BiegamBoLubię LASY JESIENIĄ – Chojnów 2018

Data i godzina2018-10-14 11:00:00
MiejscowośćChojnów
Dystans 10km, 5km i 5km NW
Oficjalna stronahttps://biegambolubie-lasy.pl/
Wyniki online
Opłata startowa free
Typ zawodów Bieg
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.WynikMK
1720KLIMCZAK ADAMWARSZAWA196500:35:011
2711GADOMSKA MAŁGORZATAWARSZAWA197000:35:021
3738REJMENTOWSKA SYLWIAWARSZAWA197500:37:312
4789TRONIARZ STANISŁAWARASZYN195500:38:073
5712GADOMSKI KRZYSZTOFWARSZAWA196000:39:152
6736PIETRUSEWICZ JOANNAWARSZAWAAVOCADO WELLNESS CLUB197400:39:164
7742SONDEJ IZABELABIAŁOWIEŻA198300:39:285
8743STANECKI MARCINSKIERNIEWICEPARKRUNSKIERNIEWICE197600:39:303
9768WASILEWSKI SŁAWOMIRWARSZAWA194500:39:544
10770ZAKRZEWSKI JANKOZERY195700:40:075
11710GABLER MAREKWARKA195900:40:236
12748WALAWKO MIROSŁAWWARSZAWAAVOCADO WELLNES195000:40:377
13717JAKOWIECKA KAROLINAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING197600:41:376
14721KLIŚ KINGABASZKÓWKA197600:41:557
15715GRODZKI GRZEGORZWARSZAWA197700:42:228
16737PLEWKA BOŻENNAWARSZAWAKABATY195500:42:228
17707DOMAŃSKI JACEKWARKA196000:42:309
18757SEROWIK AGNIESZKAKONSTANCIN197600:42:339
19744STANECKI MACIEJSKIERNIEWICEPARKRUNSKIERNIEWICE200100:43:0710
20714GASEK MAŁGORZATAOTWOCKTUPTUŚ OTWOCK197700:43:1010
21754GRODZKI IGNACYWARSZAWA200900:43:4211
22730ŁOPIEŃSKA MAGDALENAWARSZAWA197600:43:5511
23735PELUCH KATARZYNAWARSZAWA197500:43:5512
24727LASOCKI BOGUSŁAWWARSZAWA194900:44:1912
25740RĘBIŚ RENATAKONSTANCIN JEZIORNA198200:44:2313
26724KWAŚNA ANNAWARSZAWA198200:44:3314
27767REJMENTOWSKI WIKTOR200700:45:1013
28739REJMENTOWSKI PIOTRWARSZAW197800:45:1214
29713GARDOLIŃSKA BARBARAKONSTANCIN JEZIORNA195400:45:1515
30716IWANIUK BARBARAWARSZAWA198100:45:2016
31726LASOCKA JOLANTAWARSZAWA195100:45:2017
32701ANTOSIEWICZ STANISŁAWAOTWOCKLULATEAM197100:45:2518
33747TUROWSKI KRZYSZTOFWARSZAWA195500:45:5115
34732MALEŃCZYK BARBARACZARNÓW195500:46:0519
35769CIEŚLAK GRAŻYNAWARSZAWA196300:46:2820
36702CHOJNACKI MARCINSŁOMCZYN197600:46:3716
37750WĘCŁAWIAK ALINAPIASECZNOMORS197600:46:3821
38708DZIKI MARZENNAWARSZAWAALETEMPO195300:47:0522
39734OGOŃCZYK DOMINIKAWARSZAWAAVOCADO WELLNESS CLUB197900:47:3323
40751WOJEWÓDZKA DOROTAWARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAM196500:47:4824
41741SANKOWSKA BEATAWARSZAWAAVOCADO WELLNESS CLUB196700:48:1125
42718JARZĄBEK GRAŻYNAWARSZAWAAVOCADO WELLNESS CLUB195300:48:1726
43776KACPRZAK HENRYK194800:48:3217
44756JAZDOŃCZYK ANTONIWARSZAWA194000:49:0218
45731ŁUKASZENKO AGNIESZKAWARSZAWA196900:49:1827
46706DOMAŃSKA IRENAWARKA196300:49:4128
47766BARTKOWIAK ELŻBIETAPIASECZNO196800:49:4229
48705DOMAŃSKA ALEKSANDRAWARKA198800:49:4230
49703KOCHEL AGNIESZKAWARSZAWAAVOCADO198600:50:2531
5070300:50:25
51745SZULAKOWSKA MONIKAOTWOCK198200:50:5932
52760SZELIGA JUSTYNAGRODZISK197200:51:5833
53761BALDORF ALICJAGRODZISK195800:52:0034
54749WALAWKO EWAWARSZAWAAVOCADO WELLNESS CLUB195100:52:1535
55733NOWICKA GRAŻYNABOROWINABIEGNĄCY Z DZIKAMI196100:52:5136
56746TAPEREK GRAZYNAPIASECZNO195800:53:1037
57775PRAWDZIK BOŻENA00:55:2838
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w kattempo min/kmCzas nettoWynikMK
1487STACHOWIAK MACIEJWARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAW1979M3013:4500:18:4500:18:461
2491KUCHARSKI BARTOSZWŁADYSŁAWÓWKONDYCJA2000M2013:4700:18:5400:18:572
3417ŁASIŃSKI MICHAŁWARSZAWA21I1.PL1987M3023:5400:19:2900:19:313
4496SZCZEPAŃSKI PAWEŁKONSTANCINKONDYCJA1998M2023:5900:19:5300:19:554
5520WNOROWSKI STEFANKONSTANCIN -JEZIORNAGREY1978M4014:0300:20:1400:20:175
6338BIBIK ANDRIJPRUSZKÓW1987M3034:0500:20:2300:20:256
7348GLAPIŃSKI IGORTARCZYNTARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY1992M2034:0600:20:2900:20:317
8341DENEKA ANDRZEJBANIOCHABANIOCHA RUN1976M4024:0700:20:3000:20:338
9528ZDZIARSKI PIOTRGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1979M3044:1200:21:0000:21:019
10444NOWOCIEŃ JACEKPODKOWA LEŚNASZKOŁA PODSTAWOWA W RUŚCU1959M5014:1700:21:2400:21:2710
11542SIEJKA MARIUSZBOBROWIEC1977M4034:1800:21:3000:21:3211
12477RYBAK ADAMUSTANÓWKONDYCJA1982M3054:2600:22:0900:22:1212
13446ONISK KAMILMIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAK/NADLEŚNICTWO DREWNICA1989M2044:2700:22:1300:22:1513
14423MAKSYMIK KRZYSZTOFWARSZAWA1977M4044:2800:22:1900:22:2114
15332POŚNIK TOMASZWARSZAWAWORKFIT ADVENTURE TEAM1984M3064:3000:22:1300:22:2815
16447OSTASIUK ALEKSANDERPIASECZNOSKN1990M2054:3000:22:2700:22:2916
17526WROBLEWSKA NATALIIAPIASECZNODENTAL SPA TEAM1991K2014:3400:22:4700:22:501
18531ZWIERZCHOWSKI MICHAŁWOŁOMINNADLEŚNICTWO DREWNICA1987M3074:3600:23:0000:23:0217
19315BIELSKI ANDRZEJWARSZAWA1985M3084:3700:23:0100:23:0418
20364JAWORSKI PRZEMYSŁAWPIASECZNO1982M3094:3900:23:1100:23:1519
21382KŁOSOWICZ SEBASTIANPIASECZNOKONDYCJA1977M4054:4200:23:2700:23:3020
22500OSEŁKA RAFAŁ1975M4064:4700:23:4700:23:5521
23319BORATYŃSKI PAWEŁUSTANÓW1983M30104:4800:23:4900:23:5822
24428MAREK MIROSŁAWWARSZAWA1969M4074:5200:24:1500:24:2123
25312BARYŁA KRZYSZTOFWARSZAWA71977M4084:5400:24:2300:24:2824
26309BARAŃSKA KAROLINAGRODZISK MAZOWIECKIMANHATTAN1990K2024:5700:24:3600:24:442
27322BUDZIAK KAROLJEDLANKA1993M2064:5900:24:4700:24:5325
28544JASZUKOWSKI KOSTEKPIASECZNO2007M04:5900:24:3800:24:5426
29392KOZŁOWSKI TOMASZKONSTANCIN JEZIORNAMANIANA TEAM1952M6015:0000:24:5200:24:5927
30388KOT KATARZYNAWARSZAWANADLEŚNICTWO DREWNICA/REMBERTÓW TEAM1985K3015:0000:24:5700:25:003
31492SAMAŁA DARIUSZWARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWA1959M5025:0300:22:3600:25:1528
32373KAMIŃSKI STANISŁAWNADARZYNGOS NADARZYN1958M6025:0600:25:2800:25:3129
33519WŁODARCZYK AGNIESZKAKONSTANCIN-JEZIORNAGRAŻYNKI OCR1985K3025:0700:25:2900:25:334
34471ROJEK RAFAŁWARSZAWAVEGE RUNNERS1978M4095:0700:25:2000:25:3430
35517WIERZBIŃSKI STANISŁAWPIASECZNO2001M2075:0700:25:3100:25:3531
36485SŁOMCZEWSKI ZBIGNIEWGRODZISK MAZOWIECKIMANHATTAN1983M30115:0800:25:3200:25:3932
37303BABIŃSKI JERZYNADARZYN1960M5035:0800:25:3800:25:4233
38321KANDRACIUK KATARZYNAPIASECZNO1973K4015:1100:25:5300:25:555
39318BONIECKA URSZULAWARSZAWAFPL TEAM1981K3035:1100:25:5200:25:556
40546SZUBA ANETA1988K3045:1300:26:0100:26:057
41465POTERALSKI DARIUSZWARSZAWAPARKRUN BRODNO1971M40105:1400:26:0000:26:1134
42493SAMAŁA BARTŁOMIEJWARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWA1993M2085:1500:23:3700:26:1735
43337CZECHOSKI TOMASZWARSZAWAENTRE.PL TEAM1979M30125:1600:26:1700:26:2036
44455PERCHALUK MAGDALENAWARSZAWAENTRE.PL1979K3055:1600:26:1700:26:208
45521WOJCIECHOWSKA EWAWARSZAWAPARKRUN BRÓDNO1973K4025:1700:26:2200:26:269
46339D1ABROWSKI RAFAŁGÓRA KALWARIA1985M30135:1800:26:2200:26:2837
47370KAŁASKA MAŁGORZATAŁOZISKA1981K3065:2000:26:1800:26:4010
48345DYMEK PIOTRWARSZAWABRAK1979M30145:2300:26:4800:26:5438
49343DOBOSZ JAKUBJURANDÓW1984M30155:2400:26:5200:27:0039
50404KRUPNIEWSKI PAWEŁOTWOCKOTWOCK BIEGA1974M40115:2400:26:5600:27:0040
51302ANTOSIK IWONAWARSZAWA1981K3075:2500:26:5400:27:0411
52475RUDNICKI JERZYPIASECZNOWWW.TELEMAGIC.COM.PL1979M30165:2700:27:0000:27:1641
53305BAŁACKI JACEKZĄBKI1978M40125:2800:27:0500:27:2042
54448OSTASIUK ANDRZEJPIASECZNOSKN1996M2095:2800:27:1800:27:2143
55307KSIĄŻEK ROBERT1973M40135:2800:27:1100:27:2244
56499NOWIK JAGODAZALESIE GORNE1981K3085:2800:27:1800:27:2212
57530ZIĘTALA MICHAŁWARSZWA1986M30175:3000:27:2400:27:2845
58413LIBERADZKA MAGDALENAWARSZAEA1976K4035:3100:27:1200:27:3313
59358HILSZCZAŃSKI JACEKFALENTY DUŻERUNFOREST1966M5045:3100:27:3000:27:3346
60320BORUCKA ANNAWARSZAWA1981K3095:3100:27:3200:27:3514
61401KRUPA AGNIESZKAWARSZAWA1978K4045:3300:27:3800:27:4315
62394KRASNODĘBSKI ADAMWARSZAWA1988M30185:3300:27:4100:27:4647
63402KRUPA KRZYSZTOFWARSZAWA1974M40145:3400:27:4300:27:5048
64506TAPEREK ROBERTPIASECZNOTEAM NABIEGOWKACH.PL1983M30195:3400:27:4100:27:5049
65462PŁUSA JERZYWARSZAWAPARKRUN BRÓDNO1960M5055:3600:27:5800:28:0250
66386KORCZAK NATALIAMYSIADŁOCISNĄCE MALINY2002K2035:3700:27:5900:28:0416
67434MIRKOWSKI ŁUKASZJAZGARZEW1983M30205:3700:27:5700:28:0551
68522WOJEWÓDZKA ANNAWARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAM1990K2045:3700:27:5900:28:0617
69445ZWIERZCHOWSKA JOANNASUŁKOWICE1986K30105:3700:28:0000:28:0718
70495SULICH TOMASZWARSZAWA1984M30215:3800:28:0400:28:1152
71501SZLASA GRZEGORZPIASECZNO1972M40155:3900:28:0600:28:1453
72449OSTROWSKA MARTAPRZYDWÓRZOTWOCK BIEGA1988K30115:4000:28:1300:28:1919
73385KORCZAK JULIAMYSIADŁOCISNĄCE MALINY2002K2055:4000:28:1700:28:2220
74543JASZUKOWSKI PAWEŁPIASECZNO1978M40165:4100:28:0800:28:2754
75301ANDRZEJEWSKA JOANNAPIASECZNO1986K30125:4300:28:2100:28:3421
76330CIECHOMSKI JANWARSZAWA1982M30225:4400:28:3600:28:4055
77389KOWALEC MARCINROBERCIN1972M40175:4400:28:0800:28:4256
78376KANIEWSKI MARIUSZSKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1974M40185:4500:28:3900:28:4557
79525WOŹNIAK KATARZYNAPIASECZNO1971K4055:4600:28:4500:28:4922
80534PARYS MARZENAKONSTANCIN JEZIORNABIEGAJĄCE ŻABCIE1986K30135:4800:28:3100:28:5823
81324BUGAJEWSKI JANUSZPŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGO1961M5065:4800:28:5400:28:5958
82509PIOTROWSKI ARTURWARSZAWA1978M40195:4800:28:4100:29:0259
83509TUROWSKA ANNAWARSZAWA1989K2065:4800:28:4100:29:0224
84523WOJEWÓDZKA JULIAWARSZAWA2002K2075:4800:28:5300:29:0225
85470ROGUZIŃSKI RADOSŁAWSTARA IWICZNARDX1982M30235:5100:29:0500:29:1460
86429MAREK JUSTYNAWARSZAWA2001K2085:5100:29:0800:29:1726
87438NIEMCZYK MARZENAKONSTANCIN-JEZIORNARUN FOREST IBL1977K4065:5100:29:1100:29:1727
88334CISZEWSKI DORIANPIASECZNO1987M30245:5300:29:2000:29:2361
89518WIŚNIEWSKI JANUSZPRUSZKÓWWPRUNNING1952M6035:5300:29:2200:29:2562
90403KRUPNIEWSKA JOANNAOTWOCKOTWOCK BIEGA1973K4075:5400:29:2300:29:2828
91398KROCHMAL GRZEGORZWOLICA1959M5075:5400:29:2600:29:3063
92362HULANICKI ANDRZEJWARSZAWAGOGGLE TEAM1958M6045:5500:29:1900:29:3564
93323BUGAJEWSKA ANNAPŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGO1961K5015:5500:29:3200:29:3629
94363JABŁOŃSKI MARCINKONSTANCIN JEZIORNA1977M40205:5800:29:3300:29:5165
95451OWCZAREK PIOTRWARSZAWAKLUB LENIWYCH TIATHLONISTÓW1963M5085:5900:29:4700:29:5466
96325BURDA ANNAWARSZAWA1978K4085:5900:29:4800:29:5430
97472ROSA SŁAWOMIRSKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1970M40215:5900:29:5100:29:5767
98361HULANICKA IRINAWARSZAWAGOGGLE TEAM1956K6016:0100:29:5200:30:0731
99346GAWEDA MAREKWARSZAWA1974M40226:0200:29:4700:30:0868
100457PIOTROWSKA EDYTAWARSZAWA1977K4096:0200:29:4700:30:0832
101549BEDNARCZUK ŁUKASZKONSTANCIN1978M40236:0300:29:5600:30:1469
102424MALCZAK PIOTRGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1979M30256:0400:30:0800:30:2170
103468RIDINGER MICHAŁELBLĄG1984M30266:0400:29:5300:30:2271
104391KOZŁOWSKI BARTOSZPIASECZNO1970M40246:0500:30:1500:30:2472
105426MALINOWSKI ŁUKASZPĘCICE1985M30276:0600:30:1200:30:2873
106353GRELA SYLWIAWARSZAWA1980K30146:0600:30:1200:30:2833
107326CAŁKA ELŻBIETAWARSZAWACHYŻE MAŁPY1980K30156:0600:30:1400:30:2934
108374KANABUS GRAŻYNAWARSZAWA1980K30166:0600:30:2400:30:3035
109484PAUDYNA JUDYTAGÓRA KALWARIA1992K2096:0600:30:2300:30:3136
110484SKRZECZ IWONAGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1983K30176:0600:30:2300:30:3137
111336DUKAŁA ARKADIUSZ1973M40256:0700:30:1200:30:3374
112333BONIECKI MARIUSZWARSZAWA1979M30286:0700:30:2200:30:3475
113510TYSZKA MARTYNASTOCZEK1991K20106:0700:30:2700:30:3738
114308BARANOWSKA MARTAWYSZKÓW/ LESZCZYDÓŁ- NOWINYKBL1989K20116:1100:30:4700:30:5739
115535GRONKIEWICZ MAREKMILANÓWEKBIEGI GRODZISK MAZOWIECKI1967M5096:1300:30:4600:31:0576
116547DAŁEK DOMINIKŁOWICZ1980M30296:1300:30:4800:31:0677
117533ŻYWEK TERESAWARSZAWATRIPOWER.PL1947K6026:1500:31:0500:31:1340
118482PAUDYNA ANITAWÓLKA ZAŁĘSKA1995K20126:1500:31:1000:31:1741
119482SIWOŁOWSKA MAGDALENAWARSZAWA1977K40106:1500:31:1000:31:1742
120548LEWANDOWSKA LARAWARSZAWA1962K5026:1800:31:1400:31:2843
121466RATAJ IWONAGÓRA KALWARIA1979K30186:2200:31:4300:31:4844
122540KAZANOWSKA EWAKONSTANCIN JEZIORNA1983K30196:2200:31:3300:31:5145
123476RUNOWSKI ŁUKASZWARSZAWAOTWOCK BIEGA1975M40266:2400:31:5600:32:0278
124383KOMOROWSKA IZABELABIEGAMBOLUBIE1985K30206:2500:31:4900:32:0446
125384KOMOROWSKI ŁUKASZRADOMBIEGAMBOLUBIE1985M30306:2500:31:5000:32:0579
126508TOMUSIAK MAŁGORZATAOTWOCK1972K40116:2600:32:0200:32:0847
127532ŻOCHOWSKA EWELINAPIASECZNO1984K30216:2600:31:5700:32:0948
128381KĘBŁOWSKA ANNAIZABELIN1981K30226:2600:32:0000:32:1249
129460PŁUSA MONIKAWARSZAWA1991K20136:2700:32:1200:32:1750
130507KANIA MONIKAGOŁKÓW1981K30236:2800:32:1400:32:1851
131379KAROLAK KAROLŁAZY1981M30316:3100:32:2300:32:3680
132380KAROLAK MONIKAŁAZY1984K30246:3100:32:2400:32:3752
133390KOZŁOWSKA PAULINAPIASECZNO1998K20146:3500:32:4500:32:5353
134335SOCHA KATARZYNAWARSZAWA1995M20106:3500:32:4600:32:5681
135350GÓRAJ MARIUSZRADOMKLUB INO "SKRÓTY"1970M40276:3800:32:3500:33:1182
136512UTRATA ALEKSANDRABANIOCHABANIOCHA RUN1981K30256:4200:33:2000:33:3054
137453KRÓLAK MONIKAWARSZAWA1977K40126:4200:33:1500:33:3155
138505ŚRODOWSKA AGNIESZKAWARSZAWA1974K40136:4200:33:2700:33:3156
139456PIENIĄŻKIEWICZ BEATAPIASECZNO1975K40146:4200:33:2800:33:3257
140360HOŁOWACZ TOMASZWARSZAWAKONDYCJA1940M6056:4500:33:3500:33:4383
141461PŁUSA IWONAWARSZAWA1962K5036:4500:33:4000:33:4658
142419ŁOBODZIŃSKA JUSTYNAMYSIADŁOLOBSTEROS1974K40156:4800:33:5100:33:5959
143498ZAGOŃCZYK DOROTAKONSTANCIN1964K5046:4800:33:4500:34:0060
144409KWAPIŃSKA MAJAGRODZISK MAZDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1977K40166:5000:33:5800:34:1161
145474JANKOWSKI JACEKWARSZAWA1947M6066:5100:34:0000:34:1484
146420MACHAJ RAFAŁWARSZAWABIEGAMBOLUBIE1985M30326:5100:33:5700:34:1485
147502SZULAKOWSKA JOLANTAOTWOCK1962K5056:5200:34:1400:34:2062
148435MŁYNARCZYK KARINAKONSTANCIN JEZIORNA2000K20156:5300:34:0300:34:2663
149433MIELNICZUK RYSZARDJÓZEFÓWCWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE1957M6076:5400:34:0600:34:2886
150351GÓRCZYŃSKA BEATAPIASECZNOPIASECZNO RUNNING1982K30266:5400:34:1400:34:2864
151365JĘDRUSZCZAK MONIKAWARSZAWAGOGGLE PAE TEAM1988K30276:5400:34:1400:34:2965
152459PISZCZEK JUSTYNAWARSZAWA1991K20166:5400:34:1700:34:3166
153494WILCZYŃSKA JAGODAKONSTANCIN2002K20176:5400:34:0700:34:3167
154313BELKIUS KATARZYNAWARSZAWAPARKRUN WARSZAWA URSYNÓW1990K20186:5800:34:3400:34:5168
155327POLAK MONIKAPIASECZNO1985K30287:0300:35:0100:35:1469
156317BOCHEŃSKA-SZLASA MAŁGORZATAPIASECZNO1973K40177:0400:35:1300:35:2170
157442NORBERCIAK HONORATAWARKA1971K40187:0600:35:2000:35:3271
158331CIESIELSKA IWONAWARSZAWA1969K40197:0700:35:2300:35:3472
159488STANECKI MARCINSKIERNIEWICEPARKRUNSKIERNIEWICE1976M40287:0900:35:4000:35:4787
160514WANDULSKA MAGDALENAWARSZAWA1988K30297:1000:35:4500:35:5073
161483SKOMOROWSKA MONIKAWARSZAWATEAM ZABIEGANEDNI1977K40207:1200:35:4200:35:5874
162397KROCHMAL MAŁGORZATAWOLICA1958K6037:1200:35:4600:36:0175
163372KAMIŃSKI DARIUSZGÓRA KALWARIAVIRGUM MT1975M40297:1400:36:0600:36:0988
164427MAREK KAMILAWARSZAWA1971K40217:1600:36:1200:36:2276
165316RASZKA ROBERTSERWIS SPEED1971M40307:1700:36:0500:36:2589
166387KOSZLAGA BEATAWARSZAWA1964K5067:1800:36:1600:36:3177
167467LUMA KRZYSZTOFMILANÓWEKDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1979M30337:1900:36:3100:36:3590
168464POTERALSKA ALINAWARSZAWA1970K40227:2000:36:3100:36:4278
169415LISOWSKA KATARZYNAPIASECZNO1976K40237:2200:36:2900:36:5279
170486ROSOSZNA BOGUSŁAWAPIASECZNO1967K5077:2300:36:4500:36:5480
171300ALBERSKA ZZOFIAWARKA1966K5087:2300:36:4000:36:5481
172490MARKOW ADGNIESZKAPIASECZNO1969K40247:2300:36:4500:36:5582
173393KRAM KAROLDZIEKANÓW LEŚNY1971M40317:2800:37:0700:37:1991
174450OSUCH MARCINWARSZAWATELE MAGIC1976M40327:3700:37:4600:38:0492
175329CIECHOMSKA ANNAWARSZAWA1983K30307:3700:38:0400:38:0683
176469SYNOWCZYK AGNIESZKASTARA IWICZNA1986K30317:3800:38:0100:38:1284
177489STANKIEWICZ ARTURWARSZAWA1965M50107:3900:38:0200:38:1493
178454NOWAK KATARZYNAWARSZAWA1984K30327:3900:38:0000:38:1485
179452LEWICKA AGATAWARSZAWA1984K30337:3900:38:0000:38:1486
180405KRYŃSKA ANNAWARSZAWABENEFIT SYSTEMS OFF-ROAD RUNNERS1982K30347:4000:38:1300:38:2287
181412LEPIESZKIEWICZ NATALIAWARSZAWABROCHY KRÓLA1983K30357:4100:38:1900:38:2788
182368KALISTA PAWEŁDUCHNÓWTEAM ZABIEGANEDNI1964M50117:4500:38:2600:38:4494
183458STELMACH GABRIELAMYSIADŁO1971K40257:4500:38:3700:38:4589
184375KANIA-PIĄTKOWSKA MONIKAWARSZAWANN1963K5097:4500:38:2500:38:4790
185416ŁASIŃSKA MARZENAWARSZAWA21I1.PL1960K50107:4500:38:3500:38:4791
186356GRZEGORCZYK MARTAWARSZAWA1981K30367:4600:38:4500:38:5092
187357GRZEGORCZYK PAWEŁWARSZAWA1979M30347:4700:38:4800:38:5495
188304BAŁACKA KATARZYNAZĄBKI1977K40267:4900:38:4600:39:0693
189473ROSA MICHAŁSKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1998M20117:5200:39:1200:39:1896
190479RZEŹNIK ALDONAWARKA1963K50117:5400:39:1900:39:3094
191347GĄSOWSKA MARIASULEJÓWEK1971K40277:5800:39:3900:39:5295
192371KAMINSKA WERONIKAWARSZAWA1988K30378:0000:39:4000:40:0096
193306BANASIAK EWAWARSZAWA1971K40288:0400:40:1500:40:2097
194443NOWICKI CEZARYBOROWINABIEGNĄCY Z DZIKAMI1986M30358:0600:40:0900:40:3297
195328CICHOCKA RENATAWARSZAWA1972K40298:1400:41:0000:41:0998
196367KALISTA BEATADUCHNÓWTEAM ZABIEGANEDNI1964K50128:1800:41:1100:41:3099
197511SAJNOG DOROTAWARSZAWA1978K40308:1900:41:1500:41:35100
198511TYWONEK MAGDALENAGÓRA KALWARIA1998K20198:1900:41:1500:41:35101
199545JASZUKOWSKA MAŁGORZATAPIASECZNO1980K30388:1900:41:1500:41:35102
200513WANDEL JULIAPIASECZNO2001K20208:4300:43:1800:43:33103
201503SZULAKOWSKI MAREKOTWOCK1957M6088:4300:43:1600:43:3498
202527WYSOCKA ANNASKIERNIEWICEPARKRUN1969K40319:0300:45:0300:45:14104
203478RYLIK ANNASKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1981K30399:0300:45:0300:45:15105
204314BIANGA-ŁADA NATASZAWARSZAWATEAM ZABIEGANEDNI1977K40329:0600:45:1300:45:31106
205481SAMOĆ BARBARAWARSZAWATEAM ZABIEGANE DNI1976K40339:0700:45:1600:45:34107
206437NARKIEWICZ KAMILAWARSZAWAPOPISY1978K40349:5800:45:4100:49:49108
207440NITA AGATAZIELONKA1984K30409:5800:45:4100:49:49109
208311BARTKOWIAK HENRYKNOWA IWICZNA-1946M60911:2700:53:0600:57:1399
209378KARASKIEWICZ MAŁGORZATAWARSZAWA1974K403512:2500:57:5201:02:04110
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w kattempo min/kmCzas nettoWynikMK
1171WASIEWICZ KRZYSZTOFPIASECZNOKONDYCJA1992M2013:3600:35:5800:35:591
249GAJEWSKI MAREKWARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAW1987M3013:4800:37:5700:37:592
3127PISZCZATOWSKI WOJCIECHWARSZAWAORANGE POLSKA1971M4013:4800:37:5900:38:013
437CIESIELSKI MARIUSZGRODZISK MAZOWIECKIDREAM RUN/RUN FOREST IBL1988M3023:4900:38:1000:38:114
5157SZUBA ERYKWARSZAWA1972M4023:5500:39:1200:39:145
685KUMOSIŃSKI ROMANSKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1966M5013:5600:39:2100:39:226
7177WOJEWÓDZKI MARCINWARSZAWAW1993M2024:0400:40:4300:40:457
8166TREMBECKI TOMASZNOWA IWICZNAKB PEGAZ1973M4034:0600:40:5600:40:598
944DĄBROWSKI SEBASTIANKARCZEWADIDAS RUNNERS WARSAW1977M4044:0900:41:2800:41:299
10108MYSZKOWSKI SEBASTIANBOROWINAPEGAZ1978M4054:1000:41:3800:41:3810
11100MAZUR MAREKPIASECZNO1967M5024:1000:41:3600:41:3811
1282KUCHARSKI MAREKWŁADYSŁAWÓW1974M4064:1300:42:0800:42:1012
1326BELKIEWICZ RAFAŁWARSZAWAKABATY ULTRA1980M3034:1300:42:1200:42:1413
14160SZYDLIK ARKADIUSZGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1982M3044:1400:42:2100:42:2414
15165ŚCISŁOWSKI NORBERTWARKAKS START PUŁASKI WARKA1982M3054:1700:42:4400:42:4715
1665KAMIŃSKI PAWEŁWARSZAWA#BIEGAMDLASIEBIE1976M4074:2000:43:2200:43:2216
17112NURZYŃSKI MARCINWARSZAWATEAM ZABIEGANEDNI1976M4084:2100:43:2400:43:2717
1854MUIRAWSKI PRZEMYSŁAWWARSZAWA1970M4094:2100:43:2800:43:3218
1986KURZAWA SŁAWOMIRARSZAWAT-MOBILE RUNNING TEAM1966M5034:2300:43:5000:43:5319
20120DRABCZYK SZYMONWARSZAWA1960M5044:2500:44:0300:44:0620
2158JAGUSZEWSKI PIOTRSULEJÓWEKSULEJÓWEK1988M3064:2500:44:0000:44:1121
2221ALBERSKI WOJCIECHWARKA1964M5054:3100:45:0300:45:0622
23130ZIÓŁKOWSKI JACEKWARSZAWA1966M5064:3200:45:1400:45:1823
24156SZMAJDOWICZ PAWEŁKONSTANCIN JEZIORNAFACHDOM TEAM1972M40104:3200:45:2000:45:2424
2579KOZIEŁ PIOTRGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1983M3074:3300:45:2000:45:2925
26173WASILEWSKI MARIUSZWARKA1981M3084:3300:45:3100:45:3426
2788KWIATEK PIOTRPIASECZNO1980M3094:3400:45:3400:45:4027
2827BIENIEK PIOTRPIASECZNOSKN1988M30104:3500:45:4600:45:5028
29182SADOWSKI BARTOSZ1975M40114:3600:45:4700:45:5529
30176WITOWSWKI KAROLWARSZAWA1981M30114:3600:45:4900:45:5530
3163JĘDRUSZCZAK PIOTRMSZCZONÓWGOGGLE PAE TEAM1977M40124:3700:46:0300:46:0531
32190ZIMIŃSKI ZDZISŁAWWARSZAWAORANGE POLSKA1957M6014:3800:46:1500:46:1832
33113ŚWIECKI PAWEŁWARSZAWA1956M6024:3800:46:2000:46:2333
34133MOSKWA MAREKSKIERNIEWICE1971M40134:3900:46:1500:46:2934
3569KOŁODZIEJCZYK DAREKWARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAW1978M40144:4000:46:4000:46:4335
3684KULESZA KRZYSZTOFWARSZAWADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1979M30124:4100:46:3700:46:4636
37116PAWLIK ŁUKASZNOWA WOLA1979M30134:4100:46:4600:46:5137
38141SKRZYPEK ROBERTPIASECZNOBIEGNIJ Z PROSERVICE1972M40154:4200:46:5500:47:0438
3974KORCZAK MARIUSZMYSIADŁOCISNĄCE MALINY1978M40164:4200:46:5900:47:0439
40119PIEKARZ WALDEMARKĄTY1956M6034:4500:47:2400:47:2940
4156WĄSARZ PIOTRSOCHACZEW1978M40174:4500:47:3000:47:3541
4291LESIAK KAMILWARSZAWABIEGAMBOLUBIĘ NOCĄ1981M30144:4700:47:4800:47:5142
43187ZARĘBA BEATAPRUSZKÓW1984K3014:4700:47:4800:47:511
44149SUPIERZ PAWEŁPIASECZNO1976M40184:4700:47:4600:47:5143
4539CIURA RAFAŁWARSZAWAAGDHOME.PL BIEGAMY!1977M40194:4900:48:0800:48:1444
46142SKRZYPKOWSKI TOMASZOTWOCK1957M6044:4900:48:1100:48:1545
4781KUBIAK ADAMWARSZAWADZIKIE GRUBASY SZATANA1969M40204:5000:48:1200:48:1846
4850GAJEWSKI JACEKGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ DRODZISK MAZOWIECKI1975M40214:5100:48:1900:48:2647
49155SZCZYGIELSKI HUBERTKRĘPA1981M30154:5100:48:2400:48:3048
50536BUCZYŃSKI KONRADWARSZAWA1983M30164:5200:48:2000:48:4049
51167TROĆ KRZYSZTOFWARSZAWA1981M30174:5200:48:3100:48:4150
52154SZCZERBICKI RAFAŁWARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAW1976M40224:5300:48:4300:48:4751
5367KUCHARSKI MACIEJ1981M30184:5300:48:3900:48:4952
54105MIKIELSKI PAWEŁWOLA PRAŻMOWSKA1977M40234:5300:48:4700:48:5253
55159SZUMPUR MARIUSZSUŁKOWICEGMINA CHYNÓW BIEGA1982M30194:5300:48:4500:48:5454
5683MIERZYŃSKI MICHAŁ1984M30204:5400:48:5500:48:5955
57110NOWICKI KRYSTIANBOROWINABIEGNĄCY Z DZIKAMI1989M2034:5400:48:5300:49:0256
5824BALEWSKI TOMASZWARSZAWATEAM ZABIEGANEDNI1971M40244:5400:48:5800:49:0357
5973KOPCZYŃSKI MICHAŁWARSZAWASII RUNING TEAM1982M30214:5400:49:0000:49:0458
6045DĘBKOWSKA LIDIAOTWOCKTUPTUŚ OTWOCK1984K3024:5500:49:0000:49:072
61106PIETRZASZYK MAREKWARSZAWA1971M40254:5500:48:5200:49:0759
62186ZAJĄC JACEKOŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA1977M40264:5600:49:0600:49:1660
63104MIESZKOWSKI ADRIAN1992M2044:5600:49:0500:49:1761
6498ŚWINARSKA AGNIESZKAJEZIÓRKO1978K4014:5600:49:1300:49:193
65132RATAJ MARIUSZGÓRA1977M40274:5600:49:1400:49:2362
6678KOZAK MONIKAZGORZALAKB PEGAZ1974K4024:5600:49:1900:49:244
67145SOBOTA ARTURWARSZAWADECOARTY.PL1975M40284:5700:49:1800:49:3163
68178WOJNAROWICZ PIOTRWARSZAWA1968M5074:5800:49:2300:49:3664
6933CHMIELEWSKI CZAREKCHYNÓWGMINA CHYNÓW BIEGA1978M40294:5800:49:2900:49:3965
70103MICHALAK BEATAGÓRA KALWARIA1989K2014:5800:49:3100:49:415
71125GÓRAL TADEUSZWARSZAWAKKB1970M40304:5800:49:3700:49:4566
7247DUDZIŃSKI JAKUBŁOWICZ1983M30224:5900:49:4200:49:4867
7341DĄBROWSKA KLAUDIASKIERNIEWICE1988K3034:5900:49:4200:49:486
7446DOMAGAŁA MARIUSZKARCZEWTUPTUŚ OTWOCK1985M30234:5900:49:4200:49:5268
75129KOZŁOWSKI PATRYKGÓRA KALWARIATEAM ZABIEGANE DNI1978M40315:0000:49:4800:49:5769
7689LENARD-MYSZKOWSKA ANNABANIOCHA1984K3045:0000:49:4900:49:577
7761JERMAKOWICZ BARTLOMIEJPIASECZNORUNCOHOLICS1982M30245:0100:50:0200:50:0770
78114OPOWICZ MARZENAWARSZAWAKB ACTIVESPORTS WARSZAWA1963K5015:0200:50:1300:50:178
79153SZCZEPAŃSKI MARCINJASTRZĘBIEKONDZCJA1974M40325:0200:50:1500:50:2171
80111MARCINEK AGNIESZKAPIASECZNOKONDYCJA1978K4035:0200:50:1500:50:219
81107DULEWOŃSKI MICHAŁPIASECZNOSRS KONDYCJA1977M40335:0200:50:1500:50:2172
8230BRYTAN PATRYKSKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWIEC1988M30255:0300:50:2800:50:3473
83140SKALSKI PAWEŁGOŁKÓW1987M30265:0400:50:2500:50:4074
8492LESZCZYŃSKA JOASIAKOZIENICEWKZ KOZIENICE1977K4045:0400:50:3800:50:4010
8532CHARCZUK JAROSŁAWJÓZEFÓWOTWOCK BIEGA1977M40345:0400:50:1900:50:4075
8634CHMIELOWIEC ANNAWARSZAWAKB GALERIA WARSZAWA1975K4055:0600:50:5400:50:5711
87152MAJEWSKI RAFAŁLESZNOWOLA#N/D!#N/D!5:0700:50:5600:51:1276
8840CZMUCHOWSKI TOMASZWARSZAWA1979M30275:0800:51:0100:51:1677
89180OLIWA AREKKOBUSYBIEGNĄCY Z DZIKAMI1993M2055:0900:51:2200:51:3378
90180WOJNO MONIKA05-110 JABŁONNAKB WYSZKÓW1979K3055:0900:51:2200:51:3312
9196MARKIEWICZ STANISŁAWOTWOCKOTWOCK BIEGA1979M30285:1000:51:1400:51:3579
92115OSTROWSKI MICHAŁOTWOCKOTWOCK BIEGA1980M30295:1000:51:2200:51:4280
93179PRZYBYSZ KRZYSZTOF1969M40355:1100:51:2800:51:4581
94185ZAJĄC DOROTAPIASECZNO1967K5025:1100:51:4000:51:4913
95128POLAK LECHOSŁAWPĘCICE MAŁE1963M5085:1300:52:0300:52:1282
96144BIELIŃSKA MAGDALENAPIASECZNO1995K2025:1300:52:0700:52:1414
9787KWAPIŃSKI TOMASZGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1975M40365:1500:52:2100:52:3183
98163SZYMAŃSKI ROBERTWARSZAWA1975M40375:1600:52:3000:52:4384
9920ABRAM PRZEMYSŁAWNOWA IWICZNA1971M40385:1700:52:4300:52:4885
100183KICIŃSKI PIOTRWARSZAWA1980M30305:1700:52:3500:52:5086
10180KRAJEWSKI PRZEMYSŁAWWARSZAWALECZO TEAM1973M40395:1800:52:4400:52:5587
102168TURCZYŃSKA MONIKAWARSZAWALECZO TEAM1973K4065:1800:52:4500:52:5615
10328BODYCH ANNAGOŁKÓWKONDYCJA1990K2035:1800:52:5900:53:0416
10431BUDZIAK DARIUSZSUŁKOWICE1974M40405:1900:53:0100:53:1088
105138SAWCZUK MARTAŁOSICESGGW RUNNERS1991K2045:1900:53:0900:53:1317
10652GOŁYŃSKI SŁAWOMIRMSZCZONÓW1974M40415:2000:53:0700:53:1889
10743MURAWSKA MAŁGORZATA1976K4075:2000:53:1600:53:2418
10853GOSIK PIOTRSKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1990M2065:2100:53:1900:53:3290
109102ZAWADZKI TADEUSZPRUSZKÓW1963M5095:2100:53:2400:53:3391
11035CHOJNOWSKA AGNIESZKAUWIELINY1975K4085:2300:53:3800:53:4619
11148FIREK PIOTRSKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1977M40425:2300:53:3500:53:4792
11225BALIK BOGDANNOWA IWICZNA1970M40435:2300:53:4500:53:5193
11359JANISZEWSKI ANDRZEJWARSZAWACWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE1981M30315:2300:53:4300:53:5494
114184Z MACIEJELBLĄG1990M2075:2400:53:4200:53:5895
115147STANKIEWICZ KAMILWARSZAWA1992M2085:2400:53:4800:53:5996
11670KONCA ALEKSANDEROŻARÓW MAZ.2001M2095:2400:53:5300:54:0597
11757ILCZYSZYN JULITAZGORZAŁARUNCOHOLICS1983K3065:2500:54:0500:54:1020
11864JÓZEFACKA KATARZYNAWARSZAWA1976K4095:2500:53:5800:54:1121
119181WOŹNIAK KARINAWARSZAWA1986K3075:2500:53:5600:54:1322
120150SUWALD ANDRZEJWARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAM1961M50105:2500:53:5600:54:1498
12194KLAUS MONIKAPIASECZNOKONDYCJA PIASECZNO1991K2055:2800:54:3900:54:4423
122174WIERZBIŃSKA EDYTAPIASECZNO1976K40105:2900:54:4000:54:5124
12342DĄBROWSKA MARTAKARCZEWADIDAS RUNNERS WARSAW1980K3085:2900:54:5400:54:5525
124139SKALSKA AGNIESZKAGOŁKÓW1988K3095:3000:54:4800:55:0226
125162SZYLBERG PIOTRWARSZAWASPARTAN SGX WARSAW1982M30325:3000:54:5600:55:0499
126191ŻOŁĄDEK ANNAOTWOCK1980K30105:3200:55:0400:55:1527
12755GÓRSKI PIOTROTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY1977M40445:3200:55:0800:55:21100
128161SZYLBERG ALEKSANDRAWARSZAWASPARTAN SGX WARSAW1981K30115:3300:55:1800:55:2628
12951GLINKA PATRYKWARKAUKS TOM BEE TEAM2001M20105:3400:55:3600:55:41101
13076KORDEL KAMILZGORZAŁA1983M30335:3600:55:4300:55:58102
13172KONCA MARIUSZOŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA1972M40455:4000:56:2800:56:40103
132109NORBERCIAK SŁAWOMIRWARKA1967M50115:4000:56:3400:56:44104
133158SZUBA ZOFIAWARSZAWA1953K6015:4300:57:0300:57:1329
134137ZAGONIEWSKI ANDRZEJKONSTANCIN1963M50125:4400:57:0600:57:21105
13599ŁUKASIEWICZ KENAR1971M40465:4400:57:1500:57:22106
136101MAZURKIEWICZ ANDRZEJWÓLKA KOZODAWSKABIEG MAZURKA1953M6055:4500:57:2000:57:32107
137135RZEŹNIK PAWEŁWARKA1959M50135:4600:57:2700:57:38108
138121PIETRUSZKA PIOTRWARSZAWAWKURW_TEAM1981M30345:4700:57:4100:57:46109
139143SOBCZAK SZYMONSKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1989M20115:4700:57:3200:57:46110
140134ROSA AGNIESZKASKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1973K40115:4700:57:3700:57:5230
14122ANTOSIEWICZ ROBERTOTWOCKLULATEAM1970M40475:4800:57:4600:58:01111
14260JASZCZUK JAGODAWARSZAWA1986K30125:5100:58:1100:58:2631
143170WARMIJAK MAGDALENAPIASECZNO1982K30135:5100:58:2300:58:3032
14429BOKINIEC DOROTAWARSZAWA1975K40125:5200:58:3600:58:4433
14566KANIEWSKA MONIKASKIERNIEWICEPARKKRUN SKIERNIEWICE1976K40135:5200:58:3800:58:4534
14695MARCZAK GRAŻYNAWARSZAWALECZO TEAM1953K6025:5500:58:5900:59:0935
14777KOWALSKA ANETAWARSZAWA1989K2065:5500:58:5600:59:1136
148136SADKOWSKI RAFAŁMAGDALENKAROWERZYSTA POŁUDNIOWO-WARSZAWSKI1987M30355:5800:59:3300:59:41112
149151SYGUŁA DOMINIKABOROWINA1989K2076:0401:00:3201:00:4037
150122PIOTROWIAK TOMASZSKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1982M30366:0601:00:4401:00:58113
151123PIOTROWIAK ANNASKIERNIEWICEPARKRUN SKIERNIEWICE1984K30146:0601:00:4401:00:5838
15262JERMAKOWICZ ANNAPIASSECZNORUNCOHOLICS1984K30156:0701:01:0401:01:0939
153117PAWŁOWSKI TOMASZWARSZAWA1966M50146:0901:01:2601:01:33114
15490LENART IWAKONSTANCIN JEZIORNA1978K40146:1401:02:0301:02:1840
15593MADZIARSKA MONIKAPIASECZNOKS PEGAZ PIASECZNO1978K40156:1401:02:0601:02:1841
156175WILK KATARZYNAKONSTANCIN-JEZIORNA-1964K5036:1401:02:0601:02:1842
15768KOŁODZIEJ MICHAŁWARSZAWACROSSHAUS1984M30376:1901:02:5301:03:11115
158146STANECKA MALGORZATASKIERNIEWICEPARKRUNSKIERNIEWICE1976K40166:1901:02:5701:03:1143
159126PISAREK JACEKWARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWA1964M50156:2301:03:3601:03:50116
16023ARTIUKHOVA TETIANALUBLIN1989K2086:2901:04:3401:04:4944
16171KONCA BEATAOŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA1974K40176:3001:04:4401:04:5545
162172JAROS ARKADIUSZBRWINÓW1961M50166:3201:05:0101:05:18117
16397MARKIEWICZ RENATAOTWOCKOTWOCK BIEGA1976K40186:3201:05:0001:05:1846
164148PIEKARSKI JACEKBRWINÓW1966M50176:3201:05:0101:05:18118
165124PIOTROWSKI WALDEMARWARSZAWAT-MOBILE RUNNING TEAM1968M50186:3501:05:3001:05:47119
166538RADECKI JAKUBWARSZAWA1977M40486:5001:07:5501:08:17120
167537PUDA MARTAWARSZAWA1991K2096:5101:08:1201:08:3547

BiegamBoLubię LASY, czyli cykl 4 leśnych biegów na terenie Nadleśnictwa Chojnów

Akcja organizowana we współpracy z Clubem bbL ma na celu promocję biegania, zdrowego stylu życia i zachęcenie do uprawiania sportu na terenach leśnych. Kto biegał po lasach ten wie, jakie to przyjemne, kto nie próbował – będzie miał wspaniałą okazję zmierzyć się z naturą we wszystkich warunkach atmosferycznych.

Impreze rozpoczynają biegi dzieci SportGeneracja. Bieg główny startuje o 11:00 ,a poprzedzony jest rozgrzewką poprowadzoną przez trenerów akcji BiegamBoLubię. Po biegu najmłodszych Leśnicy zapraszają na wspólną leśną edukację.  A wszystkich uczestników na leśny poczęstunek: ciepłą grochówkę i kiełbasę z ogniska.

Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w czterech biegach w formule Grand Prix, każdy w innej porze roku. Do wyboru są dwa dystanse: na 5 i 10 kilometrów. Przewidziane są również biegi dla dzieci SportGeneracja oraz marsz nordic walking ChodzęBoLubię. Wszystkie starty odbywają się na terenie Nadleśnictwa Chojnów,na terenie rezerwatu „Zimne Doły”. Zaledwie 20 kilometrów od centrum Warszawy.

Impreza organizowana jest w ramach udostępniania lasów społeczeństwu, dlatego uczestnicy biegów są zwolnieni z opłaty startowej.

Po każdym biegu uczestnicy otrzymają medal. Udział w czterech biegach zagwarantuje zebranie czterech części medalu, które po złożeniu w całość ukazują las w czterech porach

Powrót