Sławski Festiwal Triathlonu

Data i godzina2019-07-21 10:00:00
MiejscowośćSława
Dystans 1/3 IM
Oficjalna stronahttp://www.triathlonslawa.pl/
Wyniki online
Opłata startowa od 150 zł
Typ zawodów Triathlon
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImiêKlubMiejscowoœæRok urodz.Kat wiek.M-ce w katP³ywanieT1BiegWynikMK
154KOS DAWIDTS AKWEDUKT KIELCE2006M(12-13)100:02:58 (3)00:01:1500:02:17 (1)00:06:301
255SIERADZAN NATANIELTK AKWEDUKT2006M(12-13)200:02:28 (2)00:06:452
353SOBIECHOWSKI KAJETANCSGT G£OGOWG£OGÓW2007M(12-13)300:02:38 (1)00:01:3800:02:40 (13)00:06:563
470LIPIEC MACIEJ2006M(12-13)400:02:50 (2)00:01:5400:02:29 (3)00:07:134
534KONIECZNIAK MATEUSZKS WARTA POZNAÑ2008M(10-11)100:03:19 (5)00:01:2300:02:33 (4)00:07:155
619BUDZEÑ MONIKASP7 LESZNOLESZNO2007K(12-13)100:03:20 (7)00:01:3200:02:38 (9)00:07:301
757RYSINSKI FILIPTS AKWEDUKT KIELCEKIELCE2006M(12-13)500:02:39 (11)00:07:306
852SAWICKA OLGACSGT G£OGOWG£OGÓW2006K(12-13)200:03:19 (5)00:01:3400:02:41 (14)00:07:342
914RYBACKA MA£GORZATAKS WARTA POZNAÑSZCZYTNIKI2008K(10-11)100:02:54 (22)00:07:453
1047STEMBALSKA WERONIKACSGT G£OGOW2006K(12-13)300:03:22 (8)00:01:3200:02:58 (26)00:07:524
114GAJB MARIAKS WARTA POZNAÑPOZNAN2008K(10-11)200:02:58 (26)00:07:575
1251PE£ECH ANGELACSGT G£OGOWG£OGÓW2006K(12-13)400:03:43 (14)00:01:4100:02:38 (9)00:08:026
131BUDZEÑ ANNALESZNO2008K(10-11)300:03:38 (12)00:01:5000:02:44 (15)00:08:127
1473MICHA£OWSKI MAKSYMKS WARTA POZNAÑPOZNAÑ2008M(10-11)200:03:32 (10)00:02:0600:02:34 (5)00:08:127
1522MARKIEWICZ MARTYNA¯ELAZNA ŒWIDNICAŒWIDNICA2006K(12-13)500:02:51 (20)00:08:158
1613PASTUSZKA ALEKSANDRAUKS KORAL WROC£AWWROC£AW2008K(10-11)400:03:28 (9)00:01:4800:03:05 (30)00:08:219
1746BABISZ OLACSGT G£OGOWG£OGÓW2006K(12-13)600:03:50 (18)00:01:4400:02:47 (17)00:08:2110
1840NAPOROWSKA LENATS AKWEDUKT KIELCEKIELCE2008K(10-11)500:03:40 (13)00:01:5000:02:52 (21)00:08:2211
1923MICIAK SZYMONGVT¯ERNIKI WROC£AWSKIE2006M(12-13)600:03:58 (21)00:01:4800:02:39 (11)00:08:258
2036OPI£OWSKA MICHALINACSGT G£OGOW2009K(10-11)600:03:43 (14)00:01:4200:03:07 (34)00:08:3212
2133GNIOT PATRYK2008M(10-11)300:04:02 (24)00:01:4200:02:49 (18)00:08:339
2279WRONSKI TOMASZPIAST G£OGÓWLUBIN2007M(12-13)700:03:35 (11)00:01:4100:03:17 (42)00:08:3310
2324PIOTROWSKI MARCELPIAST G£OGÓWG£OGÓW2007M(12-13)800:03:18 (4)00:02:3400:02:49 (18)00:08:4111
2458ZATORSKI JAKUBTS AKWEDUKT KIELCEKIELCE2006M(12-13)900:03:46 (16)00:01:5000:03:08 (36)00:08:4412
2538SZCZEŒNIAK OLEGTS AKWEDUKT KIELCEKIELCE2008M(10-11)400:03:48 (17)00:01:5600:03:02 (28)00:08:4613
2648ŒPIEWAK MAJACSGT G£OGOWG£OGÓW2006K(12-13)700:03:50 (18)00:01:5300:03:05 (33)00:08:4813
2760MIKA KILIANLUFT JUNIOR TEAMPIASECZNO2006M(12-13)1000:02:34 (5)00:08:5114
2837SKOWRON DOMINIKCTGS G£OGÓW2008M(10-11)500:04:00 (22)00:01:4700:03:05 (30)00:08:5215
2945SZCZESIAK GABRIELMLUKS KO£OKO£O2007M(12-13)1100:04:17 (29)00:02:0500:02:34 (5)00:08:5616
3049CZERWINSKA MAJACSGT G£OGOWG£OGÓW2006K(12-13)800:03:51 (20)00:01:5300:03:15 (41)00:08:5914
3142SIKORSKA WERONIKAMLUKS KO£OKO£O2007K(12-13)900:04:01 (23)00:02:0100:03:02 (29)00:09:0415
3250DROZD JAKUB2007M(12-13)1200:04:12 (26)00:02:1000:02:54 (22)00:09:1617
3317SZCZÊSNY WIKTORSTTSZUKALICE2008M(10-11)600:04:12 (26)00:02:1200:02:57 (25)00:09:2118
3466REMUS JULIANGDYNIA2007M(12-13)1300:04:42 (33)00:02:0300:02:55 (24)00:09:4019
352DRAJER ZUZANNAUKS MARATOÑCZYK ORKAOSTRÓW WIELKOPOLSKI2008K(10-11)700:04:06 (25)00:02:2600:03:21 (44)00:09:5316
3677ZIELIÑSKA MARTYNAPIAST G£OGÓWG£OGÓW2009K(10-11)800:04:29 (31)00:02:1600:03:13 (40)00:09:5817
3710MYŒKOW ALICJATRIMISSIONSIECHNICE2008K(10-11)900:04:12 (26)00:02:1600:03:34 (47)00:10:0218
3812KLECINA ANTONIKLUB PI£KARSKI IM. MACIEJA MURAWSKE ZG FALUBASSULECHÓW2008M(10-11)700:05:36 (39)00:01:5900:02:37 (8)00:10:1220
396JASKÓLSKA JULIATRIBOY BBL GUBINGUBIN2008K(10-11)1000:03:13 (39)00:10:1519
4035WOSZCZYÑSKA WIKTORIACSGT G£OGOWG£OGÓW2009K(10-11)1100:04:25 (30)00:02:1200:03:42 (50)00:10:1920
4118ŒWIATOWY IGAŒLIMAKI BARCINBARCIN2009K(10-11)1200:05:13 (35)00:02:0500:03:09 (37)00:10:2721
4239S£AWIÑSKI BARTEKTS AKWEDUKT KIELCEKIELCE2008M(10-11)800:05:55 (44)00:01:4900:02:45 (16)00:10:2921
4326SKORUPINSKI JAKUBWOLSZTYN2006M(12-13)1400:03:17 (42)00:10:3222
4478KAWA£KO WERONIKAWROC£AW2009K(10-11)1300:04:47 (34)00:02:2900:03:21 (44)00:10:3722
4567MATUSIAK MATEUSZ2008M(10-11)900:03:07 (34)00:10:4223
4644LESZCZ FABIANMLUKS KO£O2007M(12-13)1500:05:46 (41)00:02:0300:03:11 (38)00:11:0024
478KUTRZUBA ZOSIAWROC£AW2009K(10-11)1400:04:40 (32)00:02:5300:03:31 (46)00:11:0423
483GACEK NATALIAABY DO METYPRZEMKÓW2009K(10-11)1500:03:05 (30)00:11:4224
4971ZARZYCKI KAMILG£OGÓW2007M(12-13)1600:05:23 (37)00:02:2500:03:55 (52)00:11:4325
5020JAKUBOWSKA KINGAS¥SIEDZKA WATAHAKROSNO ODRZAÑSKIE2006K(12-13)1000:05:33 (38)00:02:1400:04:06 (54)00:11:5325
5116SZCZÊSNA ZUZANNASTTSZUKALICE2009K(10-11)1600:03:46 (51)00:11:5926
5243SOWINSKI NORBERTMLUKS KO£OKO£O2007M(12-13)1700:05:51 (43)00:02:3800:03:39 (49)00:12:0826
5321JESION ALEKSANDRALUBIN2006K(12-13)1100:05:47 (42)00:02:3000:03:58 (53)00:12:1527
5472PERCZYÑSKI JAKUB2008M(10-11)1000:06:05 (45)00:02:3600:03:36 (48)00:12:1727
5569BARAN LENAWROC£AW2008K(10-11)1700:05:40 (40)00:03:0200:04:25 (55)00:13:0728
565GRIESMANN MAJAPALACSINTA PATAVALWROC£AW2009K(10-11)1800:05:13 (35)00:03:3600:04:29 (56)00:13:1829
M-ceNr zaw.Nazwisko ImiêKlubMiejscowoœæRok urodz.Kat wiek.M-ce w katP³ywanieT1BiegWynikMK
129MISZTELA JAKUBPTT DELTAS£UPNO2005M(14-15)100:07:14 (1)00:15:441
231S£OTWIÑSKA WIKTORIAWIS£A_ PU£AWYPU£AWY2005K(14-15)100:06:35 (2)00:01:3700:08:11 (3)00:16:231
364£OKAJ MICHA£CSGT G£OGÓW2004M(14-15)200:06:27 (1)00:01:3900:08:33 (5)00:16:392
428MALACZEWSKA MALWINAFIZJOTRITERAPIAWROC£AW2005K(14-15)200:08:59 (6)00:17:532
562WIELGUS NADIAMLUKS TRIATHLONKO£O2003K(14-15)300:07:25 (4)00:01:4300:09:49 (8)00:18:573
663KOWALSKI MIKO£AJMLUKS TRIATHLONKO£O2003M(14-15)300:09:07 (5)00:01:4000:08:16 (4)00:19:033
774HALICKI IGORTMTEAM HBAPUSTKÓW ¯URAWSKI2004M(14-15)400:09:45 (8)00:01:4800:07:40 (2)00:19:134
827MALACZEWSKA MAJAFIZJOTRITERAPIAWROC£AW2005K(14-15)400:07:12 (3)00:01:4400:10:24 (10)00:19:204
965B¥CZYKOWSKA WERONIKANOWA SÓL2005K(14-15)500:09:18 (6)00:02:1000:10:23 (9)00:21:515
1061MOSZCZYNSKA DOMINIKAZIELONA GÓRA2004K(14-15)600:09:21 (7)00:03:0200:10:36 (11)00:22:596
1130SKRZYÑSKI DAWIDG£OGÓW2004M(14-15)500:11:56 (9)00:02:5100:09:39 (7)00:24:265
M-ceNr zaw.Nazwisko ImiêP³ywanieT1RowerT2BiegWynik        
1429ZAPASEK DOMINIK; MICKIEWICZ TOMASZ; WILKOWIECKI ROBERT00:08:17 (1)00:02:5700:40:12 (2)00:02:0700:12:49 (1)01:06:22
2430SERENDA MATEUSZ; ¯O£NOWSKA KASIA; BREMBOR TOMASZ00:09:08 (2)00:02:4100:39:51 (1)00:03:0300:13:28 (2)01:08:11
3441£UKASZYK MAJA; MALACZEWSKI £UKASZ00:41:11 (3)00:03:0500:19:50 (10)01:16:38
4439MATUSIAK FILIP; MATUSIAK MATEUSZ00:11:45 (7)00:03:2900:42:53 (5)00:03:2100:15:31 (5)01:16:59
5427WALOS JAN; CZY¯ PIOTREK; KO£AKOWSKI ADAM; LASKOWSKA ANETA00:09:51 (4)00:03:3100:45:27 (6)00:03:1600:19:54 (11)01:21:59
6434STASZAK LENA; WIŒNIEWSKI TOMEK; LUCHOWSKA KAROLINA00:09:32 (3)00:04:1800:47:42 (7)00:02:4500:18:42 (8)01:22:59
7428GRABOWSKA AMELIA; GUCWA ZBYSZEK00:11:37 (5)00:04:1200:42:16 (4)00:03:1200:21:56 (12)01:23:13
8431OSTROWSKI MATEUSZ; JASICZEK RADOS£AW00:11:40 (6)00:04:3700:49:42 (9)00:03:5600:14:48 (3)01:24:43
9433NOWAK ANDRZEJ; JAWORSKI KUBA; LIPIEC EWA00:12:46 (9)00:05:4700:47:49 (8)00:02:3700:19:24 (9)01:28:23
10435KWIATKOWSKI FILIP; SZYCH MARCIN00:12:06 (8)00:04:4400:50:33 (10)00:06:2700:15:26 (4)01:29:16
11432KIJAK MARCEL; SZ£YK MACIEJ00:13:03 (10)00:03:5200:56:39 (11)00:04:1000:18:20 (6)01:36:04
12438¯UCHORA WIKTOR; ¯UCHORA SYLWESTER00:57:18 (12)00:04:1400:18:27 (7)01:43:01

1/3 drogi do IRONMANA oraz Pierwszy krok do IRONMANA wynosi:

– 150 zł płatne w terminie do 31.03.2019
– 190 zł płatne w terminie do 31.05.2019
– 250 zł płatne w terminie do 30.06.2019

Ironkids kategoria dzieci 2-3, 4-5, 6-7, 8-9 lat – 10zł
Ironkids 10-11, 12 -13 lat oraz 14-15 lat – 30zł

Powrót