Pucharu Polski, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski NW 2021 – Skrwilno

Data i godzina2021-07-17 10:00:00
Miejscowośćskrwilno
Dystans
Oficjalna strona
Wyniki online
Opłata startowa
Typ zawodów
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubRok urodz.Kat wiek.M-ce w kattempo min/kmtempo km/hWynikKartki
1116WITUCKI JACEKPOZNAŃKS IDMAR RACING TEAM1971M50-54100:05:5710,100:29:46
236KŁOS MACIEJGDAŃSKPOLIPACK TEAM GWE1983M30-39100:06:119,700:30:571
317DĘBSKI BARTŁOMIEJCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA1978M40-44100:06:219,500:31:44
482RADOMSKI MARCINPŁOCKNW CZŁAPSKI TEAM1976M45-49100:06:279,300:32:161
530KABATA JAROSŁAWTARNOWSKIE GÓRYNORDIC SPORT 20211970M50-54200:06:359,100:32:54
675OLSZAŃSKI KAROLKRAKÓWFEAR THE RETURN1975M45-49200:06:369,100:32:58
728JAGIEŁA PAWEŁBIAŁA PODLASKATKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA1991M30-39200:06:409,000:33:21
896SPYCHAŁA LESŁAWBIAŁAPOLIPACK TEAM GWE1966M55-59100:06:419,000:33:23
949KURDUBSKI DANIELWŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK1980M40-44200:06:498,800:34:031
1097SPYCHAŁA MARZENABIAŁAPOLIPACK TEAM GWE1970K50-54100:06:568,700:34:40
11104SZPILMAN KATARZYNAGDYNIAESJA TEAM1968K50-54200:06:588,600:34:49
1292SAFANDOWSKA MAŁGORZATAKOWALNW CZŁAPSKI TEAM1978K40-44100:07:018,500:35:06
1365MROZIŃSKI TADEUSZTARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICA1966M55-59200:07:028,500:35:111
14123JÓŹWIAK MARIANNAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1973K45-49100:07:028,500:35:12
151ADAMCZYK ADAMWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING1949M70-74100:07:028,500:35:12
16121ŻURAWIK MARCINKOŁONEW4YOU TEAM1980M40-44300:07:038,500:35:16
1780PUSZKARSKA MAŁGORZATAWARSZAWAGOSADI NORDIC TEAM1975K45-49200:07:078,400:35:35
1884RAJEK TOMASZCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA1968M50-54300:07:108,400:35:521
19109TRZCIŃSKI WIKTORWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK2007M-Jun100:07:118,300:35:57
20125KOLCZYŃSKI DARIUSZSKRWILNOURZĄD GMINY SKRWILNO1974M45-49300:07:138,300:36:07
2153KWAŚNY TOMASZBORKICHODZĘ Z SERCEM1966M55-59300:07:158,300:36:13
2212CZMOCH MARIANŁOSICEPUKS ŁOSICE1951M70-74200:07:178,200:36:271
2347KRZYŻAŃSKI MAREKKOŁONEW4YOU TEAM1973M45-49400:07:208,200:36:41
2499STĘPIEŃ KINGAKOŁOZĄBLKS ZANTYR SZTUM1996K18-29100:07:228,100:36:50
2583RADZIEJOWSKI BOGUSŁAWCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA1960M60-64100:07:228,100:36:52
2668NIETRZEBKA ALEKSANDRAŻYRARDÓW1991K30-39100:07:228,100:36:52
27124WROŃSKI WŁODZIMIERZWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING1952M65-69100:07:238,100:36:55
2820GAŁAŚ JOANNAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING1990K30-39200:07:268,100:37:11
2915DAROSZEWSKA KRYSTYNAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1958K60-64100:07:278,100:37:13
3054KWIDZIŃSKA EMILIALUZINOPOLIPACK TEAM GWE1995K18-29200:07:278,100:37:15
3141KOPEĆ KSAWERYWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING2009M-Dzieci100:07:298,000:37:25
3259MALINOWSKA MONIKASZTUMLKS ZANTYR SZTUM1980K40-44200:07:318,000:37:35
3360MANTHEY MARCINGDAŃSKESJA TEAM1961M60-64200:07:328,000:37:42
34114WINCZEWSKI PIOTRPABIANICEAZYMUT PABIANICE1966M55-59400:07:347,900:37:49
3578PONKA BARBARAWEJHEROWOPOLIPACK TEAM GWE1972K45-49300:07:347,900:37:52
36120ZWOLSKI MACIEJKATOWICEAZS SUM1997M18-29100:07:367,900:38:01
3725GWAREK ANITAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING1971K50-54300:07:387,900:38:09
38111WASILEWSKI SŁAWOMIRWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING1945M75+100:07:387,900:38:10
3986RUCZYŃSKA EWASZTUMLKS ZANTYR SZTUM1971K50-54400:07:387,900:38:10
4089RYBAŁTOWSKI PAWEŁOBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENI1944M75+200:07:387,900:38:12
4181PUSZKARSKI ADAMWARSZAWAGOSADI NORDIC TEAM2011M-Dzieci200:07:417,800:38:25
4272OLEŚ JÓZEFMŁAWANW WERWA MŁAWA1950M70-74300:07:457,700:38:43
4338KOŁODZIEJCZYK EWAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1980K40-44300:07:457,700:38:47
44110URBAŃSKI STEFANNOWA WIEŚNW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ1959M60-64300:07:467,700:38:49
4511CHELIŃSKA SYLWIAKOŁONEW4YOU TEAM1989K30-39300:07:477,700:38:55
46108TRYBA ZDZISŁAWSZTUMLKS ZANTYR SZTUM1950M70-74400:07:477,700:38:57
4716DĄBROWSKA DARIAKOŚCIELECNEW4YOU TEAM1989K30-39400:07:487,700:38:59
4818FARON MONIKAGDYNIAESJA TEAM1980K40-44400:07:507,700:39:09
4990RYBUS ELZBIETAWEJHEROWOPOLIPACK TEAM GWE1982K30-39500:07:507,700:39:10
50126KOSTECKI WIESŁAWNOWY DWÓR MAZ.NW CZŁAPSKI TEAM1955M65-69200:07:507,700:39:12
51115WITUCKA KAROLINAPOZNAŃ2008K-Dzieci100:07:517,600:39:13
5255LANGMESSER REGINASZTUMLKS ZANTYR SZTUM1968K50-54500:07:537,600:39:23
53101SUGALSKA MAŁGORZATARYPIN1966K55-59100:07:547,600:39:29
5446KRZYŻAŃSKA MARIOLAKOŁONEW4YOU TEAM1974K45-49400:07:547,600:39:30
5557LEWANDOWSKI ROMANKWIDZYNLKS ZANTYR SZTUM1955M65-69300:07:557,600:39:34
5667NIEDŹWIECKA MAŁGORZATACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA1957K60-64200:07:557,600:39:35
5714DANA KAZIMIERAGRUDZIĄDZNW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ1953K65-69100:07:567,600:39:42
5894SŁONINA EUGENIUSZSZTUMLKS ZANTYR SZTUM1948M70-74500:07:567,600:39:42
5926HALIK-LEWANDOWSKA JADWIGAKWIDZYNLKS ZANTYR SZTUM1957K60-64300:08:017,500:40:07
60106SZYMAŃSKI ROMANSKRWILNO1967M50-54400:08:027,500:40:121
6134KANIAK ZBIGNIEWPŁOŃSKGRUPA NW PŁOŃSK1952M65-69400:08:037,500:40:15
6277PIĄTKOWSKI JÓZEFPOLKOWICEKGHM METRACO RUDNA1945M75+300:08:047,400:40:21
63107THOMALLA BOGDANZABRZESTADION ŚLĄSKI1942M75+400:08:047,400:40:22
6491RYBUS FILIPWEJHEROWOPOLIPACK TEAM GWE2010M-Dzieci300:08:057,400:40:24
6531KAMIŃSKA ALICJAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1977K40-44500:08:057,400:40:26
6624GRYGOROWICZ TERESALUBINKGHM METRACO RUDNA1952K65-69200:08:067,400:40:28
6743KOSIŃSKA MARIARYPIN1956K65-69300:08:067,400:40:29
6873OLSZAŃSKA JOLKAKRAKÓWFEAR THE RETURN1973K45-49500:08:067,400:40:291
69122MARCINIAK HANNAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1962K55-59200:08:107,400:40:48
7037KOLARSKA NADIACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA2008K-Dzieci200:08:107,400:40:48
7139KOMOSIŃSKA MAŁGORZATASKRWILNO1960K60-64400:08:107,300:40:50
72100STOLARSKA MAGDALENACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA1969K50-54600:08:127,300:41:021
7371OLEŚ ELŻBIETAMŁAWANW WERWA MŁAWA1950K70-74100:08:137,300:41:05
7451KUŹMICZ MAGDALENAMASZEWKOPOLIPACK TEAM GWE1983K30-39600:08:147,300:41:12
753BARCZYK JOLANTACZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWA1960K60-64500:08:157,300:41:171
76113WIERZCHOSŁAWSKI MARCELBRZOZA2006M-Jun200:08:177,200:41:26
7787RUTZ JUSTYNAWEJHEROWOPOLIPACK TEAM GWE1979K40-44600:08:187,200:41:31
782ADAMOWICZ ANDRZEJŁÓDŹ1946M75+500:08:217,200:41:43
797BŁASZCZAK STANISŁAWSKĘPE1946M75+600:08:217,200:41:47
8013CZYŻEWSKI WŁODZIMIERZDZIERZĄŻNIAGRUPA NW PŁOŃSK1959M60-64400:08:217,200:41:47
8121GNAP TOMASZSKRWILNO1978M40-44400:08:227,200:41:51
8252KWAŚNA MAŁGORZATABORKICHODZĘ Z SERCEM1968K50-54700:08:227,200:41:51
8310CHABERSKA ELŻBIETAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1969K50-54800:08:247,100:41:58
8493SAKOWSKA KRYSTYNAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING1976K45-49600:08:247,100:41:59
8550KUŹMICZ DOMINIKMASZEWKOPOLIPACK TEAM GWE2007M-Jun300:08:257,100:42:06
8622GODLEWSKA HANNAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING2009K-Dzieci300:08:267,100:42:081
8719FILIŃSKA IWONAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1974K45-49700:08:287,100:42:22
886BIEŃKOWSKA KARINAPŁOCK1979K40-44700:08:337,000:42:45
8970NOWAK HANNAPRUSZKÓWŻBIKI NORDIC WALKING2009K-Dzieci400:08:377,000:43:07
9040KOMOSIŃSKI RYSZARDSKRWILNO1954M65-69500:08:386,900:43:11
9142KOPEĆ LILIANNAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING2009K-Dzieci500:08:426,900:43:28
924BĄGARD GRAŻYNAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1961K60-64600:08:466,800:43:50
935BIEŃKOWSKA HELENAPŁOCK2012K-Dzieci600:08:506,800:44:12
9433KAMIŃSKA CZESŁAWAGRUDZIĄDZNW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ1956K65-69400:09:126,500:45:59
9545KRAWCZYKOWSKA BARBARASZTUMLKS ZANTYR SZTUM1956K65-69500:09:166,500:46:221
9688RYBAŁTOWSKA POLAOBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENI2007K-Jun100:09:206,400:46:42
9766NADOLSKA ANNAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1965K55-59300:09:256,400:47:06
9827HINEBORG BOGUMIŁAWIELKI LUBIEŃNW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ1967K50-54900:09:386,200:48:10
9962MAZERSKA MARIASZTUMLKS ZANTYR SZTUM1948K70-74200:09:506,100:49:12
10098STARSKA EWAPŁOCKCHODZĘBOLUBIĘ1955K65-69600:09:526,100:49:18
10148KULCZYCKI JANGDAŃSKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1950M70-74600:09:536,100:49:27
10261MARCZYŃSKI FRANEKGOŚCICINOPOLIPACK TEAM GWE2011M-Dzieci400:09:546,100:49:30
10344KOSMALA MAŁGORZATASZTUM ( SZTUM )LKS ZANTYR SZTUM1952K65-69700:09:566,000:49:38
10429JÓŹWIAK DOMINIKWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1994M18-29200:10:305,700:52:28
10585RÓŻAŃSKA HELENAPŁOŃSKNW CZŁAPSKI TEAM1939K75+100:10:395,600:53:14
106129KOCHAŃSKA ANNA1983K30-39700:11:315,200:57:36
107128TYBURSKA OLIWIA2003K18-29300:11:385,200:58:08
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubRok urodz.Kat wiek.M-ce w kattempo min/kmtempo km/h1okrWynikKartki
1226KUŹMICZ ADAMMASZEWKOPOLIPACK TEAM GWE1982M30-39100:06:219,500:30:5901:03:25
2255SIWAK PIOTRRUDNAKGHM METRACO RUDNA1961M60-69100:06:329,200:32:0901:05:161
3256JUREK ADAMLUBINKGHM METRACO RUDNA1960M60-69200:06:329,200:32:1001:05:191
4248ŚWIDEREK MARCINSKIERNIEWICENW CZŁAPSKI TEAM1977M40-49100:06:339,200:32:2501:05:30
5254WOJTASIŃSKI DANIELCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA1978M40-49200:06:359,100:32:2201:05:49
6214JASIUKIEWICZ JACEKDOBRE MIASTOPOZYTYWNI DOBRE MIASTO1968M50-59100:06:528,700:34:1501:08:411
7201BEM MAŁGORZATAOLSZTYNPOZYTYWNI DOBRE MIASTO1973K40-49100:06:558,700:34:0401:09:09
8209FRĄCKOWIAK KRZYSZTOFSIEDLCE1970M50-59200:06:558,700:34:2601:09:101
9207CZŁAPSKI KRZYSZTOFWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAM1963M50-59300:06:568,700:34:0001:09:21
10216JĘDRASIAK RENATALUBINKGHM METRACO RUDNA1963K50-59100:06:588,600:34:4101:09:421
11224KRÓLIKOWSKA KRYSTYNAKRĘPA KASZUBSKAPOLIPACK TEAM GWE1973K40-49200:07:008,600:34:3601:09:58
12240OSTROCHALSKA ALEKSANDRAKRĘPA KASZUBSKAPOLIPACK TEAM GWE1979K40-49300:07:038,500:34:5801:10:31
13232MARCZYŃSKI ADAMGOŚCICINOPOLIPACK TEAM GWE1979M40-49300:07:098,400:34:5801:11:25
14225KRUGIOŁKA GRZEGORZPNIEWYAKTYWNIE W PNIEWACH1982M30-39200:07:158,300:36:2601:12:26
15200RAKOWIECKI ZBIGNIEWGDAŃSKPOLIPACK TEAM GWE1962M50-59400:07:158,300:35:4301:12:30
16217JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZBIELSK1987M30-39300:07:188,200:36:0101:13:01
17245STĘPIEŃ ANDRZEJKOŁOZĄBLKS ZANTYR SZTUM1994M18-29100:07:208,200:35:4701:13:191
18233MAŚLANKA IWONAŚMIGIELMARSZ PO ZDROWIE1971K50-59200:07:208,200:35:4001:13:19
19336OLSZEWSKI RYSZARDSZTUMLKS ZANTYR SZTUM1952M60-69300:07:208,200:35:5501:13:22
20228ŁUKASIEWICZ-GODLEWSKA ANNAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING1980K40-49400:07:338,000:37:1601:15:26
21227LEJKOWSKA MIRELAGOWINO K. WEJHEROWAPOLIPACK TEAM GWE1982K30-39100:07:357,900:37:1701:15:52
22221KOCIMSKI JANSOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEW1948M70+100:07:397,800:37:3401:16:28
23235MUSIATOWICZ ALEKSANDRAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING1970K50-59300:07:407,800:37:4901:16:40
24223KOŁPAK JANSZTUMLKS ZANTYR SZTUM1948M70+200:07:407,800:37:5901:16:43
25251WENDT JAROSŁAWSASINOPOLIPACK TEAM GWE1969M50-59500:07:417,800:38:2101:16:48
26211GADOMSKI KRZYSZTOFWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAM1960M60-69400:07:417,800:38:0001:16:48
27208FRANCZAK DARIUSZWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAM1964M50-59600:07:417,800:38:0301:16:51
28220KAMIANOWSKI JANWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAM1951M70+300:07:427,800:38:0901:16:571
29210GADOMSKA MAŁGORZATAWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAM1970K50-59400:07:427,800:37:5101:17:01
30238NOWY KATARZYNAGDYNIAESJA TEAM1967K50-59500:07:457,700:38:2401:17:31
31247SZCZĘŚNIAK ZBIGNIEWCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA1962M50-59700:07:487,700:38:2901:18:02
32234MUSIAŁ OLACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA1982K30-39200:07:547,600:38:5101:18:57
33253WOJCIECHOWSKI ADAMPLESZEWKIJKOMANIACY PPL1977M40-49400:07:577,600:38:3701:19:25
34241PONKA RADOSŁAWWEJHEROWOPOLIPACK TEAM GWE1973M40-49500:08:007,500:39:0601:20:011
35258KURZAWSKA JOLANTALUBINKGHM METRACO RUDNA1945K70+100:08:027,500:38:3201:20:18
36242PRACKI ZBIGNIEWWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1966M50-59800:08:057,400:40:0901:20:53
37252WOJCIECHOWSKA KATARZYNAPLESZEWKIJKOMANIACY PPL1976K40-49500:08:127,300:40:4301:22:03
38229MADER-WNĘK EWAKŁODZKORNB TEAM POLANICA ZDRÓJ1957K60-69100:08:167,300:39:4001:22:40
39219JURCZYŃSKA BOŻENACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA1959K60-69200:08:247,100:41:2201:24:04
40222KOŁPAK IRENASZTUMLKS ZANTYR SZTUM1952K60-69300:08:257,100:41:3501:24:061
41320PACZKOWSKI ANDRZEJSIERPC1943M70+400:08:327,000:41:2101:25:24
42236NIETRZEBKA PAWEŁŻYRARDÓW1988M30-39400:08:347,000:42:1301:25:42
43231MARCZYŃSKA MARTAGOŚCICINOPOLIPACK TEAM GWE1980K40-49600:08:367,000:43:3801:25:58
44213HEJDUK MARTAWARSZAWAŻBIKI NORDIC WALKING1977K40-49700:08:446,900:42:5201:27:16
45257KOŁAKOWSKI PIOTRWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING1970M50-59900:08:446,900:43:0101:27:242
46204CHĄDZYŃSKA ANETAPRUSZKÓWŻBIKI NORDIC WALKING1976K40-49800:08:456,900:43:1101:27:31
47212HEJDUK HUBERTWARSZAWAŻBIKI NORDIC WALKING1975M40-49600:08:456,900:43:0901:27:32
48246STRZECHOWSKI RYSZARDWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1951M70+500:08:486,800:42:3501:28:01
49203BONKOWSKA BARBARAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1972K40-49900:09:066,600:45:1401:31:04
50237NOWAK KATARZYNAPRUSZKÓWŻBIKI NORDIC WALKING1979K40-491000:09:096,600:43:4701:31:28
51215JEDYNAK STANISŁAWWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING1947M70+600:09:226,400:45:5801:33:36
52249TOKAJ BEATAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING1968K50-59600:09:236,400:45:4801:33:46
53244ROWIŃSKA EWAPRUSZKÓWŻBIKI NORDIC WALKING1952K60-69400:09:316,300:47:0101:35:07
54230MALINOWSKA GRAŻYNASZTUMLKS ZANTYR SZTUM1949K70+200:09:326,300:47:0401:35:22
55205CZEKRYSZEW MAŁGORZATAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1969K50-59700:09:436,200:48:0301:37:101
56259GAŁKA AGNIESZKALUTOCIN1978K40-491100:10:115,900:50:5401:41:481
57260GÓRALSKA AGNIESZKALUTOCIN1979K40-491200:10:215,800:50:5801:43:29
58243REDA ALICJAWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAM1960K60-69500:10:215,800:50:5701:43:331
59261KOTARSKA KATARZYNALUTOCIN1977K40-491300:10:215,800:50:5701:43:33
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubRok urodz.Kat wiek.M-ce w kattempo min/kmtempo km/h1okr2okr3okrWynikKartki
1330WOJCIECHOWSKA ELŻBIETAPAKOŚĆPOLIPACK TEAM GWE1983K30-39100:06:289,300:38:3901:10:5401:43:3402:16:29
2313MARCZAK TOMASZALEKSANDRIA IKS IDMAR RACING TEAM1998M18-29100:06:488,800:39:4201:12:5801:47:4602:23:23
3307HAŁAS MARCINCZECHOWICE-DZIEDZICE1984M30-39100:06:568,700:42:1301:17:0101:51:4402:26:13
4303CELIŃSKI TOMASZOTWOCKESJA TEAM1968M50-59100:07:008,600:42:2501:17:1101:52:4402:27:31
5314MĘCZYŃSKI SYLWESTERMISIE1979M40-49100:07:018,600:42:1701:17:0701:52:4402:27:56
6302BORKOWSKI DARIUSZSIEDLCENOWI SIEDLCE1969M50-59200:07:018,500:42:2001:17:0101:51:4102:28:10
7322PIETRZYK JAROSŁAWCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA1983M30-39200:07:058,500:42:1401:17:0301:52:1802:29:27
8310KLIMCZAK ADAMWARSZAWAGOSADI NORDIC TEAM1965M50-59300:07:078,400:42:3801:17:3601:53:0902:30:11
9332ZABŁOCKI KAROLWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAM1986M30-39300:07:158,300:42:2101:17:3001:54:3602:32:54
10323RACIBORSKA EWAWARSZAWAESJA TEAM1979K40-49100:07:168,300:44:3401:20:0601:57:0702:33:13
11315NACZK LEONARDLĘBORKPOLIPACK TEAM GWE1975M40-49200:07:198,200:43:0301:19:1601:56:1402:34:16
12316NACZK WIKTORIAALEBORKPOLIPACK TEAM GWE2002K18-29100:07:258,100:44:4101:22:0501:59:1402:36:24
13324RAJEK MAGDALENACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA1977K40-49200:07:288,000:45:2701:22:2401:59:4602:37:26
14328TRZCIŃSKI MARIUSZWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1980M40-49300:07:288,000:43:0801:19:2301:58:0602:37:341
15318OLEJKO RADOSŁAWŻUKOWOESJA TEAM1971M50-59400:07:318,000:43:0101:20:2301:59:1902:38:30
16306GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOFŁÓDŹZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING1965M50-59500:07:347,900:44:5001:22:1202:00:2502:39:33
17311KOLMETZ KATARZYNASASINOPOLIPACK TEAM GWE1973K40-49300:07:357,900:44:4201:22:0702:00:2602:39:54
18327SIWEK EWAOTWOCKTUPTUŚ TEAM OTWOCK1972K40-49400:07:457,700:47:0801:26:1002:05:0802:43:27
19304DREWA MARIANGOŚCICINO1956M60+100:07:477,700:45:0001:22:3802:02:1002:44:04
20301BARCZYK BOGDANCZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWA1964M50-59600:07:507,700:42:2501:17:0901:59:4302:45:121
21326RESEMAN SYLWIAŻUKOWOESJA TEAM1969K50-59100:08:107,300:48:3901:29:1102:11:0602:52:23
22309KACZMAREK MAJAWEJHEROWOPOLIPACK TEAM GWE1980K40-49500:08:147,300:51:3301:33:0602:13:4502:53:39
23329WITCZAK OLAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEK1977K40-49600:08:177,200:50:3401:32:0902:13:0702:54:54
24334ŻAMOJCIN MAREKSZCZECINSCTP&NORDICLUB1961M60+200:08:257,100:46:0701:26:5402:10:5302:57:32
25308JANKOWSKA KATARZYNARYPINKB LECH RYPIN1965K50-59200:08:277,100:50:5601:32:0802:14:1002:58:13
26337DUSZA ANNASZCZECINSCTP&NORDICLUB1969K50-59300:08:506,800:50:3201:32:4802:17:0003:06:14
27335OMARSKA GRAŻYNAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKING1958K60+100:09:036,600:53:5901:38:1902:23:5203:10:54
28305FRANCZAK ANNAWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAM1968K50-59400:09:056,600:51:0101:33:1802:21:5003:11:39
29312ŁOBOS WACŁAWPRUSZKÓWŻBIKI NORDIC WALKING1954M60+300:09:096,600:53:0301:37:2902:24:0903:12:55
30317NEWEN-TARCZYK BARBARAGRANICA1964K50-59500:09:396,200:52:3001:39:0502:28:0803:23:35
31321PETRYKOWSKA AMELIABRZEZINKA1982K30-39200:09:546,100:59:3601:47:3902:37:5303:28:59
32333ŻAMOJCIN MAŁGORZATASZCZECINSCTP&NORDICLUB1960K60+200:10:135,900:53:0301:40:5202:37:3803:35:40
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKATMsc w Kattempo min/kmtempo km/hWynikKartki
1159TOPOREK RAFALPRZODKOWOPOLIPACK TEAM GWEB100:06:448,900:33:401
2127DUSZEŃKO ZYGMUNTLUBINKS METRACO RUDNAA100:07:118,300:35:57
3156PIĄTEK DARIUSZGNIEWINOPOLIPACK TEAM GWEA200:07:138,300:36:06
4155NOWALIŃSKI PIOTREKPŁOCKFACE NORDIC WALKING TEAMA300:07:228,100:36:52
5150CIEŚLUK MARCINCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAA400:07:248,100:37:01
623GRYGOROWICZ BOGDANLUBINKGHM METRACO RUDNAB200:07:347,900:37:50
7154MIŁAŃSKI ARTURBANINOA500:07:357,900:37:55
8152JÓŹWIAK ŁUKASZWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKB300:07:487,700:39:02
9160TOWARNICKA IZABELAGDYNIAB100:08:007,500:39:59
10151DYBEŁ AGNIESZKACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAA100:08:027,500:40:09
11206CZERWIŃSKA ANNAWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMA200:08:037,500:40:14
12158SZAŁAJ ANNALUBINKGHM METRACO RUDNAB200:08:257,100:42:07
13157PRZYBYLSKA ALEKSANDRAGDYNIAELITE TEAMB300:08:307,100:42:301
MSCDRUZYNA21KM10KM5KMSUMA
1Polipack Team GWE1803505501080
2Nordic Team Częstochowa160280530970
3NW CZŁAPSKI TEAM130280460870
4PASJA Nordic Walking100195520815
5SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK115145530790
6LKS ZANTYR SZTUM330440770
7KGHM METRACO RUDNA380280660
8ESJA TEAM10050220370
9New4You Team330330
10Żbiki Nordic Walking7014560275
11NW Patyczaki Grudziądz255255
12Gosadi Nordic Team70160230
13KS IDMAR RACING TEAM100100200
14Pozytywni Dobre Miasto200200
15OBORYGENI180180
16NW WERWA MŁAWA170170
17SCTP&NORDICLUB160160
18Zawsze Młodzi Nordic Walking130130
19Fear The Return130130
20Grupa NW Płońsk120120
21Kijkomaniacy PPL110110
22CHODZĘ Z SERcEM110110
23KM AKTYWNI Sochaczew100100
24RNB Team Polanica Zdrój100100
25AZS SUM100100
26Zabiegani Częstochowa455095
27Nowi Siedlce8080
28KB Lech Rypin8080
29Aktywnie w Pniewach8080
30Marsz Po Zdrowie8080
31PUKS Łosice8080
32TKKF Krzna Biała Podlaska8080
33NORDIC SPORT 20218080
34WKB Maratończyk Włocławek8080
35NORDICUS STRZYBNICA8080
36TUPTUŚ TEAM OTWOCK6060
37Stadion Śląski6060
38Azymut Pabianice6060
39ChodzęBoLubię4545
L.p.MscNazwisko ImięMiejscowośćKlubKat wiek.1-Kolbuszowa Punkty2-Skwirlno PunktyRAZEM
11FRANCZAK MAŁGORZATAWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMK18-291000100
22BENZA EWAALEKSANDRÓWNW CZŁAPSKI TEAMK18-2980080
33GRABOWSKA KAROLINASZTUMLKS ZANTYR SZTUMK18-2970070
41LEJKOWSKA MIRELAGOWINO K. WEJHEROWAPOLIPACK TEAM GWEK30-3980100180
52MUSIAŁ OLACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAK30-395080130
63KUBISZYN MAŁGORZATALUBACZÓWREPREZENTANTKA GMINY LUBACZÓWK30-391000100
74PAWŁOWSKA MONIKAPOŁANIECK30-3970070
85WITALEC ANNABOGUCHWAŁAK30-3960060
91KRÓLIKOWSKA KRYSTYNAKRĘPA KASZUBSKAPOLIPACK TEAM GWEK40-4910080180
102OSTROCHALSKA ALEKSANDRAKRĘPA KASZUBSKAPOLIPACK TEAM GWEK40-498070150
113ŁUKASIEWICZ-GODLEWSKA ANNAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGK40-496060120
124BEM MAŁGORZATAOLSZTYNPOZYTYWNI DOBRE MIASTOK40-490100100
135MARCZYŃSKA MARTAGOŚCICINOPOLIPACK TEAM GWEK40-49454590
146HEJDUK MARTAWARSZAWAŻBIKI NORDIC WALKINGK40-49504090
157RYKAŁA IRENAKROWICA HOŁODOWSKAKLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC ZDRÓJK40-4970070
168WOJCIECHOWSKA KATARZYNAPLESZEWKIJKOMANIACY PPLK40-4905050
179KANIA IWONAWARSZAWAK40-4940040
1810CHĄDZYŃSKA ANETAPRUSZKÓWŻBIKI NORDIC WALKINGK40-4903535
1911BONKOWSKA BARBARAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKK40-4903030
2012NOWAK KATARZYNAPRUSZKÓWŻBIKI NORDIC WALKINGK40-4902525
2113GAŁKA AGNIESZKALUTOCIN0K40-4902424
2214GÓRALSKA AGNIESZKALUTOCIN0K40-4902323
2315KOTARSKA KATARZYNALUTOCIN0K40-4902222
241MUSIATOWICZ ALEKSANDRAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGK50-5910070170
252JĘDRASIAK RENATALUBINKGHM METRACO RUDNAK50-590100100
263MAŚLANKA IWONAŚMIGIELMARSZ PO ZDROWIEK50-5908080
274GAWOR RENATACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAK50-5980080
285DANKIEWICZ BARBARAŁOWICZZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGK50-5970070
296GADOMSKA MAŁGORZATAWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMK50-5906060
307KUREK ELŻBIETABIAŁOBRZEGIK50-5960060
318NOWY KATARZYNAGDYNIAESJA TEAMK50-5905050
329TOKAJ BEATAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGK50-5904545
3310CZEKRYSZEW MAŁGORZATAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKK50-5904040
341MADER-WNĘK EWAKŁODZKORNB TEAM POLANICA ZDRÓJK60-6980100180
352KOŁPAK IRENASZTUMLKS ZANTYR SZTUMK60-697070140
363KOŃCZEWSKA BOŻENAUSTRZYKI DOLNEBIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGK60-691000100
374JURCZYŃSKA BOŻENACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAK60-6908080
385STEFANIAK BOŻENABIAŁYSTOKK60-6960060
396ROWIŃSKA EWAPRUSZKÓWŻBIKI NORDIC WALKINGK60-6906060
407RESHETNIK TATIANAMORONG-PAGED'??? ?? ?????'K60-6950050
418REDA ALICJAWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMK60-6905050
421MALINOWSKA GRAŻYNASZTUMLKS ZANTYR SZTUMK70+10080180
432KURZAWSKA JOLANTALUBINKGHM METRACO RUDNAK70+0100100
441STĘPIEŃ ANDRZEJKOŁOZĄBLKS ZANTYR SZTUMM18-290100100
452MARCZAK TOMASZALEKSANDRIA IKS IDMAR RACING TEAMM18-291000100
463MALINOWSKI PAWEŁKRAKÓWYACHT CLUB NOWA HUTAM18-2980080
471KUŹMICZ ADAMMASZEWKOPOLIPACK TEAM GWEM30-3980100180
482STILLER KAROLKUSIĘTAKARROOLLOOM30-391000100
493KRUGIOŁKA GRZEGORZPNIEWYAKTYWNIE W PNIEWACHM30-3908080
504WITCZUK ŁUKASZVINGBERG POLSKA PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW LUKI TEAMM30-3970070
515JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZBIELSK0M30-3907070
526FLOREK MICHAŁKRAKÓW35 WOGM30-3960060
537NIETRZEBKA PAWEŁŻYRARDÓW0M30-3906060
548KRAWCZYK KRZYSZTOFŻEGLCEJEST LEPIEJ CZĘSTOCHOWAM30-3950050
551WOJTASIŃSKI DANIELCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM40-4910080180
562MARCZYŃSKI ADAMGOŚCICINOPOLIPACK TEAM GWEM40-498070150
573ŚWIDEREK MARCINSKIERNIEWICENW CZŁAPSKI TEAMM40-490100100
584PONKA RADOSŁAWWEJHEROWOPOLIPACK TEAM GWEM40-49405090
595WIŚNIEWSKI SŁAWOMIRGDAŃSKFLUGGERM40-4970070
606HEJDUK HUBERTWARSZAWAŻBIKI NORDIC WALKINGM40-49254570
617WOJCIECHOWSKI ADAMPLESZEWKIJKOMANIACY PPLM40-4906060
628CHYRA JANUSZLUBLINIECNORDIC WALKING LUBLINIECM40-4960060
639KRAKOWIAN PIOTRKAMYKNORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM40-4950050
6410JANECZEK JAROSŁAWCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM40-4945045
6511CHMIELOWSKI ANDRZEJKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGM40-4935035
6612WĄTROBA SEBASTIANPIASECZNOBEL MARE RESORT NORDIC WALKING TEAMM40-4930030
671CZŁAPSKI KRZYSZTOFWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMM50-5910070170
682JASIUKIEWICZ JACEKDOBRE MIASTOPOZYTYWNI DOBRE MIASTOM50-590100100
693WENDT JAROSŁAWSASINOPOLIPACK TEAM GWEM50-59405090
704SZCZĘŚNIAK ZBIGNIEWCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM50-59504090
715FRANCZAK DARIUSZWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMM50-59454590
726RECZULSKI MARIUSZCZĘSTOCHOWASMS EFEKT CZĘSTOCHOWAM50-5980080
737FRĄCKOWIAK KRZYSZTOFSIEDLCE0M50-5908080
748RYKAŁA TOMASZKROWICA HOŁODOWSKAKLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC ZDRÓJM50-5970070
759PRACKI ZBIGNIEWWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKM50-59353570
7610RADWAN PIOTRMINOGASMS EFEKT CZĘSTOCHOWAM50-5960060
7711RAKOWIECKI ZBIGNIEWGDAŃSKPOLIPACK TEAM GWEM50-5906060
7812KOŁAKOWSKI PIOTRWARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGM50-59243054
7913KOCUREK MARIUSZJASŁONWTEAM JASŁOM50-5930030
8014BOGACZ GRZEGORZKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGM50-5925025
811SIWAK PIOTRRUDNAKGHM METRACO RUDNAM60-69100100200
822OLSZEWSKI RYSZARDSZTUMLKS ZANTYR SZTUMM60-696070130
833JUREK ADAMLUBINKGHM METRACO RUDNAM60-6908080
844NETKOWSKI WOJCIECHBRWINOWPASJA NORDIC WALKINGM60-6980080
855KOPROWSKI RYSZARDTOMASZÓW LUBELSKIM60-6970070
866GADOMSKI KRZYSZTOFWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMM60-6906060
877WILK ANDRZEJSANOKNIEZRZESZONYM60-6950050
888ŁAZORKO ANTONICZĘSTOCHOWASMS EFEKT CZĘSTOCHOWAM60-6945045
899ZAREMBA PAWEŁKRAKÓWFORCE FITM60-6940040
901KOŁPAK JANSZTUMLKS ZANTYR SZTUMM70+10080180
912JEDYNAK STANISŁAWWARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGM70+7045115
923KOCIMSKI JANSOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWM70+0100100
934ADAMUS MARIANGARDNA WIELKAUNIWERSYTET III WIEKUM70+80080
945KAMIANOWSKI JANWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMM70+07070
956PACZKOWSKI ANDRZEJSIERPC0M70+06060
967STRZECHOWSKI RYSZARDWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKM70+05050
L.p.MscNazwisko ImięMiejscowośćKlubKat wiek.1-Kolbuszowa Punkty2-Skwirlno PunktyRAZEM
11DYBEŁ AGNIESZKACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAA100100200
22RYBKA JOLANTAJASŁONWTEAM JASŁOA80080
33CZERWIŃSKA ANNAWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMA08080
41TOWARNICKA IZABELAGDYNIA0B0100100
52HANUS JOANNAKROSNOPASJONAUCI KROSNOB1000100
63SZAŁAJ ANNALUBINKGHM METRACO RUDNAB08080
74BRODZIŃSKA EWELINAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKB80080
85PRZYBYLSKA ALEKSANDRAGDYNIAELITE TEAMB07070
96HANUS TERESAKROSNOPASJONAUCI KROSNOB70070
101KWIDZIŃSKA EMILIALUZINOPOLIPACK TEAM GWEK18-2910080180
112STĘPIEŃ KINGAKOŁOZĄBLKS ZANTYR SZTUMK18-290100100
123KRAKOWSKA WIKTORIAMIELEC / WROCŁAWPTG SOKÓŁ 1893 MIELECK18-2980080
134SAPUŁA WIKTORIALUBLINK18-2970070
145TYBURSKA OLIWIA00K18-2907070
156FUSSEK MARIAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK18-2960060
167SALACH WERONIKAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK18-2950050
178PŁUCHOWSKA BERNADETTAKURÓWKURTEAMK18-2945045
189FRANCZAK MAŁGORZATAWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMK18-29000
191NIETRZEBKA ALEKSANDRAŻYRARDÓW0K30-390100100
202WILUSZ ERWINAIWONICZ ZDRÓJVINGBERG POLSKA PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW LUKI TEAMK30-391000100
213TUZIMEK AGATAKURÓWKURTEAMK30-3980080
224GAŁAŚ JOANNAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGK30-3908080
235STILLER DARIACZĘSTOCHOWAKABEX PODKOWA JANÓWK30-3970070
246CHELIŃSKA SYLWIAKOŁONEW4YOU TEAMK30-3907070
257DĄBROWSKA DARIAKOŚCIELECNEW4YOU TEAMK30-3906060
268RYBUS ELZBIETAWEJHEROWOPOLIPACK TEAM GWEK30-3905050
279KUŹMICZ MAGDALENAMASZEWKOPOLIPACK TEAM GWEK30-3904545
2810KOCHAŃSKA ANNA00K30-3904040
291SAFANDOWSKA MAŁGORZATAKOWALNW CZŁAPSKI TEAMK40-44100100200
302MALINOWSKA MONIKASZTUMLKS ZANTYR SZTUMK40-446080140
313Kweczka-Janeczek AnnaCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAK40-4480080
324PASIŃSKA-SKOWRON SYLWIASZCZODRKOWICEPRUSZYŃSKI SPORT TEAM NORDIC ARMYK40-4470070
335KOŁODZIEJCZYK EWAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKK40-4407070
346FARON MONIKAGDYNIAESJA TEAMK40-4406060
357KAMIŃSKA ALICJAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKK40-4405050
368WAŻNA JOANNAHORYNIECZDRÓJKLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC ZDRÓJK40-4450050
379RUTZ JUSTYNAWEJHEROWOPOLIPACK TEAM GWEK40-4404545
3810KURDZIEL ANNAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK40-4445045
3911ZAREMBA ALEKSANDRAKRAKÓWFORCE FITK40-4440040
4012BIEŃKOWSKA KARINAPŁOCK0K40-4404040
4113MAZUR AGATAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK40-4435035
421PUSZKARSKA MAŁGORZATAWARSZAWAGOSADI NORDIC TEAMK45-4910080180
432JÓŹWIAK MARIANNAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKK45-4980100180
443PONKA BARBARAWEJHEROWOPOLIPACK TEAM GWEK45-496070130
454OLSZAŃSKA JOLKAKRAKÓWFEAR THE RETURNK45-49405090
465WAWRZYNIAK ANNAGDYNIAPOLIPACK TEAM GWEK45-4970070
476KRZYŻAŃSKA MARIOLAKOŁONEW4YOU TEAMK45-4906060
487ZAPALSKA-CZARNY IWONAHORYNIECZDRÓJKLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC ZDRÓJK45-4950050
498KARAŚ AGNIASZKALUBLINLUBLIN CHODZI Z KIJKAMIK45-4945045
509SAKOWSKA KRYSTYNAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGK45-4904545
5110FILIŃSKA IWONAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKK45-4904040
5211ŚWIDRAK AGNIESZKAJASŁONWTEAM JASŁOK45-4935035
5312KUNICKA RENATACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAK45-4930030
541SPYCHAŁA MARZENABIAŁAPOLIPACK TEAM GWEK50-54100100200
552GWAREK ANITAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGK50-548070150
563LANGMESSER REGINASZTUMLKS ZANTYR SZTUMK50-547050120
574STOLARSKA MAGDALENACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAK50-546045105
585KWAŚNA MAŁGORZATABORKICHODZĘ Z SERCEMK50-54504090
596SZPILMAN KATARZYNAGDYNIAESJA TEAMK50-5408080
607RUCZYŃSKA EWASZTUMLKS ZANTYR SZTUMK50-5406060
618PRACKA KATARZYNAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKK50-5445045
629WARUNEK AGATAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK50-5440040
6310CHABERSKA ELŻBIETAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKK50-5403535
6411NOWAK BARBARAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK50-5435035
6512HINEBORG BOGUMIŁAWIELKI LUBIEŃNW PATYCZAKI GRUDZIĄDZK50-5403030
661SUGALSKA MAŁGORZATARYPIN0K55-590100100
672OLEKSYK MAŁGORZATAUSTRZYKI DOLNEBIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGK55-591000100
683MARCINIAK HANNAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKK55-5908080
694STYGA KRYSTYNAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK55-5980080
705WOROCH JOLANTADOPIEWOPOLKOWICEK55-5970070
716NADOLSKA ANNAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKK55-5907070
727KUTA MARTAKURÓWKURTEAMK55-5960060
738GACIA DOROTAHORYNIEC ZDRÓJKLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC ZDRÓJK55-5950050
749PYTLAK URSZULAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK55-5945045
7510KUCIO ALEKSANDRASZTUMLKS ZANTYR SZTUMK55-5940040
761DAROSZEWSKA KRYSTYNAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKK60-64100100200
772NIEDŹWIECKA MAŁGORZATACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAK60-648080160
783HALIK-LEWANDOWSKA JADWIGAKWIDZYNLKS ZANTYR SZTUMK60-647070140
794BARCZYK JOLANTACZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAK60-64455095
805KOMOSIŃSKA MAŁGORZATASKRWILNO0K60-6406060
816KURDYBACHA DANUTAHORYNIECZDRÓJKLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC ZDRÓJK60-6460060
827WRÓBEL HALINAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK60-6450050
838BĄGARD GRAŻYNAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKK60-6404545
849RUSZAŁA MAŁGORZATAJASŁONWTEAM JASŁOK60-6440040
8510DYPA BARBARAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK60-6435035
861KRAWCZYKOWSKA BARBARASZTUMLKS ZANTYR SZTUMK65-697050120
872ZALISKO OKSANAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK65-691000100
883DANA KAZIMIERAGRUDZIĄDZNW PATYCZAKI GRUDZIĄDZK65-690100100
894SUDOŁ MARIAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK65-6980080
905GRYGOROWICZ TERESALUBINKGHM METRACO RUDNAK65-6908080
916KOSMALA MAŁGORZATASZTUM ( SZTUM )LKS ZANTYR SZTUMK65-69404080
927KOSIŃSKA MARIARYPIN0K65-6907070
938SZNAJDER TERESARYBNIKUNIA MIASTK65-6960060
949KAMIŃSKA CZESŁAWAGRUDZIĄDZNW PATYCZAKI GRUDZIĄDZK65-6906060
9510KOCZUR DOROTAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK65-6950050
9611SKOWROŃSKA ELŻBIETAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK65-6945045
9712STARSKA EWAPŁOCKCHODZĘBOLUBIĘK65-6904545
981WIĄCEK KRYSTYNAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK70-741000100
992OLEŚ ELŻBIETAMŁAWANW WERWA MŁAWAK70-740100100
1003LUBERA LUDMIŁAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK70-7480080
1014MAZERSKA MARIASZTUMLKS ZANTYR SZTUMK70-7408080
1021PROKOPIEC BRONISŁAWAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK75+1000100
1032RÓŻAŃSKA HELENAPŁOŃSKNW CZŁAPSKI TEAMK75+0100100
1043ROZENBAJGIER HELENAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK75+80080
1051KOLARSKA NADIACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAK-Dzieci8080160
1062UFEL MILENACZELADŹMOSIR TKKF SATURN CZELADŹK-Dzieci1000100
1073WITUCKA KAROLINAPOZNAŃ0K-Dzieci0100100
1084TOMASZEWSKA RÓŻAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGK-Dzieci70070
1095GODLEWSKA HANNAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGK-Dzieci07070
1106NOWAK HANNAPRUSZKÓWŻBIKI NORDIC WALKINGK-Dzieci06060
1117KOPEĆ LILIANNAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGK-Dzieci05050
1128BIEŃKOWSKA HELENAPŁOCK0K-Dzieci04545
1131UFEL MARCELINACZELADŹMOSIR TKKF SATURN CZELADŹK-Jun1000100
1142RYBAŁTOWSKA POLAOBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIK-Jun0100100
1153FITAŁ WERONIKANIWISKAK-Jun80080
1164SITARZ KLAUDIAKOLBUSZOWAK-Jun70070
1175JAGODZIŃSKA MARTYNAKOLBUSZOWAK-Jun60060
L.p.MscNazwisko ImięMiejscowośćKlubKat wiek.1-Kolbuszowa Punkty2-Skwirlno PunktyRAZEM
11PIĄTEK DARIUSZGNIEWINOPOLIPACK TEAM GWEA8080160
22SKWIRUT JERZYRYMANÓWSOKÓŁ RYMANÓWA1000100
33DUSZEŃKO ZYGMUNTLUBINKS METRACO RUDNAA0100100
44ORZECHOWSKI GRZEGORZKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGA70070
55NOWALIŃSKI PIOTREKPŁOCKFACE NORDIC WALKING TEAMA07070
66CIEŚLUK MARCINCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAA06060
77MIŁAŃSKI ARTURBANINO0A05050
81TOPOREK RAFALPRZODKOWOPOLIPACK TEAM GWEB100100200
92JÓŹWIAK ŁUKASZWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKB8070150
103GRYGOROWICZ BOGDANLUBINKGHM METRACO RUDNAB08080
114WIKTOR DAWIDMIELECSPORTOWY ISKRA MIELECB70070
121JÓŹWIAK DOMINIKWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKM18-297080150
132STĘPAK PIOTRZBYLITOWSKA GÓRALUX TORPEDA MAŁOPOLSKAM18-291000100
143ZWOLSKI MACIEJKATOWICEAZS SUMM18-290100100
154LEWANDOWSKI MARCINMECHOWIECMERCHOWIECM18-2980080
161KŁOS MACIEJGDAŃSKPOLIPACK TEAM GWEM30-3980100180
172JAGIEŁA PAWEŁBIAŁA PODLASKATKKF KRZNA BIAŁA PODLASKAM30-397080150
183WOJTOWICZ TOMASZWIDACZVINGBERG POLSKA PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW LUKI TEAMM30-391000100
194MISZTAL GRZEGORZSUŁKOWICENORDIC ARMYM30-3960060
205LEWANDOWSKI ROBERTBŁONIEŻBIKI NORDIC WALKINGM30-3950050
211DĘBSKI BARTŁOMIEJCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM40-44100100200
222KURDUBSKI DANIELWŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKM40-448080160
233ŻURAWIK MARCINKOŁONEW4YOU TEAMM40-4407070
244KRUK ZBIGNIEWGAĆHANDZLOWSKA BRAĆM40-4470070
255GNAP TOMASZSKRWILNO0M40-4406060
266ZIĘBA SŁAWOMIRMIELECIRONM40-4460060
271RADOMSKI MARCINPŁOCKNW CZŁAPSKI TEAMM45-49100100200
282OLSZAŃSKI KAROLKRAKÓWFEAR THE RETURNM45-498080160
293KOLCZYŃSKI DARIUSZSKRWILNOURZĄD GMINY SKRWILNOM45-4907070
304KUBAT JANUSZBOROWNONORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM45-4970070
315RECZEK JAROSŁAWJASŁONWTEAM JASŁOM45-4960060
326KRZYŻAŃSKI MAREKKOŁONEW4YOU TEAMM45-4906060
337ŚCIBIOR ROBERTKLEMENTOWICEKURTEAMM45-4950050
348BAĆ WIESŁAWRACŁAWÓWKANW BOGUCHWAŁA TEAMM45-4945045
351KABATA JAROSŁAWTARNOWSKIE GÓRYNORDIC SPORT 2021M50-548080160
362RAJEK TOMASZCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM50-547070140
373ORDZOWIAŁY PIOTROSIELECNIWA OSIELECM50-541000100
384WITUCKI JACEKPOZNAŃKS IDMAR RACING TEAMM50-540100100
395SZYMAŃSKI ROMANSKRWILNO0M50-5406060
406BARTYŃSKI ZDZISŁAWKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGM50-5460060
417SZPUNAR MARIUSZSONINAHANDZLOWSKA BRAĆM50-5450050
428ZYCH WITOLDRogiVINGBERG POLSKA PTG 'Sokół' Rymanów LUKI TEAMM50-54000
431SPYCHAŁA LESŁAWBIAŁAPOLIPACK TEAM GWEM55-59100100200
442KWAŚNY TOMASZBORKICHODZĘ Z SERCEMM55-596070130
453WINCZEWSKI PIOTRPABIANICEAZYMUT PABIANICEM55-594560105
464SOKOŁOWSKI MAREKRYMANÓWZDRÓJVINGBERG POLSKA PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW LUKI TEAMM55-5980080
475MROZIŃSKI TADEUSZTARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICAM55-5908080
486KRAKOWSKI JERZYMIELECPTG SOKÓŁ 1893 MIELECM55-5970070
497PYTLAK ADAMKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGM55-5950050
508ROMANIUK GRZEGORZKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGM55-5940040
511RADZIEJOWSKI BOGUSŁAWCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM60-6470100170
522WOROCH ROMANDOPIEWOPOLKOWICEM60-641000100
533MANTHEY MARCINGDAŃSKESJA TEAMM60-6408080
544URBANIAK MARIANTRZEŚŃM60-6480080
555URBAŃSKI STEFANNOWA WIEŚNW PATYCZAKI GRUDZIĄDZM60-6407070
566CZARNOTA ANDRZEJHANDZLÓWKAHANDZLOWSKA BRAĆM60-6460060
577CZYŻEWSKI WŁODZIMIERZDZIERZĄŻNIAGRUPA NW PŁOŃSKM60-6406060
588PIECH KRZYSZTOFGRABANÓWAWF BIAŁA PODLASKAM60-6450050
599HARAF WIESŁAWKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGM60-6445045
6010FRYC JANKOLBUSZOWA GÓRNAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGM60-6440040
6111BIELAMOWICZ JANUSZJASLONWTEAM JASŁOM60-6435035
6212LUBAŃSKI TOMASZWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKM60-6430030
6313KARCZMARSKI KRZYSZTOFKOZIENICE'JOVI' OBORY KOZIENICEM60-6425025
641WROŃSKI WŁODZIMIERZWARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGM65-6970100170
652LEWANDOWSKI ROMANKWIDZYNLKS ZANTYR SZTUMM65-695070120
663PASIERB MAREKRZESZÓWM65-691000100
674KOWALCZYK TADEUSZKRAKÓWM65-6980080
685KOSTECKI WIESŁAWNOWY DWÓR MAZ.NW CZŁAPSKI TEAMM65-6908080
696ŚWIRSZCZ TOMASZŚWIDNIKLUBLIN CHODZI Z KIJKAMIM65-6960060
707KANIAK ZBIGNIEWPŁOŃSKGRUPA NW PŁOŃSKM65-6906060
718KOMOSIŃSKI RYSZARDSKRWILNO0M65-6905050
729SZNAJDER ZENONRYBNIKUNIA MIASTM65-6945045
731CZMOCH MARIANŁOSICEPUKS ŁOSICEM70-7410080180
742TRYBA ZDZISŁAWSZTUMLKS ZANTYR SZTUMM70-746060120
753ADAMCZYK ADAMWARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGM70-740100100
764SŁONINA EUGENIUSZSZTUMLKS ZANTYR SZTUMM70-74455095
775GRYGOROWICZ BOGDANLUBINKGHM METRACO RUDNAM70-7480080
786MACHOWSKI JANCZĘSTOCHOWALEŚNE LUDKI ŻARCIK LETNISKOM70-7470070
797OLEŚ JÓZEFMŁAWANW WERWA MŁAWAM70-7407070
808DĄBROWSKI ANDRZEJDĘBINMARSZ PO ZDROWIEM70-7450050
819KULCZYCKI JANGDAŃSKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKM70-7404545
821WASILEWSKI SŁAWOMIRWARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGM75+100100200
832THOMALLA BOGDANZABRZESTADION ŚLĄSKIM75+8060140
843PIĄTKOWSKI JÓZEFPOLKOWICEKGHM METRACO RUDNAM75+7070140
854ADAMOWICZ ANDRZEJŁÓDŹ0M75+6050110
865RYBAŁTOWSKI PAWEŁOBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIM75+08080
876BŁASZCZAK STANISŁAWSKĘPE0M75+04545
881PUSZKARSKI ADAMWARSZAWAGOSADI NORDIC TEAMM-Dzieci10080180
892MARCZYŃSKI FRANEKGOŚCICINOPOLIPACK TEAM GWEM-Dzieci8060140
903KOPEĆ KSAWERYWARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGM-Dzieci0100100
914RYBUS FILIPWEJHEROWOPOLIPACK TEAM GWEM-Dzieci07070
921KUŹMICZ DOMINIKMASZEWKOPOLIPACK TEAM GWEM-Jun5070120
932TOMCZYK JAKUBHUTA KOMOROWSKAHUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJEM-Jun1000100
943TRZCIŃSKI WIKTORWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKM-Jun0100100
954WAWRZYNIAK IGORGDYNIAPOLIPACK TEAM GWEM-Jun80080
965WIERZCHOSŁAWSKI MARCELBRZOZA0M-Jun08080
976TUZIMEK ADAMKURÓWKURTEAMM-Jun70070
987TOMASZEWSKI KAROLKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGM-Jun60060
L.p.MscNazwisko ImięMiejscowośćKlubKat wiek.1-Kolbuszowa Punkty2-Skwirlno PunktyRAZEM
11NACZK WIKTORIALEBORKPOLIPACK TEAM GWEK18-29100100200
21WOJCIECHOWSKA ELŻBIETAPAKOŚĆPOLIPACK TEAM GWEK30-39100100200
32PETRYKOWSKA AMELIABRZEZINKA0K30-397080150
43KRAWCZYK MAŁGORZATAŻEGLCEJEST LEPIEJ CZĘSTOCHOWAK30-3980080
51RACIBORSKA EWAWARSZAWAESJA TEAMK40-49100100200
62RAJEK MAGDALENACZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAK40-497080150
73KOLMETZ KATARZYNASASINOPOLIPACK TEAM GWEK40-496070130
84SIWEK EWAOTWOCKTUPTUŚ TEAM OTWOCKK40-495060110
95KACZMAREK MAJAWEJHEROWOPOLIPACK TEAM GWEK40-49455095
106KRAWĘTEK AGNIESZKABEŁCHATÓWVINGBERG POLSKA PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW LUKI TEAMK40-4980080
117WITCZAK OLAWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKK40-4904545
128GRABOWSKA BOŻENASZTUMLKS ZANTYR SZTUMK40-4940040
131DUSZA ANNASZCZECINSCTP&NORDICLUBK50-595070120
142FRANCZAK ANNAWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMK50-596060120
153RESEMAN SYLWIAŻUKOWOESJA TEAMK50-590100100
164KOŁODZIEJ JOANNARUDA ŚLĄSKAMALINOWE GWIAZDYK50-591000100
175POSTEK DANUTAPOZNAŃMARSZ PO ZDROWIEK50-5980080
186JANKOWSKA KATARZYNARYPINKB LECH RYPINK50-5908080
197BERSZTOLC AGNIESZKASUTNONOWIK50-5970070
208NEWEN-TARCZYK BARBARAGRANICA0K50-5905050
211OMARSKA GRAŻYNAWARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGK60+70100170
222ŻAMOJCIN MAŁGORZATASZCZECINSCTP&NORDICLUBK60+8080160
233WÓJCIK BARBARACHRZĄSTAWA WIELKANORDIC WALKING POLAND /LUKI TEAMK60+1000100
241ROMANOWSKI DANIELRYBNIKKATOWICKI NORDIC WALKINGM18-291000100
252MARCZAK TOMASZALEKSANDRIA IKS IDMAR RACING TEAMM18-290100100
261HAŁAS MARCINCZECHOWICE-DZIEDZICE0M30-39100100200
272PIETRZYK JAROSŁAWCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM30-398080160
283ZABŁOCKI KAROLWARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMM30-397070140
291MĘCZYŃSKI SYLWESTERMISIE0M40-4980100180
302NACZK LEONARDLĘBORKPOLIPACK TEAM GWEM40-497080150
313MACKIEWICZ DARIUSZKODEŃAKTYWNY KODEŃ/RUNNERSKI.PLM40-491000100
324TRZCIŃSKI MARIUSZWŁOCŁAWEKSERCE NORDICA WŁOCŁAWEKM40-4907070
335GRABOWSKI JACEKSZTUMLKS ZANTYR SZTUMM40-4960060
341BORKOWSKI DARIUSZSIEDLCENOWI SIEDLCEM50-5910080180
352CELIŃSKI TOMASZOTWOCKESJA TEAMM50-5970100170
363KLIMCZAK ADAMWARSZAWAGOSADI NORDIC TEAMM50-596070130
374BARCZYK BOGDANCZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM50-598045125
385GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOFŁÓDŹZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGM50-59355085
396OLEJKO RADOSŁAWŻUKOWOESJA TEAMM50-5906060
407WIŚNIEWSKI JACEKSANDOMIERZZEBRA TEAMM50-5950050
418FRĄCKOWIAK KRZYSZTOFSIEDLCE0M50-5945045
429RAKOWIECKI ZBIGNIEWGDAŃSKPOLIPACK TEAM GWEM50-5940040
431DREWA MARIANGOŚCICINO0M60+80100180
442ŻAMOJCIN MAREKSZCZECINSCTP&NORDICLUBM60+7080150
453MARCZAK KRZYSZTOFBEŁCHATÓWVINGBERG POLSKA PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW LUKI TEAMM60+1000100
464ŁOBOS WACŁAWPRUSZKÓWŻBIKI NORDIC WALKINGM60+07070
475WIEŃSKO RYSZARDPUŁAWYM60+60060
Lp.NazwaKolbuszowaSkrwilnoSuma
1Polipack Team GWE106010802140
2Nordic Team Częstochowa9109701880
3LKS ZANTYR SZTUM7957701565
4NW CZŁAPSKI TEAM6558701525
5PASJA Nordic Walking6308151445
6SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK4757901265
7KGHM METRACO RUDNA660660
8KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING550550
9VINGBERG POLSKA PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW LUKI TEAM530530
10Gosadi Nordic Team260230490
11ESJA TEAM100370470
12Żbiki Nordic Walking175275450
13New4You Team330330
14SCTP&NORDICLUB150160310
15KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC ZDRÓJ300300
16KS IDMAR RACING TEAM100200300
17KURTEAM300300
18NWTEAM JASŁO280280
19NW Patyczaki Grudziądz255255
20Fear The Return120130250
21Zawsze Młodzi Nordic Walking105130235
22CHODZĘ Z SERcEM110110220
23Zabiegani Częstochowa12595220
24Marsz Po Zdrowie13080210
25BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING200200
26MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ200200
27Pozytywni Dobre Miasto200200
28HANDZLOWSKA BRAĆ180180
29OBORYGENI180180
30PUKS Łosice10080180
31RNB Team Polanica Zdrój80100180
32TUPTUŚ TEAM OTWOCK12060180
33NOWI170170
34NW WERWA MŁAWA170170
35PASJONAUCI KROSNO170170
36POLKOWICE170170
37NORDIC SPORT 20218080160
38WKB Maratończyk Włocławek8080160
39PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC150150
40TKKF Krzna Biała Podlaska7080150
41SMS EFEKT CZĘSTOCHOWA140140
42Stadion Śląski8060140
43JEST LEPIEJ CZĘSTOCHOWA130130
44Grupa NW Płońsk120120
45Kijkomaniacy PPL110110
46Azymut Pabianice4560105
47LUBLIN CHODZI Z KIJKAMI105105
48UNIA MIAST105105
49AKTYWNY KODEŃ/RUNNERSKI.PL100100
50AZS SUM100100
51HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJE100100
52KARROOLLOO100100
53KATOWICKI NORDIC WALKING100100
54KM AKTYWNI Sochaczew100100
55LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA100100
56MALINOWE GWIAZDY100100
57NIWA OSIELEC100100
58NORDIC WALKING POLAND /LUKI TEAM100100
59REPREZENTANTKA GMINY LUBACZÓW100100
60SOKÓŁ RYMANÓW100100
61Aktywnie w Pniewach8080
62FORCE FIT8080
63KB Lech Rypin8080
64MERCHOWIEC8080
65NORDICUS STRZYBNICA8080
66Nowi Siedlce8080
67UNIWERSYTET III WIEKU8080
68YACHT CLUB NOWA HUTA8080
69FLUGGER7070
70KABEX PODKOWA JANÓW7070
71LEŚNE LUDKI ŻARCIK LETNISKO7070
72PRUSZYŃSKI SPORT TEAM NORDIC ARMY7070
73SPORTOWY ISKRA MIELEC7070
7435 WOG6060
75IRON6060
76NORDIC ARMY6060
77NORDIC WALKING LUBLINIEC6060
78AWF BIAŁA PODLASKA5050
79NIEZRZESZONY5050
80ZEBRA TEAM5050
81ChodzęBoLubię4545
82SIEDLCE4545
83NW BOGUCHWAŁA TEAM4040
84BEL MARE RESORT NORDIC WALKING TEAM3030
85'JOVI' OBORY KOZIENICE2525
Powrót