 01:27:48 | 29 | ||
33 | 253 | KUBIAK RAFAŁ | DOBIEŻYN | PPRK | 1977 | M40(40-49) | 8 | 00:00:03 | 00:04:11 | 14,4 | 01:28:08 | 01:28:11 | 30 | |
34 | 73 | DRGAS ROMAN | PROCHY | PKO BANK POLSKI | 1982 | M30(30-39) | 9 | 00:00:07 | 00:04:11 | 14,4 | 01:28:04 | 01:28:12 | 31 | |
35 | 535 | SUDZIK MIROSŁAW | RAKONIEWICE | 1980 | M30(30-39) | 10 | 00:00:02 | 00:04:12 | 14,3 | 01:28:35 | 01:28:37 | 32 | ||
36 | 135 | HAMPEL HUBERT | CZEMPIŃ | JW 1517 | 1993 | M18(18-29) | 12 | 00:00:03 | 00:04:12 | 14,3 | 01:28:37 | 01:28:40 | 33 | |
37 | 341 | MISZTA KAROL | DĄBRÓWKA WIELKOPOLSKA | 1985 | M30(30-39) | 11 | 00:00:03 | 00:04:13 | 14,2 | 01:28:46 | 01:28:50 | 34 | ||
38 | 229 | KONSTAŃCZAK PRZEMYSŁAW | MOCZKOWO | 1980 | M30(30-39) | 12 | 00:00:08 | 00:04:13 | 14,2 | 01:28:46 | 01:28:54 | 35 | ||
39 | 616 | WIECZOREK ZBIGNIEW | RAKONIEWICE | 1975 | M40(40-49) | 9 | 00:00:03 | 00:04:13 | 14,2 | 01:28:54 | 01:28:57 | 36 | ||
40 | 336 | MIERZYŃSKI SZYMON | ZBĄSZYŃ | KOLECTEAM ZBĄSZYNEK | 1977 | M40(40-49) | 10 | 00:00:04 | 00:04:13 | 14,2 | 01:28:54 | 01:28:58 | 37 | |
41 | 383 | OTCZYK GRZEGORZ | WYSZANOWO | 1984 | M30(30-39) | 13 | 00:00:07 | 00:04:13 | 14,2 | 01:28:58 | 01:29:05 | 38 | ||
42 | 20 | BARTOSIK PRZEMYSŁAW | BARLINEK | HRMAX BARLINEK | 1976 | M40(40-49) | 11 | 00:00:05 | 00:04:13 | 14,2 | 01:29:00 | 01:29:05 | 39 | |
43 | 74 | DROBNIK BŁAŻEJ | OPALENICA | ROKIETNICA BIEGA | 1987 | M30(30-39) | 14 | 00:00:07 | 00:04:14 | 14,2 | 01:29:07 | 01:29:13 | 40 | |
44 | 537 | SZCZECIŃSKI PIOTR | ZBĄSZYŃ | 1979 | M30(30-39) | 15 | 00:00:04 | 00:04:14 | 14,2 | 01:29:15 | 01:29:19 | 41 | ||
45 | 322 | MATUSZEWSKI KRZYSZTOF | POZNAŃ | SPŁAWIE | 1991 | M18(18-29) | 13 | 00:00:03 | 00:04:14 | 14,2 | 01:29:23 | 01:29:26 | 42 | |
46 | 337 | MIKIETYN MAREK | DĘBNO | MM RUN | 1980 | M30(30-39) | 16 | 00:00:04 | 00:04:15 | 14,1 | 01:29:25 | 01:29:30 | 43 | |
47 | 262 | KURZYŃSKI PIOTR | ZBĄSZYNEK | KOLECTEAM ZBĄSZYNEK | 1980 | M30(30-39) | 17 | 00:00:03 | 00:04:15 | 14,1 | 01:29:29 | 01:29:32 | 44 | |
48 | 687 | PRZYBYLSKI JAKUB | POZNAŃ | WF-TRITEAM | 1981 | M30(30-39) | 18 | 00:00:03 | 00:04:15 | 14,1 | 01:29:34 | 01:29:37 | 45 | |
49 | 246 | KRYSZTOFIAK SLAWOMIR | BYDGOSZCZ | 1965 | M50(50-59) | 4 | 00:00:01 | 00:04:15 | 14,1 | 01:29:38 | 01:29:39 | 46 | ||
50 | 248 | KRZESZOWSKI MACIEJ | POZNAŃ | MYLUPA.PL | 1976 | M40(40-49) | 12 | 00:00:06 | 00:04:16 | 14,1 | 01:29:53 | 01:29:58 | 47 | |
51 | 50 | CHWALISZ ŁUKASZ | BOLEWICE | NIGHT RUNNERS | 1990 | M18(18-29) | 14 | 00:00:05 | 00:04:16 | 14,1 | 01:29:53 | 01:29:59 | 48 | |
52 | 402 | PERNAK ANDRZEJ | POZNAŃ | ALUPLAST | 1972 | M40(40-49) | 13 | 00:00:04 | 00:04:17 | 14,0 | 01:30:07 | 01:30:11 | 49 | |
53 | 425 | POCHRANOWICZ BARBARA | MYSLIBORZ | 1977 | K40(40-49) | 1 | 00:00:01 | 00:04:17 | 14,0 | 01:30:30 | 01:30:31 | 4 | ||
54 | 196 | KANIUK SŁAWOMIR | GRODZISK WIELKOPOLSKI | GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE | 1970 | M40(40-49) | 14 | 00:00:08 | 00:04:18 | 14,0 | 01:30:32 | 01:30:40 | 50 | |
55 | 153 | JAKUBOWSKI LESZEK | PAPROĆ | BECH PACKAGING TEAM / NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL | 1978 | M30(30-39) | 19 | 00:00:09 | 00:04:18 | 13,9 | 01:30:36 | 01:30:44 | 51 | |
56 | 386 | PACHLA JACEK | SZAMOTUŁY | KB SZAMOTUŁY | 1971 | M40(40-49) | 15 | 00:00:09 | 00:04:18 | 13,9 | 01:30:41 | 01:30:51 | 52 | |
57 | 672 | WALEWSKA KLAUDIA | POZNAŃ | WSZYSTKOOBIEGANIU.PL | 1978 | K30(30-39) | 2 | 00:00:03 | 00:04:18 | 13,9 | 01:30:48 | 01:30:51 | 5 | |
58 | 540 | SZCZESZEK ROBERT | POZNAŃ | BIEGAM BO NIE LUBIE | 1989 | M18(18-29) | 15 | 00:00:01 | 00:04:19 | 13,9 | 01:30:55 | 01:30:56 | 53 | |
59 | 11 | BADYNA ADAM | BUK | MARMITE | 1983 | M30(30-39) | 20 | 00:00:19 | 00:04:19 | 13,9 | 01:30:43 | 01:31:02 | 54 | |
60 | 170 | JASIAK PRZEMYSŁAW | KROSNO | 1991 | M18(18-29) | 16 | 00:00:03 | 00:04:19 | 13,9 | 01:31:08 | 01:31:11 | 55 | ||
61 | 204 | KĘPA SZYMON | POZNAŃ | OFIX.PL BIKE TEAM | 1987 | M30(30-39) | 21 | 00:00:04 | 00:04:19 | 13,9 | 01:31:09 | 01:31:14 | 56 | |
62 | 211 | KŁYSZ MAURYCY | PRZYPROSTYNIA | 1986 | M30(30-39) | 22 | 00:00:02 | 00:04:20 | 13,9 | 01:31:16 | 01:31:18 | 57 | ||
63 | 323 | MATYŚKIEWICZ KRZYSZTOF | GOSTYŃ | 1966 | M50(50-59) | 5 | 00:00:14 | 00:04:20 | 13,9 | 01:31:06 | 01:31:20 | 58 | ||
64 | 53 | CIECHORSKI JAREK | ZBĄSZYŃ | ECOBAG NETWORK | 1978 | M30(30-39) | 23 | 00:00:05 | 00:04:20 | 13,8 | 01:31:29 | 01:31:34 | 59 | |
65 | 298 | MAJEWSKI MICHAŁ | BIERZGLINEK | SPIN FORCE RUNNERS | 1984 | M30(30-39) | 24 | 00:00:03 | 00:04:20 | 13,8 | 01:31:31 | 01:31:34 | 60 | |
66 | 435 | PRZYBYŁA MARIUSZ | SIEDLEC | 1995 | M18(18-29) | 17 | 00:00:15 | 00:04:20 | 13,8 | 01:31:19 | 01:31:35 | 61 | ||
67 | 588 | TYLICKI ROBERT | LESZNO | TYLICKITEAM | 1972 | M40(40-49) | 16 | 00:00:05 | 00:04:21 | 13,8 | 01:31:46 | 01:31:51 | 62 | |
68 | 150 | JAGŁA KAMIL | POZNAŃ | GRUNWALD TEAM POZNAŃ | 1996 | M18(18-29) | 18 | 00:00:04 | 00:04:22 | 13,8 | 01:31:56 | 01:32:00 | 63 | |
69 | 599 | WALCZAK MACIEJ | POZNAŃ | QUAY POZNAŃ | 1978 | M30(30-39) | 25 | 00:00:04 | 00:04:22 | 13,7 | 01:32:02 | 01:32:07 | 64 | |
70 | 315 | MARCINIAK WALDEMAR | RAKONIEWICE | MARCINIAK TEAM | 1960 | M50(50-59) | 6 | 00:00:12 | 00:04:22 | 13,7 | 01:32:03 | 01:32:15 | 65 | |
71 | 631 | WOŹNIAK PIOTR | SULECHÓW | 1982 | M30(30-39) | 26 | 00:00:05 | 00:04:23 | 13,7 | 01:32:17 | 01:32:22 | 66 | ||
72 | 520 | STACHECKI PAWEŁ | ZBĄSZYŃ | 1981 | M30(30-39) | 27 | 00:00:06 | 00:04:23 | 13,7 | 01:32:17 | 01:32:24 | 67 | ||
73 | 420 | PIOSIK ARTUR | BABIMOST | KOLECTEAM ZBĄSZYNEK | 1976 | M40(40-49) | 17 | 00:00:05 | 00:04:23 | 13,7 | 01:32:23 | 01:32:29 | 68 | |
74 | 539 | SZCZERBAL ADAM | KOŚCIAN | KOŚCIAN TEAM | 1961 | M50(50-59) | 7 | 00:00:07 | 00:04:23 | 13,7 | 01:32:25 | 01:32:32 | 69 | |
75 | 201 | KASPERSKI ROBERT | KOŚCIAN | KOŚCIAN TEAM | 1968 | M40(40-49) | 18 | 00:00:03 | 00:04:23 | 13,7 | 01:32:34 | 01:32:36 | 70 | |
76 | 19 | BARTOSIK MACIEJ | BARLINEK | HRMAX BARLINEK | 1986 | M30(30-39) | 28 | 00:00:06 | 00:04:24 | 13,7 | 01:32:33 | 01:32:39 | 71 | |
77 | 653 | ZIEMEK TOMASZ | NOWY TOMYŚL | NOWY TOMYŚL | 1979 | M30(30-39) | 29 | 00:00:08 | 00:04:24 | 13,6 | 01:32:39 | 01:32:47 | 72 | |
78 | 274 | LISIECKI TOMASZ | LUBOŃ | TRZYNASTKA PLUS | 1975 | M40(40-49) | 19 | 00:00:08 | 00:04:24 | 13,6 | 01:32:49 | 01:32:56 | 73 | |
79 | 258 | KUKAWA HUBERT | OPALENICA | OPALENICKI KLUB BIEGACZA | 1983 | M30(30-39) | 30 | 00:00:05 | 00:04:24 | 13,6 | 01:32:54 | 01:32:59 | 74 | |
80 | 230 | KOŃKA TOMASZ | CICHA GÓRA | BERO TEAM | 1980 | M30(30-39) | 31 | 00:00:08 | 00:04:25 | 13,6 | 01:33:03 | 01:33:11 | 75 | |
81 | 88 | FERCHMIN ALEKSANDER | POZNAŃ | JESUS IS MY LEADER | 1974 | M40(40-49) | 20 | 00:00:05 | 00:04:26 | 13,5 | 01:33:21 | 01:33:26 | 76 | |
82 | 44 | CEGLAREK TOMASZ | WOLSZTYN | 1977 | M40(40-49) | 21 | 00:00:07 | 00:04:26 | 13,5 | 01:33:29 | 01:33:36 | 77 | ||
83 | 121 | GRELAK ADAM | WOLSZTYN | WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA | 1983 | M30(30-39) | 32 | 00:00:06 | 00:04:26 | 13,5 | 01:33:32 | 01:33:39 | 78 | |
84 | 643 | ZAJĄC LESZEK | WŁOSZAKOWICE | L.O.T.A.Z | 1979 | M30(30-39) | 33 | 00:00:06 | 00:04:27 | 13,5 | 01:33:36 | 01:33:42 | 79 | |
85 | 13 | BAER TOMASZ | BABIMOST | KOLECTEAM ZBĄSZYNEK | 1968 | M40(40-49) | 22 | 00:00:08 | 00:04:27 | 13,5 | 01:33:34 | 01:33:42 | 80 | |
86 | 141 | HOFMAŃSKI RAFAŁ | KOTLIN | 1988 | M18(18-29) | 19 | 00:00:17 | 00:04:27 | 13,5 | 01:33:31 | 01:33:49 | 81 | ||
87 | 194 | KACZOR MARCIN | ŚWIĘCIECHOWA | 1975 | M40(40-49) | 23 | 00:00:14 | 00:04:27 | 13,5 | 01:33:39 | 01:33:53 | 82 | ||
88 | 427 | POLACZYK DAWID | STĘSZEW | TEAM AKTYWNY STĘSZEW | 1983 | M30(30-39) | 34 | 00:00:16 | 00:04:27 | 13,5 | 01:33:38 | 01:33:54 | 83 | |
89 | 190 | KACZMAREK MIROSŁAW | KOŚCIAN | KOŚCIAN TEAM | 1970 | M40(40-49) | 24 | 00:00:02 | 00:04:27 | 13,5 | 01:33:55 | 01:33:57 | 84 | |
90 | 414 | PIETRUSZKA KATARZYNA | WOLSZTYN | WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY | 1977 | K40(40-49) | 2 | 00:00:07 | 00:04:27 | 13,5 | 01:33:50 | 01:33:57 | 6 | |
91 | 166 | JANOWSKI DARIUSZ | ZBĄSZYŃ | DARSAT | 1967 | M50(50-59) | 8 | 00:00:08 | 00:04:27 | 13,5 | 01:33:52 | 01:34:00 | 85 | |
92 | 304 | MANIA EMIL | ZBĄSZYNEK | KOLECTEAM ZBĄSZYNEK | 1983 | M30(30-39) | 35 | 00:00:09 | 00:04:28 | 13,4 | 01:33:58 | 01:34:07 | 86 | |
93 | 174 | JERZYKOWSKI TOMASZ | ZBĄSZYNEK | ZGRYŹLIWI TETRYCY | 1979 | M30(30-39) | 36 | 00:00:09 | 00:04:28 | 13,4 | 01:33:59 | 01:34:08 | 87 | |
94 | 651 | ZIELENDA ANDRZEJ | ROSTARZEWO | WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY | 1961 | M50(50-59) | 9 | 00:00:12 | 00:04:28 | 13,4 | 01:33:56 | 01:34:08 | 88 | |
95 | 594 | URBAŃCZYK ZDZISŁAW | POZNAŃ | 1957 | M60(60-69) | 1 | 00:00:07 | 00:04:28 | 13,4 | 01:34:04 | 01:34:12 | 89 | ||
96 | 61 | CZAPRACKI DOMINIK | OPALENICA | 1976 | M40(40-49) | 25 | 00:00:22 | 00:04:28 | 13,4 | 01:33:56 | 01:34:18 | 90 | ||
97 | 554 | SZYMANIAK BARTOSZ | KOŚCIAN | 1979 | M30(30-39) | 37 | 00:00:10 | 00:04:29 | 13,4 | 01:34:18 | 01:34:28 | 91 | ||
98 | 661 | ŻOK MICHAŁ | WOLSZTYN | WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA | 1995 | M18(18-29) | 20 | 00:00:07 | 00:04:29 | 13,4 | 01:34:29 | 01:34:36 | 92 | |
99 | 107 | GIEŁDA TOMASZ | BUK | BUKOWSKI KLUB BIEGACZA | 1975 | M40(40-49) | 26 | 00:00:11 | 00:04:29 | 13,4 | 01:34:31 | 01:34:43 | 93 | |
100 | 458 | ROMANÓW DAMIAN | GORZÓW WIELKOPOLSKI | BLOGOBIEGANIU.COM | 1991 | M18(18-29) | 21 | 00:00:02 | 00:04:30 | 13,4 | 01:34:46 | 01:34:48 | 94 | |
101 | 523 | STACHOWIAK MAREK | ROKIETNICA | ROKIETNICA BIEGA | 1978 | M30(30-39) | 38 | 00:00:10 | 00:04:30 | 13,3 | 01:34:42 | 01:34:53 | 95 | |
102 | 677 | NOWAK SANDRA | ZIELONA GÓRA | TEAM MARYSIAK | 1990 | K18(18-29) | 3 | 00:00:01 | 00:04:30 | 13,3 | 01:35:03 | 01:35:04 | 7 | |
103 | 51 | CHYLAK WITOLD | LUBOŃ | 1976 | M40(40-49) | 27 | 00:00:15 | 00:04:31 | 13,3 | 01:34:53 | 01:35:08 | 96 | ||
104 | 235 | KOTLAREK DAWID | ZIELONA GÓRA | VEGE RUNNERS | 1978 | M30(30-39) | 39 | 00:00:05 | 00:04:31 | 13,3 | 01:35:06 | 01:35:10 | 97 | |
105 | 638 | WRÓBEL MARCIN | ZBĄSZYŃ | 1982 | M30(30-39) | 40 | 00:00:09 | 00:04:31 | 13,3 | 01:35:08 | 01:35:16 | 98 | ||
106 | 98 | FRĄCZEK MARCIN | KOŚCIAN | KOŚCIAN TEAM | 1988 | M18(18-29) | 22 | 00:00:06 | 00:04:31 | 13,3 | 01:35:12 | 01:35:18 | 99 | |
107 | 185 | KACZMAREK KRZYSZTOF | BABIMOST | BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY - BAKCYL | 1975 | M40(40-49) | 28 | 00:00:10 | 00:04:31 | 13,3 | 01:35:10 | 01:35:20 | 100 | |
108 | 536 | SZAFRANIEC TOMASZ | MIEDZYRZECZ | 1974 | M40(40-49) | 29 | 00:00:03 | 00:04:31 | 13,3 | 01:35:19 | 01:35:22 | 101 | ||
109 | 639 | WRÓBEL MARCIN | ZIELONA GÓRA | BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA | 1977 | M40(40-49) | 30 | 00:00:05 | 00:04:31 | 13,3 | 01:35:19 | 01:35:24 | 102 | |
110 | 264 | KWIATEK WOJCIECH | ZBĄSZYNEK | KOLECTEAM ZBĄSZYNEK | 1989 | M18(18-29) | 23 | 00:00:09 | 00:04:32 | 13,2 | 01:35:23 | 01:35:32 | 103 | |
111 | 25 | BEDNARCZYK JAKUB | POZNAŃ | BV | 1972 | M40(40-49) | 31 | 00:00:12 | 00:04:32 | 13,2 | 01:35:20 | 01:35:32 | 104 | |
112 | 417 | PIETRZAK ROMEK | RAKOWNIA | 1963 | M50(50-59) | 10 | 00:00:06 | 00:04:32 | 13,2 | 01:35:27 | 01:35:33 | 105 | ||
113 | 480 | RZESZUT JACEK | POZNAŃ | "JAK PO SZNURKU" | 1966 | M50(50-59) | 11 | 00:00:03 | 00:04:32 | 13,2 | 01:35:36 | 01:35:38 | 106 | |
114 | 31 | BLIM WALDEMAR | KAZIMIERZ BISKUPI | 1977 | M40(40-49) | 32 | 00:00:03 | 00:04:32 | 13,2 | 01:35:39 | 01:35:42 | 107 | ||
115 | 270 | LEŚNIOWSKI ANDRZEJ | POZNAŃ | FOR RUN TEAM | 1981 | M30(30-39) | 41 | 00:00:11 | 00:04:32 | 13,2 | 01:35:33 | 01:35:43 | 108 | |
116 | 403 | PERZ EMILIA | BUKOWIEC | WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA | 1990 | K18(18-29) | 4 | 00:00:13 | 00:04:32 | 13,2 | 01:35:30 | 01:35:44 | 8 | |
117 | 257 | KUCZYŃSKI PIOTR | POZNAŃ | NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL | 1956 | M60(60-69) | 2 | 00:00:14 | 00:04:32 | 13,2 | 01:35:30 | 01:35:44 | 109 | |
118 | 177 | JURCZAK KAROLINA | LESZNO | LUCKY LUKI | 1994 | K18(18-29) | 5 | 00:00:08 | 00:04:32 | 13,2 | 01:35:37 | 01:35:44 | 9 | |
119 | 327 | MEJER MAGDALENA | DĄBROWA | 1971 | K40(40-49) | 3 | 00:00:14 | 00:04:32 | 13,2 | 01:35:32 | 01:35:46 | 10 | ||
120 | 28 | BESZ-MALINOWSKA KATARZYNA | POZNAŃ | BZ WBK RUNNERS TEAM | 1973 | K40(40-49) | 4 | 00:00:01 | 00:04:32 | 13,2 | 01:35:46 | 01:35:47 | 11 | |
121 | 382 | OSZMAŁEK AGATA | POZNAŃ | SNUFKINBIEGA.WORDPRESS.COM | 1986 | K30(30-39) | 3 | 00:00:09 | 00:04:32 | 13,2 | 01:35:39 | 01:35:48 | 12 | |
122 | 495 | SIBERNA MARCIN | NEKIELKA | 1976 | M40(40-49) | 33 | 00:00:12 | 00:04:33 | 13,2 | 01:35:38 | 01:35:50 | 110 | ||
123 | 96 | FLIEGNER TOMASZ | BUK | BUKOWSKI KLUB BIEGACZA | 1996 | M18(18-29) | 24 | 00:00:19 | 00:04:33 | 13,2 | 01:35:38 | 01:35:57 | 111 | |
124 | 260 | KUNYSZ ŁUKASZ | TRZCIEL | 1996 | M18(18-29) | 25 | 00:00:10 | 00:04:33 | 13,2 | 01:35:51 | 01:36:01 | 112 | ||
125 | 148 | IWANICKI PIOTR | SKÓRZEWO | DAMAGE INC | 1975 | M40(40-49) | 34 | 00:00:04 | 00:04:35 | 13,1 | 01:36:31 | 01:36:35 | 113 | |
126 | 603 | WALIGÓRSKI WALDEMAR | POZNAŃ | DIAMANT PRO SPORT/BIEGAŃCE | 1979 | M30(30-39) | 42 | 00:00:13 | 00:04:35 | 13,1 | 01:36:24 | 01:36:37 | 114 | |
127 | 320 | MARTYNIAK DAREK | ZBASZYN | 1976 | M40(40-49) | 35 | 00:00:18 | 00:04:35 | 13,1 | 01:36:22 | 01:36:40 | 115 | ||
128 | 78 | DUDA PAWEŁ | POZNAŃ | ROKIETNICA BIEGA | 1983 | M30(30-39) | 43 | 00:00:11 | 00:04:36 | 13,1 | 01:36:47 | 01:36:57 | 116 | |
129 | 239 | KRAKOWIAN PATRYK | KRĘCKO | BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY - BAKCYL | 1998 | M18(18-29) | 26 | 00:00:10 | 00:04:36 | 13,0 | 01:36:58 | 01:37:08 | 117 | |
130 | 424 | PŁÓCIENICZAK ŁUKASZ | LESZNO | RUFFRUNNERS | 1988 | M18(18-29) | 27 | 00:00:12 | 00:04:36 | 13,0 | 01:37:00 | 01:37:11 | 118 | |
131 | 219 | KOCIEMBA MARCIN | POZNAŃ | NARAMOWICE BIEGAJĄ | 1981 | M30(30-39) | 44 | 00:00:59 | 00:04:37 | 13,0 | 01:36:17 | 01:37:16 | 119 | |
132 | 562 | ŚLEDŹ ADAM | BABIMOST | ADAM TEAM | 1995 | M18(18-29) | 28 | 00:00:03 | 00:04:37 | 13,0 | 01:37:28 | 01:37:31 | 120 | |
133 | 602 | WALIGÓRSKI RYSZARD | WOLSZTYN | WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY | 1957 | M60(60-69) | 3 | 00:00:07 | 00:04:37 | 13,0 | 01:37:26 | 01:37:33 | 121 | |
134 | 416 | PIETRUSZKA MARCIN | WOLSZTYN | WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY | 1980 | M30(30-39) | 45 | 00:00:07 | 00:04:37 | 13,0 | 01:37:27 | 01:37:33 | 122 | |
135 | 548 | SZOFER FILIP | ZBĄSZYNEK | SZOFER TEAM / CHIAS | 1990 | M18(18-29) | 29 | 00:00:11 | 00:04:38 | 13,0 | 01:37:26 | 01:37:37 | 123 | |
136 | 237 | KOZICZ LESZEK | TARNOWO PODGÓRNE | WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM | 1968 | M40(40-49) | 36 | 00:00:21 | 00:04:38 | 13,0 | 01:37:16 | 01:37:37 | 124 | |
137 | 122 | GROCHAŁA TOMASZ | GÓRA | JW 3444 GŁOGÓW | 1982 | M30(30-39) | 46 | 00:00:06 | 00:04:38 | 13,0 | 01:37:34 | 01:37:40 | 125 | |
138 | 573 | TOBYS ŁUKASZ | NĄDNIA | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ | 1987 | M30(30-39) | 47 | 00:00:10 | 00:04:38 | 13,0 | 01:37:31 | 01:37:41 | 126 | |
139 | 395 | PATALAS NORBERT | SULECHÓW | RLS | 1985 | M30(30-39) | 48 | 00:00:09 | 00:04:38 | 12,9 | 01:37:41 | 01:37:50 | 127 | |
140 | 649 | ZDUNEK HENRYK | ZBĄSZYŃ | 1963 | M50(50-59) | 12 | 00:00:08 | 00:04:38 | 12,9 | 01:37:45 | 01:37:53 | 128 | ||
141 | 514 | SOŁTYSIK JAROSŁAW | STRZYŻEWO | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ | 1972 | M40(40-49) | 37 | 00:00:10 | 00:04:39 | 12,9 | 01:37:49 | 01:37:59 | 129 | |
142 | 371 | NOWAKOWSKI RYSZARD | POZNAŃ | 1976 | M40(40-49) | 38 | 00:00:12 | 00:04:40 | 12,9 | 01:38:07 | 01:38:19 | 130 | ||
143 | 140 | HOFFMAN SŁAWEK | GDAŃSK | REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE | 1973 | M40(40-49) | 39 | 00:00:11 | 00:04:40 | 12,9 | 01:38:13 | 01:38:24 | 131 | |
144 | 130 | GURANOWSKI MIKOŁAJ | CHYBY | DAMAGE INC | 1975 | M40(40-49) | 40 | 00:00:05 | 00:04:40 | 12,9 | 01:38:21 | 01:38:26 | 132 | |
145 | 555 | SZYMAŃSKI KRZYSZTOF | POZNAŃ | 1980 | M30(30-39) | 49 | 00:00:17 | 00:04:40 | 12,8 | 01:38:14 | 01:38:31 | 133 | ||
146 | 656 | ZYBURA PAWEŁ | POZNAŃ | NYSA BIEGA | 1979 | M30(30-39) | 50 | 00:00:16 | 00:04:40 | 12,8 | 01:38:19 | 01:38:35 | 134 | |
147 | 245 | KRUPA KRYSTIAN | POZNAŃ | EITALIA.PL | 1986 | M30(30-39) | 51 | 00:00:08 | 00:04:41 | 12,8 | 01:38:30 | 01:38:38 | 135 | |
148 | 27 | BELKA PRZEMYSŁAW | SKOKI | 1980 | M30(30-39) | 52 | 00:00:16 | 00:04:41 | 12,8 | 01:38:24 | 01:38:39 | 136 | ||
149 | 682 | ANTCZAK MARCIN | SZCZYTNIKI | TEHLAU RUN TEAM | 1978 | M30(30-39) | 53 | 00:00:50 | 00:04:41 | 12,8 | 01:37:50 | 01:38:40 | 137 | |
150 | 685 | KRYM JOANNA | BŁOŃSKO | 1983 | K30(30-39) | 4 | 00:00:02 | 00:04:41 | 12,8 | 01:38:47 | 01:38:49 | 13 | ||
151 | 478 | RZEPA ROMAN | ZBĄSZYŃ | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ | 1970 | M40(40-49) | 41 | 00:00:18 | 00:04:41 | 12,8 | 01:38:39 | 01:38:57 | 138 | |
152 | 453 | ROGALIŃSKI MARCIN | OWIŃSKA | OWIŃSKA | 1978 | M30(30-39) | 54 | 00:00:26 | 00:04:42 | 12,7 | 01:38:51 | 01:39:17 | 139 | |
153 | 168 | JARNUT ŁUKASZ | LWÓWEK | LB TEAM LWÓWEK | 1989 | M18(18-29) | 30 | 00:00:14 | 00:04:43 | 12,7 | 01:39:07 | 01:39:21 | 140 | |
154 | 398 | PAWLIKOWSKI ŁUKASZ | POZNAŃ | KB DĘBIEC | 1998 | M18(18-29) | 31 | 00:00:12 | 00:04:43 | 12,7 | 01:39:11 | 01:39:23 | 141 | |
155 | 633 | WOŹNY PRZEMYSŁAW | MIĘDZYCHÓD | PROJTAGON TEAM | 1986 | M30(30-39) | 55 | 00:00:13 | 00:04:43 | 12,7 | 01:39:11 | 01:39:24 | 142 | |
156 | 154 | JAKUSZEK KRZYSZTOF | PIASKI | CEGIELNIA PIASKI | 1975 | M40(40-49) | 42 | 00:00:13 | 00:04:43 | 12,7 | 01:39:24 | 01:39:36 | 143 | |
157 | 310 | MARCINIAK DAWID | ZBĄSZYNEK | KOLECTEAM ZBĄSZYNEK | 1990 | M18(18-29) | 32 | 00:00:10 | 00:04:43 | 12,7 | 01:39:29 | 01:39:39 | 144 | |
158 | 525 | STACHOWIAK MICHAŁ | WOJNOWICE | 1977 | M40(40-49) | 43 | 00:00:11 | 00:04:44 | 12,7 | 01:39:29 | 01:39:41 | 145 | ||
159 | 23 | BAZYLEWICZ RAFAŁ | WŁOSZAKOWICE | 1985 | M30(30-39) | 56 | 00:00:13 | 00:04:44 | 12,7 | 01:39:30 | 01:39:43 | 146 | ||
160 | 601 | WALIGÓRSKI ŁUKASZ | WOLSZTYN | WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY | 1983 | M30(30-39) | 57 | 00:00:11 | 00:04:44 | 12,7 | 01:39:34 | 01:39:45 | 147 | |
161 | 658 | ŻAK MAREK | SIEDLEC | 1990 | M18(18-29) | 33 | 00:00:16 | 00:04:44 | 12,7 | 01:39:31 | 01:39:47 | 148 | ||
162 | 324 | MAY-ADAMEK KATARZYNA | RAKOWNIA | 1975 | K40(40-49) | 5 | 00:00:07 | 00:04:44 | 12,7 | 01:39:41 | 01:39:48 | 14 | ||
163 | 423 | PŁACZEK ŁUKASZ | LESZNO | 1987 | M30(30-39) | 58 | 00:00:12 | 00:04:44 | 12,7 | 01:39:38 | 01:39:50 | 149 | ||
164 | 40 | BRZOZOWSKI SZYMON | ZALASEWO | FOGT BIKES / CITYZEN | 1972 | M40(40-49) | 44 | 00:00:15 | 00:04:44 | 12,7 | 01:39:38 | 01:39:53 | 150 | |
165 | 519 | SROKA PIOTR | BERZYNA | 1983 | M30(30-39) | 59 | 00:00:23 | 00:04:44 | 12,7 | 01:39:31 | 01:39:54 | 151 | ||
166 | 155 | JAKUSZEK PAWEŁ | PIASKI | CEGIELNIA PIASKI | 1979 | M30(30-39) | 60 | 00:00:13 | 00:04:44 | 12,7 | 01:39:43 | 01:39:55 | 152 | |
167 | 504 | SKOTAREK SLAWOMIR | OPALENICA | OPALENICKI KLUB BIEGACZA | 1967 | M50(50-59) | 13 | 00:00:20 | 00:04:45 | 12,6 | 01:39:46 | 01:40:06 | 153 | |
168 | 498 | SIKORA PIOTR | KIEŁCZEWO | 1982 | M30(30-39) | 61 | 00:00:15 | 00:04:45 | 12,6 | 01:39:55 | 01:40:10 | 154 | ||
169 | 426 | PODLECKI WOJCIECH | ROKIETNICA | ROKIETNICA BIEGA | 1983 | M30(30-39) | 62 | 00:00:10 | 00:04:45 | 12,6 | 01:40:03 | 01:40:13 | 155 | |
170 | 359 | NESTEROWICZ RADOSŁAW | GUBIN | 1986 | M30(30-39) | 63 | 00:00:15 | 00:04:45 | 12,6 | 01:40:01 | 01:40:16 | 156 | ||
171 | 289 | MACIAŁEK PAWEŁ | OPALENICA | OPALENICKI KLUB BIEGACZA | 1976 | M40(40-49) | 45 | 00:00:22 | 00:04:45 | 12,6 | 01:39:56 | 01:40:18 | 157 | |
172 | 613 | WESOŁOWSKI RYSZARD | POZNAŃ | FIZJO4FAMILY | 1960 | M50(50-59) | 14 | 00:00:04 | 00:04:45 | 12,6 | 01:40:16 | 01:40:19 | 158 | |
173 | 419 | PINIARSKI ADAM | WIĘCKOWICE | 1977 | M40(40-49) | 46 | 00:00:14 | 00:04:45 | 12,6 | 01:40:06 | 01:40:21 | 159 | ||
174 | 10 | BACHÓRZ AGATA | GDAŃSK | REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE | 1979 | K30(30-39) | 5 | 00:00:10 | 00:04:45 | 12,6 | 01:40:12 | 01:40:22 | 15 | |
175 | 686 | KRYM RADOSŁAW | BŁOŃSKO | 1980 | M30(30-39) | 64 | 00:00:27 | 00:04:46 | 12,6 | 01:40:02 | 01:40:29 | 160 | ||
176 | 24 | BEDER GRZEGORZ | NOWY TOMYSL | 1:45 | 1986 | M30(30-39) | 65 | 00:00:24 | 00:04:46 | 12,6 | 01:40:15 | 01:40:39 | 161 | |
177 | 57 | CIEŚLAK SEBASTIAN | ŚREM | NIGHT RUNNERS | 1988 | M18(18-29) | 34 | 00:00:13 | 00:04:46 | 12,6 | 01:40:28 | 01:40:40 | 162 | |
178 | 21 | BARTOSZEK PAWEŁ | ZALASEWO | 1979 | M30(30-39) | 66 | 00:00:13 | 00:04:47 | 12,6 | 01:40:33 | 01:40:46 | 163 | ||
179 | 280 | ŁAWNICZAK PAWEŁ | ZBĄSZYŃ | 1986 | M30(30-39) | 67 | 00:00:24 | 00:04:47 | 12,6 | 01:40:22 | 01:40:46 | 164 | ||
180 | 604 | WALKOWIAK BARTOSZ | BOLESLAWIEC | RESET.PRO | 1984 | M30(30-39) | 68 | 00:00:15 | 00:04:47 | 12,6 | 01:40:32 | 01:40:47 | 165 | |
181 | 558 | SZYMKOWIAK ANDRZEJ | ZBĄSZYNEK | 1962 | M50(50-59) | 15 | 00:00:16 | 00:04:47 | 12,5 | 01:40:38 | 01:40:54 | 166 | ||
182 | 26 | BEDNARZ PAWEŁ | MIECZEWO | 1973 | M40(40-49) | 47 | 00:00:16 | 00:04:48 | 12,5 | 01:40:56 | 01:41:11 | 167 | ||
183 | 390 | PAL EMILIAN | PEŁCZYCE | "SOKÓŁ" CHOSZCZNO | 1974 | M40(40-49) | 48 | 00:00:17 | 00:04:49 | 12,5 | 01:41:14 | 01:41:30 | 168 | |
184 | 586 | TRYMBULAK BARTŁOMIEJ | ZBĄSZYNEK | 1990 | M18(18-29) | 35 | 00:00:22 | 00:04:50 | 12,4 | 01:41:29 | 01:41:51 | 169 | ||
185 | 206 | KLEMKE DAWID | ZBASZYN | 1983 | M30(30-39) | 69 | 00:00:19 | 00:04:50 | 12,4 | 01:41:35 | 01:41:54 | 170 | ||
186 | 100 | GANCZAREK MATEUSZ | ZBĄSZYŃ | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ | 1986 | M30(30-39) | 70 | 00:00:09 | 00:04:50 | 12,4 | 01:41:50 | 01:41:59 | 171 | |
187 | 411 | PIESIK MAREK | OPALENICA | DRUKARNIA365.PL | 1977 | M40(40-49) | 49 | 00:00:23 | 00:04:51 | 12,4 | 01:42:02 | 01:42:25 | 172 | |
188 | 367 | NOWAK MICHAŁ | ZBĄSZYŃ | OSP CHROŚNICA | 1981 | M30(30-39) | 71 | 00:00:10 | 00:04:51 | 12,4 | 01:42:19 | 01:42:29 | 173 | |
189 | 309 | MARCINIAK BŁAŻEJ | WOLSZTYN | 1956 | M60(60-69) | 4 | 00:00:24 | 00:04:52 | 12,3 | 01:42:21 | 01:42:45 | 174 | ||
190 | 266 | LASZCZKOWSKA DAGMARA | POZNAŃ | DWUJĘZYCZNI.PL | 1988 | K18(18-29) | 6 | 00:00:28 | 00:04:52 | 12,3 | 01:42:20 | 01:42:48 | 16 | |
191 | 660 | ŻŁOBIŃSKI PIOTR | ZIELONA GÓRA | SPORTGAS RUNNING TEAM | 1980 | M30(30-39) | 72 | 00:00:09 | 00:04:52 | 12,3 | 01:42:41 | 01:42:50 | 175 | |
192 | 598 | WALCZAK KRZYSZTOF | POZNAŃ | NIGHT RUNNERS | 1977 | M40(40-49) | 50 | 00:00:21 | 00:04:53 | 12,3 | 01:42:32 | 01:42:53 | 176 | |
193 | 625 | WITTHOLZ FILIP | JASTRZĘBSKO STARE | PHOENIX CONTACT | 1978 | M30(30-39) | 73 | 00:00:24 | 00:04:53 | 12,3 | 01:42:31 | 01:42:55 | 177 | |
194 | 132 | GWIAZDOWSKA ANETA | POZNAŃ | 1976 | K40(40-49) | 6 | 00:00:22 | 00:04:54 | 12,3 | 01:42:50 | 01:43:12 | 17 | ||
195 | 271 | LEWANDOWSKI MAREK | ZBĄSZYŃ | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ | 1972 | M40(40-49) | 51 | 00:00:19 | 00:04:54 | 12,3 | 01:42:55 | 01:43:14 | 178 | |
196 | 90 | FIDECKI WIESŁAW | POZNAŃ | 1944 | M70(70+) | 1 | 00:00:16 | 00:04:54 | 12,3 | 01:43:03 | 01:43:19 | 179 | ||
197 | 35 | BRONCZAK TOMASZ | ZBĄSZYŃ | 1976 | M40(40-49) | 52 | 00:00:27 | 00:04:54 | 12,2 | 01:42:55 | 01:43:22 | 180 | ||
198 | 175 | JĘDRZEJCZAK ARTUR | ZBĄSZYNEK | 1968 | M40(40-49) | 53 | 00:00:18 | 00:04:54 | 12,2 | 01:43:13 | 01:43:32 | 181 | ||
199 | 123 | GRYCHTA ŁUKASZ | ZBĄSZYŃ | 1981 | M30(30-39) | 74 | 00:00:23 | 00:04:55 | 12,2 | 01:43:18 | 01:43:42 | 182 | ||
200 | 151 | JAGODZIŃSKI MICHAŁ | ROGOZINIEC | QQRYQ ROGOZINIEC | 1976 | M40(40-49) | 54 | 00:00:17 | 00:04:55 | 12,2 | 01:43:28 | 01:43:45 | 183 | |
201 | 610 | PODWÓJCI MICHAŁ | DABROWKA | 1981 | M30(30-39) | 75 | 00:00:06 | 00:04:55 | 12,2 | 01:43:42 | 01:43:48 | 184 | ||
202 | 136 | HANDL MARCIN | MUROWANA GOŚLINA | WOLNY WYBIEG | 1990 | M18(18-29) | 36 | 00:00:18 | 00:04:55 | 12,2 | 01:43:31 | 01:43:49 | 185 | |
203 | 409 | PIECZYŃSKI ROBERT | POZNAŃ | 1970 | M40(40-49) | 55 | 00:00:20 | 00:04:55 | 12,2 | 01:43:30 | 01:43:50 | 186 | ||
204 | 220 | KOLEBUK TADEUSZ | TUREK | KB MARATON TUREK | 1951 | M60(60-69) | 5 | 00:00:17 | 00:04:56 | 12,2 | 01:43:39 | 01:43:56 | 187 | |
205 | 619 | WILCZYŃSKI BŁAŻEJ | POZNAŃ | NESTHORN | 1978 | M30(30-39) | 76 | 00:00:17 | 00:04:56 | 12,2 | 01:43:39 | 01:43:56 | 188 | |
206 | 301 | MALOWANY KSAWERY | ZBĄSZYŃ | 1986 | M30(30-39) | 77 | 00:00:20 | 00:04:56 | 12,2 | 01:43:41 | 01:44:01 | 189 | ||
207 | 568 | TABACZKA PIOTR | TARNOWO PODGÓRNE | WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM | 1975 | M40(40-49) | 56 | 00:00:21 | 00:04:56 | 12,2 | 01:43:44 | 01:44:05 | 190 | |
208 | 68 | DOLECKI ARKADIUSZ | NOWY TOMYŚL | 1976 | M40(40-49) | 57 | 00:00:23 | 00:04:56 | 12,2 | 01:43:47 | 01:44:10 | 191 | ||
209 | 37 | BRYCHCY-NOWAK PAULINA | STRZYŻEWO | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ | 1982 | K30(30-39) | 6 | 00:00:20 | 00:04:57 | 12,1 | 01:43:56 | 01:44:16 | 18 | |
210 | 591 | URBANIAK PRZEMYSLAW | ZAGOROW | 1991 | M18(18-29) | 37 | 00:00:21 | 00:04:57 | 12,1 | 01:43:59 | 01:44:20 | 192 | ||
211 | 134 | HALINIAK MAREK | NOWY TOMYŚL | NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL | 1977 | M40(40-49) | 58 | 00:00:36 | 00:04:57 | 12,1 | 01:43:53 | 01:44:29 | 193 | |
212 | 43 | BUŚKO MACIEJ | MIĘDZYCHÓD | PMI RUNNERS | 1972 | M40(40-49) | 59 | 00:00:18 | 00:04:57 | 12,1 | 01:44:16 | 01:44:34 | 194 | |
213 | 482 | SAKOWSKI GRZEGORZ | CHOJNA | ACTIVE CHOJNA | 1966 | M50(50-59) | 16 | 00:00:11 | 00:04:57 | 12,1 | 01:44:25 | 01:44:36 | 195 | |
214 | 108 | GIERS ROBERT | NOWY LUBOSZ | KOŚCIAN TEAM | 1979 | M30(30-39) | 78 | 00:00:14 | 00:04:58 | 12,1 | 01:44:23 | 01:44:37 | 196 | |
215 | 251 | KRZYŻAŃSKI REMIGIUSZ | KOŚCIAN | KOŚCIAN TEAM | 1962 | M50(50-59) | 17 | 00:00:18 | 00:04:58 | 12,1 | 01:44:19 | 01:44:37 | 197 | |
216 | 95 | FLENS TADEUSZ | MIĘDZYCHÓD | KB WOJTUŚ | 1958 | M50(50-59) | 18 | 00:00:19 | 00:04:58 | 12,1 | 01:44:21 | 01:44:40 | 198 | |
217 | 267 | LAUFER MATEUSZ | SWARZEDZ | IDMAR RACING TEAM TRIATHLON DIVISION | 1990 | M18(18-29) | 38 | 00:00:06 | 00:04:58 | 12,1 | 01:44:36 | 01:44:42 | 199 | |
218 | 249 | KRZYŻANIAK AGNIESZKA | KAMIONKI | NIGHT RUNNERS | 1984 | K30(30-39) | 7 | 00:00:18 | 00:04:58 | 12,1 | 01:44:31 | 01:44:50 | 19 | |
219 | 202 | KASZNIA RADOSŁAW | GNIEZNO | DRUŻYNA SZPIKU | 1986 | M30(30-39) | 79 | 00:00:17 | 00:04:58 | 12,1 | 01:44:39 | 01:44:55 | 200 | |
220 | 344 | MODRANKA DAMIAN | SIERADZ | RAJSPORT ACTIVE | 1992 | M18(18-29) | 39 | 00:00:20 | 00:04:59 | 12,1 | 01:44:37 | 01:44:57 | 201 | |
221 | 378 | OLSZAŃSKI ROMAN | ZIELONA GÓRA | 1966 | M50(50-59) | 19 | 00:00:25 | 00:04:59 | 12,1 | 01:44:36 | 01:45:00 | 202 | ||
222 | 333 | MIECHOWICZ ANNA | NOWA SÓL | 1982 | K30(30-39) | 8 | 00:00:20 | 00:04:59 | 12,1 | 01:44:42 | 01:45:02 | 20 | ||
223 | 352 | MULLER PATRYK | ZBĄSZYŃ | DT4YOU MTB TEAM | 1979 | M30(30-39) | 80 | 00:00:27 | 00:04:59 | 12,0 | 01:44:36 | 01:45:02 | 203 | |
224 | 451 | REKOWSKI ROBERT | GRODZISZCZKO | 1969 | M40(40-49) | 60 | 00:00:21 | 00:04:59 | 12,0 | 01:44:46 | 01:45:06 | 204 | ||
225 | 279 | ŁAKOMY WALDEMAR | BUK | BUKOWSKI KLUB BIEGACZA | 1959 | M50(50-59) | 20 | 00:00:21 | 00:04:59 | 12,0 | 01:44:52 | 01:45:13 | 205 | |
226 | 665 | KOŁODZIEJ ŁUKASZ | POZNAŃ | WLKP. GRUPA GRAWITACYJNA | 1985 | M30(30-39) | 81 | 00:00:22 | 00:04:59 | 12,0 | 01:44:53 | 01:45:15 | 206 | |
227 | 485 | SALMANOWICZ ZDZISŁAW | ZIELONA GÓRA | RUNPLANET TEAM ZIELONA GÓRA | 1951 | M60(60-69) | 6 | 00:00:13 | 00:05:00 | 12,0 | 01:45:13 | 01:45:26 | 207 | |
228 | 538 | SZCZEPANIAK KONRAD | WIELICHOWO | 1980 | M30(30-39) | 82 | 00:00:07 | 00:05:00 | 12,0 | 01:45:20 | 01:45:27 | 208 | ||
229 | 470 | RUPA SŁAWOMIR | GRODZISK WLKP | 1979 | M30(30-39) | 83 | 00:00:07 | 00:05:00 | 12,0 | 01:45:21 | 01:45:27 | 209 | ||
230 | 385 | OWCZAREK SEBASTIAN | ZBĄSZYŃ | 1994 | M18(18-29) | 40 | 00:00:37 | 00:05:00 | 12,0 | 01:44:52 | 01:45:29 | 210 | ||
231 | 182 | KACZMAREK FRYDERYK | POZNAŃ | NIGHT RUNNERS | 1997 | M18(18-29) | 41 | 00:00:19 | 00:05:00 | 12,0 | 01:45:10 | 01:45:29 | 211 | |
232 | 445 | RATAJCZAK RAJMUND | POZNAŃ | 1962 | M50(50-59) | 21 | 00:00:23 | 00:05:00 | 12,0 | 01:45:10 | 01:45:33 | 212 | ||
233 | 176 | JĘDRZEJCZAK MATEUSZ | BOLEWICE | KLUB BIEGACZA BOLEWICE | 1991 | M18(18-29) | 42 | 00:00:28 | 00:05:00 | 12,0 | 01:45:08 | 01:45:36 | 213 | |
234 | 305 | MANIA JAROSŁAW | ZBĄSZYŃ | 1970 | M40(40-49) | 61 | 00:00:19 | 00:05:00 | 12,0 | 01:45:19 | 01:45:38 | 214 | ||
235 | 334 | MIELCAREK TOMASZ | GÓRA | WWW.MASAZE-TOMEK.PL | 1978 | M30(30-39) | 84 | 00:00:32 | 00:05:01 | 12,0 | 01:45:14 | 01:45:46 | 215 | |
236 | 326 | MAZUR MARCIN | ZBĄSZYNEK | KOLECTEAM ZBĄSZYNEK | 1988 | M18(18-29) | 43 | 00:00:05 | 00:05:01 | 12,0 | 01:45:41 | 01:45:46 | 216 | |
237 | 648 | ZDANOWSKI MARIAN | POZNAŃ | 1956 | M60(60-69) | 7 | 00:00:27 | 00:05:01 | 12,0 | 01:45:20 | 01:45:47 | 217 | ||
238 | 364 | NOWAK DAMIAN (DIMAS) | ZĘBOWO | PIEKARNIA WIEJSKA W ZĘBOWIE | 1981 | M30(30-39) | 85 | 00:00:36 | 00:05:01 | 12,0 | 01:45:16 | 01:45:53 | 218 | |
239 | 197 | KAŃDUŁA DAMIAN | NOWY TOMYŚL | PHOENIX CONTACT | 1977 | M40(40-49) | 62 | 00:00:23 | 00:05:01 | 11,9 | 01:45:37 | 01:46:00 | 219 | |
240 | 623 | WIŚNIEWSKI ARTUR | POZNAŃ | INTRO | 1975 | M40(40-49) | 63 | 00:00:56 | 00:05:02 | 11,9 | 01:45:05 | 01:46:01 | 220 | |
241 | 531 | STERMULA AGATA | GRODZISK WIELKOPOLSKI | 1982 | K30(30-39) | 9 | 00:00:15 | 00:05:02 | 11,9 | 01:45:50 | 01:46:05 | 21 | ||
242 | 457 | ROMANOWSKI JACEK | KICIN | 1963 | M50(50-59) | 22 | 00:00:34 | 00:05:02 | 11,9 | 01:45:39 | 01:46:13 | 221 | ||
243 | 86 | DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ JOANNA | MROWINO | ROKIETNICA BIEGA | 1981 | K30(30-39) | 10 | 00:00:24 | 00:05:02 | 11,9 | 01:45:50 | 01:46:14 | 22 | |
244 | 634 | WOŹNY PRZEMYSŁAW | MICHORZEWKO | BUKOWSKI KLUB BIEGACZA | 1990 | M18(18-29) | 44 | 00:00:07 | 00:05:02 | 11,9 | 01:46:08 | 01:46:15 | 222 | |
245 | 421 | PLUCIŃSKI TOMASZ | POZNAŃ | HONEY STINGER RUNNERS | 1980 | M30(30-39) | 86 | 00:00:18 | 00:05:02 | 11,9 | 01:46:00 | 01:46:18 | 223 | |
246 | 296 | MADAJCZAK JAROSŁAW | TRZCIANKA | 1973 | M40(40-49) | 64 | 00:00:15 | 00:05:03 | 11,9 | 01:46:17 | 01:46:32 | 224 | ||
247 | 308 | MARCHEWKA MARCIN | ŁOMNICA | 1989 | M18(18-29) | 45 | 00:00:23 | 00:05:03 | 11,9 | 01:46:16 | 01:46:38 | 225 | ||
248 | 293 | MACIEJEWSKI KAMIL | ZBĄSZYŃ | 1995 | M18(18-29) | 46 | 00:00:45 | 00:05:03 | 11,9 | 01:45:55 | 01:46:39 | 226 | ||
249 | 120 | GRATKOWSKI MICHAŁ | POZNAŃ | GRATKI TEAM | 1977 | M40(40-49) | 65 | 00:00:17 | 00:05:04 | 11,9 | 01:46:28 | 01:46:45 | 227 | |
250 | 83 | DYBIZBAŃSKI PAWEŁ | SKÓRZEWO | ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM | 1970 | M40(40-49) | 66 | 00:00:46 | 00:05:04 | 11,8 | 01:46:05 | 01:46:51 | 228 | |
251 | 629 | WOŚKOWIAK KUBA | PRZYPROSTYNIA | PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA | 1994 | M18(18-29) | 47 | 00:00:44 | 00:05:04 | 11,8 | 01:46:13 | 01:46:58 | 229 | |
252 | 1 | ABRAMOWICZ MACIEJ | POZNAŃ | PIRACI PRZYPAŁU TEAM | 1998 | M18(18-29) | 48 | 00:00:07 | 00:05:05 | 11,8 | 01:47:04 | 01:47:11 | 230 | |
253 | 510 | SNIEGOCKI PAWEŁ | TARNOWO PODGÓRNE | STADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓW/WUEF CLUB DECATHLON | 1978 | M30(30-39) | 87 | 00:00:31 | 00:05:05 | 11,8 | 01:46:41 | 01:47:12 | 231 | |
254 | 191 | KACZMAREK ROBERT | POZNAŃ | NIGHT RUNNERS | 1984 | M30(30-39) | 88 | 00:00:19 | 00:05:05 | 11,8 | 01:46:56 | 01:47:15 | 232 | |
255 | 476 | RYCHŁA BARBARA | SULECHÓW | SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA | 1978 | K30(30-39) | 11 | 00:00:40 | 00:05:05 | 11,8 | 01:46:44 | 01:47:24 | 23 | |
256 | 286 | ŁUCZAK MARCIN | GLINNO | 1982 | M30(30-39) | 89 | 00:00:29 | 00:05:05 | 11,8 | 01:46:56 | 01:47:24 | 233 | ||
257 | 139 | HILDEBRANDT TOMASZ | KOŚCIAN | KOŚCIAN TEAM | 1982 | M30(30-39) | 90 | 00:00:22 | 00:05:06 | 11,8 | 01:47:05 | 01:47:26 | 234 | |
258 | 85 | DZIEKAN ANNA | MARZENIN | RUNFOLLOWME.PL | 1977 | K40(40-49) | 7 | 00:00:11 | 00:05:06 | 11,8 | 01:47:26 | 01:47:36 | 24 | |
259 | 66 | DOBROWLAŃSKI ROBERT | ZBĄSZYŃ | 1968 | M40(40-49) | 67 | 00:00:29 | 00:05:06 | 11,8 | 01:47:09 | 01:47:38 | 235 | ||
260 | 173 | JENDRUCH MATEUSZ | MICHORZEWKO | 1988 | M18(18-29) | 49 | 00:00:29 | 00:05:06 | 11,7 | 01:47:15 | 01:47:44 | 236 | ||
261 | 387 | PACZYŃSKA JOANNA | WYSOKA KAMIEŃSKA | 1986 | K30(30-39) | 12 | 00:00:36 | 00:05:06 | 11,7 | 01:47:10 | 01:47:45 | 25 | ||
262 | 551 | SZOTT KRZYSZTOF | ZBĄSZYNEK | 1957 | M60(60-69) | 8 | 00:00:29 | 00:05:07 | 11,7 | 01:47:20 | 01:47:50 | 237 | ||
263 | 275 | LISZKOWSKI MAREK | LWÓWEK | 1975 | M40(40-49) | 68 | 00:00:30 | 00:05:07 | 11,7 | 01:47:20 | 01:47:50 | 238 | ||
264 | 254 | KUBICKI PIOTR | KOŚCIAN | FIT4LIFE | 1986 | M30(30-39) | 91 | 00:00:25 | 00:05:07 | 11,7 | 01:47:26 | 01:47:51 | 239 | |
265 | 110 | GŁADZISZEWSKI KRZYSZTOF | STARY TOMYSL | 1975 | M40(40-49) | 69 | 00:00:32 | 00:05:07 | 11,7 | 01:47:25 | 01:47:57 | 240 | ||
266 | 559 | SZYMKOWIAK DAMIAN | ZBĄSZYNEK | 1987 | M30(30-39) | 92 | 00:00:17 | 00:05:07 | 11,7 | 01:47:45 | 01:48:02 | 241 | ||
267 | 517 | SPYCHAŁA MARIUSZ | NOWY TOMYŚL | RUN TO THE HILLS | 1971 | M40(40-49) | 70 | 00:00:20 | 00:05:08 | 11,7 | 01:47:47 | 01:48:08 | 242 | |
268 | 233 | KORALEWSKI KRZYSZTOF | POZNAŃ | 1986 | M30(30-39) | 93 | 00:00:20 | 00:05:08 | 11,7 | 01:47:49 | 01:48:09 | 243 | ||
269 | 268 | LEHMANN PAWEŁ | ZBĄSZYŃ | 1975 | M40(40-49) | 71 | 00:00:18 | 00:05:08 | 11,7 | 01:47:52 | 01:48:10 | 244 | ||
270 | 484 | SALA WALDEMAR | POZNAŃ | YANOSIKTEAM | 1983 | M30(30-39) | 94 | 00:00:23 | 00:05:08 | 11,7 | 01:47:49 | 01:48:11 | 245 | |
271 | 192 | KACZMAREK SŁAWOMIR | KOŚCIAN | KOŚCIAN TEAM | 1969 | M40(40-49) | 72 | 00:00:25 | 00:05:08 | 11,7 | 01:48:01 | 01:48:26 | 246 | |
272 | 244 | KRÓLIK ALICJA | CHROŚNICA | NADODRZE POWODOWO | 1998 | K18(18-29) | 7 | 00:00:28 | 00:05:09 | 11,7 | 01:48:05 | 01:48:33 | 26 | |
273 | 524 | STACHOWIAK MARTA | KOŚCIAN | KOŚCIAN TEAM | 1988 | K18(18-29) | 8 | 00:00:08 | 00:05:09 | 11,7 | 01:48:30 | 01:48:38 | 27 | |
274 | 2 | ADAMCZAK MACIEJ | WOJNOWICE WLKP | WOJNOWICKA SETKA | 1982 | M30(30-39) | 95 | 00:00:53 | 00:05:09 | 11,6 | 01:47:55 | 01:48:49 | 247 | |
275 | 389 | PAJCHROWSKI WIESŁAW | BABIMOST | BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY - BAKCYL | 1962 | M50(50-59) | 23 | 00:00:34 | 00:05:10 | 11,6 | 01:48:18 | 01:48:52 | 248 | |
276 | 384 | OWCZARCZAK MONIKA | POZNAŃ | NIGHT RUNNERS | 1984 | K30(30-39) | 13 | 00:00:19 | 00:05:10 | 11,6 | 01:48:35 | 01:48:54 | 28 | |
277 | 319 | MARTINEK MACIEJ | POZNAŃ | MALTAŃSKA GRUPA BIEGOWA | 1975 | M40(40-49) | 73 | 00:00:16 | 00:05:10 | 11,6 | 01:48:49 | 01:49:05 | 249 | |
278 | 297 | MADOŃ KRZYSZTOF | OBORNIKI WLKP | ALMA-EL TEAM | 1975 | M40(40-49) | 74 | 00:00:28 | 00:05:10 | 11,6 | 01:48:37 | 01:49:05 | 250 | |
279 | 560 | SZYMKOWIAK PAWEŁ | GRODZISK WIELKOPOLSKI | GRODZISKI KLUB BIEGACZA | 1986 | M30(30-39) | 96 | 00:00:23 | 00:05:10 | 11,6 | 01:48:46 | 01:49:09 | 251 | |
280 | 80 | DUDZIAK JERZY | KOŚCIAN | KOŚCIAN TEAM | 1963 | M50(50-59) | 24 | 00:00:46 | 00:05:11 | 11,6 | 01:48:28 | 01:49:14 | 252 | |
281 | 456 | KOWALCZYK AGNIESZKA | POZNAŃ | PIĄTKOWO NA BIEGOWO | 1988 | K18(18-29) | 9 | 00:00:09 | 00:05:11 | 11,6 | 01:49:09 | 01:49:18 | 29 | |
282 | 277 | ŁAGNOWSKI GRZEGORZ | ŁĘKNICA | 1969 | M40(40-49) | 75 | 00:00:25 | 00:05:11 | 11,6 | 01:48:56 | 01:49:21 | 253 | ||
283 | 225 | KONIECZNY PIOTR | NOWY TOMYŚL | NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL | 1981 | M30(30-39) | 97 | 00:00:24 | 00:05:11 | 11,6 | 01:48:58 | 01:49:22 | 254 | |
284 | 581 | TORCHAŁA MAREK | PAPROĆ | 1972 | M40(40-49) | 76 | 00:00:24 | 00:05:11 | 11,6 | 01:49:00 | 01:49:24 | 255 | ||
285 | 618 | WIĘCKOWSKI MAREK | SULECHÓW | 1976 | M40(40-49) | 77 | 00:00:34 | 00:05:11 | 11,6 | 01:48:51 | 01:49:25 | 256 | ||
286 | 17 | BARTCZAK DARIUSZ | SULECHÓW | 1969 | M40(40-49) | 78 | 00:00:32 | 00:05:11 | 11,6 | 01:48:57 | 01:49:29 | 257 | ||
287 | 30 | BIELAWA KAMILA | NOWY TOMYŚL | NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL | 1981 | K30(30-39) | 14 | 00:00:24 | 00:05:11 | 11,6 | 01:49:07 | 01:49:30 | 30 | |
288 | 546 | SZKUDLARSKI WOJCIECH | NOWY TOMYŚL | 1972 | M40(40-49) | 79 | 00:00:24 | 00:05:11 | 11,6 | 01:49:07 | 01:49:31 | 258 | ||
289 | 42 | BURY TOMASZ | SWARZĘDZ | 1985 | M30(30-39) | 98 | 00:00:32 | 00:05:12 | 11,5 | 01:49:05 | 01:49:37 | 259 | ||
290 | 199 | KAPTUR WOJCIECH | CZEMPIŃ | TEAM CHAMPION MAN | 1963 | M50(50-59) | 25 | 00:00:30 | 00:05:12 | 11,5 | 01:49:12 | 01:49:42 | 260 | |
291 | 506 | SKRZYPCZAK MARIAN | PIANOWO | 1959 | M50(50-59) | 26 | 00:00:28 | 00:05:12 | 11,5 | 01:49:18 | 01:49:46 | 261 | ||
292 | 635 | WOŹNY RADOSŁAW | WOLSZTYN | PMF | 1987 | M30(30-39) | 99 | 00:00:26 | 00:05:12 | 11,5 | 01:49:21 | 01:49:48 | 262 | |
293 | 294 | MAĆKOWIAK MAREK | GRODZISK WIELKOPOLSKI | OSP GRODZISK WLKP | 1979 | M30(30-39) | 100 | 00:00:32 | 00:05:12 | 11,5 | 01:49:20 | 01:49:52 | 263 | |
294 | 69 | DOLNY ADAM | WOLSZTYN | DOLNY TEAM | 1982 | M30(30-39) | 101 | 00:00:27 | 00:05:13 | 11,5 | 01:49:28 | 01:49:55 | 264 | |
295 | 56 | CIEŚLA ZUZANNY | WOLSZTYN | WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA | 1984 | K30(30-39) | 15 | 00:00:25 | 00:05:13 | 11,5 | 01:49:33 | 01:49:59 | 31 | |
296 | 15 | BARAN KRZYSZTOF | ZŁOCIENIEC | 1985 | M30(30-39) | 102 | 00:00:23 | 00:05:13 | 11,5 | 01:49:36 | 01:49:59 | 265 | ||
297 | 272 | LING ROBERT | GOLENIÓW | 1976 | M40(40-49) | 80 | 00:00:36 | 00:05:14 | 11,5 | 01:49:43 | 01:50:19 | 266 | ||
298 | 64 | CZEKALA PRZEMYSLAW | DABROWKA WLKP | 1986 | M30(30-39) | 103 | 00:00:38 | 00:05:14 | 11,5 | 01:49:50 | 01:50:28 | 267 | ||
299 | 528 | STASZAK MARIUSZ | WIERZYCE | WIERZYCE-MOJE MIEJSCE NA ZIEMI | 1973 | M40(40-49) | 81 | 00:00:26 | 00:05:14 | 11,5 | 01:50:05 | 01:50:32 | 268 | |
300 | 149 | JAGIEŁKA MARCIN | PRZEŹMIEROWO | 1977 | M40(40-49) | 82 | 00:00:22 | 00:05:15 | 11,4 | 01:50:15 | 01:50:38 | 269 | ||
301 | 377 | OLEJNICZAK KRZYSZTOF | GOSTYŃ | AGROZI ZIÓŁKOWO | 1967 | M50(50-59) | 27 | 00:00:33 | 00:05:15 | 11,4 | 01:50:05 | 01:50:38 | 270 | |
302 | 433 | PRZYBOROWSKI MIECZYSŁAW | POZNAŃ | REMET TEAM | 1959 | M50(50-59) | 28 | 00:00:26 | 00:05:15 | 11,4 | 01:50:13 | 01:50:39 | 271 | |
303 | 522 | STACHOWIAK DANUTA | ROKIETNICA | ROKIETNICA BIEGA | 1974 | K40(40-49) | 8 | 00:00:24 | 00:05:15 | 11,4 | 01:50:17 | 01:50:41 | 32 | |
304 | 263 | KUSIOR MAREK | ZBĄSZYNEK | 1984 | M30(30-39) | 104 | 00:00:10 | 00:05:15 | 11,4 | 01:50:43 | 01:50:52 | 272 | ||
305 | 207 | KLESZCZ ROBERT | GLINNO | ORANGE POLSKA | 1974 | M40(40-49) | 83 | 00:00:24 | 00:05:16 | 11,4 | 01:50:38 | 01:51:02 | 273 | |
306 | 516 | SPELAK KRZYSZTOF | SKÓRZEWO | 1979 | M30(30-39) | 105 | 00:00:33 | 00:05:16 | 11,4 | 01:50:40 | 01:51:13 | 274 | ||
307 | 488 | SAMCZUK PIOTR | ZBASZYŃ | 1981 | M30(30-39) | 106 | 00:00:28 | 00:05:16 | 11,4 | 01:50:49 | 01:51:17 | 275 | ||
308 | 663 | MIGDAŁ JAN | ZBĄSZYNEK | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ | 1959 | M50(50-59) | 29 | 00:00:14 | 00:05:17 | 11,4 | 01:51:12 | 01:51:26 | 276 | |
309 | 349 | MUCHA JERZY | MIĘDZYRZECZ | 1959 | M50(50-59) | 30 | 00:00:32 | 00:05:17 | 11,4 | 01:50:55 | 01:51:26 | 277 | ||
310 | 331 | MICHAŁOWICZ JAKUB | NOWY TOMYŚL | BECH PACKAGING TEAM | 1983 | M30(30-39) | 107 | 00:00:37 | 00:05:17 | 11,4 | 01:50:52 | 01:51:29 | 278 | |
311 | 379 | OPALUCH RADOSŁAW | PYRZYCE | 1981 | M30(30-39) | 108 | 00:00:14 | 00:05:17 | 11,3 | 01:51:21 | 01:51:35 | 279 | ||
312 | 355 | NAPIERAŁA TADEUSZ | GŁOGÓW | 1960 | M50(50-59) | 31 | 00:00:34 | 00:05:18 | 11,3 | 01:51:04 | 01:51:38 | 280 | ||
313 | 116 | GÓRNY MAREK | ŚWIĘCIECHOWA | 1955 | M60(60-69) | 9 | 00:00:28 | 00:05:18 | 11,3 | 01:51:11 | 01:51:39 | 281 | ||
314 | 505 | SKRZYPCZAK BARTOSZ | POZNAŃ | 1984 | M30(30-39) | 109 | 00:00:26 | 00:05:18 | 11,3 | 01:51:16 | 01:51:42 | 282 | ||
315 | 627 | WOŚ ŁUKASZ | RAKONIEWICE | 1976 | M40(40-49) | 84 | 00:00:44 | 00:05:18 | 11,3 | 01:50:58 | 01:51:42 | 283 | ||
316 | 247 | KRYŚ MARIUSZ | BUK | BUKOWSKI KLUB BIEGACZA | 1975 | M40(40-49) | 85 | 00:00:30 | 00:05:18 | 11,3 | 01:51:16 | 01:51:45 | 284 | |
317 | 269 | LENKOWSKA ADRIANNA | POZNAŃ | BIEGAM BO NIE LUBIE | 1994 | K18(18-29) | 10 | 00:00:23 | 00:05:18 | 11,3 | 01:51:29 | 01:51:52 | 33 | |
318 | 543 | SZKUDLAREK KRZYSZTOF | KOSCIAN | ALMA-EL TEAM | 1976 | M40(40-49) | 86 | 00:00:27 | 00:05:18 | 11,3 | 01:51:29 | 01:51:56 | 285 | |
319 | 369 | NOWAK PIOTR | POZNAŃ | ZGRUPKA TEAM | 1992 | M18(18-29) | 50 | 00:00:29 | 00:05:20 | 11,3 | 01:51:53 | 01:52:22 | 286 | |
320 | 585 | TROJNARSKI MACIEJ | PUSZCZYKOWO | PUSZCZYKOWO | 1951 | M60(60-69) | 10 | 00:00:58 | 00:05:20 | 11,3 | 01:51:28 | 01:52:25 | 287 | |
321 | 644 | ZAPAŁA BOGDAN | SULECHOW | 1970 | M40(40-49) | 87 | 00:00:04 | 00:05:20 | 11,3 | 01:52:22 | 01:52:26 | 288 | ||
322 | 577 | TOMCZAK MARCIN | DREZDENKO | 1974 | M40(40-49) | 88 | 00:00:25 | 00:05:20 | 11,3 | 01:52:02 | 01:52:27 | 289 | ||
323 | 54 | CIEĆWIERA PIOTR | DĄBRÓWKA WLKP. | 1984 | M30(30-39) | 110 | 00:00:40 | 00:05:20 | 11,2 | 01:51:59 | 01:52:39 | 290 | ||
324 | 515 | SPELAK KATARZYNA | 60-185 | 1978 | K30(30-39) | 16 | 00:00:32 | 00:05:21 | 11,2 | 01:52:10 | 01:52:42 | 34 | ||
325 | 481 | SADOWSKI ARKADIUSZ | OPALENICA | 1967 | M50(50-59) | 32 | 00:00:46 | 00:05:21 | 11,2 | 01:51:57 | 01:52:43 | 291 | ||
326 | 373 | NOWICKI DAMIAN | BARLINEK | HRMAX BARLINEK | 1977 | M40(40-49) | 89 | 00:00:21 | 00:05:21 | 11,2 | 01:52:23 | 01:52:44 | 292 | |
327 | 167 | JARNÓT AGNIESZKA | STARY TOMYŚL | NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL | 1977 | K40(40-49) | 9 | 00:00:37 | 00:05:21 | 11,2 | 01:52:15 | 01:52:51 | 35 | |
328 | 354 | NAHACZEWSKI GRZEGORZ | NOWY TOMYŚL | 1975 | M40(40-49) | 90 | 00:00:37 | 00:05:21 | 11,2 | 01:52:15 | 01:52:52 | 293 | ||
329 | 571 | TOBYS DAMIAN | NĄDNIA | KOLECTEAM ZBĄSZYNEK | 1983 | M30(30-39) | 111 | 00:00:34 | 00:05:21 | 11,2 | 01:52:23 | 01:52:57 | 294 | |
330 | 472 | RYBAK PAWEŁ | NOWY TOMYŚL | 1983 | M30(30-39) | 112 | 00:00:22 | 00:05:21 | 11,2 | 01:52:35 | 01:52:57 | 295 | ||
331 | 223 | KOMOROWSKI STEFAN | POZNAŃ | STRABAG | 1950 | M60(60-69) | 11 | 00:00:27 | 00:05:21 | 11,2 | 01:52:31 | 01:52:58 | 296 | |
332 | 67 | DOKOWICZ JAREK | CICHA GÓRA | BEROTU | 1973 | M40(40-49) | 91 | 00:00:10 | 00:05:22 | 11,2 | 01:52:52 | 01:53:02 | 297 | |
333 | 534 | STUDZIŃSKI JACEK | POZNAŃ | DRUŻYNA SZPIKU | 1979 | M30(30-39) | 113 | 00:00:14 | 00:05:22 | 11,2 | 01:52:52 | 01:53:06 | 298 | |
334 | 147 | IWANICKI OLIWER | POZNAŃ | 1991 | M18(18-29) | 51 | 00:00:27 | 00:05:22 | 11,2 | 01:52:47 | 01:53:14 | 299 | ||
335 | 576 | TOMASZEWSKI DAWID | KOMORNIKI | KOMORNIKI | 1976 | M40(40-49) | 92 | 00:00:22 | 00:05:22 | 11,2 | 01:52:56 | 01:53:18 | 300 | |
336 | 636 | WÓDKIEWICZ MACIEJ | TULCE | MACIEJÓWKA BIEGA | 1971 | M40(40-49) | 93 | 00:00:28 | 00:05:22 | 11,2 | 01:52:52 | 01:53:21 | 301 | |
337 | 615 | WIECZOREK ŁUKASZ | PLEWISKA | 1984 | M30(30-39) | 114 | 00:00:29 | 00:05:23 | 11,2 | 01:52:54 | 01:53:24 | 302 | ||
338 | 213 | KNIAT JOANNA | ZŁOTNIKI | BLOGOBIEGANIU.COM | 1987 | K30(30-39) | 17 | 00:00:15 | 00:05:23 | 11,2 | 01:53:10 | 01:53:25 | 36 | |
339 | 434 | PRZYBYŁA ŁUKASZ | NOWY TOMYŚL | 1984 | M30(30-39) | 115 | 00:00:30 | 00:05:23 | 11,2 | 01:52:58 | 01:53:28 | 303 | ||
340 | 442 | RATAJCZAK KAZIMIERZ | KOŚCIAN | KOŚCIAN TEAM | 1956 | M60(60-69) | 12 | 00:00:40 | 00:05:23 | 11,1 | 01:52:58 | 01:53:38 | 304 | |
341 | 137 | HERMAN ŁUKASZ | MIĘDZYRZECZ | 1992 | M18(18-29) | 52 | 00:00:35 | 00:05:23 | 11,1 | 01:53:03 | 01:53:38 | 305 | ||
342 | 49 | CHUMSKI DAWID | KOŚCIAN | 1993 | M18(18-29) | 53 | 00:00:28 | 00:05:23 | 11,1 | 01:53:12 | 01:53:40 | 306 | ||
343 | 45 | CHAŁUPKA MARCIN | WOLSZTYN | WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY | 1968 | M40(40-49) | 94 | 00:00:28 | 00:05:23 | 11,1 | 01:53:13 | 01:53:42 | 307 | |
344 | 597 | WACHOWSKA PATRYCJA | ZBĄSZYŃ | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ | 1986 | K30(30-39) | 18 | 00:00:29 | 00:05:24 | 11,1 | 01:53:18 | 01:53:47 | 37 | |
345 | 9 | BACHORZ AGNIESZKA | KOŚCIAN | 1980 | K30(30-39) | 19 | 00:00:35 | 00:05:24 | 11,1 | 01:53:14 | 01:53:49 | 38 | ||
346 | 205 | KIERZEK MAGDALENA | POZNAŃ | 1993 | K18(18-29) | 11 | 00:00:31 | 00:05:24 | 11,1 | 01:53:30 | 01:54:01 | 39 | ||
347 | 392 | PAŁUCKA MARTA | ZALASEWO | PROJEKT TRIATHLON/FITNESS24SEVEN | 1989 | K18(18-29) | 12 | 00:00:24 | 00:05:24 | 11,1 | 01:53:40 | 01:54:04 | 40 | |
348 | 380 | ORACZ MATEUSZ | PLEWISKA | BEZ LITOŚCI/KALENJI POLAND | 1988 | M18(18-29) | 54 | 00:00:24 | 00:05:24 | 11,1 | 01:53:40 | 01:54:04 | 308 | |
349 | 117 | GRACZ ROBERT | WIOSKA | 1995 | M18(18-29) | 55 | 00:00:39 | 00:05:25 | 11,1 | 01:53:38 | 01:54:17 | 309 | ||
350 | 203 | KAWA HUBERT | NOWY TOMYŚL | 1989 | M18(18-29) | 56 | 00:00:37 | 00:05:25 | 11,1 | 01:53:42 | 01:54:19 | 310 | ||
351 | 133 | GWIAZDOWSKI ŁUKASZ | POZNAŃ | 1976 | M40(40-49) | 95 | 00:00:22 | 00:05:26 | 11,1 | 01:54:05 | 01:54:27 | 311 | ||
352 | 666 | KOSTYRA MICHAŁ | ZBĄSZYŃ | PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA | 1993 | M18(18-29) | 57 | 00:00:44 | 00:05:26 | 11,0 | 01:53:51 | 01:54:35 | 312 | |
353 | 33 | BORKOWSKI PRZEMYSŁAW | ZBĄSZYŃ | KS PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA | 1985 | M30(30-39) | 116 | 00:00:45 | 00:05:26 | 11,0 | 01:53:50 | 01:54:35 | 313 | |
354 | 674 | KRZYWIECI KRZYSZTOF | NĄDNIA | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ | 1980 | M30(30-39) | 117 | 00:00:30 | 00:05:26 | 11,0 | 01:54:05 | 01:54:35 | 314 | |
355 | 5 | ANDRZEJCZAK ANNA | NOWY TOMYŚL | 1984 | K30(30-39) | 20 | 00:00:29 | 00:05:26 | 11,0 | 01:54:11 | 01:54:40 | 41 | ||
356 | 589 | UDYRYSZ AGNIESZKA | BAGNIEWO | 1979 | K30(30-39) | 21 | 00:00:49 | 00:05:26 | 11,0 | 01:53:54 | 01:54:43 | 42 | ||
357 | 646 | ZAWADZKI KRZYSZTOF | ZIELONA GORA | WETERAN | 1956 | M60(60-69) | 13 | 00:00:20 | 00:05:26 | 11,0 | 01:54:23 | 01:54:43 | 315 | |
358 | 469 | RUGAŁA RADOSŁAW | ZBĄSZYŃ | EXODUS | 1980 | M30(30-39) | 118 | 00:00:17 | 00:05:26 | 11,0 | 01:54:27 | 01:54:44 | 316 | |
359 | 429 | PRAWUCKA-GLINA PAULINA | RAWICZ | 1987 | K30(30-39) | 22 | 00:00:25 | 00:05:26 | 11,0 | 01:54:21 | 01:54:46 | 43 | ||
360 | 518 | SROCZYŃSKI STEFAN | GŁOGÓW | CROSS STRACEŃCÓW TEAM GŁOGÓW | 1957 | M60(60-69) | 14 | 00:00:33 | 00:05:27 | 11,0 | 01:54:17 | 01:54:50 | 317 | |
361 | 532 | STRYJAKOWSKA MARTA | POZNAŃ | BULA TEAM | 1981 | K30(30-39) | 23 | 00:00:27 | 00:05:27 | 11,0 | 01:54:23 | 01:54:51 | 44 | |
362 | 645 | ZAREMBA PAWEŁ | POZNAŃ | BULA TEAM | 1982 | M30(30-39) | 119 | 00:00:28 | 00:05:27 | 11,0 | 01:54:23 | 01:54:51 | 318 | |
363 | 622 | WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA | CHOJNIKI | 1974 | K40(40-49) | 10 | 00:00:44 | 00:05:27 | 11,0 | 01:54:09 | 01:54:53 | 45 | ||
364 | 97 | FLORCZAK MARCIN | WOJNOWICE WIELKOPOLSKIE | 1971 | M40(40-49) | 96 | 00:00:54 | 00:05:27 | 11,0 | 01:54:00 | 01:54:54 | 319 | ||
365 | 232 | KOPRUCKI ROMAN | WOJNOWICE WLKP | WOJNOWICKA SETKA | 1961 | M50(50-59) | 33 | 00:00:54 | 00:05:27 | 11,0 | 01:54:00 | 01:54:54 | 320 | |
366 | 16 | BARANOWSKI FILIP | POZNAŃ | 1976 | M40(40-49) | 97 | 00:00:30 | 00:05:27 | 11,0 | 01:54:25 | 01:54:55 | 321 | ||
367 | 215 | KNOP PATRYCJA | NOWY TOMYŚL | 1988 | K18(18-29) | 13 | 00:00:36 | 00:05:27 | 11,0 | 01:54:20 | 01:54:56 | 46 | ||
368 | 350 | MUCHA MALWINA | SWARZĘDZ | 1989 | K18(18-29) | 14 | 00:00:31 | 00:05:27 | 11,0 | 01:54:31 | 01:55:02 | 47 | ||
369 | 187 | KACZMAREK ŁUCJA | ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ | 1981 | K30(30-39) | 24 | 00:00:38 | 00:05:28 | 11,0 | 01:54:34 | 01:55:12 | 48 | |
370 | 467 | RUDZIŃSKI KRZYSZTOF | POZNAŃ | DWUJĘZYCZNI.PL | 1988 | M18(18-29) | 58 | 00:00:28 | 00:05:28 | 11,0 | 01:54:45 | 01:55:13 | 322 | |
371 | 188 | KACZMAREK MACIEJ | NOWY TOMYSL | 1990 | M18(18-29) | 59 | 00:00:37 | 00:05:28 | 11,0 | 01:54:48 | 01:55:25 | 323 | ||
372 | 454 | ROGALSKI MARCIN | POZNAŃ | WKURW_TEAM | 1983 | M30(30-39) | 120 | 00:00:17 | 00:05:28 | 11,0 | 01:55:12 | 01:55:29 | 324 | |
373 | 29 | BIELAWA JANUSZ | MUROWANA GOŚLINA | 1960 | M50(50-59) | 34 | 00:00:30 | 00:05:29 | 10,9 | 01:55:12 | 01:55:43 | 325 | ||
374 | 439 | RADZKI WOJCIECH | GOLENIÓW | 1984 | M30(30-39) | 121 | 00:00:36 | 00:05:29 | 10,9 | 01:55:14 | 01:55:50 | 326 | ||
375 | 169 | JARNUT PAWEŁ | LWÓWEK | LB TEAM LWÓWEK | 1992 | M18(18-29) | 60 | 00:00:15 | 00:05:30 | 10,9 | 01:55:42 | 01:55:57 | 327 | |
376 | 391 | PAŁKA ZENON | POZNAŃ | AMAZON | 1982 | M30(30-39) | 122 | 00:00:31 | 00:05:30 | 10,9 | 01:55:30 | 01:56:01 | 328 | |
377 | 93 | FLAK TOMASZ | STRZYŻEWO | ROZBIEGANY ZBĄSZYŃ | 1980 | M30(30-39) | 123 | 00:00:32 | 00:05:30 | 10,9 | 01:55:31 | 01:56:03 | 329 | |
378 | 617 | WIERZBIŃSKI JACEK | PUSZCZYKOWO | SHOOTBOXER MOSINA | 1988 | M18(18-29) | 61 | 00:00:13 | 00:05:30 | 10,9 | 01:55:51 | 01:56:03 | 330 | |
379 | 624 | WITKOWSKI MATEUSZ | PSZCZEW | 1990 | M18(18-29) | 62 | 00:00:35 | 00:05:30 | 10,9 | 01:55:32 | 01:56:07 | 331 | ||
380 | 114 | GÓRECKA WERONIKA | KARPICKO | WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA | 1989 | K18(18-29) | 15 | 00:00:36 | 00:05:31 | 10,9 | 01:55:37 | 01:56:13 | 49 | |
381 | 609 | WASZKOWIAK RAFAŁ | KOLSKO | 1983 | M30(30-39) | 124 | 00:00:36 | 00:05:31 | 10,9 | 01:55:37 | 01:56:13 | 332 | ||
382 | 436 | PRZYBYSZ MAREK | SZCZANIEC | - | 1981 | M30(30-39) | 125 | 00:00:43 | 00:05:31 | 10,9 | 01:55:48 | 01:56:31 | 333 | |
383 | 4 | AKUSZEWSKA AGATA | PUSZCZYKOWO | 1965 | K50(50-59) | 1 | 00:00:29 | 00:05:32 | 10,9 | 01:56:10 | 01:56:39 | 50 | ||
384 | 39 | BRZEZIŃSKI TOMASZ | POZNAŃ | 1976 | M40(40-49) | 98 | 00:00:27 | 00:05:32 | 10,8 | 01:56:15 | 01:56:42 | 334 | ||
385 | 124 | GRYGIEL MAŁGORZATA | PRZYPROSTYNIA | 1990 | K18(18-29) | 16 | 00:00:38 | 00:05:32 | 10,8 | 01:56:12 | 01:56:50 | 51 | ||
386 | 489 | SARBINOWSKA ANNA | CZEMPIŃ | KOŚCIAN TEAM | 1980 | K30(30-39) | 25 | 00:00:47 | 00:05:32 | 10,8 | 01:56:04 | 01:56:51 | 52 | |
387 | 664 | NOWAK MICHAŁ | ŚWIDWOWIEC | 1980 | M30(30-39) | 126 | 00:00:10 | 00:05:32 | 10,8 | 01:56:42 | 01:56:52 | 335 | ||
388 | 400 | PAWLUK PIOTR | KOZIELICE | 1981 | M30(30-39) | 127 | 00:00:43 | 00:05:33 | 10,8 | 01:56:12 | 01:56:56 | 336 | ||
389 | 684 | DOBROCHNA JANAS | POZNAŃ | NIGHT RUNNERS | 1976 | K40(40-49) | 11 | 00:00:31 | 00:05:33 | 10,8 | 01:56:32 | 01:57:03 | 53 | |
390 | 314 | MARCINIAK ROMA | RAKONIEWICE | MARCINIAK TEAM | 1998 | K18(18-29) | 17 | 00:00:46 | 00:05:33 | 10,8 | 01:56:26 | 01:57:12 | 54 | |
391 | 375 | ODWAŻNY MAGDALENA | DĄBROWA | 1979 | K30(30-39) | 26 | 00:00:42 | 00:05:34 | 10,8 | 01:56:34 | 01:57:16 | 55 | ||
392 | 111 | GOLAŃSKI MACIEJ | ŚWIEBODZIN | POZRUNIACY | 1975 | M40(40-49) | 99 | 00:00:48 | 00:05:34 | 10,8 | 01:56:36 | 01:57:24 | 337 | |
393 | 41 | BUDNIK RAFAŁ | ŚWIEBODZIN | 1985 | M30(30-39) | 128 | 00:00:48 | 00:05:34 | 10,8 | 01:56:36 | 01:57:24 | 338 | ||
394 | 459 | ROSIŃSKI RADOSŁAW | WOLSZTYN | 1989 | M18(18-29) | 63 | 00:00:34 | 00:05:34 | 10,8 | 01:57:00 | 01:57:34 | 339 | ||
395 | 461 | RÓŻAŃSKI KRZYSZTOF | ŻARY | 1969 | M40(40-49) | 100 | 00:00:34 | 00:05:36 | 10,7 | 01:57:25 | 01:57:59 | 340 | ||
396 | 579 | TOMYS SEBASTIAN | CHOBIENICE | 1972 | M40(40-49) | 101 | 00:00:08 | 00:05:36 | 10,7 | 01:57:56 | 01:58:04 | 341 | ||
397 | 561 | ŚCIGAŁA BARBARA | RADOMIERZ | 1971 | K40(40-49) | 12 | 00:00:36 | 00:05:36 | 10,7 | 01:57:29 | 01:58:05 | 56 | ||
398 | 396 | PAWLAK AGNIESZKA | OBORNIKI WLKP. | 1986 | K30(30-39) | 27 | 00:00:41 | 00:05:36 | 10,7 | 01:57:25 | 01:58:06 | 57 | ||
399 | 299 | MAJEWSKI ROBERT | KOZIEGŁOWY | ZAWSZE DO METY | 1971 | M40(40-49) | 102 | 00:00:15 | 00:05:37 | 10,7 | 01:58:07 | 01:58:22 | 342 | |
400 | 58 | CUKIERNIK PRZEMEK | ZIELONA GÓRA | HARPAGAN ZG | 1982 | M30(30-39) | 129 | 00:00:30 | 00:05:37 | 10,7 | 01:57:58 | 01:58:27 | 343 | |
401 | 659 | ŻERKO MARCIN | OBORNIKI | 1980 | M30(30-39) | 130 | 00:00:41 | 00:05:37 | 10,7 | 01:57:50 | 01:58:31 | 344 | ||
402 | 62 | CZAPRACKI MIKOŁAJ | NOWY TOMYŚL | 1994 | M18(18-29) | 64 | 00:00:37 | 00:05:37 | 10,7 | 01:57:58 | 01:58:34 | 345 | ||
403 | 503 | SKORUPINSKI JAROSŁAW | WOLSZTYN | OPONYEXPRESS | 1966 | M50(50-59) | 35 | 00:00:29 | 00:05:37 | 10,7 | 01:58:08 | 01:58:38 | 346 | |
404 | 193 | KACZMAREK ZBIGNIEW | GRODZISK WLKP. | 1960 | M50(50-59) | 36 | 00:00:33 | 00:05:38 | 10,7 | 01:58:08 | 01:58:41 | 347 | ||
405 | 444 | RATAJCZAK PIOTR | GRODZISK WLKP | GRODZISK WLKP | 1972 | M40(40-49) | 103 | 00:00:54 | 00:05:38 | 10,7 | 01:57:56 | 01:58:50 | 348 | |
406 | 34 | BRAMBOR ZUZANNA | NOWY TOMYŚL | 1995 | K18(18-29) | 00:00:45 | 00:05:38 | 10,6 | 01:58:10 | 01:58:55 | 58 | |||
407 | 214 | KNITTER-PIĄTKOWSKA ANNA | CZMOŃ | 1975 | K40(40-49) | 13 | 00:00:48 | 00:05:38 | 10,6 | 01:58:08 | 01:58:56 | 59 | ||
408 | 38 | BRZEZIŃSKI EDMUND | TARNOWO PODGÓRNE | 1954 | M60(60-69) | 15 | 00:00:25 | 00:05:39 | 10,6 | 01:58:39 | 01:59:05 | 349 | ||
409 | 317 | MARKUC ADRIAN | DĄBRÓWKA WLKP | 1998 | M18(18-29) | 65 | 00:00:25 | 00:05:39 | 10,6 | 01:58:40 | 01:59:05 | 350 | ||
410 | 526 | STACHOWIAK MIROSŁAW | KAMIENIEC | 1963 | M50(50-59) | 37 | 00:00:32 | 00:05:39 | 10,6 | 01:58:36 | 01:59:08 | 351 | ||
411 | 228 | KONOPIŃSKI PIOTR | POZNAŃ | WOLA BIEGA | 1978 | M30(30-39) | 131 | 00:00:57 | 00:05:39 | 10,6 | 01:58:13 | 01:59:10 | 352 | |
412 | 231 | KOPEĆ BOGDAN | GORZOW WIELKOPOLSKI | 1970 | M40(40-49) | 104 | 00:00:22 | 00:05:39 | 10,6 | 01:58:56 | 01:59:19 | 353 | ||
413 | 614 | WESOŁY PIOTR | BOLEWICE | KLUB BIEGACZA BOLEWICE | 1963 | M50(50-59) | 38 | 00:00:29 | 00:05:39 | 10,6 | 01:58:50 | 01:59:19 | 354 | |
414 | 189 | KACZMAREK MARCIN | KOŚCIAN | 1982 | M30(30-39) | 132 | 00:00:47 | 00:05:39 | 10,6 | 01:58:32 | 01:59:19 | 355 | ||
415 | 353 | MUSZYŃSKA MONIKA | POZNAŃ | 1986 | K30(30-39) | 28 | 00:00:45 | 00:05:40 | 10,6 | 01:58:40 | 01:59:26 | 60 | ||
416 | 550 | SZOTT ADRIAN | ZBĄSZYŃ | OSP ZBĄSZYŃ | 1990 | M18(18-29) | 66 | 00:00:19 | 00:05:40 | 10,6 | 01:59:08 | 01:59:27 | 356 | |
417 | 321 | MATUSIAK JAROSŁAW | ZBĄSZYŃ | 1974 | M40(40-49) | 105 | 00:00:35 | 00:05:40 | 10,6 | 01:58:53 | 01:59:28 | 357 | ||
418 | 406 | PIĄTKOWSKI ARTUR | CZMOŃ | 1975 | M40(40-49) | 106 | 00:00:52 | 00:05:40 | 10,6 | 01:58:49 | 01:59:41 | 358 | ||
419 | 394 | PARA DOROTA | ZBĄSZYŃ | 1990 | K18(18-29) | 19 | 00:00:42 | 00:05:41 | 10,6 | 01:59:03 | 01:59:44 | 61 | ||
420 | 545 | SZKUDLAREK SŁAWOMIR | PRZYPROSTYNIA | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ | 1970 | M40(40-49) | 107 | 00:00:42 | 00:05:41 | 10,6 | 01:59:03 | 01:59:46 | 359 | |
421 | 521 | STACHOWIAK ADAM | ZBĄSZYŃ | 0,7 ZGŁOŚ SIĘ | 1981 | M30(30-39) | 133 | 00:00:44 | 00:05:41 | 10,6 | 01:59:11 | 01:59:55 | 360 | |
422 | 652 | ZIELIŃSKI REMIGIUSZ | MOSINA | SHOOTBOXER MOSINA | 1986 | M30(30-39) | 134 | 00:00:12 | 00:05:41 | 10,6 | 01:59:44 | 01:59:56 | 361 | |
423 | 401 | PAWŁOWSKI KRZYSZTOF | ZBĄSZYŃ | 1975 | M40(40-49) | 108 | 00:00:25 | 00:05:41 | 10,6 | 01:59:32 | 01:59:58 | 362 | ||
424 | 497 | SIEKIERSKI MAREK | POZNAŃ | 1953 | M60(60-69) | 16 | 00:00:49 | 00:05:41 | 10,5 | 01:59:10 | 02:00:00 | 363 | ||
425 | 3 | ADAMCZYK MAŁGORZATA | OBORNIKI | KĘSY TEAM | 1973 | K40(40-49) | 14 | 00:00:40 | 00:05:42 | 10,5 | 01:59:25 | 02:00:04 | 62 | |
426 | 462 | RUBCZYŃSKI MATEUSZ | TARNOWA | MARCINIAK TEAM | 1989 | M18(18-29) | 67 | 00:00:46 | 00:05:42 | 10,5 | 01:59:25 | 02:00:11 | 364 | |
427 | 632 | WOŹNIAK TOMASZ | KOMORNIKI | 1980 | M30(30-39) | 135 | 00:00:31 | 00:05:42 | 10,5 | 01:59:41 | 02:00:12 | 365 | ||
428 | 47 | CHOJNIAK WIESŁAW | POZNAŃ | 1973 | M40(40-49) | 109 | 00:00:59 | 00:05:43 | 10,5 | 01:59:31 | 02:00:30 | 366 | ||
429 | 318 | MARSZAL MICHAŁ | SZCZECIN | 1977 | M40(40-49) | 110 | 00:00:27 | 00:05:43 | 10,5 | 02:00:16 | 02:00:43 | 367 | ||
430 | 256 | KUCHARSKI JAKUB | GRUSZCZYN | 1979 | M30(30-39) | 136 | 00:00:58 | 00:05:43 | 10,5 | 01:59:48 | 02:00:46 | 368 | ||
431 | 473 | RYBICKI DANIEL | OBRA | 1979 | M30(30-39) | 137 | 00:00:20 | 00:05:44 | 10,5 | 02:00:28 | 02:00:48 | 369 | ||
432 | 580 | TOPOLNICKI EUGENIUSZ | ZIELONA GÓRA | 1959 | M50(50-59) | 39 | 00:00:38 | 00:05:45 | 10,4 | 02:00:34 | 02:01:12 | 370 | ||
433 | 184 | KACZMAREK JAN | ZBĄSZYNEK | 1978 | M30(30-39) | 138 | 00:00:44 | 00:05:45 | 10,4 | 02:00:39 | 02:01:23 | 371 | ||
434 | 217 | KOBERLING BEATA | NOWY TOMYŚL | POSTĘP PNIEWY TEAM | 1989 | K18(18-29) | 20 | 00:00:35 | 00:05:46 | 10,4 | 02:00:57 | 02:01:32 | 63 | |
435 | 179 | KACPRZAK DARIUSZ | NOWY TOMYŚL | 1975 | M40(40-49) | 111 | 00:00:52 | 00:05:47 | 10,4 | 02:01:08 | 02:01:59 | 372 | ||
436 | 36 | BRYCHCY FABIAN | WOLSZTYN | WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA | 1977 | M40(40-49) | 112 | 00:00:36 | 00:05:47 | 10,4 | 02:01:28 | 02:02:03 | 373 | |
437 | 578 | TOMCZYK MACIEJ | STĘSZEW | TRZYNASTKA PLUS | 1976 | M40(40-49) | 113 | 00:00:34 | 00:05:48 | 10,3 | 02:01:44 | 02:02:18 | 374 | |
438 | 128 | GRZEŚKO PATRYCJA | ZBĄSZYŃ | 1990 | K18(18-29) | 21 | 00:00:39 | 00:05:48 | 10,3 | 02:01:46 | 02:02:25 | 64 | ||
439 | 363 | NOWACKA KAROLINA | ZIELONA GÓRA | 1987 | K30(30-39) | 29 | 00:00:20 | 00:05:49 | 10,3 | 02:02:15 | 02:02:36 | 65 | ||
440 | 388 | PAJCHROWSKI RAFAŁ | OPALENICA | 1970 | M40(40-49) | 114 | 00:00:44 | 00:05:49 | 10,3 | 02:01:56 | 02:02:40 | 375 | ||
441 | 430 | PRUCHNICKA PATRYCJA | KARPICKO | 1987 | K30(30-39) | 30 | 00:00:41 | 00:05:49 | 10,3 | 02:02:05 | 02:02:46 | 66 | ||
442 | 492 | SELERZYŃSKI SŁAWEK | DĄBRÓWKA | 1978 | M30(30-39) | 139 | 00:00:43 | 00:05:50 | 10,3 | 02:02:12 | 02:02:56 | 376 | ||
443 | 300 | MALEWICZ-PEŁCZYŃSKA ALICJA | KIEKRZ | ROKIETNICA BIEGA | 1972 | K40(40-49) | 15 | 00:00:45 | 00:05:50 | 10,3 | 02:02:12 | 02:02:57 | 67 | |
444 | 52 | CIEBIELSKI MICHAŁ | PNIEWY | 1972 | M40(40-49) | 115 | 00:00:32 | 00:05:50 | 10,3 | 02:02:26 | 02:02:58 | 377 | ||
445 | 549 | SZOFER MIŁOSZ | ZBĄSZYNEK | 1993 | M18(18-29) | 68 | 00:00:49 | 00:05:50 | 10,3 | 02:02:19 | 02:03:09 | 378 | ||
446 | 468 | RUDZKI JAN | KOZIEGŁOWY | QUAY POZNAŃ | 1977 | M40(40-49) | 116 | 00:00:38 | 00:05:51 | 10,3 | 02:02:50 | 02:03:28 | 379 | |
447 | 683 | RASZ BARTOSZ | 1975 | M40(40-49) | 117 | 00:00:51 | 00:05:51 | 10,2 | 02:02:40 | 02:03:31 | 380 | |||
448 | 162 | JANOWICZ HONORATA | OPALENICA | OPALENICKI KLUB BIEGACZA | 1995 | K18(18-29) | 22 | 00:00:37 | 00:05:51 | 10,2 | 02:02:56 | 02:03:33 | 68 | |
449 | 14 | BANASZAK SŁAWOMIR | CZERWONAK | 1986 | M30(30-39) | 140 | 00:00:48 | 00:05:51 | 10,2 | 02:02:46 | 02:03:34 | 381 | ||
450 | 59 | CYPRIAN JAROSŁAW | OPALENICA | OSP OPALENICA | 1969 | M40(40-49) | 118 | 00:00:38 | 00:05:52 | 10,2 | 02:02:59 | 02:03:37 | 382 | |
451 | 119 | GRATKOWSKA JOANNA | POZNAŃ | 1977 | K40(40-49) | 16 | 00:00:33 | 00:05:52 | 10,2 | 02:03:17 | 02:03:50 | 69 | ||
452 | 583 | TRAMPNAU THOMAS | POZNAŃ | 1967 | M50(50-59) | 40 | 00:00:32 | 00:05:53 | 10,2 | 02:03:25 | 02:03:57 | 383 | ||
453 | 428 | PONCYLIUSZ ARTUR | KIEKRZ | 1975 | M40(40-49) | 119 | 00:00:48 | 00:05:53 | 10,2 | 02:03:15 | 02:04:03 | 384 | ||
454 | 329 | MICHALAK MARCIN | ZBĄSZYNEK | KOLECTEAM ZBĄSZYNEK | 1986 | M30(30-39) | 141 | 00:00:56 | 00:05:53 | 10,2 | 02:03:16 | 02:04:11 | 385 | |
455 | 450 | REDZIAK JANUSZ | TEMPLEWO | 1970 | M40(40-49) | 120 | 00:00:40 | 00:05:54 | 10,2 | 02:03:51 | 02:04:31 | 386 | ||
456 | 557 | SZYMCZAK DARIUSZ | GOSTYŃ | 1975 | M40(40-49) | 121 | 00:00:33 | 00:05:54 | 10,2 | 02:04:02 | 02:04:36 | 387 | ||
457 | 553 | SZUŁCZYŃSKI WITOLD | GOSTYŃ | 1969 | M40(40-49) | 122 | 00:00:33 | 00:05:54 | 10,2 | 02:04:03 | 02:04:36 | 388 | ||
458 | 595 | URBAŃSKI HUBERT | WOLSZTYN | 1982 | M30(30-39) | 142 | 00:00:35 | 00:05:55 | 10,2 | 02:04:03 | 02:04:38 | 389 | ||
459 | 592 | URBANSKA KAROLINA | WOLSZTYN | 1993 | K18(18-29) | 23 | 00:00:35 | 00:05:55 | 10,2 | 02:04:05 | 02:04:40 | 70 | ||
460 | 332 | MICHAŁOWSKI PAWEŁ | ZBĄSZYŃ | 1979 | M30(30-39) | 143 | 00:00:42 | 00:05:55 | 10,1 | 02:04:12 | 02:04:54 | 390 | ||
461 | 94 | FLEISZEROWICZ PIOTR | ZBĄSZYŃ | 1965 | M50(50-59) | 41 | 00:00:51 | 00:05:55 | 10,1 | 02:04:04 | 02:04:55 | 391 | ||
462 | 306 | MAŃKOWSKA DARIA | ZBĄSZYŃ | 1983 | K30(30-39) | 31 | 00:00:43 | 00:05:55 | 10,1 | 02:04:14 | 02:04:57 | 71 | ||
463 | 307 | MAŃKOWSKI MARCIN | ZBĄSZYŃ | 1981 | M30(30-39) | 144 | 00:00:43 | 00:05:55 | 10,1 | 02:04:14 | 02:04:57 | 392 | ||
464 | 397 | PAWLAK PATRYCJA | BOLEWICE | KLUB BIEGACZA BOLEWICE | 1987 | K30(30-39) | 32 | 00:00:45 | 00:05:56 | 10,1 | 02:04:21 | 02:05:06 | 72 | |
465 | 348 | MRÓWCZYŃSKA PAULA | KONIN | 1994 | K18(18-29) | 24 | 00:00:40 | 00:05:56 | 10,1 | 02:04:28 | 02:05:08 | 73 | ||
466 | 77 | DUBSKA PAULINA | KARŚNICE | KOŚCIAN TEAM | 1988 | K18(18-29) | 25 | 00:00:38 | 00:05:56 | 10,1 | 02:04:40 | 02:05:18 | 74 | |
467 | 325 | MAZUR AGNIESZKA | ZBĄSZYNEK | KOLECTEAM ZBĄSZYNEK | 1986 | K30(30-39) | 33 | 00:00:53 | 00:05:57 | 10,1 | 02:04:28 | 02:05:21 | 75 | |
468 | 471 | RYBAK AGNIESZKA | ZBĄSZYN | 1978 | K30(30-39) | 34 | 00:00:40 | 00:05:57 | 10,1 | 02:04:51 | 02:05:31 | 76 | ||
469 | 152 | JAKUBCZYK ANNA | NOWY TOMYŚL | 1986 | K30(30-39) | 35 | 00:00:46 | 00:05:57 | 10,1 | 02:04:53 | 02:05:39 | 77 | ||
470 | 448 | REDLICH ADAM | NOWY TOMYŚL | 1981 | M30(30-39) | 145 | 00:00:46 | 00:05:57 | 10,1 | 02:04:55 | 02:05:40 | 393 | ||
471 | 475 | RYBSKI MAREK | OBRZYCKO | T.P.Z.O OBRZYCKO | 1958 | M50(50-59) | 42 | 00:00:45 | 00:05:58 | 10,1 | 02:04:59 | 02:05:44 | 394 | |
472 | 157 | JANICKA-TOMIAK ELIZA | SULECHÓW | 1973 | K40(40-49) | 17 | 00:00:47 | 00:05:58 | 10,1 | 02:05:08 | 02:05:55 | 78 | ||
473 | 48 | CHOLEWIŃSKA LONGINA | MUROWANA GOŚLINA | HERNIK TEAM | 1966 | K50(50-59) | 2 | 00:00:38 | 00:05:58 | 10,0 | 02:05:22 | 02:06:00 | 79 | |
474 | 186 | KACZMAREK KRZYSZTOF | GRODZISK WLKP. | GRODZISKI KLUB BIEGACZA | 1970 | M40(40-49) | 123 | 00:00:52 | 00:05:59 | 10,0 | 02:05:18 | 02:06:09 | 395 | |
475 | 513 | SOJKA JOANNA | GUBIN | BBL GUBIN | 1978 | K30(30-39) | 36 | 00:00:30 | 00:05:59 | 10,0 | 02:05:43 | 02:06:13 | 80 | |
476 | 508 | SMIEJAN EDYTA | GUBIN | BBL GUBIN | 1977 | K40(40-49) | 18 | 00:00:30 | 00:05:59 | 10,0 | 02:05:43 | 02:06:13 | 81 | |
477 | 512 | SOJKA ARTUR | GUBIN | BBL GUBIN | 1980 | M30(30-39) | 146 | 00:00:31 | 00:05:59 | 10,0 | 02:05:49 | 02:06:20 | 396 | |
478 | 209 | KLIKS DARIUSZ | POZNAŃ | 1970 | M40(40-49) | 124 | 00:00:49 | 00:06:00 | 10,0 | 02:05:55 | 02:06:43 | 397 | ||
479 | 399 | PAWLIKOWSKI MAREK | POZNAŃ | KB DĘBIEC | 1996 | M18(18-29) | 69 | 00:00:55 | 00:06:01 | 10,0 | 02:05:51 | 02:06:45 | 398 | |
480 | 620 | WIŚNIEWSKA JOANNA | BOLECHOWO OSIEDLE | 1976 | 1976 | K40(40-49) | 19 | 00:00:21 | 00:06:01 | 10,0 | 02:06:34 | 02:06:55 | 82 | |
481 | 295 | MAĆKOWSKI DOMINIK | ZBĄSZYŃ | 1979 | M30(30-39) | 147 | 00:00:43 | 00:06:02 | 10,0 | 02:06:23 | 02:07:06 | 399 | ||
482 | 642 | ZAJAĆ LESZEK | WIJEWO | 1957 | M60(60-69) | 17 | 00:00:41 | 00:06:02 | 9,9 | 02:06:38 | 02:07:19 | 400 | ||
483 | 163 | JANOWICZ ROMUALDA | OPALENICA | OPALENICKI KLUB BIEGACZA | 1965 | K50(50-59) | 3 | 00:00:38 | 00:06:03 | 9,9 | 02:06:57 | 02:07:35 | 83 | |
484 | 164 | JANOWICZ ZBIGNIEW | OPALENICA | OPALENICKI KLUB BIEGACZA | 1958 | M50(50-59) | 43 | 00:00:31 | 00:06:03 | 9,9 | 02:07:04 | 02:07:35 | 401 | |
485 | 104 | GEMBICKA NATALIA | POZNAŃ | 1984 | K30(30-39) | 37 | 00:00:40 | 00:06:03 | 9,9 | 02:06:57 | 02:07:37 | 84 | ||
486 | 530 | STEINKE AGATA | POZNAŃ | 1979 | K30(30-39) | 38 | 00:00:31 | 00:06:04 | 9,9 | 02:07:37 | 02:08:08 | 85 | ||
487 | 144 | HUSZCZANOWSKA ALEKSANDRA | ZBĄSZYNEK | 1983 | K30(30-39) | 39 | 00:00:50 | 00:06:05 | 9,9 | 02:07:26 | 02:08:16 | 86 | ||
488 | 145 | HUSZCZANOWSKA HANNA | ZBĄSZYNEK | 1987 | K30(30-39) | 40 | 00:00:50 | 00:06:05 | 9,9 | 02:07:27 | 02:08:17 | 87 | ||
489 | 681 | CHŁOPEK MAGDALENA | ZBĄSZYŃ | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ | 1969 | K40(40-49) | 20 | 00:00:54 | 00:06:05 | 9,9 | 02:07:36 | 02:08:30 | 88 | |
490 | 552 | SZULC KATARZYNA | ZBĄSZYŃ | 1990 | K18(18-29) | 26 | 00:00:36 | 00:06:06 | 9,8 | 02:07:56 | 02:08:32 | 89 | ||
491 | 527 | STANKIEWICZ ARKADIUSZ | ŚWIEBODZIN | ŚGB | 1982 | M30(30-39) | 148 | 00:00:44 | 00:06:06 | 9,8 | 02:07:53 | 02:08:37 | 402 | |
492 | 8 | ANTONIEWSKI PRZEMYSŁAW | ZBĄSZYŃ | 1986 | M30(30-39) | 149 | 00:00:44 | 00:06:06 | 9,8 | 02:08:04 | 02:08:47 | 403 | ||
493 | 465 | SZAFERSKA MONIKA | ZBĄSZYŃ | 1987 | K30(30-39) | 00:00:42 | 00:06:07 | 9,8 | 02:08:09 | 02:08:52 | 90 | |||
494 | 265 | LACHMAN KATARZYNA | NOWE JASTRZĘBSKO | 1979 | K30(30-39) | 42 | 00:00:45 | 00:06:07 | 9,8 | 02:08:11 | 02:08:56 | 91 | ||
495 | 138 | HERTMANOWSKI TOMASZ | KOŚCIAN | KOŚCIAN TEAM | 1970 | M40(40-49) | 125 | 00:00:41 | 00:06:07 | 9,8 | 02:08:16 | 02:08:57 | 404 | |
496 | 570 | TACIAK SEBASTIAN | WOLSZTYN | ---------------- | 1981 | M30(30-39) | 150 | 00:00:53 | 00:06:07 | 9,8 | 02:08:08 | 02:09:01 | 405 | |
497 | 361 | NITSCHKE DARIA | GRODZISK WIELKOPOLSKI | 1989 | K18(18-29) | 27 | 00:00:35 | 00:06:08 | 9,8 | 02:08:41 | 02:09:16 | 92 | ||
498 | 368 | NOWAK PAWEŁ | GRODZISK WIELKOPOLSKI | 1981 | M30(30-39) | 151 | 00:00:32 | 00:06:09 | 9,8 | 02:09:01 | 02:09:34 | 406 | ||
499 | 637 | WRÓBEL LESZEK | GRODZISK WLKP | 1975 | M40(40-49) | 126 | 00:00:48 | 00:06:09 | 9,8 | 02:08:46 | 02:09:34 | 407 | ||
500 | 640 | WRÓBEL MARZENA | PSZCZEW | 1980 | K30(30-39) | 43 | 00:00:46 | 00:06:09 | 9,7 | 02:09:05 | 02:09:51 | 93 | ||
501 | 437 | PYTA GRZEGORZ | GRODZISK WLKP. | 1960 | M50(50-59) | 44 | 00:00:47 | 00:06:09 | 9,7 | 02:09:06 | 02:09:53 | 408 | ||
502 | 565 | ŚREDNICKI KRZYSZTOF | ZALASEWO | 1970 | M40(40-49) | 127 | 00:00:53 | 00:06:12 | 9,7 | 02:09:50 | 02:10:42 | 409 | ||
503 | 126 | GRZĄŚLEWICZ BEATA | KOŚCIAN | KOŚCIAN TEAM | 1963 | K50(50-59) | 4 | 00:00:40 | 00:06:12 | 9,7 | 02:10:05 | 02:10:45 | 94 | |
504 | 358 | NAWROCKI TOMASZ | RAKOWNIA | 1978 | M30(30-39) | 152 | 00:00:30 | 00:06:12 | 9,7 | 02:10:19 | 02:10:49 | 410 | ||
505 | 474 | RYBSKI BARTOSZ | POZNAŃ | 1983 | M30(30-39) | 153 | 00:00:45 | 00:06:12 | 9,7 | 02:10:11 | 02:10:55 | 411 | ||
506 | 407 | PIECHALAK JACEK | ROKIETNICA | ROKIETNICA BIEGA | 1969 | M40(40-49) | 128 | 00:00:22 | 00:06:13 | 9,7 | 02:10:40 | 02:11:02 | 412 | |
507 | 600 | WALENTOWSKI PAWEŁ | STRZYŻEWO | 1976 | M40(40-49) | 129 | 00:00:40 | 00:06:14 | 9,6 | 02:10:40 | 02:11:20 | 413 | ||
508 | 440 | RAK BARTOSZ | GŁOGÓW | 1987 | M30(30-39) | 154 | 00:00:51 | 00:06:14 | 9,6 | 02:10:42 | 02:11:32 | 414 | ||
509 | 670 | TALIKADZE ROMAN | KOŚCIAN | LKS SANA KOŚCIAN | 1958 | M50(50-59) | 45 | 00:00:01 | 00:06:14 | 9,6 | 02:11:36 | 02:11:37 | 415 | |
510 | 218 | KOCH ANTONI | ŚREM | 1961 | M50(50-59) | 46 | 00:00:51 | 00:06:15 | 9,6 | 02:11:00 | 02:11:50 | 416 | ||
511 | 7 | ANTKOWIAK MIROSŁAW | ZIELONA GÓRA | 1964 | M50(50-59) | 47 | 00:00:48 | 00:06:15 | 9,6 | 02:11:12 | 02:11:59 | 417 | ||
512 | 342 | MISZTA MILENA | DĄBRÓWKA WIELKOPOLSKA | 1992 | K18(18-29) | 28 | 00:00:39 | 00:06:16 | 9,6 | 02:11:23 | 02:12:02 | 95 | ||
513 | 608 | WASYLUK TOMASZ | NOWA SÓL | 1971 | M40(40-49) | 130 | 00:00:43 | 00:06:17 | 9,6 | 02:11:41 | 02:12:23 | 418 | ||
514 | 181 | KACZMAREK AGNIESZKA | NOWE JASTRZĘBSKO | 1998 | K18(18-29) | 29 | 00:00:43 | 00:06:17 | 9,5 | 02:11:52 | 02:12:34 | 96 | ||
515 | 507 | SKUPNIEWICZ ANNA | BERZYNA | WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY | 1982 | K30(30-39) | 44 | 00:00:56 | 00:06:17 | 9,5 | 02:11:44 | 02:12:40 | 97 | |
516 | 103 | GASSEM MONIKA | ZBĄSZYŃ | 1977 | K40(40-49) | 21 | 00:00:42 | 00:06:18 | 9,5 | 02:12:05 | 02:12:47 | 98 | ||
517 | 483 | SALA AGNIESZKA | POZNAŃ | 1985 | K30(30-39) | 45 | 00:00:47 | 00:06:18 | 9,5 | 02:12:00 | 02:12:48 | 99 | ||
518 | 611 | WAWRZYŃSKA EMILIA | ZBĄSZYŃ | EMI FIT-STUDIO | 1982 | K30(30-39) | 46 | 00:00:44 | 00:06:18 | 9,5 | 02:12:05 | 02:12:49 | 100 | |
519 | 612 | WAWRZYŃSKI MACIEJ | ZBĄSZYŃ | OBRA ZBĄSZYŃ | 1986 | M30(30-39) | 155 | 00:00:44 | 00:06:18 | 9,5 | 02:12:05 | 02:12:49 | 419 | |
520 | 346 | MOSKWA KRZYSZTOF | LESZNO | TAK SE POMYKAM ! | 1957 | M60(60-69) | 18 | 00:00:57 | 00:06:19 | 9,5 | 02:12:10 | 02:13:07 | 420 | |
521 | 32 | BOHDZIEWICZ IZABELA | BIAŁOGARD | 1990 | K18(18-29) | 30 | 00:00:45 | 00:06:20 | 9,5 | 02:12:54 | 02:13:39 | 101 | ||
522 | 281 | ŁĄTKOWSKI KRZYSZTOF | POZNAŃ | KB MANIAC POZNAŃ | 1979 | M30(30-39) | 156 | 00:01:05 | 00:06:21 | 9,5 | 02:12:47 | 02:13:52 | 421 | |
523 | 250 | KRZYŻANIAK PRZEMYSŁAW | ZBĄSZYŃ | 1981 | M30(30-39) | 157 | 00:00:51 | 00:06:21 | 9,4 | 02:13:13 | 02:14:04 | 422 | ||
524 | 563 | ŚLIWA PAWEŁ | ŚWIEBODZIN | 1980 | M30(30-39) | 158 | 00:00:49 | 00:06:22 | 9,4 | 02:13:19 | 02:14:09 | 423 | ||
525 | 99 | FURMANEK MAGDALENA | ŚRODA WLKP. | SZNEKA RUNNERS TEAM | 1980 | K30(30-39) | 47 | 00:00:35 | 00:06:22 | 9,4 | 02:13:46 | 02:14:20 | 102 | |
526 | 18 | BARTKOWIAK PIOTR | GRODZISK WLKP | 1976 | M40(40-49) | 131 | 00:00:53 | 00:06:22 | 9,4 | 02:13:35 | 02:14:27 | 424 | ||
527 | 605 | WARGOŚ ALEKSANDRA | ZBĄSZYŃ | 1977 | K40(40-49) | 22 | 00:00:41 | 00:06:23 | 9,4 | 02:13:51 | 02:14:32 | 103 | ||
528 | 351 | MÜLLER EDYTA | ZBĄSZYŃ | 1979 | K30(30-39) | 48 | 00:00:47 | 00:06:23 | 9,4 | 02:13:48 | 02:14:35 | 104 | ||
529 | 112 | GOŁEK BARTOSZ | ZBĄSZYŃ | FIGO TRANSPORT | 1980 | M30(30-39) | 159 | 00:00:43 | 00:06:23 | 9,4 | 02:13:53 | 02:14:36 | 425 | |
530 | 455 | ROGOZIŃSKI HENRYK | BUK | BUKOWSKI KLUB BIEGACZA | 1976 | M40(40-49) | 132 | 00:00:54 | 00:06:25 | 9,4 | 02:14:19 | 02:15:13 | 426 | |
531 | 412 | PIETRASZEWSKI ZDZISŁAW | PIASKI | 1958 | M50(50-59) | 48 | 00:00:39 | 00:06:26 | 9,3 | 02:15:12 | 02:15:51 | 427 | ||
532 | 356 | NATER URSZULA | LUBOŃ | 1950 | K60(60-69) | 1 | 00:00:42 | 00:06:27 | 9,3 | 02:15:18 | 02:16:00 | 105 | ||
533 | 466 | RUDNICKA KATARZYNA | ŁOWYŃ | ŚWISTAKI BIEGAJĄ | 1967 | K50(50-59) | 5 | 00:00:53 | 00:06:27 | 9,3 | 02:15:16 | 02:16:08 | 106 | |
534 | 572 | TOBYS KATARZYNA | ZBĄSZYŃ | 1988 | K18(18-29) | 31 | 00:00:54 | 00:06:28 | 9,3 | 02:15:25 | 02:16:19 | 107 | ||
535 | 574 | TOBYS MARCIN | ZBĄSZYŃ | 1987 | M30(30-39) | 160 | 00:00:54 | 00:06:28 | 9,3 | 02:15:25 | 02:16:19 | 428 | ||
536 | 234 | KOSTECKA MAŁGORZATA | SWARZĘDZ | NIGHT RUNNERS | 1984 | K30(30-39) | 49 | 00:00:50 | 00:06:29 | 9,3 | 02:15:47 | 02:16:37 | 108 | |
537 | 113 | GOŹDZICKI WITOLD | ZIELONA GÓRA | 1975 | M40(40-49) | 133 | 00:00:49 | 00:06:29 | 9,3 | 02:15:49 | 02:16:37 | 429 | ||
538 | 464 | RUCIOCH MONIKA | ZBĄSZYNEK | 1990 | K18(18-29) | 32 | 00:00:40 | 00:06:30 | 9,2 | 02:16:21 | 02:17:00 | 109 | ||
539 | 302 | MAŁYCHA ARTUR | TYCHY | 1956 | M60(60-69) | 19 | 00:00:41 | 00:06:32 | 9,2 | 02:17:07 | 02:17:48 | 430 | ||
540 | 667 | MELEROWICZ JAROSŁAW | WIELICHOWO | 1967 | M50(50-59) | 49 | 00:00:31 | 00:06:33 | 9,2 | 02:17:30 | 02:18:00 | 431 | ||
541 | 626 | WŁODARCZAK AGNIESZKA | KOŚCIAN | 1976 | K40(40-49) | 23 | 00:00:39 | 00:06:33 | 9,2 | 02:17:22 | 02:18:01 | 110 | ||
542 | 312 | MARCINIAK KAROLINA | KOŚCIAN | 1973 | K40(40-49) | 24 | 00:00:39 | 00:06:33 | 9,2 | 02:17:22 | 02:18:01 | 111 | ||
543 | 70 | DOMAGALSKI MARCIN | OPALENICA | OPALENICKI KLUB BIEGACZA | 1962 | M50(50-59) | 50 | 00:00:52 | 00:06:34 | 9,1 | 02:17:47 | 02:18:39 | 432 | |
544 | 446 | RAU URSZULA | KARPICKO | 1986 | K30(30-39) | 50 | 00:00:41 | 00:06:34 | 9,1 | 02:18:01 | 02:18:42 | 112 | ||
545 | 105 | GENDERA EWA | POZNAŃ | NIGHT RUNNERS | 1971 | K40(40-49) | 25 | 00:00:50 | 00:06:35 | 9,1 | 02:18:06 | 02:18:57 | 113 | |
546 | 208 | KLESZKA PRZEMYSŁAW | ZBĄSZYŃ | 1979 | M30(30-39) | 161 | 00:00:42 | 00:06:36 | 9,1 | 02:18:32 | 02:19:14 | 433 | ||
547 | 283 | ŁODYGA ERNEST | ZBĄSZYŃ | 1988 | M18(18-29) | 70 | 00:00:07 | 00:06:37 | 9,1 | 02:19:27 | 02:19:35 | 434 | ||
548 | 509 | SMYK ANDRZEJ | OPALENICA | BUKOWSKI KLUB BIEGACZA | 1969 | M40(40-49) | 134 | 00:00:55 | 00:06:37 | 9,1 | 02:18:41 | 02:19:36 | 435 | |
549 | 431 | PRYCZAK TOMASZ | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | MARATHON TRAVEL POLAND | 1978 | M30(30-39) | 162 | 00:00:51 | 00:06:38 | 9,0 | 02:19:14 | 02:20:05 | 436 | |
550 | 79 | DUDEK KRZYSZTOF | LUBIN | 1990 | M18(18-29) | 71 | 00:00:51 | 00:06:39 | 9,0 | 02:19:27 | 02:20:18 | 437 | ||
551 | 487 | SAMCZUK IWONA | ZBĄSZYŃ | TEAM SAMCZUK | 1973 | K40(40-49) | 26 | 00:00:47 | 00:06:39 | 9,0 | 02:19:34 | 02:20:21 | 114 | |
552 | 486 | SAMCZUK DARIUSZ | ZBĄSZYŃ | TEAM SAMCZUK | 1974 | M40(40-49) | 135 | 00:00:47 | 00:06:39 | 9,0 | 02:19:34 | 02:20:21 | 438 | |
553 | 91 | FIMINSKI BARTOSZ | NĄDNIA | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ | 1979 | M30(30-39) | 163 | 00:00:56 | 00:06:40 | 9,0 | 02:19:35 | 02:20:31 | 439 | |
554 | 92 | FIMIŃSKA ANITA | NĄDNIA | KGW NĄDNIA | 1981 | K30(30-39) | 51 | 00:00:56 | 00:06:40 | 9,0 | 02:19:35 | 02:20:31 | 115 | |
555 | 242 | KREFT MAŁGORZATA | ZBĄSZYŃ | 1987 | K30(30-39) | 52 | 00:00:41 | 00:06:41 | 9,0 | 02:20:26 | 02:21:07 | 116 | ||
556 | 273 | LIPSKA AGATA | KARGOWA | 1971 | K40(40-49) | 27 | 00:00:43 | 00:06:41 | 9,0 | 02:20:25 | 02:21:07 | 117 | ||
557 | 607 | WASYLUK AGNIESZKA | NOWA SÓL | 1971 | K40(40-49) | 28 | 00:00:43 | 00:06:41 | 9,0 | 02:20:25 | 02:21:07 | 118 | ||
558 | 628 | WOŚKO ANNA | ZBĄSZYŃ | 1981 | K30(30-39) | 53 | 00:00:41 | 00:06:42 | 9,0 | 02:20:30 | 02:21:11 | 119 | ||
559 | 405 | PIĄTEK AGNIESZKA | CHROŚNICA | OSP CHROŚNICA | 1993 | K18(18-29) | 33 | 00:00:16 | 00:06:45 | 8,9 | 02:22:06 | 02:22:22 | 120 | |
560 | 544 | SZKUDLAREK MICHAŁ | PRZYSIEKA POLSKA | 1933 | M70(70+) | 2 | 00:00:50 | 00:06:47 | 8,8 | 02:22:22 | 02:23:12 | 440 | ||
561 | 529 | STEFANIAK AGNIESZKA | POZNAN | 1976 | K40(40-49) | 29 | 00:00:53 | 00:06:49 | 8,8 | 02:22:45 | 02:23:39 | 121 | ||
562 | 160 | JANKOWIAK IWONA | ZBĄSZYŃ | 1976 | K40(40-49) | 30 | 00:00:48 | 00:06:50 | 8,8 | 02:23:17 | 02:24:05 | 122 | ||
563 | 288 | ŁYSIAK KAROLINA | WĄCHABNO | BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY - BAKCYL | 1983 | K30(30-39) | 54 | 00:00:53 | 00:06:54 | 8,7 | 02:24:39 | 02:25:32 | 123 | |
564 | 655 | ZUZA AGNIESZKA | CHOBIENICE | BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY - BAKCYL | 1985 | K30(30-39) | 55 | 00:00:53 | 00:06:54 | 8,7 | 02:24:39 | 02:25:32 | 124 | |
565 | 183 | KACZMAREK ILONA | BABIMOST | BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY - BAKCYL | 1979 | K30(30-39) | 56 | 00:00:53 | 00:06:54 | 8,7 | 02:24:39 | 02:25:32 | 125 | |
566 | 366 | NOWAK KATARZYNA | CHROŚNICA | KLUB MATKI BIEGAJĄCEJ | 1984 | K30(30-39) | 57 | 00:00:16 | 00:06:57 | 8,6 | 02:26:12 | 02:26:29 | 126 | |
567 | 227 | KONIKOWSKI PAWEŁ | POZNAŃ | NIEZRZESZONY | 1948 | M60(60-69) | 20 | 00:00:55 | 00:06:57 | 8,6 | 02:25:45 | 02:26:40 | 441 | |
568 | 303 | MANCZYK ADRIAN | POZNAŃ | WIXA POZNAŃ | 1991 | M18(18-29) | 72 | 00:00:52 | 00:06:59 | 8,6 | 02:26:35 | 02:27:27 | 442 | |
569 | 241 | KRAMSKA LUDWIKA | GODZISZEWO | 1992 | K18(18-29) | 34 | 00:00:48 | 00:06:59 | 8,6 | 02:26:41 | 02:27:29 | 127 | ||
570 | 101 | GARBACIAK PIOTR | ZBĄSZYŃ | 1970 | M40(40-49) | 136 | 00:00:57 | 00:07:00 | 8,6 | 02:26:34 | 02:27:31 | 443 | ||
571 | 127 | GRZELEWSKI KAROL | GRODZISK WLKP. | STADO | 1977 | M40(40-49) | 137 | 00:00:51 | 00:07:00 | 8,6 | 02:26:42 | 02:27:32 | 444 | |
572 | 533 | STRYSZAK KATARZYNA | GRODZISK WIELKOPOLSKI | 1989 | K18(18-29) | 35 | 00:00:51 | 00:07:00 | 8,6 | 02:26:42 | 02:27:32 | 128 | ||
573 | 313 | MARCINIAK MARIUSZ | KROSNO | 1985 | M30(30-39) | 164 | 00:00:39 | 00:07:00 | 8,6 | 02:27:08 | 02:27:46 | 445 | ||
574 | 171 | JASINOWSKA EMILIA | MIĘDZYCHÓD | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MIĘDZYCHODZIE | 1952 | K60(60-69) | 2 | 00:00:48 | 00:07:02 | 8,5 | 02:27:43 | 02:28:32 | 129 | |
575 | 501 | SILSKA EMILIA | OPALENICA | 1979 | K30(30-39) | 58 | 00:00:55 | 00:07:07 | 8,4 | 02:29:02 | 02:29:57 | 130 | ||
576 | 460 | ROSOLSKI MARCIN | ZBĄSZYŃ | KOLECTEAM ZBĄSZYNEK | 1979 | M30(30-39) | 165 | 00:00:55 | 00:07:07 | 8,4 | 02:29:15 | 02:30:09 | 446 | |
577 | 284 | ŁUCZAK ELŻBIETA | STARY TOMYŚL | 1971 | K40(40-49) | 31 | 00:00:43 | 00:07:08 | 8,4 | 02:29:46 | 02:30:29 | 131 | ||
578 | 408 | PIECHOCKA BEATA | GRODZISK WIELKOPOLSKI | STADO | 1975 | K40(40-49) | 32 | 00:00:34 | 00:07:09 | 8,4 | 02:30:19 | 02:30:53 | 132 | |
579 | 212 | KMIECIK MIROSŁAW | RAKONIEWICE | 1978 | M30(30-39) | 166 | 00:00:45 | 00:07:11 | 8,3 | 02:30:55 | 02:31:41 | 447 | ||
580 | 261 | KUPKA ZBIGNIEW | ŚMIGIEL | NIEZRZESZONY | 1962 | M50(50-59) | 51 | 00:00:53 | 00:07:14 | 8,3 | 02:31:32 | 02:32:25 | 448 | |
581 | 452 | REMISZ IZABELLA | MUROWANA GOŚLINA | WOLNY WYBIEG | 1990 | K18(18-29) | 36 | 00:00:48 | 00:07:14 | 8,3 | 02:31:40 | 02:32:28 | 133 | |
582 | 282 | ŁODYGA ELIASZ | ZBĄSZYŃ | 1999 | M18(18-29) | 73 | 00:00:07 | 00:07:16 | 8,3 | 02:33:16 | 02:33:23 | 449 | ||
583 | 547 | SZOFER ADAM | ZBĄSZYNEK | SZOFER TEAM / CHIAS | 1970 | M40(40-49) | 138 | 00:00:49 | 00:07:18 | 8,2 | 02:33:00 | 02:33:50 | 450 | |
584 | 240 | KRAKOWIAN ZDZISŁAW | KRĘCKO | 1976 | M40(40-49) | 139 | 00:00:46 | 00:07:21 | 8,2 | 02:34:18 | 02:35:04 | 451 | ||
585 | 106 | GEREMESZ-NAPIERAŁA KATARZYNA | WROCŁAW | TEGES | 1971 | K40(40-49) | 33 | 00:00:31 | 00:07:42 | 7,8 | 02:41:52 | 02:42:23 | 134 | |
586 | 255 | KUBICKI PRZEMYSŁAW | ZBĄSZYNEK | EKT LS | 1980 | M30(30-39) | 167 | 00:00:50 | 00:07:49 | 7,7 | 02:43:57 | 02:44:47 | 452 | |
587 | 46 | CHIBOWSKI DARIUSZ | POZNAN | 1968 | M40(40-49) | 140 | 00:00:40 | 00:08:17 | 7,2 | 02:54:03 | 02:54:43 | 453 |
Bieg odbędzie się 24.09.2017 r. (niedziela) o godz.12.00. Start i meta biegu przy hali „Zbąszynianka” w Zbąszyniu.
Bieg Główny ‐ zgłoszenia można dokonywać drogą elektroniczną przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie www.biegzbaskich.pl , www.sts-timing.pl /biegzbaskich/oraz wniesienie opłaty startowej od dnia 01.04.2017r. do dnia 15.09.2017r.
Nie będą przyjmowane zgłoszenia po tym terminie.
Opłata startowa wynosi:
‐ 50,00 zł (do dnia 30.06.2017)
‐ 60,00 zł (od dnia 01.07.2017 do dnia 31.08.2017)
‐ 80,00 zł (od dnia 01.09.2017 do dnia 15.09.2017).
Odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów ‐ hala „Zbąszynianka” ul. Mostowa 10 A.:
- sobota 23.09.2017 w godzinach 17.00‐19.00
- niedziela 24.09.2017 w godzinach 8.30‐11.00